Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Burrascano, Sabina"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Conservation and diversity of Palaearctic grasslands – Editorial to the 5th EDGG special issue in Hacquetia
Autorzy :
Valkó Orsolya
Labadessa Rocco
Palpurina Salza
Burrascano Sabina
Ushimaru Atushi
Venn Stephen
Pokaż więcej
Temat :
biodiversity
conservation
grassland
palaearctic
steppe
syntaxonomy
Zoology
QL1-991
Botany
QK1-989
Źródło :
Hacquetia, Vol 18, Iss 2, Pp 143-146 (2019)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.degruyter.com/view/j/hacq.2018.18.issue-2/hacq-2019-0011/hacq-2019-0011.xml?format=INT; https://doaj.org/toc/1854-9829
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/e353d4dd2d964252bb542a5635405295
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Using vegetation dynamics to face the challenge of the conservation status assessment in semi-natural habitats
Autorzy :
Carli, Emanuela
Giarrizzo, Eleonora
Burrascano, Sabina
Alós, Marta
Del Vico, Eva
Di Marzio, Piera
Facioni, Laura
Giancola, Carmen
Mollo, Barbara
Paura, Bruno
Salerno, Giovanni
Zavattero, Laura
Blasi, Carlo
Pokaż więcej
Źródło :
Rendiconti Lincei. Scienze Fisiche e Naturali: SCIENZE FISICHE E NATURALI. 29(2):363-374
Czasopismo naukowe
Tytuł :
New Methodological Insights for the Assessment of Temporal Changes in Semi-Natural Dry Grasslands Plant Species Composition Based on Field Data From the Northern Apennines
Autorzy :
Giarrizzo Eleonora
Burrascano Sabina
Zavattero Laura
Pokaż więcej
Temat :
diagnostic species
Habitats Directive
landscape metrics
orchid species
regression trees
re-visitation study
vegetation dynamics
diagnostične vrste
Habitatna direktiva
krajinska metrika
orhideje
regresijska drevesa
študija s ponovnim obiskom
dinamika vegetacije
Zoology
QL1-991
Botany
QK1-989
Źródło :
Hacquetia, Vol 14, Iss 1, Pp 19-32 (2015)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.degruyter.com/view/j/hacq.2015.14.issue-1/hacq-2015-0014/hacq-2015-0014.xml?format=INT; https://doaj.org/toc/1854-9829
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/876b93e094ec47abb6eaa23120f5f292
Czasopismo naukowe
Tytuł :
TRY plant trait database – enhanced coverage and open access
Autorzy :
Kattge, Jens
Bönisch, Gerhard
Díaz, Sandra
Lavorel, Sandra
Prentice, Iain Colin
Leadley, Paul
Tautenhahn, Susanne
Werner, Gijsbert D. A.
Aakala, Tuomas
Abedi, Mehdi
Acosta, Alicia T. R.
Adamidis, George C.
Adamson, Kairi
Aiba, Masahiro
Albert, Cécile H.
Alcántara, Julio M.
Alcázar C, Carolina
Aleixo, Izabela
Ali, Hamada
Amiaud, Bernard
Ammer, Christian
Amoroso, Mariano M.
Anand, Madhur
Anderson, Carolyn
Anten, Niels
Antos, Joseph
Apgaua, Deborah Mattos Guimarães
Ashman, Tia‐lynn
Asmara, Degi Harja
Asner, Gregory P.
Aspinwall, Michael
Atkin, Owen
Aubin, Isabelle
Baastrup‐spohr, Lars
Bahalkeh, Khadijeh
Bahn, Michael
Baker, Timothy
Baker, William J.
Bakker, Jan P.
Baldocchi, Dennis
Baltzer, Jennifer
Banerjee, Arindam
Baranger, Anne
Barlow, Jos
Barneche, Diego R.
Baruch, Zdravko
Bastianelli, Denis
Battles, John
Bauerle, William
Bauters, Marijn
Bazzato, Erika
Beckmann, Michael
Beeckman, Hans
Beierkuhnlein, Carl
Bekker, Renee
Belfry, Gavin
Belluau, Michael
Beloiu, Mirela
Benavides, Raquel
Benomar, Lahcen
Berdugo‐lattke, Mary Lee
Berenguer, Erika
Bergamin, Rodrigo
Bergmann, Joana
Bergmann Carlucci, Marcos
Berner, Logan
Bernhardt‐römermann, Markus
Bigler, Christof
Bjorkman, Anne D.
Blackman, Chris
Blanco, Carolina
Blonder, Benjamin
Blumenthal, Dana
Bocanegra‐gonzález, Kelly T.
Boeckx, Pascal
Bohlman, Stephanie
Böhning‐gaese, Katrin
Boisvert‐marsh, Laura
Bond, William
Bond‐lamberty, Ben
Boom, Arnoud
Boonman, Coline C. F.
Bordin, Kauane
Boughton, Elizabeth H.
Boukili, Vanessa
Bowman, David M. J. S.
Bravo, Sandra
Brendel, Marco Richard
Broadley, Martin R.
Brown, Kerry A.
Bruelheide, Helge
Brumnich, Federico
Bruun, Hans Henrik
Bruy, David
Buchanan, Serra W.
Bucher, Solveig Franziska
Buchmann, Nina
Buitenwerf, Robert
Bunker, Daniel E.
Bürger, Jana
Burrascano, Sabina
Burslem, David F. R. P.
Butterfield, Bradley J.
Byun, Chaeho
Marques, Marcia
Scalon, Marina C.
Caccianiga, Marco
Cadotte, Marc
Cailleret, Maxime
Camac, James
Camarero, Jesús Julio
Campany, Courtney
Campetella, Giandiego
Campos, Juan Antonio
Cano‐arboleda, Laura
Canullo, Roberto
Carbognani, Michele
Carvalho, Fabio
Casanoves, Fernando
Castagneyrol, Bastien
Catford, Jane A.
Cavender‐bares, Jeannine
Cerabolini, Bruno E. L.
Cervellini, Marco
Chacón‐madrigal, Eduardo
Chapin, Kenneth
Chapin, F. Stuart
Chelli, Stefano
Chen, Si‐chong
Chen, Anping
Cherubini, Paolo
Chianucci, Francesco
Choat, Brendan
Chung, Kyong‐sook
Chytrý, Milan
Ciccarelli, Daniela
Coll, Lluís
Collins, Courtney G.
Conti, Luisa
Coomes, David
Cornelissen, Johannes H. C.
Cornwell, William K.
Corona, Piermaria
Coyea, Marie
Craine, Joseph
Craven, Dylan
Cromsigt, Joris P. G. M.
Csecserits, Anikó
Cufar, Katarina
Cuntz, Matthias
Silva, Ana Carolina
Dahlin, Kyla M.
Dainese, Matteo
Dalke, Igor
Dalle Fratte, Michele
Dang‐le, Anh Tuan
Danihelka, Jirí
Dannoura, Masako
Dawson, Samantha
Beer, Arend Jacobus
De Frutos, Angel
De Long, Jonathan R.
Dechant, Benjamin
Delagrange, Sylvain
Delpierre, Nicolas
Derroire, Géraldine
Dias, Arildo S.
Diaz‐toribio, Milton Hugo
Dimitrakopoulos, Panayiotis G.
Dobrowolski, Mark
Doktor, Daniel
Dřevojan, Pavel
Dong, Ning
Dransfield, John
Dressler, Stefan
Duarte, Leandro
Ducouret, Emilie
Dullinger, Stefan
Durka, Walter
Duursma, Remko
Dymova, Olga
E‐vojtkó, Anna
Eckstein, Rolf Lutz
Ejtehadi, Hamid
Elser, James
Emilio, Thaise
Engemann, Kristine
Erfanian, Mohammad Bagher
Erfmeier, Alexandra
Esquivel‐muelbert, Adriane
Esser, Gerd
Estiarte, Marc
Domingues, Tomas F.
Fagan, William F.
Fagúndez, Jaime
Falster, Daniel S.
Fan, Ying
Fang, Jingyun
Farris, Emmanuele
Fazlioglu, Fatih
Feng, Yanhao
Fernandez‐mendez, Fernando
Ferrara, Carlotta
Ferreira, Joice
Fidelis, Alessandra
Finegan, Bryan
Firn, Jennifer
Flowers, Timothy J.
Flynn, Dan F. B.
Fontana, Veronika
Forey, Estelle
Forgiarini, Cristiane
François, Louis
Frangipani, Marcelo
Frank, Dorothea
Frenette‐dussault, Cedric
Freschet, Grégoire T.
Fry, Ellen L.
Fyllas, Nikolaos M.
Mazzochini, Guilherme G.
Gachet, Sophie
Gallagher, Rachael
Ganade, Gislene
Ganga, Francesca
García‐palacios, Pablo
Gargaglione, Verónica
Garnier, Eric
Garrido, Jose Luis
Gasper, André Luís
Gea‐izquierdo, Guillermo
Gibson, David
Gillison, Andrew N.
Giroldo, Aelton
Glasenhardt, Mary‐claire
Gleason, Sean
Gliesch, Mariana
Goldberg, Emma
Göldel, Bastian
Gonzalez‐akre, Erika
Gonzalez‐andujar, Jose L.
González‐melo, Andrés
González‐robles, Ana
Graae, Bente Jessen
Granda, Elena
Graves, Sarah
Green, Walton A.
Gregor, Thomas
Gross, Nicolas
Guerin, Greg R.
Günther, Angela
Gutiérrez, Alvaro G.
Haddock, Lillie
Haines, Anna
Hall, Jefferson
Hambuckers, Alain
Han, Wenxuan
Harrison, Sandy P.
Hattingh, Wesley
Hawes, Joseph E.
He, Tianhua
He, Pengcheng
Heberling, Jacob Mason
Helm, Aveliina
Hempel, Stefan
Hentschel, Jörn
Hérault, Bruno
Hereş, Ana‐maria
Herz, Katharina
Heuertz, Myriam
Hickler, Thomas
Hietz, Peter
Higuchi, Pedro
Hipp, Andrew L.
Hirons, Andrew
Hock, Maria
Hogan, James Aaron
Holl, Karen
Honnay, Olivier
Hornstein, Daniel
Hou, Enqing
Hough‐snee, Nate
Hovstad, Knut Anders
Ichie, Tomoaki
Igić, Boris
Illa, Estela
Isaac, Marney
Ishihara, Masae
Ivanov, Leonid
Ivanova, Larissa
Iversen, Colleen M.
Izquierdo, Jordi
Jackson, Robert B.
Jackson, Benjamin
Jactel, Hervé
Jagodzinski, Andrzej M.
Jandt, Ute
Jansen, Steven
Jenkins, Thomas
Jentsch, Anke
Jespersen, Jens Rasmus Plantener
Jiang, Guo‐feng
Johansen, Jesper Liengaard
Johnson, David
Jokela, Eric J.
Joly, Carlos Alfredo
Jordan, Gregory J.
Joseph, Grant Stuart
Junaedi, Decky
Junker, Robert R.
Justes, Eric
Kabzems, Richard
Kane, Jeffrey
Kaplan, Zdenek
Kattenborn, Teja
Kavelenova, Lyudmila
Kearsley, Elizabeth
Kempel, Anne
Kenzo, Tanaka
Kerkhoff, Andrew
Khalil, Mohammed I.
Kinlock, Nicole L.
Kissling, Wilm Daniel
Kitajima, Kaoru
Kitzberger, Thomas
Kjøller, Rasmus
Klein, Tamir
Kleyer, Michael
Klimešová, Jitka
Klipel, Joice
Kloeppel, Brian
Klotz, Stefan
Knops, Johannes M. H.
Kohyama, Takashi
Koike, Fumito
Kollmann, Johannes
Komac, Benjamin
Komatsu, Kimberly
König, Christian
Kraft, Nathan J. B.
Kramer, Koen
Kreft, Holger
Kühn, Ingolf
Kumarathunge, Dushan
Kuppler, Jonas
Kurokawa, Hiroko
Kurosawa, Yoko
Kuyah, Shem
Laclau, Jean‐paul
Lafleur, Benoit
Lallai, Erik
Lamb, Eric
Lamprecht, Andrea
Larkin, Daniel J.
Laughlin, Daniel
Le Bagousse‐pinguet, Yoann
Maire, Guerric
Roux, Peter C.
Roux, Elizabeth
Lee, Tali
Lens, Frederic
Lewis, Simon L.
Lhotsky, Barbara
Li, Yuanzhi
Li, Xine
Lichstein, Jeremy W.
Liebergesell, Mario
Lim, Jun Ying
Lin, Yan‐shih
Linares, Juan Carlos
Liu, Chunjiang
Liu, Daijun
Liu, Udayangani
Livingstone, Stuart
Llusià, Joan
Lohbeck, Madelon
López‐garcía, Álvaro
Lopez‐gonzalez, Gabriela
Lososová, Zdeňka
Louault, Frédérique
Lukács, Balázs A.
Lukeš, Petr
Luo, Yunjian
Lussu, Michele
Ma, Siyan
Maciel Rabelo Pereira, Camilla
Mack, Michelle
Maire, Vincent
Mäkelä, Annikki
Mäkinen, Harri
Malhado, Ana Claudia Mendes
Mallik, Azim
Manning, Peter
Manzoni, Stefano
Marchetti, Zuleica
Marchino, Luca
Marcilio‐silva, Vinicius
Marcon, Eric
Marignani, Michela
Markesteijn, Lars
Martin, Adam
Martínez‐garza, Cristina
Martínez‐vilalta, Jordi
Mašková, Tereza
Mason, Kelly
Mason, Norman
Massad, Tara Joy
Masse, Jacynthe
Mayrose, Itay
Mccarthy, James
Mccormack, M. Luke
Mcculloh, Katherine
Mcfadden, Ian R.
Mcgill, Brian J.
Mcpartland, Mara Y.
Medeiros, Juliana S.
Medlyn, Belinda
Meerts, Pierre
Mehrabi, Zia
Meir, Patrick
Melo, Felipe P. L.
Mencuccini, Maurizio
Meredieu, Céline
Messier, Julie
Mészáros, Ilona
Metsaranta, Juha
Michaletz, Sean T.
Michelaki, Chrysanthi
Migalina, Svetlana
Milla, Ruben
Miller, Jesse E. D.
Minden, Vanessa
Ming, Ray
Mokany, Karel
Moles, Angela T.
Molnár, Attila
Molofsky, Jane
Molz, Martin
Montgomery, Rebecca A.
Monty, Arnaud
Moravcová, Lenka
Moreno‐martínez, Alvaro
Moretti, Marco
Mori, Akira S.
Mori, Shigeta
Morris, Dave
Morrison, Jane
Mucina, Ladislav
Mueller, Sandra
Muir, Christopher D.
Müller, Sandra Cristina
Munoz, François
Myers‐smith, Isla H.
Myster, Randall W.
Nagano, Masahiro
Naidu, Shawna
Narayanan, Ayyappan
Natesan, Balachandran
Negoita, Luka
Nelson, Andrew S.
Neuschulz, Eike Lena
Ni, Jian
Niedrist, Georg
Nieto, Jhon
Niinemets, Ülo
Nolan, Rachael
Nottebrock, Henning
Nouvellon, Yann
Novakovskiy, Alexander
Nystuen, Kristin Odden
O'grady, Anthony
O'hara, Kevin
O'reilly‐nugent, Andrew
Oakley, Simon
Oberhuber, Walter
Ohtsuka, Toshiyuki
Oliveira, Ricardo
Öllerer, Kinga
Olson, Mark E.
Onipchenko, Vladimir
Onoda, Yusuke
Onstein, Renske E.
Ordonez, Jenny C.
Osada, Noriyuki
Ostonen, Ivika
Ottaviani, Gianluigi
Otto, Sarah
Overbeck, Gerhard E.
Ozinga, Wim A.
Pahl, Anna T.
Paine, C. E. Timothy
Pakeman, Robin J.
Papageorgiou, Aristotelis C.
Parfionova, Evgeniya
Pärtel, Meelis
Patacca, Marco
Paula, Susana
Paule, Juraj
Pauli, Harald
Pausas, Juli G.
Peco, Begoña
Penuelas, Josep
Perea, Antonio
Peri, Pablo Luis
Petisco‐souza, Ana Carolina
Petraglia, Alessandro
Petritan, Any Mary
Phillips, Oliver L.
Pierce, Simon
Pillar, Valério D.
Pisek, Jan
Pomogaybin, Alexandr
Poorter, Hendrik
Portsmuth, Angelika
Poschlod, Peter
Potvin, Catherine
Pounds, Devon
Powell, A. Shafer
Power, Sally A.
Prinzing, Andreas
Puglielli, Giacomo
Pyšek, Petr
Raevel, Valerie
Rammig, Anja
Ransijn, Johannes
Ray, Courtenay A.
Reich, Peter B.
Reichstein, Markus
Reid, Douglas E. B.
Réjou‐méchain, Maxime
Dios, Victor Resco
Ribeiro, Sabina
Richardson, Sarah
Riibak, Kersti
Rillig, Matthias C.
Riviera, Fiamma
Robert, Elisabeth M. R.
Roberts, Scott
Robroek, Bjorn
Roddy, Adam
Rodrigues, Arthur Vinicius
Rogers, Alistair
Rollinson, Emily
Rolo, Victor
Römermann, Christine
Ronzhina, Dina
Roscher, Christiane
Rosell, Julieta A.
Rosenfield, Milena Fermina
Rossi, Christian
Roy, David B.
Royer‐tardif, Samuel
Rüger, Nadja
Ruiz‐peinado, Ricardo
Rumpf, Sabine B.
Rusch, Graciela M.
Ryo, Masahiro
Sack, Lawren
Saldaña, Angela
Salgado‐negret, Beatriz
Salguero‐gomez, Roberto
Santa‐regina, Ignacio
Santacruz‐garcía, Ana Carolina
Santos, Joaquim
Sardans, Jordi
Schamp, Brandon
Scherer‐lorenzen, Michael
Schleuning, Matthias
Schmid, Bernhard
Schmidt, Marco
Schmitt, Sylvain
Schneider, Julio V.
Schowanek, Simon D.
Schrader, Julian
Schrodt, Franziska
Schuldt, Bernhard
Schurr, Frank
Selaya Garvizu, Galia
Semchenko, Marina
Seymour, Colleen
Sfair, Julia C.
Sharpe, Joanne M.
Sheppard, Christine S.
Sheremetiev, Serge
Shiodera, Satomi
Shipley, Bill
Shovon, Tanvir Ahmed
Siebenkäs, Alrun
Sierra, Carlos
Silva, Vasco
Silva, Mateus
Sitzia, Tommaso
Sjöman, Henrik
Slot, Martijn
Smith, Nicholas G.
Sodhi, Darwin
Soltis, Pamela
Soltis, Douglas
Somers, Ben
Sonnier, Grégory
Sørensen, Mia Vedel
Sosinski, Enio Egon
Soudzilovskaia, Nadejda A.
Souza, Alexandre F.
Spasojevic, Marko
Sperandii, Marta Gaia
Stan, Amanda B.
Stegen, James
Steinbauer, Klaus
Stephan, Jörg G.
Sterck, Frank
Stojanovic, Dejan B.
Strydom, Tanya
Suarez, Maria Laura
Svenning, Jens‐christian
Svitková, Ivana
Svitok, Marek
Svoboda, Miroslav
Swaine, Emily
Swenson, Nathan
Tabarelli, Marcelo
Takagi, Kentaro
Tappeiner, Ulrike
Tarifa, Rubén
Tauugourdeau, Simon
Tavsanoglu, Cagatay
Beest, Mariska
Tedersoo, Leho
Thiffault, Nelson
Thom, Dominik
Thomas, Evert
Thompson, Ken
Thornton, Peter E.
Thuiller, Wilfried
Tichý, Lubomír
Tissue, David
Tjoelker, Mark G.
Tng, David Yue Phin
Tobias, Joseph
Török, Péter
Tarin, Tonantzin
Torres‐ruiz, José M.
Tóthmérész, Béla
Treurnicht, Martina
Trivellone, Valeria
Trolliet, Franck
Trotsiuk, Volodymyr
Tsakalos, James L.
Tsiripidis, Ioannis
Tysklind, Niklas
Umehara, Toru
Usoltsev, Vladimir
Vadeboncoeur, Matthew
Vaezi, Jamil
Valladares, Fernando
Vamosi, Jana
Bodegom, Peter M.
Breugel, Michiel
Van Cleemput, Elisa
Weg, Martine
Merwe, Stephni
Plas, Fons
Sande, Masha T.
Kleunen, Mark
Van Meerbeek, Koenraad
Vanderwel, Mark
Vanselow, Kim André
Vårhammar, Angelica
Varone, Laura
Vasquez Valderrama, Maribel Yesenia
Vassilev, Kiril
Vellend, Mark
Veneklaas, Erik J.
Verbeeck, Hans
Verheyen, Kris
Vibrans, Alexander
Vieira, Ima
Villacís, Jaime
Violle, Cyrille
Vivek, Pandi
Wagner, Katrin
Waldram, Matthew
Waldron, Anthony
Walker, Anthony P.
Waller, Martyn
Walther, Gabriel
Wang, Han
Wang, Feng
Wang, Weiqi
Watkins, Harry
Watkins, James
Weber, Ulrich
Weedon, James T.
Wei, Liping
Weigelt, Patrick
Weiher, Evan
Wells, Aidan W.
Wellstein, Camilla
Wenk, Elizabeth
Westoby, Mark
Westwood, Alana
White, Philip John
Whitten, Mark
Williams, Mathew
Winkler, Daniel E.
Winter, Klaus
Womack, Chevonne
Wright, Ian J.
Wright, S. Joseph
Wright, Justin
Pinho, Bruno X.
Ximenes, Fabiano
Yamada, Toshihiro
Yamaji, Keiko
Yanai, Ruth
Yankov, Nikolay
Yguel, Benjamin
Zanini, Kátia Janaina
Zanne, Amy E.
Zelený, David
Zhao, Yun‐peng
Zheng, Jingming
Zheng, Ji
Ziemińska, Kasia
Zirbel, Chad R.
Zizka, Georg
Zo‐bi, Irié Casimir
Zotz, Gerhard
Wirth, Christian
Pokaż więcej
Temat :
food and beverages
Źródło :
Kattge, J, Bönisch, G, Díaz, S, Lavorel, S, Prentice, I C, Leadley, P, Tautenhahn, S, Werner, G D A, Aakala, T, Abedi, M, Acosta, A T R, Adamidis, G C, Adamson, K, Aiba, M, Albert, C H, Alcántara, J M, Alcázar C, C, Aleixo, I, Ali, H, Amiaud, B, Ammer, C, Amoroso, M M, Anand, M, Anderson, C, Anten, N, Antos, J, Apgaua, D M G, Ashman, T, Asmara, D H, Asner, G P, Aspinwall, M, Atkin, O, Aubin, I, Baastrup‐spohr, L, Bahalkeh, K, Bahn, M, Baker, T, Baker, W J, Bakker, J P, Baldocchi, D, Baltzer, J, Banerjee, A, Baranger, A, Barlow, J, Barneche, D R, Baruch, Z, Bastianelli, D, Battles, J, Bauerle, W, Bauters, M, Bazzato, E, Beckmann, M, Beeckman, H, Beierkuhnlein, C, Bekker, R, Belfry, G, Belluau, M, Beloiu, M, Benavides, R, Benomar, L, Berdugo‐lattke, M L, Berenguer, E, Bergamin, R, Bergmann, J, Bergmann Carlucci, M, Berner, L, Bernhardt‐römermann, M, Bigler, C, Bjorkman, A D, Blackman, C, Blanco, C, Blonder, B, Blumenthal, D, Bocanegra‐gonzález, K T, Boeckx, P, Bohlman, S, Böhning‐gaese, K, Boisvert‐marsh, L, Bond, W, Bond‐lamberty, B, Boom, A, Boonman, C C F, Bordin, K, Boughton, E H, Boukili, V, Bowman, D M J S, Bravo, S, Brendel, M R, Broadley, M R, Brown, K A, Bruelheide, H, Brumnich, F, Bruun, H H, Bruy, D, Buchanan, S W, Bucher, S F, Buchmann, N, Buitenwerf, R, Bunker, D E, Bürger, J, Burrascano, S, Burslem, D F R P, Butterfield, B J, Byun, C, Marques, M, Scalon, M C, Caccianiga, M, Cadotte, M, Cailleret, M, Camac, J, Camarero, J J, Campany, C, Campetella, G, Campos, J A, Cano‐arboleda, L, Canullo, R, Carbognani, M, Carvalho, F, Casanoves, F, Castagneyrol, B, Catford, J A, Cavender‐bares, J, Cerabolini, B E L, Cervellini, M, Chacón‐madrigal, E, Chapin, K, Chapin, F S, Chelli, S, Chen, S, Chen, A, Cherubini, P, Chianucci, F, Choat, B, Chung, K, Chytrý, M, Ciccarelli, D, Coll, L, Collins, C G, Conti, L, Coomes, D, Cornelissen, J H C, Cornwell, W K, Corona, P, Coyea, M, Craine, J, Craven, D, Cromsigt, J P G M, Csecserits, A, Cufar, K, Cuntz, M, Silva, A C, Dahlin, K M, Dainese, M, Dalke, I, Dalle Fratte, M, Dang‐le, A T, Danihelka, J, Dannoura, M, Dawson, S, Beer, A J, De Frutos, A, De Long, J R, Dechant, B, Delagrange, S, Delpierre, N, Derroire, G, Dias, A S, Diaz‐toribio, M H, Dimitrakopoulos, P G, Dobrowolski, M, Doktor, D, Dřevojan, P, Dong, N, Dransfield, J, Dressler, S, Duarte, L, Ducouret, E, Dullinger, S, Durka, W, Duursma, R, Dymova, O, E‐vojtkó, A, Eckstein, R L, Ejtehadi, H, Elser, J, Emilio, T, Engemann, K, Erfanian, M B, Erfmeier, A, Esquivel‐muelbert, A, Esser, G, Estiarte, M, Domingues, T F, Fagan, W F, Fagúndez, J, Falster, D S, Fan, Y, Fang, J, Farris, E, Fazlioglu, F, Feng, Y, Fernandez‐mendez, F, Ferrara, C, Ferreira, J, Fidelis, A, Finegan, B, Firn, J, Flowers, T J, Flynn, D F B, Fontana, V, Forey, E, Forgiarini, C, François, L, Frangipani, M, Frank, D, Frenette‐dussault, C, Freschet, G T, Fry, E L, Fyllas, N M, Mazzochini, G G, Gachet, S, Gallagher, R, Ganade, G, Ganga, F, García‐palacios, P, Gargaglione, V, Garnier, E, Garrido, J L, Gasper, A L, Gea‐izquierdo, G, Gibson, D, Gillison, A N, Giroldo, A, Glasenhardt, M, Gleason, S, Gliesch, M, Goldberg, E, Göldel, B, Gonzalez‐akre, E, Gonzalez‐andujar, J L, González‐melo, A, González‐robles, A, Graae, B J, Granda, E, Graves, S, Green, W A, Gregor, T, Gross, N, Guerin, G R, Günther, A, Gutiérrez, A G, Haddock, L, Haines, A, Hall, J, Hambuckers, A, Han, W, Harrison, S P, Hattingh, W, Hawes, J E, He, T, He, P, Heberling, J M, Helm, A, Hempel, S, Hentschel, J, Hérault, B, Hereş, A, Herz, K, Heuertz, M, Hickler, T, Hietz, P, Higuchi, P, Hipp, A L, Hirons, A, Hock, M, Hogan, J A, Holl, K, Honnay, O, Hornstein, D, Hou, E, Hough‐snee, N, Hovstad, K A, Ichie, T, Igić, B, Illa, E, Isaac, M, Ishihara, M, Ivanov, L, Ivanova, L, Iversen, C M, Izquierdo, J, Jackson, R B, Jackson, B, Jactel, H, Jagodzinski, A M, Jandt, U, Jansen, S, Jenkins, T, Jentsch, A, Jespersen, J R P, Jiang, G, Johansen, J L, Johnson, D, Jokela, E J, Joly, C A, Jordan, G J, Joseph, G S, Junaedi, D, Junker, R R, Justes, E, Kabzems, R, Kane, J, Kaplan, Z, Kattenborn, T, Kavelenova, L, Kearsley, E, Kempel, A, Kenzo, T, Kerkhoff, A, Khalil, M I, Kinlock, N L, Kissling, W D, Kitajima, K, Kitzberger, T, Kjøller, R, Klein, T, Kleyer, M, Klimešová, J, Klipel, J, Kloeppel, B, Klotz, S, Knops, J M H, Kohyama, T, Koike, F, Kollmann, J, Komac, B, Komatsu, K, König, C, Kraft, N J B, Kramer, K, Kreft, H, Kühn, I, Kumarathunge, D, Kuppler, J, Kurokawa, H, Kurosawa, Y, Kuyah, S, Laclau, J, Lafleur, B, Lallai, E, Lamb, E, Lamprecht, A, Larkin, D J, Laughlin, D, Le Bagousse‐pinguet, Y, Maire, G, Roux, P C, Roux, E, Lee, T, Lens, F, Lewis, S L, Lhotsky, B, Li, Y, Li, X, Lichstein, J W, Liebergesell, M, Lim, J Y, Lin, Y, Linares, J C, Liu, C, Liu, D, Liu, U, Livingstone, S, Llusià, J, Lohbeck, M, López‐garcía, Á, Lopez‐gonzalez, G, Lososová, Z, Louault, F, Lukács, B A, Lukeš, P, Luo, Y, Lussu, M, Ma, S, Maciel Rabelo Pereira, C, Mack, M, Maire, V, Mäkelä, A, Mäkinen, H, Malhado, A C M, Mallik, A, Manning, P, Manzoni, S, Marchetti, Z, Marchino, L, Marcilio‐silva, V, Marcon, E, Marignani, M, Markesteijn, L, Martin, A, Martínez‐garza, C, Martínez‐vilalta, J, Mašková, T, Mason, K, Mason, N, Massad, T J, Masse, J, Mayrose, I, Mccarthy, J, Mccormack, M L, Mcculloh, K, Mcfadden, I R, Mcgill, B J, Mcpartland, M Y, Medeiros, J S, Medlyn, B, Meerts, P, Mehrabi, Z, Meir, P, Melo, F P L, Mencuccini, M, Meredieu, C, Messier, J, Mészáros, I, Metsaranta, J, Michaletz, S T, Michelaki, C, Migalina, S, Milla, R, Miller, J E D, Minden, V, Ming, R, Mokany, K, Moles, A T, Molnár, A, Molofsky, J, Molz, M, Montgomery, R A, Monty, A, Moravcová, L, Moreno‐martínez, A, Moretti, M, Mori, A S, Mori, S, Morris, D, Morrison, J, Mucina, L, Mueller, S, Muir, C D, Müller, S C, Munoz, F, Myers‐smith, I H, Myster, R W, Nagano, M, Naidu, S, Narayanan, A, Natesan, B, Negoita, L, Nelson, A S, Neuschulz, E L, Ni, J, Niedrist, G, Nieto, J, Niinemets, Ü, Nolan, R, Nottebrock, H, Nouvellon, Y, Novakovskiy, A, Nystuen, K O, O'grady, A, O'hara, K, O'reilly‐nugent, A, Oakley, S, Oberhuber, W, Ohtsuka, T, Oliveira, R, Öllerer, K, Olson, M E, Onipchenko, V, Onoda, Y, Onstein, R E, Ordonez, J C, Osada, N, Ostonen, I, Ottaviani, G, Otto, S, Overbeck, G E, Ozinga, W A, Pahl, A T, Paine, C E T, Pakeman, R J, Papageorgiou, A C, Parfionova, E, Pärtel, M, Patacca, M, Paula, S, Paule, J, Pauli, H, Pausas, J G, Peco, B, Penuelas, J, Perea, A, Peri, P L, Petisco‐souza, A C, Petraglia, A, Petritan, A M, Phillips, O L, Pierce, S, Pillar, V D, Pisek, J, Pomogaybin, A, Poorter, H, Portsmuth, A, Poschlod, P, Potvin, C, Pounds, D, Powell, A S, Power, S A, Prinzing, A, Puglielli, G, Pyšek, P, Raevel, V, Rammig, A, Ransijn, J, Ray, C A, Reich, P B, Reichstein, M, Reid, D E B, Réjou‐méchain, M, Dios, V R, Ribeiro, S, Richardson, S, Riibak, K, Rillig, M C, Riviera, F, Robert, E M R, Roberts, S, Robroek, B, Roddy, A, Rodrigues, A V, Rogers, A, Rollinson, E, Rolo, V, Römermann, C, Ronzhina, D, Roscher, C, Rosell, J A, Rosenfield, M F, Rossi, C, Roy, D B, Royer‐tardif, S, Rüger, N, Ruiz‐peinado, R, Rumpf, S B, Rusch, G M, Ryo, M, Sack, L, Saldaña, A, Salgado‐negret, B, Salguero‐gomez, R, Santa‐regina, I, Santacruz‐garcía, A C, Santos, J, Sardans, J, Schamp, B, Scherer‐lorenzen, M, Schleuning, M, Schmid, B, Schmidt, M, Schmitt, S, Schneider, J V, Schowanek, S D, Schrader, J, Schrodt, F, Schuldt, B, Schurr, F, Selaya Garvizu, G, Semchenko, M, Seymour, C, Sfair, J C, Sharpe, J M, Sheppard, C S, Sheremetiev, S, Shiodera, S, Shipley, B, Shovon, T A, Siebenkäs, A, Sierra, C, Silva, V, Silva, M, Sitzia, T, Sjöman, H, Slot, M, Smith, N G, Sodhi, D, Soltis, P, Soltis, D, Somers, B, Sonnier, G, Sørensen, M V, Sosinski, E E, Soudzilovskaia, N A, Souza, A F, Spasojevic, M, Sperandii, M G, Stan, A B, Stegen, J, Steinbauer, K, Stephan, J G, Sterck, F, Stojanovic, D B, Strydom, T, Suarez, M L, Svenning, J, Svitková, I, Svitok, M, Svoboda, M, Swaine, E, Swenson, N, Tabarelli, M, Takagi, K, Tappeiner, U, Tarifa, R, Tauugourdeau, S, Tavsanoglu, C, Beest, M, Tedersoo, L, Thiffault, N, Thom, D, Thomas, E, Thompson, K, Thornton, P E, Thuiller, W, Tichý, L, Tissue, D, Tjoelker, M G, Tng, D Y P, Tobias, J, Török, P, Tarin, T, Torres‐ruiz, J M, Tóthmérész, B, Treurnicht, M, Trivellone, V, Trolliet, F, Trotsiuk, V, Tsakalos, J L, Tsiripidis, I, Tysklind, N, Umehara, T, Usoltsev, V, Vadeboncoeur, M, Vaezi, J, Valladares, F, Vamosi, J, Bodegom, P M, Breugel, M, Van Cleemput, E, Weg, M, Merwe, S, Plas, F, Sande, M T, Kleunen, M, Van Meerbeek, K, Vanderwel, M, Vanselow, K A, Vårhammar, A, Varone, L, Vasquez Valderrama, M Y, Vassilev, K, Vellend, M, Veneklaas, E J, Verbeeck, H, Verheyen, K, Vibrans, A, Vieira, I, Villacís, J, Violle, C, Vivek, P, Wagner, K, Waldram, M, Waldron, A, Walker, A P, Waller, M, Walther, G, Wang, H, Wang, F, Wang, W, Watkins, H, Watkins, J, Weber, U, Weedon, J T, Wei, L, Weigelt, P, Weiher, E, Wells, A W, Wellstein, C, Wenk, E, Westoby, M, Westwood, A, White, P J, Whitten, M, Williams, M, Winkler, D E, Winter, K, Womack, C, Wright, I J, Wright, S J, Wright, J, Pinho, B X, Ximenes, F, Yamada, T, Yamaji, K, Yanai, R, Yankov, N, Yguel, B, Zanini, K J, Zanne, A E, Zelený, D, Zhao, Y, Zheng, J, Zheng, J, Ziemińska, K, Zirbel, C R, Zizka, G, Zo‐bi, I C, Zotz, G & Wirth, C 2020, ' TRY plant trait database – enhanced coverage and open access ', Global Change Biology, vol. 26, no. 1, pp. 119-188 . https://doi.org/10.1111/gcb.14904
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
TRY plant trait database : enhanced coverage and open access
Autorzy :
Kattge, Jens
Bönisch, Gerhard
Díaz, Sandra
Lavorel, Sandra
Prentice, Iain Colin
Leadley, Paul
Tautenhahn, Susanne
Werner, Gijsbert D. A.
Aakala, Tuomas
Abedi, Mehdi
Acosta, Alicia T. R.
Adamidis, George C.
Adamson, Kairi
Aiba, Masahiro
Albert, Cécile H.
Alcántara, Julio M.
Alcázar C, Carolina
Aleixo, Izabela
Ali, Hamada
Amiaud, Bernard
Ammer, Christian
Amoroso, Mariano M.
Anand, Madhur
Anderson, Carolyn
Anten, Niels
Antos, Joseph
Apgaua, Deborah Mattos Guimarães
Ashman, Tia‐Lynn
Asmara, Degi Harja
Asner, Gregory P.
Aspinwall, Michael
Atkin, Owen
Aubin, Isabelle
Baastrup‐Spohr, Lars
Bahalkeh, Khadijeh
Bahn, Michael
Baker, Timothy
Baker, William J.
Bakker, Jan P.
Baldocchi, Dennis
Baltzer, Jennifer
Banerjee, Arindam
Baranger, Anne
Barlow, Jos
Barneche, Diego R.
Baruch, Zdravko
Bastianelli, Denis
Battles, John
Bauerle, William
Bauters, Marijn
Bazzato, Erika
Beckmann, Michael
Beeckman, Hans
Beierkuhnlein, Carl
Bekker, Renee
Belfry, Gavin
Belluau, Michael
Beloiu, Mirela
Benavides, Raquel
Benomar, Lahcen
Berdugo‐Lattke, Mary Lee
Berenguer, Erika
Bergamin, Rodrigo
Bergmann, Joana
Bergmann Carlucci, Marcos
Berner, Logan
Bernhardt‐Römermann, Markus
Bigler, Christof
Bjorkman, Anne D.
Blackman, Chris
Blanco, Carolina
Blonder, Benjamin
Blumenthal, Dana
Bocanegra‐González, Kelly T.
Boeckx, Pascal
Bohlman, Stephanie
Böhning‐Gaese, Katrin
Boisvert‐Marsh, Laura
Bond, William
Bond‐Lamberty, Ben
Boom, Arnoud
Boonman, Coline C. F.
Bordin, Kauane
Boughton, Elizabeth H.
Boukili, Vanessa
Bowman, David M. J. S.
Bravo, Sandra
Brendel, Marco Richard
Broadley, Martin R.
Brown, Kerry A.
Bruelheide, Helge
Brumnich, Federico
Bruun, Hans Henrik
Bruy, David
Buchanan, Serra W.
Bucher, Solveig Franziska
Buchmann, Nina
Buitenwerf, Robert
Bunker, Daniel E.
Bürger, Jana
Burrascano, Sabina
Burslem, David F. R. P.
Butterfield, Bradley J.
Byun, Chaeho
Marques, Marcia
Scalon, Marina C.
Caccianiga, Marco
Cadotte, Marc
Cailleret, Maxime
Camac, James
Camarero, Jesús Julio
Campany, Courtney
Campetella, Giandiego
Campos, Juan Antonio
Cano‐Arboleda, Laura
Canullo, Roberto
Carbognani, Michele
Carvalho, Fabio
Casanoves, Fernando
Castagneyrol, Bastien
Catford, Jane A.
Cavender‐Bares, Jeannine
Cerabolini, Bruno E. L.
Cervellini, Marco
Chacón‐Madrigal, Eduardo
Chapin, Kenneth
Chapin, F. Stuart
Chelli, Stefano
Chen, Si‐Chong
Chen, Anping
Cherubini, Paolo
Chianucci, Francesco
Choat, Brendan
Chung, Kyong‐Sook
Chytrý, Milan
Ciccarelli, Daniela
Coll, Lluís
Collins, Courtney G.
Conti, Luisa
Coomes, David
Cornelissen, Johannes H. C.
Cornwell, William K.
Corona, Piermaria
Coyea, Marie
Craine, Joseph
Craven, Dylan
Cromsigt, Joris P. G. M.
Csecserits, Anikó
Cufar, Katarina
Cuntz, Matthias
Silva, Ana Carolina
Dahlin, Kyla M.
Dainese, Matteo
Dalke, Igor
Dalle Fratte, Michele
Dang‐Le, Anh Tuan
Danihelka, Jirí
Dannoura, Masako
Dawson, Samantha
Beer, Arend Jacobus
De Frutos, Angel
De Long, Jonathan R.
Dechant, Benjamin
Delagrange, Sylvain
Delpierre, Nicolas
Derroire, Géraldine
Dias, Arildo S.
Diaz‐Toribio, Milton Hugo
Dimitrakopoulos, Panayiotis G.
Dobrowolski, Mark
Doktor, Daniel
Dřevojan, Pavel
Dong, Ning
Dransfield, John
Dressler, Stefan
Duarte, Leandro
Ducouret, Emilie
Dullinger, Stefan
Durka, Walter
Duursma, Remko
Dymova, Olga
E‐Vojtkó, Anna
Eckstein, Rolf Lutz
Ejtehadi, Hamid
Elser, James
Emilio, Thaise
Engemann, Kristine
Erfanian, Mohammad Bagher
Erfmeier, Alexandra
Esquivel‐Muelbert, Adriane
Esser, Gerd
Estiarte, Marc
Domingues, Tomas F.
Fagan, William F.
Fagúndez, Jaime
Falster, Daniel S.
Fan, Ying
Fang, Jingyun
Farris, Emmanuele
Fazlioglu, Fatih
Feng, Yanhao
Fernandez‐Mendez, Fernando
Ferrara, Carlotta
Ferreira, Joice
Fidelis, Alessandra
Finegan, Bryan
Firn, Jennifer
Flowers, Timothy J.
Flynn, Dan F. B.
Fontana, Veronika
Forey, Estelle
Forgiarini, Cristiane
François, Louis
Frangipani, Marcelo
Frank, Dorothea
Frenette‐Dussault, Cedric
Freschet, Grégoire T.
Fry, Ellen L.
Fyllas, Nikolaos M.
Mazzochini, Guilherme G.
Gachet, Sophie
Gallagher, Rachael
Ganade, Gislene
Ganga, Francesca
García‐Palacios, Pablo
Gargaglione, Verónica
Garnier, Eric
Garrido, Jose Luis
Gasper, André Luís
Gea‐Izquierdo, Guillermo
Gibson, David
Gillison, Andrew N.
Giroldo, Aelton
Glasenhardt, Mary‐Claire
Gleason, Sean
Gliesch, Mariana
Goldberg, Emma
Göldel, Bastian
Gonzalez‐Akre, Erika
Gonzalez‐Andujar, Jose L.
González‐Melo, Andrés
González‐Robles, Ana
Graae, Bente Jessen
Granda, Elena
Graves, Sarah
Green, Walton A.
Gregor, Thomas
Gross, Nicolas
Guerin, Greg R.
Günther, Angela
Gutiérrez, Alvaro G.
Haddock, Lillie
Haines, Anna
Hall, Jefferson
Hambuckers, Alain
Han, Wenxuan
Harrison, Sandy P.
Hattingh, Wesley
Hawes, Joseph E.
He, Tianhua
He, Pengcheng
Heberling, Jacob Mason
Helm, Aveliina
Hempel, Stefan
Hentschel, Jörn
Hérault, Bruno
Hereş, Ana‐Maria
Herz, Katharina
Heuertz, Myriam
Hickler, Thomas
Hietz, Peter
Higuchi, Pedro
Hipp, Andrew L.
Hirons, Andrew
Hock, Maria
Hogan, James Aaron
Holl, Karen
Honnay, Olivier
Hornstein, Daniel
Hou, Enqing
Hough‐Snee, Nate
Hovstad, Knut Anders
Ichie, Tomoaki
Igić, Boris
Illa, Estela
Isaac, Marney
Ishihara, Masae
Ivanov, Leonid
Ivanova, Larissa
Iversen, Colleen M.
Izquierdo, Jordi
Jackson, Robert B.
Jackson, Benjamin
Jactel, Hervé
Jagodzinski, Andrzej M.
Jandt, Ute
Jansen, Steven
Jenkins, Thomas
Jentsch, Anke
Jespersen, Jens Rasmus Plantener
Jiang, Guo‐Feng
Johansen, Jesper Liengaard
Johnson, David
Jokela, Eric J.
Joly, Carlos Alfredo
Jordan, Gregory J.
Joseph, Grant Stuart
Junaedi, Decky
Junker, Robert R.
Justes, Eric
Kabzems, Richard
Kane, Jeffrey
Kaplan, Zdenek
Kattenborn, Teja
Kavelenova, Lyudmila
Kearsley, Elizabeth
Kempel, Anne
Kenzo, Tanaka
Kerkhoff, Andrew
Khalil, Mohammed I.
Kinlock, Nicole L.
Kissling, Wilm Daniel
Kitajima, Kaoru
Kitzberger, Thomas
Kjøller, Rasmus
Klein, Tamir
Kleyer, Michael
Klimešová, Jitka
Klipel, Joice
Kloeppel, Brian
Klotz, Stefan
Knops, Johannes M. H.
Kohyama, Takashi
Koike, Fumito
Kollmann, Johannes
Komac, Benjamin
Komatsu, Kimberly
König, Christian
Kraft, Nathan J. B.
Kramer, Koen
Kreft, Holger
Kühn, Ingolf
Kumarathunge, Dushan
Kuppler, Jonas
Kurokawa, Hiroko
Kurosawa, Yoko
Kuyah, Shem
Laclau, Jean‐Paul
Lafleur, Benoit
Lallai, Erik
Lamb, Eric
Lamprecht, Andrea
Larkin, Daniel J.
Laughlin, Daniel
Le Bagousse‐Pinguet, Yoann
Maire, Guerric
Roux, Peter C.
Roux, Elizabeth
Lee, Tali
Lens, Frederic
Lewis, Simon L.
Lhotsky, Barbara
Li, Yuanzhi
Li, Xine
Lichstein, Jeremy W.
Liebergesell, Mario
Lim, Jun Ying
Lin, Yan‐Shih
Linares, Juan Carlos
Liu, Chunjiang
Liu, Daijun
Liu, Udayangani
Livingstone, Stuart
Llusià, Joan
Lohbeck, Madelon
López‐García, Álvaro
Lopez‐Gonzalez, Gabriela
Lososová, Zdeňka
Louault, Frédérique
Lukács, Balázs A.
Lukeš, Petr
Luo, Yunjian
Lussu, Michele
Ma, Siyan
Maciel Rabelo Pereira, Camilla
Mack, Michelle
Maire, Vincent
Mäkelä, Annikki
Mäkinen, Harri
Malhado, Ana Claudia Mendes
Mallik, Azim
Manning, Peter
Manzoni, Stefano
Marchetti, Zuleica
Marchino, Luca
Marcilio‐Silva, Vinicius
Marcon, Eric
Marignani, Michela
Markesteijn, Lars
Martin, Adam
Martínez‐Garza, Cristina
Martínez‐Vilalta, Jordi
Mašková, Tereza
Mason, Kelly
Mason, Norman
Massad, Tara Joy
Masse, Jacynthe
Mayrose, Itay
McCarthy, James
McCormack, M. Luke
McCulloh, Katherine
McFadden, Ian R.
McGill, Brian J.
McPartland, Mara Y.
Medeiros, Juliana S.
Medlyn, Belinda
Meerts, Pierre
Mehrabi, Zia
Meir, Patrick
Melo, Felipe P. L.
Mencuccini, Maurizio
Meredieu, Céline
Messier, Julie
Mészáros, Ilona
Metsaranta, Juha
Michaletz, Sean T.
Michelaki, Chrysanthi
Migalina, Svetlana
Milla, Ruben
Miller, Jesse E. D.
Minden, Vanessa
Ming, Ray
Mokany, Karel
Moles, Angela T.
Molnár, Attila
Molofsky, Jane
Molz, Martin
Montgomery, Rebecca A.
Monty, Arnaud
Moravcová, Lenka
Moreno‐Martínez, Alvaro
Moretti, Marco
Mori, Akira S.
Mori, Shigeta
Morris, Dave
Morrison, Jane
Mucina, Ladislav
Mueller, Sandra
Muir, Christopher D.
Müller, Sandra Cristina
Munoz, François
Myers‐Smith, Isla H.
Myster, Randall W.
Nagano, Masahiro
Naidu, Shawna
Narayanan, Ayyappan
Natesan, Balachandran
Negoita, Luka
Nelson, Andrew S.
Neuschulz, Eike Lena
Ni, Jian
Niedrist, Georg
Nieto, Jhon
Niinemets, Ülo
Nolan, Rachael
Nottebrock, Henning
Nouvellon, Yann
Novakovskiy, Alexander
Nystuen, Kristin Odden
O'Grady, Anthony
O'Hara, Kevin
O'Reilly‐Nugent, Andrew
Oakley, Simon
Oberhuber, Walter
Ohtsuka, Toshiyuki
Oliveira, Ricardo
Öllerer, Kinga
Olson, Mark E.
Onipchenko, Vladimir
Onoda, Yusuke
Onstein, Renske E.
Ordonez, Jenny C.
Osada, Noriyuki
Ostonen, Ivika
Ottaviani, Gianluigi
Otto, Sarah
Overbeck, Gerhard E.
Ozinga, Wim A.
Pahl, Anna T.
Paine, C. E. Timothy
Pakeman, Robin J.
Papageorgiou, Aristotelis C.
Parfionova, Evgeniya
Pärtel, Meelis
Patacca, Marco
Paula, Susana
Paule, Juraj
Pauli, Harald
Pausas, Juli G.
Peco, Begoña
Penuelas, Josep
Perea, Antonio
Peri, Pablo Luis
Petisco‐Souza, Ana Carolina
Petraglia, Alessandro
Petritan, Any Mary
Phillips, Oliver L.
Pierce, Simon
Pillar, Valério D.
Pisek, Jan
Pomogaybin, Alexandr
Poorter, Hendrik
Portsmuth, Angelika
Poschlod, Peter
Potvin, Catherine
Pounds, Devon
Powell, A. Shafer
Power, Sally A.
Prinzing, Andreas
Puglielli, Giacomo
Pyšek, Petr
Raevel, Valerie
Rammig, Anja
Ransijn, Johannes
Ray, Courtenay A.
Reich, Peter B.
Reichstein, Markus
Reid, Douglas E. B.
Réjou‐Méchain, Maxime
Dios, Victor Resco
Ribeiro, Sabina
Richardson, Sarah
Riibak, Kersti
Rillig, Matthias C.
Riviera, Fiamma
Robert, Elisabeth M. R.
Roberts, Scott
Robroek, Bjorn
Roddy, Adam
Rodrigues, Arthur Vinicius
Rogers, Alistair
Rollinson, Emily
Rolo, Victor
Römermann, Christine
Ronzhina, Dina
Roscher, Christiane
Rosell, Julieta A.
Rosenfield, Milena Fermina
Rossi, Christian
Roy, David B.
Royer‐Tardif, Samuel
Rüger, Nadja
Ruiz‐Peinado, Ricardo
Rumpf, Sabine B.
Rusch, Graciela M.
Ryo, Masahiro
Sack, Lawren
Saldaña, Angela
Salgado‐Negret, Beatriz
Salguero‐Gomez, Roberto
Santa‐Regina, Ignacio
Santacruz‐García, Ana Carolina
Santos, Joaquim
Sardans, Jordi
Schamp, Brandon
Scherer‐Lorenzen, Michael
Schleuning, Matthias
Schmid, Bernhard
Schmidt, Marco
Schmitt, Sylvain
Schneider, Julio V.
Schowanek, Simon D.
Schrader, Julian
Schrodt, Franziska
Schuldt, Bernhard
Schurr, Frank
Selaya Garvizu, Galia
Semchenko, Marina
Seymour, Colleen
Sfair, Julia C.
Sharpe, Joanne M.
Sheppard, Christine S.
Sheremetiev, Serge
Shiodera, Satomi
Shipley, Bill
Shovon, Tanvir Ahmed
Siebenkäs, Alrun
Sierra, Carlos
Silva, Vasco
Silva, Mateus
Sitzia, Tommaso
Sjöman, Henrik
Slot, Martijn
Smith, Nicholas G.
Sodhi, Darwin
Soltis, Pamela
Soltis, Douglas
Somers, Ben
Sonnier, Grégory
Sørensen, Mia Vedel
Sosinski, Enio Egon
Soudzilovskaia, Nadejda A.
Souza, Alexandre F.
Spasojevic, Marko
Sperandii, Marta Gaia
Stan, Amanda B.
Stegen, James
Steinbauer, Klaus
Stephan, Jörg G.
Sterck, Frank
Stojanovic, Dejan B.
Strydom, Tanya
Suarez, Maria Laura
Svenning, Jens‐Christian
Svitková, Ivana
Svitok, Marek
Svoboda, Miroslav
Swaine, Emily
Swenson, Nathan
Tabarelli, Marcelo
Takagi, Kentaro
Tappeiner, Ulrike
Tarifa, Rubén
Tauugourdeau, Simon
Tavsanoglu, Cagatay
Beest, Mariska
Tedersoo, Leho
Thiffault, Nelson
Thom, Dominik
Thomas, Evert
Thompson, Ken
Thornton, Peter E.
Thuiller, Wilfried
Tichý, Lubomír
Tissue, David
Tjoelker, Mark G.
Tng, David Yue Phin
Tobias, Joseph
Török, Péter
Tarin, Tonantzin
Torres‐Ruiz, José M.
Tóthmérész, Béla
Treurnicht, Martina
Trivellone, Valeria
Trolliet, Franck
Trotsiuk, Volodymyr
Tsakalos, James L.
Tsiripidis, Ioannis
Tysklind, Niklas
Umehara, Toru
Usoltsev, Vladimir
Vadeboncoeur, Matthew
Vaezi, Jamil
Valladares, Fernando
Vamosi, Jana
Bodegom, Peter M.
Breugel, Michiel
Van Cleemput, Elisa
Weg, Martine
Merwe, Stephni
Plas, Fons
Sande, Masha T.
Kleunen, Mark
Van Meerbeek, Koenraad
Vanderwel, Mark
Vanselow, Kim André
Vårhammar, Angelica
Varone, Laura
Vasquez Valderrama, Maribel Yesenia
Vassilev, Kiril
Vellend, Mark
Veneklaas, Erik J.
Verbeeck, Hans
Verheyen, Kris
Vibrans, Alexander
Vieira, Ima
Villacís, Jaime
Violle, Cyrille
Vivek, Pandi
Wagner, Katrin
Waldram, Matthew
Waldron, Anthony
Walker, Anthony P.
Waller, Martyn
Walther, Gabriel
Wang, Han
Wang, Feng
Wang, Weiqi
Watkins, Harry
Watkins, James
Weber, Ulrich
Weedon, James T.
Wei, Liping
Weigelt, Patrick
Weiher, Evan
Wells, Aidan W.
Wellstein, Camilla
Wenk, Elizabeth
Westoby, Mark
Westwood, Alana
White, Philip John
Whitten, Mark
Williams, Mathew
Winkler, Daniel E.
Winter, Klaus
Womack, Chevonne
Wright, Ian J.
Wright, S. Joseph
Wright, Justin
Pinho, Bruno X.
Ximenes, Fabiano
Yamada, Toshihiro
Yamaji, Keiko
Yanai, Ruth
Yankov, Nikolay
Yguel, Benjamin
Zanini, Kátia Janaina
Zanne, Amy E.
Zelený, David
Zhao, Yun‐Peng
Zheng, Jingming
Zheng, Ji
Ziemińska, Kasia
Zirbel, Chad R.
Zizka, Georg
Zo‐Bi, Irié Casimir
Zotz, Gerhard
Wirth, Christian
Pokaż więcej
Temat :
food and beverages
Biology and Life Sciences
Earth and Environmental Sciences
RELATIVE GROWTH-RATE
LITTER DECOMPOSITION
TRY plant trait database
functional diversity
ROOT TRAITS
LEAF PHOTOSYNTHETIC TRAITS
LIFE-HISTORY
FUNCTIONAL TRAITS
data coverage
data representativeness
WOOD DENSITY
COMMUNITY COMPOSITION
INCLINATION ANGLE DISTRIBUTION
CAVElab
data integration
plant traits
GLOBAL PATTERNS
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
TRY plant trait database – enhanced coverage and open access
Autorzy :
Kattge, Jens
Bonisch, Gerhard
Díaz, Sandra
Lavorel, Sandra
Prentice, Iain Colin
Leadley, Paul
Tautenhahn, Susanne
Werner, Gijsbert
Aakala, Tuomas
Abedi, Mehdi
Acosta, Alicia
Adamidis, George
Adamson, Kairi
Aiba, Masahiro
Albert, Cécile
Alcántara, Julio
Alcázar C, Carolina
Aleixo, Izabela
Ali, Hamada
Amiaud, Bernard
Ammer, Christian
Amoroso, Mariano
Anand, Madhur
Anderson, Carolyn
Anten, Niels
Antos, Joseph
Apgaua, Deborah Mattos Guimarães
Ashman, Tia‐Lynn
Asmara, Degi Harja
Asner, Gregory
Aspinwall, Michael
Atkin, Owen
Aubin, Isabelle
Baastrup‐Spohr, Lars
Bahalkeh, Khadijeh
Bahn, Michael
Baker, Timothy
Baker, William
Bakker, Jan
Baldocchi, Dennis
Baltzer, Jennifer
Banerjee, Arindam
Baranger, Anne
Barlow, Jos
Barneche, Diego
Baruch, Zdravko
Bastianelli, Denis
Battles, John
Bauerle, William
Bauters, Marijn
Bazzato, Erika
Beckmann, Michael
Beeckman, Hans
Beierkuhnlein, Carl
Bekker, Renee
Belfry, Gavin
Belluau, Michael
Beloiu, Mirela
Benavides, Raquel
Benomar, Lahcen
Berdugo‐Lattke, Mary Lee
Berenguer, Erika
Bergamin, Rodrigo
Bergmann, Joana
Bergmann Carlucci, Marcos
Berner, Logan
Bernhardt‐Römermann, Markus
Bigler, Christof
Bjorkman, Anne
Blackman, Chris
Blanco, Carolina
Blonder, Benjamin
Blumenthal, Dana
Bocanegra‐González, Kelly
Boeckx, Pascal
Bohlman, Stephanie
Böhning‐Gaese, Katrin
Boisvert‐Marsh, Laura
Bond, William
Bond‐Lamberty, Ben
Boom, Arnoud
Boonman, Coline
Bordin, Kauane
Boughton, Elizabeth
Boukili, Vanessa
Bowman, David
Bravo, Sandra
Brendel, Marco Richard
Broadley, Martin
Brown, Kerry
Bruelheide, Helge
Brumnich, Federico
Bruun, Hans Henrik
BRUY, DAVID
Buchanan, Serra
Bucher, Solveig Franziska
Buchmann, Nina
Buitenwerf, Robert
Bunker, Daniel
Bürger, Jana
Burrascano, Sabina
Burslem, David
Butterfield, Bradley
Byun, Chaeho
Marques, Marcia
Scalon, Marina
Caccianiga, Marco
Cadotte, Marc
Cailleret, Maxime
Camac, James
Camarero, Jesus Julio
Campany, Courtney
Campetella, Giandiego
Campos, Juan Antonio
Cano‐Arboleda, Laura
Canullo, Roberto
Carbognani, Michele
Carvalho, Fabio
Casanoves, Fernando
Castagneyrol, Bastien
Catford, Jane
Cavender‐Bares, Jeannine
Cerabolini, Bruno
Cervellini, Marco
Chacón‐Madrigal, Eduardo
Chapin, Kenneth
Chapin, F. Stuart
Chelli, Stefano
Chen, Si‐Chong
Chen, Anping
Cherubini, Paolo
Chianucci, Francesco
Choat, Brendan
Chung, Kyong‐Sook
Chytrý, Milan
Ciccarelli, Daniela
Coll, Lluis
Collins, Courtney
Conti, Luisa
Coomes, David
Cornelissen, Johannes
Cornwell, William
Corona, Piermaria
Coyea, Marie
Craine, Joseph
Craven, Dylan
Cromsigt, Joris
Csecserits, Anikó
Cufar, Katarina
Cuntz, Matthias
Silva, Ana Carolina
Dahlin, Kyla
Dainese, Matteo
Dalke, Igor
Dalle Fratte, Michele
Dang‐Le, Anh Tuan
Danihelka, Jirí
Dannoura, Masako
Dawson, Samantha
Beer, Arend Jacobus
de Frutos, Angel
De Long, Jonathan
Dechant, Benjamin
Delagrange, Sylvain
Delpierre, Nicolas
Derroire, Géraldine
Dias, Arildo
Diaz‐Toribio, Milton Hugo
Dimitrakopoulos, Panayiotis
Dobrowolski, Mark
Doktor, Daniel
Dřevojan, Pavel
Dong, Ning
Dransfield, John
Dressler, Stefan
Duarte, Leandro
Ducouret, Emilie
Dullinger, Stefan
Durka, Walter
Duursma, Remko
Dymova, Olga
E‐Vojtkó, Anna
Eckstein, Rolf Lutz
Ejtehadi, Hamid
Elser, James
Emilio, Thaise
Engemann, Kristine
Erfanian, Mohammad Bagher
Erfmeier, Alexandra
Esquivel‐Muelbert, Adriane
Esser, Gerd
Estiarte, Marc
Domingues, Tomas
Fagan, William
Fagúndez, Jaime
Falster, Daniel
Fan, Ying
Fang, Jingyun
Farris, Emmanuele
Fazlioglu, Fatih
Feng, Yanhao
Fernandez‐Mendez, Fernando
Ferrara, Carlotta
Ferreira, Joice
Fidelis, Alessandra
Finegan, Bryan
Firn, Jennifer
Flowers, Timothy
Flynn, Dan
Fontana, Veronika
Forey, Estelle
Forgiarini, Cristiane
François, Louis
Frangipani, Marcelo
Frank, Dorothea
Frenette‐Dussault, Cedric
Freschet, Gregoire
Fry, Ellen
Fyllas, Nikolaos
Mazzochini, Guilherme
Gachet, Sophie
Gallagher, Rachael
Ganade, Gislene
Ganga, Francesca
García‐Palacios, Pablo
Gargaglione, Veronica
Garnier, Eric
Garrido, Jose Luis
Gasper, André Luís
Gea‐Izquierdo, Guillermo
Gibson, David
Gillison, Andrew
Giroldo, Aelton
Glasenhardt, Mary‐Claire
Gleason, Sean
Gliesch, Mariana
Goldberg, Emma
Göldel, Bastian
Gonzalez‐Akre, Erika
Gonzalez‐Andujar, Jose
González‐Melo, Andrés
González‐Robles, Ana
Graae, Bente Jessen
Granda, Elena
Graves, Sarah
Green, Walton
Gregor, Thomas
Gross, Nicolas
Guerin, Greg
Günther, Angela
Gutiérrez, Alvaro
Haddock, Lillie
Haines, Anna
Hall, Jefferson
Hambuckers, Alain
Han, Wenxuan
Harrison, Sandy
Hattingh, Wesley
Hawes, Joseph
He, Tianhua
He, Pengcheng
Heberling, Jacob Mason
Helm, Aveliina
Hempel, Stefan
Hentschel, Jörn
Herault, Bruno
Hereş, Ana‐Maria
Herz, Katharina
Heuertz, Myriam
Hickler, Thomas
Hietz, Peter
Higuchi, Pedro
Hipp, Andrew
Hirons, Andrew
Hock, Maria
Hogan, James Aaron
Holl, Karen
Honnay, Olivier
Hornstein, Daniel
Hou, Enqing
Hough‐Snee, Nate
Hovstad, Knut Anders
Ichie, Tomoaki
Igić, Boris
Illa, Estela
Isaac, Marney
Ishihara, Masae
Ivanov, Leonid
Ivanova, Larissa
Iversen, Colleen
Izquierdo, Jordi
Jackson, Robert
Jackson, Benjamin
Jactel, Hervé
Jagodzinski, Andrzej
Jandt, Ute
Jansen, Steven
Jenkins, Thomas
Jentsch, Anke
Jespersen, Jens Rasmus Plantener
Jiang, Guo‐Feng
Johansen, Jesper Liengaard
Johnson, David
Jokela, Eric
Joly, Carlos Alfredo
Jordan, Gregory
Joseph, Grant Stuart
Junaedi, Decky
Junker, Robert
Justes, Eric
Kabzems, Richard
Kane, Jeffrey
Kaplan, Zdenek
Kattenborn, Teja
Kavelenova, Lyudmila
Kearsley, Elizabeth
Kempel, Anne
Kenzo, Tanaka
Kerkhoff, Andrew
Khalil, Mohammed
Kinlock, Nicole
Kissling, Wilm Daniel
Kitajima, Kaoru
Kitzberger, Thomas
Kjøller, Rasmus
Klein, Tamir
Kleyer, Michael
Klimešová, Jitka
Klipel, Joice
Kloeppel, Brian
Klotz, Stefan
Knops, Johannes
Kohyama, Takashi
Koike, Fumito
Kollmann, Johannes
Komac, Benjamin
Komatsu, Kimberly
König, Christian
Kraft, Nathan
Kramer, Koen
Kreft, Holger
Kühn, Ingolf
Kumarathunge, Dushan
Kuppler, Jonas
Kurokawa, Hiroko
Kurosawa, Yoko
Kuyah, Shem
Laclau, Jean‐Paul
Lafleur, Benoit
Lallai, Erik
Lamb, Eric
Lamprecht, Andrea
Larkin, Daniel
Laughlin, Daniel
Le Bagousse‐Pinguet, Yoann
Maire, Guerric
Roux, Peter
Roux, Elizabeth
Lee, Tali
Lens, Frederic
Lewis, Simon
Lhotsky, Barbara
Li, Yuanzhi
Li, Xine
Lichstein, Jeremy
Liebergesell, Mario
Lim, Jun Ying
Lin, Yan‐Shih
Linares, Juan Carlos
Liu, Chunjiang
Liu, Daijun
Liu, Udayangani
Livingstone, Stuart
Llusia, Joan
Lohbeck, Madelon
López‐García, Álvaro
Lopez‐Gonzalez, Gabriela
Lososová, Zdeňka
Louault, Frédérique
Lukács, Balázs
Lukeš, Petr
Luo, Yunjian
Lussu, Michele
Ma, Siyan
Maciel Rabelo Pereira, Camilla
Mack, Michelle
Maire, Vincent
Mäkelä, Annikki
Mäkinen, Harri
Malhado, Ana Claudia Mendes
Mallik, Azim
Manning, Peter
MANZONI, Stefano
Marchetti, Zuleica
Marchino, Luca
Marcilio‐Silva, Vinicius
Marcon, Eric
Marignani, Michela
Markesteijn, Lars
Martin, Adam
Martínez‐Garza, Cristina
Martínez‐Vilalta, Jordi
Mašková, Tereza
Mason, Kelly
Mason, Norman
Massad, Tara Joy
Masse, Jacynthe
Mayrose, Itay
Mccarthy, James
McCormack, M. Luke
McCulloh, Katherine
McFadden, Ian
McGill, Brian
McPartland, Mara
Medeiros, Juliana
Medlyn, Belinda
Meerts, Pierre
Mehrabi, Zia
Meir, Patrick
Melo, Felipe
Mencuccini, Maurizio
Meredieu, Céline
Messier, Julie
Mészáros, Ilona
Metsaranta, Juha
Michaletz, Sean
Michelaki, Chrysanthi
Migalina, Svetlana
Milla, Rubén
Miller, Jesse
Minden, Vanessa
Ming, Ray
Mokany, Karel
Moles, Angela
Molnár, Attila
Molofsky, Jane
Molz, Martin
Montgomery, Rebecca
Monty, Arnaud
Moravcová, Lenka
Moreno‐Martínez, Alvaro
Moretti, Marco
Mori, Akira
Mori, Shigeta
Morris, Dave
Morrison, Jane
Mucina, Ladislav
Mueller, Sandra
Muir, Christopher
Muller, Sandra Cristina
Munoz, François
Myers‐Smith, Isla
Myster, Randall
Nagano, Masahiro
Naidu, Shawna
Narayanan, Ayyappan
Natesan, Balachandran
Negoita, Luka
Nelson, Andrew
Neuschulz, Eike Lena
Ni, Jian
Niedrist, Georg
Nieto, Jhon
Niinemets, Ülo
Nolan, Rachael
Nottebrock, Henning
Nouvellon, Yann
Novakovskiy, Alexander
Nystuen, Kristin Odden
O'Grady, Anthony
O'Hara, Kevin
O'Reilly‐Nugent, Andrew
Oakley, Simon
Oberhuber, Walter
Ohtsuka, Toshiyuki
Oliveira, Ricardo
Öllerer, Kinga
Olson, Mark
Onipchenko, Vladimir
Onoda, Yusuke
Onstein, Renske
Ordoñez, Jenny
Osada, Noriyuki
Ostonen, Ivika
Ottaviani, Gianluigi
Otto, Sarah
Overbeck, Gerhard
Ozinga, Wim
Pahl, Anna
Paine, C.
Pakeman, Robin
Papageorgiou, Aristotelis
Parfionova, Evgeniya
Pärtel, Meelis
Patacca, Marco
Paula, Susana
Paule, Juraj
Pauli, Harald
Pausas, Juli
Peco, Begoña
Peñuelas, Josep
Perea, Antonio
Peri, Pablo Luis
Petisco‐Souza, Ana Carolina
Petraglia, alessandro
Petritan, Any Mary
Phillips, Oliver
Pierce, Simon
Pillar, Valério
Pisek, Jan
Pomogaybin, Alexandr
Poorter, Hendrik
Portsmuth, Angelika
Poschlod, Peter
Potvin, Catherine
Pounds, Devon
Powell, A. Shafer
Power, Sally
Prinzing, Andreas
Puglielli, Giacomo
Pyšek, Petr
Raevel, Valérie
Rammig, Anja
Ransijn, Johannes
Ray, Courtenay
Reich, Peter
Reichstein, Markus
Reid, Douglas
Réjou-Méchain, Maxime
Dios, Victor Resco
Ribeiro, Sabina
Richardson, Sarah
Riibak, Kersti
Rillig, Matthias
Riviera, Fiamma
Robert, Elisabeth
Roberts, Scott
Robroek, Bjorn
Roddy, Adam
Rodrigues, Arthur Vinicius
Rogers, Alistair
Rollinson, Emily
Rolo, Victor
Romermann, Christine
Ronzhina, Dina
Roscher, Christiane
Rosell, Julieta
Rosenfield, Milena Fermina
Rossi, Christian
Roy, David
Royer‐Tardif, Samuel
Rüger, Nadja
Ruiz‐Peinado, Ricardo
Rumpf, Sabine
Rusch, Graciela
Ryo, Masahiro
Sack, Lawren
Saldaña, Angela
Salgado‐Negret, Beatriz
Salguero‐Gomez, Roberto
Santa‐Regina, Ignacio
Santacruz‐García, Ana Carolina
Santos, Joaquim
Sardans, Jordi
Schamp, Brandon
Scherer‐Lorenzen, Michael
Schleuning, Matthias
Schmid, Bernhard
Schmidt, Marco
Schmitt, Sylvain
Schneider, Julio
Schowanek, Simon
Schrader, Julian
Schrodt, Franziska
Schuldt, Bernhard
Schurr, Frank
Selaya Garvizu, Galia
Semchenko, Marina
Seymour, Colleen
Sfair, Julia
Sharpe, Joanne
Sheppard, Christine
Sheremetiev, Serge
Shiodera, Satomi
Shipley, Bill
Shovon, Tanvir Ahmed
Siebenkäs, Alrun
Sierra, Carlos
Silva, Vasco
Silva, Mateus
Sitzia, Tommaso
Sjöman, Henrik
Slot, Martijn
Smith, Nicholas
Sodhi, Darwin
Soltis, Pamela
Soltis, Douglas
Somers, Ben
Sonnier, Grégory
Sørensen, Mia Vedel
Sosinski, Enio Egon
Soudzilovskaia, Nadejda
Souza, Alexandre
Spasojevic, Marko
Sperandii, Marta Gaia
Stan, Amanda
Stegen, James
Steinbauer, Klaus
Stephan, Jörg
Sterck, Frank
Stojanovic, Dejan
Strydom, Tanya
Suarez, Maria Laura
Svenning, Jens‐Christian
Svitková, Ivana
Svitok, Marek
Svoboda, Miroslav
Swaine, Emily
Swenson, Nathan
Tabarelli, Marcelo
Takagi, Kentaro
Tappeiner, Ulrike
Tarifa, Rubén
Tauugourdeau, Simon
Tavsanoglu, Cagatay
Beest, Mariska
Tedersoo, Leho
Thiffault, Nelson
Thom, Dominik
Thomas, Evert
Thompson, Ken
Thornton, Peter
Thuiller, Wilfried
Tichý, Lubomír
Tissue, David
Tjoelker, Mark
Tng, David Yue Phin
Tobias, Joseph
Török, Peter
Tarin, Tonantzin
Torres‐Ruiz, José
Tóthmérész, Béla
Treurnicht, Martina
Trivellone, Valeria
Trolliet, Franck
Trotsiuk, Volodymyr
Tsakalos, James
Tsiripidis, Ioannis
Tysklind, Niklas
Umehara, Toru
Usoltsev, Vladimir
Vadeboncoeur, Matthew
Vaezi, Jamil
Valladares, Fernando
Vamosi, Jana
Bodegom, Peter
Breugel, Michiel
Van Cleemput, Elisa
Weg, Martine
Merwe, Stephni
Plas, Fons
Sande, Masha
Kleunen, Mark
Van Meerbeek, Koenraad
Vanderwel, Mark
Vanselow, Kim André
Varhammar, Angelica
Varone, Laura
Vasquez Valderrama, Maribel Yesenia
Vassilev, Kiril
Vellend, Mark
Veneklaas, Erik
Verbeeck, Hans
Verheyen, Kris
Vibrans, Alexander
Vieira, Ima
Villacís, Jaime
Violle, Cyrille
Vivek, Pandi
Wagner, Katrin
Waldram, Matthew
Waldron, Anthony
Walker, Anthony
Waller, Martyn
Walther, Gabriel
Wang, Han
Wang, Feng
Wang, Weiqi
Watkins, Harry
Watkins, James
Weber, Ulrich
Weedon, James
Wei, Liping
Weigelt, Patrick
Weiher, Evan
Wells, Aidan
Wellstein, Camilla
Wenk, Elizabeth
Westoby, Mark
Westwood, Alana
White, Philip John
Whitten, Mark
Williams, Mathew
Winkler, Daniel
Winter, Klaus
Womack, Chevonne
Wright, Ian
Wright, S. Joseph
Wright, Justin
Pinho, Bruno
Ximenes, Fabiano
Yamada, Toshihiro
Yamaji, Keiko
Yanai, Ruth
Yankov, Nikolay
Yguel, Benjamin
Zanini, Kátia Janaina
Zanne, Amy
Zelený, David
Zhao, Yun‐Peng
Zheng, Jingming
Zheng, Ji
Ziemińska, Kasia
Zirbel, Chad
Zizka, Georg
Zo‐Bi, Irié Casimir
Zotz, Gerhard
Wirth, Christian
Pokaż więcej
Temat :
food and beverages
Functional diversity
[SDV.BID.SPT]Life Sciences [q-bio]/Biodiversity/Systematics, Phylogenetics and taxonomy
Data coverage
Data representativeness
[SDV.BV.BOT]Life Sciences [q-bio]/Vegetal Biology/Botanics
[SDV.EE.ECO]Life Sciences [q-bio]/Ecology, environment/Ecosystems
[SDE.BE]Environmental Sciences/Biodiversity and Ecology
TRY plant trait database
Data integration
Plant traits
Źródło :
Global Change Biology, Wiley, 2020, 26 (1), pp.119-188. ⟨10.1111/gcb.14904⟩
Tytuł :
TRY plant trait database - enhanced coverage and open access
Autorzy :
Kattge, Jens
Boenisch, Gerhard
Diaz, Sandra
Lavorel, Sandra
Prentice, Iain Colin
Leadley, Paul
Tautenhahn, Susanne
Werner, Gijsbert D. A.
Aakala, Tuomas
Abedi, Mehdi
Acosta, Alicia T. R.
Adamidis, George C.
Adamson, Kairi
Aiba, Masahiro
Albert, Cecile H.
Alcantara, Julio M.
Alcazar, Carolina C.
Aleixo, Izabela
Ali, Hamada
Amiaud, Bernard
Ammer, Christian
Amoroso, Mariano M.
Anand, Madhur
Anderson, Carolyn
Anten, Niels
Antos, Joseph
Apgaua, Deborah Mattos Guimaraes
Ashman, Tia-Lynn
Asmara, Degi Harja
Asner, Gregory P.
Aspinwall, Michael
Atkin, Owen
Aubin, Isabelle
Baastrup-Spohr, Lars
Bahalkeh, Khadijeh
Bahn, Michael
Baker, Timothy
Baker, William J.
Bakker, Jan P.
Baldocchi, Dennis
Baltzer, Jennifer
Banerjee, Arindam
Baranger, Anne
Barlow, Jos
Barneche, Diego R.
Baruch, Zdravko
Bastianelli, Denis
Battles, John
Bauerle, William
Bauters, Marijn
Bazzato, Erika
Beckmann, Michael
Beeckman, Hans
Beierkuhnlein, Carl
Bekker, Renee
Belfry, Gavin
Belluau, Michael
Beloiu, Mirela
Benavides, Raquel
Benomar, Lahcen
Berdugo-Lattke, Mary Lee
Berenguer, Erika
Bergamin, Rodrigo
Bergmann, Joana
Carlucci, Marcos Bergmann
Berner, Logan
Bernhardt-Roemermann, Markus
Bigler, Christof
Bjorkman, Anne D.
Blackman, Chris
Blanco, Carolina
Blonder, Benjamin
Blumenthal, Dana
Bocanegra-Gonzalez, Kelly T.
Boeckx, Pascal
Bohlman, Stephanie
Boehning-Gaese, Katrin
Boisvert-Marsh, Laura
Bond, William
Bond-Lamberty, Ben
Boom, Arnoud
Boonman, Coline C. F.
Bordin, Kauane
Boughton, Elizabeth H.
Boukili, Vanessa
Bowman, David M. J. S.
Bravo, Sandra
Brendel, Marco Richard
Broadley, Martin R.
Brown, Kerry A.
Bruelheide, Helge
Brumnich, Federico
Bruun, Hans Henrik
Bruy, David
Buchanan, Serra W.
Bucher, Solveig Franziska
Buchmann, Nina
Buitenwerf, Robert
Bunker, Daniel E.
Buerger, Jana
Burrascano, Sabina
Burslem, David F. R. P.
Butterfield, Bradley J.
Byun, Chaeho
Marques, Marcia
Scalon, Marina C.
Caccianiga, Marco
Cadotte, Marc
Cailleret, Maxime
Camac, James
Julio Camarero, Jesus
Campany, Courtney
Campetella, Giandiego
Campos, Juan Antonio
Cano-Arboleda, Laura
Canullo, Roberto
Carbognani, Michele
Carvalho, Fabio
Casanoves, Fernando
Castagneyrol, Bastien
Catford, Jane A.
Cavender-Bares, Jeannine
Cerabolini, Bruno E. L.
Cervellini, Marco
Chacon-Madrigal, Eduardo
Chapin, Kenneth
Chapin, F. Stuart
Chelli, Stefano
Chen, Si-Chong
Chen, Anping
Cherubini, Paolo
Chianucci, Francesco
Choat, Brendan
Chung, Kyong-Sook
Chytry, Milan
Ciccarelli, Daniela
Coll, Lluis
Collins, Courtney G.
Conti, Luisa
Coomes, David
Cornelissen, Johannes H. C.
Cornwell, William K.
Corona, Piermaria
Coyea, Marie
Craine, Joseph
Craven, Dylan
Cromsigt, Joris P. G. M.
Csecserits, Aniko
Cufar, Katarina
Cuntz, Matthias
da Silva, Ana Carolina
Dahlin, Kyla M.
Dainese, Matteo
Dalke, Igor
Dalle Fratte, Michele
Dang-Le, Anh Tuan
Danihelka, Jiri
Dannoura, Masako
Dawson, Samantha
de Beer, Arend Jacobus
De Frutos, Angel
De Long, Jonathan R.
Dechant, Benjamin
Delagrange, Sylvain
Delpierre, Nicolas
Derroire, Geraldine
Dias, Arildo S.
Diaz-Toribio, Milton Hugo
Dimitrakopoulos, Panayiotis G.
Dobrowolski, Mark
Doktor, Daniel
Drevojan, Pavel
Dong, Ning
Dransfield, John
Dressler, Stefan
Duarte, Leandro
Ducouret, Emilie
Dullinger, Stefan
Durka, Walter
Duursma, Remko
Dymova, Olga
E-Vojtko, Anna
Eckstein, Rolf Lutz
Ejtehadi, Hamid
Elser, James
Emilio, Thaise
Engemann, Kristine
Erfanian, Mohammad Bagher
Erfmeier, Alexandra
Esquivel-Muelbert, Adriane
Esser, Gerd
Estiarte, Marc
Domingues, Tomas F.
Fagan, William F.
Fagundez, Jaime
Falster, Daniel S.
Fan, Ying
Fang, Jingyun
Farris, Emmanuele
Fazlioglu, Fatih
Feng, Yanhao
Fernandez-Mendez, Fernando
Ferrara, Carlotta
Ferreira, Joice
Fidelis, Alessandra
Finegan, Bryan
Firn, Jennifer
Flowers, Timothy J.
Flynn, Dan F. B.
Fontana, Veronika
Forey, Estelle
Forgiarini, Cristiane
Francois, Louis
Frangipani, Marcelo
Frank, Dorothea
Frenette-Dussault, Cedric
Freschet, Gregoire T.
Fry, Ellen L.
Fyllas, Nikolaos M.
Mazzochini, Guilherme G.
Gachet, Sophie
Gallagher, Rachael
Ganade, Gislene
Ganga, Francesca
Garcia-Palacios, Pablo
Gargaglione, Veronica
Garnier, Eric
Luis Garrido, Jose
Luis de Gasper, Andre
Gea-Izquierdo, Guillermo
Gibson, David
Gillison, Andrew N.
Giroldo, Aelton
Glasenhardt, Mary-Claire
Gleason, Sean
Gliesch, Mariana
Goldberg, Emma
Goeldel, Bastian
Gonzalez-Akre, Erika
Gonzalez-Andujar, Jose L.
Gonzalez-Melo, Andres
Gonzalez-Robles, Ana
Graae, Bente Jessen
Granda, Elena
Graves, Sarah
Green, Walton A.
Gregor, Thomas
Gross, Nicolas
Guerin, Greg R.
Guenther, Angela
Gutierrez, Alvaro G.
Haddock, Lillie
Haines, Anna
Hall, Jefferson
Hambuckers, Alain
Han, Wenxuan
Harrison, Sandy P.
Hattingh, Wesley
Hawes, Joseph E.
He, Tianhua
He, Pengcheng
Heberling, Jacob Mason
Helm, Aveliina
Hempel, Stefan
Hentschel, Joern
Herault, Bruno
Heres, Ana-Maria
Herz, Katharina
Heuertz, Myriam
Hickler, Thomas
Hietz, Peter
Higuchi, Pedro
Hipp, Andrew L.
Hirons, Andrew
Hock, Maria
Hogan, James Aaron
Holl, Karen
Honnay, Olivier
Hornstein, Daniel
Hou, Enqing
Hough-Snee, Nate
Hovstad, Knut Anders
Ichie, Tomoaki
Igic, Boris
Illa, Estela
Isaac, Marney
Ishihara, Masae
Ivanov, Leonid
Ivanova, Larissa
Iversen, Colleen M.
Izquierdo, Jordi
Jackson, Robert B.
Jackson, Benjamin
Jactel, Herve
Jagodzinski, Andrzej M.
Jandt, Ute
Jansen, Steven
Jenkins, Thomas
Jentsch, Anke
Jespersen, Jens Rasmus Plantener
Jiang, Guo-Feng
Johansen, Jesper Liengaard
Johnson, David
Jokela, Eric J.
Joly, Carlos Alfredo
Jordan, Gregory J.
Joseph, Grant Stuart
Junaedi, Decky
Junker, Robert R.
Justes, Eric
Kabzems, Richard
Kane, Jeffrey
Kaplan, Zdenek
Kattenborn, Teja
Kavelenova, Lyudmila
Kearsley, Elizabeth
Kempel, Anne
Kenzo, Tanaka
Kerkhoff, Andrew
Khalil, Mohammed I.
Kinlock, Nicole L.
Kissling, Wilm Daniel
Kitajima, Kaoru
Kitzberger, Thomas
Kjoller, Rasmus
Klein, Tamir
Kleyer, Michael
Klimesova, Jitka
Klipel, Joice
Kloeppel, Brian
Klotz, Stefan
Knops, Johannes M. H.
Kohyama, Takashi
Koike, Fumito
Kollmann, Johannes
Komac, Benjamin
Komatsu, Kimberly
Koenig, Christian
Kraft, Nathan J. B.
Kramer, Koen
Kreft, Holger
Kuehn, Ingolf
Kumarathunge, Dushan
Kuppler, Jonas
Kurokawa, Hiroko
Kurosawa, Yoko
Kuyah, Shem
Laclau, Jean-Paul
Lafleur, Benoit
Lallai, Erik
Lamb, Eric
Lamprecht, Andrea
Larkin, Daniel J.
Laughlin, Daniel
Le Bagousse-Pinguet, Yoann
le Maire, Guerric
le Roux, Peter C.
le Roux, Elizabeth
Lee, Tali
Lens, Frederic
Lewis, Simon L.
Lhotsky, Barbara
Li, Yuanzhi
Li, Xine
Lichstein, Jeremy W.
Liebergesell, Mario
Lim, Jun Ying
Lin, Yan-Shih
Linares, Juan Carlos
Liu, Chunjiang
Liu, Daijun
Liu, Udayangani
Livingstone, Stuart
Llusia, Joan
Lohbeck, Madelon
Lopez-Garcia, Alvaro
Lopez-Gonzalez, Gabriela
Lososova, Zdenka
Louault, Frederique
Lukacs, Balazs A.
Lukes, Petr
Luo, Yunjian
Lussu, Michele
Ma, Siyan
Pereira, Camilla Maciel Rabelo
Mack, Michelle
Maire, Vincent
Makela, Annikki
Makinen, Harri
Mendes Malhado, Ana Claudia
Mallik, Azim
Manning, Peter
Manzoni, Stefano
Marchetti, Zuleica
Marchino, Luca
Marcilio-Silva, Vinicius
Marcon, Eric
Marignani, Michela
Markesteijn, Lars
Martin, Adam
Martinez-Garza, Cristina
Martinez-Vilalta, Jordi
Maskova, Tereza
Mason, Kelly
Mason, Norman
Massad, Tara Joy
Masse, Jacynthe
Mayrose, Itay
McCarthy, James
McCormack, M. Luke
McCulloh, Katherine
McFadden, Ian R.
McGill, Brian J.
McPartland, Mara Y.
Medeiros, Juliana S.
Medlyn, Belinda
Meerts, Pierre
Mehrabi, Zia
Meir, Patrick
Melo, Felipe P. L.
Mencuccini, Maurizio
Meredieu, Celine
Messier, Julie
Meszaros, Ilona
Metsaranta, Juha
Michaletz, Sean T.
Michelaki, Chrysanthi
Migalina, Svetlana
Milla, Ruben
Miller, Jesse E. D.
Minden, Vanessa
Ming, Ray
Mokany, Karel
Moles, Angela T.
Molnar V, Attila
Molofsky, Jane
Molz, Martin
Montgomery, Rebecca A.
Monty, Arnaud
Moravcova, Lenka
Moreno-Martinez, Alvaro
Moretti, Marco
Mori, Akira S.
Mori, Shigeta
Morris, Dave
Morrison, Jane
Mucina, Ladislav
Mueller, Sandra
Muir, Christopher D.
Mueller, Sandra Cristina
Munoz, Francois
Myers-Smith, Isla H.
Myster, Randall W.
Nagano, Masahiro
Naidu, Shawna
Narayanan, Ayyappan
Natesan, Balachandran
Negoita, Luka
Nelson, Andrew S.
Neuschulz, Eike Lena
Ni, Jian
Niedrist, Georg
Nieto, Jhon
Niinemets, Ulo
Nolan, Rachael
Nottebrock, Henning
Nouvellon, Yann
Novakovskiy, Alexander
Nystuen, Kristin Odden
O'Grady, Anthony
O'Hara, Kevin
O'Reilly-Nugent, Andrew
Oakley, Simon
Oberhuber, Walter
Ohtsuka, Toshiyuki
Oliveira, Ricardo
Ollerer, Kinga
Olson, Mark E.
Onipchenko, Vladimir
Onoda, Yusuke
Onstein, Renske E.
Ordonez, Jenny C.
Osada, Noriyuki
Ostonen, Ivika
Ottaviani, Gianluigi
Otto, Sarah
Overbeck, Gerhard E.
Ozinga, Wim A.
Pahl, Anna T.
Paine, C. E. Timothy
Pakeman, Robin J.
Papageorgiou, Aristotelis C.
Parfionova, Evgeniya
Paertel, Meelis
Patacca, Marco
Paula, Susana
Paule, Juraj
Pauli, Harald
Pausas, Juli G.
Peco, Begona
Penuelas, Josep
Perea, Antonio
Luis Peri, Pablo
Petisco-Souza, Ana Carolina
Petraglia, Alessandro
Petritan, Any Mary
Phillips, Oliver L.
Pierce, Simon
Pillar, Valerio D.
Pisek, Jan
Pomogaybin, Alexandr
Poorter, Hendrik
Portsmuth, Angelika
Poschlod, Peter
Potvin, Catherine
Pounds, Devon
Powell, A. Shafer
Power, Sally A.
Prinzing, Andreas
Puglielli, Giacomo
Pysek, Petr
Raevel, Valerie
Rammig, Anja
Ransijn, Johannes
Ray, Courtenay A.
Reich, Peter B.
Reichstein, Markus
Reid, Douglas E. B.
Rejou-Mechain, Maxime
Resco de Dios, Victor
Ribeiro, Sabina
Richardson, Sarah
Riibak, Kersti
Rillig, Matthias C.
Riviera, Fiamma
Robert, Elisabeth M. R.
Roberts, Scott
Robroek, Bjorn
Roddy, Adam
Rodrigues, Arthur Vinicius
Rogers, Alistair
Rollinson, Emily
Rolo, Victor
Roemermann, Christine
Ronzhina, Dina
Roscher, Christiane
Rosell, Julieta A.
Rosenfield, Milena Fermina
Rossi, Christian
Roy, David B.
Royer-Tardif, Samuel
Rueger, Nadja
Ruiz-Peinado, Ricardo
Rumpf, Sabine B.
Rusch, Graciela M.
Ryo, Masahiro
Sack, Lawren
Saldana, Angela
Salgado-Negret, Beatriz
Salguero-Gomez, Roberto
Santa-Regina, Ignacio
Carolina Santacruz-Garcia, Ana
Santos, Joaquim
Sardans, Jordi
Schamp, Brandon
Scherer-Lorenzen, Michael
Schleuning, Matthias
Schmid, Bernhard
Schmidt, Marco
Schmitt, Sylvain
Schneider, Julio V.
Schowanek, Simon D.
Schrader, Julian
Schrodt, Franziska
Schuldt, Bernhard
Schurr, Frank
Selaya Garvizu, Galia
Semchenko, Marina
Seymour, Colleen
Sfair, Julia C.
Sharpe, Joanne M.
Sheppard, Christine S.
Sheremetiev, Serge
Shiodera, Satomi
Shipley, Bill
Shovon, Tanvir Ahmed
Siebenkaes, Alrun
Carlos, Sierra
Silva, Vasco
Silva, Mateus
Sitzia, Tommaso
Sjoman, Henrik
Slot, Martijn
Smith, Nicholas G.
Sodhi, Darwin
Soltis, Pamela
Soltis, Douglas
Somers, Ben
Sonnier, Gregory
Sorensen, Mia Vedel
Sosinski Jr., Enio Egon
Soudzilovskaia, Nadejda A.
Souza, Alexandre F.
Spasojevic, Marko
Sperandii, Marta Gaia
Stan, Amanda B.
Stegen, James
Steinbauer, Klaus
Stephan, Jorg G.
Sterck, Frank
Stojanovic, Dejan B.
Strydom, Tanya
Laura Suarez, Maria
Svenning, Jens-Christian
Svitkova, Ivana
Svitok, Marek
Svoboda, Miroslav
Swaine, Emily
Swenson, Nathan
Tabarelli, Marcelo
Takagi, Kentaro
Tappeiner, Ulrike
Tarifa, Ruben
Tauugourdeau, Simon
Tavsanoglu, Cagatay
te Beest, Mariska
Tedersoo, Leho
Thiffault, Nelson
Thom, Dominik
Thomas, Evert
Thompson, Ken
Thornton, Peter E.
Thuiller, Wilfried
Tichy, Lubomir
Tissue, David
Tjoelker, Mark G.
Tng, David Yue Phin
Tobias, Joseph
Torok, Peter
Tarin, Tonantzin
Torres-Ruiz, Jose M.
Tothmeresz, Bela
Treurnicht, Martina
Trivellone, Valeria
Trolliet, Franck
Trotsiuk, Volodymyr
Tsakalos, James L.
Tsiripidis, Ioannis
Tysklind, Niklas
Umehara, Toru
Usoltsev, Vladimir
Vadeboncoeur, Matthew
Vaezi, Jamil
Valladares, Fernando
Vamosi, Jana
van Bodegom, Peter M.
van Breugel, Michiel
Van Cleemput, Elisa
van de Weg, Martine
van der Merwe, Stephni
van der Plas, Fons
van der Sande, Masha T.
van Kleunen, Mark
Van Meerbeek, Koenraad
Vanderwel, Mark
Vanselow, Kim Andre
Varhammar, Angelica
Varone, Laura
Vasquez Valderrama, Maribel Yesenia
Vassilev, Kiril
Vellend, Mark
Veneklaas, Erik J.
Verbeeck, Hans
Verheyen, Kris
Vibrans, Alexander
Vieira, Ima
Villacis, Jaime
Violle, Cyrille
Vivek, Pandi
Wagner, Katrin
Waldram, Matthew
Waldron, Anthony
Walker, Anthony P.
Waller, Martyn
Walther, Gabriel
Wang, Han
Wang, Feng
Wang, Weiqi
Watkins, Harry
Watkins, James
Weber, Ulrich
Weedon, James T.
Wei, Liping
Weigelt, Patrick
Weiher, Evan
Wells, Aidan W.
Wellstein, Camilla
Wenk, Elizabeth
Westoby, Mark
Westwood, Alana
White, Philip John
Whitten, Mark
Williams, Mathew
Winkler, Daniel E.
Winter, Klaus
Womack, Chevonne
Wright, Ian J.
Wright, S. Joseph
Wright, Justin
Pinho, Bruno X.
Ximenes, Fabiano
Yamada, Toshihiro
Yamaji, Keiko
Yanai, Ruth
Yankov, Nikolay
Yguel, Benjamin
Zanini, Katia Janaina
Zanne, Amy E.
Zeleny, David
Zhao, Yun-Peng
Zheng, Jingming
Zheng, Ji
Zieminska, Kasia
Zirbel, Chad R.
Zizka, Georg
Zo-Bi, Irie Casimir
Zotz, Gerhard
Wirth, Christian
Pokaż więcej
Temat :
food and beverages
580 Plants (Botany)
Źródło :
Kattge, Jens; Boenisch, Gerhard; Diaz, Sandra; Lavorel, Sandra; Prentice, Iain Colin; Leadley, Paul; Tautenhahn, Susanne; Werner, Gijsbert D. A.; Aakala, Tuomas; Abedi, Mehdi; Acosta, Alicia T. R.; Adamidis, George C.; Adamson, Kairi; Aiba, Masahiro; Albert, Cecile H.; Alcantara, Julio M.; Alcazar, Carolina C.; Aleixo, Izabela; Ali, Hamada; Amiaud, Bernard; ... (2020). TRY plant trait database - enhanced coverage and open access. Global change biology, 26(1), pp. 119-188. Wiley 10.1111/gcb.14904
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
TRY plant trait database – enhanced coverage and open access
Autorzy :
Kattge, Jens
Bönisch, Gerhard
Díaz, Sandra
Lavorel, Sandra
Prentice, Iain Colin
Leadley, Paul
Tautenhahn, Susanne
Werner, Gijsbert D.A.
Aakala, Tuomas
Abedi, Mehdi
Acosta, Alicia T.R.
Adamidis, George C.
Adamson, Kairi
Aiba, Masahiro
Albert, Cécile H.
Alcántara, Julio M.
Alcázar C, Carolina
Aleixo, Izabela
Ali, Hamada
Amiaud, Bernard
Ammer, Christian
Amoroso, Mariano M.
Anand, Madhur
Anderson, Carolyn
Anten, Niels
Antos, Joseph
Apgaua, Deborah Mattos Guimarães
Ashman, Tia-Lynn
Asmara, Degi Harja
Asner, Gregory P.
Aspinwall, Michael
Atkin, Owen
Aubin, Isabelle
Baastrup-Spohr, Lars
Bahalkeh, Khadijeh
Bahn, Michael
Baker, Timothy
Baker, William J.
Bakker, Jan P.
Baldocchi, Dennis
Baltzer, Jennifer
Banerjee, Arindam
Baranger, Anne
Barlow, Jos
Barneche, Diego R.
Baruch, Zdravko
Bastianelli, Denis
Battles, John
Bauerle, William
Bauters, Marijn
Bazzato, Erika
Beckmann, Michael
Beeckman, Hans
Beierkuhnlein, Carl
Bekker, Renee
Belfry, Gavin
Belluau, Michael
Beloiu, Mirela
Benavides, Raquel
Benomar, Lahcen
Berdugo-Lattke, Mary Lee
Berenguer, Erika
Bergamin, Rodrigo
Bergmann, Joana
Bergmann Carlucci, Marcos
Berner, Logan
Bernhardt-Römermann, Markus
Bigler, Christof
Bjorkman, Anne D.
Blackman, Chris
Blanco, Carolina
Blonder, Benjamin
Blumenthal, Dana
Bocanegra-González, Kelly T.
Boeckx, Pascal
Bohlman, Stephanie
Böhning-Gaese, Katrin
Boisvert-Marsh, Laura
Bond, William
Bond-Lamberty, Ben
Boom, Arnoud
Boonman, Coline C.F.
Bordin, Kauane
Boughton, Elizabeth H.
Boukili, Vanessa
Bowman, David M.J.S.
Bravo, Sandra
Brendel, Marco Richard
Broadley, Martin R.
Brown, Kerry A.
Bruelheide, Helge
Brumnich, Federico
Bruun, Hans Henrik
Bruy, David
Buchanan, Serra W.
Bucher, Solveig Franziska
Buchmann, Nina
Buitenwerf, Robert
Bunker, Daniel E.
Bürger, Jana
Burrascano, Sabina
Burslem, David F.R.P.
Butterfield, Bradley J.
Byun, Chaeho
Marques, Marcia
Scalon, Marina C.
Caccianiga, Marco
Cadotte, Marc
Cailleret, Maxime
Camac, James
Camarero, Jesús Julio
Campany, Courtney
Campetella, Giandiego
Campos, Juan Antonio
Cano-Arboleda, Laura
Canullo, Roberto
Carbognani, Michele
Carvalho, Fabio
Casanoves, Fernando
Castagneyrol, Bastien
Catford, Jane A.
Cavender-Bares, Jeannine
Cerabolini, Bruno E.L.
Cervellini, Marco
Chacón-Madrigal, Eduardo
Chapin, Kenneth
Chapin, F. Stuart
Chelli, Stefano
Chen, Si-Chong
Chen, Anping
Cherubini, Paolo
Chianucci, Francesco
Choat, Brendan
Chung, Kyong-Sook
Chytrý, Milan
Ciccarelli, Daniela
Coll, Lluís
Collins, Courtney G.
Conti, Luisa
Coomes, David
Cornelissen, Johannes H.C.
Cornwell, William K.
Corona, Piermaria
Coyea, Marie
Craine, Joseph
Craven, Dylan
Cromsigt, Joris P.G.M.
Csecserits, Anikó
Cufar, Katarina
Cuntz, Matthias
da Silva, Ana Carolina
Dahlin, Kyla M.
Dainese, Matteo
Dalke, Igor
Dalle Fratte, Michele
Dang-Le, Anh Tuan
Danihelka, Jirí
Dannoura, Masako
Dawson, Samantha
de Beer, Arend Jacobus
De Frutos, Angel
De Long, Jonathan R.
Dechant, Benjamin
Delagrange, Sylvain
Delpierre, Nicolas
Derroire, Géraldine
Dias, Arildo S.
Diaz-Toribio, Milton Hugo
Dimitrakopoulos, Panayiotis G.
Dobrowolski, Mark
Doktor, Daniel
Dřevojan, Pavel
Dong, Ning
Dransfield, John
Dressler, Stefan
Duarte, Leandro
Ducouret, Emilie
Dullinger, Stefan
Durka, Walter
Duursma, Remko
Dymova, Olga
E-Vojtkó, Anna
Eckstein, Rolf Lutz
Ejtehadi, Hamid
Elser, James
Emilio, Thaise
Engemann, Kristine
Erfanian, Mohammad Bagher
Erfmeier, Alexandra
Esquivel-Muelbert, Adriane
Esser, Gerd
Estiarte, Marc
Domingues, Tomas F.
Fagan, William F.
Fagúndez, Jaime
Falster, Daniel S.
Fan, Ying
Fang, Jingyun
Farris, Emmanuele
Fazlioglu, Fatih
Feng, Yanhao
Fernandez-Mendez, Fernando
Ferrara, Carlotta
Ferreira, Joice
Fidelis, Alessandra
Finegan, Bryan
Firn, Jennifer
Flowers, Timothy J.
Flynn, Dan F.B.
Fontana, Veronika
Forey, Estelle
Forgiarini, Cristiane
François, Louis
Frangipani, Marcelo
Frank, Dorothea
Frenette-Dussault, Cedric
Freschet, Grégoire T.
Fry, Ellen L.
Fyllas, Nikolaos M.
Mazzochini, Guilherme G.
Gachet, Sophie
Gallagher, Rachael
Ganade, Gislene
Ganga, Francesca
García-Palacios, Pablo
Gargaglione, Verónica
Garnier, Eric
Garrido, Jose Luis
de Gasper, André Luís
Gea-Izquierdo, Guillermo
Gibson, David
Gillison, Andrew N.
Giroldo, Aelton
Glasenhardt, Mary-Claire
Gleason, Sean
Gliesch, Mariana
Goldberg, Emma
Göldel, Bastian
Gonzalez-Akre, Erika
Gonzalez-Andujar, Jose L.
González-Melo, Andrés
González-Robles, Ana
Graae, Bente Jessen
Granda, Elena
Graves, Sarah
Green, Walton A.
Gregor, Thomas
Gross, Nicolas
Guerin, Greg R.
Günther, Angela
Gutiérrez, Alvaro G.
Haddock, Lillie
Haines, Anna
Hall, Jefferson
Hambuckers, Alain
Han, Wenxuan
Harrison, Sandy P.
Hattingh, Wesley
Hawes, Joseph E.
He, Tianhua
He, Pengcheng
Heberling, Jacob Mason
Helm, Aveliina
Hempel, Stefan
Hentschel, Jörn
Hérault, Bruno
Hereş, Ana-Maria
Herz, Katharina
Heuertz, Myriam
Hickler, Thomas
Hietz, Peter
Higuchi, Pedro
Hipp, Andrew L.
Hirons, Andrew
Hock, Maria
Hogan, James Aaron
Holl, Karen
Honnay, Olivier
Hornstein, Daniel
Hou, Enqing
Hough-Snee, Nate
Hovstad, Knut Anders
Ichie, Tomoaki
Igić, Boris
Illa, Estela
Isaac, Marney
Ishihara, Masae
Ivanov, Leonid
Ivanova, Larissa
Iversen, Colleen M.
Izquierdo, Jordi
Jackson, Robert B.
Jackson, Benjamin
Jactel, Hervé
Jagodzinski, Andrzej M.
Jandt, Ute
Jansen, Steven
Jenkins, Thomas
Jentsch, Anke
Jespersen, Jens Rasmus Plantener
Jiang, Guo-Feng
Johansen, Jesper Liengaard
Johnson, David
Jokela, Eric J.
Joly, Carlos Alfredo
Jordan, Gregory J.
Joseph, Grant Stuart
Junaedi, Decky
Junker, Robert R.
Justes, Eric
Kabzems, Richard
Kane, Jeffrey
Kaplan, Zdenek
Kattenborn, Teja
Kavelenova, Lyudmila
Kearsley, Elizabeth
Kempel, Anne
Kenzo, Tanaka
Kerkhoff, Andrew
Khalil, Mohammed I.
Kinlock, Nicole L.
Kissling, Wilm Daniel
Kitajima, Kaoru
Kitzberger, Thomas
Kjøller, Rasmus
Klein, Tamir
Kleyer, Michael
Klimešová, Jitka
Klipel, Joice
Kloeppel, Brian
Klotz, Stefan
Knops, Johannes M.H.
Kohyama, Takashi
Koike, Fumito
Kollmann, Johannes
Komac, Benjamin
Komatsu, Kimberly
König, Christian
Kraft, Nathan J.B.
Kramer, Koen
Kreft, Holger
Kühn, Ingolf
Kumarathunge, Dushan
Kuppler, Jonas
Kurokawa, Hiroko
Kurosawa, Yoko
Kuyah, Shem
Laclau, Jean-Paul
Lafleur, Benoit
Lallai, Erik
Lamb, Eric
Lamprecht, Andrea
Larkin, Daniel J.
Laughlin, Daniel
Le Bagousse-Pinguet, Yoann
le Maire, Guerric
le Roux, Peter C.
le Roux, Elizabeth
Lee, Tali
Lens, Frederic
Lewis, Simon L.
Lhotsky, Barbara
Li, Yuanzhi
Li, Xine
Lichstein, Jeremy W.
Liebergesell, Mario
Lim, Jun Ying
Lin, Yan-Shih
Linares, Juan Carlos
Liu, Chunjiang
Liu, Daijun
Liu, Udayangani
Livingstone, Stuart
Llusià, Joan
Lohbeck, Madelon
López-García, Álvaro
Lopez-Gonzalez, Gabriela
Lososová, Zdeňka
Louault, Frédérique
Lukács, Balázs A.
Lukeš, Petr
Luo, Yunjian
Lussu, Michele
Ma, Siyan
Maciel Rabelo Pereira, Camilla
Mack, Michelle
Maire, Vincent
Mäkelä, Annikki
Mäkinen, Harri
Malhado, Ana Claudia Mendes
Mallik, Azim
Manning, Peter
Manzoni, Stefano
Marchetti, Zuleica
Marchino, Luca
Marcilio-Silva, Vinicius
Marcon, Eric
Marignani, Michela
Markesteijn, Lars
Martin, Adam
Martínez-Garza, Cristina
Martínez-Vilalta, Jordi
Mašková, Tereza
Mason, Kelly
Mason, Norman
Massad, Tara Joy
Masse, Jacynthe
Mayrose, Itay
McCarthy, James
McCormack, M. Luke
McCulloh, Katherine
McFadden, Ian R.
McGill, Brian J.
McPartland, Mara Y.
Medeiros, Juliana S.
Medlyn, Belinda
Meerts, Pierre
Mehrabi, Zia
Meir, Patrick
Melo, Felipe P.L.
Mencuccini, Maurizio
Meredieu, Céline
Messier, Julie
Mészáros, Ilona
Metsaranta, Juha
Michaletz, Sean T.
Michelaki, Chrysanthi
Migalina, Svetlana
Milla, Ruben
Miller, Jesse E.D.
Minden, Vanessa
Ming, Ray
Mokany, Karel
Moles, Angela T.
Molnár V, Attila
Molofsky, Jane
Molz, Martin
Montgomery, Rebecca A.
Monty, Arnaud
Moravcová, Lenka
Moreno-Martínez, Alvaro
Moretti, Marco
Mori, Akira S.
Mori, Shigeta
Morris, Dave
Morrison, Jane
Mucina, Ladislav
Mueller, Sandra
Muir, Christopher D.
Müller, Sandra Cristina
Munoz, François
Myers-Smith, Isla H.
Myster, Randall W.
Nagano, Masahiro
Naidu, Shawna
Narayanan, Ayyappan
Natesan, Balachandran
Negoita, Luka
Nelson, Andrew S.
Neuschulz, Eike Lena
Ni, Jian
Niedrist, Georg
Nieto, Jhon
Niinemets, Ülo
Nolan, Rachael
Nottebrock, Henning
Nouvellon, Yann
Novakovskiy, Alexander
Network, The Nutrient
Nystuen, Kristin Odden
O'Grady, Anthony
O'Hara, Kevin
O'Reilly-Nugent, Andrew
Oakley, Simon
Oberhuber, Walter
Ohtsuka, Toshiyuki
Oliveira, Ricardo
Öllerer, Kinga
Olson, Mark E.
Onipchenko, Vladimir
Onoda, Yusuke
Onstein, Renske E.
Ordonez, Jenny C.
Osada, Noriyuki
Ostonen, Ivika
Ottaviani, Gianluigi
Otto, Sarah
Overbeck, Gerhard E.
Ozinga, Wim A.
Pahl, Anna T.
Paine, C.E. Timothy
Pakeman, Robin J.
Papageorgiou, Aristotelis C.
Parfionova, Evgeniya
Pärtel, Meelis
Patacca, Marco
Paula, Susana
Paule, Juraj
Pauli, Harald
Pausas, Juli G.
Peco, Begoña
Penuelas, Josep
Perea, Antonio
Peri, Pablo Luis
Petisco-Souza, Ana Carolina
Petraglia, Alessandro
Petritan, Any Mary
Phillips, Oliver L.
Pierce, Simon
Pillar, Valério D.
Pisek, Jan
Pomogaybin, Alexandr
Poorter, Hendrik
Portsmuth, Angelika
Poschlod, Peter
Potvin, Catherine
Pounds, Devon
Powell, A. Shafer
Power, Sally A.
Prinzing, Andreas
Puglielli, Giacomo
Pyšek, Petr
Raevel, Valerie
Rammig, Anja
Ransijn, Johannes
Ray, Courtenay A.
Reich, Peter B.
Reichstein, Markus
Reid, Douglas E.B.
Réjou-Méchain, Maxime
de Dios, Victor Resco
Ribeiro, Sabina
Richardson, Sarah
Riibak, Kersti
Rillig, Matthias C.
Riviera, Fiamma
Robert, Elisabeth M.R.
Roberts, Scott
Robroek, Bjorn
Roddy, Adam
Rodrigues, Arthur Vinicius
Rogers, Alistair
Rollinson, Emily
Rolo, Victor
Römermann, Christine
Ronzhina, Dina
Roscher, Christiane
Rosell, Julieta A.
Rosenfield, Milena Fermina
Rossi, Christian
Roy, David B.
Royer-Tardif, Samuel
Rüger, Nadja
Ruiz-Peinado, Ricardo
Rumpf, Sabine B.
Rusch, Graciela M.
Ryo, Masahiro
Sack, Lawren
Saldaña, Angela
Salgado-Negret, Beatriz
Salguero-Gomez, Roberto
Santa-Regina, Ignacio
Santacruz-García, Ana Carolina
Santos, Joaquim
Sardans, Jordi
Schamp, Brandon
Scherer-Lorenzen, Michael
Schleuning, Matthias
Schmid, Bernhard
Schmidt, Marco
Schmitt, Sylvain
Schneider, Julio V.
Schowanek, Simon D.
Schrader, Julian
Schrodt, Franziska
Schuldt, Bernhard
Schurr, Frank
Selaya Garvizu, Galia
Semchenko, Marina
Seymour, Colleen
Sfair, Julia C.
Sharpe, Joanne M.
Sheppard, Christine S.
Sheremetiev, Serge
Shiodera, Satomi
Shipley, Bill
Shovon, Tanvir Ahmed
Siebenkäs, Alrun
Sierra, Carlos
Silva, Vasco
Silva, Mateus
Sitzia, Tommaso
Sjöman, Henrik
Slot, Martijn
Smith, Nicholas G.
Sodhi, Darwin
Soltis, Pamela
Soltis, Douglas
Somers, Ben
Sonnier, Grégory
Sørensen, Mia Vedel
Sosinski Jr, Enio Egon
Soudzilovskaia, Nadejda A.
Souza, Alexandre F.
Spasojevic, Marko
Sperandii, Marta Gaia
Stan, Amanda B.
Stegen, James
Steinbauer, Klaus
Stephan, Jörg G.
Sterck, Frank
Stojanovic, Dejan B.
Strydom, Tanya
Suarez, Maria Laura
Svenning, Jens-Christian
Svitková, Ivana
Svitok, Marek
Svoboda, Miroslav
Swaine, Emily
Swenson, Nathan
Tabarelli, Marcelo
Takagi, Kentaro
Tappeiner, Ulrike
Tarifa, Rubén
Tauugourdeau, Simon
Tavsanoglu, Cagatay
te Beest, Mariska
Tedersoo, Leho
Thiffault, Nelson
Thom, Dominik
Thomas, Evert
Thompson, Ken
Thornton, Peter E.
Thuiller, Wilfried
Tichý, Lubomír
Tissue, David
Tjoelker, Mark G.
Tng, David Yue Phin
Tobias, Joseph
Török, Péter
Tarin, Tonantzin
Torres-Ruiz, José M.
Tóthmérész, Béla
Treurnicht, Martina
Trivellone, Valeria
Trolliet, Franck
Trotsiuk, Volodymyr
Tsakalos, James L.
Tsiripidis, Ioannis
Tysklind, Niklas
Umehara, Toru
Usoltsev, Vladimir
Vadeboncoeur, Matthew
Vaezi, Jamil
Valladares, Fernando
Vamosi, Jana
van Bodegom, Peter M.
van Breugel, Michiel
Van Cleemput, Elisa
van de Weg, Martine
van der Merwe, Stephni
van der Plas, Fons
van der Sande, Masha T.
van Kleunen, Mark
Van Meerbeek, Koenraad
Vanderwel, Mark
Vanselow, Kim André
Vårhammar, Angelica
Varone, Laura
Vasquez Valderrama, Maribel Yesenia
Vassilev, Kiril
Vellend, Mark
Veneklaas, Erik J.
Verbeeck, Hans
Verheyen, Kris
Vibrans, Alexander
Vieira, Ima
Villacís, Jaime
Violle, Cyrille
Vivek, Pandi
Wagner, Katrin
Waldram, Matthew
Waldron, Anthony
Walker, Anthony P.
Waller, Martyn
Walther, Gabriel
Wang, Han
Wang, Feng
Wang, Weiqi
Watkins, Harry
Watkins, James
Weber, Ulrich
Weedon, James T.
Wei, Liping
Weigelt, Patrick
Weiher, Evan
Wells, Aidan W.
Wellstein, Camilla
Wenk, Elizabeth
Westoby, Mark
Westwood, Alana
White, Philip John
Whitten, Mark
Williams, Mathew
Winkler, Daniel E.
Winter, Klaus
Womack, Chevonne
Wright, Ian J.
Wright, S. Joseph
Wright, Justin
Pinho, Bruno X.
Ximenes, Fabiano
Yamada, Toshihiro
Yamaji, Keiko
Yanai, Ruth
Yankov, Nikolay
Yguel, Benjamin
Zanini, Kátia Janaina
Zanne, Amy E.
Zelený, David
Zhao, Yun-Peng
Zheng, Jingming
Zheng, Ji
Ziemińska, Kasia
Zirbel, Chad R.
Zizka, Georg
Zo-Bi, Irié Casimir
Zotz, Gerhard
Wirth, Christian
Pokaż więcej
Temat :
food and beverages
Biology and Microbiology
Ecology and Environment
Opis pliku :
text
Tytuł :
TRY plant trait database - enhanced coverage and open access
Autorzy :
Kattge, Jens
Bönisch, Gerhard
Díaz, Sandra
Lavorel, Sandra
Prentice, Iain Colin
Leadley, Paul
Tautenhahn, Susanne
Werner, Gijsbert D A
Aakala, Tuomas
Abedi, Mehdi
Acosta, Alicia T R
Adamidis, George C
Adamson, Kairi
Aiba, Masahiro
Albert, Cécile H
Alcántara, Julio M
Alcázar C, Carolina
Aleixo, Izabela
Ali, Hamada
Amiaud, Bernard
Ammer, Christian
Amoroso, Mariano M
Anand, Madhur
Anderson, Carolyn
Anten, Niels
Antos, Joseph
Apgaua, Deborah Mattos Guimarães
Ashman, Tia-Lynn
Asmara, Degi Harja
Asner, Gregory P
Aspinwall, Michael
Atkin, Owen
Aubin, Isabelle
Baastrup-Spohr, Lars
Bahalkeh, Khadijeh
Bahn, Michael
Baker, Timothy
Baker, William J
Bakker, Jan P
Baldocchi, Dennis
Baltzer, Jennifer
Banerjee, Arindam
Baranger, Anne
Barlow, Jos
Barneche, Diego R
Baruch, Zdravko
Bastianelli, Denis
Battles, John
Bauerle, William
Bauters, Marijn
Bazzato, Erika
Beckmann, Michael
Beeckman, Hans
Beierkuhnlein, Carl
Bekker, Renee
Belfry, Gavin
Belluau, Michael
Beloiu, Mirela
Benavides, Raquel
Benomar, Lahcen
Berdugo-Lattke, Mary Lee
Berenguer, Erika
Bergamin, Rodrigo
Bergmann, Joana
Bergmann Carlucci, Marcos
Berner, Logan
Bernhardt-Römermann, Markus
Bigler, Christof
Bjorkman, Anne D
Blackman, Chris
Blanco, Carolina
Blonder, Benjamin
Blumenthal, Dana
Bocanegra-González, Kelly T
Boeckx, Pascal
Bohlman, Stephanie
Böhning-Gaese, Katrin
Boisvert-Marsh, Laura
Bond, William
Bond-Lamberty, Ben
Boom, Arnoud
Boonman, Coline C F
Bordin, Kauane
Boughton, Elizabeth H
Boukili, Vanessa
Bowman, David M J S
Bravo, Sandra
Brendel, Marco Richard
Broadley, Martin R
Brown, Kerry A
Bruelheide, Helge
Brumnich, Federico
Bruun, Hans Henrik
Bruy, David
Buchanan, Serra W
Bucher, Solveig Franziska
Buchmann, Nina
Buitenwerf, Robert
Bunker, Daniel E
Bürger, Jana
Burrascano, Sabina
Burslem, David F R P
Butterfield, Bradley J
Byun, Chaeho
Marques, Marcia
Scalon, Marina C
Caccianiga, Marco
Cadotte, Marc
Cailleret, Maxime
Camac, James
Camarero, Jesús Julio
Campany, Courtney
Campetella, Giandiego
Campos, Juan Antonio
Cano-Arboleda, Laura
Canullo, Roberto
Carbognani, Michele
Carvalho, Fabio
Casanoves, Fernando
Castagneyrol, Bastien
Catford, Jane A
Cavender-Bares, Jeannine
Cerabolini, Bruno E L
Cervellini, Marco
Chacón-Madrigal, Eduardo
Chapin, Kenneth
Chapin, F Stuart
Chelli, Stefano
Chen, Si-Chong
Chen, Anping
Cherubini, Paolo
Chianucci, Francesco
Choat, Brendan
Chung, Kyong-Sook
Chytrý, Milan
Ciccarelli, Daniela
Coll, Lluís
Collins, Courtney G
Conti, Luisa
Coomes, David
Cornelissen, Johannes H C
Cornwell, William K
Corona, Piermaria
Coyea, Marie
Craine, Joseph
Craven, Dylan
Cromsigt, Joris P G M
Csecserits, Anikó
Cufar, Katarina
Cuntz, Matthias
da Silva, Ana Carolina
Dahlin, Kyla M
Dainese, Matteo
Dalke, Igor
Dalle Fratte, Michele
Dang-Le, Anh Tuan
Danihelka, Jirí
Dannoura, Masako
Dawson, Samantha
de Beer, Arend Jacobus
De Frutos, Angel
De Long, Jonathan R
Dechant, Benjamin
Delagrange, Sylvain
Delpierre, Nicolas
Derroire, Géraldine
Dias, Arildo S
Diaz-Toribio, Milton Hugo
Dimitrakopoulos, Panayiotis G
Dobrowolski, Mark
Doktor, Daniel
Dřevojan, Pavel
Dong, Ning
Dransfield, John
Dressler, Stefan
Duarte, Leandro
Ducouret, Emilie
Dullinger, Stefan
Durka, Walter
Duursma, Remko
Dymova, Olga
E-Vojtkó, Anna
Eckstein, Rolf Lutz
Ejtehadi, Hamid
Elser, James
Emilio, Thaise
Engemann, Kristine
Erfanian, Mohammad Bagher
Erfmeier, Alexandra
Esquivel-Muelbert, Adriane
Esser, Gerd
Estiarte, Marc
Domingues, Tomas F
Fagan, William F
Fagúndez, Jaime
Falster, Daniel S
Fan, Ying
Fang, Jingyun
Farris, Emmanuele
Fazlioglu, Fatih
Feng, Yanhao
Fernandez-Mendez, Fernando
Ferrara, Carlotta
Ferreira, Joice
Fidelis, Alessandra
Finegan, Bryan
Firn, Jennifer
Flowers, Timothy J
Flynn, Dan F B
Fontana, Veronika
Forey, Estelle
Forgiarini, Cristiane
François, Louis
Frangipani, Marcelo
Frank, Dorothea
Frenette-Dussault, Cedric
Freschet, Grégoire T
Fry, Ellen L
Fyllas, Nikolaos M
Mazzochini, Guilherme G
Gachet, Sophie
Gallagher, Rachael
Ganade, Gislene
Ganga, Francesca
García-Palacios, Pablo
Gargaglione, Verónica
Garnier, Eric
Garrido, Jose Luis
de Gasper, André Luís
Gea-Izquierdo, Guillermo
Gibson, David
Gillison, Andrew N
Giroldo, Aelton
Glasenhardt, Mary-Claire
Gleason, Sean
Gliesch, Mariana
Goldberg, Emma
Göldel, Bastian
Gonzalez-Akre, Erika
Gonzalez-Andujar, Jose L
González-Melo, Andrés
González-Robles, Ana
Graae, Bente Jessen
Granda, Elena
Graves, Sarah
Green, Walton A
Gregor, Thomas
Gross, Nicolas
Guerin, Greg R
Günther, Angela
Gutiérrez, Alvaro G
Haddock, Lillie
Haines, Anna
Hall, Jefferson
Hambuckers, Alain
Han, Wenxuan
Harrison, Sandy P
Hattingh, Wesley
Hawes, Joseph E
Tianhua, He
Pengcheng, He
Heberling, Jacob Mason
Helm, Aveliina
Hempel, Stefan
Hentschel, Jörn
Hérault, Bruno
Hereş, Ana-Maria
Herz, Katharina
Heuertz, Myriam
Hickler, Thomas
Hietz, Peter
Higuchi, Pedro
Hipp, Andrew L
Hirons, Andrew
Hock, Maria
Hogan, James Aaron
Holl, Karen
Honnay, Olivier
Hornstein, Daniel
Hou, Enqing
Hough-Snee, Nate
Hovstad, Knut Anders
Ichie, Tomoaki
Igić, Boris
Illa, Estela
Isaac, Marney
Ishihara, Masae
Ivanov, Leonid
Ivanova, Larissa
Iversen, Colleen M
Izquierdo, Jordi
Jackson, Robert B
Jackson, Benjamin
Jactel, Hervé
Jagodzinski, Andrzej M
Jandt, Ute
Jansen, Steven
Jenkins, Thomas
Jentsch, Anke
Jespersen, Jens Rasmus Plantener
Jiang, Guo-Feng
Johansen, Jesper Liengaard
Johnson, David
Jokela, Eric J
Joly, Carlos Alfredo
Jordan, Gregory J
Joseph, Grant Stuart
Junaedi, Decky
Junker, Robert R
Justes, Eric
Kabzems, Richard
Kane, Jeffrey
Kaplan, Zdenek
Kattenborn, Teja
Kavelenova, Lyudmila
Kearsley, Elizabeth
Kempel, Anne
Kenzo, Tanaka
Kerkhoff, Andrew
Khalil, Mohammed I
Kinlock, Nicole L
Kissling, Wilm Daniel
Kitajima, Kaoru
Kitzberger, Thomas
Kjøller, Rasmus
Klein, Tamir
Kleyer, Michael
Klimešová, Jitka
Klipel, Joice
Kloeppel, Brian
Klotz, Stefan
Knops, Johannes M H
Kohyama, Takashi
Koike, Fumito
Kollmann, Johannes
Komac, Benjamin
Komatsu, Kimberly
König, Christian
Kraft, Nathan J B
Kramer, Koen
Kreft, Holger
Kühn, Ingolf
Kumarathunge, Dushan
Kuppler, Jonas
Kurokawa, Hiroko
Kurosawa, Yoko
Kuyah, Shem
Laclau, Jean-Paul
Lafleur, Benoit
Lallai, Erik
Lamb, Eric
Lamprecht, Andrea
Larkin, Daniel J
Laughlin, Daniel
Le Bagousse-Pinguet, Yoann
le Maire, Guerric
le Roux, Peter C
le Roux, Elizabeth
Lee, Tali
Lens, Frederic
Lewis, Simon L
Lhotsky, Barbara
Yuanzhi, Li
Xine, Li
Lichstein, Jeremy W
Liebergesell, Mario
Lim, Jun Ying
Lin, Yan-Shih
Linares, Juan Carlos
Liu, Chunjiang
Liu, Daijun
Liu, Udayangani
Livingstone, Stuart
Llusià, Joan
Lohbeck, Madelon
López-García, Álvaro
Lopez-Gonzalez, Gabriela
Lososová, Zdeňka
Louault, Frédérique
Lukács, Balázs A
Lukeš, Petr
Luo, Yunjian
Lussu, Michele
Siyan, Ma
Maciel Rabelo Pereira, Camilla
Mack, Michelle
Maire, Vincent
Mäkelä, Annikki
Mäkinen, Harri
Malhado, Ana Claudia Mendes
Mallik, Azim
Manning, Peter
Manzoni, Stefano
Marchetti, Zuleica
Marchino, Luca
Marcilio-Silva, Vinicius
Marcon, Eric
Marignani, Michela
Markesteijn, Lars
Martin, Adam
Martínez-Garza, Cristina
Martínez-Vilalta, Jordi
Mašková, Tereza
Mason, Kelly
Mason, Norman
Massad, Tara Joy
Masse, Jacynthe
Mayrose, Itay
McCarthy, James
McCormack, M Luke
McCulloh, Katherine
McFadden, Ian R
McGill, Brian J
McPartland, Mara Y
Medeiros, Juliana S
Medlyn, Belinda
Meerts, Pierre
Mehrabi, Zia
Meir, Patrick
Melo, Felipe P L
Mencuccini, Maurizio
Meredieu, Céline
Messier, Julie
Mészáros, Ilona
Metsaranta, Juha
Michaletz, Sean T
Michelaki, Chrysanthi
Migalina, Svetlana
Milla, Ruben
Miller, Jesse E D
Minden, Vanessa
Ming, Ray
Mokany, Karel
Moles, Angela T
Molnár, Attila
Molofsky, Jane
Molz, Martin
Montgomery, Rebecca A
Monty, Arnaud
Moravcová, Lenka
Moreno-Martínez, Alvaro
Moretti, Marco
Mori, Akira S
Mori, Shigeta
Morris, Dave
Morrison, Jane
Mucina, Ladislav
Mueller, Sandra
Muir, Christopher D
Müller, Sandra Cristina
Munoz, François
Myers-Smith, Isla H
Myster, Randall W
Nagano, Masahiro
Naidu, Shawna
Narayanan, Ayyappan
Natesan, Balachandran
Negoita, Luka
Nelson, Andrew S
Neuschulz, Eike Lena
Jian, Ni
Niedrist, Georg
Nieto, Jhon
Niinemets, Ülo
Nolan, Rachael
Nottebrock, Henning
Nouvellon, Yann
Novakovskiy, Alexander
Nystuen, Kristin Odden
O'Grady, Anthony
O'Hara, Kevin
O'Reilly-Nugent, Andrew
Oakley, Simon
Oberhuber, Walter
Ohtsuka, Toshiyuki
Oliveira, Ricardo
Öllerer, Kinga
Olson, Mark E
Onipchenko, Vladimir
Onoda, Yusuke
Onstein, Renske E
Ordonez, Jenny C
Osada, Noriyuki
Ostonen, Ivika
Ottaviani, Gianluigi
Otto, Sarah
Overbeck, Gerhard E
Ozinga, Wim A
Pahl, Anna T
Paine, C E Timothy
Pakeman, Robin J
Papageorgiou, Aristotelis C
Parfionova, Evgeniya
Pärtel, Meelis
Patacca, Marco
Paula, Susana
Paule, Juraj
Pauli, Harald
Pausas, Juli G
Peco, Begoña
Penuelas, Josep
Perea, Antonio
Peri, Pablo Luis
Petisco-Souza, Ana Carolina
Petraglia, Alessandro
Petritan, Any Mary
Phillips, Oliver L
Pierce, Simon
Pillar, Valério D
Pisek, Jan
Pomogaybin, Alexandr
Poorter, Hendrik
Portsmuth, Angelika
Poschlod, Peter
Potvin, Catherine
Pounds, Devon
Powell, A Shafer
Power, Sally A
Prinzing, Andreas
Puglielli, Giacomo
Pyšek, Petr
Raevel, Valerie
Rammig, Anja
Ransijn, Johannes
Ray, Courtenay A
Reich, Peter B
Reichstein, Markus
Reid, Douglas E B
Réjou-Méchain, Maxime
de Dios, Victor Resco
Ribeiro, Sabina
Richardson, Sarah
Riibak, Kersti
Rillig, Matthias C
Riviera, Fiamma
Robert, Elisabeth M R
Roberts, Scott
Robroek, Bjorn
Roddy, Adam
Rodrigues, Arthur Vinicius
Rogers, Alistair
Rollinson, Emily
Rolo, Victor
Römermann, Christine
Ronzhina, Dina
Roscher, Christiane
Rosell, Julieta A
Rosenfield, Milena Fermina
Rossi, Christian
Roy, David B
Royer-Tardif, Samuel
Rüger, Nadja
Ruiz-Peinado, Ricardo
Rumpf, Sabine B
Rusch, Graciela M
Ryo, Masahiro
Sack, Lawren
Saldaña, Angela
Salgado-Negret, Beatriz
Salguero-Gomez, Roberto
Santa-Regina, Ignacio
Santacruz-García, Ana Carolina
Santos, Joaquim
Sardans, Jordi
Schamp, Brandon
Scherer-Lorenzen, Michael
Schleuning, Matthias
Schmid, Bernhard
Schmidt, Marco
Schmitt, Sylvain
Schneider, Julio V
Schowanek, Simon D
Schrader, Julian
Schrodt, Franziska
Schuldt, Bernhard
Schurr, Frank
Selaya Garvizu, Galia
Semchenko, Marina
Seymour, Colleen
Sfair, Julia C
Sharpe, Joanne M
Sheppard, Christine S
Sheremetiev, Serge
Shiodera, Satomi
Shipley, Bill
Shovon, Tanvir Ahmed
Siebenkäs, Alrun
Sierra, Carlos
Silva, Vasco
Silva, Mateus
Sitzia, Tommaso
Sjöman, Henrik
Slot, Martijn
Smith, Nicholas G
Sodhi, Darwin
Soltis, Pamela
Soltis, Douglas
Somers, Ben
Sonnier, Grégory
Sørensen, Mia Vedel
Sosinski, Enio Egon
Soudzilovskaia, Nadejda A
Souza, Alexandre F
Spasojevic, Marko
Sperandii, Marta Gaia
Stan, Amanda B
Stegen, James
Steinbauer, Klaus
Stephan, Jörg G
Sterck, Frank
Stojanovic, Dejan B
Strydom, Tanya
Suarez, Maria Laura
Svenning, Jens-Christian
Svitková, Ivana
Svitok, Marek
Svoboda, Miroslav
Swaine, Emily
Swenson, Nathan
Tabarelli, Marcelo
Takagi, Kentaro
Tappeiner, Ulrike
Tarifa, Rubén
Tauugourdeau, Simon
Tavsanoglu, Cagatay
Te Beest, Mariska
Tedersoo, Leho
Thiffault, Nelson
Thom, Dominik
Thomas, Evert
Thompson, Ken
Thornton, Peter E
Thuiller, Wilfried
Tichý, Lubomír
Tissue, David
Tjoelker, Mark G
Tng, David Yue Phin
Tobias, Joseph
Török, Péter
Tarin, Tonantzin
Torres-Ruiz, José M
Tóthmérész, Béla
Treurnicht, Martina
Trivellone, Valeria
Trolliet, Franck
Trotsiuk, Volodymyr
Tsakalos, James L
Tsiripidis, Ioannis
Tysklind, Niklas
Umehara, Toru
Usoltsev, Vladimir
Vadeboncoeur, Matthew
Vaezi, Jamil
Valladares, Fernando
Vamosi, Jana
van Bodegom, Peter M
van Breugel, Michiel
Van Cleemput, Elisa
van de Weg, Martine
van der Merwe, Stephni
van der Plas, Fons
van der Sande, Masha T
van Kleunen, Mark
Van Meerbeek, Koenraad
Vanderwel, Mark
Vanselow, Kim André
Vårhammar, Angelica
Varone, Laura
Vasquez Valderrama, Maribel Yesenia
Vassilev, Kiril
Vellend, Mark
Veneklaas, Erik J
Verbeeck, Hans
Verheyen, Kris
Vibrans, Alexander
Vieira, Ima
Villacís, Jaime
Violle, Cyrille
Vivek, Pandi
Wagner, Katrin
Waldram, Matthew
Waldron, Anthony
Walker, Anthony P
Waller, Martyn
Walther, Gabriel
Wang, Han
Wang, Feng
Wang, Weiqi
Watkins, Harry
Watkins, James
Weber, Ulrich
Weedon, James T
Wei, Liping
Weigelt, Patrick
Weiher, Evan
Wells, Aidan W
Wellstein, Camilla
Wenk, Elizabeth
Westoby, Mark
Westwood, Alana
White, Philip John
Whitten, Mark
Williams, Mathew
Winkler, Daniel E
Winter, Klaus
Womack, Chevonne
Wright, Ian J
Wright, S Joseph
Wright, Justin
Pinho, Bruno X
Ximenes, Fabiano
Yamada, Toshihiro
Yamaji, Keiko
Yanai, Ruth
Yankov, Nikolay
Yguel, Benjamin
Zanini, Kátia Janaina
Zanne, Amy E
Zelený, David
Zhao, Yun-Peng
Zheng, Jingming
Zheng, Ji
Ziemińska, Kasia
Zirbel, Chad R
Zizka, Georg
Zo-Bi, Irié Casimir
Zotz, Gerhard
Wirth, Christian
Pokaż więcej
Temat :
TRY plant trait database
data coverage
data integration
data representativeness
functional diversity
plant traits
Biodiversity
Ecology
Plants
Access to Information
Ecosystem
Tytuł :
TRY plant trait database - enhanced coverage and open access.
Autorzy :
Kattge, Jens
Bönisch, Gerhard
Díaz, Sandra
Lavorel, Sandra
Prentice, Iain Colin
Leadley, Paul
Tautenhahn, Susanne
Werner, Gijsbert DA
Aakala, Tuomas
Abedi, Mehdi
Acosta, Alicia TR
Adamidis, George C
Adamson, Kairi
Aiba, Masahiro
Albert, Cécile H
Alcántara, Julio M
Alcázar C, Carolina
Aleixo, Izabela
Ali, Hamada
Amiaud, Bernard
Ammer, Christian
Amoroso, Mariano M
Anand, Madhur
Anderson, Carolyn
Anten, Niels
Antos, Joseph
Apgaua, Deborah Mattos Guimarães
Ashman, Tia-Lynn
Asmara, Degi Harja
Asner, Gregory P
Aspinwall, Michael
Atkin, Owen
Aubin, Isabelle
Baastrup-Spohr, Lars
Bahalkeh, Khadijeh
Bahn, Michael
Baker, Timothy
Baker, William J
Bakker, Jan P
Baldocchi, Dennis
Baltzer, Jennifer
Banerjee, Arindam
Baranger, Anne
Barlow, Jos
Barneche, Diego R
Baruch, Zdravko
Bastianelli, Denis
Battles, John
Bauerle, William
Bauters, Marijn
Bazzato, Erika
Beckmann, Michael
Beeckman, Hans
Beierkuhnlein, Carl
Bekker, Renee
Belfry, Gavin
Belluau, Michael
Beloiu, Mirela
Benavides, Raquel
Benomar, Lahcen
Berdugo-Lattke, Mary Lee
Berenguer, Erika
Bergamin, Rodrigo
Bergmann, Joana
Bergmann Carlucci, Marcos
Berner, Logan
Bernhardt-Römermann, Markus
Bigler, Christof
Bjorkman, Anne D
Blackman, Chris
Blanco, Carolina
Blonder, Benjamin
Blumenthal, Dana
Bocanegra-González, Kelly T
Boeckx, Pascal
Bohlman, Stephanie
Böhning-Gaese, Katrin
Boisvert-Marsh, Laura
Bond, William
Bond-Lamberty, Ben
Boom, Arnoud
Boonman, Coline CF
Bordin, Kauane
Boughton, Elizabeth H
Boukili, Vanessa
Bowman, David MJS
Bravo, Sandra
Brendel, Marco Richard
Broadley, Martin R
Brown, Kerry A
Bruelheide, Helge
Brumnich, Federico
Bruun, Hans Henrik
Bruy, David
Buchanan, Serra W
Bucher, Solveig Franziska
Buchmann, Nina
Buitenwerf, Robert
Bunker, Daniel E
Bürger, Jana
Burrascano, Sabina
Burslem, David FRP
Butterfield, Bradley J
Byun, Chaeho
Marques, Marcia
Scalon, Marina C
Caccianiga, Marco
Cadotte, Marc
Cailleret, Maxime
Camac, James
Camarero, Jesús Julio
Campany, Courtney
Campetella, Giandiego
Campos, Juan Antonio
Cano-Arboleda, Laura
Canullo, Roberto
Carbognani, Michele
Carvalho, Fabio
Casanoves, Fernando
Castagneyrol, Bastien
Catford, Jane A
Cavender-Bares, Jeannine
Cerabolini, Bruno EL
Cervellini, Marco
Chacón-Madrigal, Eduardo
Chapin, Kenneth
Chapin, F Stuart
Chelli, Stefano
Chen, Si-Chong
Chen, Anping
Cherubini, Paolo
Chianucci, Francesco
Choat, Brendan
Chung, Kyong-Sook
Chytrý, Milan
Ciccarelli, Daniela
Coll, Lluís
Collins, Courtney G
Conti, Luisa
Coomes, David
Cornelissen, Johannes HC
Cornwell, William K
Corona, Piermaria
Coyea, Marie
Craine, Joseph
Craven, Dylan
Cromsigt, Joris PGM
Csecserits, Anikó
Cufar, Katarina
Cuntz, Matthias
da Silva, Ana Carolina
Dahlin, Kyla M
Dainese, Matteo
Dalke, Igor
Dalle Fratte, Michele
Dang-Le, Anh Tuan
Danihelka, Jirí
Dannoura, Masako
Dawson, Samantha
de Beer, Arend Jacobus
De Frutos, Angel
De Long, Jonathan R
Dechant, Benjamin
Delagrange, Sylvain
Delpierre, Nicolas
Derroire, Géraldine
Dias, Arildo S
Diaz-Toribio, Milton Hugo
Dimitrakopoulos, Panayiotis G
Dobrowolski, Mark
Doktor, Daniel
Dřevojan, Pavel
Dong, Ning
Dransfield, John
Dressler, Stefan
Duarte, Leandro
Ducouret, Emilie
Dullinger, Stefan
Durka, Walter
Duursma, Remko
Dymova, Olga
E-Vojtkó, Anna
Eckstein, Rolf Lutz
Ejtehadi, Hamid
Elser, James
Emilio, Thaise
Engemann, Kristine
Erfanian, Mohammad Bagher
Erfmeier, Alexandra
Esquivel-Muelbert, Adriane
Esser, Gerd
Estiarte, Marc
Domingues, Tomas F
Fagan, William F
Fagúndez, Jaime
Falster, Daniel S
Fan, Ying
Fang, Jingyun
Farris, Emmanuele
Fazlioglu, Fatih
Feng, Yanhao
Fernandez-Mendez, Fernando
Ferrara, Carlotta
Ferreira, Joice
Fidelis, Alessandra
Finegan, Bryan
Firn, Jennifer
Flowers, Timothy J
Flynn, Dan FB
Fontana, Veronika
Forey, Estelle
Forgiarini, Cristiane
François, Louis
Frangipani, Marcelo
Frank, Dorothea
Frenette-Dussault, Cedric
Freschet, Grégoire T
Fry, Ellen L
Fyllas, Nikolaos M
Mazzochini, Guilherme G
Gachet, Sophie
Gallagher, Rachael
Ganade, Gislene
Ganga, Francesca
García-Palacios, Pablo
Gargaglione, Veronica
Garnier, Eric
Garrido, Jose Luis
de Gasper, André Luís
Gea-Izquierdo, Guillermo
Gibson, David
Gillison, Andrew N
Giroldo, Aelton
Glasenhardt, Mary-Claire
Gleason, Sean
Gliesch, Mariana
Goldberg, Emma
Göldel, Bastian
Gonzalez-Akre, Erika
Gonzalez-Andujar, Jose L
González-Melo, Andrés
González-Robles, Ana
Graae, Bente Jessen
Granda, Elena
Graves, Sarah
Green, Walton A
Gregor, Thomas
Gross, Nicolas
Guerin, Greg R
Günther, Angela
Gutiérrez, Alvaro G
Haddock, Lillie
Haines, Anna
Hall, Jefferson
Hambuckers, Alain
Han, Wenxuan
Harrison, Sandy P
Hattingh, Wesley
Hawes, Joseph E
He, Tianhua
He, Pengcheng
Heberling, Jacob Mason
Helm, Aveliina
Hempel, Stefan
Hentschel, Jörn
Hérault, Bruno
Hereş, Ana-Maria
Herz, Katharina
Heuertz, Myriam
Hickler, Thomas
Hietz, Peter
Higuchi, Pedro
Hipp, Andrew L
Hirons, Andrew
Hock, Maria
Hogan, James Aaron
Holl, Karen
Honnay, Olivier
Hornstein, Daniel
Hou, Enqing
Hough-Snee, Nate
Hovstad, Knut Anders
Ichie, Tomoaki
Igić, Boris
Illa, Estela
Isaac, Marney
Ishihara, Masae
Ivanov, Leonid
Ivanova, Larissa
Iversen, Colleen M
Izquierdo, Jordi
Jackson, Robert B
Jackson, Benjamin
Jactel, Hervé
Jagodzinski, Andrzej M
Jandt, Ute
Jansen, Steven
Jenkins, Thomas
Jentsch, Anke
Jespersen, Jens Rasmus Plantener
Jiang, Guo-Feng
Johansen, Jesper Liengaard
Johnson, David
Jokela, Eric J
Joly, Carlos Alfredo
Jordan, Gregory J
Joseph, Grant Stuart
Junaedi, Decky
Junker, Robert R
Justes, Eric
Kabzems, Richard
Kane, Jeffrey
Kaplan, Zdenek
Kattenborn, Teja
Kavelenova, Lyudmila
Kearsley, Elizabeth
Kempel, Anne
Kenzo, Tanaka
Kerkhoff, Andrew
Khalil, Mohammed I
Kinlock, Nicole L
Kissling, Wilm Daniel
Kitajima, Kaoru
Kitzberger, Thomas
Kjøller, Rasmus
Klein, Tamir
Kleyer, Michael
Klimešová, Jitka
Klipel, Joice
Kloeppel, Brian
Klotz, Stefan
Knops, Johannes MH
Kohyama, Takashi
Koike, Fumito
Kollmann, Johannes
Komac, Benjamin
Komatsu, Kimberly
König, Christian
Kraft, Nathan JB
Kramer, Koen
Kreft, Holger
Kühn, Ingolf
Kumarathunge, Dushan
Kuppler, Jonas
Kurokawa, Hiroko
Kurosawa, Yoko
Kuyah, Shem
Laclau, Jean-Paul
Lafleur, Benoit
Lallai, Erik
Lamb, Eric
Lamprecht, Andrea
Larkin, Daniel J
Laughlin, Daniel
Le Bagousse-Pinguet, Yoann
le Maire, Guerric
le Roux, Peter C
le Roux, Elizabeth
Lee, Tali
Lens, Frederic
Lewis, Simon L
Lhotsky, Barbara
Li, Yuanzhi
Li, Xine
Lichstein, Jeremy W
Liebergesell, Mario
Lim, Jun Ying
Lin, Yan-Shih
Linares, Juan Carlos
Liu, Chunjiang
Liu, Daijun
Liu, Udayangani
Livingstone, Stuart
Llusià, Joan
Lohbeck, Madelon
López-García, Álvaro
Lopez-Gonzalez, Gabriela
Lososová, Zdeňka
Louault, Frédérique
Lukács, Balázs A
Lukeš, Petr
Luo, Yunjian
Lussu, Michele
Ma, Siyan
Maciel Rabelo Pereira, Camilla
Mack, Michelle
Maire, Vincent
Mäkelä, Annikki
Mäkinen, Harri
Malhado, Ana Claudia Mendes
Mallik, Azim
Manning, Peter
Manzoni, Stefano
Marchetti, Zuleica
Marchino, Luca
Marcilio-Silva, Vinicius
Marcon, Eric
Marignani, Michela
Markesteijn, Lars
Martin, Adam
Martínez-Garza, Cristina
Martínez-Vilalta, Jordi
Mašková, Tereza
Mason, Kelly
Mason, Norman
Massad, Tara Joy
Masse, Jacynthe
Mayrose, Itay
McCarthy, James
McCormack, M Luke
McCulloh, Katherine
McFadden, Ian R
McGill, Brian J
McPartland, Mara Y
Medeiros, Juliana S
Medlyn, Belinda
Meerts, Pierre
Mehrabi, Zia
Meir, Patrick
Melo, Felipe PL
Mencuccini, Maurizio
Meredieu, Céline
Messier, Julie
Mészáros, Ilona
Metsaranta, Juha
Michaletz, Sean T
Michelaki, Chrysanthi
Migalina, Svetlana
Milla, Ruben
Miller, Jesse ED
Minden, Vanessa
Ming, Ray
Mokany, Karel
Moles, Angela T
Molnár, Attila
Molofsky, Jane
Molz, Martin
Montgomery, Rebecca A
Monty, Arnaud
Moravcová, Lenka
Moreno-Martínez, Alvaro
Moretti, Marco
Mori, Akira S
Mori, Shigeta
Morris, Dave
Morrison, Jane
Mucina, Ladislav
Mueller, Sandra
Muir, Christopher D
Müller, Sandra Cristina
Munoz, François
Myers-Smith, Isla H
Myster, Randall W
Nagano, Masahiro
Naidu, Shawna
Narayanan, Ayyappan
Natesan, Balachandran
Negoita, Luka
Nelson, Andrew S
Neuschulz, Eike Lena
Ni, Jian
Niedrist, Georg
Nieto, Jhon
Niinemets, Ülo
Nolan, Rachael
Nottebrock, Henning
Nouvellon, Yann
Novakovskiy, Alexander
Nutrient Network
Nystuen, Kristin Odden
O&apos
Oakley, Simon
Oberhuber, Walter
Ohtsuka, Toshiyuki
Oliveira, Ricardo
Öllerer, Kinga
Olson, Mark E
Onipchenko, Vladimir
Onoda, Yusuke
Onstein, Renske E
Ordonez, Jenny C
Osada, Noriyuki
Ostonen, Ivika
Ottaviani, Gianluigi
Otto, Sarah
Overbeck, Gerhard E
Ozinga, Wim A
Pahl, Anna T
Paine, CE Timothy
Pakeman, Robin J
Papageorgiou, Aristotelis C
Parfionova, Evgeniya
Pärtel, Meelis
Patacca, Marco
Paula, Susana
Paule, Juraj
Pauli, Harald
Pausas, Juli G
Peco, Begoña
Penuelas, Josep
Perea, Antonio
Peri, Pablo Luis
Petisco-Souza, Ana Carolina
Petraglia, Alessandro
Petritan, Any Mary
Phillips, Oliver L
Pierce, Simon
Pillar, Valério D
Pisek, Jan
Pomogaybin, Alexandr
Poorter, Hendrik
Portsmuth, Angelika
Poschlod, Peter
Potvin, Catherine
Pounds, Devon
Powell, A Shafer
Power, Sally A
Prinzing, Andreas
Puglielli, Giacomo
Pyšek, Petr
Raevel, Valerie
Rammig, Anja
Ransijn, Johannes
Ray, Courtenay A
Reich, Peter B
Reichstein, Markus
Reid, Douglas EB
Réjou-Méchain, Maxime
de Dios, Victor Resco
Ribeiro, Sabina
Richardson, Sarah
Riibak, Kersti
Rillig, Matthias C
Riviera, Fiamma
Robert, Elisabeth MR
Roberts, Scott
Robroek, Bjorn
Roddy, Adam
Rodrigues, Arthur Vinicius
Rogers, Alistair
Rollinson, Emily
Rolo, Victor
Römermann, Christine
Ronzhina, Dina
Roscher, Christiane
Rosell, Julieta A
Rosenfield, Milena Fermina
Rossi, Christian
Roy, David B
Royer-Tardif, Samuel
Rüger, Nadja
Ruiz-Peinado, Ricardo
Rumpf, Sabine B
Rusch, Graciela M
Ryo, Masahiro
Sack, Lawren
Saldaña, Angela
Salgado-Negret, Beatriz
Salguero-Gomez, Roberto
Santa-Regina, Ignacio
Santacruz-García, Ana Carolina
Santos, Joaquim
Sardans, Jordi
Schamp, Brandon
Scherer-Lorenzen, Michael
Schleuning, Matthias
Schmid, Bernhard
Schmidt, Marco
Schmitt, Sylvain
Schneider, Julio V
Schowanek, Simon D
Schrader, Julian
Schrodt, Franziska
Schuldt, Bernhard
Schurr, Frank
Selaya Garvizu, Galia
Semchenko, Marina
Seymour, Colleen
Sfair, Julia C
Sharpe, Joanne M
Sheppard, Christine S
Sheremetiev, Serge
Shiodera, Satomi
Shipley, Bill
Shovon, Tanvir Ahmed
Siebenkäs, Alrun
Sierra, Carlos
Silva, Vasco
Silva, Mateus
Sitzia, Tommaso
Sjöman, Henrik
Slot, Martijn
Smith, Nicholas G
Sodhi, Darwin
Soltis, Pamela
Soltis, Douglas
Somers, Ben
Sonnier, Grégory
Sørensen, Mia Vedel
Sosinski, Enio Egon
Soudzilovskaia, Nadejda A
Souza, Alexandre F
Spasojevic, Marko
Sperandii, Marta Gaia
Stan, Amanda B
Stegen, James
Steinbauer, Klaus
Stephan, Jörg G
Sterck, Frank
Stojanovic, Dejan B
Strydom, Tanya
Suarez, Maria Laura
Svenning, Jens-Christian
Svitková, Ivana
Svitok, Marek
Svoboda, Miroslav
Swaine, Emily
Swenson, Nathan
Tabarelli, Marcelo
Takagi, Kentaro
Tappeiner, Ulrike
Tarifa, Rubén
Tauugourdeau, Simon
Tavsanoglu, Cagatay
Te Beest, Mariska
Tedersoo, Leho
Thiffault, Nelson
Thom, Dominik
Thomas, Evert
Thompson, Ken
Thornton, Peter E
Thuiller, Wilfried
Tichý, Lubomír
Tissue, David
Tjoelker, Mark G
Tng, David Yue Phin
Tobias, Joseph
Török, Péter
Tarin, Tonantzin
Torres-Ruiz, José M
Tóthmérész, Béla
Treurnicht, Martina
Trivellone, Valeria
Trolliet, Franck
Trotsiuk, Volodymyr
Tsakalos, James L
Tsiripidis, Ioannis
Tysklind, Niklas
Umehara, Toru
Usoltsev, Vladimir
Vadeboncoeur, Matthew
Vaezi, Jamil
Valladares, Fernando
Vamosi, Jana
van Bodegom, Peter M
van Breugel, Michiel
Van Cleemput, Elisa
van de Weg, Martine
van der Merwe, Stephni
van der Plas, Fons
van der Sande, Masha T
van Kleunen, Mark
Van Meerbeek, Koenraad
Vanderwel, Mark
Vanselow, Kim André
Vårhammar, Angelica
Varone, Laura
Vasquez Valderrama, Maribel Yesenia
Vassilev, Kiril
Vellend, Mark
Veneklaas, Erik J
Verbeeck, Hans
Verheyen, Kris
Vibrans, Alexander
Vieira, Ima
Villacís, Jaime
Violle, Cyrille
Vivek, Pandi
Wagner, Katrin
Waldram, Matthew
Waldron, Anthony
Walker, Anthony P
Waller, Martyn
Walther, Gabriel
Wang, Han
Wang, Feng
Wang, Weiqi
Watkins, Harry
Watkins, James
Weber, Ulrich
Weedon, James T
Wei, Liping
Weigelt, Patrick
Weiher, Evan
Wells, Aidan W
Wellstein, Camilla
Wenk, Elizabeth
Westoby, Mark
Westwood, Alana
White, Philip John
Whitten, Mark
Williams, Mathew
Winkler, Daniel E
Winter, Klaus
Womack, Chevonne
Wright, Ian J
Wright, S Joseph
Wright, Justin
Pinho, Bruno X
Ximenes, Fabiano
Yamada, Toshihiro
Yamaji, Keiko
Yanai, Ruth
Yankov, Nikolay
Yguel, Benjamin
Zanini, Kátia Janaina
Zanne, Amy E
Zelený, David
Zhao, Yun-Peng
Zheng, Jingming
Zheng, Ji
Ziemińska, Kasia
Zirbel, Chad R
Zizka, Georg
Zo-Bi, Irié Casimir
Zotz, Gerhard
Wirth, Christian
Pokaż więcej
Temat :
food and beverages
functional diversity
data coverage
data representativeness
TRY plant trait database
data integration
plant traits
Opis pliku :
Print-Electronic

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies