Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Blaise, G."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Simulation of small positively charged MgO clusters and study of their electronic densities
Autorzy :
Coudray, C.
Blaise, G.
Malliavin, M.J.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal D - Atomic, Molecular, Optical and Plasma Physics. June 2000 11(1):127-136
Czasopismo naukowe
Tytuł :
P89: Bariatric Surgery and Pain: Are We Doing the Right Thing?
Autorzy :
Tracey, Irene
Jamison, Robert N
Cary Reid, M
Stinson, Jennifer
Tripp, Dean
Krsmanovic, Adrijana
Muere, Abi
Clark, Alexander J
Spanswick, Chris
Shir, Yoram
Prescott, Steve
Séguéla, Philippe
Zamponi, Gerald W
Rancourt, Kate
Rosen, Natalie O
Corsini-Munt, Serena
Davis, Karen
Harrison, Denise
Chambers, Christine
Dubin, Ruth
Ware, Mark A
Lynch, Mary
Mogil, Jeffrey S
Fashler, Samantha R
Hagen, Neil A
Price, Rebecca
Tuttle, Alexander H
Saidi, Hichem
Shamji, Mohammed F
Cooper, L
Burns, LC
Razavi, S
Goldberg, L
Oosenbrug, E
Katz, J
Cantin, L
Constant, J
Haller, T
Blaise, G
Ong-Lam, M
du Souich, P
Korz, W
Lapointe, B
Gandhi, W
Hoeppli, M-E
Becker, S
Schweinhardt, P
Tohyama, S
Ramsay, T
Kimmelman, J
Bennett, GJ
Mogil, JS
Pagé, G
Ware, M
Choinière, M
Tu, YS
Salter, MW
Watt-Watson, Judy
Stevens, Bonnie
Allen Finley, G
Scott, Whitney
Cervero, Fernando
McDougall, Jason
Todorovic, Slobodan
Hildebrand, Michael
Bhatia, Anuj
Peng, Philip
Zylka, Mark
Campbell-Yeo, Marsha
Kucyi, Aaron
Vachon-Presseau, Etienne
Roy, Mathieu
Wideman, Timothy H
Bostick, Geoff
Setnik, Beatrice
Geoffroy, Pierre
Corman, Jack
Vandersteen, Anthony
Logan, Karl J
Sangster, Michael
Katz, Joel
Ladak, Salima
Clarke, Hance
Weinrib, Aliza
Riddell, Rebecca Pillai
Latimer, Margot
O’Neill, Monica
Weaver, Ian
Martin, Loren J
McDougall, Jason J
Cairns, Brian
Stone, Laura
Cooper, Lynn
McEwan, Rob
McGillion, Michael
Hrkal, Paul
Smyth, Catherine
Perez, Jordi
Haythornthwaite, Jennifer A
Katzman, Joanna G
McGlynn, Mandy
Furlan, Andrea
Mulla, Sohail
Kallyth, Sun Makosso
Busse, Jason
Racine, Nicole
Meghan McMurtry, C
Chorney, Jill
Khan, Muhammad Umair
Bruce Janati, A
Atkinson, Nicole
Pillai Riddel, R
Racine, NM
Garfield, H
Greenberg, S
Chatterjee, Ahana
Zoheiry, Nivan
Fatima Lakha, S
Mailis-Gagnon, Angela
Bellingham, Geoff A
Phillips, Colin RJ
Waxman, Jordana A
Pinhasov, A
Tablon, P
Pillai Riddell, R
Caprio, May
Cundiff, L
Davis, W
Buna, D
Gennis, Hannah
Campbell, L
Mustaneer, Hassan
Gordon, A
Jarvi, K
Paneduro, D
Smeenk, T
Lau, S
Cairns, Brian E
Dong, Xu-Dong
O’Brien, M
Gazerani, P
Katz, Laura
Tripp, DA
Nickel, JC
Krsmanovic, A
Muere, A
Carr, LK
Mayer, R
Moldwin, RM
Racine, N
Sawhney, Mona
Medhian, H
Bowry, R
Kashin, B
Bent, M
Ip, G
Jussaume, L
Proudman, J
Clarke, K
O’Keefe-McCarthy, Sheila
Guo, S-L
Guo, Shu-Liu
Howell, D
Watt-Watson, J
McGillion, M
Sung, YC
Meng, Howard
Pink, L
Muir, Janice
Ashly, G
Dewar, A
Munro, P
Parappilly, B
Kinkade, A
Marsden, J
Grafstein, E
Boerner, Katelynn E
Birnie, KA
Noel, M
Caes, L
Petter, M
Chambers, CT
Kyololo, O’Brien M
Stevens, BJ
Gastaldo, D
Songok, J
Higgins, Kristen
Wilson, AC
Clark, AJ
Lynch, M
Stinson, J
Olivier, S
Borniard, J
Birnie, Kathryn A
Chorney, J
Fernandez, CV
McGrath, PJ
Vernon, Howard
Goodman, W
Weaver, RR
Monticone, M
Guzy, G
Bakhtadze, M
Bednarikova, M
Crawford, J
Kesiktas, N
Fung, Timothy
Puil, E
MacLeod, BA
Lopes, LC
Schandelmaier, S
Kamaleldin, M
Hsu, S
Riva, JJ
Vandvik, PO
Tsoi, L
Lam, T
Ebrahim, S
Johnston, BC
Olivieri, L
Montoya, L
Kunz, R
Scheidecker, A
Buckley, DN
Sessler, DI
Guyatt, GH
Busse, JW
Hapidou, EG
Kallyth, SM
McKay, William
Gusztak, R
Bolton, T
Frost, A
Wang, A
Kushneriuk, B
Cowen, J
Chen, D
Pike, Meghan
Sawynok, J
Marcon, D
Schinkel, Meghan
Boerner, KE
McMurtry, CM
Calic, Masa
Riddell, R Pillai
Onojighofia, Tobore
Meshkin, B
Schwarz, D
Akindele, B
Hubbard, J
Knauer, Mary
Pagé, M Gabrielle
Saïdi, H
Evans, R Thomas
French, DJ
Lakha, S Fatima
Pennefather, P
Ballantyne, P
Badr, HE
Agboatwalla, M
Mailis, A
Campbell, F
Isaac, L
Brown, S
Tyrrell, J
Ruskin, D
Jeavons, M
Campos, A Ayling
Lalloo, C
Harris, L
Boitor, Madalina
Fiola, JL
Gelinas, C
Fedoroff, Ingrid
Borowska, A
McCarthy, Mary
Cane, D
Cane, Douglas
McCarthy, M
Tabry, Vanessa
Brouillard, P
Lussier, M
Buhle, J
Rainville, P
Bherer, L
Roy, M
Julien, Nancy
St-Amant, H
Lacasse, A
Shir, Y
Gallant, Natasha
Arbeau, K
Liu, C
Stewart, S
Disher, Timothy
Benoit, B
Johnston, C
Campbell-Yeo, M
Austin, Emily
Thompson, M
Hudson, H
Bernabeo, D
Johnson, DJG
Dart, R
Tougas, Michelle E
Huguet, A
Hayden, J
Chambers, C
Stinson, JN
Girard-Tremblay, Lydia
Daigle, K
Masetto, A
Boire, G
Marchand, S
Goffaux, P
Dubois, Jean-Daniel
Piché, M
Descarreaux, M
Benoit, Britney L
Disher, T
de Vos, Cecile
Galan, JG Niso
Severtson, Stevan G
Green, JL
Dasgupta, N
Ellis, MS
Cicero, TJ
Dart, RC
O’Neill, Monica C
Ware, Mark
Ahmed, S
Eilayyan, O
Visca, R
Grosman-Rimon, Liza
Clarke, H
Kumbhare, D
Parkinson, WL
Tupper, Susan
Downe, PJ
Nilson, J
Sims, M
Brose, K
Card, R
Schlosser, T
Hodgson, N
Rosenbloom, Brittany N
Page, MG
Chin, K
Napoleone, M
Nguyen, C
Yohannes, L
Kazazian, V
Chan, B
Emanuele, C
Luca, S
Foster, J
Dubin, Ruth E
Deptuck, D
Young, A
Van-Vlack, C King
O’Leary, M
Webb, J
Ready, Linda
Stewart, Joanne
Moore, Jennifer
Davis, Darlene
Langille, Lynn
Hammond, P
Launcelott, G
Milne, D
Davis, D
Yakobov, Esther
Vrinceanu, T
Sullivan, MJL
McCracken, LM
Forrester, L
Robidas, Amy
Clark, DW
Desjardine, Kristine
Rostas, A
Acland, EL
Chen, AD
Kadoura, B
Mirali, S
Corley, E
Maldonado-Bouchard, Sioui
Klein, A
Lichtenwalter, Katerina S
Lichtenwalter, RN
Ase, AR
Niu, M
Séguéla, P
Komarova, S
Slade, GD
Dubner, R
Fillingim, RB
Greenspan, JD
Ohrbach, RK
Knott, C
Weir, BS
Maixner, W
Diatchenko, LB
Rosen, Sarah
Chen, A
Austin, J
Mapplebeck, Josiane CS
Beggs, S
Ennis, Jeffrey H
Poole, K
Ennis, GL
Lacasse, Anaïs
Connelly, J-A
Khoutorsky, A
Bonin, RP
Sorge, RE
Gkogkas, C
Jafarnejad, SM
Pitcher, MH
Alain, T
Perez-Sanchez, J
Martin, L
De Koninck, Y
Cervero, F
Sonenberg, N
Bertrand, Helene
Kyriazis, M
Reeves, KD
Lyftogt, J
Rabago, D
Reeves, D
Bennett, C
Bhatia, A
Buzon-Tan, A
Walker, S
Kirkham, K
Ilangomaran, D
Yau, B
Alvi, S
Brull, R
Kastanias, P
Robinson, S
Paat, F
Wang, W
Lopez, C
Pokaż więcej
Temat :
Friday, May 22, 2015 Scientific Program, Day 2: Early Career Award Lecture: 9:30am – 10:00am
Friday, May 22, 2015 Scientific Program, Day 2: Session 208: 4:00 – 5:30pm
Thursday, May 21, 2015 Scientific Program, Day 1: Session 106: 1:30 – 3:00pm
Friday, May 22, 2015 Scientific Program, Day 2: Session 205: 1:30 – 3:00pm
Thursday, May 21, 2015 Scientific Program, Day 1: Session 109: 4:00 – 5:30pm
Friday, May 22, 2015 Scientific Program, Day 2: Session 210: 4:00 – 5:30pm
Thursday, May 21, 2015 Scientific Program, Day 1: Session 105: 1:30 – 3:00pm
Thursday, May 21, 2015 Scientific Program, Day 1: Session 103: 11:00am – 12:30pm
Saturday, May 23, 2015 Scientific Program, Day 3: Distinguished Career Award Lecture: 9:30am – 10:00am
Thursday, May 21, 2015 Scientific Program, Day 1: Session 101: 11:00am – 12:30pm
Thursday, May 21, 2015 Scientific Program, Day 1: Session 104: 11:00am – 12:30pm
Thursday, May 21, 2015 Scientific Program, Day 1: Session 112: 4:00 – 5:30pm
Thursday, May 21, 2015 Scientific Program, Day 1: Session 102: 11:00am – 12:30pm
Friday, May 22, 2015 Scientific Program, Day 2: Session 201: Session 202: 11:00am – 12:30pm
Friday, May 22, 2015 Scientific Program, Day 2: Session 204: 11:00am – 12:30pm
Saturday, May 23, 2015 Scientific Program, Day 3: Session 303: 11:00am – 12:30pm
Saturday, May 23, 2015 Scientific Program, Day 3: Session 302: 11:00am – 12:30pm
Saturday, May 23, 2015 Scientific Program, Day 3: Session 301: 11:00am – 12:30pm
Abstracts
Friday, May 22, 2015 Scientific Program, Day 2: Session 207: 1:30 – 3:00pm
CPS Posters: Wednesday May 20, 2015
ComputingMilieux_THECOMPUTINGPROFESSION
Thursday, May 21, 2015 Scientific Program, Day 1: Session 111: 4:00 – 5:30pm
Thursday, May 21, 2015 Scientific Program, Day 1: 9:00 – 9:45am
Friday, May 22, 2015 Scientific Program, Day 2: Plenary Session: 8:45 – 9:30am
Saturday, May 23, 2015 Scientific Program, Day 3: Plenary Session: 9:00 – 9:45am
Friday, May 22, 2015 Scientific Program, Day 2: Session 209: 4:00 – 5:30pm
GeneralLiterature_REFERENCE(e.g.,dictionaries,encyclopedias,glossaries)
Thursday, May 21, 2015 Scientific Program, Day 1: Session 108: 1:30 – 3:00pm
Friday, May 22, 2015 Scientific Program, Day 2: Session 206: 1:30 – 3:00pm
Thursday, May 21, 2015 Scientific Program, Day 1: Session 107: 1:30 – 3:00pm
Thursday, May 21, 2015 Scientific Program, Day 1: Session 110: 4:00 – 5:30pm
Friday, May 22, 2015 Scientific Program, Day 2: Session 203: 11:00am – 12:30pm
Friday, May 22, 2015 Scientific Program, Day 2: Session 201: 11:00am – 12:30pm
Źródło :
Pain Research & Management : The Journal of the Canadian Pain Society
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Kavanagh, Brian P.
Ngo, Cuong
Raymer, Karen
Yang, Homer
Alhashemi, Jamal A.
Lui, Anne C. P.
Reid, Dennis
Cicutti, Nicholas
Krepski, Barbra
Wood, Gordon
Heyland, Daren K.
Badner, Neal H.
Murkin, John M.
Mohr, Jim
McKenzie, F. Neil
van der Starre, Peter J. A.
van Rooyen-Butijn, W. T.
Wilson-Yang, Kristine
Teoh, Kevin
Lee, R. M. K. W.
Hossain, Imtiaz
Cheng, Davy
Karski, Jacek
Asokumar, Buvanendran
Sandier, Alan
St-Amand, Marc A.
Murkin, John M.
Menkis, Alan H.
Downey, Donal B.
Nantau, William
Adams, Sandy
Dowd, Noreen
Cheng, Davy
Wong, David
Carroll-Munro, Jo
Trachuk, Clare
Cregg, N.
Cheng, D. C. H.
Williams, W. G.
Karski, J. M.
Siu, S.
Webb, G.
Cheng, Davy C. H.
Wong, David T.
Kustra, Rafal
Karski, Jacek
Tibshirani, Robert J.
Côté, Dany L.
Lacey, David E.
LeDez, Kenneth M.
Smith, Julia A.
Crosby, Edward T.
Orkin, Fredrick K.
Fisher, A.
Volgyesi, G.
Silverman, J.
Edelstein, S.
Rucker, J.
Sommer, L.
Dunington, S.
Roy, L.
Crochetière, C.
Arsenault, M. -Y.
Villeneuve, E.
Lortie, L.
Grange, Caroline S.
Douglas, M. Joanne
Adams, Timothy J.
Merrick, Pamela M.
Lucas, S. Brian
Morgan, Pamela J.
Halpern, Stephen
Lo, Jason
Giesinger, Carolyn L.
Halpern, Stephen H.
Breen, Terrance W.
Vishnubala, Srigowri
Shetty, Geeta R.
De Kock, M.
Lagmiche, A.
Scholtes, J. L.
Grodecki, Wlodzimierz
Duffy, Peter J.
Hull, Kathryn A.
Hawboldt, Geoffrey S.
Clark, Alexander J.
Smith, J. Bruce
Norman, Richard W.
Beattie, W. Scott
Sandier, A.
Jewett, M.
Valiquette, L.
Katz, J.
Fradet, Y.
Redelmeier, D.
Sampson, H.
Cole, Jeff
Chedore, Todd
Snedden, Walter
Green, Robert G.
Sosis, Mitchel B.
Robles, Philip I.
Lazar, Edward R.
Jolly, Donald T.
Tarn, Yun K.
Tawfik, Soheir R.
Clanachan, Alexander S.
Milne, Avaleigh
Beamish, Travis
Cuillerier, D. J.
Sharpe, M. D.
Lee, J. K.
Basta, M.
Krahn, A. D.
Klein, G. J.
Yee, R.
Vakharia, Narendra
Francis, Heather
Scheepers, Louis
Vaghadia, Himat
Carrier, Joanne
Martin, René
Pirlet, Marline
Claprood, Yves
Tétrault, Jean-Pierre
Wong, T. D.
Ryner, L.
Kozlowski, P.
Scarth, G.
Warrian, R. K.
Lefevre, G.
Thiessen, D.
Girling, L.
Doiron, L.
McCudden, C.
Saunders, J.
Mutch, W. A. C.
Duffy, Peter J.
Langevin, Stéphan
Lessard, Martin R.
Trépanier, Claude A.
Hare, Gregory M. T.
Ngan, Johnson C. S.
Viskari, Dan
Berrill, A.
Jodoin, Christian
Couture, Jacques
Bellemare, François
Farmer, Stephen
Muir, Holly
Money, Phyllis
Milne, Brian
Parlow, Joel
Raymond, Jennifer
Williams, Julie M.
Craen, Rosemary A.
Novick, Teresa
Komar, Wendy
Frenette, Luc
Cox, Jerry
Lockhart, B.
McArdle, P.
Eckhoff, D.
Bynon, S.
Dobkowski, Wojciech B.
Grant, David R.
Wall, William J.
Chedrawy, Edgar G.
Hall, Richard I.
Nedelcu, Vivian
Parlow, Joel
Viale, Jean-Paul
Bégou, Gérard
Sagnard, Pierre
Hughson, Richard
Quintin, Luc
Troncy, Éric
Collet, Jean-Paul
Shapiro, Stan
Guimond, Jean-Gilles
Blair, Louis
Ducruet, Thiérry
Francœur, Martin
Charbonneau, Marc
Blaise, Gilbert
Snedden, W.
Bernadska, E.
Manson, H. I.
Kutt, Juditli L.
Mezon, Beruie Y.
Nishida, Osamu
Arellano, Ramiro
Boylen, Patty
DeMajo, Wilfred
Archer, David P.
Roth, Sheldon H.
Raman, Sitaram
Manninen, Pirjo
Boyle, Kevin
Cenic, Aleksa
Lee, Ting-Yim
Gelb, Adrian W.
Reinders, F. X.
Brown, J. I. M.
Baker, A. J.
Moulton, R. J.
Schlichtert, L.
Schwarz, Stephan K. W.
Puil, Ernest
Finegan, Barry A.
Finucane, Brendan T.
Kurrek, Matt M.
Devitt, J. Hugh
Morgan, Pamela J.
Cleave-Hogg, Doreen
Bradley, John
Byrick, Robert
Spadafora, Salvatore M.
Fuller, John G.
Gelula, Mark H.
Mayson, Kelly
Forster, Bruce
Byrick, R. J.
McKnight, D. J.
Kurrek, M.
Kolton, M.
Cleave-Hogg, D.
Haughton, J.
Halpern, S.
Kronberg, J.
Shysh, Sandy
Eagle, Chris
Dagnone, A. Joel
Parlow, Joel L.
Blaise, G.
Yang, F.
Nguyen, H.
Troncy, E.
Czaika, G.
Wachowski, Ireneusz
Basta, M.
Krahn, A. D.
Yee, R.
Deladrière, Hervé
Cambier, Chantal
Pendeville, Philippe
Hung, O. R.
Coonan, E.
Whynot, S. C.
Mezei, M.
Coonan, E.
Whynot, S. C.
Ho, Anthony M. -H.
Luchsinger, Ingrid S.
Ling, Elizabeth
Mashava, Doreen
Chinyanga, Herbert M.
Cohen, Marsha M.
Shaw, Melissa
Robblee J. A.
Labow R. S.
Rubens F. D.
Diemunsch, A. M.
Gervais, R.
Rose, D. K.
Cohen, M. M.
O’Brien-Pallas, L.
Copplestone, C.
Rose, D. K.
Karkouti, K.
Sykora, K.
Cheung, Shirley L. W.
Booker, Peter D.
Franks, Roger
Pozzi, Marco
Guard, Beverley
Sikich, Nancy
Lerman, Jerrold
Levine, Mark
Swan, Hilton
Cox, Peter
Montgomery, Carolyne
Dunn, Gillian
Bourne, Russell
Kinahan, Anna
McCormack, James
Dunn, Gillian S.
Reimer, Eleanor J.
Sanderson, Peter
Sanderson, Peter M.
Montgomery, Carolyne J.
Betts, Terri A.
Orlay, Guy R.
Wong, David H.
Cohen, Marsha
Al-Kaisy, A. A.
Chan, V.
Peng, P.
Perlas, A.
Miniad, A.
Cushing, Edward V.
Mills, Keith R.
El-Beheiry, Hossam
Jahromi, Shokrollah S.
Weaver, John
Morris, Mary
Carien, Peter L.
Cowan, Robert McTaggart
Manninen, Pirjo
Richards, Jonathan
Robblee, J. A.
Labow, R. S.
Rubens, F. D.
Menkis, Alan H.
Adams, Sandy
Henderson, Blair T.
Hudson, Robert J.
Thomson, Ian R.
Moon, Michael
Peterson, Mark D.
Rosenbloom, Morley
Davison, Patrick J.
Ali, Mohamed
Ali, Naheed S.
Searle, Norman R.
Thomson, Ian
Roy, Micheline
Gagnon, Line
Lye, A.
Walsh, F.
Middleton, W.
Wong, D.
Langer, A.
Errett, L.
Mazer, C. D.
Karski, Jacek
Tibshirani, Robert J.
Williamson, Karin M.
Smith, Graham
Gnanendran, Kandiah P.
Bignell, S. J.
Jones, S.
Sleigh, J.
Arnell, M.
Schultz, Jan-Ake I.
Fear, David W.
Ganapathy, S.
Moote, C.
Wassermann, R.
Watson, J.
Armstrong, K.
Calikyan, Aznif Ozsolak
Yilmaz, Oya
Kose, Yildiz
Peng, Philip
Chan, Vincent
Chung, Frances
Claxton, Andrew R.
Krishnathas, Ananthan
Mezei, Gabor
Badner, Neal H.
Paul, Terri L.
Doyle, Jacqueline A.
Mehta, Mahesh
DeLima, Luiz G. R.
Silva, Lucia E. O.
May, Warren L.
Maliakkal, Roy J.
Mehta, Mahesh
Kolesar, Richard
Arellano, Ramiro
Rafuse, Sara
Fletcher, Mary
Dunn, Geoffrey
Curran, Michael
Bragg, Paul
Chamberlain, Wayne
Crossan, MaryLou
Ganapathy, S.
Sandhu, H.
Spadafora, S.
Mian, R.
Evans, B.
Hurst, L.
Katsiris, S.
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1997 44(1):A3-A73
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Endothelium derived relaxing factor/nitric oxide
Autorzy :
Blaise, G.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Le facteur relaxant endothélial et le monoxyde d’azote
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. October 1992 39(8):765-769
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Korzeniewski, P.
Lang, S. A.
Grant, R.
Loader, C.
Vaghadia, H.
Wong, D.
Waters, T.
Merrick, P.
Ali, M. J.
Dobkowski, W.
Cornelius, T.
Hawkins, R.
Varkey, G. P.
Claffey, Liam
Plourde, Gilles
Trahan, Michel
Morris, Joan
Dean, Deanne M.
Yamaguchi, Hiroshi
Harukuni, Izumi
Naito, Hiroshi
Chan, V. W. S.
Mati, N.
Seyone, C.
Evans, D.
Chung, F.
Joffe, D.
Plourde, G.
Villemurc, C.
Hong, M.
Milne, B.
Loomis, C.
Jhamandas, K.
Priddy, R.
Archer, D.
Tang, T.
Sabourin, M.
Samanini, N.
Cuillerier, D. J.
Schuben, Armin
Awad, Issam A.
Perez-Trepichio, Alejandro D.
Ebrahim, Zeyd Y.
Bloomfield, Eric L.
Zexu, Fang
Zhengnua, Gu
Qing, Zou
Balhua, Sung
Miller, D. R.
Martineau, R. J.
Wynands, J. E.
Hill, J. D.
Knill, R. L.
Skinner, M. I.
Novick, T. V.
McLean, R. F.
Kolton, M.
Noble, W. H.
Sullivan, P. J.
Cheng, D. C. H.
Chapman, K. R.
Ong, D.
Roraanelli, J.
Smallman, Bettina
Nathan, Howard J.
Murphy, J. T.
Hall, R. I.
Moffitt, E. A.
Hudson, R. J.
Pascoe, E. A.
Anderson, B. A.
Thomson, I. R.
Kassum, D. A.
Shanks, A.
Rosenbloom, M.
Sidi, A.
Gehrig, T. R.
Fool, J. M.
Rush, W.
Martin, A. J.
Cooper, P. D.
Maltby, J. R.
Johnson, D.
Hurst, T.
Mayers, I.
Wigglesworth, D. F.
Rose, D. K.
Kay, J. C.
Mazer, C. D.
Yang, H.
Beattie, W. S.
Doyle, D. John
Demajo, Wlifred
Comfort, V. Kim
Code, William E.
Rooney, Michael E.
Clark, F. J. S.
Sutton, I. R.
Mutch, W. A. C.
Thomson, I. R.
Teskey, J. M.
Thiessen, O. B.
Rosanbloom, M.
Tang, T. K. K.
Robblee, J. A.
Nathan, H. J.
Wynands, J. E.
Eagle, C. J.
Belenkle, I.
Chan, K. L.
Tyberg, J. V.
Stockwell, M.
Zintel, T.
Gallagher, G.
Kavanagh, B.
Sandier, A.
Lawson, S.
Chung, F.
Ong, D.
Isabel, L.
Trépanier, C. A.
Campbell, David C.
Randall, Thomas E.
Growe, Gershon H.
Scarth, Irene
Sawchuk C. W. T.
Ong B.
Unruh H.
Horan T.
Greengrass R.
Mark, D.
Kitts, J. B.
Curran, M. J.
Lindsay, P.
Polis, T.
Coté, Sylvain
Socci, Maria
Wiesel, Saul
Conway, J. B.
Seyone, C.
Goldberg, J.
Chung, F.
Rose, D. Keith
Cohen, Marsha M.
Rogers, Kent H.
Duncan P. G.
Pope W. D. B.
Tweed W. A.
Biehl D.
Novick, T. V.
Skinner, M. I.
Mathieu, Alix
Villeneuve, Edith
Goldsmith, Charles H.
Allen, Gregory C.
Smith, Charles E.
Pinchak, Alfred C.
Hagen, Joan F.
Hudson, J. C.
Gennings, C.
Tyler, B. L.
Keenan, R. L.
Chung, F.
Seyone, C.
Matl, N.
Ong, D.
Powell, P.
Tessler, M. J.
Kleiman, S. J.
Wiesel, S.
Tetzlaff, John E.
Yoon, Helen J.
Baird, Bruce
Walsh, Michael
Hondorp, Gregory
Wassef, Medhat R.
Munshi, C.
Brooks, J.
Nimphius, N.
Tweed, W. A.
Lee, T. L.
Tweed, W. A.
Phua, W. T.
Chong, K. Y.
Lim, E.
Finegan, B. A.
Coulson, C.
Lopaschuk, G. D.
Clanachan, A. S.
Fournier L.
Cloutier R.
Major D.
Sharpe, M. D.
Wexler, H. R.
Dhamee, M. Saeed
Rooney, R.
Ong, S. K.
O’Leary, E.
McCarroll, M.
Phelan, D.
Young, T.
Coghlan, D.
O’Leary, E.
Blunnie, W. P.
Splinter, W. M.
Splinter, W. M.
Ryan T.
Maguire M.
Bouchier-Hayes D.
Cunningham A. J.
Kamath, M. V.
Fallen, E. L.
Murkin, J. M.
Shannon, N. A.
Montgomery, C. J.
Karl, H. W.
Raymond, Jacques
Drolet, Pierre
Tanguay, M.
Blaise, G.
Garceau, D.
Dumont, L.
Omri, A.
Sharkawi, M.
Billard, V.
Bourgain, J. L.
Panos, A.
Mazer, C. D.
Lichtenstein, S. V.
Bevan, J. C.
Popovic, V.
Baxter, M. R. N.
Donati, F.
Bevan, D. R.
Bachman, C.
Kopelow, M.
Donen, N.
Umôn, D. T.
Kemp, S.
Hartley, E.
Sikich, N.
Roy, W. L.
Lerman, J.
Cooper, Richard M.
Yentis, S. M.
Bissonnette, B.
Halpern, L.
Roy, L.
Burrows, F. A.
Fear, D. W.
Hillier, S.
Sloan, M.
Crawford, M.
Blssonnette, B.
Sikich, N.
Friedlander, M.
Sandier, A. N.
Panos, L.
Winton, T.
Benureof, J.
Karski J.
Teasdale S.
Cruise C.
Skala R.
Zulys V.
Ong, D.
Chow, F.
Packota, G.
Yip, R.
Bradley, J.
Arellano, R.
Sussman, G.
Sosis, M.
Braverman, B.
Sosis, M.
Ivankovich, A. D.
Manganas, M.
Lephay, A.
Fournier, Th.
Kadri, N.
Ossart, M.
Sandier, A. N.
Turner, K. E.
Wick, V.
Wherrett, C.
Sullivan, P. J.
Dyck, J. B.
Varvel, J.
Shafer, S. L.
Fiset, P.
Balendran, P.
Meistelman, C.
Lira, E.
Sloan, M.
Nigrovic, V.
Banoub, M.
Splinter, W. M.
Roberts, D. W.
Rhine, E. J.
MacNeill, H. B.
Bonn, G. E.
Clarke, W. M.
Noel, L. P.
Ryan T.
Moriarty J.
Bouchier-Hayes D.
Cunningham A. J.
Sandier, A. N.
Baxter, A. D.
Norman, P.
Samson, B.
Hull, K.
Chung, F.
Mali, N.
Evans, D.
Cruise, C.
Shumka, D.
Seyone, C.
Leung, Peter T.
Badner, N. H.
Komar, W. E.
Rajasingham, M.
Farren, B.
Vaillancourt, G.
Cournoyer, S.
Hollmann, C.
Breen, T. W.
Janzen, J. A.
Crochetiere, C. T.
McMorland, G. H.
Douglas, M. J.
Kamani, A. A.
Arora, Sunil K.
Tunstall, M.
Ross, J.
Mayer, D. C.
Weeks, S. K.
Norman, P.
Daley, D.
Sandier, A.
Guay, J.
Gaudreault, P.
Boulanger, A.
Tang, A.
Lortie, L.
Dupuis, C.
Backman, S. B.
Bachoo, M.
Polosa, C.
Moudgil, G. C.
Frame, B.
Blajchman, H. A.
Singal, D. P.
Albert, J. -F.
Ratcliff, A.
Law, J. -C.
Varvel, J.
Hung, O.
Shafer, S. L.
Fiset, P.
Balendran, P.
Burgess, P. M.
Doak, G. J.
Duke, P. C.
Sloan, P. A.
Mather, L. E.
McLean, C. F.
Rutten, A. J.
Nation, R. L.
Milne, R. W.
Runciman, W. B.
Somoggi, A. A.
Haack, Carol
Shafer, Steven L.
Irish, Craig L.
Weisleider, Louis
Mazer, C. David
Bell, Robert S.
Dejonckheere, M.
Levarlet, M.
d’Hollander, A.
Taylor, R. H.
Sikich, N.
Campbell, F.
McLeod, M. E.
Swartz, J.
Spahr-Schopfer, I.
McIntyre, B. G.
Roy, W. L.
Laycock, G. J. A.
Mitchell, I. M.
Morton, N. S.
Logan, R. W.
Campbell, F.
Yentis, S. M.
Fear, D.
Halpem, L.
Sloan, M.
Badgwell, J. Michael
Kleinman, Sam
Yentis, S. M.
Britton, J. T.
Hannallah, R. S.
Schafer, P. O.
Norden, J. M.
Splinter, W. M.
Menard, E. A.
Derdamezi, J. B.
Ghurch, J. G.
Britt, B. A.
Radde, I. C.
Sosis, M.
Kao, Y. James
Norton, Richard G.
Volgyesi, G. A.
Spahr-Schopfer, I.
Sosis, M.
Plum, Mark
Sosis, M.
Smith, C. E.
Pinchak, A. C.
Hancock, D. E.
Owen, P.
McMeekin, J.
Hanson, S.
Cujec, B.
Feindel, C. M.
Cruz, J.
Boylen, P.
Ong, D.
Murphy, J. T.
Dupuis, J. Y.
Nathan, H. J.
Cattran, C.
Wynands, J. E.
Murphy, J. T.
Kinley, C. E.
Sulliyan, J. A.
Landymore, R. W.
Robblee, James A.
Labow, Rosalind
Buckley, D. N.
Sharpe, M. D.
Guiraudon, G.
Klein, G.
Yee, R.
Black, J.
Devitt, J. H.
McLellan, B. A.
Dubbin, J.
Ehrlich, L. E.
Ralley, F. E.
Robbins, G. R.
Symcs, J. F.
Bourke, M.
Nathan, H.
Wynands, J. E.
Maritime Heart Centre
Maritime Heart Centre
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1991 38(1):A3-A172
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Lacombe, P.
Blaise, G.
Plante, F.
Hollmann, C.
Penning, D. H.
Patrick, J.
Brien, J.
Orser, B.
Bertlik, M.
Fedorko, L.
O’Brodovich, H.
Santos, A. C.
Pedersen, H.
Morishima, H. O.
Finster, M.
Arthur, G. R.
Covino, B. G.
Perreault, C.
Albert, J. F.
Couture, P.
Meloche, R.
Elliott, R. D.
Stockwell, M.
Roy, W. L.
Lerman, J.
McIntyre, B. G.
Yee, D. A.
Hunziker, P.
Koch, J. P.
Devitt, J. H.
Daley, M. D.
Colmenares, M. E.
Norman, P. H.
Sandler, A. N.
Oyston, J. P.
Knill, R. L.
Skinner, M. I.
Novick, T.
Vandenberghe, H. M.
Moote, C. A.
Donati, François
Meistelman, Claude
Plaud, Benoit
Guay, J.
Reinberg, C.
Rivard, G. E.
Poitras, B.
Mathews, S.
David, M.
Dawe, G.
Hall, R. I.
Stringer D. G.
Sandler A. N.
Panos L.
Lawson S.
Einarson T. R.
Badner N.
Fiset, P.
Balendran, P.
Donati, F.
Bevan, D. R.
Hung, O. R.
Varvel, J.
Shafer, S.
Stanski, D. R.
Crawford, M. W.
Carmichael, F. J.
Orrego, H.
Saldivia, V.
Lerman, J.
Ralley, F. E.
Murkin, J. M.
Hudson, R. J.
Dunn, G.
Perreault, L.
Hardy, J. F.
Donelly, M.
Scott, W. A. C.
Daly, D. S.
McAllister, J. D.
Sharpe, M. D.
Manninen, P. H.
Cuillerier, D. J.
Gelb, A. W.
Nantau, W. E.
Leon, J. E.
Bissonnette, B.
Davies, K. R.
Gelb, A.
Boughner, D. R.
Bisnaire, D.
Shokeir, O.
Code, W. E.
Hertz, L.
White, H. S.
Hong, M.
Milne, B.
Loomis, C.
Jhamandas, K.
Lam A. M.
Slee T.
Hirst R.
Cooper J. O.
Pavlin E. G.
Sundling N.
Mutch, W. A. C.
Ringaert, K.
Ewart, F.
White, I.
Donen, N.
Winn H. R.
Grady M. S.
Murkin, J. M.
Farrar, J. K.
McNeill, B.
Lok, P.
Nalder, B.
Jivraj, K.
Golar, S.
Ford, G.
Rosenal, T.
Puchalski, S. A.
Morison, D. H.
Collins, R. M.
Gascoyne, R. D.
Taylor, R. H.
Lerman, J.
Gauthier R. A.
Chung F.
Dyck B.
Romanelli J. R.
Chapman K. R.
Lavoie, J.
Marcin, R.
Tétrault, J. P.
Murphy, I. L.
Splinter, W. M.
Segstro, R.
Morley-Forster, P. K.
Lu, G.
Lessard, M. R.
Trépanier, C. A.
Brochu, J. G.
Coté, J. J.
Denault, P. H.
Baribault, J. P.
Gordon, A. R.
O’Connor, J. P.
Ramsay, J. G.
Malcolm, I.
Chang, P. C.
Reynolds, F. B.
Lang, S. A.
Ha, H. C.
Grant, R. P.
Dolman, J. F.
Harper, J. A.
White, S. A.
Parsons, D. G.
Evans, K. G.
Merrick, P.
Trivedi, Narendra S.
Halpern, Meyer
Robalino, Joffre
Shevde, Ketan
Wang, B. C.
Hiller, J. M.
Simon, E. J.
Hillman, D. E.
Li, D.
Rosenberg, C.
Turndorf, H.
Penning, J. P.
Nagasaka, Hiroshi
Yaksh, T. L.
Forrest, J. B.
Lam, L.
Woo, J.
Rifkind, A.
Broadman, L.
Hannallah, R.
DeLeon, E.
Reff, R.
Tanaka, K.
Watanabe, R.
Harada, T.
Dan, K.
Aull, L.
Woodward, E. R.
Rout, R. W.
Paulus, D. A.
Reimer, E. J.
Badner, N. H.
Komar, W. E.
Fancourt-Smith, P. F.
McEwen, J. A.
Warriner, C. B.
Moore, R.
Rosenblatt, M.
Merai, B.
Robalino, J.
Shevde, K.
Bryk, D.
McCormack, J. P.
Levine, M.
Forster-Coull, J.
Stasiuk, R. B. P.
Jenkins, L. C.
Chen, Kunzhou
Pan, Jianhui
Ji, Xuan
Vaidya, D.
Tetzlaff, J. E.
Baird, B. A.
Yoon, H. J.
Wood, G.
Simpson, T.
Pillow, K. J.
Lampe, K. M.
Hansen, L. M.
Foldvari, M.
Courtice, I. D.
MacLeod, B. A.
Panos L.
Lawson S.
Koren G.
Volgyesi, G. A.
Kolesar, R.
Wolf, G. L.
Sidebotham, G. W.
Sprung, J.
Gamulin, S.
Bosnjak, Z. J.
Kampine, J. P.
Doyle, D. John
Harioka, T.
Sone, T.
Kakuyama, M.
Miyake, C.
Toda, H.
Sosis, M.
Oka, T.
Ohwada, T.
Kochi, A.
Mizuguchi, T.
Kay, J. C.
Beauchamp, R. J.
Mazer, C. D.
Inada, E.
Iwahashi, K.
Aoki, K.
Takanashi, S.
Kohama, M.
Aoki, Y.
Poole, L.
Murphy, J. T.
Moffitt, E. A.
Jolly, D.
Finegan, B. A.
Beach, J.
Gulamhusein, S.
Vincent, D.
Sullivan, P. J.
Martineau, R. J.
Miller, D. R.
Lewis, P.
Staniland, J.
Cuppage, A.
Davies, J. M.
Rose, D. K.
Cohen, M. M.
Rogers, K. H.
Gellner, D.
Duncan, P. G.
Johnson, J. A.
Cohen, J. A.
Boisvenu, G.
Haley, L. D.
Parlow, J. L.
Cervenko, F. W.
Dillon, F.
Harwood, T.
Kolesar, R.
Volgyesi, G.
Reid, C. W.
Samson, B.
Beattie, W. S.
Goldsmith, C. H.
Sims, C. H.
Welborn, L. G.
Hannallah, R. S.
Higgins, T.
Fink, R.
Luban, N.
Murray, D. J.
Forbes, R. B.
Mehta, M.
Dull, D. L.
Horimoto, Y.
Naide, M.
Schaefer, J. D.
Bonn, G. E.
Rhine, E. J.
MacNeill, H. B.
Ménard, E. A.
Roberts, D. J.
Komocar, L.
Kay, J.
Chevrier, R.
Marsh, B. J.
Morton, N. S.
White, M.
Kenny, G. N. C.
Yamashita, M.
Tsuji, M.
Malviya, S.
Swartz, J.
Brown, K. A.
Holtby, H.
Ein, S.
Shandling, B.
Smith, M. F.
Beauprie, I. G.
Clark, A. G.
Keith, I. C.
Spence, D.
Ogata, Hiromaru
Midorikawa, Yukio
Doyle, D. John
Teves, Leonides Y.
Jhawar, Balraj S.
Kawamura, Takae
Wakusawa, Reiji
Hackmann, T.
Steward, D. J.
Maltby, J. R.
Loken, R. G.
Watson, N. C.
Kubota, Tatsuya
Katano, Toshio
Yoshizawa, Mutsumi
Ohtake, Kazuei
Onodera, Fumio
Yoshitake, S.
Matsumoto, S.
Miyakawa, H.
Takahashi, T.
Kitano, T.
Iwasaka, H.
Hayano, Y.
Noguchi, T.
Taniguchi, K.
Honda, N.
Koyama, K.
Takahashi, J.
Ochiai, R.
Takeda, J.
Nagano, M.
Rolbin, S.
Hew, E.
Morningstar, B.
Mahesh, K.
Yukioka, H.
Fujimori, M.
Siriwardhana, S. A.
Kawas, A.
Yates, S.
Gulden, H.
Upton, J. M.
Giesecke, A. H.
Suzuki, H.
Maru, E.
Fujita, M.
Pagliarello, G.
Simons, J.
Irita, K.
Shafiq, J.
Tareen, F. M.
Yoshitake, J.
Suderman, V. S.
Crosby, E. T.
Mallon, J. S.
Dunn, G. L.
Hatano, Y.
Nakamura, K.
Nishiwada, M.
Mori, Kenjiro
Pounder, D. R.
Blackstock, D.
Steward, D.
Kumagai, M.
Takinami, M.
Tanaka, S.
Shudo, Y.
Amaki, Y.
Kobayashi, K.
Jansen, G. F. A.
Kedaria, M.
Zuurmond, W. W. A.
Hartley, E.
St. Louis, P.
Rybczynski, J.
McLeod, M. E.
Byrick, R. J.
Mullen, J. Brendan
Wong, P. Y.
Wigglesworth, D.
Kay, J. Colin
Swartz, J. S.
Gold, M.
Braude, B. M.
Dolovich, J.
Gilmour, R. F.
Sutherland, L. R.
O’Connor, G.
Riding, K.
Laird, B.
Riou, S.
Gross, Michael
Tang, T.
Halpern, S. H.
Roy, A. G.
Côté, J. J.
Lindblad, T.
Buckley, D. N.
Oxom, D. C.
Whatley, G. S.
Knox, J. W. D.
Hooper, J. G. V.
Dolman, J.
Faneourt-Smith, P. F.
Torsher, L.
Gao, Yuhui
Chai, Xiaoqing
O’Leary, G.
Qureshi, S. A.
Laganiere, S.
McGilveray, I.
Boylan, J. F.
Hassard, P.
Teasdale, S. J.
Kapnoudhis, P.
Vaghadia, H.
Turnbull, K. M.
Villeneuve, E.
Buluran, J.
Amyot, Y.
Tanguay, M.
Pharm, B.
Beique, G.
Sidi, A.
Rush, W.
Clanachan, A. S.
Duke, P. C.
Leroux, M.
Corne, R.
Patton, N.
Greenberg, D.
Parrott, J.
Desjardins, P.
Merchant R. N.
Brown W. F.
Watson B. V.
Burrows, F. A.
Tatman, D. J.
Starr, J. M.
Symreng, T.
Kall, R. I.
Schweiger, I. M.
Finlayson, D. C.
Weisel, R. D.
Ivanov, J.
Mickle, D. A.
Fuller, John
Lu, Grant
Dain, Steven
McLean, R. F.
Noble, W. H.
Kolton, M.
Newfield, A. M.
Lipton, J. M.
Ide, T.
Isono, S.
Kochi, T.
Izumi, Y.
Erian, R. F.
Stafford-Smith, M.
Yamada, M.
Johnson, D.
Hurst, T.
Mayers, I.
Tsuda, Takako
Takeuchi, Mikio
Ishikawa, Kiyoshi
Ando, Hiroshi
Hanamura, Yasunori
Takasu, Hiroe
Hiyama, A.
Cardiac Anaesthesia Research Group
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1990 37(1):S1-S169
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies