Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Boletti, A."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
MUSiC: a model-unspecific search for new physics in proton–proton collisions at $$\sqrt{s} = 13\,\text {TeV} $$ s = 13 TeV
Autorzy :
CMS Collaboration
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
F. Ambrogi
T. Bergauer
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
F. M. Pitters
N. Rad
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
A. Litomin
V. Makarenko
J. Suarez Gonzalez
M. R. Darwish
E. A. De Wolf
D. Di Croce
X. Janssen
T. Kello
A. Lelek
M. Pieters
H. Rejeb Sfar
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E. S. Bols
S. S. Chhibra
J. D’Hondt
J. De Clercq
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
A. Morton
Q. Python
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
B. Dorney
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
L. Wezenbeek
T. Cornelis
D. Dobur
M. Gruchala
I. Khvastunov
M. Niedziela
C. Roskas
K. Skovpen
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
M. Delcourt
I. S. Donertas
A. Giammanco
V. Lemaitre
K. Mondal
J. Prisciandaro
A. Taliercio
M. Teklishyn
P. Vischia
S. Wuyckens
J. Zobec
G. A. Alves
G. Correia Silva
C. Hensel
A. Moraes
W. L. Aldá Júnior
E. Belchior Batista Das Chagas
H. BRANDAO MALBOUISSON
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
J. Martins
D. Matos Figueiredo
M. Medina Jaime
M. Melo De Almeida
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
P. Rebello Teles
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
E. J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
D. S. Lemos
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
I. Atanasov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
M. Bonchev
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
W. Fang
Q. Guo
H. Wang
L. Yuan
M. Ahmad
Z. Hu
Y. Wang
E. Chapon
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
D. Leggat
H. Liao
Z. Liu
R. Sharma
A. Spiezia
J. Tao
J. Thomas-wilsker
J. Wang
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. Ban
C. Chen
A. Levin
Q. Li
M. Lu
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Q. Wang
J. Xiao
Z. You
X. Gao
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
A. Sarkar
M. A. Segura Delgado
J. Jaramillo
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J. D. Ruiz Alvarez
C. A. Salazar González
N. Vanegas Arbelaez
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
D. Tsiakkouri
M. Finger
A. Kveton
J. Tomsa
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
A. A. Abdelalim
S. Elgammal
A. Ellithi Kamel
A. Lotfy
M. A. Mahmoud
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
V. Karimäki
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
T. Tuuva
C. Amendola
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G. B. Yu
S. Ahuja
F. Beaudette
M. Bonanomi
A. Buchot Perraguin
P. Busson
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
R. Granier de Cassagnac
A. Hakimi
I. Kucher
A. Lobanov
C. Martin Perez
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
Sa. Jain
I. B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
T. Toriashvili
Z. Tsamalaidze
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
M. Preuten
M. P. Rauch
J. Schulz
M. Teroerde
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
S. Ghosh
T. Hebbeker
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
T. Quast
M. Radziej
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
L. Vigilante
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
T. Ziemons
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
I. Babounikau
S. Baxter
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
P. Connor
S. Consuegra Rodríguez
V. Danilov
A. De Wit
M. M. Defranchis
L. Didukh
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
D. Eckstein
T. Eichhorn
L. I. Estevez Banos
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
A. Harb
A. Jafari
N. Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
T. Lenz
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
J. Metwally
A. B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
J. Mnich
A. Mussgiller
V. Myronenko
Y. Otarid
D. Pérez Adán
S. K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
V. Scheurer
P. Schütze
C. Schwanenberger
A. Singh
R. E. Sosa Ricardo
N. Tonon
O. Turkot
A. Vagnerini
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
S. Wuchterl
O. Zenaiev
R. Zlebcik
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
K. De Leo
T. Dreyer
A. Ebrahimi
M. Eich
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Malara
C. E. N. Niemeyer
A. Nigamova
K. J. Pena Rodriguez
O. Rieger
P. Schleper
S. Schumann
J. Schwandt
D. Schwarz
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
B. Vormwald
I. Zoi
M. Baselga
S. Baur
J. Bechtel
T. Berger
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
A. Droll
K. El Morabit
N. Faltermann
K. Flöh
M. Giffels
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
M. A. Iqbal
I. Katkov
P. Keicher
R. Koppenhöfer
S. Maier
M. Metzler
S. Mitra
D. Müller
Th. Müller
M. Musich
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
D. Schäfer
M. Schnepf
M. Schröder
D. Seith
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
M. Wassmer
M. Weber
R. Wolf
S. Wozniewski
G. Anagnostou
P. Asenov
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
G. Paspalaki
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
C. K. Koraka
A. Manousakis-katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
K. Manitara
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Bartók
R. Chudasama
M. Csanad
M. M. A. Gadallah
S. Lökös
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pasztor
O. Surányi
G. I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
F. Nemes
T. Novak
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
D. Dash
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
D. K. Sahoo
N. Sur
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Lohan
M. Meena
K. Sandeep
S. Sharma
J. B. Singh
A. K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
S. Nandan
P. Palit
A. Purohit
P. K. Rout
G. Saha
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
D. Dutta
V. Kumar
K. Naskar
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
M. A. Bhat
S. Dugad
R. Kumar Verma
U. Sarkar
S. Banerjee
S. Chatterjee
P. Das
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
N. Sahoo
S. Dube
B. Kansal
A. Kapoor
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
H. Bakhshiansohi
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Aruta
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
M. Gul
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
J. A. Merlin
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F. M. Simone
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
C. Ciocca
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
E. Fontanesi
P. Giacomelli
L. Giommi
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Lo Meo
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
F. Fiori
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
F. Brivio
F. Cetorelli
V. Ciriolo
F. De Guio
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. Malberti
S. Malvezzi
D. Menasce
F. Monti
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
F. Fienga
A. O. M. Iorio
L. Layer
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
E. Voevodina
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
A. Boletti
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
F. Gasparini
U. Gasparini
S. Y. Hoh
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
G. Strong
A. Tiko
M. Tosi
H. YARAR
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
M. Biasini
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
M. R. Di Domenico
S. Donato
L. Giannini
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
C. Biino
A. Cappati
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
M. Ruspa
R. Salvatico
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
D. Trocino
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
F. Vazzoler
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
B. C. Radburn-Smith
S. Sekmen
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
B. Francois
T. J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
S. Ha
B. Hong
K. Lee
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H. S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J. H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. Kim
J. S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
K. Nam
B. H. Oh
M. Oh
S. B. Oh
H. Seo
U. K. Yang
I. Yoon
D. Jeon
J. H. Kim
B. Ko
J. S. H. Lee
I. C. Park
Y. Roh
D. Song
I. J. Watson
H. D. Yoo
Y. Choi
C. Hwang
Y. Jeong
Y. Lee
I. Yu
Y. Maghrbi
V. Veckalns
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
J. A. Murillo Quijada
L. Valencia Palomo
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
M. Ramirez-Garcia
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
S. Bheesette
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
M. I. M. Awan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Olszewski
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
P. Faccioli
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
J. Seixas
K. Shchelina
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
P. Bunin
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavine
I. Kashunin
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
V. V. Mitsyn
P. Moisenz
V. Palichik
V. Perelygin
M. Savina
S. Shmatov
S. Shulha
V. Smirnov
O. Teryaev
V. Trofimov
N. Voytishin
B. S. Yuldashev
A. Zarubin
G. Gavrilov
V. Golovtcov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Volkov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
G. Pivovarov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
A. Nikitenko
V. Popov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
O. Bychkova
R. Chistov
M. Danilov
D. Philippov
S. Polikarpov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
V. Bunichev
M. Dubinin
L. Dudko
A. Ershov
A. Gribushin
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
S. Obraztsov
M. Perfilov
V. Savrin
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
I. Ovtin
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
V. Petrov
R. Ryutin
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
A. Iuzhakov
V. Okhotnikov
L. Sukhikh
V. Borchsh
V. Ivanchenko
E. Tcherniaev
P. Adzic
P. Cirkovic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
Cristina F. Bedoya
J. A. Brochero Cifuentes
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
A. García Alonso
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
J. León Holgado
D. Moran
Á. Navarro Tobar
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
M. S. Soares
A. Triossi
L. Urda Gómez
C. Willmott
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
J. Ripoll Sau
V. Rodríguez Bouza
S. Sanchez Cruz
A. Trapote
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
P. J. Fernández Manteca
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
F. Ricci-Tam
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
MK Jayananda
B. Kailasapathy
D. U. J. Sonnadara
DDC Wickramarathna
W. G. D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T. K. Aarrestad
D. Abbaneo
B. Akgun
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
N. Beni
M. Bianco
A. Bocci
P. Bortignon
E. Bossini
E. Brondolin
T. Camporesi
G. Cerminara
L. Cristella
D. d’Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
V. Daponte
A. David
A. De Roeck
M. Deile
R. Di Maria
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
D. Fasanella
S. Fiorendi
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Guilbaud
D. Gulhan
M. Haranko
J. Hegeman
Y. Iiyama
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
P. Lecoq
K. Long
C. Lourenço
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Massironi
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
J. Ngadiuba
J. Niedziela
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
D. Rabady
A. Racz
M. Rieger
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
J. Steggemann
S. Summers
V. R. Tavolaro
D. Treille
A. Tsirou
G. P. Van Onsem
A. Vartak
M. Verzetti
K. A. Wozniak
W. D. Zeuner
L. Caminada
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
N. Chernyavskaya
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
T. Gadek
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R. A. Manzoni
M. T. Meinhard
F. Micheli
F. Nessi-Tedaldi
F. Pauss
V. Perovic
G. Perrin
L. Perrozzi
S. Pigazzini
M. G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
V. Stampf
M. L. Vesterbacka Olsson
R. Wallny
D. H. Zhu
C. Amsler
C. Botta
D. Brzhechko
M. F. Canelli
A. De Cosa
R. Del Burgo
J. K. Heikkilä
M. Huwiler
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
A. Macchiolo
P. Meiring
V. M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
G. Rauco
A. Reimers
P. Robmann
K. Schweiger
Y. Takahashi
S. Wertz
C. Adloff
C. M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S. S. Yu
L. Ceard
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
E. Yazgan
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
F. Boran
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
C. Dozen
I. Dumanoglu
E. Eskut
G. Gokbulut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
I. Hos
C. Isik
E. E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A. E. Simsek
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E. A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
F. Aydogmus Sen
S. Cerci
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
D. Sunar Cerci
B. Grynyov
L. Levchuk
E. Bhal
S. Bologna
J. J. Brooke
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-Storey
V. J. Smith
J. Taylor
A. Titterton
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerill
K. V. Ellis
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
A. Bundock
V. Cepaitis
G. S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
P. Everaerts
G. Fedi
G. Hall
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
V. Milosevic
J. Nash
V. Palladino
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
M. Stoye
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
N. Wardle
S. N. Webb
D. Winterbottom
A. G. Zecchinelli
J. E. Cole
P. R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
C. K. Mackay
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
A. Brinkerhoff
K. Call
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A. R. Kanuganti
C. Madrid
B. McMaster
N. Pastika
S. Sawant
C. Smith
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
O. Charaf
S. I. Cooper
S. V. Gleyzer
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
D. Gastler
C. Richardson
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
S. Yuan
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
Y. t. Duh
M. Hadley
U. Heintz
J. M. Hogan
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
K. T. Lau
M. Narain
S. Sagir
R. Syarif
E. Usai
W. Y. Wong
D. Yu
W. Zhang
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
F. Jensen
W. Ko
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
M. Shi
D. Taylor
K. Tos
M. Tripathi
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
R. Cousins
A. Dasgupta
A. Florent
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
T. Lam
N. Mccoll
W. A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J. W. Gary
S. M. A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
G. Karapostoli
O. R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
M. I. Paneva
W. Si
S. Wimpenny
Y. Zhang
J. G. Branson
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
M. Derdzinski
J. Duarte
R. Gerosa
D. Gilbert
B. Hashemi
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
S. Padhi
M. Pieri
V. Sharma
M. Tadel
F. Würthwein
A. Yagil
N. Amin
C. Campagnari
M. Citron
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
B. Marsh
H. Mei
A. Ovcharova
H. Qu
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
D. Stuart
S. Wang
D. Anderson
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J. M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
J. Pata
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
J. Alison
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
M. Sun
I. Vorobiev
J. P. Cumalat
W. T. Ford
E. MacDonald
T. Mulholland
R. Patel
A. Perloff
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
Y. Cheng
J. Chu
D. J. Cranshaw
A. Datta
A. Frankenthal
K. Mcdermott
J. Monroy
J. R. Patterson
D. Quach
A. Ryd
W. Sun
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
P. Wittich
M. Zientek
S. Abdullin
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
D. Berry
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
V. D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R. M. Harris
S. Hasegawa
R. Heller
T. C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
P. Klabbers
T. Klijnsma
B. Klima
M. J. Kortelainen
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
J. Lykken
K. Maeshima
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
H. A. Weber
A. Woodard
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R. D. Field
D. Guerrero
B. M. Joshi
M. Kim
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
D. Rosenzweig
K. Shi
X. Zuo
T. Adams
A. Askew
D. Diaz
R. Habibullah
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
D. Noonan
M. Rahmani
M. Saunders
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
C. Mills
G. Oh
T. Roy
M. B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Wu
M. Alhusseini
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
O. K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
K. Yi
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
M. Eminizer
A. V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
C. Mantilla
J. Roskes
M. Swartz
T.Á. Vámi
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
A. Bylinkin
T. Isidori
S. Khalil
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
C. Lindsey
N. Minafra
M. Murray
C. Rogan
C. Royon
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
T. Mitchell
A. Modak
A. Mohammadi
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
Y. Feng
N. J. Hadley
S. Jabeen
G. Y. Jeng
R. G. Kellogg
T. Koeth
A. C. Mignerey
S. Nabili
M. Seidel
A. Skuja
S. C. Tonwar
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
B. Allen
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
D. Hsu
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
P. D. Luckey
B. Maier
A. C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
K. Sumorok
K. Tatar
D. Velicanu
T. W. Wang
Z. Wang
B. Wyslouch
R. M. Chatterjee
A. Evans
S. Guts
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
M. Krohn
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
K. Bloom
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
J. R. González Fernández
I. Kravchenko
J. E. Siado
G. R. Snow
B. Stieger
W. Tabb
F. Yan
G. Agarwal
C. Harrington
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
A. Parker
J. Pekkanen
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
Y. Haddad
A. Hortiangtham
G. Madigan
B. Marzocchi
D. M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
T. Gunter
K. A. Hahn
N. Odell
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D. J. Karmgard
K. Lannon
W. Li
N. Loukas
N. Marinelli
I. Mcalister
F. Meng
K. Mohrman
Y. Musienko
R. Ruchti
P. Siddireddy
S. Taroni
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
L. Zygala
J. Alimena
B. Bylsma
B. Cardwell
L. S. Durkin
B. Francis
C. Hill
A. Lefeld
B. L. Winer
B. R. Yates
G. Dezoort
P. Elmer
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
M. T. Lucchini
J. Luo
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroué
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
V. E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
B. Mahakud
G. Negro
N. Neumeister
C. C. Peng
S. Piperov
H. Qiu
J. F. Schulte
N. Trevisani
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
T. Cheng
J. Dolen
N. Parashar
M. Stojanovic
A. Baty
S. Dildick
K. M. Ecklund
S. Freed
F. J. M. Geurts
M. Kilpatrick
B. P. Padley
R. Redjimi
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
A. G. Stahl Leiton
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J. P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. A. Thayil
S. Thomas
H. Acharya
A. G. Delannoy
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
J. Sturdy
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. Verweij
L. Ang
M. W. Arenton
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
C. Neu
B. Tannenwald
E. Wolfe
F. Xia
P. E. Karchin
N. Poudyal
P. Thapa
K. Black
T. Bose
J. Buchanan
C. Caillol
S. Dasu
I. De Bruyn
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
D. Pinna
T. Ruggles
A. Savin
V. Shang
W. H. Smith
D. Teague
S. Trembath-reichert
W. Vetens
Pokaż więcej
Temat :
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 81, Iss 7, Pp 1-49 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1434-6044; https://doaj.org/toc/1434-6052
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/47af963553db478eac531f6254a89bde
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurements of Higgs boson production cross sections and couplings in the diphoton decay channel at s $$ \sqrt{\mathrm{s}} $$ = 13 TeV
Autorzy :
The CMS collaboration
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
J. W. Andrejkovic
T. Bergauer
S. Chatterjee
M. Dragicevic
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
I. Mikulec
P. Paulitsch
F. M. Pitters
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
V. Chekhovsky
A. Litomin
V. Makarenko
M. R. Darwish
E. A. De Wolf
X. Janssen
T. Kello
A. Lelek
H. Rejeb Sfar
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E. S. Bols
J. D’Hondt
J. De Clercq
M. Delcourt
H. El Faham
S. Lowette
S. Moortgat
A. Morton
D. Müller
A. R. Sahasransu
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
K. Lee
M. Mahdavikhorrami
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
M. Vanden Bemden
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
L. Wezenbeek
T. Cornelis
D. Dobur
J. Knolle
L. Lambrecht
G. Mestdach
M. Niedziela
C. Roskas
A. Samalan
K. Skovpen
T. T. Tran
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
A. Bethani
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
I. S. Donertas
A. Giammanco
K. Jaffel
V. Lemaitre
K. Mondal
J. Prisciandaro
A. Taliercio
M. Teklishyn
P. Vischia
S. Wertz
S. Wuyckens
G. A. Alves
C. Hensel
A. Moraes
W. L. Aldá Júnior
M. Alves Gallo Pereira
M. Barroso Ferreira Filho
H. Brandao Malbouisson
W. Carvalho
J. Chinellato
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
D. Matos Figueiredo
C. Mora Herrera
K. Mota Amarilo
L. Mundim
H. Nogima
P. Rebello Teles
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
D. S. Lemos
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
T. Cheng
W. Fang
Q. Guo
T. Javaid
M. Mittal
H. Wang
L. Yuan
M. Ahmad
G. Bauer
C. Dozen
Z. Hu
J. Martins
Y. Wang
K. Yi
E. Chapon
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
F. Iemmi
A. Kapoor
D. Leggat
H. Liao
Z.-A. Liu
V. Milosevic
F. Monti
M. A. Shahzad
R. Sharma
J. Tao
J. Thomas-wilsker
J. Wang
H. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. Ban
C. Chen
Q. Huang
A. Levin
Q. Li
M. Lu
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Q. Wang
J. Xiao
Z. You
X. Gao
H. Okawa
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
A. Sarkar
M. A. Segura Delgado
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J. D. Ruiz Alvarez
C. A. Salazar González
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
Z. Antunovic
M. Kovac
T. Sculac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
A. Attikis
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
M. Finger
A. Kveton
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
H. Abdalla
A. A. Abdelalim
M. A. Mahmoud
Y. Mohammed
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
J. Pata
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
S. Bharthuar
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Lehti
T. Lindén
M. Lotti
L. Martikainen
J. Ott
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
H. Petrow
T. Tuuva
C. Amendola
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G. B. Yu
S. Ahuja
F. Beaudette
M. Bonanomi
A. Buchot Perraguin
P. Busson
A. Cappati
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
S. Ghosh
R. Granier de Cassagnac
A. Hakimi
I. Kucher
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Apparu
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
D. Darej
J.-C. Fontaine
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
E. Nibigira
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
Sa. Jain
I. B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
K. Shchablo
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
A. Khvedelidze
I. Lomidze
Z. Tsamalaidze
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
M. P. Rauch
N. Röwert
J. Schulz
M. Teroerde
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
T. Hebbeker
K. Hoepfner
F. Ivone
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
T. Ziemons
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
I. Babounikau
S. Baxter
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
C. Cheng
S. Consuegra Rodríguez
G. Correia Silva
V. Danilov
L. Didukh
G. Eckerlin
D. Eckstein
L. I. Estevez Banos
O. Filatov
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
A. Jafari
N. Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
C. Kleinwort
D. Krücker
W. Lange
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
J. Metwally
A. B. Meyer
M. Meyer
J. Mnich
A. Mussgiller
Y. Otarid
D. Pérez Adán
D. Pitzl
A. Raspereza
B. Ribeiro Lopes
J. Rübenach
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
V. Scheurer
C. Schwanenberger
A. Singh
R. E. Sosa Ricardo
D. Stafford
N. Tonon
O. Turkot
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
S. Wuchterl
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
P. Connor
K. De Leo
M. Eich
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
T. Kramer
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Lobanov
A. Malara
A. Nigamova
K. J. Pena Rodriguez
O. Rieger
P. Schleper
M. Schröder
J. Schwandt
D. Schwarz
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
A. Tews
B. Vormwald
I. Zoi
J. Bechtel
T. Berger
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
A. Droll
K. El Morabit
N. Faltermann
M. Giffels
J. o. Gosewisch
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
I. Katkov
P. Keicher
R. Koppenhöfer
S. Maier
M. Metzler
S. Mitra
Th. Müller
M. Neukum
A. Nürnberg
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
M. Schnepf
D. Seith
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
J. Van Der Linden
R. F. Von Cube
M. Wassmer
M. Weber
S. Wieland
R. Wolf
S. Wozniewski
S. Wunsch
G. Anagnostou
P. Asenov
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
C. K. Koraka
A. Manousakis-katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
E. Tziaferi
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Csanad
K. Farkas
M. M. A. Gadallah
S. Lökös
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pasztor
A. J. Rádl
O. Surányi
G. I. Veres
M. Bartók
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
F. Nemes
T. Novak
J. R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
D. Dash
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
P. Saha
N. Sur
S. K. Swain
D. Vats
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
G. Chaudhary
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
M. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Meena
K. Sandeep
J. B. Singh
A. K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
S. Nandan
P. Palit
P. K. Rout
G. Saha
B. Sahu
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
D. K. Mishra
K. Naskar
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
S. Dugad
M. Kumar
U. Sarkar
S. Banerjee
R. Chudasama
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
K. Alpana
S. Dube
B. Kansal
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
S. Sharma
H. Bakhshiansohi
M. Zeinali
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Aruta
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
M. Gul
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
V. Mastrapasqua
J. A. Merlin
S. My
S. Nuzzo
A. Pellecchia
A. Pompili
G. Pugliese
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F. M. Simone
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
L. Brigliadori
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
P. Giacomelli
L. Giommi
C. Grandi
L. Guiducci
S. Lo Meo
L. Lunerti
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
F. Brivio
F. Cetorelli
V. Ciriolo
F. De Guio
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. Malberti
S. Malvezzi
A. Massironi
D. Menasce
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
N. Redaelli
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
F. Carnevali
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
P. Bortignon
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
S. Y. Hoh
L. Layer
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
J. Pazzini
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
G. Strong
M. Tosi
H. Yarar
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
C. Aimè
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
M. Magherini
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Piccinelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
E. Bossini
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
M. R. Di Domenico
S. Donato
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
S. Parolia
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
M. Campana
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
J. Berenguer Antequera
C. Biino
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
M. Ruspa
R. Salvatico
K. Shchelina
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
M. Tornago
D. Trocino
A. Vagnerini
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
G. Sorrentino
F. Vazzoler
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
J. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
B. C. Radburn-Smith
S. Sekmen
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
B. Francois
T. J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
B. Hong
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H. S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J. H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
B. H. Oh
M. Oh
S. B. Oh
H. Seo
U. K. Yang
I. Yoon
W. Jang
D. Jeon
D. Y. Kang
Y. Kang
J. H. Kim
S. Kim
B. Ko
J. S. H. Lee
Y. Lee
I. C. Park
Y. Roh
D. Song
I. J. Watson
S. Yang
S. Ha
H. D. Yoo
Y. Jeong
I. Yu
T. Beyrouthy
Y. Maghrbi
V. Veckalns
M. Ambrozas
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
A. Vaitkevicius
N. Bin Norjoharuddeen
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
M. León Coello
J. A. Murillo Quijada
A. Sehrawat
L. Valencia Palomo
G. Ayala
H. Castilla-Valdez
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
C. A. Mondragon Herrera
D. A. Perez Navarro
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
M. Ramirez-Garcia
F. Vazquez Valencia
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
S. Bheesette
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
A. Awais
M. I. M. Awan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Zalewski
K. Bunkowski
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
A. Boletti
P. Faccioli
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
M. Pisano
J. Seixas
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
D. Budkouski
I. Golutvin
I. Gorbunov
V. Karjavine
V. Korenkov
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
V. Palichik
V. Perelygin
M. Savina
D. Seitova
V. Shalaev
S. Shmatov
S. Shulha
V. Smirnov
O. Teryaev
N. Voytishin
B. S. Yuldashev
A. Zarubin
I. Zhizhin
G. Gavrilov
V. Golovtcov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Volkov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
D. Kirpichnikov
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
G. Pivovarov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
A. Nikitenko
V. Popov
A. Spiridonov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
O. Bychkova
R. Chistov
M. Danilov
P. Parygin
S. Polikarpov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
V. Bunichev
M. Dubinin
L. Dudko
A. Ershov
A. Gribushin
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
S. Obraztsov
S. Petrushanko
V. Savrin
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
A. Kozyrev
I. Ovtin
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
D. Elumakhov
V. Kachanov
D. Konstantinov
P. Mandrik
V. Petrov
R. Ryutin
S. Slabospitskii
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
V. Okhotnikov
V. Borchsh
V. Ivanchenko
E. Tcherniaev
P. Adzic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
Cristina F. Bedoya
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
J. León Holgado
D. Moran
Á. Navarro Tobar
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
L. Urda Gómez
C. Willmott
J. F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
J. Ripoll Sau
V. Rodríguez Bouza
A. Trapote
N. Trevisani
J. A. Brochero Cifuentes
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
C. Fernandez Madrazo
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
P. Matorras Cuevas
J. Piedra Gomez
C. Prieels
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
M. K. Jayananda
B. Kailasapathy
D. U. J. Sonnadara
D. D. C Wickramarathna
W. G. D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T. K. Aarrestad
D. Abbaneo
J. Alimena
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
T. Camporesi
M. Capeans Garrido
G. Cerminara
S. S. Chhibra
L. Cristella
D. d’Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
A. David
A. De Roeck
M. M. Defranchis
M. Deile
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
D. Fasanella
S. Fiorendi
A. Florent
G. Franzoni
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Haranko
J. Hegeman
Y. Iiyama
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
S. Laurila
P. Lecoq
K. Long
C. Lourenço
L. Malgeri
S. Mallios
M. Mannelli
A. C. Marini
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
D. Piparo
M. Pitt
H. Qu
T. Quast
D. Rabady
A. Racz
M. Rieger
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
S. Summers
V. R. Tavolaro
D. Treille
A. Tsirou
G. P. Van Onsem
M. Verzetti
J. Wanczyk
K. A. Wozniak
W. D. Zeuner
L. Caminada
A. Ebrahimi
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
M. Missiroli
T. Rohe
K. Androsov
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
N. Chernyavskaya
A. De Cosa
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
F. Eble
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R. A. Manzoni
C. Martin Perez
M. T. Meinhard
F. Micheli
F. Nessi-Tedaldi
J. Niedziela
F. Pauss
V. Perovic
G. Perrin
S. Pigazzini
M. G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
V. Stampf
J. Steggemann
R. Wallny
D. H. Zhu
C. Amsler
P. Bärtschi
C. Botta
D. Brzhechko
M. F. Canelli
K. Cormier
A. De Wit
R. Del Burgo
J. K. Heikkilä
M. Huwiler
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
A. Macchiolo
P. Meiring
V. M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
G. Rauco
A. Reimers
P. Robmann
S. Sanchez Cruz
K. Schweiger
Y. Takahashi
C. Adloff
C. M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S. S. Yu
L. Ceard
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
E. Yazgan
P. r. Yu
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
F. Boran
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
I. Dumanoglu
E. Eskut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
I. Hos
C. Isik
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A. E. Simsek
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
B. Akgun
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E. A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
S. Cerci
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
D. Sunar Cerci
B. Grynyov
L. Levchuk
D. Anthony
E. Bhal
S. Bologna
J. J. Brooke
A. Bundock
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
S. Seif El Nasr-Storey
V. J. Smith
N. Stylianou
R. White
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerill
K. V. Ellis
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
I. R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
V. Cepaitis
G. S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
J. Davies
M. Della Negra
S. Fayer
G. Fedi
G. Hall
M. H. Hassanshahi
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
J. Nash
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
N. Wardle
S. N. Webb
D. Winterbottom
A. G. Zecchinelli
S. C. Zenz
K. Coldham
J. E. Cole
A. Khan
P. Kyberd
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
S. Abdullin
A. Brinkerhoff
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A. R. Kanuganti
B. McMaster
N. Pastika
S. Sawant
C. Smith
C. Sutantawibul
J. Wilson
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
S. I. Cooper
D. Di Croce
S. V. Gleyzer
C. Henderson
C. U. Perez
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
E. Fontanesi
D. Gastler
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
A. Tsatsos
S. Yuan
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
Y. t. Duh
M. Hadley
U. Heintz
J. M. Hogan
G. Landsberg
K. T. Lau
M. Lukasik
J. Luo
M. Narain
S. Sagir
E. Usai
W. Y. Wong
X. Yan
D. Yu
W. Zhang
J. Bonilla
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
G. Haza
F. Jensen
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
B. Regnery
D. Taylor
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
R. Cousins
A. Datta
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
M. A. Iqbal
T. Lam
N. Mccoll
W. A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J. W. Gary
M. Gordon
G. Hanson
G. Karapostoli
O. R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
W. Si
S. Wimpenny
Y. Zhang
J. G. Branson
P. Chang
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
J. Duarte
R. Gerosa
L. Giannini
D. Gilbert
J. Guiang
R. Kansal
V. Krutelyov
R. Lee
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
M. Pieri
B. V. Sathia Narayanan
V. Sharma
M. Tadel
A. Vartak
F. Würthwein
Y. Xiang
A. Yagil
N. Amin
C. Campagnari
M. Citron
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
M. Kilpatrick
B. Marsh
H. Mei
M. Oshiro
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
D. Stuart
S. Wang
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J. M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H. B. Newman
J. Ngadiuba
T. Q. Nguyen
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
C. Wang
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
J. Alison
S. An
M. B. Andrews
P. Bryant
T. Ferguson
A. Harilal
T. Mudholkar
M. Paulini
A. Sanchez
J. P. Cumalat
W. T. Ford
E. MacDonald
R. Patel
A. Perloff
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
Y. Cheng
J. Chu
D. J. Cranshaw
K. Mcdermott
J. Monroy
J. R. Patterson
D. Quach
J. Reichert
A. Ryd
W. Sun
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
P. Wittich
M. Zientek
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
D. Berry
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
K. F. Di Petrillo
V. D. Elvira
Y. Feng
J. Freeman
Z. Gecse
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R. M. Harris
R. Heller
T. C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
T. Klijnsma
B. Klima
K. H. M. Kwok
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
T. Liu
C. Madrid
K. Maeshima
C. Mantilla
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
H. A. Weber
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R. D. Field
D. Guerrero
B. M. Joshi
M. Kim
E. Koenig
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
A. Muthirakalayil Madhu
N. Rawal
D. Rosenzweig
S. Rosenzweig
K. Shi
J. Sturdy
E. Yigitbasi
X. Zuo
T. Adams
A. Askew
D. Diaz
R. Habibullah
V. Hagopian
K. F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
R. Kumar Verma
D. Noonan
M. Rahmani
M. Saunders
F. Yumiceva
M. R. Adams
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
C. Mills
G. Oh
T. Roy
M. B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Wu
Z. Ye
M. Alhusseini
K. Dilsiz
R. P. Gandrajula
O. K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
J. Davis
M. Eminizer
A. V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
J. Roskes
M. Swartz
T. Á. Vámi
J. Anguiano
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
A. Bylinkin
T. Isidori
S. Khalil
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
C. Lindsey
N. Minafra
M. Murray
C. Rogan
C. Royon
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
T. Mitchell
A. Modak
K. Nam
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
N. J. Hadley
S. Jabeen
R. G. Kellogg
T. Koeth
A. C. Mignerey
S. Nabili
M. Seidel
A. Skuja
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
G. Andreassi
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
J. Eysermans
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
B. Maier
C. Mironov
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
K. Tatar
Z. Wang
B. Wyslouch
R. M. Chatterjee
A. Evans
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
M. Krohn
Y. Kubota
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M. A. Wadud
K. Bloom
M. Bryson
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
J. R. González Fernández
C. Joo
I. Kravchenko
M. Musich
I. Reed
J. E. Siado
G. R. Snow
W. Tabb
F. Yan
G. Agarwal
H. Bandyopadhyay
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
J. Pekkanen
S. Rappoccio
A. Williams
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
Y. Haddad
A. Hortiangtham
J. Li
G. Madigan
B. Marzocchi
D. M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
A. Parker
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
T. Gunter
K. A. Hahn
N. Odell
M. H. Schmitt
M. Velasco
R. Band
R. Bucci
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
K. Lannon
N. Loukas
N. Marinelli
I. Mcalister
T. McCauley
F. Meng
K. Mohrman
Y. Musienko
R. Ruchti
P. Siddireddy
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
M. Zarucki
L. Zygala
B. Bylsma
B. Cardwell
L. S. Durkin
B. Francis
C. Hill
M. Nunez Ornelas
K. Wei
B. L. Winer
B. R. Yates
F. M. Addesa
B. Bonham
P. Das
G. Dezoort
P. Elmer
A. Frankenthal
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
M. T. Lucchini
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. S. Bakshi
V. E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
S. Karmarkar
M. Liu
G. Negro
N. Neumeister
G. Paspalaki
C. C. Peng
S. Piperov
A. Purohit
J. F. Schulte
M. Stojanovic
J. Thieman
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
J. Dolen
N. Parashar
A. Baty
M. Decaro
S. Dildick
K. M. Ecklund
S. Freed
P. Gardner
F. J. M. Geurts
W. Li
B. P. Padley
R. Redjimi
W. Shi
A. G. Stahl Leiton
L. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J. P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. A. Thayil
S. Thomas
H. Acharya
A. G. Delannoy
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
W. Johns
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. W. Arenton
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
A. Li
C. Neu
B. Tannenwald
E. Wolfe
N. Poudyal
P. Thapa
K. Black
T. Bose
J. Buchanan
C. Caillol
S. Dasu
I. De Bruyn
P. Everaerts
F. Fienga
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
A. Mohammadi
D. Pinna
A. Savin
V. Shang
W. H. Smith
D. Teague
S. Trembath-reichert
W. Vetens
Pokaż więcej
Temat :
Hadron-Hadron scattering (experiments)
Higgs physics
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
Journal of High Energy Physics, Vol 2021, Iss 7, Pp 1-87 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/f65d8e4902a540f0a47f27a75044353c
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurements of production cross sections of the Higgs boson in the four-lepton final state in proton–proton collisions at $$\sqrt{s} = 13\,\text {Te}\text {V} $$ s = 13 Te
Autorzy :
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
J. W. Andrejkovic
T. Bergauer
S. Chatterjee
M. Dragicevic
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
I. Mikulec
F. M. Pitters
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
V. Chekhovsky
A. Litomin
V. Makarenko
M. R. Darwish
E. A. De Wolf
X. Janssen
T. Kello
A. Lelek
H. Rejeb Sfar
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E. S. Bols
J. D’Hondt
J. De Clercq
M. Delcourt
S. Lowette
S. Moortgat
A. Morton
D. Müller
A. R. Sahasransu
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
K. Lee
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
L. Wezenbeek
T. Cornelis
D. Dobur
M. Gruchala
G. Mestdach
M. Niedziela
C. Roskas
K. Skovpen
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
A. Bethani
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
I. S. Donertas
A. Giammanco
V. Lemaitre
K. Mondal
J. Prisciandaro
A. Taliercio
M. Teklishyn
P. Vischia
S. Wertz
S. Wuyckens
G. A. Alves
C. Hensel
A. Moraes
CMS Collaboration
W. L. Aldá Júnior
M. Barroso Ferreira Filho
H. Brandao Malbouisson
W. Carvalho
J. Chinellato
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
J. Martins
D. Matos Figueiredo
C. Mora Herrera
K. Mota Amarilo
L. Mundim
H. Nogima
P. Rebello Teles
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
D. S. Lemos
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
I. Atanasov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
T. Cheng
W. Fang
Q. Guo
T. Javaid
M. Mittal
H. Wang
L. Yuan
M. Ahmad
G. Bauer
C. Dozen
Z. Hu
Y. Wang
K. Yi
E. Chapon
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
A. Kapoor
D. Leggat
H. Liao
Z.-A. LIU
R. Sharma
A. Spiezia
J. Tao
J. Thomas-wilsker
J. Wang
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. Ban
C. Chen
Q. Huang
A. Levin
Q. Li
M. Lu
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Q. Wang
J. Xiao
Z. You
X. Gao
H. Okawa
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
A. Sarkar
M. A. Segura Delgado
J. Jaramillo
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J. D. Ruiz Alvarez
C. A. Salazar González
N. Vanegas Arbelaez
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
Z. Antunovic
M. Kovac
T. Sculac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
A. Attikis
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
M. Finger
A. Kveton
J. Tomsa
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
S. Abu Zeid
S. Khalil
E. Salama
M. A. Mahmoud
Y. Mohammed
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
J. Pata
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
V. Karimäki
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Lehti
T. Lindén
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
H. Petrow
T. Tuuva
C. Amendola
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G. B. Yu
S. Ahuja
F. Beaudette
M. Bonanomi
A. Buchot Perraguin
P. Busson
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
R. Granier de Cassagnac
A. Hakimi
I. Kucher
A. Lobanov
C. Martin Perez
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Apparu
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
D. Darej
J.-C. Fontaine
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
Sa. Jain
I. B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
K. Shchablo
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
A. Khvedelidze
Z. Tsamalaidze
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
M. P. Rauch
J. Schulz
M. Teroerde
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
S. Ghosh
T. Hebbeker
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
T. Ziemons
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
I. Babounikau
S. Baxter
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
P. Connor
S. Consuegra Rodríguez
V. Danilov
M. M. Defranchis
L. Didukh
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
D. Eckstein
L. I. Estevez Banos
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
A. Harb
A. Jafari
N. Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
T. Lenz
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
T. Madlener
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
J. Metwally
A. B. Meyer
M. Meyer
J. Mnich
A. Mussgiller
V. Myronenko
Y. Otarid
D. Pérez Adán
S. K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
V. Scheurer
C. Schwanenberger
A. Singh
R. E. Sosa Ricardo
N. Tonon
O. Turkot
A. Vagnerini
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
S. Wuchterl
O. Zenaiev
R. Zlebcik
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
K. De Leo
T. Dreyer
M. Eich
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Malara
A. Nigamova
K. J. Pena Rodriguez
O. Rieger
P. Schleper
M. Schröder
J. Schwandt
D. Schwarz
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
A. Tews
B. Vormwald
I. Zoi
J. Bechtel
T. Berger
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
A. Droll
K. El Morabit
N. Faltermann
K. Flöh
M. Giffels
J. o. Gosewisch
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
I. Katkov
P. Keicher
R. Koppenhöfer
S. Maier
M. Metzler
S. Mitra
Th. Müller
M. Musich
M. Neukum
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
D. Schäfer
M. Schnepf
D. Seith
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
J. Van Der Linden
R. F. Von Cube
M. Wassmer
M. Weber
S. Wieland
R. Wolf
S. Wozniewski
S. Wunsch
G. Anagnostou
P. Asenov
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
G. Paspalaki
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
C. K. Koraka
A. Manousakis-katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
E. Tziaferi
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Csanad
M. M. A. Gadallah
S. Lökös
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pasztor
A. J. Rádl
O. Surányi
G.I. Veres
M. Bartók
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
F. Nemes
T. Novak
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
D. Dash
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
P. Saha
N. Sur
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
G. Chaudhary
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Meena
K. Sandeep
J. B. Singh
A. K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
S. Nandan
P. Palit
P. K. Rout
G. Saha
B. Sahu
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
D. K. Mishra
K. Naskar
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
S. Dugad
G. B. Mohanty
U. Sarkar
S. Banerjee
R. Chudasama
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
S. Dube
B. Kansal
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
S. Sharma
H. Bakhshiansohi
M. Zeinali
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Aruta
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
M. Gul
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
V. Mastrapasqua
J. A. Merlin
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F. M. Simone
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
L. Brigliadori
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
C. Ciocca
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
E. Fontanesi
P. Giacomelli
L. Giommi
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Lo Meo
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
F. Fiori
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
F. Brivio
F. Cetorelli
V. Ciriolo
F. De Guio
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. Malberti
S. Malvezzi
A. Massironi
D. Menasce
F. Monti
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
N. Redaelli
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
P. Bortignon
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
F. Gasparini
U. Gasparini
S. Y. Hoh
L. Layer
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
G. Strong
M. Tosi
H. Yarar
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
C. Aime‘
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Piccinelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
E. Bossini
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
M. R. Di Domenico
S. Donato
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
J. Berenguer Antequera
C. Biino
A. Cappati
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
M. Ruspa
R. Salvatico
K. Shchelina
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
M. Tornago
D. Trocino
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
F. Vazzoler
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
B. C. Radburn-Smith
S. Sekmen
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
B. Francois
T. J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
B. Hong
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H. S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J. H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. Kim
J. S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
B. H. Oh
M. Oh
S. B. Oh
H. Seo
U. K. Yang
I. Yoon
D. Jeon
J. H. Kim
B. Ko
J. S. H. Lee
I. C. Park
Y. Roh
D. Song
I.J. Watson
S. Ha
H. D. Yoo
Y. Choi
Y. Jeong
Y. Lee
I. Yu
T. Beyrouthy
Y. Maghrbi
V. Veckalns
M. Ambrozas
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
A. Vaitkevicius
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
J. A. Murillo Quijada
L. Valencia Palomo
G. Ayala
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
C. A. Mondragon Herrera
D. A. Perez Navarro
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
M. Ramirez-Garcia
F. Vazquez Valencia
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
S. Bheesette
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
A. Awais
M. I. M. Awan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
S. Qazi
M. A. Shah
M. Shoaib
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
A. Boletti
P. Faccioli
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
J. Seixas
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
D. Budkouski
P. Bunin
M. Gavrilenko
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavine
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
V. Palichik
V. Perelygin
M. Savina
D. Seitova
V. Shalaev
S. Shmatov
S. Shulha
V. Smirnov
O. Teryaev
N. Voytishin
A. Zarubin
I. Zhizhin
G. Gavrilov
V. Golovtcov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Volkov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
G. Pivovarov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
A. Nikitenko
V. Popov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
R. Chistov
M. Danilov
A. Oskin
P. Parygin
S. Polikarpov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
V. Bunichev
M. Dubinin
L. Dudko
A. Gribushin
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
S. Obraztsov
M. Perfilov
S. Petrushanko
V. Savrin
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
I. Ovtin
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
V. Petrov
R. Ryutin
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
V. Okhotnikov
L. Sukhikh
V. Borchsh
V. Ivanchenko
E. Tcherniaev
P. Adzic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
V. Milosevic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
Cristina F. Bedoya
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J.P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J.M. Hernandez
M. I. Josa
J. León Holgado
D. Moran
Á. Navarro Tobar
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
M. S. Soares
L. Urda Gómez
C. Willmott
J. F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
J. Ripoll Sau
V. Rodríguez Bouza
A. Trapote
J. A. Brochero Cifuentes
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
C. Fernandez Madrazo
P.J. Fernández Manteca
A. García Alonso
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
F. Ricci-Tam
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
N. Trevisani
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
MK Jayananda
B. Kailasapathy
D. U. J. Sonnadara
DDC Wickramarathna
W. G. D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T. K. Aarrestad
D. Abbaneo
J. Alimena
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
N. Beni
M. Bianco
A. Bocci
E. Brondolin
T. Camporesi
M. Capeans Garrido
G. Cerminara
S. S. Chhibra
L. Cristella
D. d’Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
A. David
A. De Roeck
M. Deile
R. Di Maria
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
D. Fasanella
S. Fiorendi
A. Florent
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Haranko
J. Hegeman
Y. Iiyama
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
S. Laurila
P. Lecoq
K. Long
C. Lourenço
L. Malgeri
S. Mallios
M. Mannelli
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
M. Pitt
H. Qu
T. Quast
D. Rabady
A. Racz
M. Rieger
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
S. Summers
V. R. Tavolaro
D. Treille
A. Tsirou
G.P. Van Onsem
M. Verzetti
K. A. Wozniak
W. D. Zeuner
L. Caminada
A. Ebrahimi
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
M. Missiroli
T. Rohe
K. Androsov
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
N. Chernyavskaya
A. De Cosa
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
T. Gadek
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R. A. Manzoni
M. T. Meinhard
F. Micheli
F. Nessi-Tedaldi
J. Niedziela
F. Pauss
V. Perovic
G. Perrin
S. Pigazzini
M. G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
V. Stampf
J. Steggemann
R. Wallny
D. H. Zhu
C. Amsler
C. Botta
D. Brzhechko
M. F. Canelli
A. De Wit
R. Del Burgo
J.K. Heikkilä
M. Huwiler
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
A. Macchiolo
P. Meiring
V. M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
G. Rauco
A. Reimers
P. Robmann
S. Sanchez Cruz
K. Schweiger
Y. Takahashi
C. Adloff
C. M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S. S. Yu
L. Ceard
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
E. Yazgan
P. r. Yu
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
F. Boran
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
I. Dumanoglu
E. Eskut
G. Gokbulut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
I. Hos
C. Isik
E. E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A. E. Simsek
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
B. Akgun
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E. A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
F. Aydogmus Sen
S. Cerci
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
D. Sunar Cerci
B. Grynyov
L. Levchuk
E. Bhal
S. Bologna
J. J. Brooke
A. Bundock
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-Storey
V. J. Smith
N. Stylianou
J. Taylor
A. Titterton
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerill
K. V. Ellis
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
V. Cepaitis
G. S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
S. Fayer
G. Fedi
G. Hall
M. H. Hassanshahi
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
J. Nash
V. Palladino
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
N. Wardle
S. N. Webb
D. Winterbottom
A. G. Zecchinelli
J. E. Cole
A. Khan
P. Kyberd
C. K. Mackay
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
S. Abdullin
A. Brinkerhoff
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A. R. Kanuganti
B. McMaster
N. Pastika
S. Sawant
C. Smith
C. Sutantawibul
J. Wilson
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
O. Charaf
S. I. Cooper
D. Di Croce
S. V. Gleyzer
C. Henderson
C. U. Perez
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
D. Gastler
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
S. Yuan
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
Y. t. Duh
M. Hadley
U. Heintz
J. M. Hogan
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
K. T. Lau
J. Luo
M. Narain
S. Sagir
E. Usai
W. Y. Wong
X. Yan
D. Yu
W. Zhang
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
F. Jensen
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
D. Taylor
M. Tripathi
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
R. Cousins
A. Dasgupta
A. Datta
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
M. A. Iqbal
T. Lam
N. Mccoll
W. A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J. W. Gary
G. Hanson
G. Karapostoli
O. R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
W. Si
S. Wimpenny
Y. Zhang
J. G. Branson
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
J. Duarte
R. Gerosa
L. Giannini
D. Gilbert
J. Guiang
V. Krutelyov
R. Lee
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
S. Padhi
M. Pieri
B. V. Sathia Narayanan
V. Sharma
M. Tadel
A. Vartak
F. Würthwein
Y. Xiang
A. Yagil
N. Amin
C. Campagnari
M. Citron
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
M. Kilpatrick
B. Marsh
H. Mei
A. Ovcharova
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
D. Stuart
S. Wang
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J. M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H. B. Newman
J. Ngadiuba
T. Q. Nguyen
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
C. Wang
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
J. Alison
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
I. Vorobiev
J. P. Cumalat
W. T. Ford
E. MacDonald
R. Patel
A. Perloff
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
Y. Cheng
J. Chu
D. J. Cranshaw
K. Mcdermott
J. Monroy
J. R. Patterson
D. Quach
A. Ryd
W. Sun
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
P. Wittich
M. Zientek
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
D. Berry
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
K. F. Di Petrillo
V. D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R. M. Harris
R. Heller
T. C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
P. Klabbers
T. Klijnsma
B. Klima
M. J. Kortelainen
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
T. Liu
J. Lykken
C. Madrid
K. Maeshima
C. Mantilla
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
H. A. Weber
A. Woodard
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R. D. Field
D. Guerrero
B. M. Joshi
M. Kim
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
D. Rosenzweig
K. Shi
J. Sturdy
E. Yigitbasi
X. Zuo
T. Adams
A. Askew
D. Diaz
R. Habibullah
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
R. Kumar Verma
D. Noonan
M. Rahmani
M. Saunders
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C.E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
C. Mills
G. Oh
T. Roy
M. B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Wu
Z. Ye
M. Alhusseini
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
O. K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
J. Davis
M. Eminizer
A. V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
J. Roskes
M. Swartz
T. Á. Vámi
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
A. Bylinkin
T. Isidori
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
C. Lindsey
N. Minafra
M. Murray
C. Rogan
C. Royon
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
T. Mitchell
A. Modak
K. Nam
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
Y. Feng
N. J. Hadley
S. Jabeen
R. G. Kellogg
T. Koeth
A. C. Mignerey
S. Nabili
M. Seidel
A. Skuja
S. C. Tonwar
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
B. Maier
A. C. Marini
C. Mironov
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
K. Tatar
Z. Wang
B. Wyslouch
R. M. Chatterjee
A. Evans
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
M. Krohn
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
K. Bloom
M. Bryson
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
J. R. González Fernández
C. Joo
I. Kravchenko
J. E. Siado
G. R. Snow
W. Tabb
F. Yan
G. Agarwal
H. Bandyopadhyay
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
J. Pekkanen
S. Rappoccio
A. Williams
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
Y. Haddad
A. Hortiangtham
J. Li
G. Madigan
B. Marzocchi
D. M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
A. Parker
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
T. Gunter
K. A. Hahn
N. Odell
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Velasco
R. Band
R. Bucci
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
K. Lannon
N. Loukas
N. Marinelli
I. Mcalister
F. Meng
K. Mohrman
Y. Musienko
R. Ruchti
P. Siddireddy
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
M. Zarucki
L. Zygala
B. Bylsma
B. Cardwell
L. S. Durkin
B. Francis
C. Hill
A. Lefeld
B. L. Winer
B. R. Yates
F. M. Addesa
B. Bonham
P. Das
G. Dezoort
P. Elmer
A. Frankenthal
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
M. T. Lucchini
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. S. Bakshi
V. E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
S. Karmarkar
M. Liu
G. Negro
N. Neumeister
C. C. Peng
S. Piperov
A. Purohit
J. F. Schulte
M. Stojanovic
J. Thieman
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
J. Dolen
N. Parashar
A. Baty
S. Dildick
K. M. Ecklund
S. Freed
F. J. M. Geurts
W. Li
B. P. Padley
R. Redjimi
J. Roberts
W. Shi
A. G. Stahl Leiton
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J. P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. A. Thayil
S. Thomas
H. Acharya
A. G. Delannoy
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. W. Arenton
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
A. Li
C. Neu
B. Tannenwald
E. Wolfe
P. E. Karchin
N. Poudyal
P. Thapa
K. Black
T. Bose
J. Buchanan
C. Caillol
S. Dasu
I. De Bruyn
P. Everaerts
F. Fienga
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
A. Mohammadi
D. Pinna
A. Savin
V. Shang
W. H. Smith
D. Teague
S. Trembath-reichert
W. Vetens
Pokaż więcej
Temat :
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 81, Iss 6, Pp 1-47 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1434-6044; https://doaj.org/toc/1434-6052
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/74797d200a2b4d2a967dee657c5a18c3
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Search for resonant and nonresonant new phenomena in high-mass dilepton final states at s = 13 TeV
Autorzy :
Aff90, Aff278
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Andrejkovic, J. W.
Bergauer, T.
Chatterjee, S.
Dragicevic, M.
Escalante Del Valle, A.
Frühwirth, R.Aff217, Aff2
Jeitler, M.Aff217, Aff2
Krammer, N.
Lechner, L.
Liko, D.
Mikulec, I.
Pitters, F. M.
Schieck, J.Aff217, Aff2
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff217, Aff2
Chekhovsky, V.
Litomin, A.
Makarenko, V.
Darwish, M. R.Aff218, Aff4
De Wolf, E. A.
Janssen, X.
Kello, T.Aff4, Aff6
Lelek, A.
Rejeb Sfar, H.
Van Mechelen, P.
Van Putte, S.
Van Remortel, N.
Blekman, F.
Bols, E. S.
D’Hondt, J.
De Clercq, J.
Delcourt, M.
Lowette, S.
Moortgat, S.
Morton, A.
Müller, D.
Sahasransu, A. R.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Beghin, D.
Bilin, B.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Lee, K.
Mahdavikhorrami, M.
Makarenko, I.
Moureaux, L.
Pétré, L.
Popov, A.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Vanden Bemden, M.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wezenbeek, L.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Gruchala, M.
Mestdach, G.
Niedziela, M.
Roskas, C.
Skovpen, K.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Bethani, A.
Bruno, G.
Bury, F.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Lemaitre, V.
Mondal, K.
Prisciandaro, J.
Taliercio, A.
Teklishyn, M.
Vischia, P.
Wertz, S.
Wuyckens, S.
Alves, G. A.
Hensel, C.
Moraes, A.
Aldá Júnior, W. L.
Barroso Ferreira Filho, M.
Brandao Malbouisson, H.
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff219, Aff10
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff220, Aff10
De Jesus Damiao, D.
Fonseca De Souza, S.
Matos Figueiredo, D.
Mora Herrera, C.
Mota Amarilo, K.
Mundim, L.
Nogima, H.
Rebello Teles, P.
Sanchez Rosas, L. J.
Santoro, A.
Silva Do Amaral, S. M.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Torres Da Silva De Araujo, F.
Vilela Pereira, A.
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.Aff11, Aff12
Lemos, D. S.
Mercadante, P. G.Aff11, Aff12
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Atanasov, I.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Cheng, T.
Fang, W.Aff6, Aff15
Guo, Q.
Javaid, T.Aff221, Aff15
Mittal, M.
Wang, H.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bauer, G.
Dozen, C.
Hu, Z.
Martins, J.Aff222, Aff16
Wang, Y.
Yi, K.Aff223, Aff16, Aff188
Chapon, E.
Chen, G. M.Aff221, Aff17
Chen, H. S.Aff221, Aff17
Chen, M.
Kapoor, A.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.-A.Aff221, Aff17
Sharma, R.
Spiezia, A.
Tao, J.
Thomas-Wilsker, J.
Wang, J.
Zhang, H.
Zhang, S.Aff221, Aff17
Zhao, J.
Agapitos, A.
Ban, Y.
Chen, C.
Huang, Q.
Levin, A.
Li, Q.
Lu, M.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Wang, Q.
Xiao, J.
You, Z.
Gao, X.Aff6, Aff20
Okawa, H.
Xiao, M.
Avila, C.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Sarkar, A.
Segura Delgado, M. A.
Jaramillo, J.
Mejia Guisao, J.
Ramirez, F.
Ruiz Alvarez, J. D.
Salazar González, C. A.
Vanegas Arbelaez, N.
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Sculac, T.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Majumder, D.
Roguljic, M.
Starodumov, A.Aff26, Aff135
Susa, T.
Attikis, A.
Erodotou, E.
Ioannou, A.
Kole, G.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Finger, M.Aff28, Aff132
Finger, Jr., M.Aff28, Aff132
Kveton, A.
Ayala, E.
Carrera Jarrin, E.
Abu Zeid, S.Aff224, Aff31
Elgammal, S.Aff31, Aff225
Khalil, S.Aff226, Aff31
Lotfy, A.
Mahmoud, M. A.
Bhowmik, S.
Carvalho Antunes De Oliveira, A.
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Pata, J.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Forthomme, L.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Karimäki, V.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Lotti, M.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Petrow, H.
Tuuva, T.
Amendola, C.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Jarry, P.
Lenzi, B.
Locci, E.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff37, Aff205
Titov, M.
Yu, G. B.
Ahuja, S.
Beaudette, F.
Bonanomi, M.
Buchot Perraguin, A.
Busson, P.
Charlot, C.
Davignon, O.
Diab, B.
Falmagne, G.
Ghosh, S.
Granier de Cassagnac, R.
Hakimi, A.
Kucher, I.
Lobanov, A.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff227, Aff39
Andrea, J.
Apparu, D.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Darej, D.
Fontaine, J.-C.Aff227, Aff39
Goerlach, U.
Grimault, C.
Le Bihan, A.-C.
Van Hove, P.
Asilar, E.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Camen, C.
Carle, A.
Chanon, N.
Contardo, D.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Jain, Sa.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lesauvage, A.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Shchablo, K.
Torterotot, L.
Touquet, G.
Vander Donckt, M.
Viret, S.
Bagaturia, I.Aff228, Aff41
Tsamalaidze, Z.Aff41, Aff132
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Rauch, M. P.
Teroerde, M.
Eliseev, D.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fischer, B.
Ghosh, S.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Ivone, F.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Mocellin, G.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Pook, T.
Pozdnyakov, A.
Rath, Y.
Reithler, H.
Roemer, J.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Haj Ahmad, W.Aff229, Aff44
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.Aff44, Aff151
Ziemons, T.
Aarup Petersen, H.
Aldaya Martin, M.
Asmuss, P.
Babounikau, I.
Baxter, S.
Behnke, O.
Bermúdez Martínez, A.
Bin Anuar, A. A.
Borras, K.Aff43, Aff45
Botta, V.
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Connor, P.
Consuegra Rodríguez, S.
Danilov, V.
Defranchis, M. M.
Didukh, L.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Estevez Banos, L. I.
Gallo, E.Aff45, Aff46
Geiser, A.
Giraldi, A.
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Harb, A.
Jafari, A.Aff45, Aff67
Jomhari, N. Z.
Jung, H.
Kasem, A.Aff43, Aff45
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Krücker, D.
Lange, W.
Lenz, T.
Lidrych, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.Aff230, Aff45
Madlener, T.
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Metwally, J.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Myronenko, V.
Otarid, Y.
Pérez Adán, D.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Rübenach, J.
Saggio, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scheurer, V.
Schwanenberger, C.Aff45, Aff46
Singh, A.
Sosa Ricardo, R. E.
Tonon, N.
Turkot, O.
Vagnerini, A.
Van De Klundert, M.
Walsh, R.
Walter, D.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Zlebcik, R.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
De Leo, K.
Dreyer, T.
Eich, M.
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Karavdina, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kutzner, V.
Lange, J.
Lange, T.
Malara, A.
Nigamova, A.
Pena Rodriguez, K. J.
Rieger, O.
Schleper, P.
Schröder, M.
Schwandt, J.
Schwarz, D.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Tews, A.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Bechtel, J.
Berger, T.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Droll, A.
El Morabit, K.
Faltermann, N.
Flöh, K.
Giffels, M.
Gosewisch, J. O.
Gottmann, A.
Hartmann, F.Aff47, Aff151
Heidecker, C.
Husemann, U.
Katkov, I.Aff47, Aff139
Keicher, P.
Koppenhöfer, R.
Maier, S.
Metzler, M.
Mitra, S.
Müller, Th.
Musich, M.
Neukum, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Rauser, J.
Savoiu, D.
Schäfer, D.
Schnepf, M.
Seith, D.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Van Der Linden, J.
Von Cube, R. F.
Wassmer, M.
Weber, M.
Wieland, S.
Wolf, R.
Wozniewski, S.
Wunsch, S.
Anagnostou, G.
Asenov, P.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Stakia, A.
Diamantopoulou, M.
Karasavvas, D.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Koraka, C. K.
Manousakis-Katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Tziaferi, E.
Vellidis, K.
Vourliotis, E.
Bakas, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Csanad, M.
Farkas, K.
Gadallah, M. M. A.Aff52, Aff231
Lökös, S.Aff52, Aff56
Major, P.
Mandal, K.
Mehta, A.
Pasztor, G.
Rádl, A. J.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bartók, M.Aff53, Aff55
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff53, Aff54
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff54, Aff55
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.Aff52, Aff55
Ujvari, B.
Csorgo, T.Aff53, Aff56
Nemes, F.Aff53, Aff56
Novak, T.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Kumar, D.
Panwar, L.
Tiwari, P. C.
Bahinipati, S.Aff232, Aff58
Dash, D.
Kar, C.
Mal, P.
Mishra, T.
Muraleedharan Nair Bindhu, V. K.Aff233, Aff58
Nayak, A.Aff233, Aff58
Saha, P.
Sur, N.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chaudhary, G.
Chauhan, S.
Dhingra, N.Aff234, Aff59
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, S.
Kumari, P.
Meena, M.
Sandeep, K.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, A.
Bharti, M.Aff235, Aff61
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Gomber, B.Aff236, Aff61
Maity, M.Aff237, Aff61
Nandan, S.
Palit, P.
Rout, P. K.
Saha, G.
Sahu, B.
Sarkar, S.
Sharan, M.
Singh, B.Aff235, Aff61
Thakur, S.Aff235, Aff61
Behera, P. K.
Behera, S. C.
Kalbhor, P.
Muhammad, A.
Pradhan, R.
Pujahari, P. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mishra, D. K.
Naskar, K.Aff238, Aff63
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Aziz, T.
Dugad, S.
Mohanty, G. B.
Sarkar, U.
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chudasama, R.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mukherjee, S.
Roy, D.
Dube, S.
Kansal, B.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.Aff45, Aff67
Zeinali, M.Aff239, Aff67
Chenarani, S.Aff240, Aff68
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.Aff70, Aff71
Aly, R.Aff70, Aff71, Aff72
Aruta, C.Aff70, Aff71
Colaleo, A.
Creanza, D.Aff70, Aff72
De Filippis, N.Aff70, Aff72
De Palma, M.Aff70, Aff71
Di Florio, A.Aff70, Aff71
Di Pilato, A.Aff70, Aff71
Elmetenawee, W.Aff70, Aff71
Fiore, L.
Gelmi, A.Aff70, Aff71
Gul, M.
Iaselli, G.Aff70, Aff72
Ince, M.Aff70, Aff71
Lezki, S.Aff70, Aff71
Maggi, G.Aff70, Aff72
Maggi, M.
Margjeka, I.Aff70, Aff71
Mastrapasqua, V.Aff70, Aff71
Merlin, J. A.
My, S.Aff70, Aff71
Nuzzo, S.Aff70, Aff71
Pellecchia, A.Aff70, Aff71
Pompili, A.Aff70, Aff71
Pugliese, G.Aff70, Aff72
Ranieri, A.
Selvaggi, G.Aff70, Aff71
Silvestris, L.
Simone, F. M.Aff70, Aff71
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.Aff73, Aff74
Bonacorsi, D.Aff73, Aff74
Borgonovi, L.
Braibant-Giacomelli, S.Aff73, Aff74
Brigliadori, L.
Campanini, R.Aff73, Aff74
Capiluppi, P.Aff73, Aff74
Castro, A.Aff73, Aff74
Cavallo, F. R.
Ciocca, C.
Cuffiani, M.Aff73, Aff74
Dallavalle, G. M.
Diotalevi, T.Aff73, Aff74
Fabbri, F.
Fanfani, A.Aff73, Aff74
Fontanesi, E.Aff73, Aff74
Giacomelli, P.
Giommi, L.Aff73, Aff74
Grandi, C.
Guiducci, L.Aff73, Aff74
Iemmi, F.Aff73, Aff74
Lo Meo, S.Aff73, Aff241
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.Aff73, Aff74
Perrotta, A.
Primavera, F.Aff73, Aff74
Rossi, A. M.Aff73, Aff74
Rovelli, T.Aff73, Aff74
Siroli, G. P.Aff73, Aff74
Tosi, N.
Albergo, S.Aff75, Aff76, Aff242
Costa, S.Aff75, Aff76, Aff242
Di Mattia, A.
Potenza, R.Aff75, Aff76
Tricomi, A.Aff75, Aff76, Aff242
Tuve, C.Aff75, Aff76
Barbagli, G.
Cassese, A.
Ceccarelli, R.Aff77, Aff78
Ciulli, V.Aff77, Aff78
Civinini, C.
D’Alessandro, R.Aff77, Aff78
Fiori, F.Aff77, Aff78
Focardi, E.Aff77, Aff78
Latino, G.Aff77, Aff78
Lenzi, P.Aff77, Aff78
Lizzo, M.Aff77, Aff78
Meschini, M.
Paoletti, S.
Seidita, R.Aff77, Aff78
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Piccolo, D.
Bozzo, M.Aff80, Aff81
Ferro, F.
Mulargia, R.Aff80, Aff81
Robutti, E.
Tosi, S.Aff80, Aff81
Benaglia, A.
Brivio, F.Aff82, Aff83
Cetorelli, F.Aff82, Aff83
Ciriolo, V.Aff82, Aff83, Aff151
De Guio, F.Aff82, Aff83
Dinardo, M. E.Aff82, Aff83
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.Aff82, Aff83
Govoni, P.Aff82, Aff83
Guzzi, L.Aff82, Aff83
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Massironi, A.
Menasce, D.
Monti, F.Aff82, Aff83
Moroni, L.
Paganoni, M.Aff82, Aff83
Pedrini, D.
Ragazzi, S.Aff82, Aff83
Tabarelli de Fatis, T.Aff82, Aff83
Valsecchi, D.Aff82, Aff83, Aff151
Zuolo, D.Aff82, Aff83
Buontempo, S.
Carnevali, F.Aff84, Aff85
Cavallo, N.Aff84, Aff86
De Iorio, A.Aff84, Aff85
Fabozzi, F.Aff84, Aff86
Iorio, A. O. M.Aff84, Aff85
Lista, L.Aff84, Aff85
Meola, S.Aff84, Aff87, Aff151
Paolucci, P.Aff84, Aff151
Rossi, B.
Sciacca, C.Aff84, Aff85
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.Aff88, Aff89
Bortignon, P.
Bragagnolo, A.Aff88, Aff89
Carlin, R.Aff88, Aff89
Checchia, P.
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Gasparini, F.Aff88, Aff89
Gasparini, U.Aff88, Aff89
Hoh, S. Y.Aff88, Aff89
Layer, L.Aff85, Aff88
Margoni, M.Aff88, Aff89
Meneguzzo, A. T.Aff88, Aff89
Presilla, M.Aff88, Aff89
Ronchese, P.Aff88, Aff89
Rossin, R.Aff88, Aff89
Simonetto, F.Aff88, Aff89
Strong, G.
Tosi, M.Aff88, Aff89
YARAR, H.Aff88, Aff89
Zanetti, M.Aff88, Aff89
Zotto, P.Aff88, Aff89
Zucchetta, A.Aff88, Aff89
Zumerle, G.Aff88, Aff89
Aime‘, C.Aff91, Aff92
Braghieri, A.
Calzaferri, S.Aff91, Aff92
Fiorina, D.Aff91, Aff92
Montagna, P.Aff91, Aff92
Ratti, S. P.Aff91, Aff92
Re, V.
Ressegotti, M.Aff91, Aff92
Riccardi, C.Aff91, Aff92
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.Aff91, Aff92
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.Aff93, Aff94
Fanò, L.Aff93, Aff94
Lariccia, P.Aff93, Aff94
Mantovani, G.Aff93, Aff94
Mariani, V.Aff93, Aff94
Menichelli, M.
Moscatelli, F.
Piccinelli, A.Aff93, Aff94
Rossi, A.Aff93, Aff94
Santocchia, A.Aff93, Aff94
Spiga, D.
Tedeschi, T.Aff93, Aff94
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.Aff95, Aff97
Bianchini, L.
Boccali, T.
Bossini, E.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.Aff95, Aff96
Dell’Orso, R.
Di Domenico, M. R.Aff95, Aff98
Donato, S.
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.Aff95, Aff97
Manca, E.Aff95, Aff97
Mandorli, G.Aff95, Aff97
Messineo, A.Aff95, Aff96
Palla, F.
Ramirez-Sanchez, G.Aff95, Aff97
Rizzi, A.Aff95, Aff96
Rolandi, G.Aff95, Aff97
Roy Chowdhury, S.Aff95, Aff97
Scribano, A.
Shafiei, N.Aff95, Aff96
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.Aff95, Aff96
Turini, N.Aff95, Aff98
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Cavallari, F.
Cipriani, M.Aff99, Aff100
Del Re, D.Aff99, Aff100
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Longo, E.Aff99, Aff100
Meridiani, P.
Organtini, G.Aff99, Aff100
Pandolfi, F.
Paramatti, R.Aff99, Aff100
Quaranta, C.Aff99, Aff100
Rahatlou, S.Aff99, Aff100
Rovelli, C.
Santanastasio, F.Aff99, Aff100
Soffi, L.
Tramontano, R.Aff99, Aff100
Amapane, N.Aff101, Aff102
Arcidiacono, R.Aff101, Aff103
Argiro, S.Aff101, Aff102
Arneodo, M.Aff101, Aff103
Bartosik, N.
Bellan, R.Aff101, Aff102
Bellora, A.Aff101, Aff102
Berenguer Antequera, J.Aff101, Aff102
Biino, C.
Cappati, A.Aff101, Aff102
Cartiglia, N.
Cometti, S.
Costa, M.Aff101, Aff102
Covarelli, R.Aff101, Aff102
Demaria, N.
Kiani, B.Aff101, Aff102
Legger, F.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.Aff101, Aff102
Monaco, V.Aff101, Aff102
Monteil, E.Aff101, Aff102
Monteno, M.
Obertino, M. M.Aff101, Aff102
Ortona, G.
Pacher, L.Aff101, Aff102
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Pinna Angioni, G. L.Aff101, Aff102
Ruspa, M.Aff101, Aff103
Salvatico, R.Aff101, Aff102
Shchelina, K.Aff101, Aff102
Siviero, F.Aff101, Aff102
Sola, V.
Solano, A.Aff101, Aff102
Soldi, D.Aff101, Aff102
Staiano, A.
Tornago, M.Aff101, Aff102
Trocino, D.Aff101, Aff102
Belforte, S.
Candelise, V.Aff104, Aff105
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.Aff104, Aff105
Della Ricca, G.Aff104, Aff105
Sorrentino, G.Aff104, Aff105
Vazzoler, F.Aff104, Aff105
Dogra, S.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Radburn-Smith, B. C.
Sekmen, S.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Kim, T. J.
Park, J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lim, J.
Park, J.
Park, S. K.
Yoo, J.
Goh, J.
Gurtu, A.
Kim, H. S.
Kim, Y.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J. S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Lee, S.
Oh, B. H.
Oh, M.
Oh, S. B.
Seo, H.
Yang, U. K.
Yoon, I.
Jeon, D.
Kim, J. H.
Ko, B.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Roh, Y.
Song, D.
Watson, I. J.
Ha, S.
Yoo, H. D.
Choi, Y.
Jeong, Y.
Lee, H.
Lee, Y.
Yu, I.
Beyrouthy, T.
Maghrbi, Y.
Veckalns, V.
Ambrozas, M.
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Vaitkevicius, A.
Norjoharuddeen, N. Bin
Wan Abdullah, W. A. T.
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Castaneda Hernandez, A.
Murillo Quijada, J. A.
Valencia Palomo, L.
Ayala, G.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
Heredia-De La Cruz, I.Aff243, Aff121
Lopez-Fernandez, R.
Mondragon Herrera, C. A.
Perez Navarro, D. A.
Sanchez-Hernandez, A.
Carrillo Moreno, S.
Oropeza Barrera, C.
Ramirez-Garcia, M.
Vazquez Valencia, F.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H. A.
Uribe Estrada, C.
Mijuskovic, J.Aff37, Aff124
Raicevic, N.
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Asghar, M. I.
Awais, A.
Awan, M. I. M.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Traczyk, P.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Boletti, A.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Seixas, J.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Budkouski, D.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavine, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.Aff132, Aff134, Aff137
Palichik, V.
Perelygin, V.
Savina, M.
Seitova, D.
Shalaev, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Smirnov, V.
Teryaev, O.
Voytishin, N.
Zarubin, A.
Zhizhin, I.
Gavrilov, G.
Golovtcov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.Aff244, Aff133
Kuznetsova, E.Aff133, Aff184
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Volkov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Pivovarov, G.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Nikitenko, A.Aff135, Aff167
Popov, V.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Bychkova, O.
Chistov, R.Aff137, Aff138
Danilov, M.Aff136, Aff137
Oskin, A.
Polikarpov, S.Aff137, Aff138
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Bunichev, V.
Dubinin, M.Aff139, Aff179
Dudko, L.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Obraztsov, S.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Blinov, V.Aff245, Aff140
Dimova, T.Aff245, Aff140
Kardapoltsev, L.Aff245, Aff140
Ovtin, I.Aff245, Aff140
Skovpen, Y.Aff245, Aff140
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Konstantinov, D.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Okhotnikov, V.
Sukhikh, L.
Borchsh, V.
Ivanchenko, V.
Tcherniaev, E.
Adzic, P.Aff246, Aff144
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Milosevic, V.
Aguilar-Benitez, M.
Alcaraz Maestre, J.
Álvarez Fernández, A.
Bachiller, I.
Barrio Luna, M.
Bedoya, Cristina F.
Carrillo Montoya, C. A.
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Fernández Ramos, J. P.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
León Holgado, J.
Moran, D.
Navarro Tobar, Á.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Romero, L.
Sánchez Navas, S.
Soares, M. S.
Urda Gómez, L.
Willmott, C.
de Trocóniz, J. F.
Reyes-Almanza, R.
Alvarez Gonzalez, B.
Cuevas, J.
Erice, C.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
Palencia Cortezon, E.
Ramón Álvarez, C.
Ripoll Sau, J.
Rodríguez Bouza, V.
Trapote, A.
Brochero Cifuentes, J. A.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Chazin Quero, B.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Fernandez Madrazo, C.
Fernández Manteca, P. J.
García Alonso, A.
Gomez, G.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Matorras, F.
Piedra Gomez, J.
Prieels, C.
Ricci-Tam, F.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Trevisani, N.
Vila, I.
Vizan Garcia, J. M.
Jayananda, MK
Kailasapathy, B.Aff247, Aff149
Sonnadara, D. U. J.
Wickramarathna, D D C
Dharmaratna, W. G. D.
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Aarrestad, T. K.
Abbaneo, D.
Alimena, J.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Beni, N.
Bianco, M.
Bocci, A.
Brondolin, E.
Camporesi, T.
Capeans Garrido, M.
Cerminara, G.
Chhibra, S. S.
Cristella, L.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
David, A.
De Roeck, A.
Deile, M.
Di Maria, R.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Emriskova, N.
Fallavollita, F.Aff91, Aff92, Aff151
Fasanella, D.
Fiorendi, S.
Florent, A.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Haranko, M.
Hegeman, J.
Iiyama, Y.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Komm, M.
Kratochwil, N.
Lange, C.
Laurila, S.
Lecoq, P.
Long, K.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mallios, S.
Mannelli, M.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Pitt, M.
Qu, H.
Quast, T.
Rabady, D.
Racz, A.
Rieger, M.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Salfeld-Nebgen, J.
Scarfi, S.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Snoeys, W.
Sphicas, P.Aff49, Aff151
Summers, S.
Tavolaro, V. R.
Treille, D.
Tsirou, A.
Van Onsem, G. P.
Verzetti, M.
Wanczyk, J.Aff248, Aff151
Wozniak, K. A.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.Aff152, Aff154
Ebrahimi, A.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Missiroli, M.
Rohe, T.
Androsov, K.Aff248, Aff153
Backhaus, M.
Berger, P.
Calandri, A.
Chernyavskaya, N.
De Cosa, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Eble, F.
Gadek, T.
Gómez Espinosa, T. A.
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A.-M.
Manzoni, R. A.
Martin Perez, C.
Meinhard, M. T.
Micheli, F.
Nessi-Tedaldi, F.
Niedziela, J.
Pauss, F.
Perovic, V.
Perrin, G.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Ruini, D.
Sanz Becerra, D. A.
Schönenberger, M.
Stampf, V.
Steggemann, J.Aff248, Aff153
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Amsler, C.Aff249, Aff154
Bärtschi, P.
Botta, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
De Wit, A.
Del Burgo, R.
Heikkilä, J. K.
Huwiler, M.
Jofrehei, A.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Macchiolo, A.
Meiring, P.
Mikuni, V. M.
Molinatti, U.
Neutelings, I.
Rauco, G.
Reimers, A.
Robmann, P.
Sanchez Cruz, S.
Schweiger, K.
Takahashi, Y.
Adloff, C.Aff250, Aff155
Kuo, C. M.
Lin, W.
Roy, A.
Sarkar, T.Aff237, Aff155
Yu, S. S.
Ceard, L.
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W.-S.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Yazgan, E.
Yu, P. r.
Asavapibhop, B.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Boran, F.
Damarseckin, S.Aff251, Aff158
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dumanoglu, I.Aff252, Aff158
Eskut, E.
Gokbulut, G.
Guler, Y.
Gurpinar Guler, E.Aff253, Aff158
Hos, I.Aff254, Aff158
Isik, C.
Kangal, E. E.Aff255, Aff158
Kara, O.
Kayis Topaksu, A.
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff256, Aff158
Polatoz, A.
Simsek, A. E.
Tali, B.Aff257, Aff158
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.Aff258, Aff159
Karapinar, G.Aff259, Aff159
Ocalan, K.Aff260, Aff159
Yalvac, M.Aff261, Aff159
Akgun, B.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff262, Aff160
Kaya, O.Aff263, Aff160
Özçelik, Ö.
Tekten, S.Aff264, Aff160
Yetkin, E. A.Aff265, Aff160
Cakir, A.
Cankocak, K.Aff252, Aff161
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff266, Aff161
Aydogmus Sen, F.
Cerci, S.Aff257, Aff162
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Sunar Cerci, D.Aff257, Aff162
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Bhal, E.
Bologna, S.
Brooke, J. J.
Bundock, A.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
Sakuma, T.
Seif El Nasr-Storey, S.
Smith, V. J.
Stylianou, N.Aff5, Aff165
Taylor, J.
Titterton, A.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff267, Aff166
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Ellis, K. V.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Bonomally, S.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Cepaitis, V.
Chahal, G. S.Aff268, Aff167
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Della Negra, M.
Fayer, S.
Fedi, G.
Hall, G.
Hassanshahi, M. H.
Iles, G.
Langford, J.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Nash, J.Aff269, Aff167
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.Aff151, Aff167
Wardle, N.
Webb, S. N.
Winterbottom, D.
Zecchinelli, A. G.
Cole, J. E.
Khan, A.
Kyberd, P.
Mackay, C. K.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Abdullin, S.
Brinkerhoff, A.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Kanuganti, A. R.
McMaster, B.
Pastika, N.
Sawant, S.
Smith, C.
Sutantawibul, C.
Wilson, J.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Vargas Hernandez, A. M.
Buccilli, A.
Charaf, O.
Cooper, S. I.
Di Croce, D.
Gleyzer, S. V.
Henderson, C.
Perez, C. U.
Rumerio, P.Aff102, Aff171
West, C.
Akpinar, A.
Albert, A.
Arcaro, D.
Cosby, C.
Demiragli, Z.
Gastler, D.
Rohlf, J.
Salyer, K.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Tsatsos, A.
Yuan, S.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.Aff43, Aff173
Cutts, D.
Duh, Y. t.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff270, Aff173
Laird, E.
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Lee, J.
Luo, J.
Narain, M.
Sagir, S.Aff271, Aff173
Usai, E.
Wong, W. Y.
Yan, X.
Yu, D.
Zhang, W.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chertok, M.
Conway, J.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Jensen, F.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Regnery, B.
Taylor, D.
Tripathi, M.
Yao, Y.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Datta, A.
Hamilton, D.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Iqbal, M. A.
Lam, T.
Mccoll, N.
Nash, W. A.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Stone, B.
Valuev, V.
Burt, K.
Chen, Y.
Clare, R.
Gary, J. W.
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Long, O. R.
Manganelli, N.
Olmedo Negrete, M.
Si, W.
Wimpenny, S.
Zhang, Y.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Deelen, N.
Duarte, J.
Gerosa, R.
Giannini, L.
Gilbert, D.
Guiang, J.
Kansal, R.
Krutelyov, V.
Lee, R.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
May, S.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sathia Narayanan, B. V.
Sharma, V.
Tadel, M.
Vartak, A.
Würthwein, F.
Xiang, Y.
Yagil, A.
Amin, N.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dorsett, A.
Dutta, V.
Incandela, J.
Kilpatrick, M.
Kim, J.
Marsh, B.
Mei, H.
Oshiro, M.
Ovcharova, A.
Quinnan, M.
Richman, J.
Sarica, U.
Stuart, D.
Wang, S.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Dutta, I.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Mao, J.
Newman, H. B.
Ngadiuba, J.
Nguyen, T. Q.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wang, C.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Alison, J.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Vorobiev, I.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
MacDonald, E.
Patel, R.
Perloff, A.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Cranshaw, D. J.
Mcdermott, K.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Reichert, J.
Ryd, A.
Sun, W.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Di Petrillo, K. F.
Dong, P.Aff272, Aff183
Elvira, V. D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gumpula, K.Aff272, Aff183
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Heller, R.
Herwig, T. C.
Hirschauer, J.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klabbers, P.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kortelainen, M. J.
Kwok, K. H. M.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, T.
Lykken, J.
Madrid, C.
Maeshima, K.
Mantilla, C.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Papadimitriou, V.
Pedro, K.
Pena, C.Aff179, Aff183
Prokofyev, O.
Ravera, F.
Reinsvold Hall, A.
Ristori, L.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Vanderploeg, A.Aff272, Aff183
Weber, H. A.
Woodard, A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Cherepanov, V.
Errico, F.
Field, R. D.
Guerrero, D.
Joshi, B. M.
Kim, M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Rosenzweig, D.
Shi, K.
Sturdy, J.
Wang, J.
Yigitbasi, E.
Zuo, X.
Adams, T.
Askew, A.
Diaz, D.
Habibullah, R.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Khurana, R.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Prosper, H.
Schiber, C.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M. M.
Butalla, S.
Elkafrawy, T.Aff224, Aff186
Hohlmann, M.
Kumar Verma, R.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Saunders, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Becerril Gonzalez, H.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Mills, C.
Oh, G.
Roy, T.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Viinikainen, J.
Wang, X.
Wu, Z.
Ye, Z.
Alhusseini, M.
Dilsiz, K.Aff273, Aff188
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.Aff41, Aff188
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.Aff274, Aff188
Onel, Y.
Ozok, F.Aff275, Aff188
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.Aff276, Aff188
Wetzel, J.
Amram, O.
Blumenfeld, B.
Corcodilos, L.
Davis, J.
Eminizer, M.
Gritsan, A. V.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Swartz, M.
Vámi, T. Á.
Baldenegro Barrera, C.
Baringer, P.
Bean, A.
Bylinkin, A.
Isidori, T.
Khalil, S.
King, J.
Krintiras, G.
Kropivnitskaya, A.
Lindsey, C.
Minafra, N.
Murray, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Tapia Takaki, J. D.
Wang, Q.
Williams, J.
Wilson, G.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mitchell, T.
Modak, A.
Nam, K.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Adams, E.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Feng, Y.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Kellogg, R. G.
Koeth, T.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Seidel, M.
Skuja, A.
Tonwar, S. C.
Wang, L.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Andreassi, G.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
Chen, Y.
D’Alfonso, M.
Gomez Ceballos, G.
Goncharov, M.
Harris, P.
Hu, M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Krupa, J.
Lee, Y.-J.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mironov, C.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Tatar, K.
Wang, J.
Wang, Z.
Wyslouch, B.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M. A.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Bloom, K.
Bryson, M.
Chauhan, S.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
González Fernández, J. R.
Joo, C.
Kravchenko, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Tabb, W.
Yan, F.
Agarwal, G.
Bandyopadhyay, H.
Hay, L.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Nguyen, D.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Williams, A.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Li, J.
Madigan, G.
Marzocchi, B.
Morse, D. M.
Nguyen, V.
Orimoto, T.
Parker, A.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Chen, Z.
Gilbert, A.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Velasco, M.
Band, R.
Bucci, R.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Hurtado Anampa, K.
Jessop, C.
Lannon, K.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
Meng, F.
Mohrman, K.
Musienko, Y.Aff134, Aff201
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Zarucki, M.
Zygala, L.
Bylsma, B.
Cardwell, B.
Durkin, L. S.
Francis, B.
Hill, C.
Lefeld, A.
Winer, B. L.
Yates, B. R.
Addesa, F. M.
Bonham, B.
Das, P.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Frankenthal, A.
Greenberg, B.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kopp, G.
Kwan, S.
Lange, D.
Lucchini, M. T.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Bakshi, A. S.
Barnes, V. E.
Chawla, R.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Karmarkar, S.
Liu, M.
Negro, G.
Neumeister, N.
Paspalaki, G.
Peng, C. C.
Piperov, S.
Purohit, A.
Schulte, J. F.
Stojanovic, M.
Thieman, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Yang, M.
Dolen, J.
Parashar, N.
Baty, A.
Dildick, S.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Geurts, F. J. M.
Kumar, A.
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Shi, W.
Stahl Leiton, A. G.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Taus, R.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gandrakota, A.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Karacheban, O.Aff230, Aff209
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thayil, S. A.
Thomas, S.
Wang, H.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Spanier, S.
Bouhali, O.Aff277, Aff211
Dalchenko, M.
Delgado, A.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff106, Aff211
Kim, H.
Luo, S.
Malhotra, S.
Mueller, R.
Overton, D.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
Hegde, V.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Appelt, E.
Greene, S.
Gurrola, A.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Arenton, M. W.
Cox, B.
Cummings, G.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Li, A.
Neu, C.
Tannenwald, B.
Wolfe, E.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Thapa, P.
Black, K.
Bose, T.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Everaerts, P.
Fienga, F.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Loveless, R.
Madhusudanan Sreekala, J.
Mallampalli, A.
Mohammadi, A.
Pinna, D.
Savin, A.
Shang, V.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Trembath-reichert, S.
Vetens, W.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of High Energy Physics. 2021(7)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
MUSiC: a model-unspecific search for new physics in proton–proton collisions at s=13TeV
Autorzy :

Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Ambrogi, F.
Bergauer, T.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Del Valle, A. Escalante
Frühwirth, R.Aff2, Aff196
Jeitler, M.Aff2, Aff196
Krammer, N.
Lechner, L.
Liko, D.
Madlener, T.
Mikulec, I.
Pitters, F. M.
Rad, N.
Schieck, J.Aff2, Aff196
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff2, Aff196
Zarucki, M.
Chekhovsky, V.
Litomin, A.
Makarenko, V.
Gonzalez, J. Suarez
Darwish, M. R.Aff4, Aff197
De Wolf, E. A.
Di Croce, D.
Janssen, X.
Kello, T.Aff4, Aff198
Lelek, A.
Pieters, M.
Sfar, H. Rejeb
Haevermaet, H. Van
Mechelen, P. Van
Putte, S. Van
Remortel, N. Van
Blekman, F.
Bols, E. S.
Chhibra, S. S.
D’Hondt, J.
De Clercq, J.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Morton, A.
Python, Q.
Tavernier, S.
Doninck, W. Van
Mulders, P. Van
Beghin, D.
Bilin, B.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Dorney, B.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Makarenko, I.
Moureaux, L.
Pétré, L.
Popov, A.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Velde, C. Vander
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wezenbeek, L.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Gruchala, M.
Khvastunov, I.Aff7, Aff199
Niedziela, M.
Roskas, C.
Skovpen, K.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Bruno, G.
Bury, F.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Lemaitre, V.
Mondal, K.
Prisciandaro, J.
Taliercio, A.
Teklishyn, M.
Vischia, P.
Wuyckens, S.
Zobec, J.
Alves, G. A.
Silva, G. Correia
Hensel, C.
Moraes, A.
Júnior, W. L. Aldá
Chagas, E. Belchior Batista Das
MALBOUISSON, H. BRANDAO
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff10, Aff200
Coelho, E.
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff10, Aff201
De Jesus Damiao, D.
De Souza, S. Fonseca
Martins, J.Aff10, Aff202
Figueiredo, D. Matos
Jaime, M. MedinaAff10, Aff203
De Almeida, M. Melo
Herrera, C. Mora
Mundim, L.
Nogima, H.
Teles, P. Rebello
Rosas, L. J. Sanchez
Santoro, A.
Amaral, S. M. Silva Do
Sznajder, A.
Thiel, M.
Manganote, E. J. TonelliAff10, Aff200
Da Silva De Araujo, F. Torres
Pereira, A. Vilela
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Tomei, T. R. Fernandez Perez
Gregores, E. M.
Lemos, D. S.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Atanasov, I.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Bonchev, M.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Fang, W.Aff14, Aff198
Guo, Q.
Wang, H.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Hu, Z.
Wang, Y.
Chapon, E.
Chen, G. M.Aff16, Aff204
Chen, H. S.Aff16, Aff204
Chen, M.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.
Sharma, R.
Spiezia, A.
Tao, J.
Thomas-wilsker, J.
Wang, J.
Zhang, H.
Zhang, S.Aff16, Aff204
Zhao, J.
Agapitos, A.
Ban, Y.
Chen, C.
Levin, A.
Li, Q.
Lu, M.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Wang, Q.
Xiao, J.
You, Z.
Gao, X.Aff19, Aff198
Xiao, M.
Avila, C.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Sarkar, A.
Delgado, M. A. Segura
Jaramillo, J.
Guisao, J. Mejia
Ramirez, F.
Alvarez, J. D. Ruiz
González, C. A. Salazar
Arbelaez, N. Vanegas
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Majumder, D.
Roguljic, M.
Starodumov, A.Aff25, Aff205
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Erodotou, E.
Ioannou, A.
Kole, G.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Tsiakkouri, D.
Finger, M.Aff27, Aff206
Finger, Jr., M.Aff27, Aff206
Kveton, A.
Tomsa, J.
Ayala, E.
Jarrin, E. Carrera
Abdelalim, A. A.Aff30, Aff207, Aff208
Elgammal, S.Aff30, Aff209
Kamel, A. EllithiAff30, Aff210
Lotfy, A.
Mahmoud, M. A.
Bhowmik, S.
De Oliveira, A. Carvalho Antunes
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Forthomme, L.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Karimäki, V.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Laurila, S.
Lehti, S.
Lindén, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Tuuva, T.
Amendola, C.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Lenzi, B.
Locci, E.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff36, Aff211
Titov, M.
Yu, G. B.
Ahuja, S.
Beaudette, F.
Bonanomi, M.
Perraguin, A. Buchot
Busson, P.
Charlot, C.
Davignon, O.
Diab, B.
Falmagne, G.
de Cassagnac, R. Granier
Hakimi, A.
Kucher, I.
Lobanov, A.
Perez, C. Martin
Nguyen, M.
Ochando, C.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff38, Aff212
Andrea, J.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Fontaine, J.-C.Aff38, Aff212
Gelé, D.
Goerlach, U.
Grimault, C.
Bihan, A.-C. Le
Hove, P. Van
Asilar, E.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Camen, C.
Carle, A.
Chanon, N.
Contardo, D.
Depasse, P.
Mamouni, H. El
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Jain, Sa.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lesauvage, A.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Torterotot, L.
Touquet, G.
Donckt, M. Vander
Viret, S.
Toriashvili, T.Aff40, Aff213
Tsamalaidze, Z.Aff40, Aff206
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Preuten, M.
Rauch, M. P.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Eliseev, D.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fischer, B.
Ghosh, S.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Mocellin, G.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Pook, T.
Pozdnyakov, A.
Quast, T.
Radziej, M.
Rath, Y.
Reithler, H.
Roemer, J.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Vigilante, L.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Ahmad, W. HajAff43, Aff214
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.Aff43, Aff215
Ziemons, T.
Petersen, H. Aarup
Martin, M. Aldaya
Asmuss, P.
Babounikau, I.
Baxter, S.
Behnke, O.
Martínez, A. Bermúdez
Anuar, A. A. Bin
Borras, K.Aff44, Aff216
Botta, V.
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Connor, P.
Rodríguez, S. Consuegra
Danilov, V.
De Wit, A.
Defranchis, M. M.
Didukh, L.
Damiani, D. Domínguez
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Eichhorn, T.
Banos, L. I. Estevez
Gallo, E.Aff44, Aff217
Geiser, A.
Giraldi, A.
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Harb, A.
Jafari, A.Aff44, Aff218
Jomhari, N. Z.
Jung, H.
Kasem, A.Aff44, Aff216
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Krücker, D.
Lange, W.
Lenz, T.
Lidrych, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.Aff44, Aff219
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Metwally, J.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Missiroli, M.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Myronenko, V.
Otarid, Y.
Adán, D. Pérez
Pflitsch, S. K.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Saggio, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scheurer, V.
Schütze, P.
Schwanenberger, C.
Singh, A.
Ricardo, R. E. Sosa
Tonon, N.
Turkot, O.
Vagnerini, A.
De Klundert, M. Van
Walsh, R.
Walter, D.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Zenaiev, O.
Zlebcik, R.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
De Leo, K.
Dreyer, T.
Ebrahimi, A.
Eich, M.
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Karavdina, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kutzner, V.
Lange, J.
Lange, T.
Malara, A.
Niemeyer, C. E. N.
Nigamova, A.
Rodriguez, K. J. Pena
Rieger, O.
Schleper, P.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Schwarz, D.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Baselga, M.
Baur, S.
Bechtel, J.
Berger, T.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Droll, A.
Morabit, K. El
Faltermann, N.
Flöh, K.
Giffels, M.
Gottmann, A.
Hartmann, F.Aff46, Aff215
Heidecker, C.
Husemann, U.
Iqbal, M. A.
Katkov, I.Aff46, Aff220
Keicher, P.
Koppenhöfer, R.
Maier, S.
Metzler, M.
Mitra, S.
Müller, D.
Müller, Th.
Musich, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Rauser, J.
Savoiu, D.
Schäfer, D.
Schnepf, M.
Schröder, M.
Seith, D.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Wassmer, M.
Weber, M.
Wolf, R.
Wozniewski, S.
Anagnostou, G.
Asenov, P.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Paspalaki, G.
Stakia, A.
Diamantopoulou, M.
Karasavvas, D.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Koraka, C. K.
Manousakis-katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Vellidis, K.
Vourliotis, E.
Bakas, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Mallios, S.
Manitara, K.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Bartók, M.Aff51, Aff221
Chudasama, R.
Csanad, M.
Gadallah, M. M. A.Aff51, Aff222
Lökös, S.Aff51, Aff223
Major, P.
Mandal, K.
Mehta, A.
Pasztor, G.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff52, Aff224
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff53, Aff221
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Csorgo, T.
Nemes, F.
Novak, T.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Kumar, D.
Panwar, L.
Tiwari, P. C.
Bahinipati, S.Aff57, Aff225
Dash, D.
Kar, C.
Mal, P.
Mishra, T.
Bindhu, V. K. Muraleedharan Nair
Nayak, A.Aff57, Aff226
Sahoo, D. K.Aff57, Aff225
Sur, N.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chauhan, S.
Dhingra, N.Aff58, Aff227
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, S.
Kumari, P.
Lohan, M.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sharma, S.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, A.
Bharti, M.Aff60, Aff228
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Ghosh, S.
Gomber, B.Aff60, Aff229
Maity, M.Aff60, Aff230
Nandan, S.
Palit, P.
Purohit, A.
Rout, P. K.
Saha, G.
Sarkar, S.
Sharan, M.
Singh, B.Aff60, Aff228
Thakur, S.Aff60, Aff228
Behera, P. K.
Behera, S. C.
Kalbhor, P.
Muhammad, A.
Pradhan, R.
Pujahari, P. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Dutta, D.
Kumar, V.
Naskar, K.Aff62, Aff231
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Aziz, T.
Bhat, M. A.
Dugad, S.
Verma, R. Kumar
Sarkar, U.
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, S.
Das, P.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mukherjee, S.
Roy, D.
Sahoo, N.
Dube, S.
Kansal, B.
Kapoor, A.
Kothekar, K.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.Aff66, Aff232
Chenarani, S.Aff67, Aff233
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Najafabadi, M. Mohammadi
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Aly, R.Aff69, Aff234
Aruta, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Di Florio, A.
Di Pilato, A.
Elmetenawee, W.
Fiore, L.
Gelmi, A.
Gul, M.
Iaselli, G.
Ince, M.
Lezki, S.
Maggi, G.
Maggi, M.
Margjeka, I.
Merlin, J. A.
My, S.
Nuzzo, S.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Silvestris, L.
Simone, F. M.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Borgonovi, L.
Braibant-Giacomelli, S.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Ciocca, C.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Diotalevi, T.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fontanesi, E.
Giacomelli, P.
Giommi, L.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Iemmi, F.
Meo, S. LoAff70, Aff235
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rovelli, T.
Siroli, G. P.
Tosi, N.
Albergo, S.Aff71, Aff236
Costa, S.
Di Mattia, A.
Potenza, R.
Tricomi, A.Aff71, Aff236
Tuve, C.
Barbagli, G.
Cassese, A.
Ceccarelli, R.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Fiori, F.
Focardi, E.
Latino, G.
Lenzi, P.
Lizzo, M.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Seidita, R.
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Piccolo, D.
Bozzo, M.
Ferro, F.
Mulargia, R.
Robutti, E.
Tosi, S.
Benaglia, A.
Beschi, A.
Brivio, F.
Cetorelli, F.
Ciriolo, V.Aff75, Aff215
De Guio, F.
Dinardo, M. E.
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Guzzi, L.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Menasce, D.
Monti, F.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
de Fatis, T. Tabarelli
Valsecchi, D.Aff75, Aff215
Zuolo, D.
Buontempo, S.
Cavallo, N.
De Iorio, A.
Fabozzi, F.
Fienga, F.
Iorio, A. O. M.
Layer, L.
Lista, L.
Meola, S.Aff76, Aff215
Paolucci, P.Aff76, Aff215
Rossi, B.
Sciacca, C.
Voevodina, E.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.
Boletti, A.
Bragagnolo, A.
Carlin, R.
Checchia, P.
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Hoh, S. Y.
Margoni, M.
Meneguzzo, A. T.
Presilla, M.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Strong, G.
Tiko, A.
Tosi, M.
YARAR, H.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zucchetta, A.
Zumerle, G.
Braghieri, A.
Calzaferri, S.
Fiorina, D.
Montagna, P.
Ratti, S. P.
Re, V.
Ressegotti, M.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Biasini, M.
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Moscatelli, F.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Tedeschi, T.
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.
Dell’Orso, R.
Di Domenico, M. R.
Donato, S.
Giannini, L.
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.
Manca, E.
Mandorli, G.
Messineo, A.
Palla, F.
Ramirez-Sanchez, G.
Rizzi, A.
Rolandi, G.
Chowdhury, S. Roy
Scribano, A.
Shafiei, N.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Turini, N.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Cavallari, F.
Cipriani, M.
Del Re, D.
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Longo, E.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Quaranta, C.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Soffi, L.
Tramontano, R.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Bellora, A.
Biino, C.
Cappati, A.
Cartiglia, N.
Cometti, S.
Costa, M.
Covarelli, R.
Demaria, N.
Kiani, B.
Legger, F.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Monteil, E.
Monteno, M.
Obertino, M. M.
Ortona, G.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Angioni, G. L. Pinna
Ruspa, M.
Salvatico, R.
Siviero, F.
Sola, V.
Solano, A.
Soldi, D.
Staiano, A.
Trocino, D.
Belforte, S.
Candelise, V.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.
Della Ricca, G.
Vazzoler, F.
Dogra, S.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Radburn-Smith, B. C.
Sekmen, S.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Francois, B.
Kim, T. J.
Park, J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Ha, S.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lim, J.
Park, J.
Park, S. K.
Yoo, J.
Goh, J.
Gurtu, A.
Kim, H. S.
Kim, Y.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J. S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Lee, K.
Lee, S.
Nam, K.
Oh, B. H.
Oh, M.
Oh, S. B.
Seo, H.
Yang, U. K.
Yoon, I.
Jeon, D.
Kim, J. H.
Ko, B.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Roh, Y.
Song, D.
Watson, I. J.
Yoo, H. D.
Choi, Y.
Hwang, C.
Jeong, Y.
Lee, H.
Lee, Y.
Yu, I.
Maghrbi, Y.
Veckalns, V.Aff95, Aff237
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Abdullah, W. A. T. Wan
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Hernandez, A. Castaneda
Quijada, J. A. Murillo
Palomo, L. Valencia
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
La Cruz, I. Heredia-DeAff99, Aff238
Lopez-Fernandez, R.
Sanchez-Hernandez, A.
Moreno, S. Carrillo
Barrera, C. Oropeza
Ramirez-Garcia, M.
Valencia, F. Vazquez
Eysermans, J.
Pedraza, I.
Ibarguen, H. A. Salazar
Estrada, C. Uribe
Pineda, A. Morelos
Mijuskovic, J.Aff103, Aff199
Raicevic, N.
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Asghar, M. I.
Awan, M. I. M.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Traczyk, P.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.Aff109, Aff239
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Olszewski, M.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Seixas, J.
Shchelina, K.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Bunin, P.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavine, V.
Kashunin, I.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.Aff111, Aff240, Aff241
Mitsyn, V. V.
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Savina, M.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Smirnov, V.
Teryaev, O.
Trofimov, V.
Voytishin, N.
Yuldashev, B. S.Aff111, Aff242
Zarubin, A.
Gavrilov, G.
Golovtcov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.Aff112, Aff243
Kuznetsova, E.Aff112, Aff244
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Volkov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Pivovarov, G.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Nikitenko, A.Aff114, Aff245
Popov, V.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Bychkova, O.
Chistov, R.Aff116, Aff246
Danilov, M.Aff116, Aff247
Philippov, D.
Polikarpov, S.Aff116, Aff247
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Bunichev, V.
Dubinin, M.Aff118, Aff248
Dudko, L.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Obraztsov, S.
Perfilov, M.
Savrin, V.
Blinov, V.Aff119, Aff249
Dimova, T.Aff119, Aff249
Kardapoltsev, L.Aff119, Aff249
Ovtin, I.Aff119, Aff249
Skovpen, Y.Aff119, Aff249
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Konstantinov, D.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Iuzhakov, A.
Okhotnikov, V.
Sukhikh, L.
Borchsh, V.
Ivanchenko, V.
Tcherniaev, E.
Adzic, P.Aff123, Aff250
Cirkovic, P.
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Aguilar-Benitez, M.
Maestre, J. Alcaraz
Fernández, A. Álvarez
Bachiller, I.
Luna, M. Barrio
Bedoya, Cristina F.
Cifuentes, J. A. Brochero
Montoya, C. A. Carrillo
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Peris, A. Delgado
Ramos, J. P. Fernández
Flix, J.
Fouz, M. C.
Alonso, A. García
Lopez, O. Gonzalez
Lopez, S. Goy
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Holgado, J. León
Moran, D.
Tobar, Á. Navarro
Yzquierdo, A. Pérez-Calero
Pelayo, J. Puerta
Redondo, I.
Romero, L.
Navas, S. Sánchez
Soares, M. S.
Triossi, A.
Gómez, L. Urda
Willmott, C.
Albajar, C.
de Trocóniz, J. F.
Reyes-Almanza, R.
Gonzalez, B. Alvarez
Cuevas, J.
Erice, C.
Menendez, J. Fernandez
Folgueras, S.
Caballero, I. Gonzalez
Cortezon, E. Palencia
Álvarez, C. Ramón
Sau, J. Ripoll
Bouza, V. Rodríguez
Cruz, S. Sanchez
Trapote, A.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Quero, B. Chazin
Campderros, J. Duarte
Fernandez, M.
Manteca, P. J. Fernández
Gomez, G.
Rivero, C. Martinez
del Arbol, P. Martinez Ruiz
Matorras, F.
Gomez, J. Piedra
Prieels, C.
Ricci-Tam, F.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Garcia, J. M. Vizan
Jayananda, MK
Kailasapathy, B.Aff128, Aff251
Sonnadara, D. U. J.
Wickramarathna, DDC
Dharmaratna, W. G. D.
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Aarrestad, T. K.
Abbaneo, D.
Akgun, B.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Beni, N.
Bianco, M.
Bocci, A.
Bortignon, P.
Bossini, E.
Brondolin, E.
Camporesi, T.
Cerminara, G.
Cristella, L.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
Daponte, V.
David, A.
De Roeck, A.
Deile, M.
Di Maria, R.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Emriskova, N.
Fallavollita, F.Aff130, Aff252
Fasanella, D.
Fiorendi, S.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Guilbaud, M.
Gulhan, D.
Haranko, M.
Hegeman, J.
Iiyama, Y.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Komm, M.
Kratochwil, N.
Lange, C.
Lecoq, P.
Long, K.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Massironi, A.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Ngadiuba, J.
Niedziela, J.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.Aff130, Aff215
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Rabady, D.
Racz, A.
Rieger, M.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Salfeld-Nebgen, J.
Scarfi, S.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Snoeys, W.
Sphicas, P.Aff130, Aff253
Steggemann, J.
Summers, S.
Tavolaro, V. R.
Treille, D.
Tsirou, A.
Onsem, G. P. Van
Vartak, A.
Verzetti, M.
Wozniak, K. A.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.Aff131, Aff254
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Backhaus, M.
Berger, P.
Calandri, A.
Chernyavskaya, N.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Gadek, T.
Espinosa, T. A. Gómez
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A.-M.
Manzoni, R. A.
Meinhard, M. T.
Micheli, F.
Nessi-Tedaldi, F.
Pauss, F.
Perovic, V.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Ruini, D.
Becerra, D. A. Sanz
Schönenberger, M.
Stampf, V.
Olsson, M. L. Vesterbacka
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Amsler, C.Aff133, Aff255
Botta, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
De Cosa, A.
Del Burgo, R.
Heikkilä, J. K.
Huwiler, M.
Jofrehei, A.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Macchiolo, A.
Meiring, P.
Mikuni, V. M.
Molinatti, U.
Neutelings, I.
Rauco, G.
Reimers, A.
Robmann, P.
Schweiger, K.
Takahashi, Y.
Wertz, S.
Adloff, C.Aff134, Aff256
Kuo, C. M.
Lin, W.
Roy, A.
Sarkar, T.Aff134, Aff231
Yu, S. S.
Ceard, L.
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W.-S.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Yazgan, E.
Asavapibhop, B.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Boran, F.
Damarseckin, S.Aff137, Aff257
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dozen, C.Aff137, Aff258
Dumanoglu, I.Aff137, Aff259
Eskut, E.
Gokbulut, G.
Guler, Y.
Guler, E. GurpinarAff137, Aff260
Hos, I.Aff137, Aff261
Isik, C.
Kangal, E. E.Aff137, Aff262
Kara, O.
Topaksu, A. Kayis
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff137, Aff263
Polatoz, A.
Simsek, A. E.
Tali, B.Aff137, Aff264
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.Aff138, Aff265
Karapinar, G.Aff138, Aff266
Ocalan, K.Aff138, Aff267
Yalvac, M.Aff138, Aff268
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff139, Aff269
Kaya, O.Aff139, Aff270
Özçelik, Ö.
Tekten, S.Aff139, Aff271
Yetkin, E. A.Aff139, Aff272
Cakir, A.
Cankocak, K.Aff140, Aff259
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff140, Aff273
Sen, F. Aydogmus
Cerci, S.Aff141, Aff264
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Cerci, D. SunarAff141, Aff264
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Bhal, E.
Bologna, S.
Brooke, J. J.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
Sakuma, T.
Nasr-Storey, S. Seif El
Smith, V. J.
Taylor, J.
Titterton, A.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff145, Aff274
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Ellis, K. V.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Bonomally, S.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
Cepaitis, V.
Chahal, G. S.Aff146, Aff275
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Negra, M. Della
Everaerts, P.
Fedi, G.
Hall, G.
Iles, G.
Langford, J.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Milosevic, V.
Nash, J.Aff146, Aff276
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Stoye, M.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.Aff146, Aff215
Wardle, N.
Webb, S. N.
Winterbottom, D.
Zecchinelli, A. G.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Mackay, C. K.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Brinkerhoff, A.
Call, K.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Kanuganti, A. R.
Madrid, C.
McMaster, B.
Pastika, N.
Sawant, S.
Smith, C.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Hernandez, A. M. Vargas
Buccilli, A.
Charaf, O.
Cooper, S. I.
Gleyzer, S. V.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Akpinar, A.
Albert, A.
Arcaro, D.
Cosby, C.
Demiragli, Z.
Gastler, D.
Richardson, C.
Rohlf, J.
Salyer, K.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Yuan, S.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.Aff152, Aff216
Cutts, D.
Duh, Y. t.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff152, Aff277
Kwok, K. H. M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Lee, J.
Narain, M.
Sagir, S.Aff152, Aff278
Syarif, R.
Usai, E.
Wong, W. Y.
Yu, D.
Zhang, W.
Band, R.
Brainerd, C.
Breedon, R.
De La Barca Sanchez, M. Calderon
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Jensen, F.
Ko, W.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shi, M.
Taylor, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Yao, Y.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Florent, A.
Hamilton, D.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Lam, T.
Mccoll, N.
Nash, W. A.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Stone, B.
Valuev, V.
Burt, K.
Chen, Y.
Clare, R.
Gary, J. W.
Shirazi, S. M. A. Ghiasi
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Long, O. R.
Manganelli, N.
Negrete, M. Olmedo
Paneva, M. I.
Si, W.
Wimpenny, S.
Zhang, Y.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Deelen, N.
Derdzinski, M.
Duarte, J.
Gerosa, R.
Gilbert, D.
Hashemi, B.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
May, S.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sharma, V.
Tadel, M.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Amin, N.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dorsett, A.
Dutta, V.
Incandela, J.
Marsh, B.
Mei, H.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Quinnan, M.
Richman, J.
Sarica, U.
Stuart, D.
Wang, S.
Anderson, D.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Dutta, I.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Mao, J.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Pata, J.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Alison, J.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Sun, M.
Vorobiev, I.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
MacDonald, E.
Mulholland, T.
Patel, R.
Perloff, A.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Cranshaw, D. J.
Datta, A.
Frankenthal, A.
Mcdermott, K.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Ryd, A.
Sun, W.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Elvira, V. D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Hasegawa, S.
Heller, R.
Herwig, T. C.
Hirschauer, J.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klabbers, P.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kortelainen, M. J.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Papadimitriou, V.
Pedro, K.
Pena, C.Aff162, Aff248
Prokofyev, O.
Ravera, F.
Hall, A. Reinsvold
Ristori, L.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Weber, H. A.
Woodard, A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Cherepanov, V.
Errico, F.
Field, R. D.
Guerrero, D.
Joshi, B. M.
Kim, M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Rosenzweig, D.
Shi, K.
Wang, J.
Wang, S.
Zuo, X.
Adams, T.
Askew, A.
Diaz, D.
Habibullah, R.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Khurana, R.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Prosper, H.
Schiber, C.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M. M.
Butalla, S.
Elkafrawy, T.Aff165, Aff279
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Saunders, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Gonzalez, H. Becerril
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Mills, C.
Oh, G.
Roy, T.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Viinikainen, J.
Wang, X.
Wu, Z.
Alhusseini, M.
Dilsiz, K.Aff167, Aff280
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.Aff167, Aff281
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.Aff167, Aff282
Onel, Y.
Ozok, F.Aff167, Aff283
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Yi, K.Aff167, Aff284
Amram, O.
Blumenfeld, B.
Corcodilos, L.
Eminizer, M.
Gritsan, A. V.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Mantilla, C.
Roskes, J.
Swartz, M.
Vámi, T.Á.
Barrera, C. Baldenegro
Baringer, P.
Bean, A.
Bylinkin, A.
Isidori, T.
Khalil, S.
King, J.
Krintiras, G.
Kropivnitskaya, A.
Lindsey, C.
Minafra, N.
Murray, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Takaki, J. D. Tapia
Wang, Q.
Williams, J.
Wilson, G.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mitchell, T.
Modak, A.
Mohammadi, A.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Adams, E.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Feng, Y.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Jeng, G. Y.
Kellogg, R. G.
Koeth, T.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Seidel, M.
Skuja, A.
Tonwar, S. C.
Wang, L.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
Chen, Y.
D’Alfonso, M.
Ceballos, G. Gomez
Goncharov, M.
Harris, P.
Hsu, D.
Hu, M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Krupa, J.
Lee, Y.-J.
Luckey, P. D.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mcginn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Sumorok, K.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, J.
Wang, T. W.
Wang, Z.
Wyslouch, B.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Guts, S.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M. A.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Bloom, K.
Chauhan, S.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
Fernández, J. R. González
Kravchenko, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Stieger, B.
Tabb, W.
Yan, F.
Agarwal, G.
Harrington, C.
Hay, L.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Nguyen, D.
Parker, A.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Madigan, G.
Marzocchi, B.
Morse, D. M.
Nguyen, V.
Orimoto, T.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Chen, Z.
Gilbert, A.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Velasco, M.
Bucci, R.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Anampa, K. Hurtado
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Lannon, K.
Li, W.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
Meng, F.
Mohrman, K.
Musienko, Y.Aff180, Aff240
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Zygala, L.
Alimena, J.
Bylsma, B.
Cardwell, B.
Durkin, L. S.
Francis, B.
Hill, C.
Lefeld, A.
Winer, B. L.
Yates, B. R.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Greenberg, B.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kopp, G.
Kwan, S.
Lange, D.
Lucchini, M. T.
Luo, J.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroué, P.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Barnes, V. E.
Chawla, R.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Mahakud, B.
Negro, G.
Neumeister, N.
Peng, C. C.
Piperov, S.
Qiu, H.
Schulte, J. F.
Trevisani, N.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Cheng, T.
Dolen, J.
Parashar, N.
Stojanovic, M.
Baty, A.
Dildick, S.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Geurts, F. J. M.
Kilpatrick, M.
Kumar, A.
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Rorie, J.
Shi, W.
Leiton, A. G. Stahl
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Taus, R.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gandrakota, A.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Karacheban, O.Aff188, Aff219
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thayil, S. A.
Thomas, S.
Wang, H.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Spanier, S.
Bouhali, O.Aff190, Aff285
Dalchenko, M.
Delgado, A.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff190, Aff286
Kim, H.
Luo, S.
Malhotra, S.
Mueller, R.
Overton, D.
Perniè, L.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Sturdy, J.
Akchurin, N.
Damgov, J.
Hegde, V.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Appelt, E.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Verweij, M.
Ang, L.
Arenton, M. W.
Cox, B.
Cummings, G.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Neu, C.
Tannenwald, B.
Wang, Y.
Wolfe, E.
Xia, F.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Thapa, P.
Black, K.
Bose, T.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Loveless, R.
Sreekala, J. Madhusudanan
Mallampalli, A.
Pinna, D.
Ruggles, T.
Savin, A.
Shang, V.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Trembath-reichert, S.
Vetens, W.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 81(7)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurements of production cross sections of the Higgs boson in the four-lepton final state in proton–proton collisions at s=13Te
Autorzy :
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Andrejkovic, J. W.
Bergauer, T.
Chatterjee, S.
Dragicevic, M.
Valle, A. Escalante Del
Frühwirth, R.Aff2, Aff195
Jeitler, M.Aff2, Aff195
Krammer, N.
Lechner, L.
Liko, D.
Mikulec, I.
Pitters, F. M.
Schieck, J.Aff2, Aff195
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff2, Aff195
Chekhovsky, V.
Litomin, A.
Makarenko, V.
Darwish, M. R.Aff4, Aff196
De Wolf, E. A.
Janssen, X.
Kello, T.Aff4, Aff197
Lelek, A.
Sfar, H. Rejeb
Van Mechelen, P.
Van Putte, S.
Van Remortel, N.
Blekman, F.
Bols, E. S.
D’Hondt, J.
De Clercq, J.
Delcourt, M.
Lowette, S.
Moortgat, S.
Morton, A.
Müller, D.
Sahasransu, A. R.
Tavernier, S.
Doninck, W. Van
Mulders, P. Van
Beghin, D.
Bilin, B.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Lee, K.
Makarenko, I.
Moureaux, L.
Pétré, L.
Popov, A.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Velde, C. Vander
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wezenbeek, L.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Gruchala, M.
Mestdach, G.
Niedziela, M.
Roskas, C.
Skovpen, K.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Bethani, A.
Bruno, G.
Bury, F.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Lemaitre, V.
Mondal, K.
Prisciandaro, J.
Taliercio, A.
Teklishyn, M.
Vischia, P.
Wertz, S.
Wuyckens, S.
Alves, G. A.
Hensel, C.
Moraes, A.

Júnior, W. L. Aldá
Filho, M. Barroso Ferreira
Malbouisson, H. Brandao
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff10, Aff198
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff10, Aff199
De Jesus Damiao, D.
De Souza, S. Fonseca
Martins, J.Aff10, Aff200
Figueiredo, D. Matos
Herrera, C. Mora
Amarilo, K. Mota
Mundim, L.
Nogima, H.
Teles, P. Rebello
Rosas, L. J. Sanchez
Santoro, A.
Amaral, S. M. Silva Do
Sznajder, A.
Thiel, M.
De Araujo, F. Torres Da Silva
Pereira, A. Vilela
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Tomei, T. R. Fernandez Perez
Gregores, E. M.
Lemos, D. S.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Atanasov, I.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Cheng, T.
Fang, W.Aff14, Aff197
Guo, Q.
Javaid, T.Aff14, Aff201
Mittal, M.
Wang, H.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bauer, G.
Dozen, C.Aff15, Aff202
Hu, Z.
Wang, Y.
Yi, K.Aff15, Aff203, Aff204
Chapon, E.
Chen, G. M.Aff16, Aff201
Chen, H. S.Aff16, Aff201
Chen, M.
Kapoor, A.
Leggat, D.
Liao, H.
LIU, Z.-A.Aff16, Aff201
Sharma, R.
Spiezia, A.
Tao, J.
Thomas-wilsker, J.
Wang, J.
Zhang, H.
Zhang, S.Aff16, Aff201
Zhao, J.
Agapitos, A.
Ban, Y.
Chen, C.
Huang, Q.
Levin, A.
Li, Q.
Lu, M.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Wang, Q.
Xiao, J.
You, Z.
Gao, X.Aff19, Aff197
Okawa, H.
Xiao, M.
Avila, C.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Sarkar, A.
Delgado, M. A. Segura
Jaramillo, J.
Guisao, J. Mejia
Ramirez, F.
Alvarez, J. D. Ruiz
González, C. A. Salazar
Arbelaez, N. Vanegas
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Sculac, T.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Majumder, D.
Roguljic, M.
Starodumov, A.Aff25, Aff205
Susa, T.
Attikis, A.
Erodotou, E.
Ioannou, A.
Kole, G.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Finger, M.Aff27, Aff206
Finger, Jr., M.Aff27, Aff206
Kveton, A.
Tomsa, J.
Ayala, E.
Jarrin, E. Carrera
Zeid, S. AbuAff30, Aff207
Khalil, S.Aff30, Aff208
Salama, E.Aff30, Aff207, Aff209
Mahmoud, M. A.
Mohammed, Y.
Bhowmik, S.
De Oliveira, A. Carvalho Antunes
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Pata, J.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Forthomme, L.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Karimäki, V.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Petrow, H.
Tuuva, T.
Amendola, C.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Lenzi, B.
Locci, E.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff36, Aff210
Titov, M.
Yu, G. B.
Ahuja, S.
Beaudette, F.
Bonanomi, M.
Perraguin, A. Buchot
Busson, P.
Charlot, C.
Davignon, O.
Diab, B.
Falmagne, G.
de Cassagnac, R. Granier
Hakimi, A.
Kucher, I.
Lobanov, A.
Perez, C. Martin
Nguyen, M.
Ochando, C.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff38, Aff211
Andrea, J.
Apparu, D.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Darej, D.
Fontaine, J.-C.Aff38, Aff211
Goerlach, U.
Grimault, C.
Bihan, A.-C. Le
Hove, P. Van
Asilar, E.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Camen, C.
Carle, A.
Chanon, N.
Contardo, D.
Depasse, P.
Mamouni, H. El
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Jain, Sa.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lesauvage, A.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Shchablo, K.
Torterotot, L.
Touquet, G.
Donckt, M. Vander
Viret, S.
Khvedelidze, A.Aff40, Aff206
Tsamalaidze, Z.Aff40, Aff206
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Rauch, M. P.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Eliseev, D.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fischer, B.
Ghosh, S.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Mocellin, G.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Pook, T.
Pozdnyakov, A.
Rath, Y.
Reithler, H.
Roemer, J.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Ahmad, W. HajAff43, Aff212
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.Aff43, Aff213
Ziemons, T.
Petersen, H. Aarup
Martin, M. Aldaya
Asmuss, P.
Babounikau, I.
Baxter, S.
Behnke, O.
Martínez, A. Bermúdez
Anuar, A. A. Bin
Borras, K.Aff44, Aff214
Botta, V.
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Connor, P.
Rodríguez, S. Consuegra
Danilov, V.
Defranchis, M. M.
Didukh, L.
Damiani, D. Domínguez
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Banos, L. I. Estevez
Gallo, E.Aff44, Aff215
Geiser, A.
Giraldi, A.
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Harb, A.
Jafari, A.Aff44, Aff216
Jomhari, N. Z.
Jung, H.
Kasem, A.Aff44, Aff214
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Krücker, D.
Lange, W.
Lenz, T.
Lidrych, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.Aff44, Aff217
Madlener, T.
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Metwally, J.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Myronenko, V.
Otarid, Y.
Adán, D. Pérez
Pflitsch, S. K.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Saggio, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scheurer, V.
Schwanenberger, C.
Singh, A.
Ricardo, R. E. Sosa
Tonon, N.
Turkot, O.
Vagnerini, A.
De Klundert, M. Van
Walsh, R.
Walter, D.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Zenaiev, O.
Zlebcik, R.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
De Leo, K.
Dreyer, T.<