Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Bouhour, Françoise"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
LRSAM1 variants and founder effect in French families with ataxic form of Charcot-Marie-Tooth type 2
Autorzy :
Peretti, AlessiaAff1, Aff2
Perie, Maud
Vincent, Didier
Bouhour, Françoise
Dieterich, Klaus
Mallaret, Martial
Duval, Fanny
Goizet, CyrilAff9, Aff10
Juntas-Morales, Raul
Magy, Laurent
Solé, Guilhem
Nollet, Sylvain
Not, AdelineAff14, Aff15
Léonard-Louis, Sarah
Francou, Bruno
Leguern, EricAff17, Aff18
Lia, Anne-Sophie
Magdelaine, Corinne
Latour, Philippe
Stojkovic, Tanya
Pokaż więcej
Źródło :
European Journal of Human Genetics. 27(9):1406-1418
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Penumbral imaging and functional outcome in patients with anterior circulation ischaemic stroke treated with endovascular thrombectomy versus medical therapy: a meta-analysis of individual patient-level data
Autorzy :
Berkhemer, Olvert A
Fransen, Puck SS
Beumer, Debbie
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van der Lugt, Aad
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Sajobi, T
Salluzzi, M
Wright, MR
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Montanera, WJ
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stewart, T
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Wong, JH
Mitha, AP
Morrish, WF
Eesa, M
Newcommon, NJ
Shuaib, A
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Williams, D
Thornton, J
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Daly, T
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
Murphy, S
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Weill, A
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Silver, FL
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Stewart, T
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Willinsky, RA
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Frei, DF
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Tampieri, D
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Dowlatshahi, D
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez- Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Santos, M
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Davis, Stephen M
Donnan, Geoffrey A
Campbell, Bruce CV
Mitchell, Peter J
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Saver, Jeffrey L
Goyal, Mayank
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jansen, Olav
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Devlin, T
Baxter, B
Hawk, H
Sapkota, B
Quarfordt, S
Sirelkhatim, A
Dellinger, C
Barton, K
Reddy, VK
Ducruet, A
Jadhav, A
Horev, A
Giurgiutiu, D-V
Totoraitis, V
Hammer, M
Jankowitz, B
Wechsler, L
Rocha, M
Gulati, D
Campbell, D
Star, M
Baxendell, L
Oakley, J
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Rontal, A
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Haussen, D
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henninger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Minhas, P
Al-Ajlan, F
Salluzzi, M
Zimmel, L
Patel, S
Eesa, M
Martí-Fàbregas, J
Jankowitz, B
Serena, J
Salvat-Plana, M
López-Cancio, E
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Raoult, Hélène
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Turjman, Francis
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Voguet, Charlotte
Coskun, Oguzhan
Guedin, Pierre
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Kazemi, Apolline
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Bonafé, Alain
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Muir, Keith W
White, Philip
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Lees, Kennedy R
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Campbell, Bruce C V
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology January 2019 18(1):46-55
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Imaging features and safety and efficacy of endovascular stroke treatment: a meta-analysis of individual patient-level data
Autorzy :
Berkhemer, Olvert A
Fransen, Puck SS
Beumer, Debbie
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van der Lugt, Aad
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Sajobi, T
Salluzzi, M
Wright, MR
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Montanera, WJ
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stewart, T
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Wong, JH
Mitha, AP
Morrish, WF
Eesa, M
Newcommon, NJ
Shuaib, A
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Williams, D
Thornton, J
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Daly, T
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
Murphy, S
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Weill, A
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Silver, FL
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Stewart, T
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Willinsky, RA
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Frei, DF
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Tampieri, D
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Dowlatshahi, D
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez-Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Santos, M
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Davis, Stephen M
Donnan, Geoffrey A
Campbell, Bruce CV
Mitchell, Peter J
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Saver, Jeffrey L
Goyal, Mayank
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jansen, Olav
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Devlin, T
Baxter, B
Hawk, H
Sapkota, B
Quarfordt, S
Sirelkhatim, A
Dellinger, C
Barton, K
Reddy, VK
Ducruet, A
Jadhav, A
Horev, A
Giurgiutiu, D-V
Totoraitis, V
Hammer, M
Jankowitz, B
Wechsler, L
Rocha, M
Gulati, D
Campbell, D
Star, M
Baxendell, L
Oakley, J
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Rontal, A
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Haussen, D
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henniger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Minhas, P
Al-Ajlan, F
Salluzzi, M
Zimmel, L
Patel, S
Eesa, M
Martí-Fàbregas, J
Jankowitz, B
Serena, J
Salvat-Plana, M
López-Cancio, E
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Raoult, Hélène
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Turjman, Francis
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Voguet, Charlotte
Coskun, Oguzhan
Guedin, Pierre
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Kazemi, Apolline
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Bonafé, Alain
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Muir, Keith W
White, Philip
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Lees, Kennedy R
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Román, Luis San
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology October 2018 17(10):895-904
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Late-onset Pompe disease in France: molecular features and epidemiology from a nationwide study
Autorzy :
Semplicini, ClaudioAff1, Aff2
Letard, Pascaline
De Antonio, Marie
Taouagh, Nadjib
Perniconi, Barbara
Bouhour, Françoise
Echaniz-Laguna, Andoni
Orlikowski, DavidAff7, Aff8
Sacconi, SabrinaAff9, Aff10
Salort-Campana, Emmanuelle
Solé, GuilhemAff12, Aff13
Zagnoli, Fabien
Hamroun, Dalil
Froissart, Roseline
Caillaud, CatherineAff3, Aff17
Laforêt, PascalAff18, Aff19
French Pompe Study Group
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Inherited Metabolic Disease: Official Journal of the Society for the Study of Inborn Errors of Metabolism. 41(6):937-946
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Effect of general anaesthesia on functional outcome in patients with anterior circulation ischaemic stroke having endovascular thrombectomy versus standard care: a meta-analysis of individual patient data
Autorzy :
Berkhemer, Olvert A
Fransen, Puck SS
Beumer, Debbie
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van der Lugt, Aad
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Sajobi, T
Salluzzi, M
Wright, MR
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Montanera, WJ
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stewart, T
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Wong, JH
Mitha, AP
Morrish, WF
Eesa, M
Newcommon, NJ
Shuaib, A
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Williams, D
Thornton, J
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Daly, T
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
Murphy, S
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Weill, A
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Silver, FL
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Stewart, T
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Willinsky, RA
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Frei, DF
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Tampieri, D
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Dowlatshahi, D
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez- Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Santos, M
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Davis, Stephen M
Donnan, Geoffrey A
Campbell, Bruce CV
Mitchell, Peter J
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Saver, Jeffrey L
Goyal, Mayank
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jansen, Olav
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Devlin, T
Baxter, B
Hawk, H
Sapkota, B
Quarfordt, S
Sirelkhatim, A
Dellinger, C
Barton, K
Reddy, VK
Ducruet, A
Jadhav, A
Horev, A
Giurgiutiu, D-V
Totoraitis, V
Hammer, M
Jankowitz, B
Wechsler, L
Rocha, M
Gulati, D
Campbell, D
Star, M
Baxendell, L
Oakley, J
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Rontal, A
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Haussen, D
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henninger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Minhas, P
Al-Ajlan, F
Salluzzi, M
Zimmel, L
Patel, S
Eesa, M
Martí-Fàbregas, J
Jankowitz, B
Serena, J
Salvat-Plana, M
López-Cancio, E
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Raoult, Hélène
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Turjman, Francis
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Voguet, Charlotte
Coskun, Oguzhan
Guedin, Pierre
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Kazemi, Apolline
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Bonafé, Alain
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Muir, Keith W
White, Philip
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Lees, Kennedy R
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Campbell, Bruce C V
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology January 2018 17(1):47-53
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Safety and efficacy of eculizumab in anti-acetylcholine receptor antibody-positive refractory generalised myasthenia gravis (REGAIN): a phase 3, randomised, double-blind, placebo-controlled, multicentre study
Autorzy :
Mazia, Claudio Gabriel
Wilken, Miguel
Ortea, Carolina
Saba, Juliet
Rugiero, Marcelo
Bettini, Mariela
Vidal, Gonzalo
Garcia, Alejandra Dalila
Lamont, Phillipa
Leong, Wai-Kuen
Boterhoven, Heidi
Fyfe, Beverly
Roberts, Leslie
Jasinarachchi, Mahi
Willlems, Natasha
Wanschitz, Julia
Löscher, Wolfgang
De Bleecker, Jan
Van den Abeele, Guy
de Koning, Kathy
De Mey, Katrien
Mercelis, Rudy
Wagemaekers, Linda
Mahieu, Delphine
Van Damme, Philip
Smetcoren, Charlotte
Stevens, Olivier
Verjans, Sarah
D'Hondt, Ann
Tilkin, Petra
Alves de Siqueira Carvalho, Alzira
Hasan, Rosa
Dias Brockhausen, Igor
Feder, David
Ambrosio, Daniel
Melo, Ana Paula
Rocha, Rosana
Rosa, Bruno
Veiga, Thabata
Augusto da Silva, Luiz
Gonçalves Geraldo, Jordana
da Penha Morita Ananias, Maria
Nogueira Coelho, Erica
Paiva, Gabriel
Pozo, Marina
Prando, Natalia
Dada Martineli Torres, Debora
Fernanda Butinhao, Cristiani
Coelho, Erica
Renata Cubas Volpe, Luciana
Duran, Gustavo
Gomes da Silva, Tamires Cristina
Otavio Maia Gonçalves, Luiz
Pazetto, Lucas Eduardo
Souza Duca, Luciana
Suriane Fialho, Tomás Augusto
Gheller Friedrich, Maurício André
Guerreiro, Alexandre
Mohr, Henrique
Pereira Martins, Maurer
da Cruz Pacheco, Daiane
Macagnan, Ana Paula
de Cassia Santos, Aline
Bulle Oliveira, Acary Souza
Amaral de Andrade, Ana Carolina
Annes, Marcelo
Cavalcante Lino, Valeria
Pinto, Wladimir
Miranda, Carolina
Carrara, Fernanda
Souza, Iandra
Genge, Angela
Massie, Rami
Campbell, Natasha
Bril, Vera
Katzberg, Hans
Soltani, Mehran
Ng, Eduardo
Siddiqi, Zaeem
Phan, Celile
Blackmore, Derrick
Vohanka, Stanislav
Bednarik, Josef
Chmelikova, Magda
Cierny, Marek
Toncrova, Stanislava
Junkerova, Jana
Kurkova, Barbora
Reguliova, Katarina
Zapletalova, Olga
Pitha, Jiri
Novakova, Iveta
Tyblova, Michaela
Wolfova, Marcela
Jurajdova, Ivana
Andersen, Henning
Harbo, Thomas
Vinge, Lotte
Mogensen, Anita
Højgaard, Joan
Witting, Nanna
Autzen, Anne Mette
Pedersen, Jane
Färkkilä, Markus
Atula, Sari
Nyrhinen, Anne
Erälinna, Juha-Pekka
Laaksonen, Mikko
Oksaranta, Olli
Eriksson, Jaana
Harrison, Tuula
Desnuelle, Claude
Sacconi, Sabrina
Soriani, Marie-Hélène
Decressac, Sonia
Moutarde, Julie
Lahaut, Pauline
Solé, Guilhem
Le Masson, Gwendal
Wielanek-Bachelet, Anne-Cécile
Gaboreau, Morgane
Moreau, Caroline
Wilson, Amy
Vial, Christophe
Bouhour, Françoise
Gervais-Bernard, Helene
Merle, Hélène
Hourquin, Caroline
Lacour, Arnaud
Outteryck, Olivier
Vermersch, Patrick
Zephir, Hélène
Millois, Edouard
Deneve, Michel
Deruelle, Fabienne
Schoser, Benedikt
Wenninger, Stephan
Stangel, Martin
Alvermann, Sascha
Gingele, Stefan
Skripuletz, Thomas
Suehs, Kurt-Wolfram
Trebst, Corinna
Fricke, Karin
Papagiannopoulos, Sotirios
Bostantzopoulou, Sevasti
Vlaikidis, Nicholas
Zampaki, Martha
Papadopoulou, Nikoletta
Mitsikostas, Dimos-Dimitrios
Kasioti, Eleni
Mitropoulou, Efstathia
Charalambous, Despoina
Rozsa, Csilla
Horvath, Melinda
Lovas, Gabor
Matolcsi, Judit
Szabo, Gyorgyi
Szabadosne, Brigitta
Vecsei, Laszlo
Dezsi, Livia
Varga, Edina
Konyane, Monika
Gross, Bella
Azrilin, Olga
Greenbereg, Nelly
Bali Kuperman, Hila
Antonini, Giovanni
Garibaldi, Matteo
Morino, Stefania
Troili, Fernanda
Di Pasquale, Antonella
Filla, Alessandro
Costabile, Teresa
Marano, Enrico
Sacca, Francesco
Marsil, Angela
Puorro, Giorgia
Maestri Tassoni, Michelangelo
De Rosa, Anna
Bonanno, Silvia
Antozzi, Carlo
Maggi, Lorenzo
Campanella, Angela
Angelini, Corrado
Cudia, Paola
Pegoraro, Valentina
Pinzan, Elena
Bevilacqua, Francesca
Orrico, Daniele
Bonifati, Domenico Marco
Evoli, Amelia
Alboini, Paolo Emilio
D'Amato, Valentina
Iorio, Raffaele
Inghilleri, Maurizio
Fionda, Laura
Frasca, Vittorio
Giacomelli, Elena
Gori, Maria
Lopergolo, Diego
Onesti, Emanuela
Gabriele, Maria
Patti, Francesco
Salvatore Caramma, Andrea
Messina, Silvia
Reggio, Ester
Caserta, Cinzia
Uzawa, Akiyuki
Kanai, Tetsuya
Mori, Masahiro
Kaneko, Yoko
Kanzaki, Akiko
Kobayashi, Eri
Masaki, Katsuhisa
Matsuse, Dai
Matsushita, Takuya
Uehara, Taira
Shimpo, Misa
Jingu, Maki
Kikutake, Keiko
Nakamura, Yumiko
Sano, Yoshiko
Nagane, Yuriko
Kamegamori, Ikuko
Fujii, Yuko
Futono, Kazumi
Tsuda, Tomoko
Saito, Yuka
Suzuki, Hidekazu
Morikawa, Miyuki
Samukawa, Makoto
Kamakura, Sachiko
Shiraishi, Hirokazu
Mitazaki, Teiichiro
Motomura, Masakatsu
Mukaino, Akihiro
Yoshimura, Shunsuke
Asada, Shizuka
Kobashikawa, Tomomi
Koga, Megumi
Maeda, Yasuko
Takada, Kazumi
Takada, Mihoko Takada
Yamashita, Yumi
Yoshida, Seiko
Suzuki, Yasushi
Akiyama, Tetsuya
Narikawa, Koichi
Tsukita, Kenichi
Meguro, Fumie
Fukuda, Yusuke
Sato, Miwako
Matsuo, Hidenori
Fukudome, Takayasu
Gondo, Yuichiro
Maeda, Yasuhiro
Nagaishi, Akiko
Nakane, Shunya
Okubo, Yoshinori
Okumura, Meinoshin
Funaka, Soichiro
Kawamura, Tomohiro
Makamori, Masayuki
Takahashi, Masanori
Hasuike, Tomoya
Higuchi, Eriko
Kobayashi, Hisako
Osakada, Kaori
Taichi, Namie
Tsuda, Emiko
Hayashi, Takashi
Hisahara, Shin
Imai, Tomihiro
Kawamata, Jun
Murahara, Takashi
Saitoh, Masaki
Shimohama, Shun
Suzuki, Shuichiro
Yamamoto, Daisuke
Konno, Shingo
Imamura, Tomomi
Inoue, Masashi
Murata, Mayumi
Nakazora, Hiroshi
Nakayama, Ritsu
Ikeda, Yasuko
Ogawa, Miki
Shirane, Maoko
Kanda, Takashi
Kawai, Motoharu
Koga, Michiaki
Ogasawara, Junichi
Omoto, Masatoshi
Sano, Yasuteru
Arima, Hideki
Fukui, Sachie
Shimose, Shigemi
Shinozaki, Hirokazu
Watanabe, Masanori
Yoshikawa, Chieko
van der Kooi, Anneke
de Visser, Marianne
Gibson, Tamar
Maessen, Jos
de Baets, Marc
Faber, Catherine
Keijzers, Maria Johanna
Miesen, Monique
Kostera-Pruszczyk, Anna
Kaminska, Anna
Kim, Byung-Jo
Lee, Chang Nyoung
Koo, Yong Seo
Seok, Hung Youl
Kang, Hoo Nam
Ra, HyeJin
Kim, Byoung Joon
Cho, Eun Bin
Lee, HyeLim
Min, Ju-Hong
Seok, Jinmyoung
Koh, Da Yoon
Kwon, JuYoung
Lee, JiEun
Park, SangAe
Hong, Yoon-Ho
Lim, Jae-Sung
Kim, MiRi
Kim, Seung Min
Kim, Yool-hee
Lee, Hyung Seok
Shin, Ha Young
Hwang, Eun Bi
Shin, MiJu
Sazonov, Denis
Yarmoschuk, Asya
Babenko, Larisa
Malkova, Nadezhda
Melnikova, Anna
Korobko, Denis
Kosykh, Evgeniya
Pokhabov, Dmitry
Nesterova, Yulia
Abramov, Vladislav
Balyazin, Victor
Casasnovas Pons, Carlos
Alberti Aguilo, Maria
Homedes-Pedret, Christian
Palacios, Natalia Julia
Lazaro, Ana
Diez Tejedor, Exuperio
Fernandez-Fournier, Mireya
Lopez Ruiz, Pedro
Rodriguez de Rivera, Francisco Javier
Salvado Figueras, Maria
Gamez, Josep
Salvado, Maria
Cortes Vicente, Elena
Diaz-Manera, Jordi
Querol Gutierrez, Luis
Rojas Garcia, Ricardo
Vidal, Nuria
Arribas-Ibar, Elisabet
Piehl, Fredrik
Hietala, Albert
Bjarbo, Lena
Lindberg, Christopher
Jons, Daniel
Andersson, Blanka
Sengun, Ihsan
Ozcelik, Pinar
Tuga, Celal
Ugur, Muzeyyen
Boz, Cavit
Altiparmak, Didem
Gazioglu, Sibel
Ozen Aydin, Cigdem
Erdem-Ozdamar, Sevim
Bekircan-Kurt, Can Ebru
Yilmaz, Ezgi
Acar, Nazire Pinar
Caliskan, Yagmur
Efendi, Husnu
Aydinlik, Seda
Cavus, Hakan
Semiz, Cansu
Tun, Ozlem
Terzi, Murat
Dogan, Baki
Onar, Musa Kazim
Sen, Sedat
Cavdar, Tugce Kirbas
Norwood, Fiona
Dimitriou, Aikaterini
Gollogly, Jakit
Mahdi-Rogers, Mohamed
Seddigh, Arshira
Maier, Gal
Sohail, Faisal
Sathasivam, Sivakumar
Arndt, Heike
Davies, Debbie
Watling, Dave
Rivner, Michael
Hartmann, J. Edward
Quarles, Brandy
Smalley, Nicole
Amato, Anthony
Cochrane, Thomas
Salajegheh, Mohammed
Roe, Kristen
Amato, Katherine
Toska, Shirli
Wolfe, Gil
Silvestri, Nicholas
Patrick, Kara
Zakalik, Karen
Katz, Jonathan
Miller, Robert
Engel, Marguerite
Bravver, Elena
Brooks, Benjamin
Plevka, Sarah
Burdette, Maryanne
Sanjak, Mohammad
Kramer, Megan
Nemeth, Joanne
Schommer, Clara
Juel, Vern
Guptill, Jeffrey
Hobson-Webb, Lisa
Beck, Kate
Carnes, Donna
Loor, John
Anderson, Amanda
Lange, Dale
Agopian, Eliz
Goldstein, Jonathan
Manning, Erin
Kaplan, Lindsay
Holzberg, Shara
Kassebaum, Nicole
Pascuzzi, Robert
Bodkin, Cynthia
Kincaid, John
Snook, Riley
Guinrich, Sandra
Micheels, Angela
Chaudhry, Vinay
Corse, Andrea
Mosmiller, Betsy
Ho, Doreen
Srinivasan, Jayashri
Vytopil, Michael
Ventura, Nicholas
Scala, Stephanie
Carter, Cynthia
Donahue, Craig
Herbert, Carol
Weiner, Elaine
McKinnon, Jonathan
Haar, Laura
McKinnon, Naya
Alcon, Karan
Daniels, Kevin
Sattar, Nadia
Jeffery, Dennis
McKenna, Kaitlyn
Guidon, Amanda
David, William
Dheel, Christina
Levine-Weinberg, Mark
Nigro, Catherine
Simpson, Ericka
Appel, Stanley H
Lai, Eugene
Lay, Jr, Luis
Pleitez, Milvia
Halton, Sharon
Faigle, Casey
Thompson, Lisa
Sivak, Mark
Shin, Susan
Bratton, Joan
Jacobs, Daniel
Brown, Gavin
Bandukwala, Ibrez
Brown, Morris
Kane, Jennifer
Blount, Ira
Freimer, Miriam
Hoyle, J. Chad
Agriesti, Julie
Khoury, Julie
Marburger, Tessa
Kaur, Harpreet
Dimitrova, Diana
Mellion, Michelle
Sachs, George
Crabtree, Brigid
Keo, Roseann
Perez, Ele Kim
Taber, Sandra
Gilchrist, James
Andoin, Angela
Darnell, Taylor
Goyal, Neelam
Sakamuri, Sarada
So, Yuen T
Welsh, Lesly Welsh
Bhavaraju-Sanka, Ratna
Tobon Gonzalez, Alejandro
Jones, Floyd
Saklad, Amy
Nations, Sharon
Trivedi, Jaya
Hopkins, Steve
Kazamel, Mohamed
Alsharabati, Mohammad
Lu, Liang
Mumfrey-Thomas, Sandi
Woodall, Amy
Richman, David
Butters, Janelle
Lindsay, Molly
Mozaffar, Tahseen
Cash, Tiyonnoh
Goyal, Namita
Roy, Gulmohor
Mathew, Veena
Maqsood, Fatima
Minton, Brian
Jones, H. James
Rosenfeld, Jeffrey
Garcia, Rebekah
Garcia, Sonia
Echevarria, Laura
Pulley, Michael
Aranke, Shachie
Berger, Alan Ross
Shah, Jaimin
Shabbir, Yasmeen
Smith, Lisa
Varghese, Mary
Gutmann, Laurie
Gutmann, Ludwig
Swenson, Andrea
Olalde, Heena
Hafer-Macko, Charlene
Kwan, Justin
Zilliox, Lindsay
Callison, Karen
DiSanzo, Beth
Naunton, Kerry
Bilsker, Martin
Sharma, Khema
Reyes, Eliana
Cooley, Anne
Michon, Sara-Claude
Steele, Julie
Karam, Chafic Karam
Chopra, Manisha
Bird, Shawn
Kaufman, Jacob
Gallatti, Nichole
Vu, Tuan
Katzin, Lara
McClain, Terry
Harvey, Brittany
Hart, Adam
Huynh, Kristin
Beydoun, Said
Chilingaryan, Amaiak
Droker, Brian
Lin, Frank
Shah, Akshay
Tran, Anh
Akhter, Salma
Malekniazi, Ali
Tandan, Rup
Hehir, Michael
Waheed, Waqar
Lucy, Shannon
Weiss, Michael
Distad, Jane
Downing, Sharon
Strom, Susan
Lisak, Robert
Bernitsas, Evanthia
Khan, Omar
Kumar Sriwastava, Shitiz
Tselis, Alexandros
Jia, Kelly
Bertorini, Tulio
Arnold, Thomas
Henderson, Kendrick
Pillai, Rekha
Liu, Ye
Wheeler, Lauren
Hewlett, Jasmine
Vanderhook, Mollie
Dicapua, Daniel
Keung, Benison
Kumar, Aditya
Patwa, Huned
Robeson, Kimberly
Nye, Joan
Vu, Hong
Howard, Jr James F
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology December 2017 16(12):976-986
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Long‐term benefit of enzyme replacement therapy with alglucosidase alfa in adults with Pompe disease: Prospective analysis from the French Pompe Registry.
Autorzy :
Semplicini, Claudio
De Antonio, Marie
Taouagh, Nadjib
Béhin, Anthony
Bouhour, Françoise
Echaniz‐Laguna, Andoni
Magot, Armelle
Nadaj‐Pakleza, Aleksandra
Orlikowski, David
Sacconi, Sabrina
Salort‐Campana, Emmanuelle
Solé, Guilhem
Tard, Céline
Zagnoli, Fabien
Hogrel, Jean‐Yves
Hamroun, Dalil
Laforêt, Pascal
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Inherited Metabolic Disease; Nov2020, Vol. 43 Issue 6, p1219-1231, 13p
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies