Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Cattani, Carlo"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
New Type of Gegenbauer-Jacobi-Hermite Monogenic Polynomials and Associated Continuous Clifford Wavelet Transform: Some Monogenic Clifford Polynomials and Associated Wavelets.
Autorzy :
Arfaoui, Sabrine
Ben Mabrouk, Anouar
Cattani, Carlo
Pokaż więcej
Temat :
WAVELET transforms
POLYNOMIALS
IMAGE processing
THREE-dimensional imaging
MOTHERS
WAVELETS (Mathematics)
Źródło :
Acta Applicandae Mathematica; Dec2020, Vol. 170 Issue 1, p1-35, 35p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A collocation method via the quasi-affine biorthogonal systems for solving weakly singular type of Volterra-Fredholm integral equations
Autorzy :
Mohammad, Mutaz
Pokaż więcej
Źródło :
In New trends of numerical and analytical methods for engineering problems, Alexandria Engineering Journal August 2020 59(4):2181-2191
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies