Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Capparelli, S."" wg kryterium: Wszystkie pola


Tytuł :
On symplectic semifield spreads of PG ( 5 , q 2 ) , q even
Autorzy :
Capparelli, S.
Pepe, V.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Algebraic Combinatorics: An International Journal. September 2017 46(2):275-286
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The Rogers–Selberg recursions, the Gordon–Andrews identities and intertwining operators
Autorzy :
Capparelli, S.
Lepowsky, J.
Milas, A.
Pokaż więcej
Źródło :
The Ramanujan Journal: An International Journal Devoted to the Areas of Mathematics Influenced by Ramanujan. December 2006 12(3):379-397
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On symplectic semifield spreads of $$\hbox {PG}(5,q^2)$$ , q even.
Autorzy :
Capparelli, S.
Pepe, V.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Algebraic Combinatorics; Sep2017, Vol. 46 Issue 2, p275-286, 12p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On Some Representations of Twisted Affine Lie Algebras and Combinatorial Identities
Autorzy :
Capparelli, S.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Algebra; February 1, 1993, Vol. 154 Issue: 2 p335-355, 21p
Periodyk

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies