Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Capparelli, S."" wg kryterium: Wszystkie pola


Wyświetlanie 1-13 z 13
Tytuł :
Structure of certain level 2 standard modules for A5(2) and the Göllnitz-Gordon identities.
Autorzy :
Kanade, Shashank
Pokaż więcej
Źródło :
Ramanujan Journal; Apr2018, Vol. 45 Issue 3, p873-893, 21p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Character formulas for Feigin-Stoyanovsky's type subspaces of standard $\mathfrak{sl}(3, \mathbb{C})^{\widetilde{}}$-modules.
Autorzy :
Jerković, Miroslav
Pokaż więcej
Źródło :
Ramanujan Journal; Apr2012, Vol. 27 Issue 3, p357-376, 20p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Rademacher-type formulas for restricted partition and overpartition functions.
Autorzy :
Sills, Andrew
Pokaż więcej
Źródło :
Ramanujan Journal; Dec2010, Vol. 23 Issue 1-3, p253-264, 12p
Czasopismo naukowe
    Wyświetlanie 1-13 z 13

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies