Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Carpenter, JS"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Penumbral imaging and functional outcome in patients with anterior circulation ischaemic stroke treated with endovascular thrombectomy versus medical therapy: a meta-analysis of individual patient-level data
Autorzy :
Berkhemer, Olvert A
Fransen, Puck SS
Beumer, Debbie
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van der Lugt, Aad
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Sajobi, T
Salluzzi, M
Wright, MR
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Montanera, WJ
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stewart, T
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Wong, JH
Mitha, AP
Morrish, WF
Eesa, M
Newcommon, NJ
Shuaib, A
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Williams, D
Thornton, J
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Daly, T
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
Murphy, S
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Weill, A
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Silver, FL
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Stewart, T
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Willinsky, RA
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Frei, DF
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Tampieri, D
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Dowlatshahi, D
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez- Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Santos, M
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Davis, Stephen M
Donnan, Geoffrey A
Campbell, Bruce CV
Mitchell, Peter J
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Saver, Jeffrey L
Goyal, Mayank
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jansen, Olav
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Devlin, T
Baxter, B
Hawk, H
Sapkota, B
Quarfordt, S
Sirelkhatim, A
Dellinger, C
Barton, K
Reddy, VK
Ducruet, A
Jadhav, A
Horev, A
Giurgiutiu, D-V
Totoraitis, V
Hammer, M
Jankowitz, B
Wechsler, L
Rocha, M
Gulati, D
Campbell, D
Star, M
Baxendell, L
Oakley, J
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Rontal, A
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Haussen, D
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henninger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Minhas, P
Al-Ajlan, F
Salluzzi, M
Zimmel, L
Patel, S
Eesa, M
Martí-Fàbregas, J
Jankowitz, B
Serena, J
Salvat-Plana, M
López-Cancio, E
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Raoult, Hélène
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Turjman, Francis
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Voguet, Charlotte
Coskun, Oguzhan
Guedin, Pierre
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Kazemi, Apolline
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Bonafé, Alain
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Muir, Keith W
White, Philip
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Lees, Kennedy R
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Campbell, Bruce C V
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology January 2019 18(1):46-55
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Imaging features and safety and efficacy of endovascular stroke treatment: a meta-analysis of individual patient-level data
Autorzy :
Berkhemer, Olvert A
Fransen, Puck SS
Beumer, Debbie
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van der Lugt, Aad
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Sajobi, T
Salluzzi, M
Wright, MR
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Montanera, WJ
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stewart, T
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Wong, JH
Mitha, AP
Morrish, WF
Eesa, M
Newcommon, NJ
Shuaib, A
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Williams, D
Thornton, J
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Daly, T
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
Murphy, S
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Weill, A
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Silver, FL
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Stewart, T
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Willinsky, RA
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Frei, DF
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Tampieri, D
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Dowlatshahi, D
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez-Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Santos, M
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Davis, Stephen M
Donnan, Geoffrey A
Campbell, Bruce CV
Mitchell, Peter J
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Saver, Jeffrey L
Goyal, Mayank
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jansen, Olav
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Devlin, T
Baxter, B
Hawk, H
Sapkota, B
Quarfordt, S
Sirelkhatim, A
Dellinger, C
Barton, K
Reddy, VK
Ducruet, A
Jadhav, A
Horev, A
Giurgiutiu, D-V
Totoraitis, V
Hammer, M
Jankowitz, B
Wechsler, L
Rocha, M
Gulati, D
Campbell, D
Star, M
Baxendell, L
Oakley, J
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Rontal, A
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Haussen, D
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henniger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Minhas, P
Al-Ajlan, F
Salluzzi, M
Zimmel, L
Patel, S
Eesa, M
Martí-Fàbregas, J
Jankowitz, B
Serena, J
Salvat-Plana, M
López-Cancio, E
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Raoult, Hélène
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Turjman, Francis
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Voguet, Charlotte
Coskun, Oguzhan
Guedin, Pierre
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Kazemi, Apolline
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Bonafé, Alain
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Muir, Keith W
White, Philip
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Lees, Kennedy R
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Román, Luis San
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology October 2018 17(10):895-904
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Effect of general anaesthesia on functional outcome in patients with anterior circulation ischaemic stroke having endovascular thrombectomy versus standard care: a meta-analysis of individual patient data
Autorzy :
Berkhemer, Olvert A
Fransen, Puck SS
Beumer, Debbie
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van der Lugt, Aad
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Sajobi, T
Salluzzi, M
Wright, MR
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Montanera, WJ
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stewart, T
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Wong, JH
Mitha, AP
Morrish, WF
Eesa, M
Newcommon, NJ
Shuaib, A
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Williams, D
Thornton, J
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Daly, T
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
Murphy, S
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Weill, A
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Silver, FL
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Stewart, T
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Willinsky, RA
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Frei, DF
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Tampieri, D
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Dowlatshahi, D
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez- Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Santos, M
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Davis, Stephen M
Donnan, Geoffrey A
Campbell, Bruce CV
Mitchell, Peter J
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Saver, Jeffrey L
Goyal, Mayank
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jansen, Olav
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Devlin, T
Baxter, B
Hawk, H
Sapkota, B
Quarfordt, S
Sirelkhatim, A
Dellinger, C
Barton, K
Reddy, VK
Ducruet, A
Jadhav, A
Horev, A
Giurgiutiu, D-V
Totoraitis, V
Hammer, M
Jankowitz, B
Wechsler, L
Rocha, M
Gulati, D
Campbell, D
Star, M
Baxendell, L
Oakley, J
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Rontal, A
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Haussen, D
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henninger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Minhas, P
Al-Ajlan, F
Salluzzi, M
Zimmel, L
Patel, S
Eesa, M
Martí-Fàbregas, J
Jankowitz, B
Serena, J
Salvat-Plana, M
López-Cancio, E
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Raoult, Hélène
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Turjman, Francis
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Voguet, Charlotte
Coskun, Oguzhan
Guedin, Pierre
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Kazemi, Apolline
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Bonafé, Alain
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Muir, Keith W
White, Philip
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Lees, Kennedy R
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Campbell, Bruce C V
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology January 2018 17(1):47-53
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Variations in the sleep–wake cycle from childhood to adulthood: chronobiological perspectives
Autorzy :
Carpenter JS
Robillard R
Hickie IB
Pokaż więcej
Źródło :
ChronoPhysiology and Therapy, Vol 2015, Iss default, Pp 37-49 (2015)
Temat :
Therapeutics. Pharmacology
RM1-950
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.dovepress.com/variations-in-the-sleepndashwake-cycle-from-childhood-to-adulthood-chr-peer-reviewed-article-CPT; https://doaj.org/toc/2230-2026
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/176944b5100246178e2fa08b7cdf6212
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Implementation of a pharmacogenomics consult service to support the INGENIOUS trial.
Autorzy :
Eadon, MT
Desta, Z
Levy, KD
Decker, BS
Pierson, RC
Pratt, VM
Callaghan, JT
Rosenman, MB
Carpenter, JS
Holmes, AM
McDonald, CA
Benson, EA
Patil, AS
Vuppalanchi, R
Gufford, BT
Dave, N
Robarge, JD
Hyder, MA
Haas, DM
Kreutz, RP
Pokaż więcej
Źródło :
Clinical Pharmacology & Therapeutics; Jul2016, Vol. 100 Issue 1, p63-66, 4p
Temat :
PHARMACOGENOMICS
INDIVIDUALIZED medicine
PHARMACOLOGY
MEDICAL genetics
BIOCHEMICAL genetics
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Laboratory and ambulatory evaluation of vasomotor symptom monitors from the Menopause Strategies Finding Lasting Answers for Symptoms and Health network.
Autorzy :
Carpenter JS
Newton KM
Sternfeld B
Joffe H
Reed SD
Ensrud KE
Milata JL
Carpenter, Janet S
Newton, Katherine M
Sternfeld, Barbara
Joffe, Hadine
Reed, Susan D
Ensrud, Kristine E
Milata, Jennifer L
Pokaż więcej
Źródło :
Menopause (10723714); 2012 Jun, Vol. 19 Issue 6, p664-671, 8p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Efficacy of escitalopram for hot flashes in healthy menopausal women: a randomized controlled trial.
Autorzy :
Freeman EW
Guthrie KA
Caan B
Sternfeld B
Cohen LS
Joffe H
Carpenter JS
Anderson GL
Larson JC
Ensrud KE
Reed SD
Newton KM
Sherman S
Sammel MD
LaCroix AZ
Freeman, Ellen W
Guthrie, Katherine A
Caan, Bette
Sternfeld, Barbara
Cohen, Lee S
Pokaż więcej
Źródło :
JAMA: Journal of the American Medical Association; 1/19/2011, Vol. 305 Issue 3, p267-274, 8p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Neurovascular changes measured by time-of-flight MR angiography in cholesterol-fed rabbits with cortical amyloid beta-peptide accumulation.
Autorzy :
Lemieux SK
Smith-Bell CA
Wells JR
Ezerioha NM
Carpenter JS
Sparks DL
Schreurs BG
Lemieux, Susan K
Smith-Bell, Carrie A
Wells, Jered R
Ezerioha, Nnadozie M
Carpenter, Jeffrey S
Sparks, D Larry
Schreurs, Bernard G
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Magnetic Resonance Imaging; Aug2010, Vol. 32 Issue 2, p306-314, 9p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Comparison of subjective and objective hot flash measures over time among breast cancer survivors initiating aromatase inhibitor therapy.
Autorzy :
Otte JL
Flockhart D
Hayes D
Storniolo AM
Stearns V
Schneider B
Henry NL
Azzouz F
Nguyen A
Lemler S
Hayden J
Jeter S
Wright L
Carpenter JS
Otte, Julie L
Flockhart, David
Hayes, Daniel
Storniolo, Anna Maria
Stearns, Vered
Schneider, Bryan
Pokaż więcej
Źródło :
Menopause (10723714); 2009 Jul-Aug, Vol. 16 Issue 4, p653-659, 7p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A review of music-based intervention reporting in pediatrics.
Autorzy :
Robb SL
Carpenter JS
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Health Psychology; May2009, Vol. 14 Issue 4, p490-501, 12p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Theories, models, and frameworks related to sleep-wake disturbances in the context of cancer.
Autorzy :
Otte JL
Carpenter JS
Pokaż więcej
Źródło :
Cancer Nursing; 2009 Mar-Apr, Vol. 32 Issue 2, p90-106, 17p
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies