Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Cecchi, A."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Age is negatively associated with upper limb recovery after conventional but not robotic rehabilitation in patients with stroke: a secondary analysis of a randomized-controlled trial
Autorzy :
Cecchi, FrancescaAff1, Aff2
Germanotta, Marco
Macchi, ClaudioAff1, Aff2
Montesano, Angelo
Galeri, Silvia
Diverio, Manuela
Falsini, Catiuscia
Martini, Monica
Mosca, Rita
Langone, Emanuele
Papadopoulou, Dionysia
Carrozza, Maria ChiaraAff3, Aff4
Aprile, Irene
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Neurology. :1-10
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Cerebello-thalamo-cortical network is intrinsically altered in essential tremor: evidence from a resting state functional MRI study
Autorzy :
Valentina Nicoletti
Paolo Cecchi
Ilaria Pesaresi
Daniela Frosini
Mirco Cosottini
Roberto Ceravolo
Pokaż więcej
Źródło :
Scientific Reports, Vol 10, Iss 1, Pp 1-8 (2020)
Temat :
Medicine
Science
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1038/s41598-020-73714-9; https://doaj.org/toc/2045-2322
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/fb0dbe1eb0eb4b5bbe5093474463089b
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Study of central exclusive production in proton-proton collisions at $$\sqrt{s} = 5.02$$ s=5.02 and 13TeV
Autorzy :
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
F. Ambrogi
T. Bergauer
J. Brandstetter
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
M. Flechl
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
I. Krätschmer
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
N. Rad
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
D. Spitzbart
W. Waltenberger
J. Wittmann
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Drugakov
V. Mossolov
J. Suarez Gonzalez
M. R. Darwish
E. A. De Wolf
D. Di Croce
X. Janssen
J. Lauwers
A. Lelek
M. Pieters
H. Rejeb Sfar
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E. S. Bols
S. S. Chhibra
J. D’Hondt
J. De Clercq
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
L. Moreels
Q. Python
K. Skovpen
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
I. Van Parijs
D. Beghin
B. Bilin
H. Brun
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
H. Delannoy
B. Dorney
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
J. Luetic
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
Q. Wang
T. Cornelis
D. Dobur
I. Khvastunov
C. Roskas
D. Trocino
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
N. Zaganidis
O. Bondu
G. Bruno
C. Caputo
P. David
C. Delaere
M. Delcourt
A. Giammanco
G. Krintiras
V. Lemaitre
A. Magitteri
K. Piotrzkowski
J. Prisciandaro
A. Saggio
M. Vidal Marono
P. Vischia
J. Zobec
F. L. Alves
G. A. Alves
G. Correia Silva
C. Hensel
A. Moraes
P. Rebello Teles
E. Belchior Batista Das Chagas
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
C. De Oliveira Martins
S. Fonseca De Souza
L. M. Huertas Guativa
H. Malbouisson
J. Martins
D. Matos Figueiredo
M. Medina Jaime
M. Melo De Almeida
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
W. L. Prado Da Silva
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
A. Sznajder
M. Thiel
E. J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
S. Ahuja
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
D. S. Lemos
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
A. Marinov
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
W. Fang
X. Gao
L. Yuan
Z. Hu
Y. Wang
M. Ahmad
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
C. H. Jiang
D. Leggat
H. Liao
Z. Liu
S. M. Shaheen
A. Spiezia
J. Tao
E. Yazgan
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. Ban
G. Chen
A. Levin
J. Li
L. Li
Q. Li
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
C. Avila
A. Cabrera
L. F. Chaparro Sierra
C. Florez
C. F. González Hernández
M. A. Segura Delgado
D. Giljanović
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
S. Ceci
D. Ferencek
K. Kadija
B. Mesic
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
E. Erodotou
A. Ioannou
M. Kolosova
S. Konstantinou
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
D. Tsiakkouri
M. Finger
A. Kveton
J. Tomsa
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
M. A. Mahmoud
Y. Mohammed
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
J. Pekkanen
M. Voutilainen
F. Garcia
J. Havukainen
J. K. Heikkilä
T. Järvinen
V. Karimäki
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
P. Luukka
T. Mäenpää
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
T. Tuuva
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
B. Fabbro
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
C. Leloup
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
C. Amendola
F. Beaudette
P. Busson
C. Charlot
B. Diab
R. Granier de Cassagnac
I. Kucher
A. Lobanov
C. Martin Perez
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
E. Conte
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
M. Jansová
A.-C. Le Bihan
N. Tonon
P. Van Hove
S. Gadrat
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
N. Chanon
R. Chierici
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
Sa. Jain
F. Lagarde
I. B. Laktineh
H. Lattaud
M. Lethuillier
L. Mirabito
S. Perries
V. Sordini
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
T. Toriashvili
Z. Tsamalaidze
C. Autermann
L. Feld
M. K. Kiesel
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
M. Preuten
M. P. Rauch
C. Schomakers
J. Schulz
M. Teroerde
B. Wittmer
A. Albert
M. Erdmann
S. Erdweg
T. Esch
B. Fischer
R. Fischer
S. Ghosh
T. Hebbeker
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
T. Quast
M. Radziej
Y. Rath
H. Reithler
M. Rieger
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
S. Thüer
S. Wiedenbeck
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
T. Müller
A. Nehrkorn
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
M. Aldaya Martin
C. Asawatangtrakuldee
P. Asmuss
I. Babounikau
H. Bakhshiansohi
K. Beernaert
O. Behnke
U. Behrens
A. Bermúdez Martínez
D. Bertsche
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
A. Campbell
A. Cardini
P. Connor
S. Consuegra Rodríguez
C. Contreras-Campana
V. Danilov
A. De Wit
M. M. Defranchis
C. Diez Pardos
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
D. Eckstein
T. Eichhorn
A. Elwood
E. Eren
E. Gallo
A. Geiser
J. M. Grados Luyando
A. Grohsjean
M. Guthoff
M. Haranko
A. Harb
N. Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
J. Keaveney
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
T. Lenz
J. Leonard
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
A. B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
G. Mittag
J. Mnich
A. Mussgiller
V. Myronenko
D. Pérez Adán
S. K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
A. Saibel
M. Savitskyi
V. Scheurer
P. Schütze
C. Schwanenberger
R. Shevchenko
A. Singh
H. Tholen
O. Turkot
A. Vagnerini
M. Van De Klundert
G. P. Van Onsem
R. Walsh
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
O. Zenaiev
R. Zlebcik
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
V. Blobel
T. Dreyer
A. Ebrahimi
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
D. Gonzalez
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
N. Kovalchuk
S. Kurz
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Malara
D. Marconi
J. Multhaup
M. Niedziela
C. E. N. Niemeyer
D. Nowatschin
A. Perieanu
A. Reimers
O. Rieger
C. Scharf
P. Schleper
S. Schumann
J. Schwandt
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
F. M. Stober
M. Stöver
B. Vormwald
I. Zoi
M. Akbiyik
C. Barth
M. Baselga
S. Baur
T. Berger
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
K. El Morabit
N. Faltermann
M. Giffels
P. Goldenzweig
A. Gottmann
M. A. Harrendorf
F. Hartmann
U. Husemann
S. Kudella
S. Mitra
M. U. Mozer
Th. Müller
M. Musich
A. Nürnberg
G. Quast
K. Rabbertz
M. Schröder
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
M. Weber
C. Wöhrmann
R. Wolf
G. Anagnostou
P. Asenov
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
G. Paspalaki
M. Diamantopoulou
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
A. Stakia
K. Theofilatos
K. Vellidis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
K. Manitara
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
F. A. Triantis
D. Tsitsonis
M. Bartók
M. Csanad
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
M. I. Nagy
G. Pasztor
O. Surányi
G. I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
T. Á. Vámi
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
A. Makovec
J. Molnar
Z. Szillasi
P. Raics
D. Teyssier
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. F. Csorgo
W. J. Metzger
F. Nemes
T. Novak
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
C. Kar
G. Kole
P. Mal
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
S. Roy Chowdhury
D. K. Sahoo
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
R. Chawla
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
M. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Lohan
M. Meena
K. Sandeep
S. Sharma
J. B. Singh
A. K. Virdi
G. Walia
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
M. Gola
S. Keshri
Ashok Kumar
S. Malhotra
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
Aashaq Shah
R. Sharma
R. Bhardwaj
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
U. Bhawandeep
D. Bhowmik
S. Dey
S. Dutta
M. Maity
K. Mondal
S. Nandan
A. Purohit
P. K. Rout
A. Roy
G. Saha
S. Sarkar
T. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
R. Chudasama
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
D. K. Mishra
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
M. A. Bhat
S. Dugad
G. B. Mohanty
N. Sur
RavindraKumar Verma
S. Banerjee
S. Chatterjee
P. Das
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
N. Sahoo
S. Sawant
S. Dube
V. Hegde
A. Kapoor
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
S. Chenarani
E. Eskandari Tadavani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Naseri
F. Rezaei Hosseinabadi
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
C. Calabria
A. Colaleo
D. Creanza
L. Cristella
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
L. Fiore
A. Gelmi
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
G. Miniello
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
R. Radogna
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
S. C. Ciocca
G. Codispoti
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
F. Fabbri
A. Fanfani
E. Fontanesi
P. Giacomelli
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Lo Meo
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
R. Ceccarelli
K. Chatterjee
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Meschini
S. Paoletti
L. Russo
G. Sguazzoni
D. Strom
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
F. Brivio
V. Ciriolo
S. Di Guida
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Fiorendi
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. Malberti
S. Malvezzi
D. Menasce
F. Monti
L. Moroni
G. Ortona
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
D. Zuolo
S. Buontempo
N. Cavallo
A. De Iorio
A. Di Crescenzo
F. Fabozzi
F. Fienga
G. Galati
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
E. Voevodina
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
A. Boletti
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
A. Gozzelino
S. Y. Hoh
P. Lujan
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
J. Pazzini
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
A. Tiko
M. Tosi
M. Zanetti
P. Zotto
G. Zumerle
A. Braghieri
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
M. Biasini
G. M. Bilei
C. Cecchi
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
R. Leonardi
E. Manoni
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
L. Borrello
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
G. Fedi
F. Fiori
L. Giannini
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
A. Rizzi
G. Rolandi
A. Scribano
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
B. Marzocchi
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
C. Biino
A. Cappati
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
A. Romero
M. Ruspa
R. Sacchi
R. Salvatico
K. Shchelina
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
F. Vazzoler
A. Zanetti
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
M. S. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
S. Sekmen
D. C. Son
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
G. Oh
B. Francois
T. J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
D. Gyun
S. Ha
B. Hong
K. Lee
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
Y. Roh
J. Goh
H. S. Kim
J. Almond
J. H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. Kim
J. S. Kim
H. Lee
S. Lee
K. Nam
S. B. Oh
B. C. Radburn-Smith
S. h. Seo
U. K. Yang
H. D. Yoo
I. Yoon
G. B. Yu
D. Jeon
J. H. Kim
J. S. H. Lee
I. C. Park
I. Watson
Y. Choi
C. Hwang
Y. Jeong
Y. Lee
I. Yu
V. Veckalns
V. Dudenas
A. Juodagalvis
J. Vaitkus
Z. A. Ibrahim
F. Mohamad Idris
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
J. A. Murillo Quijada
L. Valencia Palomo
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
M. Ramirez-Garcia
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
N. Raicevic
D. Krofcheck
S. Bheesette
P. H. Butler
A. Ahmad
Q. Hassan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Misiura
M. Olszewski
A. Pyskir
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
A. Di Francesco
P. Faccioli
B. Galinhas
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
J. Seixas
G. Strong
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
P. Bunin
M. Gavrilenko
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavine
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
P. Moisenz
V. Palichik
V. Perelygin
M. Savina
S. Shmatov
S. Shulha
N. Skatchkov
V. Smirnov
N. Voytishin
A. Zarubin
L. Chtchipounov
V. Golovtsov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
P. Levchenko
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
A. Nikitenko
V. Popov
I. Pozdnyakov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
M. Chadeeva
D. Philippov
E. Popova
V. Rusinov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
A. Ershov
A. Gribushin
L. Khein
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
O. Lukina
S. Obraztsov
S. Petrushanko
V. Savrin
A. Snigirev
A. Barnyakov
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
S. Bitioukov
V. Kachanov
D. Konstantinov
P. Mandrik
V. Petrov
R. Ryutin
S. Slabospitskii
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
A. Iuzhakov
V. Okhotnikov
V. Borchsh
V. Ivanchenko
E. Tcherniaev
P. Adzic
P. Cirkovic
D. Devetak
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Stojanovic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
J. A. Brochero Cifuentes
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
C. Fernandez Bedoya
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
D. Moran
Á. Navarro Tobar
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
M. S. Soares
A. Triossi
C. Willmott
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
J. R. González Fernández
E. Palencia Cortezon
V. Rodríguez Bouza
S. Sanchez Cruz
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
N. Trevisani
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
D. U. J. Sonnadara
W. G. D. Dharmaratna
N. Wickramage
D. Abbaneo
B. Akgun
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
E. Bossini
C. Botta
E. Brondolin
T. Camporesi
A. Caratelli
G. Cerminara
E. Chapon
G. Cucciati
D. d’Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
V. Daponte
A. David
A. De Roeck
N. Deelen
M. Deile
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
F. Fallavollita
D. Fasanella
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
A. Gilbert
K. Gill
F. Glege
M. Gruchala
M. Guilbaud
D. Gulhan
J. Hegeman
C. Heidegger
Y. Iiyama
V. Innocente
A. Jafari
P. Janot
O. Karacheban
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Krammer
C. Lange
P. Lecoq
C. Lourenço
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Massironi
F. Meijers
J. A. Merlin
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
J. Ngadiuba
S. Nourbakhsh
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
F. M. Pitters
M. Quinto
D. Rabady
A. Racz
M. Rovere
H. Sakulin
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
J. Steggemann
V. R. Tavolaro
D. Treille
A. Tsirou
A. Vartak
M. Verzetti
W. D. Zeuner
L. Caminada
K. Deiters
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
S. A. Wiederkehr
M. Backhaus
P. Berger
N. Chernyavskaya
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
T. Klijnsma
W. Lustermann
R. A. Manzoni
M. Marionneau
M. T. Meinhard
F. Micheli
P. Musella
F. Nessi-Tedaldi
F. Pauss
G. Perrin
L. Perrozzi
S. Pigazzini
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
L. Shchutska
M. L. Vesterbacka Olsson
R. Wallny
D. H. Zhu
T. K. Aarrestad
C. Amsler
D. Brzhechko
M. F. Canelli
A. De Cosa
R. Del Burgo
S. Donato
C. Galloni
B. Kilminster
S. Leontsinis
V. M. Mikuni
I. Neutelings
G. Rauco
P. Robmann
D. Salerno
K. Schweiger
C. Seitz
Y. Takahashi
S. Wertz
A. Zucchetta
T. H. Doan
C. M. Kuo
W. Lin
S. S. Yu
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
B. Asavapibhop
N. Srimanobhas
N. Suwonjandee
M. N. Bakirci
A. Bat
F. Boran
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
C. Dozen
I. Dumanoglu
S. Girgis
G. Gokbulut
EmineGurpinar Guler
Y. Guler
I. Hos
C. Isik
E. E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
M. Oglakci
G. Onengut
K. Ozdemir
A. E. Simsek
D. Sunar Cerci
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
M. Yalvac
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
B. Kaynak
Ö. Özçelik
S. Ozkorucuklu
S. Tekten
E. A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
B. Grynyov
L. Levchuk
F. Ball
E. Bhal
S. Bologna
J. J. Brooke
D. Burns
E. Clement
D. Cussans
O. Davignon
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
S. Paramesvaran
B. Penning
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-Storey
D. Smith
V. J. Smith
J. Taylor
A. Titterton
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. Cieri
D. J. A. Cockerill
J. A. Coughlan
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
W. J. Womersley
R. Bainbridge
P. Bloch
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
A. Bundock
GurpreetSingh CHAHAL
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
R. Di Maria
P. Everaerts
G. Hall
G. Iles
T. James
M. Komm
C. Laner
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
V. Milosevic
J. Nash
V. Palladino
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
M. Stoye
T. Strebler
S. Summers
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
N. Wardle
D. Winterbottom
J. Wright
A. G. Zecchinelli
S. C. Zenz
J. E. Cole
P. R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
C. K. Mackay
A. Morton
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
K. Call
J. Dittmann
K. Hatakeyama
C. Madrid
B. McMaster
N. Pastika
C. Smith
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. Buccilli
S. I. Cooper
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
D. Arcaro
T. Bose
Z. Demiragli
D. Gastler
D. Pinna
C. Richardson
J. Rohlf
D. Sperka
I. Suarez
L. Sulak
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
M. Hadley
J. Hakala
U. Heintz
J. M. Hogan
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
Z. Mao
M. Narain
S. Sagir
R. Syarif
E. Usai
D. Yu
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
F. Jensen
W. Ko
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
M. Shi
D. Stolp
D. Taylor
K. Tos
M. Tripathi
Z. Wang
F. Zhang
M. Bachtis
C. Bravo
R. Cousins
A. Dasgupta
A. Florent
J. Hauser
M. Ignatenko
N. Mccoll
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
V. Valuev
K. Burt
R. Clare
J. W. Gary
S. M. A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
G. Karapostoli
E. Kennedy
O. R. Long
M. Olmedo Negrete
M. I. Paneva
W. Si
L. Wang
H. Wei
S. Wimpenny
B. R. Yates
Y. Zhang
J. G. Branson
S. Cittolin
M. Derdzinski
R. Gerosa
D. Gilbert
B. Hashemi
D. Klein
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
S. Padhi
M. Pieri
V. Sharma
M. Tadel
F. Würthwein
A. Yagil
G. Zevi Della Porta
N. Amin
R. Bhandari
C. Campagnari
M. Citron
V. Dutta
M. Franco Sevilla
L. Gouskos
J. Incandela
B. Marsh
H. Mei
A. Ovcharova
H. Qu
J. Richman
U. Sarica
D. Stuart
S. Wang
J. Yoo
D. Anderson
A. Bornheim
J. M. Lawhorn
N. Lu
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
J. Pata
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
M. Sun
I. Vorobiev
M. Weinberg
J. P. Cumalat
W. T. Ford
A. Johnson
E. MacDonald
T. Mulholland
R. Patel
A. Perloff
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
J. Chaves
Y. Cheng
J. Chu
A. Datta
A. Frankenthal
K. Mcdermott
N. Mirman
J. R. Patterson
D. Quach
A. Rinkevicius
A. Ryd
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
P. Wittich
M. Zientek
S. Abdullin
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
J. Duarte
V. D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
AllisonReinsvold Hall
J. Hanlon
R. M. Harris
S. Hasegawa
R. Heller
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
B. Klima
M. J. Kortelainen
B. Kreis
S. Lammel
J. Lewis
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
J. Lykken
K. Maeshima
J. M. Marraffino
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
G. Rakness
F. Ravera
L. Ristori
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
N. Strobbe
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
C. Vernieri
M. Verzocchi
R. Vidal
M. Wang
H. A. Weber
D. Acosta
P. Avery
P. Bortignon
D. Bourilkov
A. Brinkerhoff
L. Cadamuro
A. Carnes
V. Cherepanov
D. Curry
F. Errico
R. D. Field
S. V. Gleyzer
B. M. Joshi
M. Kim
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
P. Ma
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
D. Rosenzweig
K. Shi
J. Wang
X. Zuo
Y. R. Joshi
T. Adams
A. Askew
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
T. Perry
H. Prosper
C. Schiber
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
V. Bhopatkar
S. Butalla
M. Hohlmann
D. Noonan
M. Rahmani
M. Saunders
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
D. Berry
R. R. Betts
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
K. Jung
C. Mills
T. Roy
M. B. Tonjes
N. Varelas
H. Wang
X. Wang
Z. Wu
M. Alhusseini
B. Bilki
W. Clarida
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
O. K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
B. Blumenfeld
A. Cocoros
N. Eminizer
D. Fehling
L. Feng
A. V. Gritsan
W. T. Hung
P. Maksimovic
J. Roskes
M. Swartz
M. Xiao
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
S. Boren
J. Bowen
A. Bylinkin
T. Isidori
S. Khalil
J. King
A. Kropivnitskaya
C. Lindsey
D. Majumder
W. Mcbrayer
N. Minafra
M. Murray
C. Rogan
C. Royon
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
J. Williams
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
D. R. Mendis
T. Mitchell
A. Modak
A. Mohammadi
F. Rebassoo
D. Wright
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
Y. Feng
N. J. Hadley
S. Jabeen
G. Y. Jeng
R. G. Kellogg
J. Kunkle
A. C. Mignerey
S. Nabili
F. Ricci-Tam
M. Seidel
Y. H. Shin
A. Skuja
S. C. Tonwar
K. Wong
D. Abercrombie
B. Allen
A. Baty
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
D. Hsu
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
Y.-J. Lee
P. D. Luckey
B. Maier
A. C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
K. Sumorok
K. Tatar
D. Velicanu
T. W. Wang
B. Wyslouch
A. C. Benvenuti
R. M. Chatterjee
A. Evans
S. Guts
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
S. Kalafut
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
R. Rusack
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
K. Bloom
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
R. Gonzalez Suarez
R. Kamalieddin
I. Kravchenko
J. E. Siado
G. R. Snow
B. Stieger
C. Harrington
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. Mclean
D. Nguyen
A. Parker
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
Y. Haddad
A. Hortiangtham
G. Madigan
D. M. Morse
T. Orimoto
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
T. Gunter
K. A. Hahn
N. Odell
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Trovato
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D. J. Karmgard
K. Lannon
W. Li
N. Loukas
N. Marinelli
I. Mcalister
F. Meng
C. Mueller
Y. Musienko
M. Planer
R. Ruchti
P. Siddireddy
G. Smith
S. Taroni
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
A. Woodard
J. Alimena
B. Bylsma
L. S. Durkin
S. Flowers
B. Francis
C. Hill
W. Ji
A. Lefeld
T. Y. Ling
B. L. Winer
S. Cooperstein
G. Dezoort
P. Elmer
J. Hardenbrook
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
S. Kwan
D. Lange
M. T. Lucchini
J. Luo
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroué
J. Salfeld-Nebgen
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. Barker
V. E. Barnes
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
A. Khatiwada
B. Mahakud
D. H. Miller
G. Negro
N. Neumeister
C. C. Peng
S. Piperov
H. Qiu
J. F. Schulte
J. Sun
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
T. Cheng
J. Dolen
N. Parashar
K. M. Ecklund
S. Freed
F. J. M. Geurts
M. Kilpatrick
Arun Kumar
B. P. Padley
R. Redjimi
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
A. G. Stahl Leiton
Z. Tu
A. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
Y. t. Duh
J. L. Dulemba
C. Fallon
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
J. Han
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
P. Tan
R. Taus
R. Ciesielski
B. Chiarito
J. P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
S. Kyriacou
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
H. Saka
S. Salur
S. Schnetzer
D. Sheffield
S. Somalwar
R. Stone
S. Thomas
P. Thomassen
H. Acharya
A. G. Delannoy
J. Heideman
G. Riley
S. Spanier
O. Bouhali
A. Celik
M. Dalchenko
M. De Mattia
A. Delgado
S. Dildick
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
D. Marley
R. Mueller
D. Overton
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
F. De Guio
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
A. Whitbeck
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. Verweij
M. W. Arenton
P. Barria
B. Cox
G. Cummings
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
C. Neu
B. Tannenwald
E. Wolfe
F. Xia
R. Harr
P. E. Karchin
N. Poudyal
J. Sturdy
P. Thapa
S. Zaleski
J. Buchanan
C. Caillol
D. Carlsmith
S. Dasu
I. De Bruyn
L. Dodd
B. Gomber
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
P. Klabbers
A. Lanaro
A. Loeliger
K. Long
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
T. Ruggles
A. Savin
W. H. Smith
D. Teague
S. Trembath-reichert
N. Woods
The CMS Collaboration
Pokaż więcej
Źródło :
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 80, Iss 8, Pp 1-28 (2020)
Temat :
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1140/epjc/s10052-020-8166-5; https://doaj.org/toc/1434-6044; https://doaj.org/toc/1434-6052
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/a1aee61f91fa46e99b57d5a142985b85
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Trodusquemine displaces protein misfolded oligomers from cell membranes and abrogates their cytotoxicity through a generic mechanism
Autorzy :
Limbocker, RyanAff1, Aff2
Mannini, Benedetta
Ruggeri, Francesco S.
Cascella, Roberta
Xu, Catherine K.
Perni, Michele
Chia, Sean
Chen, Serene W.
Habchi, Johnny
Bigi, Alessandra
Kreiser, Ryan P.
Wright, Aidan K.
Albright, J. Alex
Kartanas, Tadas
Kumita, Janet R.
Cremades, Nunilo
Zasloff, Michael
Cecchi, Cristina
Knowles, Tuomas P. J.Aff1, Aff6
Chiti, Fabrizio
Vendruscolo, Michele
Dobson, Christopher M.
Pokaż więcej
Źródło :
Communications Biology. 3(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Study of central exclusive s=5.02 production in proton-proton collisions at s=5.02 and 13TeV
Autorzy :
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Ambrogi, F.
Bergauer, T.
Brandstetter, J.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Del Valle, A. Escalante
Flechl, M.
Frühwirth, R.
Jeitler, M.
Krammer, N.
Krätschmer, I.
Liko, D.
Madlener, T.
Mikulec, I.
Rad, N.
Schieck, J.
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Spitzbart, D.
Waltenberger, W.
Wittmann, J.
Wulz, C.-E.
Zarucki, M.
Drugakov, V.
Mossolov, V.
Gonzalez, J. Suarez
Darwish, M. R.
De Wolf, E. A.
Di Croce, D.
Janssen, X.
Lauwers, J.
Lelek, A.
Pieters, M.
Sfar, H. Rejeb
Van Haevermaet, H.
Van Mechelen, P.
Van Putte, S.
Van Remortel, N.
Blekman, F.
Bols, E. S.
Chhibra, S. S.
D’Hondt, J.
De Clercq, J.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Moreels, L.
Python, Q.
Skovpen, K.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Van Parijs, I.
Beghin, D.
Bilin, B.
Brun, H.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Dorney, B.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Luetic, J.
Popov, A.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Velde, C. Vander
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wang, Q.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Khvastunov, I.
Roskas, C.
Trocino, D.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Zaganidis, N.
Bondu, O.
Bruno, G.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Giammanco, A.
Krintiras, G.
Lemaitre, V.
Magitteri, A.
Piotrzkowski, K.
Prisciandaro, J.
Saggio, A.
Marono, M. Vidal
Vischia, P.
Zobec, J.
Alves, F. L.
Alves, G. A.
Silva, G. Correia
Hensel, C.
Moraes, A.
Teles, P. Rebello
Chagas, E. Belchior Batista Das
Carvalho, W.
Chinellato, J.
Coelho, E.
Costa, E. M. Da
Silveira, G. G. Da
Damiao, D. De Jesus
Martins, C. De Oliveira
De Souza, S. Fonseca
Guativa, L. M. Huertas
Malbouisson, H.
Martins, J.
Figueiredo, D. Matos
Jaime, M. Medina
De Almeida, M. Melo
Herrera, C. Mora
Mundim, L.
Nogima, H.
Da Silva, W. L. Prado
Rosas, L. J. Sanchez
Santoro, A.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Manganote, E. J. Tonelli
De Araujo, F. Torres Da Silva
Pereira, A. Vilela
Ahuja, S.
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Tomei, T. R. Fernandez Perez
Gregores, E. M.
Lemos, D. S.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Marinov, A.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Fang, W.
Gao, X.
Yuan, L.
Hu, Z.
Wang, Y.
Ahmad, M.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Chen, M.
Jiang, C. H.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.
Shaheen, S. M.
Spiezia, A.
Tao, J.
Yazgan, E.
Zhang, H.
Zhang, S.
Zhao, J.
Agapitos, A.
Ban, Y.
Chen, G.
Levin, A.
Li, J.
Li, L.
Li, Q.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Avila, C.
Cabrera, A.
Sierra, L. F. Chaparro
Florez, C.
Hernández, C. F. González
Delgado, M. A. Segura
Giljanović, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ceci, S.
Ferencek, D.
Kadija, K.
Mesic, B.
Roguljic, M.
Starodumov, A.
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Erodotou, E.
Ioannou, A.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Tsiakkouri, D.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Kveton, A.
Tomsa, J.
Ayala, E.
Jarrin, E. Carrera
Mahmoud, M. A.
Mohammed, Y.
Bhowmik, S.
De Oliveira, A. Carvalho Antunes
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Forthomme, L.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Pekkanen, J.
Voutilainen, M.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Heikkilä, J. K.
Järvinen, T.
Karimäki, V.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Laurila, S.
Lehti, S.
Lindén, T.
Luukka, P.
Mäenpää, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Fabbro, B.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Leloup, C.
Locci, E.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.
Titov, M.
Amendola, C.
Beaudette, F.
Busson, P.
Charlot, C.
Diab, B.
de Cassagnac, R. Granier
Kucher, I.
Lobanov, A.
Perez, C. Martin
Nguyen, M.
Ochando, C.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.
Andrea, J.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Conte, E.
Fontaine, J.-C.
Gelé, D.
Goerlach, U.
Jansová, M.
Bihan, A.-C. Le
Tonon, N.
Van Hove, P.
Gadrat, S.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Camen, C.
Chanon, N.
Chierici, R.
Contardo, D.
Depasse, P.
Mamouni, H. El
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Jain, Sa.
Lagarde, F.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Sordini, V.
Touquet, G.
Donckt, M. Vander
Viret, S.
Toriashvili, T.
Tsamalaidze, Z.
Autermann, C.
Feld, L.
Kiesel, M. K.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Preuten, M.
Rauch, M. P.
Schomakers, C.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Wittmer, B.
Albert, A.
Erdmann, M.
Erdweg, S.
Esch, T.
Fischer, B.
Fischer, R.
Ghosh, S.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Mocellin, G.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Pook, T.
Pozdnyakov, A.
Quast, T.
Radziej, M.
Rath, Y.
Reithler, H.
Rieger, M.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Thüer, S.
Wiedenbeck, S.
Flügge, G.
Ahmad, W. Haj
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Müller, T.
Nehrkorn, A.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.
Martin, M. Aldaya
Asawatangtrakuldee, C.
Asmuss, P.
Babounikau, I.
Bakhshiansohi, H.
Beernaert, K.
Behnke, O.
Behrens, U.
Martínez, A. Bermúdez
Bertsche, D.
Anuar, A. A. Bin
Borras, K.
Botta, V.
Campbell, A.
Cardini, A.
Connor, P.
Rodríguez, S. Consuegra
Contreras-Campana, C.
Danilov, V.
De Wit, A.
Defranchis, M. M.
Pardos, C. Diez
Damiani, D. Domínguez
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Eichhorn, T.
Elwood, A.
Eren, E.
Gallo, E.
Geiser, A.
Luyando, J. M. Grados
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Haranko, M.
Harb, A.
Jomhari, N. Z.
Jung, H.
Kasem, A.
Kasemann, M.
Keaveney, J.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Krücker, D.
Lange, W.
Lenz, T.
Leonard, J.
Lidrych, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Missiroli, M.
Mittag, G.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Myronenko, V.
Adán, D. Pérez
Pflitsch, S. K.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scheurer, V.
Schütze, P.
Schwanenberger, C.
Shevchenko, R.
Singh, A.
Tholen, H.
Turkot, O.
Vagnerini, A.
Van De Klundert, M.
Van Onsem, G. P.
Walsh, R.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Zenaiev, O.
Zlebcik, R.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
Blobel, V.
Dreyer, T.
Ebrahimi, A.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Gonzalez, D.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Karavdina, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kovalchuk, N.
Kurz, S.
Kutzner, V.
Lange, J.
Lange, T.
Malara, A.
Marconi, D.
Multhaup, J.
Niedziela, M.
Niemeyer, C. E. N.
Nowatschin, D.
Perieanu, A.
Reimers, A.
Rieger, O.
Scharf, C.
Schleper, P.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Stober, F. M.
Stöver, M.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Akbiyik, M.
Barth, C.
Baselga, M.
Baur, S.
Berger, T.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Morabit, K. El
Faltermann, N.
Giffels, M.
Goldenzweig, P.
Gottmann, A.
Harrendorf, M. A.
Hartmann, F.
Husemann, U.
Kudella, S.
Mitra, S.
Mozer, M. U.
Müller, Th.
Musich, M.
Nürnberg, A.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Schröder, M.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Weber, M.
Wöhrmann, C.
Wolf, R.
Anagnostou, G.
Asenov, P.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Paspalaki, G.
Diamantopoulou, M.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Stakia, A.
Theofilatos, K.
Vellidis, K.
Bakas, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Mallios, S.
Manitara, K.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Triantis, F. A.
Tsitsonis, D.
Bartók, M.
Csanad, M.
Major, P.
Mandal, K.
Mehta, A.
Nagy, M. I.
Pasztor, G.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.
Sikler, F.
Vámi, T. Á.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.
Makovec, A.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Raics, P.
Teyssier, D.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Csorgo, T. F.
Metzger, W. J.
Nemes, F.
Novak, T.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Tiwari, P. C.
Bahinipati, S.
Kar, C.
Kole, G.
Mal, P.
Bindhu, V. K. Muraleedharan Nair
Nayak, A.
 Chowdhury, S. Roy
Sahoo, D. K.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chauhan, S.
Chawla, R.
Dhingra, N.
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kaur, S.
Kumari, P.
Lohan, M.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sharma, S.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Walia, G.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, Ashok
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, Aashaq
Sharma, R.
Bhardwaj, R.
Bharti, M.
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhawandeep, U.
Bhowmik, D.
Dey, S.
Dutta, S.
Ghosh, S.
Maity, M.
Mondal, K.
Nandan, S.
Purohit, A.
Rout, P. K.
Roy, A.
Saha, G.
Sarkar, S.
Sarkar, T.
Sharan, M.
Singh, B.
Thakur, S.
Behera, P. K.
Kalbhor, P.
Muhammad, A.
Pujahari, P. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Chudasama, R.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mishra, D. K.
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Aziz, T.
Bhat, M. A.
Dugad, S.
Mohanty, G. B.
Sur, N.
Verma, RavindraKumar
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, S.
Das, P.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Sahoo, N.
Sawant, S.
Chauhan, S.
Dube, S.
Hegde, V.
Kapoor, A.
Kothekar, K.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Chenarani, S.
Tadavani, E. Eskandari
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Najafabadi, M. Mohammadi
Naseri, M.
Hosseinabadi, F. Rezaei
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Calabria, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
Cristella, L.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Di Florio, A.
Fiore, L.
Gelmi, A.
Iaselli, G.
Ince, M.
Lezki, S.
Maggi, G.
Maggi, M.
Miniello, G.
My, S.
Nuzzo, S.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Radogna, R.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Silvestris, L.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Borgonovi, L.
Braibant-Giacomelli, S.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Ciocca, S. C.
Codispoti, G.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fontanesi, E.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Iemmi, F.
Meo, S. Lo
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G. P.
Tosi, N.
Albergo, S.
Costa, S.
Di Mattia, A.
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Ceccarelli, R.
Chatterjee, K.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Focardi, E.
Latino, G.
Lenzi, P.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Russo, L.
Sguazzoni, G.
Strom, D.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Piccolo, D.
Bozzo, M.
Ferro, F.
Mulargia, R.
Robutti, E.
Tosi, S.
Benaglia, A.
Beschi, A.
Brivio, F.
Ciriolo, V.
Di Guida, S.
Dinardo, M. E.
Dini, P.
Fiorendi, S.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Guzzi, L.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Menasce, D.
Monti, F.
Moroni, L.
Ortona, G.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
de Fatis, T. Tabarelli
Zuolo, D.
Buontempo, S.
Cavallo, N.
De Iorio, A.
Di Crescenzo, A.
Fabozzi, F.
Fienga, F.
Galati, G.
Iorio, A. O. M.
Lista, L.
Meola, S.
Paolucci, P.
Rossi, B.
Sciacca, C.
Voevodina, E.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.
Boletti, A.
Bragagnolo, A.
Carlin, R.
Checchia, P.
Manzano, P. De Castro
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Gozzelino, A.
Hoh, S. Y.
Lujan, P.
Margoni, M.
Meneguzzo, A. T.
Pazzini, J.
Presilla, M.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Simonetto, F.
Tiko, A.
Tosi, M.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zumerle, G.
Braghieri, A.
Montagna, P.
Ratti, S. P.
Re, V.
Ressegotti, M.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Biasini, M.
Bilei, G. M.
Cecchi, C.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Leonardi, R.
Manoni, E.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Borrello, L.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.
Dell’Orso, R.
Fedi, G.
Fiori, F.
Giannini, L.
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.
Manca, E.
Mandorli, G.
Messineo, A.
Palla, F.
Rizzi, A.
Rolandi, G.
Scribano, A.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Turini, N.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Cavallari, F.
Cipriani, M.
Del Re, D.
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Longo, E.
Marzocchi, B.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Quaranta, C.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Soffi, L.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Biino, C.
Cappati, A.
Cartiglia, N.
Cometti, S.
Costa, M.
Covarelli, R.
Demaria, N.
Kiani, B.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Monteil, E.
Monteno, M.
Obertino, M. M.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Angioni, G. L. Pinna
Romero, A.
Ruspa, M.
Sacchi, R.
Salvatico, R.
Shchelina, K.
Sola, V.
Solano, A.
Soldi, D.
Staiano, A.
Belforte, S.
Candelise, V.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.
Della Ricca, G.
Vazzoler, F.
Zanetti, A.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, M. S.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Sekmen, S.
Son, D. C.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Oh, G.
Francois, B.
Kim, T. J.
Park, J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Gyun, D.
Ha, S.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lim, J.
Park, J.
Park, S. K.
Roh, Y.
Goh, J.
Kim, H. S.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J. S.
Lee, H.
Lee, K.
Lee, S.
Nam, K.
Oh, S. B.
Radburn-Smith, B. C.
Seo, S. h.
Yang, U. K.
Yoo, H. D.
Yoon, I.
Yu, G. B.
Jeon, D.
Kim, H.
Kim, J. H.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Watson, I.
Choi, Y.
Hwang, C.
Jeong, Y.
Lee, J.
Lee, Y.
Yu, I.
Veckalns, V.
Dudenas, V.
Juodagalvis, A.
Vaitkus, J.
Ibrahim, Z. A.
Idris, F. Mohamad
Abdullah, W. A. T. Wan
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Castaneda Hernandez, A.
Murillo Quijada, J. A.
Palomo, L. Valencia
Castilla-Valdez, H.
Cruz-Burelo, E. De La
Cruz, I. Heredia-De La
Lopez-Fernandez, R.
Sanchez-Hernandez, A.
Moreno, S. Carrillo
Barrera, C. Oropeza
Ramirez-Garcia, M.
Valencia, F. Vazquez
Eysermans, J.
Pedraza, I.
Ibarguen, H. A. Salazar
Estrada, C. Uribe
Pineda, A. Morelos
Raicevic, N.
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Ahmad, M.
Hassan, Q.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Misiura, M.
Olszewski, M.
Pyskir, A.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Di Francesco, A.
Faccioli, P.
Galinhas, B.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Seixas, J.
Strong, G.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavine, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Savina, M.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skatchkov, N.
Smirnov, V.
Voytishin, N.
Zarubin, A.
Chtchipounov, L.
Golovtsov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.
Kuznetsova, E.
Levchenko, P.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Nikitenko, A.
Popov, V.
Pozdnyakov, I.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Chadeeva, M.
Philippov, D.
Popova, E.
Rusinov, V.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Khein, L.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Lukina, O.
Obraztsov, S.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Snigirev, A.
Barnyakov, A.
Blinov, V.
Dimova, T.
Kardapoltsev, L.
Skovpen, Y.
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Kachanov, V.
Konstantinov, D.
Mandrik, P.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Slabospitskii, S.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Iuzhakov, A.
Okhotnikov, V.
Borchsh, V.
Ivanchenko, V.
Tcherniaev, E.
Adzic, P.
Cirkovic, P.
Devetak, D.
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Stojanovic, M.
Aguilar-Benitez, M.
Maestre, J. Alcaraz
Fernández, A. Álvarez
Bachiller, I.
Luna, M. Barrio
Cifuentes, J. A. Brochero
Montoya, C. A. Carrillo
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
Cruz, B. De La
Peris, A. Delgado
Bedoya, C. Fernandez
Ramos, J. P. Fernández
Flix, J.
Fouz, M. C.
Lopez, O. Gonzalez
Lopez, S. Goy
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Moran, D.
Tobar, Á. Navarro
Yzquierdo, A. Pérez-Calero
Pelayo, J. Puerta
Redondo, I.
Romero, L.
Sánchez Navas, S.
Soares, M. S.
Triossi, A.
Willmott, C.
Albajar, C.
de Trocóniz, J. F.
Cuevas, J.
Erice, C.
Menendez, J. Fernandez
Folgueras, S.
Caballero, I. Gonzalez
Fernández, J. R. González
Cortezon, E. Palencia
Bouza, V. Rodríguez
Cruz, S. Sanchez
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Quero, B. Chazin
Campderros, J. Duarte
Fernandez, M.
Manteca, P. J. Fernández
Alonso, A. García
Gomez, G.
Rivero, C. Martinez
del Arbol, P. Martinez Ruiz
Matorras, F.
Gomez, J. Piedra
Prieels, C.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Trevisani, N.
Vila, I.
Garcia, J. M. Vizan
Sonnadara, D. U. J.
Dharmaratna, W. G. D.
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Akgun, B.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bocci, A.
Bossini, E.
Botta, C.
Brondolin, E.
Camporesi, T.
Caratelli, A.
Cerminara, G.
Chapon, E.
Cucciati, G.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
Daponte, V.
David, A.
De Roeck, A.
Deelen, N.
Deile, M.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Fallavollita, F.
Fasanella, D.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Giani, S.
Gigi, D.
Gilbert, A.
Gill, K.
Glege, F.
Gruchala, M.
Guilbaud, M.
Gulhan, D.
Hegeman, J.
Heidegger, C.
Iiyama, Y.
Innocente, V.
Jafari, A.
Janot, P.
Karacheban, O.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Krammer, M.
Lange, C.
Lecoq, P.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Massironi, A.
Meijers, F.
Merlin, J. A.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Ngadiuba, J.
Nourbakhsh, S.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Pitters, F. M.
Quinto, M.
Rabady, D.
Racz, A.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Snoeys, W.
Sphicas, P.
Steggemann, J.
Tavolaro, V. R.
Treille, D.
Tsirou, A.
Vartak, A.
Verzetti, M.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.
Deiters, K.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Wiederkehr, S. A.
Backhaus, M.
Berger, P.
Chernyavskaya, N.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Gómez Espinosa, T. A.
Grab, C.
Hits, D.
Klijnsma, T.
Lustermann, W.
Manzoni, R. A.
Marionneau, M.
Meinhard, M. T.
Micheli, F.
Musella, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pauss, F.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Pigazzini, S.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ruini, D.
Becerra, D. A. Sanz
Schönenberger, M.
Shchutska, L.
Olsson, M. L. Vesterbacka
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Aarrestad, T. K.
Amsler, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
De Cosa, A.
Del Burgo, R.
Donato, S.
Galloni, C.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Mikuni, V. M.
Neutelings, I.
Rauco, G.
Robmann, P.
Salerno, D.
Schweiger, K.
Seitz, C.
Takahashi, Y.
Wertz, S.
Zucchetta, A.
Doan, T. H.
Kuo, C. M.
Lin, W.
Yu, S. S.
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W.-S.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Asavapibhop, B.
Srimanobhas, N.
Suwonjandee, N.
Bakirci, M. N.
Bat, A.
Boran, F.
Damarseckin, S.
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dozen, C.
Dumanoglu, I.
Girgis, S.
Gokbulut, G.
Guler, EmineGurpinar
Guler, Y.
Hos, I.
Isik, C.
Kangal, E. E.
Kara, O.
Topaksu, A. Kayis
Kiminsu, U.
Oglakci, M.
Onengut, G.
Ozdemir, K.
Simsek, A. E.
Cerci, D. Sunar
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.
Karapinar, G.
Yalvac, M.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.
Kaya, O.
Kaynak, B.
Özçelik, Ö.
Ozkorucuklu, S.
Tekten, S.
Yetkin, E. A.
Cakir, A.
Cankocak, K.
Komurcu, Y.
Sen, S.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Ball, F.
Bhal, E.
Bologna, S.
Brooke, J. J.
Burns, D.
Clement, E.
Cussans, D.
Davignon, O.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Paramesvaran, S.
Penning, B.
Sakuma, T.
Nasr-Storey, S. Seif El
Smith, D.
Smith, V. J.
Taylor, J.
Titterton, A.
Bell, K. W.
Belyaev, A.
Brew, C.
Brown, R. M.
Cieri, D.
Cockerill, D. J. A.
Coughlan, J. A.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Womersley, W. J.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
CHAHAL, GurpreetSingh
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Della Negra, M.
Di Maria, R.
Everaerts, P.
Hall, G.
Iles, G.
James, T.
Komm, M.
Laner, C.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Milosevic, V.
Nash, J.
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Stoye, M.
Strebler, T.
Summers, S.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.
Wardle, N.
Winterbottom, D.
Wright, J.
Zecchinelli, A. G.
Zenz, S. C.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Mackay, C. K.
Morton, A.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Call, K.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Madrid, C.
McMaster, B.
Pastika, N.
Smith, C.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Buccilli, A.
Cooper, S. I.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Arcaro, D.
Bose, T.
Demiragli, Z.
Gastler, D.
Girgis, S.
Pinna, D.
Richardson, C.
Rohlf, J.
Sperka, D.
Suarez, I.
Sulak, L.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.
Cutts, D.
Hadley, M.
Hakala, J.
Heintz, U.
Hogan, J. M.
Kwok, K. H. M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Lee, J.
Mao, Z.
Narain, M.
Sagir, S.
Syarif, R.
Usai, E.
Yu, D.
Band, R.
Brainerd, C.
Breedon, R.
De La Barca Sanchez, M. Calderon
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Jensen, F.
Ko, W.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shi, M.
Stolp, D.
Taylor, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Wang, Z.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Bravo, C.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Florent, A.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Mccoll, N.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Valuev, V.
Burt, K.
Clare, R.
Gary, J. W.
Shirazi, S. M. A. Ghiasi
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Kennedy, E.
Long, O. R.
Negrete, M. Olmedo
Paneva, M. I.
Si, W.
Wang, L.
Wei, H.
Wimpenny, S.
Yates, B. R.
Zhang, Y.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Derdzinski, M.
Gerosa, R.
Gilbert, D.
Hashemi, B.
Klein, D.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
May, S.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sharma, V.
Tadel, M.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Della Porta, G. Zevi
Amin, N.
Bhandari, R.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dutta, V.
Sevilla, M. Franco
Gouskos, L.
Incandela, J.
Marsh, B.
Mei, H.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Richman, J.
Sarica, U.
Stuart, D.
Wang, S.
Yoo, J.
Anderson, D.
Bornheim, A.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Pata, J.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Sun, M.
Vorobiev, I.
Weinberg, M.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Johnson, A.
MacDonald, E.
Mulholland, T.
Patel, R.
Perloff, A.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Chaves, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Datta, A.
Frankenthal, A.
Mcdermott, K.
Mirman, N.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Rinkevicius, A.
Ryd, A.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Duarte, J.
Elvira, V. D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Hall, AllisonReinsvold
Hanlon, J.
Harris, R. M.
Hasegawa, S.
Heller, R.
Hirschauer, J.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klima, B.
Kortelainen, M. J.
Kreis, B.
Lammel, S.
Lewis, J.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Marraffino, J. M.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Papadimitriou, V.
Pedro, K.
Pena, C.
Rakness, G.
Ravera, F.
Ristori, L.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Strobbe, N.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Vernieri, C.
Verzocchi, M.
Vidal, R.
Wang, M.
Weber, H. A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bortignon, P.
Bourilkov, D.
Brinkerhoff, A.
Cadamuro, L.
Carnes, A.
Cherepanov, V.
Curry, D.
Errico, F.
Field, R. D.
Gleyzer, S. V.
Joshi, B. M.
Kim, M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Ma, P.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Rosenzweig, D.
Shi, K.
Wang, J.
Wang, S.
Zuo, X.
Joshi, Y. R.
Adams, T.
Askew, A.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Khurana, R.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Perry, T.
Prosper, H.
Schiber, C.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M. M.
Bhopatkar, V.
Butalla, S.
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Saunders, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Berry, D.
Betts, R. R.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Jung, K.
Mills, C.
Roy, T.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Wang, H.
Wang, X.
Wu, Z.
Alhusseini, M.
Bilki, B.
Clarida, W.
Dilsiz, K.
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.
Onel, Y.
Ozok, F.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Blumenfeld, B.
Cocoros, A.
Eminizer, N.
Fehling, D.
Feng, L.
Gritsan, A. V.
Hung, W. T.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Swartz, M.
Xiao, M.
Barrera, C. Baldenegro
Baringer, P.
Bean, A.
Boren, S.
Bowen, J.
Bylinkin, A.
Isidori, T.
Khalil, S.
King, J.
Kropivnitskaya, A.
Lindsey, C.
Majumder, D.
Mcbrayer, W.
Minafra, N.
Murray, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Takaki, J. D. Tapia
Wang, Q.
Williams, J.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mendis, D. R.
Mitchell, T.
Modak, A.
Mohammadi, A.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Feng, Y.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Jeng, G. Y.
Kellogg, R. G.
Kunkle, J.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Ricci-Tam, F.
Seidel, M.
Shin, Y. H.
Skuja, A.
Tonwar, S. C.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Baty, A.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
D’Alfonso, M.
Ceballos, G. Gomez
Goncharov, M.
Harris, P.
Hsu, D.
Hu, M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Lee, Y.-J.
Luckey, P. D.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mcginn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Sumorok, K.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, J.
Wang, T. W.
Wyslouch, B.
Benvenuti, A. C.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Guts, S.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Kalafut, S.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Rusack, R.
Wadud, M. A.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Bloom, K.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
Suarez, R. Gonzalez
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Stieger, B.
Harrington, C.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
Mclean, C.
Nguyen, D.
Parker, A.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Madigan, G.
Morse, D. M.
Orimoto, T.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Trovato, M.
Velasco, M.
Bucci, R.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Anampa, K. Hurtado
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Lannon, K.
Li, W.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
Meng, F.
Mueller, C.
Musienko, Y.
Planer, M.
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Smith, G.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Woodard, A.
Alimena, J.
Bylsma, B.
Durkin, L. S.
Flowers, S.
Francis, B.
Hill, C.
Ji, W.
Lefeld, A.
Ling, T. Y.
Winer, B. L.
Cooperstein, S.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Hardenbrook, J.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kwan, S.
Lange, D.
Lucchini, M. T.
Luo, J.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroué, P.
Salfeld-Nebgen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Wang, Z.
Malik, S.
Norberg, S.
Barker, A.
Barnes, V. E.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Khatiwada, A.
Mahakud, B.
Miller, D. H.
Negro, G.
Neumeister, N.
Peng, C. C.
Piperov, S.
Qiu, H.
Schulte, J. F.
Sun, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Cheng, T.
Dolen, J.
Parashar, N.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Geurts, F. J. M.
Kilpatrick, M.
Kumar, Arun
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Rorie, J.
Shi, W.
Leiton, A. G. Stahl
Tu, Z.
Zhang, A.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Duh, Y. t.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Han, J.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Tan, P.
Taus, R.
Ciesielski, R.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gandrakota, A.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Kyriacou, S.
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Saka, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Sheffield, D.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomas, S.
Thomassen, P.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Heideman, J.
Riley, G.
Spanier, S.
Bouhali, O.
Celik, A.
Dalchenko, M.
De Mattia, M.
Delgado, A.
Dildick, S.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.
Luo, S.
Marley, D.
Mueller, R.
Overton, D.
Perniè, L.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
De Guio, F.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Verweij, M.
Arenton, M. W.
Barria, P.
Cox, B.
Cummings, G.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Neu, C.
Tannenwald, B.
Wang, Y.
Wolfe, E.
Xia, F.
Harr, R.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Sturdy, J.
Thapa, P.
Zaleski, S.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Carlsmith, D.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Dodd, L.
Gomber, B.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Klabbers, P.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Long, K.
Loveless, R.
Sreekala, J. Madhusudanan
Ruggles, T.
Savin, A.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Trembath-reichert, S.
Woods, N.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(8)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
“Cardiovascular dementia” reappraisal of an old concept and Giambattista Vico’s course and recourse theory: is history repeating itself?
Autorzy :
Cecchi, Enrica
Pedone, Claudio
Pokaż więcej
Źródło :
Internal and Emergency Medicine: Official Journal of the Italian Society of Internal Medicine. :1-3
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The pleiotropy associated with de novo variants in CHD4, CNOT3, and SETD5 extends to moyamoya angiopathy
Autorzy :
Pinard, Amélie
Guey, Stéphanie
Guo, Dongchuan
Cecchi, Alana C.
Kharas, Natasha
Wallace, Stephanie
Regalado, Ellen S.
Hostetler, Ellen M.
Sharrief, Anjail Z.
Bergametti, Françoise
Kossorotoff, Manoelle
Hervé, Dominique
Kraemer, Markus
Bamshad, Michael J.Aff8, Aff9
Nickerson, Deborah A.
Smith, Edward R.
Tournier-Lasserve, ElisabethAff2, Aff11
Milewicz, Dianna M.
Pokaż więcej
Źródło :
Genetics in Medicine: Official journal of the American College of Medical Genetics and Genomics. 22(2):427-431
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The Challenge of Studying Interaction in Children with Autism Spectrum Disorder during Play Activity with a Robotic Platform
Autorzy :
Meucci, Paolo
Zampini, Laura
Giovannetti, Ambra Mara
Quadraroli, Alice
D’Arrigo, Amanda Viola
Riva, Daria
Vago, Chiara
Bulgheroni, Sara
Cecchi, Francesca
Mannari, Irene
Falotico, Francesco Paolo
Pratesi, Andrea
Passetti, Giovanni
Laschi, Cecilia
Dario, Paolo
Riva, Carlo
Rossoni, Elisa
Černiauskaitė, Milda
Leonardi, Matilde
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Developmental and Physical Disabilities. 32(1):113-129
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Vulnerable struts with CRE8, Biomatrix and Xience stents assessed with OCT and their correlation with clinical variables at 6-month follow-up: the CREBX-OCT study
Autorzy :
Giglioli, CristinaAff1, Aff4
Formentini, Chiara
Romano, Salvatore MarioAff1, Aff2
Cecchi, Emanuele
Baldereschi, Giorgio Jacopo
Landi, Daniele
Chiostri, Marco
Prati, Francesco
Marchionni, NiccolòAff1, Aff2
Pokaż więcej
Źródło :
The International Journal of Cardiovascular Imaging: X-Ray Imaging, Intravascular Imaging, Echocardiography, Nuclear Cardiology, Computed Tomography and Magnetic Resonance Imaging. 36(2):217-230
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies