Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Capparelli, S."" wg kryterium: Wszystkie pola


Wyświetlanie 1-8 z 8
Tytuł :
The Rogers–Selberg recursions, the Gordon–Andrews identities and intertwining operators
Autorzy :
Capparelli, S.
Lepowsky, J.
Milas, A.
Pokaż więcej
Źródło :
The Ramanujan Journal: An International Journal Devoted to the Areas of Mathematics Influenced by Ramanujan. December 2006 12(3):379-397
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Character formulas for Feigin-Stoyanovsky's type subspaces of standard $\mathfrak{sl}(3, \mathbb{C})^{\widetilde{}}$-modules.
Autorzy :
Jerković, Miroslav
Pokaż więcej
Źródło :
Ramanujan Journal; Apr2012, Vol. 27 Issue 3, p357-376, 20p
Czasopismo naukowe
    Wyświetlanie 1-8 z 8

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies