Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Calderon, A."" wg kryterium: Autor


Tytuł:
Design and simulation of a piezoelectric micropump for drug delivery systems
Autorzy:
Calderon, MauricioAff1, IDs0054202305417w_cor1
Reyes-Betanzo, C.
Pokaż więcej
Źródło:
Microsystem Technologies: Micro- and NanosystemsInformation Storage and Processing Systems. :1-12
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Assessing Internalizing Symptoms and Their Relation with Levels of Impairment: Evidence-Based Cutoffs for Interpreting Inventory of Depression and Anxiety Symptoms (IDAS-II) Scores
Autorzy:
De la Rosa-Cáceres, A.Aff1, Aff2
Lozano, O. M.Aff1, Aff2
Sanchez-Garcia, M.Aff1, Aff2
Fernandez-Calderon, F.Aff1, Aff2
Rossi, G.
Diaz-Batanero, C.Aff1, Aff2, IDs10862022100086_cor6
Pokaż więcej
Źródło:
Journal of Psychopathology and Behavioral Assessment. :1-11
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Benefits of global earth observation missions for disaggregation of exposure data and earthquake loss modeling: evidence from Santiago de Chile
Autorzy:
Geiß, ChristianAff1, IDs11069022056726_cor1
Priesmeier, Peter
Aravena Pelizari, Patrick
Soto Calderon, Angélica Rocio
Schoepfer, Elisabeth
Riedlinger, Torsten
Villar Vega, Mabé
Santa María, HernánAff5, Aff6
Gómez Zapata, Juan CamiloAff7, Aff8
Pittore, MassimilianoAff7, Aff9
So, Emily
Fekete, Alexander
Taubenböck, Hannes
Pokaż więcej
Źródło:
Natural Hazards. :1-26
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Association Between Motoric Cognitive Risk Syndrome and Risk of Mortality in Older Adults: Results of a 5-year Retrospective Cohort
Autorzy:
Pajuelo-Vasquez, RenzoAff1, Aff3, IDs12126022095083_cor1
Pajares-Ramirez, Luis
Gutierrez-Baca, WendyAff1, Aff3
Calderon-Ocon, Victor
Grande-Bernuy, Mauricio
Parodi, José F.
Runzer-Colmenares, Fernando M.Aff2, Aff3, IDs12126022095083_cor7
Pokaż więcej
Źródło:
Ageing International. :1-16
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Addendum to: Measurement and QCD analysis of double-differential inclusive jet cross sections in proton-proton collisions at s $$ \sqrt{\textrm{s}} $$ = 13 TeV
Autorzy:
The CMS collaboration
A. Tumasyan
W. Adam
J. W. Andrejkovic
T. Bergauer
S. Chatterjee
K. Damanakis
M. Dragicevic
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
I. Mikulec
P. Paulitsch
F. M. Pitters
J. Schieck
R. Schöfbeck
D. Schwarz
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
V. Chekhovsky
A. Litomin
V. Makarenko
M. R. Darwish
E. A. De Wolf
T. Janssen
T. Kello
A. Lelek
H. Rejeb Sfar
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E. S. Bols
J. D’Hondt
M. Delcourt
H. El Faham
S. Lowette
S. Moortgat
A. Morton
D. Müller
A. R. Sahasransu
S. Tavernier
W. Van Doninck
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
K. Lee
M. Mahdavikhorrami
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
M. Vanden Bemden
C. Vander Velde
P. Vanlaer
T. Cornelis
D. Dobur
J. Knolle
L. Lambrecht
G. Mestdach
M. Niedziela
C. Roskas
A. Samalan
K. Skovpen
M. Tytgat
B. Vermassen
L. Wezenbeek
A. Benecke
A. Bethani
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
I. S. Donertas
A. Giammanco
K. Jaffel
Sa. Jain
V. Lemaitre
K. Mondal
J. Prisciandaro
A. Taliercio
M. Teklishyn
T. T. Tran
P. Vischia
S. Wertz
G. A. Alves
C. Hensel
A. Moraes
W. L. Aldá Júnior
M. Alves Gallo Pereira
M. Barroso Ferreira Filho
H. Brandao Malbouisson
W. Carvalho
J. Chinellato
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
C. Mora Herrera
K. Mota Amarilo
L. Mundim
H. Nogima
P. Rebello Teles
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
D. S. Lemos
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
T. Cheng
T. Javaid
M. Mittal
L. Yuan
M. Ahmad
G. Bauer
C. Dozen
Z. Hu
J. Martins
Y. Wang
K. Yi
E. Chapon
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
F. Iemmi
A. Kapoor
D. Leggat
H. Liao
Z.-A. Liu
V. Milosevic
F. Monti
R. Sharma
J. Tao
J. Thomas-Wilsker
J. Wang
H. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. An
Y. Ban
C. Chen
A. Levin
Q. Li
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Q. Wang
J. Xiao
M. Lu
Z. You
X. Gao
H. Okawa
Y. Zhang
Z. Lin
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J. D. Ruiz Alvarez
C. A. Salazar González
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
Z. Antunovic
M. Kovac
T. Sculac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
A. Attikis
K. Christoforou
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
M. Finger
A. Kveton
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
Y. Assran
A. Ellithi Kamel
M. A. Mahmoud
Y. Mohammed
S. Bhowmik
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
S. Nandan
C. Nielsen
J. Pata
M. Raidal
L. Tani
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
S. Bharthuar
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Lehti
T. Lindén
M. Lotti
L. Martikainen
M. Myllymäki
J. Ott
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
H. Petrow
T. Tuuva
C. Amendola
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G. B. Yu
S. Ahuja
F. Beaudette
M. Bonanomi
A. Buchot Perraguin
P. Busson
A. Cappati
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
S. Ghosh
R. Granier de Cassagnac
A. Hakimi
I. Kucher
J. Motta
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
U. Sarkar
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Tarabini
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Apparu
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
D. Darej
J.-C. Fontaine
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
E. Nibigira
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
I. B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
S. Perries
K. Shchablo
V. Sordini
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
I. Lomidze
T. Toriashvili
Z. Tsamalaidze
V. Botta
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
N. Röwert
J. Schulz
M. Teroerde
A. Dodonova
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
T. Hebbeker
K. Hoepfner
F. Ivone
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
L. Vigilante
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
T. Ziemons
A. Zotz
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
S. Baxter
M. Bayatmakou
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
S. Bhattacharya
A. A. Bin Anuar
K. Borras
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
C. Cheng
F. Colombina
S. Consuegra Rodríguez
G. Correia Silva
V. Danilov
M. De Silva
L. Didukh
G. Eckerlin
D. Eckstein
E. Eren
L. I. Estevez Banos
O. Filatov
E. Gallo
J. Gao
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
A. Jafari
N. Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
C. Kleinwort
D. Krücker
W. Lange
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
T. Mäkelä
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
M. Mendizabal Morentin
J. Metwally
A. B. Meyer
M. Meyer
J. Mnich
A. Mussgiller
Y. Otarid
D. Pérez Adán
D. Pitzl
A. Raspereza
B. Ribeiro Lopes
J. Rübenach
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
M. Scham
V. Scheurer
S. Schnake
P. Schütze
C. Schwanenberger
M. Shchedrolosiev
R. E. Sosa Ricardo
D. Stafford
N. Tonon
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Y. Wen
K. Wichmann
L. Wiens
C. Wissing
S. Wuchterl
R. Zlebcik
R. Aggleton
S. Albrecht
S. Bein
L. Benato
P. Connor
K. De Leo
M. Eich
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
P. Gunnellini
M. Hajheidari
J. Haller
A. Hinzmann
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
T. Kramer
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Lobanov
A. Malara
A. Nigamova
K. J. Pena Rodriguez
O. Rieger
P. Schleper
M. Schröder
J. Schwandt
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
A. Tews
I. Zoi
J. Bechtel
S. Brommer
M. Burkart
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
A. Droll
K. El Morabit
N. Faltermann
M. Giffels
J. o. Gosewisch
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
P. Keicher
R. Koppenhöfer
S. Maier
M. Metzler
S. Mitra
Th. Müller
M. Neukum
A. Nürnberg
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
M. Schnepf
D. Seith
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
J. Van Der Linden
R. F. Von Cube
M. Wassmer
M. Weber
S. Wieland
R. Wolf
S. Wozniewski
S. Wunsch
G. Anagnostou
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
C. K. Koraka
A. Manousakis-Katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
E. Tziaferi
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
K. Adamidis
I. Bestintzanos
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Csanad
K. Farkas
M. M. A. Gadallah
S. Lökös
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pasztor
A. J. Rádl
O. Surányi
G. I. Veres
M. Bartók
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
F. Nemes
T. Novak
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
P. Saha
N. Sur
S. K. Swain
D. Vats
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
G. Chaudhary
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
M. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Meena
K. Sandeep
J. B. Singh
A. K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
M. Bharti
R. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
P. Palit
P. K. Rout
G. Saha
B. Sahu
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
D. K. Mishra
K. Naskar
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
S. Dugad
M. Kumar
S. Banerjee
R. Chudasama
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
K. Alpana
S. Dube
B. Kansal
A. Laha
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
S. Sharma
H. Bakhshiansohi
E. Khazaie
M. Zeinali
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Aruta
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
M. Gul
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
V. Mastrapasqua
S. My
S. Nuzzo
A. Pellecchia
A. Pompili
G. Pugliese
D. Ramos
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F. M. Simone
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
L. Brigliadori
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
P. Giacomelli
L. Giommi
C. Grandi
L. Guiducci
S. Lo Meo
L. Lunerti
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
G. Boldrini
F. Brivio
F. Cetorelli
F. De Guio
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. T. Lucchini
M. Malberti
S. Malvezzi
A. Massironi
D. Menasce
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
B. S. Pinolini
S. Ragazzi
N. Redaelli
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
F. Carnevali
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
P. Bortignon
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
G. Grosso
S. Y. Hoh
L. Layer
E. Lusiani
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
J. Pazzini
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
G. Strong
M. Tosi
H. Yarar
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
C. Aimè
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
P. Asenov
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
M. Magherini
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Piccinelli
M. Presilla
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
E. Bossini
R. Castaldi
M. A. Ciocci
V. D’Amante
R. Dell’Orso
M. R. Di Domenico
S. Donato
A. Giassi
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
D. Matos Figueiredo
A. Messineo
F. Palla
S. Parolia
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
P. Barria
M. Campana
F. Cavallari
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
J. Berenguer Antequera
C. Biino
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
M. Ruspa
K. Shchelina
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
M. Tornago
D. Trocino
A. Vagnerini
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
G. Sorrentino
F. Vazzoler
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
J. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
B. C. Radburn-Smith
S. Sekmen
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
B. Francois
T. J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
B. Hong
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H. S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J. H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
B. H. Oh
M. Oh
S. B. Oh
H. Seo
U. K. Yang
I. Yoon
W. Jang
D. Y. Kang
Y. Kang
S. Kim
B. Ko
J. S. H. Lee
Y. Lee
J. A. Merlin
I. C. Park
Y. Roh
M. S. Ryu
D. Song
I. J. Watson
S. Yang
S. Ha
H. D. Yoo
M. Choi
I. Yu
T. Beyrouthy
Y. Maghrbi
K. Dreimanis
V. Veckalns
M. Ambrozas
A. Carvalho Antunes De Oliveira
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
N. Bin Norjoharuddeen
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
M. León Coello
J. A. Murillo Quijada
A. Sehrawat
L. Valencia Palomo
G. Ayala
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
C. A. Mondragon Herrera
D. A. Perez Navarro
A. Sánchez Hernández
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
F. Vazquez Valencia
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
A. Awais
M. I. M. Awan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Zalewski
K. Bunkowski
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
A. Boletti
P. Faccioli
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
M. Pisano
J. Seixas
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
D. Budkouski
I. Golutvin
I. Gorbunov
V. Karjavine
V. Korenkov
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
V. Palichik
V. Perelygin
M. Savina
D. Seitova
V. Shalaev
S. Shmatov
S. Shulha
V. Smirnov
O. Teryaev
N. Voytishin
B. S. Yuldashev
A. Zarubin
I. Zhizhin
G. Gavrilov
V. Golovtcov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Volkov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
D. Kirpichnikov
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
G. Pivovarov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
A. Nikitenko
V. Popov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
M. Chadeeva
A. Oskin
P. Parygin
E. Popova
V. Rusinov
D. Selivanova
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
M. Dubinin
L. Dudko
A. Ershov
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
O. Lukina
S. Obraztsov
S. Petrushanko
V. Savrin
A. Snigirev
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
A. Kozyrev
I. Ovtin
O. Radchenko
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
D. Elumakhov
V. Kachanov
D. Konstantinov
P. Mandrik
V. Petrov
R. Ryutin
S. Slabospitskii
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
V. Okhotnikov
V. Borshch
V. Ivanchenko
E. Tcherniaev
P. Adzic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
Cristina F. Bedoya
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
J. León Holgado
D. Moran
Á. Navarro Tobar
C. Perez Dengra
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
L. Urda Gómez
C. Willmott
J. F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
J. R. González Fernández
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
V. Rodríguez Bouza
A. Soto Rodríguez
A. Trapote
N. Trevisani
C. Vico Villalba
J. A. Brochero Cifuentes
I. J. Cabrillo
A. Calderon
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
C. Fernandez Madrazo
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
P. Matorras Cuevas
J. Piedra Gomez
C. Prieels
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
M. K. Jayananda
B. Kailasapathy
D. U. J. Sonnadara
D. D. C. Wickramarathna
W. G. D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T. K. Aarrestad
D. Abbaneo
J. Alimena
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
T. Camporesi
M. Capeans Garrido
G. Cerminara
N. Chernyavskaya
S. S. Chhibra
M. Cipriani
L. Cristella
D. d’Enterria
A. Dabrowski
A. David
A. De Roeck
M. M. Defranchis
M. Deile
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
D. Fasanella
A. Florent
G. Franzoni
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Haranko
J. Hegeman
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
S. Laurila
P. Lecoq
A. Lintuluoto
K. Long
C. Lourenço
B. Maier
L. Malgeri
S. Mallios
M. Mannelli
A. C. Marini
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
D. Piparo
M. Pitt
H. Qu
T. Quast
D. Rabady
A. Racz
G. Reales Gutiérrez
M. Rieger
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
S. Summers
K. Tatar
V. R. Tavolaro
D. Treille
P. Tropea
A. Tsirou
G. P. Van Onsem
J. Wanczyk
K. A. Wozniak
W. D. Zeuner
L. Caminada
A. Ebrahimi
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
M. Missiroli
L. Noehte
T. Rohe
K. Androsov
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
A. De Cosa
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
F. Eble
K. Gedia
F. Glessgen
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R. A. Manzoni
L. Marchese
C. Martin Perez
M. T. Meinhard
F. Nessi-Tedaldi
J. Niedziela
F. Pauss
V. Perovic
S. Pigazzini
M. G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
V. Stampf
J. Steggemann
R. Wallny
D. H. Zhu
C. Amsler
P. Bärtschi
C. Botta
D. Brzhechko
M. F. Canelli
K. Cormier
A. De Wit
R. Del Burgo
J. K. Heikkilä
M. Huwiler
W. Jin
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
S. P. Liechti
A. Macchiolo
P. Meiring
V. M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
A. Reimers
P. Robmann
S. Sanchez Cruz
K. Schweiger
M. Senger
Y. Takahashi
C. Adloff
C. M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S. S. Yu
L. Ceard
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
H. y. Wu
E. Yazgan
P. r. Yu
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
F. Boran
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
I. Dumanoglu
E. Eskut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
C. Isik
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A. E. Simsek
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
B. Isildak
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
B. Akgun
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E. A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
S. Cerci
I. Hos
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
D. Sunar Cerci
C. Zorbilmez
B. Grynyov
L. Levchuk
D. Anthony
E. Bhal
S. Bologna
J. J. Brooke
A. Bundock
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
S. Seif El Nasr-Storey
V. J. Smith
N. Stylianou
K. Walkingshaw Pass
R. White
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerill
C. Cooke
K. V. Ellis
K. Harder
S. Harper
M.-L. Holmberg
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
I. R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
V. Cepaitis
G. S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
S. Fayer
G. Fedi
G. Hall
M. H. Hassanshahi
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
D. G. Monk
J. Nash
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
M. Vojinovic
N. Wardle
S. N. Webb
D. Winterbottom
K. Coldham
J. E. Cole
A. Khan
P. Kyberd
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
S. Abdullin
A. Brinkerhoff
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A. R. Kanuganti
B. McMaster
N. Pastika
M. Saunders
S. Sawant
C. Sutantawibul
J. Wilson
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
S. I. Cooper
D. Di Croce
S. V. Gleyzer
C. Henderson
C. U. Perez
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
E. Fontanesi
D. Gastler
S. May
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
A. Tsatsos
S. Yuan
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
M. Hadley
U. Heintz
J. M. Hogan
T. Kwon
G. Landsberg
K. T. Lau
D. Li
M. Lukasik
J. Luo
M. Narain
N. Pervan
S. Sagir
F. Simpson
E. Usai
W. Y. Wong
X. Yan
D. Yu
W. Zhang
J. Bonilla
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
G. Haza
F. Jensen
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
B. Regnery
D. Taylor
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
R. Cousins
A. Datta
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
M. A. Iqbal
T. Lam
W. A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J. W. Gary
M. Gordon
G. Hanson
G. Karapostoli
O. R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
W. Si
S. Wimpenny
J. G. Branson
P. Chang
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
D. Diaz
J. Duarte
R. Gerosa
L. Giannini
J. Guiang
R. Kansal
V. Krutelyov
R. Lee
J. Letts
M. Masciovecchio
F. Mokhtar
M. Pieri
B. V. Sathia Narayanan
V. Sharma
M. Tadel
A. Vartak
F. Würthwein
Y. Xiang
A. Yagil
N. Amin
C. Campagnari
M. Citron
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
M. Kilpatrick
B. Marsh
H. Mei
M. Oshiro
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
F. Setti
J. Sheplock
D. Stuart
S. Wang
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J. M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
C. Wang
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
J. Alison
S. An
M. B. Andrews
P. Bryant
T. Ferguson
A. Harilal
C. Liu
T. Mudholkar
M. Paulini
A. Sanchez
W. Terrill
J. P. Cumalat
W. T. Ford
A. Hassani
E. MacDonald
R. Patel
A. Perloff
C. Savard
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
S. Bright-Thonney
X. Chen
Y. Cheng
D. J. Cranshaw
S. Hogan
J. Monroy
J. R. Patterson
D. Quach
J. Reichert
M. Reid
A. Ryd
W. Sun
J. Thom
P. Wittich
R. Zou
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
D. Berry
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
K. F. Di Petrillo
V. D. Elvira
Y. Feng
J. Freeman
Z. Gecse
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R. M. Harris
R. Heller
T. C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
T. Klijnsma
B. Klima
K. H. M. Kwok
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
T. Liu
C. Madrid
K. Maeshima
C. Mantilla
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
J. Ngadiuba
V. O’Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
H. A. Weber
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R. D. Field
D. Guerrero
B. M. Joshi
M. Kim
E. Koenig
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
A. Muthirakalayil Madhu
N. Rawal
D. Rosenzweig
S. Rosenzweig
J. Rotter
K. Shi
J. Sturdy
E. Yigitbasi
X. Zuo
T. Adams
A. Askew
R. Habibullah
V. Hagopian
K. F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
O. Viazlo
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
R. Kumar Verma
D. Noonan
M. Rahmani
F. Yumiceva
M. R. Adams
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
A. H. Merrit
C. Mills
G. Oh
T. Roy
S. Rudrabhatla
M. B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Wu
Z. Ye
M. Alhusseini
K. Dilsiz
R. P. Gandrajula
O. K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
J. Davis
M. Eminizer
A. V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
J. Roskes
M. Swartz
T. Á. Vámi
A. Abreu
J. Anguiano
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
A. Bylinkin
Z. Flowers
T. Isidori
S. Khalil
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
M. Lazarovits
C. Le Mahieu
C. Lindsey
J. Marquez
N. Minafra
M. Murray
M. Nickel
C. Rogan
C. Royon
R. Salvatico
S. Sanders
E. Schmitz
C. Smith
J. D. Tapia Takaki
Z. Warner
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
T. Mitchell
A. Modak
K. Nam
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
N. J. Hadley
S. Jabeen
R. G. Kellogg
T. Koeth
A. C. Mignerey
S. Nabili
C. Palmer
M. Seidel
A. Skuja
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
G. Andreassi
R. Bi
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
J. Eysermans
C. Freer
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
C. Mironov
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
Z. Wang
B. Wyslouch
R. M. Chatterjee
A. Evans
J. Hiltbrand
Sh. Jain
M. Krohn
Y. Kubota
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M. A. Wadud
K. Bloom
M. Bryson
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
C. Joo
I. Kravchenko
M. Musich
I. Reed
J. E. Siado
G. R. Snow
W. Tabb
F. Yan
A. G. Zecchinelli
G. Agarwal
H. Bandyopadhyay
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
J. Pekkanen
S. Rappoccio
A. Williams
G. Alverson
E. Barberis
Y. Haddad
A. Hortiangtham
J. Li
G. Madigan
B. Marzocchi
D. M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
A. Parker
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
T. Gunter
K. A. Hahn
Y. Liu
N. Odell
M. H. Schmitt
M. Velasco
R. Band
R. Bucci
M. Cremonesi
A. Das
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
K. Lannon
J. Lawrence
N. Loukas
D. Lutton
N. Marinelli
I. Mcalister
T. McCauley
C. Mcgrady
K. Mohrman
C. Moore
Y. Musienko
R. Ruchti
P. Siddireddy
A. Townsend
M. Wayne
A. Wightman
M. Zarucki
L. Zygala
B. Bylsma
B. Cardwell
L. S. Durkin
B. Francis
C. Hill
M. Nunez Ornelas
K. Wei
B. L. Winer
B. R. Yates
F. M. Addesa
B. Bonham
P. Das
G. Dezoort
P. Elmer
A. Frankenthal
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. S. Bakshi
V. E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
S. Karmarkar
D. Kondratyev
M. Liu
G. Negro
N. Neumeister
G. Paspalaki
S. Piperov
A. Purohit
J. F. Schulte
M. Stojanovic
J. Thieman
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
J. Dolen
N. Parashar
A. Baty
T. Carnahan
M. Decaro
S. Dildick
K. M. Ecklund
S. Freed
P. Gardner
F. J. M. Geurts
W. Li
B. P. Padley
R. Redjimi
W. Shi
A. G. Stahl Leiton
L. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J. P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. A. Thayil
S. Thomas
H. Wang
H. Acharya
A. G. Delannoy
S. Fiorendi
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
W. Johns
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. W. Arenton
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
A. Li
C. Neu
C. E. Perez Lara
B. Tannenwald
S. White
E. Wolfe
N. Poudyal
K. Black
T. Bose
C. Caillol
S. Dasu
I. De Bruyn
P. Everaerts
F. Fienga
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
A. Mohammadi
D. Pinna
A. Savin
V. Shang
W. H. Smith
D. Teague
S. Trembath-Reichert
W. Vetens
Pokaż więcej
Temat:
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło:
Journal of High Energy Physics, Vol 2022, Iss 12, Pp 1-28 (2022)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/0313bc06785f438dbb4f3c94ce598eb5  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Measurements of the associated production of a W boson and a charm quark in proton–proton collisions at $$\sqrt{s}=8\,\text {TeV} $$ s = 8 TeV
Autorzy:
A. Tumasyan
W. Adam
T. Bergauer
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
F. M. Pitters
N. Rad
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
A. Litomin
V. Makarenko
J. Suarez Gonzalez
M. R. Darwish
E. A. De Wolf
D. Di Croce
T. Janssen
T. Kello
A. Lelek
M. Pieters
H. Rejeb Sfar
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E. S. Bols
S. S. Chhibra
J. D’Hondt
J. De Clercq
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
A. Morton
Q. Python
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
B. Dorney
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
L. Wezenbeek
T. Cornelis
D. Dobur
M. Gruchala
I. Khvastunov
M. Niedziela
C. Roskas
K. Skovpen
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
M. Delcourt
I. S. Donertas
A. Giammanco
V. Lemaitre
K. Mondal
J. Prisciandaro
A. Taliercio
M. Teklishyn
P. Vischia
S. Wuyckens
J. Zobec
G. A. Alves
C. Hensel
A. Moraes
W. L. Aldá Júnior
E. Belchior Batista Das Chagas
H. BRANDAO MALBOUISSON
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De JesusDamiao
S. Fonseca De Souza
J. Martins
D. Matos Figueiredo
M. Medina Jaime
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
P. Rebello Teles
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
F. Torres Da Silva DeAraujo
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
D. S. Lemos
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
I. Atanassov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
M. Bonchev
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
W. Fang
Q. Guo
H. Wang
L. Yuan
M. Ahmad
Z. Hu
Y. Wang
E. Chapon
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
T. Javaid
A. Kapoor
D. Leggat
H. Liao
Z.-A. Liu
R. Sharma
A. Spiezia
J. Tao
J. Thomas-Wilsker
J. Wang
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. Ban
C. Chen
Q. Huang
A. Levin
Q. Li
M. Lu
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Q. Wang
J. Xiao
Z. You
X. Gao
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
A. Sarkar
M. A. Segura Delgado
J. Jaramillo
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J. D. Ruiz Alvarez
C. A. Salazar González
N. Vanegas Arbelaez
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
D. Tsiakkouri
M. Finger
A. Kveton
J. Tomsa
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
H. Abdalla
Y. Assran
A. Mohamed
M. A. Mahmoud
Y. Mohammed
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
V. Karimäki
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
T. Tuuva
C. Amendola
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M.Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G. B. Yu
S. Ahuja
F. Beaudette
M. Bonanomi
A. Buchot Perraguin
P. Busson
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
R. Granier de Cassagnac
A. Hakimi
I. Kucher
A. Lobanov
C. Martin Perez
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
G. Bourgatte
J. -M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
J. -C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
C. Grimault
A. -C. Le Bihan
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
Sa. Jain
I. B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
G. Adamov
Z. Tsamalaidze
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
M. Preuten
M. P. Rauch
J. Schulz
M. Teroerde
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
S. Ghosh
T. Hebbeker
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
T. Quast
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
T. Ziemons
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
I. Babounikau
S. Baxter
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
P. Connor
S. Consuegra Rodríguez
V. Danilov
A. De Wit
M. M. Defranchis
L. Didukh
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
D. Eckstein
T. Eichhorn
L. I. Estevez Banos
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
A. Harb
A. Jafari
N. Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
T. Lenz
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
J. Metwally
A. B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
J. Mnich
A. Mussgiller
V. Myronenko
Y. Otarid
D. Pérez Adán
S. K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
V. Scheurer
C. Schwanenberger
A. Singh
R. E. Sosa Ricardo
N. Tonon
O. Turkot
A. Vagnerini
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
S. Wuchterl
O. Zenaiev
R. Zlebcik
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
K. De Leo
T. Dreyer
A. Ebrahimi
M. Eich
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Malara
C. E. N. Niemeyer
A. Nigamova
K. J. Pena Rodriguez
O. Rieger
P. Schleper
S. Schumann
J. Schwandt
D. Schwarz
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
B. Vormwald
I. Zoi
S. Baur
J. Bechtel
T. Berger
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
A. Droll
K. El Morabit
N. Faltermann
K. Flöh
M. Giffels
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
M. A. Iqbal
I. Katkov
P. Keicher
R. Koppenhöfer
S. Maier
M. Metzler
S. Mitra
D. Müller
Th. Müller
M. Musich
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
D. Schäfer
M. Schnepf
M. Schröder
D. Seith
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
M. Wassmer
M. Weber
R. Wolf
S. Wozniewski
G. Anagnostou
P. Asenov
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
G. Paspalaki
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
C. K. Koraka
A. Manousakis-Katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
K. Manitara
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Bartók
R. Chudasama
M. Csanad
M. M. A. Gadallah
S. Lökös
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pasztor
O. Surányi
G. I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
F. Nemes
T. Novak
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
D. Dash
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
D. K. Sahoo
N. Sur
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Meena
K. Sandeep
S. Sharma
J. B. Singh
A. K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
S. Nandan
P. Palit
A. Purohit
P. K. Rout
G. Saha
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
D. Dutta
V. Kumar
K. Naskar
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
M. A. Bhat
S. Dugad
R. Kumar Verma
G. B. Mohanty
U. Sarkar
S. Banerjee
S. Chatterjee
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
S. Dube
B. Kansal
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
H. Bakhshiansohi
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Aruta
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
M. Gul
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
V. Mastrapasqua
J. A. Merlin
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F. M. Simone
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
C. Ciocca
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
E. Fontanesi
P. Giacomelli
L. Giommi
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Lo Meo
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
F. Fiori
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
F. Brivio
F. Cetorelli
V. Ciriolo
F. De Guio
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. Malberti
S. Malvezzi
D. Menasce
F. Monti
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
F. Fienga
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
E. Voevodina
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
A. Boletti
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
P. De CastroManzano
T. Dorigo
F. Gasparini
U. Gasparini
S. Y. Hoh
L. Layer
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
G. Strong
A. Tiko
M. Tosi
H. YARAR
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
C. Aime‘
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
M. Biasini
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Piccinelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
M. R. Di Domenico
S. Donato
L. Giannini
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
C. Biino
A. Cappati
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
M. Ruspa
R. Salvatico
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
D. Trocino
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
F. Vazzoler
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
B. C. Radburn-Smith
S. Sekmen
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
B. Francois
T. J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
S. Ha
B. Hong
K. Lee
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H. S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J. H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. Kim
J. S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
K. Nam
B. H. Oh
M. Oh
S. B. Oh
H. Seo
U. K. Yang
I. Yoon
D. Jeon
J. H. Kim
B. Ko
J. S. H. Lee
I. C. Park
Y. Roh
D. Song
I. J. Watson
H. D. Yoo
Y. Choi
C. Hwang
Y. Jeong
Y. Lee
I. Yu
Y. Maghrbi
V. Veckalns
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
J. A. Murillo Quijada
L. Valencia Palomo
G. Ayala
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
C. A. Mondragon Herrera
D. A. Perez Navarro
A. Sánchez Hernández
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
M. Ramírez García
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
S. Bheesette
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
M. I. M. Awan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Olszewski
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
P. Faccioli
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
J. Seixas
K. Shchelina
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
V. Alexakhin
M. Gavrilenko
A. Golunov
I. Golutvin
N. Gorbounov
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavine
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
V. V. Mitsyn
P. Moisenz
V. Palichik
V. Perelygin
M. Savina
S. Shmatov
V. Smirnov
O. Teryaev
V. Trofimov
N. Voytishin
A. Zarubin
G. Gavrilov
V. Golovtcov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Volkov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
G. Pivovarov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
A. Nikitenko
V. Popov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
O. Bychkova
M. Chadeeva
A. Oskin
E. Popova
V. Rusinov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
M. Dubinin
L. Dudko
A. Ershov
A. Gribushin
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
S. Obraztsov
S. Petrushanko
V. Savrin
A. Snigirev
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
I. Ovtin
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
V. Petrov
R. Ryutin
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
A. Iuzhakov
V. Okhotnikov
L. Sukhikh
V. Borchsh
V. Ivanchenko
E. Tcherniaev
P. Adzic
P. Cirkovic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
CristinaF. Bedoya
J. A. Brochero Cifuentes
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
A. García Alonso
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
J. León Holgado
D. Moran
Á. Navarro Tobar
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
M. S. Soares
A. Triossi
L. Urda Gómez
C. Willmott
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
J. Ripoll Sau
V. Rodríguez Bouza
S. Sanchez Cruz
A. Trapote
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
P. J. Fernández Manteca
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
F. Ricci-Tam
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
M. K. Jayananda
B. Kailasapathy
D. U. J. Sonnadara
D. D. C. Wickramarathna
W. G. D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T. K. Aarrestad
D. Abbaneo
B. Akgun
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
N. Beni
M. Bianco
A. Bocci
P. Bortignon
E. Bossini
E. Brondolin
T. Camporesi
G. Cerminara
L. Cristella
D. d’Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
V. Daponte
A. David
A. De Roeck
M. Deile
R. Di Maria
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
D. Fasanella
S. Fiorendi
A. Florent
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Guilbaud
D. Gulhan
M. Haranko
J. Hegeman
Y. Iiyama
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
P. Lecoq
K. Long
C. Lourenço
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Massironi
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
J. Ngadiuba
J. Niedziela
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
D. Rabady
A. Racz
M. Rieger
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
J. Steggemann
S. Summers
V. R. Tavolaro
D. Treille
A. Tsirou
G. P. Van Onsem
A. Vartak
M. Verzetti
K. A. Wozniak
W. D. Zeuner
L. Caminada
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
N. Chernyavskaya
A. De Cosa
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
T. Gadek
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A. -M. Lyon
R. A. Manzoni
M. T. Meinhard
F. Micheli
F. Nessi-Tedaldi
F. Pauss
V. Perovic
G. Perrin
L. Perrozzi
S. Pigazzini
M. G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
V. Stampf
M. L. Vesterbacka Olsson
R. Wallny
D. H. Zhu
C. Amsler
C. Botta
D. Brzhechko
M. F. Canelli
R. Del Burgo
J. K. Heikkilä
M. Huwiler
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
A. Macchiolo
P. Meiring
V. M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
G. Rauco
A. Reimers
P. Robmann
K. Schweiger
Y. Takahashi
S. Wertz
C. Adloff
C. M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S. S. Yu
L. Ceard
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. y. Li
R. -S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
E. Yazgan
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
F. Boran
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
C. Dozen
I. Dumanoglu
E. Eskut
G. Gokbulut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
I. Hos
C. Isik
E. E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A. E. Simsek
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E. A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
F. Aydogmus Sen
S. Cerci
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
D. Sunar Cerci
B. Grynyov
L. Levchuk
E. Bhal
S. Bologna
J. J. Brooke
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-Storey
V. J. Smith
J. Taylor
A. Titterton
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerill
K. V. Ellis
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
A. Bundock
V. Cepaitis
G. S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
G. Fedi
G. Hall
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A. -M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
V. Milosevic
J. Nash
V. Palladino
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
M. Stoye
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
N. Wardle
S. N. Webb
D. Winterbottom
A. G. Zecchinelli
J. E. Cole
P. R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
C. K. Mackay
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
A. Brinkerhoff
K. Call
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A. R. Kanuganti
C. Madrid
B. McMaster
N. Pastika
S. Sawant
C. Smith
J. Wilson
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
O. Charaf
S. I. Cooper
S. V. Gleyzer
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
D. Gastler
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
S. Yuan
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
Y. t. Duh
M. Hadley
U. Heintz
J. M. Hogan
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
K. T. Lau
M. Narain
S. Sagir
R. Syarif
E. Usai
W. Y. Wong
D. Yu
W. Zhang
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La BarcaSanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
F. Jensen
W. Ko
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
M. Shi
D. Taylor
K. Tos
M. Tripathi
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
R. Cousins
A. Dasgupta
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
T. Lam
N. Mccoll
W. A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J. W. Gary
S. M. A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
G. Karapostoli
O. R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
M. I. Paneva
W. Si
S. Wimpenny
Y. Zhang
J. G. Branson
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
J. Duarte
R. Gerosa
D. Gilbert
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
S. Padhi
M. Pieri
V. Sharma
M. Tadel
F. Würthwein
A. Yagil
N. Amin
C. Campagnari
M. Citron
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
B. Marsh
H. Mei
A. Ovcharova
H. Qu
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
D. Stuart
S. Wang
D. Anderson
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J. M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
J. Pata
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
J. Alison
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
M. Sun
I. Vorobiev
J. P. Cumalat
W. T. Ford
E. MacDonald
T. Mulholland
R. Patel
A. Perloff
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
Y. Cheng
J. Chu
D. J. Cranshaw
A. Datta
A. Frankenthal
K. Mcdermott
J. Monroy
J. R. Patterson
D. Quach
A. Ryd
W. Sun
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
P. Wittich
M. Zientek
S. Abdullin
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
D. Berry
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
V. D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R. M. Harris
S. Hasegawa
R. Heller
T. C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
P. Klabbers
T. Klijnsma
B. Klima
M. J. Kortelainen
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
J. Lykken
K. Maeshima
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
H. A. Weber
A. Woodard
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R. D. Field
D. Guerrero
B. M. Joshi
M. Kim
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
D. Rosenzweig
K. Shi
X. Zuo
T. Adams
A. Askew
D. Diaz
R. Habibullah
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
D. Noonan
M. Rahmani
M. Saunders
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
C. Mills
G. Oh
T. Roy
M. B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Wu
M. Alhusseini
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
O. K. Köseyan
J. -P. Merlo
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
K. Yi
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
M. Eminizer
A. V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
C. Mantilla
J. Roskes
M. Swartz
T.Á. Vámi
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
A. Bylinkin
T. Isidori
S. Khalil
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
C. Lindsey
N. Minafra
M. Murray
C. Rogan
C. Royon
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
T. Mitchell
A. Modak
A. Mohammadi
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
Y. Feng
N. J. Hadley
S. Jabeen
G. Y. Jeng
R. G. Kellogg
T. Koeth
A. C. Mignerey
S. Nabili
M. Seidel
A. Skuja
S. C. Tonwar
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
B. Allen
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
D. Hsu
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
P. D. Luckey
B. Maier
A. C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
K. Sumorok
K. Tatar
D. Velicanu
T. W. Wang
Z. Wang
B. Wyslouch
R. M. Chatterjee
A. Evans
S. Guts
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
M. Krohn
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
K. Bloom
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
J. R. González Fernández
I. Kravchenko
J. E. Siado
G. R. Snow
B. Stieger
W. Tabb
F. Yan
G. Agarwal
H. Bandyopadhyay
C. Harrington
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
J. Pekkanen
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
Y. Haddad
A. Hortiangtham
J. Li
G. Madigan
B. Marzocchi
D. M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
A. Parker
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
T. Gunter
K. A. Hahn
N. Odell
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D. J. Karmgard
K. Lannon
N. Loukas
N. Marinelli
I. Mcalister
F. Meng
K. Mohrman
Y. Musienko
R. Ruchti
P. Siddireddy
S. Taroni
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
L. Zygala
J. Alimena
B. Bylsma
B. Cardwell
L. S. Durkin
B. Francis
C. Hill
A. Lefeld
B. L. Winer
B. R. Yates
P. Das
G. Dezoort
P. Elmer
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
M. T. Lucchini
J. Luo
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroué
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
V. E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
B. Mahakud
G. Negro
N. Neumeister
C. C. Peng
S. Piperov
H. Qiu
J. F. Schulte
M. Stojanovic
N. Trevisani
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
T. Cheng
J. Dolen
N. Parashar
A. Baty
S. Dildick
K. M. Ecklund
S. Freed
F. J. M. Geurts
M. Kilpatrick
W. Li
B. P. Padley
R. Redjimi
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
A. G. Stahl Leiton
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J. P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. A. Thayil
S. Thomas
H. Acharya
A. G. Delannoy
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
J. Sturdy
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. Verweij
M. W. Arenton
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
A. Li
C. Neu
B. Tannenwald
E. Wolfe
F. Xia
P. E. Karchin
N. Poudyal
P. Thapa
K. Black
T. Bose
J. Buchanan
C. Caillol
S. Dasu
I. De Bruyn
P. Everaerts
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
D. Pinna
T. Ruggles
A. Savin
V. Shang
W. H. Smith
D. Teague
S. Trembath-Reichert
W. Vetens
CMS Collaboration
Pokaż więcej
Temat:
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło:
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 82, Iss 12, Pp 1-37 (2022)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
https://doaj.org/toc/1434-6052
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/5b150381a0654778bacb5674c99124fd  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Erratum to: Searches for long-lived charged particles in pp collisions at s $$ \sqrt{\textrm{s}} $$ = 7 and 8 TeV
Autorzy:
The CMS collaboration
S. Chatrchyan
V. Khachatryan
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
T. Bergauer
M. Dragicevic
J. Erö
C. Fabjan
M. Friedl
R. Frühwirth
V. M. Ghete
N. Hörmann
J. Hrubec
M. Jeitler
W. Kiesenhofer
V. Knünz
M. Krammer
I. Krätschmer
D. Liko
I. Mikulec
D. Rabady
B. Rahbaran
C. Rohringer
H. Rohringer
R. Schöfbeck
J. Strauss
A. Taurok
W. Treberer-Treberspurg
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
V. Mossolov
N. Shumeiko
J. Suarez Gonzalez
S. Alderweireldt
M. Bansal
S. Bansal
T. Cornelis
E. A. De Wolf
X. Janssen
A. Knutsson
S. Luyckx
L. Mucibello
S. Ochesanu
B. Roland
R. Rougny
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
N. Van Remortel
A. Van Spilbeeck
F. Blekman
S. Blyweert
J. D’Hondt
A. Kalogeropoulos
J. Keaveney
M. Maes
A. Olbrechts
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
G. P. Van Onsem
I. Villella
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
L. Favart
A. P. R. Gay
T. Hreus
A. Léonard
P. E. Marage
A. Mohammadi
L. Perniè
T. Reis
T. Seva
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
J. Wang
V. Adler
K. Beernaert
L. Benucci
A. Cimmino
S. Costantini
S. Dildick
G. Garcia
B. Klein
J. Lellouch
A. Marinov
J. Mccartin
A. A. Ocampo Rios
D. Ryckbosch
M. Sigamani
N. Strobbe
F. Thyssen
M. Tytgat
S. Walsh
E. Yazgan
N. Zaganidis
S. Basegmez
C. Beluffi
G. Bruno
R. Castello
A. Caudron
L. Ceard
C. Delaere
T. du Pree
D. Favart
L. Forthomme
A. Giammanco
J. Hollar
P. Jez
V. Lemaitre
J. Liao
O. Militaru
C. Nuttens
D. Pagano
A. Pin
K. Piotrzkowski
A. Popov
M. Selvaggi
J. M. Vizan Garcia
N. Beliy
T. Caebergs
E. Daubie
G. H. Hammad
G. A. Alves
M. Correa Martins Junior
T. Martins
M. E. Pol
M. H. G. Souza
W. L. Aldá Júnior
W. Carvalho
J. Chinellato
A. Custódio
E. M. Da Costa
D. De Jesus Damiao
C. De Oliveira Martins
S. Fonseca De Souza
H. Malbouisson
M. Malek
D. Matos Figueiredo
L. Mundim
H. Nogima
W. L. Prado Da Silva
A. Santoro
A. Sznajder
E. J. Tonelli Manganote
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
F. A. Dias
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
C. Lagana
F. Marinho
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
V. Genchev
P. Iaydjiev
S. Piperov
M. Rodozov
G. Sultanov
M. Vutova
A. Dimitrov
R. Hadjiiska
V. Kozhuharov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
J. G. Bian
G. M. Chen
H. S. Chen
C. H. Jiang
D. Liang
S. Liang
X. Meng
J. Tao
X. Wang
Z. Wang
H. Xiao
M. Xu
C. Asawatangtrakuldee
Y. Ban
Y. Guo
W. Li
S. Liu
Y. Mao
S. J. Qian
H. Teng
D. Wang
L. Zhang
W. Zou
C. Avila
C. A. Carrillo Montoya
J. P. Gomez
B. Gomez Moreno
J. C. Sanabria
N. Godinovic
D. Lelas
R. Plestina
D. Polic
I. Puljak
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
S. Duric
K. Kadija
J. Luetic
D. Mekterovic
S. Morovic
L. Tikvica
A. Attikis
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
M. Finger
Y. Assran
A. Ellithi Kamel
M. A. Mahmoud
A. Mahrous
A. Radi
M. Kadastik
M. Müntel
M. Murumaa
M. Raidal
L. Rebane
A. Tiko
P. Eerola
G. Fedi
M. Voutilainen
J. Härkönen
V. Karimäki
R. Kinnunen
M. J. Kortelainen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Lehti
T. Lindén
P. Luukka
T. Mäenpää
T. Peltola
E. Tuominen
J. Tuominiemi
E. Tuovinen
L. Wendland
A. Korpela
T. Tuuva
M. Besancon
S. Choudhury
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
B. Fabbro
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
E. Locci
J. Malcles
L. Millischer
A. Nayak
J. Rander
A. Rosowsky
M. Titov
S. Baffioni
F. Beaudette
L. Benhabib
L. Bianchini
M. Bluj
P. Busson
C. Charlot
N. Daci
T. Dahms
M. Dalchenko
L. Dobrzynski
A. Florent
R. Granier de Cassagnac
M. Haguenauer
P. Miné
C. Mironov
I. N. Naranjo
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
D. Sabes
R. Salerno
Y. Sirois
C. Veelken
A. Zabi
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
D. Bodin
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
E. Conte
F. Drouhin
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
C. Goetzmann
P. Juillot
A.-C. Le Bihan
P. Van Hove
S. Gadrat
S. Beauceron
N. Beaupere
G. Boudoul
S. Brochet
J. Chasserat
R. Chierici
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
T. Kurca
M. Lethuillier
L. Mirabito
S. Perries
L. Sgandurra
V. Sordini
Y. Tschudi
M. Vander Donckt
P. Verdier
S. Viret
Z. Tsamalaidze
C. Autermann
S. Beranek
B. Calpas
M. Edelhoff
L. Feld
N. Heracleous
O. Hindrichs
K. Klein
A. Ostapchuk
A. Perieanu
F. Raupach
J. Sammet
S. Schael
D. Sprenger
H. Weber
B. Wittmer
V. Zhukov
M. Ata
J. Caudron
E. Dietz-Laursonn
D. Duchardt
M. Erdmann
R. Fischer
A. Güth
T. Hebbeker
C. Heidemann
K. Hoepfner
D. Klingebiel
P. Kreuzer
M. Merschmeyer
A. Meyer
M. Olschewski
K. Padeken
P. Papacz
H. Pieta
H. Reithler
S. A. Schmitz
L. Sonnenschein
J. Steggemann
D. Teyssier
S. Thüer
M. Weber
V. Cherepanov
Y. Erdogan
G. Flügge
H. Geenen
M. Geisler
W. Haj Ahmad
F. Hoehle
B. Kargoll
T. Kress
Y. Kuessel
J. Lingemann
A. Nowack
I. M. Nugent
L. Perchalla
O. Pooth
A. Stahl
M. Aldaya Martin
I. Asin
N. Bartosik
J. Behr
W. Behrenhoff
U. Behrens
M. Bergholz
A. Bethani
K. Borras
A. Burgmeier
A. Cakir
L. Calligaris
A. Campbell
F. Costanza
C. Diez Pardos
S. Dooling
T. Dorland
G. Eckerlin
D. Eckstein
G. Flucke
A. Geiser
I. Glushkov
P. Gunnellini
S. Habib
J. Hauk
G. Hellwig
H. Jung
M. Kasemann
P. Katsas
C. Kleinwort
H. Kluge
M. Krämer
D. Krücker
E. Kuznetsova
W. Lange
J. Leonard
K. Lipka
W. Lohmann
B. Lutz
R. Mankel
I. Marfin
I.-A. Melzer-Pellmann
A. B. Meyer
J. Mnich
A. Mussgiller
S. Naumann-Emme
O. Novgorodova
F. Nowak
J. Olzem
H. Perrey
A. Petrukhin
D. Pitzl
R. Placakyte
A. Raspereza
P. M. Ribeiro Cipriano
C. Riedl
E. Ron
M. Ö. Sahin
J. Salfeld-Nebgen
R. Schmidt
T. Schoerner-Sadenius
N. Sen
M. Stein
R. Walsh
C. Wissing
V. Blobel
H. Enderle
J. Erfle
U. Gebbert
M. Görner
M. Gosselink
J. Haller
K. Heine
R. S. Höing
G. Kaussen
H. Kirschenmann
R. Klanner
R. Kogler
J. Lange
I. Marchesini
T. Peiffer
N. Pietsch
D. Rathjens
C. Sander
H. Schettler
P. Schleper
E. Schlieckau
A. Schmidt
M. Schröder
T. Schum
M. Seidel
J. Sibille
V. Sola
H. Stadie
G. Steinbrück
J. Thomsen
D. Troendle
L. Vanelderen
C. Barth
C. Baus
J. Berger
C. Böser
T. Chwalek
W. De Boer
A. Descroix
A. Dierlamm
M. Feindt
M. Guthoff
C. Hackstein
F. Hartmann
T. Hauth
M. Heinrich
H. Held
K. H. Hoffmann
U. Husemann
I. Katkov
J. R. Komaragiri
A. Kornmayer
P. Lobelle Pardo
D. Martschei
S. Mueller
Th. Müller
M. Niegel
A. Nürnberg
O. Oberst
J. Ott
G. Quast
K. Rabbertz
F. Ratnikov
S. Röcker
F.-P. Schilling
G. Schott
H. J. Simonis
F. M. Stober
R. Ulrich
J. Wagner-Kuhr
S. Wayand
T. Weiler
M. Zeise
G. Anagnostou
G. Daskalakis
T. Geralis
S. Kesisoglou
A. Kyriakis
D. Loukas
A. Markou
C. Markou
E. Ntomari
L. Gouskos
T. J. Mertzimekis
A. Panagiotou
N. Saoulidou
E. Stiliaris
X. Aslanoglou
I. Evangelou
G. Flouris
C. Foudas
P. Kokkas
N. Manthos
I. Papadopoulos
E. Paradas
G. Bencze
C. Hajdu
P. Hidas
D. Horvath
B. Radics
F. Sikler
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
A. J. Zsigmond
N. Beni
S. Czellar
J. Molnar
J. Palinkas
Z. Szillasi
J. Karancsi
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
S. B. Beri
V. Bhatnagar
N. Dhingra
R. Gupta
M. Kaur
M. Z. Mehta
M. Mittal
N. Nishu
L. K. Saini
A. Sharma
J. B. Singh
Ashok Kumar
Arun Kumar
S. Ahuja
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
S. Malhotra
M. Naimuddin
K. Ranjan
P. Saxena
V. Sharma
R. K. Shivpuri
S. Banerjee
S. Bhattacharya
K. Chatterjee
S. Dutta
B. Gomber
Sa. Jain
Sh. Jain
R. Khurana
A. Modak
S. Mukherjee
D. Roy
S. Sarkar
M. Sharan
A. Abdulsalam
D. Dutta
S. Kailas
V. Kumar
A. K. Mohanty
L. M. Pant
P. Shukla
A. Topkar
T. Aziz
R. M. Chatterjee
S. Ganguly
S. Ghosh
M. Guchait
A. Gurtu
G. Kole
S. Kumar
M. Maity
G. Majumder
K. Mazumdar
G. B. Mohanty
B. Parida
K. Sudhakar
N. Wickramage
S. Dugad
H. Arfaei
H. Bakhshiansohi
S. M. Etesami
A. Fahim
H. Hesari
A. Jafari
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
S. Paktinat Mehdiabadi
B. Safarzadeh
M. Zeinali
M. Grunewald
M. Abbrescia
L. Barbone
C. Calabria
S. S. Chhibra
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
L. Fiore
G. Iaselli
G. Maggi
M. Maggi
B. Marangelli
S. My
S. Nuzzo
N. Pacifico
A. Pompili
G. Pugliese
G. Selvaggi
L. Silvestris
G. Singh
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Zito
G. Abbiendi
A. C. Benvenuti
D. Bonacorsi
S. Braibant-Giacomelli
L. Brigliadori
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
F. Fabbri
A. Fanfani
D. Fasanella
P. Giacomelli
C. Grandi
L. Guiducci
S. Marcellini
G. Masetti
M. Meneghelli
A. Montanari
F. L. Navarria
F. Odorici
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
R. Travaglini
S. Albergo
M. Chiorboli
S. Costa
F. Giordano
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
S. Frosali
E. Gallo
S. Gonzi
V. Gori
P. Lenzi
M. Meschini
S. Paoletti
G. Sguazzoni
A. Tropiano
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
P. Fabbricatore
R. Musenich
S. Tosi
A. Benaglia
F. De Guio
L. Di Matteo
S. Fiorendi
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
M. T. Lucchini
S. Malvezzi
R. A. Manzoni
A. Martelli
D. Menasce
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
N. Redaelli
T. Tabarelli de Fatis
S. Buontempo
N. Cavallo
A. De Cosa
F. Fabozzi
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
M. Merola
P. Paolucci
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
A. Branca
R. Carlin
P. Checchia
T. Dorigo
U. Dosselli
M. Galanti
F. Gasparini
U. Gasparini
P. Giubilato
A. Gozzelino
M. Gulmini
K. Kanishchev
S. Lacaprara
I. Lazzizzera
M. Margoni
G. Maron
A. T. Meneguzzo
J. Pazzini
N. Pozzobon
P. Ronchese
F. Simonetto
E. Torassa
M. Tosi
S. Vanini
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
M. Gabusi
S. P. Ratti
C. Riccardi
P. Vitulo
M. Biasini
G. M. Bilei
L. Fanò
P. Lariccia
G. Mantovani
M. Menichelli
A. Nappi
F. Romeo
A. Saha
A. Santocchia
A. Spiezia
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
T. Boccali
G. Broccolo
R. Castaldi
R. T. D’Agnolo
R. Dell’Orso
F. Fiori
L. Foà
A. Giassi
A. Kraan
F. Ligabue
T. Lomtadze
L. Martini
A. Messineo
F. Palla
A. Rizzi
A. T. Serban
P. Spagnolo
P. Squillacioti
R. Tenchini
G. Tonelli
A. Venturi
P. G. Verdini
C. Vernieri
L. Barone
F. Cavallari
D. Del Re
M. Diemoz
M. Grassi
E. Longo
F. Margaroli
P. Meridiani
F. Micheli
S. Nourbakhsh
G. Organtini
R. Paramatti
S. Rahatlou
L. Soffi
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
C. Biino
N. Cartiglia
S. Casasso
M. Costa
N. Demaria
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
M. Musich
M. M. Obertino
G. Ortona
N. Pastrone
M. Pelliccioni
A. Potenza
A. Romero
M. Ruspa
R. Sacchi
A. Solano
A. Staiano
U. Tamponi
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
G. Della Ricca
B. Gobbo
C. La Licata
M. Marone
D. Montanino
A. Penzo
A. Schizzi
A. Zanetti
T. Y. Kim
S. K. Nam
S. Chang
D. H. Kim
G. N. Kim
J. E. Kim
D. J. Kong
Y. D. Oh
H. Park
D. C. Son
J. Y. Kim
Zero J. Kim
S. Song
S. Choi
D. Gyun
B. Hong
M. Jo
H. Kim
T. J. Kim
K. S. Lee
S. K. Park
Y. Roh
M. Choi
J. H. Kim
C. Park
I. C. Park
S. Park
G. Ryu
Y. Choi
Y. K. Choi
J. Goh
M. S. Kim
E. Kwon
B. Lee
J. Lee
S. Lee
H. Seo
I. Yu
I. Grigelionis
A. Juodagalvis
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-de La Cruz
R. Lopez-Fernandez
J. Martínez-Ortega
A. Sanchez-Hernandez
L. M. Villasenor-Cendejas
S. Carrillo Moreno
F. Vazquez Valencia
H. A. Salazar Ibarguen
E. Casimiro Linares
A. Morelos Pineda
M. A. Reyes-Santos
D. Krofcheck
A. J. Bell
P. H. Butler
R. Doesburg
S. Reucroft
H. Silverwood
M. Ahmad
M. I. Asghar
J. Butt
H. R. Hoorani
S. Khalid
W. A. Khan
T. Khurshid
S. Qazi
M. A. Shah
M. Shoaib
H. Bialkowska
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
K. Nawrocki
K. Romanowska-Rybinska
M. Szleper
G. Wrochna
P. Zalewski
G. Brona
K. Bunkowski
M. Cwiok
W. Dominik
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Misiura
W. Wolszczak
N. Almeida
P. Bargassa
A. David
P. Faccioli
P. G. Ferreira Parracho
M. Gallinaro
J. Rodrigues Antunes
J. Seixas
J. Varela
P. Vischia
P. Bunin
M. Gavrilenko
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavin
V. Konoplyanikov
G. Kozlov
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
P. Moisenz
V. Palichik
V. Perelygin
S. Shmatov
N. Skatchkov
V. Smirnov
A. Zarubin
S. Evstyukhin
V. Golovtsov
Y. Ivanov
V. Kim
P. Levchenko
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Vavilov
A. Vorobyev
An. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
M. Erofeeva
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
V. Popov
G. Safronov
S. Semenov
A. Spiridonov
V. Stolin
E. Vlasov
A. Zhokin
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Leonidov
G. Mesyats
S. V. Rusakov
A. Vinogradov
A. Belyaev
E. Boos
V. Bunichev
M. Dubinin
L. Dudko
A. Ershov
A. Gribushin
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
A. Markina
S. Obraztsov
V. Savrin
A. Snigirev
I. Azhgirey
I. Bayshev
S. Bitioukov
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
V. Krychkine
V. Petrov
R. Ryutin
A. Sobol
L. Tourtchanovitch
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
P. Adzic
M. Ekmedzic
D. Krpic
J. Milosevic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
C. Battilana
E. Calvo
M. Cerrada
M. Chamizo Llatas
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
D. Domínguez Vázquez
C. Fernandez Bedoya
J. P. Fernández Ramos
A. Ferrando
J. Flix
M. C. Fouz
P. Garcia-Abia
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
G. Merino
E. Navarro De Martino
J. Puerta Pelayo
A. Quintario Olmeda
I. Redondo
L. Romero
J. Santaolalla
M. S. Soares
C. Willmott
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
H. Brun
J. Cuevas
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
L. Lloret Iglesias
J. Piedra Gomez
J. A. Brochero Cifuentes
I. J. Cabrillo
A. Calderon
S. H. Chuang
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
G. Gomez
J. Gonzalez Sanchez
A. Graziano
C. Jorda
A. Lopez Virto
J. Marco
R. Marco
C. Martinez Rivero
F. Matorras
F. J. Munoz Sanchez
T. Rodrigo
A. Y. Rodríguez-Marrero
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
I. Vila
R. Vilar Cortabitarte
D. Abbaneo
E. Auffray
G. Auzinger
M. Bachtis
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
J. F. Benitez
C. Bernet
G. Bianchi
P. Bloch
A. Bocci
A. Bonato
O. Bondu
C. Botta
H. Breuker
T. Camporesi
G. Cerminara
T. Christiansen
J. A. Coarasa Perez
S. Colafranceschi
D. d’Enterria
A. Dabrowski
A. De Roeck
S. De Visscher
S. Di Guida
M. Dobson
N. Dupont-Sagorin
A. Elliott-Peisert
J. Eugster
W. Funk
G. Georgiou
M. Giffels
D. Gigi
K. Gill
D. Giordano
M. Girone
M. Giunta
F. Glege
R. Gomez-Reino Garrido
S. Gowdy
R. Guida
J. Hammer
M. Hansen
P. Harris
C. Hartl
A. Hinzmann
V. Innocente
P. Janot
E. Karavakis
K. Kousouris
K. Krajczar
P. Lecoq
Y.-J. Lee
C. Lourenço
N. Magini
M. Malberti
L. Malgeri
M. Mannelli
L. Masetti
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
R. Moser
M. Mulders
P. Musella
E. Nesvold
L. Orsini
E. Palencia Cortezon
E. Perez
L. Perrozzi
A. Petrilli
A. Pfeiffer
M. Pierini
M. Pimiä
D. Piparo
M. Plagge
G. Polese
L. Quertenmont
A. Racz
W. Reece
G. Rolandi
C. Rovelli
M. Rovere
H. Sakulin
F. Santanastasio
C. Schäfer
C. Schwick
I. Segoni
S. Sekmen
P. Siegrist
P. Silva
M. Simon
P. Sphicas
D. Spiga
M. Stoye
A. Tsirou
G. I. Veres
J. R. Vlimant
H. K. Wöhri
S. D. Worm
W. D. Zeuner
W. Bertl
K. Deiters
W. Erdmann
K. Gabathuler
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
S. König
D. Kotlinski
U. Langenegger
D. Renker
T. Rohe
F. Bachmair
L. Bäni
P. Bortignon
M. A. Buchmann
B. Casal
N. Chanon
A. Deisher
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
M. Dünser
P. Eller
K. Freudenreich
C. Grab
D. Hits
P. Lecomte
W. Lustermann
A. C. Marini
P. Martinez Ruiz del Arbol
N. Mohr
F. Moortgat
C. Nägeli
P. Nef
F. Nessi-Tedaldi
F. Pandolfi
L. Pape
F. Pauss
M. Peruzzi
F. J. Ronga
M. Rossini
L. Sala
A. K. Sanchez
A. Starodumov
B. Stieger
M. Takahashi
L. Tauscher
A. Thea
K. Theofilatos
D. Treille
C. Urscheler
R. Wallny
H. A. Weber
C. Amsler
V. Chiochia
C. Favaro
M. Ivova Rikova
B. Kilminster
B. Millan Mejias
P. Otiougova
P. Robmann
H. Snoek
S. Taroni
S. Tupputi
M. Verzetti
M. Cardaci
K. H. Chen
C. Ferro
C. M. Kuo
S. W. Li
W. Lin
Y. J. Lu
R. Volpe
S. S. Yu
P. Bartalini
P. Chang
Y. H. Chang
Y. W. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
C. Dietz
U. Grundler
W.-S. Hou
Y. Hsiung
K. Y. Kao
Y. J. Lei
R.-S. Lu
D. Majumder
E. Petrakou
X. Shi
J. G. Shiu
Y. M. Tzeng
M. Wang
B. Asavapibhop
N. Srimanobhas
A. Adiguzel
M. N. Bakirci
S. Cerci
C. Dozen
I. Dumanoglu
E. Eskut
S. Girgis
G. Gokbulut
E. Gurpinar
I. Hos
E. E. Kangal
A. Kayis Topaksu
G. Onengut
K. Ozdemir
S. Ozturk
A. Polatoz
K. Sogut
D. Sunar Cerci
B. Tali
H. Topakli
M. Vergili
I. V. Akin
T. Aliev
B. Bilin
S. Bilmis
M. Deniz
H. Gamsizkan
A. M. Guler
G. Karapinar
K. Ocalan
A. Ozpineci
M. Serin
R. Sever
U. E. Surat
M. Yalvac
M. Zeyrek
E. Gülmez
B. Isildak
M. Kaya
O. Kaya
S. Ozkorucuklu
N. Sonmez
H. Bahtiyar
E. Barlas
K. Cankocak
Y. O. Günaydin
F. I. Vardarli
M. Yücel
L. Levchuk
P. Sorokin
J. J. Brooke
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
R. Frazier
J. Goldstein
M. Grimes
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
S. Metson
D. M. Newbold
K. Nirunpong
A. Poll
S. Senkin
V. J. Smith
T. Williams
L. Basso
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerill
J. A. Coughlan
K. Harder
S. Harper
J. Jackson
E. Olaiya
D. Petyt
B. C. Radburn-Smith
C. H. Shepherd-Themistocleous
I. R. Tomalin
W. J. Womersley
R. Bainbridge
O. Buchmuller
D. Burton
D. Colling
N. Cripps
M. Cutajar
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
W. Ferguson
J. Fulcher
D. Futyan
A. Gilbert
A. Guneratne Bryer
G. Hall
Z. Hatherell
J. Hays
G. Iles
M. Jarvis
G. Karapostoli
M. Kenzie
R. Lane
R. Lucas
L. Lyons
A.-M. Magnan
J. Marrouche
B. Mathias
R. Nandi
J. Nash
A. Nikitenko
J. Pela
M. Pesaresi
K. Petridis
M. Pioppi
D. M. Raymond
S. Rogerson
A. Rose
C. Seez
P. Sharp
A. Sparrow
A. Tapper
M. Vazquez Acosta
T. Virdee
S. Wakefield
N. Wardle
T. Whyntie
M. Chadwick
J. E. Cole
P. R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
D. Leggat
D. Leslie
W. Martin
I. D. Reid
P. Symonds
L. Teodorescu
M. Turner
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A. Kasmi
H. Liu
T. Scarborough
O. Charaf
S. I. Cooper
C. Henderson
P. Rumerio
A. Avetisyan
T. Bose
C. Fantasia
A. Heister
P. Lawson
D. Lazic
J. Rohlf
D. Sperka
J. St. John
L. Sulak
J. Alimena
G. Christopher
D. Cutts
Z. Demiragli
A. Ferapontov
A. Garabedian
U. Heintz
G. Kukartsev
E. Laird
G. Landsberg
M. Luk
M. Narain
M. Segala
T. Sinthuprasith
T. Speer
R. Breedon
G. Breto
M. Calderon De La Barca Sanchez
S. Chauhan
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
M. Gardner
R. Houtz
W. Ko
A. Kopecky
R. Lander
O. Mall
T. Miceli
R. Nelson
D. Pellett
F. Ricci-Tam
B. Rutherford
M. Searle
J. Smith
M. Squires
M. Tripathi
S. Wilbur
R. Yohay
D. Cline
R. Cousins
S. Erhan
P. Everaerts
C. Farrell
M. Felcini
J. Hauser
M. Ignatenko
C. Jarvis
G. Rakness
P. Schlein
E. Takasugi
P. Traczyk
V. Valuev
J. Babb
R. Clare
M. E. Dinardo
J. Ellison
J. W. Gary
G. Hanson
O. R. Long
A. Luthra
H. Nguyen
S. Paramesvaran
J. Sturdy
S. Sumowidagdo
R. Wilken
S. Wimpenny
W. Andrews
J. G. Branson
G. B. Cerati
S. Cittolin
D. Evans
A. Holzner
R. Kelley
M. Lebourgeois
J. Letts
I. Macneill
B. Mangano
S. Padhi
C. Palmer
G. Petrucciani
M. Pieri
M. Sani
S. Simon
E. Sudano
M. Tadel
Y. Tu
A. Vartak
S. Wasserbaech
F. Würthwein
A. Yagil
J. Yoo
D. Barge
R. Bellan
C. Campagnari
M. D’Alfonso
T. Danielson
K. Flowers
P. Geffert
C. George
F. Golf
J. Incandela
C. Justus
P. Kalavase
D. Kovalskyi
V. Krutelyov
S. Lowette
R. Magaña Villalba
N. Mccoll
V. Pavlunin
J. Ribnik
J. Richman
R. Rossin
D. Stuart
W. To
C. West
A. Apresyan
A. Bornheim
J. Bunn
Y. Chen
E. Di Marco
J. Duarte
D. Kcira
Y. Ma
A. Mott
H. B. Newman
C. Rogan
M. Spiropulu
V. Timciuc
J. Veverka
R. Wilkinson
S. Xie
Y. Yang
R. Y. Zhu
V. Azzolini
A. Calamba
R. Carroll
T. Ferguson
Y. Iiyama
D. W. Jang
Y. F. Liu
M. Paulini
J. Russ
H. Vogel
I. Vorobiev
J. P. Cumalat
B. R. Drell
W. T. Ford
A. Gaz
E. Luiggi Lopez
U. Nauenberg
J. G. Smith
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
A. Chatterjee
N. Eggert
L. K. Gibbons
W. Hopkins
A. Khukhunaishvili
B. Kreis
N. Mirman
G. Nicolas Kaufman
J. R. Patterson
A. Ryd
E. Salvati
W. Sun
W. D. Teo
J. Thom
J. Thompson
J. Tucker
Y. Weng
L. Winstrom
P. Wittich
D. Winn
S. Abdullin
M. Albrow
J. Anderson
G. Apollinari
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
V. Chetluru
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
S. Cihangir
V. D. Elvira
I. Fisk
J. Freeman
Y. Gao
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
O. Gutsche
D. Hare
R. M. Harris
J. Hirschauer
B. Hooberman
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
B. Klima
S. Kunori
S. Kwan
C. Leonidopoulos
J. Linacre
D. Lincoln
R. Lipton
J. Lykken
K. Maeshima
J. M. Marraffino
V. I. Martinez Outschoorn
S. Maruyama
D. Mason
P. McBride
K. Mishra
S. Mrenna
Y. Musienko
C. Newman-Holmes
V. O’Dell
O. Prokofyev
N. Ratnikova
E. Sexton-Kennedy
S. Sharma
W. J. Spalding
L. Spiegel
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
R. Vidal
J. Whitmore
W. Wu
F. Yang
J. C. Yun
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
M. Chen
T. Cheng
S. Das
M. De Gruttola
G. P. Di Giovanni
D. Dobur
A. Drozdetskiy
R. D. Field
M. Fisher
Y. Fu
I. K. Furic
J. Hugon
B. Kim
J. Konigsberg
A. Korytov
A. Kropivnitskaya
T. Kypreos
J. F. Low
K. Matchev
P. Milenovic
G. Mitselmakher
L. Muniz
R. Remington
A. Rinkevicius
N. Skhirtladze
M. Snowball
J. Yelton
M. Zakaria
V. Gaultney
S. Hewamanage
L. M. Lebolo
S. Linn
P. Markowitz
G. Martinez
J. L. Rodriguez
T. Adams
A. Askew
J. Bochenek
J. Chen
B. Diamond
S. V. Gleyzer
J. Haas
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
H. Prosper
V. Veeraraghavan
M. Weinberg
M. M. Baarmand
B. Dorney
M. Hohlmann
H. Kalakhety
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
V. E. Bazterra
R. R. Betts
I. Bucinskaite
J. Callner
R. Cavanaugh
O. Evdokimov
L. Gauthier
C. E. Gerber
D. J. Hofman
S. Khalatyan
P. Kurt
F. Lacroix
D. H. Moon
C. O’Brien
C. Silkworth
D. Strom
P. Turner
N. Varelas
U. Akgun
E. A. Albayrak
B. Bilki
W. Clarida
K. Dilsiz
F. Duru
S. Griffiths
J.-P. Merlo
H. Mermerkaya
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
C. R. Newsom
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
S. Sen
P. Tan
E. Tiras
J. Wetzel
T. Yetkin
K. Yi
B. A. Barnett
B. Blumenfeld
S. Bolognesi
D. Fehling
G. Giurgiu
A. V. Gritsan
Z. J. Guo
G. Hu
P. Maksimovic
M. Swartz
A. Whitbeck
P. Baringer
A. Bean
G. Benelli
R. P. Kenny
M. Murray
D. Noonan
S. Sanders
R. Stringer
J. S. Wood
A. F. Barfuss
I. Chakaberia
A. Ivanov
S. Khalil
M. Makouski
Y. Maravin
S. Shrestha
I. Svintradze
J. Gronberg
D. Lange
F. Rebassoo
D. Wright
A. Baden
B. Calvert
S. C. Eno
J. A. Gomez
N. J. Hadley
R. G. Kellogg
T. Kolberg
Y. Lu
M. Marionneau
A. C. Mignerey
K. Pedro
A. Peterman
A. Skuja
J. Temple
M. B. Tonjes
S. C. Tonwar
A. Apyan
G. Bauer
W. Busza
E. Butz
I. A. Cali
M. Chan
V. Dutta
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
Y. Kim
M. Klute
Y. S. Lai
A. Levin
P. D. Luckey
T. Ma
S. Nahn
C. Paus
D. Ralph
C. Roland
G. Roland
G. S. F. Stephans
F. Stöckli
K. Sumorok
K. Sung
D. Velicanu
R. Wolf
B. Wyslouch
M. Yang
Y. Yilmaz
A. S. Yoon
M. Zanetti
V. Zhukova
B. Dahmes
A. De Benedetti
G. Franzoni
A. Gude
J. Haupt
S. C. Kao
K. Klapoetke
Y. Kubota
J. Mans
N. Pastika
R. Rusack
M. Sasseville
A. Singovsky
N. Tambe
J. Turkewitz
L. M. Cremaldi
R. Kroeger
L. Perera
R. Rahmat
D. A. Sanders
D. Summers
E. Avdeeva
K. Bloom
S. Bose
D. R. Claes
A. Dominguez
M. Eads
R. Gonzalez Suarez
J. Keller
I. Kravchenko
J. Lazo-Flores
S. Malik
F. Meier
G. R. Snow
J. Dolen
A. Godshalk
I. Iashvili
S. Jain
A. Kharchilava
A. Kumar
S. Rappoccio
Z. Wan
G. Alverson
E. Barberis
D. Baumgartel
M. Chasco
J. Haley
A. Massironi
D. Nash
T. Orimoto
D. Trocino
D. Wood
J. Zhang
A. Anastassov
K. A. Hahn
A. Kubik
L. Lusito
N. Mucia
N. Odell
B. Pollack
A. Pozdnyakov
M. Schmitt
S. Stoynev
M. Velasco
S. Won
D. Berry
A. Brinkerhoff
K. M. Chan
M. Hildreth
C. Jessop
D. J. Karmgard
J. Kolb
K. Lannon
W. Luo
S. Lynch
N. Marinelli
D. M. Morse
T. Pearson
M. Planer
R. Ruchti
J. Slaunwhite
N. Valls
M. Wayne
M. Wolf
L. Antonelli
B. Bylsma
L. S. Durkin
C. Hill
R. Hughes
K. Kotov
T. Y. Ling
D. Puigh
M. Rodenburg
G. Smith
C. Vuosalo
G. Williams
B. L. Winer
H. Wolfe
E. Berry
P. Elmer
V. Halyo
P. Hebda
J. Hegeman
A. Hunt
P. Jindal
S. A. Koay
D. Lopes Pegna
P. Lujan
D. Marlow
T. Medvedeva
M. Mooney
J. Olsen
P. Piroué
X. Quan
A. Raval
H. Saka
D. Stickland
C. Tully
J. S. Werner
S. C. Zenz
A. Zuranski
E. Brownson
A. Lopez
H. Mendez
J. E. Ramirez Vargas
E. Alagoz
D. Benedetti
G. Bolla
D. Bortoletto
M. De Mattia
A. Everett
Z. Hu
M. Jones
K. Jung
O. Koybasi
M. Kress
N. Leonardo
V. Maroussov
P. Merkel
D. H. Miller
N. Neumeister
I. Shipsey
D. Silvers
A. Svyatkovskiy
M. Vidal Marono
F. Wang
L. Xu
H. D. Yoo
J. Zablocki
Y. Zheng
S. Guragain
N. Parashar
A. Adair
B. Akgun
K. M. Ecklund
F. J. M. Geurts
B. P. Padley
R. Redjimi
J. Roberts
J. Zabel
B. Betchart
A. Bodek
R. Covarelli
P. de Barbaro
R. Demina
Y. Eshaq
T. Ferbel
A. Garcia-Bellido
P. Goldenzweig
J. Han
A. Harel
D. C. Miner
G. Petrillo
D. Vishnevskiy
M. Zielinski
A. Bhatti
R. Ciesielski
L. Demortier
K. Goulianos
G. Lungu
C. Mesropian
S. Arora
A. Barker
J. P. Chou
C. Contreras-Campana
E. Contreras-Campana
D. Duggan
D. Ferencek
Y. Gershtein
R. Gray
E. Halkiadakis
D. Hidas
A. Lath
S. Panwalkar
M. Park
R. Patel
V. Rekovic
J. Robles
K. Rose
S. Salur
S. Schnetzer
C. Seitz
S. Somalwar
R. Stone
S. Thomas
M. Walker
G. Cerizza
M. Hollingsworth
S. Spanier
Z. C. Yang
A. York
R. Eusebi
W. Flanagan
J. Gilmore
T. Kamon
V. Khotilovich
R. Montalvo
I. Osipenkov
Y. Pakhotin
A. Perloff
J. Roe
A. Safonov
T. Sakuma
I. Suarez
A. Tatarinov
D. Toback
N. Akchurin
J. Damgov
C. Dragoiu
P. R. Dudero
C. Jeong
K. Kovitanggoon
S. W. Lee
T. Libeiro
I. Volobouev
E. Appelt
A. G. Delannoy
S. Greene
A. Gurrola
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
M. Sharma
P. Sheldon
B. Snook
S. Tuo
J. Velkovska
M. W. Arenton
S. Boutle
B. Cox
B. Francis
J. Goodell
R. Hirosky
A. Ledovskoy
C. Lin
C. Neu
J. Wood
S. Gollapinni
R. Harr
P. E. Karchin
C. Kottachchi Kankanamge Don
P. Lamichhane
A. Sakharov
M. Anderson
D. A. Belknap
L. Borrello
D. Carlsmith
M. Cepeda
S. Dasu
E. Friis
K. S. Grogg
M. Grothe
R. Hall-Wilton
M. Herndon
A. Hervé
K. Kaadze
P. Klabbers
J. Klukas
A. Lanaro
C. Lazaridis
R. Loveless
A. Mohapatra
M. U. Mozer
I. Ojalvo
G. A. Pierro
I. Ross
A. Savin
W. H. Smith
J. Swanson
Pokaż więcej
Temat:
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło:
Journal of High Energy Physics, Vol 2022, Iss 11, Pp 1-26 (2022)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/9897c4d43bd14a1dbda4e4c286b89863  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Routine sterile glove and instrument change at the time of abdominal wound closure to prevent surgical site infection (ChEETAh): a pragmatic, cluster-randomised trial in seven low-income and middle-income countries
Autorzy:
Ademuyiwa, Adesoji O
Adisa, Adewale O
Bhangu, Aneel
Glasbey, James
Haque, Parvez D
Hardy, Pollyanna
Harrison, Ewen
Ingabire, JC Allen
Ismail, Lawani
Lillywhite, Rachel
Magill, Laura
Ramos de la Medina, Antonio
Moore, Rachel
Pinkney, Thomas
Winkles, Neil
Monahan, Mark
Morton, Dion
Nepogodiev, Dmitri
Ntirenganya, Faustin
Omar, Omar
Simoes, Joana
Smith, Donna
Tabiri, Stephen
Kadir, Bryar
Ismail, Lawani
Ghosh, Dhruva
Ramos de la Medina, Antonio
Moore, Rachel
Ntirenganya, Faustin
Tabiri, Stephen
Hardy, Pollyanna
Omar, Omar
Brant, Felicity
Li, Elizabeth
Lillywhite, Rachel
Picciochi, Maria
Bahrami-Hessari, Michael
Smith, Donna
Runigamugabo, Emmy
Ahogni, Didier
Ahounou, Aristide
Boukari, K. Alassan
Gbehade, Oswald
Hessou, Thierry K
Nindopa, Sinama
Nontonwanou, M.J. Bienvenue
Guessou, Nafissatou Orou
Sambo, Arouna
Tchati, Sorekou Victoire
Tchogo, Affisatou
Tobome, Semevo Romaric
Yanto, Parfait
Gandaho, Isidore
Hadonou, Armel
Hinvo, Simplice
Hodonou, Montcho Adrien
Tamou, Sambo Bio
Lawani, Souliath
Bokossa Kandokponou, Covalic Melic
Dossou, Francis Moise
Gaou, Antoine
Goudou, Roland
Kouroumta, Marie-Claire
Lawani, Ismail
Malade, Enrif
Mkoh Dikao, Anne Stredy
Nzuwa Nsilu, Joel
Ogouyemi, Pencome
Akpla, Marcelin
Bisimwa Mitima, Nathan
Kovohouande, Blaise
Kpangon, Cyrille
Laurent Loupeda, Stephane
Victorin Agbangla, Mamonde
Emmanuel Hedefoun, Sena
Mavoha, Thierry
Ngaguene, Juvenal
Rugendabanga, Janvier
Romaric Soton, Rish
Totin, Martin
Agbadebo, Mouhamed
Akpo, Irene
Dewamon, Hubert
Djeto, Martin
Hada, Aissatou
Hollo, Monsede
Houndji, Albert
Houndote, Anasthasie
Hounsa, Sylvestre
Kpatchassou, Expedit
Yome, Hugues
Moussa Alidou, Mohamed
Jerry Bara, Eric
Dossou Yovo, B.T. Bonheur
Guinnou, Robert
Hamadou, Souleymane
Kola, H.Pauline
Moussa, Nabil
Cakpo, Boniface
Etchisse, Lolyta
Hatangimana, Emery
Muhindo, Moise
Sanni, Katia
Barthelemy Yevide, Agossou
Agossou, Hermann
Basirwa Musengo, Fiston
Behanzin, Hulrich
Morel Seto, Djifid
Armstrong Alia, Bill
Alitonou, Arnaud
Mehounou, Y.Edith
Agbanda, Lucien
Attinon, Julien
Gbassi, Marcel
Rene Hounsou, Nounagnon
Acquah, Regina
Banka, Charles
Esssien, Derick
Hussey, Romeo
Mustapha, Yakubu
Nunoo-Ghartey, Kojo
Yeboah, Grace
Adjei, Margarey N M
Adofo-Asamoah, Yvonne
Agyapong, Meshach M
Agyen, Thomas
Alhassan, Baba A B
Amoako-Boateng, Mabel P
Appiah, Anthony Baffour
Ashong, Josephine
Awindaogo, Joseph K
Brimpong, Benjamin B
Dayie, Makafui S C J K
Enti, Donald
Ghansah, Wendy W
Gyamfi, Jude E
Koggoh, Patience
Kpankpari, Richard
Kudoh, Vincent
Mensah, Samuel
Mensah, Philip
Morkor Opandoh, Isabella N
Morna, Martin T
Nortey, Michael
Odame, Emelia
Ofori, Emmanuel O
Quaicoo, Sandra
Quartson, Elizabert M
Teye-Topey, Cynthia
Yigah, Makafui
Yussif, Safia
Agyekum-Gyimah, Vera O
Agyemang, Eric
Akoto-Ampaw, Arko
Amponsah-Manu, Forster
Arkorful, Temitope E
Dokurugu, Moses A
Essel, Nanabanyin
Ijeoma, Aja
Obiri, Emmanuel L
Ofosu-Akromah, Richard
Quarchey, Karen N D
Andoh, Aaron B
Asabre, Esther
Boateng, Ruby A
Koomson, Barbara
Kusiwaa, Atta
Naah, Adeline
Oppon-Acquah, Ato
Oppong, Benjamin A
Akosua, Ameley
Armah, Ralph
Asare, Christopher
Awere-Kyere, Lawrence K B
Acquaye, Jane
Appiah, Juliana
Arthur, Joshua
Boakye-Yiadom, Jonathan
Eseenam Agbeko, Anita
Gyamfi, Frank E
Nyadu, Bertina B
Adu-Aryee, Nii A
Agboadoh, Nelson
Akoto, Erica
Amoako, Joachim K
Aperkor, Nicholas T
Asman, Wilfred K
Attepor, Godsway S
Bediako-Bowan, Antoinette A
Boakye-Yiadom, Kwaku
Brown, George D
Dedey, Florence
Etwire, Victor K
Fenu, Benjamin S
Kumassah, Philemon K
Larbi-Siaw, Linda A
Nsaful, Josephine
Olatola, David O
Tsatsu, Sandra E
Wordui, Theodore
Bennin, Amos
Doe, Stanley
Sarfo Kantanka, Ruth
Kobby, Ephraim
Kyeremeh, Collins
Osei, Edwin
Yeboah Owusu, Prince
Owusu, Frank
Sie-Broni, Clement
Zume, Marshall
Acquah, Daniel K
Adams, Shamsudeen M
Alhassan, Mohammed S
Amadu, Munira
Asirifi, Samuel A
Awe, Martin
Azanlerigu, Millicent
Dery, Mathias K
Edwin, Yenli
Atindaana Francis, Abantanga
Limann, Gbana
Maalekuu, Aloysius
Malechi, Hawa
Mohammed, Sheriff
Mohammed, Ibrahim
Mumuni, Kareem
Ofori, Bernard A
Quansah, Jonathan I K
Sam, Napoleon Bellua
Seidu, Anwar S
Tabiri, Stephen
Yahaya, Shekira
Alhassan, Jaabir
Boakye, Percy
Coompson, Christian L
Gyambibi, Addo K
Jeffery-Felix, Ametepe
Kontor, Bismark E
Manu, Ruth
Mensah, Elijah
Naah, Gifty
Noufuentes, Carmen
Sakyi, Abraham
Chaudhary, Ramkaran
Misra, Sanjeev
Pareek, Puneet
Pathak, Manish
Poonia, Dharma R
Rathod, Kirti K
Rodha, Mahaveer S
Sharma, Naveen
Sharma, Nivedita
Soni, Subhash C
Varsheney, Vaibhav K
Vishnoi, Jeevan R
Garnaik, Deepak K
Huda, Farhanul
Lokavarapu, Manoj J
Mishra, Neha
Ranjan, Rohit
Seenivasagam, Rajkumar K
Singh, Shanky
Solanki, Pratik
Verma, Raunak
Yhoshu, Enono
Kalyanapu, Jeffery A
Kutma, Ananta
Philips, Sanish
Hepzibah, Alice
Mary, Grace
Singh, Deepak S
Chetana, Chetana
Dasari, Amos
Dummala, Prashant
S, Chinta S
Bhatt, Alisha
Bhatti, William
Dhar, Tapasya
Ghosh, Dhruva N
Goyal, Ankush
Goyal, Sunita
Hans, Monika A
Haque, Parvez D
Jain, Deepak
Jain, Rita
Jyoti, Jyoti
Kaur, Savleen
Kumar, Karan
Luther, Anil
Mahajan, Amit
Mandrelle, Kavita
Michael, Vishal
Mukherjee, Partho
Rajappa, Reuben
Sam, Vivin Daniel
Singh, Prashant
Suroy, Atul
Thind, Ravinder Singh
Veetil, Sreejith K
Williams, Rahul
D, Sreekar
Daniel, Esther R
Jacob, Smitha E
Jesudason, Mark R
Kumari, Pushplatha
Mittal, Rohin
Prasad, Soosan
Samuel, Vasanth Mark
Shankar, Bharat
Sharma, Srujan
Sivakumar, Moonish V
Surendran, Suraj
Thomas, Anita
Trinity, Paul
Leshiini, K
Saluja, Sundeep S
Bansal, Ishan
Gupta, Sanjay
Gureh, Monika
Kapoor, Simran
Kanna, Vinoth
Kaur, Harmanjot
Kumar, Ashwani
Singh, Simrandeep
Singh, Gurtaj
Agrawal, Nivesh
Kumar, Uttkarsh
Kumar, Pardeep
S, Abhishek
Sehrawat, Vikram
Singla, Deepak
Thami, Gaurav
Kumar, Vijay
Mathew, Stanley
Pai, Murlidhar V
Prabhu, P S
P T, Sundeep
Chaturvedi, Arun
Gupta, Sameer
Prakash, Puneet
Rajan, Shiv
Singh, Mohit
Tripathi, Abhilasha
Alexander, Philip V
Thomas, Josy
Zechariah, Pradeep
Kichu, Moloti
Solomi, Carolin V
Choudhrie, Ashish Victor
Gunny, Rashmi Jacob
Joseph, Susan
Peters, Nitin J
Pundir, Neha
Samujh, Ram
Aziz, Gowhar
Chowdri, Nisar A
Dar, Rayees A
Kour, Robindera
Mantoo, Imtiyaz
Mehraj, Asif
Parray, Fazl Q
Saqib, Najmus
Shah, Zamir A
Wani, Rauf A
Rautela, Komal
Sharma, Rajeev
Singh, Nishu
Vakil, Rakesh
Chowdhury, Priyanka
Chowdhury, Sona
Mathai, Sonia
Nayak, Pragyanmai
Roy, Bipradas
Ascencio Díaz, Kriscia V
Avalos Herrera, Victor J
Barbosa Camacho, Francisco J
Bernal Hernández, Aldo
Bonilla Ahumada, Elyoenai
Brancaccio Pérez, Irma V
Calderón Llamas, Miguel A
Castillo Cardiel, Guadalupe
Cervantes Cardona, Guillermo A
Cervantes Guevara, Gabino
Cervantes Perez, Enrique
Chávez, Maria
Chejfec Ciociano, Jonathan M
Cifuentes Andrade, Luis R
Cortés Flores, Ana O
Cortes Torres, Edgar J
Cueto Valadez, Tania A
Cueto Valadez, Andrea E
Cueva Martinez, Esteban
Domínguez Barradas, Paulina
Esparza Estrada, Isaac
Flores Becerril, Paola
Flores Cardoza, Jose A
Fuentes Orozco, Clotilde
García González, Luis A
García Reyna, Benjamín
Gómez Sánchez, Eduardo
González Bojorquez, Jaime L
González Espinoza, Eduardo
González Ojeda, Alejandro
González Ponce, Fanny Y
Guerrero Ramírez, Cristhian S
Calderon Vanegas, Miguel Antonio
Guadalupe Cano Arias, Rocio Guadalupe
Colunga Tinajero, Carlos
Diaz Samano, Fernanda
Duque Zepeda, Fernando
Enriquez Barajas, Brenda Vanessa
Gallardo Banuelos, Gerardo
De Cristo Gonzalez Calvillo, Marijose
Ibanez Ortiz, Francisco
Lazo Ramirez, Maryzela
Lopez Arroyo, Gerardo
Montano Angeles, Laura Olivia
Morales Iriarte, David Giovanny I
Mortola Lomeli, Angelo Fernando
Esteban, Jose Esteban
Orozco Perez, Jaime
Orozco Ramirez, Damaris
Pena Baolboa, Laura Gabriela
Pizarro Lozano, Jesus
Yanowsky Reyes, Guillermo
Dominguez, Ana Camille G
Mellado, Dorihela H
Morales, Jesus Flavio M
Namur, Luz del Carmen M
Pesquera, Jose Alberto A
Ramos De la Medina, Antonio
Florencia Casado-Zarate, Ana
Delano-Alonso, Roberto
Herrera-Esquivel, Jose
Moreno-Portillo, Mucio
Trejo-Avila, Mario
Efren Lozada, Edgard
Becerra Moscoso, Mitzi R
Cabrera-Lozano, Ishtar
Calderón-Alvarado, Ana B
León-Frutos, Francisco J
Villanueva-Martínez, Erick E
Abubakar, Maimuna
Aliyu, Mohammed S
Awaisu, Mudi
Bakari, Fadimatu
Olajumoke Balogun, Abigail
Bashir, Mohammed
Bello, Ahmad
Daniyan, Muhammad
Duromola, Kehinde Michael
Gana, Stephen G
Duke George, Mukoro
Gimba, Justina
Gundu, Isaac
Onahi Iji, Lambert
Jimoh, Aminat O
Koledade, Afolabi K
Lawal, Ahmad T
Lawal, Bilkisu K
Mustapha, Aisha
Emeka Nwabuoku, Stanley
Ogunsua, Oluseyi O
Fidelis Okafor, Ifeanyi
Ike Okorie, Ethos
Oyelowo, Nasir
Saidu, Ibrahim A
Sholadoye, Tunde T
Sufyan, Ibrahim
Adetola Tolani, Musliu
Muhammad Tukur, Aliyu
Shehu Umar, Ahmad
Umar, Aminatu M
Umaru-Sule, Hajara
Usman, Mohammed
Yahya, Anisah
Yakubu, Alfa
Abeku Yusuf, Salisu
Barau Abdullahi, Lawal
Abdullahi, Muzzammil
Ado, Khadija A
Aliyu, Nura U
Chukwuemeka Anyanwu, Lofty-John
Daneji, Sulaiman M
Kawu Magashi, Mahmoud
Mohammad, Mohammad A
Bala Muhammad, Abubakar
Muhammad, Saminu S
Abodunde Muideen, Bello
Nwachukwu, Calistus U
Sallau, Suleiman B
Sheshe, Abdulrahman A
Soladoye, Abdulmajeed
Usman Takai, Idris
Umar, Garzali I
Yahaya, Abubakar
Adze, Joel A
Airede, Lydia R
Aminu, Bashiru
Bature, Stephen B
Bello-Tukur, Firdaws
Chinyio, Damai
Duniya, Sharon A N
Galadima, Moses C
Hamza, Babatunde K
Joshua, Samaila
Kache, Stephen A
Kagomi, Williams Y
Kene, Ifeanyi A
Lawal, Jamila
Makama, Jerry G
Mohammed, Caleb
Mohammed-Durosinlorun, Amina A
Nuwam, Deborah
Sale, Danjuma
Sani, Abdulrasheed
Tabara, Salome
Taingson, Mathew C
Usam, Emmanuel
Yakubu, Josiah
Adegoke, Folasade
Ige, Oluwasuyi
Odunafolabi, Tunde A
Okereke, Chukwuma E
Oladele, Oluwafemi O
Olaleye, Oluwaseun H
Olubayo, Oyetunde O
Abiola, Olukayode P
Abiyere, Henry O
Adebara, Idowu O
Adeleye, Gbadebo T C
Adeniyi, Adebayo A
Adewara, Olumide E
Adeyemo, Olabisi T
Adeyeye, Ademola A
Ariyibi, Abimbola L
Awoyinka, Babatunde S
Ayankunle, Olumide M
Babalola, Olakunle F
Bakare, Adewumi
Bakare, Tajudeen I B
Banjo, Oluseyi O
Egharevba, Peter A
Fatudimu, Oluwafemi S
Obateru, John A
Odesanya, Oluremi J
Ojo, Owolabi D
Okunlola, Abiodun I
Okunlola, Cecilia K
Olajide, Adewale T
Orewole, Tesleem O
Salawu, Adedayo I
Adelaja, Aderinsola T
Ajai, Olalekan T
Akande, Olukemi
Anyanwu, Noble
Atobatele, Kazeem M
Oluwaseyi Bakare, Oludayo
Eke, Grace
Faboya, Omolara M
Imam, Zainab O
Nwaenyi, Francisca C
Ogunyemi, Ayokunle A
Oludara, Mobolaji A
Omisanjo, Olufunmilade A
Onyeka, Chinonso U
Oshodi, Olabode A
Oshodi, Yusuf A
Oyewole, Yemisi
Salami, Omotade S
Williams, Omolara M
Adeoluwa, Adebunmi
Adesiyakan, Adedotun
Ibukunoluwa Adeyeye, Victoria
Agbulu, Moses Vincent
Akinajo, Opeyemi Rebecca
Akinboyewa, David O
Alakaloko, Felix M
Alasi, Iyabo O
Amao, Michael
Ashley-Osuzoka, Christiana
Atoyebi, Oluwole A
Balogun, Olanrewaju S
Bode, Christopher O
Oluwatobi Busari, Maryam
Duru, Nnamdi Jonathan
Edet, Glory
Elebute, Olumide A
Chinonso Ezenwankwo, Francis
Fatuga, Adedeji L
Gbenga-Oke, Christianah
Ihediwa, George C
Sylvester Inyang, Emmanuel
Jimoh, Adesola I
Oladayo Kuku, Jubril
Ladipo-Ajayi, Oluwaseun A
Lawal, Abdulrazzaq O
Makanjuola, Ayomide
Chigoze Makwe, Christian
Victoria Mgbemena, Chinelo
Nwokocha, Samuel U
Adebisi Ogunjimi, Moses
Okwudiri Ohazurike, Ephraim
Ojewola, Rufus W
Eunice, Moyosoluwa Eunice
Okeke, Chike J
Okunowo, Adeyemi A
Oladimeji, Abraham T
Olajide, Thomas O
Olanrewaju, Olabisi
Olayioye, Olawunmi
Oluseye, Oluwaseun O
Olutola, Stephen
Onyekachi, Kenneth
Ayoola Orowale, Adeola
Osariemen, Emili
Olumide Osinowo, Adedapo
Osunwusi, Benedetto
Owie, Emmanuel
Bidemi Oyegbola, Christianah
Seyi-Olajide, Justina O
Soibi-Harry, Adaiah P
Talla Timo, Manuella
Okechukwu Ugwu, Aloy
Ojo Williams, Emmanuel
Egwuonwu, Ochonma A
Hyginus Ekwunife, Okechukwu
Emeka, James J
Ifeanyichukwu Modekwe, Victor
Nwosu, Chimdiebele Daisy
Obiechina, Sylvester O
Obiesie, Ahuizechukwu E
Okafor, Celestine I
Okonoboh, Theophilus O
Okoro, Chukwuemeka
Okoye, Odili A
Onu, Onyekachi A
Onyejiaka, Chukwudubem C
Faith Uche, Chisom
Ugboajah, Joseph O
Okechukwu Ugwu, Jideofor
Ugwuanyi, Kenneth
Ugwunne, Chuka
Adeleke, Akeem A
Adepiti, Akinfolarin C
Aderounmu, Adewale A
Adesunkanmi, Abdulhafiz O
Ajekwu, Samuel C
Ajenifuja, Olusegun K
Alatise, Olusegun I
Badmus, Tajudeen A
Mohammed, Tajudeen O
Olasehinde, Olalekan
Salako, Abdulkadir A
Sowande, Oludayo A
Talabi, Ademola O
Wuraola, Funmilola O
Aderemi Adegoke, Paul
Akinloye, Abidemi
Akinniyi, Ayodeji
Ejimogu, Joseph
Eseile, Ideyonbe Samuel
Olaolu Ogundoyin, Olakayode
Okedare, Amos
Olulana, Dare Isaac
Omotola, Omolara
Sanwo, Francis
Ajagbe, Adewale O
Akintunde, Olugbenga P
Asafa, Opeyemi Q
Awodele, Kehinde
Eziyi, Amogu K
Fasanu, Adeniyi O
Ojewuyi, Olufemi O
Ojewuyi, Abiodun R
Oyedele, Abisola E
Taiwo, Oluwaseun A
Adewole, Nathaniel D
Agida, Teddy E
Ailunia, Eunice E
Aisuodionoe-Shadrach, Oseremen
Akaba, Godwin O
Alfred, Janet
Atim, Terkaa
Bawa, Kehinde G
Chinda, John Y
Daluk, Esther B
Eniola, Sefiu B
Ezenwa, Augusta O
Garba, Stephen E
Mbajiekwe, Ndubuisi
Mshelbwala, Philip M
Ndukwe, Ngozi O
Ogolekwu, Idoko P
Ohemu, Alexander A
Olori, Samson
Osagie, Olabisi O
Sani, Samuel A
Suleiman, Salisu
Sunday, Helen
Tabuanu, Nancy O
Umar, Aminu M
Arekhandia, Alexander I
Edena, Morrison E
Eghonghon, Raymond A
Enaholo, Joel E
Ida, Genesis
Ideh, Stanley N
Iribhogbe, Oseihie I
Irowa, Omorodion O
Isikhuemen, Maradona E
Odutola, Oluwatomi R
Okoduwa, Kester O
Omorogbe, Scott O
Oruade, David
Osagie, Osasumwen T
Osemwegie, Osarenkhoe
Abdus-Salam, Rukiyat A
Adekola Adebayo, Sikiru
Ajagbe, Oluwasanmi A
Ajao, Akinlabi E
Ajibola, Gboyega
Ayandipo, Omobolaji O
Egbuchulem, Kelvin I
Ekwuazi, Hyginus O
Elemile, Peter
Fakoya, Adegbolahan
Idowu, Oluwasegun C
Irabor, David O
Lawal, Taiwo A
Lawal, Olatunji O
Ogundoyin, Olakayode O
Ojediran, Oluwabukade
Olagunju, Naomi
Sanusi, Akinsola T
Takure, Augustine O
Oluwadamilola Adebisi, Mary
Abiola Adeleke, Nurudeen
Tinuola Afolabi, Rafiat
Ishola Aremu, Isiaka
Oyekunle Bello, Jibril
Bello, Robiat
Lawal, Abdulwahab
Abolade Lawal, Saheed
Ojajuni, Adeolu
Oyewale, Sabur
Olaide Raji, Hadijat
Sayomi, Olayinka
Shittu, Asimiyu
Igwe, Patrick O
Enyinnaya Iweha, Ikechukwu
John, Raphael E
Okoi, Nnyonno
Okoro, Philemon E
Kingsley Oriji, Vaduneme
Oweredaba, Ibiene T
Mutimamwiza, Immaculee
Nirere, Francoise
Niyongombwa, Irenee
Dukuzimana, Rongin
Aimable Habiyakare, Jean
Gloriose Nabada, Marie
Uwizeye, Marcel
Ingabire, Faustine
Karekezi, Aloys
Masengesho, Jean Pierre
Mpirimbanyi, Christophe
Mukamazera, Lydia
Mukangabo, Clemence
Niyomuremyi, Jean Paul
Ntwari, Gabriel
Seneza, Celestin
Umuhoza, Divine
Imanishimwe, Alphonsine
Kanyarukiko, Salathiel
Dusabimana, Anaclet
Kanyesigye, Sam
Mukaneza, Francine
Mukantibaziyaremye, Deborah
Munyaneza, Aphrodis
Ndegamiye, Gibert
Nyirangeri, Pierrine
Tubasiime, Ronald
Claude Uwimana, Jean
Izabiriza, Emelyne
Maniraguha, Hope Lydia
Mpirimbanyi, Christophe
Mutuyimana, Josiane
Mwenedata, Olivier
Rwagahirima, Elisee
Zirikana, Job
Umuhoza, Josine
Uwayezu, Roda
Uzikwambara, Leoncie
Kabanda, Elysee
Mbonimpaye, Salomee
Mukakomite, Christine
Muroruhirwe, Piolette
Dusabeyezu, Moise
Mukasine, Athanasie
Utumatwishima, Jean N
Bucyibaruta, Georges
Habumuremyi, Sosthene
de Dieu Haragirimana, Jean
Imanishimwe, Alphonsine
Ingabire, Allen JC
Mukanyange, Violette
Munyaneza, Emmanuel
Mutabazi, Emmanuel
Mwungura, Espoir
Ncogoza, Isaie
Ntirenganya, Faustin
Nyirahabimana, Jeannette
Nyirasebura, Dancilla
Urimubabo, Christian Jean
Adams, Mary Augusta
Jeffrey Ede, Chikwendu
Hyman, Gabriella
Nosipho Mathe, Mpho
Moore, Rachel
Anthea Nhlabathi, Ncamsile
Samkelisiwe Nxumalo, Hlengiwe
Sentholang, Nnosa
Sethoana, Mmule Evelyn
Wondoh, Paul
Domingo, Aimee
Munda, Philip
Nyatsambo, Chido
Ojo, Victor
Pswarayi, Rudo
Jayne, David
Laurberg, Soeren
Smart, Neil
Cousens, Simon
Aniakwo, Luke A
Adjei-Acquah, Esther
Adam-Zakariah, Leslie
Agbowada, Emma A
Acheampong, Dorcas O
Abdulai, Samira
Abdul-Aziz, Iddrisu I A
Adobea, Vivian
Abdul-Hafiz, Saba
Kojo Acquah, Emmanuel
Chaudhary, Ramkaran
Garnaik, Deepak K
John, Suzan
Gautham, Arun K
Abraham, Eunice S
Bhatt, Alisha
D, Sreekar
Kanchodu, Sudheer
Attri, Ashok K
Aggarwal, Manisha
John, Viju
Adnan, Mohammed
Ismavel, Vijay A
Akhtar, Naseem
Alpheus, Rahul A
Malik, Muneer A
Ahmed, Hafsa I
Raul, Subrat
Alvarez Villaseñor, Andrea S
Aguilar Mata, Jesus Antonion
Castillo, Monica N
Martinez Perez Maldonado, Laura
Bozada-Gutierrez, Katya
Cethorth Fonseca, Roland Kevin
Ambriz-González, Gabriela
Abdullahi, Aisha
Abdulkarim, Abdulhafiz A
Abdulrasheed, Lubabatu
Adegoke, Folasade
Abiola, Olukayode P
Abdulsalam, Moruf A
Abunimye, Esther
Duruewuru, Innocent O
Adeleke, Akeem A
Aderemi Adegoke, Paul
Adumah, Collins C
Abdullahi, Habiba I
Agbonrofo, Peter I
Abdus-Salam, Rukiyat A
Olajide Abdur-Rahman, Lukman
Abhulimen, Victor
Mizero, Japhet
Majyabere, Jean Paul
Byaruhanga, Anastase
Ruhosha, Mathias
Igiraneza, Joselyne
Habumuremyi, Sosthene
Dusabe, Moses
Sibomana, Isaie
Rubanguka, Desire
Dieudonne Hirwa, Aime
Butana, Herbert
Batangana, Mediatrice
Dusabimana, Anaclet
Fourtounas, Maria
Cook, Jonathan
Brown, Julia
Pokaż więcej
Źródło:
In The Lancet 19-25 November 2022 400(10365):1767-1776
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Elective surgery system strengthening: development, measurement, and validation of the surgical preparedness index across 1632 hospitals in 119 countries
Autorzy:
Glasbey, James C
Abbott, Tom EF
Ademuyiwa, Adesoji
Adisa, Adewale
AlAmeer, Ehab
Alshryda, Sattar
Arnaud, Alexis P
Bankhead-Kendall, Brittany
Abou Chaar, M K
Chaudhry, Daoud
Costas-Chavarri, Ainhoa
Cunha, Miguel F
Davies, Justine I
Desai, Anant
Elhadi, Muhammed
Fiore, Marco
Fitzgerald, James Edward
Fourtounas, Maria
Fowler, Alex James
Futaba, Kay
Gallo, Gaetano
Ghosh, Dhruva
Gujjuri, Rohan R
Hamilton, Rebecca
Haque, Parvez
Harrison, Ewen M
Hutchinson, Peter
Hyman, Gabriella
Isik, Arda
Jayarajah, Umesh
Kaafarani, Haytham MA
Kadir, Bryar
Lawani, Ismail
Lederhuber, Hans
Li, Elizabeth
Löffler, Markus W
Lorena, Maria Aguilera
Mann, Harvinder
Martin, Janet
Mazingi, Dennis
McClain, Craig D
McLean, Kenneth A
Meara, John G
Ramos-De La Medina, Antonio
Mengesha, Mengistu
Minaya, Ana
Modolo, Maria Marta
Moore, Rachel
Morton, Dion
Nepogodiev, Dmitri
Ntirenganya, Faustin
Pata, Francesco
Pearse, Rupert
Picciochi, Maria
Pinkney, Thomas
Pockney, Peter
van Ramshorst, Gabrielle H
Richards, Toby
Roslani, April Camilla
Satoi, Sohei
Sayyed, Raza
Shaw, Richard
Simões, Joana FF
Smart, Neil
Sullivan, Richard
Sund, Malin
Sundar, Sudha
Tabiri, Stephen
Taylor, Elliott H
Venn, Mary L
Wickramasinghe, Dakshitha
Wright, Naomi
Yip, Sebastian Bernardo Shu
Bhangu, Aneel
Omar, Omar
Harrison, Ewen
Bhangu, Aneel A
Nankivell, Paul C
Kalkat, Maninder S
Nour, Shahd
Beggs, Andrew D
Yershov, Danylo Y
Chughtai, Shafiq Ahmad
Youssef, Hesham
Norrish, Alan R
Mohammed, Mohammed M
Gwozdz, Adam M
Charalambous, Michalis P
Knight, Stephen R
McCaul, James A
Bridgman, Elsie A
El Sheikh, Mustafa
Ogunbowale, Akinsola
Wright, Evan O
Ahmed, Usama
Younus, Hafsa
Tincknell, Laura G
Weixing-Ho, Ken
Demetriou, Charis
Hussei, Mohammed
Reilly, John-Joe
Hormis, Anil P
Moug, Susan J
Anazor, Fitzgerald C
Horwell, Edward A
Neal-Smith, Gregory
McNamara, John M
Baryeh, Kwaku W
Bhatti, Khalid M
McKay, Joseph E
Cannoletta, Maria G
Perkins, Clare J
Gopalswamy, Sivakumar
Sheldon, Anna F
John, Joseph B
Mantle, Mark
Toia, Bogdan
Phillips, Andrew J
Al-Khyatt, Waleed
Lund, Jonathan N
Ammar, Ahmed Y
Lederhuber, Hans
Yim, Guang H
Huntley, Daniel A
Daniels, Ian R
Valverde, Joao
Lumley, Edward David John
Walton, Thomas J
Raptis, Dimitri A
Dimitrokallis, Nikolaos
Nathan, Arjun
Motallebzadeh, Reza
Chowdhury, Shihab
Ahmed, Rezwan F A
Mirnezami, Reza
Szakmany, Tamas
Knight, Dominic J
Al-Azzani, Waheeb
Davies, Huw R
Ooi, Setthasorn Zhi Yang
Oo, Khaing K
Cullis, Paul S
Peng, Ed
Demetriades, Andreas K
Tambyraja, Andrew L
Poon, Michael TC
Drake, Thomas M
Brennan, Paul M
Oikonomou, Dimitrios
Newman, Samuel E
Le Blevec, Louise
Otify, Mohamed
Szatmary, Peter
Devkaran, Bhavesh
Sochorova, Dana
Sohrabi, Catrin
Sivaprakasam, Rajesh
Goh, Mingzheng Aaron
Atkinson, Kate V
Soares, Delvene
Prce, Daniela
Cann, Johnathon P
Grobbelaar, Amy C
Bradley, Rebecca
Strauss, Helen J
Taha, Ahmed
Minicozzi, Annamaria
Venn, Mary L
Thakur, Bhaskar
Hanoun, Abdullah
Goru, Poornanand
Baumber, Rachel M
Sobti, Anshul S
Cross, George WV
Havenhand, Tom
Antoniou, George A
Chauhan, Govind Singh
Vokshi, Ismail
Mahmud, Ayesha
Albanese, Erminia
Evans, Daisy
Madhuri, Thumuluru Kavitha
Horsnell, Jonathan D
Zalmay, Pardis
Mohamed, Mazin
Davies, Angharad J
Aljanadi, Firas
Jeganathan, Reubendra
Jones, Mark
Kakos, Christos
vidya, Raghavan
El-Ghobashy, Alaa
Habib, Ahmed M
Reid, Jeremy P
Rajgor, Harshadkumar Dhirajlal
Ahmed, Omar
Branagan, Graham
Mohamedahmed, Ali Yasen Y
Nour, Shahd
Al-Sabbagh, Ali
Chetty, Govind
Kelty, Clive J
EL-Wajeh, Yasin A M
Tomlinson, James E
Edwards, John G
Rominiyi, Ola
Sinha, Saurabh
Saad, Sanad
Sahu, Banchhita
Charalampakis, Vasileios
Enemosah, Ibrahim
Williams, Simon J
Yaqoob, Hassan N
Laurent, Edward P
Moreau, Joshua L
Frostick, Rhiannon
Parwaiz, Hammad
Aboelmagd, Karim
Pournaras, Dimitri J
Hristova, Kalina H
Iyengar, Karthikeyan P
Mohamed, Muyed
Artioukh, Dmitri Y
Anwar, Sibtain
Hussein, Mostafa K A
Omogbehin, Tomisin S
Herron, Jonathan B T
Labib, Amir
Patel, Preemal
Marsden, Samuel C
Mehdian, Roshana
Santhirakumaran, Gowthanan
Smelt, Jeremy
Agarwal, Ketan
Athanasiou, Antonios
Lancerotto, Luca
Sahnan, Kapil
Shalhoub, Joseph
Donnelly, Liam J
Erridge, Simon
Chidambaram, Swathikan
Luo, Xun
Bansal, Sujesh
Ryan, Neil AJ
Smith, Alexander C D
Flatman, Michael
Wafaie, Imad
Malik, Muhammad Isfandyar Khan
Thumbadoo, Ruben P
Hussain, Shoaib F
Henein, Christin
Hamad, Yousif T
Belgaumkar, Ajay P
Bosanquet, David C
Kolias, Angelos G
Choi, David
Marcus, Hani J
Horsfall, Hugo RM Layard
Khan, Danyal Z
Sahni, Arun
Millward, Christopher P
Render, Luke
Truss, Adam
Elmoslemany, Tarek
Parmar, Chetan
Hanger, Joseph
Sheen, Jonathon
Rait, Jaideep S
Foreman, Jennifer
Marzouqa, Natalie
Fontalis, Andreas
Voulalas, Grigorios
CHEONG, Ryan Chin Taw
Dindyal, Sanjay
Arumugam, Sathyaseelan
Ward, Thomas R W
Stephens, Alastair S
Douka, Eleftheria
Mahmud, Ayesha
Abou-Foul, Ahmad K
McKay, Siobhan C
Kitchen, Mark O
Rees-Stoner, Oliver DJ
Balasubramanya, Supriya
Akhtar, Muhammad Adeel
Warwick, Andrew J
Pawar, Shweta
Dubey, Vivek
Al-Yaseen, Mustafa W
Williams, Christopher YK
Laird, Alexander
Krishna, Kandaswamy
Anyaugo, Ngozi S
Wuraola, Obafemi K
Odejinmi, Funlayo
Craven, Joanna M
West, Charlotte L
Barter, Reece A
Navaratnam, Devaraj M
Malik, Shahbaz S
Mahendran, Vimaladhithan
Zilvetti, Miguel
Lovegrove, Richard E
Board, Tim N
Zeiton, Moez
Sarwar, Safdar A
Duff, Sarah E
Hsabo, Elmuiz A
Goru, Poornanand
Nugur, Ashwani Kumar
Morris, Richard M
Lala, Anil K
Kwan-Feinberg, Rita O
Ross, Samuel W
Dressler, Jeremy A
McClain, Craig D
Evans, Faye M
Wason, Shaun E L
Vogel, Keianna R
Wang, Joanna C
Sulciner, Megan L
Hirji, Sameer
Raoof, Mustafa
Wolff, Christopher J
kent, Ilan
Turan, Alparslan
Teixeira, Pedro G
Olson, Kristofor A
Patel, Neil D
Krishnamoorthy, Vijay
Moris, Dimitrios
Rice, Henry E
Gabr, Hesham
Satoskar, Savni R
Castater, Christine A
Jmaileh, Manal
Payne, Rachel E
Kwon, David S
Aarabi, Shahram
Escobar, Pedro F
Kronenfeld, Joshua P
Dalton, Michael K
Etchill, Eric W
Haut, Elliott R
Vervoort, Dominique
Dehal, Ahmed
McKenney, Mark
Elkbuli, Adel
Gosain, Ankush
Abdelsattar, Zaid M
Naunheim, Matthew R
Burks, Ciersten A
Zhou, Allen S
Heng, Marilyn
Abohashem, Shady
Lozano-Calderón, Santiago A
Reisenauer, Janani S
Mouawad, Nicolas J
Diehl, Thomas M
Eriksson, Evert A
Marwaha, Jayson S
Schroeppel, Thomas J
LaRocca, Christopher J
Chang, Grace H
Hassan, Romana
Nosanov, Lauren B
Rickard, Jennifer L
Avraham, Jacob B
Petrone, Patrizio
Sferra, Joseph J
Hadaya, Joseph
Mead, Brittany S
Hauptman, Jason S
Ahmad, Maleeha
Meola, Antonio
Chang, Steven D
Ko, Ara
Specht, Katherine E
Choudhry, Asad
Encalada, Ronald Zerna
Poggio, Juan L
Xing, Hang
Glass, Nina E
Hooker, Robert
Martins, Paulo N
Scott, Erin M
Bankhead, Brittany K
Giorgakis, Emmanouil
Nigh, Joe
Osborn, Tamara
Tay Lasso, Erika L
Beswick, Daniel M
Berndtson, Allison E
Kaups, Krista L
Chen, Lee-lynn
Farrell, Michael S
Boeck, Marissa A
Vaysburg, Dennis M
Kassam, Al-Faraaz
Turner, Kevin M
Dyas, Adam R
Coleman, Julia R
Folsom, Megan
Lam, Christopher M
Kumer, Sean C
Larson, Kelsey
Turner, Scott
Guidry, Christopher
Reddy, Madhuri
Berbel, German
Findley, Austin
Beahm, David
Bur, Andres
Marlor, Derek
Houndschell, Corey
Carver, Shea
Ulrich, Alissa
Bhutiani, Neal
DiChiacchio, Laura
Abdou, Hossam
Napolitano, Lena M
Ghebre, Rahel
Bass, Gary Alan
Kaplan, Lewis J
Martin, Niels D
Duffy, Caoimhe C
Abdelhamid, Sultan S
Daley, Brian J
Roland, Christina L
Dumas, Ryan P
Ban, Vin Shen
Rajesh, Aashish
Davies, Mark G
Purudappa, Prabhudev P
Walters, Camila B
Lin, Nicole
Ruzgar, Nensi M
Ullrich, Sarah J
Trostchansky, Ivan
Bonilla-Cal, Fernando
Castedo, Fabiola
Sobrero, Helena
Acuña, Gastón
Álvarez, Sofía M
Tarigo, Josefina
Carbajal, Ana C
Carbajal, Ana
Reyes, Antonio R
Al-Eryani, Fatima A
Alqousi, Nardeen N
Alattas, Zainab
Al-Saban, Rafat A
Al-Shehari, Mohammed M
ALHammadi, Nawal T
Shream, Sarah A
Al-Naggar, Hamza M
Al-Qalisi, Lina M
Nadeesh, Areej E
Al-Samawi, Hytham H
Bajjah, Hadeel M
AL-Ameri, Saba A
Albably, Jamal F
Ghannam, Rana A
Shamsan, Amatallah H
Meead, Abdullah A
Al- Zubaidi, Riham Q
Zulait, Mohammed A
Najeeb, Halah
Alsayadi, Musaed M
Al-Mashreqi, Seham K
Al-Jomai, Najla A
Alsayadi, Ramzi A
Al-Naggar, Moath M
Almarashi, Hassan A
Musaeed, Hasna M
Al-Raimi, Ibrahim M
Ghanem, Hossam N
Al-Zazay, Karim A
AL-Mahdi, Shehab A
Almontaser, Amatalaleem S
Savopoulos, Vanessa A S
Munthali, James
Kabongo, Kizito M C
Mushiwokufa, Willard
Ngulube, Allan
Ntoto, Crispin
Magama, Praise T
Dzinotyiwei, Daniel
Chivanga, Shelton K
Dube, Ngqabutho S
Sanchez, Ernesto C
Moyo, Assel T
Chengahomwe, Antony
Chinyowa, Simbarashe
Siamuchembu, Maphios
Bondera, Tafadzwa
Mushawarima, Trust
Pokaż więcej
Źródło:
In The Lancet 5-11 November 2022 400(10363):1607-1617
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies

Prześlij opinię

Twoje opinie są dla nas bardzo ważne i mogą być niezwykle pomocne w pokazaniu nam, gdzie możemy dokonać ulepszeń. Bylibyśmy bardzo wdzięczni za poświęcenie kilku chwil na wypełnienie krótkiego formularza.

Formularz