Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Brommer, S."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Probing effective field theory operators in the associated production of top quarks with a Z boson in multilepton final states at s = 13 TeV
Autorzy :
Aff90, Aff277
Tonon, N.
Aarup Petersen, H.
Aldaya Martin, M.
Asmuss, P.
Baxter, S.
Bayatmakou, M.
Behnke, O.
Bermúdez Martínez, A.
Bhattacharya, S.
Bin Anuar, A. A.
Borras, K.Aff44, Aff1
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Cheng, C.
Colombina, F.
Consuegra Rodríguez, S.
Correia Silva, G.
Danilov, V.
De Silva, M.
Didukh, L.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Estevez Banos, L. I.
Filatov, O.
Gallo, E.Aff46, Aff1
Geiser, A.
Giraldi, A.
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Jafari, A.Aff67, Aff1
Jomhari, N. Z.
Jung, H.
Kasem, A.Aff44, Aff1
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Krücker, D.
Lange, W.
Lidrych, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.Aff228, Aff1
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Mendizabal Morentin, M.
Metwally, J.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Otarid, Y.
Pérez Adán, D.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Ribeiro Lopes, B.
Rübenach, J.
Saggio, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scham, M.Aff229, Aff1
Scheurer, V.
Schütze, P.
Schwanenberger, C.Aff46, Aff1
Singh, A.
Sosa Ricardo, R. E.
Stafford, D.
Van De Klundert, M.
Walsh, R.
Walter, D.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wiens, L.
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Andrejkovic, J. W.
Bergauer, T.
Chatterjee, S.
Dragicevic, M.
Escalante Del Valle, A.
Frühwirth, R.Aff216, Aff3
Jeitler, M.Aff216, Aff3
Krammer, N.
Lechner, L.
Liko, D.
Mikulec, I.
Paulitsch, P.
Pitters, F. M.
Schieck, J.Aff216, Aff3
Schöfbeck, R.
Schwarz, D.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff216, Aff3
Chekhovsky, V.
Litomin, A.
Makarenko, V.
Darwish, M. R.Aff217, Aff5
De Wolf, E. A.
Janssen, T.
Kello, T.Aff7, Aff5
Lelek, A.
Rejeb Sfar, H.
Van Mechelen, P.
Van Putte, S.
Van Remortel, N.
Blekman, F.
Bols, E. S.
D’Hondt, J.
Delcourt, M.
El Faham, H.
Lowette, S.
Moortgat, S.
Morton, A.
Müller, D.
Sahasransu, A. R.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Beghin, D.
Bilin, B.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Lee, K.
Mahdavikhorrami, M.
Makarenko, I.
Moureaux, L.
Pétré, L.
Popov, A.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Vanden Bemden, M.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Wezenbeek, L.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Knolle, J.
Lambrecht, L.
Mestdach, G.
Niedziela, M.
Roskas, C.
Samalan, A.
Skovpen, K.
Tytgat, M.
Vermassen, B.
Vit, M.
Benecke, A.
Bethani, A.
Bruno, G.
Bury, F.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Jaffel, K.
Jain, Sa.
Lemaitre, V.
Mondal, K.
Prisciandaro, J.
Taliercio, A.
Teklishyn, M.
Tran, T. T.
Vischia, P.
Wertz, S.
Alves, G. A.
Hensel, C.
Moraes, A.
Aldá Júnior, W. L.
Alves Gallo Pereira, M.
Barroso Ferreira Filho, M.
Brandao Malbouisson, H.
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff218, Aff11
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff219, Aff11
De Jesus Damiao, D.
Fonseca De Souza, S.
Matos Figueiredo, D.
Mora Herrera, C.
Mota Amarilo, K.
Mundim, L.
Nogima, H.
Rebello Teles, P.
Santoro, A.
Silva Do Amaral, S. M.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Torres Da Silva De Araujo, F.
Vilela Pereira, A.
Bernardes, C. A.Aff12, Aff12, Aff219
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.Aff12, Aff13
Lemos, D. S.
Mercadante, P. G.Aff12, Aff13
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Cheng, T.
Javaid, T.Aff220, Aff16
Mittal, M.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bauer, G.
Dozen, C.Aff17, Aff17
Hu, Z.
Martins, J.Aff221, Aff17
Wang, Y.
Yi, K.Aff222, Aff188, Aff17
Chapon, E.
Chen, G. M.Aff220, Aff18
Chen, H. S.Aff220, Aff18
Chen, M.
Iemmi, F.
Kapoor, A.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.-A.Aff220, Aff18
Milosevic, V.
Monti, F.
Sharma, R.
Tao, J.
Thomas-Wilsker, J.
Wang, J.
Zhang, H.
Zhao, J.
Agapitos, A.
An, Y.
Ban, Y.
Chen, C.
Levin, A.
Li, Q.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Wang, Q.
Xiao, J.
Lu, M.
You, Z.
Gao, X.Aff7, Aff21
Okawa, H.
Lin, Z.
Xiao, M.
Avila, C.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Mejia Guisao, J.
Ramirez, F.
Ruiz Alvarez, J. D.
Salazar González, C. A.
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Sculac, T.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Majumder, D.
Roguljic, M.
Starodumov, A.Aff135, Aff27
Susa, T.
Attikis, A.
Christoforou, K.
Erodotou, E.
Ioannou, A.
Kole, G.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Finger, M.Aff132, Aff29
Finger, Jr, M.Aff132, Aff29
Kveton, A.
Ayala, E.
Carrera Jarrin, E.
Abdalla, H.Aff223, Aff32
Assran, Y.Aff224, Aff225, Aff32
Lotfy, A.
Mahmoud, M. A.
Bhowmik, S.
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Nandan, S.
Nielsen, C.
Pata, J.
Raidal, M.
Tani, L.
Veelken, C.
Eerola, P.
Forthomme, L.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Bharthuar, S.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Lotti, M.
Martikainen, L.
Myllymäki, M.
Ott, J.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Petrow, H.
Tuuva, T.
Amendola, C.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Jarry, P.
Lenzi, B.
Locci, E.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff204, Aff38
Titov, M.
Yu, G. B.
Ahuja, S.
Beaudette, F.
Bonanomi, M.
Buchot Perraguin, A.
Busson, P.
Cappati, A.
Charlot, C.
Davignon, O.
Diab, B.
Falmagne, G.
Ghosh, S.
Granier de Cassagnac, R.
Hakimi, A.
Kucher, I.
Motta, J.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sarkar, U.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Tarabini, A.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff226, Aff40
Andrea, J.
Apparu, D.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Darej, D.
Fontaine, J.-C.Aff226, Aff40
Goerlach, U.
Grimault, C.
Le Bihan, A.-C.
Nibigira, E.
Van Hove, P.
Asilar, E.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Camen, C.
Carle, A.
Chanon, N.
Contardo, D.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lesauvage, A.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Shchablo, K.
Sordini, V.
Torterotot, L.
Touquet, G.
Vander Donckt, M.
Viret, S.
Adamov, G.
Lomidze, I.
Tsamalaidze, Z.Aff132, Aff42
Botta, V.
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Röwert, N.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Dodonova, A.
Eliseev, D.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fischer, B.
Ghosh, S.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Ivone, F.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Mocellin, G.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Pook, T.
Pozdnyakov, A.
Rath, Y.
Reithler, H.
Roemer, J.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Vigilante, L.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Haj Ahmad, W.Aff227, Aff45
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.Aff151, Aff45
Ziemons, T.
Zotz, A.
Aggleton, R.
Albrecht, S.
Bein, S.
Benato, L.
Connor, P.
De Leo, K.
Eich, M.
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Gunnellini, P.
Hajheidari, M.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kramer, T.
Kutzner, V.
Lange, J.
Lange, T.
Lobanov, A.
Malara, A.
Nigamova, A.
Pena Rodriguez, K. J.
Rieger, O.
Schleper, P.
Schröder, M.
Schwandt, J.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Tews, A.
Zoi, I.
Bechtel, J.
Brommer, S.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Droll, A.
El Morabit, K.
Faltermann, N.
Giffels, M.
Gosewisch, J. O.
Gottmann, A.
Hartmann, F.Aff151, Aff47
Heidecker, C.
Husemann, U.
Keicher, P.
Koppenhöfer, R.
Maier, S.
Metzler, M.
Mitra, S.
Müller, Th.
Neukum, M.
Nürnberg, A.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Rauser, J.
Savoiu, D.
Schnepf, M.
Seith, D.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Van Der Linden, J.
Von Cube, R. F.
Wassmer, M.
Weber, M.
Wieland, S.
Wolf, R.
Wozniewski, S.
Wunsch, S.
Anagnostou, G.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Stakia, A.
Diamantopoulou, M.
Karasavvas, D.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Koraka, C. K.
Manousakis-Katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Tziaferi, E.
Vellidis, K.
Vourliotis, E.
Bakas, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Adamidis, K.
Bestintzanos, I.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Csanad, M.
Farkas, K.
Gadallah, M. M. A.Aff230, Aff52
Lökös, S.Aff56, Aff52
Major, P.
Mandal, K.
Mehta, A.
Pasztor, G.
Rádl, A. J.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bartók, M.Aff55, Aff53
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff54, Aff53
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff55, Aff54
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.Aff52, Aff55
Ujvari, B.
Csorgo, T.Aff53, Aff56
Nemes, F.Aff53, Aff56
Novak, T.
Komaragiri, J. R.
Kumar, D.
Panwar, L.
Tiwari, P. C.
Bahinipati, S.Aff231, Aff58
Kar, C.
Mal, P.
Mishra, T.
Muraleedharan Nair Bindhu, V. K.Aff232, Aff58
Nayak, A.Aff232, Aff58
Saha, P.
Sur, N.
Swain, S. K.
Vats, D.Aff232, Aff58
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chaudhary, G.
Chauhan, S.
Dhingra, N.Aff233, Aff59
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kaur, S.
Kumari, P.
Meena, M.
Sandeep, K.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, A.
Bharti, M.Aff234, Aff61
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Dutta, S.
Gomber, B.Aff235, Aff61
Maity, M.Aff236, Aff61
Palit, P.
Rout, P. K.
Saha, G.
Sahu, B.
Sarkar, S.
Sharan, M.
Singh, B.Aff234, Aff61
Thakur, S.Aff234, Aff61
Behera, P. K.
Behera, S. C.
Kalbhor, P.
Muhammad, A.
Pradhan, R.
Pujahari, P. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mishra, D. K.
Naskar, K.Aff237, Aff63
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Aziz, T.
Dugad, S.
Kumar, M.
Banerjee, S.
Chudasama, R.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mukherjee, S.
Alpana, K.
Dube, S.
Kansal, B.
Laha, A.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.Aff1, Aff67
Khazaie, E.
Zeinali, M.Aff238, Aff67
Chenarani, S.Aff239, Aff68
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.Aff70, Aff71
Aly, R.Aff70, Aff71, Aff70, Aff71, Aff72
Aruta, C.Aff70, Aff71
Colaleo, A.
Creanza, D.Aff70, Aff72
De Filippis, N.Aff70, Aff72
De Palma, M.Aff70, Aff71
Di Florio, A.Aff70, Aff71
Di Pilato, A.Aff70, Aff71
Elmetenawee, W.Aff70, Aff71
Fiore, L.
Gelmi, A.Aff70, Aff71
Gul, M.
Iaselli, G.Aff70, Aff72
Ince, M.Aff70, Aff71
Lezki, S.Aff70, Aff71
Maggi, G.Aff70, Aff72
Maggi, M.
Margjeka, I.Aff70, Aff71
Mastrapasqua, V.Aff70, Aff71
Merlin, J. A.
My, S.Aff70, Aff71
Nuzzo, S.Aff70, Aff71
Pellecchia, A.Aff70, Aff71
Pompili, A.Aff70, Aff71
Pugliese, G.Aff70, Aff72
Ramos, D.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.Aff70, Aff71
Silvestris, L.
Simone, F. M.Aff70, Aff71
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.Aff73, Aff74
Bonacorsi, D.Aff73, Aff74
Borgonovi, L.
Brigliadori, L.
Campanini, R.Aff73, Aff74
Capiluppi, P.Aff73, Aff74
Castro, A.Aff73, Aff74
Cavallo, F. R.
Cuffiani, M.Aff73, Aff74
Dallavalle, G. M.
Diotalevi, T.Aff73, Aff74
Fabbri, F.
Fanfani, A.Aff73, Aff74
Giacomelli, P.
Giommi, L.Aff73, Aff74
Grandi, C.
Guiducci, L.Aff73, Aff74
Meo, S. LoAff73, Aff240
Lunerti, L.Aff73, Aff74
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.Aff73, Aff74
Perrotta, A.
Primavera, F.Aff73, Aff74
Rossi, A. M.Aff73, Aff74
Rovelli, T.Aff73, Aff74
Siroli, G. P.Aff73, Aff74
Albergo, S.Aff75, Aff76, Aff241
Costa, S.Aff75, Aff76, Aff241
Di Mattia, A.
Potenza, R.Aff75, Aff76
Tricomi, A.Aff75, Aff76, Aff241
Tuve, C.Aff75, Aff76
Barbagli, G.
Cassese, A.
Ceccarelli, R.Aff77, Aff78
Ciulli, V.Aff77, Aff78
Civinini, C.
D’Alessandro, R.Aff77, Aff78
Focardi, E.Aff77, Aff78
Latino, G.Aff77, Aff78
Lenzi, P.Aff77, Aff78
Lizzo, M.Aff77, Aff78
Meschini, M.
Paoletti, S.
Seidita, R.Aff77, Aff78
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Piccolo, D.
Bozzo, M.Aff80, Aff81
Ferro, F.
Mulargia, R.Aff80, Aff81
Robutti, E.
Tosi, S.Aff80, Aff81
Benaglia, A.
Boldrini, G.
Brivio, F.Aff82, Aff83
Cetorelli, F.Aff82, Aff83
De Guio, F.Aff82, Aff83
Dinardo, M. E.Aff82, Aff83
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.Aff82, Aff83
Govoni, P.Aff82, Aff83
Guzzi, L.Aff82, Aff83
Lucchini, M. T.Aff82, Aff83
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Massironi, A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.Aff82, Aff83
Pedrini, D.
Pinolini, B. S.
Ragazzi, S.Aff82, Aff83
Redaelli, N.
Tabarelli de Fatis, T.Aff82, Aff83
Valsecchi, D.Aff82, Aff83, Aff151
Zuolo, D.Aff82, Aff83
Buontempo, S.
Carnevali, F.Aff84, Aff85
Cavallo, N.Aff84, Aff86
De Iorio, A.Aff84, Aff85
Fabozzi, F.Aff84, Aff86
Iorio, A. O. M.Aff84, Aff85
Lista, L.Aff84, Aff85
Meola, S.Aff84, Aff87, Aff151
Paolucci, P.Aff84, Aff151
Rossi, B.
Sciacca, C.Aff84, Aff85
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.Aff88, Aff89
Bortignon, P.
Bragagnolo, A.Aff88, Aff89
Carlin, R.Aff88, Aff89
Checchia, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.Aff88, Aff89
Gasparini, U.Aff88, Aff89
Grosso, G.
Hoh, S. Y.Aff88, Aff89
Layer, L.Aff88, Aff85
Lusiani, E.
Margoni, M.Aff88, Aff89
Meneguzzo, A. T.Aff88, Aff89
Pazzini, J.Aff88, Aff89
Presilla, M.Aff88, Aff89
Ronchese, P.Aff88, Aff89
Rossin, R.Aff88, Aff89
Simonetto, F.Aff88, Aff89
Strong, G.
Tosi, M.Aff88, Aff89
Yarar, H.Aff88, Aff89
Zanetti, M.Aff88, Aff89
Zotto, P.Aff88, Aff89
Zucchetta, A.Aff88, Aff89
Zumerle, G.Aff88, Aff89
Aime‘, C.Aff91, Aff92
Braghieri, A.
Calzaferri, S.Aff91, Aff92
Fiorina, D.Aff91, Aff92
Montagna, P.Aff91, Aff92
Ratti, S. P.Aff91, Aff92
Re, V.
Riccardi, C.Aff91, Aff92
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.Aff91, Aff92
Asenov, P.Aff93, Aff242
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.Aff93, Aff94
Fanò, L.Aff93, Aff94
Lariccia, P.Aff93, Aff94
Magherini, M.
Mantovani, G.Aff93, Aff94
Mariani, V.Aff93, Aff94
Menichelli, M.
Moscatelli, F.Aff93, Aff242
Piccinelli, A.Aff93, Aff94
Rossi, A.Aff93, Aff94
Santocchia, A.Aff93, Aff94
Spiga, D.
Tedeschi, T.Aff93, Aff94
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.Aff95, Aff97
Bianchini, L.
Boccali, T.
Bossini, E.Aff95, Aff96
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.Aff95, Aff96
D’Amante, V.Aff95, Aff98
Dell’Orso, R.
Di Domenico, M. R.Aff95, Aff98
Donato, S.
Giassi, A.
Ligabue, F.Aff95, Aff97
Manca, E.Aff95, Aff97
Mandorli, G.Aff95, Aff97
Messineo, A.Aff95, Aff96
Palla, F.
Parolia, S.Aff95, Aff96
Ramirez-Sanchez, G.Aff95, Aff97
Rizzi, A.Aff95, Aff96
Rolandi, G.Aff95, Aff97
Roy Chowdhury, S.Aff95, Aff97
Scribano, A.
Shafiei, N.Aff95, Aff96
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.Aff95, Aff96
Turini, N.Aff95, Aff98
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barria, P.
Campana, M.Aff99, Aff100
Cavallari, F.
Del Re, D.Aff99, Aff100
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Longo, E.Aff99, Aff100
Meridiani, P.
Organtini, G.Aff99, Aff100
Pandolfi, F.
Paramatti, R.Aff99, Aff100
Quaranta, C.Aff99, Aff100
Rahatlou, S.Aff99, Aff100
Rovelli, C.
Santanastasio, F.Aff99, Aff100
Soffi, L.
Tramontano, R.Aff99, Aff100
Amapane, N.Aff101, Aff102
Arcidiacono, R.Aff101, Aff103
Argiro, S.Aff101, Aff102
Arneodo, M.Aff101, Aff103
Bartosik, N.
Bellan, R.Aff101, Aff102
Bellora, A.Aff101, Aff102
Berenguer Antequera, J.Aff101, Aff102
Biino, C.
Cartiglia, N.
Cometti, S.
Costa, M.Aff101, Aff102
Covarelli, R.Aff101, Aff102
Demaria, N.
Kiani, B.Aff101, Aff102
Legger, F.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.Aff101, Aff102
Monteil, E.Aff101, Aff102
Monteno, M.
Obertino, M. M.Aff101, Aff102
Ortona, G.
Pacher, L.Aff101, Aff102
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Pinna Angioni, G. L.Aff101, Aff102
Ruspa, M.Aff101, Aff103
Shchelina, K.
Siviero, F.Aff101, Aff102
Sola, V.
Solano, A.Aff101, Aff102
Soldi, D.Aff101, Aff102
Staiano, A.
Tornago, M.Aff101, Aff102
Trocino, D.
Vagnerini, A.Aff101, Aff102
Belforte, S.
Candelise, V.Aff104, Aff105
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.Aff104, Aff105
Della Ricca, G.Aff104, Aff105
Sorrentino, G.Aff104, Aff105
Vazzoler, F.Aff104, Aff105
Dogra, S.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, J.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Radburn-Smith, B. C.
Sekmen, S.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Francois, B.
Kim, T. J.
Park, J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lim, J.
Park, J.
Park, S. K.
Yoo, J.
Goh, J.
Gurtu, A.
Kim, H. S.
Kim, Y.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J. S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Lee, S.
Oh, B. H.
Oh, M.
Oh, S. B.
Seo, H.
Yang, U. K.
Yoon, I.
Jang, W.
Kang, D. Y.
Kang, Y.
Kim, S.
Ko, B.
Lee, J. S. H.
Lee, Y.
Park, I. C.
Roh, Y.
Ryu, M. S.
Song, D.
Watson, I. J.
Yang, S.
Ha, S.
Yoo, H. D.
Choi, M.
Lee, H.
Lee, Y.
Yu, I.
Beyrouthy, T.
Maghrbi, Y.
Torims, T.
Veckalns, V.Aff117, Aff117
Ambrozas, M.
Carvalho Antunes De Oliveira, A.
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Bin Norjoharuddeen, N.
Wan Abdullah, W. A. T.
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Castaneda Hernandez, A.
León Coello, M.
Murillo Quijada, J. A.
Sehrawat, A.
Valencia Palomo, L.
Ayala, G.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
Heredia-De La Cruz, I.Aff243, Aff121
Lopez-Fernandez, R.
Mondragon Herrera, C. A.
Perez Navarro, D. A.
Sanchez-Hernandez, A.
Carrillo Moreno, S.
Oropeza Barrera, C.
Vazquez Valencia, F.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H. A.
Uribe Estrada, C.
Mijuskovic, J.Aff38, Aff124
Raicevic, N.
Krofcheck, D.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Asghar, M. I.
Awais, A.
Awan, M. I. M.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Boletti, A.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Pisano, M.
Seixas, J.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Budkouski, D.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Karjavine, V.
Korenkov, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.Aff134, Aff137, Aff132
Palichik, V.
Perelygin, V.
Savina, M.
Seitova, D.
Shalaev, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Smirnov, V.
Teryaev, O.
Voytishin, N.
Yuldashev, B. S.Aff244, Aff132
Zarubin, A.
Zhizhin, I.
Gavrilov, G.
Golovtcov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.Aff245, Aff133
Kuznetsova, E.Aff184, Aff133
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Volkov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirpichnikov, D.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Pivovarov, G.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Nikitenko, A.Aff167, Aff135
Popov, V.
Stepennov, A.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Chadeeva, M.Aff138, Aff137
Oskin, A.
Parygin, P.
Popova, E.
Rusinov, V.
Selivanova, D.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Bunichev, V.
Dubinin, M.Aff179, Aff139
Dudko, L.
Gribushin, A.
Klyukhin, V.
Korneeva, N.
Lokhtin, I.
Obraztsov, S.
Perfilov, M.
Savrin, V.
Volkov, P.
Blinov, V.Aff246, Aff140
Dimova, T.Aff246, Aff140
Kardapoltsev, L.Aff246, Aff140
Kozyrev, A.Aff246, Aff140
Ovtin, I.Aff246, Aff140
Skovpen, Y.Aff246, Aff140
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Elumakhov, D.
Kachanov, V.
Konstantinov, D.
Mandrik, P.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Slabospitskii, S.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Okhotnikov, V.
Borshch, V.
Ivanchenko, V.
Tcherniaev, E.
Adzic, P.Aff247, Aff144
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Aguilar-Benitez, M.
Alcaraz Maestre, J.
Álvarez Fernández, A.
Bachiller, I.
Barrio Luna, M.
Bedoya, Cristina F.
Carrillo Montoya, C. A.
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Fernández Ramos, J. P.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
León Holgado, J.
Moran, D.
Navarro Tobar, Á.
Perez Dengra, C.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Romero, L.
Sánchez Navas, S.
Urda Gómez, L.
Willmott, C.
de Trocóniz, J. F.
Reyes-Almanza, R.
Alvarez Gonzalez, B.
Cuevas, J.
Erice, C.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
González Fernández, J. R.
Palencia Cortezon, E.
Ramón Álvarez, C.
Rodríguez Bouza, V.
Soto Rodríguez, A.
Trapote, A.
Trevisani, N.
Vico Villalba, C.
Brochero Cifuentes, J. A.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Fernandez Madrazo, C.
Fernández Manteca, P. J.
García Alonso, A.
Gomez, G.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Matorras, F.
Matorras-Cuevas, Pablo
Piedra Gomez, J.
Prieels, C.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Vizan Garcia, J. M.
Jayananda, M. K.
Kailasapathy, B.Aff248, Aff149
Sonnadara, D. U. J.
Wickramarathna, D. D. C.
Dharmaratna, W. G. D.
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Aarrestad, T. K.
Abbaneo, D.
Alimena, J.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bocci, A.
Camporesi, T.
Capeans Garrido, M.
Cerminara, G.
Chhibra, S. S.
Cipriani, M.
Cristella, L.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
David, A.
De Roeck, A.
Defranchis, M. M.
Deile, M.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Emriskova, N.
Fallavollita, F.Aff91, Aff92, Aff151
Fasanella, D.
Florent, A.
Franzoni, G.
Funk, W.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Haranko, M.
Hegeman, J.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Kieseler, J.
Komm, M.
Kratochwil, N.
Lange, C.
Laurila, S.
Lecoq, P.
Lintuluoto, A.
Long, K.
Lourenço, C.
Maier, B.
Malgeri, L.
Mallios, S.
Mannelli, M.
Marini, A. C.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Piparo, D.
Pitt, M.
Qu, H.
Quast, T.
Rabady, D.
Racz, A.
Reales Gutiérrez, G.
Rieger, M.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Salfeld-Nebgen, J.
Scarfi, S.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Snoeys, W.
Sphicas, P.Aff49, Aff151
Summers, S.
Tatar, K.
Tavolaro, V. R.
Treille, D.
Tropea, P.
Tsirou, A.
Van Onsem, G. P.
Wanczyk, J.Aff249, Aff151
Wozniak, K. A.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.Aff154, Aff152
Ebrahimi, A.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Missiroli, M.
Noehte, L.
Rohe, T.
Androsov, K.Aff249, Aff153
Backhaus, M.
Berger, P.
Calandri, A.
Chernyavskaya, N.
De Cosa, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Eble, F.
Gedia, K.
Glessgen, F.
Gómez Espinosa, T. A.
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A.-M.
Manzoni, R. A.
Marchese, L.
Martin Perez, C.
Meinhard, M. T.
Nessi-Tedaldi, F.
Niedziela, J.
Pauss, F.
Perovic, V.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Ruini, D.
Sanz Becerra, D. A.
Stampf, V.
Steggemann, J.Aff249, Aff153
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Amsler, C.Aff250, Aff154
Bärtschi, P.
Botta, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
Cormier, K.
De Wit, A.
Del Burgo, R.
Heikkilä, J. K.
Huwiler, M.
Jin, W.
Jofrehei, A.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Liechti, S. P.
Macchiolo, A.
Meiring, P.
Mikuni, V. M.
Molinatti, U.
Neutelings, I.
Reimers, A.
Robmann, P.
Sanchez Cruz, S.
Schweiger, K.
Takahashi, Y.
Adloff, C.Aff251, Aff155
Kuo, C. M.
Lin, W.
Roy, A.
Sarkar, T.Aff236, Aff155
Yu, S. S.
Ceard, L.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W.-S.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Wu, H. y.
Yazgan, E.
Yu, P. r.
Asavapibhop, B.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Boran, F.
Damarseckin, S.Aff252, Aff158
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dumanoglu, I.Aff253, Aff158
Eskut, E.
Guler, Y.Aff254, Aff158
Gurpinar Guler, E.Aff254, Aff158
Hos, I.Aff255, Aff158
Isik, C.
Kara, O.
Kayis Topaksu, A.
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff256, Aff158
Polatoz, A.
Simsek, A. E.
Tali, B.Aff257, Aff158
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.Aff258, Aff159
Karapinar, G.Aff259, Aff159
Ocalan, K.Aff260, Aff159
Yalvac, M.Aff261, Aff159
Akgun, B.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff262, Aff160
Kaya, O.Aff263, Aff160
Özçelik, Ö.
Tekten, S.Aff264, Aff160
Yetkin, E. A.Aff265, Aff160
Cakir, A.
Cankocak, K.Aff253, Aff161
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff266, Aff161
Cerci, S.Aff257, Aff162
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Sunar Cerci, D.Aff257, Aff162
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Anthony, D.
Bhal, E.
Bologna, S.
Brooke, J. J.
Bundock, A.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
Seif El Nasr-Storey, S.
Smith, V. J.
Stylianou, N.Aff6, Aff165
Walkingshaw Pass, K.
White, R.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff267, Aff166
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Cooke, C.
Ellis, K. V.
Harder, K.
Harper, S.
Holmberg, M. l.Aff166, Aff166
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Bonomally, S.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Cepaitis, V.
Chahal, G. S.Aff268, Aff167
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Della Negra, M.
Fayer, S.
Fedi, G.
Hall, G.
Hassanshahi, M. H.
Iles, G.
Langford, J.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Monk, D. G.
Nash, J.Aff269, Aff167
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.Aff151, Aff167
Vojinovic, M.
Wardle, N.
Webb, S. N.
Winterbottom, D.
Coldham, K.
Cole, J. E.
Khan, A.
Kyberd, P.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Abdullin, S.
Brinkerhoff, A.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Kanuganti, A. R.
McMaster, B.
Pastika, N.
Saunders, M.
Sawant, S.
Sutantawibul, C.
Wilson, J.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Vargas Hernandez, A. M.
Buccilli, A.
Cooper, S. I.
Di Croce, D.
Gleyzer, S. V.
Henderson, C.
Perez, C. U.
Rumerio, P.Aff102, Aff171
West, C.
Akpinar, A.
Albert, A.
Arcaro, D.
Cosby, C.
Demiragli, Z.
Fontanesi, E.
Gastler, D.
May, S.
Rohlf, J.
Salyer, K.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Tsatsos, A.
Yuan, S.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.Aff44, Aff173
Cutts, D.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff270, Aff173
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Lukasik, M.
Luo, J.
Narain, M.
Sagir, S.Aff271, Aff173
Usai, E.
Wong, W. Y.
Yan, X.
Yu, D.
Zhang, W.
Bonilla, J.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chertok, M.
Conway, J.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Haza, G.
Jensen, F.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Regnery, B.
Taylor, D.
Yao, Y.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Cousins, R.
Datta, A.
Hamilton, D.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Iqbal, M. A.
Lam, T.
Nash, W. A.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Stone, B.
Valuev, V.
Burt, K.
Chen, Y.
Clare, R.
Gary, J. W.
Gordon, M.
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Long, O. R.
Manganelli, N.
Olmedo Negrete, M.
Si, W.
Wimpenny, S.
Zhang, Y.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Deelen, N.
Diaz, D.
Duarte, J.
Gerosa, R.
Giannini, L.
Gilbert, D.
Guiang, J.
Kansal, R.
Krutelyov, V.
Lee, R.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
Pieri, M.
Sathia Narayanan, B. V.
Sharma, V.
Tadel, M.
Vartak, A.
Würthwein, F.
Xiang, Y.
Yagil, A.
Amin, N.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dorsett, A.
Dutta, V.
Incandela, J.
Kilpatrick, M.
Kim, J.
Marsh, B.
Mei, H.
Oshiro, M.
Quinnan, M.
Richman, J.
Sarica, U.
Setti, F.
Sheplock, J.
Stuart, D.
Wang, S.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Dutta, I.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Mao, J.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wang, C.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Alison, J.
An, S.
Andrews, M. B.
Bryant, P.
Ferguson, T.
Harilal, A.
Liu, C.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Sanchez, A.
Terrill, W.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Hassani, A.
MacDonald, E.
Patel, R.
Perloff, A.
Savard, C.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Bright-thonney, S.
Cheng, Y.
Cranshaw, D. J.
Hogan, S.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Reichert, J.
Reid, M.
Ryd, A.
Sun, W.
Thom, J.
Wittich, P.
Zou, R.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Di Petrillo, K. F.
Elvira, V. D.
Feng, Y.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Heller, R.
Herwig, T. C.
Hirschauer, J.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kwok, K. H. M.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, T.
Madrid, C.
Maeshima, K.
Mantilla, C.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
Ngadiuba, J.
O’Dell, V.
Papadimitriou, V.
Pedro, K.
Pena, C.Aff179, Aff183
Prokofyev, O.
Ravera, F.
Reinsvold Hall, A.
Ristori, L.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Weber, H. A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Cherepanov, V.
Errico, F.
Field, R. D.
Guerrero, D.
Joshi, B. M.
Kim, M.
Koenig, E.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Muthirakalayil Madhu, A.
Rawal, N.
Rosenzweig, D.
Rosenzweig, S.
Rotter, J.
Shi, K.
Sturdy, J.
Wang, J.
Yigitbasi, E.
Zuo, X.
Adams, T.
Askew, A.
Habibullah, R.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Khurana, R.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Prosper, H.
Schiber, C.
Viazlo, O.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M. M.
Butalla, S.
Elkafrawy, T.Aff272, Aff186
Hohlmann, M.
Kumar Verma, R.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Becerril Gonzalez, H.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Merrit, A. H.
Mills, C.
Oh, G.
Roy, T.
Rudrabhatla, S.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Viinikainen, J.
Wang, X.
Wu, Z.
Ye, Z.
Alhusseini, M.
Dilsiz, K.Aff273, Aff188
Gandrajula, R. P.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.Aff42, Aff188
Nachtman, J.
Ogul, H.Aff274, Aff188
Onel, Y.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.Aff275, Aff188
Amram, O.
Blumenfeld, B.
Corcodilos, L.
Davis, J.
Eminizer, M.
Gritsan, A. V.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Swartz, M.
Vámi, T. Á.
Abreu, A.
Anguiano, J.
Baldenegro Barrera, C.
Baringer, P.
Bean, A.
Bylinkin, A.
Flowers, Z.
Isidori, T.
Khalil, S.
King, J.
Krintiras, G.
Kropivnitskaya, A.
Lazarovits, M.
Lindsey, C.
Marquez, J.
Minafra, N.
Murray, M.
Nickel, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Salvatico, R.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Smith, C.
Tapia Takaki, J. D.
Wang, Q.
Warner, Z.
Williams, J.
Wilson, G.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mitchell, T.
Modak, A.
Nam, K.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Adams, E.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Kellogg, R. G.
Koeth, T.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Palmer, C.
Seidel, M.
Skuja, A.
Wang, L.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Andreassi, G.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
Chen, Y.
D’Alfonso, M.
Eysermans, J.
Freer, C.
Gomez Ceballos, G.
Goncharov, M.
Harris, P.
Hu, M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Krupa, J.
Lee, Y.-J.
Mironov, C.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Wang, J.
Wang, Z.
Wyslouch, B.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Mans, J.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M. A.
Bloom, K.
Bryson, M.
Chauhan, S.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
Joo, C.
Kravchenko, I.
Musich, M.
Reed, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Tabb, W.
Yan, F.
Zecchinelli, A. G.
Agarwal, G.
Bandyopadhyay, H.
Hay, L.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Nguyen, D.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Williams, A.
Alverson, G.
Barberis, E.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Li, J.
Madigan, G.
Marzocchi, B.
Morse, D. M.
Nguyen, V.
Orimoto, T.
Parker, A.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Chen, Z.
Gilbert, A.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Liu, Y.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Velasco, M.
Band, R.
Bucci, R.
Das, A.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Hurtado Anampa, K.
Jessop, C.
Lannon, K.
Lawrence, J.
Loukas, N.
Lutton, D.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
McCauley, T.
Mcgrady, C.
Mohrman, K.
Musienko, Y.Aff134, Aff200
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Townsend, A.
Wayne, M.
Wightman, A.
Zarucki, M.
Zygala, L.
Bylsma, B.
Cardwell, B.
Durkin, L. S.
Francis, B.
Hill, C.
Nunez Ornelas, M.
Wei, K.
Winer, B. L.
Yates, B. R.
Addesa, F. M.
Bonham, B.
Das, P.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Frankenthal, A.
Greenberg, B.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kopp, G.
Kwan, S.
Lange, D.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Bakshi, A. S.
Barnes, V. E.
Chawla, R.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Karmarkar, S.
Kondratyev, D.
Liu, M.
Negro, G.
Neumeister, N.
Paspalaki, G.
Peng, C. C.
Piperov, S.
Purohit, A.
Schulte, J. F.
Stojanovic, M.
Thieman, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Dolen, J.
Parashar, N.
Baty, A.
Decaro, M.
Dildick, S.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Gardner, P.
Geurts, F. J. M.
Kumar, A.
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Shi, W.
Stahl Leiton, A. G.
Yang, S.
Zhang, L.
Zhang, Y.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Taus, R.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gandrakota, A.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Karacheban, O.Aff228, Aff208
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thayil, S. A.
Thomas, S.
Wang, H.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Fiorendi, S.
Spanier, S.
Bouhali, O.Aff276, Aff210
Dalchenko, M.
Delgado, A.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff106, Aff210
Kim, H.
Luo, S.
Malhotra, S.
Mueller, R.
Overton, D.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
Hegde, V.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Appelt, E.
Greene, S.
Gurrola, A.
Johns, W.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Arenton, M. W.
Cox, B.
Cummings, G.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Li, A.
Neu, C.
Tannenwald, B.
White, S.
Wolfe, E.
Poudyal, N.
Black, K.
Bose, T.
Caillol, C.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Everaerts, P.
Fienga, F.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Loveless, R.
Madhusudanan Sreekala, J.
Mallampalli, A.
Mohammadi, A.
Pinna, D.
Savin, A.
Shang, V.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Trembath-Reichert, S.
Vetens, W.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of High Energy Physics. 2021(12)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
An embedding technique to determine ττ backgrounds in proton-proton collision data
Autorzy :
Sirunyan, Albert M
Tumasyan, Armen
Flechl, Martin
Magitteri, Alessio
Kim, Ji Hyun
Lee, Jason Sang Hun
Park, Inkyu
Choi, Young-Il
Hwang, Chanwook
Lee, Jongseok
Yu, Intae
Veckalns, Viesturs
Dudenas, Vytautas
Juodagalvis, Andrius
Piotrzkowski, Krzysztof
Vaitkus, Juozas
Ibrahim, Zainol Abidin
Md Ali, Mohd Adli Bin
Mohamad Idris, Faridah
Wan Abdullah, Wan Ahmad Tajuddin
Yusli, Mohd Nizam
Zolkapli, Zukhaimira
Benitez, Jose F
Castaneda Hernandez, Alfredo
Murillo Quijada, Javier Alberto
Saggio, Alessia
Castilla-Valdez, Heriberto
De La Cruz-Burelo, Eduard
Duran-Osuna, Cecilia
Heredia-De La Cruz, Ivan
Lopez-Fernandez, Ricardo
Mejia Guisao, Jhovanny
Rabadán-Trejo, Raúl Iraq
Ramirez-Sanchez, Gabriel
Reyes-Almanza, Rogelio
Sánchez Hernández, Alberto
Vidal Marono, Miguel
Carrillo Moreno, Salvador
Oropeza Barrera, Cristina
Ramírez García, Mateo
Vazquez Valencia, Fabiola
Eysermans, Jan
Pedraza, Isabel
Salazar Ibarguen, Humberto Antonio
Uribe Estrada, Cecilia
Morelos Pineda, Antonio
Krofcheck, David
Vischia, Pietro
Bheesette, Srinidhi
Butler, Philip H
Ahmad, Ashfaq
Ahmad, Muhammad, 1
Asghar, Muhammad Irfan
Hassan, Qamar
Hoorani, Hafeez R
Khan, Wajid Ali
Shah, Mehar Ali
Shoaib, Muhammad
Zobec, Joze
Waqas, Muhammad
Bialkowska, Helena
Bluj, Michal
Boimska, Bozena
Frueboes, Tomasz
Górski, Maciej
Kazana, Malgorzata
Szleper, Michal
Traczyk, Piotr
Zalewski, Piotr
Alves, Fábio Lúcio
Bunkowski, Karol
Byszuk, Adrian
Doroba, Krzysztof
Kalinowski, Artur
Konecki, Marcin
Krolikowski, Jan
Misiura, Maciej
Olszewski, Michal
Pyskir, Andrzej
Walczak, Marek
Alves, Gilvan
Araujo, Mariana
Bargassa, Pedrame
Beirão Da Cruz E Silva, Cristóvão
Di Francesco, Agostino
Faccioli, Pietro
Galinhas, Bruno
Gallinaro, Michele
Hollar, Jonathan
Leonardo, Nuno
Seixas, Joao
Correia Silva, Gilson
Strong, Giles
Toldaiev, Oleksii
Varela, Joao
Afanasiev, Serguei
Bunin, Pavel
Gavrilenko, Mikhail
Golutvin, Igor
Gorbunov, Ilya
Kamenev, Alexey
Karjavine, Vladimir
Hensel, Carsten
Lanev, Alexander
Malakhov, Alexander
Matveev, Viktor
Moisenz, Petr
Palichik, Vladimir
Perelygin, Victor
Shmatov, Sergey
Shulha, Siarhei
Skatchkov, Nikolai
Smirnov, Vitaly
Fruehwirth, Rudolf
Moraes, Arthur
Voytishin, Nikolay
Zarubin, Anatoli
Golovtsov, Victor
Ivanov, Yury
Kim, Victor
Kuznetsova, Ekaterina
Levchenko, Petr
Murzin, Victor
Oreshkin, Vadim
Smirnov, Igor
Pol, Maria Elena
Sosnov, Dmitry
Sulimov, Valentin
Uvarov, Lev
Vavilov, Sergey
Vorobyev, Alexey
Andreev, Yuri
Dermenev, Alexander
Gninenko, Sergei
Golubev, Nikolai
Karneyeu, Anton
Rebello Teles, Patricia
Kirsanov, Mikhail
Krasnikov, Nikolai
Pashenkov, Anatoli
Shabanov, Arseniy
Tlisov, Danila
Toropin, Alexander
Epshteyn, Vladimir
Gavrilov, Vladimir
Lychkovskaya, Natalia
Popov, Vladimir
Belchior Batista Das Chagas, Ewerton
Pozdnyakov, Ivan
Safronov, Grigory
Spiridonov, Alexander
Stepennov, Anton
Stolin, Viatcheslav
Toms, Maria
Vlasov, Evgueni
Zhokin, Alexander
Aushev, Tagir
Chadeeva, Marina
Carvalho, Wagner
Parygin, Pavel
Popova, Elena
Rusinov, Vladimir
Andreev, Vladimir
Azarkin, Maksim
Dremin, Igor
Kirakosyan, Martin
Terkulov, Adel
Belyaev, Andrey
Boos, Edouard
Chinellato, Jose
Bunichev, Viacheslav
Dubinin, Mikhail
Dudko, Lev
Ershov, Alexander
Gribushin, Andrey
Klyukhin, Vyacheslav
Kodolova, Olga
Lokhtin, Igor
Obraztsov, Stepan
Perfilov, Maxim
Coelho, Eduardo
Savrin, Viktor
Barnyakov, Alexander
Blinov, Vladimir
Dimova, Tatyana
Kardapoltsev, Leonid
Skovpen, Yuri
Azhgirey, Igor
Bayshev, Igor
Bitioukov, Sergei
Kachanov, Vassili
Melo Da Costa, Eliza
Kalinin, Alexey
Konstantinov, Dmitri
Mandrik, Petr
Petrov, Vladimir
Ryutin, Roman
Slabospitskii, Sergei
Sobol, Andrei
Troshin, Sergey
Tyurin, Nikolay
Uzunian, Andrey
Da Silveira, Gustavo Gil
Volkov, Alexey
Babaev, Anton
Baidali, Sergei
Okhotnikov, Vitalii
Adzic, Petar
Cirkovic, Predrag
Devetak, Damir
Dordevic, Milos
Milenovic, Predrag
Milosevic, Jovan
De Jesus Damiao, Dilson
Alcaraz Maestre, Juan
Álvarez Fernández, Adrian
Bachiller, Irene
Barrio Luna, Mar
Brochero Cifuentes, Javier Andres
Cerrada, Marcos
Colino, Nicanor
De La Cruz, Begona
Delgado Peris, Antonio
Fernandez Bedoya, Cristina
Ghete, Vasile Mihai
De Oliveira Martins, Carley
Fernández Ramos, Juan Pablo
Flix, Jose
Fouz, Maria Cruz
Gonzalez Lopez, Oscar
Goy Lopez, Silvia
Hernandez, Jose M
Josa, Maria Isabel
Moran, Dermot
Pérez-Calero Yzquierdo, Antonio María
Puerta Pelayo, Jesus
Fonseca De Souza, Sandro
Redondo, Ignacio
Romero, Luciano
Sánchez Navas, Sergio
Senghi Soares, Mara
Triossi, Andrea
Albajar, Carmen
de Trocóniz, Jorge F
Cuevas, Javier
Erice, Carlos
Fernandez Menendez, Javier
Huertas Guativa, Lina Milena
Folgueras, Santiago
Gonzalez Caballero, Isidro
González Fernández, Juan Rodrigo
Palencia Cortezon, Enrique
Rodríguez Bouza, Víctor
Sanchez Cruz, Sergio
Vizan Garcia, Jesus Manuel
Cabrillo, Iban Jose
Calderon, Alicia
Chazin Quero, Barbara
Malbouisson, Helena
Duarte Campderros, Jordi
Fernandez, Marcos
Fernández Manteca, Pedro José
García Alonso, Andrea
Garcia-Ferrero, Juan
Gomez, Gervasio
Lopez Virto, Amparo
Marco, Jesus
Martinez Rivero, Celso
Martinez Ruiz del Arbol, Pablo
Matos Figueiredo, Diego
Matorras, Francisco
Piedra Gomez, Jonatan
Prieels, Cédric
Rodrigo, Teresa
Ruiz-Jimeno, Alberto
Scodellaro, Luca
Trevisani, Nicolò
Vila, Ivan
Vilar Cortabitarte, Rocio
Wickramage, Nadeesha
Melo De Almeida, Miqueias
Abbaneo, Duccio
Akgun, Bora
Auffray, Etiennette
Auzinger, Georg
Baillon, Paul
Ball, Austin
Barney, David
Bendavid, Joshua
Bianco, Michele
Bocci, Andrea
Mora Herrera, Clemencia
Botta, Cristina
Brondolin, Erica
Camporesi, Tiziano
Cepeda, Maria
Cerminara, Gianluca
Chapon, Emilien
Chen, Yi
Cucciati, Giacomo
D'Enterria, David
Dabrowski, Anne
Mundim, Luiz
Daci, Nadir
Daponte, Vincenzo
David Tinoco Mendes, Andre
De Roeck, Albert
Deelen, Nikkie
Dobson, Marc
Dünser, Marc
Dupont, Niels
Elliott-Peisert, Anna
Fallavollita, Francesco
Nogima, Helio
Fasanella, Daniele
Franzoni, Giovanni
Fulcher, Jonathan
Funk, Wolfgang
Gigi, Dominique
Gilbert, Andrew
Gill, Karl
Glege, Frank
Gruchala, Marek
Guilbaud, Maxime
Prado Da Silva, Wanda Lucia
Gulhan, Doga
Hegeman, Jeroen
Heidegger, Constantin
Iiyama, Yutaro
Innocente, Vincenzo
Innocenti, Gian Michele
Jafari, Abideh
Janot, Patrick
Karacheban, Olena
Kieseler, Jan
Hrubec, Josef
Sanchez Rosas, Luis Junior
Kornmayer, Andreas
Krammer, Manfred
Lange, Clemens
Lecoq, Paul
Lourenco, Carlos
Malgeri, Luca
Mannelli, Marcello
Massironi, Andrea
Meijers, Frans
Merlin, Jeremie Alexandre
Santoro, Alberto
Mersi, Stefano
Meschi, Emilio
Moortgat, Filip
Mulders, Martijn
Ngadiuba, Jennifer
Nourbakhsh, Shervin
Orfanelli, Styliani
Orsini, Luciano
Pantaleo, Felice
Pape, Luc
Sznajder, Andre
Perez, Emmanuel
Peruzzi, Marco
Petrilli, Achille
Petrucciani, Giovanni
Pfeiffer, Andreas
Pierini, Maurizio
Pitters, Florian Michael
Rabady, Dinyar
Racz, Attila
Rovere, Marco
Thiel, Mauricio
Sakulin, Hannes
Schäfer, Christoph
Schwick, Christoph
Selvaggi, Michele
Sharma, Archana
Silva, Pedro
Sphicas, Paraskevas
Stakia, Anna
Steggemann, Jan
Treille, Daniel
Tonelli Manganote, Edmilson José
Tsirou, Andromachi
Vartak, Adish
Verzetti, Mauro
Zeuner, Wolfram Dietrich
Caminada, Lea
Deiters, Konrad
Erdmann, Wolfram
Horisberger, Roland
Ingram, Quentin
Kaestli, Hans-Christian
Torres Da Silva De Araujo, Felipe
Kotlinski, Danek
Langenegger, Urs
Rohe, Tilman
Wiederkehr, Stephan Albert
Backhaus, Malte
Bäni, Lukas
Berger, Pirmin
Chernyavskaya, Nadezda
Dissertori, Günther
Dittmar, Michael
Vilela Pereira, Antonio
Donegà, Mauro
Dorfer, Christian
Gómez Espinosa, Tirso Alejandro
Grab, Christoph
Hits, Dmitry
Klijnsma, Thomas
Lustermann, Werner
Manzoni, Riccardo Andrea
Marionneau, Matthieu
Meinhard, Maren Tabea
Ahuja, Sudha
Micheli, Francesco
Musella, Pasquale
Nessi-Tedaldi, Francesca
Pauss, Felicitas
Perrin, Gaël
Perrozzi, Luca
Pigazzini, Simone
Reichmann, Michael
Reissel, Christina
Ruini, Daniele
Bernardes, Cesar Augusto
Sanz Becerra, Diego Alejandro
Schönenberger, Myriam
Shchutska, Lesya
Tavolaro, Vittorio Raoul
Theofilatos, Konstantinos
Vesterbacka Olsson, Minna Leonora
Wallny, Rainer
Zhu, De Hua
Aarrestad, Thea Klaeboe
Amsler, Claude
Calligaris, Luigi
Brzhechko, Danyyl
Canelli, Maria Florencia
De Cosa, Annapaola
Del Burgo, Riccardo
Donato, Silvio
Galloni, Camilla
Hreus, Tomas
Kilminster, Benjamin
Leontsinis, Stefanos
Mikuni, Vinicius Massami
Jeitler, Manfred
Tomei, Thiago
Neutelings, Izaak
Rauco, Giorgia
Robmann, Peter
Salerno, Daniel
Schweiger, Korbinian
Seitz, Claudia
Takahashi, Yuta
Wertz, Sébastien
Zucchetta, Alberto
Doan, Thi Hien
De Moraes Gregores, Eduardo
Kuo, Chia-Ming
Lin, Willis
Yu, Shin-Shan
Chang, Paoti
Chao, Yuan
Chen, Kai-Feng
Chen, Po-Hsun
Hou, George Wei-Shu
Liu, Yueh-Feng
Lu, Rong-Shyang
Mercadante, Pedro G
Paganis, Efstathios
Psallidas, Andreas
Steen, Arnaud
Asavapibhop, Burin
Srimanobhas, Norraphat
Suwonjandee, Narumon
Bakirci, Mustafa Numan
Bat, Ayse
Boran, Fatma
Damarseckin, Serdal
Novaes, Sergio F
Demiroglu, Zuhal Seyma
Dolek, Furkan
Dozen, Candan
Dumanoglu, Isa
Gokbulut, Gul
Gurpinar guler, Emine
Guler, Yalcin
Hos, Ilknur
Isik, Candan
Kangal, Evrim Ersin
Padula, Sandra
Kara, Ozgun
Kayis Topaksu, Aysel
Kiminsu, Ugur
Oglakci, Mehmet
Onengut, Gulsen
Ozdemir, Kadri
Polatoz, Ayse
Tali, Bayram
Tok, Ufuk Guney
Topakli, Huseyin
Aleksandrov, Aleksandar
Turkcapar, Semra
Zorbakir, Ibrahim Soner
Zorbilmez, Caglar
Isildak, Bora
Karapinar, Guler
Yalvac, Metin
Zeyrek, Mehmet
Atakisi, Ismail Okan
Gülmez, Erhan
Kaya, Mithat
Hadjiiska, Roumyana
Kaya, Ozlem
Özçelik, Özlem
Ozkorucuklu, Suat
Tekten, Sevgi
Yetkin, Elif Asli
Agaras, Merve Nazlim
Cakir, Altan
Cankocak, Kerem
Komurcu, Yildiray
Sen, Sercan
Iaydjiev, Plamen
Grynyov, Boris
Levchuk, Leonid
Ball, Fionn
Brooke, James John
Burns, Douglas
Clement, Emyr
Cussans, David
Davignon, Olivier
Flacher, Henning
Goldstein, Joel
Marinov, Andrey
Heath, Greg P
Heath, Helen F
Kreczko, Lukasz
Newbold, Dave M
Paramesvaran, Sudarshan
Penning, Bjoern
Sakuma, Tai
Smith, Dominic
Smith, Vincent J
Taylor, Joseph
Misheva, Milena
Titterton, Alexander
Bell, Ken W
Belyaev, Alexander
Brew, Christopher
Brown, Robert M
Cieri, Davide
Cockerill, David JA
Coughlan, John A
Harder, Kristian
Harper, Sam
Krammer, Natascha
Rodozov, Mircho
Linacre, Jacob
Manolopoulos, Konstantinos
Olaiya, Emmanuel
Petyt, David
Reis, Thomas
Schuh, Thomas
Shepherd-Themistocleous, Claire
Thea, Alessandro
Tomalin, Ian R
Williams, Thomas
Shopova, Mariana
Womersley, William John
Bainbridge, Robert
Bloch, Philippe
Borg, Johan
Breeze, Shane
Buchmuller, Oliver
Bundock, Aaron
Colling, David
Dauncey, Paul
Davies, Gavin
Sultanov, Georgi
Della Negra, Michel
Di Maria, Riccardo
Everaerts, Pieter
Hall, Geoffrey
Iles, Gregory
James, Thomas
Komm, Matthias
Laner, Christian
Lyons, Louis
Magnan, Anne-Marie
Dimitrov, Anton
Malik, Sarah
Martelli, Arabella
Milosevic, Vukasin
Nash, Jordan
Nikitenko, Alexander
Palladino, Vito
Pesaresi, Mark
Raymond, David Mark
Richards, Alexander
Rose, Andrew
Litov, Leander
Scott, Edward
Seez, Christopher
Shtipliyski, Antoni
Singh Chahal, Gurpreet
Stoye, Markus
Strebler, Thomas
Summers, Sioni
Tapper, Alexander
Uchida, Kirika
Virdee, Tejinder
Pavlov, Borislav
Wardle, Nicholas
Winterbottom, Daniel
Wright, Jack
Zenz, Seth Conrad
Cole, Joanne
Hobson, Peter R
Khan, Akram
Kyberd, Paul
Mackay, Catherine Kirsty
Morton, Alexander
Petkov, Peicho
Reid, Ivan
Teodorescu, Liliana
Zahid, Sema
Call, Kenneth
Dittmann, Jay
Hatakeyama, Kenichi
Liu, Hongxuan
Madrid, Christopher
McMaster, Brooks
Pastika, Nathaniel
Fang, Wenxing
Smith, Caleb
Bartek, Rachel
Dominguez, Aaron
Buccilli, Andrew
Charaf, Otman
Cooper, Seth
Henderson, Conor
Rumerio, Paolo
West, Christopher
Arcaro, Daniel
Gao, Xuyang
Bose, Tulika
Demiragli, Zeynep
Gastler, Daniel
Girgis, Semiray
Pinna, Deborah
Richardson, Clint
Rohlf, James
Sperka, David
Suarez, Indara
Sulak, Lawrence
Yuan, Li
Zou, David
Benelli, Gabriele
Burkle, Bjorn
Coubez, Xavier
Cutts, David
Hadley, Mary
Hakala, John
Heintz, Ulrich
Hogan, Julie Managan
Kwok, Ka Hei Martin
Krätschmer, Ilse
Ahmad, Muhammad, 2
Laird, Edward
Landsberg, Greg
Lee, Jangbae
Mao, Zaixing
Narain, Meenakshi
Sagir, Sinan
Syarif, Rizki
Usai, Emanuele
Yu, David
Band, Reyer
Bian, Jian-Guo
Brainerd, Christopher
Breedon, Richard
Burns, Dustin
Calderon De La Barca Sanchez, Manuel
Chertok, Maxwell
Conway, John
Conway, Rylan
Cox, Peter Timothy
Erbacher, Robin
Flores, Chad
Chen, Guo-Ming
Funk, Garrett
Ko, Winston
Kukral, Ota
Lander, Richard
Mulhearn, Michael
Pellett, Dave
Pilot, Justin
Shalhout, Shalhout
Shi, Mengyao
Stolp, Dustin
Chen, He-Sheng
Taylor, Devin
Tos, Kyle
Tripathi, Mani
Wang, Zhangqier
Zhang, Fengwangdong
Bachtis, Michail
Bravo, Cameron
Cousins, Robert
Dasgupta, Abhigyan
Florent, Alice
Chen, Mingshui
Hauser, Jay
Ignatenko, Mikhail
Mccoll, Nickolas
Regnard, Simon
Saltzberg, David
Schnaible, Christian
Valuev, Vyacheslav
Bouvier, Elvire
Burt, Kira
Clare, Robert
Chen, Ye
Gary, J William
Ghiasi Shirazi, Seyyed Mohammad Amin
Hanson, Gail
Karapostoli, Georgia
Kennedy, Elizabeth
Lacroix, Florent
Long, Owen Rosser
Olmedo Negrete, Manuel
Paneva, Mirena Ivova
Si, Weinan
Jiang, Chun-Hua
Wang, Long
Wei, Hua
Wimpenny, Stephen
Yates, Brent
Branson, James G
Chang, Philip
Cittolin, Sergio
Derdzinski, Mark
Gerosa, Raffaele
Gilbert, Dylan
Leggat, Duncan
Hashemi, Bobak
Holzner, André
Klein, Daniel
Kole, Gouranga
Krutelyov, Vyacheslav
Letts, James
Masciovecchio, Mario
May, Samuel
Olivito, Dominick
Padhi, Sanjay
Liao, Hongbo
Pieri, Marco
Sharma, Vivek
Tadel, Matevz
Wood, John
Würthwein, Frank
Yagil, Avraham
Zevi Della Porta, Giovanni
Amin, Nick
Bhandari, Rohan
Campagnari, Claudio
Liu, Zhenan
Citron, Matthew
Dutta, Valentina
Franco Sevilla, Manuel
Gouskos, Loukas
Heller, Ryan
Incandela, Joe
Mei, Hualin
Ovcharova, Ana
Qu, Huilin
Richman, Jeffrey
Liko, Dietrich
Shaheen, Sarmad Masood
Stuart, David
Wang, Sicheng
Yoo, Jaehyeok
Anderson, Dustin
Bornheim, Adolf
Lawhorn, Jay Mathew
Lu, Nan
Newman, Harvey B
Nguyen, Thong
Pata, Joosep
Spiezia, Aniello
Spiropulu, Maria
Vlimant, Jean-Roch
Wilkinson, Richard
Xie, Si
Zhang, Zhicai
Zhu, Ren-Yuan
Andrews, Michael Benjamin
Ferguson, Thomas
Mudholkar, Tanmay
Paulini, Manfred
Tao, Junquan
Sun, Menglei
Vorobiev, Igor
Weinberg, Marc
Cumalat, John Perry
Ford, William T
Jensen, Frank
Johnson, Andrew
MacDonald, Emily
Mulholland, Troy
Patel, Rishi
Yazgan, Efe
Perloff, Alexx
Stenson, Kevin
Ulmer, Keith
Wagner, Stephen Robert
Alexander, James
Chaves, Jorge
Cheng, Yangyang
Chu, Jennifer
Datta, Abhisek
Mcdermott, Kevin
Zhang, Huaqiao
Mirman, Nathan
Monroy, Jose
Patterson, Juliet Ritchie
Quach, Dan
Rinkevicius, Aurelijus
Ryd, Anders
Skinnari, Louise
Soffi, Livia
Tan, Shao Min
Tao, Zhengcheng
Zhang, Sijing
Thom, Julia
Tucker, Jordan
Wittich, Peter
Zientek, Margaret
Abdullin, Salavat
Albrow, Michael
Alyari, Maral
Apollinari, Giorgio
Apresyan, Artur
Apyan, Aram
Zhao, Jingzhou
Banerjee, Sunanda
Bauerdick, Lothar AT
Beretvas, Andrew
Berryhill, Jeffrey
Bhat, Pushpalatha C
Burkett, Kevin
Butler, Joel Nathan
Canepa, Anadi
Cerati, Giuseppe Benedetto
Cheung, Harry
Ban, Yong
Chlebana, Frank
Cremonesi, Matteo
Duarte, Javier
Elvira, Victor Daniel
Freeman, Jim
Gecse, Zoltan
Gottschalk, Erik
Gray, Lindsey
Green, Dan
Grünendahl, Stefan
Chen, Geng
Gutsche, Oliver
Hanlon, Jim
Harris, Robert M
Hasegawa, Satoshi
Hirschauer, James
Hu, Zhen
Jayatilaka, Bodhitha
Jindariani, Sergo
Johnson, Marvin
Joshi, Umesh
Levin, Andrew
Klima, Boaz
Kortelainen, Matti J
Kreis, Benjamin
Lammel, Stephan
Lincoln, Don
Lipton, Ron
Liu, Miaoyuan
Liu, Tiehui
Lykken, Joseph
Maeshima, Kaori
Madlener, Thomas
Li, Jing
Marraffino, John Michael
Mason, David
McBride, Patricia
Merkel, Petra
Mrenna, Stephen
Nahn, Steve
O'Dell, Vivian
Pedro, Kevin
Pena, Cristian
Prokofyev, Oleg
Li, Linwei
Rakness, Gregory
Ravera, Fabio
Reinsvold Hall, Allison
Ristori, Luciano
Savoy-Navarro, Aurore
Schneider, Basil
Sexton-Kennedy, Elizabeth
Soha, Aron
Spalding, William J
Spiegel, Leonard
Li, Qiang
Stoynev, Stoyan
Strait, James
Strobbe, Nadja
Taylor, Lucas
Tkaczyk, Slawek
Tran, Nhan Viet
Uplegger, Lorenzo
Vaandering, Eric Wayne
Vernieri, Caterina
Verzocchi, Marco
Mao, Yajun
Vidal, Richard
Wang, Michael
Weber, Hannsjoerg Artur
Acosta, Darin
Avery, Paul
Bortignon, Pierluigi
Bourilkov, Dimitri
Brinkerhoff, Andrew
Cadamuro, Luca
Carnes, Andrew
Qian, Si-Jin
Curry, David
Field, Richard D
Gleyzer, Sergei V
Joshi, Bhargav Madhusudan
Konigsberg, Jacobo
Korytov, Andrey
Lo, Kin Ho
Ma, Peisen
Matchev, Konstantin
Menendez, Nicholas
Wang, Dayong
Mitselmakher, Guenakh
Rosenzweig, Daniel
Shi, Kun
Wang, Jian, 2
Wang, Sean-Jiun
Zuo, Xunwu
Joshi, Yagya Raj
Linn, Stephan
Ackert, Andrew
Adams, Todd
Wang, Yi
Askew, Andrew
Hagopian, Sharon
Hagopian, Vasken
Johnson, Kurtis F
Khurana, Raman
Kolberg, Ted
Martinez, German
Perry, Thomas
Prosper, Harrison
Saha, Anirban
Avila, Carlos
Schiber, Catherine
Yohay, Rachel
Baarmand, Marc M
Bhopatkar, Vallary
Colafranceschi, Stefano
Hohlmann, Marcus
Noonan, Daniel
Rahmani, Mehdi
Roy, Titas
Saunders, Mark
Cabrera, Andrés
Yumiceva, Francisco
Adams, Mark Raymond
Apanasevich, Leonard
Berry, Douglas
Betts, Russell Richard
Cavanaugh, Richard
Chen, Xuan
Dittmer, Susan
Evdokimov, Olga
Gerber, Cecilia Elena
Carrillo Montoya, Camilo Andres
Hangal, Dhanush Anil
Hofman, David Jonathan
Jung, Kurt
Kamin, Jason
Mills, Corrinne
Tonjes, Marguerite
Varelas, Nikos
Wang, Hui
Wang, Xiao
Wu, Zhenbin
Mikulec, Ivan
Chaparro Sierra, Luisa Fernanda
Zhang, Jingyu
Alhusseini, Mohammad
Bilki, Burak
Clarida, Warren
Dilsiz, Kamuran
Durgut, Süleyman
Gandrajula, Reddy Pratap
Haytmyradov, Maksat
Khristenko, Viktor
Köseyan, Ohannes Kamer
Florez, Carlos
Merlo, Jean-Pierre
Mestvirishvili, Alexi
Moeller, Anthony
Nachtman, Jane
Ogul, Hasan
Onel, Yasar
Ozok, Ferhat
Penzo, Aldo
Snyder, Christina
Tiras, Emrah
González Hernández, Carlos Felipe
Wetzel, James
Blumenfeld, Barry
Cocoros, Alice
Eminizer, Nicholas
Fehling, David
Feng, Lei
Gritsan, Andrei
Hung, Wai Ting
Maksimovic, Petar
Roskes, Jeffrey
Segura Delgado, Manuel Alejandro
Sarica, Ulascan
Swartz, Morris
Xiao, Meng
Al-bataineh, Ayman
Baringer, Philip
Bean, Alice
Boren, Samuel
Bowen, James
Bylinkin, Alexander
Castle, James
Godinovic, Nikola
Khalil, Sadia
Kropivnitskaya, Anna
Majumder, Devdatta
Mcbrayer, William
Murray, Michael
Rogan, Christopher
Sanders, Stephen
Schmitz, Erich
Tapia Takaki, Daniel
Wang, Quan
Lelas, Damir
Duric, Senka
Ivanov, Andrew
Kaadze, Ketino
Kim, Doyeong
Maravin, Yurii
Mendis, Dalath Rachitha
Mitchell, Tyler
Modak, Atanu
Mohammadi, Abdollah
Rebassoo, Finn
Puljak, Ivica
Wright, Douglas
Baden, Drew
Baron, Owen
Belloni, Alberto
Eno, Sarah Catherine
Feng, Yongbin
Ferraioli, Charles
Hadley, Nicholas John
Jabeen, Shabnam
Jeng, Geng-Yuan
Sculac, Toni
Kellogg, Richard G
Kunkle, Joshua
Mignerey, Alice
Nabili, Sara
Ricci-Tam, Francesca
Seidel, Markus
Shin, Young Ho
Skuja, Andris
Tonwar, Suresh C
Wong, Kak
Antunovic, Zeljko
Abercrombie, Daniel
Allen, Brandon
Azzolini, Virginia
Baty, Austin
Bi, Ran
Brandt, Stephanie
Busza, Wit
Cali, Ivan Amos
D'Alfonso, Mariarosaria
Gomez Ceballos, Guillelmo
Kovac, Marko
Goncharov, Maxim
Harris, Philip
Hsu, Dylan
Hu, Miao
Klute, Markus
Kovalskyi, Dmytro
Lee, Yen-Jie
Luckey, Paul David
Maier, Benedikt
Marini, Andrea Carlo
Adam, Wolfgang
Rad, Navid
Brigljevic, Vuko
Mcginn, Christopher
Mironov, Camelia
Narayanan, Siddharth
Niu, Xinmei
Paus, Christoph
Rankin, Dylan
Roland, Christof
Roland, Gunther
Shi, Zhaozhong
Stephans, George
Ferencek, Dinko
Sumorok, Konstanty
Tatar, Kaya
Velicanu, Dragos
Wang, Jing
Wang, Ta-Wei
Wyslouch, Bolek
Benvenuti, Alberto
Chatterjee, Rajdeep Mohan
Evans, Andrew
Hansen, Peter
Kadija, Kreso
Hiltbrand, Joshua
Jain, Shilpi
Kalafut, Sean
Krohn, Michael
Kubota, Yuichi
Lesko, Zachary
Mans, Jeremy
Rusack, Roger
Wadud, Mohammad Abrar
Acosta, John Gabriel
Mesic, Benjamin
Oliveros, Sandra
Avdeeva, Ekaterina
Bloom, Kenneth
Claes, Daniel R
Fangmeier, Caleb
Finco, Linda
Golf, Frank
Gonzalez Suarez, Rebeca
Kamalieddin, Rami
Kravchenko, Ilya
Roguljic, Matej
Siado, Joaquin Emilo
Snow, Gregory R
Stieger, Benjamin
Godshalk, Andrew
Harrington, Charles
Iashvili, Ia
Kharchilava, Avto
Mclean, Christine
Nguyen, Duong
Parker, Ashley
Starodumov, Andrei
Rappoccio, Salvatore
Roozbahani, Bahareh
Alverson, George
Barberis, Emanuela
Freer, Chad
Haddad, Yacine
Hortiangtham, Apichart
Madigan, Gabriel
Morse, David Michael
Orimoto, Toyoko
Susa, Tatjana
Tishelman-Charny, Abraham
Wamorkar, Tanvi
Wang, Bingran
Wisecarver, Andrew
Wood, Darien
Bhattacharya, Saptaparna
Bueghly, James
Gunter, Thoth
Hahn, Kristan Allan
Odell, Nathaniel
Ather, Mohsan Waseem
Schmitt, Michael Henry
Sung, Kevin
Trovato, Marco
Velasco, Mayda
Bucci, Rachael
Dev, Nabarun
Goldouzian, Reza
Hildreth, Michael
Hurtado Anampa, Kenyi
Jessop, Colin
Attikis, Alexandros
Karmgard, Daniel John
Lannon, Kevin
Li, Wenzhao
Loukas, Nikitas
Marinelli, Nancy
Meng, Fanbo
Mueller, Charles
Musienko, Yuri
Planer, Michael
Ruchti, Randy
Kolosova, Marina
Siddireddy, Prasanna
Smith, Geoffrey
Taroni, Silvia
Wayne, Mitchell
Wightman, Andrew
Wolf, Matthias
Woodard, Anna
Alimena, Juliette
Antonelli, Louis
Bylsma, Ben
Rohringer, Herbert
Mavromanolakis, Georgios
Durkin, Lloyd Stanley
Flowers, Sean
Francis, Brian
Hill, Christopher
Ji, Weifeng
Lefeld, Anthony
Ling, Ta-Yung
Luo, Wuming
Winer, Brian L
Cooperstein, Stephane
Mousa, Jehad
Dezoort, Gage
Elmer, Peter
Hardenbrook, Joshua
Haubrich, Nicholas
Higginbotham, Samuel
Kalogeropoulos, Alexis
Kwan, Stephanie
Lange, David
Lucchini, Marco Toliman
Luo, Jingyu
Nicolaou, Charalambos
Marlow, Daniel
Mei, Kelvin
Ojalvo, Isabel
Olsen, James
Palmer, Christopher
Piroué, Pierre
Salfeld-Nebgen, Jakob
Stickland, David
Tully, Christopher
Malik, Sudhir
Ptochos, Fotios
Norberg, Scarlet
Barker, Anthony
Barnes, Virgil E
Das, Souvik
Gutay, Laszlo
Jones, Matthew
Jung, Andreas Werner
Khatiwada, Ajeeta
Mahakud, Bibhuprasad
Miller, David Harry
Razis, Panos A
Neumeister, Norbert
Peng, Cheng-Chieh
Piperov, Stefan
Qiu, Hao
Schulte, Jan-Frederik
Sun, Jian
Wang, Fuqiang
Xiao, Rui
Xie, Wei
Cheng, Tongguang
Rykaczewski, Hans
Dolen, James
Parashar, Neeti
Chen, Zhenyu
Ecklund, Karl Matthew
Freed, Sarah
Geurts, Frank JM
Kilpatrick, Matthew
Kumar, Arun
Li, Wei
Padley, Brian Paul
Finger, Miroslav
Redjimi, Radia
Roberts, Jay
Rorie, Jamal
Shi, Wei
Tu, Zhoudunming
Zhang, Aobo
Bodek, Arie
de Barbaro, Pawel
Demina, Regina
Duh, Yi-ting
Finger Jr, Michael
Dulemba, Joseph Lynn
Fallon, Colin
Ferbel, Thomas
Galanti, Mario
Garcia-Bellido, Aran
Han, Jiyeon
Hindrichs, Otto
Khukhunaishvili, Aleko
Ranken, Evan
Tan, Ping
Ayala, Edy
Taus, Rhys
Chiarito, Brandon
Chou, John Paul
Gershtein, Yuri
Halkiadakis, Eva
Hart, Andrew
Heindl, Maximilian
Hughes, Elliot
Kaplan, Steven
Kunnawalkam Elayavalli, Raghav
Carrera Jarrin, Edgar
Kyriacou, Savvas
Laflotte, Ian
Lath, Amitabh
Montalvo, Roy
Nash, Kevin
Osherson, Marc
Saka, Halil
Salur, Sevil
Schnetzer, Steve
Sheffield, David
Schieck, Jochen
Ellithi Kamel, Ali
Somalwar, Sunil
Stone, Robert
Thomas, Scott
Thomassen, Peter
Acharya, Himal
Delannoy, Andrés G
Heideman, Joseph
Riley, Grant
Spanier, Stefan
Bouhali, Othmane
Mahmoud, Mohammed
Celik, Ali
Dalchenko, Mykhailo
De Mattia, Marco
Delgado, Andrea
Dildick, Sven
Eusebi, Ricardo
Gilmore, Jason
Huang, Tao
Kamon, Teruki
Luo, Sifu
Salama, Elsayed
Marley, Daniel
Mueller, Ryan
Overton, David
Perniè, Luca
Rathjens, Denis
Safonov, Alexei
Akchurin, Nural
Damgov, Jordan
De Guio, Federico
Dudero, Phillip Russell
Bhowmik, Sandeep
Kunori, Shuichi
Lamichhane, Kamal
Lee, Sung Won
Mengke, Tielige
Muthumuni, Samila
Peltola, Timo
Undleeb, Sonaina
Volobouev, Igor
Wang, Zhixing
Whitbeck, Andrew
Carvalho Antunes De Oliveira, Alexandra
Greene, Senta
Gurrola, Alfredo
Janjam, Ravi
Johns, Willard
Maguire, Charles
Melo, Andrew
Ni, Hong
Padeken, Klaas
Romeo, Francesco
Sheldon, Paul
Dewanjee, Ram Krishna
Tuo, Shengquan
Velkovska, Julia
Verweij, Marta
Xu, Qiao
Arenton, Michael Wayne
Barria, Patrizia
Cox, Bradley
Hirosky, Robert
Joyce, Matthew
Ledovskoy, Alexander
Ehataht, Karl
Li, Hengne
Neu, Christopher
Wang, Yanchu
Wolfe, Evan
Xia, Fan
Harr, Robert
Karchin, Paul Edmund
Poudyal, Nabin
Sturdy, Jared
Thapa, Prakash
Kadastik, Mario
Zaleski, Shawn
Buchanan, James
Caillol, Cécile
Carlsmith, Duncan
Dasu, Sridhara
De Bruyn, Isabelle
Dodd, Laura
Gomber, Bhawna
Grothe, Monika
Herndon, Matthew
Raidal, Martti
Hervé, Alain
Hussain, Usama
Klabbers, Pamela
Lanaro, Armando
Long, Kenneth
Loveless, Richard
Ruggles, Tyler
Savin, Alexander
Sharma, Varun
Smith, Nicholas
Veelken, Christian
Smith, Wesley H
Woods, Nathaniel
CMS Collaboration
Schöfbeck, Robert
Eerola, Paula
Kirschenmann, Henning
Pekkanen, Juska
Voutilainen, Mikko
Havukainen, Joona
Heikkilä, Jaana Kristiina
Jarvinen, Terhi
Karimäki, Veikko
Kinnunen, Ritva
Lampén, Tapio
Spanring, Markus
Lassila-Perini, Kati
Laurila, Santeri
Lehti, Sami
Lindén, Tomas
Luukka, Panja-Riina
Mäenpää, Teppo
Siikonen, Hannu
Tuominen, Eija
Tuominiemi, Jorma
Tuuva, Tuure
Spitzbart, Daniel
Besancon, Marc
Couderc, Fabrice
Dejardin, Marc
Denegri, Daniel
Faure, Jean-Louis
Ferri, Federico
Ganjour, Serguei
Givernaud, Alain
Gras, Philippe
Hamel de Monchenault, Gautier
Waltenberger, Wolfgang
Jarry, Patrick
Leloup, Clément
Locci, Elizabeth
Malcles, Julie
Negro, Giulia
Rander, John
Rosowsky, André
Sahin, Mehmet Özgür
Titov, Maksym
Abdulsalam, Abdulla
Wittmann, Johannes
Amendola, Chiara
Antropov, Iurii
Beaudette, Florian
Busson, Philippe
Charlot, Claude
Diab, Batoul
Granier de Cassagnac, Raphael
Kucher, Inna
Lobanov, Artur
Martin Blanco, Javier
Wulz, Claudia-Elisabeth
Martin Perez, Cristina
Nguyen, Matthew
Ochando, Christophe
Ortona, Giacomo
Paganini, Pascal
Rembser, Jonas
Salerno, Roberto
Sauvan, Jean-Baptiste
Sirois, Yves
Stahl Leiton, Andre Govinda
Zarucki, Mateusz
Zabi, Alexandre
Zghiche, Amina
Agram, Jean-Laurent
Andrea, Jeremy
Bloch, Daniel
Bourgatte, Guillaume
Brom, Jean-Marie
Chabert, Eric Christian
Cherepanov, Vladimir
Collard, Caroline
Ambrogi, Federico
Chekhovsky, Vladimir
Conte, Eric
Fontaine, Jean-Charles
Gelé, Denis
Goerlach, Ulrich
Jansová, Markéta
Le Bihan, Anne-Catherine
Tonon, Nicolas
Van Hove, Pierre
Gadrat, Sébastien
Beauceron, Stephanie
Mossolov, Vladimir
Bernet, Colin
Boudoul, Gaelle
Chanon, Nicolas
Chierici, Roberto
Contardo, Didier
Depasse, Pierre
El Mamouni, Houmani
Fay, Jean
Gascon, Susan
Gouzevitch, Maxime
Suarez Gonzalez, Juan
Grenier, Gérald
Ille, Bernard
Lagarde, Francois
Laktineh, Imad Baptiste
Lattaud, Hugues
Lethuillier, Morgan
Mirabito, Laurent
Perries, Stephane
Sordini, Viola
Touquet, Gaël
De Wolf, Eddi A
Vander Donckt, Muriel
Viret, Sébastien
Khvedelidze, Arsen
Tsamalaidze, Zviad
Autermann, Christian
Feld, Lutz
Kiesel, Maximilian Knut
Klein, Katja
Lipinski, Martin
Preuten, Marius
Di Croce, Davide
Rauch, Max Philip
Schomakers, Christian
Schulz, Johannes
Teroerde, Marius
Wittmer, Bruno
Albert, Andreas
Erdmann, Martin
Erdweg, Sören
Esch, Thomas
Fischer, Robert
Janssen, Xavier
Ghosh, Saranya
Hebbeker, Thomas
Heidemann, Carsten
Hoepfner, Kerstin
Keller, Henning
Mastrolorenzo, Luca
Merschmeyer, Markus
Meyer, Arnd
Millet, Philipp
Mukherjee, Swagata
Lauwers, Jasper
Novak, Andrzej
Pook, Tobias
Pozdnyakov, Andrey
Radziej, Markus
Reithler, Hans
Rieger, Marcel
Schmidt, Alexander
Teyssier, Daniel
Thüer, Sebastian
Flügge, Günter
Lelek, Aleksandra
Hlushchenko, Olena
Kress, Thomas
Müller, Thomas
Nehrkorn, Alexander
Nowack, Andreas
Pistone, Claudia
Pooth, Oliver
Roy, Dennis
Sert, Hale
Stahl, Achim
Pieters, Maxim
Aldaya Martin, Maria
Arndt, Till
Asawatangtrakuldee, Chayanit
Babounikau, Illia
Beernaert, Kelly
Behnke, Olaf
Behrens, Ulf
Bermúdez Martínez, Armando
Bertsche, David
Bin Anuar, Afiq Aizuddin
Van Haevermaet, Hans
Borras, Kerstin
Botta, Valeria
Campbell, Alan
Connor, Patrick
Contreras-Campana, Christian
Danilov, Vladyslav
De Wit, Adinda
Defranchis, Matteo Maria
Diez Pardos, Carmen
Domínguez Damiani, Daniela
Asilar, Ece
Van Mechelen, Pierre
Eckerlin, Guenter
Eichhorn, Thomas
Elwood, Adam
Eren, Engin
Gallo, Elisabetta
Geiser, Achim
Grados Luyando, Juan Manuel
Grohsjean, Alexander
Guthoff, Moritz
Haranko, Mykyta
Van Remortel, Nick
Harb, Ali
Jung, Hannes
Kasemann, Matthias
Keaveney, James
Kleinwort, Claus
Knolle, Joscha
Krücker, Dirk
Lange, Wolfgang
Lenz, Teresa
Leonard, Jessica
Blekman, Freya
Lipka, Katerina
Lohmann, Wolfgang
Mankel, Rainer
Melzer-Pellmann, Isabell-Alissandra
Meyer, Andreas Bernhard
Meyer, Mareike
Missiroli, Marino
Mittag, Gregor
Mnich, Joachim
Myronenko, Volodymyr
D'Hondt, Jorgen
Pflitsch, Svenja Karen
Pitzl, Daniel
Raspereza, Alexei
Saibel, Andrej
Savitskyi, Mykola
Saxena, Pooja
Schütze, Paul
Schwanenberger, Christian
Shevchenko, Rostyslav
Singh, Akshansh
De Clercq, Jarne
Tholen, Heiner
Turkot, Oleksii
Vagnerini, Antonio
Van De Klundert, Merijn
Van Onsem, Gerrit Patrick
Walsh, Roberval
Wen, Yiwen
Wichmann, Katarzyna
Wissing, Christoph
Zenaiev, Oleksandr
Deroover, Kevin
Aggleton, Robin
Bein, Samuel
Benato, Lisa
Benecke, Anna
Blobel, Volker
Dreyer, Torben
Ebrahimi, Aliakbar
Garutti, Erika
Gonzalez, Daniel
Gunnellini, Paolo
Flouris, Giannis
Haller, Johannes
Hinzmann, Andreas
Karavdina, Anastasia
Kasieczka, Gregor
Klanner, Robert
Kogler, Roman
Kovalchuk, Nataliia
Kurz, Simon
Kutzner, Viktor
Lange, Johannes
Lontkovskyi, Denys
Marconi, Daniele
Multhaup, Jens
Niedziela, Marek
Niemeyer, Caroline Elisabeth Niniane
Nowatschin, Dominik
Perieanu, Adrian
Reimers, Arne
Rieger, Oliver
Scharf, Christian
Schleper, Peter
Lowette, Steven
Schumann, Svenja
Schwandt, Joern
Sonneveld, Jory
Stadie, Hartmut
Steinbrück, Georg
Stober, Fred-Markus Helmut
Stöver, Marc
Vormwald, Benedikt
Zoi, Irene
Akbiyik, Melike
Marchesini, Ivan
Barth, Christian
Baselga, Marta
Baur, Sebastian
Bechtel, Janek
Brommer, S.
Butz, Erik
Caspart, René
Chwalek, Thorsten
Colombo, Fabio
De Boer, Wim
Bergauer, Thomas
Moortgat, Seth
Dierlamm, Alexander
El Morabit, Karim
Faltermann, Nils
Freund, Benedikt
Giffels, Manuel
Gottmann, Artur
Harrendorf, Marco Alexander
Hartmann, Frank
Heindl, Stefan Michael
Husemann, Ulrich
Moreels, Lieselotte
Katkov, Igor
Kudella, Simon
Mitra, Soureek
Mozer, Matthias Ulrich
Musich, Marco
Plagge, Michael
Quast, Gunter
Rabbertz, Klaus
Schröder, Matthias
Python, Quentin
Shvetsov, Ivan
Simonis, Hans-Jürgen
Ulrich, Ralf
Wayand, Stefan
Weber, Marc
Weiler, Thomas
Wöhrmann, Clemens
Wolf, Roger
Anagnostou, Georgios
Daskalakis, Georgios
Skovpen, Kirill
Geralis, Theodoros
Kyriakis, Aristotelis
Loukas, Demetrios
Paspalaki, Garyfallia
Agapitos, Antonis
Karathanasis, George
Kontaxakis, Pantelis
Panagiotou, Apostolos
Papavergou, Ioanna
Saoulidou, Niki
Tavernier, Stefaan
Vellidis, Konstantinos
Bakas, Georgios
Kousouris, Konstantinos
Papakrivopoulos, Ioannis
Tsipolitis, Georgios
Evangelou, Ioannis
Foudas, Costas
Gianneios, Paraskevas
Katsoulis, Panagiotis
Kokkas, Panagiotis
Van Doninck, Walter
Mallios, Stavros
Manitara, Kalliopi
Manthos, Nikolaos
Papadopoulos, Ioannis
Paradas, Evangelos
Strologas, John
Triantis, Frixos A
Tsitsonis, Dimitrios
Bartók, Márton
Csanad, Mate
Van Mulders, Petra
Filipovic, Nicolas
Major, Péter
Mandal, Koushik
Mehta, Ankita
Nagy, Marton Imre
Pasztor, Gabriella
Surányi, Olivér
Veres, Gabor Istvan
Bencze, Gyorgy
Hajdu, Csaba
Van Parijs, Isis
Horvath, Dezso
Hunyadi, Ádám
Sikler, Ferenc
Vámi, Tamás Álmos
Veszpremi, Viktor
Vesztergombi, Gyorgy
Beni, Noemi
Czellar, Sandor
Karancsi, János
Makovec, Alajos
Beghin, Diego
Molnar, Jozsef
Szillasi, Zoltan
Raics, Peter
Trocsanyi, Zoltan Laszlo
Ujvari, Balazs
Choudhury, Somnath
Komaragiri, Jyothsna Rani
Tiwari, Praveen Chandra
Bahinipati, Seema
Kar, Chandiprasad
Bilin, Bugra
Mal, Prolay
Nayak, Aruna
Roy Chowdhury, Suvankar
Sahoo, Deepak Kumar
Swain, Sanjay Kumar
Bansal, Sunil
Beri, Suman Bala
Bhatnagar, Vipin
Chauhan, Sushil
Chawla, Ridhi
Brandstetter, Johannes
Brun, Hugues
Dhingra, Nitish
Gupta, Rajat
Kaur, Anterpreet
Kaur, Manjit
Kaur, Sandeep
Kumari, Priyanka
Lohan, Manisha
Meena, Meena
Sandeep, Kaur
Sharma, Sandeep
Clerbaux, Barbara
Singh, Jasbir
Kaur, Amandeep
Walia, Genius
Bhardwaj, Ashutosh
Choudhary, Brajesh C
Garg, Rocky Bala
Gola, Mohit
Keshri, Sumit
Kumar, Ashok
Malhotra, Shivali
De Lentdecker, Gilles
Naimuddin, Md
Priyanka, Priyanka
Ranjan, Kirti
Shah, Aashaq
Sharma, Ramkrishna
Bhardwaj, Rishika
Bharti, Monika
Bhattacharya, Rajarshi
Bhattacharya, Satyaki
Bhawandeep, Bhawandeep
Delannoy, Hugo
Bhowmik, Debabrata
Dey, Sourav
Dutt, Suneel
Dutta, Suchandra
Ghosh, Shamik
Maity, Manas
Mondal, Kuntal
Nandan, Saswati
Purohit, Arnab
Rout, Prasant Kumar
Dorney, Brian
Roy, Ashim
Saha, Gourab
Sarkar, Subir
Sarkar, Tanmay
Sharan, Manoj
Singh, Bipen
Thakur, Shalini
Behera, Prafulla Kumar
Muhammad, Alibordi
Chudasama, Ruchi
Fasanella, Giuseppe
Dutta, Dipanwita
Jha, Vishwajeet
Kumar, Vineet
Mishra, Dipak Kumar
Netrakanti, Pawan Kumar
Pant, Lalit Mohan
Shukla, Prashant
Suggisetti, Praveenkumar
Aziz, Tariq
Bhat, Muzamil Ahmad
Favart, Laurent
Dugad, Shashikant
Mohanty, Gagan Bihari
Sur, Nairit
Ravindra Kumar Verma, Ravindra
Banerjee, Sudeshna
Bhattacharya, Soham
Chatterjee, Suman
Das, Pallabi
Guchait, Monoranjan
Jain, Sandhya
Grebenyuk, Anastasia
Karmakar, Saikat
Kumar, Sanjeev
Majumder, Gobinda
Mazumdar, Kajari
Sahoo, Niladribihari
Chauhan, Shubhanshu
Dube, Sourabh
Hegde, Vinay
Kapoor, Anshul
Kothekar, Kunal
Kalsi, Amandeep Kaur
Pandey, Shubham
Rane, Aditee
Rastogi, Angira
Sharma, Seema
Chenarani, Shirin
Eskandari Tadavani, Esmaeel
Etesami, Seyed Mohsen
Khakzad, Mohsen
Mohammadi Najafabadi, Mojtaba
Naseri, Mohsen
Luetic, Jelena
Rezaei Hosseinabadi, Ferdos
Safarzadeh, Batool
Zeinali, Maryam
Felcini, Marta
Grunewald, Martin
Abbrescia, Marcello
Calabria, Cesare
Colaleo, Anna
Creanza, Donato
Cristella, Leonardo
Dragicevic, Marko
Popov, Andrey
De Filippis, Nicola
De Palma, Mauro
Di Florio, Adriano
Errico, Filippo
Fiore, Luigi
Gelmi, Andrea
Iaselli, Giuseppe
Ince, Merve
Lezki, Samet
Maggi, Giorgio
Postiau, Nicolas
Maggi, Marcello
Miniello, Giorgia
My, Salvatore
Nuzzo, Salvatore
Pompili, Alexis
Pugliese, Gabriella
Radogna, Raffaella
Ranieri, Antonio
Selvaggi, Giovanna
Starling, Elizabeth
Silvestris, Lucia
Venditti, Rosamaria
Verwilligen, Piet
Abbiendi, Giovanni
Battilana, Carlo
Bonacorsi, Daniele
Borgonovi, Lisa
Braibant-Giacomelli, Sylvie
Campanini, Renato
Capiluppi, Paolo
Thomas, Laurent
Castro, Andrea
Cavallo, Francesca Romana
Chhibra, Simranjit Singh
Codispoti, Giuseppe
Cuffiani, Marco
Dallavalle, Gaetano-Marco
Fabbri, Fabrizio
Fanfani, Alessandra
Fontanesi, Elisa
Giacomelli, Paolo
Vander Velde, Catherine
Grandi, Claudio
Guiducci, Luigi
Iemmi, Fabio
Lo Meo, Sergio
Marcellini, Stefano
Masetti, Gianni
Montanari, Alessandro
Navarria, Francesco
Perrotta, Andrea
Primavera, Federica
Vanlaer, Pascal
Rossi, Antonio
Rovelli, Tiziano
Siroli, Gian Piero
Tosi, Nicolò
Albergo, Sebastiano
Di Mattia, Alessandro
Potenza, Renato
Tricomi, Alessia
Tuve, Cristina
Barbagli, Giuseppe
Vannerom, David
Chatterjee, Kalyanmoy
Ciulli, Vitaliano
Civinini, Carlo
D'Alessandro, Raffaello
Focardi, Ettore
Latino, Giuseppe
Lenzi, Piergiulio
Meschini, Marco
Paoletti, Simone
Russo, Lorenzo
Wang, Qun
Sguazzoni, Giacomo
Strom, Derek
Viliani, Lorenzo
Benussi, Luigi
Bianco, Stefano
Fabbri, Franco
Piccolo, Davide
Ferro, Fabrizio
Mulargia, Roberto
Robutti, Enrico
Cornelis, Tom
Tosi, Silvano
Benaglia, Andrea
Beschi, Andrea
Brivio, Francesco
Ciriolo, Vincenzo
Di Guida, Salvatore
Dinardo, Mauro Emanuele
Fiorendi, Sara
Gennai, Simone
Ghezzi, Alessio
Dobur, Didar
Govoni, Pietro
Malberti, Martina
Malvezzi, Sandra
Menasce, Dario
Monti, Fabio
Moroni, Luigi
Paganoni, Marco
Pedrini, Daniele
Ragazzi, Stefano
Tabarelli de Fatis, Tommaso
Erö, Janos
Fagot, Alexis
Zuolo, Davide
Buontempo, Salvatore
Cavallo, Nicola
De Iorio, Agostino
Di Crescenzo, Antonia
Fabozzi, Francesco
Fienga, Francesco
Galati, Giuliana
Iorio, Alberto Orso Maria
Lista, Luca
Gul, Muhammad
Meola, Sabino
Paolucci, Pierluigi
Sciacca, Crisostomo
Voevodina, Elena
Azzi, Patrizia
Bacchetta, Nicola
Bisello, Dario
Boletti, Alessio
Bragagnolo, Alberto
Carlin, Roberto
Khvastunov, Illia
Checchia, Paolo
Dall'Osso, Martino
De Castro Manzano, Pablo
Dorigo, Tommaso
Dosselli, Umberto
Gasparini, Fabrizio
Gasparini, Ugo
Gozzelino, Andrea
Hoh, Siew Yan
Lacaprara, Stefano
Roskas, Christos
Lujan, Paul
Margoni, Martino
Meneguzzo, Anna Teresa
Pazzini, Jacopo
Presilla, Matteo
Ronchese, Paolo
Rossin, Roberto
Simonetto, Franco
Tiko, Andres
Torassa, Ezio
Trocino, Daniele
Tosi, Mia
Zanetti, Marco
Zotto, Pierluigi
Zumerle, Gianni
Braghieri, Alessandro
Magnani, Alice
Montagna, Paolo
Ratti, Sergio P
Re, Valerio
Ressegotti, Martina
Tytgat, Michael
Riccardi, Cristina
Salvini, Paola
Vai, Ilaria
Vitulo, Paolo
Biasini, Maurizio
Bilei, Gian Mario
Cecchi, Claudia
Ciangottini, Diego
Fanò, Livio
Lariccia, Paolo
Verbeke, Willem
Leonardi, Roberto
Manoni, Elisa
Mantovani, Giancarlo
Mariani, Valentina
Menichelli, Mauro
Rossi, Alessandro
Santocchia, Attilio
Spiga, Daniele
Androsov, Konstantin
Azzurri, Paolo
Vermassen, Basile
Bagliesi, Giuseppe
Bianchini, Lorenzo
Boccali, Tommaso
Borrello, Laura
Castaldi, Rino
Ciocci, Maria Agnese
Dell'Orso, Roberto
Fedi, Giacomo
Fiori, Francesco
Giannini, Leonardo
Vit, Martina
Giassi, Alessandro
Grippo, Maria Teresa
Ligabue, Franco
Manca, Elisabetta
Mandorli, Giulio
Messineo, Alberto
Palla, Fabrizio
Rizzi, Andrea
Rolandi, Gigi
Spagnolo, Paolo
Zaganidis, Nicolas
Tenchini, Roberto
Tonelli, Guido
Venturi, Andrea
Verdini, Piero Giorgio
Barone, Luciano
Cavallari, Francesca
Cipriani, Marco
Del Re, Daniele
Di Marco, Emanuele
Diemoz, Marcella
Escalante Del Valle, Alberto
Bakhshiansohi, Hamed
Gelli, Simone
Longo, Egidio
Marzocchi, Badder
Meridiani, Paolo
Organtini, Giovanni
Pandolfi, Francesco
Paramatti, Riccardo
Preiato, Federico
Rahatlou, Shahram
Rovelli, Chiara
Bondu, Olivier
Santanastasio, Francesco
Amapane, Nicola
Arcidiacono, Roberta
Argiro, Stefano
Arneodo, Michele
Bartosik, Nazar
Bellan, Riccardo
Biino, Cristina
Cappati, Alessandra
Cartiglia, Nicolo
Bruno, Giacomo
Cenna, Francesca
Cometti, Simona
Costa, Marco
Covarelli, Roberto
Demaria, Natale
Kiani, Bilal
Mariotti, Chiara
Maselli, Silvia
Migliore, Ernesto
Monaco, Vincenzo
Caputo, Claudio
Monteil, Ennio
Monteno, Marco
Obertino, Maria Margherita
Pacher, Luca
Pastrone, Nadia
Pelliccioni, Mario
Pinna Angioni, Gian Luca
Romero, Alessandra
Ruspa, Marta
Sacchi, Roberto
David, Pieter
Salvatico, Riccardo
Shchelina, Ksenia
Sola, Valentina
Solano, Ada
Soldi, Dario
Staiano, Amedeo
Belforte, Stefano
Candelise, Vieri
Casarsa, Massimo
Cossutti, Fabio
Delaere, Christophe
Da Rold, Alessandro
Della Ricca, Giuseppe
Vazzoler, Federico
Zanetti, Anna
Kim, Dong Hee
Kim, Gui Nyun
Kim, Min Suk
Lee, Jeongeun
Lee, Seh Wook
Moon, Chang-Seong
Delcourt, Martin
Oh, Young Do
Pak, Sang Il
Sekmen, Sezen
Son, Dong-Chul
Yang, Yu Chul
Kim, Hyunchul
Moon, Dong Ho
Oh, Geonhee
Francois, Brieuc
Goh, Junghwan
Giammanco, Andrea
Kim, Tae Jeong
Cho, Sungwoong
Choi, Suyong
Go, Yeonju
Gyun, Dooyeon
Ha, Seungkyu
Hong, Byung-Sik
Jo, Youngkwon
Lee, Kisoo
Lee, Kyong Sei
Krintiras, Georgios
Lee, Songkyo
Lim, Jaehoon
Park, Sung Keun
Roh, Youn
Kim, Hyunsoo
Almond, John
Kim, Junho
Kim, Jae Sung
Lee, Haneol
Lee, Kyeongpil
Lemaitre, Vincent
Lee, Sangeun
Nam, Kyungwook
Oh, Sung Bin
Radburn-Smith, Benjamin Charles
Seo, Seon-hee
Yang, Unki
Yoo, Hwi Dong
Yu, Geum Bong
Jeon, Dajeong
Kim, Hyunyong
Pokaż więcej
Temat :
Pattern Recognition, Cluster Finding, Calibration And Fitting Methods
Performance Of High Energy Physics Detectors
hybrid
kinematics
performance
underlying event
embedding
CMS
CERN LHC Coll
background
tau: decay
tau: pair production
p p: colliding beams
p p: scattering
Performance of High Energy Physics Detectors
calibration and fitting methods
cluster finding
Pattern recognition
13000 GeV-cms
experimental results
muon
numerical calculations: Monte Carlo
data analysis method
[PHYS.HEXP]Physics [physics]/High Energy Physics - Experiment [hep-ex]
[PHYS.PHYS.PHYS-INS-DET]Physics [physics]/Physics [physics]/Instrumentation and Detectors [physics.ins-det]
Pattern recognition, cluster finding, calibration and fitting methods
Cluster finding
Calibration and fitting methods
Physics
BOSON
ddc:610
scattering [p p]
colliding beams [p p]
pair production [tau]
decay [tau]
Monte Carlo [numerical calculations]
High Energy Physics - Experiment
Physics - Instrumentation and Detectors
Centre for High Energy Physics
Compact Muon Solenoid
High energy physics detectors
Performance of high energy physics detectors
Mathematical Physics
Instrumentation
Library science
Montenegro
Science policy
Funding Agency
Research center
Research program
European Regional Development Fund
European union
media_common.cataloged_instance
media_common
Higher education
business.industry
business
114 Physical sciences
Embedding technique
Fitting method
High energy
Embeddings
Elementary particles
Telluri
Physique des particules élémentaires
PARTICLE PHYSICS
LARGE HADRON COLLIDER
ddc:620
Engineering & allied operations
Particle Physics - Experiment
physics.ins-det
Detectors and Experimental Techniques
hep-ex
Źródło :
JINST
JINST, 2019, 14 (06), pp.P06032. ⟨10.1088/1748-0221/14/06/P06032⟩
JINST 14 P06032 (2019)
Journal of instrumentation
Journal of Instrumentation
Journal of Instrumentation, IOP Publishing, 2019, 14 (06), pp.P06032. ⟨10.1088/1748-0221/14/06/P06032⟩
Scopus
JOURNAL OF INSTRUMENTATION
Journal of Instrumentation 14(06), P06032 (2019). doi:10.1088/1748-0221/14/06/P06032
Journal of Instrumentation 14(6), P06032 (2019). doi:10.1088/1748-0221/14/06/P06032
Web of Science
Repositório Institucional da UNESP
Universidade Estadual Paulista
instacron:UNESP
Journal of Instrumentation, 14 (6
Journal of Instrumentation, 14 (06), Article no: P06032
Opis pliku :
application/pdf; pdf; P06032 - P06032; text; 1 full-text file(s): application/pdf
Dostępność :
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=doi_dedup___::c9fce8d3f5e533ae72812f8a2fe07f4b
https://resolver.caltech.edu/CaltechAUTHORS:20190711-142510777
Tytuł :
An embedding technique to determine ττ backgrounds in proton-proton collision data
Autorzy :
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Ambrogi, F.
Asilar, E.
Bergauer, T.
Brandstetter, J.
Dragicevic, M.
Ero, J.
Escalante Del Valle, A.
Flechl, M.
Fruhwirth, R.
Ghete, V. M.
Hrubec, J.
Jeitler, M.
Krammer, N.
Kratschmer, I.
Liko, D.
Madlener, T.
Mikulec, I.
Rad, N.
Rohringer, H.
Schieck, J.
Schofbeck, R.
Spanring, M.
Spitzbart, D.
Waltenberger, W.
Wittmann, J.
Wulz, C. -E.
Zarucki, M.
Chekhovsky, V.
Mossolov, V.
Suarez Gonzalez, J.
De Wolf, E. A.
Di Croce, D.
Janssen, X.
Lauwers, J.
Lelek, A.
Pieters, M.
Van Haevermaet, H.
Van Mechelen, P.
Van Remortel, N.
Blekman, F.
D&apos
Hondt, J.
De Clercq, J.
Deroover, K.
Flouris, G.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Moreels, L.
Python, Q.
Skovpen, K.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Van Parijs, I.
Beghin, D.
Bilin, B.
Brun, H.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Dorney, B.
Fasanella, G.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Luetic, J.
Popov, A.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wang, Q.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Fagot, A.
Gul, M.
Khvastunov, I.
Roskas, C.
Trocino, D.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Zaganidis, N.
Bakhshiansohi, H.
Bondu, O.
Bruno, G.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Giammanco, A.
Krintiras, G.
Lemaitre, V.
Magitteri, A.
Piotrzkowski, K.
Saggio, A.
Vidal Marono, M.
Vischia, P.
Zobec, J.
Alves, F. L.
Alves, G. A.
Correia Silva, G.
Hensel, C.
Moraes, A.
Pol, M. E.
Rebello Teles, P.
Belchior Batista Das Chagas, E.
Carvalho, W.
Chinellato, J.
Coelho, E.
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.
De Jesus Damiao, D.
De Oliveira Martins, C.
Fonseca De Souza, S.
Huertas Guativa, L. M.
Malbouisson, H.
Matos Figueiredo, D.
Melo De Almeida, M.
Mora Herrera, C.
Mundim, L.
Nogima, H.
Prado Da Silva, W. L.
Sanchez Rosas, L. J.
Santoro, A.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Tonelli Manganote, E. J.
Torres Da Silva De Araujo, F.
Vilela Pereira, A.
Ahuja, S.
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, S. S.
Aleksandrov, A.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Marinov, A.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Fang, W.
Gao, X.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bian, J. G.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Chen, M.
Chen, Y.
Jiang, C. H.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.
Shaheen, S. M.
Spiezia, A.
Tao, J.
Yazgan, E.
Zhang, H.
Zhang, S.
Zhao, J.
Ban, Y.
Chen, G.
Levin, A.
Li, J.
Li, L.
Li, Q.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Wang, Y.
Avila, C.
Cabrera, A.
Carrillo Montoya, C. A.
Chaparro Sierra, L. F.
Florez, C.
Gonzalez Hernandez, C. F.
Segura Delgado, M. A.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Kadija, K.
Mesic, B.
Roguljic, M.
Starodumov, A.
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Kolosova, M.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Finger, M.
Ayala, E.
Carrera Jarrin, E.
Ellithi Kamel, A.
Mahmoud, M. A.
Salama, E.
Bhowmik, S.
Carvalho Antunes Deoliveira, A.
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Kirschenmann, H.
Pekkanen, J.
Voutilainen, M.
Havukainen, J.
Heikkila, J. K.
Jarvinen, T.
Karimaki, V.
Kinnunen, R.
Lampen, T.
Lassila-Perini, K.
Laurila, S.
Lehti, S.
Linden, T.
Luukka, P.
Maenpaa, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
Hamel De Monchenault, G.
Jarry, P.
Leloup, C.
Locci, E.
Malcles, J.
Negro, G.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. O.
Titov, M.
Abdulsalam, A.
Amendola, C.
Antropov, I.
Beaudette, F.
Busson, P.
Charlot, C.
Diab, B.
Granier De Cassagnac, R.
Kucher, I.
Lobanov, A.
Martin Blanco, J.
Martin Perez, C.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Ortona, G.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Stahl Leiton, A. G.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J. -L.
Andrea, J.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J. -M.
Chabert, E. C.
Cherepanov, V.
Collard, C.
Conte, E.
Fontaine, J. -C.
Gele, D.
Goerlach, U.
Jansova, M.
Le Bihan, A. -C.
Tonon, N.
Van Hove, P.
Gadrat, S.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Chanon, N.
Chierici, R.
Contardo, D.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Grenier, G.
Ille, B.
Lagarde, F.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Sordini, V.
Touquet, G.
Vander Donckt, M.
Viret, S.
Khvedelidze, A.
Tsamalaidze, Z.
Autermann, C.
Feld, L.
Kiesel, M. K.
Klein, K.
Lipinski, M.
Preuten, M.
Rauch, M. P.
Schomakers, C.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Wittmer, B.
Albert, A.
Erdmann, M.
Erdweg, S.
Esch, T.
Fischer, R.
Ghosh, S.
Hebbeker, T.
Heidemann, C.
Hoepfner, K.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Mukherjee, S.
Novak, A.
Pook, T.
Pozdnyakov, A.
Radziej, M.
Reithler, H.
Rieger, M.
Schmidt, A.
Teyssier, D.
Thuer, S.
Flugge, G.
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Muller, T.
Nehrkorn, A.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.
Aldaya Martin, M.
Arndt, T.
Asawatangtrakuldee, C.
Babounikau, I.
Beernaert, K.
Behnke, O.
Behrens, U.
Bermudez Martinez, A.
Bertsche, D.
Bin Anuar, A. A.
Borras, K.
Botta, V.
Campbell, A.
Connor, P.
Contreras-Campana, C.
Danilov, V.
De Wit, A.
Defranchis, M. M.
Diez Pardos, C.
Dominguez Damiani, D.
Eckerlin, G.
Eichhorn, T.
Elwood, A.
Eren, E.
Gallo, E.
Geiser, A.
Grados Luyando, J. M.
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Haranko, M.
Harb, A.
Jung, H.
Kasemann, M.
Keaveney, J.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Krucker, D.
Lange, W.
Lenz, T.
Leonard, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I. -A.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Missiroli, M.
Mittag, G.
Mnich, J.
Myronenko, V.
Pflitsch, S. K.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Saxena, P.
Schutze, P.
Schwanenberger, C.
Shevchenko, R.
Singh, A.
Tholen, H.
Turkot, O.
Vagnerini, A.
Van De Klundert, M.
Van Onsem, G. P.
Walsh, R.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Zenaiev, O.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
Blobel, V.
Dreyer, T.
Ebrahimi, A.
Garutti, E.
Gonzalez, D.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Karavdina, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kovalchuk, N.
Kurz, S.
Kutzner, V.
Lange, J.
Marconi, D.
Multhaup, J.
Niedziela, M.
Niemeyer, C. E. N.
Nowatschin, D.
Perieanu, A.
Reimers, A.
Rieger, O.
Scharf, C.
Schleper, P.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbruck, G.
Stober, F. M.
Stover, M.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Akbiyik, M.
Barth, C.
Baselga, M.
Baur, S.
Bechtel, J.
Brommer, S.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
Colombo, F.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
El Morabit, K.
Faltermann, N.
Freund, B.
Giffels, M.
Gottmann, A.
Harrendorf, M. A.
Hartmann, F.
Heindl, S. M.
Husemann, U.
Katkov, I.
Kudella, S.
Mitra, S.
Mozer, M. U.
Muller, Th.
Musich, M.
Plagge, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Schroder, M.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Wayand, S.
Weber, M.
Weiler, T.
Wohrmann, C.
Wolf, R.
Anagnostou, G.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Paspalaki, G.
Agapitos, A.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Vellidis, K.
Bakas, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Mallios, S.
Manitara, K.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Paradas, E.
Strologas, J.
Triantis, F. A.
Tsitsonis, D.
Bartok, M.
Csanad, M.
Filipovic, N.
Major, P.
Mandal, K.
Mehta, A.
Nagy, M. I.
Pasztor, G.
Suranyi, O.
Veres, G. I.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.
Hunyadi, A.
Sikler, F.
Vami, T. A.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.
Makovec, A.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Tiwari, P. C.
Bahinipati, S.
Kar, C.
Mal, P.
Nayak, A.
Roy Chowdhury, S.
Sahoo, D. K.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chauhan, S.
Chawla, R.
Dhingra, N.
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kaur, S.
Kumari, P.
Lohan, M.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sharma, S.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Walia, G.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, A.
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, A.
Sharma, R.
Bhardwaj, R.
Bharti, M.
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhawandeep, U.
Bhowmik, D.
Dey, S.
Dutt, S.
Dutta, S.
Maity, M.
Mondal, K.
Nandan, S.
Purohit, A.
Rout, P. K.
Roy, A.
Saha, G.
Sarkar, S.
Sarkar, T.
Sharan, M.
Singh, B.
Thakur, S.
Behera, P. K.
Muhammad, A.
Chudasama, R.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mishra, D. K.
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Suggisetti, P.
Aziz, T.
Bhat, M. A.
Dugad, S.
Mohanty, G. B.
Sur, N.
Verma, R.
Banerjee, S.
Chatterjee, S.
Das, P.
Guchait, M.
Jain, S. A.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Sahoo, N.
Dube, S.
Hegde, V.
Kapoor, A.
Kothekar, K.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Chenarani, S.
Eskandari Tadavani, E.
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Naseri, M.
Rezaei Hosseinabadi, F.
Safarzadeh, B.
Zeinali, M.
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Calabria, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
Cristella, L.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Di Florio, A.
Errico, F.
Fiore, L.
Gelmi, A.
Iaselli, G.
Ince, M.
Lezki, S.
Maggi, G.
Maggi, M.
Miniello, G.
My, S.
Nuzzo, S.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Radogna, R.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Sharma, A.
Silvestris, L.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Borgonovi, L.
Braibant-Giacomelli, S.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Chhibra, S. S.
Codispoti, G.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fontanesi, E.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Iemmi, F.
Lo Meo, S.
Marcellini, S.
Masetti, G.
Montanari, A.
Navarria, F. L.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G. P.
Tosi, N.
Albergo, S.
Di Mattia, A.
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Chatterjee, K.
Ciulli, V.
Civinini, C.
Alessandro, R.
Focardi, E.
Latino, G.
Lenzi, P.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Russo, L.
Sguazzoni, G.
Strom, D.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Piccolo, D.
Ferro, F.
Mulargia, R.
Robutti, E.
Tosi, S.
Benaglia, A.
Beschi, A.
Brivio, F.
Ciriolo, V.
Di Guida, S.
Dinardo, M. E.
Fiorendi, S.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Menasce, D.
Monti, F.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
Tabarelli De Fatis, T.
Zuolo, D.
Buontempo, S.
Cavallo, N.
De Iorio, A.
Di Crescenzo, A.
Fabozzi, F.
Fienga, F.
Galati, G.
Iorio, A. O. M.
Lista, L.
Meola, S.
Paolucci, P.
Sciacca, C.
Voevodina, E.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.
Boletti, A.
Bragagnolo, A.
Carlin, R.
Checchia, P.
Dall&apos
Osso, M.
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Gozzelino, A.
Hoh, S. Y.
Lacaprara, S.
Lujan, P.
Margoni, M.
Meneguzzo, A. T.
Pazzini, J.
Presilla, M.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Simonetto, F.
Tiko, A.
Torassa, E.
Tosi, M.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zumerle, G.
Braghieri, A.
Magnani, A.
Montagna, P.
Ratti, S. P.
Re, V.
Ressegotti, M.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Biasini, M.
Bilei, G. M.
Cecchi, C.
Ciangottini, D.
Fano, L.
Lariccia, P.
Leonardi, R.
Manoni, E.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Borrello, L.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.
Dell&apos
orso, R.
Fedi, G.
Fiori, F.
Giannini, L.
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.
Manca, E.
Mandorli, G.
Messineo, A.
Palla, F.
Rizzi, A.
Rolandi, G.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barone, L.
Cavallari, F.
Cipriani, M.
Del Re, D.
Dimarco, E.
Diemoz, M.
Gelli, S.
Longo, E.
Marzocchi, B.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Preiato, F.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Biino, C.
Cappati, A.
Cartiglia, N.
Cenna, F.
Cometti, S.
Costa, M.
Covarelli, R.
Demaria, N.
Kiani, B.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Monteil, E.
Monteno, M.
Obertino, M. M.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Pinna Angioni, G. L.
Romero, A.
Ruspa, M.
Sacchi, R.
Salvatico, R.
Shchelina, K.
Sola, V.
Solano, A.
Soldi, D.
Staiano, A.
Belforte, S.
Candelise, V.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.
Della Ricca, G.
Vazzoler, F.
Zanetti, A.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, M. S.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Y. D., Oh
Pak, S. I.
Sekmen, S.
Son, D. C.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Oh, G.
Francois, B.
Goh, J.
Kim, T. J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Gyun, D.
Ha, S.
Hong, B.
Jo, Y.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lee, S.
Lim, J.
Park, S. K.
Roh, Y.
Kim, H. S.
Almond, J.
Kim, J.
Kim, J. S.
Lee, H.
Nam, K.
S. B., Oh
Radburn-Smith, B. C.
Seo, S. H.
Yang, U. K.
Yoo, H. D.
G. B., Yu
Jeon, D.
Kim, J. H.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Choi, Y.
Hwang, C.
Yu, I.
Veckalns, V.
Dudenas, V.
Juodagalvis, A.
Vaitkus, J.
Ibrahim, Z. A.
Md Ali, M. A. B.
Mohamad Idris, F.
Wan Abdullah, W. A. T.
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Castaneda Hernandez, A.
Murillo Quijada, J. A.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
Duran-Osuna, M. C.
Heredia-De La Cruz, I.
Lopez-Fernandez, R.
Mejia Guisao, J.
Rabadan-Trejo, R. I.
Ramirez-Sanchez, G.
Reyes-Almanza, R.
Sanchez-Hernandez, A.
Carrillo Moreno, S.
Oropeza Barrera, C.
Ramirez-Garcia, M.
Vazquez Valencia, F.
Eysermans, J.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H. A.
Uribe Estrada, C.
Morelos Pineda, A.
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Asghar, M. I.
Hassan, Q.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Gorski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Traczyk, P.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Misiura, M.
Olszewski, M.
Pyskir, A.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Beirao Da Cruz E Silva, C.
Di Francesco, A.
Faccioli, P.
Galinhas, B.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Seixas, J.
Strong, G.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavine, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skatchkov, N.
Smirnov, V.
Voytishin, N.
Zarubin, A.
Golovtsov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.
Kuznetsova, E.
Levchenko, P.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Vavilov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Shabanov, A.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Popov, V.
Pozdnyakov, I.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Stolin, V.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Chadeeva, M.
Parygin, P.
Popova, E.
Rusinov, V.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Bunichev, V.
Dubinin, M.
Dudko, L.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Obraztsov, S.
Perfilov, M.
Savrin, V.
Barnyakov, A.
Blinov, V.
Dimova, T.
Kardapoltsev, L.
Skovpen, Y.
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Konstantinov, D.
Mandrik, P.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Slabospitskii, S.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Baidali, S.
Okhotnikov, V.
Adzic, P.
Cirkovic, P.
Devetak, D.
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Alcaraz Maestre, J.
Alvarez Fernandez, A.
Bachiller, I.
Barrio Luna, M.
Brochero Cifuentes, J. A.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Fernandez Bedoya, C.
Fernandez Ramos, J. P.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Moran, D.
Perez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Romero, L.
Sanchez Navas, S.
Soares, M. S.
Triossi, A.
Albajar, C.
De Troconiz, J. F.
Cuevas, J.
Erice, C.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
Gonzalez Fernandez, J. R.
Palencia Cortezon, E.
Rodriguez Bouza, V.
Sanchez Cruz, S.
Vizan Garcia, J. M.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Chazin Quero, B.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Fernandez Manteca, P. J.
Garcia Alonso, A.
Garcia-Ferrero, J.
Gomez, G.
Lopez Virto, A.
Marco, J.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz Del Arbol, P.
Matorras, F.
Piedra Gomez, J.
Prieels, C.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Trevisani, N.
Vila, I.
Vilar Cortabitarte, R.
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Akgun, B.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bocci, A.
Botta, C.
Brondolin, E.
Camporesi, T.
Cepeda, M.
Cerminara, G.
Chapon, E.
Cucciati, G.
Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
Daponte, V.
David, A.
De Roeck, A.
Deelen, N.
Dobson, M.
Dunser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Fallavollita, F.
Fasanella, D.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Gigi, D.
Gilbert, A.
Gill, K.
Glege, F.
Gruchala, M.
Guilbaud, M.
Gulhan, D.
Hegeman, J.
Heidegger, C.
Iiyama, Y.
Innocente, V.
Innocenti, G. M.
Jafari, A.
Janot, P.
Karacheban, O.
Kieseler, J.
Kornmayer, A.
Krammer, M.
Lange, C.
Lecoq, P.
Lourenco, C.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Massironi, A.
Meijers, F.
Merlin, J. A.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Ngadiuba, J.
Nourbakhsh, S.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Pitters, F. M.
Rabady, D.
Racz, A.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Schafer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Silva, P.
Sphicas, P.
Stakia, A.
Steggemann, J.
Treille, D.
Tsirou, A.
Vartak, A.
Verzetti, M.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.
Deiters, K.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Wiederkehr, S. A.
Backhaus, M.
Bani, L.
Berger, P.
Chernyavskaya, N.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donega, M.
Dorfer, C.
Gomez Espinosa, T. A.
Grab, C.
Hits, D.
Klijnsma, T.
Lustermann, W.
Manzoni, R. A.
Marionneau, M.
Meinhard, M. T.
Micheli, F.
Musella, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pauss, F.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Pigazzini, S.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Ruini, D.
Sanz Becerra, D. A.
Schonenberger, M.
Shchutska, L.
Tavolaro, V. R.
Theofilatos, K.
Vesterbacka Olsson, M. L.
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Aarrestad, T. K.
Amsler, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
De Cosa, A.
Del Burgo, R.
Donato, S.
Galloni, C.
Hreus, T.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Mikuni, V. M.
Neutelings, I.
Rauco, G.
Robmann, P.
Salerno, D.
Schweiger, K.
Seitz, C.
Takahashi, Y.
Wertz, S.
Zucchetta, A.
Doan, T. H.
Kuo, C. M.
Lin, W.
S. S., Yu
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W. -S.
Liu, Y. F.
R. -S., Lu
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Asavapibhop, B.
Srimanobhas, N.
Suwonjandee, N.
Bakirci, M. N.
Bat, A.
Boran, F.
Damarseckin, S.
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dozen, C.
Dumanoglu, I.
Gokbulut, G.
Guler, E.
Guler, Y.
Hos, I.
Isik, C.
Kangal, E. E.
Kara, O.
Kayis Topaksu, A.
Kiminsu, U.
Oglakci, M.
Onengut, G.
Ozdemir, K.
Polatoz, A.
Tali, B.
Tok, U. G.
Topakli, H.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.
Karapinar, G.
Yalvac, M.
Zeyrek, M.
Atakisi, I. O.
Gulmez, E.
Kaya, M.
Kaya, O.
Ozcelik, O.
Ozkorucuklu, S.
Tekten, S.
Yetkin, E. A.
Agaras, M. N.
Cakir, A.
Cankocak, K.
Komurcu, Y.
Sen, S.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Ball, F.
Brooke, J. J.
Burns, D.
Clement, E.
Cussans, D.
Davignon, O.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Newbold, D. M.
Paramesvaran, S.
Penning, B.
Sakuma, T.
Smith, D.
Smith, V. J.
Taylor, J.
Titterton, A.
Bell, K. W.
Brew, C.
Brown, R. M.
Cieri, D.
Cockerill, D. J. A.
Coughlan, J. A.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Womersley, W. J.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Della Negra, M.
Di Maria, R.
Everaerts, P.
Hall, G.
Iles, G.
James, T.
Komm, M.
Laner, C.
Lyons, L.
Magnan, A. -M.
Malik, S.
Martelli, A.
Milosevic, V.
Nash, J.
Nikitenko, A.
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Singh, G.
Stoye, M.
Strebler, T.
Summers, S.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.
Wardle, N.
Winterbottom, D.
Wright, J.
Zenz, S. C.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
MacKay, C. K.
Morton, A.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Call, K.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Liu, H.
Madrid, C.
McMaster, B.
Pastika, N.
Smith, C.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Buccilli, A.
Charaf, O.
Cooper, S. I.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Arcaro, D.
Bose, T.
Demiragli, Z.
Gastler, D.
Girgis, S.
Pinna, D.
Richardson, C.
Rohlf, J.
Sperka, D.
Suarez, I.
Sulak, L.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.
Cutts, D.
Hadley, M.
Hakala, J.
Heintz, U.
Hogan, J. M.
Kwok, K. H. M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Mao, Z.
Narain, M.
Sagir, S.
Syarif, R.
Usai, E.
Yu, D.
Band, R.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Ko, W.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shalhout, S.
Shi, M.
Stolp, D.
Taylor, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Wang, Z.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Bravo, C.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Florent, A.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
McColl, N.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Valuev, V.
Bouvier, E.
Burt, K.
Clare, R.
Gary, J. W.
Ghiasi Shirazi, S. M. A.
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Kennedy, E.
Lacroix, F.
Long, O. R.
Olmedo Negrete, M.
Paneva, M. I.
Si, W.
Wang, L.
Wei, H.
Wimpenny, S.
Yates, B. R.
Branson, J. G.
Cittolin, S.
Derdzinski, M.
Gerosa, R.
Gilbert, D.
Hashemi, B.
Holzner, A.
Klein, D.
Kole, G.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
May, S.
Olivito, D.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sharma, V.
Tadel, M.
Wood, J.
Wurthwein, F.
Yagil, A.
Zevi Della Porta, G.
Amin, N.
Bhandari, R.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dutta, V.
Franco Sevilla, M.
Gouskos, L.
Heller, R.
Incandela, J.
Mei, H.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Richman, J.
Stuart, D.
Wang, S.
Yoo, J.
Anderson, D.
Bornheim, A.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Pata, J.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wilkinson, R.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Sun, M.
Vorobiev, I.
Weinberg, M.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Jensen, F.
Johnson, A.
MacDonald, E.
Mulholland, T.
Patel, R.
Perloff, A.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Chaves, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Datta, A.
McDermott, K.
Mirman, N.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Rinkevicius, A.
Ryd, A.
Skinnari, L.
Soffi, L.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Tucker, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Duarte, J.
Elvira, V. D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grunendahl, S.
Gutsche, O.
Hanlon, J.
Harris, R. M.
Hasegawa, S.
Hirschauer, J.
Hu, Z.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klima, B.
Kortelainen, M. J.
Kreis, B.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Marraffino, J. M.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O&apos
Dell, V.
Pedro, K.
Pena, C.
Prokofyev, O.
Rakness, G.
Ravera, F.
Reinsvold, A.
Ristori, L.
Savoy-Navarro, A.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Strobbe, N.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Vernieri, C.
Verzocchi, M.
Vidal, R.
Wang, M.
Weber, H. A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bortignon, P.
Bourilkov, D.
Brinkerhoff, A.
Cadamuro, L.
Carnes, A.
Curry, D.
Field, R. D.
Gleyzer, S. V.
Joshi, B. M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
K. H., Lo
Ma, P.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Rosenzweig, D.
Shi, K.
Wang, J.
Zuo, X.
Joshi, Y. R.
Linn, S.
Ackert, A.
Adams, T.
Askew, A.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Khurana, R.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Perry, T.
Prosper, H.
Saha, A.
Schiber, C.
Yohay, R.
Baarmand, M. M.
Bhopatkar, V.
Colafranceschi, S.
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Roy, T.
Saunders, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Berry, D.
Betts, R. R.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Jung, K.
Kamin, J.
Mills, C.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Wang, H.
Wang, X.
Wu, Z.
Zhang, J.
Alhusseini, M.
Bilki, B.
Clarida, W.
Dilsiz, K.
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Koseyan, O. K.
Merlo, J. -P.
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.
Onel, Y.
Ozok, F.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Blumenfeld, B.
Cocoros, A.
Eminizer, N.
Fehling, D.
Feng, L.
Gritsan, A. V.
Hung, W. T.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Sarica, U.
Swartz, M.
Xiao, M.
Al-Bataineh, A.
Baringer, P.
Bean, A.
Boren, S.
Bowen, J.
Bylinkin, A.
Castle, J.
Khalil, S.
Kropivnitskaya, A.
Majumder, D.
McBrayer, W.
Murray, M.
Rogan, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Tapia Takaki, J. D.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mendis, D. R.
Mitchell, T.
Modak, A.
Mohammadi, A.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Feng, Y.
Ferraioli, C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Jeng, G. Y.
Kellogg, R. G.
Kunkle, J.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Ricci-Tam, F.
Seidel, M.
Shin, Y. H.
Skuja, A.
Tonwar, S. C.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Azzolini, V.
Baty, A.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
Alfonso, M.
Gomez Ceballos, G.
Goncharov, M.
Harris, P.
Hsu, D.
Hu, M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Lee, Y. -J.
Luckey, P. D.
Maier, B.
Marini, A. C.
McGinn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Sumorok, K.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, T. W.
Wyslouch, B.
Benvenuti, A. C.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Kalafut, S.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Rusack, R.
Wadud, M. A.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Avdeeva, E.
Bloom, K.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
Gonzalez Suarez, R.
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Stieger, B.
Godshalk, A.
Harrington, C.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Nguyen, D.
Parker, A.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Madigan, G.
Morse, D. M.
Orimoto, T.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bueghly, J.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Trovato, M.
Velasco, M.
Bucci, R.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Hurtado Anampa, K.
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Lannon, K.
Li, W.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Meng, F.
Mueller, C.
Musienko, Y.
Planer, M.
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Smith, G.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Woodard, A.
Alimena, J.
Antonelli, L.
Bylsma, B.
Durkin, L. S.
Flowers, S.
Francis, B.
Hill, C.
Ji, W.
Lefeld, A.
Ling, T. Y.
Luo, W.
Winer, B. L.
Cooperstein, S.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Hardenbrook, J.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kwan, S.
Lange, D.
Lucchini, M. T.
Luo, J.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroue, P.
Salfeld-Nebgen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Norberg, S.
Barker, A.
Barnes, V. E.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Khatiwada, A.
Mahakud, B.
Miller, D. H.
Neumeister, N.
Peng, C. C.
Piperov, S.
Qiu, H.
Schulte, J. F.
Sun, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Cheng, T.
Dolen, J.
Parashar, N.
Chen, Z.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Geurts, F. J. M.
Kilpatrick, M.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Rorie, J.
Shi, W.
Tu, Z.
Zhang, A.
Bodek, A.
De Barbaro, P.
Demina, R.
Duh, Y. T.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Han, J.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Tan, P.
Taus, R.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Kunnawalkam Elayavalli, R.
Kyriacou, S.
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Saka, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Sheffield, D.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomas, S.
Thomassen, P.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Heideman, J.
Riley, G.
Spanier, S.
Bouhali, O.
Celik, A.
Dalchenko, M.
De Mattia, M.
Delgado, A.
Dildick, S.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.
Luo, S.
Marley, D.
Mueller, R.
Overton, D.
Pernie, L.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
De Guio, F.
Dudero, P. R.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Whitbeck, A.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Verweij, M.
Xu, Q.
Arenton, M. W.
Barria, P.
Cox, B.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Li, H.
Neu, C.
Wolfe, E.
Xia, F.
Harr, R.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Sturdy, J.
Thapa, P.
Zaleski, S.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Carlsmith, D.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Dodd, L.
Gomber, B.
Grothe, M.
Herndon, M.
Herve, A.
Hussain, U.
Klabbers, P.
Lanaro, A.
Long, K.
Loveless, R.
Ruggles, T.
Savin, A.
Smith, N.
Smith, W. H.
Woods, N.
Pokaż więcej
Temat :
Pattern recognition, cluster finding, calibration and fitting methods
Performance of High Energy Physics Detectors
Pattern recognition
cluster finding
calibration and fitting methods
Performance of high energy physics detectors
Settore FIS/01 - Fisica Sperimentale
Dostępność :
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=dedup_wf_001::7c70386a58eeaa19262cfeee12c212cb
http://hdl.handle.net/11589/208508

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies