Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Byszuk, A."" wg kryterium: Autor


Tytuł:
Erratum: Measurement of prompt and nonprompt charmonium suppression in PbPb collisions at 5.02 TeV
Autorzy:
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
F. Ambrogi
E. Asilar
T. Bergauer
J. Brandstetter
E. Brondolin
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
M. Flechl
M. Friedl
R. Frühwirth
V. M. Ghete
J. Grossmann
J. Hrubec
M. Jeitler
A. König
N. Krammer
I. Krätschmer
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
E. Pree
N. Rad
H. Rohringer
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
D. Spitzbart
W. Waltenberger
J. Wittmann
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
V. Mossolov
J. Suarez Gonzalez
E. A. De Wolf
D. Di Croce
X. Janssen
J. Lauwers
M. Van De Klundert
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
N. Van Remortel
S. Abu Zeid
F. Blekman
J. D’Hondt
I. De Bruyn
J. De Clercq
K. Deroover
G. Flouris
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
L. Moreels
Q. Python
K. Skovpen
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
I. Van Parijs
D. Beghin
B. Bilin
H. Brun
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
H. Delannoy
B. Dorney
G. Fasanella
L. Favart
R. Goldouzian
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
T. Lenzi
J. Luetic
T. Maerschalk
A. Marinov
T. Seva
E. Starling
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
R. Yonamine
F. Zenoni
T. Cornelis
D. Dobur
A. Fagot
M. Gul
I. Khvastunov
D. Poyraz
C. Roskas
S. Salva
M. Tytgat
W. Verbeke
N. Zaganidis
H. Bakhshiansohi
O. Bondu
S. Brochet
G. Bruno
C. Caputo
A. Caudron
P. David
S. De Visscher
C. Delaere
M. Delcourt
B. Francois
A. Giammanco
M. Komm
G. Krintiras
V. Lemaitre
A. Magitteri
A. Mertens
M. Musich
K. Piotrzkowski
L. Quertenmont
A. Saggio
M. Vidal Marono
S. Wertz
J. Zobec
W. L. Aldá Júnior
F. L. Alves
G. A. Alves
L. Brito
M. Correa Martins Junior
C. Hensel
A. Moraes
M. E. Pol
P. Rebello Teles
E. Belchior Batista Das Chagas
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
L. M. Huertas Guativa
H. Malbouisson
M. Melo De Almeida
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
A. Sznajder
M. Thiel
E. J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
S. Ahuja
C. A. Bernardes
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
D. Romero Abad
J. C. Ruiz Vargas
A. Aleksandrov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
W. Fang
X. Gao
L. Yuan
M. Ahmad
J. G. Bian
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
Y. Chen
C. H. Jiang
D. Leggat
H. Liao
Z. Liu
F. Romeo
S. M. Shaheen
A. Spiezia
J. Tao
C. Wang
Z. Wang
E. Yazgan
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
Y. Ban
G. Chen
J. Li
Q. Li
S. Liu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Z. Xu
F. Zhang
Y. Wang
C. Avila
A. Cabrera
C. A. Carrillo Montoya
L. F. Chaparro Sierra
C. Florez
C. F. González Hernández
J. D. Ruiz Alvarez
M. A. Segura Delgado
B. Courbon
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
P. M. Ribeiro Cipriano
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
K. Kadija
B. Mesic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
M. Finger
E. Carrera Jarrin
M. A. Mahmoud
Y. Mohammed
E. Salama
R. K. Dewanjee
M. Kadastik
L. Perrini
M. Raidal
A. Tiko
C. Veelken
P. Eerola
H. Kirschenmann
J. Pekkanen
M. Voutilainen
J. Havukainen
J. K. Heikkilä
T. Järvinen
V. Karimäki
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
P. Luukka
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
T. Tuuva
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
S. Ghosh
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
I. Kucher
C. Leloup
E. Locci
M. Machet
J. Malcles
G. Negro
J. Rander
A. Rosowsky
M.Ö. Sahin
M. Titov
A. Abdulsalam
C. Amendola
I. Antropov
S. Baffioni
F. Beaudette
P. Busson
L. Cadamuro
C. Charlot
R. Granier de Cassagnac
M. Jo
S. Lisniak
A. Lobanov
J. Martin Blanco
M. Nguyen
C. Ochando
G. Ortona
P. Paganini
P. Pigard
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. G. Stahl Leiton
T. Strebler
Y. Yilmaz
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
J.-M. Brom
M. Buttignol
E. C. Chabert
N. Chanon
C. Collard
E. Conte
X. Coubez
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
M. Jansová
A.-C. Le Bihan
N. Tonon
P. Van Hove
S. Gadrat
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
R. Chierici
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
L. Finco
S. Gascon
M. Gouzevitch
G. Grenier
B. Ille
F. Lagarde
I. B. Laktineh
M. Lethuillier
L. Mirabito
A. L. Pequegnot
S. Perries
A. Popov
V. Sordini
M. Vander Donckt
S. Viret
T. Toriashvili
Z. Tsamalaidze
C. Autermann
L. Feld
M. K. Kiesel
K. Klein
M. Lipinski
M. Preuten
C. Schomakers
J. Schulz
M. Teroerde
V. Zhukov
A. Albert
E. Dietz-Laursonn
D. Duchardt
M. Endres
M. Erdmann
S. Erdweg
T. Esch
R. Fischer
A. Güth
M. Hamer
T. Hebbeker
C. Heidemann
K. Hoepfner
S. Knutzen
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
S. Mukherjee
T. Pook
M. Radziej
H. Reithler
M. Rieger
F. Scheuch
D. Teyssier
S. Thüer
G. Flügge
B. Kargoll
T. Kress
A. Künsken
T. Müller
A. Nehrkorn
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
A. Stahl
M. Aldaya Martin
T. Arndt
C. Asawatangtrakuldee
K. Beernaert
O. Behnke
U. Behrens
A. Bermúdez Martínez
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
A. Campbell
P. Connor
C. Contreras-Campana
F. Costanza
C. Diez Pardos
G. Eckerlin
D. Eckstein
T. Eichhorn
E. Eren
E. Gallo
J. Garay Garcia
A. Geiser
J. M. Grados Luyando
A. Grohsjean
P. Gunnellini
M. Guthoff
A. Harb
J. Hauk
M. Hempel
H. Jung
M. Kasemann
J. Keaveney
C. Kleinwort
I. Korol
D. Krücker
W. Lange
A. Lelek
T. Lenz
J. Leonard
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
A. B. Meyer
G. Mittag
J. Mnich
A. Mussgiller
E. Ntomari
D. Pitzl
A. Raspereza
M. Savitskyi
P. Saxena
R. Shevchenko
N. Stefaniuk
G. P. Van Onsem
R. Walsh
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
O. Zenaiev
R. Aggleton
S. Bein
V. Blobel
M. Centis Vignali
T. Dreyer
E. Garutti
D. Gonzalez
J. Haller
A. Hinzmann
M. Hoffmann
A. Karavdina
R. Klanner
R. Kogler
N. Kovalchuk
S. Kurz
T. Lapsien
D. Marconi
M. Meyer
M. Niedziela
D. Nowatschin
F. Pantaleo
T. Peiffer
A. Perieanu
C. Scharf
P. Schleper
A. Schmidt
S. Schumann
J. Schwandt
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
F. M. Stober
M. Stöver
H. Tholen
D. Troendle
E. Usai
A. Vanhoefer
B. Vormwald
M. Akbiyik
C. Barth
M. Baselga
S. Baur
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
F. Colombo
W. De Boer
A. Dierlamm
N. Faltermann
B. Freund
R. Friese
M. Giffels
M. A. Harrendorf
F. Hartmann
S. M. Heindl
U. Husemann
F. Kassel
S. Kudella
H. Mildner
M. U. Mozer
Th. Müller
M. Plagge
G. Quast
K. Rabbertz
M. Schröder
I. Shvetsov
G. Sieber
H. J. Simonis
R. Ulrich
S. Wayand
M. Weber
T. Weiler
S. Williamson
C. Wöhrmann
R. Wolf
G. Anagnostou
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
I. Topsis-Giotis
G. Karathanasis
S. Kesisoglou
A. Panagiotou
N. Saoulidou
K. Kousouris
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
N. Manthos
I. Papadopoulos
E. Paradas
J. Strologas
F. A. Triantis
D. Tsitsonis
M. Csanad
N. Filipovic
G. Pasztor
O. Surányi
G. I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
Á. Hunyadi
F. Sikler
V. Veszpremi
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
A. Makovec
J. Molnar
Z. Szillasi
M. Bartók
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
S. Bahinipati
S. Bhowmik
P. Mal
K. Mandal
A. Nayak
D. K. Sahoo
N. Sahoo
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
R. Chawla
N. Dhingra
A. Kaur
M. Kaur
S. Kaur
R. Kumar
P. Kumari
A. Mehta
J. B. Singh
G. Walia
Ashok Kumar
Aashaq Shah
A. Bhardwaj
S. Chauhan
B. C. Choudhary
R. B. Garg
S. Keshri
A. Kumar
S. Malhotra
M. Naimuddin
K. Ranjan
R. Sharma
R. Bhardwaj
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
U. Bhawandeep
S. Dey
S. Dutt
S. Dutta
N. Majumdar
A. Modak
K. Mondal
S. Mukhopadhyay
S. Nandan
A. Purohit
A. Roy
S. Roy Chowdhury
S. Sarkar
M. Sharan
S. Thakur
P. K. Behera
R. Chudasama
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
A. K. Mohanty
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
A. Topkar
T. Aziz
S. Dugad
B. Mahakud
S. Mitra
G. B. Mohanty
N. Sur
B. Sutar
S. Banerjee
S. Chatterjee
P. Das
M. Guchait
Sa. Jain
S. Kumar
M. Maity
G. Majumder
K. Mazumdar
T. Sarkar
N. Wickramage
S. Dube
V. Hegde
A. Kapoor
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
S. Sharma
S. Chenarani
E. Eskandari Tadavani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Naseri
S. Paktinat Mehdiabadi
F. Rezaei Hosseinabadi
B. Safarzadeh
M. Zeinali
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
C. Calabria
A. Colaleo
D. Creanza
L. Cristella
N. De Filippis
M. De Palma
F. Errico
L. Fiore
G. Iaselli
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
G. Miniello
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
R. Radogna
A. Ranieri
G. Selvaggi
A. Sharma
L. Silvestris
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
S. S. Chhibra
G. Codispoti
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
F. Fabbri
A. Fanfani
D. Fasanella
P. Giacomelli
C. Grandi
L. Guiducci
S. Marcellini
G. Masetti
A. Montanari
F. L. Navarria
A. Perrotta
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
F. Giordano
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
K. Chatterjee
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
P. Lenzi
M. Meschini
S. Paoletti
L. Russo
G. Sguazzoni
D. Strom
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
F. Primavera
V. Calvelli
F. Ferro
F. Ravera
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
L. Brianza
F. Brivio
V. Ciriolo
M. E. Dinardo
S. Fiorendi
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
M. Malberti
S. Malvezzi
R. A. Manzoni
D. Menasce
L. Moroni
M. Paganoni
K. Pauwels
D. Pedrini
S. Pigazzini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
S. Buontempo
N. Cavallo
S. Di Guida
F. Fabozzi
F. Fienga
A. O. M. Iorio
W. A. Khan
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
C. Sciacca
F. Thyssen
P. Azzi
N. Bacchetta
L. Benato
D. Bisello
A. Boletti
R. Carlin
A. Carvalho Antunes De Oliveira
P. Checchia
M. Dall’Osso
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
F. Gasparini
U. Gasparini
A. Gozzelino
S. Lacaprara
P. Lujan
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
N. Pozzobon
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
E. Torassa
S. Ventura
M. Zanetti
P. Zotto
A. Braghieri
A. Magnani
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
L. Alunni Solestizi
M. Biasini
G. M. Bilei
C. Cecchi
D. Ciangottini
L. Fanò
R. Leonardi
E. Manoni
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
T. Boccali
L. Borrello
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
G. Fedi
L. Giannini
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
T. Lomtadze
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
A. Rizzi
A. Savoy-Navarro
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
A. Venturi
P. G. Verdini
L. Barone
F. Cavallari
M. Cipriani
N. Daci
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
S. Gelli
E. Longo
F. Margaroli
B. Marzocchi
P. Meridiani
G. Organtini
R. Paramatti
F. Preiato
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
C. Biino
N. Cartiglia
F. Cenna
M. Costa
R. Covarelli
A. Degano
N. Demaria
B. Kiani
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
A. Romero
M. Ruspa
R. Sacchi
K. Shchelina
V. Sola
A. Solano
A. Staiano
P. Traczyk
S. Belforte
M. Casarsa
F. Cossutti
G. Della Ricca
A. Zanetti
D. H. Kim
G. N. Kim
M. S. Kim
J. Lee
S. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. Sekmen
D. C. Son
Y. C. Yang
A. Lee
H. Kim
D. H. Moon
G. Oh
J. A. Brochero Cifuentes
J. Goh
T. J. Kim
S. Cho
S. Choi
Y. Go
D. Gyun
S. Ha
B. Hong
Y. Jo
Y. Kim
K. Lee
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
Y. Roh
J. Almond
J. Kim
J. S. Kim
H. Lee
K. Nam
S. B. Oh
B. C. Radburn-Smith
S. H. Seo
U. K. Yang
H. D. Yoo
G. B. Yu
J. H. Kim
J. S. H. Lee
I. C. Park
Y. Choi
C. Hwang
I. Yu
V. Dudenas
A. Juodagalvis
J. Vaitkus
I. Ahmed
Z. A. Ibrahim
M. A. B. Md Ali
F. Mohamad Idris
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
R. Reyes-Almanza
G. Ramirez-Sanchez
M. C. Duran-Osuna
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. I. Rabadan-Trejo
R. Lopez-Fernandez
J. Mejia Guisao
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
D. Krofcheck
P. H. Butler
A. Ahmad
Q. Hassan
H. R. Hoorani
A. Saddique
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
K. Nawrocki
M. Szleper
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Misiura
M. Olszewski
A. Pyskir
M. Walczak
P. Bargassa
C. Beirão Da Cruz E Silva
A. Di Francesco
P. Faccioli
B. Galinhas
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
L. Lloret Iglesias
M. V. Nemallapudi
J. Seixas
G. Strong
O. Toldaiev
D. Vadruccio
J. Varela
A. Baginyan
A. Golunov
I. Golutvin
V. Karjavin
V. Korenkov
G. Kozlov
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
V. V. Mitsyn
V. Palichik
V. Perelygin
S. Shmatov
N. Skatchkov
V. Smirnov
B. S. Yuldashev
A. Zarubin
V. Zhiltsov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
P. Levchenko
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Vavilov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
V. Popov
I. Pozdnyakov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
A. Bylinkin
M. Chadeeva
P. Parygin
D. Philippov
S. Polikarpov
E. Popova
V. Rusinov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Baskakov
A. Belyaev
E. Boos
A. Demiyanov
A. Ershov
A. Gribushin
O. Kodolova
V. Korotkikh
I. Lokhtin
I. Miagkov
S. Obraztsov
S. Petrushanko
V. Savrin
A. Snigirev
I. Vardanyan
V. Blinov
D. Shtol
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
S. Bitioukov
D. Elumakhov
A. Godizov
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
P. Mandrik
V. Petrov
R. Ryutin
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
P. Adzic
P. Cirkovic
D. Devetak
M. Dordevic
J. Milosevic
V. Rekovic
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
C. Fernandez Bedoya
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
D. Moran
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
A. Quintario Olmeda
I. Redondo
L. Romero
M. S. Soares
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
M. Missiroli
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
I. Gonzalez Caballero
J. R. González Fernández
E. Palencia Cortezon
S. Sanchez Cruz
P. Vischia
J. M. Vizan Garcia
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
E. Curras
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
J. Garcia-Ferrero
G. Gomez
A. Lopez Virto
J. Marco
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
N. Trevisani
I. Vila
R. Vilar Cortabitarte
D. Abbaneo
B. Akgun
E. Auffray
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
P. Bloch
A. Bocci
C. Botta
T. Camporesi
R. Castello
M. Cepeda
G. Cerminara
E. Chapon
D. d’Enterria
A. Dabrowski
V. Daponte
A. David
M. De Gruttola
A. De Roeck
N. Deelen
M. Dobson
T. du Pree
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
P. Everaerts
F. Fallavollita
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
D. Gigi
A. Gilbert
K. Gill
F. Glege
D. Gulhan
P. Harris
J. Hegeman
V. Innocente
A. Jafari
P. Janot
O. Karacheban
J. Kieseler
V. Knünz
A. Kornmayer
M. J. Kortelainen
M. Krammer
C. Lange
P. Lecoq
C. Lourenço
M. T. Lucchini
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Martelli
F. Meijers
J. A. Merlin
S. Mersi
E. Meschi
P. Milenovic
F. Moortgat
M. Mulders
H. Neugebauer
J. Ngadiuba
S. Orfanelli
L. Orsini
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
D. Rabady
A. Racz
T. Reis
G. Rolandi
M. Rovere
H. Sakulin
C. Schäfer
C. Schwick
M. Seidel
M. Selvaggi
P. Silva
P. Sphicas
A. Stakia
J. Steggemann
M. Stoye
M. Tosi
D. Treille
A. Triossi
A. Tsirou
V. Veckalns
M. Verweij
W. D. Zeuner
W. Bertl
L. Caminada
K. Deiters
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
S. A. Wiederkehr
M. Backhaus
L. Bäni
P. Berger
L. Bianchini
B. Casal
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
C. Grab
C. Heidegger
D. Hits
J. Hoss
G. Kasieczka
T. Klijnsma
W. Lustermann
B. Mangano
M. Marionneau
M. T. Meinhard
D. Meister
F. Micheli
P. Musella
F. Nessi-Tedaldi
F. Pandolfi
J. Pata
F. Pauss
G. Perrin
L. Perrozzi
M. Quittnat
M. Reichmann
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
L. Shchutska
V. R. Tavolaro
K. Theofilatos
M. L. Vesterbacka Olsson
R. Wallny
D. H. Zhu
T. K. Aarrestad
C. Amsler
M. F. Canelli
A. De Cosa
R. Del Burgo
S. Donato
C. Galloni
T. Hreus
B. Kilminster
D. Pinna
G. Rauco
P. Robmann
D. Salerno
K. Schweiger
C. Seitz
Y. Takahashi
A. Zucchetta
V. Candelise
Y. H. Chang
K. y. Cheng
T. H. Doan
Sh. Jain
R. Khurana
C. M. Kuo
W. Lin
A. Pozdnyakov
S. S. Yu
Arun Kumar
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
F. Fiori
W.-S. Hou
Y. Hsiung
Y. F. Liu
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
J. F. Tsai
B. Asavapibhop
K. Kovitanggoon
G. Singh
N. Srimanobhas
M. N. Bakirci
A. Bat
F. Boran
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
C. Dozen
E. Eskut
S. Girgis
G. Gokbulut
Y. Guler
I. Hos
E. E. Kangal
O. Kara
U. Kiminsu
M. Oglakci
G. Onengut
K. Ozdemir
S. Ozturk
D. Sunar Cerci
U. G. Tok
H. Topakli
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
M. Zeyrek
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
S. Tekten
E. A. Yetkin
M. N. Agaras
S. Atay
A. Cakir
K. Cankocak
I. Köseoglu
B. Grynyov
L. Levchuk
F. Ball
L. Beck
J. J. Brooke
D. Burns
E. Clement
D. Cussans
O. Davignon
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
D. M. Newbold
S. Paramesvaran
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-storey
D. Smith
V. J. Smith
C. Brew
R. M. Brown
L. Calligaris
D. Cieri
D. J. A. Cockerill
J. A. Coughlan
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
E. Olaiya
D. Petyt
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
G. Auzinger
R. Bainbridge
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
A. Bundock
S. Casasso
M. Citron
D. Colling
L. Corpe
P. Dauncey
G. Davies
A. De Wit
M. Della Negra
R. Di Maria
A. Elwood
Y. Haddad
G. Hall
G. Iles
T. James
R. Lane
C. Laner
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
L. Mastrolorenzo
T. Matsushita
J. Nash
A. Nikitenko
V. Palladino
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
S. Summers
A. Tapper
K. Uchida
M. Vazquez Acosta
T. Virdee
N. Wardle
D. Winterbottom
J. Wright
S. C. Zenz
J. E. Cole
P. R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
A. Borzou
K. Call
J. Dittmann
K. Hatakeyama
H. Liu
N. Pastika
C. Smith
R. Bartek
A. Dominguez
A. Buccilli
S. I. Cooper
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
D. Arcaro
A. Avetisyan
T. Bose
D. Gastler
D. Rankin
C. Richardson
J. Rohlf
L. Sulak
D. Zou
G. Benelli
D. Cutts
A. Garabedian
M. Hadley
J. Hakala
U. Heintz
J. M. Hogan
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
Z. Mao
M. Narain
J. Pazzini
S. Piperov
S. Sagir
R. Syarif
D. Yu
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
W. Ko
R. Lander
C. Mclean
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
S. Shalhout
M. Shi
J. Smith
D. Stolp
K. Tos
M. Tripathi
M. Bachtis
C. Bravo
R. Cousins
A. Dasgupta
A. Florent
J. Hauser
M. Ignatenko
N. Mccoll
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
V. Valuev
E. Bouvier
K. Burt
R. Clare
J. Ellison
J. W. Gary
S. M. A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
J. Heilman
G. Karapostoli
E. Kennedy
F. Lacroix
O. R. Long
M. Olmedo Negrete
M. I. Paneva
W. Si
L. Wang
H. Wei
S. Wimpenny
B. R. Yates
J. G. Branson
S. Cittolin
M. Derdzinski
R. Gerosa
D. Gilbert
B. Hashemi
A. Holzner
D. Klein
G. Kole
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
D. Olivito
S. Padhi
M. Pieri
M. Sani
V. Sharma
M. Tadel
A. Vartak
S. Wasserbaech
J. Wood
F. Würthwein
A. Yagil
G. Zevi Della Porta
N. Amin
R. Bhandari
J. Bradmiller-Feld
C. Campagnari
A. Dishaw
V. Dutta
M. Franco Sevilla
L. Gouskos
R. Heller
J. Incandela
A. Ovcharova
H. Qu
J. Richman
D. Stuart
I. Suarez
J. Yoo
D. Anderson
A. Bornheim
J. M. Lawhorn
H. B. Newman
T. Nguyen
C. Pena
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
J. Russ
M. Sun
H. Vogel
I. Vorobiev
M. Weinberg
J. P. Cumalat
W. T. Ford
F. Jensen
A. Johnson
M. Krohn
S. Leontsinis
T. Mulholland
K. Stenson
S. R. Wagner
J. Alexander
J. Chaves
J. Chu
S. Dittmer
K. Mcdermott
N. Mirman
J. R. Patterson
D. Quach
A. Rinkevicius
A. Ryd
L. Skinnari
L. Soffi
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
J. Tucker
P. Wittich
M. Zientek
S. Abdullin
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
J. Berryhill
P. C. Bhat
G. Bolla
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
J. Duarte
V. D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R. M. Harris
S. Hasegawa
J. Hirschauer
Z. Hu
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
B. Klima
B. Kreis
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
R. Lopes De Sá
J. Lykken
K. Maeshima
N. Magini
J. M. Marraffino
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
K. Pedro
O. Prokofyev
G. Rakness
L. Ristori
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
N. Strobbe
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
C. Vernieri
M. Verzocchi
R. Vidal
M. Wang
H. A. Weber
A. Whitbeck
D. Acosta
P. Avery
P. Bortignon
D. Bourilkov
A. Brinkerhoff
A. Carnes
M. Carver
D. Curry
R. D. Field
I. K. Furic
S. V. Gleyzer
B. M. Joshi
J. Konigsberg
A. Korytov
K. Kotov
P. Ma
K. Matchev
H. Mei
G. Mitselmakher
K. Shi
D. Sperka
N. Terentyev
L. Thomas
J. Wang
S. Wang
J. Yelton
Y. R. Joshi
S. Linn
P. Markowitz
J. L. Rodriguez
A. Ackert
T. Adams
A. Askew
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
T. Kolberg
G. Martinez
T. Perry
H. Prosper
A. Saha
A. Santra
R. Yohay
M. M. Baarmand
V. Bhopatkar
S. Colafranceschi
M. Hohlmann
D. Noonan
T. Roy
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
D. Berry
R. R. Betts
R. Cavanaugh
X. Chen
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
K. Jung
J. Kamin
I. D. Sandoval Gonzalez
M. B. Tonjes
H. Trauger
N. Varelas
H. Wang
Z. Wu
J. Zhang
B. Bilki
W. Clarida
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
J.-P. Merlo
H. Mermerkaya
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
K. Yi
B. Blumenfeld
A. Cocoros
N. Eminizer
D. Fehling
L. Feng
A. V. Gritsan
P. Maksimovic
J. Roskes
U. Sarica
M. Swartz
M. Xiao
C. You
A. Al-bataineh
P. Baringer
A. Bean
S. Boren
J. Bowen
J. Castle
S. Khalil
A. Kropivnitskaya
D. Majumder
W. Mcbrayer
M. Murray
C. Royon
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
Q. Wang
A. Ivanov
K. Kaadze
Y. Maravin
A. Mohammadi
L. K. Saini
N. Skhirtladze
F. Rebassoo
D. Wright
C. Anelli
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
Y. Feng
C. Ferraioli
N. J. Hadley
S. Jabeen
G. Y. Jeng
R. G. Kellogg
J. Kunkle
A. C. Mignerey
F. Ricci-Tam
Y. H. Shin
A. Skuja
S. C. Tonwar
D. Abercrombie
B. Allen
V. Azzolini
R. Barbieri
A. Baty
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
Z. Demiragli
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
D. Hsu
M. Hu
Y. Iiyama
G. M. Innocenti
M. Klute
D. Kovalskyi
Y.-J. Lee
A. Levin
P. D. Luckey
B. Maier
A. C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
C. Roland
G. Roland
J. Salfeld-Nebgen
G. S. F. Stephans
K. Tatar
D. Velicanu
T. W. Wang
B. Wyslouch
A. C. Benvenuti
R. M. Chatterjee
A. Evans
P. Hansen
J. Hiltbrand
S. Kalafut
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
S. Nourbakhsh
N. Ruckstuhl
R. Rusack
J. Turkewitz
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
E. Avdeeva
K. Bloom
D. R. Claes
C. Fangmeier
F. Golf
R. Gonzalez Suarez
R. Kamalieddin
I. Kravchenko
J. Monroy
J. E. Siado
G. R. Snow
B. Stieger
J. Dolen
A. Godshalk
C. Harrington
I. Iashvili
D. Nguyen
A. Parker
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
A. Hortiangtham
A. Massironi
D. M. Morse
T. Orimoto
R. Teixeira De Lima
D. Trocino
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
O. Charaf
K. A. Hahn
N. Mucia
N. Odell
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Trovato
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D. J. Karmgard
N. Kellams
K. Lannon
W. Li
N. Loukas
N. Marinelli
F. Meng
C. Mueller
Y. Musienko
M. Planer
A. Reinsvold
R. Ruchti
P. Siddireddy
G. Smith
S. Taroni
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
A. Woodard
J. Alimena
L. Antonelli
B. Bylsma
L. S. Durkin
S. Flowers
B. Francis
A. Hart
C. Hill
W. Ji
B. Liu
W. Luo
B. L. Winer
H. W. Wulsin
S. Cooperstein
O. Driga
P. Elmer
J. Hardenbrook
P. Hebda
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
D. Lange
J. Luo
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroué
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. Barker
V. E. Barnes
S. Das
S. Folgueras
L. Gutay
M. K. Jha
M. Jones
A. W. Jung
A. Khatiwada
D. H. Miller
N. Neumeister
C. C. Peng
H. Qiu
J. F. Schulte
J. Sun
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
T. Cheng
N. Parashar
J. Stupak
Z. Chen
K. M. Ecklund
S. Freed
F. J. M. Geurts
M. Guilbaud
M. Kilpatrick
B. Michlin
B. P. Padley
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
Z. Tu
J. Zabel
A. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
Y. t. Duh
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
J. Han
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
K. H. Lo
P. Tan
M. Verzetti
R. Ciesielski
K. Goulianos
C. Mesropian
A. Agapitos
J. P. Chou
Y. Gershtein
T. A. Gómez Espinosa
E. Halkiadakis
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
R. Kunnawalkam Elayavalli
S. Kyriacou
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
H. Saka
S. Salur
S. Schnetzer
D. Sheffield
S. Somalwar
R. Stone
S. Thomas
P. Thomassen
M. Walker
A. G. Delannoy
J. Heideman
G. Riley
K. Rose
S. Spanier
K. Thapa
O. Bouhali
A. Castaneda Hernandez
A. Celik
M. Dalchenko
M. De Mattia
A. Delgado
S. Dildick
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
R. Mueller
Y. Pakhotin
R. Patel
A. Perloff
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
A. Tatarinov
K. A. Ulmer
N. Akchurin
J. Damgov
F. De Guio
P. R. Dudero
J. Faulkner
E. Gurpinar
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Libeiro
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
Q. Xu
M. W. Arenton
P. Barria
B. Cox
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
H. Li
C. Neu
T. Sinthuprasith
E. Wolfe
F. Xia
R. Harr
P. E. Karchin
N. Poudyal
J. Sturdy
P. Thapa
S. Zaleski
M. Brodski
J. Buchanan
C. Caillol
S. Dasu
L. Dodd
S. Duric
B. Gomber
M. Grothe
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
P. Klabbers
A. Lanaro
A. Levine
K. Long
R. Loveless
T. Ruggles
A. Savin
N. Smith
W. H. Smith
D. Taylor
N. Woods
CMS Collaboration
Pokaż więcej
Temat:
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło:
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 83, Iss 2, Pp 1-15 (2023)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
https://doaj.org/toc/1434-6052
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/4e608279ff1c40e8b310fb39542c8af8  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Measurements of the associated production of a W boson and a charm quark in proton–proton collisions at $$\sqrt{s}=8\,\text {TeV} $$ s = 8 TeV
Autorzy:
A. Tumasyan
W. Adam
T. Bergauer
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
F. M. Pitters
N. Rad
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
A. Litomin
V. Makarenko
J. Suarez Gonzalez
M. R. Darwish
E. A. De Wolf
D. Di Croce
T. Janssen
T. Kello
A. Lelek
M. Pieters
H. Rejeb Sfar
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E. S. Bols
S. S. Chhibra
J. D’Hondt
J. De Clercq
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
A. Morton
Q. Python
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
B. Dorney
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
L. Wezenbeek
T. Cornelis
D. Dobur
M. Gruchala
I. Khvastunov
M. Niedziela
C. Roskas
K. Skovpen
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
M. Delcourt
I. S. Donertas
A. Giammanco
V. Lemaitre
K. Mondal
J. Prisciandaro
A. Taliercio
M. Teklishyn
P. Vischia
S. Wuyckens
J. Zobec
G. A. Alves
C. Hensel
A. Moraes
W. L. Aldá Júnior
E. Belchior Batista Das Chagas
H. BRANDAO MALBOUISSON
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De JesusDamiao
S. Fonseca De Souza
J. Martins
D. Matos Figueiredo
M. Medina Jaime
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
P. Rebello Teles
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
F. Torres Da Silva DeAraujo
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
D. S. Lemos
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
I. Atanassov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
M. Bonchev
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
W. Fang
Q. Guo
H. Wang
L. Yuan
M. Ahmad
Z. Hu
Y. Wang
E. Chapon
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
T. Javaid
A. Kapoor
D. Leggat
H. Liao
Z.-A. Liu
R. Sharma
A. Spiezia
J. Tao
J. Thomas-Wilsker
J. Wang
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. Ban
C. Chen
Q. Huang
A. Levin
Q. Li
M. Lu
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Q. Wang
J. Xiao
Z. You
X. Gao
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
A. Sarkar
M. A. Segura Delgado
J. Jaramillo
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J. D. Ruiz Alvarez
C. A. Salazar González
N. Vanegas Arbelaez
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
D. Tsiakkouri
M. Finger
A. Kveton
J. Tomsa
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
H. Abdalla
Y. Assran
A. Mohamed
M. A. Mahmoud
Y. Mohammed
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
V. Karimäki
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
T. Tuuva
C. Amendola
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M.Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G. B. Yu
S. Ahuja
F. Beaudette
M. Bonanomi
A. Buchot Perraguin
P. Busson
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
R. Granier de Cassagnac
A. Hakimi
I. Kucher
A. Lobanov
C. Martin Perez
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
G. Bourgatte
J. -M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
J. -C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
C. Grimault
A. -C. Le Bihan
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
Sa. Jain
I. B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
G. Adamov
Z. Tsamalaidze
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
M. Preuten
M. P. Rauch
J. Schulz
M. Teroerde
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
S. Ghosh
T. Hebbeker
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
T. Quast
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
T. Ziemons
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
I. Babounikau
S. Baxter
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
P. Connor
S. Consuegra Rodríguez
V. Danilov
A. De Wit
M. M. Defranchis
L. Didukh
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
D. Eckstein
T. Eichhorn
L. I. Estevez Banos
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
A. Harb
A. Jafari
N. Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
T. Lenz
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
J. Metwally
A. B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
J. Mnich
A. Mussgiller
V. Myronenko
Y. Otarid
D. Pérez Adán
S. K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
V. Scheurer
C. Schwanenberger
A. Singh
R. E. Sosa Ricardo
N. Tonon
O. Turkot
A. Vagnerini
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
S. Wuchterl
O. Zenaiev
R. Zlebcik
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
K. De Leo
T. Dreyer
A. Ebrahimi
M. Eich
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Malara
C. E. N. Niemeyer
A. Nigamova
K. J. Pena Rodriguez
O. Rieger
P. Schleper
S. Schumann
J. Schwandt
D. Schwarz
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
B. Vormwald
I. Zoi
S. Baur
J. Bechtel
T. Berger
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
A. Droll
K. El Morabit
N. Faltermann
K. Flöh
M. Giffels
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
M. A. Iqbal
I. Katkov
P. Keicher
R. Koppenhöfer
S. Maier
M. Metzler
S. Mitra
D. Müller
Th. Müller
M. Musich
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
D. Schäfer
M. Schnepf
M. Schröder
D. Seith
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
M. Wassmer
M. Weber
R. Wolf
S. Wozniewski
G. Anagnostou
P. Asenov
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
G. Paspalaki
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
C. K. Koraka
A. Manousakis-Katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
K. Manitara
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Bartók
R. Chudasama
M. Csanad
M. M. A. Gadallah
S. Lökös
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pasztor
O. Surányi
G. I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
F. Nemes
T. Novak
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
D. Dash
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
D. K. Sahoo
N. Sur
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Meena
K. Sandeep
S. Sharma
J. B. Singh
A. K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
S. Nandan
P. Palit
A. Purohit
P. K. Rout
G. Saha
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
D. Dutta
V. Kumar
K. Naskar
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
M. A. Bhat
S. Dugad
R. Kumar Verma
G. B. Mohanty
U. Sarkar
S. Banerjee
S. Chatterjee
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
S. Dube
B. Kansal
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
H. Bakhshiansohi
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Aruta
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
M. Gul
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
V. Mastrapasqua
J. A. Merlin
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F. M. Simone
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
C. Ciocca
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
E. Fontanesi
P. Giacomelli
L. Giommi
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Lo Meo
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
F. Fiori
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
F. Brivio
F. Cetorelli
V. Ciriolo
F. De Guio
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. Malberti
S. Malvezzi
D. Menasce
F. Monti
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
F. Fienga
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
E. Voevodina
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
A. Boletti
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
P. De CastroManzano
T. Dorigo
F. Gasparini
U. Gasparini
S. Y. Hoh
L. Layer
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
G. Strong
A. Tiko
M. Tosi
H. YARAR
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
C. Aime‘
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
M. Biasini
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Piccinelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
M. R. Di Domenico
S. Donato
L. Giannini
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
C. Biino
A. Cappati
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
M. Ruspa
R. Salvatico
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
D. Trocino
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
F. Vazzoler
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
B. C. Radburn-Smith
S. Sekmen
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
B. Francois
T. J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
S. Ha
B. Hong
K. Lee
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H. S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J. H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. Kim
J. S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
K. Nam
B. H. Oh
M. Oh
S. B. Oh
H. Seo
U. K. Yang
I. Yoon
D. Jeon
J. H. Kim
B. Ko
J. S. H. Lee
I. C. Park
Y. Roh
D. Song
I. J. Watson
H. D. Yoo
Y. Choi
C. Hwang
Y. Jeong
Y. Lee
I. Yu
Y. Maghrbi
V. Veckalns
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
J. A. Murillo Quijada
L. Valencia Palomo
G. Ayala
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
C. A. Mondragon Herrera
D. A. Perez Navarro
A. Sánchez Hernández
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
M. Ramírez García
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
S. Bheesette
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
M. I. M. Awan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Olszewski
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
P. Faccioli
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
J. Seixas
K. Shchelina
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
V. Alexakhin
M. Gavrilenko
A. Golunov
I. Golutvin
N. Gorbounov
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavine
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
V. V. Mitsyn
P. Moisenz
V. Palichik
V. Perelygin
M. Savina
S. Shmatov
V. Smirnov
O. Teryaev
V. Trofimov
N. Voytishin
A. Zarubin
G. Gavrilov
V. Golovtcov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Volkov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
G. Pivovarov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
A. Nikitenko
V. Popov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
O. Bychkova
M. Chadeeva
A. Oskin
E. Popova
V. Rusinov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
M. Dubinin
L. Dudko
A. Ershov
A. Gribushin
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
S. Obraztsov
S. Petrushanko
V. Savrin
A. Snigirev
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
I. Ovtin
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
V. Petrov
R. Ryutin
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
A. Iuzhakov
V. Okhotnikov
L. Sukhikh
V. Borchsh
V. Ivanchenko
E. Tcherniaev
P. Adzic
P. Cirkovic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
CristinaF. Bedoya
J. A. Brochero Cifuentes
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
A. García Alonso
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
J. León Holgado
D. Moran
Á. Navarro Tobar
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
M. S. Soares
A. Triossi
L. Urda Gómez
C. Willmott
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
J. Ripoll Sau
V. Rodríguez Bouza
S. Sanchez Cruz
A. Trapote
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
P. J. Fernández Manteca
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
F. Ricci-Tam
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
M. K. Jayananda
B. Kailasapathy
D. U. J. Sonnadara
D. D. C. Wickramarathna
W. G. D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T. K. Aarrestad
D. Abbaneo
B. Akgun
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
N. Beni
M. Bianco
A. Bocci
P. Bortignon
E. Bossini
E. Brondolin
T. Camporesi
G. Cerminara
L. Cristella
D. d’Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
V. Daponte
A. David
A. De Roeck
M. Deile
R. Di Maria
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
D. Fasanella
S. Fiorendi
A. Florent
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Guilbaud
D. Gulhan
M. Haranko
J. Hegeman
Y. Iiyama
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
P. Lecoq
K. Long
C. Lourenço
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Massironi
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
J. Ngadiuba
J. Niedziela
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
D. Rabady
A. Racz
M. Rieger
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
J. Steggemann
S. Summers
V. R. Tavolaro
D. Treille
A. Tsirou
G. P. Van Onsem
A. Vartak
M. Verzetti
K. A. Wozniak
W. D. Zeuner
L. Caminada
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
N. Chernyavskaya
A. De Cosa
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
T. Gadek
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A. -M. Lyon
R. A. Manzoni
M. T. Meinhard
F. Micheli
F. Nessi-Tedaldi
F. Pauss
V. Perovic
G. Perrin
L. Perrozzi
S. Pigazzini
M. G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
V. Stampf
M. L. Vesterbacka Olsson
R. Wallny
D. H. Zhu
C. Amsler
C. Botta
D. Brzhechko
M. F. Canelli
R. Del Burgo
J. K. Heikkilä
M. Huwiler
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
A. Macchiolo
P. Meiring
V. M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
G. Rauco
A. Reimers
P. Robmann
K. Schweiger
Y. Takahashi
S. Wertz
C. Adloff
C. M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S. S. Yu
L. Ceard
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. y. Li
R. -S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
E. Yazgan
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
F. Boran
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
C. Dozen
I. Dumanoglu
E. Eskut
G. Gokbulut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
I. Hos
C. Isik
E. E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A. E. Simsek
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E. A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
F. Aydogmus Sen
S. Cerci
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
D. Sunar Cerci
B. Grynyov
L. Levchuk
E. Bhal
S. Bologna
J. J. Brooke
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-Storey
V. J. Smith
J. Taylor
A. Titterton
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerill
K. V. Ellis
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
A. Bundock
V. Cepaitis
G. S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
G. Fedi
G. Hall
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A. -M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
V. Milosevic
J. Nash
V. Palladino
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
M. Stoye
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
N. Wardle
S. N. Webb
D. Winterbottom
A. G. Zecchinelli
J. E. Cole
P. R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
C. K. Mackay
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
A. Brinkerhoff
K. Call
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A. R. Kanuganti
C. Madrid
B. McMaster
N. Pastika
S. Sawant
C. Smith
J. Wilson
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
O. Charaf
S. I. Cooper
S. V. Gleyzer
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
D. Gastler
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
S. Yuan
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
Y. t. Duh
M. Hadley
U. Heintz
J. M. Hogan
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
K. T. Lau
M. Narain
S. Sagir
R. Syarif
E. Usai
W. Y. Wong
D. Yu
W. Zhang
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La BarcaSanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
F. Jensen
W. Ko
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
M. Shi
D. Taylor
K. Tos
M. Tripathi
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
R. Cousins
A. Dasgupta
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
T. Lam
N. Mccoll
W. A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J. W. Gary
S. M. A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
G. Karapostoli
O. R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
M. I. Paneva
W. Si
S. Wimpenny
Y. Zhang
J. G. Branson
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
J. Duarte
R. Gerosa
D. Gilbert
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
S. Padhi
M. Pieri
V. Sharma
M. Tadel
F. Würthwein
A. Yagil
N. Amin
C. Campagnari
M. Citron
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
B. Marsh
H. Mei
A. Ovcharova
H. Qu
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
D. Stuart
S. Wang
D. Anderson
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J. M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
J. Pata
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
J. Alison
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
M. Sun
I. Vorobiev
J. P. Cumalat
W. T. Ford
E. MacDonald
T. Mulholland
R. Patel
A. Perloff
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
Y. Cheng
J. Chu
D. J. Cranshaw
A. Datta
A. Frankenthal
K. Mcdermott
J. Monroy
J. R. Patterson
D. Quach
A. Ryd
W. Sun
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
P. Wittich
M. Zientek
S. Abdullin
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
D. Berry
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
V. D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R. M. Harris
S. Hasegawa
R. Heller
T. C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
P. Klabbers
T. Klijnsma
B. Klima
M. J. Kortelainen
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
J. Lykken
K. Maeshima
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
H. A. Weber
A. Woodard
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R. D. Field
D. Guerrero
B. M. Joshi
M. Kim
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
D. Rosenzweig
K. Shi
X. Zuo
T. Adams
A. Askew
D. Diaz
R. Habibullah
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
D. Noonan
M. Rahmani
M. Saunders
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
C. Mills
G. Oh
T. Roy
M. B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Wu
M. Alhusseini
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
O. K. Köseyan
J. -P. Merlo
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
K. Yi
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
M. Eminizer
A. V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
C. Mantilla
J. Roskes
M. Swartz
T.Á. Vámi
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
A. Bylinkin
T. Isidori
S. Khalil
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
C. Lindsey
N. Minafra
M. Murray
C. Rogan
C. Royon
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
T. Mitchell
A. Modak
A. Mohammadi
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
Y. Feng
N. J. Hadley
S. Jabeen
G. Y. Jeng
R. G. Kellogg
T. Koeth
A. C. Mignerey
S. Nabili
M. Seidel
A. Skuja
S. C. Tonwar
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
B. Allen
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
D. Hsu
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
P. D. Luckey
B. Maier
A. C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
K. Sumorok
K. Tatar
D. Velicanu
T. W. Wang
Z. Wang
B. Wyslouch
R. M. Chatterjee
A. Evans
S. Guts
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
M. Krohn
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
K. Bloom
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
J. R. González Fernández
I. Kravchenko
J. E. Siado
G. R. Snow
B. Stieger
W. Tabb
F. Yan
G. Agarwal
H. Bandyopadhyay
C. Harrington
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
J. Pekkanen
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
Y. Haddad
A. Hortiangtham
J. Li
G. Madigan
B. Marzocchi
D. M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
A. Parker
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
T. Gunter
K. A. Hahn
N. Odell
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D. J. Karmgard
K. Lannon
N. Loukas
N. Marinelli
I. Mcalister
F. Meng
K. Mohrman
Y. Musienko
R. Ruchti
P. Siddireddy
S. Taroni
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
L. Zygala
J. Alimena
B. Bylsma
B. Cardwell
L. S. Durkin
B. Francis
C. Hill
A. Lefeld
B. L. Winer
B. R. Yates
P. Das
G. Dezoort
P. Elmer
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
M. T. Lucchini
J. Luo
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroué
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
V. E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
B. Mahakud
G. Negro
N. Neumeister
C. C. Peng
S. Piperov
H. Qiu
J. F. Schulte
M. Stojanovic
N. Trevisani
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
T. Cheng
J. Dolen
N. Parashar
A. Baty
S. Dildick
K. M. Ecklund
S. Freed
F. J. M. Geurts
M. Kilpatrick
W. Li
B. P. Padley
R. Redjimi
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
A. G. Stahl Leiton
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J. P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. A. Thayil
S. Thomas
H. Acharya
A. G. Delannoy
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
J. Sturdy
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. Verweij
M. W. Arenton
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
A. Li
C. Neu
B. Tannenwald
E. Wolfe
F. Xia
P. E. Karchin
N. Poudyal
P. Thapa
K. Black
T. Bose
J. Buchanan
C. Caillol
S. Dasu
I. De Bruyn
P. Everaerts
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
D. Pinna
T. Ruggles
A. Savin
V. Shang
W. H. Smith
D. Teague
S. Trembath-Reichert
W. Vetens
CMS Collaboration
Pokaż więcej
Temat:
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło:
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 82, Iss 12, Pp 1-37 (2022)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
https://doaj.org/toc/1434-6052
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/5b150381a0654778bacb5674c99124fd  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Erratum: Measurement of prompt and nonprompt charmonium suppression in PbPb collisions at 5.02 TeV
Autorzy:
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Ambrogi, F.
Asilar, E.
Bergauer, T.
Brandstetter, J.
Brondolin, E.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Valle, A. Escalante Del
Flechl, M.
Friedl, M.
Frühwirth, R.Aff2, Aff180
Ghete, V. M.
Grossmann, J.
Hrubec, J.
Jeitler, M.Aff2, Aff180
König, A.
Krammer, N.
Krätschmer, I.
Liko, D.
Madlener, T.
Mikulec, I.
Pree, E.
Rad, N.
Rohringer, H.
Schieck, J.Aff2, Aff180
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Spitzbart, D.
Waltenberger, W.
Wittmann, J.
Wulz, C.-E.Aff2, Aff180
Zarucki, M.
Chekhovsky, V.
Mossolov, V.
Gonzalez, J. Suarez
De Wolf, E. A.
Croce, D. Di
Janssen, X.
Lauwers, J.
De Klundert, M. Van
Haevermaet, H. Van
Mechelen, P. Van
Remortel, N. Van
Zeid, S. Abu
Blekman, F.
D’Hondt, J.
De Bruyn, I.
De Clercq, J.
Deroover, K.
Flouris, G.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Moreels, L.
Python, Q.
Skovpen, K.
Tavernier, S.
Doninck, W. Van
Mulders, P. Van
Parijs, I. Van
Beghin, D.
Bilin, B.
Brun, H.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Dorney, B.
Fasanella, G.
Favart, L.
Goldouzian, R.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Lenzi, T.
Luetic, J.
Maerschalk, T.
Marinov, A.
Seva, T.
Starling, E.
Velde, C. Vander
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Yonamine, R.
Zenoni, F.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Fagot, A.
Gul, M.
Khvastunov, I.Aff7, Aff181
Poyraz, D.
Roskas, C.
Salva, S.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Zaganidis, N.
Bakhshiansohi, H.
Bondu, O.
Brochet, S.
Bruno, G.
Caputo, C.
Caudron, A.
David, P.
De Visscher, S.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Francois, B.
Giammanco, A.
Komm, M.
Krintiras, G.
Lemaitre, V.
Magitteri, A.
Mertens, A.
Musich, M.
Piotrzkowski, K.
Quertenmont, L.
Saggio, A.
Marono, M. Vidal
Wertz, S.
Zobec, J.
Júnior, W. L. Aldá
Alves, F. L.
Alves, G. A.
Brito, L.
Junior, M. Correa Martins
Hensel, C.
Moraes, A.
Pol, M. E.
Teles, P. Rebello
Chagas, E. Belchior Batista Das
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff10, Aff182
Coelho, E.
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff10, Aff183
De Jesus Damiao, D.
De Souza, S. Fonseca
Guativa, L. M. Huertas
Malbouisson, H.
De Almeida, M. Melo
Herrera, C. Mora
Mundim, L.
Nogima, H.
Rosas, L. J. Sanchez
Santoro, A.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Manganote, E. J. TonelliAff10, Aff182
Da Silva De Araujo, F. Torres
Pereira, A. Vilela
Ahuja, S.
Bernardes, C. A.
Tomei, T. R. Fernandez Perez
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Abad, D. Romero
Vargas, J. C. Ruiz
Aleksandrov, A.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Fang, W.Aff14, Aff184
Gao, X.Aff14, Aff184
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bian, J. G.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Chen, M.
Chen, Y.
Jiang, C. H.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.
Romeo, F.
Shaheen, S. M.
Spiezia, A.
Tao, J.
Wang, C.
Wang, Z.
Yazgan, E.
Zhang, H.
Zhang, S.
Zhao, J.
Ban, Y.
Chen, G.
Li, J.
Li, Q.
Liu, S.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Xu, Z.
Zhang, F.Aff16, Aff184
Wang, Y.
Avila, C.
Cabrera, A.
Montoya, C. A. Carrillo
Sierra, L. F. Chaparro
Florez, C.
Hernández, C. F. González
Alvarez, J. D. Ruiz
Delgado, M. A. Segura
Courbon, B.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Cipriano, P. M. Ribeiro
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Kadija, K.
Mesic, B.
Starodumov, A.Aff21, Aff185
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Finger, M.Aff23, Aff186
Finger, Jr., M.Aff23, Aff186
Jarrin, E. Carrera
Mahmoud, M. A.Aff25, Aff187, Aff188
Mohammed, Y.Aff25, Aff187
Salama, E.Aff25, Aff188, Aff189
Dewanjee, R. K.
Kadastik, M.
Perrini, L.
Raidal, M.
Tiko, A.
Veelken, C.
Eerola, P.
Kirschenmann, H.
Pekkanen, J.
Voutilainen, M.
Havukainen, J.
Heikkilä, J. K.
Järvinen, T.
Karimäki, V.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Laurila, S.
Lehti, S.
Lindén, T.
Luukka, P.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Ghosh, S.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Kucher, I.
Leloup, C.
Locci, E.
Machet, M.
Malcles, J.
Negro, G.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M.Ö.
Titov, M.
Abdulsalam, A.
Amendola, C.
Antropov, I.
Baffioni, S.
Beaudette, F.
Busson, P.
Cadamuro, L.
Charlot, C.
de Cassagnac, R. Granier
Jo, M.
Lisniak, S.
Lobanov, A.
Blanco, J. Martin
Nguyen, M.
Ochando, C.
Ortona, G.
Paganini, P.
Pigard, P.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Leiton, A. G. Stahl
Strebler, T.
Yilmaz, Y.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff32, Aff190
Andrea, J.
Bloch, D.
Brom, J.-M.
Buttignol, M.
Chabert, E. C.
Chanon, N.
Collard, C.
Conte, E.Aff32, Aff190
Coubez, X.
Fontaine, J.-C.Aff32, Aff190
Gelé, D.
Goerlach, U.
Jansová, M.
Bihan, A.-C. Le
Tonon, N.
Hove, P. Van
Gadrat, S.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Chierici, R.
Contardo, D.
Depasse, P.
Mamouni, H. El
Fay, J.
Finco, L.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Grenier, G.
Ille, B.
Lagarde, F.
Laktineh, I. B.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Pequegnot, A. L.
Perries, S.
Popov, A.Aff34, Aff191
Sordini, V.
Donckt, M. Vander
Viret, S.
Toriashvili, T.Aff35, Aff192
Tsamalaidze, Z.Aff36, Aff186
Autermann, C.
Feld, L.
Kiesel, M. K.
Klein, K.
Lipinski, M.
Preuten, M.
Schomakers, C.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Zhukov, V.Aff37, Aff191
Albert, A.
Dietz-Laursonn, E.
Duchardt, D.
Endres, M.
Erdmann, M.
Erdweg, S.
Esch, T.
Fischer, R.
Güth, A.
Hamer, M.
Hebbeker, T.
Heidemann, C.
Hoepfner, K.
Knutzen, S.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Mukherjee, S.
Pook, T.
Radziej, M.
Reithler, H.
Rieger, M.
Scheuch, F.
Teyssier, D.
Thüer, S.
Flügge, G.
Kargoll, B.
Kress, T.
Künsken, A.
Müller, T.
Nehrkorn, A.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Stahl, A.Aff39, Aff193
Martin, M. Aldaya
Arndt, T.
Asawatangtrakuldee, C.
Beernaert, K.
Behnke, O.
Behrens, U.
Martínez, A. Bermúdez
Anuar, A. A. Bin
Borras, K.Aff40, Aff194
Botta, V.
Campbell, A.
Connor, P.
Contreras-Campana, C.
Costanza, F.
Pardos, C. Diez
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Eichhorn, T.
Eren, E.
Gallo, E.Aff40, Aff195
Garcia, J. Garay
Geiser, A.
Luyando, J. M. Grados
Grohsjean, A.
Gunnellini, P.
Guthoff, M.
Harb, A.
Hauk, J.
Hempel, M.Aff40, Aff196
Jung, H.
Kasemann, M.
Keaveney, J.
Kleinwort, C.
Korol, I.
Krücker, D.
Lange, W.
Lelek, A.
Lenz, T.
Leonard, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.Aff40, Aff196
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Meyer, A. B.
Mittag, G.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Ntomari, E.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Savitskyi, M.
Saxena, P.
Shevchenko, R.
Stefaniuk, N.
Onsem, G. P. Van
Walsh, R.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Zenaiev, O.
Aggleton, R.
Bein, S.
Blobel, V.
Vignali, M. Centis
Dreyer, T.
Garutti, E.
Gonzalez, D.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Hoffmann, M.
Karavdina, A.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kovalchuk, N.
Kurz, S.
Lapsien, T.
Marconi, D.
Meyer, M.
Niedziela, M.
Nowatschin, D.
Pantaleo, F.Aff41, Aff193
Peiffer, T.
Perieanu, A.
Scharf, C.
Schleper, P.
Schmidt, A.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Stober, F. M.
Stöver, M.
Tholen, H.
Troendle, D.
Usai, E.
Vanhoefer, A.
Vormwald, B.
Akbiyik, M.
Barth, C.
Baselga, M.
Baur, S.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
Colombo, F.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Faltermann, N.
Freund, B.
Friese, R.
Giffels, M.
Harrendorf, M. A.
Hartmann, F.Aff42, Aff193
Heindl, S. M.
Husemann, U.
Kassel, F.Aff42, Aff193
Kudella, S.
Mildner, H.
Mozer, M. U.
Müller, Th.
Plagge, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Schröder, M.
Shvetsov, I.
Sieber, G.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Wayand, S.
Weber, M.
Weiler, T.
Williamson, S.
Wöhrmann, C.
Wolf, R.
Anagnostou, G.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Topsis-Giotis, I.
Karathanasis, G.
Kesisoglou, S.
Panagiotou, A.
Saoulidou, N.
Kousouris, K.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Mallios, S.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Paradas, E.
Strologas, J.
Triantis, F. A.
Tsitsonis, D.
Csanad, M.
Filipovic, N.
Pasztor, G.
Surányi, O.
Veres, G. I.Aff47, Aff197
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff48, Aff198
Hunyadi, Á.
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff49, Aff199
Makovec, A.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Bartók, M.Aff50, Aff197
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Bahinipati, S.Aff52, Aff200
Bhowmik, S.
Mal, P.
Mandal, K.
Nayak, A.Aff52, Aff201
Sahoo, D. K.Aff52, Aff200
Sahoo, N.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chawla, R.
Dhingra, N.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kaur, S.
Kumar, R.
Kumari, P.
Mehta, A.
Singh, J. B.
Walia, G.
Kumar, Ashok
Shah, Aashaq
Bhardwaj, A.
Chauhan, S.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Keshri, S.
Kumar, A.
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Ranjan, K.
Sharma, R.
Bhardwaj, R.
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhawandeep, U.
Dey, S.
Dutt, S.
Dutta, S.
Ghosh, S.
Majumdar, N.
Modak, A.
Mondal, K.
Mukhopadhyay, S.
Nandan, S.
Purohit, A.
Roy, A.
Chowdhury, S. Roy
Sarkar, S.
Sharan, M.
Thakur, S.
Behera, P. K.
Chudasama, R.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mohanty, A. K.Aff57, Aff193
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Topkar, A.
Aziz, T.
Dugad, S.
Mahakud, B.
Mitra, S.
Mohanty, G. B.
Sur, N.
Sutar, B.
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, S.
Das, P.
Guchait, M.
Jain, Sa.
Kumar, S.
Maity, M.Aff59, Aff202
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Sarkar, T.Aff59, Aff202
Wickramage, N.Aff59, Aff203
Chauhan, S.
Dube, S.
Hegde, V.
Kapoor, A.
Kothekar, K.
Pandey, S.
Rane, A.
Sharma, S.
Chenarani, S.Aff61, Aff204
Tadavani, E. Eskandari
Etesami, S. M.Aff61, Aff204
Khakzad, M.
Najafabadi, M. Mohammadi
Naseri, M.
Mehdiabadi, S. PaktinatAff61, Aff205
Hosseinabadi, F. Rezaei
Safarzadeh, B.Aff61, Aff206
Zeinali, M.
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Calabria, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
Cristella, L.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Errico, F.
Fiore, L.
Iaselli, G.
Lezki, S.
Maggi, G.
Maggi, M.
Miniello, G.
My, S.
Nuzzo, S.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Radogna, R.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Sharma, A.
Silvestris, L.Aff63, Aff193
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Borgonovi, L.
Braibant-Giacomelli, S.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Chhibra, S. S.
Codispoti, G.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fasanella, D.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Marcellini, S.
Masetti, G.
Montanari, A.
Navarria, F. L.
Perrotta, A.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G. P.
Tosi, N.
Albergo, S.
Costa, S.
Mattia, A. Di
Giordano, F.
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Chatterjee, K.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Focardi, E.
Lenzi, P.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Russo, L.Aff66, Aff207
Sguazzoni, G.
Strom, D.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Fabbri, F.
Piccolo, D.
Primavera, F.Aff67, Aff193
Calvelli, V.
Ferro, F.
Ravera, F.
Robutti, E.
Tosi, S.
Benaglia, A.
Beschi, A.
Brianza, L.
Brivio, F.
Ciriolo, V.Aff69, Aff193
Dinardo, M. E.
Fiorendi, S.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Manzoni, R. A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pauwels, K.
Pedrini, D.
Pigazzini, S.Aff69, Aff208
Ragazzi, S.
de Fatis, T. Tabarelli
Buontempo, S.
Cavallo, N.
Guida, S. DiAff70, Aff193
Fabozzi, F.
Fienga, F.
Iorio, A. O. M.
Khan, W. A.
Lista, L.
Meola, S.Aff70, Aff193
Paolucci, P.Aff70, Aff193
Sciacca, C.
Thyssen, F.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Benato, L.
Bisello, D.
Boletti, A.
Carlin, R.
De Oliveira, A. Carvalho Antunes
Checchia, P.
Dall’Osso, M.
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Gozzelino, A.
Lacaprara, S.
Lujan, P.
Margoni, M.
Meneguzzo, A. T.
Pozzobon, N.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Simonetto, F.
Torassa, E.
Ventura, S.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Braghieri, A.
Magnani, A.
Montagna, P.
Ratti, S. P.
Re, V.
Ressegotti, M.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Solestizi, L. Alunni
Biasini, M.
Bilei, G. M.
Cecchi, C.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Leonardi, R.
Manoni, E.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Androsov, K.
Azzurri, P.Aff74, Aff193
Bagliesi, G.
Boccali, T.
Borrello, L.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.
Dell’Orso, R.
Fedi, G.
Giannini, L.
Giassi, A.
Grippo, M. T.Aff74, Aff233
Ligabue, F.
Lomtadze, T.
Manca, E.
Mandorli, G.
Messineo, A.
Palla, F.
Rizzi, A.
Savoy-Navarro, A.Aff74, Aff209
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barone, L.
Cavallari, F.
Cipriani, M.
Daci, N.
Re, D. DelAff75, Aff193
Marco, E. Di
Diemoz, M.
Gelli, S.
Longo, E.
Margaroli, F.
Marzocchi, B.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Paramatti, R.
Preiato, F.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Biino, C.
Cartiglia, N.
Cenna, F.
Costa, M.
Covarelli, R.
Degano, A.
Demaria, N.
Kiani, B.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Monteil, E.
Monteno, M.
Obertino, M. M.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Angioni, G. L. Pinna
Romero, A.
Ruspa, M.
Sacchi, R.
Shchelina, K.
Sola, V.
Solano, A.
Staiano, A.
Traczyk, P.
Belforte, S.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Ricca, G. Della
Zanetti, A.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, M. S.
Lee, J.
Lee, S.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Sekmen, S.
Son, D. C.
Yang, Y. C.
Lee, A.
Kim, H.
Moon, D. H.
Oh, G.
Cifuentes, J. A. Brochero
Goh, J.
Kim, T. J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Gyun, D.
Ha, S.
Hong, B.
Jo, Y.
Kim, Y.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lee, S.
Lim, J.
Park, S. K.
Roh, Y.
Almond, J.
Kim, J.
Kim, J. S.
Lee, H.
Lee, K.
Nam, K.
Oh, S. B.
Radburn-Smith, B. C.
Seo, S. H.
Yang, U. K.
Yoo, H. D.
Yu, G. B.
Kim, H.
Kim, J. H.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Choi, Y.
Hwang, C.
Lee, J.
Yu, I.
Dudenas, V.
Juodagalvis, A.
Vaitkus, J.
Ahmed, I.
Ibrahim, Z. A.
Ali, M. A. B. MdAff87, Aff210
Idris, F. MohamadAff87, Aff211
Abdullah, W. A. T. Wan
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Reyes-Almanza, R.
Ramirez-Sanchez, G.
Duran-Osuna, M. C.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
La Cruz, I. Heredia-DeAff88, Aff212
Rabadan-Trejo, R. I.
Lopez-Fernandez, R.
Mejia Guisao, J.
Sanchez-Hernandez, A.
Moreno, S. Carrillo
Barrera, C. Oropeza
Valencia, F. Vazquez
Eysermans, J.
Pedraza, I.
Ibarguen, H. A. Salazar
Estrada, C. Uribe
Pineda, A. Morelos
Krofcheck, D.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Ahmad, M.
Hassan, Q.
Hoorani, H. R.
Saddique, A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Górski, M.
Kazana, M.
Nawrocki, K.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.Aff96, Aff213
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Misiura, M.
Olszewski, M.
Pyskir, A.
Walczak, M.
Bargassa, P.
Da Cruz E Silva, C. Beirão
Francesco, A. Di
Faccioli, P.
Galinhas, B.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Iglesias, L. Lloret
Nemallapudi, M. V.
Seixas, J.
Strong, G.
Toldaiev, O.
Vadruccio, D.
Varela, J.
Baginyan, A.
Golunov, A.
Golutvin, I.
Karjavin, V.
Korenkov, V.
Kozlov, G.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.Aff98, Aff214, Aff215
Mitsyn, V. V.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Shmatov, S.
Skatchkov, N.
Smirnov, V.
Yuldashev, B. S.Aff98, Aff216
Zarubin, A.
Zhiltsov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.Aff99, Aff217
Kuznetsova, E.Aff99, Aff218
Levchenko, P.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Vavilov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Popov, V.
Pozdnyakov, I.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Bylinkin, A.Aff102, Aff215
Chadeeva, M.Aff103, Aff219
Parygin, P.
Philippov, D.
Polikarpov, S.
Popova, E.
Rusinov, V.
Andreev, V.
Azarkin, M.Aff104, Aff215
Dremin, I.Aff104, Aff215
Kirakosyan, M.Aff104, Aff215
Terkulov, A.
Baskakov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Demiyanov, A.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Kodolova, O.
Korotkikh, V.
Lokhtin, I.
Miagkov, I.
Obraztsov, S.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Snigirev, A.
Vardanyan, I.
Blinov, V.Aff106, Aff220
Shtol, D.Aff106, Aff220
Skovpen, Y.Aff106, Aff220
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Elumakhov, D.
Godizov, A.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Konstantinov, D.
Mandrik, P.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Adzic, P.Aff108, Aff221
Cirkovic, P.
Devetak, D.
Dordevic, M.
Milosevic, J.
Rekovic, V.
Maestre, J. Alcaraz
Fernández, A. Álvarez
Bachiller, I.
Luna, M. Barrio
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Peris, A. Delgado
Bedoya, C. Fernandez
Ramos, J. P. Fernández
Flix, J.
Fouz, M. C.
Lopez, O. Gonzalez
Lopez, S. Goy
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Moran, D.
Yzquierdo, A. Pérez-Calero
Pelayo, J. Puerta
Olmeda, A. Quintario
Redondo, I.
Romero, L.
Soares, M. S.
Albajar, C.
de Trocóniz, J. F.
Missiroli, M.
Cuevas, J.
Erice, C.
Menendez, J. Fernandez
Caballero, I. Gonzalez
Fernández, J. R. González
Cortezon, E. Palencia
Cruz, S. Sanchez
Vischia, P.
Garcia, J. M. Vizan
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Quero, B. Chazin
Curras, E.
Campderros, J. Duarte
Fernandez, M.
Garcia-Ferrero, J.
Gomez, G.
Virto, A. Lopez
Marco, J.
Rivero, C. Martinez
Arbol, P. Martinez Ruiz del
Matorras, F.
Gomez, J. Piedra
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Trevisani, N.
Vila, I.
Cortabitarte, R. Vilar
Abbaneo, D.
Akgun, B.
Auffray, E.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bloch, P.
Bocci, A.
Botta, C.
Camporesi, T.
Castello, R.
Cepeda, M.
Cerminara, G.
Chapon, E.
Chen, Y.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daponte, V.
David, A.
De Gruttola, M.
De Roeck, A.
Deelen, N.
Dobson, M.
Pree, T. du
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Everaerts, P.
Fallavollita, F.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Gigi, D.
Gilbert, A.
Gill, K.
Glege, F.
Gulhan, D.
Harris, P.
Hegeman, J.
Innocente, V.
Jafari, A.
Janot, P.
Karacheban, O.Aff113, Aff196
Kieseler, J.
Knünz, V.
Kornmayer, A.
Kortelainen, M. J.
Krammer, M.Aff113, Aff180
Lange, C.
Lecoq, P.
Lourenço, C.
Lucchini, M. T.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Martelli, A.
Meijers, F.
Merlin, J. A.
Mersi, S.
Meschi, E.
Milenovic, P.Aff113, Aff222
Moortgat, F.
Mulders, M.
Neugebauer, H.
Ngadiuba, J.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Rabady, D.
Racz, A.
Reis, T.
Rolandi, G.Aff113, Aff223
Rovere, M.
Sakulin, H.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Seidel, M.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Sphicas, P.Aff113, Aff224
Stakia, A.
Steggemann, J.
Stoye, M.
Tosi, M.
Treille, D.
Triossi, A.
Tsirou, A.
Veckalns, V.Aff113, Aff225
Verweij, M.
Zeuner, W. D.
Bertl, W.
Caminada, L.Aff114, Aff226
Deiters, K.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Wiederkehr, S. A.
Backhaus, M.
Bäni, L.
Berger, P.
Bianchini, L.
Casal, B.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Grab, C.
Heidegger, C.
Hits, D.
Hoss, J.
Kasieczka, G.
Klijnsma, T.
Lustermann, W.
Mangano, B.
Marionneau, M.
Meinhard, M. T.
Meister, D.
Micheli, F.
Musella, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pandolfi, F.
Pata, J.
Pauss, F.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Quittnat, M.
Reichmann, M.
Becerra, D. A. Sanz
Schönenberger, M.
Shchutska, L.
Tavolaro, V. R.
Theofilatos, K.
Olsson, M. L. Vesterbacka
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Aarrestad, T. K.
Amsler, C.Aff116, Aff227
Canelli, M. F.
De Cosa, A.
Burgo, R. Del
Donato, S.
Galloni, C.
Hreus, T.
Kilminster, B.
Pinna, D.
Rauco, G.
Robmann, P.
Salerno, D.
Schweiger, K.
Seitz, C.
Takahashi, Y.
Zucchetta, A.
Candelise, V.
Chang, Y. H.
Cheng, K. y.
Doan, T. H.
Jain, Sh.
Khurana, R.
Kuo, C. M.
Lin, W.
Pozdnyakov, A.
Yu, S. S.
Kumar, Arun
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Fiori, F.
Hou, W.-S.
Hsiung, Y.
Liu, Y. F.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Tsai, J. F.
Asavapibhop, B.
Kovitanggoon, K.
Singh, G.
Srimanobhas, N.
Bakirci, M. N.Aff120, Aff228
Bat, A.
Boran, F.
Damarseckin, S.
Demiroglu, Z. S.
Dozen, C.
Eskut, E.
Girgis, S.
Gokbulut, G.
Guler, Y.
Hos, I.Aff120, Aff229
Kangal, E. E.Aff120, Aff230
Kara, O.
Kiminsu, U.
Oglakci, M.
Onengut, G.Aff120, Aff231
Ozdemir, K.Aff120, Aff232
Ozturk, S.Aff120, Aff228
Cerci, D. SunarAff120, Aff233
Tok, U. G.
Topakli, H.Aff120, Aff228
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Karapinar, G.Aff121, Aff234
Ocalan, K.Aff121, Aff235
Yalvac, M.
Zeyrek, M.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff122, Aff236
Kaya, O.Aff122, Aff237
Tekten, S.
Yetkin, E. A.Aff122, Aff238
Agaras, M. N.
Atay, S.
Cakir, A.
Cankocak, K.
Köseoglu, I.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Ball, F.
Beck, L.
Brooke, J. J.
Burns, D.
Clement, E.
Cussans, D.
Davignon, O.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Newbold, D. M.Aff126, Aff239
Paramesvaran, S.
Sakuma, T.
Nasr-storey, S. Seif El
Smith, D.
Smith, V. J.
Belyaev, A.Aff127, Aff240
Brew, C.
Brown, R. M.
Calligaris, L.
Cieri, D.
Cockerill, D. J. A.
Coughlan, J. A.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Auzinger, G.
Bainbridge, R.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
Casasso, S.
Citron, M.
Colling, D.
Corpe, L.
Dauncey, P.
Davies, G.
De Wit, A.
Negra, M. Della
Maria, R. Di
Elwood, A.
Haddad, Y.
Hall, G.
Iles, G.
James, T.
Lane, R.
Laner, C.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Mastrolorenzo, L.
Matsushita, T.
Nash, J.
Nikitenko, A.Aff128, Aff184
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Summers, S.
Tapper, A.
Uchida, K.
Acosta, M. VazquezAff128, Aff241
Virdee, T.Aff128, Aff193
Wardle, N.
Winterbottom, D.
Wright, J.
Zenz, S. C.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Borzou, A.
Call, K.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Liu, H.
Pastika, N.
Smith, C.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Buccilli, A.
Cooper, S. I.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Arcaro, D.
Avetisyan, A.
Bose, T.
Gastler, D.
Rankin, D.
Richardson, C.
Rohlf, J.
Sulak, L.
Zou, D.
Benelli, G.
Cutts, D.
Garabedian, A.
Hadley, M.
Hakala, J.
Heintz, U.
Hogan, J. M.
Kwok, K. H. M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Lee, J.
Mao, Z.
Narain, M.
Pazzini, J.
Piperov, S.
Sagir, S.
Syarif, R.
Yu, D.
Band, R.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Burns, D.
De La Barca Sanchez, M. Calderon
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Ko, W.
Lander, R.
Mclean, C.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shalhout, S.
Shi, M.
Smith, J.
Stolp, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Wang, Z.
Bachtis, M.
Bravo, C.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Florent, A.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Mccoll, N.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Valuev, V.
Bouvier, E.
Burt, K.
Clare, R.
Ellison, J.
Gary, J. W.
Shirazi, S. M. A. Ghiasi
Hanson, G.
Heilman, J.
Karapostoli, G.
Kennedy, E.
Lacroix, F.
Long, O. R.
Negrete, M. Olmedo
Paneva, M. I.
Si, W.
Wang, L.
Wei, H.
Wimpenny, S.
Yates, B. R.
Branson, J. G.
Cittolin, S.
Derdzinski, M.
Gerosa, R.
Gilbert, D.
Hashemi, B.
Holzner, A.
Klein, D.
Kole, G.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
Olivito, D.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sani, M.
Sharma, V.
Tadel, M.
Vartak, A.
Wasserbaech, S.Aff138, Aff242
Wood, J.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Porta, G. Zevi Della
Amin, N.
Bhandari, R.
Bradmiller-Feld, J.
Campagnari, C.
Dishaw, A.
Dutta, V.
Sevilla, M. Franco
Gouskos, L.
Heller, R.
Incandela, J.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Richman, J.
Stuart, D.
Suarez, I.
Yoo, J.
Anderson, D.
Bornheim, A.
Lawhorn, J. M.
Newman, H. B.
Nguyen, T.
Pena, C.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Russ, J.
Sun, M.
Vogel, H.
Vorobiev, I.
Weinberg, M.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Jensen, F.
Johnson, A.
Krohn, M.
Leontsinis, S.
Mulholland, T.
Stenson, K.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Chaves, J.
Chu, J.
Dittmer, S.
Mcdermott, K.
Mirman, N.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Rinkevicius, A.
Ryd, A.
Skinnari, L.
Soffi, L.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Tucker, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Bolla, G.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Duarte, J.
Elvira, V. D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Hasegawa, S.
Hirschauer, J.
Hu, Z.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klima, B.
Kreis, B.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
De Sá, R. Lopes
Lykken, J.
Maeshima, K.
Magini, N.
Marraffino, J. M.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Pedro, K.
Prokofyev, O.
Rakness, G.
Ristori, L.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Strobbe, N.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Vernieri, C.
Verzocchi, M.
Vidal, R.
Wang, M.
Weber, H. A.
Whitbeck, A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bortignon, P.
Bourilkov, D.
Brinkerhoff, A.
Carnes, A.
Carver, M.
Curry, D.
Field, R. D.
Furic, I. K.
Gleyzer, S. V.
Joshi, B. M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Kotov, K.
Ma, P.
Matchev, K.
Mei, H.
Mitselmakher, G.
Shi, K.
Sperka, D.
Terentyev, N.
Thomas, L.
Wang, J.
Wang, S.
Yelton, J.
Joshi, Y. R.
Linn, S.
Markowitz, P.
Rodriguez, J. L.
Ackert, A.
Adams, T.
Askew, A.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Perry, T.
Prosper, H.
Saha, A.
Santra, A.
Sharma, V.
Yohay, R.
Baarmand, M. M.
Bhopatkar, V.
Colafranceschi, S.
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Roy, T.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Berry, D.
Betts, R. R.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Jung, K.
Kamin, J.
Gonzalez, I. D. Sandoval
Tonjes, M. B.
Trauger, H.
Varelas, N.
Wang, H.
Wu, Z.
Zhang, J.
Bilki, B.Aff150, Aff243
Clarida, W.
Dilsiz, K.Aff150, Aff244
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Merlo, J.-P.
Mermerkaya, H.Aff150, Aff245
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.Aff150, Aff246
Onel, Y.
Ozok, F.Aff150, Aff247
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Yi, K.
Blumenfeld, B.
Cocoros, A.
Eminizer, N.
Fehling, D.
Feng, L.
Gritsan, A. V.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Sarica, U.
Swartz, M.
Xiao, M.
You, C.
Al-bataineh, A.
Baringer, P.
Bean, A.
Boren, S.
Bowen, J.
Castle, J.
Khalil, S.
Kropivnitskaya, A.
Majumder, D.
Mcbrayer, W.
Murray, M.
Royon, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Takaki, J. D. Tapia
Wang, Q.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Maravin, Y.
Mohammadi, A.
Saini, L. K.
Skhirtladze, N.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Anelli, C.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Feng, Y.
Ferraioli, C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Jeng, G. Y.
Kellogg, R. G.
Kunkle, J.
Mignerey, A. C.
Ricci-Tam, F.
Shin, Y. H.
Skuja, A.
Tonwar, S. C.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Azzolini, V.
Barbieri, R.
Baty, A.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
D’Alfonso, M.
Demiragli, Z.
Ceballos, G. Gomez
Goncharov, M.
Hsu, D.
Hu, M.
Iiyama, Y.
Innocenti, G. M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Lee, Y.-J.
Levin, A.
Luckey, P. D.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mcginn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Roland, C.
Roland, G.
Salfeld-Nebgen, J.
Stephans, G. S. F.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, J.
Wang, T. W.
Wyslouch, B.
Benvenuti, A. C.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Kalafut, S.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Nourbakhsh, S.
Ruckstuhl, N.
Rusack, R.
Turkewitz, J.
Wadud, M. A.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Avdeeva, E.
Bloom, K.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Golf, F.
Suarez, R. Gonzalez
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Monroy, J.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Stieger, B.
Dolen, J.
Godshalk, A.
Harrington, C.
Iashvili, I.
Nguyen, D.
Parker, A.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Hortiangtham, A.
Massironi, A.
Morse, D. M.
Orimoto, T.
De Lima, R. Teixeira
Trocino, D.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Charaf, O.
Hahn, K. A.
Mucia, N.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Trovato, M.
Velasco, M.
Bucci, R.
Dev, N.
Hildreth, M.
Anampa, K. Hurtado
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Kellams, N.
Lannon, K.
Li, W.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Meng, F.
Mueller, C.
Musienko, Y.Aff163, Aff214
Planer, M.
Reinsvold, A.
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Smith, G.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Woodard, A.
Alimena, J.
Antonelli, L.
Bylsma, B.
Durkin, L. S.
Flowers, S.
Francis, B.
Hart, A.
Hill, C.
Ji, W.
Liu, B.
Luo, W.
Winer, B. L.
Wulsin, H. W.
Cooperstein, S.
Driga, O.
Elmer, P.
Hardenbrook, J.
Hebda, P.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Lange, D.
Luo, J.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroué, P.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Barker, A.
Barnes, V. E.
Das, S.
Folgueras, S.
Gutay, L.
Jha, M. K.
Jones, M.
Jung, A. W.
Khatiwada, A.
Miller, D. H.
Neumeister, N.
Peng, C. C.
Qiu, H.
Schulte, J. F.
Sun, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Cheng, T.
Parashar, N.
Stupak, J.
Chen, Z.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Geurts, F. J. M.
Guilbaud, M.
Kilpatrick, M.
Li, W.
Michlin, B.
Padley, B. P.
Roberts, J.
Rorie, J.
Shi, W.
Tu, Z.
Zabel, J.
Zhang, A.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Duh, Y. t.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Han, J.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Lo, K. H.
Tan, P.
Verzetti, M.
Ciesielski, R.
Goulianos, K.
Mesropian, C.
Agapitos, A.
Chou, J. P.
Gershtein, Y.
Espinosa, T. A. Gómez
Halkiadakis, E.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Elayavalli, R. Kunnawalkam
Kyriacou, S.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Saka, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Sheffield, D.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomas, S.
Thomassen, P.
Walker, M.
Delannoy, A. G.
Heideman, J.
Riley, G.
Rose, K.
Spanier, S.
Thapa, K.
Bouhali, O.Aff174, Aff248
Hernandez, A. CastanedaAff174, Aff248
Celik, A.
Dalchenko, M.
De Mattia, M.
Delgado, A.
Dildick, S.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff174, Aff249
Mueller, R.
Pakhotin, Y.
Patel, R.
Perloff, A.
Perniè, L.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Tatarinov, A.
Ulmer, K. A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
De Guio, F.
Dudero, P. R.
Faulkner, J.
Gurpinar, E.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Libeiro, T.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Xu, Q.
Arenton, M. W.
Barria, P.
Cox, B.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Li, H.
Neu, C.
Sinthuprasith, T.
Wang, Y.
Wolfe, E.
Xia, F.
Harr, R.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Sturdy, J.
Thapa, P.
Zaleski, S.
Brodski, M.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Dasu, S.
Dodd, L.
Duric, S.
Gomber, B.
Grothe, M.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Klabbers, P.
Lanaro, A.
Levine, A.
Long, K.
Loveless, R.
Ruggles, T.
Savin, A.
Smith, N.
Smith, W. H.
Taylor, D.
Woods, N.
Aff250, IDs1005202311272w_cor2259
Pokaż więcej
Źródło:
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 83(2)
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Measurements of the associated production of a W boson and a charm quark in proton–proton collisions at s=8TeV
Autorzy:
Tumasyan, A.
Adam, W.
Bergauer, T.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Valle, A. Escalante Del
Frühwirth, R.Aff2, Aff196
Jeitler, M.Aff2, Aff196
Krammer, N.
Lechner, L.
Liko, D.
Madlener, T.
Mikulec, I.
Pitters, F. M.
Rad, N.
Schieck, J.Aff2, Aff196
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff2, Aff196
Zarucki, M.
Chekhovsky, V.
Litomin, A.
Makarenko, V.
Gonzalez, J. Suarez
Darwish, M. R.Aff4, Aff197
De Wolf, E. A.
Croce, D. Di
Janssen, T.
Kello, T.Aff4, Aff198
Lelek, A.
Pieters, M.
Sfar, H. Rejeb
Haevermaet, H. Van
Mechelen, P. Van
Putte, S. Van
Remortel, N. Van
Blekman, F.
Bols, E. S.
Chhibra, S. S.
D’Hondt, J.
De Clercq, J.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Morton, A.
Python, Q.
Tavernier, S.
Doninck, W. Van
Mulders, P. Van
Beghin, D.
Bilin, B.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Dorney, B.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Makarenko, I.
Moureaux, L.
Pétré, L.
Popov, A.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Velde, C. Vander
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wezenbeek, L.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Gruchala, M.
Khvastunov, I.Aff7, Aff199
Niedziela, M.
Roskas, C.
Skovpen, K.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Bruno, G.
Bury, F.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Lemaitre, V.
Mondal, K.
Prisciandaro, J.
Taliercio, A.
Teklishyn, M.
Vischia, P.
Wuyckens, S.
Zobec, J.
Alves, G. A.
Hensel, C.
Moraes, A.
Júnior, W. L. Aldá
Chagas, E. Belchior Batista Das
MALBOUISSON, H. BRANDAO
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff10, Aff200
Coelho, E.
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff10, Aff201
De JesusDamiao, D.
De Souza, S. Fonseca
Martins, J.Aff10, Aff202
Figueiredo, D. Matos
Jaime, M. MedinaAff10, Aff203
Herrera, C. Mora
Mundim, L.
Nogima, H.
Teles, P. Rebello
Rosas, L. J. Sanchez
Santoro, A.
Amaral, S. M. Silva Do
Sznajder, A.
Thiel, M.
Da Silva DeAraujo, F. Torres
Pereira, A. Vilela
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Tomei, T. R. Fernandez Perez
Gregores, E. M.
Lemos, D. S.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Atanassov, I.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Bonchev, M.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Fang, W.Aff14, Aff198
Guo, Q.
Wang, H.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Hu, Z.
Wang, Y.
Chapon, E.
Chen, G. M.Aff16, Aff204
Chen, H. S.Aff16, Aff204
Chen, M.
Javaid, T.Aff16, Aff204
Kapoor, A.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.-A.
Sharma, R.
Spiezia, A.
Tao, J.
Thomas-Wilsker, J.
Wang, J.
Zhang, H.
Zhang, S.Aff16, Aff204
Zhao, J.
Agapitos, A.
Ban, Y.
Chen, C.
Huang, Q.
Levin, A.
Li, Q.
Lu, M.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Wang, Q.
Xiao, J.
You, Z.
Gao, X.Aff19, Aff198
Xiao, M.
Avila, C.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Sarkar, A.
Delgado, M. A. Segura
Jaramillo, J.
Guisao, J. Mejia
Ramirez, F.
Alvarez, J. D. Ruiz
González, C. A. Salazar
Arbelaez, N. Vanegas
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Majumder, D.
Roguljic, M.
Starodumov, A.Aff25, Aff205
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Erodotou, E.
Ioannou, A.
Kole, G.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Tsiakkouri, D.
Finger, M.Aff27, Aff206
Finger, Jr., M.Aff27, Aff206
Kveton, A.
Tomsa, J.
Ayala, E.
Jarrin, E. Carrera
Abdalla, H.Aff30, Aff207
Assran, Y.Aff30, Aff208, Aff209
Mohamed, A.Aff30, Aff210
Mahmoud, M. A.
Mohammed, Y.Aff31, Aff211
Bhowmik, S.
De Oliveira, A. Carvalho Antunes
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Forthomme, L.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Karimäki, V.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Laurila, S.
Lehti, S.
Lindén, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Tuuva, T.
Amendola, C.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Lenzi, B.
Locci, E.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M.Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff36, Aff212
Titov, M.
Yu, G. B.
Ahuja, S.
Beaudette, F.
Bonanomi, M.
Perraguin, A. Buchot
Busson, P.
Charlot, C.
Davignon, O.
Diab, B.
Falmagne, G.
de Cassagnac, R. Granier
Hakimi, A.
Kucher, I.
Lobanov, A.
Perez, C. Martin
Nguyen, M.
Ochando, C.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff38, Aff213
Andrea, J.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J. -M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Fontaine, J. -C.Aff38, Aff213
Gelé, D.
Goerlach, U.
Grimault, C.
Bihan, A. -C. Le
Hove, P. Van
Asilar, E.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Camen, C.
Carle, A.
Chanon, N.
Contardo, D.
Depasse, P.
Mamouni, H. El
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Jain, Sa.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lesauvage, A.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Torterotot, L.
Touquet, G.
Donckt, M. Vander
Viret, S.
Adamov, G.
Tsamalaidze, Z.Aff40, Aff206
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Preuten, M.
Rauch, M. P.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Eliseev, D.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fischer, B.
Ghosh, S.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Mocellin, G.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Pook, T.
Pozdnyakov, A.
Quast, T.
Rath, Y.
Reithler, H.
Roemer, J.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Ahmad, W. HajAff43, Aff214
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.Aff43, Aff215
Ziemons, T.
Petersen, H. Aarup
Martin, M. Aldaya
Asmuss, P.
Babounikau, I.
Baxter, S.
Behnke, O.
Martínez, A. Bermúdez
Anuar, A. A. Bin
Borras, K.Aff44, Aff216
Botta, V.
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Connor, P.
Rodríguez, S. Consuegra
Danilov, V.
De Wit, A.
Defranchis, M. M.
Didukh, L.
Damiani, D. Domínguez
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Eichhorn, T.
Banos, L. I. Estevez
Gallo, E.Aff44, Aff217
Geiser, A.
Giraldi, A.
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Harb, A.
Jafari, A.Aff44, Aff218
Jomhari, N. Z.
Jung, H.
Kasem, A.Aff44, Aff216
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Krücker, D.
Lange, W.
Lenz, T.
Lidrych, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.Aff44, Aff219
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Metwally, J.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Missiroli, M.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Myronenko, V.
Otarid, Y.
Adán, D. Pérez
Pflitsch, S. K.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Saggio, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scheurer, V.
Schwanenberger, C.
Singh, A.
Ricardo, R. E. Sosa
Tonon, N.
Turkot, O.
Vagnerini, A.
De Klundert, M. Van
Walsh, R.
Walter, D.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Zenaiev, O.
Zlebcik, R.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
De Leo, K.
Dreyer, T.
Ebrahimi, A.
Eich, M.
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Karavdina, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kutzner, V.
Lange, J.
Lange, T.
Malara, A.
Niemeyer, C. E. N.
Nigamova, A.
Rodriguez, K. J. Pena
Rieger, O.
Schleper, P.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Schwarz, D.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Baur, S.
Bechtel, J.
Berger, T.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Droll, A.
Morabit, K. El
Faltermann, N.
Flöh, K.
Giffels, M.
Gottmann, A.
Hartmann, F.Aff46, Aff215
Heidecker, C.
Husemann, U.
Iqbal, M. A.
Katkov, I.Aff46, Aff220
Keicher, P.
Koppenhöfer, R.
Maier, S.
Metzler, M.
Mitra, S.
Müller, D.
Müller, Th.
Musich, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Rauser, J.
Savoiu, D.
Schäfer, D.
Schnepf, M.
Schröder, M.
Seith, D.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Wassmer, M.
Weber, M.
Wolf, R.
Wozniewski, S.
Anagnostou, G.
Asenov, P.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Paspalaki, G.
Stakia, A.
Diamantopoulou, M.
Karasavvas, D.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Koraka, C. K.
Manousakis-Katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Vellidis, K.
Vourliotis, E.
Bakas, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Mallios, S.
Manitara, K.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Bartók, M.Aff51, Aff221
Chudasama, R.
Csanad, M.
Gadallah, M. M. A.Aff51, Aff222
Lökös, S.Aff51, Aff223
Major, P.
Mandal, K.
Mehta, A.
Pasztor, G.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff52, Aff224
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff53, Aff221
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Csorgo, T.
Nemes, F.
Novak, T.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Kumar, D.
Panwar, L.
Tiwari, P. C.
Bahinipati, S.Aff57, Aff225
Dash, D.
Kar, C.
Mal, P.
Mishra, T.
Bindhu, V. K. Muraleedharan Nair
Nayak, A.Aff57, Aff226
Sahoo, D. K.Aff57, Aff225
Sur, N.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chauhan, S.
Dhingra, N.Aff58, Aff227
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, S.
Kumari, P.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sharma, S.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, A.
Bharti, M.Aff60, Aff228
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Ghosh, S.
Gomber, B.Aff60, Aff229
Maity, M.Aff60, Aff230
Nandan, S.
Palit, P.
Purohit, A.
Rout, P. K.
Saha, G.
Sarkar, S.
Sharan, M.
Singh, B.Aff60, Aff228
Thakur, S.Aff60, Aff228
Behera, P. K.
Behera, S. C.
Kalbhor, P.
Muhammad, A.
Pradhan, R.
Pujahari, P. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Dutta, D.
Kumar, V.
Naskar, K.Aff62, Aff231
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Aziz, T.
Bhat, M. A.
Dugad, S.
Verma, R. Kumar
Mohanty, G. B.
Sarkar, U.
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, S.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mukherjee, S.
Roy, D.
Dube, S.
Kansal, B.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.Aff66, Aff232
Chenarani, S.Aff67, Aff233
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Najafabadi, M. Mohammadi
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Aly, R.Aff69, Aff234
Aruta, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Florio, A. Di
Pilato, A. Di
Elmetenawee, W.
Fiore, L.
Gelmi, A.
Gul, M.
Iaselli, G.
Ince, M.
Lezki, S.
Maggi, G.
Maggi, M.
Margjeka, I.
Mastrapasqua, V.
Merlin, J. A.
My, S.
Nuzzo, S.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Silvestris, L.
Simone, F. M.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Borgonovi, L.
Braibant-Giacomelli, S.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Ciocca, C.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Diotalevi, T.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fontanesi, E.
Giacomelli, P.
Giommi, L.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Iemmi, F.
Meo, S. LoAff70, Aff235
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rovelli, T.
Siroli, G. P.
Tosi, N.
Albergo, S.Aff71, Aff236
Costa, S.Aff71, Aff236
Mattia, A. Di
Potenza, R.
Tricomi, A.Aff71, Aff236
Tuve, C.
Barbagli, G.
Cassese, A.
Ceccarelli, R.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Fiori, F.
Focardi, E.
Latino, G.
Lenzi, P.
Lizzo, M.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Seidita, R.
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Piccolo, D.
Bozzo, M.
Ferro, F.
Mulargia, R.
Robutti, E.
Tosi, S.
Benaglia, A.
Beschi, A.
Brivio, F.
Cetorelli, F.
Ciriolo, V.Aff75, Aff215
De Guio, F.
Dinardo, M. E.
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Guzzi, L.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Menasce, D.
Monti, F.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
de Fatis, T. Tabarelli
Valsecchi, D.Aff75, Aff215
Zuolo, D.
Buontempo, S.
Cavallo, N.
De Iorio, A.
Fabozzi, F.
Fienga, F.
Iorio, A. O. M.
Lista, L.
Meola, S.Aff76, Aff215
Paolucci, P.Aff76, Aff215
Rossi, B.
Sciacca, C.
Voevodina, E.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.
Boletti, A.
Bragagnolo, A.
Carlin, R.
Checchia, P.
De CastroManzano, P.
Dorigo, T.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Hoh, S. Y.
Layer, L.Aff77, Aff237
Margoni, M.
Meneguzzo, A. T.
Presilla, M.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Simonetto, F.
Strong, G.
Tiko, A.
Tosi, M.
YARAR, H.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zucchetta, A.
Zumerle, G.
Aime‘, C.
Braghieri, A.
Calzaferri, S.
Fiorina, D.
Montagna, P.
Ratti, S. P.
Re, V.
Ressegotti, M.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Biasini, M.
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Moscatelli, F.
Piccinelli, A.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Tedeschi, T.
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.
Dell’Orso, R.
Domenico, M. R. Di
Donato, S.
Giannini, L.
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.
Manca, E.
Mandorli, G.
Messineo, A.
Palla, F.
Ramirez-Sanchez, G.
Rizzi, A.
Rolandi, G.
Chowdhury, S. Roy
Scribano, A.
Shafiei, N.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Turini, N.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Cavallari, F.
Cipriani, M.
Re, D. Del
Marco, E. Di
Diemoz, M.
Longo, E.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Quaranta, C.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Soffi, L.
Tramontano, R.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Bellora, A.
Biino, C.
Cappati, A.
Cartiglia, N.
Cometti, S.
Costa, M.
Covarelli, R.
Demaria, N.
Kiani, B.
Legger, F.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Monteil, E.
Monteno, M.
Obertino, M. M.
Ortona, G.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Angioni, G. L. Pinna
Ruspa, M.
Salvatico, R.
Siviero, F.
Sola, V.
Solano, A.
Soldi, D.
Staiano, A.
Trocino, D.
Belforte, S.
Candelise, V.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.
Ricca, G. Della
Vazzoler, F.
Dogra, S.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Radburn-Smith, B. C.
Sekmen, S.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Francois, B.
Kim, T. J.
Park, J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Ha, S.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lim, J.
Park, J.
Park, S. K.
Yoo, J.
Goh, J.
Gurtu, A.
Kim, H. S.
Kim, Y.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J. S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Lee, K.
Lee, S.
Nam, K.
Oh, B. H.
Oh, M.
Oh, S. B.
Seo, H.
Yang, U. K.
Yoon, I.
Jeon, D.
Kim, J. H.
Ko, B.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Roh, Y.
Song, D.
Watson, I. J.
Yoo, H. D.
Choi, Y.
Hwang, C.
Jeong, Y.
Lee, H.
Lee, Y.
Yu, I.
Maghrbi, Y.
Veckalns, V.Aff95, Aff238
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Abdullah, W. A. T. Wan
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Hernandez, A. Castaneda
Quijada, J. A. Murillo
Palomo, L. Valencia
Ayala, G.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
La Cruz, I. Heredia-DeAff99, Aff239
Lopez-Fernandez, R.
Herrera, C. A. Mondragon
Navarro, D. A. Perez
Hernández, A. Sánchez
Moreno, S. Carrillo
Barrera, C. Oropeza
García, M. Ramírez
Valencia, F. Vazquez
Eysermans, J.
Pedraza, I.
Ibarguen, H. A. Salazar
Estrada, C. Uribe
Pineda, A. Morelos
Mijuskovic, J.Aff103, Aff199
Raicevic, N.
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Asghar, M. I.
Awan, M. I. M.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Traczyk, P.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.Aff109, Aff240
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Olszewski, M.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Seixas, J.
Shchelina, K.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Alexakhin, V.
Gavrilenko, M.
Golunov, A.
Golutvin, I.
Gorbounov, N.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavine, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.Aff111, Aff241, Aff242
Mitsyn, V. V.
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Savina, M.
Shmatov, S.
Smirnov, V.
Teryaev, O.
Trofimov, V.
Voytishin, N.
Zarubin, A.
Gavrilov, G.
Golovtcov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.Aff112, Aff243
Kuznetsova, E.Aff112, Aff244
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Volkov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Pivovarov, G.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Nikitenko, A.Aff114, Aff245
Popov, V.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Bychkova, O.
Chadeeva, M.Aff116, Aff246
Oskin, A.
Popova, E.
Rusinov, V.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Dubinin, M.Aff118, Aff247
Dudko, L.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Obraztsov, S.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Snigirev, A.
Blinov, V.Aff119, Aff248
Dimova, T.Aff119, Aff248
Kardapoltsev, L.Aff119, Aff248
Ovtin, I.Aff119, Aff248
Skovpen, Y.Aff119, Aff248
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Konstantinov, D.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Iuzhakov, A.
Okhotnikov, V.
Sukhikh, L.
Borchsh, V.
Ivanchenko, V.
Tcherniaev, E.
Adzic, P.Aff123, Aff249
Cirkovic, P.
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Aguilar-Benitez, M.
Maestre, J. Alcaraz
Fernández, A. Álvarez
Bachiller, I.
Luna, M. Barrio
Bedoya, CristinaF.
Cifuentes, J. A. Brochero
Montoya, C. A. Carrillo
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Peris, A. Delgado
Ramos, J. P. Fernández
Flix, J.
Fouz, M. C.
Alonso, A. García
Lopez, O. Gonzalez
Lopez, S. Goy
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Holgado, J. León
Moran, D.
Tobar, Á. Navarro
Yzquierdo, A. Pérez-Calero
Pelayo, J. Puerta
Redondo, I.
Romero, L.
Navas, S. Sánchez
Soares, M. S.
Triossi, A.
Gómez, L. Urda
Willmott, C.
Albajar, C.
de Trocóniz, J. F.
Reyes-Almanza, R.
Gonzalez, B. Alvarez
Cuevas, J.
Erice, C.
Menendez, J. Fernandez
Folgueras, S.
Caballero, I. Gonzalez
Cortezon, E. Palencia
Álvarez, C. Ramón
Sau, J. Ripoll
Bouza, V. Rodríguez
Cruz, S. Sanchez
Trapote, A.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Quero, B. Chazin
Campderros, J. Duarte
Fernandez, M.
Manteca, P. J. Fernández
Gomez, G.
Rivero, C. Martinez
Arbol, P. Martinez Ruiz del
Matorras, F.
Gomez, J. Piedra
Prieels, C.
Ricci-Tam, F.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Garcia, J. M. Vizan
Jayananda, M. K.
Kailasapathy, B.Aff128, Aff250
Sonnadara, D. U. J.
Wickramarathna, D. D. C.
Dharmaratna, W. G. D.
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Aarrestad, T. K.
Abbaneo, D.
Akgun, B.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Beni, N.
Bianco, M.
Bocci, A.
Bortignon, P.
Bossini, E.
Brondolin, E.
Camporesi, T.
Cerminara, G.
Cristella, L.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
Daponte, V.
David, A.
De Roeck, A.
Deile, M.
Maria, R. Di
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Emriskova, N.
Fallavollita, F.Aff130, Aff251
Fasanella, D.
Fiorendi, S.
Florent, A.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Guilbaud, M.
Gulhan, D.
Haranko, M.
Hegeman, J.
Iiyama, Y.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Komm, M.
Kratochwil, N.
Lange, C.
Lecoq, P.
Long, K.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Massironi, A.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Ngadiuba, J.
Niedziela, J.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.Aff130, Aff215
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Rabady, D.
Racz, A.
Rieger, M.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Salfeld-Nebgen, J.
Scarfi, S.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Snoeys, W.
Sphicas, P.Aff130, Aff252
Steggemann, J.
Summers, S.
Tavolaro, V. R.
Treille, D.
Tsirou, A.
Onsem, G. P. Van
Vartak, A.
Verzetti, M.
Wozniak, K. A.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.Aff131, Aff253
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Backhaus, M.
Berger, P.
Calandri, A.
Chernyavskaya, N.
De Cosa, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Gadek, T.
Espinosa, T. A. Gómez
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A. -M.
Manzoni, R. A.
Meinhard, M. T.
Micheli, F.
Nessi-Tedaldi, F.
Pauss, F.
Perovic, V.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Ruini, D.
Becerra, D. A. Sanz
Schönenberger, M.
Stampf, V.
Olsson, M. L. Vesterbacka
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Amsler, C.Aff133, Aff254
Botta, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
Burgo, R. Del
Heikkilä, J. K.
Huwiler, M.
Jofrehei, A.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Macchiolo, A.
Meiring, P.
Mikuni, V. M.
Molinatti, U.
Neutelings, I.
Rauco, G.
Reimers, A.
Robmann, P.
Schweiger, K.
Takahashi, Y.
Wertz, S.
Adloff, C.Aff134, Aff255
Kuo, C. M.
Lin, W.
Roy, A.
Sarkar, T.Aff134, Aff230
Yu, S. S.
Ceard, L.
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W.-S.
Li, Y. y.
Lu, R. -S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Yazgan, E.
Asavapibhop, B.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Boran, F.
Damarseckin, S.Aff137, Aff256
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dozen, C.Aff137, Aff257
Dumanoglu, I.Aff137, Aff258
Eskut, E.
Gokbulut, G.
Guler, Y.
Guler, E. GurpinarAff137, Aff259
Hos, I.Aff137, Aff260
Isik, C.
Kangal, E. E.Aff137, Aff261
Kara, O.
Topaksu, A. Kayis
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff137, Aff262
Polatoz, A.
Simsek, A. E.
Tali, B.Aff137, Aff263
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.Aff138, Aff264
Karapinar, G.Aff138, Aff265
Ocalan, K.Aff138, Aff266
Yalvac, M.Aff138, Aff267
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff139, Aff268
Kaya, O.Aff139, Aff269
Özçelik, Ö.
Tekten, S.Aff139, Aff270
Yetkin, E. A.Aff139, Aff271
Cakir, A.
Cankocak, K.Aff140, Aff258
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff140, Aff272
Sen, F. Aydogmus
Cerci, S.Aff141, Aff263
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Cerci, D. SunarAff141, Aff263
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Bhal, E.
Bologna, S.
Brooke, J. J.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
Sakuma, T.
Nasr-Storey, S. Seif El
Smith, V. J.
Taylor, J.
Titterton, A.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff145, Aff273
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Ellis, K. V.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Bonomally, S.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
Cepaitis, V.
Chahal, G. S.Aff146, Aff274
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Negra, M. Della
Fedi, G.
Hall, G.
Iles, G.
Langford, J.
Lyons, L.
Magnan, A. -M.
Malik, S.
Martelli, A.
Milosevic, V.
Nash, J.Aff146, Aff275
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Stoye, M.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.Aff146, Aff215
Wardle, N.
Webb, S. N.
Winterbottom, D.
Zecchinelli, A. G.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Mackay, C. K.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Brinkerhoff, A.
Call, K.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Kanuganti, A. R.
Madrid, C.
McMaster, B.
Pastika, N.
Sawant, S.
Smith, C.
Wilson, J.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Hernandez, A. M. Vargas
Buccilli, A.
Charaf, O.
Cooper, S. I.
Gleyzer, S. V.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Akpinar, A.
Albert, A.
Arcaro, D.
Cosby, C.
Demiragli, Z.
Gastler, D.
Rohlf, J.
Salyer, K.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Yuan, S.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.Aff152, Aff216
Cutts, D.
Duh, Y. t.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff152, Aff276
Kwok, K. H. M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Lee, J.
Narain, M.
Sagir, S.Aff152, Aff277
Syarif, R.
Usai, E.
Wong, W. Y.
Yu, D.
Zhang, W.
Band, R.
Brainerd, C.
Breedon, R.
De La BarcaSanchez, M. Calderon
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Jensen, F.
Ko, W.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shi, M.
Taylor, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Yao, Y.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Hamilton, D.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Lam, T.
Mccoll, N.
Nash, W. A.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Stone, B.
Valuev, V.
Burt, K.
Chen, Y.
Clare, R.
Gary, J. W.
Shirazi, S. M. A. Ghiasi
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Long, O. R.
Manganelli, N.
Negrete, M. Olmedo
Paneva, M. I.
Si, W.
Wimpenny, S.
Zhang, Y.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Deelen, N.
Duarte, J.
Gerosa, R.
Gilbert, D.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
May, S.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sharma, V.
Tadel, M.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Amin, N.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dorsett, A.
Dutta, V.
Incandela, J.
Marsh, B.
Mei, H.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Quinnan, M.
Richman, J.
Sarica, U.
Stuart, D.
Wang, S.
Anderson, D.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Dutta, I.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Mao, J.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Pata, J.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Alison, J.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Sun, M.
Vorobiev, I.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
MacDonald, E.
Mulholland, T.
Patel, R.
Perloff, A.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Cranshaw, D. J.
Datta, A.
Frankenthal, A.
Mcdermott, K.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Ryd, A.
Sun, W.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Elvira, V. D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Hasegawa, S.
Heller, R.
Herwig, T. C.
Hirschauer, J.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klabbers, P.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kortelainen, M. J.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Papadimitriou, V.
Pedro, K.
Pena, C.Aff162, Aff247
Prokofyev, O.
Ravera, F.
Hall, A. Reinsvold
Ristori, L.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Weber, H. A.
Woodard, A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Cherepanov, V.
Errico, F.
Field, R. D.
Guerrero, D.
Joshi, B. M.
Kim, M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Rosenzweig, D.
Shi, K.
Wang, J.
Wang, S.
Zuo, X.
Adams, T.
Askew, A.
Diaz, D.
Habibullah, R.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Khurana, R.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Prosper, H.
Schiber, C.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M. M.
Butalla, S.
Elkafrawy, T.Aff165, Aff278
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Saunders, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Gonzalez, H. Becerril
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Mills, C.
Oh, G.
Roy, T.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Viinikainen, J.
Wang, X.
Wu, Z.
Alhusseini, M.
Dilsiz, K.Aff167, Aff279
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Köseyan, O. K.
Merlo, J. -P.
Mestvirishvili, A.Aff167, Aff280
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.Aff167, Aff281
Onel, Y.
Ozok, F.Aff167, Aff282
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Yi, K.Aff167, Aff283
Amram, O.
Blumenfeld, B.
Corcodilos, L.
Eminizer, M.
Gritsan, A. V.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Mantilla, C.
Roskes, J.
Swartz, M.
Vámi, T.Á.
Barrera, C. Baldenegro
Baringer, P.
Bean, A.
Bylinkin, A.
Isidori, T.
Khalil, S.
King, J.
Krintiras, G.
Kropivnitskaya, A.
Lindsey, C.
Minafra, N.
Murray, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Takaki, J. D. Tapia
Wang, Q.
Williams, J.
Wilson, G.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mitchell, T.
Modak, A.
Mohammadi, A.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Adams, E.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Feng, Y.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Jeng, G. Y.
Kellogg, R. G.
Koeth, T.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Seidel, M.
Skuja, A.
Tonwar, S. C.
Wang, L.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
Chen, Y.
D’Alfonso, M.
Ceballos, G. Gomez
Goncharov, M.
Harris, P.
Hsu, D.
Hu, M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Krupa, J.
Lee, Y.-J.
Luckey, P. D.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mcginn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Sumorok, K.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, J.
Wang, T. W.
Wang, Z.
Wyslouch, B.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Guts, S.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M. A.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Bloom, K.
Chauhan, S.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
Fernández, J. R. González
Kravchenko, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Stieger, B.
Tabb, W.
Yan, F.
Agarwal, G.
Bandyopadhyay, H.
Harrington, C.
Hay, L.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Nguyen, D.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Li, J.
Madigan, G.
Marzocchi, B.
Morse, D. M.
Nguyen, V.
Orimoto, T.
Parker, A.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Chen, Z.
Gilbert, A.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Velasco, M.
Bucci, R.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Anampa, K. Hurtado
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Lannon, K.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
Meng, F.
Mohrman, K.
Musienko, Y.Aff180, Aff241
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Zygala, L.
Alimena, J.
Bylsma, B.
Cardwell, B.
Durkin, L. S.
Francis, B.
Hill, C.
Lefeld, A.
Winer, B. L.
Yates, B. R.
Das, P.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Greenberg, B.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kopp, G.
Kwan, S.
Lange, D.
Lucchini, M. T.
Luo, J.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroué, P.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Barnes, V. E.
Chawla, R.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Mahakud, B.
Negro, G.
Neumeister, N.
Peng, C. C.
Piperov, S.
Qiu, H.
Schulte, J. F.
Stojanovic, M.Aff184, Aff212
Trevisani, N.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Cheng, T.
Dolen, J.
Parashar, N.
Baty, A.
Dildick, S.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Geurts, F. J. M.
Kilpatrick, M.
Kumar, A.
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Rorie, J.
Shi, W.
Leiton, A. G. Stahl
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Taus, R.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gandrakota, A.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Karacheban, O.Aff188, Aff219
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thayil, S. A.
Thomas, S.
Wang, H.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Spanier, S.
Bouhali, O.Aff190, Aff284
Dalchenko, M.
Delgado, A.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff190, Aff285
Kim, H.
Luo, S.
Malhotra, S.
Mueller, R.
Overton, D.
Perniè, L.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Sturdy, J.
Akchurin, N.
Damgov, J.
Hegde, V.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Appelt, E.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Verweij, M.
Arenton, M. W.
Cox, B.
Cummings, G.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Li, A.
Neu, C.
Tannenwald, B.
Wang, Y.
Wolfe, E.
Xia, F.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Thapa, P.
Black, K.
Bose, T.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Everaerts, P.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Loveless, R.
Sreekala, J. Madhusudanan
Mallampalli, A.
Pinna, D.
Ruggles, T.
Savin, A.
Shang, V.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Trembath-Reichert, S.
Vetens, W.
Aff286, IDs10052022108977_cor2351
Pokaż więcej
Źródło:
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 82(12)
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Erratum to: Measurement of the top quark mass with lepton+jets final states using pp collisions at $$\sqrt{s} = 13\,\hbox {TeV}$$ s = 13 TeV
Autorzy:
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
F. Ambrogi
E. Asilar
T. Bergauer
J. Brandstetter
E. Brondolin
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
M. Flechl
M. Friedl
R. Frühwirth
V. M. Ghete
J. Hrubec
M. Jeitler
N. Krammer
I. Krätschmer
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
N. Rad
H. Rohringer
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
D. Spitzbart
A. Taurok
W. Waltenberger
J. Wittmann
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
V. Mossolov
J. Suarez Gonzalez
E. A. De Wolf
D. Di Croce
X. Janssen
J. Lauwers
M. Pieters
M. Van De Klundert
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
N. Van Remortel
S. Abu Zeid
F. Blekman
J. D’Hondt
I. De Bruyn
J. De Clercq
K. Deroover
G. Flouris
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
L. Moreels
Q. Python
K. Skovpen
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
I. Van Parijs
D. Beghin
B. Bilin
H. Brun
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
H. Delannoy
B. Dorney
G. Fasanella
L. Favart
R. Goldouzian
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
T. Lenzi
J. Luetic
T. Seva
E. Starling
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
R. Yonamine
T. Cornelis
D. Dobur
A. Fagot
M. Gul
I. Khvastunov
D. Poyraz
C. Roskas
D. Trocino
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
N. Zaganidis
H. Bakhshiansohi
O. Bondu
S. Brochet
G. Bruno
C. Caputo
A. Caudron
P. David
S. De Visscher
C. Delaere
M. Delcourt
B. Francois
A. Giammanco
G. Krintiras
V. Lemaitre
A. Magitteri
A. Mertens
M. Musich
K. Piotrzkowski
L. Quertenmont
A. Saggio
M. Vidal Marono
S. Wertz
J. Zobec
W. L. Aldá Júnior
F. L. Alves
G. A. Alves
L. Brito
G. Correia Silva
C. Hensel
A. Moraes
M. E. Pol
P. Rebello Teles
E. Belchior Batista Das Chagas
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
H. Malbouisson
M. Medina Jaime
M. Melo De Almeida
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
A. Sznajder
M. Thiel
E. J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
S. Ahuja
C. A. Bernardes
Luigi Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
D. Romero Abad
J. C. Ruiz Vargas
A. Aleksandrov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
A. Marinov
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
W. Fang
X. Gao
L. Yuan
M. Ahmad
J. G. Bian
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
Y. Chen
C. H. Jiang
D. Leggat
H. Liao
Z. Liu
F. Romeo
S. M. Shaheen
A. Spiezia
J. Tao
C. Wang
Z. Wang
E. Yazgan
H. Zhang
J. Zhao
Y. Ban
G. Chen
J. Li
Q. Li
S. Liu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Z. Xu
Y. Wang
C. Avila
A. Cabrera
C. A. Carrillo Montoya
L. F. Chaparro Sierra
C. Florez
C. F. González Hernández
M. A. Segura Delgado
B. Courbon
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
K. Kadija
B. Mesic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
M. Finger
E. Carrera Jarrin
M. A. Mahmoud
Elgammal A. Mohamed
E. Salama
S. Bhowmik
R. K. Dewanjee
M. Kadastik
L. Perrini
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
H. Kirschenmann
J. Pekkanen
M. Voutilainen
J. Havukainen
J. K. Heikkilä
T. Järvinen
V. Karimäki
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
P. Luukka
T. Mäenpää
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
T. Tuuva
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
S. Ghosh
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
C. Leloup
E. Locci
M. Machet
J. Malcles
G. Negro
J. Rander
A. Rosowsky
M.Ö. Sahin
M. Titov
A. Abdulsalam
C. Amendola
I. Antropov
S. Baffioni
F. Beaudette
P. Busson
L. Cadamuro
C. Charlot
R. Granier de Cassagnac
M. Jo
I. Kucher
S. Lisniak
A. Lobanov
J. Martin Blanco
M. Nguyen
C. Ochando
G. Ortona
P. Paganini
P. Pigard
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. G. Stahl Leiton
Y. Yilmaz
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
E. Conte
X. Coubez
F. Drouhin
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
M. Jansová
P. Juillot
A.-C. Le Bihan
N. Tonon
P. Van Hove
S. Gadrat
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
N. Chanon
R. Chierici
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
L. Finco
S. Gascon
M. Gouzevitch
G. Grenier
B. Ille
F. Lagarde
I. B. Laktineh
H. Lattaud
M. Lethuillier
L. Mirabito
A. L. Pequegnot
S. Perries
A. Popov
V. Sordini
M. Vander Donckt
S. Viret
S. Zhang
T. Toriashvili
Z. Tsamalaidze
C. Autermann
L. Feld
M. K. Kiesel
K. Klein
M. Lipinski
M. Preuten
M. P. Rauch
C. Schomakers
J. Schulz
M. Teroerde
B. Wittmer
V. Zhukov
A. Albert
D. Duchardt
M. Endres
M. Erdmann
S. Erdweg
T. Esch
R. Fischer
A. Güth
T. Hebbeker
C. Heidemann
K. Hoepfner
S. Knutzen
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
S. Mukherjee
T. Pook
M. Radziej
H. Reithler
M. Rieger
F. Scheuch
D. Teyssier
S. Thüer
G. Flügge
B. Kargoll
T. Kress
A. Künsken
T. Müller
A. Nehrkorn
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
A. Stahl
M. Aldaya Martin
T. Arndt
C. Asawatangtrakuldee
I. Babounikau
K. Beernaert
O. Behnke
U. Behrens
A. Bermúdez Martínez
D. Bertsche
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
A. Campbell
P. Connor
C. Contreras-Campana
F. Costanza
V. Danilov
A. De Wit
C. Diez Pardos
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
D. Eckstein
T. Eichhorn
A. Elwood
E. Eren
E. Gallo
J. Garay Garcia
A. Geiser
J. M. Grados Luyando
A. Grohsjean
P. Gunnellini
M. Guthoff
A. Harb
J. Hauk
H. Jung
M. Kasemann
J. Keaveney
C. Kleinwort
J. Knolle
I. Korol
D. Krücker
W. Lange
A. Lelek
T. Lenz
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
A. B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
G. Mittag
J. Mnich
A. Mussgiller
S. K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
M. Savitskyi
P. Saxena
C. Schwanenberger
R. Shevchenko
A. Singh
N. Stefaniuk
H. Tholen
G. P. Van Onsem
R. Walsh
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
O. Zenaiev
R. Aggleton
S. Bein
V. Blobel
M. Centis Vignali
T. Dreyer
C. Garbers
E. Garutti
D. Gonzalez
J. Haller
A. Hinzmann
M. Hoffmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
N. Kovalchuk
S. Kurz
V. Kutzner
J. Lange
D. Marconi
J. Multhaup
M. Niedziela
D. Nowatschin
T. Peiffer
A. Perieanu
A. Reimers
C. Scharf
P. Schleper
A. Schmidt
S. Schumann
J. Schwandt
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
F. M. Stober
M. Stöver
D. Troendle
E. Usai
A. Vanhoefer
B. Vormwald
M. Akbiyik
C. Barth
M. Baselga
S. Baur
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
F. Colombo
W. De Boer
A. Dierlamm
N. Faltermann
B. Freund
R. Friese
M. Giffels
M. A. Harrendorf
F. Hartmann
S. M. Heindl
U. Husemann
F. Kassel
S. Kudella
H. Mildner
M. U. Mozer
Th. Müller
M. Plagge
G. Quast
K. Rabbertz
M. Schröder
I. Shvetsov
G. Sieber
H. J. Simonis
R. Ulrich
S. Wayand
M. Weber
T. Weiler
S. Williamson
C. Wöhrmann
R. Wolf
G. Anagnostou
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
I. Topsis-Giotis
G. Karathanasis
S. Kesisoglou
A. Panagiotou
N. Saoulidou
E. Tziaferi
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
N. Manthos
I. Papadopoulos
E. Paradas
J. Strologas
F. A. Triantis
D. Tsitsonis
M. Csanad
N. Filipovic
G. Pasztor
O. Surányi
G. I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
Á. Hunyadi
F. Sikler
T.Á. Vámi
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
A. Makovec
J. Molnar
Z. Szillasi
M. Bartók
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
S. Bahinipati
P. Mal
K. Mandal
A. Nayak
D. K. Sahoo
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
R. Chawla
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
M. Kaur
S. Kaur
R. Kumar
P. Kumari
M. Lohan
A. Mehta
S. Sharma
J. B. Singh
G. Walia
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
S. Keshri
A. Kumar
Ashok Kumar
S. Malhotra
M. Naimuddin
K. Ranjan
Aashaq Shah
R. Sharma
R. Bhardwaj
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
U. Bhawandeep
D. Bhowmik
S. Dey
S. Dutt
S. Dutta
N. Majumdar
K. Mondal
S. Mukhopadhyay
S. Nandan
A. Purohit
P. K. Rout
A. Roy
S. Roy Chowdhury
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
R. Chudasama
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
A. K. Mohanty
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
A. Topkar
T. Aziz
S. Dugad
B. Mahakud
S. Mitra
G. B. Mohanty
N. Sur
B. Sutar
S. Banerjee
S. Chatterjee
P. Das
M. Guchait
Sa. Jain
S. Kumar
M. Maity
G. Majumder
K. Mazumdar
N. Sahoo
T. Sarkar
N. Wickramage
S. Dube
V. Hegde
A. Kapoor
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
S. Chenarani
E. Eskandari Tadavani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Naseri
S. Paktinat Mehdiabadi
F. Rezaei Hosseinabadi
B. Safarzadeh
M. Zeinali
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
C. Calabria
A. Colaleo
D. Creanza
L. Cristella
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
F. Errico
L. Fiore
A. Gelmi
G. Iaselli
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
B. Marangelli
G. Miniello
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
R. Radogna
A. Ranieri
G. Selvaggi
A. Sharma
L. Silvestris
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Zito
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
L. Brigliadori
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
S. S. Chhibra
G. Codispoti
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
F. Fabbri
A. Fanfani
D. Fasanella
P. Giacomelli
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Marcellini
G. Masetti
A. Montanari
F. L. Navarria
A. Perrotta
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
F. Giordano
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
K. Chatterjee
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Meschini
S. Paoletti
L. Russo
G. Sguazzoni
D. Strom
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
F. Primavera
V. Calvelli
F. Ferro
F. Ravera
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
L. Brianza
F. Brivio
V. Ciriolo
M. E. Dinardo
S. Fiorendi
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
M. Malberti
S. Malvezzi
R. A. Manzoni
D. Menasce
L. Moroni
M. Paganoni
K. Pauwels
D. Pedrini
S. Pigazzini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
S. Buontempo
N. Cavallo
S. Di Guida
F. Fabozzi
F. Fienga
G. Galati
A. O. M. Iorio
W. A. Khan
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
C. Sciacca
F. Thyssen
E. Voevodina
P. Azzi
N. Bacchetta
L. Benato
D. Bisello
A. Boletti
R. Carlin
P. Checchia
M. Dall’Osso
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
A. Gozzelino
S. Lacaprara
P. Lujan
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
N. Pozzobon
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
A. Tiko
E. Torassa
S. Ventura
M. Zanetti
P. Zotto
A. Braghieri
A. Magnani
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
L. Alunni Solestizi
M. Biasini
G. M. Bilei
C. Cecchi
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
R. Leonardi
E. Manoni
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
L. Bianchini
T. Boccali
L. Borrello
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
G. Fedi
L. Giannini
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
T. Lomtadze
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
A. Rizzi
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
A. Venturi
P. G. Verdini
L. Barone
F. Cavallari
M. Cipriani
N. Daci
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
S. Gelli
E. Longo
B. Marzocchi
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
F. Preiato
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
C. Biino
N. Cartiglia
R. Castello
F. Cenna
M. Costa
R. Covarelli
A. Degano
N. Demaria
B. Kiani
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
A. Romero
M. Ruspa
R. Sacchi
K. Shchelina
V. Sola
A. Solano
A. Staiano
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
G. Della Ricca
F. Vazzoler
A. Zanetti
D. H. Kim
G. N. Kim
M. S. Kim
J. Lee
S. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. Sekmen
D. C. Son
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
G. Oh
J. A. Brochero Cifuentes
J. Goh
T. J. Kim
S. Cho
S. Choi
Y. Go
D. Gyun
S. Ha
B. Hong
Y. Jo
Y. Kim
K. Lee
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
Y. Roh
J. Almond
J. Kim
J. S. Kim
H. Lee
K. Nam
S. B. Oh
B. C. Radburn-Smith
S.h. Seo
U. K. Yang
H. D. Yoo
G. B. Yu
J. H. Kim
J. S. H. Lee
I. C. Park
Y. Choi
C. Hwang
I. Yu
V. Dudenas
A. Juodagalvis
J. Vaitkus
I. Ahmed
Z. A. Ibrahim
M. A. B. Md Ali
F. Mohamad Idris
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
Duran-Osuna,M. C.
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
Ramirez-Sanchez, G.
I. Heredia-De La Cruz
Rabadan-Trejo,R. I.
R. Lopez-Fernandez
J. Mejia Guisao
Reyes-Almanza, R
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
D. Krofcheck
S. Bheesette
P. H. Butler
A. Ahmad
Q. Hassan
H. R. Hoorani
A. Saddique
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
K. Nawrocki
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Misiura
M. Olszewski
A. Pyskir
M. Walczak
P. Bargassa
C. Beirão Da Cruz E Silva
A. Di Francesco
P. Faccioli
B. Galinhas
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
L. Lloret Iglesias
M. V. Nemallapudi
J. Seixas
G. Strong
O. Toldaiev
D. Vadruccio
J. Varela
A. Baginyan
I. Golutvin
A. Kamenev
V. Karjavin
V. Korenkov
G. Kozlov
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
V. V. Mitsyn
P. Moisenz
V. Palichik
V. Perelygin
S. Shmatov
V. Smirnov
V. Trofimov
B. S. Yuldashev
A. Zarubin
V. Zhiltsov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
P. Levchenko
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Vavilov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
V. Popov
I. Pozdnyakov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
V. Stolin
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
A. Bylinkin
M. Chadeeva
P. Parygin
D. Philippov
S. Polikarpov
E. Popova
V. Rusinov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
S. V. Rusakov
A. Terkulov
A. Baskakov
A. Belyaev
E. Boos
V. Bunichev
M. Dubinin
L. Dudko
V. Klyukhin
N. Korneeva
I. Lokhtin
I. Miagkov
S. Obraztsov
M. Perfilov
S. Petrushanko
V. Savrin
A. Snigirev
V. Blinov
D. Shtol
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
S. Bitioukov
D. Elumakhov
A. Godizov
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
P. Mandrik
V. Petrov
R. Ryutin
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
P. Adzic
P. Cirkovic
D. Devetak
M. Dordevic
J. Milosevic
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
C. Fernandez Bedoya
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
D. Moran
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
M. S. Soares
A. Triossi
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
J. R. González Fernández
E. Palencia Cortezon
S. Sanchez Cruz
P. Vischia
J. M. Vizan Garcia
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
J. Garcia-Ferrero
G. Gomez
A. Lopez Virto
J. Marco
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
N. Trevisani
I. Vila
R. Vilar Cortabitarte
D. Abbaneo
B. Akgun
E. Auffray
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
C. Botta
T. Camporesi
M. Cepeda
G. Cerminara
E. Chapon
D. d’Enterria
A. Dabrowski
V. Daponte
A. David
M. De Gruttola
A. De Roeck
N. Deelen
M. Dobson
T. du Pree
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
P. Everaerts
F. Fallavollita
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
D. Gigi
A. Gilbert
K. Gill
F. Glege
D. Gulhan
J. Hegeman
V. Innocente
A. Jafari
P. Janot
O. Karacheban
J. Kieseler
V. Knünz
A. Kornmayer
M. Krammer
C. Lange
P. Lecoq
C. Lourenço
M. T. Lucchini
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Martelli
F. Meijers
J. A. Merlin
S. Mersi
E. Meschi
P. Milenovic
F. Moortgat
M. Mulders
H. Neugebauer
J. Ngadiuba
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
F. M. Pitters
D. Rabady
A. Racz
T. Reis
G. Rolandi
M. Rovere
H. Sakulin
C. Schäfer
C. Schwick
M. Seidel
M. Selvaggi
P. Silva
P. Sphicas
A. Stakia
J. Steggemann
M. Stoye
M. Tosi
D. Treille
A. Tsirou
V. Veckalns
M. Verweij
W. D. Zeuner
W. Bertl
L. Caminada
K. Deiters
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
S. A. Wiederkehr
M. Backhaus
L. Bäni
P. Berger
B. Casal
N. Chernyavskaya
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
C. Grab
C. Heidegger
D. Hits
J. Hoss
T. Klijnsma
W. Lustermann
M. Marionneau
M. T. Meinhard
D. Meister
F. Micheli
P. Musella
F. Nessi-Tedaldi
J. Pata
F. Pauss
G. Perrin
L. Perrozzi
M. Quittnat
M. Reichmann
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
L. Shchutska
V. R. Tavolaro
K. Theofilatos
M. L. Vesterbacka Olsson
R. Wallny
D. H. Zhu
T. K. Aarrestad
C. Amsler
D. Brzhechko
M. F. Canelli
A. De Cosa
R. Del Burgo
S. Donato
C. Galloni
T. Hreus
B. Kilminster
I. Neutelings
D. Pinna
G. Rauco
P. Robmann
D. Salerno
K. Schweiger
C. Seitz
Y. Takahashi
A. Zucchetta
Y. H. Chang
K. y. Cheng
T. H. Doan
Sh. Jain
R. Khurana
C. M. Kuo
W. Lin
A. Pozdnyakov
S. S. Yu
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
F. Fiori
W.-S. Hou
Y. Hsiung
Arun Kumar
Y. F. Liu
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
J. f. Tsai
B. Asavapibhop
K. Kovitanggoon
G. Singh
N. Srimanobhas
A. Bat
F. Boran
S. Cerci
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
C. Dozen
I. Dumanoglu
S. Girgis
G. Gokbulut
Y. Guler
I. Hos
E. E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
M. Oglakci
G. Onengut
K. Ozdemir
D. Sunar Cerci
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
M. Zeyrek
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
S. Tekten
E. A. Yetkin
M. N. Agaras
S. Atay
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
B. Grynyov
L. Levchuk
F. Ball
L. Beck
J. J. Brooke
D. Burns
E. Clement
D. Cussans
O. Davignon
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
D. M. Newbold
S. Paramesvaran
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-storey
D. Smith
V. J. Smith
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. Cieri
D. J. A. Cockerill
J. A. Coughlan
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
E. Olaiya
D. Petyt
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
W. J. Womersley
G. Auzinger
R. Bainbridge
P. Bloch
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
A. Bundock
S. Casasso
D. Colling
L. Corpe
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
R. Di Maria
Y. Haddad
G. Hall
G. Iles
T. James
M. Komm
R. Lane
C. Laner
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
L. Mastrolorenzo
T. Matsushita
J. Nash
A. Nikitenko
V. Palladino
M. Pesaresi
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
T. Strebler
S. Summers
A. Tapper
K. Uchida
M. Vazquez Acosta
T. Virdee
N. Wardle
D. Winterbottom
J. Wright
S. C. Zenz
J. E. Cole
P. R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
A. Morton
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
A. Borzou
K. Call
J. Dittmann
K. Hatakeyama
H. Liu
N. Pastika
C. Smith
R. Bartek
A. Dominguez
A. Buccilli
S. I. Cooper
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
D. Arcaro
A. Avetisyan
T. Bose
D. Gastler
D. Rankin
C. Richardson
J. Rohlf
L. Sulak
D. Zou
G. Benelli
D. Cutts
M. Hadley
J. Hakala
U. Heintz
J. M. Hogan
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
Z. Mao
M. Narain
J. Pazzini
S. Piperov
S. Sagir
R. Syarif
D. Yu
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
W. Ko
R. Lander
C. Mclean
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
S. Shalhout
M. Shi
J. Smith
D. Stolp
D. Taylor
K. Tos
M. Tripathi
F. Zhang
M. Bachtis
C. Bravo
R. Cousins
A. Dasgupta
A. Florent
J. Hauser
M. Ignatenko
N. Mccoll
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
V. Valuev
E. Bouvier
K. Burt
R. Clare
J. Ellison
J. W. Gary
S. M. A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
G. Karapostoli
E. Kennedy
F. Lacroix
O. R. Long
M. Olmedo Negrete
M. I. Paneva
W. Si
L. Wang
H. Wei
S. Wimpenny
B. R. Yates
J. G. Branson
S. Cittolin
M. Derdzinski
R. Gerosa
D. Gilbert
B. Hashemi
A. Holzner
D. Klein
G. Kole
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
D. Olivito
S. Padhi
M. Pieri
M. Sani
V. Sharma
S. Simon
M. Tadel
A. Vartak
S. Wasserbaech
J. Wood
F. Würthwein
A. Yagil
G. Zevi Della Porta
N. Amin
R. Bhandari
J. Bradmiller-Feld
C. Campagnari
M. Citron
A. Dishaw
V. Dutta
M. Franco Sevilla
L. Gouskos
R. Heller
J. Incandela
A. Ovcharova
H. Qu
J. Richman
D. Stuart
I. Suarez
J. Yoo
D. Anderson
A. Bornheim
J. Bunn
J. M. Lawhorn
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
C. Pena
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
R. Wilkinson
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
J. Russ
M. Sun
H. Vogel
I. Vorobiev
M. Weinberg
J. P. Cumalat
W. T. Ford
F. Jensen
A. Johnson
M. Krohn
S. Leontsinis
E. MacDonald
T. Mulholland
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
J. Chaves
Y. Cheng
J. Chu
A. Datta
K. Mcdermott
N. Mirman
J. R. Patterson
D. Quach
A. Rinkevicius
A. Ryd
L. Skinnari
L. Soffi
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
J. Tucker
P. Wittich
M. Zientek
S. Abdullin
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
J. Berryhill
P. C. Bhat
G. Bolla
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
J. Duarte
V. D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
J. Hanlon
R. M. Harris
S. Hasegawa
J. Hirschauer
Z. Hu
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
B. Klima
M. J. Kortelainen
B. Kreis
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
R. Lopes De Sá
J. Lykken
K. Maeshima
N. Magini
J. M. Marraffino
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
K. Pedro
O. Prokofyev
G. Rakness
L. Ristori
A. Savoy-Navarro
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
N. Strobbe
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
C. Vernieri
M. Verzocchi
R. Vidal
M. Wang
H. A. Weber
A. Whitbeck
W. Wu
D. Acosta
P. Avery
P. Bortignon
D. Bourilkov
A. Brinkerhoff
A. Carnes
M. Carver
D. Curry
R. D. Field
I. K. Furic
S. V. Gleyzer
B. M. Joshi
J. Konigsberg
A. Korytov
K. Kotov
P. Ma
K. Matchev
H. Mei
G. Mitselmakher
K. Shi
D. Sperka
N. Terentyev
L. Thomas
J. Wang
S. Wang
J. Yelton
Y. R. Joshi
S. Linn
P. Markowitz
J. L. Rodriguez
A. Ackert
T. Adams
A. Askew
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
T. Kolberg
G. Martinez
T. Perry
H. Prosper
A. Saha
A. Santra
R. Yohay
M. M. Baarmand
V. Bhopatkar
S. Colafranceschi
M. Hohlmann
D. Noonan
T. Roy
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
D. Berry
R. R. Betts
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
K. Jung
J. Kamin
I. D. Sandoval Gonzalez
M. B. Tonjes
N. Varelas
H. Wang
Z. Wu
J. Zhang
B. Bilki
W. Clarida
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
J.-P. Merlo
H. Mermerkaya
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
K. Yi
B. Blumenfeld
A. Cocoros
N. Eminizer
D. Fehling
L. Feng
A. V. Gritsan
W. T. Hung
P. Maksimovic
J. Roskes
U. Sarica
M. Swartz
M. Xiao
C. You
A. Al-bataineh
P. Baringer
A. Bean
J. F. Benitez
S. Boren
J. Bowen
J. Castle
S. Khalil
A. Kropivnitskaya
D. Majumder
W. Mcbrayer
M. Murray
C. Rogan
C. Royon
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
Q. Wang
A. Ivanov
K. Kaadze
Y. Maravin
A. Modak
A. Mohammadi
L. K. Saini
N. Skhirtladze
F. Rebassoo
D. Wright
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
Y. Feng
C. Ferraioli
N. J. Hadley
S. Jabeen
G. Y. Jeng
R. G. Kellogg
J. Kunkle
A. C. Mignerey
F. Ricci-Tam
Y. H. Shin
A. Skuja
S. C. Tonwar
D. Abercrombie
B. Allen
V. Azzolini
R. Barbieri
A. Baty
G. Bauer
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
Z. Demiragli
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
D. Hsu
M. Hu
Y. Iiyama
G. M. Innocenti
M. Klute
D. Kovalskyi
Y.-J. Lee
A. Levin
P. D. Luckey
B. Maier
A. C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
C. Roland
G. Roland
G. S. F. Stephans
K. Sumorok
K. Tatar
D. Velicanu
T. W. Wang
B. Wyslouch
S. Zhaozhong
A. C. Benvenuti
R. M. Chatterjee
A. Evans
P. Hansen
S. Kalafut
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
S. Nourbakhsh
N. Ruckstuhl
R. Rusack
J. Turkewitz
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
E. Avdeeva
K. Bloom
D. R. Claes
C. Fangmeier
F. Golf
R. Gonzalez Suarez
R. Kamalieddin
I. Kravchenko
J. Monroy
J. E. Siado
G. R. Snow
B. Stieger
A. Godshalk
C. Harrington
I. Iashvili
D. Nguyen
A. Parker
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
A. Hortiangtham
A. Massironi
D. M. Morse
T. Orimoto
R. Teixeira De Lima
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
O. Charaf
K. A. Hahn
N. Mucia
N. Odell
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Trovato
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D. J. Karmgard
N. Kellams
K. Lannon
W. Li
N. Loukas
N. Marinelli
F. Meng
C. Mueller
Y. Musienko
M. Planer
A. Reinsvold
R. Ruchti
P. Siddireddy
G. Smith
S. Taroni
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
A. Woodard
J. Alimena
L. Antonelli
B. Bylsma
L. S. Durkin
S. Flowers
B. Francis
A. Hart
C. Hill
W. Ji
T. Y. Ling
W. Luo
B. L. Winer
H. W. Wulsin
S. Cooperstein
O. Driga
P. Elmer
J. Hardenbrook
P. Hebda
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
D. Lange
J. Luo
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroué
J. Salfeld-Nebgen
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. Barker
V. E. Barnes
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
A. Khatiwada
D. H. Miller
N. Neumeister
C. C. Peng
H. Qiu
J. F. Schulte
J. Sun
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
T. Cheng
J. Dolen
N. Parashar
Z. Chen
K. M. Ecklund
S. Freed
F. J. M. Geurts
M. Guilbaud
M. Kilpatrick
B. Michlin
B. P. Padley
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
Z. Tu
J. Zabel
A. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
Y. t. Duh
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
J. Han
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
K. H. Lo
P. Tan
M. Verzetti
R. Ciesielski
K. Goulianos
C. Mesropian
A. Agapitos
J. P. Chou
Y. Gershtein
T. A. Gómez Espinosa
E. Halkiadakis
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
R. Kunnawalkam Elayavalli
S. Kyriacou
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
H. Saka
S. Salur
S. Schnetzer
D. Sheffield
S. Somalwar
R. Stone
S. Thomas
P. Thomassen
M. Walker
A. G. Delannoy
J. Heideman
G. Riley
K. Rose
S. Spanier
K. Thapa
O. Bouhali
A. Castaneda Hernandez
A. Celik
M. Dalchenko
M. De Mattia
A. Delgado
S. Dildick
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
R. Mueller
Y. Pakhotin
R. Patel
A. Perloff
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
A. Tatarinov
N. Akchurin
J. Damgov
F. De Guio
P. R. Dudero
J. Faulkner
E. Gurpinar
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
J. D. Ruiz Alvarez
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
Q. Xu
M. W. Arenton
P. Barria
B. Cox
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
H. Li
C. Neu
T. Sinthuprasith
E. Wolfe
F. Xia
R. Harr
P. E. Karchin
N. Poudyal
J. Sturdy
P. Thapa
S. Zaleski
M. Brodski
J. Buchanan
C. Caillol
D. Carlsmith
S. Dasu
L. Dodd
S. Duric
B. Gomber
M. Grothe
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
P. Klabbers
A. Lanaro
A. Levine
K. Long
R. Loveless
V. Rekovic
T. Ruggles
A. Savin
N. Smith
W. H. Smith
N. Woods
CMS Collaboration
Pokaż więcej
Temat:
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło:
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 82, Iss 4, Pp 1-15 (2022)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
https://doaj.org/toc/1434-6052
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/d7e176f732314b348d7a0db8d79e58d0  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Erratum to: Measurement of exclusive $$\Upsilon $$ Υ photoproduction from protons in pPb collisions at $${\sqrt{{s_{\mathrm{NN}}}}} = 5.02\,\hbox {TeV}$$ s NN = 5.02 TeV
Autorzy:
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
F. Ambrogi
E. Asilar
T. Bergauer
J. Brandstetter
E. Brondolin
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
M. Flechl
M. Friedl
R. Frühwirth
V. M. Ghete
J. Grossmann
J. Hrubec
M. Jeitler
A. König
N. Krammer
I. Krätschmer
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
E. Pree
N. Rad
H. Rohringer
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
D. Spitzbart
A. Taurok
W. Waltenberger
J. Wittmann
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
V. Mossolov
J. Suarez Gonzalez
E. A. De Wolf
D. Di Croce
X. Janssen
J. Lauwers
M. Pieters
M. Van De Klundert
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
N. Van Remortel
S. Abu Zeid
F. Blekman
J. D’Hondt
I. De Bruyn
J. De Clercq
K. Deroover
G. Flouris
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
L. Moreels
Q. Python
K. Skovpen
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
I. Van Parijs
D. Beghin
B. Bilin
H. Brun
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
H. Delannoy
B. Dorney
G. Fasanella
L. Favart
R. Goldouzian
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
T. Lenzi
J. Luetic
T. Seva
E. Starling
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
R. Yonamine
T. Cornelis
D. Dobur
A. Fagot
M. Gul
I. Khvastunov
D. Poyraz
C. Roskas
D. Trocino
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
N. Zaganidis
H. Bakhshiansohi
O. Bondu
S. Brochet
G. Bruno
C. Caputo
A. Caudron
P. David
S. De Visscher
C. Delaere
M. Delcourt
B. Francois
A. Giammanco
G. Krintiras
V. Lemaitre
A. Magitteri
A. Mertens
M. Musich
K. Piotrzkowski
L. Quertenmont
A. Saggio
M. Vidal Marono
S. Wertz
J. Zobec
W. L. Aldá Júnior
F. L. Alves
G.A. Alves
L. Brito
G. Correia Silva
C. Hensel
A. Moraes
M. E. Pol
P. Rebello Teles
E. Belchior Batista Das Chagas
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G.G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
H. Malbouisson
M. Medina Jaime
M. Melo De Almeida
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
A. Sznajder
M. Thiel
E. J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
S. Ahuja
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
D. Romero Abad
J. C. Ruiz Vargas
A. Aleksandrov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
A. Marinov
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
W. Fang
X. Gao
L. Yuan
M. Ahmad
J. G. Bian
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
Y. Chen
C. H. Jiang
D. Leggat
H. Liao
Z. Liu
F. Romeo
S. M. Shaheen
A. Spiezia
J. Tao
C. Wang
Z. Wang
E. Yazgan
H. Zhang
J. Zhao
Y. Ban
G. Chen
J. Li
Q. Li
S. Liu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Z. Xu
Y. Wang
C. Avila
A. Cabrera
C. A. Carrillo Montoya
L. F. Chaparro Sierra
C. Florez
C. F. González Hernández
M. A. Segura Delgado
B. Courbon
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
P. M. Ribeiro Cipriano
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
K. Kadija
B. Mesic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
M. Finger
E. Carrera Jarrin
S. Khalil
M. A. Mahmoud
Y. Mohammed
S. Bhowmik
R. K. Dewanjee
M. Kadastik
L. Perrini
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
H. Kirschenmann
J. Pekkanen
M. Voutilainen
J. Havukainen
J. K. Heikkilä
T. Järvinen
V. Karimäki
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
P. Luukka
T. Mäenpää
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
T. Tuuva
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
S. Ghosh
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
C. Leloup
E. Locci
M. Machet
J. Malcles
G. Negro
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
M. Titov
A. Abdulsalam
C. Amendola
I. Antropov
S. Baffioni
F. Beaudette
P. Busson
L. Cadamuro
C. Charlot
R. Granier de Cassagnac
M. Jo
I. Kucher
S. Lisniak
A. Lobanov
J. Martin Blanco
M. Nguyen
C. Ochando
G. Ortona
P. Paganini
P. Pigard
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. G. Stahl Leiton
Y. Yilmaz
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
E. Conte
X. Coubez
F. Drouhin
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
M. Jansová
P. Juillot
A.-C. Le Bihan
N. Tonon
P. Van Hove
S. Gadrat
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
N. Chanon
R. Chierici
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
L. Finco
S. Gascon
M. Gouzevitch
G. Grenier
B. Ille
F. Lagarde
I. B. Laktineh
H. Lattaud
M. Lethuillier
L. Mirabito
A. L. Pequegnot
S. Perries
A. Popov
V. Sordini
M. Vander Donckt
S. Viret
S. Zhang
T. Toriashvili
Z. Tsamalaidze
C. Autermann
L. Feld
M. K. Kiesel
K. Klein
M. Lipinski
M. Preuten
M. P. Rauch
C. Schomakers
J. Schulz
M. Teroerde
B. Wittmer
V. Zhukov
A. Albert
D. Duchardt
M. Endres
M. Erdmann
S. Erdweg
T. Esch
R. Fischer
A. Güth
T. Hebbeker
C. Heidemann
K. Hoepfner
S. Knutzen
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
S. Mukherjee
T. Pook
M. Radziej
H. Reithler
M. Rieger
F. Scheuch
D. Teyssier
S. Thüer
G. Flügge
B. Kargoll
T. Kress
A. Künsken
T. Müller
A. Nehrkorn
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
A. Stahl
M. Aldaya Martin
T. Arndt
C. Asawatangtrakuldee
K. Beernaert
O. Behnke
U. Behrens
A. Bermúdez Martínez
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
A. Campbell
P. Connor
C. Contreras-Campana
F. Costanza
V. Danilov
A. De Wit
C. Diez Pardos
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
D. Eckstein
T. Eichhorn
A. Elwood
E. Eren
E. Gallo
J. Garay Garcia
A. Geiser
J. M. Grados Luyando
A. Grohsjean
P. Gunnellini
M. Guthoff
A. Harb
J. Hauk
M. Hempel
H. Jung
M. Kasemann
J. Keaveney
C. Kleinwort
J. Knolle
I. Korol
D. Krücker
W. Lange
A. Lelek
T. Lenz
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
A. B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
G. Mittag
J. Mnich
A. Mussgiller
D. Pitzl
A. Raspereza
M. Savitskyi
P. Saxena
R. Shevchenko
N. Stefaniuk
H. Tholen
G. P. Van Onsem
R. Walsh
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
O. Zenaiev
R. Aggleton
S. Bein
V. Blobel
M. Centis Vignali
T. Dreyer
E. Garutti
D. Gonzalez
J. Haller
A. Hinzmann
M. Hoffmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
N. Kovalchuk
S. Kurz
V. Kutzner
J. Lange
D. Marconi
J. Multhaup
M. Niedziela
D. Nowatschin
T. Peiffer
A. Perieanu
A. Reimers
C. Scharf
P. Schleper
A. Schmidt
S. Schumann
J. Schwandt
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
F. M. Stober
M. Stöver
D. Troendle
E. Usai
A. Vanhoefer
B. Vormwald
M. Akbiyik
C. Barth
M. Baselga
S. Baur
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
F. Colombo
W. De Boer
A. Dierlamm
N. Faltermann
B. Freund
R. Friese
M. Giffels
M. A. Harrendorf
F. Hartmann
S. M. Heindl
U. Husemann
F. Kassel
S. Kudella
H. Mildner
M. U. Mozer
Th. Müller
M. Plagge
G. Quast
K. Rabbertz
M. Schröder
I. Shvetsov
G. Sieber
H. J. Simonis
R. Ulrich
S. Wayand
M. Weber
T. Weiler
S. Williamson
C. Wöhrmann
R. Wolf
G. Anagnostou
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
I. Topsis-Giotis
G. Karathanasis
S. Kesisoglou
A. Panagiotou
N. Saoulidou
E. Tziaferi
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
N. Manthos
I. Papadopoulos
E. Paradas
J. Strologas
F. A. Triantis
D. Tsitsonis
M. Csanad
N. Filipovic
G. Pasztor
O. Surányi
G. I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
Á. Hunyadi
F. Sikler
T. Á. Vámi
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
A. Makovec
J. Molnar
Z. Szillasi
M. Bartók
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
S. Bahinipati
P. Mal
K. Mandal
A. Nayak
D. K. Sahoo
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
R. Chawla
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
M. Kaur
S. Kaur
R. Kumar
P. Kumari
M. Lohan
A. Mehta
S. Sharma
J. B. Singh
G. Walia
A. Bhardwaj
B.C. Choudhary
R. B. Garg
S. Keshri
A. Kumar
Ashok Kumar
S. Malhotra
M. Naimuddin
K. Ranjan
Aashaq Shah
R. Sharma
R. Bhardwaj
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
U. Bhawandeep
D. Bhowmik
S. Dey
S. Dutt
S. Dutta
N. Majumdar
K. Mondal
S. Mukhopadhyay
S. Nandan
A. Purohit
P. K. Rout
A. Roy
S. Roy Chowdhury
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
R. Chudasama
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
A. K. Mohanty
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
A. Topkar
T. Aziz
S. Dugad
B. Mahakud
S. Mitra
G. B. Mohanty
N. Sur
B. Sutar
S. Banerjee
S. Chatterjee
P. Das
M. Guchait
Sa. Jain
S. Kumar
M. Maity
G. Majumder
K. Mazumdar
N. Sahoo
T. Sarkar
N. Wickramage
S. Dube
V. Hegde
A. Kapoor
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
S. Chenarani
E. Eskandari Tadavani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Naseri
S. Paktinat Mehdiabadi
F. Rezaei Hosseinabadi
B. Safarzadeh
M. Zeinali
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
C. Calabria
A. Colaleo
D. Creanza
L. Cristella
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
F. Errico
L. Fiore
A. Gelmi
G. Iaselli
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
B. Marangelli
G. Miniello
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
R. Radogna
<