Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Camanzi B"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
The Physics of the B Factories
Autorzy :
Bevan, A. J.
Golob, B.
Mannel, Th.
Prell, S.
Yabsley, B. D.
Aihara, H.
Anulli, F.
Arnaud, N.
Aushev, T.
Beneke, M.
Beringer, J.
Bianchi, F.
Bigi, I. I.
Bona, M.
Brambilla, N.
Brodzicka, J.
Chang, P.
Charles, M. J.
Cheng, C. H.
Cheng, H.-Y.
Chistov, R.
Colangelo, P.
Coleman, J. P.
Drutskoy, A.
Druzhinin, V. P.
Eidelman, S.
Eigen, G.
Eisner, A. M.
Faccini, R.
Flood, K. T.
Gambino, P.
Gaz, A.
Gradl, W.
Hayashii, H.
Higuchi, T.
Hulsbergen, W. D.
Hurth, T.
Iijima, T.
Itoh, R.
Jackson, P. D.
Kass, R.
Kolomensky, Yu. G.
Kou, E.
Križan, P.
Kronfeld, A.
Kumano, S.
Kwon, Y. J.
Latham, T. E.
Leith, D. W. G. S.
Lüth, V.
Martinez-Vidal, F.
Meadows, B. T.
Mussa, R.
Nakao, M.
Nishida, S.
Ocariz, J.
Olsen, S. L.
Pakhlov, P.
Pakhlova, G.
Palano, A.
Pich, A.
Playfer, S.
Poluektov, A.
Porter, F. C.
Robertson, S. H.
Roney, J. M.
Roodman, A.
Sakai, Y.
Schwanda, C.
Schwartz, A. J.
Seidl, R.
Sekula, S. J.
Steinhauser, M.
Sumisawa, K.
Swanson, E. S.
Tackmann, F.
Trabelsi, K.
Uehara, S.
Uno, S.
van de Water, R.
Vasseur, G.
Verkerke, W.
Waldi, R.
Wang, M. Z.
Wilson, F. F.
Zupan, J.
Zupanc, A.
Adachi, I.
Albert, J.
Banerjee, Sw.
Bellis, M.
Ben-Haim, E.
Biassoni, P.
Cahn, R. N.
Cartaro, C.
Chauveau, J.
Chen, C.
Chiang, C. C.
Cowan, R.
Dalseno, J.
Davier, M.
Davies, C.
Dingfelder, J. C.
Echenard, B.
Epifanov, D.
Fulsom, B. G.
Gabareen, A. M.
Gary, J. W.
Godang, R.
Graham, M. T.
Hafner, A.
Hamilton, B.
Hartmann, T.
Hayasaka, K.
Hearty, C.
Iwasaki, Y.
Khodjamirian, A.
Kusaka, A.
Kuzmin, A.
Lafferty, G. D.
Lazzaro, A.
Li, J.
Lindemann, D.
Long, O.
Lusiani, A.
Marchiori, G.
Martinelli, M.
Miyabayashi, K.
Mizuk, R.
Mohanty, G. B.
Muller, D. R.
Nakazawa, H.
Ongmongkolkul, P.
Pacetti, S.
Palombo, F.
Pedlar, T. K.
Piilonen, L. E.
Pilloni, A.
Poireau, V.
Prothmann, K.
Pulliam, T.
Rama, M.
Ratcliff, B. N.
Roudeau, P.
Schrenk, S.
Schroeder, T.
Schubert, K. R.
Shen, C. P.
Shwartz, B.
Soffer, A.
Solodov, E. P.
Somov, A.
Starič, M.
Stracka, S.
Telnov, A. V.
Todyshev, K. Yu.
Tsuboyama, T.
Uglov, T.
Vinokurova, A.
Walsh, J. J.
Watanabe, Y.
Won, E.
Wormser, G.
Wright, D. H.
Ye, S.
Zhang, C. C.
Abachi, S.
Abashian, A.
Abe, K.
Abe, N.
Abe, R.
Abe, T.
Abrams, G. S.
Adam, I.
Adamczyk, K.
Adametz, A.
Adye, T.
Agarwal, A.
Ahmed, H.
Ahmed, M.
Ahmed, S.
Ahn, B. S.
Ahn, H. S.
Aitchison, I. J. R.
Akai, K.
Akar, S.
Akatsu, M.
Akemoto, M.
Akhmetshin, R.
Akre, R.
Alam, M. S.
Albert, J. N.
Aleksan, R.
Alexander, J. P.
Alimonti, G.
Allen, M. T.
Allison, J.
Allmendinger, T.
Alsmiller, J. R. G.
Altenburg, D.
Alwyn, K. E.
An, Q.
Anderson, J.
Andreassen, R.
Andreotti, D.
Andreotti, M.
Andress, J. C.
Angelini, C.
Anipko, D.
Anjomshoaa, A.
Anthony, P. L.
Antillon, E. A.
Antonioli, E.
Aoki, K.
Arguin, J. F.
Arinstein, K.
Arisaka, K.
Asai, K.
Asai, M.
Asano, Y.
Asgeirsson, D. J.
Asner, D. M.
Aso, T.
Aspinwall, M. L.
Aston, D.
Atmacan, H.
Aubert, B.
Aulchenko, V.
Ayad, R.
Azemoon, T.
Aziz, T.
Azzolini, V.
Azzopardi, D. E.
Baak, M. A.
Back, J. J.
Bagnasco, S.
Bahinipati, S.
Bailey, D. S.
Bailey, S.
Bailly, P.
van Bakel, N.
Bakich, A. M.
Bala, A.
Balagura, V.
Baldini-Ferroli, R.
Ban, Y.
Banas, E.
Band, H. R.
Banerjee, S.
Baracchini, E.
Barate, R.
Barberio, E.
Barbero, M.
Bard, D. J.
Barillari, T.
Barlow, N. R.
Barlow, R. J.
Barrett, M.
Bartel, W.
Bartelt, J.
Bartoldus, R.
Batignani, G.
Battaglia, M.
Bauer, J. M.
Bay, A.
Beaulieu, M.
Bechtle, P.
Beck, T. W.
Becker, J.
Becla, J.
Bedny, I.
Behari, S.
Behera, P. K.
Behn, E.
Behr, L.
Beigbeder, C.
Beiline, D.
Bell, R.
Bellini, F.
Bellodi, G.
Belous, K.
Benayoun, M.
Benelli, G.
Benitez, J. F.
Benkebil, M.
Berger, N.
Bernabeu, J.
Bernard, D.
Bernet, R.
Bernlochner, F. U.
Berryhill, J. W.
Bertsche, K.
Besson, P.
Best, D. S.
Bettarini, S.
Bettoni, D.
Bhardwaj, V.
Bhimji, W.
Bhuyan, B.
Biagini, M. E.
Biasini, M.
van Bibber, K.
Biesiada, J.
Bingham, I.
Bionta, R. M.
Bischofberger, M.
Bitenc, U.
Bizjak, I.
Blanc, F.
Blaylock, G.
Blinov, V. E.
Bloom, E.
Bloom, P. C.
Blount, N. L.
Blouw, J.
Bly, M.
Blyth, S.
Boeheim, C. T.
Bomben, M.
Bondar, A.
Bondioli, M.
Bonneaud, G. R.
Bonvicini, G.
Booke, M.
Booth, J.
Borean, C.
Borgland, A. W.
Borsato, E.
Bosi, F.
Bosisio, L.
Botov, A. A.
Bougher, J.
Bouldin, K.
Bourgeois, P.
Boutigny, D.
Bowerman, D. A.
Boyarski, A. M.
Boyce, R. F.
Boyd, J. T.
Bozek, A.
Bozzi, C.
Bračko, M.
Brandenburg, G.
Brandt, T.
Brau, B.
Brau, J.
Breon, A. B.
Breton, D.
Brew, C.
Briand, H.
Bright-Thomas, P. G.
Brigljević, V.
Britton, D. I.
Brochard, F.
Broomer, B.
Brose, J.
Browder, T. E.
Brown, C. L.
Brown, C. M.
Brown, D. N.
Browne, M.
Bruinsma, M.
Brunet, S.
Bucci, F.
Buchanan, C.
Buchmueller, O. L.
Bünger, C.
Bugg, W.
Bukin, A. D.
Bula, R.
Bulten, H.
Burchat, P. R.
Burgess, W.
Burke, J. P.
Button-Shafer, J.
Buzykaev, A. R.
Buzzo, A.
Cai, Y.
Calabrese, R.
Calcaterra, A.
Calderini, G.
Camanzi, B.
Campagna, E.
Campagnari, C.
Capra, R.
Carassiti, V.
Carpinelli, M.
Carroll, M.
Casarosa, G.
Casey, B. C. K.
Cason, N. M.
Castelli, G.
Cavallo, N.
Cavoto, G.
Cecchi, A.
Cenci, R.
Cerizza, G.
Cervelli, A.
Ceseracciu, A.
Chai, X.
Chaisanguanthum, K. S.
Chang, M. C.
Chang, Y. H.
Chang, Y. W.
Chao, D. S.
Chao, M.
Chao, Y.
Charles, E.
Chavez, C. A.
Cheaib, R.
Chekelian, V.
Chen, A.
Chen, E.
Chen, G. P.
Chen, H. F.
Chen, J.-H.
Chen, J. C.
Chen, K. F.
Chen, P.
Chen, S.
Chen, W. T.
Chen, X.
Chen, X. R.
Chen, Y. Q.
Cheng, B.
Cheon, B. G.
Chevalier, N.
Chia, Y. M.
Chidzik, S.
Chilikin, K.
Chistiakova, M. V.
Cizeron, R.
Cho, I. S.
Cho, K.
Chobanova, V.
Choi, H. H. F.
Choi, K. S.
Choi, S. K.
Choi, Y.
Choi, Y. K.
Christ, S.
Chu, P. H.
Chun, S.
Chuvikov, A.
Cibinetto, G.
Cinabro, D.
Clark, A. R.
Clark, P. J.
Clarke, C. K.
Claus, R.
Claxton, B.
Clifton, Z. C.
Cochran, J.
Cohen-Tanugi, J.
Cohn, H.
Colberg, T.
Cole, S.
Colecchia, F.
Condurache, C.
Contri, R.
Convert, P.
Convery, M. R.
Cooke, P.
Copty, N.
Cormack, C. M.
Dal Corso, F.
Corwin, L. A.
Cossutti, F.
Cote, D.
Cotta Ramusino, A.
Cottingham, W. N.
Couderc, F.
Coupal, D. P.
Covarelli, R.
Cowan, G.
Craddock, W. W.
Crane, G.
Crawley, H. B.
Cremaldi, L.
Crescente, A.
Cristinziani, M.
Crnkovic, J.
Crosetti, G.
Cuhadar-Donszelmann, T.
Cunha, A.
Curry, S.
D’Orazio, A.
Dû, S.
Dahlinger, G.
Dahmes, B.
Dallapiccola, C.
Danielson, N.
Danilov, M.
Das, A.
Dash, M.
Dasu, S.
Datta, M.
Daudo, F.
Dauncey, P. D.
David, P.
Davis, C. L.
Day, C. T.
De Mori, F.
De Domenico, G.
De Groot, N.
De la Vaissière, C.
de la Vaissière, Ch.
de Lesquen, A.
De Nardo, G.
de Sangro, R.
De Silva, A.
DeBarger, S.
Decker, F. J.
del Amo Sanchez, P.
Del Buono, L.
Del Gamba, V.
del Re, D.
Della Ricca, G.
Denig, A. G.
Derkach, D.
Derrington, I. M.
DeStaebler, H.
Destree, J.
Devmal, S.
Dey, B.
Di Girolamo, B.
Marco, E. Di
Dickopp, M.
Dima, M. O.
Dittrich, S.
Dittongo, S.
Dixon, P.
Dneprovsky, L.
Dohou, F.
Doi, Y.
Doležal, Z.
Doll, D. A.
Donald, M.
Dong, L.
Dong, L. Y.
Dorfan, J.
Dorigo, A.
Dorsten, M. P.
Dowd, R.
Dowdell, J.
Drásal, Z.
Dragic, J.
Drummond, B. W.
Dubitzky, R. S.
Dubois-Felsmann, G. P.
Dubrovin, M. S.
Duh, Y. C.
Duh, Y. T.
Dujmic, D.
Dungel, W.
Dunwoodie, W.
Dutta, D.
Dvoretskii, A.
Dyce, N.
Ebert, M.
Eckhart, E. A.
Ecklund, S.
Eckmann, R.
Eckstein, P.
Edgar, C. L.
Edwards, A. J.
Egede, U.
Eichenbaum, A. M.
Elmer, P.
Emery, S.
Enari, Y.
Enomoto, R.
Erdos, E.
Erickson, R.
Ernst, J. A.
Erwin, R. J.
Escalier, M.
Eschenburg, V.
Eschrich, I.
Esen, S.
Esteve, L.
Evangelisti, F.
Everton, C. W.
Eyges, V.
Fabby, C.
Fabozzi, F.
Fahey, S.
Falbo, M.
Fan, S.
Fang, F.
Fanin, C.
Farbin, A.
Farhat, H.
Fast, J. E.
Feindt, M.
Fella, A.
Feltresi, E.
Ferber, T.
Fernholz, R. E.
Ferrag, S.
Ferrarotto, F.
Ferroni, F.
Field, R. C.
Filippi, A.
Finocchiaro, G.
Fioravanti, E.
Firmino da Costa, J.
Fischer, P.-A.
Fisher, A.S.
Fisher, P. H.
Flacco, C. J.
Flack, R. L.
Flaecher, H. U.
Flanagan, J.
Flanigan, J. M.
Ford, K. E.
Ford, W. T.
Forster, I. J.
Forti, A. C.
Forti, F.
Fortin, D.
Foster, B.
Foulkes, S. D.
Fouque, G.
Fox, J.
Franchini, P.
Franco Sevilla, M.
Franek, B.
Frank, E. D.
Fransham, K. B.
Fratina, S.
Fratini, K.
Frey, A.
Frey, R.
Friedl, M.
Fritsch, M.
Fry, J. R.
Fujii, H.
Fujikawa, M.
Fujita, Y.
Fujiyama, Y.
Fukunaga, C.
Fukushima, M.
Fullwood, J.
Funahashi, Y.
Funakoshi, Y.
Furano, F.
Furman, M.
Furukawa, K.
Futterschneider, H.
Gabathuler, E.
Gabriel, T. A.
Gabyshev, N.
Gaede, F.
Gagliardi, N.
Gaidot, A.
Gaillard, J.-M.
Gaillard, J. R.
Galagedera, S.
Galeazzi, F.
Gallo, F.
Gamba, D.
Gamet, R.
Gan, K. K.
Gandini, P.
Ganguly, S.
Ganzhur, S. F.
Gao, Y. Y.
Gaponenko, I.
Garmash, A.
Garra Tico, J.
Garzia, I.
Gaspero, M.
Gastaldi, F.
Gatto, C.
Gaur, V.
Geddes, N. I.
Geld, T. L.
Genat, J.-F.
George, K. A.
George, M.
George, S.
Georgette, Z.
Gershon, T. J.
Gill, M. S.
Gillard, R.
Gilman, J. D.
Giordano, F.
Giorgi, M. A.
Giraud, P.-F.
Gladney, L.
Glanzman, T.
Glattauer, R.
Go, A.
Goetzen, K.
Goh, Y. M.
Gokhroo, G.
Goldenzweig, P.
Golubev, V. B.
Gopal, G. P.
Gordon, A.
Gorišek, A.
Goriletsky, V. I.
Gorodeisky, R.
Gosset, L.
Gotow, K.
Gowdy, S. J.
Graffin, P.
Grancagnolo, S.
Grauges, E.
Graziani, G.
Green, M. G.
Greene, M. G.
Grenier, G. J.
Grenier, P.
Griessinger, K.
Grillo, A. A.
Grinyov, B.V.
Gritsan, A. V.
Grosdidier, G.
Grosse Perdekamp, M.
Grosso, P.
Grothe, M.
Groysman, Y.
Grünberg, O.
Guido, E.
Guler, H.
Gunawardane, N. J. W.
Guo, Q. H.
Guo, R. S.
Guo, Z. J.
Guttman, N.
Ha, H.
Ha, H. C.
Haas, T.
Haba, J.
Hachtel, J.
Hadavand, H. K.
Hadig, T.
Hagner, C.
Haire, M.
Haitani, F.
Haji, T.
Haller, G.
Halyo, V.
Hamano, K.
Hamasaki, H.
Hamel de Monchenault, G.
Hamilton, J.
Hamilton, R.
Hamon, O.
Han, B. Y.
Han, Y. L.
Hanada, H.
Hanagaki, K.
Handa, F.
Hanson, J. E.
Hanushevsky, A.
Hara, K.
Hara, T.
Harada, Y.
Harrison, P. F.
Harrison, T. J.
Harrop, B.
Hart, A. J.
Hart, P. A.
Hartfiel, B. L.
Harton, J. L.
Haruyama, T.
Hasan, A.
Hasegawa, Y.
Hast, C.
Hastings, N. C.
Hasuko, K.
Hauke, A.
Hawkes, C. M.
Hayashi, K.
Hazumi, M.
Hee, C.
Heenan, E. M.
Heffernan, D.
Held, T.
Henderson, R.
Henderson, S. W.
Hertzbach, S. S.
Hervé, S.
Heß, M.
Heusch, C. A.
Hicheur, A.
Higashi, Y.
Higasino, Y.
Higuchi, I.
Hikita, S.
Hill, E. J.
Himel, T.
Hinz, L.
Hirai, T.
Hirano, H.
Hirschauer, J. F.
Hitlin, D. G.
Hitomi, N.
Hodgkinson, M. C.
Höcker, A.
Hoi, C. T.
Hojo, T.
Hokuue, T.
Hollar, J. J.
Hong, T. M.
Honscheid, K.
Hooberman, B.
Hopkins, D. A.
Horii, Y.
Hoshi, Y.
Hoshina, K.
Hou, S.
Hou, W. S.
Hryn’ova, T.
Hsiung, Y. B.
Hsu, C. L.
Hsu, S. C.
Hu, H.
Hu, T.
Huang, H. C.
Huang, T. J.
Huang, Y. C.
Huard, Z.
Huffer, M. E.
Hufnagel, D.
Hung, T.
Hutchcroft, D. E.
Hyun, H. J.
Ichizawa, S.
Igaki, T.
Igarashi, A.
Igarashi, S.
Igarashi, Y.
Igonkina, O.
Ikado, K.
Ikeda, H.
Ikeda, H.
Ikeda, K.
Ilic, J.
Inami, K.
Innes, W. R.
Inoue, Y.
Ishikawa, A.
Ishino, H.
Itagaki, K.
Itami, S.
Itoh, K.
Ivanchenko, V. N.
Iverson, R.
Iwabuchi, M.
Iwai, G.
Iwai, M.
Iwaida, S.
Iwamoto, M.
Iwasaki, H.
Iwasaki, M.
Iwashita, T.
Izen, J. M.
Jackson, D. J.
Jackson, F.
Jackson, G.
Jackson, P. S.
Jacobsen, R. G.
Jacoby, C.
Jaegle, I.
Jain, V.
Jalocha, P.
Jang, H. K.
Jasper, H.
Jawahery, A.
Jayatilleke, S.
Jen, C. M.
Jensen, F.
Jessop, C. P.
Ji, X. B.
John, M. J. J.
Johnson, D. R.
Johnson, J. R.
Jolly, S.
Jones, M.
Joo, K. K.
Joshi, N.
Joshi, N. J.
Judd, D.
Julius, T.
Kadel, R. W.
Kadyk, J. A.
Kagan, H.
Kagan, R.
Kah, D. H.
Kaiser, S.
Kaji, H.
Kajiwara, S.
Kakuno, H.
Kameshima, T.
Kaminski, J.
Kamitani, T.
Kaneko, J.
Kang, J. H.
Kang, J. S.
Kani, T.
Kapusta, P.
Karbach, T.M.
Karolak, M.
Karyotakis, Y.
Kasami, K.
Katano, G.
Kataoka, S. U.
Katayama, N.
Kato, E.
Kato, Y.
Kawai, H.
Kawai, M.
Kawamura, N.
Kawasaki, T.
Kay, J.
Kay, M.
Kelly, M. P.
Kelsey, M. H.
Kent, N.
Kerth, L. T.
Khan, A.
Khan, H. R.
Kharakh, D.
Kibayashi, A.
Kichimi, H.
Kiesling, C.
Kikuchi, M.
Kikutani, E.
Kim, B. H.
Kim, C. H.
Kim, D. W.
Kim, H.
Kim, H. J.
Kim, H. O.
Kim, H. W.
Kim, J. B.
Kim, J. H.
Kim, K. T.
Kim, M. J.
Kim, P.
Kim, S. K.
Kim, S. M.
Kim, T. H.
Kim, Y. I.
Kim, Y. J.
King, G. J.
Kinoshita, K.
Kirk, A.
Kirkby, D.
Kitayama, I.
Klemetti, M.
Klose, V.
Klucar, J.
Knecht, N. S.
Knoepfel, K. J.
Knowles, D. J.
Ko, B. R.
Kobayashi, N.
Kobayashi, S.
Kobayashi, T.
Kobel, M. J.
Koblitz, S.
Koch, H.
Kocian, M. L.
Kodyš, P.
Koeneke, K.
Kofler, R.
Koike, S.
Koishi, S.
Koiso, H.
Kolb, J. A.
Kolya, S. D.
Kondo, Y.
Konishi, H.
Koppenburg, P.
Koptchev, V. B.
Kordich, T. M. B.
Korol, A. A.
Korotushenko, K.
Korpar, S.
Kouzes, R. T.
Kovalskyi, D.
Kowalewski, R.
Kozakai, Y.
Kozanecki, W.
Kral, J. F.
Krasnykh, A.
Krause, R.
Kravchenko, E. A.
Krebs, J.
Kreisel, A.
Kreps, M.
Krishnamurthy, M.
Kroeger, R.
Kroeger, W.
Krokovny, P.
Kronenbitter, B.
Kroseberg, J.
Kubo, T.
Kuhr, T.
Kukartsev, G.
Kulasiri, R.
Kulikov, A.
Kumar, R.
Kumar, S.
Kumita, T.
Kuniya, T.
Kunze, M.
Kuo, C. C.
Kuo, T.-L.
Kurashiro, H.
Kurihara, E.
Kurita, N.
Kuroki, Y.
Kurup, A.
Kutter, P. E.
Kuznetsova, N.
Kvasnička, P.
Kyberd, P.
Kyeong, S. H.
Lacker, H. M.
Lae, C. K.
Lamanna, E.
Lamsa, J.
Lanceri, L.
Landi, L.
Lang, M. I.
Lange, D. J.
Lange, J. S.
Langenegger, U.
Langer, M.
Lankford, A. J.
Lanni, F.
Laplace, S.
Latour, E.
Lau, Y. P.
Lavin, D. R.
Layter, J.
Lebbolo, H.
LeClerc, C.
Leddig, T.
Leder, G.
Le Diberder, F.
Lee, C. L.
Lee, J.
Lee, J. S.
Lee, M. C.
Lee, M. H.
Lee, M. J.
Lee, S.-J.
Lee, S. E.
Lee, S. H.
Lee, Y. J.
Lees, J. P.
Legendre, M.
Leitgab, M.
Leitner, R.
Leonardi, E.
Leonidopoulos, C.
Lepeltier, V.
Leruste, Ph.
Lesiak, T.
Levi, M. E.
Levy, S. L.
Lewandowski, B.
Lewczuk, M. J.
Lewis, P.
Li, H.
Li, H. B.
Li, S.
Li, X.
Li, Y.
Gioi, L. Li
Libby, J.
Lidbury, J.
Lillard, V.
Lim, C. L.
Limosani, A.
Lin, C. S.
Lin, J. Y.
Lin, S. W.
Lin, Y. S.
Lindquist, B.
Lindsay, C.
Lista, L.
Liu, C.
Liu, F.
Liu, H.
Liu, H. M.
Liu, J.
Liu, R.
Liu, T.
Liu, Y.
Liu, Z. Q.
Liventsev, D.
Lo Vetere, M.
Locke, C. B.
Lockman, W. S.
Di Lodovico, F.
Lombardo, V.
London, G. W.
Lopes Pegna, D.
Lopez, L.
Lopez-March, N.
Lory, J.
LoSecco, J. M.
Lou, X. C.
Louvot, R.
Lu, A.
Lu, C.
Lu, M.
Lu, R. S.
Lueck, T.
Luitz, S.
Lukin, P.
Lund, P.
Luppi, E.
Lutz, A. M.
Lutz, O.
Lynch, G.
Lynch, H. L.
Lyon, A. J.
Lyubinsky, V. R.
MacFarlane, D. B.
Mackay, C.
MacNaughton, J.
Macri, M. M.
Madani, S.
Mader, W. F.
Majewski, S. A.
Majumder, G.
Makida, Y.
Malaescu, B.
Malaguti, R.
Malclés, J.
Mallik, U.
Maly, E.
Mamada, H.
Manabe, A.
Mancinelli, G.
Mandelkern, M.
Mandl, F.
Manfredi, P. F.
Mangeol, D. J. J.
Manoni, E.
Mao, Z. P.
Margoni, M.
Marker, C. E.
Markey, G.
Marks, J.
Marlow, D.
Marques, V.
Marsiske, H.
Martellotti, S.
Martin, E. C.
Martin, J. P.
Martin, L.
Martinez, A. J.
Marzolla, M.
Mass, A.
Masuzawa, M.
Mathieu, A.
Matricon, P.
Matsubara, T.
Matsuda, T.
Matsuda, T.
Matsumoto, H.
Matsumoto, S.
Matsumoto, T.
Matsuo, H.
Mattison, T. S.
Matvienko, D.
Matyja, A.
Mayer, B.
Mazur, M. A.
Mazzoni, M. A.
McCulloch, M.
McDonald, J.
McFall, J. D.
McGrath, P.
McKemey, A. K.
McKenna, J. A.
Mclachlin, S. E.
McMahon, S.
McMahon, T. R.
McOnie, S.
Medvedeva, T.
Melen, R.
Mellado, B.
Menges, W.
Menke, S.
Merchant, A. M.
Merkel, J.
Messner, R.
Metcalfe, S.
Metzler, S.
Meyer, N. T.
Meyer, T. I.
Meyer, W. T.
Michael, A. K.
Michelon, G.
Michizono, S.
Micout, P.
Miftakov, V.
Mihalyi, A.
Mikami, Y.
Milanes, D. A.
Milek, M.
Mimashi, T.
Minamora, J. S.
Mindas, C.
Minutoli, S.
Mir, L. M.
Mishra, K.
Mitaroff, W.
Miyake, H.
Miyashita, T. S.
Miyata, H.
Miyazaki, Y.
Moffitt, L. C.
Mohanty, G. B.
Mohapatra, A.
Mohapatra, A. K.
Mohapatra, D.
Moll, A.
Moloney, G. R.
Mols, J. P.
Mommsen, R. K.
Monge, M. R.
Monorchio, D.
Moore, T. B.
Moorhead, G. F.
Mora de Freitas, P.
Morandin, M.
Morgan, N.
Morgan, S. E.
Morganti, M.
Morganti, S.
Mori, S.
Mori, T.
Morii, M.
Morris, J. P.
Morsani, F.
Morton, G. W.
Moss, L. J.
Mouly, J. P.
Mount, R.
Mueller, J.
Müller-Pfefferkorn, R.
Mugge, M.
Muheim, F.
Muir, A.
Mullin, E.
Munerato, M.
Murakami, A.
Murakami, T.
Muramatsu, N.
Musico, P.
Nagai, I.
Nagamine, T.
Nagasaka, Y.
Nagashima, Y.
Nagayama, S.
Nagel, M.
Naisbit, M. T.
Nakadaira, T.
Nakahama, Y.
Nakajima, M.
Nakajima, T.
Nakamura, I.
Nakamura, T.
Nakamura, T. T.
Nakano, E.
Nakayama, H.
Nam, J. W.
Narita, S.
Narsky, I.
Nash, J. A.
Natkaniec, Z.
Nauenberg, U.
Nayak, M.
Neal, H.
Nedelkovska, E.
Negrini, M.
Neichi, K.
Nelson, D.
Nelson, S.
Neri, N.
Nesom, G.
Neubauer, S.
Newman-Coburn, D.
Ng, C.
Nguyen, X.
Nicholson, H.
Niebuhr, C.
Nief, J. Y.
Niiyama, M.
Nikolich, M. B.
Nisar, N. K.
Nishimura, K.
Nishio, Y.
Nitoh, O.
Nogowski, R.
Noguchi, S.
Nomura, T.
Nordby, M.
Nosochkov, Y.
Novokhatski, A.
Nozaki, S.
Nozaki, T.
Nugent, I. M.
O’Grady, C. P.
O’Neale, S. W.
O’Neill, F. G.
Oberhof, B.
Oddone, P. J.
Ofte, I.
Ogawa, A.
Ogawa, K.
Ogawa, S.
Ogawa, Y.
Ohkubo, R.
Ohmi, K.
Ohnishi, Y.
Ohno, F.
Ohshima, T.
Ohshima, Y.
Ohuchi, N.
Oide, K.
Oishi, N.
Okabe, T.
Okazaki, N.
Okazaki, T.
Okuno, S.
Olaiya, E. O.
Olivas, A.
Olley, P.
Olsen, J.
Ono, S.
Onorato, G.
Onuchin, A. P.
Onuki, Y.
Ooba, T.
Orimoto, T. J.
Oshima, T.
Osipenkov, I. L.
Ostrowicz, W.
Oswald, C.
Otto, S.
Oyang, J.
Oyanguren, A.
Ozaki, H.
Ozcan, V. E.
Paar, H. P.
Padoan, C.
Paick, K.
Palka, H.
Pan, B.
Pan, Y.
Panduro Vazquez, W.
Panetta, J.
Panova, A. I.
Panvini, R. S.
Panzenböck, E.
Paoloni, E.
Paolucci, P.
Pappagallo, M.
Paramesvaran, S.
Park, C. S.
Park, C. W.
Park, H.
Park, H. K.
Park, K. S.
Park, W.
Parry, R. J.
Parslow, N.
Passaggio, S.
Pastore, F. C.
Patel, P. M.
Patrignani, C.
Patteri, P.
Pavel, T.
Pavlovich, J.
Payne, D. J.
Peak, L. S.
Peimer, D. R.
Pelizaeus, M.
Pellegrini, R.
Pelliccioni, M.
Peng, C. C.
Peng, J. C.
Peng, K. C.
Peng, T.
Penichot, Y.
Pennazzi, S.
Pennington, M. R.
Penny, R. C.
Penzkofer, A.
Perazzo, A.
Perez, A.
Perl, M.
Pernicka, M.
Perroud, J.-P.
Peruzzi, I. M.
Pestotnik, R.
Peters, K.
Peters, M.
Petersen, B. A.
Petersen, T. C.
Petigura, E.
Petrak, S.
Petrella, A.
Petrič, M.
Petzold, A.
Pia, M. G.
Piatenko, T.
Piccolo, D.
Piccolo, M.
Piemontese, L.
Piemontese, M.
Pierini, M.
Pierson, S.
Pioppi, M.
Piredda, G.
Pivk, M.
Plaszczynski, S.
Polci, F.
Pompili, A.
Poropat, P.
Posocco, M.
Potter, C. T.
Potter, R.J. L.
Prasad, V.
Prebys, E.
Prencipe, E.
Prendki, J.
Prepost, R.
Prest, M.
Prim, M.
Pripstein, M.
Prudent, X.
Pruvot, S.
Puccio, E. M. T.
Purohit, M. V.
Qi, N. D.
Quinn, H.
Raaf, J.
Rabberman, R.
Raffaelli, F.
Ragghianti, G.
Rahatlou, S.
Rahimi, A. M.
Rahmat, R.
Rakitin, A. Y.
Randle-Conde, A.
Rankin, P.
Rashevskaya, I.
Ratkovsky, S.
Raven, G.
Re, V.
Reep, M.
Regensburger, J. J.
Reidy, J.
Reif, R.
Reisert, B.
Renard, C.
Renga, F.
Ricciardi, S.
Richman, J. D.
Ritchie, J. L.
Ritter, M.
Rivetta, C.
Rizzo, G.
Roat, C.
Robbe, P.
Roberts, D. A.
Robertson, A. I.
Robutti, E.
Rodier, S.
Rodriguez, D. M.
Rodriguez, J. L.
Rodriguez, R.
Roe, N. A.
Röhrken, M.
Roethel, W.
Rolquin, J.
Romanov, L.
Romosan, A.
Ronan, M. T.
Rong, G.
Ronga, F. J.
Roos, L.
Root, N.
Rosen, M.
Rosenberg, E. I.
Rossi, A.
Rostomyan, A.
Rotondo, M.
Roussot, E.
Roy, J.
Rozanska, M.
Rozen, Y.
Rozen, Y.
Rubin, A. E.
Ruddick, W. O.
Ruland, A. M.
Rybicki, K.
Ryd, A.
Ryu, S.
Ryuko, J.
Sabik, S.
Sacco, R.
Saeed, M. A.
Safai Tehrani, F.
Sagawa, H.
Sahoo, H.
Sahu, S.
Saigo, M.
Saito, T.
Saitoh, S.
Sakai, K.
Sakamoto, H.
Sakaue, H.
Saleem, M.
Salnikov, A. A.
Salvati, E.
Salvatore, F.
Samuel, A.
Sanders, D. A.
Sanders, P.
Sandilya, S.
Sandrelli, F.
Sands, W.
Sands, W. R.
Sanpei, M.
Santel, D.
Santelj, L.
Santoro, V.
Santroni, A.
Sanuki, T.
Sarangi, T. R.
Saremi, S.
Sarti, A.
Sasaki, T.
Sasao, N.
Satapathy, M.
Sato, Nobuhiko
Sato, Noriaki
Sato, Y.
Satoyama, N.
Satpathy, A.
Savinov, V.
Savvas, N.
Saxton, O. H.
Sayeed, K.
Schaffner, S. F.
Schalk, T.
Schenk, S.
Schieck, J. R.
Schietinger, T.
Schilling, C. J.
Schindler, R. H.
Schmid, S.
Schmitz, R. E.
Schmuecker, H.
Schneider, O.
Schnell, G.
Schönmeier, P.
Schofield, K. C.
Schott, G.
Schröder, H.
Schram, M.
Schubert, J.
Schümann, J.
Schultz, J.
Schumm, B. A.
Schune, M. H.
Schwanke, U.
Schwarz, H.
Schwiening, J.
Schwierz, R.
Schwitters, R. F.
Sciacca, C.
Sciolla, G.
Scott, I. J.
Seeman, J.
Seiden, A.
Seitz, R.
Seki, T.
Sekiya, A.I.
Semenov, S.
Semmler, D.
Sen, S.
Senyo, K.
Seon, O.
Serbo, V. V.
Serednyakov, S. I.
Serfass, B.
Serra, M.
Serrano, J.
Settai, Y.
Seuster, R.
Sevior, M. E.
Shakhova, K. V.
Shang, L.
Shapkin, M.
Sharma, V.
Shebalin, V.
Shelkov, V. G.
Shen, B. C.
Shen, D. Z.
Shen, Y. T.
Sherwood, D. J.
Shibata, T.
Shibata, T. A.
Shibuya, H.
Shidara, T.
Shimada, K.
Shimoyama, M.
Shinomiya, S.
Shiu, J. G.
Shorthouse, H. W.
Shpilinskaya, L. I.
Sibidanov, A.
Sicard, E.
Sidorov, A.
Sidorov, V.
Siegle, V.
Sigamani, M.
Simani, M. C.
Simard, M.
Simi, G.
Simon, F.
Simonetto, F.
Sinev, N. B.
Singh, H.
Singh, J. B.
Sinha, R.
Sitt, S.
Skovpen, Yu.I.
Sloane, R. J.
Smerkol, P.
Smith, A. J. S.
Smith, D.
Smith, D. S.
Smith, J. G.
Smol, A.
Snoek, H. L.
Snyder, A.
So, R. Y.
Sobie, R. J.
Soderstrom, E.
Soha, A.
Sohn, Y. S.
Sokoloff, M. D.
Sokolov, A.
Solagna, P.
Solovieva, E.
Soni, N.
Sonnek, P.
Sordini, V.
Spaan, B.
Spanier, S. M.
Spencer, E.
Speziali, V.
Spitznagel, M.
Spradlin, P.
Staengle, H.
Stamen, R.
Stanek, M.
Stanič, S.
Stark, J.
Steder, M.
Steininger, H.
Steinke, M.
Stelzer, J.
Stevanato, E.
Stocchi, A.
Stock, R.
Stoeck, H.
Stoker, D. P.
Stroili, R.
Strom, D.
Strother, P.
Strube, J.
Stugu, B.
Stypula, J.
Su, D.
Suda, R.
Sugahara, R.
Sugi, A.
Sugimura, T.
Sugiyama, A.
Suitoh, S.
Sullivan, M. K.
Sumihama, M.
Sumiyoshi, T.
Summers, D. J.
Sun, L.
Sun, S.
Sundermann, J. E.
Sung, H. F.
Susaki, Y.
Sutcliffe, P.
Suzuki, A.
Suzuki, J.
Suzuki, J. I.
Suzuki, K.
Suzuki, S.
Suzuki, S. Y.
Swain, J. E.
Swain, S. K.
T’Jampens, S.
Tabata, M.
Tackmann, K.
Tajima, H.
Tajima, O.
Takahashi, K.
Takahashi, S.
Takahashi, T.
Takasaki, F.
Takayama, T.
Takita, M.
Tamai, K.
Tamponi, U.
Tamura, N.
Tan, N.
Tan, P.
Tanabe, K.
Tanabe, T.
Tanaka, H. A.
Tanaka, J.
Tanaka, M.
Tanaka, S.
Tanaka, Y.
Tanida, K.
Taniguchi, N.
Taras, P.
Tasneem, N.
Tatishvili, G.
Tatomi, T.
Tawada, M.
Taylor, F.
Taylor, G. N.
Taylor, G. P.
Telnov, V. I.
Teodorescu, L.
Ter-Antonyan, R.
Teramoto, Y.
Teytelman, D.
Thérin, G.
Thiebaux, Ch.
Thiessen, D.
Thomas, E. W.
Thompson, J. M.
Thorne, F.
Tian, X. C.
Tibbetts, M.
Tikhomirov, I.
Tinslay, J. S.
Tiozzo, G.
Tisserand, V.
Tocut, V.
Toki, W. H.
Tomassini, E. W.
Tomoto, M.
Tomura, T.
Torassa, E.
Torrence, E.
Tosi, S.
Touramanis, C.
Toussaint, J. C.
Tovey, S. N.
Trapani, P. P.
Treadwell, E.
Triggiani, G.
Trincaz-Duvoid, S.
Trischuk, W.
Troost, D.
Trunov, A.
Tsai, K. L.
Tsai, Y. T.
Tsujita, Y.
Tsukada, K.
Tsukamoto, T.
Tuggle, J. M.
Tumanov, A.
Tung, Y. W.
Turnbull, L.
Turner, J.
Turri, M.
Uchida, K.
Uchida, M.
Uchida, Y.
Ueki, M.
Ueno, K.
Ujiie, N.
Ulmer, K. A.
Unno, Y.
Urquijo, P.
Ushiroda, Y.
Usov, Y.
Usseglio, M.
Usuki, Y.
Uwer, U.
Va’vra, J.
Vahsen, S. E.
Vaitsas, G.
Valassi, A.
Vallazza, E.
Vallereau, A.
Vanhoefer, P.
van Hoek, W. C.
Van Hulse, C.
van Winkle, D.
Varner, G.
Varnes, E. W.
Varvell, K. E.
Vasileiadis, G.
Velikzhanin, Y. S.
Verderi, M.
Versillé, S.
Vervink, K.
Viaud, B.
Vidal, P. B.
Villa, S.
Villanueva-Perez, P.
Vinograd, E. L.
Vitale, L.
Vitug, G. M.
Voß, C.
Voci, C.
Voena, C.
Volk, A.
von Wimmersperg-Toeller, J. H.
Vorobyev, V.
Vossen, A.
Vuagnin, G.
Vuosalo, C. O.
Wacker, K.
Wagner, A. P.
Wagner, D. L.
Wagner, G.
Wagner, M. N.
Wagner, S. R.
Wagoner, D. E.
Walker, D.
Walkowiak, W.
Wallom, D.
Wang, C. C.
Wang, C. H.
Wang, J.
Wang, J. G.
Wang, K.
Wang, L.
Wang, L. L.
Wang, P.
Wang, T. J.
Wang, W. F.
Wang, X. L.
Wang, Y. F.
Wappler, F. R.
Watanabe, M.
Watson, A. T.
Watson, J. E.
Watson, N. K.
Watt, M.
Weatherall, J. H.
Weaver, M.
Weber, T.
Wedd, R.
Wei, J. T.
Weidemann, A. W.
Weinstein, A. J. R.
Wenzel, W. A.
West, C. A.
West, C. G.
West, T. J.
White, E.
White, R. M.
Wicht, J.
Widhalm, L.
Wiechczynski, J.
Wienands, U.
Wilden, L.
Wilder, M.
Williams, D. C.
Williams, G.
Williams, J. C.
Williams, K. M.
Williams, M. I.
Willocq, S. Y.
Wilson, J. R.
Wilson, M. G.
Wilson, R. J.
Winklmeier, F.
Winstrom, L. O.
Winter, M. A.
Wisniewski, W. J.
Wittgen, M.
Wittlin, J.
Wittmer, W.
Wixted, R.
Woch, A.
Wogsland, B. J.
Won, E.
Wong, Q. K.
Wray, B. C.
Wren, A. C.
Wright, D. M.
Wu, C. H.
Wu, J.
Wu, S. L.
Wulsin, H. W.
Xella, S. M.
Xie, Q. L.
Xie, Y.
Xu, Z. Z.
Yéche, Ch.
Yamada, Y.
Yamaga, M.
Yamaguchi, A.
Yamaguchi, H.
Yamaki, T.
Yamamoto, H.
Yamamoto, N.
Yamamoto, R. K.
Yamamoto, S.
Yamanaka, T.
Yamaoka, H.
Yamaoka, J.
Yamaoka, Y.
Yamashita, Y.
Yamauchi, M.
Yan, D. S.
Yan, Y.
Yanai, H.
Yanaka, S.
Yang, H.
Yang, R.
Yang, S.
Yarritu, A. K.
Yashchenko, S.
Yashima, J.
Yasin, Z.
Yasu, Y.
Ye, S. W.
Yeh, P.
Yi, J. I.
Yi, K.
Yi, M.
Yin, Z. W.
Ying, J.
Yocky, G.
Yokoyama, K.
Yokoyama, M.
Yokoyama, T.
Yoshida, K.
Yoshida, M.
Yoshimura, Y.
Young, C. C.
Yu, C. X.
Yu, Z.
Yuan, C. Z.
Yuan, Y.
Yumiceva, F. X.
Yusa, Y.
Yushkov, A. N.
Yuta, H.
Zacek, V.
Zain, S. B.
Zallo, A.
Zambito, S.
Zander, D.
Zang, S. L.
Zanin, D.
Zaslavsky, B. G.
Zeng, Q. L.
Zghiche, A.
Zhang, B.
Zhang, J.
Zhang, J.
Zhang, L.
Zhang, L. M.
Zhang, S. Q.
Zhang, Z. P.
Zhao, H. W.
Zhao, M.
Zhao, Z. G.
Zheng, Y.
Zheng, Y. H.
Zheng, Z. P.
Zhilich, V.
Zhou, P.
Zhu, R. Y.
Zhu, Y. S.
Zhu, Z. M.
Zhulanov, V.
Ziegler, T.
Ziegler, V.
Zioulas, G.
Zisman, M.
Zito, M.
Zürcher, D.
Zwahlen, N.
Zyukova, O.
Živko, T.
Žontar, D.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. November 2014 74(11):1-928
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurement of the inclusive production cross sections for forward jets and for dijet events with one forward and one central jet in pp collisions at $ \sqrt {s} = 7 $ TeV
Autorzy :
Chatrchyan, S.
Khachatryan, V.
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Bergauer, T.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Fabjan, C.
Friedl, M.
Frühwirth, R.
Ghete, V. M.
Hammer, J.
Hoch, M.
Hörmann, N.
Hrubec, J.
Jeitler, M.
Kiesenhofer, W.
Knapitsch, A.
Krammer, M.
Liko, D.
Mikulec, I.
Pernicka, M.
Rahbaran, B.
Rohringer, C.
Rohringer, H.
Schöfbeck, R.
Strauss, J.
Taurok, A.
Teischinger, F.
Wagner, P.
Waltenberger, W.
Walzel, G.
Widl, E.
Wulz, C.-E.
Mossolov, V.
Shumeiko, N.
Suarez Gonzalez, J.
Bansal, S.
Benucci, L.
De Wolf, E. A.
Janssen, X.
Luyckx, S.
Maes, T.
Mucibello, L.
Ochesanu, S.
Roland, B.
Rougny, R.
Selvaggi, M.
Van Haevermaet, H.
Van Mechelen, P.
Van Remortel, N.
Van Spilbeeck, A.
Blekman, F.
Blyweert, S.
D’Hondt, J.
Gonzalez Suarez, R.
Kalogeropoulos, A.
Maes, M.
Olbrechts, A.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Van Onsem, G. P.
Villella, I.
Charaf, O.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Dero, V.
Gay, A. P. R.
Hammad, G. H.
Hreus, T.
Léonard, A.
Marage, P. E.
Thomas, L.
Velde, C. Vander
Vanlaer, P.
Wickens, J.
Adler, V.
Beernaert, K.
Cimmino, A.
Costantini, S.
Grunewald, M.
Klein, B.
Lellouch, J.
Marinov, A.
Mccartin, J.
Ocampo Rios, A. A.
Ryckbosch, D.
Strobbe, N.
Thyssen, F.
Tytgat, M.
Vanelderen, L.
Verwilligen, P.
Walsh, S.
Zaganidis, N.
Basegmez, S.
Bruno, G.
Caudron, J.
Ceard, L.
De Favereau De Jeneret, J.
Delaere, C.
Favart, D.
Forthomme, L.
Giammanco, A.
Grégoire, G.
Hollar, J.
Lemaitre, V.
Liao, J.
Militaru, O.
Nuttens, C.
Pagano, D.
Pin, A.
Piotrzkowski, K.
Schul, N.
Beliy, N.
Caebergs, T.
Daubie, E.
Alves, G. A.
De Jesus Damiao, D.
Pol, M. E.
Souza, M. H. G.
Aldá Júnior, W. L.
Carvalho, W.
Custódio, A.
Da Costa, E. M.
De Oliveira Martins, C.
Fonseca De Souza, S.
Matos Figueiredo, D.
Mundim, L.
Nogima, H.
Oguri, V.
Prado Da Silva, W. L.
Santoro, A.
Silva Do Amaral, S. M.
Sznajder, A.
Anjos, T. S.
Bernardes, C. A.
Dias, F. A.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.
Lagana, C.
Marinho, F.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Darmenov, N.
Genchev, V.
Iaydjiev, P.
Piperov, S.
Rodozov, M.
Stoykova, S.
Sultanov, G.
Tcholakov, V.
Trayanov, R.
Vutova, M.
Dimitrov, A.
Hadjiiska, R.
Karadzhinova, A.
Kozhuharov, V.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Bian, J. G.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Jiang, C. H.
Liang, D.
Liang, S.
Meng, X.
Tao, J.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, X.
Wang, Z.
Xiao, H.
Xu, M.
Zang, J.
Zhang, Z.
Ban, Y.
Guo, S.
Guo, Y.
Li, W.
Liu, S.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Teng, H.
Wang, S.
Zhu, B.
Zou, W.
Cabrera, A.
Gomez Moreno, B.
Osorio Oliveros, A. F.
Sanabria, J. C.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Plestina, R.
Polic, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Dzelalija, M.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Duric, S.
Kadija, K.
Luetic, J.
Morovic, S.
Attikis, A.
Galanti, M.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Assran, Y.
Ellithi Kamel, A.
Khalil, S.
Mahmoud, M. A.
Radi, A.
Hektor, A.
Kadastik, M.
Müntel, M.
Raidal, M.
Rebane, L.
Tiko, A.
Azzolini, V.
Eerola, P.
Fedi, G.
Voutilainen, M.
Czellar, S.
Härkönen, J.
Heikkinen, A.
Karimäki, V.
Kinnunen, R.
Kortelainen, M. J.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Luukka, P.
Mäenpää, T.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Tuovinen, E.
Ungaro, D.
Wendland, L.
Banzuzi, K.
Korpela, A.
Tuuva, T.
Sillou, D.
Besancon, M.
Choudhury, S.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Fabbro, B.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Jarry, P.
Locci, E.
Malcles, J.
Marionneau, M.
Millischer, L.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Shreyber, I.
Titov, M.
Baffioni, S.
Beaudette, F.
Benhabib, L.
Bianchini, L.
Bluj, M.
Broutin, C.
Busson, P.
Charlot, C.
Daci, N.
Dahms, T.
Dobrzynski, L.
Elgammal, S.
Granier deCassagnac, R.
Haguenauer, M.
Miné, P.
Mironov, C.
Ochando, C.
Paganini, P.
Sabes, D.
Salerno, R.
Sirois, Y.
Thiebaux, C.
Veelken, C.
Zabi, A.
Agram, J.-L.
Andrea, J.
Bloch, D.
Bodin, D.
Brom, J.-M.
Cardaci, M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Conte, E.
Drouhin, F.
Ferro, C.
Fontaine, J.-C.
Gelé, D.
Goerlach, U.
Greder, S.
Juillot, P.
Karim, M.
Le Bihan, A.-C.
Van Hove, P.
Fassi, F.
Mercier, D.
Baty, C.
Beauceron, S.
Beaupere, N.
Bedjidian, M.
Bondu, O.
Boudoul, G.
Boumediene, D.
Brun, H.
Chasserat, J.
Chierici, R.
Contardo, D.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Falkiewicz, A.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Kurca, T.
Le Grand, T.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Sordini, V.
Tosi, S.
Tschudi, Y.
Verdier, P.
Viret, S.
Lomidze, D.
Anagnostou, G.
Beranek, S.
Edelhoff, M.
Feld, L.
Heracleous, N.
Hindrichs, O.
Jussen, R.
Klein, K.
Merz, J.
Ostapchuk, A.
Perieanu, A.
Raupach, F.
Sammet, J.
Schael, S.
Sprenger, D.
Weber, H.
Wittmer, B.
Zhukov, V.
Ata, M.
Dietz-Laursonn, E.
Erdmann, M.
Hebbeker, T.
Heidemann, C.
Hoepfner, K.
Klimkovich, T.
Klingebiel, D.
Kreuzer, P.
Lanske, D.
Lingemann, J.
Magass, C.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Papacz, P.
Pieta, H.
Reithler, H.
Schmitz, S. A.
Sonnenschein, L.
Steggemann, J.
Teyssier, D.
Weber, M.
Bontenackels, M.
Cherepanov, V.
Davids, M.
Flügge, G.
Geenen, H.
Geisler, M.
Haj Ahmad, W.
Hoehle, F.
Kargoll, B.
Kress, T.
Kuessel, Y.
Linn, A.
Nowack, A.
Perchalla, L.
Pooth, O.
Rennefeld, J.
Sauerland, P.
Stahl, A.
Tornier, D.
Zoeller, M. H.
Aldaya Martin, M.
Behrenhoff, W.
Behrens, U.
Bergholz, M.
Bethani, A.
Borras, K.
Cakir, A.
Campbell, A.
Castro, E.
Dammann, D.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Flossdorf, A.
Flucke, G.
Geiser, A.
Hauk, J.
Jung, H.
Kasemann, M.
Katsas, P.
Kleinwort, C.
Kluge, H.
Knutsson, A.
Krämer, M.
Krücker, D.
Kuznetsova, E.
Lange, W.
Lohmann, W.
Lutz, B.
Mankel, R.
Marfin, I.
Marienfeld, M.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Meyer, A. B.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Naumann-Emme, S.
Olzem, J.
Petrukhin, A.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Ribeiro Cipriano, P. M.
Rosin, M.
Salfeld-Nebgen, J.
Schmidt, R.
Schoerner-Sadenius, T.
Sen, N.
Spiridonov, A.
Stein, M.
Tomaszewska, J.
Walsh, R.
Wissing, C.
Autermann, C.
Blobel, V.
Bobrovskyi, S.
Draeger, J.
Enderle, H.
Gebbert, U.
Görner, M.
Hermanns, T.
Kaschube, K.
Kaussen, G.
Kirschenmann, H.
Klanner, R.
Lange, J.
Mura, B.
Nowak, F.
Pietsch, N.
Sander, C.
Schettler, H.
Schleper, P.
Schlieckau, E.
Schröder, M.
Schum, T.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Thomsen, J.
Barth, C.
Berger, J.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Dirkes, G.
Feindt, M.
Gruschke, J.
Guthoff, M.
Hackstein, C.
Hartmann, F.
Heinrich, M.
Held, H.
Hoffmann, K. H.
Honc, S.
Katkov, I.
Komaragiri, J. R.
Kuhr, T.
Martschei, D.
Mueller, S.
Müller, Th.
Niegel, M.
Oberst, O.
Oehler, A.
Ott, J.
Peiffer, T.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Ratnikov, F.
Ratnikova, N.
Renz, M.
Röcker, S.
Saout, C.
Scheurer, A.
Schieferdecker, P.
Schilling, F.-P.
Schmanau, M.
Schott, G.
Simonis, H. J.
Stober, F. M.
Troendle, D.
Wagner-Kuhr, J.
Weiler, T.
Zeise, M.
Ziebarth, E. B.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kesisoglou, S.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Manolakos, I.
Markou, A.
Markou, C.
Mavrommatis, C.
Ntomari, E.
Petrakou, E.
Gouskos, L.
Mertzimekis, T. J.
Panagiotou, A.
Saoulidou, N.
Stiliaris, E.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Kokkas, P.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Patras, V.
Triantis, F. A.
Aranyi, A.
Bencze, G.
Boldizsar, L.
Hajdu, C.
Hidas, P.
Horvath, D.
Kapusi, A.
Krajczar, K.
Sikler, F.
Vesztergombi, G.
Beni, N.
Molnar, J.
Palinkas, J.
Szillasi, Z.
Veszpremi, V.
Karancsi, J.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Dhingra, N.
Gupta, R.
Jindal, M.
Kaur, M.
Kohli, J. M.
Mehta, M. Z.
Nishu, N.
Saini, L. K.
Sharma, A.
Singh, A. P.
Singh, J.
Singh, S. P.
Ahuja, S.
Choudhary, B. C.
Kumar, A.
Kumar, A.
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Ranjan, K.
Sharma, V.
Shivpuri, R. K.
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Dutta, S.
Gomber, B.
Jain, S.
Jain, S.
Khurana, R.
Sarkar, S.
Choudhury, R. K.
Dutta, D.
Kailas, S.
Kumar, V.
Mohanty, A. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Aziz, T.
Ganguly, S.
Guchait, M.
Gurtu, A.
Maity, M.
Majumder, D.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mohanty, G. B.
Parida, B.
Saha, A.
Sudhakar, K.
Wickramage, N.
Banerjee, S.
Dugad, S.
Mondal, N. K.
Arfaei, H.
Bakhshiansohi, H.
Etesami, S. M.
Fahim, A.
Hashemi, M.
Hesari, H.
Jafari, A.
Khakzad, M.
Mohammadi, A.
Mohammadi Najafabadi, M.
Paktinat Mehdiabadi, S.
Safarzadeh, B.
Zeinali, M.
Abbrescia, M.
Barbone, L.
Calabria, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Fiore, L.
Iaselli, G.
Lusito, L.
Maggi, G.
Maggi, M.
Manna, N.
Marangelli, B.
My, S.
Nuzzo, S.
Pacifico, N.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Romano, F.
Selvaggi, G.
Silvestris, L.
Tupputi, S.
Zito, G.
Abbiendi, G.
Benvenuti, A. C.
Bonacorsi, D.
Braibant-Giacomelli, S.
Brigliadori, L.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fasanella, D.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Marcellini, S.
Masetti, G.
Meneghelli, M.
Montanari, A.
Navarria, F. L.
Odorici, F.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G.
Travaglini, R.
Albergo, S.
Cappello, G.
Chiorboli, M.
Costa, S.
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Focardi, E.
Frosali, S.
Gallo, E.
Gonzi, S.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Sguazzoni, G.
Tropiano, A.
Benussi, L.
Bianco, S.
Colafranceschi, S.
Fabbri, F.
Piccolo, D.
Fabbricatore, P.
Musenich, R.
Benaglia, A.
De Guio, F.
Di Matteo, L.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Malvezzi, S.
Martelli, A.
Massironi, A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
Redaelli, N.
Sala, S.
Tabarelli de Fatis, T.
Buontempo, S.
Carrillo Montoya, C. A.
Cavallo, N.
De Cosa, A.
Dogangun, O.
Fabozzi, F.
Iorio, A. O. M.
Lista, L.
Merola, M.
Paolucci, P.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bellan, P.
Bisello, D.
Branca, A.
Carlin, R.
Checchia, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Fanzago, F.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Gozzelino, A.
Lacaprara, S.
Lazzizzera, I.
Margoni, M.
Mazzucato, M.
Meneguzzo, A. T.
Nespolo, M.
Perrozzi, L.
Pozzobon, N.
Ronchese, P.
Simonetto, F.
Torassa, E.
Tosi, M.
Vanini, S.
Zotto, P.
Zumerle, G.
Baesso, P.
Berzano, U.
Ratti, S. P.
Riccardi, C.
Torre, P.
Vitulo, P.
Viviani, C.
Biasini, M.
Bilei, G. M.
Caponeri, B.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Lucaroni, A.
Mantovani, G.
Menichelli, M.
Nappi, A.
Romeo, F.
Santocchia, A.
Taroni, S.
Valdata, M.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Boccali, T.
Broccolo, G.
Castaldi, R.
D’Agnolo, R. T.
Dell’Orso, R.
Fiori, F.
Foà, L.
Giassi, A.
Kraan, A.
Ligabue, F.
Lomtadze, T.
Martini, L.
Messineo, A.
Palla, F.
Palmonari, F.
Rizzi, A.
Segneri, G.
Serban, A. T.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barone, L.
Cavallari, F.
Del Re, D.
Diemoz, M.
Franci, D.
Grassi, M.
Longo, E.
Meridiani, P.
Nourbakhsh, S.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Rahatlou, S.
Sigamani, M.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Biino, C.
Botta, C.
Cartiglia, N.
Castello, R.
Costa, M.
Demaria, N.
Graziano, A.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Musich, M.
Obertino, M. M.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Potenza, A.
Romero, A.
Ruspa, M.
Sacchi, R.
Sola, V.
Solano, A.
Staiano, A.
Vilela Pereira, A.
Belforte, S.
Cossutti, F.
Della Ricca, G.
Gobbo, B.
Marone, M.
Montanino, D.
Penzo, A.
Heo, S. G.
Nam, S. K.
Chang, S.
Chung, J.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, J. E.
Kong, D. J.
Park, H.
Ro, S. R.
Son, D. C.
Son, T.
Kim, J. Y.
Kim, Zero J.
Song, S.
Jo, H. Y.
Choi, S.
Gyun, D.
Hong, B.
Jo, M.
Kim, H.
Kim, T. J.
Lee, K. S.
Moon, D. H.
Park, S. K.
Seo, E.
Sim, K. S.
Choi, M.
Kang, S.
Kim, H.
Kim, J. H.
Park, C.
Park, I. C.
Park, S.
Ryu, G.
Cho, Y.
Choi, Y.
Choi, Y. K.
Goh, J.
Kim, M. S.
Lee, B.
Lee, J.
Lee, S.
Seo, H.
Yu, I.
Bilinskas, M. J.
Grigelionis, I.
Janulis, M.
Martisiute, D.
Petrov, P.
Polujanskas, M.
Sabonis, T.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
Heredia-de La Cruz, I.
Lopez-Fernandez, R.
Magaña Villalba, R.
Martínez-Ortega, J.
Sánchez-Hernández, A.
Villasenor-Cendejas, L. M.
Carrillo Moreno, S.
Vazquez Valencia, F.
Salazar Ibarguen, H. A.
Casimiro Linares, E.
Morelos Pineda, A.
Reyes-Santos, M. A.
Krofcheck, D.
Bell, A. J.
Butler, P. H.
Doesburg, R.
Reucroft, S.
Silverwood, H.
Ahmad, M.
Asghar, M. I.
Hoorani, H. R.
Khalid, S.
Khan, W. A.
Khurshid, T.
Qazi, S.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Brona, G.
Cwiok, M.
Dominik, W.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Bialkowska, H.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Gokieli, R.
Górski, M.
Kazana, M.
Nawrocki, K.
Romanowska-Rybinska, K.
Szleper, M.
Wrochna, G.
Zalewski, P.
Almeida, N.
Bargassa, P.
David, A.
Faccioli, P.
Ferreira Parracho, P. G.
Gallinaro, M.
Musella, P.
Nayak, A.
Pela, J.
Ribeiro, P. Q.
Seixas, J.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Belotelov, I.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavin, V.
Kozlov, G.
Lanev, A.
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Shmatov, S.
Smirnov, V.
Volodko, A.
Zarubin, A.
Evstyukhin, S.
Golovtsov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.
Levchenko, P.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Vavilov, S.
Vorobyev, A.
Vorobyev, An.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Matveev, V.
Pashenkov, A.
Toropin, A.
Troitsky, S.
Epshteyn, V.
Erofeeva, M.
Gavrilov, V.
Kossov, M.
Krokhotin, A.
Lychkovskaya, N.
Popov, V.
Safronov, G.
Semenov, S.
Stolin, V.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Dubinin, M.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Khein, L.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Markina, A.
Obraztsov, S.
Perfilov, M.
Petrushanko, S.
Proskuryakov, A.
Sarycheva, L.
Savrin, V.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Leonidov, A.
Mesyats, G.
Rusakov, S. V.
Vinogradov, A.
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Grishin, V.
Kachanov, V.
Konstantinov, D.
Korablev, A.
Krychkine, V.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Sobol, A.
Tourtchanovitch, L.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Adzic, P.
Djordjevic, M.
Ekmedzic, M.
Krpic, D.
Milosevic, J.
Aguilar-Benitez, M.
Alcaraz Maestre, J.
Arce, P.
Battilana, C.
Calvo, E.
Cerrada, M.
Chamizo Llatas, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Diez Pardos, C.
Domínguez Vázquez, D.
Fernandez Bedoya, C.
Fernández Ramos, J. P.
Ferrando, A.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Garcia-Abia, P.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Merino, G.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Romero, L.
Santaolalla, J.
Soares, M. S.
Willmott, C.
Albajar, C.
Codispoti, G.
de Trocóniz, J. F.
Cuevas, J.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
Lloret Iglesias, L.
Vizan Garcia, J. M.
Brochero Cifuentes, J. A.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Chuang, S. H.
Duarte Campderros, J.
Felcini, M.
Fernandez, M.
Gomez, G.
Gonzalez Sanchez, J.
Jorda, C.
Lobelle Pardo, P.
Lopez Virto, A.
Marco, J.
Marco, R.
Martinez Rivero, C.
Matorras, F.
Munoz Sanchez, F. J.
Piedra Gomez, J.
Rodrigo, T.
Rodríguez-Marrero, A. Y.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Sobron Sanudo, M.
Vila, I.
Vilar Cortabitarte, R.
Abbaneo, D.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bernet, C.
Bialas, W.
Bloch, P.
Bocci, A.
Breuker, H.
Bunkowski, K.
Camporesi, T.
Cerminara, G.
Christiansen, T.
Coarasa Perez, J. A.
Curé, B.
D’Enterria, D.
De Roeck, A.
Di Guida, S.
Dobson, M.
Dupont-Sagorin, N.
Elliott-Peisert, A.
Frisch, B.
Funk, W.
Gaddi, A.
Georgiou, G.
Gerwig, H.
Giffels, M.
Gigi, D.
Gill, K.
Giordano, D.
Giunta, M.
Glege, F.
Gomez-Reino Garrido, R.
Govoni, P.
Gowdy, S.
Guida, R.
Guiducci, L.
Gundacker, S.
Hansen, M.
Hartl, C.
Harvey, J.
Hegeman, J.
Hegner, B.
Hinzmann, A.
Hoffmann, H. F.
Innocente, V.
Janot, P.
Kaadze, K.
Karavakis, E.
Kousouris, K.
Lecoq, P.
Lenzi, P.
Lourenço, C.
Mäki, T.
Malberti, M.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Masetti, L.
Mavromanolakis, G.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moser, R.
Mozer, M. U.
Mulders, M.
Nesvold, E.
Nguyen, M.
Orimoto, T.
Orsini, L.
Palencia Cortezon, E.
Perez, E.
Petrilli, A.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Pimiä, M.
Piparo, D.
Polese, G.
Quertenmont, L.
Racz, A.
Reece, W.
Rodrigues Antunes, J.
Rolandi, G.
Rommerskirchen, T.
Rovelli, C.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Santanastasio, F.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Segoni, I.
Sharma, A.
Siegrist, P.
Silva, P.
Simon, M.
Sphicas, P.
Spiga, D.
Spiropulu, M.
Stoye, M.
Tsirou, A.
Veres, G. I.
Vichoudis, P.
Wöhri, H. K.
Worm, S. D.
Zeuner, W. D.
Bertl, W.
Deiters, K.
Erdmann, W.
Gabathuler, K.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
König, S.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Meier, F.
Renker, D.
Rohe, T.
Sibille, J.
Bäni, L.
Bortignon, P.
Buchmann, M. A.
Casal, B.
Chanon, N.
Chen, Z.
Cittolin, S.
Deisher, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Eugster, J.
Freudenreich, K.
Grab, C.
Lecomte, P.
Lustermann, W.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Milenovic, P.
Mohr, N.
Moortgat, F.
Nägeli, C.
Nef, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pape, L.
Pauss, F.
Peruzzi, M.
Ronga, F. J.
Rossini, M.
Sala, L.
Sanchez, A. K.
Sawley, M.-C.
Starodumov, A.
Stieger, B.
Takahashi, M.
Tauscher, L.
Thea, A.
Theofilatos, K.
Treille, D.
Urscheler, C.
Wallny, R.
Weber, H. A.
Wehrli, L.
Weng, J.
Aguilo, E.
Amsler, C.
Chiochia, V.
De Visscher, S.
Favaro, C.
Ivova Rikova, M.
Millan Mejias, B.
Otiougova, P.
Robmann, P.
Schmidt, A.
Snoek, H.
Verzetti, M.
Chang, Y. H.
Chen, K. H.
Kuo, C. M.
Li, S. W.
Lin, W.
Liu, Z. K.
Lu, Y. J.
Mekterovic, D.
Volpe, R.
Yu, S. S.
Bartalini, P.
Chang, P.
Chang, Y. H.
Chang, Y. W.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Dietz, C.
Grundler, U.
Hou, W.-S.
Hsiung, Y.
Kao, K. Y.
Lei, Y. J.
Lu, R.-S.
Shiu, J. G.
Tzeng, Y. M.
Wan, X.
Wang, M.
Adiguzel, A.
Bakirci, M. N.
Cerci, S.
Dozen, C.
Dumanoglu, I.
Eskut, E.
Girgis, S.
Gokbulut, G.
Hos, I.
Kangal, E. E.
Karapinar, G.
Kayis Topaksu, A.
Onengut, G.
Ozdemir, K.
Ozturk, S.
Polatoz, A.
Sogut, K.
Sunar Cerci, D.
Tali, B.
Topakli, H.
Uzun, D.
Vergili, L. N.
Vergili, M.
Akin, I. V.
Aliev, T.
Bilin, B.
Bilmis, S.
Deniz, M.
Gamsizkan, H.
Guler, A. M.
Ocalan, K.
Ozpineci, A.
Serin, M.
Sever, R.
Surat, U. E.
Yalvac, M.
Yildirim, E.
Zeyrek, M.
Deliomeroglu, M.
Gülmez, E.
Isildak, B.
Kaya, M.
Kaya, O.
Ozkorucuklu, S.
Sonmez, N.
Levchuk, L.
Bostock, F.
Brooke, J. J.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Frazier, R.
Goldstein, J.
Grimes, M.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Metson, S.
Newbold, D. M.
Nirunpong, K.
Poll, A.
Senkin, S.
Smith, V. J.
Williams, T.
Basso, L.
Bell, K. W.
Belyaev, A.
Brew, C.
Brown, R. M.
Camanzi, B.
Cockerill, D. J. A.
Coughlan, J. A.
Harder, K.
Harper, S.
Jackson, J.
Kennedy, B. W.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Radburn-Smith, B. C.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Tomalin, I. R.
Womersley, W. J.
Bainbridge, R.
Ball, G.
Beuselinck, R.
Buchmuller, O.
Colling, D.
Cripps, N.
Cutajar, M.
Dauncey, P.
Davies, G.
Negra, M. Della
Ferguson, W.
Fulcher, J.
Futyan, D.
Gilbert, A.
Guneratne Bryer, A.
Hall, G.
Hatherell, Z.
Hays, J.
Iles, G.
Jarvis, M.
Karapostoli, G.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Marrouche, J.
Mathias, B.
Nandi, R.
Nash, J.
Nikitenko, A.
Papageorgiou, A.
Pesaresi, M.
Petridis, K.
Pioppi, M.
Raymond, D. M.
Rogerson, S.
Rompotis, N.
Rose, A.
Ryan, M. J.
Seez, C.
Sharp, P.
Sparrow, A.
Tapper, A.
Tourneur, S.
Vazquez Acosta, M.
Virdee, T.
Wakefield, S.
Wardle, N.
Wardrope, D.
Whyntie, T.
Barrett, M.
Chadwick, M.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Leslie, D.
Martin, W.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Turner, M.
Hatakeyama, K.
Liu, H.
Scarborough, T.
Henderson, C.
Avetisyan, A.
Bose, T.
Carrera Jarrin, E.
Fantasia, C.
Heister, A.
St. John, J.
Lawson, P.
Lazic, D.
Rohlf, J.
Sperka, D.
Sulak, L.
Bhattacharya, S.
Cutts, D.
Ferapontov, A.
Heintz, U.
Jabeen, S.
Kukartsev, G.
Landsberg, G.
Luk, M.
Narain, M.
Nguyen, D.
Segala, M.
Sinthuprasith, T.
Speer, T.
Tsang, K. V.
Breedon, R.
Breto, G.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chauhan, S.
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Dolen, J.
Erbacher, R.
Houtz, R.
Ko, W.
Kopecky, A.
Lander, R.
Mall, O.
Miceli, T.
Pellett, D.
Robles, J.
Rutherford, B.
Searle, M.
Smith, J.
Squires, M.
Tripathi, M.
Vasquez Sierra, R.
Andreev, V.
Arisaka, K.
Cline, D.
Cousins, R.
Duris, J.
Erhan, S.
Everaerts, P.
Farrell, C.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Jarvis, C.
Plager, C.
Rakness, G.
Schlein, P.
Tucker, J.
Valuev, V.
Weber, M.
Babb, J.
Clare, R.
Ellison, J.
Gary, J. W.
Giordano, F.
Hanson, G.
Jeng, G. Y.
Liu, H.
Long, O. R.
Luthra, A.
Nguyen, H.
Paramesvaran, S.
Sturdy, J.
Sumowidagdo, S.
Wilken, R.
Wimpenny, S.
Andrews, W.
Branson, J. G.
Cerati, G. B.
Evans, D.
Golf, F.
Holzner, A.
Kelley, R.
Lebourgeois, M.
Letts, J.
Macneill, I.
Mangano, B.
Padhi, S.
Palmer, C.
Petrucciani, G.
Pi, H.
Pieri, M.
Ranieri, R.
Sani, M.
Sfiligoi, I.
Sharma, V.
Simon, S.
Sudano, E.
Tadel, M.
Tu, Y.
Vartak, A.
Wasserbaech, S.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Yoo, J.
Barge, D.
Bellan, R.
Campagnari, C.
D’Alfonso, M.
Danielson, T.
Flowers, K.
Geffert, P.
George, C.
Incandela, J.
Justus, C.
Kalavase, P.
Koay, S. A.
Kovalskyi, D.
Krutelyov, V.
Lowette, S.
Mccoll, N.
Mullin, S. D.
Pavlunin, V.
Rebassoo, F.
Ribnik, J.
Richman, J.
Rossin, R.
Stuart, D.
To, W.
Vlimant, J. R.
West, C.
Apresyan, A.
Bornheim, A.
Bunn, J.
Chen, Y.
Di Marco, E.
Duarte, J.
Gataullin, M.
Ma, Y.
Mott, A.
Newman, H. B.
Rogan, C.
Timciuc, V.
Traczyk, P.
Veverka, J.
Wilkinson, R.
Yang, Y.
Zhu, R. Y.
Akgun, B.
Carroll, R.
Ferguson, T.
Iiyama, Y.
Jang, D. W.
Jun, S. Y.
Liu, Y. F.
Paulini, M.
Russ, J.
Vogel, H.
Vorobiev, I.
Cumalat, J. P.
Dinardo, M. E.
Drell, B. R.
Edelmaier, C. J.
Ford, W. T.
Gaz, A.
Heyburn, B.
Luiggi Lopez, E.
Nauenberg, U.
Smith, J. G.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Zang, S. L.
Agostino, L.
Alexander, J.
Chatterjee, A.
Eggert, N.
Gibbons, L. K.
Heltsley, B.
Hopkins, W.
Khukhunaishvili, A.
Kreis, B.
Nicolas Kaufman, G.
Patterson, J. R.
Puigh, D.
Ryd, A.
Salvati, E.
Shi, X.
Sun, W.
Teo, W. D.
Thom, J.
Thompson, J.
Vaughan, J.
Weng, Y.
Winstrom, L.
Wittich, P.
Biselli, A.
Cirino, G.
Winn, D.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Anderson, J.
Apollinari, G.
Atac, M.
Bakken, J. A.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Bloch, I.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Chetluru, V.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cihangir, S.
Cooper, W.
Eartly, D. P.
Elvira, V. D.
Esen, S.
Fisk, I.
Freeman, J.
Gao, Y.
Gottschalk, E.
Green, D.
Gutsche, O.
Hanlon, J.
Harris, R. M.
Hirschauer, J.
Hooberman, B.
Jensen, H.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klima, B.
Kunori, S.
Kwan, S.
Leonidopoulos, C.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Marraffino, J. M.
Maruyama, S.
Mason, D.
McBride, P.
Miao, T.
Mishra, K.
Mrenna, S.
Musienko, Y.
Newman-Holmes, C.
O’Dell, V.
Pivarski, J.
Pordes, R.
Prokofyev, O.
Schwarz, T.
Sexton-Kennedy, E.
Sharma, S.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Tan, P.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Vidal, R.
Whitmore, J.
Wu, W.
Yang, F.
Yumiceva, F.
Yun, J. C.
Acosta, D.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Chen, M.
Das, S.
De Gruttola, M.
Di Giovanni, G. P.
Dobur, D.
Drozdetskiy, A.
Field, R. D.
Fisher, M.
Fu, Y.
Furic, I. K.
Gartner, J.
Goldberg, S.
Hugon, J.
Kim, B.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Kropivnitskaya, A.
Kypreos, T.
Low, J. F.
Matchev, K.
Mitselmakher, G.
Muniz, L.
Park, M.
Remington, R.
Rinkevicius, A.
Schmitt, M.
Scurlock, B.
Sellers, P.
Skhirtladze, N.
Snowball, M.
Wang, D.
Yelton, J.
Zakaria, M.
Gaultney, V.
Lebolo, L. M.
Linn, S.
Markowitz, P.
Martinez, G.
Rodriguez, J. L.
Adams, T.
Askew, A.
Bochenek, J.
Chen, J.
Diamond, B.
Gleyzer, S. V.
Haas, J.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Jenkins, M.
Johnson, K. F.
Prosper, H.
Sekmen, S.
Veeraraghavan, V.
Weinberg, M.
Baarmand, M. M.
Dorney, B.
Hohlmann, M.
Kalakhety, H.
Vodopiyanov, I.
Adams, M. R.
Anghel, I. M.
Apanasevich, L.
Bai, Y.
Bazterra, V. E.
Betts, R. R.
Callner, J.
Cavanaugh, R.
Dragoiu, C.
Gauthier, L.
Gerber, C. E.
Hofman, D. J.
Khalatyan, S.
Kunde, G. J.
Lacroix, F.
Malek, M.
O’Brien, C.
Silkworth, C.
Silvestre, C.
Strom, D.
Varelas, N.
Akgun, U.
Albayrak, E. A.
Bilki, B.
Clarida, W.
Duru, F.
Griffiths, S.
Lae, C. K.
McCliment, E.
Merlo, J.-P.
Mermerkaya, H.
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Newsom, C. R.
Norbeck, E.
Olson, J.
Onel, Y.
Ozok, F.
Sen, S.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Yetkin, T.
Yi, K.
Barnett, B. A.
Blumenfeld, B.
Bolognesi, S.
Bonato, A.
Eskew, C.
Fehling, D.
Giurgiu, G.
Gritsan, A. V.
Guo, Z. J.
Hu, G.
Maksimovic, P.
Rappoccio, S.
Swartz, M.
Tran, N. V.
Whitbeck, A.
Baringer, P.
Bean, A.
Benelli, G.
Grachov, O.
Kenny, III, R. P.
Murray, M.
Noonan, D.
Sanders, S.
Stringer, R.
Tinti, G.
Wood, J. S.
Zhukova, V.
Barfuss, A. F.
Bolton, T.
Chakaberia, I.
Ivanov, A.
Khalil, S.
Makouski, M.
Maravin, Y.
Shrestha, S.
Svintradze, I.
Gronberg, J.
Lange, D.
Wright, D.
Baden, A.
Boutemeur, M.
Calvert, B.
Eno, S. C.
Gomez, J. A.
Hadley, N. J.
Kellogg, R. G.
Kirn, M.
Lu, Y.
Mignerey, A. C.
Peterman, A.
Rossato, K.
Rumerio, P.
Skuja, A.
Temple, J.
Tonjes, M. B.
Tonwar, S. C.
Twedt, E.
Alver, B.
Bauer, G.
Bendavid, J.
Busza, W.
Butz, E.
Cali, I. A.
Chan, M.
Dutta, V.
Gomez Ceballos, G.
Goncharov, M.
Hahn, K. A.
Harris, P.
Kim, Y.
Klute, M.
Lee, Y.-J.
Li, W.
Luckey, P. D.
Ma, T.
Nahn, S.
Paus, C.
Ralph, D.
Roland, C.
Roland, G.
Rudolph, M.
Stephans, G. S. F.
Stöckli, F.
Sumorok, K.
Sung, K.
Velicanu, D.
Wenger, E. A.
Wolf, R.
Wyslouch, B.
Xie, S.
Yang, M.
Yilmaz, Y.
Yoon, A. S.
Zanetti, M.
Cooper, S. I.
Cushman, P.
Dahmes, B.
De Benedetti, A.
Franzoni, G.
Gude, A.
Haupt, J.
Kao, S. C.
Klapoetke, K.
Kubota, Y.
Mans, J.
Pastika, N.
Rekovic, V.
Rusack, R.
Sasseville, M.
Singovsky, A.
Tambe, N.
Turkewitz, J.
Cremaldi, L. M.
Godang, R.
Kroeger, R.
Perera, L.
Rahmat, R.
Sanders, D. A.
Summers, D.
Avdeeva, E.
Bloom, K.
Bose, S.
Butt, J.
Claes, D. R.
Dominguez, A.
Eads, M.
Jindal, P.
Keller, J.
Kravchenko, I.
Lazo-Flores, J.
Malbouisson, H.
Malik, S.
Snow, G. R.
Baur, U.
Godshalk, A.
Iashvili, I.
Jain, S.
Kharchilava, A.
Kumar, A.
Shipkowski, S. P.
Smith, K.
Wan, Z.
Alverson, G.
Barberis, E.
Baumgartel, D.
Chasco, M.
Trocino, D.
Wood, D.
Zhang, J.
Anastassov, A.
Kubik, A.
Mucia, N.
Odell, N.
Ofierzynski, R. A.
Pollack, B.
Pozdnyakov, A.
Schmitt, M.
Stoynev, S.
Velasco, M.
Won, S.
Antonelli, L.
Berry, D.
Brinkerhoff, A.
Hildreth, M.
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Kolb, J.
Kolberg, T.
Lannon, K.
Luo, W.
Lynch, S.
Marinelli, N.
Morse, D. M.
Pearson, T.
Ruchti, R.
Slaunwhite, J.
Valls, N.
Wayne, M.
Wolf, M.
Ziegler, J.
Bylsma, B.
Durkin, L. S.
Hill, C.
Killewald, P.
Kotov, K.
Ling, T. Y.
Rodenburg, M.
Vuosalo, C.
Williams, G.
Adam, N.
Berry, E.
Elmer, P.
Gerbaudo, D.
Halyo, V.
Hebda, P.
Hunt, A.
Laird, E.
Lopes Pegna, D.
Lujan, P.
Marlow, D.
Medvedeva, T.
Mooney, M.
Olsen, J.
Piroué, P.
Quan, X.
Raval, A.
Saka, H.
Stickland, D.
Tully, C.
Werner, J. S.
Zuranski, A.
Acosta, J. G.
Huang, X. T.
Lopez, A.
Mendez, H.
Oliveros, S.
Ramirez Vargas, J. E.
Zatserklyaniy, A.
Alagoz, E.
Barnes, V. E.
Benedetti, D.
Bolla, G.
Borrello, L.
Bortoletto, D.
De Mattia, M.
Everett, A.
Gutay, L.
Hu, Z.
Jones, M.
Koybasi, O.
Kress, M.
Laasanen, A. T.
Leonardo, N.
Maroussov, V.
Merkel, P.
Miller, D. H.
Neumeister, N.
Shipsey, I.
Silvers, D.
Svyatkovskiy, A.
Vidal Marono, M.
Yoo, H. D.
Zablocki, J.
Zheng, Y.
Guragain, S.
Parashar, N.
Adair, A.
Boulahouache, C.
Cuplov, V.
Ecklund, K. M.
Geurts, F. J. M.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Zabel, J.
Betchart, B.
Bodek, A.
Chung, Y. S.
Covarelli, R.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Eshaq, Y.
Garcia-Bellido, A.
Goldenzweig, P.
Gotra, Y.
Han, J.
Harel, A.
Miner, D. C.
Petrillo, G.
Sakumoto, W.
Vishnevskiy, D.
Zielinski, M.
Bhatti, A.
Ciesielski, R.
Demortier, L.
Goulianos, K.
Lungu, G.
Malik, S.
Mesropian, C.
Arora, S.
Atramentov, O.
Barker, A.
Chou, J. P.
Contreras-Campana, C.
Contreras-Campana, E.
Duggan, D.
Ferencek, D.
Gershtein, Y.
Gray, R.
Halkiadakis, E.
Hidas, D.
Hits, D.
Lath, A.
Panwalkar, S.
Park, M.
Patel, R.
Richards, A.
Rose, K.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomas, S.
Cerizza, G.
Hollingsworth, M.
Spanier, S.
Yang, Z. C.
York, A.
Eusebi, R.
Flanagan, W.
Gilmore, J.
Kamon, T.
Khotilovich, V.
Montalvo, R.
Osipenkov, I.
Pakhotin, Y.
Perloff, A.
Roe, J.
Safonov, A.
Sengupta, S.
Suarez, I.
Tatarinov, A.
Toback, D.
Akchurin, N.
Bardak, C.
Damgov, J.
Dudero, P. R.
Jeong, C.
Kovitanggoon, K.
Lee, S. W.
Libeiro, T.
Mane, P.
Roh, Y.
Sill, A.
Volobouev, I.
Wigmans, R.
Yazgan, E.
Appelt, E.
Brownson, E.
Engh, D.
Florez, C.
Gabella, W.
Gurrola, A.
Issah, M.
Johns, W.
Johnston, C.
Kurt, P.
Maguire, C.
Melo, A.
Sheldon, P.
Snook, B.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Arenton, M. W.
Balazs, M.
Boutle, S.
Conetti, S.
Cox, B.
Francis, B.
Goadhouse, S.
Goodell, J.
Hirosky, R.
Ledovskoy, A.
Lin, C.
Neu, C.
Wood, J.
Yohay, R.
Gollapinni, S.
Harr, R.
Karchin, P. E.
Kottachchi Kankanamge Don, C.
Lamichhane, P.
Mattson, M.
Milstène, C.
Sakharov, A.
Anderson, M.
Bachtis, M.
Belknap, D.
Bellinger, J. N.
Bernardini, J.
Carlsmith, D.
Cepeda, M.
Dasu, S.
Efron, J.
Friis, E.
Gray, L.
Grogg, K. S.
Grothe, M.
Hall-Wilton, R.
Herndon, M.
Hervé, A.
Klabbers, P.
Klukas, J.
Lanaro, A.
Lazaridis, C.
Leonard, J.
Loveless, R.
Mohapatra, A.
Ojalvo, I.
Pierro, G. A.
Ross, I.
Savin, A.
Smith, W. H.
Swanson, J.
The CMS collaboration
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of High Energy Physics. June 2012 2012(6):1-38
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Suppression of non-prompt J/ψ, prompt J/ψ, and $ \sqrt {{{s_{\text{NN}}}}} = 2.76 $ TeV
Autorzy :
Chatrchyan, S.
Khachatryan, V.
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Bergauer, T.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Fabjan, C.
Friedl, M.
Frühwirth, R.
Ghete, V. M.
Hammer, J.
Hoch, M.
Hörmann, N.
Hrubec, J.
Jeitler, M.
Kiesenhofer, W.
Krammer, M.
Liko, D.
Mikulec, I.
Pernicka, M.
Rahbaran, B.
Rohringer, C.
Rohringer, H.
Schöfbeck, R.
Strauss, J.
Taurok, A.
Teischinger, F.
Wagner, P.
Waltenberger, W.
Walzel, G.
Widl, E.
Wulz, C.-E.
Mossolov, V.
Shumeiko, N.
Gonzalez, J. Suarez
Bansal, S.
Benucci, L.
De Wolf, E. A.
Janssen, X.
Luyckx, S.
Maes, T.
Mucibello, L.
Ochesanu, S.
Roland, B.
Rougny, R.
Selvaggi, M.
Van Haevermaet, H.
Van Mechelen, P.
Van Remortel, N.
Van Spilbeeck, A.
Blekman, F.
Blyweert, S.
D’Hondt, J.
Suarez, R. Gonzalez
Kalogeropoulos, A.
Maes, M.
Olbrechts, A.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Van Onsem, G. P.
Villella, I.
Charaf, O.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Dero, V.
Gay, A. P. R.
Hammad, G. H.
Hreus, T.
Léonard, A.
Marage, P. E.
Thomas, L.
Velde, C. Vander
Vanlaer, P.
Wickens, J.
Adler, V.
Beernaert, K.
Cimmino, A.
Costantini, S.
Grunewald, M.
Klein, B.
Lellouch, J.
Marinov, A.
Mccartin, J.
Ryckbosch, D.
Strobbe, N.
Thyssen, F.
Tytgat, M.
Vanelderen, L.
Verwilligen, P.
Walsh, S.
Zaganidis, N.
Basegmez, S.
Bruno, G.
Caudron, J.
Ceard, L.
De Favereau De Jeneret, J.
Delaere, C.
Favart, D.
Forthomme, L.
Giammanco, A.
Grégoire, G.
Hollar, J.
Lemaitre, V.
Liao, J.
Militaru, O.
Nuttens, C.
Pagano, D.
Pin, A.
Piotrzkowski, K.
Schul, N.
Beliy, N.
Caebergs, T.
Daubie, E.
Alves, G. A.
De Jesus Damiao, D.
Pol, M. E.
Souza, M. H. G.
Júnior, W. L. Aldá
Carvalho, W.
Custódio, A.
Da Costa, E. M.
De Oliveira Martins, C.
De Souza, S. Fonseca
Figueiredo, D. Matos
Mundim, L.
Nogima, H.
Oguri, V.
Da Silva, W. L. Prado
Santoro, A.
Amaral, S. M. Silva Do
Sznajder, A.
Anjos, T. S.
Bernardes, C. A.
Dias, F. A.
Tomei, T. R. Fernandez Perez
Gregores, E. M.
Lagana, C.
Marinho, F.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Darmenov, N.
Genchev, V.
Iaydjiev, P.
Piperov, S.
Rodozov, M.
Stoykova, S.
Sultanov, G.
Tcholakov, V.
Trayanov, R.
Vutova, M.
Dimitrov, A.
Hadjiiska, R.
Karadzhinova, A.
Kozhuharov, V.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Bian, J. G.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Jiang, C. H.
Liang, D.
Liang, S.
Meng, X.
Tao, J.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, X.
Wang, Z.
Xiao, H.
Xu, M.
Zang, J.
Zhang, Z.
Ban, Y.
Guo, S.
Guo, Y.
Li, W.
Liu, S.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Teng, H.
Wang, S.
Zhu, B.
Zou, W.
Cabrera, A.
Moreno, B. Gomez
Rios, A. A. Ocampo
Oliveros, A. F. Osorio
Sanabria, J. C.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Plestina, R.
Polic, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Dzelalija, M.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Duric, S.
Kadija, K.
Luetic, J.
Morovic, S.
Attikis, A.
Galanti, M.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Assran, Y.
Kamel, A. Ellithi
Khalil, S.
Mahmoud, M. A.
Radi, A.
Hektor, A.
Kadastik, M.
Müntel, M.
Raidal, M.
Rebane, L.
Tiko, A.
Azzolini, V.
Eerola, P.
Fedi, G.
Voutilainen, M.
Czellar, S.
Härkönen, J.
Heikkinen, A.
Karimäki, V.
Kinnunen, R.
Kortelainen, M. J.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Luukka, P.
Mäenpää, T.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Tuovinen, E.
Ungaro, D.
Wendland, L.
Banzuzi, K.
Karjalainen, A.
Korpela, A.
Tuuva, T.
Sillou, D.
Besancon, M.
Choudhury, S.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Fabbro, B.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Locci, E.
Malcles, J.
Marionneau, M.
Millischer, L.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Shreyber, I.
Titov, M.
Baffioni, S.
Beaudette, F.
Benhabib, L.
Bianchini, L.
Bluj, M.
Broutin, C.
Busson, P.
Charlot, C.
Daci, N.
Dahms, T.
Dobrzynski, L.
Elgammal, S.
de Cassagnac, R. Granier
Haguenauer, M.
Miné, P.
Mironov, C.
Ochando, C.
Paganini, P.
Sabes, D.
Salerno, R.
Sirois, Y.
Thiebaux, C.
Veelken, C.
Zabi, A.
Agram, J.-L.
Andrea, J.
Bloch, D.
Bodin, D.
Brom, J.-M.
Cardaci, M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Conte, E.
Drouhin, F.
Ferro, C.
Fontaine, J.-C.
Gelé, D.
Goerlach, U.
Greder, S.
Juillot, P.
Karim, M.
Le Bihan, A.-C.
Van Hove, P.
Fassi, F.
Mercier, D.
Baty, C.
Beauceron, S.
Beaupere, N.
Bedjidian, M.
Bondu, O.
Boudoul, G.
Boumediene, D.
Brun, H.
Chasserat, J.
Chierici, R.
Contardo, D.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Falkiewicz, A.
Fay, J.
Gascon, S.
Ille, B.
Kurca, T.
Le Grand, T.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Sordini, V.
Tosi, S.
Tschudi, Y.
Verdier, P.
Viret, S.
Lomidze, D.
Anagnostou, G.
Beranek, S.
Edelhoff, M.
Feld, L.
Heracleous, N.
Hindrichs, O.
Jussen, R.
Klein, K.
Merz, J.
Ostapchuk, A.
Perieanu, A.
Raupach, F.
Sammet, J.
Schael, S.
Sprenger, D.
Weber, H.
Weber, M.
Wittmer, B.
Zhukov, V.
Ata, M.
Dietz-Laursonn, E.
Erdmann, M.
Hebbeker, T.
Heidemann, C.
Hinzmann, A.
Hoepfner, K.
Klimkovich, T.
Klingebiel, D.
Kreuzer, P.
Lanske, D.
Lingemann, J.
Magass, C.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Papacz, P.
Pieta, H.
Reithler, H.
Schmitz, S. A.
Sonnenschein, L.
Steggemann, J.
Teyssier, D.
Bontenackels, M.
Cherepanov, V.
Davids, M.
Flügge, G.
Geenen, H.
Ahmad, W. Haj
Hoehle, F.
Kargoll, B.
Kress, T.
Kuessel, Y.
Linn, A.
Nowack, A.
Perchalla, L.
Pooth, O.
Rennefeld, J.
Sauerland, P.
Stahl, A.
Tornier, D.
Zoeller, M. H.
Martin, M. Aldaya
Behrenhoff, W.
Behrens, U.
Bergholz, M.
Bethani, A.
Borras, K.
Cakir, A.
Campbell, A.
Castro, E.
Dammann, D.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Flossdorf, A.
Flucke, G.
Geiser, A.
Hauk, J.
Jung, H.
Kasemann, M.
Katsas, P.
Kleinwort, C.
Kluge, H.
Knutsson, A.
Krämer, M.
Krücker, D.
Kuznetsova, E.
Lange, W.
Lohmann, W.
Lutz, B.
Mankel, R.
Marfin, I.
Marienfeld, M.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Meyer, A. B.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Naumann-Emme, S.
Olzem, J.
Petrukhin, A.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Rosin, M.
Salfeld-Nebgen, J.
Schmidt, R.
Schoerner-Sadenius, T.
Sen, N.
Spiridonov, A.
Stein, M.
Tomaszewska, J.
Walsh, R.
Wissing, C.
Autermann, C.
Blobel, V.
Bobrovskyi, S.
Draeger, J.
Enderle, H.
Gebbert, U.
Görner, M.
Hermanns, T.
Kaschube, K.
Kaussen, G.
Kirschenmann, H.
Klanner, R.
Lange, J.
Mura, B.
Nowak, F.
Pietsch, N.
Sander, C.
Schettler, H.
Schleper, P.
Schlieckau, E.
Schröder, M.
Schum, T.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Thomsen, J.
Barth, C.
Berger, J.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Dirkes, G.
Feindt, M.
Gruschke, J.
Guthoff, M.
Hackstein, C.
Hartmann, F.
Heinrich, M.
Held, H.
Hoffmann, K. H.
Honc, S.
Katkov, I.
Komaragiri, J. R.
Kuhr, T.
Martschei, D.
Mueller, S.
Müller, Th.
Niegel, M.
Oberst, O.
Oehler, A.
Ott, J.
Peiffer, T.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Ratnikov, F.
Ratnikova, N.
Renz, M.
Röcker, S.
Saout, C.
Scheurer, A.
Schieferdecker, P.
Schilling, F.-P.
Schmanau, M.
Schott, G.
Simonis, H. J.
Stober, F. M.
Troendle, D.
Wagner-Kuhr, J.
Weiler, T.
Zeise, M.
Ziebarth, E. B.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kesisoglou, S.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Manolakos, I.
Markou, A.
Markou, C.
Mavrommatis, C.
Ntomari, E.
Petrakou, E.
Gouskos, L.
Mertzimekis, T. J.
Panagiotou, A.
Saoulidou, N.
Stiliaris, E.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Kokkas, P.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Patras, V.
Triantis, F. A.
Aranyi, A.
Bencze, G.
Boldizsar, L.
Hajdu, C.
Hidas, P.
Horvath, D.
Kapusi, A.
Krajczar, K.
Sikler, F.
Veres, G. I.
Vesztergombi, G.
Beni, N.
Molnar, J.
Palinkas, J.
Szillasi, Z.
Veszpremi, V.
Karancsi, J.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Dhingra, N.
Gupta, R.
Jindal, M.
Kaur, M.
Kohli, J. M.
Mehta, M. Z.
Nishu, N.
Saini, L. K.
Sharma, A.
Singh, A. P.
Singh, J.
Singh, S. P.
Ahuja, S.
Choudhary, B. C.
Kumar, A.
Kumar, A.
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Ranjan, K.
Shivpuri, R. K.
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Dutta, S.
Gomber, B.
Jain, S.
Jain, S.
Khurana, R.
Sarkar, S.
Choudhury, R. K.
Dutta, D.
Kailas, S.
Kumar, V.
Mohanty, A. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Aziz, T.
Guchait, M.
Gurtu, A.
Maity, M.
Majumder, D.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mohanty, G. B.
Parida, B.
Saha, A.
Sudhakar, K.
Wickramage, N.
Banerjee, S.
Dugad, S.
Mondal, N. K.
Arfaei, H.
Bakhshiansohi, H.
Etesami, S. M.
Fahim, A.
Hashemi, M.
Hesari, H.
Jafari, A.
Khakzad, M.
Mohammadi, A.
Najafabadi, M. Mohammadi
Mehdiabadi, S. Paktinat
Safarzadeh, B.
Zeinali, M.
Abbrescia, M.
Barbone, L.
Calabria, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Fiore, L.
Iaselli, G.
Lusito, L.
Maggi, G.
Maggi, M.
Manna, N.
Marangelli, B.
My, S.
Nuzzo, S.
Pacifico, N.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Romano, F.
Selvaggi, G.
Silvestris, L.
Tupputi, S.
Zito, G.
Abbiendi, G.
Benvenuti, A. C.
Bonacorsi, D.
Braibant-Giacomelli, S.
Brigliadori, L.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fasanella, D.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Marcellini, S.
Masetti, G.
Meneghelli, M.
Montanari, A.
Navarria, F. L.
Odorici, F.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G.
Travaglini, R.
Albergo, S.
Cappello, G.
Chiorboli, M.
Costa, S.
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Focardi, E.
Frosali, S.
Gallo, E.
Gonzi, S.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Sguazzoni, G.
Tropiano, A.
Benussi, L.
Bianco, S.
Colafranceschi, S.
Fabbri, F.
Piccolo, D.
Fabbricatore, P.
Musenich, R.
Benaglia, A.
De Guio, F.
Di Matteo, L.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Malvezzi, S.
Martelli, A.
Massironi, A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
Redaelli, N.
Sala, S.
de Fatis, T. Tabarelli
Buontempo, S.
Montoya, C. A. Carrillo
Cavallo, N.
De Cosa, A.
Dogangun, O.
Fabozzi, F.
Iorio, A. O. M.
Lista, L.
Merola, M.
Paolucci, P.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bellan, P.
Biasotto, M.
Bisello, D.
Branca, A.
Carlin, R.
Checchia, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.
Gozzelino, A.
Gulmini, M.
Lacaprara, S.
Lazzizzera, I.
Margoni, M.
Maron, G.
Meneguzzo, A. T.
Nespolo, M.
Perrozzi, L.
Pozzobon, N.
Ronchese, P.
Simonetto, F.
Torassa, E.
Tosi, M.
Triossi, A.
Vanini, S.
Zotto, P.
Baesso, P.
Berzano, U.
Ratti, S. P.
Riccardi, C.
Torre, P.
Vitulo, P.
Viviani, C.
Biasini, M.
Bilei, G. M.
Caponeri, B.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Lucaroni, A.
Mantovani, G.
Menichelli, M.
Nappi, A.
Romeo, F.
Santocchia, A.
Taroni, S.
Valdata, M.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Boccali, T.
Broccolo, G.
Castaldi, R.
D’Agnolo, R. T.
Dell’Orso, R.
Fiori, F.
Foà, L.
Giassi, A.
Kraan, A.
Ligabue, F.
Lomtadze, T.
Martini, L.
Messineo, A.
Palla, F.
Palmonari, F.
Rizzi, A.
Segneri, G.
Serban, A. T.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barone, L.
Cavallari, F.
Del Re, D.
Diemoz, M.
Franci, D.
Grassi, M.
Longo, E.
Meridiani, P.
Nourbakhsh, S.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Rahatlou, S.
Sigamani, M.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Biino, C.
Botta, C.
Cartiglia, N.
Castello, R.
Costa, M.
Demaria, N.
Graziano, A.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Musich, M.
Obertino, M. M.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Potenza, A.
Romero, A.
Ruspa, M.
Sacchi, R.
Sola, V.
Solano, A.
Staiano, A.
Pereira, A. Vilela
Belforte, S.
Cossutti, F.
Ricca, G. Della
Gobbo, B.
Marone, M.
Montanino, D.
Penzo, A.
Heo, S. G.
Nam, S. K.
Chang, S.
Chung, J.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, J. E.
Kong, D. J.
Park, H.
Ro, S. R.
Son, D. C.
Son, T.
Kim, J. Y.
Kim, Zero J.
Song, S.
Jo, H. Y.
Choi, S.
Gyun, D.
Hong, B.
Jo, M.
Kim, H.
Kim, T. J.
Lee, K. S.
Moon, D. H.
Park, S. K.
Seo, E.
Sim, K. S.
Choi, M.
Kang, S.
Kim, H.
Kim, J. H.
Park, C.
Park, I. C.
Park, S.
Ryu, G.
Cho, Y.
Choi, Y.
Choi, Y. K.
Goh, J.
Kim, M. S.
Lee, B.
Lee, J.
Lee, S.
Seo, H.
Yu, I.
Bilinskas, M. J.
Grigelionis, I.
Janulis, M.
Martisiute, D.
Petrov, P.
Polujanskas, M.
Sabonis, T.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
La Cruz, I. Heredia-de
Lopez-Fernandez, R.
Villalba, R. Magaña
Martínez-Ortega, J.
Sánchez-Hernández, A.
Villasenor-Cendejas, L. M.
Moreno, S. Carrillo
Valencia, F. Vazquez
Ibarguen, H. A. Salazar
Linares, E. Casimiro
Pineda, A. Morelos
Reyes-Santos, M. A.
Krofcheck, D.
Tam, J.
Bell, A. J.
Butler, P. H.
Doesburg, R.
Reucroft, S.
Silverwood, H.
Ahmad, M.
Asghar, M. I.
Hoorani, H. R.
Khalid, S.
Khan, W. A.
Khurshid, T.
Qazi, S.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Brona, G.
Cwiok, M.
Dominik, W.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Bialkowska, H.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Gokieli, R.
Górski, M.
Kazana, M.
Nawrocki, K.
Romanowska-Rybinska, K.
Szleper, M.
Wrochna, G.
Zalewski, P.
Almeida, N.
Bargassa, P.
David, A.
Faccioli, P.
Parracho, P. G. Ferreira
Gallinaro, M.
Musella, P.
Nayak, A.
Pela, J.
Ribeiro, P. Q.
Seixas, J.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Belotelov, I.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavin, V.
Kozlov, G.
Lanev, A.
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Shmatov, S.
Smirnov, V.
Volodko, A.
Zarubin, A.
Evstyukhin, S.
Golovtsov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.
Levchenko, P.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Vavilov, S.
Vorobyev, A.
Vorobyev, An.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Matveev, V.
Pashenkov, A.
Toropin, A.
Troitsky, S.
Epshteyn, V.
Erofeeva, M.
Gavrilov, V.
Kossov, M.
Krokhotin, A.
Lychkovskaya, N.
Popov, V.
Safronov, G.
Semenov, S.
Stolin, V.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Kodolova, O.
Korotkikh, V.
Lokhtin, I.
Markina, A.
Obraztsov, S.
Perfilov, M.
Petrushanko, S.
Sarycheva, L.
Savrin, V.
Snigirev, A.
Vardanyan, I.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Leonidov, A.
Mesyats, G.
Rusakov, S. V.
Vinogradov, A.
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Grishin, V.
Kachanov, V.
Konstantinov, D.
Korablev, A.
Krychkine, V.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Sobol, A.
Tourtchanovitch, L.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Adzic, P.
Djordjevic, M.
Ekmedzic, M.
Krpic, D.
Milosevic, J.
Aguilar-Benitez, M.
Maestre, J. Alcaraz
Arce, P.
Battilana, C.
Calvo, E.
Cerrada, M.
Llatas, M. Chamizo
Colino, N.
De La Cruz, B.
Peris, A. Delgado
Pardos, C. Diez
Vázquez, D. Domínguez
Bedoya, C. Fernandez
Ramos, J. P. Fernández
Ferrando, A.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Garcia-Abia, P.
Lopez, O. Gonzalez
Lopez, S. Goy
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Merino, G.
Pelayo, J. Puerta
Redondo, I.
Romero, L.
Santaolalla, J.
Soares, M. S.
Willmott, C.
Albajar, C.
Codispoti, G.
de Trocóniz, J. F.
Cuevas, J.
Menendez, J. Fernandez
Folgueras, S.
Caballero, I. Gonzalez
Iglesias, L. Lloret
Garcia, J. M. Vizan
Cifuentes, J. A. Brochero
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Chuang, S. H.
Campderros, J. Duarte
Felcini, M.
Fernandez, M.
Gomez, G.
Sanchez, J. Gonzalez
Jorda, C.
Pardo, P. Lobelle
Virto, A. Lopez
Marco, J.
Marco, R.
Rivero, C. Martinez
Matorras, F.
Sanchez, F. J. Munoz
Gomez, J. Piedra
Rodrigo, T.
Rodríguez-Marrero, A. Y.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Sanudo, M. Sobron
Vila, I.
Cortabitarte, R. Vilar
Abbaneo, D.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bernet, C.
Bialas, W.
Bloch, P.
Bocci, A.
Breuker, H.
Bunkowski, K.
Camporesi, T.
Cerminara, G.
Christiansen, T.
Perez, J. A. Coarasa
Curé, B.
D’Enterria, D.
De Roeck, A.
Di Guida, S.
Dobson, M.
Dupont-Sagorin, N.
Elliott-Peisert, A.
Frisch, B.
Funk, W.
Gaddi, A.
Georgiou, G.
Gerwig, H.
Giffels, M.
Gigi, D.
Gill, K.
Giordano, D.
Giunta, M.
Glege, F.
Garrido, R. Gomez-Reino
Gouzevitch, M.
Govoni, P.
Gowdy, S.
Guida, R.
Guiducci, L.
Gundacker, S.
Hansen, M.
Hartl, C.
Harvey, J.
Hegeman, J.
Hegner, B.
Hoffmann, H. F.
Innocente, V.
Janot, P.
Kaadze, K.
Karavakis, E.
Lecoq, P.
Lenzi, P.
Lourenço, C.
Mäki, T.
Malberti, M.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Masetti, L.
Mavromanolakis, G.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moser, R.
Mozer, M. U.
Mulders, M.
Nesvold, E.
Nguyen, M.
Orimoto, T.
Orsini, L.
Cortezon, E. Palencia
Perez, E.
Petrilli, A.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Pimiä, M.
Piparo, D.
Polese, G.
Quertenmont, L.
Racz, A.
Reece, W.
Antunes, J. Rodrigues
Rolandi, G.
Rommerskirchen, T.
Rovelli, C.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Santanastasio, F.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Segoni, I.
Sharma, A.
Siegrist, P.
Silva, P.
Simon, M.
Sphicas, P.
Spiga, D.
Spiropulu, M.
Stoye, M.
Tsirou, A.
Vichoudis, P.
Wöhri, H. K.
Worm, S. D.
Zeuner, W. D.
Bertl, W.
Deiters, K.
Erdmann, W.
Gabathuler, K.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
König, S.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Meier, F.
Renker, D.
Rohe, T.
Sibille, J.
Bäni, L.
Bortignon, P.
Casal, B.
Chanon, N.
Chen, Z.
Cittolin, S.
Deisher, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Eugster, J.
Freudenreich, K.
Grab, C.
Lecomte, P.
Lustermann, W.
Marchica, C.
del Arbol, P. Martinez Ruiz
Milenovic, P.
Mohr, N.
Moortgat, F.
Nägeli, C.
Nef, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pape, L.
Pauss, F.
Peruzzi, M.
Ronga, F. J.
Rossini, M.
Sala, L.
Sanchez, A. K.
Sawley, M.-C.
Starodumov, A.
Stieger, B.
Takahashi, M.
Tauscher, L.
Thea, A.
Theofilatos, K.
Treille, D.
Urscheler, C.
Wallny, R.
Weber, H. A.
Wehrli, L.
Weng, J.
Aguilo, E.
Amsler, C.
Chiochia, V.
De Visscher, S.
Favaro, C.
Rikova, M. Ivova
Mejias, B. Millan
Otiougova, P.
Robmann, P.
Schmidt, A.
Snoek, H.
Verzetti, M.
Chang, Y. H.
Chen, K. H.
Kuo, C. M.
Li, S. W.
Lin, W.
Liu, Z. K.
Lu, Y. J.
Mekterovic, D.
Volpe, R.
Yu, S. S.
Bartalini, P.
Chang, P.
Chang, Y. H.
Chang, Y. W.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Dietz, C.
Grundler, U.
Hou, W.-S.
Hsiung, Y.
Kao, K. Y.
Lei, Y. J.
Lu, R.-S.
Shiu, J. G.
Tzeng, Y. M.
Wan, X.
Wang, M.
Adiguzel, A.
Bakirci, M. N.
Cerci, S.
Dozen, C.
Dumanoglu, I.
Eskut, E.
Girgis, S.
Gokbulut, G.
Hos, I.
Kangal, E. E.
Karapinar, G.
Topaksu, A. Kayis
Onengut, G.
Ozdemir, K.
Ozturk, S.
Polatoz, A.
Sogut, K.
Cerci, D. Sunar
Tali, B.
Topakli, H.
Uzun, D.
Vergili, L. N.
Vergili, M.
Akin, I. V.
Aliev, T.
Bilin, B.
Bilmis, S.
Deniz, M.
Gamsizkan, H.
Guler, A. M.
Ocalan, K.
Ozpineci, A.
Serin, M.
Sever, R.
Surat, U. E.
Yalvac, M.
Yildirim, E.
Zeyrek, M.
Deliomeroglu, M.
Gülmez, E.
Isildak, B.
Kaya, M.
Kaya, O.
Özbek, M.
Ozkorucuklu, S.
Sonmez, N.
Levchuk, L.
Bostock, F.
Brooke, J. J.
Clement, E.
Cussans, D.
Frazier, R.
Goldstein, J.
Grimes, M.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Metson, S.
Newbold, D. M.
Nirunpong, K.
Poll, A.
Senkin, S.
Smith, V. J.
Williams, T.
Basso, L.
Belyaev, A.
Brew, C.
Brown, R. M.
Camanzi, B.
Cockerill, D. J. A.
Coughlan, J. A.
Harder, K.
Harper, S.
Jackson, J.
Kennedy, B. W.
Olaiya, E.
Petyt, D.
RadburnSmith, B. C.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Tomalin, I. R.
Womersley, W. J.
Bainbridge, R.
Ball, G.
Beuselinck, R.
Buchmuller, O.
Colling, D.
Cripps, N.
Cutajar, M.
Dauncey, P.
Davies, G.
Negra, M. Della
Ferguson, W.
Fulcher, J.
Futyan, D.
Gilbert, A.
Bryer, A. Guneratne
Hall, G.
Hatherell, Z.
Hays, J.
Iles, G.
Jarvis, M.
Karapostoli, G.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Marrouche, J.
Mathias, B.
Nandi, R.
Nash, J.
Nikitenko, A.
Papageorgiou, A.
Pesaresi, M.
Petridis, K.
Pioppi, M.
Raymond, D. M.
Rogerson, S.
Rompotis, N.
Rose, A.
Ryan, M. J.
Seez, C.
Sharp, P.
Sparrow, A.
Tapper, A.
Tourneur, S.
Acosta, M. Vazquez
Virdee, T.
Wakefield, S.
Wardle, N.
Wardrope, D.
Whyntie, T.
Barrett, M.
Chadwick, M.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Leslie, D.
Martin, W.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Turner, M.
Hatakeyama, K.
Liu, H.
Scarborough, T.
Henderson, C.
Avetisyan, A.
Bose, T.
Jarrin, E. Carrera
Fantasia, C.
Heister, A.
John, J. St.
Lawson, P.
Lazic, D.
Rohlf, J.
Sperka, D.
Sulak, L.
Bhattacharya, S.
Cutts, D.
Ferapontov, A.
Heintz, U.
Jabeen, S.
Kukartsev, G.
Landsberg, G.
Luk, M.
Narain, M.
Nguyen, D.
Segala, M.
Sinthuprasith, T.
Speer, T.
Tsang, K. V.
Breedon, R.
Breto, G.
De La Barca Sanchez, M. Calderon
Chauhan, S.
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Dolen, J.
Erbacher, R.
Houtz, R.
Ko, W.
Kopecky, A.
Lander, R.
Mall, O.
Miceli, T.
Pellett, D.
Robles, J.
Rutherford, B.
Searle, M.
Smith, J.
Squires, M.
Tripathi, M.
Sierra, R. Vasquez
Andreev, V.
Arisaka, K.
Cline, D.
Cousins, R.
Duris, J.
Erhan, S.
Everaerts, P.
Farrell, C.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Jarvis, C.
Plager, C.
Rakness, G.
Schlein, P.
Tucker, J.
Valuev, V.
Weber, M.
Babb, J.
Clare, R.
Ellison, J.
Gary, J. W.
Giordano, F.
Hanson, G.
Jeng, G. Y.
Kao, S. C.
Liu, H.
Long, O. R.
Luthra, A.
Nguyen, H.
Paramesvaran, S.
Sturdy, J.
Sumowidagdo, S.
Wilken, R.
Wimpenny, S.
Andrews, W.
Branson, J. G.
Cerati, G. B.
Evans, D.
Golf, F.
Holzner, A.
Kelley, R.
Lebourgeois, M.
Letts, J.
Macneill, I.
Mangano, B.
Padhi, S.
Palmer, C.
Petrucciani, G.
Pi, H.
Pieri, M.
Ranieri, R.
Sani, M.
Sfiligoi, I.
Sharma, V.
Simon, S.
Sudano, E.
Tadel, M.
Tu, Y.
Vartak, A.
Wasserbaech, S.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Yoo, J.
Barge, D.
Bellan, R.
Campagnari, C.
D’Alfonso, M.
Danielson, T.
Flowers, K.
Geffert, P.
George, C.
Incandela, J.
Justus, C.
Kalavase, P.
Koay, S. A.
Kovalskyi, D.
Krutelyov, V.
Lowette, S.
Mccoll, N.
Mullin, S. D.
Pavlunin, V.
Rebassoo, F.
Ribnik, J.
Richman, J.
Rossin, R.
Stuart, D.
To, W.
Vlimant, J. R.
West, C.
Apresyan, A.
Bornheim, A.
Bunn, J.
Chen, Y.
Di Marco, E.
Duarte, J.
Gataullin, M.
Ma, Y.
Mott, A.
Newman, H. B.
Rogan, C.
Timciuc, V.
Traczyk, P.
Veverka, J.
Wilkinson, R.
Yang, Y.
Zhu, R. Y.
Akgun, B.
Carroll, R.
Ferguson, T.
Iiyama, Y.
Jang, D. W.
Jun, S. Y.
Liu, Y. F.
Paulini, M.
Russ, J.
Vogel, H.
Vorobiev, I.
Cumalat, J. P.
Dinardo, M. E.
Drell, B. R.
Edelmaier, C. J.
Ford, W. T.
Gaz, A.
Heyburn, B.
Lopez, E. Luiggi
Nauenberg, U.
Smith, J. G.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Zang, S. L.
Agostino, L.
Alexander, J.
Chatterjee, A.
Eggert, N.
Gibbons, L. K.
Heltsley, B.
Hopkins, W.
Khukhunaishvili, A.
Kreis, B.
Kaufman, G. Nicolas
Patterson, J. R.
Puigh, D.
Ryd, A.
Salvati, E.
Shi, X.
Sun, W.
Teo, W. D.
Thom, J.
Thompson, J.
Vaughan, J.
Weng, Y.
Winstrom, L.
Wittich, P.
Biselli, A.
Cirino, G.
Winn, D.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Anderson, J.
Apollinari, G.
Atac, M.
Bakken, J. A.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Bloch, I.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Chetluru, V.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cihangir, S.
Cooper, W.
Eartly, D. P.
Elvira, V. D.
Esen, S.
Fisk, I.
Freeman, J.
Gao, Y.
Gottschalk, E.
Green, D.
Gutsche, O.
Hanlon, J.
Harris, R. M.
Hirschauer, J.
Hooberman, B.
Jensen, H.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klima, B.
Kousouris, K.
Kunori, S.
Kwan, S.
Leonidopoulos, C.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Marraffino, J. M.
Maruyama, S.
Mason, D.
McBride, P.
Miao, T.
Mishra, K.
Mrenna, S.
Musienko, Y.
Newman-Holmes, C.
O’Dell, V.
Pivarski, J.
Pordes, R.
Prokofyev, O.
Schwarz, T.
Sexton-Kennedy, E.
Sharma, S.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Tan, P.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Vidal, R.
Whitmore, J.
Wu, W.
Yang, F.
Yumiceva, F.
Yun, J. C.
Acosta, D.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Chen, M.
Das, S.
De Gruttola, M.
Di Giovanni, G. P.
Dobur, D.
Drozdetskiy, A.
Field, R. D.
Fisher, M.
Fu, Y.
Furic, I. K.
Gartner, J.
Goldberg, S.
Hugon, J.
Kim, B.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Kropivnitskaya, A.
Kypreos, T.
Low, J. F.
Matchev, K.
Mitselmakher, G.
Muniz, L.
Park, M.
Remington, R.
Rinkevicius, A.
Schmitt, M.
Scurlock, B.
Sellers, P.
Skhirtladze, N.
Snowball, M.
Wang, D.
Yelton, J.
Zakaria, M.
Gaultney, V.
Lebolo, L. M.
Linn, S.
Markowitz, P.
Martinez, G.
Rodriguez, J. L.
Adams, T.
Askew, A.
Bochenek, J.
Chen, J.
Diamond, B.
Gleyzer, S. V.
Haas, J.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Jenkins, M.
Johnson, K. F.
Prosper, H.
Sekmen, S.
Veeraraghavan, V.
Baarmand, M. M.
Dorney, B.
Hohlmann, M.
Kalakhety, H.
Vodopiyanov, I.
Adams, M. R.
Anghel, I. M.
Apanasevich, L.
Bai, Y.
Bazterra, V. E.
Betts, R. R.
Callner, J.
Cavanaugh, R.
Dragoiu, C.
Gauthier, L.
Gerber, C. E.
Hofman, D. J.
Khalatyan, S.
Kunde, G.J.
Lacroix, F.
Malek, M.
O’Brien, C.
Silkworth, C.
Silvestre, C.
Strom, D.
Varelas, N.
Akgun, U.
Albayrak, E. A.
Bilki, B.
Clarida, W.
Duru, F.
Griffiths, S.
Lae, C. K.
McCliment, E.
Merlo, J.-P.
Mermerkaya, H.
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Newsom, C. R.
Norbeck, E.
Olson, J.
Onel, Y.
Ozok, F.
Sen, S.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Yetkin, T.
Yi, K.
Barnett, B. A.
Blumenfeld, B.
Bolognesi, S.
Bonato, A.
Eskew, C.
Fehling, D.
Giurgiu, G.
Gritsan, A. V.
Guo, Z. J.
Hu, G.
Maksimovic, P.
Rappoccio, S.
Swartz, M.
Tran, N. V.
Whitbeck, A.
Baringer, P.
Bean, A.
Benelli, G.
Grachov, O.
Kenny, III, R. P.
Murray, M.
Noonan, D.
Sanders, S.
Stringer, R.
Tinti, G.
Wood, J. S.
Zhukova, V.
Barfuss, A. F.
Bolton, T.
Chakaberia, I.
Ivanov, A.
Khalil, S.
Makouski, M.
Maravin, Y.
Shrestha, S.
Svintradze, I.
Gronberg, J.
Lange, D.
Wright, D.
Baden, A.
Boutemeur, M.
Calvert, B.
Eno, S. C.
Gomez, J. A.
Hadley, N. J.
Kellogg, R. G.
Kirn, M.
Lu, Y.
Mignerey, A. C.
Peterman, A.
Rossato, K.
Rumerio, P.
Skuja, A.
Temple, J.
Tonjes, M. B.
Tonwar, S. C.
Twedt, E.
Alver, B.
Bauer, G.
Bendavid, J.
Busza, W.
Butz, E.
Cali, I. A.
Chan, M.
Dutta, V.
Ceballos, G. Gomez
Goncharov, M.
Hahn, K. A.
Harris, P.
Kim, Y.
Klute, M.
Lee, Y.-J.
Li, W.
Luckey, P. D.
Ma, T.
Nahn, S.
Paus, C.
Ralph, D.
Roland, C.
Roland, G.
Rudolph, M.
Stephans, G. S. F.
Stöckli, F.
Sumorok, K.
Sung, K.
Velicanu, D.
Wenger, E. A.
Wolf, R.
Wyslouch, B.
Xie, S.
Yang, M.
Yilmaz, Y.
Yoon, A. S.
Zanetti, M.
Cooper, S. I.
Cushman, P.
Dahmes, B.
De Benedetti, A.
Franzoni, G.
Gude, A.
Haupt, J.
Klapoetke, K.
Kubota, Y.
Mans, J.
Pastika, N.
Rekovic, V.
Rusack, R.
Sasseville, M.
Singovsky, A.
Tambe, N.
Turkewitz, J.
Cremaldi, L. M.
Godang, R.
Kroeger, R.
Perera, L.
Rahmat, R.
Sanders, D. A.
Summers, D.
Avdeeva, E.
Bloom, K.
Bose, S.
Butt, J.
Claes, D. R.
Dominguez, A.
Eads, M.
Jindal, P.
Keller, J.
Kravchenko, I.
Lazo-Flores, J.
Malbouisson, H.
Malik, S.
Snow, G. R.
Baur, U.
Godshalk, A.
Iashvili, I.
Jain, S.
Kharchilava, A.
Kumar, A.
Smith, K.
Wan, Z.
Alverson, G.
Barberis, E.
Baumgartel, D.
Chasco, M.
Trocino, D.
Wood, D.
Zhang, J.
Anastassov, A.
Kubik, A.
Mucia, N.
Odell, N.
Ofierzynski, R. A.
Pollack, B.
Pozdnyakov, A.
Schmitt, M.
Stoynev, S.
Velasco, M.
Won, S.
Antonelli, L.
Berry, D.
Brinkerhoff, A.
Hildreth, M.
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Kolb, J.
Kolberg, T.
Lannon, K.
Luo, W.
Lynch, S.
Marinelli, N.
Morse, D. M.
Pearson, T.
Ruchti, R.
Slaunwhite, J.
Valls, N.
Wayne, M.
Ziegler, J.
Bylsma, B.
Durkin, L. S.
Hill, C.
Killewald, P.
Kotov, K.
Ling, T. Y.
Rodenburg, M.
Vuosalo, C.
Williams, G.
Adam, N.
Berry, E.
Elmer, P.
Gerbaudo, D.
Halyo, V.
Hebda, P.
Hunt, A.
Laird, E.
Pegna, D. Lopes
Lujan, P.
Marlow, D.
Medvedeva, T.
Mooney, M.
Olsen, J.
Piroué, P.
Quan, X.
Raval, A.
Saka, H.
Stickland, D.
Tully, C.
Werner, J. S.
Zuranski, A.
Acosta, J. G.
Huang, X. T.
Lopez, A.
Mendez, H.
Oliveros, S.
Vargas, J. E. Ramirez
Zatserklyaniy, A.
Alagoz, E.
Barnes, V. E.
Benedetti, D.
Bolla, G.
Borrello, L.
Bortoletto, D.
De Mattia, M.
Everett, A.
Gutay, L.
Hu, Z.
Jones, M.
Koybasi, O.
Kress, M.
Laasanen, A. T.
Leonardo, N.
Maroussov, V.
Merkel, P.
Miller, D. H.
Neumeister, N.
Shipsey, I.
Silvers, D.
Svyatkovskiy, A.
Marono, M. Vidal
Yoo, H. D.
Zablocki, J.
Zheng, Y.
Guragain, S.
Parashar, N.
Adair, A.
Boulahouache, C.
Cuplov, V.
Ecklund, K. M.
Geurts, F. J. M.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Zabel, J.
Betchart, B.
Bodek, A.
Chung, Y. S.
Covarelli, R.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Eshaq, Y.
Flacher, H.
Garcia-Bellido, A.
Goldenzweig, P.
Gotra, Y.
Han, J.
Harel, A.
Miner, D. C.
Petrillo, G.
Sakumoto, W.
Vishnevskiy, D.
Zielinski, M.
Bhatti, A.
Ciesielski, R.
Demortier, L.
Goulianos, K.
Lungu, G.
Malik, S.
Mesropian, C.
Arora, S.
Atramentov, O.
Barker, A.
Chou, J. P.
Contreras-Campana, C.
Contreras-Campana, E.
Duggan, D.
Ferencek, D.
Gershtein, Y.
Gray, R.
Halkiadakis, E.
Hidas, D.
Hits, D.
Lath, A.
Panwalkar, S.
Park, M.
Patel, R.
Richards, A.
Rose, K.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomas, S.
Cerizza, G.
Hollingsworth, M.
Spanier, S.
Yang, Z. C.
York, A.
Eusebi, R.
Flanagan, W.
Gilmore, J.
Kamon, T.
Khotilovich, V.
Montalvo, R.
Osipenkov, I.
Pakhotin, Y.
Perloff, A.
Roe, J.
Safonov, A.
Sengupta, S.
Suarez, I.
Tatarinov, A.
Toback, D.
Akchurin, N.
Bardak, C.
Damgov, J.
Dudero, P. R.
Jeong, C.
Kovitanggoon, K.
Lee, S. W.
Libeiro, T.
Mane, P.
Roh, Y.
Sill, A.
Volobouev, I.
Wigmans, R.
Yazgan, E.
Appelt, E.
Brownson, E.
Engh, D.
Florez, C.
Gabella, W.
Gurrola, A.
Issah, M.
Johns, W.
Johnston, C.
Kurt, P.
Maguire, C.
Melo, A.
Sheldon, P.
Snook, B.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Arenton, M. W.
Balazs, M.
Boutle, S.
Conetti, S.
Cox, B.
Francis, B.
Goadhouse, S.
Goodell, J.
Hirosky, R.
Ledovskoy, A.
Lin, C.
Neu, C.
Wood, J.
Yohay, R.
Gollapinni, S.
Harr, R.
Karchin, P. E.
Don, C. Kottachchi Kankanamge
Lamichhane, P.
Mattson, M.
Milstène, C.
Sakharov, A.
Anderson, M.
Bachtis, M.
Belknap, D.
Bellinger, J. N.
Bernardini, J.
Carlsmith, D.
Cepeda, M.
Dasu, S.
Efron, J.
Friis, E.
Gray, L.
Grogg, K. S.
Grothe, M.
Hall-Wilton, R.
Herndon, M.
Hervé, A.
Klabbers, P.
Klukas, J.
Lanaro, A.
Lazaridis, C.
Leonard, J.
Loveless, R.
Mohapatra, A.
Ojalvo, I.
Pierro, G. A.
Ross, I.
Savin, A.
Smith, W. H.
Swanson, J.
Weinberg, M.
The CMS collaboration
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of High Energy Physics. May 2012 2012(5):1-54
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Centrality dependence of dihadron correlations and azimuthal anisotropy harmonics in PbPb collisions at $\sqrt{s_{NN}}= 2.76\ \mbox{TeV}$
Autorzy :
Chatrchyan, S.
Khachatryan, V.
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Bergauer, T.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Fabjan, C.
Friedl, M.
Frühwirth, R.
Ghete, V. M.
Hammer, J.
Hoch, M.
Hörmann, N.
Hrubec, J.
Jeitler, M.
Kiesenhofer, W.
Knapitsch, A.
Krammer, M.
Liko, D.
Mikulec, I.
Pernicka, M.
Rahbaran, B.
Rohringer, C.
Rohringer, H.
Schöfbeck, R.
Strauss, J.
Taurok, A.
Teischinger, F.
Wagner, P.
Waltenberger, W.
Walzel, G.
Widl, E.
Wulz, C.-E.
Mossolov, V.
Shumeiko, N.
Suarez Gonzalez, J.
Bansal, S.
Benucci, L.
Cornelis, T.
De Wolf, E. A.
Janssen, X.
Luyckx, S.
Maes, T.
Mucibello, L.
Ochesanu, S.
Roland, B.
Rougny, R.
Selvaggi, M.
Van Haevermaet, H.
Van Mechelen, P.
Van Remortel, N.
Van Spilbeeck, A.
Blekman, F.
Blyweert, S.
D’Hondt, J.
Gonzalez Suarez, R.
Kalogeropoulos, A.
Maes, M.
Olbrechts, A.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Van Onsem, G. P.
Villella, I.
Charaf, O.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Dero, V.
Gay, A. P. R.
Hammad, G. H.
Hreus, T.
Léonard, A.
Marage, P. E.
Thomas, L.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Wickens, J.
Adler, V.
Beernaert, K.
Cimmino, A.
Costantini, S.
Garcia, G.
Grunewald, M.
Klein, B.
Lellouch, J.
Marinov, A.
Mccartin, J.
Ocampo Rios, A. A.
Ryckbosch, D.
Strobbe, N.
Thyssen, F.
Tytgat, M.
Vanelderen, L.
Verwilligen, P.
Walsh, S.
Zaganidis, N.
Basegmez, S.
Bruno, G.
Caudron, J.
Ceard, L.
De Favereau De Jeneret, J.
Delaere, C.
du Pree, T.
Favart, D.
Forthomme, L.
Giammanco, A.
Grégoire, G.
Hollar, J.
Lemaitre, V.
Liao, J.
Militaru, O.
Nuttens, C.
Pagano, D.
Pin, A.
Piotrzkowski, K.
Schul, N.
Beliy, N.
Caebergs, T.
Daubie, E.
Alves, G. A.
De Jesus Damiao, D.
Pol, M. E.
Souza, M. H. G.
Aldá Júnior, W. L.
Carvalho, W.
Custódio, A.
Da Costa, E. M.
De Oliveira Martins, C.
Fonseca De Souza, S.
Matos Figueiredo, D.
Mundim, L.
Nogima, H.
Oguri, V.
Prado Da Silva, W. L.
Santoro, A.
Silva Do Amaral, S. M.
Soares Jorge, L.
Sznajder, A.
Anjos, T. S.
Bernardes, C. A.
Dias, F. A.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.
Lagana, C.
Marinho, F.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Genchev, V.
Iaydjiev, P.
Piperov, S.
Rodozov, M.
Stoykova, S.
Sultanov, G.
Tcholakov, V.
Trayanov, R.
Vutova, M.
Dimitrov, A.
Hadjiiska, R.
Karadzhinova, A.
Kozhuharov, V.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Bian, J. G.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Jiang, C. H.
Liang, D.
Liang, S.
Meng, X.
Tao, J.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, X.
Wang, Z.
Xiao, H.
Xu, M.
Zang, J.
Zhang, Z.
Asawatangtrakuldee, C.
Ban, Y.
Guo, S.
Guo, Y.
Li, W.
Liu, S.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Teng, H.
Wang, S.
Zhu, B.
Zou, W.
Cabrera, A.
Gomez Moreno, B.
Osorio Oliveros, A. F.
Sanabria, J. C.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Plestina, R.
Polic, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Dzelalija, M.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Duric, S.
Kadija, K.
Luetic, J.
Morovic, S.
Attikis, A.
Galanti, M.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Assran, Y.
Ellithi Kamel, A.
Khalil, S.
Mahmoud, M. A.
Radi, A.
Hektor, A.
Kadastik, M.
Müntel, M.
Raidal, M.
Rebane, L.
Tiko, A.
Azzolini, V.
Eerola, P.
Fedi, G.
Voutilainen, M.
Czellar, S.
Härkönen, J.
Heikkinen, A.
Karimäki, V.
Kinnunen, R.
Kortelainen, M. J.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Luukka, P.
Mäenpää, T.
Peltola, T.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Tuovinen, E.
Ungaro, D.
Wendland, L.
Banzuzi, K.
Korpela, A.
Tuuva, T.
Sillou, D.
Besancon, M.
Choudhury, S.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Fabbro, B.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Jarry, P.
Locci, E.
Malcles, J.
Marionneau, M.
Millischer, L.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Shreyber, I.
Titov, M.
Baffioni, S.
Beaudette, F.
Benhabib, L.
Bianchini, L.
Bluj, M.
Broutin, C.
Busson, P.
Charlot, C.
Daci, N.
Dahms, T.
Dobrzynski, L.
Elgammal, S.
Granier de Cassagnac, R.
Haguenauer, M.
Miné, P.
Mironov, C.
Ochando, C.
Paganini, P.
Sabes, D.
Salerno, R.
Sirois, Y.
Thiebaux, C.
Veelken, C.
Zabi, A.
Agram, J.-L.
Andrea, J.
Bloch, D.
Bodin, D.
Brom, J.-M.
Cardaci, M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Conte, E.
Drouhin, F.
Ferro, C.
Fontaine, J.-C.
Gelé, D.
Goerlach, U.
Greder, S.
Juillot, P.
Karim, M.
Le Bihan, A.-C.
Van Hove, P.
Fassi, F.
Mercier, D.
Baty, C.
Beauceron, S.
Beaupere, N.
Bedjidian, M.
Bondu, O.
Boudoul, G.
Boumediene, D.
Brun, H.
Chasserat, J.
Chierici, R.
Contardo, D.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Falkiewicz, A.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Kurca, T.
Le Grand, T.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Sordini, V.
Tosi, S.
Tschudi, Y.
Verdier, P.
Viret, S.
Lomidze, D.
Anagnostou, G.
Beranek, S.
Edelhoff, M.
Feld, L.
Heracleous, N.
Hindrichs, O.
Jussen, R.
Klein, K.
Merz, J.
Ostapchuk, A.
Perieanu, A.
Raupach, F.
Sammet, J.
Schael, S.
Sprenger, D.
Weber, H.
Wittmer, B.
Zhukov, V.
Ata, M.
Dietz-Laursonn, E.
Erdmann, M.
Güth, A.
Hebbeker, T.
Heidemann, C.
Hoepfner, K.
Klimkovich, T.
Klingebiel, D.
Kreuzer, P.
Lanske, D.
Lingemann, J.
Magass, C.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Olschewski, M.
Papacz, P.
Pieta, H.
Reithler, H.
Schmitz, S. A.
Sonnenschein, L.
Steggemann, J.
Teyssier, D.
Weber, M.
Bontenackels, M.
Cherepanov, V.
Davids, M.
Flügge, G.
Geenen, H.
Geisler, M.
Haj Ahmad, W.
Hoehle, F.
Kargoll, B.
Kress, T.
Kuessel, Y.
Linn, A.
Nowack, A.
Perchalla, L.
Pooth, O.
Rennefeld, J.
Sauerland, P.
Stahl, A.
Tornier, D.
Zoeller, M. H.
Aldaya Martin, M.
Behrenhoff, W.
Behrens, U.
Bergholz, M.
Bethani, A.
Borras, K.
Cakir, A.
Campbell, A.
Castro, E.
Dammann, D.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Flossdorf, A.
Flucke, G.
Geiser, A.
Hauk, J.
Jung, H.
Kasemann, M.
Katsas, P.
Kleinwort, C.
Kluge, H.
Knutsson, A.
Krämer, M.
Krücker, D.
Kuznetsova, E.
Lange, W.
Lohmann, W.
Lutz, B.
Mankel, R.
Marfin, I.
Marienfeld, M.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Meyer, A. B.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Naumann-Emme, S.
Olzem, J.
Petrukhin, A.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Ribeiro Cipriano, P. M.
Rosin, M.
Salfeld-Nebgen, J.
Schmidt, R.
Schoerner-Sadenius, T.
Sen, N.
Spiridonov, A.
Stein, M.
Tomaszewska, J.
Walsh, R.
Wissing, C.
Autermann, C.
Blobel, V.
Bobrovskyi, S.
Draeger, J.
Enderle, H.
Gebbert, U.
Görner, M.
Hermanns, T.
Kaschube, K.
Kaussen, G.
Kirschenmann, H.
Klanner, R.
Lange, J.
Mura, B.
Nowak, F.
Pietsch, N.
Sander, C.
Schettler, H.
Schleper, P.
Schlieckau, E.
Schröder, M.
Schum, T.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Thomsen, J.
Barth, C.
Berger, J.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Dirkes, G.
Feindt, M.
Gruschke, J.
Guthoff, M.
Hackstein, C.
Hartmann, F.
Heinrich, M.
Held, H.
Hoffmann, K. H.
Honc, S.
Katkov, I.
Komaragiri, J. R.
Kuhr, T.
Martschei, D.
Mueller, S.
Müller, Th.
Niegel, M.
Oberst, O.
Oehler, A.
Ott, J.
Peiffer, T.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Ratnikov, F.
Ratnikova, N.
Renz, M.
Röcker, S.
Saout, C.
Scheurer, A.
Schieferdecker, P.
Schilling, F.-P.
Schmanau, M.
Schott, G.
Simonis, H. J.
Stober, F. M.
Troendle, D.
Wagner-Kuhr, J.
Weiler, T.
Zeise, M.
Ziebarth, E. B.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kesisoglou, S.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Manolakos, I.
Markou, A.
Markou, C.
Mavrommatis, C.
Ntomari, E.
Petrakou, E.
Gouskos, L.
Mertzimekis, T. J.
Panagiotou, A.
Saoulidou, N.
Stiliaris, E.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Kokkas, P.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Patras, V.
Triantis, F. A.
Aranyi, A.
Bencze, G.
Boldizsar, L.
Hajdu, C.
Hidas, P.
Horvath, D.
Kapusi, A.
Krajczar, K.
Sikler, F.
Vesztergombi, G.
Beni, N.
Molnar, J.
Palinkas, J.
Szillasi, Z.
Veszpremi, V.
Karancsi, J.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Dhingra, N.
Gupta, R.
Jindal, M.
Kaur, M.
Kohli, J. M.
Mehta, M. Z.
Nishu, N.
Saini, L. K.
Sharma, A.
Singh, A. P.
Singh, J.
Singh, S. P.
Ahuja, S.
Choudhary, B. C.
Kumar, A.
Kumar, A.
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Ranjan, K.
Sharma, V.
Shivpuri, R. K.
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Dutta, S.
Gomber, B.
Jain, S.
Jain, S.
Khurana, R.
Sarkar, S.
Choudhury, R. K.
Dutta, D.
Kailas, S.
Kumar, V.
Mohanty, A. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Aziz, T.
Ganguly, S.
Guchait, M.
Gurtu, A.
Maity, M.
Majumder, D.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mohanty, G. B.
Parida, B.
Saha, A.
Sudhakar, K.
Wickramage, N.
Banerjee, S.
Dugad, S.
Mondal, N. K.
Arfaei, H.
Bakhshiansohi, H.
Etesami, S. M.
Fahim, A.
Hashemi, M.
Hesari, H.
Jafari, A.
Khakzad, M.
Mohammadi, A.
Mohammadi Najafabadi, M.
Paktinat Mehdiabadi, S.
Safarzadeh, B.
Zeinali, M.
Abbrescia, M.
Barbone, L.
Calabria, C.
Chhibra, S. S.
Colaleo, A.
Creanza, D.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Fiore, L.
Iaselli, G.
Lusito, L.
Maggi, G.
Maggi, M.
Manna, N.
Marangelli, B.
My, S.
Nuzzo, S.
Pacifico, N.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Romano, F.
Selvaggi, G.
Silvestris, L.
Singh, G.
Tupputi, S.
Zito, G.
Abbiendi, G.
Benvenuti, A. C.
Bonacorsi, D.
Braibant-Giacomelli, S.
Brigliadori, L.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fasanella, D.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Marcellini, S.
Masetti, G.
Meneghelli, M.
Montanari, A.
Navarria, F. L.
Odorici, F.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G.
Travaglini, R.
Albergo, S.
Cappello, G.
Chiorboli, M.
Costa, S.
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Focardi, E.
Frosali, S.
Gallo, E.
Gonzi, S.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Sguazzoni, G.
Tropiano, A.
Benussi, L.
Bianco, S.
Colafranceschi, S.
Fabbri, F.
Piccolo, D.
Fabbricatore, P.
Musenich, R.
Benaglia, A.
De Guio, F.
Di Matteo, L.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Malvezzi, S.
Martelli, A.
Massironi, A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
Redaelli, N.
Sala, S.
Tabarelli de Fatis, T.
Buontempo, S.
Carrillo Montoya, C. A.
Cavallo, N.
De Cosa, A.
Dogangun, O.
Fabozzi, F.
Iorio, A. O. M.
Lista, L.
Merola, M.
Paolucci, P.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bellan, P.
Bisello, D.
Branca, A.
Carlin, R.
Checchia, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Fanzago, F.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Gozzelino, A.
Lacaprara, S.
Lazzizzera, I.
Margoni, M.
Mazzucato, M.
Meneguzzo, A. T.
Nespolo, M.
Perrozzi, L.
Pozzobon, N.
Ronchese, P.
Simonetto, F.
Torassa, E.
Tosi, M.
Vanini, S.
Zotto, P.
Zumerle, G.
Baesso, P.
Berzano, U.
Ratti, S. P.
Riccardi, C.
Torre, P.
Vitulo, P.
Viviani, C.
Biasini, M.
Bilei, G. M.
Caponeri, B.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Lucaroni, A.
Mantovani, G.
Menichelli, M.
Nappi, A.
Romeo, F.
Santocchia, A.
Taroni, S.
Valdata, M.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Boccali, T.
Broccolo, G.
Castaldi, R.
D’Agnolo, R. T.
Dell’Orso, R.
Fiori, F.
Foà, L.
Giassi, A.
Kraan, A.
Ligabue, F.
Lomtadze, T.
Martini, L.
Messineo, A.
Palla, F.
Palmonari, F.
Rizzi, A.
Segneri, G.
Serban, A. T.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barone, L.
Cavallari, F.
Del Re, D.
Diemoz, M.
Fanelli, C.
Franci, D.
Grassi, M.
Longo, E.
Meridiani, P.
Micheli, F.
Nourbakhsh, S.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Rahatlou, S.
Sigamani, M.
Soffi, L.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Biino, C.
Botta, C.
Cartiglia, N.
Castello, R.
Costa, M.
Demaria, N.
Graziano, A.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Musich, M.
Obertino, M. M.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Potenza, A.
Romero, A.
Ruspa, M.
Sacchi, R.
Sola, V.
Solano, A.
Staiano, A.
Vilela Pereira, A.
Belforte, S.
Cossutti, F.
Della Ricca, G.
Gobbo, B.
Marone, M.
Montanino, D.
Penzo, A.
Heo, S. G.
Nam, S. K.
Chang, S.
Chung, J.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, J. E.
Kong, D. J.
Park, H.
Ro, S. R.
Son, D. C.
Kim, J. Y.
Kim, Zero J.
Song, S.
Jo, H. Y.
Choi, S.
Gyun, D.
Hong, B.
Jo, M.
Kim, H.
Kim, T. J.
Lee, K. S.
Moon, D. H.
Park, S. K.
Seo, E.
Sim, K. S.
Choi, M.
Kang, S.
Kim, H.
Kim, J. H.
Park, C.
Park, I. C.
Park, S.
Ryu, G.
Cho, Y.
Choi, Y.
Choi, Y. K.
Goh, J.
Kim, M. S.
Lee, B.
Lee, J.
Lee, S.
Seo, H.
Yu, I.
Bilinskas, M. J.
Grigelionis, I.
Janulis, M.
Martisiute, D.
Petrov, P.
Polujanskas, M.
Sabonis, T.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
Heredia-de La Cruz, I.
Lopez-Fernandez, R.
Magaña Villalba, R.
Martínez-Ortega, J.
Sánchez-Hernández, A.
Villasenor-Cendejas, L. M.
Carrillo Moreno, S.
Vazquez Valencia, F.
Salazar Ibarguen, H. A.
Casimiro Linares, E.
Morelos Pineda, A.
Reyes-Santos, M. A.
Krofcheck, D.
Bell, A. J.
Butler, P. H.
Doesburg, R.
Reucroft, S.
Silverwood, H.
Ahmad, M.
Asghar, M. I.
Hoorani, H. R.
Khalid, S.
Khan, W. A.
Khurshid, T.
Qazi, S.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Brona, G.
Cwiok, M.
Dominik, W.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Bialkowska, H.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Gokieli, R.
Górski, M.
Kazana, M.
Nawrocki, K.
Romanowska-Rybinska, K.
Szleper, M.
Wrochna, G.
Zalewski, P.
Almeida, N.
Bargassa, P.
David, A.
Faccioli, P.
Ferreira Parracho, P. G.
Gallinaro, M.
Musella, P.
Nayak, A.
Pela, J.
Ribeiro, P. Q.
Seixas, J.
Varela, J.
Vischia, P.
Afanasiev, S.
Belotelov, I.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavin, V.
Kozlov, G.
Lanev, A.
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Shmatov, S.
Smirnov, V.
Volodko, A.
Zarubin, A.
Evstyukhin, S.
Golovtsov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.
Levchenko, P.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Vavilov, S.
Vorobyev, A.
Vorobyev, An.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Matveev, V.
Pashenkov, A.
Toropin, A.
Troitsky, S.
Epshteyn, V.
Erofeeva, M.
Gavrilov, V.
Kossov, M.
Krokhotin, A.
Lychkovskaya, N.
Popov, V.
Safronov, G.
Semenov, S.
Stolin, V.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Kodolova, O.
Korotkikh, V.
Lokhtin, I.
Markina, A.
Obraztsov, S.
Perfilov, M.
Petrushanko, S.
Sarycheva, L.
Savrin, V.
Snigirev, A.
Vardanyan, I.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Leonidov, A.
Mesyats, G.
Rusakov, S. V.
Vinogradov, A.
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Grishin, V.
Kachanov, V.
Konstantinov, D.
Korablev, A.
Krychkine, V.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Sobol, A.
Tourtchanovitch, L.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Adzic, P.
Djordjevic, M.
Ekmedzic, M.
Krpic, D.
Milosevic, J.
Aguilar-Benitez, M.
Alcaraz Maestre, J.
Arce, P.
Battilana, C.
Calvo, E.
Cerrada, M.
Chamizo Llatas, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Diez Pardos, C.
Domínguez Vázquez, D.
Fernandez Bedoya, C.
Fernández Ramos, J. P.
Ferrando, A.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Garcia-Abia, P.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Merino, G.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Romero, L.
Santaolalla, J.
Soares, M. S.
Willmott, C.
Albajar, C.
Codispoti, G.
de Trocóniz, J. F.
Cuevas, J.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
Lloret Iglesias, L.
Vizan Garcia, J. M.
Brochero Cifuentes, J. A.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Chuang, S. H.
Duarte Campderros, J.
Felcini, M.
Fernandez, M.
Gomez, G.
Gonzalez Sanchez, J.
Jorda, C.
Lobelle Pardo, P.
Lopez Virto, A.
Marco, J.
Marco, R.
Martinez Rivero, C.
Matorras, F.
Munoz Sanchez, F. J.
Piedra Gomez, J.
Rodrigo, T.
Rodríguez-Marrero, A. Y.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Sobron Sanudo, M.
Vila, I.
Vilar Cortabitarte, R.
Abbaneo, D.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bernet, C.
Bialas, W.
Bianchi, G.
Bloch, P.
Bocci, A.
Breuker, H.
Bunkowski, K.
Camporesi, T.
Cerminara, G.
Christiansen, T.
Coarasa Perez, J. A.
Curé, B.
D’Enterria, D.
De Roeck, A.
Di Guida, S.
Dobson, M.
Dupont-Sagorin, N.
Elliott-Peisert, A.
Frisch, B.
Funk, W.
Gaddi, A.
Georgiou, G.
Gerwig, H.
Giffels, M.
Gigi, D.
Gill, K.
Giordano, D.
Giunta, M.
Glege, F.
Gomez-Reino Garrido, R.
Govoni, P.
Gowdy, S.
Guida, R.
Guiducci, L.
Hansen, M.
Hartl, C.
Harvey, J.
Hegner, B.
Hinzmann, A.
Hoffmann, H. F.
Innocente, V.
Janot, P.
Kaadze, K.
Karavakis, E.
Kousouris, K.
Lecoq, P.
Lenzi, P.
Lourenço, C.
Mäki, T.
Malberti, M.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Masetti, L.
Mavromanolakis, G.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moser, R.
Mozer, M. U.
Mulders, M.
Nesvold, E.
Nguyen, M.
Orimoto, T.
Orsini, L.
Palencia Cortezon, E.
Perez, E.
Petrilli, A.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Pimiä, M.
Piparo, D.
Polese, G.
Quertenmont, L.
Racz, A.
Reece, W.
Rodrigues Antunes, J.
Rolandi, G.
Rommerskirchen, T.
Rovelli, C.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Santanastasio, F.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Segoni, I.
Sharma, A.
Siegrist, P.
Silva, P.
Simon, M.
Sphicas, P.
Spiga, D.
Spiropulu, M.
Stoye, M.
Tsirou, A.
Veres, G. I.
Vichoudis, P.
Wöhri, H. K.
Worm, S. D.
Zeuner, W. D.
Bertl, W.
Deiters, K.
Erdmann, W.
Gabathuler, K.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
König, S.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Meier, F.
Renker, D.
Rohe, T.
Sibille, J.
Bäni, L.
Bortignon, P.
Buchmann, M. A.
Casal, B.
Chanon, N.
Chen, Z.
Deisher, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Dünser, M.
Eugster, J.
Freudenreich, K.
Grab, C.
Lecomte, P.
Lustermann, W.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Mohr, N.
Moortgat, F.
Nägeli, C.
Nef, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pape, L.
Pauss, F.
Peruzzi, M.
Ronga, F. J.
Rossini, M.
Sala, L.
Sanchez, A. K.
Sawley, M.-C.
Starodumov, A.
Stieger, B.
Takahashi, M.
Tauscher, L.
Thea, A.
Theofilatos, K.
Treille, D.
Urscheler, C.
Wallny, R.
Weber, H. A.
Wehrli, L.
Weng, J.
Aguilo, E.
Amsler, C.
Chiochia, V.
De Visscher, S.
Favaro, C.
Ivova Rikova, M.
Millan Mejias, B.
Otiougova, P.
Robmann, P.
Schmidt, A.
Snoek, H.
Verzetti, M.
Chang, Y. H.
Chen, K. H.
Kuo, C. M.
Li, S. W.
Lin, W.
Liu, Z. K.
Lu, Y. J.
Mekterovic, D.
Volpe, R.
Yu, S. S.
Bartalini, P.
Chang, P.
Chang, Y. H.
Chang, Y. W.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Dietz, C.
Grundler, U.
Hou, W.-S.
Hsiung, Y.
Kao, K. Y.
Lei, Y. J.
Lu, R.-S.
Shi, X.
Shiu, J. G.
Tzeng, Y. M.
Wan, X.
Wang, M.
Adiguzel, A.
Bakirci, M. N.
Cerci, S.
Dozen, C.
Dumanoglu, I.
Eskut, E.
Girgis, S.
Gokbulut, G.
Hos, I.
Kangal, E. E.
Karapinar, G.
Kayis Topaksu, A.
Onengut, G.
Ozdemir, K.
Ozturk, S.
Polatoz, A.
Sogut, K.
Sunar Cerci, D.
Tali, B.
Topakli, H.
Uzun, D.
Vergili, L. N.
Vergili, M.
Akin, I. V.
Aliev, T.
Bilin, B.
Bilmis, S.
Deniz, M.
Gamsizkan, H.
Guler, A. M.
Ocalan, K.
Ozpineci, A.
Serin, M.
Sever, R.
Surat, U. E.
Yalvac, M.
Yildirim, E.
Zeyrek, M.
Deliomeroglu, M.
Gülmez, E.
Isildak, B.
Kaya, M.
Kaya, O.
Ozkorucuklu, S.
Sonmez, N.
Levchuk, L.
Bostock, F.
Brooke, J. J.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Frazier, R.
Goldstein, J.
Grimes, M.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Metson, S.
Newbold, D. M.
Nirunpong, K.
Poll, A.
Senkin, S.
Smith, V. J.
Williams, T.
Basso, L.
Belyaev, A.
Brew, C.
Brown, R. M.
Camanzi, B.
Cockerill, D. J. A.
Coughlan, J. A.
Harder, K.
Harper, S.
Jackson, J.
Kennedy, B. W.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Radburn-Smith, B. C.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Tomalin, I. R.
Womersley, W. J.
Bainbridge, R.
Ball, G.
Beuselinck, R.
Buchmuller, O.
Colling, D.
Cripps, N.
Cutajar, M.
Dauncey, P.
Davies, G.
Della Negra, M.
Ferguson, W.
Fulcher, J.
Futyan, D.
Gilbert, A.
Guneratne Bryer, A.
Hall, G.
Hatherell, Z.
Hays, J.
Iles, G.
Jarvis, M.
Karapostoli, G.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Marrouche, J.
Mathias, B.
Nandi, R.
Nash, J.
Nikitenko, A.
Papageorgiou, A.
Pesaresi, M.
Petridis, K.
Pioppi, M.
Raymond, D. M.
Rogerson, S.
Rompotis, N.
Rose, A.
Ryan, M. J.
Seez, C.
Sharp, P.
Sparrow, A.
Tapper, A.
Tourneur, S.
Vazquez Acosta, M.
Virdee, T.
Wakefield, S.
Wardle, N.
Wardrope, D.
Whyntie, T.
Barrett, M.
Chadwick, M.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Leslie, D.
Martin, W.
Reid, I. D.
Symonds, P.
Teodorescu, L.
Turner, M.
Hatakeyama, K.
Liu, H.
Scarborough, T.
Henderson, C.
Avetisyan, A.
Bose, T.
Carrera Jarrin, E.
Fantasia, C.
Heister, A.
John, J. St.
Lawson, P.
Lazic, D.
Rohlf, J.
Sperka, D.
Sulak, L.
Bhattacharya, S.
Cutts, D.
Ferapontov, A.
Heintz, U.
Jabeen, S.
Kukartsev, G.
Landsberg, G.
Luk, M.
Narain, M.
Nguyen, D.
Segala, M.
Sinthuprasith, T.
Speer, T.
Tsang, K. V.
Breedon, R.
Breto, G.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Caulfield, M.
Chauhan, S.
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Dolen, J.
Erbacher, R.
Gardner, M.
Houtz, R.
Ko, W.
Kopecky, A.
Lander, R.
Mall, O.
Miceli, T.
Nelson, R.
Pellett, D.
Robles, J.
Rutherford, B.
Searle, M.
Smith, J.
Squires, M.
Tripathi, M.
Vasquez Sierra, R.
Andreev, V.
Arisaka, K.
Cline, D.
Cousins, R.
Duris, J.
Erhan, S.
Everaerts, P.
Farrell, C.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Jarvis, C.
Plager, C.
Rakness, G.
Schlein, P.
Tucker, J.
Valuev, V.
Weber, M.
Babb, J.
Clare, R.
Ellison, J.
Gary, J. W.
Giordano, F.
Hanson, G.
Jeng, G. Y.
Liu, H.
Long, O. R.
Luthra, A.
Nguyen, H.
Paramesvaran, S.
Sturdy, J.
Sumowidagdo, S.
Wilken, R.
Wimpenny, S.
Andrews, W.
Branson, J. G.
Cerati, G. B.
Cittolin, S.
Evans, D.
Golf, F.
Holzner, A.
Kelley, R.
Lebourgeois, M.
Letts, J.
Macneill, I.
Mangano, B.
Padhi, S.
Palmer, C.
Petrucciani, G.
Pi, H.
Pieri, M.
Ranieri, R.
Sani, M.
Sfiligoi, I.
Sharma, V.
Simon, S.
Sudano, E.
Tadel, M.
Tu, Y.
Vartak, A.
Wasserbaech, S.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Yoo, J.
Barge, D.
Bellan, R.
Campagnari, C.
D’Alfonso, M.
Danielson, T.
Flowers, K.
Geffert, P.
George, C.
Incandela, J.
Justus, C.
Kalavase, P.
Koay, S. A.
Kovalskyi, D.
Krutelyov, V.
Lowette, S.
Mccoll, N.
Mullin, S. D.
Pavlunin, V.
Rebassoo, F.
Ribnik, J.
Richman, J.
Rossin, R.
Stuart, D.
To, W.
Vlimant, J. R.
West, C.
Apresyan, A.
Bornheim, A.
Bunn, J.
Chen, Y.
Di Marco, E.
Duarte, J.
Gataullin, M.
Ma, Y.
Mott, A.
Newman, H. B.
Rogan, C.
Timciuc, V.
Traczyk, P.
Veverka, J.
Wilkinson, R.
Yang, Y.
Zhu, R. Y.
Akgun, B.
Carroll, R.
Ferguson, T.
Iiyama, Y.
Jang, D. W.
Jun, S. Y.
Liu, Y. F.
Paulini, M.
Russ, J.
Vogel, H.
Vorobiev, I.
Cumalat, J. P.
Dinardo, M. E.
Drell, B. R.
Edelmaier, C. J.
Ford, W. T.
Gaz, A.
Heyburn, B.
Luiggi Lopez, E.
Nauenberg, U.
Smith, J. G.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Zang, S. L.
Agostino, L.
Alexander, J.
Chatterjee, A.
Eggert, N.
Gibbons, L. K.
Heltsley, B.
Hopkins, W.
Khukhunaishvili, A.
Kreis, B.
Mirman, N.
Nicolas Kaufman, G.
Patterson, J. R.
Puigh, D.
Ryd, A.
Salvati, E.
Sun, W.
Teo, W. D.
Thom, J.
Thompson, J.
Vaughan, J.
Weng, Y.
Winstrom, L.
Wittich, P.
Biselli, A.
Cirino, G.
Winn, D.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Anderson, J.
Apollinari, G.
Atac, M.
Bakken, J. A.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Bloch, I.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Chetluru, V.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cihangir, S.
Cooper, W.
Eartly, D. P.
Elvira, V. D.
Esen, S.
Fisk, I.
Freeman, J.
Gao, Y.
Gottschalk, E.
Green, D.
Gutsche, O.
Hanlon, J.
Harris, R. M.
Hirschauer, J.
Hooberman, B.
Jensen, H.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klima, B.
Kunori, S.
Kwan, S.
Leonidopoulos, C.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Marraffino, J. M.
Maruyama, S.
Mason, D.
McBride, P.
Miao, T.
Mishra, K.
Mrenna, S.
Musienko, Y.
Newman-Holmes, C.
O’Dell, V.
Pivarski, J.
Pordes, R.
Prokofyev, O.
Schwarz, T.
Sexton-Kennedy, E.
Sharma, S.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Tan, P.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Vidal, R.
Whitmore, J.
Wu, W.
Yang, F.
Yumiceva, F.
Yun, J. C.
Acosta, D.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Chen, M.
Das, S.
De Gruttola, M.
Di Giovanni, G. P.
Dobur, D.
Drozdetskiy, A.
Field, R. D.
Fisher, M.
Fu, Y.
Furic, I. K.
Gartner, J.
Goldberg, S.
Hugon, J.
Kim, B.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Kropivnitskaya, A.
Kypreos, T.
Low, J. F.
Matchev, K.
Milenovic, P.
Mitselmakher, G.
Muniz, L.
Park, M.
Remington, R.
Rinkevicius, A.
Schmitt, M.
Scurlock, B.
Sellers, P.
Skhirtladze, N.
Snowball, M.
Wang, D.
Yelton, J.
Zakaria, M.
Gaultney, V.
Lebolo, L. M.
Linn, S.
Markowitz, P.
Martinez, G.
Rodriguez, J. L.
Adams, T.
Askew, A.
Bochenek, J.
Chen, J.
Diamond, B.
Gleyzer, S. V.
Haas, J.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Jenkins, M.
Johnson, K. F.
Prosper, H.
Sekmen, S.
Veeraraghavan, V.
Weinberg, M.
Baarmand, M. M.
Dorney, B.
Hohlmann, M.
Kalakhety, H.
Vodopiyanov, I.
Adams, M. R.
Anghel, I. M.
Apanasevich, L.
Bai, Y.
Bazterra, V. E.
Betts, R. R.
Callner, J.
Cavanaugh, R.
Dragoiu, C.
Gauthier, L.
Gerber, C. E.
Hofman, D. J.
Khalatyan, S.
Kunde, G. J.
Lacroix, F.
Malek, M.
O’Brien, C.
Silkworth, C.
Silvestre, C.
Strom, D.
Varelas, N.
Akgun, U.
Albayrak, E. A.
Bilki, B.
Clarida, W.
Duru, F.
Griffiths, S.
Lae, C. K.
McCliment, E.
Merlo, J.-P.
Mermerkaya, H.
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Newsom, C. R.
Norbeck, E.
Olson, J.
Onel, Y.
Ozok, F.
Sen, S.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Yetkin, T.
Yi, K.
Barnett, B. A.
Blumenfeld, B.
Bolognesi, S.
Bonato, A.
Eskew, C.
Fehling, D.
Giurgiu, G.
Gritsan, A. V.
Guo, Z. J.
Hu, G.
Maksimovic, P.
Rappoccio, S.
Swartz, M.
Tran, N. V.
Whitbeck, A.
Baringer, P.
Bean, A.
Benelli, G.
Grachov, O.
Kenny Iii, R. P.
Murray, M.
Noonan, D.
Sanders, S.
Stringer, R.
Tinti, G.
Wood, J. S.
Zhukova, V.
Barfuss, A. F.
Bolton, T.
Chakaberia, I.
Ivanov, A.
Khalil, S.
Makouski, M.
Maravin, Y.
Shrestha, S.
Svintradze, I.
Gronberg, J.
Lange, D.
Wright, D.
Baden, A.
Boutemeur, M.
Calvert, B.
Eno, S. C.
Gomez, J. A.
Hadley, N. J.
Kellogg, R. G.
Kirn, M.
Kolberg, T.
Lu, Y.
Mignerey, A. C.
Peterman, A.
Rossato, K.
Rumerio, P.
Skuja, A.
Temple, J.
Tonjes, M. B.
Tonwar, S. C.
Twedt, E.
Alver, B.
Bauer, G.
Bendavid, J.
Busza, W.
Butz, E.
Cali, I. A.
Chan, M.
Dutta, V.
Gomez Ceballos, G.
Goncharov, M.
Hahn, K. A.
Harris, P.
Kim, Y.
Klute, M.
Lee, Y.-J.
Li, W.
Luckey, P. D.
Ma, T.
Nahn, S.
Paus, C.
Ralph, D.
Roland, C.
Roland, G.
Rudolph, M.
Stephans, G. S. F.
Stöckli, F.
Sumorok, K.
Sung, K.
Velicanu, D.
Wenger, E. A.
Wolf, R.
Wyslouch, B.
Xie, S.
Yang, M.
Yilmaz, Y.
Yoon, A. S.
Zanetti, M.
Cooper, S. I.
Cushman, P.
Dahmes, B.
De Benedetti, A.
Franzoni, G.
Gude, A.
Haupt, J.
Kao, S. C.
Klapoetke, K.
Kubota, Y.
Mans, J.
Pastika, N.
Rekovic, V.
Rusack, R.
Sasseville, M.
Singovsky, A.
Tambe, N.
Turkewitz, J.
Cremaldi, L. M.
Godang, R.
Kroeger, R.
Perera, L.
Rahmat, R.
Sanders, D. A.
Summers, D.
Avdeeva, E.
Bloom, K.
Bose, S.
Butt, J.
Claes, D. R.
Dominguez, A.
Eads, M.
Jindal, P.
Keller, J.
Kravchenko, I.
Lazo-Flores, J.
Malbouisson, H.
Malik, S.
Snow, G. R.
Baur, U.
Godshalk, A.
Iashvili, I.
Jain, S.
Kharchilava, A.
Kumar, A.
Shipkowski, S. P.
Smith, K.
Wan, Z.
Alverson, G.
Barberis, E.
Baumgartel, D.
Chasco, M.
Trocino, D.
Wood, D.
Zhang, J.
Anastassov, A.
Kubik, A.
Mucia, N.
Odell, N.
Ofierzynski, R. A.
Pollack, B.
Pozdnyakov, A.
Schmitt, M.
Stoynev, S.
Velasco, M.
Won, S.
Antonelli, L.
Berry, D.
Brinkerhoff, A.
Hildreth, M.
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Kolb, J.
Lannon, K.
Luo, W.
Lynch, S.
Marinelli, N.
Morse, D. M.
Pearson, T.
Ruchti, R.
Slaunwhite, J.
Valls, N.
Wayne, M.
Wolf, M.
Ziegler, J.
Bylsma, B.
Durkin, L. S.
Hill, C.
Killewald, P.
Kotov, K.
Ling, T. Y.
Rodenburg, M.
Vuosalo, C.
Williams, G.
Adam, N.
Berry, E.
Elmer, P.
Gerbaudo, D.
Halyo, V.
Hebda, P.
Hegeman, J.
Hunt, A.
Laird, E.
Lopes Pegna, D.
Lujan, P.
Marlow, D.
Medvedeva, T.
Mooney, M.
Olsen, J.
Piroué, P.
Quan, X.
Raval, A.
Saka, H.
Stickland, D.
Tully, C.
Werner, J. S.
Zuranski, A.
Acosta, J. G.
Huang, X. T.
Lopez, A.
Mendez, H.
Oliveros, S.
Ramirez Vargas, J. E.
Zatserklyaniy, A.
Alagoz, E.
Barnes, V. E.
Benedetti, D.
Bolla, G.
Borrello, L.
Bortoletto, D.
De Mattia, M.
Everett, A.
Gutay, L.
Hu, Z.
Jones, M.
Koybasi, O.
Kress, M.
Laasanen, A. T.
Leonardo, N.
Maroussov, V.
Merkel, P.
Miller, D. H.
Neumeister, N.
Shipsey, I.
Silvers, D.
Svyatkovskiy, A.
Vidal Marono, M.
Yoo, H. D.
Zablocki, J.
Zheng, Y.
Guragain, S.
Parashar, N.
Adair, A.
Boulahouache, C.
Cuplov, V.
Ecklund, K. M.
Geurts, F. J. M.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Zabel, J.
Betchart, B.
Bodek, A.
Chung, Y. S.
Covarelli, R.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Eshaq, Y.
Garcia-Bellido, A.
Goldenzweig, P.
Gotra, Y.
Han, J.
Harel, A.
Miner, D. C.
Petrillo, G.
Sakumoto, W.
Vishnevskiy, D.
Zielinski, M.
Bhatti, A.
Ciesielski, R.
Demortier, L.
Goulianos, K.
Lungu, G.
Malik, S.
Mesropian, C.
Arora, S.
Atramentov, O.
Barker, A.
Chou, J. P.
Contreras-Campana, C.
Contreras-Campana, E.
Duggan, D.
Ferencek, D.
Gershtein, Y.
Gray, R.
Halkiadakis, E.
Hidas, D.
Hits, D.
Lath, A.
Panwalkar, S.
Park, M.
Patel, R.
Richards, A.
Rose, K.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomas, S.
Cerizza, G.
Hollingsworth, M.
Spanier, S.
Yang, Z. C.
York, A.
Eusebi, R.
Flanagan, W.
Gilmore, J.
Kamon, T.
Khotilovich, V.
Montalvo, R.
Osipenkov, I.
Pakhotin, Y.
Perloff, A.
Roe, J.
Safonov, A.
Sakuma, T.
Sengupta, S.
Suarez, I.
Tatarinov, A.
Toback, D.
Akchurin, N.
Bardak, C.
Damgov, J.
Dudero, P. R.
Jeong, C.
Kovitanggoon, K.
Lee, S. W.
Libeiro, T.
Mane, P.
Roh, Y.
Sill, A.
Volobouev, I.
Wigmans, R.
Yazgan, E.
Appelt, E.
Brownson, E.
Engh, D.
Florez, C.
Gabella, W.
Gurrola, A.
Issah, M.
Johns, W.
Johnston, C.
Kurt, P.
Maguire, C.
Melo, A.
Sheldon, P.
Snook, B.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Arenton, M. W.
Balazs, M.
Boutle, S.
Conetti, S.
Cox, B.
Francis, B.
Goadhouse, S.
Goodell, J.
Hirosky, R.
Ledovskoy, A.
Lin, C.
Neu, C.
Wood, J.
Yohay, R.
Gollapinni, S.
Harr, R.
Karchin, P. E.
Kottachchi Kankanamge Don, C.
Lamichhane, P.
Mattson, M.
Milstène, C.
Sakharov, A.
Anderson, M.
Bachtis, M.
Belknap, D.
Bellinger, J. N.
Bernardini, J.
Carlsmith, D.
Cepeda, M.
Dasu, S.
Efron, J.
Friis, E.
Gray, L.
Grogg, K. S.
Grothe, M.
Hall-Wilton, R.
Herndon, M.
Hervé, A.
Klabbers, P.
Klukas, J.
Lanaro, A.
Lazaridis, C.
Leonard, J.
Loveless, R.
Mohapatra, A.
Ojalvo, I.
Pierro, G. A.
Ross, I.
Savin, A.
Smith, W. H.
Swanson, J.
The CMS Collaboration
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. May 2012 72(5):1-26
Czasopismo naukowe
Tytuł :
J/ψ and ψ(2S) production in pp collisions at $ \sqrt {s} = 7{\text{Tev}} $
Autorzy :
Chatrchyan, S.
Khachatryan, V.
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Bergauer, T.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Fabjan, C.
Friedl, M.
Frühwirth, R.
Ghete, V. M.
Hammer, J.
Hoch, M.
Hörmann, N.
Hrubec, J.
Jeitler, M.
Kiesenhofer, W.
Krammer, M.
Liko, D.
Mikulec, I.
Pernicka, M.
Rahbaran, B.
Rohringer, H.
Schofbeck, R.
Strauss, J.
Taurok, A.
Teischinger, F.
Trauner, C.
Wagner, P.
Waltenberger, W.
Walzel, G.
Widl, E.
Wulz, C.-E.
Mossolov, V.
Shumeiko, N.
Suarez Gonzalez, J.
Bansal, S.
Benucci, L.
De Wolf, E. A.
Janssen, X.
Luyckx, S.
Maes, T.
Mucibello, L.
Ochesanu, S.
Roland, B.
Rougny, R.
Selvaggi, M.
Van Haevermaet, H.
Van Mechelen, P.
Van Remortel, N.
Blekman, F.
Blyweert, S.
D’Hondt, J.
Gonzalez Suarez, R.
Kalogeropoulos, A.
Maes, M.
Olbrechts, A.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Van Onsem, G. P.
Villella, I.
Charaf, O.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Dero, V.
Gay, A. P. R.
Hammad, G. H.
Hreus, T.
Léonard, A.
Marage, P. E.
Thomas, L.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Wickens, J.
Adler, V.
Beernaert, K.
Cimmino, A.
Costantini, S.
Grunewald, M.
Klein, B.
Lellouch, J.
Marinov, A.
Mccartin, J.
Ryckbosch, D.
Strobbe, N.
Thyssen, F.
Tytgat, M.
Vanelderen, L.
Verwilligen, P.
Walsh, S.
Zaganidis, N.
Basegmez, S.
Bruno, G.
Caudron, J.
Ceard, L.
Cortina Gil, E.
De Favereau De Jeneret, J.
Delaere, C.
Favart, D.
Forthomme, L.
Giammanco, A.
Grégoire, G.
Hollar, J.
Lemaitre, V.
Liao, J.
Militaru, O.
Nuttens, C.
Ovyn, S.
Pagano, D.
Pin, A.
Piotrzkowski, K.
Schul, N.
Beliy, N.
Caebergs, T.
Daubie, E.
Alves, G. A.
De Jesus Damiao, D.
Pol, M. E.
Souza, M. H. G.
Aldá Júnior, W. L.
Carvalho, W.
Custódio, A.
Da Costa, E. M.
De Oliveira Martins, C.
Fonseca De Souza, S.
Matos Figueiredo, D.
Mundim, L.
Nogima, H.
Oguri, V.
Prado, W. L.
Silva, Da
Santoro, A.
Silva Do Amaral, S. M.
Sznajder, A.
Anjos, T. S.
Bernardes, C. A.
Dias, F. A.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.
Lagana, C.
Marinho, F.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Darmenov, N.
Genchev, V.
Iaydjiev, P.
Piperov, S.
Rodozov, M.
Stoykova, S.
Sultanov, G.
Tcholakov, V.
Trayanov, R.
Vutova, M.
Dimitrov, A.
Hadjiiska, R.
Karadzhinova, A.
Kozhuharov, V.
Litov, L.
Mateev, M.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Bian, J. G.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Jiang, C. H.
Liang, D.
Liang, S.
Meng, X.
Tao, J.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, X.
Wang, Z.
Xiao, H.
Xu, M.
Zang, J.
Zhang, Z.
Ban, Y.
Guo, S.
Guo, Y.
Li, W.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Teng, H.
Zhu, B.
Zou, W.
Cabrera, A.
Moreno, B. Gomez
Rios, A. A. Ocampo
Oliveros, A. F. Osorio
Sanabria, J. C.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Plestina, R.
Polic, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Dzelalija, M.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Duric, S.
Kadija, K.
Luetic, J.
Morovic, S.
Attikis, A.
Galanti, M.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Assran, Y.
Kamel, A. Ellithi
Khalil, S.
Mahmoud, M. A.
Radi, A.
Hektor, A.
Kadastik, M.
Müntel, M.
Raidal, M.
Rebane, L.
Tiko, A.
Azzolini, V.
Eerola, P.
Fedi, G.
Voutilainen, M.
Czellar, S.
Härkönen, J.
Heikkinen, A.
Karimäki, V.
Kinnunen, R.
Kortelainen, M. J.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Luukka, P.
Mäenpää, T.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Tuovinen, E.
Ungaro, D.
Wendland, L.
Banzuzi, K.
Karjalainen, A.
Korpela, A.
Tuuva, T.
Sillou, D.
Besancon, M.
Choudhury, S.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Fabbro, B.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Jarry, P.
Locci, E.
Malcles, J.
Marionneau, M.
Millischer, L.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Shreyber, I.
Titov, M.
Baffioni, S.
Beaudette, F.
Benhabib, L.
Bianchini, L.
Bluj, M.
Broutin, C.
Busson, P.
Charlot, C.
Dahms, T.
Dobrzynski, L.
Elgammal, S.
Granier de Cassagnac, R.
Haguenauer, M.
Miné, P.
Mironov, C.
Ochando, C.
Paganini, P.
Sabes, D.
Salerno, R.
Sirois, Y.
Thiebaux, C.
Veelken, C.
Zabi, A.
Agram, J.-L.
Andrea, J.
Bloch, D.
Bodin, D.
Brom, J.-M.
Cardaci, M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Conte, E.
Drouhin, F.
Ferro, C.
Fontaine, J.-C.
Gelé, D.
Goerlach, U.
Greder, S.
Juillot, P.
Karim, M.
Le Bihan, A.-C.
Van Hove, P.
Fassi, F.
Mercier, D.
Baty, C.
Beauceron, S.
Beaupere, N.
Bedjidian, M.
Bondu, O.
Boudoul, G.
Boumediene, D.
Brun, H.
Chasserat, J.
Chierici, R.
Contardo, D.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Falkiewicz, A.
Fay, J.
Gascon, S.
Ille, B.
Kurca, T.
Le Grand, T.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Sordini, V.
Tosi, S.
Tschudi, Y.
Verdier, P.
Viret, S.
Lomidze, D.
Anagnostou, G.
Beranek, S.
Edelhoff, M.
Feld, L.
Heracleous, N.
Hindrichs, O.
Jussen, R.
Klein, K.
Merz, J.
Ostapchuk, A.
Perieanu, A.
Raupach, F.
Sammet, J.
Schael, S.
Sprenger, D.
Weber, H.
Weber, M.
Wittmer, B.
Zhukov, V.
Ata, M.
Dietz-Laursonn, E.
Erdmann, M.
Hebbeker, T.
Heidemann, C.
Hinzmann, A.
Hoepfner, K.
Klimkovich, T.
Klingebiel, D.
Kreuzer, P.
Lanske, D.
Lingemann, J.
Magass, C.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Papacz, P.
Pieta, H.
Reithler, H.
Schmitz, S. A.
Sonnenschein, L.
Steggemann, J.
Teyssier, D.
Bontenackels, M.
Cherepanov, V.
Davids, M.
Flügge, G.
Geenen, H.
Giffels, M.
Ahmad, W. Haj
Hoehle, F.
Kargoll, B.
Kress, T.
Kuessel, Y.
Linn, A.
Nowack, A.
Perchalla, L.
Pooth, O.
Rennefeld, J.
Sauerland, P.
Stahl, A.
Tornier, D.
Zoeller, M. H.
Martin, M. Aldaya
Behrenhoff, W.
Behrens, U.
Bergholz, M.
Bethani, A.
Borras, K.
Cakir, A.
Campbell, A.
Castro, E.
Dammann, D.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Flossdorf, A.
Flucke, G.
Geiser, A.
Hauk, J.
Jung, H.
Kasemann, M.
Katsas, P.
Kleinwort, C.
Kluge, H.
Knutsson, A.
Krämer, M.
Krücker, D.
Kuznetsova, E.
Lange, W.
Lohmann, W.
Lutz, B.
Mankel, R.
Marfin, I.
Marienfeld, M.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Meyer, A. B.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Naumann-Emme, S.
Olzem, J.
Petrukhin, A.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Rosin, M.
Schmidt, R.
Schoerner-Sadenius, T.
Sen, N.
Spiridonov, A.
Stein, M.
Tomaszewska, J.
Walsh, R.
Wissing, C.
Autermann, C.
Blobel, V.
Bobrovskyi, S.
Draeger, J.
Enderle, H.
Gebbert, U.
Görner, M.
Hermanns, T.
Kaschube, K.
Kaussen, G.
Kirschenmann, H.
Klanner, R.
Lange, J.
Mura, B.
Nowak, F.
Pietsch, N.
Sander, C.
Schettler, H.
Schleper, P.
Schlieckau, E.
Schröder, M.
Schum, T.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Thomsen, J.
Barth, C.
Bauer, J.
Berger, J.
Buege, V.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Dirkes, G.
Feindt, M.
Gruschke, J.
Guthoff, M.
Hackstein, C.
Hartmann, F.
Heinrich, M.
Held, H.
Hoffmann, K. H.
Honc, S.
Katkov, I.
Komaragiri, J. R.
Kuhr, T.
Martschei, D.
Mueller, S.
Müller, Th.
Niegel, M.
Oberst, O.
Oehler, A.
Ott, J.
Peiffer, T.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Ratnikov, F.
Ratnikova, N.
Renz, M.
Röcker, S.
Saout, C.
Scheurer, A.
Schieferdecker, P.
Schilling, F.-P.
Schmanau, M.
Schott, G.
Simonis, H. J.
Stober, F. M.
Troendle, D.
Wagner-Kuhr, J.
Weiler, T.
Zeise, M.
Ziebarth, E. B.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kesisoglou, S.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Manolakos, I.
Markou, A.
Markou, C.
Mavrommatis, C.
Ntomari, E.
Petrakou, E.
Gouskos, L.
Mertzimekis, T. J.
Panagiotou, A.
Saoulidou, N.
Stiliaris, E.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Kokkas, P.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Patras, V.
Triantis, F. A.
Aranyi, A.
Bencze, G.
Boldizsar, L.
Hajdu, C.
Hidas, P.
Horvath, D.
Kapusi, A.
Krajczar, K.
Sikler, F.
Veres, G. I.
Vesztergombi, G.
Beni, N.
Molnar, J.
Palinkas, J.
Szillasi, Z.
Veszpremi, V.
Karancsi, J.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Dhingra, N.
Gupta, R.
Jindal, M.
Kaur, M.
Kohli, J. M.
Mehta, M. Z.
Nishu, N.
Saini, L. K.
Sharma, A.
Singh, A. P.
Singh, J.
Singh, S. P.
Ahuja, S.
Choudhary, B. C.
Gupta, P.
Kumar, A.
Kumar, A.
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Ranjan, K.
Shivpuri, R. K.
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Dutta, S.
Gomber, B.
Jain, S.
Jain, S.
Khurana, R.
Sarkar, S.
Choudhury, R. K.
Dutta, D.
Kailas, S.
Kumar, V.
Mohanty, A. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Aziz, T.
Guchait, M.
Gurtu, A.
Maity, M.
Majumder, D.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mohanty, G. B.
Parida, B.
Saha, A.
Sudhakar, K.
Wickramage, N.
Banerjee, S.
Dugad, S.
Mondal, N. K.
Arfaei, H.
Bakhshiansohi, H.
Etesami, S. M.
Fahim, A.
Hashemi, M.
Hesari, H.
Jafari, A.
Khakzad, M.
Mohammadi, A.
Najafabadi, M. Mohammadi
Mehdiabadi, S. Paktinat
Safarzadeh, B.
Zeinali, M.
Abbrescia, M.
Barbone, L.
Calabria, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Fiore, L.
Iaselli, G.
Lusito, L.
Maggi, G.
Maggi, M.
Manna, N.
Marangelli, B.
My, S.
Nuzzo, S.
Pacifico, N.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Romano, F.
Selvaggi, G.
Silvestris, L.
Tupputi, S.
Zito, G.
Abbiendi, G.
Benvenuti, A. C.
Bonacorsi, D.
Braibant-Giacomelli, S.
Brigliadori, L.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fasanella, D.
Giacomelli, P.
Giunta, M.
Grandi, C.
Marcellini, S.
Masetti, G.
Meneghelli, M.
Montanari, A.
Navarria, F. L.
Odorici, F.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G.
Travaglini, R.
Albergo, S.
Cappello, G.
Chiorboli, M.
Costa, S.
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Focardi, E.
Frosali, S.
Gallo, E.
Gonzi, S.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Sguazzoni, G.
Tropiano, A.
Benussi, L.
Bianco, S.
Colafranceschi, S.
Fabbri, F.
Piccolo, D.
Fabbricatore, P.
Musenich, R.
Benaglia, A.
De Guio, F.
Di Matteo, L.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Malvezzi, S.
Martelli, A.
Massironi, A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
Redaelli, N.
Sala, S.
Tabarelli de Fatis, T.
Buontempo, S.
Montoya, C. A. Carrillo
Cavallo, N.
De Cosa, A.
Dogangun, O.
Fabozzi, F.
Iorio, A. O. M.
Lista, L.
Merola, M.
Paolucci, P.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bellan, P.
Bisello, D.
Branca, A.
Carlin, R.
Checchia, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Fanzago, F.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Gozzelino, A.
Lacaprara, S.
Lazzizzera, I.
Margoni, M.
Mazzucato, M.
Meneguzzo, A. T.
Nespolo, M.
Perrozzi, L.
Pozzobon, N.
Ronchese, P.
Simonetto, F.
Torassa, E.
Tosi, M.
Vanini, S.
Zotto, P.
Zumerle, G.
Baesso, P.
Berzano, U.
Ratti, S. P.
Riccardi, C.
Torre, P.
Vitulo, P.
Viviani, C.
Biasini, M.
Bilei, G. M.
Caponeri, B.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Lucaroni, A.
Mantovani, G.
Menichelli, M.
Nappi, A.
Romeo, F.
Santocchia, A.
Taroni, S.
Valdata, M.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bernardini, J.
Boccali, T.
Broccolo, G.
Castaldi, R.
D’Agnolo, R. T.
Dell’Orso, R.
Fiori, F.
Foà, L.
Giassi, A.
Kraan, A.
Ligabue, F.
Lomtadze, T.
Martini, L.
Messineo, A.
Palla, F.
Palmonari, F.
Rizzi, A.
Segneri, G.
Serban, A. T.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barone, L.
Cavallari, F.
Del Re, D.
Diemoz, M.
Franci, D.
Grassi, M.
Longo, E.
Meridiani, P.
Nourbakhsh, S.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Rahatlou, S.
Sigamani, M.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Biino, C.
Botta, C.
Cartiglia, N.
Castello, R.
Costa, M.
Demaria, N.
Graziano, A.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Musich, M.
Obertino, M. M.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Potenza, A.
Romero, A.
Ruspa, M.
Sacchi, R.
Sola, V.
Solano, A.
Staiano, A.
Pereira, A. Vilela
Belforte, S.
Cossutti, F.
Ricca, G. Della
Gobbo, B.
Marone, M.
Montanino, D.
Penzo, A.
Heo, S. G.
Nam, S. K.
Chang, S.
Chung, J.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, J. E.
Kong, D. J.
Park, H.
Ro, S. R.
Son, D. C.
Son, T.
Kim, J. Y.
Kim, Zero J.
Song, S.
Jo, H. Y.
Choi, S.
Gyun, D.
Hong, B.
Jo, M.
Kim, H.
Kim, T. J.
Lee, K. S.
Moon, D. H.
Park, S. K.
Seo, E.
Sim, K. S.
Choi, M.
Kang, S.
Kim, H.
Kim, J. H.
Park, C.
Park, I. C.
Park, S.
Ryu, G.
Cho, Y.
Choi, Y.
Choi, Y. K.
Goh, J.
Kim, M. S.
Lee, B.
Lee, J.
Lee, S.
Seo, H.
Yu, I.
Bilinskas, M. J.
Grigelionis, I.
Janulis, M.
Martisiute, D.
Petrov, P.
Polujanskas, M.
Sabonis, T.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
Heredia-de La Cruz, I.
Lopez-Fernandez, R.
Villalba, R. Magaña
Martínez-Ortega, J.
Sanchez-Hernandez, A.
Villasenor-Cendejas, L. M.
Moreno, S. Carrillo
Valencia, F. Vazquez
Ibarguen, H. A. Salazar
Linares, E. Casimiro
Pineda, A. Morelos
Reyes-Santos, M. A.
Krofcheck, D.
Tam, J.
Bell, A. J.
Butler, P. H.
Doesburg, R.
Silverwood, H.
Tambe, N.
Ahmad, M.
Asghar, M. I.
Hoorani, H. R.
Khalid, S.
Khan, W. A.
Khurshid, T.
Qazi, S.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Brona, G.
Cwiok, M.
Dominik, W.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Frueboes, T.
Gokieli, R.
Górski, M.
Kazana, M.
Nawrocki, K.
Romanowska-Rybinska, K.
Szleper, M.
Wrochna, G.
Zalewski, P.
Almeida, N.
Bargassa, P.
David, A.
Faccioli, P.
Ferreira Parracho, P. G.
Gallinaro, M.
Musella, P.
Nayak, A.
Pela, J.
Ribeiro, P. Q.
Seixas, J.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Belotelov, I.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavin, V.
Kozlov, G.
Lanev, A.
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Shmatov, S.
Smirnov, V.
Volodko, A.
Zarubin, A.
Evstyukhin, S.
Golovtsov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.
Levchenko, P.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Vavilov, S.
Vorobyev, A.
Vorobyev, An.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Matveev, V.
Pashenkov, A.
Toropin, A.
Troitsky, S.
Epshteyn, V.
Erofeeva, M.
Gavrilov, V.
Kaftanov, V.
Kossov, M.
Krokhotin, A.
Lychkovskaya, N.
Popov, V.
Safronov, G.
Semenov, S.
Stolin, V.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Dubinin, M.
Dudko, L.
Gribushin, A.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Markina, A.
Obraztsov, S.
Perfilov, M.
Petrushanko, S.
Sarycheva, L.
Savrin, V.
Snigirev, A.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Leonidov, A.
Mesyats, G.
Rusakov, S. V.
Vinogradov, A.
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Grishin, V.
Kachanov, V.
Konstantinov, D.
Korablev, A.
Krychkine, V.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Sobol, A.
Tourtchanovitch, L.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Adzic, P.
Djordjevic, M.
Ekmedzic, M.
Krpic, D.
Milosevic, J.
Aguilar-Benitez, M.
Alcaraz Maestre, J.
Arce, P.
Battilana, C.
Calvo, E.
Cerrada, M.
Chamizo Llatas, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Pardos, C. Diez
Vázquez, D. Domínguez
Bedoya, C. Fernandez
Ramos, J. P. Fernández
Ferrando, A.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Garcia-Abia, P.
Lopez, O. Gonzalez
Lopez, S. Goy
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Merino, G.
Pelayo, J. Puerta
Redondo, I.
Romero, L.
Santaolalla, J.
Soares, M. S.
Willmott, C.
Albajar, C.
Codispoti, G.
de Troconiz, J. F.
Cuevas, J.
Menendez, J. Fernandez
Folgueras, S.
Caballero, I. Gonzalez
Iglesias, L. Lloret
Garcia, J. M. Vizan
Cifuentes, J. A. Brochero
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Chuang, S. H.
Campderros, J. Duarte
Felcini, M.
Fernandez, M.
Gomez, G.
Sanchez, J. Gonzalez
Jorda, C.
Pardo, P. Lobelle
Virto, A. Lopez
Marco, J.
Marco, R.
Rivero, C. Martinez
Matorras, F.
Sanchez, F. J. Munoz
Gomez, J. Piedra
Rodrigo, T.
Rodríguez-Marrero, A. Y.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Sanudo, M. Sobron
Vila, I.
Cortabitarte, R. Vilar
Abbaneo, D.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bernet, C.
Bialas, W.
Bloch, P.
Bocci, A.
Breuker, H.
Bunkowski, K.
Camporesi, T.
Cerminara, G.
Christiansen, T.
Perez, J. A. Coarasa
Curé, B.
D’Enterria, D.
De Roeck, A.
Di Guida, S.
Dobson, M.
Dupont-Sagorin, N.
Elliott-Peisert, A.
Frisch, B.
Funk, W.
Gaddi, A.
Georgiou, G.
Gerwig, H.
Gigi, D.
Gill, K.
Giordano, D.
Glege, F.
Garrido, R. Gomez-Reino
Gouzevitch, M.
Govoni, P.
Gowdy, S.
Guida, R.
Guiducci, L.
Gundacker, S.
Hansen, M.
Hartl, C.
Harvey, J.
Hegeman, J.
Hegner, B.
Hoffmann, H. F.
Innocente, V.
Janot, P.
Kaadze, K.
Karavakis, E.
Lecoq, P.
Lenzi, P.
Lourenço, C.
Mäki, T.
Malberti, M.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Masetti, L.
Mavromanolakis, G.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moser, R.
Mozer, M. U.
Mulders, M.
Nesvold, E.
Nguyen, M.
Orimoto, T.
Orsini, L.
Cortezon, E. Palencia
Perez, E.
Petrilli, A.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Pimiä, M.
Piparo, D.
Polese, G.
Quertenmont, L.
Racz, A.
Reece, W.
Antunes, J. Rodrigues
Rolandi, G.
Rommerskirchen, T.
Rovelli, C.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Santanastasio, F.
Schafer, C.
Schwick, C.
Segoni, I.
Sharma, A.
Siegrist, P.
Silva, P.
Simon, M.
Sphicas, P.
Spiga, D.
Spiropulu, M.
Stoye, M.
Tsirou, A.
Vichoudis, P.
Wöhri, H. K.
Worm, S. D.
Zeuner, W. D.
Bertl, W.
Deiters, K.
Erdmann, W.
Gabathuler, K.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
König, S.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Meier, F.
Renker, D.
Rohe, T.
Sibille, J.
Bäni, L.
Bortignon, P.
Casal, B.
Chanon, N.
Chen, Z.
Cittolin, S.
Deisher, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Eugster, J.
Freudenreich, K.
Grab, C.
Lecomte, P.
Lustermann, W.
Marchica, C.
del Arbol, P. Martinez Ruiz
Milenovic, P.
Mohr, N.
Moortgat, F.
Nägeli, C.
Nef, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pape, L.
Pauss, F.
Peruzzi, M.
Ronga, F. J.
Rossini, M.
Sala, L.
Sanchez, A. K.
Sawley, M.-C.
Starodumov, A.
Stieger, B.
Takahashi, M.
Tauscher, L.
Thea, A.
Theofilatos, K.
Treille, D.
Urscheler, C.
Wallny, R.
Weber, M.
Wehrli, L.
Weng, J.
Aguilo, E.
Amsler, C.
Chiochia, V.
De Visscher, S.
Favaro, C.
Rikova, M. Ivova
Mejias, B. Millan
Otiougova, P.
Robmann, P.
Schmidt, A.
Snoek, H.
Verzetti, M.
Chang, Y. H.
Chen, K. H.
Kuo, C. M.
Li, S. W.
Lin, W.
Liu, Z. K.
Lu, Y. J.
Mekterovic, D.
Volpe, R.
Yu, S. S.
Bartalini, P.
Chang, P.
Chang, Y. H.
Chang, Y. W.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Dietz, C.
Grundler, U.
Hou, W.-S.
Hsiung, Y.
Kao, K. Y.
Lei, Y. J.
Lu, R.-S.
Shiu, J. G.
Tzeng, Y. M.
Wan, X.
Wang, M.
Adiguzel, A.
Bakirci, M. N.
Cerci, S.
Dozen, C.
Dumanoglu, I.
Eskut, E.
Girgis, S.
Gokbulut, G.
Hos, I.
Kangal, E. E.
Topaksu, A. Kayis
Onengut, G.
Ozdemir, K.
Ozturk, S.
Polatoz, A.
Sogut, K.
Cerci, D. Sunar
Tali, B.
Topakli, H.
Uzun, D.
Vergili, L. N.
Vergili, M.
Akin, I. V.
Aliev, T.
Bilin, B.
Bilmis, S.
Deniz, M.
Gamsizkan, H.
Guler, A. M.
Ocalan, K.
Ozpineci, A.
Serin, M.
Sever, R.
Surat, U. E.
Yalvac, M.
Yildirim, E.
Zeyrek, M.
Deliomeroglu, M.
Gülmez, E.
Isildak, B.
Kaya, M.
Kaya, O.
Özbek, M.
Ozkorucuklu, S.
Sonmez, N.
Levchuk, L.
Bostock, F.
Brooke, J. J.
Clement, E.
Cussans, D.
Frazier, R.
Goldstein, J.
Grimes, M.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Metson, S.
Newbold, D. M.
Nirunpong, K.
Poll, A.
Senkin, S.
Smith, V. J.
Basso, L.
Bell, K. W.
Belyaev, A.
Brew, C.
Brown, R. M.
Camanzi, B.
Cockerill, D. J. A.
Coughlan, J. A.
Harder, K.
Harper, S.
Jackson, J.
Kennedy, B. W.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Radburn-Smith, B. C.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Tomalin, I. R.
Womersley, W. J.
Bainbridge, R.
Ball, G.
Ballin, J.
Beuselinck, R.
Buchmuller, O.
Colling, D.
Cripps, N.
Cutajar, M.
Davies, G.
Negra, M. Della
Ferguson, W.
Fulcher, J.
Futyan, D.
Gilbert, A.
Bryer, A. Guneratne
Hall, G.
Hatherell, Z.
Hays, J.
Iles, G.
Jarvis, M.
Karapostoli, G.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Marrouche, J.
Mathias, B.
Nandi, R.
Nash, J.
Nikitenko, A.
Papageorgiou, A.
Pesaresi, M.
Petridis, K.
Pioppi, M.
Raymond, D. M.
Rogerson, S.
Rompotis, N.
Rose, A.
Ryan, M. J.
Seez, C.
Sharp, P.
Sparrow, A.
Tapper, A.
Tourneur, S.
Acosta, M. Vazquez
Virdee, T.
Wakefield, S.
Wardle, N.
Wardrope, D.
Whyntie, T.
Barrett, M.
Chadwick, M.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Leslie, D.
Martin, W.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Hatakeyama, K.
Liu, H.
Henderson, C.
Avetisyan, A.
Bose, T.
Jarrin, E. Carrera
Fantasia, C.
Heister, A.
John, J. St.
Lawson, P.
Lazic, D.
Rohlf, J.
Sperka, D.
Sulak, L.
Bhattacharya, S.
Cutts, D.
Ferapontov, A.
Heintz, U.
Jabeen, S.
Kukartsev, G.
Landsberg, G.
Luk, M.
Narain, M.
Nguyen, D.
Segala, M.
Sinthuprasith, T.
Speer, T.
Tsang, K. V.
Breedon, R.
Breto, G.
De La Barca Sanchez, M. Calderon
Chauhan, S.
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Dolen, J.
Erbacher, R.
Houtz, R.
Ko, W.
Kopecky, A.
Lander, R.
Liu, H.
Mall, O.
Maruyama, S.
Miceli, T.
Pellett, D.
Robles, J.
Rutherford, B.
Searle, M.
Smith, J.
Squires, M.
Tripathi, M.
Sierra, R. Vasquez
Andreev, V.
Arisaka, K.
Cline, D.
Cousins, R.
Duris, J.
Erhan, S.
Everaerts, P.
Farrell, C.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Jarvis, C.
Plager, C.
Rakness, G.
Schlein, P.
Tucker, J.
Valuev, V.
Babb, J.
Clare, R.
Ellison, J.
Gary, J. W.
Giordano, F.
Hanson, G.
Jeng, G. Y.
Kao, S. C.
Liu, H.
Long, O. R.
Luthra, A.
Nguyen, H.
Paramesvaran, S.
Sturdy, J.
Sumowidagdo, S.
Wilken, R.
Wimpenny, S.
Andrews, W.
Branson, J. G.
Cerati, G. B.
Evans, D.
Golf, F.
Holzner, A.
Lebourgeois, M.
Letts, J.
Mangano, B.
Padhi, S.
Palmer, C.
Petrucciani, G.
Pi, H.
Pieri, M.
Ranieri, R.
Sani, M.
Sharma, V.
Simon, S.
Sudano, E.
Tadel, M.
Tu, Y.
Vartak, A.
Wasserbaech, S.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Yoo, J.
Barge, D.
Bellan, R.
Campagnari, C.
D’Alfonso, M.
Danielson, T.
Flowers, K.
Geffert, P.
George, C.
Incandela, J.
Justus, C.
Kalavase, P.
Koay, S. A.
Kovalskyi, D.
Krutelyov, V.
Lowette, S.
Mccoll, N.
Mullin, S. D.
Pavlunin, V.
Rebassoo, F.
Ribnik, J.
Richman, J.
Rossin, R.
Stuart, D.
To, W.
Vlimant, J. R.
West, C.
Apresyan, A.
Bornheim, A.
Bunn, J.
Chen, Y.
Di Marco, E.
Duarte, J.
Gataullin, M.
Ma, Y.
Mott, A.
Newman, H. B.
Rogan, C.
Timciuc, V.
Traczyk, P.
Veverka, J.
Wilkinson, R.
Yang, Y.
Zhu, R. Y.
Akgun, B.
Carroll, R.
Ferguson, T.
Iiyama, Y.
Jang, D. W.
Jun, S. Y.
Liu, Y. F.
Paulini, M.
Russ, J.
Vogel, H.
Vorobiev, I.
Cumalat, J. P.
Dinardo, M. E.
Drell, B. R.
Edelmaier, C. J.
Ford, W. T.
Gaz, A.
Heyburn, B.
Lopez, E. Luiggi
Nauenberg, U.
Smith, J. G.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Zang, S. L.
Agostino, L.
Alexander, J.
Chatterjee, A.
Eggert, N.
Gibbons, L. K.
Heltsley, B.
Hopkins, W.
Khukhunaishvili, A.
Kreis, B.
Kaufman, G. Nicolas
Patterson, J. R.
Puigh, D.
Ryd, A.
Salvati, E.
Shi, X.
Sun, W.
Teo, W. D.
Thom, J.
Thompson, J.
Vaughan, J.
Weng, Y.
Winstrom, L.
Wittich, P.
Biselli, A.
Cirino, G.
Winn, D.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Anderson, J.
Apollinari, G.
Atac, M.
Bakken, J. A.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Bloch, I.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Chetluru, V.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cihangir, S.
Cooper, W.
Eartly, D. P.
Elvira, V. D.
Esen, S.
Fisk, I.
Freeman, J.
Gao, Y.
Gottschalk, E.
Green, D.
Gutsche, O.
Hanlon, J.
Harris, R. M.
Hirschauer, J.
Hooberman, B.
Jensen, H.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klima, B.
Kousouris, K.
Kunori, S.
Kwan, S.
Leonidopoulos, C.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Marraffino, J. M.
Mason, D.
McBride, P.
Miao, T.
Mishra, K.
Mrenna, S.
Musienko, Y.
Newman-Holmes, C.
O’Dell, V.
Pivarski, J.
Pordes, R.
Prokofyev, O.
Schwarz, T.
Sexton-Kennedy, E.
Sharma, S.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Tan, P.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Vidal, R.
Whitmore, J.
Wu, W.
Yang, F.
Yumiceva, F.
Yun, J. C.
Acosta, D.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Chen, M.
Das, S.
De Gruttola, M.
Di Giovanni, G. P.
Dobur, D.
Drozdetskiy, A.
Field, R. D.
Fisher, M.
Fu, Y.
Furic, I. K.
Gartner, J.
Goldberg, S.
Hugon, J.
Kim, B.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Kropivnitskaya, A.
Kypreos, T.
Low, J. F.
Matchev, K.
Mitselmakher, G.
Muniz, L.
Myeonghun, P.
Remington, R.
Rinkevicius, A.
Schmitt, M.
Scurlock, B.
Sellers, P.
Skhirtladze, N.
Snowball, M.
Wang, D.
Yelton, J.
Zakaria, M.
Gaultney, V.
Lebolo, L. M.
Linn, S.
Markowitz, P.
Martinez, G.
Rodriguez, J. L.
Adams, T.
Askew, A.
Bochenek, J.
Chen, J.
Diamond, B.
Gleyzer, S. V.
Haas, J.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Jenkins, M.
Johnson, K. F.
Prosper, H.
Sekmen, S.
Veeraraghavan, V.
Baarmand, M. M.
Dorney, B.
Hohlmann, M.
Kalakhety, H.
Vodopiyanov, I.
Adams, M. R.
Anghel, I. M.
Apanasevich, L.
Bai, Y.
Bazterra, V. E.
Betts, R. R.
Callner, J.
Cavanaugh, R.
Dragoiu, C.
Gauthier, L.
Gerber, C. E.
Hofman, D. J.
Khalatyan, S.
Kunde, G. J.
Lacroix, F.
Malek, M.
O’Brien, C.
Silkworth, C.
Silvestre, C.
Strom, D.
Varelas, N.
Akgun, U.
Albayrak, E. A.
Bilki, B.
Clarida, W.
Duru, F.
Griffiths, S.
Lae, C. K.
McCliment, E.
Merlo, J.-P.
Mermerkaya, H.
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Newsom, C. R.
Norbeck, E.
Olson, J.
Onel, Y.
Ozok, F.
Sen, S.
Wetzel, J.
Yetkin, T.
Yi, K.
Barnett, B. A.
Blumenfeld, B.
Bolognesi, S.
Bonato, A.
Eskew, C.
Fehling, D.
Giurgiu, G.
Gritsan, A. V.
Guo, Z. J.
Hu, G.
Maksimovic, P.
Rappoccio, S.
Swartz, M.
Tran, N. V.
Whitbeck, A.
Baringer, P.
Bean, A.
Benelli, G.
Grachov, O.
Kenny, III, R. P.
Murray, M.
Noonan, D.
Sanders, S.
Stringer, R.
Wood, J. S.
Zhukova, V.
Barfuss, A. F.
Bolton, T.
Chakaberia, I.
Ivanov, A.
Khalil, S.
Makouski, M.
Maravin, Y.
Shrestha, S.
Svintradze, I.
Gronberg, J.
Lange, D.
Wright, D.
Baden, A.
Boutemeur, M.
Eno, S. C.
Gomez, J. A.
Hadley, N. J.
Kellogg, R. G.
Kirn, M.
Lu, Y.
Mignerey, A. C.
Rossato, K.
Rumerio, P.
Skuja, A.
Temple, J.
Tonjes, M. B.
Tonwar, S. C.
Twedt, E.
Alver, B.
Bauer, G.
Bendavid, J.
Busza, W.
Butz, E.
Cali, I. A.
Chan, M.
Dutta, V.
Ceballos, G. Gomez
Goncharov, M.
Hahn, K. A.
Harris, P.
Kim, Y.
Klute, M.
Lee, Y.-J.
Li, W.
Luckey, P. D.
Ma, T.
Nahn, S.
Paus, C.
Ralph, D.
Roland, C.
Roland, G.
Rudolph, M.
Stephans, G. S. F.
Stöckli, F.
Sumorok, K.
Sung, K.
Velicanu, D.
Wenger, E. A.
Wolf, R.
Wyslouch, B.
Xie, S.
Yang, M.
Yilmaz, Y.
Yoon, A. S.
Zanetti, M.
Cooper, S. I.
Cushman, P.
Dahmes, B.
De Benedetti, A.
Franzoni, G.
Gude, A.
Haupt, J.
Klapoetke, K.
Kubota, Y.
Mans, J.
Pastika, N.
Rekovic, V.
Rusack, R.
Sasseville, M.
Singovsky, A.
Turkewitz, J.
Cremaldi, L. M.
Godang, R.
Kroeger, R.
Perera, L.
Rahmat, R.
Sanders, D. A.
Summers, D.
Avdeeva, E.
Bloom, K.
Bose, S.
Butt, J.
Claes, D. R.
Dominguez, A.
Eads, M.
Jindal, P.
Keller, J.
Kravchenko, I.
Lazo-Flores, J.
Malbouisson, H.
Malik, S.
Snow, G. R.
Baur, U.
Godshalk, A.
Iashvili, I.
Jain, S.
Kharchilava, A.
Kumar, A.
Smith, K.
Wan, Z.
Alverson, G.
Barberis, E.
Baumgartel, D.
Chasco, M.
Reucroft, S.
Trocino, D.
Wood, D.
Zhang, J.
Anastassov, A.
Kubik, A.
Mucia, N.
Odell, N.
Ofierzynski, R. A.
Pollack, B.
Pozdnyakov, A.
Schmitt, M.
Stoynev, S.
Velasco, M.
Won, S.
Antonelli, L.
Berry, D.
Brinkerhoff, A.
Hildreth, M.
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Kolb, J.
Kolberg, T.
Lannon, K.
Luo, W.
Lynch, S.
Marinelli, N.
Morse, D. M.
Pearson, T.
Ruchti, R.
Slaunwhite, J.
Valls, N.
Wayne, M.
Ziegler, J.
Bylsma, B.
Durkin, L. S.
Hill, C.
Killewald, P.
Kotov, K.
Ling, T. Y.
Rodenburg, M.
Vuosalo, C.
Williams, G.
Adam, N.
Berry, E.
Elmer, P.
Gerbaudo, D.
Halyo, V.
Hebda, P.
Hunt, A.
Laird, E.
Pegna, D. Lopes
Lujan, P.
Marlow, D.
Medvedeva, T.
Mooney, M.
Olsen, J.
Piroué, P.
Quan, X.
Raval, A.
Saka, H.
Stickland, D.
Tully, C.
Werner, J. S.
Zuranski, A.
Acosta, J. G.
Huang, X. T.
Lopez, A.
Mendez, H.
Oliveros, S.
Vargas, J. E. Ramirez
Zatserklyaniy, A.
Alagoz, E.
Barnes, V. E.
Benedetti, D.
Bolla, G.
Borrello, L.
Bortoletto, D.
De Mattia, M.
Everett, A.
Gutay, L.
Hu, Z.
Jones, M.
Koybasi, O.
Kress, M.
Laasanen, A. T.
Leonardo, N.
Maroussov, V.
Merkel, P.
Miller, D. H.
Neumeister, N.
Shipsey, I.
Silvers, D.
Svyatkovskiy, A.
Marono, M. Vidal
Yoo, H. D.
Zablocki, J.
Zheng, Y.
Guragain, S.
Parashar, N.
Adair, A.
Boulahouache, C.
Cuplov, V.
Ecklund, K. M.
Geurts, F. J. M.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Zabel, J.
Betchart, B.
Bodek, A.
Chung, Y. S.
Covarelli, R.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Eshaq, Y.
Flacher, H.
Garcia-Bellido, A.
Goldenzweig, P.
Gotra, Y.
Han, J.
Harel, A.
Miner, D. C.
Petrillo, G.
Sakumoto, W.
Vishnevskiy, D.
Zielinski, M.
Bhatti, A.
Ciesielski, R.
Demortier, L.
Goulianos, K.
Lungu, G.
Malik, S.
Mesropian, C.
Arora, S.
Atramentov, O.
Barker, A.
Chou, J. P.
Contreras-Campana, C.
Contreras-Campana, E.
Duggan, D.
Ferencek, D.
Gershtein, Y.
Gray, R.
Halkiadakis, E.
Hidas, D.
Hits, D.
Lath, A.
Panwalkar, S.
Park, M.
Patel, R.
Richards, A.
Rose, K.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomas, S.
Cerizza, G.
Hollingsworth, M.
Spanier, S.
Yang, Z. C.
York, A.
Eusebi, R.
Flanagan, W.
Gilmore, J.
Gurrola, A.
Kamon, T.
Khotilovich, V.
Montalvo, R.
Osipenkov, I.
Pakhotin, Y.
Perloff, A.
Roe, J.
Safonov, A.
Sengupta, S.
Suarez, I.
Tatarinov, A.
Toback, D.
Akchurin, N.
Bardak, C.
Damgov, J.
Dudero, P. R.
Jeong, C.
Kovitanggoon, K.
Lee, S. W.
Libeiro, T.
Mane, P.
Roh, Y.
Sill, A.
Volobouev, I.
Wigmans, R.
Yazgan, E.
Appelt, E.
Brownson, E.
Engh, D.
Florez, C.
Gabella, W.
Issah, M.
Johns, W.
Johnston, C.
Kurt, P.
Maguire, C.
Melo, A.
Sheldon, P.
Snook, B.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Arenton, M. W.
Balazs, M.
Boutle, S.
Conetti, S.
Cox, B.
Francis, B.
Goadhouse, S.
Goodell, J.
Hirosky, R.
Ledovskoy, A.
Lin, C.
Neu, C.
Wood, J.
Yohay, R.
Gollapinni, S.
Harr, R.
Karchin, P. E.
Kottachchi Kankanamge Don, C.
Lamichhane, P.
Mattson, M.
Milstène, C.
Sakharov, A.
Anderson, M.
Bachtis, M.
Belknap, D.
Bellinger, J. N.
Carlsmith, D.
Cepeda, M.
Dasu, S.
Efron, J.
Friis, E.
Gray, L.
Grogg, K. S.
Grothe, M.
Hall-Wilton, R.
Herndon, M.
Hervè, A.
Klabbers, P.
Klukas, J.
Lanaro, A.
Lazaridis, C.
Leonard, J.
Loveless, R.
Mohapatra, A.
Ojalvo, I.
Parker, W.
Pierro, G. A.
Ross, I.
Savin, A.
Smith, W. H.
Swanson, J.
Weinberg, M.
The CMS collaboration
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of High Energy Physics. February 2012 2012(2):1-46
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurement of the production cross section for pairs of isolated photons in pp collisions at $ \sqrt {s} = 7\;TeV $
Autorzy :
Chatrchyan, S.
Khachatryan, V.
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Bergauer, T.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Fabjan, C.
Friedl, M.
Frühwirth, R.
Ghete, V. M.
Hammer, J.
Hoch, M.
Hörmann, N.
Hrubec, J.
Jeitler, M.
Kiesenhofer, W.
Knapitsch, A.
Krammer, M.
Liko, D.
Mikulec, I.
Pernicka, M.
Rahbaran, B.
Rohringer, H.
Schöfbeck, R.
Strauss, J.
Taurok, A.
Teischinger, F.
Trauner, C.
Wagner, P.
Waltenberger, W.
Walzel, G.
Widl, E.
Wulz, C.-E.
Mossolov, V.
Shumeiko, N.
Gonzalez, J. Suarez
Bansal, S.
Benucci, L.
Cornelis, T.
De Wolf, E. A.
Janssen, X.
Luyckx, S.
Maes, T.
Mucibello, L.
Ochesanu, S.
Roland, B.
Rougny, R.
Selvaggi, M.
Van Haevermaet, H.
Van Mechelen, P.
Van Remortel, N.
Van Spilbeeck, A.
Blekman, F.
Blyweert, S.
D’Hondt, J.
Suarez, R. Gonzalez
Kalogeropoulos, A.
Maes, M.
Olbrechts, A.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Van Onsem, G. P.
Villella, I.
Charaf, O.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Dero, V.
Gay, A. P. R.
Hammad, G. H.
Hreus, T.
Léonard, A.
Marage, P. E.
Thomas, L.
Velde, C. Vander
Vanlaer, P.
Wickens, J.
Adler, V.
Beernaert, K.
Cimmino, A.
Costantini, S.
Grunewald, M.
Klein, B.
Lellouch, J.
Marinov, A.
Mccartin, J.
Rios, A. A. Ocampo
Ryckbosch, D.
Strobbe, N.
Thyssen, F.
Tytgat, M.
Vanelderen, L.
Verwilligen, P.
Walsh, S.
Zaganidis, N.
Basegmez, S.
Bruno, G.
Caudron, J.
Ceard, L.
De Favereau De Jeneret, J.
Delaere, C.
Favart, D.
Forthomme, L.
Giammanco, A.
Grégoire, G.
Hollar, J.
Lemaitre, V.
Liao, J.
Militaru, O.
Nuttens, C.
Pagano, D.
Pin, A.
Piotrzkowski, K.
Schul, N.
Beliy, N.
Caebergs, T.
Daubie, E.
Alves, G. A.
De Jesus Damiao, D.
Pol, M. E.
Souza, M. H. G.
Júnior, W. L. Aldá
Carvalho, W.
Custódio, A.
Da Costa, E. M.
De Oliveira Martins, C.
De Souza, S. Fonseca
Figueiredo, D. Matos
Mundim, L.
Nogima, H.
Oguri, V.
Prado Da Silva, W. L.
Santoro, A.
Silva Do Amaral, S. M.
Sznajder, A.
Anjos, T. S.
Bernardes, C. A.
Dias, F. A.
Tomei, T. R. Fernandez Perez
Gregores, E. M.
Lagana, C.
Marinho, F.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Darmenov, N.
Genchev, V.
Iaydjiev, P.
Piperov, S.
Rodozov, M.
Stoykova, S.
Sultanov, G.
Tcholakov, V.
Trayanov, R.
Vutova, M.
Dimitrov, A.
Hadjiiska, R.
Karadzhinova, A.
Kozhuharov, V.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Bian, J. G.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Jiang, C. H.
Liang, D.
Liang, S.
Meng, X.
Tao, J.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, X.
Wang, Z.
Xiao, H.
Xu, M.
Zang, J.
Zhang, Z.
Ban, Y.
Guo, S.
Guo, Y.
Li, W.
Liu, S.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Teng, H.
Wang, S.
Zhu, B.
Zou, W.
Cabrera, A.
Moreno, B. Gomez
Oliveros, A. F. Osorio
Sanabria, J. C.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Plestina, R.
Polic, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Dzelalija, M.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Duric, S.
Kadija, K.
Luetic, J.
Morovic, S.
Attikis, A.
Galanti, M.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Finger, M.
Finger, Jr, M.
Assran, Y.
Kamel, A. Ellithi
Khalil, S.
Mahmoud, M. A.
Radi, A.
Hektor, A.
Kadastik, M.
Müntel, M.
Raidal, M.
Rebane, L.
Tiko, A.
Azzolini, V.
Eerola, P.
Fedi, G.
Voutilainen, M.
Czellar, S.
Härkönen, J.
Heikkinen, A.
Karimäki, V.
Kinnunen, R.
Kortelainen, M. J.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Luukka, P.
Mäenpää, T.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Tuovinen, E.
Ungaro, D.
Wendland, L.
Banzuzi, K.
Korpela, A.
Tuuva, T.
Sillou, D.
Besancon, M.
Choudhury, S.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Fabbro, B.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Locci, E.
Malcles, J.
Marionneau, M.
Millischer, L.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Shreyber, I.
Titov, M.
Baffioni, S.
Beaudette, F.
Benhabib, L.
Bianchini, L.
Bluj, M.
Broutin, C.
Busson, P.
Charlot, C.
Daci, N.
Dahms, T.
Dobrzynski, L.
Elgammal, S.
de Cassagnac, R. Granier
Haguenauer, M.
Miné, P.
Mironov, C.
Ochando, C.
Paganini, P.
Sabes, D.
Salerno, R.
Sirois, Y.
Thiebaux, C.
Veelken, C.
Zabi, A.
Agram, J.-L.
Andrea, J.
Bloch, D.
Bodin, D.
Brom, J.-M.
Cardaci, M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Conte, E.
Drouhin, F.
Ferro, C.
Fontaine, J.-C.
Gelé, D.
Goerlach, U.
Greder, S.
Juillot, P.
Karim, M.
Le Bihan, A.-C.
Van Hove, P.
Fassi, F.
Mercier, D.
Baty, C.
Beauceron, S.
Beaupere, N.
Bedjidian, M.
Bondu, O.
Boudoul, G.
Boumediene, D.
Brun, H.
Chasserat, J.
Chierici, R.
Contardo, D.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Falkiewicz, A.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Kurca, T.
Le Grand, T.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Sordini, V.
Tosi, S.
Tschudi, Y.
Verdier, P.
Viret, S.
Lomidze, D.
Anagnostou, G.
Beranek, S.
Edelhoff, M.
Feld, L.
Heracleous, N.
Hindrichs, O.
Jussen, R.
Klein, K.
Merz, J.
Ostapchuk, A.
Perieanu, A.
Raupach, F.
Sammet, J.
Schael, S.
Sprenger, D.
Weber, H.
Wittmer, B.
Zhukov, V.
Ata, M.
Dietz-Laursonn, E.
Erdmann, M.
Hebbeker, T.
Heidemann, C.
Hoepfner, K.
Klimkovich, T.
Klingebiel, D.
Kreuzer, P.
Lanske, D.
Lingemann, J.
Magass, C.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Papacz, P.
Pieta, H.
Reithler, H.
Schmitz, S. A.
Sonnenschein, L.
Steggemann, J.
Teyssier, D.
Weber, M.
Bontenackels, M.
Cherepanov, V.
Davids, M.
Flügge, G.
Geenen, H.
Geisler, M.
Ahmad, W. Haj
Hoehle, F.
Kargoll, B.
Kress, T.
Kuessel, Y.
Linn, A.
Nowack, A.
Perchalla, L.
Pooth, O.
Rennefeld, J.
Sauerland, P.
Stahl, A.
Tornier, D.
Zoeller, M. H.
Martin, M. Aldaya
Behrenhoff, W.
Behrens, U.
Bergholz, M.
Bethani, A.
Borras, K.
Cakir, A.
Campbell, A.
Castro, E.
Dammann, D.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Flossdorf, A.
Flucke, G.
Geiser, A.
Hauk, J.
Jung, H.
Kasemann, M.
Katsas, P.
Kleinwort, C.
Kluge, H.
Knutsson, A.
Krämer, M.
Krücker, D.
Kuznetsova, E.
Lange, W.
Lohmann, W.
Lutz, B.
Mankel, R.
Marfin, I.
Marienfeld, M.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Meyer, A. B.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Naumann-Emme, S.
Olzem, J.
Petrukhin, A.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Cipriano, P. M. Ribeiro
Rosin, M.
Salfeld-Nebgen, J.
Schmidt, R.
Schoerner-Sadenius, T.
Sen, N.
Spiridonov, A.
Stein, M.
Tomaszewska, J.
Walsh, R.
Wissing, C.
Autermann, C.
Blobel, V.
Bobrovskyi, S.
Draeger, J.
Enderle, H.
Gebbert, U.
Görner, M.
Hermanns, T.
Kaschube, K.
Kaussen, G.
Kirschenmann, H.
Klanner, R.
Lange, J.
Mura, B.
Nowak, F.
Pietsch, N.
Sander, C.
Schettler, H.
Schleper, P.
Schlieckau, E.
Schröder, M.
Schum, T.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Thomsen, J.
Barth, C.
Berger, J.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Dirkes, G.
Feindt, M.
Gruschke, J.
Guthoff, M.
Hackstein, C.
Hartmann, F.
Heinrich, M.
Held, H.
Hoffmann, K. H.
Honc, S.
Katkov, I.
Komaragiri, J. R.
Kuhr, T.
Martschei, D.
Mueller, S.
Müller, Th.
Niegel, M.
Oberst, O.
Oehler, A.
Ott, J.
Peiffer, T.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Ratnikov, F.
Ratnikova, N.
Renz, M.
Röcker, S.
Saout, C.
Scheurer, A.
Schieferdecker, P.
Schilling, F.-P.
Schmanau, M.
Schott, G.
Simonis, H. J.
Stober, F. M.
Troendle, D.
Wagner-Kuhr, J.
Weiler, T.
Zeise, M.
Ziebarth, E. B.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kesisoglou, S.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Manolakos, I.
Markou, A.
Markou, C.
Mavrommatis, C.
Ntomari, E.
Petrakou, E.
Gouskos, L.
Mertzimekis, T. J.
Panagiotou, A.
Saoulidou, N.
Stiliaris, E.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Kokkas, P.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Patras, V.
Triantis, F. A.
Aranyi, A.
Bencze, G.
Boldizsar, L.
Hajdu, C.
Hidas, P.
Horvath, D.
Kapusi, A.
Krajczar, K.
Sikler, F.
Vesztergombi, G.
Beni, N.
Molnar, J.
Palinkas, J.
Szillasi, Z.
Veszpremi, V.
Karancsi, J.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Dhingra, N.
Gupta, R.
Jindal, M.
Kaur, M.
Kohli, J. M.
Mehta, M. Z.
Nishu, N.
Saini, L. K.
Sharma, A.
Singh, A. P.
Singh, J.
Singh, S. P.
Ahuja, S.
Choudhary, B. C.
Kumar, A.
Kumar, A.
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Ranjan, K.
Sharma, V.
Shivpuri, R. K.
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Dutta, S.
Gomber, B.
Jain, S.
Jain, S.
Khurana, R.
Sarkar, S.
Choudhury, R. K.
Dutta, D.
Kailas, S.
Kumar, V.
Mohanty, A. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Aziz, T.
Ganguly, S.
Guchait, M.
Gurtu, A.
Maity, M.
Majumder, D.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mohanty, G. B.
Parida, B.
Saha, A.
Sudhakar, K.
Wickramage, N.
Banerjee, S.
Dugad, S.
Mondal, N. K.
Arfaei, H.
Bakhshiansohi, H.
Etesami, S. M.
Fahim, A.
Hashemi, M.
Hesari, H.
Jafari, A.
Khakzad, M.
Mohammadi, A.
Najafabadi, M. Mohammadi
Mehdiabadi, S. Paktinat
Safarzadeh, B.
Zeinali, M.
Abbrescia, M.
Barbone, L.
Calabria, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Fiore, L.
Iaselli, G.
Lusito, L.
Maggi, G.
Maggi, M.
Manna, N.
Marangelli, B.
My, S.
Nuzzo, S.
Pacifico, N.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Romano, F.
Selvaggi, G.
Silvestris, L.
Tupputi, S.
Zito, G.
Abbiendi, G.
Benvenuti, A. C.
Bonacorsi, D.
Braibant-Giacomelli, S.
Brigliadori, L.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fasanella, D.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Marcellini, S.
Masetti, G.
Meneghelli, M.
Montanari, A.
Navarria, F. L.
Odorici, F.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G.
Travaglini, R.
Albergo, S.
Cappello, G.
Chiorboli, M.
Costa, S.
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Focardi, E.
Frosali, S.
Gallo, E.
Gonzi, S.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Sguazzoni, G.
Tropiano, A.
Benussi, L.
Bianco, S.
Colafranceschi, S.
Fabbri, F.
Piccolo, D.
Fabbricatore, P.
Musenich, R.
Benaglia, A.
De Guio, F.
Di Matteo, L.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Malvezzi, S.
Martelli, A.
Massironi, A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
Redaelli, N.
Sala, S.
de Fatis, T. Tabarelli
Buontempo, S.
Montoya, C. A. Carrillo
Cavallo, N.
De Cosa, A.
Dogangun, O.
Fabozzi, F.
Iorio, A. O. M.
Lista, L.
Merola, M.
Paolucci, P.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bellan, P.
Bisello, D.
Branca, A.
Carlin, R.
Checchia, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Fanzago, F.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Gozzelino, A.
Lacaprara, S.
Lazzizzera, I.
Margoni, M.
Mazzucato, M.
Meneguzzo, A. T.
Nespolo, M.
Perrozzi, L.
Pozzobon, N.
Ronchese, P.
Simonetto, F.
Torassa, E.
Tosi, M.
Vanini, S.
Zotto, P.
Zumerle, G.
Baesso, P.
Berzano, U.
Ratti, S. P.
Riccardi, C.
Torre, P.
Vitulo, P.
Viviani, C.
Biasini, M.
Bilei, G. M.
Caponeri, B.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Lucaroni, A.
Mantovani, G.
Menichelli, M.
Nappi, A.
Romeo, F.
Santocchia, A.
Taroni, S.
Valdata, M.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Boccali, T.
Broccolo, G.
Castaldi, R.
D’Agnolo, R. T.
Dell’Orso, R.
Fiori, F.
Foà, L.
Giassi, A.
Kraan, A.
Ligabue, F.
Lomtadze, T.
Martini, L.
Messineo, A.
Palla, F.
Palmonari, F.
Rizzi, A.
Segneri, G.
Serban, A. T.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barone, L.
Cavallari, F.
Del Re, D.
Diemoz, M.
Franci, D.
Grassi, M.
Longo, E.
Meridiani, P.
Nourbakhsh, S.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Rahatlou, S.
Sigamani, M.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Biino, C.
Botta, C.
Cartiglia, N.
Castello, R.
Costa, M.
Demaria, N.
Graziano, A.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Musich, M.
Obertino, M. M.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Potenza, A.
Romero, A.
Ruspa, M.
Sacchi, R.
Sola, V.
Solano, A.
Staiano, A.
Pereira, A. Vilela
Belforte, S.
Cossutti, F.
Ricca, G. Della
Gobbo, B.
Marone, M.
Montanino, D.
Penzo, A.
Heo, S. G.
Nam, S. K.
Chang, S.
Chung, J.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, J. E.
Kong, D. J.
Park, H.
Ro, S. R.
Son, D. C.
Son, T.
Kim, J. Y.
Kim, Zero J.
Song, S.
Jo, H. Y.
Choi, S.
Gyun, D.
Hong, B.
Jo, M.
Kim, H.
Kim, T. J.
Lee, K. S.
Moon, D. H.
Park, S. K.
Seo, E.
Sim, K. S.
Choi, M.
Kang, S.
Kim, H.
Kim, J. H.
Park, C.
Park, I. C.
Park, S.
Ryu, G.
Cho, Y.
Choi, Y.
Choi, Y. K.
Goh, J.
Kim, M. S.
Lee, B.
Lee, J.
Lee, S.
Seo, H.
Yu, I.
Bilinskas, M. J.
Grigelionis, I.
Janulis, M.
Martisiute, D.
Petrov, P.
Polujanskas, M.
Sabonis, T.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
La Cruz, I. Heredia-de
Lopez-Fernandez, R.
Villalba, R. Magaña
Martínez-Ortega, J.
Sánchez-Hernández, A.
Villasenor-Cendejas, L. M.
Moreno, S. Carrillo
Valencia, F. Vazquez
Ibarguen, H. A. Salazar
Linares, E. Casimiro
Pineda, A. Morelos
Reyes-Santos, M. A.
Krofcheck, D.
Bell, A. J.
Butler, P. H.
Doesburg, R.
Reucroft, S.
Silverwood, H.
Tambe, N.
Ahmad, M.
Asghar, M. I.
Hoorani, H. R.
Khalid, S.
Khan, W. A.
Khurshid, T.
Qazi, S.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Brona, G.
Cwiok, M.
Dominik, W.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Bialkowska, H.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Gokieli, R.
Górski, M.
Kazana, M.
Nawrocki, K.
Romanowska-Rybinska, K.
Szleper, M.
Wrochna, G.