Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Boege F"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Abstrakt
Autorzy :
Mache, Ch.
Urban, Ch.
Sauer, H.
Brandesky, G.
Meßner, H.
Grienberger, H.
Becker, H.
Slave, I.
Hauer, Ch.
Pakisch, B.
Oberbauer, R.
Mokry, M.
Ebner, F.
Kleinert, R.
Schiller, D.
Kasparu, H.
Schneider, G.
Sega, W.
Lutz, D.
Mader, R. M.
Steger, G. G.
Sieder, A. E.
Ovissi, L.
Roth, E.
Hamilton, G.
Jakesz, R.
Rainer, H.
Schenk, T.
Kornek, G.
Schulz, F.
Depisch, D.
Rosen, H.
Sebesta, Ch.
Scheithauer, W.
Locker, G. J.
Czernin, J.
Derfler, K.
Gnant, M.
Schiessel, R.
Petru, E.
Pickel, H.
Heydarfadai, M.
Lahousen, M.
Haas, J.
Sagaster, P.
Flamm, J.
Umek, H.
Essl, R.
Teich, G.
Micksche, M.
Ludwig, H.
Ambros, P. F.
Lestou, V.
Strehl, S.
Mann, G.
Gadner, H.
Eibl, B.
Greiter, E.
Grünewald, K.
Gastl, G.
Thaler, J.
Aulitzky, W.
Lion, T.
Henn, T.
Gaiger, A.
Hofmann, J.
Wolf, A.
Spitaler, M.
Ludescher, Christof
Grunicke, H.
Mitterbauer, G.
Stangl, E.
Geissler, K.
Jäger, U.
Lechner, K.
Mannhalter, C.
Haas, Oskar A.
Tirita, Anthi
Kahls, P.
Haas, O.
Hinterberger, W.
Linkesch, W.
Pober, Michael
Fae, Ingrid
Kyrle, Alexander
Neumeister, Andrea
Panzer, Simon
Kandioler, D.
End, A.
Grill, R.
Karlic, H.
Inhauser, T.
Chott, A.
Pirc-Danoewinata, H.
Klepetko, W.
Heinz, R.
Hopfinger-Limberger, G.
Koller, E.
Schneider, B.
Pittermann, E.
Lorber, C.
Eichinger, S.
Neumann, E.
Weidinger, J.
Gisslinger, H.
Bedford P.
Jones D.
Cawley J.
Catovsky D.
Bevan P.
Scherrer, R.
Bettelheim, P.
Knöbl, P.
Kyrie, P. A.
Lazcika, K.
Schwarzinger, I.
Sillaber, C.
Watzke, H.
Dávid, M.
Losonczy, H.
Matolcsy, A.
Papp, M.
Prischl, F. C.
Schwarzmeier, J. D.
Zoubek, Andreas
Harbott, Jochen
Ritterbach, Jutta
Ritter, Jörg
Sillaber, Ch.
Agis, H.
Spanblöchl, E.
Sperr, W. R.
Valent, P.
Czerwenka, K.
Virgolini, I.
Li, S. R.
Müller, M.
Wrann, M.
Gaggl, S.
Fasching, B.
Herold, M.
Geissler, D.
Nachbaur, D.
Huber, Ch.
Schwaighofer, H.
Pichl, M.
Niederwieser, D.
Gilly, B.
Weissel, H.
Lorber, Ch.
Schwarzmeier, J.
Gasché, C.
Reinisch, W.
Hilgarth, M.
Keil, F.
Thomssen, C.
Kolb, H. J.
Holler, E.
Wilmanns, W.
Tilg, H.
Gächter, A.
Panzer-Grümayer, E. R.
Majdic, O.
Kersey, J. H.
Petzer, A. L.
Bilgeri, R.
Zilian, U.
Geisen, F. H.
Haun, M.
Konwalinka, G.
Fuchs, D.
Zangerle, R.
Artner-Dworzak, E.
Weiss, G.
Fritsch, P.
Tilz, G. P.
Dierich, M. P.
Wachter, H.
Schüller, J.
Czejka, M. J.
Jäger, W.
Meyer, B.
Weiss, C.
Schernthaner, G.
Marosi, Ch.
Onderka, E.
Schlögl, B.
Maca, T.
Hanak, R.
Mannhalter, Ch.
Brenner, B.
Mayer, R.
Langmann, A.
Langmann, G.
Slave, J.
Poier, E.
Stücklschweiger, G.
Hackl, A.
Fritz, A.
Pabinger, I.
Willfort, A.
Groiss, E.
Bernhart, M.
Waldner, R.
Krieger, O.
Nowotny, H.
Strobl, H.
Michlmayr, G.
Mistrik, M.
lstvan, L.
Kapiotis, S.
Laczika, K.
Speiser, W.
Granena, A.
Hermans, J.
Zwaan, F.
Gratwohl, A.
Labar B.
Mrsić M.
Nemet D.
Bogdanić V.
Radman I.
Zupančić-Šalek Silva
Kovačević-Metelko Jasna
Aurer I.
Forstinger, C.
Scholten, C.
Kier, P.
Kalhs, P.
Schwinger, W.
Slavc, I.
Lackner, H.
Nussbaumer, W.
Fritsch, E.
Fink, M.
Zechner, O.
Kührer, I.
Kletter, V.
Frey, S.
Leitgeb, C.
Fritz, E.
Silly, H.
Brezinschek, R.
Kuss, I.
Stöger, H.
Schmid, M.
Samonigg, H.
Wilders-Truschnig, M.
Schmidt, F.
Bauernhofer, T.
Kasparek, A. K.
Ploner, F.
Stoeger, H.
Moser, R.
Leikauf, W.
Klemm, F.
Pfeffel, F.
Niessner, H.
Poschauko, H.
Pojer, E.
Locker, G. J.
Braun, J.
Gnant, M. F. X.
Michl, I.
Pirker, R.
Liebhard, A.
Zielinski, C.
Dittrich, C.
Bernát, S. I.
Pongrácz, E.
Kastner, J.
Raderer, M.
Jorbenyi, Z.
Yilmaz, A.
Suardet, L.
Lahm, H.
Odartchenko, N.
Varga, Gy.
Sréter, L. A.
Oberberg, D.
Berdel, W. E.
Budiman, R.
Brand, C.
Berkessy, S.
Radványi, G.
Pauker, Zs.
Nagy, Zs.
Karádi, Å.
Serti, S.
Hainz, R.
Kirchweger, P.
Prager, C.
Prada, J.
Neifer, S.
Bienzle, U.
Kremsner, P.
Kämmerer, B.
Vetterlein, M.
Pohl, W.
Letnansky, K.
Imre, S. G.
Parkas, T.
Lakos, Zs.
Kiss, A.
Telek, B.
Felszeghy, E.
Kelemen, E.
Rak, K.
Pfeilstöcker, M.
Reisner, R.
Salamon, J.
Georgopoulos, A.
Feistauer, S.
Georgopoulos, M.
Graninger, W.
Klinda, F.
Hrubisko, M.
Sakalova, A.
Weißmann, A.
Röhle, R.
Fortelny, R.
Gutierrez, F.
Fritsch, G.
Printz, D.
Buchinger, P.
Buchinger, P.
Hoecker, P.
Peters, C.
Gebauer, E.
Katanić, D.
Nagy, Á.
Szomor, Á.
Med. J.
Batinić D.
Užaervić B.
Marušić M.
Kovačoević-Metelko Jasminka
Jakić-Razumović Jasminka
Kovačević-Metelko Jasminka
Zuoancić-Šalek Silva
Ihra, G. C.
Reinisch, W. W.
Hilgarth, M. F.
Schwarzmeier, I. D.
Várady, E.
Molnár, Z. S.
Fleischmann, T.
Borbényi, Z.
Bérczi, M.
István, L.
Szerafin, L.
Jakó, J.
Bányai, A.
Dankó, K.
Szegedi, Gy.
Neubauer, M.
Frudinger, A.
Scholten, Ch.
Forstinger, Ch.
Dobrić I.
Willheim, M.
Szépfalusi, Z.
Mader, R.
Boltz, G.
Schwarzmeier, J. D.
Nahajevszky, S.
Téri, N.
Póth, I.
Nagy, P.
Smanykó, D.
Babicz, T.
Ujj, Gy.
Iványi, J. L.
Tóth, F. D.
Kiss, J.
Konja, J.
Petković, I.
Kardum, I.
Kaštelan, M.
Kelečić, J.
Feminić, R.
Djermanović, M.
Bilić, E.
Jakovljević, G.
Peter, B.
Gredelj, G.
Senji, P.
Thalhammer, F.
Floth, A.
Etele-Hainz, A.
Kainberger, F.
Radaszkiewicz, T.
Kierner, H.
Mód, Anna
Pitlik, E.
Gottesman, M.
Magócsi, Mária
Sarkadi, B.
Knapp, S.
Purtscher, B.
DelleKarth, G.
Jaeger, U.
Krieger, O.
Berger, W.
Elbling, L.
Ludescher, C.
Hilbe, W.
Eisterer, W.
Preuß, E.
Izraeli, S.
Janssen, J. W. G.
Walther, J. U.
Kovar, H.
Ludwig, W. D.
Rechavi, G.
Bartram, C. R.
Rehberger, A.
Mittermayer, F.
Schauer, E.
Kokoschka, E. M.
Kammerer, B.
Kokron, E.
Desser, L.
Abdul-Hamid, G.
Kroschinksky, F.
Luther, Th.
Fischer, H.
Nowak, R.
Wolf, H.
Fleischer, J.
Wichmann, G.
Albercht, S.
Adorf, D.
Kaboth, W.
Nerl, C.
Aman, J.
Rudolf, G.
Peschel, C.
Anders, O.
Burstein, Ch.
Ernst, B.
Steiner, H.
Konrad, H.
Annaloro, U. P.
Mozzana, C.
Butti, R.
Della, C.
Volpe A.
Soligo D.
Uderzo M.
Lambertenghi-Deliliers G.
Ansari, H.
Dickson, D.
Hasford, J.
Hehlmann, R.
Anyanwu, E.
Krysa, S.
Bülzebrück, H.
Vogt-Moykopf, I.
Arning, M.
Südhoff, Th.
Kliche, K. O.
Wehmeier, A.
Schneider, W.
Arnold, R.
Bunjes, D.
Hertenstein, B.
Hueske, D.
Stefanic, M.
Theobald, M.
Wiesneth, M.
Heimpel, H.
Waldmann, H.
Arseniev, L.
Bokemeyer, C.
Andres, J.
Könneke, A.
Papageorgiou, E.
Kleine, H. -D.
Battmer, K.
Südmeyer, I.
Zaki, M.
Schmoll, H. -J.
Stangel, W.
Poliwoda, H.
Link, H.
Aul, C.
Runde, V.
Heyll, A.
Germing, U.
Gattermann, N.
Ebert, A.
Feinendegen, L. E.
Huhn, D.
Bergmann, L.
Dönner, H.
Hartlapp, J. H.
Kreiter, H.
Schuhmacher, K.
Schalk T.
Sparwasser C.
Peschel U.
Fraaß C. Huber
HIadik, F.
Kolbe, K.
Irschick, E.
Bajko, G.
Wozny, T.
Hansz, J.
Bares, R.
Buell, U.
Baumann, I.
Harms, H.
Kuse, R.
Wilms, K.
Müller-Hermelink, H. K.
Baurmann, H.
Cherif, D.
Berger, R.
Becker, K.
Zeller, W.
Helmchen, U.
Hossfeld, D. K.
Bentrup, I.
Plusczyk, T.
Kemkes-Matthes, B.
Matthes, K.
Bentz, M.
Speicher, M.
Schröder, M.
Moos, M.
Döhner, H.
Lichter, P.
Stilgenbauer, S.
Korfel, A.
Harnoss, B. -M.
Boese-Landgraf, J.
May, E.
Kreuser, E. -D.
Thiel, E.
Karacas, T.
Jahn, B.
Lautenschläger, G.
Szepes, S.
Fenchel, K.
Mitrou, P. S.
Hoelzer, D.
Heil, G.
Lengfelder, E.
Puzicha, E.
Martin, H.
Beyer, J.
Kleiner, S.
Strohscheer, I.
Schwerdtfeger, R.
Schwella, N.
Schmidt-Wolf, I.
Siegert, W.
Weyer, C.
arzen, G.
Risse, G.
Miksits, K.
Farshidfar, G.
Birken, R.
Schilling, C. v.
Brugger, W.
Holldack, J.
Mertelsmann, R.
Kanz, L.
Blanz, J.
Mewes, K.
Ehninger, G.
Zeller, K. -P.
Böhme. A.
Just G.
Bergmann. L.
Shah P.
Hoelzer D.
Stille W.
Bohlen, H.
Hopff, T.
Kapp, U.
Wolf, J.
Engert, A.
Diehl, V.
Tesch, H.
Schrader, A.
van Rhee, J.
Köhne-Wömpner, H.
Bokemeyer', C.
Gonnermann, D.
Harstrick, A.
Schöffski, P.
van Rhee, J.
Schuppert, F.
Freund, M.
Boos, J.
Göring, M.
Blaschke, G.
Borstel, A.
Franke, A.
Hüller, G.
Uhle, R.
Weise, W.
Brach, Marion A.
Gruss, Hans-Jürgen
Herrmann, Friedhelm
deVos, Sven
Brennscheidt, Ulrich
Riedel, Detlev
Klch, Walter
Bonlfer, Renate
Mertelsmann, Roland
Brieaer, J.
Appelhans, H.
Brückner, S.
Siemens, HJ.
Wagner, T.
Moecklin, W.
Mertelsmann, R.
Bertz, H.
Hecht, T.
Mertelsmann, R.
Bühl, K.
Eichelbaum, M. G.
Ladda, E.
Schumacher, K.
Weimer, A.
Bühling, F.
Kunz, D.
Lendeckel, U.
Reinhold, D.
Ulmer, A. J.
Flad, H. -D.
Ansorge, S.
Bühring, Hans-Jörg
Broudy¶, Virginia C.
Ashman§, Leonie K.
Burk, M.
Kunecke, H.
Dumont, C.
Meckenstock, G.
Volmer, M.
Bucher, M.
Manegold, C.
Krenpien, B.
Fischer, J. R.
Drings, P.
Bückner, U.
Donhuijsen-Ant, R.
Eberhardt, B.
Westerhausen, M.
Busch, F. W.
Jaschonek, K.
Steinke, B.
Calavrezos, A.
Hausmann, K.
Solbach, M.
Woitowitz, H. -P.
Hilierdal, G.
Heilmann, H. -P.
Chen, Z. J.
Frickhofen, N.
Ellbrück, D.
Schwarz, T. F.
Körner, K.
Wiest, C.
Kubanek, B.
Seifried, E.
Claudé, R.
Brücher, J.
Clemens, M. R.
Bublitz, K.
Bieger, O.
Schmid, B.
Clemetson, K. J.
Clemm, Ch.
Bamberg, M.
Gerl, A.
Weißbach, L.
Danhauser-Riedl, S.
Schick, H. D.
Bender, R.
Reuter, M.
Dietzfelbinger, H.
Rastetter, J.
Hanauske, A. -R.
Decker, Hans-Jochen
Klauck, Sabine
Seizinger, Bernd
Denfeld, Ralf
Pohl, Christoph
Renner, Christoph
Hombach, Andreas
Jung, Wolfram
Schwonzen, Martin
Pfreundschuh, Michael
Derigs, H. Günter
Boswell, H. Scott
Kühn, D.
Zafferani, M.
Ehrhardt, R.
Fischer, K.
Schmitt, M.
Witt, B.
Ho, A. D.
Haas, R.
Hunstein, W.
Dölken, G.
Finke, J.
Lange, W.
Held, M.
Schalipp, E.
Fauser, A. A.
Mertelsmann, R.
Donhuijsen, K.
Nabavi, D.
Leder, L. D.
Haedicke, Ch.
Freund, H.
Hattenberger, S.
Dreger, Peter
Grelle, Karen
Schmitz, Norbert
Suttorp, Meinolf
Müller-Ruchholtz, Wolfgang
Löffler, Helmut
Dumoulin, F. L.
Jakschies, D.
Walther, M.
Hunger, P.
Deicher, H.
von Wussow, P.
Dutcher, J. P.
Ebell, W.
Bender-Götze, C.
Bettoni, C.
Niethammer, D.
Reiter, A.
Sauter, S.
Schrappe, M.
Riehm, H.
Niederle, N.
Heidersdorf, H.
Müller, M. R.
Mengelkoch, B.
Vanhoefer, U.
Stahl, M.
Budach, V.
loehren, B.
Alberti, W.
Nowrousian, M. R.
Seeber, S.
Wilke, H.
Stamatis, G.
Greschuchna, D.
Sack, H.
Konietzko, N.
Krause, B.
Dopfer, R.
Schmidt, H.
Einsele, H.
Müller, C. A.
Goldmann, S. F.
Grosse-Wilde, H.
Waller, H. D.
Libal, B.
Hohaus, S.
Gericke, G.
von Eiff, M.
Oehme, A.
Roth, B.
van de Loo, J.
von Eiff, K.
Pötter, R.
Weiß, H.
Suhr, B.
Koch, P.
Roos, H.
van de Loo, J.
Meuter, V.
Heissig, B.
Schick, F.
Duda, S.
Saal, J. G.
Klein, R.
Steidle, M.
Eisner, S.
Ganser, A.
Seipelt, G.
Leonhardt, M.
Engelhard, M.
Brittinger, G.
Gerhartz, H.
Meusers, P.
Aydemir, Ü.
Tintrup, W.
Tiemann, H.
Lennert, K.
Esser, B.
Hirsch, F. W.
Evers, C.
Riess, H.
Lübbe, A.
Greil, R.
Köchling, A.
Digel, D.
Bross, K. J.
Dölken, G.
Mertelsmann, R.
Gencic S.
Ostermann, M.
Baum, R. P.
Fiebig, H. H.
Berger, D. P.
Dengler, W. A.
Winterhalter, B. R.
Hendriks, H.
Schwartsmann, G.
Pinedo, H. M.
Ternes, P.
Mertelsmann, R.
Dölken, G.
Fischbach, W.
Zidianakis, Z.
Lüke, G.
Kirchner, Th.
Mössner, J.
Fischer, Thomas
Haque, Saikh J.
Kumar, Aseem
Rutherford, Michael N.
Williams, Bryan R. G.
Flohr, T.
Decker, T.
Thews, A.
Hild, F.
Dohmen, M.
von Wussow, P.
Grote-Metke, A.
Otremba, B.
Fonatsch, C.
Binder, T.
Imhof, C.
Feller, A. C.
Fruehauf, S.
Moehle, R.
Hiddemann Th.
Büchner M. Unterhalt
Wörmann, B.
Ottmann, O. G.
Verbeek, G. W.
Seipelt A. Maurer
Geissler, G.
Schardt, C.
Reutzel, R.
Hiddemann, W.
Maurer, A.
Hess, U.
Lindemann, A.
Frisch, J.
Schulz, G.
Mertelsmann, R.
Hoelzer, P.
Gassmann, W.
Sperling, C.
Uharek, L.
Becher, R.
Weh, H. J.
Tirier, C.
Hagemann, F. G.
Fuhr, H. G.
Wandt, H.
Sauerland, M. C.
Gause, A.
Spickermann, D.
Klein, S.
Pfreund-schuh, M.
Gebauer, W.
Fallgren-Gebauer, E.
Geissler, R. G.
Mentzel, U.
Kleiner, K.
Rossol, R.
Guba, P.
Kojouharoff, G.
Gerdau, St.
Körholz, D.
Klein-Vehne, A.
Burdach, St.
Gerdemann M.
Maurer J.
Gerhartz, H. H.
Schmetzer, H.
Mayer, P.
Clemm, C.
Hentrich, M.
Hartenstein, R.
Kohl, P.
Gieseler, F.
Boege, F.
Enttmann, R.
Meyer, P.
Glass, B.
Zeis, M.
Loeffler, H.
Mueller-Ruchholtz, W.
Görg, C.
Schwerk, W. B.
Köppler, H.
Havemann, K.
Goldschmitt, J.
Goldschmidt, H.
Nicolai, M.
Richter, Th.
Blau, W.
Hahn, U.
Kappe, R.
Leithäuser, F.
Gottstein, Claudia
Schön, Gisela
Dünnebacke, Markus
Berthold, Frank
Gramatzki, M.
Eger, G.
Geiger, M.
Burger, R.
Zölch, A.
Bair, H. J.
Becker, W.
Griesinger, F.
Elfers, H.
Griesser, H.
Grundner-Culemann, E.
Neubauer, V.
Fricke, D.
Shalitin, C.
Benter, T.
Mertelsmann, R.
Dölken, Gottfried
Mertelsmann, Roland
Günther, W.
Schunmm, M.
Rieber, P.
Thierfelder, S.
Gunsilius, E.
Kirstein, O.
Bommer, M.
Serve, H.
Hülser, P. -J.
Del Valle F.
Fischer J. Th.
Huberts H.
Kaplan E.
Haase, D.
Halbmayer, W. -M.
Feichtinger, Ch.
Rubi, K.
Fischer, M.
Hallek, M.
Lepislo, E. M.
Griffin, J. D.
Emst, T. J.
Druker, B.
Eder, M.
Okuda, K.
D.Griffin, J.
Kozłowska-Skrzypczak, K.
Meyer, B.
Reile, D.
Scharnofske, M.
Hapke, G.
Aulenbacher, P.
Havemann, K.
Becker, N.
Scheller, S.
Zugmaier, G.
Pralle, H.
Wahrendorf, J.
Heide, Immo
Thiede, Christian
de Kant, Eric
Neubauer, Andreas
Herrmann, Richard
Rochlitz, Christoph
Heiden, B.
Depenbrock, H.
Block, T.
Vogelsang, H.
Schneider, P.
Fellbaum, Ch.
Heidtmann, H. -H.
Blings, B.
Havemann, K.
Fackler-Schwalbe, E.
Schlimok, G.
Lösch, A.
Queißer, W.
Löffler, B.
Kurrle, E.
Chadid, L.
Lindemann, A.
Mertelsmann, R.
Nicolay, U.
Gaus, W.
Heinemann, V.
Jehn, U.
Gleixner, B.
Wachholz, W.
Scholz, P.
Plunkett, W.
Heinze, B.
Novotny, J.
Hess, Georg
Gamm, Heinold
Seliger, Barbara
Heuft, H. G.
Oettle, H.
Zeiler, T.
Eckstein, R.
Heymanns, J.
Havemann, K.
Hladik, F.
Hoang-Vu, C.
Horn, R.
Cetin, Y.
Scheumann, G.
Dralle, H.
Köhrle, J.
von zur Mühlen, A.
Brabant, G.
Hochhaus, A.
Mende, S.
Simon, M.
Fonatsch, Ch.
Heinze, B.
Georgii, A.
Hötzl, Ch.
Hintermeier-Knabe, R.
Kempeni, J.
Kaul, M.
Hoetzl, Ch.
Clemm, Ch.
Lauter, H.
Hoffknecht, M. M.
Eckardt, N.
Hoffmann-Fezer, G.
Gall, C.
Kranz, B.
Zengerle, U.
Pfoersich, M.
Birkenstock, U.
Pittenann, E.
Heinz, B.
Hosten, N.
Schörner, W.
Kirsch, A.
Neumann, K.
Felix, R.
Humpe, A.
Kiss, T.
Trümper, L. H.
Messner, H. A.
Hundt, M.
Zielinska-Skowronek, M.
Schubert, J.
Schmidt, R. E.
Huss, R.
Storb, R.
Deeg, H. J.
Issels, R. D.
Bosse, D.
Abdel-Rahman, S.
Jaeger, M.
Söhngen, D.
Weidmann, E.
Schwulera, U.
Jakab, I.
Fodor, F.
Pecze, K.
Jaques, G.
Schöneberger, H. -J.
Wegmann, B.
Grüber, A.
Bust, K.
Pflüger, K. -H.
Havemann, K.
Faul, C.
Wannke, B.
Scheurlen, M.
Kirchner, M.
Dahl, G.
Schmits, R.
Fohl, C.
Kaiser, U.
Tuohimaa, P.
Wollmer, E.
Aumüller, G.
Havemann, K.
Kolbabek, H.
Schölten, C.
Popov-Kraupp, B.
Emminger, W.
Hummel, M.
Pawlita, M.
v.Kalle, C.
Dallenbach, F.
Stein, H.
Krueger, G. R. F.
Müller-Lantzsch, N.
Kath, R.
Höffken, K.
Horn, G.
Brockmann, P.
Keilholz, U.
Stoelben, E.
Scheibenbogen, C.
Manasterski, M.
Tilgen, W.
Schlag, P.
Görich, J.
Kauffmann, G. W.
Kempter, B.
Rüth, S.
Lohse, P.
Khalil, R. M.
Hültner, L.
Mailhammer, R.
Luz, A.
Hasslinger, M. -A.
Omran, S.
Dörmer, P.
Kienast, J.
Kister, K. P.
Seifarth, W.
Klaassen, U.
Werk, S.
Reiter, W. W.
Klein, G.
Beck-Gessert, S.
Timpl, R.
Hinrichs, H.
Lux, E.
Döring, G.
Scheinichen, D.
Döring, G.
Wernet, P.
Vogeley, K. T.
Richartz, G.
Südhoff, T.
Horstkotte, D.
Klocker, J.
Trotsenburg, M. v.
Schumer, J.
Kanatschnig, M.
Henning, K.
Knauf, W. U.
Pottgießer, E.
Raghavachar, A.
Zeigmeister, B.
Bollow, M.
Schilling, A.
König, H.
Koch, M.
Volkenandt, M.
Seger, Andrea
Banerjee, D.
Vogel, J.
Bierhoff, E.
Heidi, G.
Neyses, L.
Bertino, J.
Kocki, J.
Rozynkowa, D. M.
M.Rupniewska, Z.
Wojcierowski, J.
König, V.
Hopf, U.
Koenigsmann, M.
Streit, M.
Koeppen, K. M.
Martini, I.
Poppy, U.
Hardel, M.
Havemann, K.
Havemann, K.
Clemm, Ch.
Wendt, Th.
Gauss, J.
Kreienberg, R.
Hohenfellner, R.
Krieger, O.
Istvan, L.
Komarnicki, M.
Kazmierczak, M.
Haertle, D.
Korossy, P.
Haus, S. Kotlarek
Gabryś, K.
Kuliszkiewicz-Janus, M.
Krauter, J.
Westphal, C.
Werner, K.
Lang, P.
Preissner, K. T.
Völler, H.
Schröder, K.
Uhrig, A.
Behles, Ch.
Seibt-Jung, H.
Besserer, A.
Kreutzmann, H.
Kröning, H.
Kähne, T.
Eßbach, U.
Kühne, W.
Krüger, W. H.
Krause, K.
Nowicki, B.
Stockschläder, M.
Peters, S. O.
Zander, A. R.
Kurowski, V.
Schüler, C.
Höher, D.
Montenarh, M.
Lang, W.
Schweiger, H.
Dölken, Gottfried
Lege, H.
Dölken, G.
Wex, Th.
Frank, K.
Hastka, J.
Bohrer, M.
Leo, R.
Peest, D.
Tschechne, B.
Atzpodien, J.
Kirchner, H.
Hein, R.
Hoffmann, L.
Stauch, M.
Franks, C. R.
Palmer, P. A.
Licht, T.
Mertelsmann, R.
Liersch, T.
Vehmeyer, K.
Kaboth, U.
Maschmeyer, G.
Meyer, P.
Helmerking, M.
Schmitt, J.
Adam, D.
Prahst, A.
Hübner, G.
Meisner, M.
Seifert, M.
Richard, D.
Yver, A.
Spiekermann, K.
Brinkmann, L.
Battmer, K.
Krainer, M.
Löffel, J.
Stahl, H.
Wust, P.
Lübbert, M.
Schottelius, A.
Mertelsmann, R.
Henschler, R.
Mertelsmann, R.
Mapara, M. Y.
Bargou, R.
Zugck, C.
Krammer, P. H.
Dörken, B.
Maschek, Hansjörg
Kaloutsi, Vassiliki
Maschek, Hansjörg
Gormitz, Ralf
Meyer, P.
Kuntz, B. M. E.
Mehl, B.
Günther, I.
Bülzebruck, H.
Menssen, H. D.
Mergenthaler, H. -G.
Dörmer, P.
Heusers, P.
Zeller, K. -P.
Enzinger, H. M.
Neugebauer, T.
Klippstein, T.
Burkhardt, K. L.
Putzicha, E.
Möller, Peter
Henne, Christof
Eichelmann, Anette
Brüderlein, Silke
Dhein, Jens
Möstl, M.
Krieger, O.
Mucke, H.
Schinkinger, M.
Moiling, J.
Daoud, A.
Willgeroth, Ch.
Mross K.
Bewermeier P.
Krüger W.
Peters S.
Berger C.
Bohn, C.
Edler, L.
Jonat, W.
Queisser, W.
Heidemann, E.
Goebel, M.
Hamm, K.
Markovic-Lipkovski, J.
Bitzer, G.
Müller, H.
Oethinger, M.
Grießhammer, M.
Tuner, I.
Musch E.
Malek, M.
Peter-Katalinic, J.
Hügl, E.
Helli, A.
Slanicka, M.
Filipowicz, A.
Nissen, C.
Speck, B.
Nehls, M. C.
Grass, H. -J.
Dierbach, H.
Mertelsmann, R.
Thaller, J.
Fiebeler, A.
Schmidt, C. A.
O'Bryan, J. P.
Liu, E.
Ritter, M.
de Kant, E.
Brendel, C.
He, M.
Dodge, R.
George, S.
Davey, F.
Silver, R.
Schiffer, C.
Mayer, R.
Ball, E.
Bloomfield, C.
Ramschak, H.
Tiran, A.
Truschnig-Wilders, M.
Nizze, H.
Bühring, U.
Oelschlägel, U.
Jermolow, M.
Oertel, J.
Weisbach, V.
Zingsem, J.
Wiens, M.
Jessen, J.
Osthoff, K.
Timm, H.
Wilborn, F.
Bodak, K.
Langmach, K.
Bechstein, W.
Blumhardt, G.
Neuhaus, P.
Olek, K.
Ottinger, H.
Kozole, G.
Belka, C.
Meusers, P.
Hense, J.
Papadileris, Stefan
Pasternak, G.
Pasternak, L.
Karsten, U.
Pecherstorfer, M.
Zimmer-Roth, I.
Poloskey, A.
Petrasch, S.
Kühnemund, O.
Uppenkamp, M.
Lütticken, R.
Kosco, M.
Schmitz, J.
Petrides, Petro E.
Dittmann, Klaus H.
Krieger, O.
Pflueger, K. -H.
Grueber, A.
Schoeneberger, J.
Wenzel, E.
Havemann, K.
Pies, A.
Kneba, M.
Edel, G.
Pohl, S.
Bulgay-Mörschel, M.
Polzin, R.
Issing, W.
Clemm, Ch.
Schorn, K.
Ponta, H.
Zöller, M.
Hofmann, M.
Arch, R.
Heider, K. -H.
Rudy, W.
Tölg, C.
Herrlich, P.
Prümmer, O.
Scherbaum, W. A.
Porzsolt, F.
Prümmer, O.
Krüger, A.
Schrezenmeier, H.
Schlander, H.
Pineo, G.
Marin, P.
Gluckman, E.
Shahidi, N. T.
Bacigalupo, A.
Ratajczak, M. Z.
Gewirtz, A. M.
Ratei, R.
Borner, K.
Bank, U.
Bühling, F.
Reisbach, G.
Bartke, L.
Kempkes, B.
Kostka, G.
Ellwart, X.
Birner, A.
Bornkamm, G. W.
Ullrich, A.
Dörmer, P.
Henze, G.
Parwaresch, R.
Müller-Weihrich, S. T.
Klingebiel, Th.
Odenwald, E.
Brandhorst, D.
Tsuruo, T.
Wetter, O.
Renner, C.
Pohl, C.
Sahin, U.
Renner, U.
Zeller, K. -P.
Repp, R.
Valerius, Th.
Sendler, A.
Kalden, J. R.
PIatzer, E.
Reuss-Borst, M. A.
Bühring, H. J.
Reuter, C.
der Landwehr, II, U. Auf
der Landwehr, II, U. Auf
Schleyer, E.
Rolf, C.
Ridwelski, K.
Matthias, M.
Preiss, R.
Riewald, M.
Puzo, A.
Serke, S.
Rohrer, B.
Pfeiffer, D.
Hepp, H.
Romanowski, R.
Schött, C.
Rüther, U.
Rothe, B.
Pöllmann, H.
Nunnensiek, C.
Schöllhammer, T.
Ulshöfer, Th.
Bader, H.
Jipp, P.
Müller, H. A. G.
Rupp, W.
Lüthgens, M.
Eisenberger, F.
Afflerbach, C.
Höller, A.
Schwamborn, J. S.
Daus, H.
Krämer, K.
Pees, H.
Salat, C.
Reinhardt, B.
Düll, T.
Knabe, H.
Hiller, E.
Sawinski, K.
Schalhorn, A.
Kühl, M.
Heil, K.
Schardt, Ch.
Drexler, H. G.
Scharf, R. E.
Suhijar, D.
del Zoppo, G. J.
Ruggeri, Z. M.
Roll, T.
Möhler, T.
Giselinger, H.
Knäbl, P.
Kyrie, P. A.
Lazcíka, K.
Lechner, X.
Scheulen, M. E.
Beelen, D. W.
Reithmayer, H.
Daniels, R.
Weiherich, A.
Quabeck, K.
Schaefer, U. W.
Reinhardt J.
Grimm M.
Unterhalt M.
Schliesser, G.
Lohmeyer, J.
Schlingheider, O.
von Eiff, M.
Schulze, F.
Oehme, C.
van de Loo, J.
Schlögl E.
Bemhart M.
Schmeiser, Th.
Rozdzinski, E.
Kern, W.
Reichle, A.
Moritz, T.
Merk, Bruno
Schmid, R. M.
Perkins, N. D.
Duckett, C. S.
Leung, K.
Nabel, G. J.
Pawlaczyk-Peter, B.
Kellermann-Kegreiß, Schmidt E.
Steiert, I.
Schmidt-Wolf, G.
Schmidt-Wolf, I. G. H.
Schlegel, P.
Blume, K. G.
Chao, N. J.
Lefterova, P.
Laser, J.
Schmitz, G.
Rothe, G.
Schönfeld, S.
Schulz, S.
Nyce, J. W.
Graf, N.
Ludwig, R.
Steinhauser, I.
Brommer, A. E.
Qui, H.
Schroeder, M.
Grote-Kiehn, J.
Bückner, U.
Rüger, I.
Schröder, J.
Meusers, P.
Weimar, Ch.
Schoch, C.
Schröter, G.
Stern, H.
Buchwald, B.
Schick, K.
Avril, N.
Flierdt, E. v. d.
Langhammer, H. R.
Pabst, H. W.
Alvarado, M.
Witte, T.
Vogt, H.
Schuler, U.
Brammer, K.
Klann, R. C.
Schumm, M.
Hahn, J.
Günther, W.
Wullich, B.
Moringlane, J. R.
Schöndorf, S.
Schwartz, S.
Bühring, H. -J.
Notter, M.
Böttcher, S.
Martin, M.
Schmid, H.
Lübbe, A. S.
Leib-Mösch C.
Wankmüller, H.
Eilbrück, D.
Funke, I.
Cardoso, M.
Duranceyk, H.
Seitz, R.
Rappe, N.
Kraus, H.
Egbring, R.
Haasberg, M.
Havemann, K.
Seibach, J.
Wollscheid, Ursula
Serke, St.
Zimmermann, R.
Shirai, T.
Umeda, M.
Anno, S.
Kosuge, T.
Katoh, M.
Moro, S.
Su, C. -Y.
Shikoshi, K.
Arai, N.
Schwieder, G.
Silling-Engelhardt, G.
Zühlsdorf, M.
Aguion-Freire-Innig, E.
van de Loo, J.
Stockdreher, K.
Gatsch, L.
Tischler, H. -J.
Ringe, B.
Diedrich, H.
Franzi, A.
Kruse, E.
Lück, R.
Trenn, G.
Sykora, J.
Wen, T.
Fung-Leung, W. P.
Mak, T. W.
Brady, G.
Loke, S.
Cossman, J.
Gascoyne, R.
Mak, T.
Urasinski, I.
Zdziarska, B.
Usnarska-Zubkiewicz, L.
Kotlarek-Haus, S.
Sciborskl, R.
Nowosad, H.
Kummer, G.
Schleucher, N.
Preusser, P.
Niebel, W.
Achterrath, W.
Pott, D.
Eigler, F. -W.
Venook, A.
Stagg, R.
Frye, J.
Gordon, R.
Ring, E.
Verschuer, U. v.
Baur, F.
Heit, W.
Corrons, J. L. L. Vives
Vogel, M.
Nekarda, H.
Remy, W.
Bissery, M. C.
Aapro, M.
Buchwald-Pospiech, A.
Kaltwasser, J. P.
Jacobi, V.
de Vos, Sven
Asano, Yoshinobu
Voss, Harald
Knuth, Alexander
Wiedemann, G.
Komischke, B.
Horisberger, R.
Wussow, P. v.
Wanders, L.
Senekowitsch, R.
Strohmeyer, S.
Emmerich, B.
Selbach, J.
Gutensohn, K.
Wacker-Backhaus, G.
Winkeimann, M.
Send, W.
Rösche, J.
Weide, R.
Parviz, B.
Havemann, K.
Weidmann, B.
Henss, H.
Engelhardt, R.
Bernards, P.
Zeidler, D.
Jägerbauer, E.
Colajori, E.
Kerpel-Fronius, S.
Weiss, A.
Buchheidt, D.
Döring, A.
D.Saeger, H.
Weissbach, L.
Emmler, J.
Wermes, R.
Meusers, P.
Flasshove, M.
Skorzec, M.
Käding, J.
Platow, S.
Winkler, Ute
Thorpe, Philip
Winter, S. F.
Minna, J. D.
Nestor, P. J.
Johnson, B. E.
Gazdar, A. F.
Havemann, K.
Carbone, D. P.
Wit, M. de
Bittner, S.
Hossfeld, D.
Wittmann, G.
Borchelt, M.
Steinhagen-Thiessen, E.
Koch, K.
Brosch, T.
Haas, N.
Wölfel, C.
Knuth, A.
Wölfel, T.
Safford, M.
Könemann, S.
Zurlutter, K.
Schreiber, K.
Piechotka, K.
Drescher, M.
Toepker, S.
Terstappen, L. W. M. M.
Bullerdiek, J.
Jox, A.
zur Hausen, H.
Wolters, B.
Stenzinger, W.
Woźny, T.
Sawiński, K.
Kozłowska-Skrzypczak, M.
Wussow, P. v.
Hochhaus, T.
Ansarl, H.
Prümmer, O.
Zapf, H.
Thorban, S.
Präuer, H.
Zeller, W.
Stieglitz, J. v.
Dürken, M.
Greenshaw, C.
Kabisch, H.
Reuther, C.
Knabbe, C.
Lippman, M.
Havemann, K.
Wellstein, A.
Degos, L.
Castaigne, S.
Fenaux, P.
Chomienne, C.
Raza, A.
Preisler, H. D.
PEG Interventional Antimicrobial Strategy Study Group
Interventional Antimicrobial Strategy Study Group of the Paul Ehrlich Society (PEG)
H. Riehm for the BFM study group
Pokaż więcej
Źródło :
Annals of Hematology. January 1992 65(1):A1-A146
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Scientific Proceedings Second International Symposium on Cytostatic Drug Resistance
Autorzy :
Hill, Bridget T.
Hosking, L. K.
McClean, S.
Shellard, S. A.
Dempke, W. C. M.
Whelan, R. D. H.
Sehested, M.
Friche, E.
Demant, E. J. F.
Jensen, P. B.
Kopnin, B. P.
Wolf, B.
Seidel, A.
Nickelsen, M.
Brandt, I.
Heinemann, G.
Dietel, M.
Bremer, S.
Hoof, T.
Tümmler, B.
Broxterman, H. J.
Versantvoort, C. H. M.
Kuiper, C. M.
Feller, N.
Schuurhuis, G. J.
Lankelma, J.
Gupta, S.
Tsuruo, T.
Kim, C.
Gollapudi, S.
Bittl, A.
Nap, M.
Jäger, W.
Lathan, B.
Lang, N.
Raikhlin, N. T.
Perevozchikov, A. G.
Volodina, J. L.
Licht T.
Fiebig H. H.
Bross K. J.
Herrmann F.
Mertelsmann R.
Bashir, I.
Sikora, K.
Foster, C. S.
Castagna, M.
Viacava, P.
Cianfrigliao, M.
Favati, A.
Collecchi, P.
Caligo, M. A.
Cipollini, G.
Bevilacqua, G.
Schrenk, D.
Gant, T. W.
Silverman, J. A.
Thorgeirsson, S. S.
Harstrick, A.
Zhang, Z. G.
Schmoll, H. J.
Rustum, Y.
Mitze, M.
Beck, T.
Weikel, W.
Brumm, C.
Knapstein, P. G.
McDonald, T.
Gardner, P.
Kang, N.
van der Heyden, S. A. M.
Elst, H. J.
Stein, U.
Jandrig, B.
Krause, H.
Schmidt-Peter, P.
Frege, J.
Wunderlich, V.
Boven, E.
van Kalken, C. K.
Pinedo, H. M.
Gebauer, W.
Fallgren-Gebauer, E.
Diete, M.
Wagner, T.
Müller, M. R.
Lennartz, K.
Nowrousian, H. R.
Seeber, S.
Shtil, A. A.
Kazarov, A. R.
Gudkov, A. V.
Stavrovskaya, A. A.
Djuraeva, F. H.
Stromskaya, T. P.
Noller, A.
Frese, G.
Neumann, M.
Wilisch, A.
Probst, H.
Gekeler, V.
Handgretinger, R.
Schmidt, H.
Muller, C. P.
Dopfer, R.
Klingebiel, T.
Niethammer, D.
Weger, S.
Diddens, H.
Daumiller, E.
Bunge, A.
Lilischkis, R.
Salmassi, A.
Kopun M.
Scherthan H.
Granzow C.
Leuschner, I.
Schmidt, D.
Hoffmann, H.
Harms, D.
Scagliotli, G. V.
Leonardo, E.
Cappia, S.
Esposito, G.
Tombesi, M.
Cianfriglia, M.
Esposito, G. V.
Merendino, N.
Viora, M.
Caserta, M.
Tritarelli, E.
Rocca, E.
Boccoli, G.
Samoggia, P.
Fossati, C.
Testa, U.
Peschle, C.
Darling, J. L.
Ashmore, S. M.
Peterson, D. C.
Thomas, D. G. T.
Kramer, R. A.
Stanlunas, R.
Summerhayes, T.
Lion, T.
Shoemaker, R. H.
Wu, L.
Smythe, A.
Boyd, M. R.
Beck, W. T.
Danks, M. K.
Wolverton, J. S.
Chen, M.
Bugg, B. Y.
Suttle, D. P.
Catapano, C. V.
Fernandes, D. J.
Gieseler, F.
Boege, F.
Erttmann, R.
Arps, H.
Zwelling, L.
Wilms, K.
Biersack, H.
Kaspers, G. J. L.
Pieters, R.
Klumper, E.
de Waal, F. C.
van Wering, E. R.
Veerman, A. J. P.
Schmidt, C. A.
Lorenz, F.
Schäfer, A.
Kirsch, A.
Siegert, W.
Huhn, D.
Simon, W. E.
Siebert, G.
Schneider, M.
Oettling, M.
Reymann, A.
Entmann, R.
Schmidt, S.
Woermann, C.
Windmeier, C.
Herzig, I.
Schaefer, B.
Heidebrecht, H. J.
Wacker, H. H.
Künnemann, H.
van Heijningen, Th. H. M.
Slovak, M. L.
Baak, J. P. A.
Steidtmann, K.
Fichtinger-Schepman, A. -M. J.
Hill, B. I.
Scanlon, K. J.
Zeller, W. J.
Chen, G.
Gietema, J. A.
de Vries, E. G. E
Sleijfer, D.Th
Willemse, P. H. B.
Guchelaar, H. J.
Uges, D. R. A.
Aulenbacher, P.
Voegeli, R.
Mulder, N. H.
Skrezek, C.
Bertermann, H.
Eichholtz-Wirth, H.
Born, R.
Bier, H.
Koch, M.
Bernhardt, G.
Hählen, K.
Reile, H.
van Zantwijk, C. H.
Wering, E. R. van
Görögh, T.
Lippert, B.
Werner, J. A.
Eickbohm, J. E.
Mickiseh, G. H.
Gottesman, M. M.
Pastan, I.
Hofmann, J.
Wolf, A.
Spitaler, M.
Bock, G.
Grunicke, H.
Ponstingl, H.
Roth, I.
Granzow, C.
Dörner, C.
Erttmann, R.
Looft, G.
Ossenkoppele, G. J.
Scheffer, G. L.
Atassi, G.
Pierre, A.
Kraus, L.
Leonce, S.
Regnier, G.
Dhainaut, A.
Ponstingl H.
Stöhr M.
Rohlff, C.
Glazer, R. I.
Cho-Chung, Y. S.
Höllt, V.
Kouba, M.
Vogt, G.
Allmeier, H.
Nissen, N. I.
Cros, S.
Guilbaud, N.
Dunn, T.
Berlion, M.
Atassi, G.
Bizzari, J. P.
Messing, A. M.
Matuschek, A.
Mutter, I.
Kiwit, J. C. W.
Bastian, L.
Goretzki, P. E.
Frilling, A.
Simon, D.
Röher, H. D.
Reichle, A.
Altmayr, F.
Rastetter, J.
Erbil, C.
Jaques, G.
Maasberg, M.
Havemann, K.
Häußermann, K.
Heidebrecht, H. -J.
Van de Vrie, W.
Gheuens, E. E. O.
Durante, N. M. C.
De Bruijn, E. A.
Marquet, R. L.
Van Oosterom, A. T.
Eggermont, A. M. M.
Stow, M. W.
Vickers, S. E.
Warr, J. R.
Roller, E.
Eichelbaum, M.
Klumpp, B.
Krause, J.
Schumacher, K.
Hörner, S.
Laßmann, A.
Traugott, U.
Schlick, E.
Bürkle, D.
Futscher BW
List AF
Dalton WS
Ladda, E.
Bühl, K.
Weimer, A.
Eser, C.
Hamprecht, K.
Schalk, K. P.
Jackisch, C.
Brandt, B.
Blum, M.
Louwen, F.
Schulz, K.
Hanker, J. P.
Rüther, U.
Schmidt, A.
Müller, H. A. G.
Nunnensiek, C.
Bader, H.
Eisenberger, F.
Jipp, P.
Niethammer, B.
Muller, C.
Ling, V.
Joncourt, F.
Redmond, S.
Stöhr, M.
Buser, K.
Fey, M.
Tobler, A.
Brunner, K.
Gratwohl, A.
Cerrry, T.
Nuessler, V.
Pelka-Fleischer, R.
Nerl, C.
Beckert, B.
Wilmanns, W.
Hegewisch-Becker, S.
Fliegner, M.
Zander, A.
Hossfeld, D. K.
Blanz, J.
Mewes, K.
Ehninger, G.
Zeller, K. -P.
Schuldes, H.
Herrmann, G.
Boeckmann, W.
Schroeder, R.
Jonas, D.
Zurborn, K. -H.
Bruhn, H. D.
Uharek, L.
Glass, B.
Gassmann, W.
Loeffler, H.
Mueller-Ruohholtz, W.
Gassmann W.
Glass B.
Uharek L.
Loeffler H.
Mueller-Ruchholtz W.
Jaquet, K.
Kreipe, H.
Felgner, J.
Radzun, H. J.
Parwaresch, M. R.
Kogan EA
Mazurenko NN
Sekamova SM
Wolf, H.
Röhe, K.
Wilkens, K.
Clausen, M.
Henze, E.
van der Bosch, J.
Rüller, S.
Schlaak, M.
Köhl, U.
Schwabe, D.
Rohrbach, E.
Montag, E.
Bauer, S.
Cinatl, J.
Cinatl, Jr, I.
Mainke, M.
Geiss, H.
Kornhuber, B.
Juhl, H.
Stritzel, H.
Kalhoff, H.
Schniegel, W.
Menke, T.
Pröbsting, B.
Schulze-Westhoff, P.
Boos, J.
Weidner, J.
Wedemeyer, N.
Wiedorn, K.
Ueda, Y.
Blasius, S.
Wuisman, P.
Böcker, W.
Roessner, A.
Dockhorn-Dworniczak, B.
Ramm, D.
Knebel, J.
Sass, W.
Aufderheide, M.
Seifert, J.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Cancer Research and Clinical Oncology. May 1991 117(3):S89-S120
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Absract
Autorzy :
Kaszkin, Marietta
Kinzel, Volker
Maly, Karl
Bichler, Irina
Lang, Florian
Grunicke, Hans H.
Pepperkok, R.
Jakobi, R.
Lorenz, P.
Ansorge, W.
Pyerin, W.
Borowski, P.
Harbers, M.
Ludwig, A.
Kischel, T.
Hilz, H.
Eckert, K.
Granetzny, A.
Fischer, J.
Grosse, R.
Manch, V.
Wehner, S.
Kornhuber, B.
Ebener, U.
Müller-Decker, K.
Fürstenberger, G.
Vogt, I.
Marks, F.
Graschew, G.
Küsel, A.
Hull, W.
Lorenz, W.
Thielmann, H. W.
Degen, Gisela H.
Freyberger, Alexius
Müller, A.
Linscheid, M.
Hindermeier, Ulrike
Jorritsma, Ute
Golka, K.
Föllmann, W.
Peter, H.
Bolt, H. M.
Monnerjahn, S.
Phillips, D. N.
Never, A.
Seidel, A.
Glatt, A. R.
Wiench, K.
Frei, E.
Schroth, P.
Wiessler, M.
Schäfer, T.
Hergenhahn, M.
Hecker, E.
Proft, D.
Bartholmes, P.
Bagewadikar, R. S.
Bertram, B.
Frank, N.
Leibersperger, Hanno
Gschwendt, Michael
Marks, Friedrich
Fasco, S.
Plein, Peter
Schiess, Karin
Seidler, Lothar
Jacobi, T.
Besemfelder, E.
Stephan, M.
Lehmann, W. D.
Grell, M.
Thoma, B.
Scheurich, P.
Meyer, Markus
Grunicke, Hans
Jaques G.
Wegmann B.
Ravemann K.
Popanda, Odilia
Thielmann, Heinz Walter
Voss, H.
Wirkner, U.
Werner, Dieter
Strand, D.
Kalmes, A.
Walther, H. -P.
Mechler, B.
Schirrmacher, S. Volker
Kinzel, V.
Hess, R.
Hanagarth, H. -G.
Hässler, C.
Brandner, G.
Ertel, Christian
Gückel, B.
Schirrmacher, V.
Kyewski, B. A.
Bogdahn U.
Jachimczak P.
Schneider J.
Brysch W.
Schlingensiepen W.
Drenkard D.
Behl C.
Winkler J.
Apfel R.
Meixensberger J.
Stulle, K.
Marquardt, P.
Vollmers, H. P.
Müller, J.
Müller-Hermelink, H. -K.
Schuermann, M.
Seemann, G.
Ptok, Angelika
Ptok, M.
Carey, T. E.
Steffen M.
Nitz U. C.
Everding B.
Hölzel F.
Kantwerk-Funke, G.
Boll, G.
Zänker, K. S.
Everding, B.
Steffen, M.
Hölzel, P.
Heymanns, J.
Hennig, C.
Rotsch, M.
Havemann, K.
Fischer, Jürgen R.
Stehr, Sabine
Lahm, Harald
Drings, Peter
Krammer, Peter H.
Kirsch M.
Strubel A.
Kist A.
Hinn R.
Fischer H.
Buttler A.
Schackert G.
Friedenauer, S.
Lindner, D.
Marczynski, B.
Karcls, H.
Goergens, H. W.
Epe, B.
Müller, E.
Schütze, D.
Boiteux, S.
Eder, E.
Deininger, C.
Hoffman, C.
Scherer, E.
Vermeulen, E.
van Kranen, H. J.
Bax, J.
Woutersen, R. A.
van Kreijl, C. F.
Schurich, B.
Hagedorn, H.
Kamp, E.
Eisenbrand, G.
Spiegelhalder B.
Bolm-Audorff U.
Bienfait H. G.
Preussmann R.
Wacker, C. -D.
Preussmann, R.
Kehl, H.
Spiegelhalder, B.
Akkan, Z.
Ries, J.
Meger, M.
Shephard, S. E.
Gunz, D.
Lutz, W. K.
Tricker, A. R.
Kurnar, R.
Siddiqi, M.
Mende, P.
Pfundstein, B.
Scholl, A.
Janzowski, C.
Jacob, D.
Goelzer, P.
Henn, I.
Zankl, H.
Zimlich, K. -H.
Gansewendt, Barbara
Thier, Ricarda
Schroeder, K. R.
Hallier, E.
Moeckel, G.
Heiden, W.
Waldherr-Teschner, M.
Brickmann, J.
Roeser, H.
Krauter, G.
Scherer, G.
Krätschmer, A.
Hauenstein, H.
Adlkofer, F.
Fernando, R. C.
Schmeiser, H. H.
Nicklas, W.
Pfau, Wolfgang
Phillips, David H.
Scheckenbach, S.
Cantoreggi, S.
Leutbecher, Monika
Ottenwälder, H.
Föst, U.
Baumgart, P. M.
Kliem, H. -C.
Data, S.
Pfeiffer, C.
Fuchs, A.
Schmezer, P.
Kuchenmeister, F.
Pool-Zober, B. L.
Liegibel, U. M.
Pool-Zobel, B. L.
Steeb, L.
Friesel, H.
Schneider, Th.
Scherf, H. R.
Buchmann, A.
Bauer-Hofmann, R.
Mahr, J.
Schwarz, M.
Schmidt, R.
Rippmann, F.
Steinbauer, B.
Zlfu, P.
Bunk, B.
Hefter, W.
Klinga, K.
Berger, M. R.
Robertson, L. W.
Luebeck, G.
Moolgavkar, S.
Torsten U.
Kowalczyk-Wagner M.
Weitzel H.
Zechel, Ch.
Peters, H.
Anders, F.
Ambs, S.
Kirchner, T.
Neumann, H. -G.
Einig, C.
Eigenbrodt, E.
Oesterle, D.
Deml, E.
Weisse, G.
Gerbracht, U.
Stumpf, H.
Filsingcr, E.
Bannasch, P.
Muster, W.
Cikryt, P.
Münzel, P.
Röhrdanz, E.
Bock, K. W.
Lipp, H. -P.
Wiesmüller, T.
Hagenmaier, H.
Schrenk, D.
Karger, A.
Bauer, G.
Höfler, P.
Götschl, M.
Viesel, E.
Jürgensmeier, J.
Schaefer, D.
Picht, G.
Kiefer, J.
Krieg, P.
Schnapke, R.
Feil, S.
Wagner, E.
Schleenbecker, U.
Anders, A.
Gross, M. M.
Unger, S.
Stanbridge, E. J.
Boukamp, Petra
Pascheberg, Ulrich
Fusenig, Norbert E.
Abken, H.
Weidle, U. H.
Grummt, F.
Willecke, K.
Schäfer, R.
Hajnal, A.
Balmer, I.
Klemenz, R.
Goretzki, P. E.
Reishaus, H.
Demeure, M.
Haubruck, H.
Lyons, J.
Röher, H. D.
Trouliaris, Sylvia
Hadwiger-Fangmeier, Angelika
Simon, Elke
Niemann, Heiner
Tamura, Teruko
Westphal, G.
Turner, Elke
Karels, H.
Blaszkewicz, M.
Stopper, Helga
Schiffmann, Dietmar
De Boni, Umberto
Schuler, M.
Schnitzler, R.
Metzler, M.
Pfeiffer, E.
Aulenbacher, R.
Langhof, T.
Schröder, K. R.
Saal, K.
Müller-Hermelink, H. K.
Henn W.
Seitz G.
Lagoda P.
Christmann A.
Blin N.
Welter C.
Adam, D.
Fömzler, D.
Winkler, C.
Mäueler, W.
Schartl, M.
Theisinger B.
Schüder G.
Rüther U.
Nunnensiek C.
Müller H. A. G.
Rupp W.
Lüthgens M.
Jipp P.
Kinzler, I.
Gulich, M.
Seidel, H. J.
Clark, O. H.
McCormick, F.
Bourne, H. R.
Gieseler, F.
Boege, F.
Biersack, H.
Spohn, B.
Clark, M.
Wilms, K.
Boege, Fritz
Gieseler, Frank
Biersack, Harald
Clark, Michael
Wllms, Klaus
Polack, Axel
Strobl, Lothar
Feederle, Regina
Schweizer, Matthias
Eick, Dirk
Bornkamm, Georg W.
Kopun M.
Scherthan H.
Granzow C.
Janiaud, P.
Rueß, D.
Mechler, B. M.
Strauss, P. G.
Erfle, V.
Fritsche, M.
Haessler, C.
Christiansen, H.
Schestag, J.
Christiansen, N. M.
Lampert, F.
Schulz, Wolfgang A.
Hasse, Andreas
Sies, Helmut
Orend, G.
Kuhlmann, I.
Doerfler, W.
Behn-Krappa, A.
Hölker, I.
Sandaradura de Silva, U.
Smola, Ute
Hennig, Dagmar
Hadviger-Fangmeier, Angelika
Schütz, Burkhard
Kerler R.
Rabes H. M.
Dölken, G.
Fauser, A. A.
Kerkert, R.
Ragoczy, U.
Fritzen, R.
Lange, W.
Finke, J.
Nowicki, B.
Schalipp, E.
Siegert, W.
Mertelsmann, R.
Schilling, U.
Sinn, H. J.
Maier-Borst, W.
Friedrich, E. A.
Löhde E.
Lück M.
Raude H.
Schlicker H.
Barzen G.
Kraas E.
Milleck, J.
Keymer, R.
Störkel, S.
Reichert, T.
Steinbach, F.
Lippold, R.
Thoenes, W.
Wagner, W.
Reiffen, K. -A.
Bardosi, A.
Brkovic, D.
Gabius, H. -J.
Brandt B.
Jackisch C.
Seitzer D.
Hillebrand M.
Habermann, F. A.
Rabes, H. M.
Zeindl-Eberhart
Evelyn
Robl, C.
Röttgen, V.
Nowak, C.
Richter-Reichhelm, H. -B.
Waldmann, V.
Suchy, B.
Zietz, Ch.
Sarafoff, M.
Ostermayr, Richard
Rabes, Hartmut M.
Lorenz, J.
Friedberg, T.
Paulus, W.
Ferlinz, R.
Oesch, F.
Jähde, E.
Glüsenkamp, K. -H.
Tietze, L. F.
Rajewsky, M. F.
Chen, G.
Hutter, K. -J.
Bullerdiek, J.
Zeller, W. J.
Schirner, M.
Schneider, M. R.
Zbu, P.
Gebelein, M.
Naser-Hijazi, B.
Hynes, Nancy E.
Reinhardt, M.
Heyl, P.
Schmähl, D.
Presek, P.
Liebenhoff, U.
Findik, D.
Hartmann, G. H.
Fischer, H.
Kliesch, C.
Schackert, G.
Albert, F.
Kunze, S.
Wannnenmacher, M.
Boese-Landgraf, J.
Lorenz, E.
Albrecht, D.
Dulce, M.
Aigner, K. R.
Thiem, N.
Müller, H.
Leonardi, M.
Bogdahn, U.
Justh, A.
Drenkard, D.
Lutz, M.
Apfel, R.
Behl, C.
Lang, E.
Lieth, C. W. v. d.
Sinn, H.
Betsch, B. R.
Hengstler, Jan Georg
Fuchs, Jürgen
Oesch, Franz
Busch, F. J.
Cato, A. B. C.
Schied, G.
Tang, W.
Bogdahn U.
Richter B.
Schaefer, C.
Kelleher, D. K.
Vaupel, P.
Mundt, D.
Bartsch, H. H.
Meden, H.
Meyer, M.
Vehmeyer, K.
Mull, R.
Kuhn, W.
Hoffmann, S.
Berger, D.
Fiebig, H.
Moog, Ch.
Luu, B.
Frühauf, S.
Keppler, B. K.
Galeano, A.
Valenzuela-Paz, P.
Klenner, T.
Stadler, H.
Golomb, G.
Breuer, E.
Voegeli, R.
Hilgard, P.
Nowrousian, H. R.
Aulenbacher, P.
Winterhalter, B.
Granson, C.
Stöhr, M.
Ponstingl, H.
Granzow, C.
Drings, P.
Osswald, H.
Sobottka, S. B.
Amtmann, E.
Sauer, G.
Hornung, B.
Volland, S.
Kahl, S.
Gerspach, R.
Matz, B.
Schmidt, J.
Lipp, M.
Brehm, G.
Luz, A.
Rüther, U.
Wendel, S.
Strauß, P. G.
Erflte, V.
Greehmann, S.
Zobel, A.
Kalkbrenner, F.
Vorbrüggen, G.
Moelling, K.
Iftner, T.
Müller, A. H.
Fuchs, P. G.
Pfister, H.
Cichutek, Klaus
Treinies, Iris
Lang, Matthias
Braun, C.
Denner J.
Norley S.
Kurth R.
Music, L.
Wiestler, O. D.
Aguzzi, A.
von Deimling, A.
Schneemann, M.
Elbl, R.
Kleihues, P.
Land, H.
Hohn, H. -P.
Höök, M.
Denker, H. -W.
Kemmner, W.
Zaar, K.
Jones, Peter A.
Kath, R.
Herlyn, M.
Maier, P.
Schawalder, H. P.
Elsner, J.
Parzefall, W.
Erber, E.
Sedivy, R.
Schulte-Hermann, R.
Hemmer, J.
Tomakidi, P.
Boukamp, P.
Breitkreutz, D.
Fusenig, N. E.
Kallinowski, F.
Strauss, W.
Brownell, A. L.
Bassukas, I. D.
Vester, G.
Maurer-Schultze, B.
Langbein, L.
Kosmehl, H.
Katenkamp, D.
Spiess, Eberhard
Trefz, Günther
Ebert, Werner
Jordan, Peter
Kübler, Dieter
Lichtner, Rosemarie B.
Wiedemuth, Marion
Kittmann, Annette
Ullrich, Axel
Khazaie, Khashayarsha
Kowitz, Aiga
Kadmon, Guni
Altevogt, Peter
Frixen, U. H.
Behrens, J.
Schipper, J.
Sachs, M.
Birchmeier, H.
Hackenberg, R.
Hawighorst, Th.
Hofmann, J.
Beato, H.
Schulz, K. -D.
Erbil, C.
Maasberg, M.
Kunz, L. A.
Simm, A.
Adam, G.
Mueller-Klieser, W.
Kaufmann, Andreas M.
Stoeck, Michael
Hülsen A.
Boukamp P.
Game S.
Donnelly M.
Fusenig N. E.
Stark, H. -J.
Schlingensiepen K. -H.
Kurzik-Dumke U.
Phannavong B.
Gundacker D.
Gateff E.
Gabius, S.
Joshi, S. S.
Franz, H.
John, N. J.
Grümmer, R.
Denker, H. W.
Gross, M. W.
Karbach, U.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Cancer Research and Clinical Oncology. January 1991 117(1):ii-S56
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies