Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""CAPPARELLI STEFANO"" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-14 z 14
Tytuł :
Erratum to “On Two Sequences of Orthogonal Polynomials Related to Jordan Blocks”, Mediterr. J. Math. DOI: 10.1007/s00009-013-0283-z, 2013
Autorzy :
Capparelli, Stefano
Maroscia, Paolo
Pokaż więcej
Źródło :
Mediterranean Journal of Mathematics. November 2013 10(4):1631-1631
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A combinatorial proof of a partition identity related to the level 3 representations of a twisted affine lie algebra.
Autorzy :
Capparelli, Stefano
Pokaż więcej
Źródło :
Communications in Algebra; Jan1995, Vol. 23 Issue 8, p2959-2969, 11p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A combinatorial proof of a partition identity related to the level 3 representations of a twisted affine lie algebra
Autorzy :
Capparelli, Stefano
Pokaż więcej
Źródło :
Communications in Algebra; January 1995, Vol. 23 Issue: 8 p2959-2969, 11p
Periodyk
    Wyświetlanie 1-14 z 14

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies