Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Brown Sandra"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Phylogenetic classification of the world’s tropical forests
Autorzy :
Slik J. W. Ferry
Franklin Janet
Arroyo-Rodríguez Víctor
Field Richard
Aguilar Salomon
Aguirre Nikolay
Ahumada Jorge
Aiba Shin-Ichiro
Alves Luciana F.
K Anitha
Avella Andres
Mora Francisco
Aymard C. Gerardo A.
Báez Selene
Balvanera Patricia
Bastian Meredith L.
Bastin Jean-François
Bellingham Peter J.
van den Berg Eduardo
da Conceição Bispo Polyanna
Boeckx Pascal
Boehning-Gaese Katrin
Bongers Frans
Boyle Brad
Brambach Fabian
Brearley Francis Q.
Brown Sandra
Chai Shauna-Lee
Chazdon Robin L.
Chen Shengbin
Chhang Phourin
Chuyong George
Ewango Corneille
Coronado Indiana M.
Cristóbal-Azkarate Jurgi
Culmsee Heike
Damas Kipiro
Dattaraja H. S.
Davidar Priya
DeWalt Saara J.
Din Hazimah
Drake Donald R.
Duque Alvaro
Durigan Giselda
Eichhorn Karl
Eler Eduardo Schmidt
Enoki Tsutomu
Ensslin Andreas
Fandohan Adandé Belarmain
Farwig Nina
Feeley Kenneth J.
Fischer Markus
Forshed Olle
Garcia Queila Souza
Garkoti Satish Chandra
Gillespie Thomas W.
Gillet Jean-Francois
Gonmadje Christelle
la Cerda Iñigo Granzow-de
Griffith Daniel M.
Grogan James
Hakeem Khalid Rehman
Harris David J.
Harrison Rhett D.
Hector Andy
Hemp Andreas
Homeier Jürgen
Hussain M. Shah
Ibarra-Manríquez Guillermo
Hanum I. Faridah
Imai Nobuo
Jansen Patrick A.
Joly Carlos Alfredo
Joseph Shijo
Kartawinata Kuswata
Kearsley Elizabeth
Kelly Daniel L.
Kessler Michael
Killeen Timothy J.
Kooyman Robert M.
Laumonier Yves
Laurance Susan G.
Laurance William F.
Lawes Michael J.
Letcher Susan G.
Lindsell Jeremy
Lovett Jon
Lozada Jose
Lu Xinghui
Lykke Anne Mette
Mahmud Khairil Bin
Mahayani Ni Putu Diana
Mansor Asyraf
Marshall Andrew R.
Martin Emanuel H.
Matos Darley Calderado Leal
Meave Jorge A.
Melo Felipe P. L.
Mendoza Zhofre Huberto Aguirre
Metali Faizah
Medjibe Vincent P.
Metzger Jean Paul
Metzker Thiago
Mohandass D.
Munguía-Rosas Miguel A.
Muñoz Rodrigo
Nurtjahy Eddy
de Oliveira Eddie Lenza
Onrizal
Parolin Pia
Parren Marc
Parthasarathy N.
Paudel Ekananda
Perez Rolando
Pérez-García Eduardo A.
Pommer Ulf
Poorter Lourens
Qie Lan
Piedade Maria Teresa F.
Pinto José Roberto Rodrigues
Poulsen Axel Dalberg
Poulsen John R.
Powers Jennifer S.
Prasad Rama Chandra
Puyravaud Jean-Philippe
Rangel Orlando
Reitsma Jan
Rocha Diogo S. B.
Rolim Samir
Rovero Francesco
Rozak Andes
Ruokolainen Kalle
Rutishauser Ervan
Rutten Gemma
Said Mohd. Nizam Mohd.
Saiter Felipe Z.
Saner Philippe
Santos Braulio
dos Santos João Roberto
Sarker Swapan Kumar
Schmitt Christine B.
Schoengart Jochen
Schulze Mark
Sheil Douglas
Sist Plinio
Souza Alexandre F.
Spironello Wilson Roberto
Sposito Tereza
Steinmetz Robert
Stevart Tariq
Suganuma Marcio Seiji
Sukri Rahayu
Sultana Aisha
Sukumar Raman
Sunderland Terry
Supriyadi
Suresh H. S.
Suzuki Eizi
Tabarelli Marcelo
Tang Jianwei
Tanner Ed V. J.
Targhetta Natalia
Theilade Ida
Thomas Duncan
Timberlake Jonathan
de Morisson Valeriano Márcio
van Valkenburg Johan
Van Do Tran
Van Sam Hoang
Vandermeer John H.
Verbeeck Hans
Vetaa Ole Reidar
Adekunle Victor
Vieira Simone A.
Webb Campbell O.
Webb Edward L.
Whitfeld Timothy
Wich Serge
Williams John
Wiser Susan
Wittmann Florian
Yang Xiaobo
Yao C. Yves Adou
Yap Sandra L.
Zahawi Rakan A.
Zakaria Rahmad
Zang Runguo
Slik, J. W. Ferry
Franklin, Janet
Arroyo-Rodríguez, Víctor
Field, Richard
Aguilar, Salomon
Aguirre, Nikolay
Ahumada, Jorge
Aiba, Shin-Ichiro
Alves, Luciana F.
K, Anitha
Avella, Andres
Mora, Francisco
Aymard C., Gerardo A.
Báez, Selene
Balvanera, Patricia
Bastian, Meredith L.
Bastin, Jean-François
Bellingham, Peter J.
van den Berg, Eduardo
da Conceição Bispo, Polyanna
Boeckx, Pascal
Boehning-Gaese, Katrin
Bongers, Frans
Boyle, Brad
Brambach, Fabian
Brearley, Francis Q.
Brown, Sandra
Chai, Shauna-Lee
Chazdon, Robin L.
Chen, Shengbin
Chhang, Phourin
Chuyong, George
Ewango, Corneille
Coronado, Indiana M.
Cristóbal-Azkarate, Jurgi
Culmsee, Heike
Damas, Kipiro
Dattaraja, H. S.
Davidar, Priya
DeWalt, Saara J.
Din, Hazimah
Drake, Donald R.
Duque, Alvaro
Durigan, Giselda
Eichhorn, Karl
Eler, Eduardo Schmidt
Enoki, Tsutomu
Ensslin, Andreas
Fandohan, Adandé Belarmain
Farwig, Nina
Feeley, Kenneth J.
Fischer, Markus
Forshed, Olle
Garcia, Queila Souza
Garkoti, Satish Chandra
Gillespie, Thomas W.
Gillet, Jean-Francois
Gonmadje, Christelle
la Cerda, Iñigo Granzow-de
Griffith, Daniel M.
Grogan, James
Hakeem, Khalid Rehman
Harris, David J.
Harrison, Rhett D.
Hector, Andy
Hemp, Andreas
Homeier, Jürgen
Hussain, M. Shah
Ibarra-Manríquez, Guillermo
Hanum, I. Faridah
Imai, Nobuo
Jansen, Patrick A.
Joly, Carlos Alfredo
Joseph, Shijo
Kartawinata, Kuswata
Kearsley, Elizabeth
Kelly, Daniel L.
Kessler, Michael
Killeen, Timothy J.
Kooyman, Robert M.
Laumonier, Yves
Laurance, Susan G.
Laurance, William F.
Lawes, Michael J.
Letcher, Susan G.
Lindsell, Jeremy
Lovett, Jon
Lozada, Jose
Lu, Xinghui
Lykke, Anne Mette
Mahmud, Khairil Bin
Mahayani, Ni Putu Diana
Mansor, Asyraf
Marshall, Andrew R.
Martin, Emanuel H.
Matos, Darley Calderado Leal
Meave, Jorge A.
Melo, Felipe P. L.
Mendoza, Zhofre Huberto Aguirre
Metali, Faizah
Medjibe, Vincent P.
Metzger, Jean Paul
Metzker, Thiago
Mohandass, D.
Munguía-Rosas, Miguel A.
Muñoz, Rodrigo
Nurtjahy, Eddy
de Oliveira, Eddie Lenza
Onrizal
Parolin, Pia
Parren, Marc
Parthasarathy, N.
Paudel, Ekananda
Perez, Rolando
Pérez-García, Eduardo A.
Pommer, Ulf
Poorter, Lourens
Qie, Lan
Piedade, Maria Teresa F.
Pinto, José Roberto Rodrigues
Poulsen, Axel Dalberg
Poulsen, John R.
Powers, Jennifer S.
Prasad, Rama Chandra
Puyravaud, Jean-Philippe
Rangel, Orlando
Reitsma, Jan
Rocha, Diogo S. B.
Rolim, Samir
Rovero, Francesco
Rozak, Andes
Ruokolainen, Kalle
Rutishauser, Ervan
Rutten, Gemma
Said, Mohd. Nizam Mohd.
Saiter, Felipe Z.
Saner, Philippe
Santos, Braulio
dos Santos, João Roberto
Sarker, Swapan Kumar
Schmitt, Christine B.
Schoengart, Jochen
Schulze, Mark
Sheil, Douglas
Sist, Plinio
Souza, Alexandre F.
Spironello, Wilson Roberto
Sposito, Tereza
Steinmetz, Robert
Stevart, Tariq
Suganuma, Marcio Seiji
Sukri, Rahayu
Sultana, Aisha
Sukumar, Raman
Sunderland, Terry
Supriyadi
Suresh, H. S.
Suzuki, Eizi
Tabarelli, Marcelo
Tang, Jianwei
Tanner, Ed V. J.
Targhetta, Natalia
Theilade, Ida
Thomas, Duncan
Timberlake, Jonathan
de Morisson Valeriano, Márcio
van Valkenburg, Johan
Van Do, Tran
Van Sam, Hoang
Vandermeer, John H.
Verbeeck, Hans
Vetaa, Ole Reidar
Adekunle, Victor
Vieira, Simone A.
Webb, Campbell O.
Webb, Edward L.
Whitfeld, Timothy
Wich, Serge
Williams, John
Wiser, Susan
Wittmann, Florian
Yang, Xiaobo
Yao, C. Yves Adou
Yap, Sandra L.
Zahawi, Rakan A.
Zakaria, Rahmad
Zang, Runguo
Pokaż więcej
Źródło :
Proceedings of the National Academy of Sciences of the United States of America. 115(8):1837-1842
Dostęp URL :
https://www.jstor.org/stable/26507567
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Imputation of behavioral candidate gene repeat variants in 486,551 publicly-available UK Biobank individuals
Autorzy :
Border, RichardAff1, Aff2, Aff3
Smolen, Andrew
Corley, Robin P.
Stallings, Michael C.Aff1, Aff2
Brown, Sandra A.Aff4, Aff5
Conger, Rand D.
Derringer, Jaime
Donnellan, M. Brent
Haberstick, Brett C.
Hewitt, John K.Aff1, Aff2
Hopfer, ChristianAff1, Aff9
Krauter, KenAff1, Aff10
McQueen, Matthew B.Aff1, Aff11
Wall, Tamara L.
Keller, Matthew C.Aff1, Aff2
Evans, Luke M.Aff1, Aff12
Pokaż więcej
Źródło :
European Journal of Human Genetics. 27(6):963-969
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Transancestral GWAS of alcohol dependence reveals common genetic underpinnings with psychiatric disorders
Autorzy :
Walters, Raymond K.Aff1, Aff2
Polimanti, Renato
Johnson, Emma C.
McClintick, Jeanette N.
Adams, Mark J.
Adkins, Amy E.
Aliev, Fazil
Bacanu, Silviu-Alin
Batzler, Anthony
Bertelsen, Sarah
Biernacka, Joanna M.
Bigdeli, Tim B.
Chen, Li-Shiun
Clarke, Toni-Kim
Chou, Yi-Ling
Degenhardt, Franziska
Docherty, Anna R.
Edwards, Alexis C.
Fontanillas, Pierre
Foo, Jerome C.
Fox, Louis
Frank, Josef
Giegling, Ina
Gordon, Scott
Hack, Laura M.
Hartmann, Annette M.
Hartz, Sarah M.
Heilmann-Heimbach, Stefanie
Herms, StefanAff14, Aff22
Hodgkinson, Colin
Hoffmann, PerAff14, Aff22
Jan Hottenga, Jouke
Kennedy, Martin A.
Alanne-Kinnunen, Mervi
Konte, Bettina
Lahti, JariAff27, Aff28
Lahti-Pulkkinen, Marius
Lai, Dongbing
Ligthart, Lannie
Loukola, Anu
Maher, Brion S.
Mbarek, Hamdi
McIntosh, Andrew M.
McQueen, Matthew B.
Meyers, Jacquelyn L.
Milaneschi, Yuri
Palviainen, Teemu
Pearson, John F.
Peterson, Roseann E.
Ripatti, SamuliAff1, Aff2, Aff26, Aff36
Ryu, Euijung
Saccone, Nancy L.
Salvatore, Jessica E.Aff8, Aff16
Sanchez-Roige, Sandra
Schwandt, Melanie
Sherva, Richard
Streit, Fabian
Strohmaier, Jana
Thomas, Nathaniel
Wang, Jen-Chyong
Webb, Bradley T.
Wedow, RobbeeAff1, Aff2, Aff42, Aff43
Wetherill, Leah
Wills, Amanda G.
23andMe Research Team
Boardman, Jason D.
Chen, Danfeng
Choi, Doo-Sup
Copeland, William E.
Culverhouse, Robert C.
Dahmen, Norbert
Degenhardt, Louisa
Domingue, Benjamin W.
Elson, Sarah L.
Frye, Mark A.
Gäbel, Wolfgang
Hayward, Caroline
Ising, Marcus
Keyes, Margaret
Kiefer, Falk
Kramer, John
Kuperman, Samuel
Lucae, Susanne
Lynskey, Michael T.
Maier, Wolfgang
Mann, Karl
Männistö, Satu
Müller-Myhsok, Bertram
Murray, Alison D.
Nurnberger, John I.Aff29, Aff65
Palotie, AarnoAff1, Aff2, Aff26, Aff66
Preuss, UlrichAff19, Aff67
Räikkönen, Katri
Reynolds, Maureen D
Ridinger, Monika
Scherbaum, Norbert
Schuckit, Marc A.
Soyka, MichaelAff71, Aff72
Treutlein, Jens
Witt, Stephanie
Wodarz, Norbert
Zill, Peter
Adkins, Daniel E.Aff15, Aff74
Boden, Joseph M.
Boomsma, Dorret I.
Bierut, Laura J.
Brown, Sandra A.Aff39, Aff75
Bucholz, Kathleen K.
Cichon, Sven
Costello, E. Jane
de Wit, Harriet
Diazgranados, Nancy
Dick, Danielle M.Aff7, Aff77
Eriksson, Johan G.
Farrer, Lindsay A.Aff41, Aff79
Foroud, Tatiana M.
Gillespie, Nathan A.
Goate, Alison M.
Goldman, DavidAff23, Aff40
Grucza, Richard A.
Hancock, Dana B.
Harris, Kathleen Mullan
Heath, Andrew C.
Hesselbrock, Victor
Hewitt, John K.
Hopfer, Christian J.
Horwood, John
Iacono, William
Johnson, Eric O.
Kaprio, Jaakko A.Aff26, Aff36
Karpyak, Victor M.
Kendler, Kenneth S.
Kranzler, Henry R.
Krauter, Kenneth
Lichtenstein, Paul
Lind, Penelope A.
McGue, Matt
MacKillop, James
Madden, Pamela A. F.
Maes, Hermine H.
Magnusson, Patrik
Martin, Nicholas G.
Medland, Sarah E.
Montgomery, Grant W.
Nelson, Elliot C.
Nöthen, Markus M.
Palmer, Abraham A.Aff39, Aff93
Pedersen, Nancy L.
Penninx, Brenda W. J. H.
Porjesz, Bernice
Rice, John P.
Rietschel, Marcella
Riley, Brien P.
Rose, Richard
Rujescu, Dan
Shen, Pei-Hong
Silberg, Judy
Stallings, Michael C.
Tarter, Ralph E.
Vanyukov, Michael M.
Vrieze, Scott
Wall, Tamara L.
Whitfield, John B.
Zhao, Hongyu
Neale, Benjamin M.Aff1, Aff2
Gelernter, Joel
Edenberg, Howard J.Aff5, Aff29
Agrawal, Arpana
Pokaż więcej
Źródło :
Nature Neuroscience. 21(12):1656-1669
Czasopismo naukowe
Tytuł :
CARACTERIZACIÓN DE LA ACUMULACIÓN DE CARBONO EN PEQUEÑOS HUMEDALES ANDINOS EN LA CUENCA ALTA DEL RÍO BARBAS (QUINDÍO, COLOMBIA) : Characterization of carbon storage in small Andean Wetlands of the upper Río Barbas Watershed (Quindío, Colombia)
Autorzy :
Roa-García María Cecilia
Brown Sandra
Roa-García, María Cecilia
Brown, Sandra
Pokaż więcej
Źródło :
Caldasia. 38(1):117-136
Dostęp URL :
https://www.jstor.org/stable/90008899
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies