Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Buono, L. Del"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Search for CP violation in Ξc+→pK-π+ decays using model-independent techniques
Autorzy :
Aaij, R.
Beteta, C. Abellán
Ackernley, T.
Adeva, B.
Adinolfi, M.
Afsharnia, H.
Aidala, C. A.
Aiola, S.
Ajaltouni, Z.
Akar, S.
Albicocco, P.
Albrecht, J.
Alessio, F.
Alexander, M.
Albero, A. Alfonso
Alkhazov, G.
Cartelle, P. Alvarez
Alves, Jr, A. A.
Amato, S.
Amhis, Y.
An, L.
Anderlini, L.
Andreassi, G.
Andreotti, M.
Archilli, F.
Romeu, J. Arnau
Artamonov, A.
Artuso, M.
Arzymatov, K.
Aslanides, E.
Atzeni, M.
Audurier, B.
Bachmann, S.
Back, J. J.
Baker, S.
Balagura, V.
Baldini, W.Aff20, Aff47
Baranov, A.
Barlow, R. J.
Barsuk, S.
Barter, W.
Bartolini, M.
Baryshnikov, F.
Basels, J. M.
Bassi, G.
Batozskaya, V.
Batsukh, B.
Battig, A.
Battista, V.
Bay, A.
Becker, M.
Bedeschi, F.
Bediaga, I.
Beiter, A.
Bel, L. J.
Belavin, V.
Belin, S.
Beliy, N.
Bellee, V.
Belous, K.
Belyaev, I.
Bencivenni, G.
Ben-Haim, E.
Benson, S.
Beranek, S.
Berezhnoy, A.
Bernet, R.
Berninghoff, D.
Bernstein, H. C.
Bertella, C.
Bertholet, E.
Bertolin, A.
Betancourt, C.
Betti, F.
Bettler, M. O.
Bezshyiko, Ia.
Bhasin, S.
Bhom, J.
Bieker, M. S.
Bifani, S.
Billoir, P.
Birnkraut, A.
Bizzeti, A.
Bjørn, M.
Blago, M. P.
Blake, T.
Blanc, F.
Blusk, S.
Bobulska, D.
Bocci, V.
Garcia, O. Boente
Boettcher, T.
Boldyrev, A.
Bondar, A.
Bondar, N.
Borghi, S.Aff47, Aff61
Borisyak, M.
Borsato, M.
Borsuk, J. T.
Boubdir, M.
Bowcock, T. J. V.
Bozzi, C.Aff20, Aff47
Bradley, M. J.
Braun, S.
Rodriguez, A. Brea
Brodski, M.
Brodzicka, J.
Gonzalo, A. Brossa
Brundu, D.Aff26, Aff47
Buchanan, E.
Büchler-Germann, A.
Buonaura, A.
Burr, C.
Bursche, A.
Butkevich, A.
Butter, J. S.
Buytaert, J.
Byczynski, W.
Cadeddu, S.
Cai, H.
Calabrese, R.
Diaz, L. Calero
Cali, S.
Calladine, R.
Calvi, M.
Gomez, M. Calvo
Magalhaes, P. Camargo
Camboni, A.
Campana, P.
Perez, D. H. Campora
Quezada, A. F. Campoverde
Capriotti, L.
Carbone, A.
Carboni, G.
Cardinale, R.
Cardini, A.
Carli, I.
Carniti, P.
Akiba, K. Carvalho
Vidal, A. Casais
Casse, G.
Cattaneo, M.
Cavallero, G.
Celani, S.
Cenci, R.
Cerasoli, J.
Chapman, M. G.
Charles, M.Aff12, Aff47
Charpentier, Ph.
Chatzikonstantinidis, G.
Chefdeville, M.
Chekalina, V.
Chen, C.
Chen, S.
Chernov, A.
Chitic, S.-G.
Chobanova, V.
Cholak, S.
Chrzaszcz, M.
Chubykin, A.
Ciambrone, P.
Cicala, M. F.
Vidal, X. Cid
Ciezarek, G.
Cindolo, F.
Clarke, P. E. L.
Clemencic, M.
Cliff, H. V.
Closier, J.
Cobbledick, J. L.
Coco, V.
Coelho, J. A. B.
Cogan, J.
Cogneras, E.
Cojocariu, L.
Collins, P.
Colombo, T.
Comerma-Montells, A.
Contu, A.
Cooke, N.
Coombs, G.
Coquereau, S.
Corti, G.
Sobral, C. M. Costa
Couturier, B.
Cowan, G. A.
Craik, D. C.
Crkovská, J.
Crocombe, A.
Torres, M. Cruz
Currie, R.
Da Silva, C. L.
Dall’Occo, E.
Dalseno, J.Aff45, Aff53
D’Ambrosio, C.
Danilina, A.
d’Argent, P.
Davis, A.
Francisco, O. De Aguiar
De Bruyn, K.
De Capua, S.
De Cian, M.
De Miranda, J. M.
De Paula, L.
De Serio, M.
De Simone, P.
de Vries, J. A.
Dean, C. T.
Dean, W.
Decamp, D.
Buono, L. Del
Delaney, B.
Dembinski, H.-P.
Demmer, M.
Dendek, A.
Denysenko, V.
Derkach, D.
Deschamps, O.
Desse, F.
Dettori, F.
Dey, B.
Canto, A. Di
Nezza, P. Di
Didenko, S.
Dijkstra, H.
Dobishuk, V.
Dordei, F.
Dorigo, M.
Reis, A. C. dos
Suárez, A. Dosil
Douglas, L.
Dovbnya, A.
Dreimanis, K.
Dudek, M. W.
Dujany, G.
Durante, P.
Durham, J. M.
Dutta, D.
Dzhelyadin, R.
Dziewiecki, M.
Dziurda, A.
Dzyuba, A.
Easo, S.
Egede, U.
Egorychev, V.
Eidelman, S.
Eisenhardt, S.
Ekelhof, R.
Ek-In, S.
Eklund, L.
Ely, S.
Ene, A.
Epple, E.
Escher, S.
Esen, S.
Evans, T.
Falabella, A.
Fan, J.
Fan, Y.
Farley, N.
Farry, S.
Fazzini, D.
Fedin, P.
Féo, M.
Declara, P. Fernandez
Prieto, A. Fernandez
Ferrari, F.
Lopes, L. Ferreira
Rodrigues, F. Ferreira
Sole, S. Ferreres
Ferrillo, M.
Ferro-Luzzi, M.
Filippov, S.
Fini, R. A.
Fiorini, M.
Firlej, M.
Fischer, K. M.
Fitzpatrick, C.
Fiutowski, T.
Fleuret, F.
Fontana, M.
Fontanelli, F.
Forty, R.
Lima, V. Franco
Sevilla, M. Franco
Frank, M.
Frei, C.
Friday, D. A.
Fu, J.
Fuehring, Q.
Funk, W.
Gabriel, E.
Torreira, A. Gallas
Galli, D.
Gallorini, S.
Gambetta, S.
Gan, Y.
Gandelman, M.
Gandini, P.
Gao, Y.
Martin, L. M. Garcia
Pardiñas, J. García
Plana, B. Garcia
Rosales, F. A. Garcia
Tico, J. Garra
Garrido, L.
Gascon, D.
Gaspar, C.
Gazzoni, G.
Gerick, D.
Gersabeck, E.
Gersabeck, M.
Gershon, T.
Gerstel, D.
Ghez, Ph.
Gibson, V.
Gioventù, A.
Girard, O. G.
Gironell, P. Gironella
Giubega, L.
Giugliano, C.
Gizdov, K.
Gligorov, V. V.
Göbel, C.
Golobardes, E.
Golubkov, D.
Golutvin, A.Aff60, Aff76
Gomes, A.
Gorbounov, P.Aff38, Aff47
Gorelov, I. V.
Gotti, C.
Govorkova, E.
Grabowski, J. P.
Diaz, R. Graciani
Grammatico, T.
Cardoso, L. A. Granado
Graugés, E.
Graverini, E.
Graziani, G.
Grecu, A.
Greim, R.
Griffith, P.
Grillo, L.
Gruber, L.
Cazon, B. R. Gruberg
Gu, C.
Günther, P. A.
Guo, X.
Gushchin, E.
Guth, A.
Guz, Yu.Aff43, Aff47
Gys, T.
Hadavizadeh, T.
Hadjivasiliou, C.
Haefeli, G.
Haen, C.
Haines, S. C.
Hamilton, P. M.
Han, Q.
Han, X.
Hancock, T. H.
Hansmann-Menzemer, S.
Harnew, N.
Harrison, T.
Hart, R.
Hasse, C.
Hatch, M.
He, J.
Hecker, M.
Heijhoff, K.
Heinicke, K.
Heister, A.
Hennequin, A. M.
Hennessy, K.
Henry, L.
Heß, M.
Heuel, J.
Hicheur, A.
Charman, R. Hidalgo
Hill, D.
Hilton, M.
Hopchev, P. H.
Hu, J.
Hu, W.
Huang, W.
Huard, Z. C.
Hulsbergen, W.
Humair, T.
Hunter, R. J.
Hushchyn, M.
Hutchcroft, D.
Hynds, D.
Ibis, P.
Idzik, M.
Ilten, P.
Inglessi, A.
Inyakin, A.
Ivshin, K.
Jacobsson, R.
Jakobsen, S.
Jalocha, J.
Jans, E.
Jashal, B. K.
Jawahery, A.
Jevtic, V.
Jiang, F.
John, M.
Johnson, D.
Jones, C. R.
Jost, B.
Jurik, N.
Kandybei, S.
Karacson, M.
Kariuki, J. M.
Karodia, S.
Kazeev, N.
Kecke, M.
Keizer, F.
Kelsey, M.
Kenzie, M.
Ketel, T.
Khanji, B.
Kharisova, A.
Khurewathanakul, C.
Kim, K. E.
Kirn, T.
Kirsebom, V. S.
Klaver, S.
Klimaszewski, K.
Koliiev, S.
Kondybayeva, A.
Konoplyannikov, A.
Kopciewicz, P.
Kopecna, R.
Koppenburg, P.
Korolev, M.
Kostiuk, I.Aff31, Aff51
Kot, O.
Kotriakhova, S.
Kozeiha, M.
Kravchuk, L.
Krawczyk, R. D.
Kreps, M.
Kress, F.
Kretzschmar, S.
Krokovny, P.
Krupa, W.
Krzemien, W.
Kucewicz, W.
Kucharczyk, M.
Kudryavtsev, V.
Kuindersma, H. S.
Kunde, G. J.
Kuonen, A. K.
Kvaratskheliya, T.
Lacarrere, D.
Lafferty, G.
Lai, A.
Lancierini, D.
Lane, J. J.
Lanfranchi, G.
Langenbruch, C.
Lantwin, O.
Latham, T.
Lazzari, F.
Lazzeroni, C.
Gac, R. Le
Lefèvre, R.
Leflat, A.
Lemaitre, F.
Leroy, O.
Lesiak, T.
Leverington, B.
Li, H.
Li, L.
Li, P.-R.
Li, X.
Li, Y.
Li, Z.
Liang, X.
Lindner, R.
Ling, P.
Lionetto, F.
Lisovskyi, V.
Liu, G.
Liu, X.
Loh, D.
Loi, A.
Castro, J. Lomba
Longstaff, I.
Lopes, J. H.
Loustau, G.
Lovell, G. H.
Lu, Y.
Lucchesi, D.
Martinez, M. Lucio
Luo, Y.
Lupato, A.
Luppi, E.
Lupton, O.
Lusiani, A.
Lyu, X.
Ma, R.
Maccolini, S.
Machefert, F.
Maciuc, F.
Macko, V.
Mackowiak, P.
Maddrell-Mander, S.
Mohan, L. R. Madhan
Maev, O.Aff37, Aff47
Maevskiy, A.
Maguire, K.
Maisuzenko, D.
Majewski, M. W.
Malde, S.
Malecki, B.
Malinin, A.
Maltsev, T.
Malygina, H.
Manca, G.
Mancinelli, G.
Escalero, R. Manera
Manuzzi, D.
Marangotto, D.
Maratas, J.
Marchand, J. F.
Marconi, U.
Mariani, S.
Benito, C. Marin
Marinangeli, M.
Marino, P.
Marks, J.
Marshall, P. J.
Martellotti, G.
Martinazzoli, L.
Martinelli, M.Aff24, Aff47
Santos, D. Martinez
Vidal, F. Martinez
Massafferri, A.
Materok, M.
Matev, R.
Mathad, A.
Mathe, Z.
Matiunin, V.
Matteuzzi, C.
Mattioli, K. R.
Mauri, A.
Maurice, E.
McCann, M.Aff47, Aff60
Mcconnell, L.
McNab, A.
McNulty, R.
Mead, J. V.
Meadows, B.
Meaux, C.
Meier, G.
Meinert, N.
Melnychuk, D.
Meloni, S.
Merk, M.
Merli, A.
Michielin, E.
Mikhasenko, M.
Milanes, D. A.
Millard, E.
Minard, M.-N.
Mineev, O.
Minzoni, L.
Mitchell, S. E.
Mitreska, B.
Mitzel, D. S.
Mödden, A.
Mogini, A.
Moise, R. D.
Mombächer, T.
Monroy, I. A.
Monteil, S.
Morandin, M.
Morello, G.
Morello, M. J.
Moron, J.
Morris, A. B.
Morris, A. G.
Mountain, R.
Mu, H.
Muheim, F.
Mukherjee, M.
Mulder, M.
Müller, D.
Müller, J.
Müller, K.
Müller, V.
Murphy, C. H.
Murray, D.
Muzzetto, P.
Naik, P.
Nakada, T.
Nandakumar, R.
Nandi, A.
Nanut, T.
Nasteva, I.
Needham, M.
Neri, N.
Neubert, S.
Neufeld, N.
Newcombe, R.
Nguyen, T. D.
Nguyen-Mau, C.
Niel, E. M.
Nieswand, S.
Nikitin, N.
Nolte, N. S.
Nunez, C.
Oblakowska-Mucha, A.
Obraztsov, V.
Ogilvy, S.
O’Hanlon, D. P.
Oldeman, R.
Onderwater, C. J. G.
Osborn, J. D.
Ossowska, A.
Goicochea, J. M. Otalora
Ovsiannikova, T.
Owen, P.
Oyanguren, A.
Pais, P. R.
Pajero, T.
Palano, A.
Palutan, M.
Panshin, G.
Papanestis, A.
Pappagallo, M.
Pappalardo, L. L.
Parker, W.
Parkes, C.Aff47, Aff61
Passaleva, G.Aff21, Aff47
Pastore, A.
Patel, M.
Patrignani, C.
Pearce, A.
Pellegrino, A.
Penso, G.
Altarelli, M. Pepe
Perazzini, S.
Pereima, D.
Perret, P.
Pescatore, L.
Petridis, K.
Petrolini, A.
Petrov, A.
Petrucci, S.
Petruzzo, M.
Pietrzyk, B.
Pietrzyk, G.
Pikies, M.
Pili, M.
Pinci, D.
Pinzino, J.
Pisani, F.
Piucci, A.
Placinta, V.
Playfer, S.
Plews, J.
Casasus, M. Plo
Polci, F.
Lener, M. Poli
Poliakova, M.
Poluektov, A.
Polukhina, N.
Polyakov, I.
Polycarpo, E.
Pomery, G. J.
Ponce, S.
Popov, A.
Popov, D.
Poslavskii, S.
Prasanth, K.
Promberger, L.
Prouve, C.
Pugatch, V.
Navarro, A. Puig
Pullen, H.
Punzi, G.
Qian, W.
Qin, J.
Quagliani, R.
Quintana, B.
Raab, N. V.
Trejo, R. I. Rabadan
Rachwal, B.
Rademacker, J. H.
Rama, M.
Pernas, M. Ramos
Rangel, M. S.
Ratnikov, F.Aff41, Aff77
Raven, G.
Salzgeber, M. Ravonel
Reboud, M.
Redi, F.
Reichert, S.
Reiss, F.
Alepuz, C. Remon
Ren, Z.
Renaudin, V.
Ricciardi, S.
Richards, D. S.
Richards, S.
Rinnert, K.
Robbe, P.
Robert, A.
Rodrigues, A. B.
Rodrigues, E.
Lopez, J. A. Rodriguez
Roehrken, M.
Roiser, S.
Rollings, A.
Romanovskiy, V.
Lamas, M. Romero
Vidal, A. Romero
Roth, J. D.
Rotondo, M.
Rudolph, M. S.
Ruf, T.
Vidal, J. Ruiz
Ryzhikov, A.
Ryzka, J.
Silva, J. J. Saborido
Sagidova, N.
Sahoo, N.
Saitta, B.
Gras, C. Sanchez
Mayordomo, C. Sanchez
Sedes, B. Sanmartin
Santacesaria, R.
Rios, C. Santamarina
Santimaria, M.Aff22, Aff47
Santovetti, E.
Sarpis, G.
Sarti, A.
Satriano, C.
Satta, A.
Saur, M.
Savrina, D.Aff38, Aff39
Smead, L. G. Scantlebury
Schael, S.
Schellenberg, M.
Schiller, M.
Schindler, H.
Schmelling, M.
Schmelzer, T.
Schmidt, B.
Schneider, O.
Schopper, A.
Schreiner, H. F.
Schubiger, M.
Schulte, S.
Schune, M. H.
Schwemmer, R.
Sciascia, B.
Sciubba, A.
Sellam, S.
Semennikov, A.
Sergi, A.Aff47, Aff52
Serra, N.
Serrano, J.
Sestini, L.
Seuthe, A.
Seyfert, P.
Shangase, D. M.
Shapkin, M.
Shchutska, L.
Shears, T.
Shekhtman, L.
Shevchenko, V.Aff75, Aff76
Shmanin, E.
Shupperd, J. D.
Siddi, B. G.
Coutinho, R. Silva
de Oliveira, L. Silva
Simi, G.
Simone, S.
Skiba, I.
Skidmore, N.
Skwarnicki, T.
Slater, M. W.
Smeaton, J. G.
Smetkina, A.
Smith, E.
Smith, I. T.
Smith, M.
Snoch, A.
Soares, M.
Lavra, L. Soares
Sokoloff, M. D.
Soler, F. J. P.
De Paula, B. Souza
Spaan, B.
Norella, E. Spadaro
Spradlin, P.
Stagni, F.
Stahl, M.
Stahl, S.
Stefko, P.
Stefkova, S.
Steinkamp, O.
Stemmle, S.
Stenyakin, O.
Stepanova, M.
Stevens, H.
Stone, S.
Stracka, S.
Stramaglia, M. E.
Straticiuc, M.
Straumann, U.
Strokov, S.
Sun, J.
Sun, L.
Sun, Y.
Svihra, P.
Swientek, K.
Szabelski, A.
Szumlak, T.
Szymanski, M.
Taneja, S.
Tang, Z.
Tekampe, T.
Tellarini, G.
Teubert, F.
Thomas, E.
Thomson, K. A.
Tilley, M. J.
Tisserand, V.
T’Jampens, S.
Tobin, M.
Tolk, S.
Tomassetti, L.
Tonelli, D.
Machado, D. Torres
Tou, D. Y.
Tournefier, E.
Traill, M.
Tran, M. T.
Trifonova, E.
Trippl, C.
Trisovic, A.
Tsaregorodtsev, A.
Tuci, G.Aff28, Aff47
Tully, A.
Tuning, N.
Ukleja, A.
Usachov, A.
Ustyuzhanin, A.Aff41, Aff77
Uwer, U.
Vagner, A.
Vagnoni, V.
Valassi, A.
Valat, S.
Valenti, G.
Beuzekom, M. van
Hecke, H. Van
Herwijnen, E. van
Hulse, C. B. Van
Tilburg, J. van
Veghel, M. van
Gomez, R. Vazquez
Regueiro, P. Vazquez
Sierra, C. Vázquez
Vecchi, S.
Velthuis, J. J.
Veltri, M.
Venkateswaran, A.
Vernet, M.
Veronesi, M.
Vesterinen, M.
Barbosa, J. V. Viana
Vieira, D.
Diaz, M. Vieites
Viemann, H.
Vilasis-Cardona, X.
Vitkovskiy, A.
Vollhardt, A.
Bruch, D. Vom
Voneki, B.
Vorobyev, A.
Vorobyev, V.
Voropaev, N.
Waldi, R.
Walsh, J.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, M.
Wang, Y.
Wang, Z.
Ward, D. R.
Wark, H. M.
Watson, N. K.
Websdale, D.
Weiden, A.
Weisser, C.
Westhenry, B. D. C.
White, D. J.
Whitehead, M.
Wiedner, D.
Wilkinson, G.
Wilkinson, M.
Williams, I.
Williams, M.
Williams, M. R. J.
Williams, T.
Wilson, F. F.
Winn, M.
Wislicki, W.
Witek, M.
Witola, L.
Wormser, G.
Wotton, S. A.
Wu, H.
Wyllie, K.
Xiang, Z.
Xiao, D.
Xie, Y.
Xing, H.
Xu, A.
Xu, J.
Xu, L.
Xu, M.
Xu, Q.
Xu, Z.
Xu, Z.
Yang, Z.
Yang, Z.
Yao, Y.
Yeomans, L. E.
Yin, H.
Yu, J.
Yuan, X.
Yushchenko, O.
Zarebski, K. A.
Zavertyaev, M.
Zdybal, M.
Zeng, M.
Zhang, D.
Zhang, L.
Zhang, S.
Zhang, W. C.
Zhang, Y.
Zhelezov, A.
Zheng, Y.
Zhou, X.
Zhou, Y.
Zhu, X.
Zhukov, V.Aff13, Aff39
Zonneveld, J. B.
Zucchelli, S.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(10)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Erratum to: Updated measurement of time-dependent CPBs0→J/ψK+K--violating observables in CPBs0→J/ψK+K- decays
Autorzy :
Aaij, R.
Beteta, C. Abellán
Ackernley, T.
Adeva, B.
Adinolfi, M.
Afsharnia, H.
Aidala, C. A.
Aiola, S.
Ajaltouni, Z.
Akar, S.
Albicocco, P.
Albrecht, J.
Alessio, F.
Alexander, M.
Albero, A. Alfonso
Alkhazov, G.
Cartelle, P. Alvarez
Alves, Jr, A. A.
Amato, S.
Amhis, Y.
An, L.
Anderlini, L.
Andreassi, G.
Andreotti, M.
Archilli, F.
d’Argent, P.
Romeu, J. Arnau
Artamonov, A.
Artuso, M.
Arzymatov, K.
Aslanides, E.
Atzeni, M.
Audurier, B.
Bachmann, S.
Back, J. J.
Baker, S.
Balagura, V.
Baldini, W.Aff17, Aff44
Baranov, A.
Barlow, R. J.
Barsuk, S.
Barter, W.
Bartolini, M.
Baryshnikov, F.
Bassi, G.
Batozskaya, V.
Batsukh, B.
Battig, A.
Battista, V.
Bay, A.
Becker, M.
Bedeschi, F.
Bediaga, I.
Beiter, A.
Bel, L. J.
Belavin, V.
Belin, S.
Beliy, N.
Bellee, V.
Belous, K.
Belyaev, I.
Ben-Haim, E.
Bencivenni, G.
Benson, S.
Beranek, S.
Berezhnoy, A.
Bernet, R.
Berninghoff, D.
Bertholet, E.
Bertolin, A.
Betancourt, C.
Betti, F.
Bettler, M. O.
Beuzekom, M. van
Bezshyiko, Ia.
Bhasin, S.
Bhom, J.
Bieker, M. S.
Bifani, S.
Billoir, P.
Birnkraut, A.
Bizzeti, A.
Bjørn, M.
Blago, M. P.
Blake, T.
Blanc, F.
Blusk, S.
Bobulska, D.
Bocci, V.
Garcia, O. Boente
Boettcher, T.
Boldyrev, A.
Bondar, A.
Bondar, N.
Borghi, S.Aff44, Aff58
Borisyak, M.
Borsato, M.
Borsuk, J. T.
Boubdir, M.
Bowcock, T. J. V.
Bozzi, C.Aff17, Aff44
Braun, S.
Rodriguez, A. Brea
Brodski, M.
Brodzicka, J.
Gonzalo, A. Brossa
Brundu, D.Aff23, Aff44
Buchanan, E.
Buonaura, A.
Burr, C.
Bursche, A.
Butter, J. S.
Buytaert, J.
Byczynski, W.
Cadeddu, S.
Cai, H.
Calabrese, R.
Cali, S.
Calladine, R.
Calvi, M.
Gomez, M. Calvo
Camboni, A.
Campana, P.
Perez, D. H. Campora
Capriotti, L.
Carbone, A.
Carboni, G.
Cardinale, R.
Cardini, A.
Carniti, P.
Akiba, K. Carvalho
Vidal, A. Casais
Casse, G.
Cattaneo, M.
Cavallero, G.
Cenci, R.
Cerasoli, J.
Chapman, M. G.
Charles, M.Aff9, Aff44
Charpentier, Ph.
Chatzikonstantinidis, G.
Chefdeville, M.
Chekalina, V.
Chen, C.
Chen, S.
Chernov, A.
Chitic, S.-G.
Chobanova, V.
Chrzaszcz, M.
Chubykin, A.
Ciambrone, P.
Cicala, M. F.
Vidal, X. Cid
Ciezarek, G.
Cindolo, F.
Clarke, P. E. L.
Clemencic, M.
Cliff, H. V.
Closier, J.
Cobbledick, J. L.
Coco, V.
Coelho, J. A. B.
Cogan, J.
Cogneras, E.
Cojocariu, L.
Collins, P.
Colombo, T.
Comerma-Montells, A.
Contu, A.
Cooke, N.
Coombs, G.
Coquereau, S.
Corti, G.
Sobral, C. M. Costa
Couturier, B.
Cowan, G. A.
Craik, D. C.
Crocombe, A.
Torres, M. Cruz
Currie, R.
D’Ambrosio, C.
Da Silva, C. L.
Dall’Occo, E.
Dalseno, J.
Danilina, A.
Davis, A.
De AguiarFrancisco, O.
De Bruyn, K.
De Capua, S.
De Cian, M.
De Miranda, J. M.
De Paula, L.
De Serio, M.
De Simone, P.
Dean, C. T.
Dean, W.
Decamp, D.
Buono, L. Del
Delaney, B.
Dembinski, H.-P.
Demmer, M.
Dendek, A.
Denysenko, V.
Derkach, D.
Deschamps, O.
Desse, F.
Dettori, F.
Dey, B.
Canto, A. Di
Nezza, P. Di
Didenko, S.
Dijkstra, H.
Dordei, F.
Dorigo, M.
Suárez, A. Dosil
Douglas, L.
Dovbnya, A.
Dreimanis, K.
Dudek, M. W.
Dufour, L.
Dujany, G.
Durante, P.
Durham, J. M.
Dutta, D.
Dzhelyadin, R.
Dziewiecki, M.
Dziurda, A.
Dzyuba, A.
Easo, S.
Egede, U.
Egorychev, V.
Eidelman, S.
Eisenhardt, S.
Ek-In, S.
Ekelhof, R.
Eklund, L.
Ely, S.
Ene, A.
Escher, S.
Esen, S.
Evans, T.
Falabella, A.
Fan, J.
Farley, N.
Farry, S.
Fazzini, D.
Declara, P. Fernandez
Prieto, A. Fernandez
Ferrari, F.
Lopes, L. Ferreira
Rodrigues, F. Ferreira
Sole, S. Ferreres
Ferro-Luzzi, M.
Filippov, S.
Fini, R. A.
Fiorini, M.
Firlej, M.
Fischer, K. M.
Fitzpatrick, C.
Fiutowski, T.
Fleuret, F.
Fontana, M.
Fontanelli, F.
Forty, R.
Lima, V. Franco
Sevilla, M. Franco
Frank, M.
Frei, C.
Friday, D. A.
Fu, J.
Funk, W.
Féo, M.
Gabriel, E.
Torreira, A. Gallas
Galli, D.
Gallorini, S.
Gambetta, S.
Gan, Y.
Gandelman, M.
Gandini, P.
Gao, Y.
Martin, L. M. Garcia
Plana, B. Garcia
Rosales, F. A. Garcia
Pardiñas, J. García
Tico, J. Garra
Garrido, L.
Gascon, D.
Gaspar, C.
Gazzoni, G.
Gerick, D.
Gersabeck, E.
Gersabeck, M.
Gershon, T.
Gerstel, D.
Ghez, Ph.
Gibson, V.
Gioventù, A.
Girard, O. G.
Gironell, P. Gironella
Giubega, L.
Giugliano, C.
Gizdov, K.
Gligorov, V. V.
Golubkov, D.
Golutvin, A.Aff57, Aff74
Gomes, A.
Gorelov, I. V.
Gotti, C.
Govorkova, E.
Grabowski, J. P.
Diaz, R. Graciani
Grammatico, T.
Cardoso, L. A. Granado
Graugés, E.
Graverini, E.
Graziani, G.
Grecu, A.
Greim, R.
Griffith, P.
Grillo, L.
Gruber, L.
Cazon, B. R. Gruberg
Gu, C.
Guo, X.
Gushchin, E.
Guth, A.
Guz, Yu.Aff41, Aff44
Gys, T.
Göbel, C.
Hadavizadeh, T.
Hadjivasiliou, C.
Haefeli, G.
Haen, C.
Haines, S. C.
Hamilton, P. M.
Han, Q.
Han, X.
Hancock, T. H.
Hansmann-Menzemer, S.
Harnew, N.
Harrison, T.
Hasse, C.
Hatch, M.
He, J.
Hecker, M.
Heijhoff, K.
Heinicke, K.
Heister, A.
Hennequin, A. M.
Hennessy, K.
Henry, L.
Herwijnen, E. van
Heuel, J.
Heß, M.
Hicheur, A.
Charman, R. Hidalgo
Hill, D.
Hilton, M.
Hopchev, P. H.
Hu, J.
Hu, W.
Huang, W.
Huard, Z. C.
Hulsbergen, W.
Humair, T.
Hunter, R. J.
Hushchyn, M.
Hutchcroft, D.
Hynds, D.
Ibis, P.
Idzik, M.
Ilten, P.
Inglessi, A.
Inyakin, A.
Ivshin, K.
Jacobsson, R.
Jakobsen, S.
Jalocha, J.
Jans, E.
Jashal, B. K.
Jawahery, A.
Jevtic, V.
Jiang, F.
John, M.
Johnson, D.
Jones, C. R.
Jost, B.
Jurik, N.
Kandybei, S.
Karacson, M.
Kariuki, J. M.
Karodia, S.
Kazeev, N.
Kecke, M.
Keizer, F.
Kelsey, M.
Kenzie, M.
Ketel, T.
Khanji, B.
Kharisova, A.
Khurewathanakul, C.
Kim, K. E.
Kirn, T.
Kirsebom, V. S.
Klaver, S.
Klimaszewski, K.
Padmalayammadam, P. Kodassery
Koliiev, S.
Kondybayeva, A.
Konoplyannikov, A.
Kopciewicz, P.
Kopecna, R.
Koppenburg, P.
Kostiuk, I.Aff28, Aff48
Kot, O.
Kotriakhova, S.
Kozeiha, M.
Kravchuk, L.
Krawczyk, R. D.
Kreps, M.
Kress, F.
Kretzschmar, S.
Krokovny, P.
Krupa, W.
Krzemien, W.
Kucewicz, W.
Kucharczyk, M.
Kudryavtsev, V.
Kuindersma, H. S.
Kunde, G. J.
Kuonen, A. K.
Kvaratskheliya, T.
Lacarrere, D.
Lafferty, G.
Lai, A.
Lancierini, D.
Lane, J. J.
Lanfranchi, G.
Langenbruch, C.
Latham, T.
Lazzari, F.
Lazzeroni, C.
Gac, R. Le
Leflat, A.
Lefèvre, R.
Lemaitre, F.
Leroy, O.
Lesiak, T.
Leverington, B.
Li, H.
Li, P.-R.
Li, X.
Li, Y.
Li, Z.
Liang, X.
Lindner, R.
Ling, P.
Lionetto, F.
Lisovskyi, V.
Liu, G.
Liu, X.
Loh, D.
Loi, A.
Castro, J. Lomba
Longstaff, I.
Lopes, J. H.
Loustau, G.
Lovell, G. H.
Lucchesi, D.
Martinez, M. Lucio
Luo, Y.
Lupato, A.
Luppi, E.
Lupton, O.
Lusiani, A.
Lyu, X.
Ma, R.
Maccolini, S.
Machefert, F.
Maciuc, F.
Macko, V.
Mackowiak, P.
Maddrell-Mander, S.
Mohan, L. R. Madhan
Maev, O.Aff34, Aff44
Maevskiy, A.
Maguire, K.
Maisuzenko, D.
Majewski, M. W.
Malde, S.
Malecki, B.
Malinin, A.
Maltsev, T.
Malygina, H.
Manca, G.
Mancinelli, G.
Manuzzi, D.
Marangotto, D.
Maratas, J.
Marchand, J. F.
Marconi, U.
Mariani, S.
Benito, C. Marin
Marinangeli, M.
Marino, P.
Marks, J.
Marshall, P. J.
Martellotti, G.
Martinazzoli, L.
Martinelli, M.Aff21, Aff44
Santos, D. Martinez
Vidal, F. Martinez
Massafferri, A.
Materok, M.
Matev, R.
Mathad, A.
Mathe, Z.
Matiunin, V.
Matteuzzi, C.
Mattioli, K. R.
Mauri, A.
Maurice, E.
McCann, M.Aff44, Aff57
Mcconnell, L.
McNab, A.
McNulty, R.
Mead, J. V.
Meadows, B.
Meaux, C.
Meinert, N.
Melnychuk, D.
Meloni, S.
Merk, M.
Merli, A.
Michielin, E.
Milanes, D. A.
Millard, E.
Minard, M.-N.
Mineev, O.
Minzoni, L.
Mitchell, S. E.
Mitreska, B.
Mitzel, D. S.
Mogini, A.
Moise, R. D.
Mombächer, T.
Monroy, I. A.
Monteil, S.
Morandin, M.
Morello, G.
Morello, M. J.
Moron, J.
Morris, A. B.
Morris, A. G.
Mountain, R.
Mu, H.
Muheim, F.
Mukherjee, M.
Mulder, M.
Murphy, C. H.
Murray, D.
Mödden, A.
Müller, D.
Müller, J.
Müller, K.
Müller, V.
Naik, P.
Nakada, T.
Nandakumar, R.
Nandi, A.
Nanut, T.
Nasteva, I.
Needham, M.
Neri, N.
Neubert, S.
Neufeld, N.
Newcombe, R.
Nguyen, T. D.
Nguyen-Mau, C.
Niel, E. M.
Nieswand, S.
Nikitin, N.
Nolte, N. S.
O’Hanlon, D. P.
Oblakowska-Mucha, A.
Obraztsov, V.
Ogilvy, S.
Oldeman, R.
Onderwater, C. J. G.
Osborn, J. D.
Ossowska, A.
Goicochea, J. M. Otalora
Ovsiannikova, T.
Owen, P.
Oyanguren, A.
Pais, P. R.
Pajero, T.
Palano, A.
Palutan, M.
Panshin, G.
Papanestis, A.
Pappagallo, M.
Pappalardo, L. L.
Parker, W.
Parkes, C.Aff44, Aff58
Passaleva, G.Aff18, Aff44
Pastore, A.
Patel, M.
Patrignani, C.
Pearce, A.
Pellegrino, A.
Penso, G.
Altarelli, M. Pepe
Perazzini, S.
Pereima, D.
Perret, P.
Pescatore, L.
Petridis, K.
Petrolini, A.
Petrov, A.
Petrucci, S.
Petruzzo, M.
Pietrzyk, B.
Pietrzyk, G.
Pikies, M.
Pili, M.
Pinci, D.
Pinzino, J.
Pisani, F.
Piucci, A.
Placinta, V.
Playfer, S.
Plews, J.
Casasus, M. Plo
Polci, F.
Lener, M. Poli
Poliakova, M.
Poluektov, A.
Polukhina, N.
Polyakov, I.
Polycarpo, E.
Pomery, G. J.
Ponce, S.
Popov, A.
Popov, D.
Poslavskii, S.
Promberger, L. P.
Prouve, C.
Pugatch, V.
Navarro, A. Puig
Pullen, H.
Punzi, G.
Qian, W.
Qin, J.
Quagliani, R.
Quintana, B.
Raab, N. V.
Rachwal, B.
Rademacker, J. H.
Rama, M.
Pernas, M. Ramos
Rangel, M. S.
Ratnikov, F.Aff38, Aff39
Raven, G.
Salzgeber, M. Ravonel
Reboud, M.
Redi, F.
Reichert, S.
Reis, A. C. dos
Reiss, F.
Alepuz, C. Remon
Ren, Z.
Renaudin, V.
Ricciardi, S.
Richards, S.
Rinnert, K.
Robbe, P.
Robert, A.
Rodrigues, A. B.
Rodrigues, E.
Lopez, J. A. Rodriguez
Roehrken, M.
Roiser, S.
Rollings, A.
Romanovskiy, V.
Lamas, M. Romero
Vidal, A. Romero
Roth, J. D.
Rotondo, M.
Rudolph, M. S.
Ruf, T.
Vidal, J. Ruiz
Ryzka, J.
Silva, J. J. Saborido
Sagidova, N.
Saitta, B.
Gras, C. Sanchez
Mayordomo, C. Sanchez
Sedes, B. Sanmartin
Santacesaria, R.
Rios, C. Santamarina
Santangelo, P.
Santimaria, M.Aff19, Aff44
Santovetti, E.
Sarpis, G.
Sarti, A.
Satriano, C.
Satta, A.
Saur, M.
Savrina, D.Aff35, Aff36
Smead, L. G. Scantlebury
Schael, S.
Schellenberg, M.
Schiller, M.
Schindler, H.
Schmelling, M.
Schmelzer, T.
Schmidt, B.
Schneider, O.
Schopper, A.
Schreiner, H. F.
Schubiger, M.
Schulte, S.
Schune, M. H.
Schwemmer, R.
Sciascia, B.
Sciubba, A.
Sellam, S.
Semennikov, A.
Sergi, A.Aff44, Aff49
Serra, N.
Serrano, J.
Sestini, L.
Seuthe, A.
Seyfert, P.
Shangase, D. M.
Shapkin, M.
Shears, T.
Shekhtman, L.
Shevchenko, V.Aff73, Aff74
Shmanin, E.
Shupperd, J. D.
Siddi, B. G.
Coutinho, R. Silva
de Oliveira, L. Silva
Simi, G.
Simone, S.
Skiba, I.
Skidmore, N.
Skwarnicki, T.
Slater, M. W.
Smeaton, J. G.
Smith, E.
Smith, I. T.
Smith, M.
Soares, M.
Lavra, l. Soares
Sokoloff, M. D.
Soler, F. J. P.
De Paula, B. Souza
Spaan, B.
Norella, E. Spadaro
Spradlin, P.
Stagni, F.
Stahl, M.
Stahl, S.
Stefko, P.
Stefkova, S.
Steinkamp, O.
Stemmle, S.
Stenyakin, O.
Stepanova, M.
Stevens, H.
Stocchi, A.
Stone, S.
Stracka, S.
Stramaglia, M. E.
Straticiuc, M.
Straumann, U.
Strokov, S.
Sun, J.
Sun, L.
Sun, Y.
Svihra, P.
Swientek, K.
Szabelski, A.
Szumlak, T.
Szymanski, M.
T’Jampens, S.
Taneja, S.
Tang, Z.
Tekampe, T.
Tellarini, G.
Teubert, F.
Thomas, E.
Thomson, K. A.
Tilburg, J. van
Tilley, M. J.
Tisserand, V.
Tobin, M.
Tolk, S.
Tomassetti, L.
Tonelli, D.
Tou, D. Y.
Tournefier, E.
Traill, M.
Tran, M. T.
Trisovic, A.
Tsaregorodtsev, A.
Tuci, G.Aff25, Aff44
Tully, A.
Tuning, N.
Ukleja, A.
Usachov, A.
Ustyuzhanin, A.Aff38, Aff39
Uwer, U.
Vagner, A.
Vagnoni, V.
Valassi, A.
Valat, S.
Valenti, G.
Hecke, H. Van
Hulse, C. B. Van
Gomez, R. Vazquez
Regueiro, P. Vazquez
Vecchi, S.
Veghel, M. van
Velthuis, J. J.
Veltri, M.
Venkateswaran, A.
Vernet, M.
Veronesi, M.
Vesterinen, M.
Barbosa, J. V. Viana
Vieira, D.
Diaz, M. Vieites
Viemann, H.
Vilasis-Cardona, X.
Vitkovskiy, A.
Volkov, V.
Vollhardt, A.
Bruch, D. Vom
Voneki, B.
Vorobyev, A.
Vorobyev, V.
Voropaev, N.
de Vries, J. A.
Sierra, C. Vázquez
Waldi, R.
Walsh, J.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, M.
Wang, Y.
Wang, Z.
Ward, D. R.
Wark, H. M.
Watson, N. K.
Websdale, D.
Weiden, A.
Weisser, C.
Westhenry, B. D. C.
White, D. J.
Whitehead, M.
Wiedner, D.
Wilkinson, G.
Wilkinson, M.
Williams, I.
Williams, M. R. J.
Williams, M.
Williams, T.
Wilson, F. F.
Winn, M.
Wislicki, W.
Witek, M.
Wormser, G.
Wotton, S. A.
Wu, H.
Wyllie, K.
Xiang, Z.
Xiao, D.
Xie, Y.
Xing, H.
Xu, A.
Xu, L.
Xu, M.
Xu, Q.
Xu, Z.
Xu, Z.
Yang, Z.
Yang, Z.
Yao, Y.
Yeomans, L. E.
Yin, H.
Yu, J.
Yuan, X.
Yushchenko, O.
Zarebski, K. A.
Zavertyaev, M.
Zdybal, M.
Zeng, M.
Zhang, D.
Zhang, L.
Zhang, S.
Zhang, W. C.
Zhang, Y.
Zhelezov, A.
Zheng, Y.
Zhou, X.
Zhou, Y.
Zhu, X.
Zhukov, V.Aff10, Aff36
Zonneveld, J. B.
Zucchelli, S.
Aff77, Aff80
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(7)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurement of the ηc(1S)pps=13TeV production cross-section in ηc(1S)pps=13TeVηc(1S)pps=13TeV collisions at ηc(1S)pps=13TeVηc(1S)pps=13TeV
Autorzy :
Aaij, R.
Beteta, C. Abellán
Ackernley, T.
Adeva, B.
Adinolfi, M.
Afsharnia, H.
Aidala, C. A.
Aiola, S.
Ajaltouni, Z.
Akar, S.
Albicocco, P.
Albrecht, J.
Alessio, F.
Alexander, M.
Albero, A. Alfonso
Alkhazov, G.
Cartelle, P. Alvarez
Alves, Jr, A. A.
Amato, S.
Amhis, Y.
An, L.
Anderlini, L.
Andreassi, G.
Andreotti, M.
Archilli, F.
d’Argent, P.
Romeu, J. Arnau
Artamonov, A.
Artuso, M.
Arzymatov, K.
Aslanides, E.
Atzeni, M.
Audurier, B.
Bachmann, S.
Back, J. J.
Baker, S.
Balagura, V.
Baldini, W.Aff17, Aff44
Baranov, A.
Barlow, R. J.
Barsuk, S.
Barter, W.
Bartolini, M.
Baryshnikov, F.
Bassi, G.
Batozskaya, V.
Batsukh, B.
Battig, A.
Battista, V.
Bay, A.
Becker, M.
Bedeschi, F.
Bediaga, I.
Beiter, A.
Bel, L. J.
Belavin, V.
Belin, S.
Beliy, N.
Bellee, V.
Belous, K.
Belyaev, I.
Ben-Haim, E.
Bencivenni, G.
Benson, S.
Beranek, S.
Berezhnoy, A.
Bernet, R.
Berninghoff, D.
Bernstein, H. C.
Bertholet, E.
Bertolin, A.
Betancourt, C.
Betti, F.
Bettler, M. O.
Beuzekom, M. van
Bezshyiko, Ia.
Bhasin, S.
Bhom, J.
Bieker, M. S.
Bifani, S.
Billoir, P.
Birnkraut, A.
Bizzeti, A.
Bjørn, M.
Blago, M. P.
Blake, T.
Blanc, F.
Blusk, S.
Bobulska, D.
Bocci, V.
Garcia, O. Boente
Boettcher, T.
Boldyrev, A.
Bondar, A.
Bondar, N.
Borghi, S.Aff44, Aff58
Borisyak, M.
Borsato, M.
Borsuk, J. T.
Boubdir, M.
Bowcock, T. J. V.
Bozzi, C.Aff17, Aff44
Braun, S.
Rodriguez, A. Brea
Brodski, M.
Brodzicka, J.
Gonzalo, A. Brossa
Brundu, D.Aff23, Aff44
Buchanan, E.
Buonaura, A.
Burr, C.
Bursche, A.
Butter, J. S.
Buytaert, J.
Byczynski, W.
Cadeddu, S.
Cai, H.
Calabrese, R.
Cali, S.
Calladine, R.
Calvi, M.
Gomez, M. Calvo
Camboni, A.
Campana, P.
Perez, D. H. Campora
Capriotti, L.
Carbone, A.
Carboni, G.
Cardinale, R.
Cardini, A.
Carniti, P.
Akiba, K. Carvalho
Vidal, A. Casais
Casse, G.
Cattaneo, M.
Cavallero, G.
Cenci, R.
Cerasoli, J.
Chapman, M. G.
Charles, M.Aff9, Aff44
Charpentier, Ph.
Chatzikonstantinidis, G.
Chefdeville, M.
Chekalina, V.
Chen, C.
Chen, S.
Chernov, A.
Chitic, S.-G.
Chobanova, V.
Chrzaszcz, M.
Chubykin, A.
Ciambrone, P.
Cicala, M. F.
Vidal, X. Cid
Ciezarek, G.
Cindolo, F.
Clarke, P. E. L.
Clemencic, M.
Cliff, H. V.
Closier, J.
Cobbledick, J. L.
Coco, V.
Coelho, J. A. B.
Cogan, J.
Cogneras, E.
Cojocariu, L.
Collins, P.
Colombo, T.
Comerma-Montells, A.
Contu, A.
Cooke, N.
Coombs, G.
Coquereau, S.
Corti, G.
Sobral, C. M. Costa
Couturier, B.
Cowan, G. A.
Craik, D. C.
Crocombe, A.
Torres, M. Cruz
Currie, R.
D’Ambrosio, C.
Da Silva, C. L.
Dall’Occo, E.
Dalseno, J.Aff43, Aff50
Danilina, A.
Davis, A.
De Aguiar Francisco, O.
De Bruyn, K.
De Capua, S.
De Cian, M.
De Miranda, J. M.
De Paula, L.
De Serio, M.
De Simone, P.
Dean, C. T.
Dean, W.
Decamp, D.
Buono, L. Del
Delaney, B.
Dembinski, H.-P.
Demmer, M.
Dendek, A.
Denysenko, V.
Derkach, D.
Deschamps, O.
Desse, F.
Dettori, F.
Dey, B.
Canto, A. Di
Nezza, P. Di
Didenko, S.
Dijkstra, H.
Dordei, F.
Dorigo, M.
Suárez, A. Dosil
Douglas, L.
Dovbnya, A.
Dreimanis, K.
Dudek, M. W.
Dufour, L.
Dujany, G.
Durante, P.
Durham, J. M.
Dutta, D.
Dzhelyadin, R.
Dziewiecki, M.
Dziurda, A.
Dzyuba, A.
Easo, S.
Egede, U.
Egorychev, V.
Eidelman, S.
Eisenhardt, S.
Ek-In, S.
Ekelhof, R.
Eklund, L.
Ely, S.
Ene, A.
Escher, S.
Esen, S.
Evans, T.
Falabella, A.
Fan, J.
Farley, N.
Farry, S.
Fazzini, D.
Declara, P. Fernandez
Prieto, A. Fernandez
Ferrari, F.
Lopes, L. Ferreira
Rodrigues, F. Ferreira
Sole, S. Ferreres
Ferro-Luzzi, M.
Filippov, S.
Fini, R. A.
Fiorini, M.
Firlej, M.
Fischer, K. M.
Fitzpatrick, C.
Fiutowski, T.
Fleuret, F.
Fontana, M.
Fontanelli, F.
Forty, R.
Lima, V. Franco
Sevilla, M. Franco
Frank, M.
Frei, C.
Friday, D. A.
Fu, J.
Funk, W.
Féo, M.
Gabriel, E.
Torreira, A. Gallas
Galli, D.
Gallorini, S.
Gambetta, S.
Gan, Y.
Gandelman, M.
Gandini, P.
Gao, Y.
Martin, L. M. Garcia
Plana, B. Garcia
Rosales, F. A. Garcia
Pardiñas, J. García
Tico, J. Garra
Garrido, L.
Gascon, D.
Gaspar, C.
Gazzoni, G.
Gerick, D.
Gersabeck, E.
Gersabeck, M.
Gershon, T.
Gerstel, D.
Ghez, Ph.
Gibson, V.
Gioventù, A.
Girard, O. G.
Gironell, P. Gironella
Giubega, L.
Giugliano, C.
Gizdov, K.
Gligorov, V. V.
Golubkov, D.
Golutvin, A.Aff57, Aff74
Gomes, A.
Gorelov, I. V.
Gotti, C.
Govorkova, E.
Grabowski, J. P.
Diaz, R. Graciani
Grammatico, T.
Cardoso, L. A. Granado
Graugés, E.
Graverini, E.
Graziani, G.
Grecu, A.
Greim, R.
Griffith, P.
Grillo, L.
Gruber, L.
Cazon, B. R. Gruberg
Gu, C.
Guo, X.
Gushchin, E.
Guth, A.
Guz, Yu.Aff41, Aff44
Gys, T.
Göbel, C.
Hadavizadeh, T.
Hadjivasiliou, C.
Haefeli, G.
Haen, C.
Haines, S. C.
Hamilton, P. M.
Han, Q.
Han, X.
Hancock, T. H.
Hansmann-Menzemer, S.
Harnew, N.
Harrison, T.
Hart, R.
Hasse, C.
Hatch, M.
He, J.
Hecker, M.
Heijhoff, K.
Heinicke, K.
Heister, A.
Hennequin, A. M.
Hennessy, K.
Henry, L.
Herwijnen, E. van
Heuel, J.
Heß, M.
Hicheur, A.
Charman, R. Hidalgo
Hill, D.
Hilton, M.
Hopchev, P. H.
Hu, J.
Hu, W.
Huang, W.
Huard, Z. C.
Hulsbergen, W.
Humair, T.
Hunter, R. J.
Hushchyn, M.
Hutchcroft, D.
Hynds, D.
Ibis, P.
Idzik, M.
Ilten, P.
Inglessi, A.
Inyakin, A.
Ivshin, K.
Jacobsson, R.
Jakobsen, S.
Jalocha, J.
Jans, E.
Jashal, B. K.
Jawahery, A.
Jevtic, V.
Jiang, F.
John, M.
Johnson, D.
Jones, C. R.
Jost, B.
Jurik, N.
Kandybei, S.
Karacson, M.
Kariuki, J. M.
Karodia, S.
Kazeev, N.
Kecke, M.
Keizer, F.
Kelsey, M.
Kenzie, M.
Ketel, T.
Khanji, B.
Kharisova, A.
Khurewathanakul, C.
Kim, K. E.
Kirn, T.
Kirsebom, V. S.
Klaver, S.
Klimaszewski, K.
Koliiev, S.
Kondybayeva, A.
Konoplyannikov, A.
Kopciewicz, P.
Kopecna, R.
Koppenburg, P.
Kostiuk, I.Aff28, Aff48
Kot, O.
Kotriakhova, S.
Kozeiha, M.
Kravchuk, L.
Krawczyk, R. D.
Kreps, M.
Kress, F.
Kretzschmar, S.
Krokovny, P.
Krupa, W.
Krzemien, W.
Kucewicz, W.
Kucharczyk, M.
Kudryavtsev, V.
Kuindersma, H. S.
Kunde, G. J.
Kuonen, A. K.
Kvaratskheliya, T.
Lacarrere, D.
Lafferty, G.
Lai, A.
Lancierini, D.
Lane, J. J.
Lanfranchi, G.
Langenbruch, C.
Latham, T.
Lazzari, F.
Lazzeroni, C.
Gac, R. Le
Leflat, A.
Lefèvre, R.
Lemaitre, F.
Leroy, O.
Lesiak, T.
Leverington, B.
Li, H.
Li, P.-R.
Li, X.
Li, Y.
Li, Z.
Liang, X.
Lindner, R.
Ling, P.
Lionetto, F.
Lisovskyi, V.
Liu, G.
Liu, X.
Loh, D.
Loi, A.
Castro, J. Lomba
Longstaff, I.
Lopes, J. H.
Loustau, G.
Lovell, G. H.
Lucchesi, D.
Martinez, M. Lucio
Luo, Y.
Lupato, A.
Luppi, E.
Lupton, O.
Lusiani, A.
Lyu, X.
Ma, R.
Maccolini, S.
Machefert, F.
Maciuc, F.
Macko, V.
Mackowiak, P.
Maddrell-Mander, S.
Mohan, L. R. Madhan
Maev, O.Aff34, Aff44
Maevskiy, A.
Maguire, K.
Maisuzenko, D.
Majewski, M. W.
Malde, S.
Malecki, B.
Malinin, A.
Maltsev, T.
Malygina, H.
Manca, G.
Mancinelli, G.
Escalero, R. Manera
Manuzzi, D.
Marangotto, D.
Maratas, J.
Marchand, J. F.
Marconi, U.
Mariani, S.
Benito, C. Marin
Marinangeli, M.
Marino, P.
Marks, J.
Marshall, P. J.
Martellotti, G.
Martinazzoli, L.
Martinelli, M.Aff21, Aff44
Santos, D. Martinez
Vidal, F. Martinez
Massafferri, A.
Materok, M.
Matev, R.
Mathad, A.
Mathe, Z.
Matiunin, V.
Matteuzzi, C.
Mattioli, K. R.
Mauri, A.
Maurice, E.
McCann, M.Aff44, Aff57
Mcconnell, L.
McNab, A.
McNulty, R.
Mead, J. V.
Meadows, B.
Meaux, C.
Meinert, N.
Melnychuk, D.
Meloni, S.
Merk, M.
Merli, A.
Michielin, E.
Milanes, D. A.
Millard, E.
Minard, M.-N.
Mineev, O.
Minzoni, L.
Mitchell, S. E.
Mitreska, B.
Mitzel, D. S.
Mogini, A.
Moise, R. D.
Mombächer, T.
Monroy, I. A.
Monteil, S.
Morandin, M.
Morello, G.
Morello, M. J.
Moron, J.
Morris, A. B.
Morris, A. G.
Mountain, R.
Mu, H.
Muheim, F.
Mukherjee, M.
Mulder, M.
Murphy, C. H.
Murray, D.
Muzzetto, P.
Mödden, A.
Müller, D.
Müller, J.
Müller, K.
Müller, V.
Naik, P.
Nakada, T.
Nandakumar, R.
Nandi, A.
Nanut, T.
Nasteva, I.
Needham, M.
Neri, N.
Neubert, S.
Neufeld, N.
Newcombe, R.
Nguyen, T. D.
Nguyen-Mau, C.
Niel, E. M.
Nieswand, S.
Nikitin, N.
Nolte, N. S.
O’Hanlon, D. P.
Oblakowska-Mucha, A.
Obraztsov, V.
Ogilvy, S.
Oldeman, R.
Onderwater, C. J. G.
Osborn, J. D.
Ossowska, A.
Goicochea, J. M. Otalora
Ovsiannikova, T.
Owen, P.
Oyanguren, A.
Pais, P. R.
Pajero, T.
Palano, A.
Palutan, M.
Panshin, G.
Papanestis, A.
Pappagallo, M.
Pappalardo, L. L.
Parker, W.
Parkes, C.Aff44, Aff58
Passaleva, G.Aff18, Aff44
Pastore, A.
Patel, M.
Patrignani, C.
Pearce, A.
Pellegrino, A.
Penso, G.
Altarelli, M. Pepe
Perazzini, S.
Pereima, D.
Perret, P.
Pescatore, L.
Petridis, K.
Petrolini, A.
Petrov, A.
Petrucci, S.
Petruzzo, M.
Pietrzyk, B.
Pietrzyk, G.
Pikies, M.
Pili, M.
Pinci, D.
Pinzino, J.
Pisani, F.
Piucci, A.
Placinta, V.
Playfer, S.
Plews, J.
Casasus, M. Plo
Polci, F.
Lener, M. Poli
Poliakova, M.
Poluektov, A.
Polukhina, N.
Polyakov, I.
Polycarpo, E.
Pomery, G. J.
Ponce, S.
Popov, A.
Popov, D.
Poslavskii, S.
Prasanth, K.
Promberger, L.
Prouve, C.
Pugatch, V.
Navarro, A. Puig
Pullen, H.
Punzi, G.
Qian, W.
Qin, J.
Quagliani, R.
Quintana, B.
Raab, N. V.
Rachwal, B.
Rademacker, J. H.
Rama, M.
Pernas, M. Ramos
Rangel, M. S.
Ratnikov, F.Aff38, Aff39
Raven, G.
Salzgeber, M. Ravonel
Reboud, M.
Redi, F.
Reichert, S.
Reis, A. C. dos
Reiss, F.
Alepuz, C. Remon
Ren, Z.
Renaudin, V.
Ricciardi, S.
Richards, S.
Rinnert, K.
Robbe, P.
Robert, A.
Rodrigues, A. B.
Rodrigues, E.
Lopez, J. A. Rodriguez
Roehrken, M.
Roiser, S.
Rollings, A.
Romanovskiy, V.
Lamas, M. Romero
Vidal, A. Romero
Roth, J. D.
Rotondo, M.
Rudolph, M. S.
Ruf, T.
Vidal, J. Ruiz
Ryzka, J.
Silva, J. J. Saborido
Sagidova, N.
Saitta, B.
Gras, C. Sanchez
Mayordomo, C. Sanchez
Sedes, B. Sanmartin
Santacesaria, R.
Rios, C. Santamarina
Santimaria, M.Aff19, Aff44
Santovetti, E.
Sarpis, G.
Sarti, A.
Satriano, C.
Satta, A.
Saur, M.
Savrina, D.Aff35, Aff36
Smead, L. G. Scantlebury
Schael, S.
Schellenberg, M.
Schiller, M.
Schindler, H.
Schmelling, M.
Schmelzer, T.
Schmidt, B.
Schneider, O.
Schopper, A.
Schreiner, H. F.
Schubiger, M.
Schulte, S.
Schune, M. H.
Schwemmer, R.
Sciascia, B.
Sciubba, A.
Sellam, S.
Semennikov, A.
Sergi, A.Aff44, Aff49
Serra, N.
Serrano, J.
Sestini, L.
Seuthe, A.
Seyfert, P.
Shangase, D. M.
Shapkin, M.
Shears, T.
Shekhtman, L.
Shevchenko, V.Aff73, Aff74
Shmanin, E.
Shupperd, J. D.
Siddi, B. G.
Coutinho, R. Silva
de Oliveira, L. Silva
Simi, G.
Simone, S.
Skiba, I.
Skidmore, N.
Skwarnicki, T.
Slater, M. W.
Smeaton, J. G.
Smith, E.
Smith, I. T.
Smith, M.
Soares, M.
Lavra, L. Soares
Sokoloff, M. D.
Soler, F. J. P.
De Paula, B. Souza
Spaan, B.
Norella, E. Spadaro
Spradlin, P.
Stagni, F.
Stahl, M.
Stahl, S.
Stefko, P.
Stefkova, S.
Steinkamp, O.
Stemmle, S.
Stenyakin, O.
Stepanova, M.
Stevens, H.
Stone, S.
Stracka, S.
Stramaglia, M. E.
Straticiuc, M.
Straumann, U.
Strokov, S.
Sun, J.
Sun, L.
Sun, Y.
Svihra, P.
Swientek, K.
Szabelski, A.
Szumlak, T.
Szymanski, M.
T’Jampens, S.
Taneja, S.
Tang, Z.
Tekampe, T.
Tellarini, G.
Teubert, F.
Thomas, E.
Thomson, K. A.
Tilburg, J. van
Tilley, M. J.
Tisserand, V.
Tobin, M.
Tolk, S.
Tomassetti, L.
Tonelli, D.
Tou, D. Y.
Tournefier, E.
Traill, M.
Tran, M. T.
Trisovic, A.
Tsaregorodtsev, A.
Tuci, G.Aff25, Aff44
Tully, A.
Tuning, N.
Ukleja, A.
Usachov, A.
Ustyuzhanin, A.Aff38, Aff39
Uwer, U.
Vagner, A.
Vagnoni, V.
Valassi, A.
Valat, S.
Valenti, G.
Hecke, H. Van
Hulse, C. B. Van
Gomez, R. Vazquez
Regueiro, P. Vazquez
Vecchi, S.
Veghel, M. van
Velthuis, J. J.
Veltri, M.
Venkateswaran, A.
Vernet, M.
Veronesi, M.
Vesterinen, M.
Barbosa, J. V. Viana
Vieira, D.
Diaz, M. Vieites
Viemann, H.
Vilasis-Cardona, X.
Vitkovskiy, A.
Volkov, V.
Vollhardt, A.
Bruch, D. Vom
Voneki, B.
Vorobyev, A.
Vorobyev, V.
Voropaev, N.
de Vries, J. A.
Sierra, C. Vázquez
Waldi, R.
Walsh, J.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, M.
Wang, Y.
Wang, Z.
Ward, D. R.
Wark, H. M.
Watson, N. K.
Websdale, D.
Weiden, A.
Weisser, C.
Westhenry, B. D. C.
White, D. J.
Whitehead, M.
Wiedner, D.
Wilkinson, G.
Wilkinson, M.
Williams, I.
Williams, M. R. J.
Williams, M.
Williams, T.
Wilson, F. F.
Winn, M.
Wislicki, W.
Witek, M.
Wormser, G.
Wotton, S. A.
Wu, H.
Wyllie, K.
Xiang, Z.
Xiao, D.
Xie, Y.
Xing, H.
Xu, A.
Xu, L.
Xu, M.
Xu, Q.
Xu, Z.
Xu, Z.
Yang, Z.
Yang, Z.
Yao, Y.
Yeomans, L. E.
Yin, H.
Yu, J.
Yuan, X.
Yushchenko, O.
Zarebski, K. A.
Zavertyaev, M.
Zdybal, M.
Zeng, M.
Zhang, D.
Zhang, L.
Zhang, S.
Zhang, W. C.
Zhang, Y.
Zhelezov, A.
Zheng, Y.
Zhou, X.
Zhou, Y.
Zhovkovska, V.
Zhu, X.
Zhukov, V.Aff10, Aff36
Zonneveld, J. B.
Zucchelli, S.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(3)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurement of ψ(2S)s=713TeV production cross-sections in proton-proton collisions at ψ(2S)s=713TeV and ψ(2S)s=713TeV
Autorzy :
Aaij, R.
Beteta, C. Abellán
Adeva, B.
Adinolfi, M.
Aidala, C. A.
Ajaltouni, Z.
Akar, S.
Albicocco, P.
Albrecht, J.
Alessio, F.
Alexander, M.
Albero, A. Alfonso
Alkhazov, G.
Cartelle, P. Alvarez
Alves, Jr, A. A.
Amato, S.
Amerio, S.
Amhis, Y.
An, L.
Anderlini, L.
Andreassi, G.
Andreotti, M.
Andrews, J. E.
Archilli, F.
Romeu, J. Arnau
Artamonov, A.
Artuso, M.
Arzymatov, K.
Aslanides, E.
Atzeni, M.
Audurier, B.
Bachmann, S.
Back, J. J.
Baker, S.
Balagura, V.
Baldini, W.
Baranov, A.
Barlow, R. J.
Barsuk, S.
Barter, W.
Bartolini, M.
Baryshnikov, F.
Batozskaya, V.
Batsukh, B.
Battig, A.
Battista, V.
Bay, A.
Beddow, J.
Bedeschi, F.
Bediaga, I.
Beiter, A.
Bel, L. J.
Belin, S.
Beliy, N.
Bellee, V.
Belloli, N.
Belous, K.
Belyaev, I.
Bencivenni, G.
Ben-Haim, E.
Benson, S.
Beranek, S.
Berezhnoy, A.
Bernet, R.
Berninghoff, D.
Bertholet, E.
Bertolin, A.
Betancourt, C.
Betti, F.Aff18, Aff45
Bettler, M. O.
Bezshyiko, Ia.
Bhasin, S.
Bhom, J.
Bieker, M. S.
Bifani, S.
Billoir, P.
Birnkraut, A.
Bizzeti, A.
Bjørn, M.
Blago, M. P.
Blake, T.
Blanc, F.
Blusk, S.
Bobulska, D.
Bocci, V.
Garcia, O. Boente
Boettcher, T.
Bondar, A.
Bondar, N.
Borghi, S.Aff45, Aff59
Borisyak, M.
Borsato, M.
Boubdir, M.
Bowcock, T. J. V.
Bozzi, C.Aff19, Aff45
Braun, S.
Brodski, M.
Brodzicka, J.
Gonzalo, A. Brossa
Brundu, D.Aff25, Aff45
Buchanan, E.
Buonaura, A.
Burr, C.
Bursche, A.
Buytaert, J.
Byczynski, W.
Cadeddu, S.
Cai, H.
Calabrese, R.
Calladine, R.
Calvi, M.
Gomez, M. Calvo
Camboni, A.
Campana, P.
Perez, D. H. Campora
Capriotti, L.
Carbone, A.
Carboni, G.
Cardinale, R.
Cardini, A.
Carniti, P.
Akiba, K. Carvalho
Casse, G.
Cattaneo, M.
Cavallero, G.
Cenci, R.
Chapman, M. G.
Charles, M.
Charpentier, Ph.
Chatzikonstantinidis, G.
Chefdeville, M.
Chekalina, V.
Chen, C.
Chen, S.
Chitic, S.-G.
Chobanova, V.
Chrzaszcz, M.
Chubykin, A.
Ciambrone, P.
Vidal, X. Cid
Ciezarek, G.
Cindolo, F.
Clarke, P. E. L.
Clemencic, M.
Cliff, H. V.
Closier, J.
Coco, V.
Coelho, J. A. B.
Cogan, J.
Cogneras, E.
Cojocariu, L.
Collins, P.
Colombo, T.
Comerma-Montells, A.
Contu, A.
Coombs, G.
Coquereau, S.
Corti, G.
Corvo, M.
Sobral, C. M. Costa
Couturier, B.
Cowan, G. A.
Craik, D. C.
Crocombe, A.
Torres, M. Cruz
Currie, R.
Da Cunha Marinho, F.
Da Silva, C. L.
Dall’Occo, E.
Dalseno, J.Aff44, Aff51
D’Ambrosio, C.
Danilina, A.
d’Argent, P.
Davis, A.
De Aguiar Francisco, O.
De Bruyn, K.
De Capua, S.
De Cian, M.
De Miranda, J. M.
De Paula, L.
De Serio, M.
De Simone, P.
de Vries, J. A.
Dean, C. T.
Dean, W.
Decamp, D.
Buono, L. Del
Delaney, B.
Dembinski, H.-P.
Demmer, M.
Dendek, A.
Derkach, D.
Deschamps, O.
Desse, F.
Dettori, F.
Dey, B.
Canto, A. Di
Nezza, P. Di
Didenko, S.
Dijkstra, H.
Dordei, F.
Dorigo, M.
Reis, A. C. dos
Suárez, A. Dosil
Douglas, L.
Dovbnya, A.
Dreimanis, K.
Dufour, L.
Dujany, G.
Durante, P.
Durham, J. M.
Dutta, D.
Dzhelyadin, R.
Dziewiecki, M.
Dziurda, A.
Dzyuba, A.
Easo, S.
Egede, U.
Egorychev, V.
Eidelman, S.
Eisenhardt, S.
Eitschberger, U.
Ekelhof, R.
Eklund, L.
Ely, S.
Ene, A.
Escher, S.
Esen, S.
Evans, T.
Falabella, A.
Färber, C.
Farley, N.
Farry, S.
Fazzini, D.Aff23, Aff45
Féo, M.
Declara, P. Fernandez
Prieto, A. Fernandez
Ferrari, F.
Lopes, L. Ferreira
Rodrigues, F. Ferreira
Ferro-Luzzi, M.
Filippov, S.
Fini, R. A.
Fiorini, M.
Firlej, M.
Fitzpatrick, C.
Fiutowski, T.
Fleuret, F.
Fontana, M.
Fontanelli, F.
Forty, R.
Lima, V. Franco
Frank, M.
Frei, C.
Fu, J.
Funk, W.
Gabriel, E.
Torreira, A. Gallas
Galli, D.
Gallorini, S.
Gambetta, S.
Gan, Y.
Gandelman, M.
Gandini, P.
Gao, Y.
Martin, L. M. Garcia
Pardiñas, J. García
Plana, B. Garcia
Tico, J. Garra
Garrido, L.
Gascon, D.
Gaspar, C.
Gazzoni, G.
Gerick, D.
Gersabeck, E.
Gersabeck, M.
Gershon, T.
Gerstel, D.
Ghez, Ph.
Gibson, V.
Girard, O. G.
Gironell, P. Gironella
Giubega, L.
Gizdov, K.
Gligorov, V. V.
Göbel, C.
Golubkov, D.
Golutvin, A.Aff58, Aff73
Gomes, A.
Gorelov, I. V.
Gotti, C.
Govorkova, E.
Grabowski, J. P.
Diaz, R. Graciani
Cardoso, L. A. Granado
Graugés, E.
Graverini, E.
Graziani, G.
Grecu, A.
Greim, R.
Griffith, P.
Grillo, L.
Gruber, L.
Cazon, B. R. Gruberg
Grünberg, O.
Gu, C.
Gushchin, E.
Guth, A.
Guz, Yu.Aff42, Aff45
Gys, T.
Hadavizadeh, T.
Hadjivasiliou, C.
Haefeli, G.
Haen, C.
Haines, S. C.
Hamilton, P. M.
Han, X.
Hancock, T. H.
Hansmann-Menzemer, S.
Harnew, N.
Harrison, T.
Hasse, C.
Hatch, M.
He, J.
Hecker, M.
Heinicke, K.
Heister, A.
Hennessy, K.
Henry, L.
Heß, M.
Heuel, J.
Hicheur, A.
Charman, R. Hidalgo
Hill, D.
Hilton, M.
Hopchev, P. H.
Hu, J.
Hu, W.
Huang, W.
Huard, Z. C.
Hulsbergen, W.
Humair, T.
Hushchyn, M.
Hutchcroft, D.
Hynds, D.
Ibis, P.
Idzik, M.
Ilten, P.
Inglessi, A.
Inyakin, A.
Ivshin, K.
Jacobsson, R.
Jakobsen, S.
Jalocha, J.
Jans, E.
Jashal, B. K.
Jawahery, A.
Jiang, F.
John, M.
Johnson, D.
Jones, C. R.
Joram, C.
Jost, B.
Jurik, N.
Kandybei, S.
Karacson, M.
Kariuki, J. M.
Karodia, S.
Kazeev, N.
Kecke, M.
Keizer, F.
Kelsey, M.
Kenzie, M.
Ketel, T.
Khairullin, E.
Khanji, B.
Khurewathanakul, C.
Kim, K. E.
Kirn, T.
Kirsebom, V. S.
Klaver, S.
Klimaszewski, K.
Klimkovich, T.
Koliiev, S.
Kolpin, M.
Kopecna, R.
Koppenburg, P.
Kostiuk, I.Aff30, Aff49
Kotriakhova, S.
Kozeiha, M.
Kravchuk, L.
Kreps, M.
Kress, F.
Krokovny, P.
Krupa, W.
Krzemien, W.
Kucewicz, W.
Kucharczyk, M.
Kudryavtsev, V.
Kuonen, A. K.
Kvaratskheliya, T.Aff37, Aff45
Lacarrere, D.
Lafferty, G.
Lai, A.
Lancierini, D.
Lanfranchi, G.
Langenbruch, C.
Latham, T.
Lazzeroni, C.
Gac, R. Le
Lefèvre, R.
Leflat, A.
Lemaitre, F.
Leroy, O.
Lesiak, T.
Leverington, B.
Li, P.-R.Aff4, Aff79
Li, Y.
Li, Z.
Liang, X.
Likhomanenko, T.
Lindner, R.
Lionetto, F.
Lisovskyi, V.
Liu, G.
Liu, X.
Loh, D.
Loi, A.
Longstaff, I.
Lopes, J. H.
Loustau, G.
Lovell, G. H.
Lucchesi, D.
Martinez, M. Lucio
Luo, Y.
Lupato, A.
Luppi, E.
Lupton, O.
Lusiani, A.
Lyu, X.
Machefert, F.
Maciuc, F.
Macko, V.
Mackowiak, P.
Maddrell-Mander, S.
Maev, O.Aff36, Aff45
Maguire, K.
Maisuzenko, D.
Majewski, M. W.
Malde, S.
Malecki, B.
Malinin, A.
Maltsev, T.
Malygina, H.
Manca, G.
Mancinelli, G.
Marangotto, D.
Maratas, J.
Marchand, J. F.
Marconi, U.
Benito, C. Marin
Marinangeli, M.
Marino, P.
Marks, J.
Marshall, P. J.
Martellotti, G.
Martinelli, M.
Santos, D. Martinez
Vidal, F. Martinez
Massafferri, A.
Materok, M.
Matev, R.
Mathad, A.
Mathe, Z.
Matteuzzi, C.
Mattioli, K. R.
Mauri, A.
Maurice, E.
Maurin, B.
McCann, M.Aff45, Aff58
McNab, A.
McNulty, R.
Mead, J. V.
Meadows, B.
Meaux, C.
Meinert, N.
Melnychuk, D.
Merk, M.
Merli, A.
Michielin, E.
Milanes, D. A.
Millard, E.
Minard, M.-N.
Mineev, O.
Minzoni, L.
Mitzel, D. S.
Mödden, A.
Mogini, A.
Moise, R. D.
Mombächer, T.
Monroy, I. A.
Monteil, S.
Morandin, M.
Morello, G.
Morello, M. J.
Morgunova, O.
Moron, J.
Morris, A. B.
Mountain, R.
Muheim, F.
Mukherjee, M.
Mulder, M.
Müller, D.
Müller, J.
Müller, K.
Müller, V.
Murphy, C. H.
Murray, D.
Naik, P.
Nakada, T.
Nandakumar, R.
Nandi, A.
Nanut, T.
Nasteva, I.
Needham, M.
Neri, N.
Neubert, S.
Neufeld, N.
Newcombe, R.
Nguyen, T. D.
Nguyen-Mau, C.
Nieswand, S.
Niet, R.
Nikitin, N.
Nogay, A.
Nolte, N. S.
Oblakowska-Mucha, A.
Obraztsov, V.
Ogilvy, S.
O’Hanlon, D. P.
Oldeman, R.
Onderwater, C. J. G.
Ossowska, A.
Goicochea, J. M. Otalora
Ovsiannikova, T.
Owen, P.
Oyanguren, A.
Pais, P. R.
Pajero, T.
Palano, A.
Palutan, M.
Panshin, G.
Papanestis, A.
Pappagallo, M.
Pappalardo, L. L.
Parker, W.
Parkes, C.Aff45, Aff59
Passaleva, G.Aff20, Aff45
Pastore, A.
Patel, M.
Patrignani, C.
Pearce, A.
Pellegrino, A.
Penso, G.
Altarelli, M. Pepe
Perazzini, S.
Pereima, D.
Perret, P.
Pescatore, L.
Petridis, K.
Petrolini, A.
Petrov, A.
Petrucci, S.
Petruzzo, M.
Pietrzyk, B.
Pietrzyk, G.
Pikies, M.
Pili, M.
Pinci, D.
Pinzino, J.
Pisani, F.
Piucci, A.
Placinta, V.
Playfer, S.
Plews, J.
Casasus, M. Plo
Polci, F.
Lener, M. Poli
Poluektov, A.
Polukhina, N.
Polyakov, I.
Polycarpo, E.
Pomery, G. J.
Ponce, S.
Popov, A.
Popov, D.Aff14, Aff50
Poslavskii, S.
Price, E.
Prisciandaro, J.
Prouve, C.
Pugatch, V.
Navarro, A. Puig
Pullen, H.
Punzi, G.
Qian, W.
Qin, J.
Quagliani, R.
Quintana, B.
Raab, N. V.
Rachwal, B.
Rademacker, J. H.
Rama, M.
Pernas, M. Ramos
Rangel, M. S.
Ratnikov, F.Aff40, Aff74
Raven, G.
Salzgeber, M. Ravonel
Reboud, M.
Redi, F.
Reichert, S.
Reiss, F.
Alepuz, C. Remon
Ren, Z.
Renaudin, V.
Ricciardi, S.
Richards, S.
Rinnert, K.
Robbe, P.
Robert, A.
Rodrigues, A. B.
Rodrigues, E.
Lopez, J. A. Rodriguez
Roehrken, M.
Roiser, S.
Rollings, A.
Romanovskiy, V.
Vidal, A. Romero
Roth, J. D.
Rotondo, M.
Rudolph, M. S.
Ruf, T.
Vidal, J. Ruiz
Silva, J. J. Saborido
Sagidova, N.
Saitta, B.
Guimaraes, V. Salustino
Gras, C. Sanchez
Mayordomo, C. Sanchez
Sedes, B. Sanmartin
Santacesaria, R.
Rios, C. Santamarina
Santimaria, M.Aff21, Aff45
Santovetti, E.
Sarpis, G.
Sarti, A.
Satriano, C.
Satta, A.
Saur, M.
Savrina, D.Aff37, Aff38
Schael, S.
Schellenberg, M.
Schiller, M.
Schindler, H.
Schmelling, M.
Schmelzer, T.
Schmidt, B.
Schneider, O.
Schopper, A.
Schreiner, H. F.
Schubiger, M.
Schulte, S.
Schune, M. H.
Schwemmer, R.
Sciascia, B.
Sciubba, A.
Semennikov, A.
Sepulveda, E. S.
Sergi, A.
Serra, N.
Serrano, J.
Sestini, L.
Seuthe, A.
Seyfert, P.
Shapkin, M.
Shears, T.
Shekhtman, L.
Shevchenko, V.
Shmanin, E.
Siddi, B. G.
Coutinho, R. Silva
de Oliveira, L. Silva
Simi, G.
Simone, S.
Skiba, I.
Skidmore, N.
Skwarnicki, T.
Slater, M. W.
Smeaton, J. G.
Smith, E.
Smith, I. T.
Smith, M.
Soares, M.
Lavra, L. Soares
Sokoloff, M. D.
Soler, F. J. P.
De Paula, B. Souza
Spaan, B.
Norella, E. Spadaro
Spradlin, P.
Stagni, F.
Stahl, M.
Stahl, S.
Stefko, P.
Stefkova, S.
Steinkamp, O.
Stemmle, S.
Stenyakin, O.
Stepanova, M.
Stevens, H.
Stocchi, A.
Stone, S.
Storaci, B.
Stracka, S.
Stramaglia, M. E.
Straticiuc, M.
Straumann, U.
Strokov, S.
Sun, J.
Sun, L.
Sun, Y.
Swientek, K.
Szabelski, A.
Szumlak, T.
Szymanski, M.
Tang, Z.
Tekampe, T.
Tellarini, G.
Teubert, F.
Thomas, E.
Tilley, M. J.
Tisserand, V.
T’Jampens, S.
Tobin, M.
Tolk, S.
Tomassetti, L.
Tonelli, D.
Tou, D. Y.
Aoude, R. Tourinho Jadallah
Tournefier, E.
Traill, M.
Tran, M. T.
Trisovic, A.
Tsaregorodtsev, A.
Tuci, G.
Tully, A.
Tuning, N.Aff30, Aff45
Ukleja, A.
Usachov, A.
Ustyuzhanin, A.Aff40, Aff74
Uwer, U.
Vagner, A.
Vagnoni, V.
Valassi, A.
Valat, S.
Valenti, G.
Beuzekom, M. van
Herwijnen, E. van
Tilburg, J. van
Veghel, M. van
Gomez, R. Vazquez
Regueiro, P. Vazquez
Sierra, C. Vázquez
Vecchi, S.
Velthuis, J. J.
Veltri, M.
Venkateswaran, A.
Vernet, M.
Veronesi, M.
Vesterinen, M.
Barbosa, J. V. Viana
Vieira, D.
Diaz, M. Vieites
Viemann, H.
Vilasis-Cardona, X.
Vitkovskiy, A.
Vitti, M.
Volkov, V.
Vollhardt, A.
Bruch, D. Vom
Voneki, B.
Vorobyev, A.
Vorobyev, V.
Voropaev, N.
Waldi, R.
Walsh, J.
Wang, J.
Wang, M.
Wang, Y.
Wang, Z.
Ward, D. R.
Wark, H. M.
Watson, N. K.
Websdale, D.
Weiden, A.
Weisser, C.
Whitehead, M.
Wilkinson, G.
Wilkinson, M.
Williams, I.
Williams, M.
Williams, M. R. J.
Williams, T.
Wilson, F. F.
Winn, M.
Wislicki, W.
Witek, M.
Wormser, G.
Wotton, S. A.
Wyllie, K.
Xiao, D.
Xie, Y.
Xu, A.
Xu, M.
Xu, Q.
Xu, Z.
Xu, Z.
Yang, Z.
Yang, Z.
Yao, Y.
Yeomans, L. E.
Yin, H.
Yu, J.
Yuan, X.
Yushchenko, O.
Zarebski, K. A.
Zavertyaev, M.
Zhang, D.
Zhang, L.
Zhang, W. C.
Zhang, Y.
Zhelezov, A.
Zheng, Y.
Zhu, X.
Zhukov, V.Aff12, Aff38
Zonneveld, J. B.
Zucchelli, S.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(3)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Erratum to: Measurement of ψ(2S)s=7TeV meson production in pp collisions at ψ(2S)s=7TeV
Autorzy :
Aaij, R.
Beteta, C. Abellán
Adeva, B.
Adinolfi, M.
Adrover, C.
Affolder, A.
Ajaltouni, Z.
Albrecht, J.
Alessio, F.
Alexander, M.
Alkhazov, G.
Cartelle, P. Alvarez
Jr, A. A. Alves
Amato, S.
Amhis, Y.
Anderson, J.
Andrianala, F.
Appleby, R. B.
Archilli, F.Aff17, Aff37
Arrabito, L.
Artamonov, A.
Artuso, M.Aff37, Aff53
Aslanides, E.
Auriemma, G.
Bachmann, S.
Back, J. J.
Bailey, D. S.
Balagura, V.Aff30, Aff37
Baldini, W.
Barlow, R. J.
Barschel, C.
Barsuk, S.
Barter, W.
Bates, A.
Bauer, Th.
Bay, A.
Bediaga, I.
Belogurov, S.
Belous, K.
Belyaev, I.Aff30, Aff37
Ben-Haim, E.
Benayoun, M.
Bencivenni, G.
Benson, S.
Benton, J.
Bernet, R.
Bettler, M. O.
Beuzekom, M. van
Bien, A.
Bifani, S.
Bizzeti, A.
Bjørnstad, P. M.
Blake, T.
Blanc, F.
Blanks, C.
Blouw, J.
Blusk, S.
Bobrov, A.
Bocci, V.
Bondar, A.
Bondar, N.
Bonivento, W.
Borghi, S.
Borgia, A.
Bowcock, T. J. V.
Bozzi, C.
Brambach, T.
Brand, J. van den
Bressieux, J.
Brett, D.
Britsch, M.
Britton, T.
Brook, N. H.
Brown, H.
Bursche, A.
Buytaert, J.
Büchler-Germann, A.
Cadeddu, S.
Callot, O.
Calvi, M.
Gomez, M. Calvo
Camboni, A.
Campana, P.Aff17, Aff37
Carbone, A.
Carboni, G.
Cardinale, R.Aff18, Aff37
Cardini, A.
Carson, L.
Akiba, K. Carvalho
Casse, G.
Cattaneo, M.
Cauet, Ch.
Charles, M.
Charpentier, Ph.
Chiapolini, N.
Chrzaszcz, M.
Ciambrone, P.
Ciba, K.
Vidal, X. Cid
Ciezarek, G.
Clarke, P. E. L.Aff37, Aff47
Clemencic, M.
Cliff, H. V.
Closier, J.
Coca, C.
Coco, V.
Cogan, J.
Collins, P.
Comerma-Montells, A.
Constantin, F.
Cook, A.
Coombes, M.
Corti, G.
Couturier, B.
Cowan, G. A.
Currie, R.
D’Ambrosio, C.
David, P.
David, P. N. Y.
De Aguiar Francisco, O.
De Bruyn, K.
De Cian, M.
De Lorenzi, F.
De Miranda, J. M.
De Paula, L.
De Simone, P.
Decamp, D.
Deckenhoff, M.
Degaudenzi, H.Aff37, Aff38
Buono, L. Del
Deplano, C.
Derkach, D.Aff14, Aff37
Deschamps, O.
Dettori, F.
Dickens, J.
Dijkstra, H.
Batista, P. Diniz
Bonal, F. Domingo
Donleavy, S.
Dordei, F.
Suárez, A. Dosil
Dossett, D.
Dovbnya, A.
Dupertuis, F.
Dzhelyadin, R.
Dziurda, A.
Easo, S.
Egede, U.
Egorychev, V.
Eidelman, S.
Eijk, D. van
Eisele, F.
Eisenhardt, S.
Ekelhof, R.
Eklund, L.Aff37, Aff48
Elsasser, Ch.
Elsby, D.
Pereira, D. Esperante
Falabella, A.
Fanchini, E.
Fardell, G.
Farinelli, C.
Farry, S.
Fave, V.
Albor, V. Fernandez
Rodrigues, F. Ferreira
Ferro-Luzzi, M.
Filippov, S.
Fitzpatrick, C.
Fontana, M.
Fontanelli, F.
Forty, R.
Frank, M.
Frei, C.
Frosini, M.Aff16, Aff37
Furcas, S.
Färber, C.
Torreira, A. Gallas
Galli, D.
Gandelman, M.
Gandini, P.
Gao, Y.
Garnier, J-C.
Garofoli, J.
Tico, J. Garra
Garrido, L.
Gascon, D.
Gaspar, C.
Gauld, R.
Gauvin, N.
Gersabeck, M.
Gershon, T.Aff37, Aff45
Ghez, Ph.
Gibson, V.
Gligorov, V. V.
Golubkov, D.
Golutvin, A.Aff30, Aff37, Aff50
Gomes, A.
Gordon, H.
Gotti, C.
Gándara, M. Grabalosa
Diaz, R. Graciani
Cardoso, L. A. Granado
Graugés, E.
Graziani, G.
Grecu, A.
Greening, E.
Gregson, S.
Gui, B.
Gushchin, E.
Guz, Yu.
Gys, T.
Göbel, C.
Hadjivasiliou, C.
Haefeli, G.
Haen, C.
Haines, S. C.
Hampson, T.
Hansmann-Menzemer, S.
Harji, R.
Harnew, N.
Harrison, J.
Harrison, P. F.
Hartmann, T.
He, J.
Heijne, V.
Hennessy, K.
Henrard, P.
Morata, J. A. Hernando
Herwijnen, E. van
Hicks, E.
Holubyev, K.
Hulsbergen, W.
Hunt, P.
Huse, T.
Huston, R. S.
Hutchcroft, D.
Hynds, D.
Iakovenko, V.
Ilten, P.
Imong, J.
Inyakin, A.
Jacobsson, R.
Jaeger, A.
Hussein, M. Jahjah
Jans, E.
Jansen, F.
Jaton, P.
Jean-Marie, B.
Jing, F.
John, M.
Johnson, D.
Jones, C. R.
Jost, B.
Kandybei, S.
Karacson, M.
Karbach, T. M.
Keaveney, J.
Kenyon, I. R.
Kerzel, U.
Ketel, T.
Keune, A.
Khanji, B.
Kim, Y. M.
Knecht, M.
Koopman, R. F.
Koppenburg, P.
Kozlinskiy, A.
Kravchuk, L.
Kreplin, K.
Kreps, M.
Krocker, G.
Krokovny, P.
Kruse, F.
Kruzelecki, K.
Kucharczyk, M.Aff19, Aff37
Kvaratskheliya, T.Aff30, Aff37
La Thi, V. N.
Lacarrere, D.
Lafferty, G.
Lai, A.
Lambert, D.
Lambert, R. W.
Lanciotti, E.
Lanfranchi, G.
Langenbruch, C.
Latham, T.
Lazzeroni, C.
Gac, R. Le
Leerdam, J. van
Lees, J.-P.
Leflat, A.Aff31, Aff37
Lefrançois, J.
Lefèvre, R.
Leroy, O.
Lesiak, T.
Li, L.
Li, P.-R.
Gioi, L. Li
Lieng, M.
Liles, M.
Lindner, R.
Linn, C.
Liu, B.
Liu, G.
Loeben, J. von
Lopes, J. H.
Asamar, E. Lopez
Lopez-March, N.
Lu, H.
Luisier, J.
Lyu, X.-R.
Raighne, A. Mac
Machefert, F.
Maciuc, F.
Maev, O.Aff29, Aff37
Malde, S.
Mamunur, R. M. D.
Manca, G.
Mancinelli, G.
Mangiafave, N.
Marchand, J. F.
Marconi, U.
Marks, J.
Martellotti, G.
Martens, A.
Martin, L.
Santos, D. Martinez
Sánchez, A. Martín
Massafferri, A.
Mathe, Z.
Matteuzzi, C.
Matveev, M.
Maurice, E.
Maynard, B.
Mazurov, A.Aff15, Aff32, Aff37
McGregor, G.
McNulty, R.
Meissner, M.
Merk, M.
Merkel, J.
Messi, R.
Miglioranzi, S.
Milanes, D. A.Aff13, Aff37
Minard, M.-N.
Rodriguez, J. Molina
Monteil, S.
Moran, D.
Morawski, P.
Mountain, R.
Mous, I.
Muheim, F.
Muresan, R.Aff28, Aff38
Muster, B.
Musy, M.
Mylroie-Smith, J.
Märki, R.
Müller, K.
Naik, P.
Nakada, T.
Nandakumar, R.
Nasteva, I.
Nedos, M.
Needham, M.
Neufeld, N.
Nguyen, A. D.
Nguyen-Mau, C.
Nicol, M.
Niess, V.
Nikitin, N.
Nikodem, T.
Nomerotski, A.Aff37, Aff52
Novoselov, A.
Oblakowska-Mucha, A.
Obraztsov, V.
Oggero, S.
Ogilvy, S.
Oldeman, R.
Goicochea, J. M. Otalora
Owen, P.
Pal, B. K.
Palacios, J.
Palano, A.
Palutan, M.
Panman, J.
Papanestis, A.
Pappagallo, M.
Parkes, C.Aff37, Aff51
Parkinson, C. J.
Passaleva, G.
Patel, G. D.
Patel, M.
Paterson, S. K.
Patrick, G. N.
Patrignani, C.
Pellegrino, A.
Penso, G.
Altarelli, M. Pepe
Perazzini, S.
Perego, D. L.
Perret, P.
Perrin-Terrin, M.
Petrella, A.
Petrolini, A.
Phan, A.
Olloqui, E. Picatoste
Valls, B. Pie
Pietrzyk, B.
Pilař, T.
Pinci, D.
Plackett, R.
Playfer, S.
Casasus, M. Plo
Polok, G.
Poluektov, A.Aff33, Aff45
Polyakov, I.
Polycarpo, E.
Popov, D.
Popovici, B.
Potterat, C.
Powell, A.Aff45, Aff52
Prisciandaro, J.
Pugatch, V.
Navarro, A. Puig
Yzquierdo, A. Pérez-Calero
Qian, W.
Rademacker, J. H.
Rakotomiaramanana, B.
Rangel, M. S.
Raniuk, I.
Raven, G.
Redford, S.
Reid, M. M.
Reis, A. C. dos
Ricciardi, S.
Richards, A.
Rinnert, K.
Romero, D. A. Roa
Robbe, P.
Rodrigues, E.Aff48, Aff51
Perez, P. Rodriguez
Rogers, G. J.
Roiser, S.
Romanovskiy, V.
Rouvinet, J.
Ruf, T.
Ruiz, H.
Sabatino, G.
Silva, J. J. Saborido
Sagidova, N.
Sail, P.
Saitta, B.
Salzmann, C.
Sannino, M.
Santacesaria, R.
Rios, C. Santamarina
Santinelli, R.
Santovetti, E.
Sapunov, M.
Sarti, A.
Satriano, C.
Satta, A.
Saur, M.
Savrina, D.Aff30, Aff31
Schaack, P.
Schiller, M.
Schleich, S.
Schlupp, M.
Schmelling, M.
Schmidt, B.
Schneider, O.
Schopper, A.
Schune, M. H.
Schwemmer, R.
Sciascia, B.
Sciubba, A.
Semennikov, A.
Senderowska, K.
Sepp, I.
Serra, N.
Serrano, J.
Seyfert, P.
Shapkin, M.
Shcheglov, Y.
Shears, T.
Shekhtman, L.
Shevchenko, V.
Shires, A.
Coutinho, R. Silva
Skwarnicki, T.
Smith, E.Aff46, Aff52
Sobczak, K.
Soler, F. J. P.
Solomin, A.
Soomro, F.
De Paula, B. Souza
Spaan, B.
Sparkes, A.
Spradlin, P.
Stagni, F.
Stahl, S.
Steinkamp, O.
Stenyakin, O.
Stoica, S.
Stone, S.Aff37, Aff53
Storaci, B.
Straticiuc, M.
Straumann, U.
Subbiah, V. K.
Swientek, S.
Szczekowski, M.
Szczypka, P.Aff37, Aff38
Szumlak, T.
T’Jampens, S.
Teodorescu, E.
Teubert, F.
Thomas, E.
Tilburg, J. van
Tisserand, V.
Tobin, M.
Torr, N.
Tournefier, E.Aff4, Aff50
Tourneur, S.
Tran, M. T.
Tsaregorodtsev, A.
Tuning, N.
Garcia, M. Ubeda
Ukleja, A.
Urquijo, P.
Uwer, U.
Vagnoni, V.
Valenti, G.
Gomez, R. Vazquez
Regueiro, P. Vazquez
Vecchi, S.
Velthuis, J. J.
Veltri, M.
Viaud, B.
Videau, I.
Vieira, D.
Vilasis-Cardona, X.
Visniakov, J.
Vollhardt, A.
Volyanskyy, D.
Voong, D.
Vorobyev, A.
Wandernoth, S.
Wang, J.
Ward, D. R.
Watson, N. K.
Webber, A. D.
Websdale, D.
Whitehead, M.
Wiedner, D.
Wiggers, L.
Wilkinson, G.
Williams, M. P.Aff45, Aff46
Williams, M.
Wilson, F. F.
Wishahi, J.
Witek, M.
Witzeling, W.
Wotton, S. A.
Wyllie, K.
Xie, Y.
Xing, Z.
Yang, Z.
Young, R.
Yushchenko, O.
Zangoli, M.
Zavertyaev, M.
Zhang, F.
Zhang, L.
Zhang, W. C.
Zhang, Y.
Zhelezov, A.
Zhokhov, A.
Zhong, L.
Zvyagin, A.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurements of CP asymmetries in charmless four-body Λb0Ξb0 and Λb0Ξb0 decays
Autorzy :
Aaij, R.
Adeva, B.
Adinolfi, M.
Ajaltouni, Z.
Akar, S.
Albrecht, J.
Alessio, F.
Alexander, M.
Albero, A. Alfonso
Ali, S.
Alkhazov, G.
Cartelle, P. Alvarez
Jr, A. A. Alves
Amato, S.
Amerio, S.
Amhis, Y.
An, L.
Anderlini, L.
Andreassi, G.
Andreotti, M.
Andrews, J. E.
Appleby, R. B.
Archilli, F.
d’Argent, P.
Romeu, J. Arnau
Artamonov, A.
Artuso, M.
Aslanides, E.
Atzeni, M.
Auriemma, G.
Baalouch, M.
Babuschkin, I.
Bachmann, S.
Back, J. J.
Badalov, A.
Baesso, C.
Baker, S.
Balagura, V.
Baldini, W.
Baranov, A.
Barlow, R. J.
Barschel, C.
Barsuk, S.
Barter, W.
Baryshnikov, F.
Batozskaya, V.
Battista, V.
Bay, A.
Beaucourt, L.
Beddow, J.
Bedeschi, F.
Bediaga, I.
Beiter, A.
Bel, L. J.
Beliy, N.
Bellee, V.
Belloli, N.
Belous, K.
Belyaev, I.Aff32, Aff40
Ben-Haim, E.
Bencivenni, G.
Benson, S.
Beranek, S.
Berezhnoy, A.
Bernet, R.
Berninghoff, D.
Bertholet, E.
Bertolin, A.
Betancourt, C.
Betti, F.
Bettler, M.-O.
Beuzekom, M. van
Bezshyiko, Ia.
Bifani, S.
Billoir, P.
Birnkraut, A.
Bizzeti, A.
Bjørn, M.
Blake, T.
Blanc, F.
Blusk, S.
Bocci, V.
Boettcher, T.
Bondar, A.
Bondar, N.
Bordyuzhin, I.
Borghi, S.
Borisyak, M.
Borsato, M.
Bossu, F.
Boubdir, M.
Bowcock, T. J. V.
Bowen, E.
Bozzi, C.Aff17, Aff40
Braun, S.
Britton, T.
Brodzicka, J.
Brundu, D.
Buchanan, E.
Burr, C.
Bursche, A.
Buytaert, J.
Byczynski, W.
Cadeddu, S.
Cai, H.
Calabrese, R.
Calladine, R.
Calvi, M.
Gomez, M. Calvo
Camboni, A.
Campana, P.
Perez, D. H. Campora
Capriotti, L.
Carbone, A.
Carboni, G.
Cardinale, R.
Cardini, A.
Carniti, P.
Carson, L.
Akiba, K. Carvalho
Casse, G.
Cassina, L.
Cattaneo, M.
Cavallero, G.Aff20, Aff40
Cenci, R.
Chamont, D.
Charles, M.
Charpentier, Ph.
Chatzikonstantinidis, G.
Chefdeville, M.
Chen, S.
Cheung, S. F.
Chitic, S.-G.
Chobanova, V.Aff39, Aff40
Chrzaszcz, M.Aff27, Aff42
Chubykin, A.
Ciambrone, P.
Vidal, X. Cid
Ciezarek, G.
Clarke, P. E. L.
Clemencic, M.
Cliff, H. V.
Closier, J.
Cogan, J.
Cogneras, E.
Cogoni, V.
Cojocariu, L.
Collins, P.
Colombo, T.
Comerma-Montells, A.
Contu, A.
Cook, A.
Coombs, G.
Coquereau, S.
Corti, G.
Corvo, M.
Sobral, C. M. Costa
Couturier, B.
Cowan, G. A.
Craik, D. C.
Crocombe, A.
Torres, M. Cruz
Currie, R.
D’Ambrosio, C.
Da Cunha Marinho, F.
Dall’Occo, E.
Dalseno, J.
Davis, A.
De Aguiar Francisco, O.
De Capua, S.
De Cian, M.
De Miranda, J. M.
De Paula, L.
De Serio, M.
De Simone, P.
Dean, C. T.
Decamp, D.
Buono, L. Del
Dembinski, H.-P.
Demmer, M.
Dendek, A.
Derkach, D.
Deschamps, O.
Dettori, F.
Dey, B.
Canto, A. Di
Nezza, P. Di
Dijkstra, H.
Dordei, F.
Dorigo, M.
Suárez, A. Dosil
Douglas, L.
Dovbnya, A.
Dreimanis, K.
Dufour, L.
Dujany, G.
Durante, P.
Dzhelyadin, R.
Dziewiecki, M.
Dziurda, A.
Dzyuba, A.
Easo, S.
Ebert, M.
Egede, U.
Egorychev, V.
Eidelman, S.
Eisenhardt, S.
Eitschberger, U.
Ekelhof, R.
Eklund, L.
Ely, S.
Esen, S.
Evans, H. M.
Evans, T.
Falabella, A.
Farley, N.
Farry, S.
Fazzini, D.
Federici, L.
Ferguson, D.
Fernandez, G.
Declara, P. Fernandez
Prieto, A. Fernandez
Ferrari, F.
Rodrigues, F. Ferreira
Ferro-Luzzi, M.
Filippov, S.
Fini, R. A.
Fiorini, M.
Firlej, M.
Fitzpatrick, C.
Fiutowski, T.
Fleuret, F.
Fohl, K.
Fontana, M.Aff16, Aff40
Fontanelli, F.
Forshaw, D. C.
Forty, R.
Lima, V. Franco
Frank, M.
Frei, C.
Fu, J.
Funk, W.
Furfaro, E.
Färber, C.
Gabriel, E.
Torreira, A. Gallas
Galli, D.
Gallorini, S.
Gambetta, S.
Gandelman, M.
Gandini, P.
Gao, Y.
Martin, L. M. Garcia
Pardiñas, J. García
Tico, J. Garra
Garrido, L.
Garsed, P. J.
Gascon, D.
Gaspar, C.
Gavardi, L.
Gazzoni, G.
Gerick, D.
Gersabeck, E.
Gersabeck, M.
Gershon, T.
Ghez, Ph.
Gianì, S.
Gibson, V.
Girard, O. G.
Giubega, L.
Gizdov, K.
Gligorov, V. V.
Golubkov, D.
Golutvin, A.
Gomes, A.
Gorelov, I. V.
Gotti, C.
Govorkova, E.
Grabowski, J. P.
Diaz, R. Graciani
Cardoso, L. A. Granado
Graugés, E.
Graverini, E.
Graziani, G.
Grecu, A.
Greim, R.
Griffith, P.
Grillo, L.
Gruber, L.
Cazon, B. R. Gruberg
Grünberg, O.
Gushchin, E.
Guz, Yu.
Gys, T.
Göbel, C.
Hadavizadeh, T.
Hadjivasiliou, C.
Haefeli, G.
Haen, C.
Haines, S. C.
Hamilton, B.
Han, X.
Hancock, T. H.
Hansmann-Menzemer, S.
Harnew, N.
Harnew, S. T.
Hasse, C.
Hatch, M.
He, J.
Hecker, M.
Heinicke, K.
Heister, A.
Hennessy, K.
Henrard, P.
Henry, L.
Herwijnen, E. van
Heß, M.
Hicheur, A.
Hill, D.
Hombach, C.
Hopchev, P. H.
Hu, W.
Huard, Z. C.
Hulsbergen, W.
Humair, T.
Hushchyn, M.
Hutchcroft, D.
Ibis, P.
Idzik, M.
Ilten, P.
Jacobsson, R.
Jalocha, J.
Jans, E.
Jawahery, A.
Jiang, F.
John, M.
Johnson, D.
Jones, C. R.
Joram, C.
Jost, B.
Jurik, N.
Kandybei, S.
Karacson, M.
Kariuki, J. M.
Karodia, S.
Kazeev, N.
Kecke, M.
Keizer, F.
Kelsey, M.
Kenzie, M.
Ketel, T.
Khairullin, E.
Khanji, B.
Khurewathanakul, C.
Kirn, T.
Klaver, S.
Klimaszewski, K.
Klimkovich, T.
Koliiev, S.
Kolpin, M.
Kopecna, R.
Koppenburg, P.
Kosmyntseva, A.
Kotriakhova, S.
Kozeiha, M.
Kravchuk, L.
Kreps, M.
Kress, F.
Krokovny, P.
Kruse, F.
Krzemien, W.
Kucewicz, W.
Kucharczyk, M.
Kudryavtsev, V.
Kuonen, A. K.
Kvaratskheliya, T.Aff32, Aff40
Lacarrere, D.
Lafferty, G.
Lai, A.
Lanfranchi, G.
Langenbruch, C.
Latham, T.
Lazzeroni, C.
Gac, R. Le
Leflat, A.Aff33, Aff40
Lefrançois, J.
Lefèvre, R.
Lemaitre, F.
Cid, E. Lemos
Leroy, O.
Lesiak, T.
Leverington, B.
Li, P.-R.
Li, T.
Li, Y.
Li, Z.
Likhomanenko, T.
Lindner, R.
Lionetto, F.
Lisovskyi, V.
Liu, X.
Loh, D.
Loi, A.
Longstaff, I.
Lopes, J. H.
Lucchesi, D.
Martinez, M. Lucio
Luo, H.
Lupato, A.
Luppi, E.
Lupton, O.
Lusiani, A.
Lyu, X.
Machefert, F.
Maciuc, F.
Macko, V.
Mackowiak, P.
Maddrell-Mander, S.
Maev, O.Aff31, Aff40
Maguire, K.
Maisuzenko, D.
Majewski, M. W.
Malde, S.
Malecki, B.
Malinin, A.
Maltsev, T.
Manca, G.
Mancinelli, G.
Marangotto, D.
Maratas, J.
Marchand, J. F.
Marconi, U.
Benito, C. Marin
Marinangeli, M.
Marino, P.
Marks, J.
Martellotti, G.
Martin, M.
Martinelli, M.
Santos, D. Martinez
Vidal, F. Martinez
Massacrier, L. M.
Massafferri, A.
Matev, R.
Mathad, A.
Mathe, Z.
Matteuzzi, C.
Mauri, A.
Maurice, E.
Maurin, B.
Mazurov, A.
McCann, M.Aff40, Aff55
McNab, A.
McNulty, R.
Mead, J. V.
Meadows, B.
Meaux, C.
Meier, F.
Meinert, N.
Melnychuk, D.
Merk, M.
Merli, A.Aff22, Aff40
Michielin, E.
Milanes, D. A.
Millard, E.
Minard, M.-N.
Minzoni, L.
Mitzel, D. S.
Mogini, A.
Rodriguez, J. Molina
Mombacher, T.
Monroy, I. A.
Monteil, S.
Morandin, M.
Morello, M. J.
Morgunova, O.
Moron, J.
Morris, A. B.
Mountain, R.
Muheim, F.
Mulder, M.
Müller, D.
Müller, J.
Müller, K.
Müller, V.
Naik, P.
Nakada, T.
Nandakumar, R.
Nandi, A.
Nasteva, I.
Needham, M.
Neri, N.Aff22, Aff40
Neubert, S.
Neufeld, N.
Neuner, M.
Nguyen, T. D.
Nguyen-Mau, C.
Nieswand, S.
Niet, R.
Nikitin, N.
Nikodem, T.
Nogay, A.
O’Hanlon, D. P.
Oblakowska-Mucha, A.
Obraztsov, V.
Ogilvy, S.
Oldeman, R.
Onderwater, C. J. G.
Ossowska, A.
Goicochea, J. M. Otalora
Owen, P.
Oyanguren, A.
Pais, P. R.
Palano, A.
Palutan, M.Aff19, Aff40
Papanestis, A.
Pappagallo, M.
Pappalardo, L. L.
Parker, W.
Parkes, C.
Passaleva, G.Aff18, Aff40
Pastore, A.
Patel, M.
Patrignani, C.
Pearce, A.
Pellegrino, A.
Penso, G.
Altarelli, M. Pepe
Perazzini, S.
Perret, P.
Pescatore, L.
Petridis, K.
Petrolini, A.
Petrov, A.
Petruzzo, M.
Olloqui, E. Picatoste
Pietrzyk, B.
Pikies, M.
Pinci, D.
Pistone, A.
Piucci, A.
Placinta, V.
Playfer, S.
Casasus, M. Plo
Polci, F.
Lener, M. Poli
Poluektov, A.
Polyakov, I.
Polycarpo, E.
Pomery, G. J.
Ponce, S.
Popov, A.
Popov, D.Aff11, Aff40
Poslavskii, S.
Potterat, C.
Price, E.
Prisciandaro, J.
Prouve, C.
Pugatch, V.
Navarro, A. Puig
Pullen, H.
Punzi, G.
Qian, W.
Quagliani, R.Aff7, Aff48
Quintana, B.
Rachwal, B.
Rademacker, J. H.
Rama, M.
Pernas, M. Ramos
Rangel, M. S.
Raniuk, I.
Ratnikov, F.
Raven, G.
Salzgeber, M. Ravonel
Reboud, M.
Redi, F.
Reichert, S.
Reis, A. C. dos
Alepuz, C. Remon
Renaudin, V.
Ricciardi, S.
Richards, S.
Rihl, M.
Rinnert, K.
Molina, V. Rives
Robbe, P.
Robert, A.
Rodrigues, A. B.
Rodrigues, E.
Lopez, J. A. Rodriguez
Rogozhnikov, A.
Roiser, S.
Rollings, A.
Romanovskiy, V.
Vidal, A. Romero
Ronayne, J. W.
Rotondo, M.
Rudolph, M. S.
Ruf, T.
Valls, P. Ruiz
Vidal, J. Ruiz
Silva, J. J. Saborido
Sadykhov, E.
Sagidova, N.
Saitta, B.
Guimaraes, V. Salustino
Mayordomo, C. Sanchez
Sedes, B. Sanmartin
Santacesaria, R.
Rios, C. Santamarina
Santimaria, M.
Santovetti, E.
Sarpis, G.
Sarti, A.
Satriano, C.
Satta, A.
Saunders, D. M.
Savrina, D.Aff32, Aff33
Schael, S.
Schellenberg, M.
Schiller, M.
Schindler, H.
Schmelling, M.
Schmelzer, T.
Schmidt, B.
Schneider, O.
Schopper, A.
Schreiner, H. F.
Schubiger, M.
Schune, M.-H.
Schwemmer, R.
Sciascia, B.
Sciubba, A.
Semennikov, A.
Sepulveda, E. S.
Sergi, A.
Serra, N.
Serrano, J.
Sestini, L.
Seyfert, P.
Shapkin, M.
Shapoval, I.
Shcheglov, Y.
Shears, T.
Shekhtman, L.
Shevchenko, V.
Siddi, B. G.
Coutinho, R. Silva
de Oliveira, L. Silva
Simi, G.
Simone, S.
Sirendi, M.
Skidmore, N.
Skwarnicki, T.
Smith, E.
Smith, I. T.
Smith, J.
Smith, M.
Lavra, l. Soares
Sokoloff, M. D.
Soler, F. J. P.
De Paula, B. Souza
Spaan, B.
Spradlin, P.
Sridharan, S.
Stagni, F.
Stahl, M.
Stahl, S.
Stefko, P.
Stefkova, S.
Steinkamp, O.
Stemmle, S.
Stenyakin, O.
Stepanova, M.
Stevens, H.
Stone, S.
Storaci, B.
Stracka, S.
Stramaglia, M. E.
Straticiuc, M.
Straumann, U.
Sun, J.
Sun, L.
Sutcliffe, W.
Swientek, K.
Syropoulos, V.
Szumlak, T.
Szymanski, M.
T’Jampens, S.
Tayduganov, A.
Tekampe, T.
Tellarini, G.
Teubert, F.
Thomas, E.
Tilburg, J. van
Tilley, M. J.
Tisserand, V.
Tobin, M.
Tolk, S.
Tomassetti, L.
Tonelli, D.
Toriello, F.
Aoude, R. Tourinho Jadallah
Tournefier, E.
Traill, M.
Tran, M. T.
Tresch, M.
Trisovic, A.
Tsaregorodtsev, A.
Tsopelas, P.
Tully, A.
Tuning, N.Aff40, Aff43
Ukleja, A.
Usachov, A.
Ustyuzhanin, A.
Uwer, U.
Vacca, C.
Vagner, A.
Vagnoni, V.Aff15, Aff40
Valassi, A.
Valat, S.
Valenti, G.
Gomez, R. Vazquez
Regueiro, P. Vazquez
Vecchi, S.
Veghel, M. van
Velthuis, J. J.
Veltri, M.
Veneziano, G.
Venkateswaran, A.
Verlage, T. A.
Vernet, M.
Vesterinen, M.
Barbosa, J. V. Viana
Viaud, B.
Vieira, D.
Diaz, M. Vieites
Viemann, H.
Vilasis-Cardona, X.
Vitti, M.
Volkov, V.
Vollhardt, A.
Voneki, B.
Vorobyev, A.
Vorobyev, V.
Voß, C.
de Vries, J. A.
Sierra, C. Vázquez
Waldi, R.
Wallace, C.
Wallace, R.
Walsh, J.
Wang, J.
Ward, D. R.
Wark, H. M.
Watson, N. K.
Websdale, D.
Weiden, A.
Weisser, C.
Whitehead, M.
Wicht, J.
Wilkinson, G.
Wilkinson, M.
Williams, M.
Williams, M. P.
Williams, M.
Williams, T.
Wilson, F. F.Aff40, Aff51
Wimberley, J.
Winn, M.
Wishahi, J.
Wislicki, W.
Witek, M.
Wormser, G.
Wotton, S. A.
Wraight, K.
Wyllie, K.
Xie, Y.
Xu, M.
Xu, Z.
Yang, Z.
Yang, Z.
Yao, Y.
Yin, H.
Yu, J.
Yuan, X.
Yushchenko, O.
Zarebski, K. A.
Zavertyaev, M.
Zhang, L.
Zhang, Y.
Zhelezov, A.
Zheng, Y.
Zhu, X.
Zhukov, V.
Zonneveld, J. B.
Zucchelli, S.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 79(9)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Updated measurement of time-dependent CPBs0→J/ψK+K--violating observables in CPBs0→J/ψK+K- decays
Autorzy :
Aaij, R.
Beteta, C. Abellán
Ackernley, T.
Adeva, B.
Adinolfi, M.
Afsharnia, H.
Aidala, C. A.
Aiola, S.
Ajaltouni, Z.
Akar, S.
Albicocco, P.
Albrecht, J.
Alessio, F.
Alexander, M.
Albero, A. Alfonso
Alkhazov, G.
Cartelle, P. Alvarez
Jr, A. A. Alves
Amato, S.
Amhis, Y.
An, L.
Anderlini, L.
Andreassi, G.
Andreotti, M.
Archilli, F.
d’Argent, P.
Romeu, J. Arnau
Artamonov, A.
Artuso, M.
Arzymatov, K.
Aslanides, E.
Atzeni, M.
Audurier, B.
Bachmann, S.
Back, J. J.
Baker, S.
Balagura, V.
Baldini, W.Aff17, Aff44
Baranov, A.
Barlow, R. J.
Barsuk, S.
Barter, W.
Bartolini, M.
Baryshnikov, F.
Bassi, G.
Batozskaya, V.
Batsukh, B.
Battig, A.
Battista, V.
Bay, A.
Becker, M.
Bedeschi, F.
Bediaga, I.
Beiter, A.
Bel, L. J.
Belavin, V.
Belin, S.
Beliy, N.
Bellee, V.
Belous, K.
Belyaev, I.
Ben-Haim, E.
Bencivenni, G.
Benson, S.
Beranek, S.
Berezhnoy, A.
Bernet, R.
Berninghoff, D.
Bertholet, E.
Bertolin, A.
Betancourt, C.
Betti, F.
Bettler, M. O.
Beuzekom, M. van
Bezshyiko, Ia.
Bhasin, S.
Bhom, J.
Bieker, M. S.
Bifani, S.
Billoir, P.
Birnkraut, A.
Bizzeti, A.
Bjørn, M.
Blago, M. P.
Blake, T.
Blanc, F.
Blusk, S.
Bobulska, D.
Bocci, V.
Garcia, O. Boente
Boettcher, T.
Boldyrev, A.
Bondar, A.
Bondar, N.
Borghi, S.Aff44, Aff58
Borisyak, M.
Borsato, M.
Borsuk, J. T.
Boubdir, M.
Bowcock, T. J. V.
Bozzi, C.Aff17, Aff44
Braun, S.
Rodriguez, A. Brea
Brodski, M.
Brodzicka, J.
Gonzalo, A. Brossa
Brundu, D.Aff23, Aff44
Buchanan, E.
Buonaura, A.
Burr, C.
Bursche, A.
Butter, J. S.
Buytaert, J.
Byczynski, W.
Cadeddu, S.
Cai, H.
Calabrese, R.
Cali, S.
Calladine, R.
Calvi, M.
Gomez, M. Calvo
Camboni, A.
Campana, P.
Perez, D. H. Campora
Capriotti, L.
Carbone, A.
Carboni, G.
Cardinale, R.
Cardini, A.
Carniti, P.
Akiba, K. Carvalho
Vidal, A. Casais
Casse, G.
Cattaneo, M.
Cavallero, G.
Cenci, R.
Cerasoli, J.
Chapman, M. G.
Charles, M.Aff9, Aff44
Charpentier, Ph.
Chatzikonstantinidis, G.
Chefdeville, M.
Chekalina, V.
Chen, C.
Chen, S.
Chernov, A.
Chitic, S.-G.
Chobanova, V.
Chrzaszcz, M.
Chubykin, A.
Ciambrone, P.
Cicala, M. F.
Vidal, X. Cid
Ciezarek, G.
Cindolo, F.
Clarke, P. E. L.
Clemencic, M.
Cliff, H. V.
Closier, J.
Cobbledick, J. L.
Coco, V.
Coelho, J. A. B.
Cogan, J.
Cogneras, E.
Cojocariu, L.
Collins, P.
Colombo, T.
Comerma-Montells, A.
Contu, A.
Cooke, N.
Coombs, G.
Coquereau, S.
Corti, G.
Sobral, C. M. Costa
Couturier, B.
Cowan, G. A.
Craik, D. C.
Crocombe, A.
Torres, M. Cruz
Currie, R.
D’Ambrosio, C.
Da Silva, C. L.
Dall’Occo, E.
Dalseno, J.
Danilina, A.
Davis, A.
De Aguiar Francisco, O.
De Bruyn, K.
De Capua, S.
De Cian, M.
De Miranda, J. M.
De Paula, L.
De Serio, M.
De Simone, P.
Dean, C. T.
Dean, W.
Decamp, D.
Buono, L. Del
Delaney, B.
Dembinski, H.-P.
Demmer, M.
Dendek, A.
Denysenko, V.
Derkach, D.
Deschamps, O.
Desse, F.
Dettori, F.
Dey, B.
Canto, A. Di
Nezza, P. Di
Didenko, S.
Dijkstra, H.
Dordei, F.
Dorigo, M.
Suárez, A. Dosil
Douglas, L.
Dovbnya, A.
Dreimanis, K.
Dudek, M. W.
Dufour, L.
Dujany, G.
Durante, P.
Durham, J. M.
Dutta, D.
Dzhelyadin, R.
Dziewiecki, M.
Dziurda, A.
Dzyuba, A.
Easo, S.
Egede, U.
Egorychev, V.
Eidelman, S.
Eisenhardt, S.
Ek-In, S.
Ekelhof, R.
Eklund, L.
Ely, S.
Ene, A.
Escher, S.
Esen, S.
Evans, T.
Falabella, A.
Fan, J.
Farley, N.
Farry, S.
Fazzini, D.
Declara, P. Fernandez
Prieto, A. Fernandez
Ferrari, F.
Lopes, L. Ferreira
Rodrigues, F. Ferreira
Sole, S. Ferreres
Ferro-Luzzi, M.
Filippov, S.
Fini, R. A.
Fiorini, M.
Firlej, M.
Fischer, K. M.
Fitzpatrick, C.
Fiutowski, T.
Fleuret, F.
Fontana, M.
Fontanelli, F.
Forty, R.
Lima, V. Franco
Sevilla, M. Franco
Frank, M.
Frei, C.
Friday, D. A.
Fu, J.
Funk, W.
Féo, M.
Gabriel, E.
Torreira, A. Gallas
Galli, D.
Gallorini, S.
Gambetta, S.
Gan, Y.
Gandelman, M.
Gandini, P.
Gao, Y.
Martin, L. M. Garcia
Plana, B. Garcia
Rosales, F. A. Garcia
Pardiñas, J. García
Tico, J. Garra
Garrido, L.
Gascon, D.
Gaspar, C.
Gazzoni, G.
Gerick, D.
Gersabeck, E.
Gersabeck, M.
Gershon, T.
Gerstel, D.
Ghez, Ph.
Gibson, V.
Gioventù, A.
Girard, O. G.
Gironell, P. Gironella
Giubega, L.
Giugliano, C.
Gizdov, K.
Gligorov, V. V.
Golubkov, D.
Golutvin, A.Aff57, Aff74
Gomes, A.
Gorelov, I. V.
Gotti, C.
Govorkova, E.
Grabowski, J. P.
Diaz, R. Graciani
Grammatico, T.
Cardoso, L. A. Granado
Graugés, E.
Graverini, E.
Graziani, G.
Grecu, A.
Greim, R.
Griffith, P.
Grillo, L.
Gruber, L.
Cazon, B. R. Gruberg
Gu, C.
Guo, X.
Gushchin, E.
Guth, A.
Guz, Yu.Aff41, Aff44
Gys, T.
Göbel, C.
Hadavizadeh, T.
Hadjivasiliou, C.
Haefeli, G.
Haen, C.
Haines, S. C.
Hamilton, P. M.
Han, Q.
Han, X.
Hancock, T. H.
Hansmann-Menzemer, S.
Harnew, N.
Harrison, T.
Hasse, C.
Hatch, M.
He, J.
Hecker, M.
Heijhoff, K.
Heinicke, K.
Heister, A.
Hennequin, A. M.
Hennessy, K.
Henry, L.
Herwijnen, E. van
Heuel, J.
Heß, M.
Hicheur, A.
Charman, R. Hidalgo
Hill, D.
Hilton, M.
Hopchev, P. H.
Hu, J.
Hu, W.
Huang, W.
Huard, Z. C.
Hulsbergen, W.
Humair, T.
Hunter, R. J.
Hushchyn, M.
Hutchcroft, D.
Hynds, D.
Ibis, P.
Idzik, M.
Ilten, P.
Inglessi, A.
Inyakin, A.
Ivshin, K.
Jacobsson, R.
Jakobsen, S.
Jalocha, J.
Jans, E.
Jashal, B. K.
Jawahery, A.
Jevtic, V.
Jiang, F.
John, M.
Johnson, D.
Jones, C. R.
Jost, B.
Jurik, N.
Kandybei, S.
Karacson, M.
Kariuki, J. M.
Karodia, S.
Kazeev, N.
Kecke, M.
Keizer, F.
Kelsey, M.
Kenzie, M.
Ketel, T.
Khanji, B.
Kharisova, A.
Khurewathanakul, C.
Kim, K. E.
Kirn, T.
Kirsebom, V. S.
Klaver, S.
Klimaszewski, K.
Padmalayammadam, P. Kodassery
Koliiev, S.
Kondybayeva, A.
Konoplyannikov, A.
Kopciewicz, P.
Kopecna, R.
Koppenburg, P.
Kostiuk, I.Aff28, Aff48
Kot, O.
Kotriakhova, S.
Kozeiha, M.
Kravchuk, L.
Krawczyk, R. D.
Kreps, M.
Kress, F.
Kretzschmar, S.
Krokovny, P.
Krupa, W.
Krzemien, W.
Kucewicz, W.
Kucharczyk, M.
Kudryavtsev, V.
Kuindersma, H. S.
Kunde, G. J.
Kuonen, A. K.
Kvaratskheliya, T.
Lacarrere, D.
Lafferty, G.
Lai, A.
Lancierini, D.
Lane, J. J.
Lanfranchi, G.
Langenbruch, C.
Latham, T.
Lazzari, F.
Lazzeroni, C.
Gac, R. Le
Leflat, A.
Lefèvre, R.
Lemaitre, F.
Leroy, O.
Lesiak, T.
Leverington, B.
Li, H.
Li, P.-R.
Li, X.
Li, Y.
Li, Z.
Liang, X.
Lindner, R.
Ling, P.
Lionetto, F.
Lisovskyi, V.
Liu, G.
Liu, X.
Loh, D.
Loi, A.
Castro, J. Lomba
Longstaff, I.
Lopes, J. H.
Loustau, G.
Lovell, G. H.
Lucchesi, D.
Martinez, M. Lucio
Luo, Y.
Lupato, A.
Luppi, E.
Lupton, O.
Lusiani, A.
Lyu, X.
Ma, R.
Maccolini, S.
Machefert, F.
Maciuc, F.
Macko, V.
Mackowiak, P.
Maddrell-Mander, S.
Mohan, L. R. Madhan
Maev, O.Aff34, Aff44
Maevskiy, A.
Maguire, K.
Maisuzenko, D.
Majewski, M. W.
Malde, S.
Malecki, B.
Malinin, A.
Maltsev, T.
Malygina, H.
Manca, G.
Mancinelli, G.
Manuzzi, D.
Marangotto, D.
Maratas, J.
Marchand, J. F.
Marconi, U.
Mariani, S.
Benito, C. Marin
Marinangeli, M.
Marino, P.
Marks, J.
Marshall, P. J.
Martellotti, G.
Martinazzoli, L.
Martinelli, M.Aff21, Aff44
Santos, D. Martinez
Vidal, F. Martinez
Massafferri, A.
Materok, M.
Matev, R.
Mathad, A.
Mathe, Z.
Matiunin, V.
Matteuzzi, C.
Mattioli, K. R.
Mauri, A.
Maurice, E.
McCann, M.Aff44, Aff57
Mcconnell, L.
McNab, A.
McNulty, R.
Mead, J. V.
Meadows, B.
Meaux, C.
Meinert, N.
Melnychuk, D.
Meloni, S.
Merk, M.
Merli, A.
Michielin, E.
Milanes, D. A.
Millard, E.
Minard, M.-N.
Mineev, O.
Minzoni, L.
Mitchell, S. E.
Mitreska, B.
Mitzel, D. S.
Mogini, A.
Moise, R. D.
Mombächer, T.
Monroy, I. A.
Monteil, S.
Morandin, M.
Morello, G.
Morello, M. J.
Moron, J.
Morris, A. B.
Morris, A. G.
Mountain, R.
Mu, H.
Muheim, F.
Mukherjee, M.
Mulder, M.
Murphy, C. H.
Murray, D.
Mödden, A.
Müller, D.
Müller, J.
Müller, K.
Müller, V.
Naik, P.
Nakada, T.
Nandakumar, R.
Nandi, A.
Nanut, T.
Nasteva, I.
Needham, M.
Neri, N.
Neubert, S.
Neufeld, N.
Newcombe, R.
Nguyen, T. D.
Nguyen-Mau, C.
Niel, E. M.
Nieswand, S.
Nikitin, N.
Nolte, N. S.
O’Hanlon, D. P.
Oblakowska-Mucha, A.
Obraztsov, V.
Ogilvy, S.
Oldeman, R.
Onderwater, C. J. G.
Osborn, J. D.
Ossowska, A.
Goicochea, J. M. Otalora
Ovsiannikova, T.
Owen, P.
Oyanguren, A.
Pais, P. R.
Pajero, T.
Palano, A.
Palutan, M.
Panshin, G.
Papanestis, A.
Pappagallo, M.
Pappalardo, L. L.
Parker, W.
Parkes, C.Aff44, Aff58
Passaleva, G.Aff18, Aff44
Pastore, A.
Patel, M.
Patrignani, C.
Pearce, A.
Pellegrino, A.
Penso, G.
Altarelli, M. Pepe
Perazzini, S.
Pereima, D.
Perret, P.
Pescatore, L.
Petridis, K.
Petrolini, A.
Petrov, A.
Petrucci, S.
Petruzzo, M.
Pietrzyk, B.
Pietrzyk, G.
Pikies, M.
Pili, M.
Pinci, D.
Pinzino, J.
Pisani, F.
Piucci, A.
Placinta, V.
Playfer, S.
Plews, J.
Casasus, M. Plo
Polci, F.
Lener, M. Poli
Poliakova, M.
Poluektov, A.
Polukhina, N.
Polyakov, I.
Polycarpo, E.
Pomery, G. J.
Ponce, S.
Popov, A.
Popov, D.
Poslavskii, S.
Promberger, L. P.
Prouve, C.
Pugatch, V.
Navarro, A. Puig
Pullen, H.
Punzi, G.
Qian, W.
Qin, J.
Quagliani, R.
Quintana, B.
Raab, N. V.
Rachwal, B.
Rademacker, J. H.
Rama, M.
Pernas, M. Ramos
Rangel, M. S.
Ratnikov, F.Aff38, Aff39
Raven, G.
Salzgeber, M. Ravonel
Reboud, M.
Redi, F.
Reichert, S.
Reis, A. C. dos
Reiss, F.
Alepuz, C. Remon
Ren, Z.
Renaudin, V.
Ricciardi, S.
Richards, S.
Rinnert, K.
Robbe, P.
Robert, A.
Rodrigues, A. B.
Rodrigues, E.
Lopez, J. A. Rodriguez
Roehrken, M.
Roiser, S.
Rollings, A.
Romanovskiy, V.
Lamas, M. Romero
Vidal, A. Romero
Roth, J. D.
Rotondo, M.
Rudolph, M. S.
Ruf, T.
Vidal, J. Ruiz
Ryzka, J.
Silva, J. J. Saborido
Sagidova, N.
Saitta, B.
Gras, C. Sanchez
Mayordomo, C. Sanchez
Sedes, B. Sanmartin
Santacesaria, R.
Rios, C. Santamarina
Santangelo, P.
Santimaria, M.Aff19, Aff44
Santovetti, E.
Sarpis, G.
Sarti, A.
Satriano, C.
Satta, A.
Saur, M.
Savrina, D.Aff35, Aff36
Smead, L. G. Scantlebury
Schael, S.
Schellenberg, M.
Schiller, M.
Schindler, H.
Schmelling, M.
Schmelzer, T.
Schmidt, B.
Schneider, O.
Schopper, A.
Schreiner, H. F.
Schubiger, M.
Schulte, S.
Schune, M. H.
Schwemmer, R.
Sciascia, B.
Sciubba, A.
Sellam, S.
Semennikov, A.
Sergi, A.Aff44, Aff49
Serra, N.
Serrano, J.
Sestini, L.
Seuthe, A.
Seyfert, P.
Shangase, D. M.
Shapkin, M.
Shears, T.
Shekhtman, L.
Shevchenko, V.Aff73, Aff74
Shmanin, E.
Shupperd, J. D.
Siddi, B. G.
Coutinho, R. Silva
de Oliveira, L. Silva
Simi, G.
Simone, S.
Skiba, I.
Skidmore, N.
Skwarnicki, T.
Slater, M. W.
Smeaton, J. G.
Smith, E.
Smith, I. T.
Smith, M.
Soares, M.
Lavra, l. Soares
Sokoloff, M. D.
Soler, F. J. P.
De Paula, B. Souza
Spaan, B.
Norella, E. Spadaro
Spradlin, P.
Stagni, F.
Stahl, M.
Stahl, S.
Stefko, P.
Stefkova, S.
Steinkamp, O.
Stemmle, S.
Stenyakin, O.
Stepanova, M.
Stevens, H.
Stocchi, A.
Stone, S.
Stracka, S.
Stramaglia, M. E.
Straticiuc, M.
Straumann, U.
Strokov, S.
Sun, J.
Sun, L.
Sun, Y.
Svihra, P.
Swientek, K.
Szabelski, A.
Szumlak, T.
Szymanski, M.
T’Jampens, S.
Taneja, S.
Tang, Z.
Tekampe, T.
Tellarini, G.
Teubert, F.
Thomas, E.
Thomson, K. A.
Tilburg, J. van
Tilley, M. J.
Tisserand, V.
Tobin, M.
Tolk, S.
Tomassetti, L.
Tonelli, D.
Tou, D. Y.
Tournefier, E.
Traill, M.
Tran, M. T.
Trisovic, A.
Tsaregorodtsev, A.
Tuci, G.Aff25, Aff44
Tully, A.
Tuning, N.
Ukleja, A.
Usachov, A.
Ustyuzhanin, A.Aff38, Aff39
Uwer, U.
Vagner, A.
Vagnoni, V.
Valassi, A.
Valat, S.
Valenti, G.
Hecke, H. Van
Hulse, C. B. Van
Gomez, R. Vazquez
Regueiro, P. Vazquez
Vecchi, S.
Veghel, M. van
Velthuis, J. J.
Veltri, M.
Venkateswaran, A.
Vernet, M.
Veronesi, M.
Vesterinen, M.
Barbosa, J. V. Viana
Vieira, D.
Diaz, M. Vieites
Viemann, H.
Vilasis-Cardona, X.
Vitkovskiy, A.
Volkov, V.
Vollhardt, A.
Bruch, D. Vom
Voneki, B.
Vorobyev, A.
Vorobyev, V.
Voropaev, N.
de Vries, J. A.
Sierra, C. Vázquez
Waldi, R.
Walsh, J.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, M.
Wang, Y.
Wang, Z.
Ward, D. R.
Wark, H. M.
Watson, N. K.
Websdale, D.
Weiden, A.
Weisser, C.
Westhenry, B. D. C.
White, D. J.
Whitehead, M.
Wiedner, D.
Wilkinson, G.
Wilkinson, M.
Williams, I.
Williams, M. R. J.
Williams, M.
Williams, T.
Wilson, F. F.
Winn, M.
Wislicki, W.
Witek, M.
Wormser, G.
Wotton, S. A.
Wu, H.
Wyllie, K.
Xiang, Z.
Xiao, D.
Xie, Y.
Xing, H.
Xu, A.
Xu, L.
Xu, M.
Xu, Q.
Xu, Z.
Xu, Z.
Yang, Z.
Yang, Z.
Yao, Y.
Yeomans, L. E.
Yin, H.
Yu, J.
Yuan, X.
Yushchenko, O.
Zarebski, K. A.
Zavertyaev, M.
Zdybal, M.
Zeng, M.
Zhang, D.
Zhang, L.
Zhang, S.
Zhang, W. C.
Zhang, Y.
Zhelezov, A.
Zheng, Y.
Zhou, X.
Zhou, Y.
Zhu, X.
Zhukov, V.Aff10, Aff36
Zonneveld, J. B.
Zucchelli, S.
Aff77, Aff80
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 79(8)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Evidence for B(0) --> rho(0)rho(0) decays and implications for the Cabibbo-Kobayashi-Maskawa angle alpha.
Autorzy :
Aubert B; Laboratoire de Physique des Particules, IN2P3/CNRS et Université de Savoie, F-74941 Annecy-Le-Vieux, France.
Bona M
Boutigny D
Karyotakis Y
Lees JP
Poireau V
Prudent X
Tisserand V
Zghiche A
Grauges E
Palano A
Chen JC
Qi ND
Rong G
Wang P
Zhu YS
Eigen G
Ofte I
Stugu B
Abrams GS
Battaglia M
Brown DN
Button-Shafer J
Cahn RN
Groysman Y
Jacobsen RG
Kadyk JA
Kerth LT
Kolomensky YG
Kukartsev G
Pegna DL
Lynch G
Mir LM
Orimoto TJ
Osipenkov I
Pripstein M
Roe NA
Ronan MT
Tackmann K
Wenzel WA
Sanchez Pdel A
Barrett M
Harrison TJ
Hart AJ
Hawkes CM
Watson AT
Held T
Koch H
Lewandowski B
Pelizaeus M
Peters K
Schroeder T
Steinke M
Boyd JT
Burke JP
Cottingham WN
Walker D
Asgeirsson DJ
Cuhadar-Donszelmann T
Fulsom BG
Hearty C
Knecht NS
Mattison TS
McKenna JA
Khan A
Kyberd P
Saleem M
Sherwood DJ
Teodorescu L
Blinov VE
Bukin AD
Druzhinin VP
Golubev VB
Onuchin AP
Serednyakov SI
Skovpen YI
Solodov EP
Todyshev KY
Bondioli M
Bruinsma M
Chao M
Curry S
Eschrich I
Kirkby D
Lankford AJ
Lund P
Mandelkern M
Martin EC
Stoker DP
Abachi S
Buchanan C
Foulkes SD
Gary JW
Liu F
Long O
Shen BC
Zhang L
Hill EJ
Paar HP
Rahatlou S
Sharma V
Berryhill JW
Campagnari C
Cunha A
Dahmes B
Hong TM
Kovalskyi D
Richman JD
Beck TW
Eisner AM
Flacco CJ
Heusch CA
Kroseberg J
Lockman WS
Schalk T
Schumm BA
Seiden A
Williams DC
Wilson MG
Winstrom LO
Chen E
Cheng CH
Dvoretskii A
Fang F
Hitlin DG
Narsky I
Piatenko T
Porter FC
Mancinelli G
Meadows BT
Mishra K
Sokoloff MD
Blanc F
Bloom PC
Chen S
Ford WT
Hirschauer JF
Kreisel A
Nagel M
Nauenberg U
Olivas A
Smith JG
Ulmer KA
Wagner SR
Zhang J
Chen A
Eckhart EA
Soffer A
Toki WH
Wilson RJ
Winklmeier F
Zeng Q
Altenburg DD
Feltresi E
Hauke A
Jasper H
Merkel J
Petzold A
Spaan B
Wacker K
Brandt T
Klose V
Lacker HM
Mader WF
Nogowski R
Schubert J
Schubert KR
Schwierz R
Sundermann JE
Volk A
Bernard D
Bonneaud GR
Latour E
Thiebaux Ch
Verderi M
Clark PJ
Gradl W
Muheim F
Playfer S
Robertson AI
Xie Y
Andreotti M
Bettoni D
Bozzi C
Calabrese R
Cibinetto G
Luppi E
Negrini M
Petrella A
Piemontese L
Prencipe E
Anulli F
Baldini-Ferroli R
Calcaterra A
de Sangro R
Finocchiaro G
Pacetti S
Patteri P
Peruzzi IM
Piccolo M
Rama M
Zallo A
Buzzo A
Contri R
Vetere ML
Macri MM
Monge MR
Passaggio S
Patrignani C
Robutti E
Santroni A
Tosi S
Chaisanguanthum KS
Morii M
Wu J
Dubitzky RS
Marks J
Schenk S
Uwer U
Bard DJ
Dauncey PD
Flack RL
Nash JA
Nikolich MB
Vazquez WP
Behera PK
Chai X
Charles MJ
Mallik U
Meyer NT
Ziegler V
Cochran J
Crawley HB
Dong L
Eyges V
Meyer WT
Prell S
Rosenberg EI
Rubin AE
Gritsan AV
Lae CK
Denig AG
Fritsch M
Schott G
Arnaud N
Davier M
Grosdidier G
Höcker A
Lepeltier V
Diberder FL
Lutz AM
Pruvot S
Rodier S
Roudeau P
Schune MH
Serrano J
Sordini V
Stocchi A
Wang WF
Wormser G
Lange DJ
Wright DM
Chavez CA
Forster IJ
Fry JR
Gabathuler E
Gamet R
Hutchcroft DE
Payne DJ
Schofield KC
Touramanis C
Bevan AJ
George KA
Lodovico FD
Menges W
Sacco R
Cowan G
Flaecher HU
Hopkins DA
Jackson PS
McMahon TR
Salvatore F
Wren AC
Brown DN
Davis CL
Allison J
Barlow NR
Barlow RJ
Chia YM
Edgar CL
Lafferty GD
West TJ
Yi JI
Chen C
Hulsbergen WD
Jawahery A
Roberts DA
Simi G
Blaylock G
Dallapiccola C
Hertzbach SS
Li X
Moore TB
Salvati E
Saremi S
Cowan R
Sciolla G
Sekula SJ
Spitznagel M
Taylor F
Yamamoto RK
Kim H
McLachlin SE
Patel PM
Robertson SH
Lazzaro A
Lombardo V
Palombo F
Bauer JM
Cremaldi L
Eschenburg V
Godang R
Kroeger R
Sanders DA
Summers DJ
Zhao HW
Brunet S
Côté D
Simard M
Taras P
Viaud FB
Nicholson H
Cavallo N
Nardo GD
Fabozzi F
Gatto C
Lista L
Monorchio D
Paolucci P
Piccolo D
Sciacca C
Baak MA
Raven G
Snoek HL
Jessop CP
Losecco JM
Benelli G
Corwin LA
Gan KK
Honscheid K
Hufnagel D
Kagan H
Kass R
Morris JP
Rahimi AM
Regensburger JJ
Ter-Antonyan R
Wong QK
Blount NL
Brau J
Frey R
Igonkina O
Kolb JA
Lu M
Potter CT
Rahmat R
Sinev NB
Strom D
Strube J
Torrence E
Gaz A
Margoni M
Morandin M
Pompili A
Posocco M
Rotondo M
Simonetto F
Stroili R
Voci C
Ben-Haim E
Briand H
Chauveau J
David P
Buono LD
de la Vaissière Ch
Hamon O
Hartfiel BL
Leruste P
Malclès J
Ocariz J
Gladney L
Biasini M
Covarelli R
Angelini C
Batignani G
Bettarini S
Calderini G
Carpinelli M
Cenci R
Forti F
Giorgi MA
Lusiani A
Marchiori G
Mazur MA
Morganti M
Neri N
Paoloni E
Rizzo G
Walsh JJ
Haire M
Biesiada J
Elmer P
Lau YP
Lu C
Olsen J
Smith AJ
Telnov AV
Bellini F
Cavoto G
D'Orazio A
Del Re D
Marco ED
Faccini R
Ferrarotto F
Ferroni F
Gaspero M
Jackson PD
Gioi LL
Mazzoni MA
Morganti S
Piredda G
Polci F
Voena C
Ebert M
Schröder H
Waldi R
Adye T
Castelli G
Franek B
Olaiya EO
Ricciardi S
Roethel W
Wilson FF
Aleksan R
Emery S
Escalier M
Gaidot A
Ganzhur SF
de Monchenault GH
Kozanecki W
Legendre M
Vasseur G
Yèche Ch
Zito M
Chen XR
Liu H
Park W
Purohit MV
Wilson JR
Allen MT
Aston D
Bartoldus R
Bechtle P
Berger N
Claus R
Coleman JP
Convery MR
Dingfelder JC
Dorfan J
Dubois-Felsmann GP
Dujmic D
Dunwoodie W
Field RC
Glanzman T
Gowdy SJ
Graham MT
Grenier P
Halyo V
Hast C
Hryn'ova T
Innes WR
Kelsey MH
Kim P
Leith DW
Li S
Luitz S
Luth V
Lynch HL
Macfarlane DB
Marsiske H
Messner R
Muller DR
O'grady CP
Ozcan VE
Perazzo A
Perl M
Pulliam T
Ratcliff BN
Roodman A
Salnikov AA
Schindler RH
Schwiening J
Snyder A
Stelzer J
Su D
Sullivan MK
Suzuki K
Swain SK
Thompson JM
Va'vra J
van Bakel N
Wagner AP
Weaver M
Wisniewski WJ
Wittgen M
Wright DH
Wulsin HW
Yarritu AK
Yi K
Young CC
Burchat PR
Edwards AJ
Majewski SA
Petersen BA
Wilden L
Ahmed S
Alam MS
Bula R
Ernst JA
Jain V
Pan B
Saeed MA
Wappler FR
Zain SB
Bugg W
Krishnamurthy M
Spanier SM
Eckmann R
Ritchie JL
Schilling CJ
Schwitters RF
Izen JM
Lou XC
Ye S
Bianchi F
Gallo F
Gamba D
Pelliccioni M
Bomben M
Bosisio L
Cartaro C
Cossutti F
Ricca GD
Lanceri L
Vitale L
Azzolini V
Lopez-March N
Martinez-Vidal F
Oyanguren A
Albert J
Banerjee S
Bhuyan B
Hamano K
Kowalewski R
Nugent IM
Roney JM
Sobie RJ
Back JJ
Harrison PF
Latham TE
Mohanty GB
Pappagallo M
Band HR
Chen X
Dasu S
Flood KT
Hollar JJ
Kutter PE
Mellado B
Pan Y
Pierini M
Prepost R
Wu SL
Yu Z
Neal H
Pokaż więcej
Źródło :
Physical review letters [Phys Rev Lett] 2007 Mar 16; Vol. 98 (11), pp. 111801. Date of Electronic Publication: 2007 Mar 13.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't; Research Support, U.S. Gov't, Non-P.H.S.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Vector-tensor and vector-vector decay amplitude analysis of B0-->phiK*0.
Autorzy :
Aubert B; Laboratoire de Physique des Particules, IN2P3/CNRS et Université de Savoie, F-74941 Annecy-Le-Vieux, France.
Bona M
Boutigny D
Couderc F
Karyotakis Y
Lees JP
Poireau V
Tisserand V
Zghiche A
Grauges E
Palano A
Chen JC
Qi ND
Rong G
Wang P
Zhu YS
Eigen G
Ofte I
Stugu B
Abrams GS
Battaglia M
Brown DN
Button-Shafer J
Cahn RN
Charles E
Gill MS
Groysman Y
Jacobsen RG
Kadyk JA
Kerth LT
Kolomensky YG
Kukartsev G
Pegna DL
Lynch G
Mir LM
Orimoto TJ
Pripstein M
Roe NA
Ronan MT
Wenzel WA
Sanchez Pdel A
Barrett M
Ford KE
Harrison TJ
Hart AJ
Hawkes CM
Watson AT
Held T
Koch H
Lewandowski B
Pelizaeus M
Peters K
Schroeder T
Steinke M
Boyd JT
Burke JP
Cottingham WN
Walker D
Asgeirsson DJ
Cuhadar-Donszelmann T
Fulsom BG
Hearty C
Knecht NS
Mattison TS
McKenna JA
Khan A
Kyberd P
Saleem M
Sherwood DJ
Teodorescu L
Blinov VE
Bukin AD
Druzhinin VP
Golubev VB
Onuchin AP
Serednyakov SI
Skovpen YI
Solodov EP
Todyshev KY
Best DS
Bondioli M
Bruinsma M
Chao M
Curry S
Eschrich I
Kirkby D
Lankford AJ
Lund P
Mandelkern M
Roethel W
Stoker DP
Abachi S
Buchanan C
Foulkes SD
Gary JW
Long O
Shen BC
Wang K
Zhang L
Hadavand HK
Hill EJ
Paar HP
Rahatlou S
Sharma V
Berryhill JW
Campagnari C
Cunha A
Dahmes B
Hong TM
Kovalskyi D
Richman JD
Beck TW
Eisner AM
Flacco CJ
Heusch CA
Kroseberg J
Lockman WS
Nesom G
Schalk T
Schumm BA
Seiden A
Spradlin P
Williams DC
Wilson MG
Albert J
Chen E
Cheng CH
Dvoretskii A
Fang F
Hitlin DG
Narsky I
Piatenko T
Porter FC
Mancinelli G
Meadows BT
Mishra K
Sokoloff MD
Blanc F
Bloom PC
Chen S
Ford WT
Hirschauer JF
Kreisel A
Nagel M
Nauenberg U
Olivas A
Ruddick WO
Smith JG
Ulmer KA
Wagner SR
Zhang J
Chen A
Eckhart EA
Soffer A
Toki WH
Wilson RJ
Winklmeier F
Zeng Q
Altenburg DD
Feltresi E
Hauke A
Jasper H
Merkel J
Petzold A
Spaan B
Brandt T
Klose V
Lacker HM
Mader WF
Nogowski R
Schubert J
Schubert KR
Schwierz R
Sundermann JE
Volk A
Bernard D
Bonneaud GR
Latour E
Thiebaux Ch
Verderi M
Clark PJ
Gradl W
Muheim F
Playfer S
Robertson AI
Xie Y
Andreotti M
Bettoni D
Bozzi C
Calabrese R
Cibinetto G
Luppi E
Negrini M
Petrella A
Piemontese L
Prencipe E
Anulli F
Baldini-Ferroli R
Calcaterra A
de Sangro R
Finocchiaro G
Pacetti S
Patteri P
Peruzzi IM
Piccolo M
Rama M
Zallo A
Buzzo A
Contri R
Vetere ML
Macri MM
Monge MR
Passaggio S
Patrignani C
Robutti E
Santroni A
Tosi S
Brandenburg G
Chaisanguanthum KS
Lee CL
Morii M
Wu J
Dubitzky RS
Marks J
Schenk S
Uwer U
Bard DJ
Bhimji W
Bowerman DA
Dauncey PD
Egede U
Flack RL
Nash JA
Nikolich MB
Vazquez WP
Behera PK
Chai X
Charles MJ
Mallik U
Meyer NT
Ziegler V
Cochran J
Crawley HB
Dong L
Eyges V
Meyer WT
Prell S
Rosenberg EI
Rubin AE
Gao Y
Gritsan AV
Guo ZJ
Denig AG
Fritsch M
Schott G
Arnaud N
Davier M
Grosdidier G
Höcker A
Lepeltier V
Diberder FL
Lutz AM
Oyanguren A
Pruvot S
Rodier S
Roudeau P
Schune MH
Serrano J
Stocchi A
Wang WF
Wormser G
Lange DJ
Wright DM
Chavez CA
Forster IJ
Fry JR
Gabathuler E
Gamet R
George KA
Hutchcroft DE
Payne DJ
Schofield KC
Touramanis C
Bevan AJ
Clarke CK
Lodovico FD
Menges W
Sacco R
Cowan G
Flaecher HU
Hopkins DA
Jackson PS
McMahon TR
Salvatore F
Wren AC
Brown DN
Davis CL
Allison J
Barlow NR
Barlow RJ
Chia YM
Edgar CL
Lafferty GD
Naisbit MT
Williams JC
Yi JI
Chen C
Hulsbergen WD
Jawahery A
Lae CK
Roberts DA
Simi G
Blaylock G
Dallapiccola C
Hertzbach SS
Li X
Moore TB
Saremi S
Staengle H
Cowan R
Sciolla G
Sekula SJ
Spitznagel M
Taylor F
Yamamoto RK
Kim H
McLachlin SE
Patel PM
Robertson SH
Lazzaro A
Lombardo V
Palombo F
Bauer JM
Cremaldi L
Eschenburg V
Godang R
Kroeger R
Sanders DA
Summers DJ
Zhao HW
Brunet S
Côté D
Simard M
Taras P
Viaud FB
Nicholson H
Cavallo N
Nardo GD
Fabozzi F
Gatto C
Lista L
Monorchio D
Paolucci P
Piccolo D
Sciacca C
Baak MA
Raven G
Snoek HL
Jessop CP
Losecco JM
Benelli G
Corwin LA
Gan KK
Honscheid K
Hufnagel D
Jackson PD
Kagan H
Kass R
Rahimi AM
Regensburger JJ
Ter-Antonyan R
Wong QK
Blount NL
Brau J
Frey R
Igonkina O
Kolb JA
Lu M
Potter CT
Rahmat R
Sinev NB
Strom D
Strube J
Torrence E
Gaz A
Margoni M
Morandin M
Pompili A
Posocco M
Rotondo M
Simonetto F
Stroili R
Voci C
Benayoun M
Briand H
Chauveau J
David P
Buono LD
de la Vaissière Ch
Hamon O
Hartfiel BL
Leruste P
Malclès J
Ocariz J
Roos L
Therin G
Gladney L
Biasini M
Covarelli R
Angelini C
Batignani G
Bettarini S
Bucci F
Calderini G
Carpinelli M
Cenci R
Forti F
Giorgi MA
Lusiani A
Marchiori G
Mazur MA
Morganti M
Neri N
Paoloni E
Rizzo G
Walsh JJ
Haire M
Judd D
Wagoner DE
Biesiada J
Danielson N
Elmer P
Lau YP
Lu C
Olsen J
Smith AJ
Telnov AV
Bellini F
Cavoto G
D'Orazio A
del Re D
Marco ED
Faccini R
Ferrarotto F
Ferroni F
Gaspero M
Gioi LL
Mazzoni MA
Morganti S
Piredda G
Polci F
Tehrani FS
Voena C
Ebert M
Schröder H
Waldi R
Adye T
Franek B
Olaiya EO
Ricciardi S
Wilson FF
Aleksan R
Emery S
Gaidot A
Ganzhur SF
de Monchenault GH
Kozanecki W
Legendre M
Vasseur G
Yèche Ch
Zito M
Chen XR
Liu H
Park W
Purohit MV
Wilson JR
Allen MT
Aston D
Bartoldus R
Bechtle P
Berger N
Claus R
Coleman JP
Convery MR
Dingfelder JC
Dorfan J
Dubois-Felsmann GP
Dujmic D
Dunwoodie W
Field RC
Glanzman T
Gowdy SJ
Graham MT
Grenier P
Halyo V
Hast C
Hryn'ova T
Innes WR
Kelsey MH
Kim P
Leith DW
Li S
Luitz S
Luth V
Lynch HL
Macfarlane DB
Marsiske H
Messner R
Muller DR
O'Grady CP
Ozcan VE
Perazzo A
Perl M
Pulliam T
Ratcliff BN
Roodman A
Salnikov AA
Schindler RH
Schwiening J
Snyder A
Stelzer J
Su D
Sullivan MK
Suzuki K
Swain SK
Thompson JM
Va'vra J
van Bakel N
Wagner AP
Weaver M
Weinstein AJ
Wisniewski WJ
Wittgen M
Wright DH
Wulsin HW
Yarritu AK
Yi K
Young CC
Burchat PR
Edwards AJ
Majewski SA
Petersen BA
Wilden L
Ahmed S
Alam MS
Bula R
Ernst JA
Jain V
Pan B
Saeed MA
Wappler FR
Zain SB
Bugg W
Krishnamurthy M
Spanier SM
Eckmann R
Ritchie JL
Satpathy A
Schilling CJ
Schwitters RF
Izen JM
Lou XC
Ye S
Bianchi F
Gallo F
Gamba D
Bomben M
Bosisio L
Cartaro C
Cossutti F
Ricca GD
Dittongo S
Lanceri L
Vitale L
Azzolini V
Lopez-March N
Martinez-Vidal F
Banerjee S
Bhuyan B
Brown CM
Fortin D
Hamano K
Kowalewski R
Nugent IM
Roney JM
Sobie RJ
Back JJ
Harrison PF
Latham TE
Mohanty GB
Pappagallo M
Band HR
Chen X
Cheng B
Dasu S
Datta M
Flood KT
Hollar JJ
Kutter PE
Mellado B
Mihalyi A
Pan Y
Pierini M
Prepost R
Wu SL
Yu Z
Neal H
Pokaż więcej
Corporate Authors :
BABAR Collaboration
Źródło :
Physical review letters [Phys Rev Lett] 2007 Feb 02; Vol. 98 (5), pp. 051801. Date of Electronic Publication: 2007 Jan 30.
Typ publikacji :
Journal Article
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Observation of B(+)-->phiphiK(+) and evidence for B(0)-->phiphiK(0) below eta(c) threshold.
Autorzy :
Aubert B; Laboratoire de Physique des Particules, IN2P3/CNRS et Université de Savoie, F-74941 Annecy-Le-Vieux, France.
Bona M
Boutigny D
Couderc F
Karyotakis Y
Lees JP
Poireau V
Tisserand V
Zghiche A
Grauges E
Palano A
Chen JC
Qi ND
Rong G
Wang P
Zhu YS
Eigen G
Ofte I
Stugu B
Abrams GS
Battaglia M
Brown DN
Button-Shafer J
Cahn RN
Charles E
Gill MS
Groysman Y
Jacobsen RG
Kadyk JA
Kerth LT
Kolomensky YG
Kukartsev G
Lynch G
Mir LM
Orimoto TJ
Pripstein M
Roe NA
Ronan MT
Wenzel WA
Sanchez Pdel A
Barrett M
Ford KE
Hart AJ
Harrison TJ
Hawkes CM
Watson AT
Held T
Koch H
Lewandowski B
Pelizaeus M
Peters K
Schroeder T
Steinke M
Boyd JT
Burke JP
Cottingham WN
Walker D
Asgeirsson DJ
Cuhadar-Donszelmann T
Fulsom BG
Hearty C
Knecht NS
Mattison TS
McKenna JA
Khan A
Kyberd P
Saleem M
Sherwood DJ
Teodorescu L
Blinov VE
Bukin AD
Druzhinin VP
Golubev VB
Onuchin AP
Serednyakov SI
Skovpen YI
Solodov EP
Todyshev KY
Bondioli M
Bruinsma M
Chao M
Curry S
Eschrich I
Kirkby D
Lankford AJ
Lund P
Mandelkern M
Mommsen RK
Roethel W
Stoker DP
Abachi S
Buchanan C
Foulkes SD
Gary JW
Long O
Shen BC
Wang K
Zhang L
Hadavand HK
Hill EJ
Paar HP
Rahatlou S
Sharma V
Berryhill JW
Campagnari C
Cunha A
Dahmes B
Hong TM
Kovalskyi D
Richman JD
Beck TW
Eisner AM
Flacco CJ
Heusch CA
Kroseberg J
Lockman WS
Nesom G
Schalk T
Schumm BA
Seiden A
Spradlin P
Williams DC
Wilson MG
Albert J
Chen E
Dvoretskii A
Fang F
Hitlin DG
Narsky I
Piatenko T
Porter FC
Ryd A
Mancinelli G
Meadows BT
Mishra K
Sokoloff MD
Blanc F
Bloom PC
Chen S
Ford WT
Hirschauer JF
Kreisel A
Nagel M
Nauenberg U
Olivas A
Ruddick WO
Smith JG
Ulmer KA
Wagner SR
Zhang J
Chen A
Eckhart EA
Soffer A
Toki WH
Wilson RJ
Winklmeier F
Zeng Q
Altenburg DD
Feltresi E
Hauke A
Jasper H
Merkel J
Petzold A
Spaan B
Brandt T
Klose V
Lacker HM
Mader WF
Nogowski R
Schubert J
Schubert KR
Schwierz R
Sundermann JE
Volk A
Bernard D
Bonneaud GR
Latour E
Thiebaux Ch
Verderi M
Clark PJ
Gradl W
Muheim F
Playfer S
Robertson AI
Xie Y
Andreotti M
Bettoni D
Bozzi C
Calabrese R
Cibinetto G
Luppi E
Negrini M
Petrella A
Piemontese L
Prencipe E
Anulli F
Baldini-Ferroli R
Calcaterra A
de Sangro R
Finocchiaro G
Pacetti S
Patteri P
Peruzzi IM
Piccolo M
Rama M
Zallo A
Buzzo A
Contri R
Vetere ML
Macri MM
Monge MR
Passaggio S
Patrignani C
Robutti E
Santroni A
Tosi S
Brandenburg G
Chaisanguanthum KS
Morii M
Wu J
Dubitzky RS
Marks J
Schenk S
Uwer U
Bhimji W
Bowerman DA
Dauncey PD
Egede U
Flack RL
Nash JA
Nikolich MB
Vazquez WP
Bard DJ
Behera PK
Chai X
Charles MJ
Mallik U
Meyer NT
Ziegler V
Cochran J
Crawley HB
Dong L
Eyges V
Meyer WT
Prell S
Rosenberg EI
Rubin AE
Gritsan AV
Denig AG
Fritsch M
Schott G
Arnaud N
Davier M
Grosdidier G
Höcker A
Diberder FL
Lepeltier V
Lutz AM
Oyanguren A
Pruvot S
Rodier S
Roudeau P
Schune MH
Stocchi A
Wang WF
Wormser G
Cheng CH
Lange DJ
Wright DM
Chavez CA
Forster IJ
Fry JR
Gabathuler E
Gamet R
George KA
Hutchcroft DE
Payne DJ
Schofield KC
Touramanis C
Bevan AJ
Lodovico FD
Menges W
Sacco R
Cowan G
Flaecher HU
Hopkins DA
Jackson PS
McMahon TR
Ricciardi S
Salvatore F
Wren AC
Brown DN
Davis CL
Allison J
Barlow NR
Barlow RJ
Chia YM
Edgar CL
Lafferty GD
Naisbit MT
Williams JC
Yi JI
Chen C
Hulsbergen WD
Jawahery A
Lae CK
Roberts DA
Simi G
Blaylock G
Dallapiccola C
Hertzbach SS
Li X
Moore TB
Saremi S
Staengle H
Cowan R
Sciolla G
Sekula SJ
Spitznagel M
Taylor F
Yamamoto RK
Kim H
McLachlin SE
Patel PM
Robertson SH
Lazzaro A
Lombardo V
Palombo F
Bauer JM
Cremaldi L
Eschenburg V
Godang R
Kroeger R
Sanders DA
Summers DJ
Zhao HW
Brunet S
Côté D
Simard M
Taras P
Viaud FB
Nicholson H
Cavallo N
Nardo GD
Fabozzi F
Gatto C
Lista L
Monorchio D
Paolucci P
Piccolo D
Sciacca C
Baak MA
Raven G
Snoek HL
Jessop CP
Losecco JM
Allmendinger T
Benelli G
Corwin LA
Gan KK
Honscheid K
Hufnagel D
Jackson PD
Kagan H
Kass R
Rahimi AM
Regensburger JJ
Ter-Antonyan R
Wong QK
Blount NL
Brau J
Frey R
Igonkina O
Kolb JA
Lu M
Rahmat R
Sinev NB
Strom D
Strube J
Torrence E
Gaz A
Margoni M
Morandin M
Pompili A
Posocco M
Rotondo M
Simonetto F
Stroili R
Voci C
Benayoun M
Briand H
Chauveau J
David P
Buono LD
de la Vaissière Ch
Hamon O
Hartfiel BL
Leruste P
Malclès J
Ocariz J
Roos L
Therin G
Gladney L
Biasini M
Covarelli R
Angelini C
Batignani G
Bettarini S
Bucci F
Calderini G
Carpinelli M
Cenci R
Forti F
Giorgi MA
Lusiani A
Marchiori G
Mazur MA
Morganti M
Neri N
Paoloni E
Rizzo G
Walsh JJ
Haire M
Judd D
Wagoner DE
Biesiada J
Danielson N
Elmer P
Lau YP
Lu C
Olsen J
Smith AJ
Telnov AV
Bellini F
Cavoto G
D'Orazio A
Del Re D
Marco ED
Faccini R
Ferrarotto F
Ferroni F
Gaspero M
Gioi LL
Mazzoni MA
Morganti S
Piredda G
Polci F
Tehrani FS
Voena C
Ebert M
Schröder H
Waldi R
Adye T
Groot ND
Franek B
Olaiya EO
Wilson FF
Aleksan R
Emery S
Gaidot A
Ganzhur SF
de Monchenault GH
Kozanecki W
Legendre M
Vasseur G
Yèche Ch
Zito M
Chen XR
Liu H
Park W
Purohit MV
Wilson JR
Allen MT
Aston D
Bartoldus R
Bechtle P
Berger N
Claus R
Coleman JP
Convery MR
Cristinziani M
Dingfelder JC
Dorfan J
Dubois-Felsmann GP
Dujmic D
Dunwoodie W
Field RC
Glanzman T
Gowdy SJ
Graham MT
Grenier P
Halyo V
Hast C
Hryn'ova T
Innes WR
Kelsey MH
Kim P
Leith DW
Li S
Luitz S
Luth V
Lynch HL
Macfarlane DB
Marsiske H
Messner R
Muller DR
O'grady CP
Ozcan VE
Perazzo A
Perl M
Pulliam T
Ratcliff BN
Roodman A
Salnikov AA
Schindler RH
Schwiening J
Snyder A
Stelzer J
Su D
Sullivan MK
Suzuki K
Swain SK
Thompson JM
Va'vra J
van Bakel N
Weaver M
Weinstein AJ
Wisniewski WJ
Wittgen M
Wright DH
Yarritu AK
Yi K
Young CC
Burchat PR
Edwards AJ
Majewski SA
Petersen BA
Roat C
Wilden L
Ahmed S
Alam MS
Bula R
Ernst JA
Jain V
Pan B
Saeed MA
Wappler FR
Zain SB
Bugg W
Krishnamurthy M
Spanier SM
Eckmann R
Ritchie JL
Satpathy A
Schilling CJ
Schwitters RF
Izen JM
Lou XC
Ye S
Bianchi F
Gallo F
Gamba D
Bomben M
Bosisio L
Cartaro C
Cossutti F
Ricca GD
Dittongo S
Lanceri L
Vitale L
Azzolini V
Lopez-March N
Martinez-Vidal F
Banerjee S
Bhuyan B
Brown CM
Fortin D
Hamano K
Kowalewski R
Nugent IM
Roney JM
Sobie RJ
Back JJ
Harrison PF
Latham TE
Mohanty GB
Pappagallo M
Band HR
Chen X
Cheng B
Dasu S
Datta M
Flood KT
Hollar JJ
Kutter PE
Mellado B
Mihalyi A
Pan Y
Pierini M
Prepost R
Wu SL
Yu Z
Neal H
Pokaż więcej
Corporate Authors :
BABAR Collaboration
Źródło :
Physical review letters [Phys Rev Lett] 2006 Dec 31; Vol. 97 (26), pp. 261803. Date of Electronic Publication: 2006 Dec 29.
Typ publikacji :
Journal Article
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurement of branching fractions and resonance contributions for B0 --> D0K+pi- and search for B0 --> D0K+pi- decays.
Autorzy :
Aubert B; Laboratoire de Physique des Particules, F-74941 Annecy-le-Vieux, France.
Barate R
Boutigny D
Couderc F
Karyotakis Y
Lees JP
Poireau V
Tisserand V
Zghiche A
Grauges E
Palano A
Pappagallo M
Pompili A
Chen JC
Qi ND
Rong G
Wang P
Zhu YS
Eigen G
Ofte I
Stugu B
Abrams GS
Battaglia M
Best D
Breon AB
Brown DN
Button-Shafer J
Cahn RN
Charles E
Day CT
Gill MS
Gritsan AV
Groysman Y
Jacobsen RG
Kadel RW
Kadyk J
Kerth LT
Kolomensky YG
Kukartsev G
Lynch G
Mir LM
Oddone PJ
Orimoto TJ
Pripstein M
Roe NA
Ronan MT
Wenzel WA
Barrett M
Ford KE
Harrison TJ
Hart AJ
Hawkes CM
Morgan SE
Watson AT
Fritsch M
Goetzen K
Held T
Koch H
Lewandowski B
Pelizaeus M
Peters K
Schroeder T
Steinke M
Boyd JT
Burke JP
Chevalier N
Cottingham WN
Cuhadar-Donszelmann T
Fulsom BG
Hearty C
Knecht NS
Mattison TS
McKenna JA
Khan A
Kyberd P
Saleem M
Teodorescu L
Blinov AE
Blinov VE
Bukin AD
Druzhinin VP
Golubev VB
Kravchenko EA
Onuchin AP
Serednyakov SI
Skovpen YI
Solodov EP
Yushkov AN
Bondioli M
Bruinsma M
Chao M
Curry S
Eschrich I
Kirkby D
Lankford AJ
Lund P
Mandelkern M
Mommsen RK
Roethel W
Stoker DP
Buchanan C
Hartfiel BL
Foulkes SD
Gary JW
Long O
Shen BC
Wang K
Zhang L
Del Re D
Hadavand HK
Hill EJ
Macfarlane DB
Paar HP
Rahatlou S
Sharma V
Berryhill JW
Campagnari C
Cunha A
Dahmes B
Hong TM
Mazur MA
Richman JD
Verkerke W
Beck TW
Eisner AM
Flacco CJ
Heusch CA
Kroseberg J
Lockman WS
Nesom G
Schalk T
Schumm BA
Seiden A
Spradlin P
Williams DC
Wilson MG
Albert J
Chen E
Dubois-Felsmann GP
Dvoretskii A
Hitlin DG
Minamora JS
Narsky I
Piatenko T
Porter FC
Ryd A
Samuel A
Andreassen R
Mancinelli G
Meadows BT
Sokoloff MD
Blanc F
Bloom PC
Chen S
Ford WT
Hirschauer JF
Kreisel A
Nauenberg U
Olivas A
Ruddick WO
Smith JG
Ulmer KA
Wagner SR
Zhang J
Chen A
Eckhart EA
Soffer A
Toki WH
Wilson RJ
Zeng Q
Altenburg D
Feltresi E
Hauke A
Spaan B
Brandt T
Brose J
Dickopp M
Klose V
Lacker HM
Nogowski R
Otto S
Petzold A
Schubert J
Schubert KR
Schwierz R
Sundermann JE
Bernard D
Bonneaud GR
Grenier P
Schrenk S
Thiebaux Ch
Vasileiadis G
Verderi M
Bard DJ
Clark PJ
Gradl W
Muheim F
Playfer S
Xie Y
Andreotti M
Bettoni D
Bozzi C
Calabrese R
Cibinetto G
Luppi E
Negrini M
Piemontese L
Anulli F
Baldini-Ferroli R
Calcaterra A
de Sangro R
Finocchiaro G
Patteri P
Peruzzi IM
Piccolo M
Zallo A
Buzzo A
Capra R
Contri R
Vetere ML
Macri MM
Monge MR
Passaggio S
Patrignani C
Robutti E
Santroni A
Tosi S
Brandenburg G
Chaisanguanthum KS
Morii M
Won E
Wu J
Dubitzky RS
Langenegger U
Marks J
Schenk S
Uwer U
Bhimji W
Bowerman DA
Dauncey PD
Egede U
Flack RL
Gaillard JR
Nash JA
Nikolich MB
Vazquez WP
Chai X
Charles MJ
Mader WF
Mallik U
Ziegler V
Cochran J
Crawley HB
Eyges V
Meyer WT
Prell S
Rosenberg EI
Rubin AE
Yi JI
Schott G
Arnaud N
Davier M
Giroux X
Grosdidier G
Höcker A
Diberder FL
Lepeltier V
Lutz AM
Oyanguren A
Petersen TC
Plaszczynski S
Rodier S
Roudeau P
Schune MH
Stocchi A
Wormser G
Cheng CH
Lange DJ
Simani MC
Wright DM
Bevan AJ
Chavez CA
Forster IJ
Fry JR
Gabathuler E
Gamet R
George KA
Hutchcroft DE
Parry RJ
Payne DJ
Schofield KC
Touramanis C
Cormack CM
Lodovico FD
Menges W
Sacco R
Brown CL
Cowan G
Flaecher HU
Green MG
Hopkins DA
Jackson PS
McMahon TR
Ricciardi S
Salvatore F
Brown DN
Davis CL
Allison J
Barlow NR
Barlow RJ
Edgar CL
Hodgkinson MC
Kelly MP
Lafferty GD
Naisbit MT
Williams JC
Chen C
Hulsbergen WD
Jawahery A
Kovalskyi D
Lae CK
Roberts DA
Simi G
Blaylock G
Dallapiccola C
Hertzbach SS
Kofler R
Li X
Moore TB
Saremi S
Staengle H
Willocq SY
Cowan R
Koeneke K
Sciolla G
Sekula SJ
Spitznagel M
Taylor F
Yamamoto RK
Kim H
Patel PM
Robertson SH
Lazzaro A
Lombardo V
Palombo F
Bauer JM
Cremaldi L
Eschenburg V
Godang R
Kroeger R
Reidy J
Sanders DA
Summers DJ
Zhao HW
Brunet S
Côté D
Taras P
Viaud FB
Nicholson H
Cavallo N
Nardo GD
Fabozzi F
Gatto C
Lista L
Monorchio D
Paolucci P
Piccolo D
Sciacca C
Baak M
Bulten H
Raven G
Snoek HL
Wilden L
Jessop CP
Losecco JM
Allmendinger T
Benelli G
Gan KK
Honscheid K
Hufnagel D
Jackson PD
Kagan H
Kass R
Pulliam T
Rahimi AM
Ter-Antonyan R
Wong QK
Blount NL
Brau J
Frey R
Igonkina O
Lu M
Potter CT
Rahmat R
Sinev NB
Strom D
Strube J
Torrence E
Galeazzi F
Margoni M
Morandin M
Posocco M
Rotondo M
Simonetto F
Stroili R
Voci C
Benayoun M
Briand H
Chauveau J
David P
Buono LD
de la Vaissière Ch
Hamon O
John MJ
Leruste P
Malclès J
Ocariz J
Roos L
Therin G
Behera PK
Gladney L
Guo QH
Panetta J
Biasini M
Covarelli R
Pacetti S
Pioppi M
Angelini C
Batignani G
Bettarini S
Bucci F
Calderini G
Carpinelli M
Cenci R
Forti F
Giorgi MA
Lusiani A
Marchiori G
Morganti M
Neri N
Paoloni E
Rama M
Rizzo G
Walsh J
Haire M
Judd D
Wagoner DE
Biesiada J
Danielson N
Elmer P
Lau YP
Lu C
Olsen J
Smith AJ
Telnov AV
Bellini F
Cavoto G
D'Orazio A
Marco ED
Faccini R
Ferrarotto F
Ferroni F
Gaspero M
Gioi LL
Mazzoni MA
Morganti S
Piredda G
Polci F
Tehrani FS
Voena C
Schröder H
Waldi R
Adye T
Groot ND
Franek B
Gopal GP
Olaiya EO
Wilson FF
Aleksan R
Emery S
Gaidot A
Ganzhur SF
Graziani G
de Monchenault GH
Kozanecki W
Legendre M
London GW
Mayer B
Vasseur G
Yèche Ch
Zito M
Purohit MV
Weidemann AW
Wilson JR
Yumiceva FX
Abe T
Allen MT
Aston D
Bartoldus R
Berger N
Boyarski AM
Buchmueller OL
Claus R
Coleman JP
Convery MR
Cristinziani M
Dingfelder JC
Dong D
Dorfan J
Dujmic D
Dunwoodie W
Fan S
Field RC
Glanzman T
Gowdy SJ
Hadig T
Halyo V
Hast C
Hryn'ova T
Innes WR
Kelsey MH
Kim P
Kocian ML
Leith DW
Libby J
Luitz S
Luth V
Lynch HL
Marsiske H
Messner R
Muller DR
O'grady CP
Ozcan VE
Perazzo A
Perl M
Ratcliff BN
Roodman A
Salnikov AA
Schindler RH
Schwiening J
Snyder A
Stelzer J
Su D
Sullivan MK
Suzuki K
Swain SK
Thompson JM
Va'vra J
van Bakel N
Weaver M
Weinstein AJ
Wisniewski WJ
Wittgen M
Wright DH
Yarritu AK
Yi K
Young CC
Burchat PR
Edwards AJ
Majewski SA
Petersen BA
Roat C
Ahmed M
Ahmed S
Alam MS
Bula R
Ernst JA
Saeed MA
Wappler FR
Zain SB
Bugg W
Krishnamurthy M
Spanier SM
Eckmann R
Ritchie JL
Satpathy A
Schwitters RF
Izen JM
Kitayama I
Lou XC
Ye S
Bianchi F
Bona M
Gallo F
Gamba D
Bomben M
Bosisio L
Cartaro C
Cossutti F
Ricca GD
Dittongo S
Grancagnolo S
Lanceri L
Vitale L
Azzolini V
Martinez-Vidal F
Panvini RS
Banerjee S
Bhuyan B
Brown CM
Fortin D
Hamano K
Kowalewski R
Roney JM
Sobie RJ
Back JJ
Harrison PF
Latham TE
Mohanty GB
Band HR
Chen X
Cheng B
Dasu S
Datta M
Eichenbaum AM
Flood KT
Graham MT
Hollar JJ
Johnson JR
Kutter PE
Li H
Liu R
Mellado B
Mihalyi A
Mohapatra AK
Pan Y
Pierini M
Prepost R
Tan P
Wu SL
Yu Z
Neal H
Pokaż więcej
Corporate Authors :
BABAR Collaboration
Źródło :
Physical review letters [Phys Rev Lett] 2006 Jan 13; Vol. 96 (1), pp. 011803. Date of Electronic Publication: 2006 Jan 11.
Typ publikacji :
Journal Article
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurement of time-dependent CP asymmetries in B0-->D(*)+/-D+/- decays.
Autorzy :
Aubert B; Laboratoire de Physique des Particules, F-74941 Annecy-le-Vieux, France.
Barate R
Boutigny D
Couderc F
Karyotakis Y
Lees JP
Poireau V
Tisserand V
Zghiche A
Grauges E
Palano A
Pappagallo M
Pompili A
Chen JC
Qi ND
Rong G
Wang P
Zhu YS
Eigen G
Ofte I
Stugu B
Abrams GS
Battaglia M
Borgland AW
Breon AB
Brown DN
Button-Shafer J
Cahn RN
Charles E
Day CT
Gill MS
Gritsan AV
Groysman Y
Jacobsen RG
Kadel RW
Kadyk J
Kerth LT
Kolomensky YG
Kukartsev G
Lynch G
Mir LM
Oddone PJ
Orimoto TJ
Pripstein M
Roe NA
Ronan MT
Wenzel WA
Barrett M
Ford KE
Harrison TJ
Hart AJ
Hawkes CM
Morgan SE
Watson AT
Fritsch M
Goetzen K
Held T
Koch H
Lewandowski B
Pelizaeus M
Peters K
Schroeder T
Steinke M
Boyd JT
Burke JP
Chevalier N
Cottingham WN
Kelly MP
Cuhadar-Donszelmann T
Hearty C
Knecht NS
Mattison TS
McKenna JA
Khan A
Kyberd P
Teodorescu L
Blinov AE
Blinov VE
Bukin AD
Druzhinin VP
Golubev VB
Kravchenko EA
Onuchin AP
Serednyakov SI
Skovpen YI
Solodov EP
Yushkov AN
Best D
Bondioli M
Bruinsma M
Chao M
Eschrich I
Kirkby D
Lankford AJ
Mandelkern M
Mommsen RK
Roethel W
Stoker DP
Buchanan C
Hartfiel BL
Weinstein AJ
Foulkes SD
Gary JW
Long O
Shen BC
Wang K
Zhang L
Del Re D
Hadavand HK
Hill EJ
Macfarlane DB
Paar HP
Rahatlou S
Sharma V
Berryhill JW
Campagnari C
Cunha A
Dahmes B
Hong TM
Lu A
Mazur MA
Richman JD
Verkerke W
Beck TW
Eisner AM
Flacco CJ
Heusch CA
Kroseberg J
Lockman WS
Nesom G
Schalk T
Schumm BA
Seiden A
Spradlin P
Williams DC
Wilson MG
Albert J
Chen E
Dubois-Felsmann GP
Dvoretskii A
Hitlin DG
Narsky I
Piatenko T
Porter FC
Ryd A
Samuel A
Andreassen R
Jayatilleke S
Mancinelli G
Meadows BT
Sokoloff MD
Blanc F
Bloom P
Chen S
Ford WT
Nauenberg U
Olivas A
Rankin P
Ruddick WO
Smith JG
Ulmer KA
Wagner SR
Zhang J
Chen A
Eckhart EA
Soffer A
Toki WH
Wilson RJ
Zeng Q
Feltresi E
Hauke A
Spaan B
Altenburg D
Brandt T
Brose J
Dickopp M
Klose V
Lacker HM
Nogowski R
Otto S
Petzold A
Schott G
Schubert J
Schubert KR
Schwierz R
Sundermann JE
Bernard D
Bonneaud GR
Grenier P
Schrenk S
Thiebaux Ch
Vasileiadis G
Verderi M
Bard DJ
Clark PJ
Gradl W
Muheim F
Playfer S
Xie Y
Andreotti M
Azzolini V
Bettoni D
Bozzi C
Calabrese R
Cibinetto G
Luppi E
Negrini M
Piemontese L
Anulli F
Baldini-Ferroli R
Calcaterra A
de Sangro R
Finocchiaro G
Patteri P
Peruzzi IM
Piccolo M
Zallo A
Buzzo A
Capra R
Contri R
Lo Vetere M
Macri M
Monge MR
Passaggio S
Patrignani C
Robutti E
Santroni A
Tosi S
Bailey S
Brandenburg G
Chaisanguanthum KS
Morii M
Won E
Dubitzky RS
Langenegger U
Marks J
Schenk S
Uwer U
Bhimji W
Bowerman DA
Dauncey PD
Egede U
Flack RL
Gaillard JR
Morton GW
Nash JA
Nikolich MB
Taylor GP
Charles MJ
Mader WF
Mallik U
Mohapatra AK
Cochran J
Crawley HB
Eyges V
Meyer WT
Prell S
Rosenberg EI
Rubin AE
Yi J
Arnaud N
Davier M
Giroux X
Grosdidier G
Höcker A
Le Diberder F
Lepeltier V
Lutz AM
Oyanguren A
Petersen TC
Pierini M
Plaszczynski S
Rodier S
Roudeau P
Schune MH
Stocchi A
Wormser G
Cheng CH
Lange DJ
Simani MC
Wright DM
Bevan AJ
Chavez CA
Coleman JP
Forster IJ
Fry JR
Gabathuler E
Gamet R
George KA
Hutchcroft DE
Parry RJ
Payne DJ
Schofield KC
Touramanis C
Cormack CM
Di Lodovico F
Sacco R
Brown CL
Cowan G
Flaecher HU
Green MG
Hopkins DA
Jackson PS
McMahon TR
Ricciardi S
Salvatore F
Brown D
Davis CL
Allison J
Barlow NR
Barlow RJ
Hodgkinson MC
Lafferty GD
Naisbit MT
Williams JC
Chen C
Farbin A
Hulsbergen WD
Jawahery A
Kovalskyi D
Lae CK
Lillard V
Roberts DA
Simi G
Blaylock G
Dallapiccola C
Hertzbach SS
Kofler R
Koptchev VB
Li X
Moore TB
Saremi S
Staengle H
Willocq S
Cowan R
Koeneke K
Sciolla G
Sekula SJ
Taylor F
Yamamoto RK
Kim H
Patel PM
Robertson SH
Lazzaro A
Lombardo V
Palombo F
Bauer JM
Cremaldi L
Eschenburg V
Godang R
Kroeger R
Reidy J
Sanders DA
Summers DJ
Zhao HW
Brunet S
Côté D
Taras P
Viaud B
Nicholson H
Cavallo N
De Nardo G
Fabozzi F
Gatto C
Lista L
Monorchio D
Paolucci P
Piccolo D
Sciacca C
Baak M
Bulten H
Raven G
Snoek HL
Wilden L
Jessop CP
Losecco JM
Allmendinger T
Benelli G
Gan KK
Honscheid K
Hufnagel D
Jackson PD
Kagan H
Kass R
Pulliam T
Rahimi AM
Ter-Antonyan R
Wong QK
Brau J
Frey R
Igonkina O
Lu M
Potter CT
Sinev NB
Strom D
Torrence E
Colecchia F
Dorigo A
Galeazzi F
Margoni M
Morandin M
Posocco M
Rotondo M
Simonetto F
Stroili R
Voci C
Benayoun M
Briand H
Chauveau J
David P
Buono LD
de la Vaissière Ch
Hamon O
John MJ
Leruste P
Malclès J
Ocariz J
Roos L
Therin G
Behera PK
Gladney L
Guo QH
Panetta J
Biasini M
Covarelli R
Pacetti S
Pioppi M
Angelini C
Batignani G
Bettarini S
Bucci F
Calderini G
Carpinelli M
Cenci R
Forti F
Giorgi MA
Lusiani A
Marchiori G
Morganti M
Neri N
Paoloni E
Rama M
Rizzo G
Walsh J
Haire M
Judd D
Paick K
Wagoner DE
Biesiada J
Danielson N
Elmer P
Lau YP
Lu C
Olsen J
Smith AJ
Telnov AV
Bellini F
Cavoto G
D'Orazio A
Marco ED
Faccini R
Ferrarotto F
Ferroni F
Gaspero M
Gioi LL
Mazzoni MA
Morganti S
Piredda G
Polci F
Tehrani FS
Voena C
Schröder H
Wagner G
Waldi R
Adye T
De Groot N
Franek B
Gopal GP
Olaiya EO
Wilson FF
Aleksan R
Emery S
Gaidot A
Ganzhur SF
Giraud PF
Graziani G
Hamel de Monchenault G
Kozanecki W
Legendre M
London GW
Mayer B
Vasseur G
Yèche Ch
Zito M
Purohit MV
Weidemann AW
Wilson JR
Yumiceva FX
Abe T
Allen MT
Aston D
Bartoldus R
Berger N
Boyarski AM
Buchmueller OL
Claus R
Convery MR
Cristinziani M
Dingfelder JC
Dong D
Dorfan J
Dujmic D
Dunwoodie W
Fan S
Field RC
Glanzman T
Gowdy SJ
Hadig T
Halyo V
Hast C
Hryn'ova T
Innes WR
Kelsey MH
Kim P
Kocian ML
Leith DW
Libby J
Luitz S
Luth V
Lynch HL
Marsiske H
Messner R
Muller DR
O'grady CP
Ozcan VE
Perazzo A
Perl M
Ratcliff BN
Roodman A
Salnikov AA
Schindler RH
Schwiening J
Snyder A
Stelzer J
Strube J
Su D
Sullivan MK
Suzuki K
Swain S
Thompson JM
Va'vra J
Weaver M
Wisniewski WJ
Wittgen M
Wright DH
Yarritu AK
Yi K
Young CC
Burchat PR
Edwards AJ
Majewski SA
Petersen BA
Roat C
Ahmed M
Ahmed S
Alam MS
Ernst JA
Saeed MA
Saleem M
Wappler FR
Zain SB
Bugg W
Krishnamurthy M
Spanier SM
Eckmann R
Ritchie JL
Satpathy A
Schwitters RF
Izen JM
Kitayama I
Lou XC
Ye S
Bianchi F
Bona M
Gallo F
Gamba D
Bomben M
Bosisio L
Cartaro C
Cossutti F
Della Ricca G
Dittongo S
Grancagnolo S
Lanceri L
Poropat P
Vitale L
Martinez-Vidal F
Panvini RS
Banerjee S
Bhuyan B
Brown CM
Fortin D
Hamano K
Kowalewski R
Roney JM
Sobie RJ
Back JJ
Harrison PF
Latham TE
Mohanty GB
Band HR
Chen X
Cheng B
Dasu S
Datta M
Eichenbaum AM
Flood KT
Graham M
Hollar JJ
Johnson JR
Kutter PE
Li H
Liu R
Mellado B
Mihalyi A
Pan Y
Prepost R
Tan P
von Wimmersperg-Toeller JH
Wu J
Wu SL
Yu Z
Greene MG
Neal H
Pokaż więcej
Corporate Authors :
BABAR Collaboration
Źródło :
Physical review letters [Phys Rev Lett] 2005 Sep 23; Vol. 95 (13), pp. 131802. Date of Electronic Publication: 2005 Sep 23.
Typ publikacji :
Journal Article
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Search for strange-pentaquark production in e+e- annihilation at sqrt[s] = 10.58 GeV.
Autorzy :
Aubert B; Laboratoire de Physique des Particules, F-74941 Annecy-le-Vieux, France.
Barate R
Boutigny D
Couderc F
Karyotakis Y
Lees JP
Poireau V
Tisserand V
Zghiche A
Grauges-Pous E
Palano A
Pompili A
Chen JC
Qi ND
Rong G
Wang P
Zhu YS
Eigen G
Ofte I
Stugu B
Abrams GS
Borgland AW
Breon AB
Brown DN
Button-Shafer J
Cahn RN
Charles E
Day CT
Gill MS
Gritsan AV
Groysman Y
Jacobsen RG
Kadel RW
Kadyk J
Kerth LT
Kolomensky YG
Kukartsev G
Lynch G
Mir LM
Oddone PJ
Orimoto TJ
Pripstein M
Roe NA
Ronan MT
Wenzel WA
Barrett M
Ford KE
Harrison TJ
Hart AJ
Hawkes CM
Morgan SE
Watson AT
Fritsch M
Goetzen K
Held T
Koch H
Lewandowski B
Pelizaeus M
Peters K
Schroeder T
Steinke M
Boyd JT
Burke JP
Chevalier N
Cottingham WN
Kelly MP
Latham TE
Wilson FF
Cuhadar-Donszelmann T
Hearty C
Knecht NS
Mattison TS
McKenna JA
Thiessen D
Khan A
Kyberd P
Teodorescu L
Blinov AE
Blinov VE
Druzhinin VP
Golubev VB
Ivanchenko VN
Kravchenko EA
Onuchin AP
Serednyakov SI
Skovpen YI
Solodov EP
Yushkov AN
Best D
Bruinsma M
Chao M
Eschrich I
Kirkby D
Lankford AJ
Mandelkern M
Mommsen RK
Roethel W
Stoker DP
Buchanan C
Hartfiel BL
Weinstein AJ
Foulkes SD
Gary JW
Long O
Shen BC
Wang K
Del Re D
Hadavand HK
Hill EJ
MacFarlane DB
Paar HP
Rahatlou Sh
Sharma V
Berryhill JW
Campagnari C
Cunha A
Dahmes B
Hong TM
Lu A
Mazur MA
Richman JD
Verkerke W
Beck TW
Eisner AM
Flacco CJ
Heusch CA
Kroseberg J
Lockman WS
Nesom G
Schalk T
Schumm BA
Seiden A
Spradlin P
Williams DC
Wilson MG
Albert J
Chen E
Dubois-Felsmann GP
Dvoretskii A
Hitlin DG
Narsky I
Piatenko T
Porter FC
Ryd A
Samuel A
Yang S
Jayatilleke S
Mancinelli G
Meadows BT
Sokoloff MD
Blanc F
Bloom P
Chen S
Ford WT
Nauenberg U
Olivas A
Rankin P
Ruddick WO
Smith JG
Ulmer KA
Zhang J
Zhang L
Chen A
Eckhart EA
Harton JL
Soffer A
Toki WH
Wilson RJ
Zeng Q
Spaan B
Altenburg D
Brandt T
Brose J
Dickopp M
Feltresi E
Hauke A
Lacker HM
Maly E
Nogowski R
Otto S
Petzold A
Schott G
Schubert J
Schubert KR
Schwierz R
Sundermann JE
Bernard D
Bonneaud GR
Grenier P
Schrenk S
Thiebaux Ch
Vasileiadis G
Verderi M
Bard DJ
Clark PJ
Muheim F
Playfer S
Xie Y
Andreotti M
Azzolini V
Bettoni D
Bozzi C
Calabrese R
Cibinetto G
Luppi E
Negrini M
Piemontese L
Sarti A
Anulli F
Baldini-Ferroli R
Calcaterra A
de Sangro R
Finocchiaro G
Patteri P
Peruzzi IM
Piccolo M
Zallo A
Buzzo A
Capra R
Contri R
Crosetti G
Lo Vetere M
Macri M
Monge MR
Passaggio S
Patrignani C
Robutti E
Santroni A
Tosi S
Bailey S
Brandenburg G
Chaisanguanthum KS
Morii M
Won E
Dubitzky RS
Langenegger U
Marks J
Uwer U
Bhimji W
Bowerman DA
Dauncey PD
Egede U
Gaillard JR
Morton GW
Nash JA
Nikolich MB
Taylor GP
Charles MJ
Grenier GJ
Mallik U
Mohapatra AK
Cochran J
Crawley HB
Lamsa J
Meyer WT
Prell S
Rosenberg EI
Rubin AE
Yi J
Arnaud N
Davier M
Giroux X
Grosdidier G
Höcker A
Le Diberder F
Lepeltier V
Lutz AM
Petersen TC
Pierini M
Plaszczynski S
Schune MH
Wormser G
Cheng CH
Lange DJ
Simani MC
Wright DM
Bevan AJ
Chavez CA
Coleman JP
Forster IJ
Fry JR
Gabathuler E
Gamet R
Hutchcroft DE
Parry RJ
Payne DJ
Touramanis C
Cormack CM
Di Lodovico F
Brown CL
Cowan G
Flack RL
Flaecher HU
Green MG
Jackson PS
McMahon TR
Ricciardi S
Salvatore F
Winter MA
Brown D
Davis CL
Allison J
Barlow NR
Barlow RJ
Hodgkinson MC
Lafferty GD
Naisbit MT
Williams JC
Chen C
Farbin A
Hulsbergen WD
Jawahery A
Kovalskyi D
Lae CK
Lillard V
Roberts DA
Blaylock G
Dallapiccola C
Hertzbach SS
Kofler R
Koptchev VB
Moore TB
Saremi S
Staengle H
Willocq S
Cowan R
Koeneke K
Sciolla G
Sekula SJ
Taylor F
Yamamoto RK
Patel PM
Robertson SH
Lazzaro A
Lombardo V
Palombo F
Bauer JM
Cremaldi L
Eschenburg V
Godang R
Kroeger R
Reidy J
Sanders DA
Summers DJ
Zhao HW
Brunet S
Côté D
Taras P
Nicholson H
Cavallo N
Fabozzi F
Gatto C
Lista L
Monorchio D
Paolucci P
Piccolo D
Sciacca C
Baak M
Bulten H
Raven G
Snoek HL
Wilden L
Jessop CP
Losecco JM
Allmendinger T
Benelli G
Gan KK
Honscheid K
Hufnagel D
Kagan H
Kass R
Pulliam T
Rahimi AM
Ter-Antonyan R
Wong QK
Brau J
Frey R
Igonkina O
Lu M
Potter CT
Sinev NB
Strom D
Torrence E
Colecchia F
Dorigo A
Galeazzi F
Margoni M
Morandin M
Posocco M
Rotondo M
Simonetto F
Stroili R
Voci C
Benayoun M
Briand H
Chauveau J
David P
Buono LD
de la Vaissière Ch
Hamon O
John MJ
Leruste P
Malclès J
Ocariz J
Roos L
Therin G
Behera PK
Gladney L
Guo QH
Panetta J
Biasini M
Covarelli R
Pioppi M
Angelini C
Batignani G
Bettarini S
Bondioli M
Bucci F
Calderini G
Carpinelli M
Forti F
Giorgi MA
Lusiani A
Marchiori G
Morganti M
Neri N
Paoloni E
Rama M
Rizzo G
Simi G
Walsh J
Haire M
Judd D
Paick K
Wagoner DE
Danielson N
Elmer P
Lau YP
Lu C
Miftakov V
Olsen J
Smith AJ
Telnov AV
Bellini F
Cavoto G
D'Orazio A
Di Marco E
Faccini R
Ferrarotto F
Ferroni F
Gaspero M
Li Gioi L
Mazzoni MA
Morganti S
Piredda G
Polci F
Tehrani FS
Voena C
Christ S
Schröder H
Wagner G
Waldi R
Adye T
De Groot N
Franek B
Gopal GP
Olaiya EO
Aleksan R
Emery S
Gaidot A
Ganzhur SF
Giraud PF
Graziani G
de Monchenault GH
Kozanecki W
Legendre M
London GW
Mayer B
Vasseur G
Yèche Ch
Zito M
Purohit MV
Weidemann AW
Wilson JR
Yumiceva FX
Abe T
Aston D
Bartoldus R
Berger N
Boyarski AM
Buchmueller OL
Claus R
Convery MR
Cristinziani M
De Nardo G
Dingfelder JC
Dong D
Dorfan J
Dujmic D
Dunwoodie W
Fan S
Field RC
Glanzman T
Gowdy SJ
Hadig T
Halyo V
Hast C
Hryn'ova T
Innes WR
Kelsey MH
Kim P
Kocian ML
Leith DW
Libby J
Luitz S
Luth V
Lynch HL
Marsiske H
Messner R
Muller DR
O'Grady CP
Ozcan VE
Perazzo A
Perl M
Ratcliff BN
Roodman A
Salnikov AA
Schindler RH
Schwiening J
Snyder A
Soha A
Stelzer J
Strube J
Su D
Sullivan MK
Va'vra J
Wagner SR
Weaver M
Wisniewski WJ
Wittgen M
Wright DH
Yarritu AK
Young CC
Burchat PR
Edwards AJ
Majewski SA
Petersen BA
Roat C
Ahmed M
Ahmed S
Alam MS
Ernst JA
Saeed MA
Saleem M
Wappler FR
Bugg W
Krishnamurthy M
Spanier SM
Eckmann R
Kim H
Ritchie JL
Satpathy A
Schwitters RF
Izen JM
Kitayama I
Lou XC
Ye S
Bianchi F
Bona M
Gallo F
Gamba D
Bosisio L
Cartaro C
Cossutti F
Della Ricca G
Dittongo S
Grancagnolo S
Lanceri L
Poropat P
Vitale L
Vuagnin G
Martinez-Vidal F
Panvini RS
Banerjee S
Bhuyan B
Brown CM
Fortin D
Hamano K
Jackson PD
Kowalewski R
Roney JM
Sobie RJ
Back JJ
Harrison PF
Mohanty GB
Band HR
Chen X
Cheng B
Dasu S
Datta M
Eichenbaum AM
Flood KT
Graham M
Hollar JJ
Johnson JR
Kutter PE
Li H
Liu R
Mihalyi A
Pan Y
Prepost R
Tan P
von Wimmersperg-Toeller JH
Wu J
Wu SL
Yu Z
Greene MG
Neal H
Pokaż więcej
Corporate Authors :
BARBAR Collaboration
Źródło :
Physical review letters [Phys Rev Lett] 2005 Jul 22; Vol. 95 (4), pp. 042002. Date of Electronic Publication: 2005 Jul 21.
Typ publikacji :
Journal Article
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies