Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Chauhan, Sushil"" wg kryterium: Autor


Tytuł:
Development and validation of HERWIG 7 tunes from CMS underlying-event measurements
Autorzy:
Fruehwirth, Rudolf
Wulz, Claudia-Elisabeth
Di Croce, Davide
Rejeb Sfar, Haifa
D'Hondt, Jorgen
Melo Da Costa, Eliza
Fonseca De Souza, Sandro
Silva Amaral, Sheila Mara
Tomei, Thiago
De Moraes Gregores, Eduardo
De Souza Lemos, Dener
Garcia Fuentes, Francisco Ignacio
AGRAM, Jean-Laurent
Brom, Jean-Marie
Fontaine, Jean-Charles
Le Bihan, Anne-Catherine
Mohamed, Ashraf
Melzer-Pellmann, Isabell-Alissandra
D'Alessandro, Raffaello
Dell'Orso, Roberto
Di Domenico, M R
Della Ricca, Giuseppe
Heredia-De La Cruz, Ivan
Sánchez Hernández, Alberto
Ramírez García, Mateo
Ivantchenko, Vladimir
Fernandez Bedoya, Cristina
Senghi Soares, Mara
Malagalage, Kithsiri
Dhammage, Deshitha Chamikara Wickramarathna
D'Enterria, David
David Tinoco Mendes, Andre
Lyon, Anne-mazarine
Del Burgo, Riccardo
Hou, George Wei-Shu
Lu, Rong-Shyang
Magnan, Anne-Marie
O'Dell, Vivian
Merlo, Jean-Pierre
Tapia Takaki, Daniel
Baden, Drew
D'Alfonso, Mariarosaria
Lee, Yen-Jie
Li, Ang
Sirunyan, Albert M
Tumasyan, Armen
Adam, Wolfgang
Ambrogi, Federico
Bergauer, Thomas
Dragicevic, Marko
Erö, Janos
Escalante Del Valle, Alberto
Frühwirth, R
Jeitler, Manfred
Krammer, Natascha
Lechner, Lukas
Liko, Dietrich
Madlener, Thomas
Mikulec, Ivan
Pitters, Florian Michael
Rad, Navid
Schieck, Jochen
Schöfbeck, Robert
Spanring, Markus
Templ, Sebastian
Waltenberger, Wolfgang
Wulz, C-E
Zarucki, Mateusz
Chekhovsky, Vladimir
Litomin, Aliaksandr
Makarenko, Vladimir
Suarez Gonzalez, Juan
Darwish, Mohamed Rashad
De Wolf, Eddi A
Croce, D
Janssen, Xavier
Kello, Tomas
Lelek, Aleksandra
Pieters, Maxim
Sfar, H
Van Haevermaet, Hans
Van Mechelen, Pierre
Van Putte, Senne
Van Remortel, Nick
Blekman, Freya
Bols, Emil Sørensen
Chhibra, Simranjit Singh
D’hondt, J
De Clercq, Jarne
Lontkovskyi, Denys
Lowette, Steven
Marchesini, Ivan
Moortgat, Seth
Morton, Alexander
Python, Quentin
Tavernier, Stefaan
Van Doninck, Walter
Van Mulders, Petra
Beghin, Diego
Bilin, Bugra
Clerbaux, Barbara
De Lentdecker, Gilles
Delannoy, Hugo
Dorney, Brian
Favart, Laurent
Grebenyuk, Anastasia
Kalsi, Amandeep Kaur
Makarenko, Inna
Moureaux, Louis
Pétré, Laurent
Popov, Andrey
Postiau, Nicolas
Starling, Elizabeth
Thomas, Laurent
Vander Velde, Catherine
Vanlaer, Pascal
Vannerom, David
Wezenbeek, Liam
Cornelis, Tom
Dobur, Didar
Gruchala, Marek
Khvastunov, Illia
Niedziela, Marek
Roskas, Christos
Skovpen, Kirill
Tytgat, Michael
Verbeke, Willem
Vermassen, Basile
Vit, Martina
Bruno, Giacomo
Bury, Florian Joel J
Caputo, Claudio
David, Pieter
Delaere, Christophe
Delcourt, Martin
Donertas, Izzeddin Suat
Giammanco, Andrea
Lemaitre, Vincent
Mondal, Kuntal
Prisciandaro, Jessica
Taliercio, Angela
Teklishyn, Maksym
Vischia, Pietro
Wuyckens, Sophie
Zobec, Joze
Alves, Gilvan
Correia Silva, Gilson
Hensel, Carsten
Moraes, Arthur
Aldá Júnior, Walter Luiz
Belchior Batista Das Chagas, Ewerton
BRANDAO MALBOUISSON, Helena
Carvalho, Wagner
Chinellato, Jose
Coelho, Eduardo
Da Costa, E
Da Silveira, Gustavo Gil
De Jesus Damiao, Dilson
De Souza, S
Martins, Jordan
Matos Figueiredo, Diego
Medina Jaime, Miguel
Melo De Almeida, Miqueias
Mora Herrera, Clemencia
Mundim, Luiz
Nogima, Helio
Rebello Teles, Patricia
Sanchez Rosas, Luis
Santoro, Alberto
Silva Do Amaral, S
Sznajder, Andre
Thiel, Mauricio
Tonelli Manganote, Edmilson José
Torres Da Silva De Araujo, Felipe
Vilela Pereira, Antonio
Bernardes, Cesar Augusto
Calligaris, Luigi
Fernandez Perez Tomei, T
Gregores, E
Lemos, D
Mercadante, Pedro G
Novaes, Sergio F
Padula, Sandra
Aleksandrov, Aleksandar
Antchev, Georgy
Atanasov, Ivan
Hadjiiska, Roumyana
Iaydjiev, Plamen
Misheva, Milena
Rodozov, Mircho
Shopova, Mariana
Sultanov, Georgi
Bonchev, Miroslav
Dimitrov, Anton
Ivanov, Todor
Litov, Leander
Pavlov, Borislav
Petkov, Peicho
Petrov, Anton
Fang, Wenxing
Guo, Qianying
Wang, Hanwen
Yuan, Li
Ahmad, Muhammad
Hu, Zhen
Wang, Yi
Chapon, Emilien
Chen, Guo-Ming
Chen, He-Sheng
Chen, Mingshui
Leggat, Duncan
Liao, Hongbo
Liu, Zhenan
Sharma, Ramkrishna
Spiezia, Aniello
Tao, Junquan
Thomas-Wilsker, Joshuha
Wang, Jin
Zhang, Huaqiao
Zhang, Sijing
Zhao, Jingzhou
Agapitos, Antonis
Ban, Yong
Chen, Cheng
Levin, Andrew
Li, Qiang
Lu, Meng
Lyu, Xudong
Mao, Yajun
Qian, Si-Jin
Wang, Dayong
Wang, Qun
Xiao, Jie
You, Zhengyun
Gao, Xuyang
Xiao, Meng
Avila, Carlos
Cabrera, Andrés
Florez, Carlos
Fraga, Jorge
Sarkar, Amal
Segura Delgado, Manuel Alejandro
Jaramillo, Johny
Mejia Guisao, Jhovanny
Ramirez, Felipe
Ruiz Alvarez, José David
Salazar González, Camilo Andrés
Vanegas Arbelaez, Nelson
Giljanovic, Duje
Godinovic, Nikola
Lelas, Damir
Puljak, Ivica
Sculac, Toni
Antunovic, Zeljko
Kovac, Marko
Brigljevic, Vuko
Ferencek, Dinko
Majumder, Devdatta
Mesic, Benjamin
Roguljic, Matej
Starodumov, Andrei
Susa, Tatjana
Ather, Mohsan Waseem
Attikis, Alexandros
Erodotou, Eleni
Ioannou, Aimilios
Kole, Gouranga
Kolosova, Marina
Konstantinou, Sotiroulla
Mavromanolakis, Georgios
Mousa, Jehad
Nicolaou, Charalambos
Ptochos, Fotios
Razis, Panos A
Rykaczewski, Hans
Saka, Halil
Tsiakkouri, Demetra
Finger, Miroslav
Finger, Michael
Kveton, Antonin
Tomsa, Jan
Ayala, Edy
Carrera Jarrin, Edgar
Abdalla, Hassan
Assran, Yasser
Mohamed, Amr
Mahmoud, Mohammed
Mohammed, Yasser
Bhowmik, Sandeep
Carvalho Antunes De Oliveira, Alexandra
Dewanjee, Ram Krishna
Ehataht, Karl
Kadastik, Mario
Raidal, Martti
Veelken, Christian
Eerola, Paula
Forthomme, Laurent
Kirschenmann, Henning
Osterberg, Kenneth
Voutilainen, Mikko
Brücken, Erik
Garcia, F
Havukainen, Joona
Karimäki, Veikko
Kim, Min Suk
Kinnunen, Ritva
Lampén, Tapio
Lassila-Perini, Kati
Laurila, Santeri
Lehti, Sami
Lindén, Tomas
Siikonen, Hannu
Tuominen, Eija
Tuominiemi, Jorma
Luukka, Panja-Riina
Tuuva, Tuure
Amendola, Chiara
Besancon, Marc
Couderc, Fabrice
Dejardin, Marc
Denegri, Daniel
Faure, Jean-Louis
Ferri, Federico
Ganjour, Serguei
Givernaud, Alain
Gras, Philippe
Hamel De Monchenault, Gautier
Jarry, Patrick
Lenzi, Bruno
Locci, Elizabeth
Malcles, Julie
Rander, John
Rosowsky, André
Sahin, Mehmet Özgür
Savoy-Navarro, Aurore
Titov, Maksym
Yu, Geum Bong
Ahuja, Sudha
Beaudette, Florian
Bonanomi, Matteo
Buchot Perraguin, Axel
Busson, Philippe
Charlot, Claude
Davignon, Olivier
Diab, Batoul
Falmagne, Guillaume
Granier de Cassagnac, Raphael
Hakimi, Alexandre
Kucher, Inna
Lobanov, Artur
Martin Perez, Cristina
Nguyen, Matthew
Ochando, Christophe
Paganini, Pascal
Rembser, Jonas
Salerno, Roberto
Sauvan, Jean-Baptiste
Sirois, Yves
Zabi, Alexandre
Zghiche, Amina
Agram, J-L
Andrea, Jeremy
Bloch, Daniel
Bourgatte, Guillaume
Brom, J-M
Chabert, Eric Christian
Collard, Caroline
Fontaine, J-C
Gelé, Denis
Goerlach, Ulrich
Grimault, Clément
Le Bihan, A-C
Van Hove, Pierre
Asilar, Ece
Beauceron, Stephanie
Bernet, Colin
Boudoul, Gaelle
Camen, Camille
Carle, Aurélien
Chanon, Nicolas
Contardo, Didier
Depasse, Pierre
El Mamouni, Houmani
Fay, Jean
Gascon, Susan
Gouzevitch, Maxime
Ille, Bernard
Jain, Sandhya
Laktineh, Imad Baptiste
Lattaud, Hugues
Lesauvage, Antoine
Lethuillier, Morgan
Mirabito, Laurent
Torterotot, Lucas
Touquet, Gaël
Vander Donckt, Muriel
Viret, Sébastien
Toriashvili, Tengizi
Tsamalaidze, Zviad
Feld, Lutz
Klein, Katja
Lipinski, Martin
Meuser, Danilo
Pauls, Alexander
Preuten, Marius
Rauch, Max Philip
Schulz, Johannes
Teroerde, Marius
Eliseev, Dmitry
Erdmann, Martin
Fackeldey, Peter
Fischer, Benjamin
Ghosh, Saranya
Hebbeker, Thomas
Hoepfner, Kerstin
Keller, Henning
Mastrolorenzo, Luca
Merschmeyer, Markus
Meyer, Arnd
Millet, Philipp
Mocellin, Giovanni
Mondal, Spandan
Mukherjee, Swagata
Noll, Dennis
Novak, Andrzej
Pook, Tobias
Pozdnyakov, Andrey
Quast, Thorben
Radziej, Markus
Rath, Yannik
Reithler, Hans
Roemer, Jonas
Schmidt, Alexander
Schuler, Simon Christoph
Wiedenbeck, Sebastian
Zaleski, Shawn
Dziwok, Christian
Flügge, Günter
Haj Ahmad, Wael
Hlushchenko, Olena
Kress, Thomas
Nowack, Andreas
Pistone, Claudia
Pooth, Oliver
Roy, Dennis
Sert, Hale
Stahl, Achim
Ziemons, Tim
Aarup Petersen, Henriette
Aldaya Martin, Maria
Asmuss, Paul
Babounikau, Illia
Baxter, Samuel
Behnke, Olaf
Bermúdez Martínez, Armando
Bin Anuar, Afiq Aizuddin
Borras, Kerstin
Botta, Valeria
Brunner, David
Campbell, Alan
Cardini, Andrea
Connor, Patrick
Consuegra Rodríguez, Sandra
Danilov, Vladyslav
De Wit, Adinda
Defranchis, Matteo Maria
Didukh, Leonid
Domínguez Damiani, Daniela
Eckerlin, Guenter
Eckstein, Doris
Eichhorn, Thomas
Elwood, Adam
Estevez Banos, Luis Ignacio
Gallo, Elisabetta
Geiser, Achim
Giraldi, Angela
Grohsjean, Alexander
Guthoff, Moritz
Harb, Ali
Jafari, Abideh
Jomhari, Nur Zulaiha
Jung, Hannes
Kasem, A
Kasemann, Matthias
Kaveh, Hessamoddin
Kleinwort, Claus
Knolle, Joscha
Krücker, Dirk
Lange, Wolfgang
Lenz, Teresa
Lidrych, Jindrich
Lipka, Katerina
Lohmann, Wolfgang
Mankel, Rainer
Melzer-Pellmann, I-A
Metwally, Josry
Meyer, Andreas Bernhard
Meyer, Mareike
Missiroli, Marino
Mnich, Joachim
Mussgiller, Andreas
Myronenko, Volodymyr
Otarid, Younes
Pérez Adán, Danyer
Pflitsch, Svenja Karen
Pitzl, Daniel
Raspereza, Alexei
Saggio, Alessia
Saibel, Andrej
Savitskyi, Mykola
Scheurer, Valerie
Schütze, Paul
Schwanenberger, Christian
Shevchenko, Rostyslav
Singh, Akshansh
Sosa Ricardo, Rafael Eduardo
Tholen, Heiner
Tonon, Nicolas
Turkot, Oleksii
Vagnerini, Antonio
Van De Klundert, Merijn
Walsh, Roberval
Walter, David
Wen, Yiwen
Wichmann, Katarzyna
Wissing, Christoph
Wuchterl, Sebastian
Zenaiev, Oleksandr
Zlebcik, Radek
Aggleton, Robin
Bein, Samuel
Benato, Lisa
Benecke, Anna
De Leo, Ksenia
Dreyer, Torben
Ebrahimi, Aliakbar
Eich, Melanie
Feindt, Finn
Fröhlich, Alexander
Garbers, Christoph
Garutti, Erika
Gunnellini, Paolo
Haller, Johannes
Hinzmann, Andreas
Karavdina, Anastasia
Kasieczka, Gregor
Klanner, Robert
Kogler, Roman
Kutzner, Viktor
Lange, Johannes
Lange, Torben
Malara, Andrea
Multhaup, Jens
Niemeyer, Caroline Elisabeth Niniane
Nigamova, Aliya
Pena Rodriguez, Karla Josefina
Rieger, Oliver
Schleper, Peter
Schumann, Svenja
Schwandt, Joern
Schwarz, Dennis
Sonneveld, Jory
Stadie, Hartmut
Steinbrück, Georg
Vormwald, Benedikt
Zoi, Irene
Baselga, Marta
Baur, Sebastian
Bechtel, Janek
Berger, Thomas
Butz, Erik
Caspart, René
Chwalek, Thorsten
De Boer, Wim
Dierlamm, Alexander
Droll, Alexander
El Morabit, Karim
Faltermann, Nils
Flöh, Kevin
Giffels, Manuel
Gottmann, Artur
Hartmann, Frank
Heidecker, Christoph
Husemann, Ulrich
Iqbal, Muhammad Ansar
Katkov, Igor
Keicher, Philip
Koppenhöfer, Roland
Maier, Stefan
Metzler, Marius
Mitra, Soureek
Mozer, Matthias Ulrich
Müller, Denise
Müller, Thomas
Musich, Marco
Quast, Gunter
Rabbertz, Klaus
Rauser, Johann
Savoiu, Daniel
Schäfer, Daniela
Schnepf, Matthias
Schröder, Matthias
Seith, David
Shvetsov, Ivan
Simonis, Hans-Jürgen
Ulrich, Ralf
Wassmer, Michael
Weber, Marc
Wöhrmann, Clemens
Wolf, Roger
Wozniewski, Sebastian
Anagnostou, Georgios
Asenov, Patrick
Daskalakis, Georgios
Geralis, Theodoros
Kyriakis, Aristotelis
Loukas, Demetrios
Paspalaki, Garyfallia
Stakia, Anna
Diamantopoulou, Magda
Karasavvas, Dimitrios
Karathanasis, George
Kontaxakis, Pantelis
Koraka, Charis Kleio
Manousakis-Katsikakis, Arkadios
Panagiotou, Apostolos
Papavergou, Ioanna
Saoulidou, Niki
Theofilatos, Konstantinos
Vellidis, Konstantinos
Vourliotis, Emmanouil
Bakas, Georgios
Kousouris, Konstantinos
Papakrivopoulos, Ioannis
Tsipolitis, Georgios
Zacharopoulou, Anna
Evangelou, Ioannis
Foudas, Costas
Gianneios, Paraskevas
Katsoulis, Panagiotis
Kokkas, Panagiotis
Mallios, Stavros
Manitara, Kalliopi
Manthos, Nikolaos
Papadopoulos, Ioannis
Strologas, John
Bartók, Márton
Chudasama, Ruchi
Csanad, Mate
Gadallah, Mahmod Moussa Abdelkhalek
Lökös, Sándor
Major, Péter
Mandal, Koushik
Mehta, Ankita
Pasztor, Gabriella
Surányi, Olivér
Veres, Gabor Istvan
Bencze, Gyorgy
Hajdu, Csaba
Horvath, Dezso
Sikler, Ferenc
Veszpremi, Viktor
Vesztergombi, Gyorgy
Czellar, Sandor
Karancsi, János
Molnar, Jozsef
Szillasi, Zoltan
Teyssier, Daniel
Raics, Peter
Trocsanyi, Zoltan Laszlo
Ujvari, Balazs
Csorgo, Tamas Ferenc
Nemes, Frigyes
Novak, Tamas
Choudhury, Somnath
Komaragiri, Jyothsna Rani
Kumar, Deepak
Panwar, Lata
Tiwari, Praveen Chandra
Bahinipati, Seema
Dash, Dipika
Kar, Chandiprasad
Mal, Prolay
Mishra, Tribeni
Muraleedharan Nair Bindhu, Vinaya Krishnan
Nayak, Aruna
Sahoo, Deepak Kumar
Sur, Nairit
Swain, Sanjay Kumar
Bansal, Sunil
Beri, Suman Bala
Bhatnagar, Vipin
Chauhan, Sushil
Dhingra, Nitish
Gupta, Rajat
Kaur, Amandeep
Kaur, Sandeep
Kumari, Priyanka
Lohan, Manisha
Meena, Meena
Sandeep, Kaur
Sharma, Sandeep
Singh, Jasbir
Virdi, A
Ahmed, Asar
Bhardwaj, Ashutosh
Choudhary, Brajesh C
Garg, Rocky Bala
Gola, Mohit
Keshri, Sumit
Kumar, Ashok
Naimuddin, Md
Priyanka, Priyanka
Ranjan, Kirti
Shah, Aashaq
Bharti, Monika
Bhattacharya, Rajarshi
Bhattacharya, Satyaki
Bhowmik, Debabrata
Dutta, Suchandra
Ghosh, Shamik
Gomber, Bhawna
Maity, Manas
Nandan, Saswati
Palit, Pritam
Purohit, Arnab
Rout, Prasant Kumar
Saha, Gourab
Sarkar, Subir
Sharan, Manoj
Singh, Bipen
Thakur, Shalini
Behera, Prafulla Kumar
Behera, Subash Chandra
Kalbhor, Pritam
Muhammad, Alibordi
Pradhan, Raghunath
Pujahari, Prabhat Ranjan
Sharma, Archana
Sikdar, Anup Kumar
Dutta, Dipanwita
Jha, Vishwajeet
Kumar, Vineet
Mishra, Dipak Kumar
Naskar, Kousik
Netrakanti, Pawan Kumar
Pant, Lalit Mohan
Shukla, Prashant
Aziz, Tariq
Bhat, Muzamil Ahmad
Dugad, Shashikant
Kumar Verma, Ravindra
Sarkar, Uttiya
Banerjee, Sudeshna
Bhattacharya, Soham
Chatterjee, Suman
Das, Pallabi
Guchait, Monoranjan
Karmakar, Saikat
Kumar, Sanjeev
Majumder, Gobinda
Mazumdar, Kajari
Mukherjee, Soumya
Roy, Debarati
Sahoo, Niladribihari
Dube, Sourabh
Kansal, Bhumika
Kapoor, Anshul
Kothekar, Kunal
Pandey, Shubham
Rane, Aditee
Rastogi, Angira
Sharma, Seema
Bakhshiansohi, Hamed
Chenarani, Shirin
Etesami, Seyed Mohsen
Khakzad, Mohsen
Mohammadi Najafabadi, Mojtaba
Felcini, Marta
Grunewald, Martin
Abbrescia, Marcello
Aly, Reham
Aruta, Caterina
Colaleo, Anna
Creanza, Donato
De Filippis, Nicola
De Palma, Mauro
Di Florio, Adriano
Di Pilato, Antonio
Elmetenawee, Walaa
Fiore, Luigi
Gelmi, Andrea
Gul, Muhammad
Iaselli, Giuseppe
Ince, Merve
Lezki, Samet
Maggi, Giorgio
Maggi, Marcello
Margjeka, Ilirjan
Merlin, Jeremie Alexandre
My, Salvatore
Nuzzo, Salvatore
Pompili, Alexis
Pugliese, Gabriella
Ranieri, Antonio
Selvaggi, Giovanna
Silvestris, Lucia
Simone, Federica Maria
Venditti, Rosamaria
Verwilligen, Piet
Abbiendi, Giovanni
Battilana, Carlo
Bonacorsi, Daniele
Borgonovi, Lisa
Braibant-Giacomelli, Sylvie
Brigliadori, Luca
Campanini, Renato
Capiluppi, Paolo
Castro, Andrea
Cavallo, Francesca Romana
Cuffiani, Marco
Dallavalle, Gaetano-Marco
Diotalevi, Tommaso
Fabbri, Fabrizio
Fanfani, Alessandra
Fontanesi, Elisa
Giacomelli, Paolo
Giommi, Luca
Grandi, Claudio
Guiducci, Luigi
Iemmi, Fabio
Lo Meo, Sergio
Marcellini, Stefano
Masetti, Gianni
Navarria, Francesco
Perrotta, Andrea
Primavera, Federica
Rovelli, Tiziano
Siroli, Gian Piero
Tosi, Nicolò
Albergo, Sebastiano
Costa, Salvatore
Di Mattia, Alessandro
Potenza, Renato
Tricomi, Alessia
Tuve, Cristina
Barbagli, Giuseppe
Cassese, Antonio
Ceccarelli, Rudy
Ciulli, Vitaliano
Civinini, Carlo
D’alessandro, R
Fiori, Francesco
Focardi, Ettore
Latino, Giuseppe
Lenzi, Piergiulio
Lizzo, Mattia
Meschini, Marco
Paoletti, Simone
Seidita, Roberto
Sguazzoni, Giacomo
Viliani, Lorenzo
Benussi, Luigi
Bianco, Stefano
Piccolo, Davide
Bozzo, Marco
Ferro, Fabrizio
Mulargia, Roberto
Robutti, Enrico
Tosi, Silvano
Benaglia, Andrea
Beschi, Andrea
Brivio, Francesco
Cetorelli, Flavia
Ciriolo, Vincenzo
De Guio, Federico
Dinardo, Mauro Emanuele
Dini, Paolo
Gennai, Simone
Ghezzi, Alessio
Govoni, Pietro
Guzzi, Luca
Malberti, Martina
Malvezzi, Sandra
Menasce, Dario
Monti, Fabio
Moroni, Luigi
Paganoni, Marco
Pedrini, Daniele
Ragazzi, Stefano
Tabarelli de Fatis, Tommaso
Valsecchi, Davide
Zuolo, Davide
Buontempo, Salvatore
Cavallo, Nicola
De Iorio, Agostino
Fabozzi, Francesco
Fienga, Francesco
Iorio, Alberto Orso Maria
Layer, Lukas
Lista, Luca
Meola, Sabino
Paolucci, Pierluigi
Rossi, Biagio
Sciacca, Crisostomo
Voevodina, Elena
Azzi, Patrizia
Bacchetta, Nicola
Bisello, Dario
Boletti, Alessio
Bragagnolo, Alberto
Carlin, Roberto
Checchia, Paolo
De Castro Manzano, Pablo
Dorigo, Tommaso
Gasparini, Fabrizio
Gasparini, Ugo
Hoh, Siew Yan
Margoni, Martino
Meneguzzo, Anna Teresa
Presilla, Matteo
Ronchese, Paolo
Rossin, Roberto
Simonetto, Franco
Strong, Giles
Tiko, Andres
Tosi, Mia
YARAR, Hevjin
Zanetti, Marco
Zotto, Pierluigi
Zucchetta, Alberto
Braghieri, Alessandro
Calzaferri, Simone
Fiorina, Davide
Montagna, Paolo
Ratti, Sergio P
Re, Valerio
Ressegotti, Martina
Riccardi, Cristina
Salvini, Paola
Vai, Ilaria
Vitulo, Paolo
Biasini, Maurizio
Bilei, Gian Mario
Ciangottini, Diego
Fanò, Livio
Lariccia, Paolo
Mantovani, Giancarlo
Mariani, Valentina
Menichelli, Mauro
Moscatelli, Francesco
Rossi, Alessandro
Santocchia, Attilio
Spiga, Daniele
Tedeschi, Tommaso
Androsov, Konstantin
Azzurri, Paolo
Bagliesi, Giuseppe
Bertacchi, Valerio
Bianchini, Lorenzo
Boccali, Tommaso
Castaldi, Rino
Ciocci, Maria Agnese
Dell’orso, R
Domenico, M
Donato, Silvio
Giannini, Leonardo
Giassi, Alessandro
Grippo, Maria Teresa
Ligabue, Franco
Manca, Elisabetta
Mandorli, Giulio
Messineo, Alberto
Palla, Fabrizio
Ramirez-Sanchez, Gabriel
Rizzi, Andrea
Rolandi, Gigi
Roy Chowdhury, Suvankar
Scribano, A
Shafiei, Negin
Spagnolo, Paolo
Tenchini, Roberto
Tonelli, Guido
Turini, Nicola
Venturi, Andrea
Verdini, Piero Giorgio
Cavallari, Francesca
Cipriani, Marco
Del Re, Daniele
Di Marco, Emanuele
Diemoz, Marcella
Longo, Egidio
Meridiani, Paolo
Organtini, Giovanni
Pandolfi, Francesco
Paramatti, Riccardo
Quaranta, Claudio
Rahatlou, Shahram
Rovelli, Chiara
Santanastasio, Francesco
Soffi, Livia
Tramontano, Raffaella
Amapane, Nicola
Arcidiacono, Roberta
Argiro, Stefano
Arneodo, Michele
Bartosik, Nazar
Bellan, Riccardo
Bellora, Andrea
Biino, Cristina
Cappati, Alessandra
Cartiglia, Nicolo
Cometti, Simona
Costa, Marco
Covarelli, Roberto
Demaria, Natale
Kiani, Bilal
Legger, Federica
Mariotti, Chiara
Maselli, Silvia
Migliore, Ernesto
Monaco, Vincenzo
Monteil, Ennio
Monteno, Marco
Obertino, Maria Margherita
Ortona, Giacomo
Pacher, Luca
Pastrone, Nadia
Pelliccioni, Mario
Pinna Angioni, Gian Luca
Ruspa, Marta
Salvatico, Riccardo
Siviero, Federico
Sola, Valentina
Solano, Ada
Soldi, Dario
Staiano, Amedeo
Trocino, Daniele
Belforte, Stefano
Candelise, Vieri
Casarsa, Massimo
Cossutti, Fabio
Da Rold, Alessandro
Ricca, G
Vazzoler, Federico
Dogra, Sunil
Huh, Changgi
Kim, Bobae
Kim, Dong Hee
Kim, Gui Nyun
Lee, Jeongeun
Lee, Seh Wook
Moon, Chang-Seong
Oh, Young
Pak, Sang Il
Radburn-Smith, Benjamin Charles
Sekmen, Sezen
Yang, Yu Chul
Kim, Hyunchul
Moon, Dong Ho
Francois, Brieuc
Kim, Tae Jeong
Park, Jiwon
Cho, Sungwoong
Choi, Suyong
Go, Yeonju
Ha, Seungkyu
Hong, Byung-Sik
Lee, Kisoo
Lee, Kyong Sei
Lim, Jaehoon
Park, Jaebeom
Park, Sung Keun
Yoo, Jaehyeok
Goh, Junghwan
Gurtu, Atul
Kim, Hyunsoo
Kim, Yongsun
Almond, John
Bhyun, Ji Hwan
Choi, Junho
Jeon, Sihyun
Kim, Junho
Kim, Jae Sung
Ko, Sanghyun
Kwon, Hyejin
Lee, Haneol
Lee, Kyeongpil
Lee, Sangeun
Nam, Kyungwook
Oh, Byung Hun
Oh, Minseok
Oh, Sung Bin
Seo, Hyonsan
Yang, Unki
Yoon, Inseok
Jeon, Dajeong
Kim, Ji Hyun
Ko, Byeonghak
Lee, Jason Sang Hun
Park, Inkyu
Roh, Youn
Song, Donghyun
Watson, Ian
Yoo, Hwi Dong
Choi, Young-Il
Hwang, Chanwook
Jeong, Yongho
Lee, Heewon
Lee, Yonghoon
Yu, Intae
Maghrbi, Yasser
Veckalns, Viesturs
Juodagalvis, Andrius
Rinkevicius, Aurelijus
Tamulaitis, Gintautas
Wan Abdullah, Wan Ahmad Tajuddin
Yusli, Mohd Nizam
Zolkapli, Zukhaimira
Benitez, Jose F
Castaneda Hernandez, Alfredo
Murillo Quijada, Javier Alberto
Valencia Palomo, Lizardo
Castilla-Valdez, Heriberto
De La Cruz-Burelo, Eduard
La Cruz, I. Heredia-De
Lopez-Fernandez, Ricardo
Sanchez-Hernandez, A
Carrillo Moreno, Salvador
Oropeza Barrera, Cristina
Ramirez-Garcia, M
Vazquez Valencia, Fabiola
Eysermans, Jan
Pedraza, Isabel
Salazar Ibarguen, Humberto Antonio
Uribe Estrada, Cecilia
Morelos Pineda, Antonio
Mijuskovic, Jelena
Raicevic, Natasa
Krofcheck, David
Bheesette, Srinidhi
Butler, Philip H
Ahmad, Ashfaq
Asghar, Muhammad Irfan
Awan, Muhammad Imran Malik
Hassan, Qamar
Hoorani, Hafeez R
Khan, Wajid Ali
Shah, Mehar Ali
Shoaib, Muhammad
Waqas, Muhammad
Avati, Valentina
Grzanka, Leszek
Malawski, Maciej
Bialkowska, Helena
Bluj, Michal
Boimska, Bozena
Frueboes, Tomasz
Górski, Maciej
Kazana, Malgorzata
Szleper, Michal
Traczyk, Piotr
Zalewski, Piotr
Bunkowski, Karol
Byszuk, Adrian
Doroba, Krzysztof
Kalinowski, Artur
Konecki, Marcin
Krolikowski, Jan
Olszewski, Michal
Walczak, Marek
Araujo, Mariana
Bargassa, Pedrame
Bastos, Diogo
Faccioli, Pietro
Gallinaro, Michele
Hollar, Jonathan
Leonardo, Nuno
Niknejad, Tahereh Sadat
Seixas, Joao
Shchelina, Ksenia
Toldaiev, Oleksii
Varela, Joao
Afanasiev, Serguei
Alexakhin, Vadim
Bunin, Pavel
Gavrilenko, Mikhail
Golutvin, Igor
Gorbunov, Ilya
Karjavine, Vladimir
Lanev, Alexander
Malakhov, Alexander
Matveev, Viktor
Mitsyn, Valeri Valentinovitch
Moisenz, Petr
Palichik, Vladimir
Perelygin, Victor
Savina, Maria
Shmatov, Sergey
Shulha, Siarhei
Smirnov, Vitaly
Teryaev, Oleg
Trofimov, Vladimir
Voytishin, Nikolay
Yuldashev, Bekhzod S
Zarubin, Anatoli
Gavrilov, Genady
Golovtcov, Victor
Ivanov, Yury
Kim, Victor
Kuznetsova, Ekaterina
Murzin, Victor
Oreshkin, Vadim
Smirnov, Igor
Sosnov, Dmitry
Sulimov, Valentin
Uvarov, Lev
Volkov, Serguei
Vorobyev, Alexey
Andreev, Yuri
Dermenev, Alexander
Gninenko, Sergei
Golubev, Nikolai
Karneyeu, Anton
Kirsanov, Mikhail
Krasnikov, Nikolai
Pashenkov, Anatoli
Pivovarov, Grigory
Tlisov, Danila
Toropin, Alexander
Epshteyn, Vladimir
Gavrilov, Vladimir
Lychkovskaya, Natalia
Nikitenko, Alexander
Popov, Vladimir
Pozdnyakov, Ivan
Safronov, Grigory
Spiridonov, Alexander
Stepennov, Anton
Toms, Maria
Vlasov, Evgueni
Zhokin, Alexander
Aushev, Tagir
Chadeeva, Marina
Oskin, Andrei
Parygin, Pavel
Polikarpov, Sergey
Zhemchugov, Evgenii
Andreev, Vladimir
Azarkin, Maksim
Dremin, Igor
Kirakosyan, Martin
Terkulov, Adel
Belyaev, Andrey
Boos, Edouard
Bunichev, Viacheslav
Dubinin, Mikhail
Dudko, Lev
Klyukhin, Vyacheslav
Kodolova, Olga
Lokhtin, Igor
Obraztsov, Stepan
Perfilov, Maxim
Petrushanko, Sergey
Savrin, Viktor
Snigirev, Alexander
Blinov, Vladimir
Dimova, Tatyana
Kardapoltsev, Leonid
Ovtin, Ivan
Skovpen, Yuri
Azhgirey, Igor
Bayshev, Igor
Kachanov, Vassili
Kalinin, Alexey
Konstantinov, Dmitri
Petrov, Vladimir
Ryutin, Roman
Sobol, Andrei
Troshin, Sergey
Tyurin, Nikolay
Uzunian, Andrey
Volkov, Alexey
Babaev, Anton
Iuzhakov, Aleksandr
Okhotnikov, Vitalii
Sukhikh, Leonid
Borchsh, Vladislav
Ivanchenko, V
Tcherniaev, Evgueni
Adzic, Petar
Cirkovic, Predrag
Dordevic, Milos
Milenovic, Predrag
Milosevic, Jovan
Aguilar-Benitez, Manuel
Alcaraz Maestre, Juan
Álvarez Fernández, Adrian
Bachiller, Irene
Barrio Luna, Mar
Bedoya, C
Brochero Cifuentes, Javier Andres
Carrillo Montoya, Camilo Andres
Cepeda, Maria
Cerrada, Marcos
Colino, Nicanor
De La Cruz, Begona
Delgado Peris, Antonio
Fernández Ramos, Juan Pablo
Flix, Jose
Fouz, Maria Cruz
García Alonso, Andrea
Gonzalez Lopez, Oscar
Goy Lopez, Silvia
Hernandez, Jose M
Josa, Maria Isabel
León Holgado, Jaime
Moran, Dermot
Navarro Tobar, Álvaro
Pérez-Calero Yzquierdo, Antonio María
Puerta Pelayo, Jesus
Redondo, Ignacio
Romero, Luciano
Sánchez Navas, Sergio
Soares, M
Triossi, Andrea
Urda Gómez, Lourdes
Willmott, Carlos
Albajar, Carmen
de Trocóniz, Jorge F
Reyes-Almanza, Rogelio
Alvarez Gonzalez, Barbara
Cuevas, Javier
Erice, Carlos
Fernandez Menendez, Javier
Folgueras, Santiago
Gonzalez Caballero, Isidro
Palencia Cortezon, Enrique
Ramón Álvarez, Clara
Ripoll Sau, Joan
Rodríguez Bouza, Víctor
Sanchez Cruz, Sergio
Trapote, Andrea
Cabrillo, Iban Jose
Calderon, Alicia
Chazin Quero, Barbara
Duarte Campderros, Jordi
Fernandez, Marcos
Fernández Manteca, Pedro José
Gomez, Gervasio
Martinez Rivero, Celso
Martinez Ruiz del Arbol, Pablo
Matorras, Francisco
Piedra Gomez, Jonatan
Prieels, Cédric
Ricci-Tam, Francesca
Rodrigo, Teresa
Ruiz-Jimeno, Alberto
Russo, Lorenzo
Scodellaro, Luca
Vila, Ivan
Vizan Garcia, Jesus Manuel
Jayananda, M
Kailasapathy, Balashangar
Sonnadara, Don Upul Jayasiri
Wickramarathna, D
Dharmaratna, Welathantri GD
Liyanage, Kalpanie
Perera, Nimantha
Wickramage, Nadeesha
Aarrestad, Thea Klaeboe
Abbaneo, Duccio
Akgun, Bora
Auffray, Etiennette
Auzinger, Georg
Baechler, Joachim
Baillon, Paul
Ball, Austin
Barney, David
Bendavid, Joshua
Beni, Noemi
Bianco, Michele
Bocci, Andrea
Bortignon, Pierluigi
Bossini, Edoardo
Brondolin, Erica
Camporesi, Tiziano
Cerminara, Gianluca
Cristella, Leonardo
D’enterria, D
Dabrowski, Anne
Daci, Nadir
Daponte, Vincenzo
David, A
De Roeck, Albert
Deile, Mario
Di Maria, Riccardo
Dobson, Marc
Dünser, Marc
Dupont, Niels
Elliott-Peisert, Anna
Emriskova, Natalia
Fallavollita, Francesco
Fasanella, Daniele
Fiorendi, Sara
Franzoni, Giovanni
Fulcher, Jonathan
Funk, Wolfgang
Giani, Simone
Gigi, Dominique
Gill, Karl
Glege, Frank
Gouskos, Loukas
Guilbaud, Maxime
Gulhan, Doga
Haranko, Mykyta
Hegeman, Jeroen
Iiyama, Yutaro
Innocente, Vincenzo
James, Thomas
Janot, Patrick
Kaspar, Jan
Kieseler, Jan
Komm, Matthias
Kratochwil, Nicolaus
Lange, Clemens
Lecoq, Paul
Long, Kenneth
Lourenco, Carlos
Malgeri, Luca
Mannelli, Marcello
Massironi, Andrea
Meijers, Frans
Mersi, Stefano
Meschi, Emilio
Moortgat, Filip
Mulders, Martijn
Ngadiuba, Jennifer
Niedziela, Jeremi
Orfanelli, Styliani
Orsini, Luciano
Pantaleo, Felice
Pape, Luc
Perez, Emmanuel
Peruzzi, Marco
Petrilli, Achille
Petrucciani, Giovanni
Pfeiffer, Andreas
Pierini, Maurizio
Rabady, Dinyar
Racz, Attila
Rieger, Marcel
Rovere, Marco
Sakulin, Hannes
Salfeld-Nebgen, Jakob
Scarfi, Simone
Schäfer, Christoph
Schwick, Christoph
Selvaggi, Michele
Sharma, Ashish
Silva, Pedro
Snoeys, Walter
Sphicas, Paraskevas
Steggemann, Jan
Summers, Sioni
Tavolaro, Vittorio Raoul
Treille, Daniel
Tsirou, Andromachi
Van Onsem, Gerrit Patrick
Vartak, Adish
Verzetti, Mauro
Wozniak, Kinga Anna
Zeuner, Wolfram Dietrich
Caminada, Lea
Erdmann, Wolfram
Horisberger, Roland
Ingram, Quentin
Kaestli, Hans-Christian
Kotlinski, Danek
Langenegger, Urs
Rohe, Tilman
Backhaus, Malte
Berger, Pirmin
Calandri, Alessandro
Chernyavskaya, Nadezda
Dissertori, Günther
Dittmar, Michael
Donegà, Mauro
Dorfer, Christian
Gadek, Tomasz
Gómez Espinosa, Tirso Alejandro
Grab, Christoph
Hits, Dmitry
Lustermann, Werner
Lyon, A-M
Manzoni, Riccardo Andrea
Meinhard, Maren Tabea
Micheli, Francesco
Nessi-Tedaldi, Francesca
Pauss, Felicitas
Perovic, Vasilije
Perrin, Gaël
Perrozzi, Luca
Pigazzini, Simone
Ratti, Maria Giulia
Reichmann, Michael
Reissel, Christina
Reitenspiess, Thomas
Ristic, Branislav
Ruini, Daniele
Sanz Becerra, Diego Alejandro
Schönenberger, Myriam
Shchutska, Lesya
Stampf, Vinzenz
Vesterbacka Olsson, Minna Leonora
Wallny, Rainer
Zhu, De Hua
Amsler, Claude
Botta, Cristina
Brzhechko, Danyyl
Canelli, Maria Florencia
De Cosa, Annapaola
Burgo, R
Heikkilä, Jaana Kristiina
Huwiler, Marc
Jofrehei, Arash
Kilminster, Benjamin
Leontsinis, Stefanos
Macchiolo, Anna
Meiring, Peter
Mikuni, Vinicius Massami
Molinatti, Umberto
Neutelings, Izaak
Rauco, Giorgia
Reimers, Arne
Robmann, Peter
Schweiger, Korbinian
Takahashi, Yuta
Wertz, Sébastien
Adloff, Catherine
Kuo, Chia-Ming
Lin, Willis
Roy, Ashim
Sarkar, Tanmay
Yu, Shin-Shan
Ceard, Ludivine
Chang, Paoti
Chao, Yuan
Chen, Kai-Feng
Chen, Po-Hsun
Hou, W-S
Li, You-ying
Lu, R-S
Paganis, Efstathios
Psallidas, Andreas
Steen, Arnaud
Yazgan, Efe
Asavapibhop, Burin
Asawatangtrakuldee, Chayanit
Srimanobhas, Norraphat
Boran, Fatma
Damarseckin, Serdal
Demiroglu, Zuhal Seyma
Dolek, Furkan
Dozen, Candan
Dumanoglu, Isa
Eskut, Eda
Gokbulut, Gul
Guler, Yalcin
Gurpinar guler, Emine
Hos, Ilknur
Isik, Candan
Kangal, Evrim Ersin
Kara, Ozgun
Kayis Topaksu, Aysel
Kiminsu, Ugur
Onengut, Gulsen
Ozdemir, Kadri
Polatoz, Ayse
Simsek, Ali Eren
Tali, Bayram
Tok, Ufuk Guney
Turkcapar, Semra
Zorbakir, Ibrahim Soner
Zorbilmez, Caglar
Isildak, Bora
Karapinar, Guler
Ocalan, Kadir
Yalvac, Metin
Atakisi, Ismail Okan
Gülmez, Erhan
Kaya, Mithat
Kaya, Ozlem
Özçelik, Özlem
Tekten, Sevgi
Yetkin, Elif Asli
Cakir, Altan
Cankocak, Kerem
Komurcu, Yildiray
Sen, Sercan
Aydogmus Sen, Fatma
Cerci, Salim
Kaynak, Berkan
Ozkorucuklu, Suat
Sunar Cerci, Deniz
Grynyov, Boris
Levchuk, Leonid
Bhal, Eshwen
Bologna, Simone
Brooke, James John
Clement, Emyr
Cussans, David
Flacher, Henning
Goldstein, Joel
Heath, Greg P
Heath, Helen F
Kreczko, Lukasz
Krikler, Benjamin
Paramesvaran, Sudarshan
Sakuma, Tai
Seif El Nasr-storey, Sarah
Smith, Vincent J
Taylor, Joseph
Titterton, Alexander
Bell, Ken W
Belyaev, Alexander
Brew, Christopher
Brown, Robert M
Cockerill, David JA
Ellis, Katherine Victoria
Harder, Kristian
Harper, Sam
Linacre, Jacob
Manolopoulos, Konstantinos
Newbold, Dave M
Olaiya, Emmanuel
Petyt, David
Reis, Thomas
Schuh, Thomas
Shepherd-Themistocleous, Claire
Thea, Alessandro
Tomalin, Ian R
Williams, Thomas
Bainbridge, Robert
Bloch, Philippe
Bonomally, Shameena
Borg, Johan
Breeze, Shane
Buchmuller, Oliver
Bundock, Aaron
Cepaitis, Vilius
CHAHAL, Gurpreet Singh
Colling, David
Dauncey, Paul
Davies, Gavin
Della Negra, Michel
Everaerts, Pieter
Fedi, Giacomo
Hall, Geoffrey
Iles, Gregory
Langford, Jonathon
Lyons, Louis
Magnan, A-M
Malik, Sarah
Martelli, Arabella
Milosevic, Vukasin
Nash, Jordan
Palladino, Vito
Pesaresi, Mark
Raymond, David Mark
Richards, Alexander
Rose, Andrew
Scott, Edward
Seez, Christopher
Shtipliyski, Antoni
Stoye, Markus
Tapper, Alexander
Uchida, Kirika
Virdee, Tejinder
Wardle, Nicholas
Webb, Samuel Nathan
Winterbottom, Daniel
Zecchinelli, Angelo Giacomo
Zenz, Seth Conrad
Cole, Joanne
Hobson, Peter R
Khan, Akram
Kyberd, Paul
Mackay, Catherine Kirsty
Reid, Ivan
Teodorescu, Liliana
Zahid, Sema
Brinkerhoff, Andrew
Call, Kenneth
Caraway, Bryan
Dittmann, Jay
Hatakeyama, Kenichi
Kanuganti, Ankush Reddy
Madrid, Christopher
Mcmaster, Brooks
Pastika, Nathaniel
Sawant, Siddhesh
Smith, Caleb
Bartek, Rachel
Dominguez, Aaron
Uniyal, Rishabh
Vargas Hernandez, Andres Mateus
Buccilli, Andrew
Charaf, Otman
Cooper, Seth
Gleyzer, Sergei V
Henderson, Conor
Rumerio, Paolo
West, Christopher
Akpinar, Alp
Albert, Andreas
Arcaro, Daniel
Cosby, Christopher
Demiragli, Zeynep
Gastler, Daniel
Richardson, Clint
Rohlf, James
Salyer, Kaitlin
Sperka, David
Spitzbart, Daniel
Suarez, Indara
Yuan, Siqi
Zou, David
Benelli, Gabriele
Burkle, Bjorn
Coubez, Xavier
Cutts, David
Duh, Yi-ting
Hadley, Mary
Heintz, Ulrich
Hogan, Julie Managan
Kwok, Ka Hei Martin
Laird, Edward
Landsberg, Greg
Lau, Ka Tung
Lee, Jangbae
Narain, Meenakshi
Sagir, Sinan
Syarif, Rizki
Usai, Emanuele
Wong, Wing Yan
Yu, David
Zhang, Wenyu
Band, Reyer
Brainerd, Christopher
Breedon, Richard
Calderon De La Barca Sanchez, Manuel
Chertok, Maxwell
Conway, John
Conway, Rylan
Cox, Peter Timothy
Erbacher, Robin
Flores, Chad
Funk, Garrett
Jensen, Frank
Ko, Winston
Kukral, Ota
Lander, Richard
Mulhearn, Michael
Pellett, Dave
Pilot, Justin
Shi, Mengyao
Taylor, Devin
Tos, Kyle
Tripathi, Mani
Yao, Yao
Zhang, Fengwangdong
Bachtis, Michail
Cousins, Robert
Dasgupta, Abhigyan
Florent, Alice
Hamilton, David
Hauser, Jay
Ignatenko, Mikhail
Lam, Tyler
Mccoll, Nickolas
Nash, William Arthur
Regnard, Simon
Saltzberg, David
Schnaible, Christian
Stone, Brent
Valuev, Vyacheslav
Burt, Kira
Chen, Yuan
Clare, Robert
Gary, J William
Ghiasi Shirazi, Seyyed Mohammad Amin
Hanson, Gail
Karapostoli, Georgia
Long, Owen Rosser
Manganelli, Nicholas
Olmedo Negrete, Manuel
Paneva, Mirena Ivova
Si, Weinan
Wimpenny, Stephen
Zhang, Yi
Branson, James G
Chang, Philip
Cittolin, Sergio
Cooperstein, Stephane
Deelen, Nikkie
Derdzinski, Mark
Duarte, Javier
Gerosa, Raffaele
Gilbert, Dylan
Hashemi, Bobak
Klein, Daniel
Krutelyov, Vyacheslav
Letts, James
Masciovecchio, Mario
May, Samuel
Padhi, Sanjay
Pieri, Marco
Sharma, Vivek
Tadel, Matevz
Würthwein, Frank
Yagil, Avraham
Amin, Nick
Campagnari, Claudio
Citron, Matthew
Dorsett, Alex
Dutta, Valentina
Incandela, Joe
Marsh, Bennett
Mei, Hualin
Ovcharova, Ana
Qu, Huilin
Quinnan, Melissa
Richman, Jeffrey
Sarica, Ulascan
Stuart, David
Wang, Sicheng
Anderson, Dustin
Bornheim, Adolf
Cerri, Olmo
Dutta, Irene
Lawhorn, Jay Mathew
Lu, Nan
Mao, Jiajing
Newman, Harvey B
Nguyen, Thong
Pata, Joosep
Spiropulu, Maria
Vlimant, Jean-Roch
Xie, Si
Zhang, Zhicai
Zhu, Ren-Yuan
Alison, John
Andrews, Michael Benjamin
Ferguson, Thomas
Mudholkar, Tanmay
Paulini, Manfred
Sun, Menglei
Vorobiev, Igor
Cumalat, John Perry
Ford, William T
MacDonald, Emily
Mulholland, Troy
Patel, Rishi
Perloff, Alexx
Stenson, Kevin
Ulmer, Keith
Wagner, Stephen Robert
Alexander, James
Cheng, Yangyang
Chu, Jennifer
Cranshaw, Derek James
Datta, Abhisek
Frankenthal, Andre
Mcdermott, Kevin
Monroy, Jose
Patterson, Juliet Ritchie
Quach, Dan
Ryd, Anders
Sun, Werner
Tan, Shao Min
Tao, Zhengcheng
Thom, Julia
Wittich, Peter
Zientek, Margaret
Abdullin, Salavat
Albrow, Michael
Alyari, Maral
Apollinari, Giorgio
Apresyan, Artur
Apyan, Aram
Banerjee, Sunanda
Bauerdick, Lothar AT
Beretvas, Andrew
Berry, Douglas
Berryhill, Jeffrey
Bhat, Pushpalatha C
Burkett, Kevin
Butler, Joel Nathan
Canepa, Anadi
Cerati, Giuseppe Benedetto
Cheung, Harry
Chlebana, Frank
Cremonesi, Matteo
Elvira, Victor Daniel
Freeman, Jim
Gecse, Zoltan
Gottschalk, Erik
Gray, Lindsey
Green, Dan
Grünendahl, Stefan
Gutsche, Oliver
Harris, Robert M
Hasegawa, Satoshi
Heller, Ryan
Herwig, Theodor Christian
Hirschauer, James
Jayatilaka, Bodhitha
Jindariani, Sergo
Johnson, Marvin
Joshi, Umesh
Klabbers, Pamela
Klijnsma, Thomas
Klima, Boaz
Kortelainen, Matti J
Lammel, Stephan
Lincoln, Don
Lipton, Ron
Liu, Miaoyuan
Liu, Tiehui
Lykken, Joseph
Maeshima, Kaori
Mason, David
Mcbride, Patricia
Merkel, Petra
Mrenna, Stephen
Nahn, Steve
O’dell, V
Papadimitriou, Vaia
Pedro, Kevin
Pena, Cristian
Prokofyev, Oleg
Ravera, Fabio
Reinsvold Hall, Allison
Ristori, Luciano
Schneider, Basil
Sexton-Kennedy, Elizabeth
Smith, Nicholas
Soha, Aron
Spalding, William J
Spiegel, Leonard
Stoynev, Stoyan
Strait, James
Taylor, Lucas
Tkaczyk, Slawek
Tran, Nhan Viet
Uplegger, Lorenzo
Vaandering, Eric Wayne
Weber, Hannsjoerg Artur
Woodard, Anna
Acosta, Darin
Avery, Paul
Bourilkov, Dimitri
Cadamuro, Luca
Cherepanov, Vladimir
Errico, Filippo
Field, Richard D
Guerrero, Daniel
Joshi, Bhargav Madhusudan
Kim, Mugeon
Konigsberg, Jacobo
Korytov, Andrey
Lo, Kin Ho
Matchev, Konstantin
Menendez, Nicholas
Mitselmakher, Guenakh
Rosenzweig, Daniel
Shi, Kun
Wang, Jian
Wang, Sean-Jiun
Zuo, Xunwu
Adams, Todd
Askew, Andrew
Diaz, Daniel
Habibullah, Redwan
Hagopian, Sharon
Hagopian, Vasken
Johnson, Kurtis F
Khurana, Raman
Kolberg, Ted
Martinez, German
Prosper, Harrison
Schiber, Catherine
Yohay, Rachel
Zhang, Jingyu
Baarmand, Marc M
Butalla, Stephen
Elkafrawy, Tamer
Hohlmann, Marcus
Noonan, Daniel
Rahmani, Mehdi
Saunders, Mark
Yumiceva, Francisco
Adams, Mark Raymond
Apanasevich, Leonard
Becerril Gonzalez, Hugo
Cavanaugh, Richard
Chen, Xuan
Dittmer, Susan
Evdokimov, Olga
Gerber, Cecilia Elena
Hangal, Dhanush Anil
Hofman, David Jonathan
Mills, Corrinne
Oh, Geonhee
Roy, Titas
Tonjes, Marguerite
Varelas, Nikos
Viinikainen, Jussi
Wang, Xiao
Wu, Zhenbin
Alhusseini, Mohammad
Dilsiz, Kamuran
Durgut, Süleyman
Gandrajula, Reddy Pratap
Haytmyradov, Maksat
Khristenko, Viktor
Köseyan, Ohannes Kamer
Merlo, J-P
Mestvirishvili, Alexi
Moeller, Anthony
Nachtman, Jane
Ogul, Hasan
Onel, Yasar
Ozok, Ferhat
Penzo, Aldo
Snyder, Christina
Tiras, Emrah
Wetzel, James
Yi, Kai
Amram, Oz
Blumenfeld, Barry
Corcodilos, Lucas
Eminizer, Margaret
Gritsan, Andrei
Kyriacou, Savvas
Maksimovic, Petar
Mantilla, Cristina
Roskes, Jeffrey
Swartz, Morris
Vámi, Tamás Álmos
Baldenegro Barrera, Cristian
Baringer, Philip
Bean, Alice
Bylinkin, Alexander
Isidori, Tommaso
Khalil, Sadia
King, Jack
Krintiras, Georgios
Kropivnitskaya, Anna
Lindsey, Cole
Minafra, Nicola
Murray, Michael
Rogan, Christopher
Royon, Christophe
Sanders, Stephen
Schmitz, Erich
Takaki, J
Wang, Quan
Williams, Justin
Wilson, Graham
Duric, Senka
Ivanov, Andrew
Kaadze, Ketino
Kim, Doyeong
Maravin, Yurii
Mitchell, Tyler
Modak, Atanu
Mohammadi, Abdollah
Rebassoo, Finn
Wright, Douglas
Adams, Eric
Baden, A
Baron, Owen
Belloni, Alberto
Eno, Sarah Catherine
Feng, Yongbin
Hadley, Nicholas John
Jabeen, Shabnam
Jeng, Geng-Yuan
Kellogg, Richard G
Koeth, Timothy
Mignerey, Alice
Nabili, Sara
Seidel, Markus
Skuja, Andris
Tonwar, Suresh C
Wang, Long
Wong, Kak
Abercrombie, Daniel
Allen, Brandon
Bi, Ran
Brandt, Stephanie
Busza, Wit
Cali, Ivan Amos
Chen, Yi
D’alfonso, M
Gomez Ceballos, Guillelmo
Goncharov, Maxim
Harris, Philip
Hsu, Dylan
Hu, Miao
Klute, Markus
Kovalskyi, Dmytro
Krupa, Jeffrey
Lee, Y-J
Luckey, Paul David
Maier, Benedikt
Marini, Andrea Carlo
Mcginn, Christopher
Mironov, Camelia
Narayanan, Siddharth
Niu, Xinmei
Paus, Christoph
Rankin, Dylan
Roland, Christof
Roland, Gunther
Shi, Zhaozhong
Stephans, George
Sumorok, Konstanty
Tatar, Kaya
Velicanu, Dragos
Wang, Jing
Wang, Ta-Wei
Wang, Zhangqier
Wyslouch, Bolek
Chatterjee, Rajdeep Mohan
Evans, Andrew
Guts, Sergey
Hansen, Peter
Hiltbrand, Joshua
Jain, Shilpi
Krohn, Michael
Kubota, Yuichi
Lesko, Zachary
Mans, Jeremy
Revering, Michael
Rusack, Roger
Saradhy, Rohith
Schroeder, Neil
Strobbe, Nadja
Wadud, Mohammad Abrar
Acosta, John Gabriel
Oliveros, Sandra
Bloom, Kenneth
Chauhan, Shubhanshu
Claes, Daniel R
Fangmeier, Caleb
Finco, Linda
Golf, Frank
González Fernández, Juan Rodrigo
Kravchenko, Ilya
Siado, Joaquin Emilo
Snow, Gregory R
Stieger, Benjamin
Tabb, William
Yan, Furong
Agarwal, Garvita
Harrington, Charles
Hay, Lauren
Iashvili, Ia
Kharchilava, Avto
Mclean, Christine
Nguyen, Duong
Parker, Ashley
Pekkanen, Juska
Rappoccio, Salvatore
Roozbahani, Bahareh
Alverson, George
Barberis, Emanuela
Freer, Chad
Haddad, Yacine
Hortiangtham, Apichart
Madigan, Gabriel
Marzocchi, Badder
Morse, David Michael
Nguyen, Vivan
Orimoto, Toyoko
Skinnari, Louise
Tishelman-charny, Abraham
Wamorkar, Tanvi
Wang, Bingran
Wisecarver, Andrew
Wood, Darien
Bhattacharya, Saptaparna
Bueghly, James
Chen, Ziheng
Gilbert, Andrew
Gunter, Thoth
Hahn, Kristan Allan
Odell, Nathaniel
Schmitt, Michael Henry
Sung, Kevin
Velasco, Mayda
Bucci, Rachael
Dev, Nabarun
Goldouzian, Reza
Hildreth, Michael
Hurtado Anampa, Kenyi
Jessop, Colin
Karmgard, Daniel John
Lannon, Kevin
Li, Wenzhao
Loukas, Nikitas
Marinelli, Nancy
Mcalister, Ian
Meng, Fanbo
Mohrman, Kelci
Musienko, Yuri
Ruchti, Randy
Siddireddy, Prasanna
Taroni, Silvia
Wayne, Mitchell
Wightman, Andrew
Wolf, Matthias
Zygala, Lara
Alimena, Juliette
Bylsma, Ben
Cardwell, Bryan
Durkin, Lloyd Stanley
Francis, Brian
Hill, Christopher
Lefeld, Anthony
Winer, Brian L
Yates, Brent
Dezoort, Gage
Elmer, Peter
Greenberg, Bennett
Haubrich, Nicholas
Higginbotham, Samuel
Kalogeropoulos, Alexis
Kopp, Gillian
Kwan, Stephanie
Lange, David
Lucchini, Marco Toliman
Luo, Jingyu
Marlow, Daniel
Mei, Kelvin
Ojalvo, Isabel
Olsen, James
Palmer, Christopher
Piroué, Pierre
Stickland, David
Tully, Christopher
Malik, Sudhir
Norberg, Scarlet
Barnes, Virgil E
Chawla, Ridhi
Das, Souvik
Gutay, Laszlo
Jones, Matthew
Jung, Andreas Werner
Mahakud, Bibhuprasad
Negro, Giulia
Neumeister, Norbert
Peng, Cheng-Chieh
Piperov, Stefan
Qiu, Hao
Schulte, Jan-Frederik
Trevisani, Nicolò
Wang, Fuqiang
Xiao, rui
Xie, Wei
Cheng, Tongguang
Dolen, James
Parashar, Neeti
Stojanovic, Milan
Baty, Austin
Dildick, Sven
Ecklund, Karl Matthew
Freed, Sarah
Geurts, Frank JM
Kilpatrick, Matthew
Kumar, Arun
Li, Wei
Padley, Brian Paul
Redjimi, Radia
Roberts, Jay
Rorie, Jamal
SHI, Wei
Stahl Leiton, Andre Govinda
Zhang, Aobo
Bodek, Arie
de Barbaro, Pawel
Demina, Regina
Dulemba, Joseph Lynn
Fallon, Colin
Ferbel, Thomas
Galanti, Mario
Garcia-Bellido, Aran
Hindrichs, Otto
Khukhunaishvili, Aleko
Ranken, Evan
Taus, Rhys
Chiarito, Brandon
Chou, John Paul
Gandrakota, Abhijith
Gershtein, Yuri
Halkiadakis, Eva
Hart, Andrew
Heindl, Maximilian
Hughes, Elliot
Kaplan, Steven
Karacheban, Olena
Laflotte, Ian
Lath, Amitabh
Montalvo, Roy
Nash, Kevin
Osherson, Marc
Salur, Sevil
Schnetzer, Steve
Somalwar, Sunil
Stone, Robert
Thayil, Steffie Ann
Thomas, Scott
Wang, Hui
Acharya, Himal
Delannoy, Andrés G
Spanier, Stefan
Bouhali, Othmane
Dalchenko, Mykhailo
Delgado, Andrea
Eusebi, Ricardo
Gilmore, Jason
Huang, Tao
Kamon, Teruki
Kim, Hyunyong
Luo, Sifu
Malhotra, Shivali
Mueller, Ryan
Overton, David
Perniè, Luca
Rathjens, Denis
Safonov, Alexei
Sturdy, Jared
Akchurin, Nural
Damgov, Jordan
Hegde, Vinay
Kunori, Shuichi
Lamichhane, Kamal
Lee, Sung Won
Mengke, Tielige
Muthumuni, Samila
Peltola, Timo
Undleeb, Sonaina
Volobouev, Igor
Wang, Zhixing
Whitbeck, Andrew
Appelt, Eric
Greene, Senta
Gurrola, Alfredo
Janjam, Ravi
Johns, Willard
Maguire, Charles
Melo, Andrew
Ni, Hong
Padeken, Klaas
Romeo, Francesco
Sheldon, Paul
Tuo, Shengquan
Velkovska, Julia
Verweij, Marta
Ang, L
Arenton, Michael Wayne
Cox, Bradley
Cummings, Grace
Hakala, John
Hirosky, Robert
Joyce, Matthew
Ledovskoy, Alexander
Neu, Christopher
Tannenwald, Benjamin
Wang, Yanchu
Wolfe, Evan
Xia, Fan
Karchin, Paul Edmund
Poudyal, Nabin
Thapa, Prakash
Black, Kevin
Bose, Tulika
Buchanan, James
Caillol, Cécile
Dasu, Sridhara
De Bruyn, Isabelle
Galloni, Camilla
He, He
Herndon, Matthew
Hervé, Alain
Hussain, Usama
Lanaro, Armando
Loeliger, Andrew
Loveless, Richard
Madhusudanan Sreekala, Jithin
Mallampalli, Abhishikth
Pinna, Deborah
Ruggles, Tyler
Savin, Alexander
Shang, Victor
Sharma, Varun
Smith, Wesley H
Teague, Dylan
Trembath-reichert, Stephen
Vetens, Wren
Pokaż więcej
Temat:
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
High Energy Physics - Experiment
p p: colliding beams
parton: distribution function
quantum chromodynamics: perturbation theory
perturbation theory: higher-order
higher-order: 2
higher-order: 0
parton: showers
p p: scattering
HERWIG
underlying event
CMS
CERN LHC Coll
event shape analysis
electron positron: annihilation
numerical calculations: Monte Carlo
color
experimental results
900 GeV-cms
7000 GeV-cms
13000 GeV-cms
Astrophysique
ddc:530
annihilation [electron positron]
0 [higher-order]
2 [higher-order]
Monte Carlo [numerical calculations]
colliding beams [p p]
scattering [p p]
distribution function [parton]
showers [parton]
higher-order [perturbation theory]
perturbation theory [quantum chromodynamics]
Physics
[PHYS.HEXP]Physics [physics]/High Energy Physics - Experiment [hep-ex]
Fizik
Regular Article - Experimental Physics
Particle Physics - Experiment
hep-ex
114 Physical sciences
0202 Atomic, Molecular, Nuclear, Particle and Plasma Physics
0206 Quantum Physics
Nuclear & Particles Physics
Physics and Astronomy (miscellaneous)
Engineering (miscellaneous)
Źródło:
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 81, Iss 4, Pp 1-47 (2021)
European Physical Journal C. Particles and Fields, 81 (4
Scopus
INSPIRE-HEP
62 Seiten : Diagramme (2020). doi:10.18154/RWTH-2021-05364
The European physical journal / C, 81 (4), Art.-Nr.: 312
European Physical Journal C: Particles and Fields
European Physical Journal C: Particles and Fields, Springer Verlag (Germany), 2021, 81 (4), pp.312. ⟨10.1140/epjc/s10052-021-08949-5⟩
The European physical journal / C 81(4), 312 (2021). doi:10.1140/epjc/s10052-021-08949-5
Jaime Leon Holgado
The European Physical Journal. C, Particles and Fields
European Physical Journal C
The European Physical Journal C, 81 (4)
European physical journal : C : particles and fields
Opis pliku:
application/pdf; 1 full-text file(s): application/pdf; application/application/pdf
Dostępność:
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=doi_dedup___::b9e5bf0369627ff6138e1baffc910d30
https://doaj.org/article/05f8130f8fd244c39be634c66077e4dc
Tytuł:
Search for supersymmetry in final states with two or three soft leptons and missing transverse momentum in proton-proton collisions at $\sqrt{s}$ = 13 TeV
Autorzy:
Tumasyan, Armen
Adam, Wolfgang
Andrejkovic, Janik Walter
Bergauer, Thomas
Chatterjee, Suman
Dragicevic, Marko
Escalante Del Valle, Alberto
Fruehwirth, Rudolf
Jeitler, Manfred
Krammer, Natascha
Lechner, Lukas
Liko, Dietrich
Mikulec, Ivan
Paulitsch, Peter
Pitters, Florian Michael
Schieck, Jochen
Schöfbeck, Robert
Spanring, Markus
Templ, Sebastian
Waltenberger, Wolfgang
Wulz, Claudia-Elisabeth
Chekhovsky, Vladimir
Litomin, Aliaksandr
Makarenko, Vladimir
Darwish, Mohamed Rashad
De Wolf, Eddi A
Janssen, Tahys
Kello, Tomas
Lelek, Aleksandra
Rejeb Sfar, Haifa
Van Mechelen, Pierre
Van Putte, Senne
Van Remortel, Nick
Blekman, Freya
Bols, Emil Sørensen
D'Hondt, Jorgen
De Clercq, Jarne
Delcourt, Martin
El Faham, Hesham
Lowette, Steven
Moortgat, Seth
Morton, Alexander
Müller, Denise
Sahasransu, Abanti Ranadhir
Tavernier, Stefaan
Van Doninck, Walter
Van Mulders, Petra
Beghin, Diego
Bilin, Bugra
Clerbaux, Barbara
De Lentdecker, Gilles
Favart, Laurent
Grebenyuk, Anastasia
Kalsi, Amandeep Kaur
Lee, Kyeongpil
Mahdavikhorrami, Mostafa
Makarenko, Inna
Moureaux, Louis
Pétré, Laurent
Popov, Andrey
Postiau, Nicolas
Starling, Elizabeth
Thomas, Laurent
Vanden Bemden, Max
Vander Velde, Catherine
Vanlaer, Pascal
Vannerom, David
Wezenbeek, Liam
Cornelis, Tom
Dobur, Didar
Knolle, Joscha
Lambrecht, Luka
Mestdach, Gianny
Niedziela, Marek
Roskas, Christos
Samalan, Amrutha
Skovpen, Kirill
Tytgat, Michael
Verbeke, Willem
Vermassen, Basile
Vit, Martina
Bethani, Agni
Bruno, Giacomo
Bury, Florian Joel J
Caputo, Claudio
David, Pieter
Delaere, Christophe
Donertas, Izzeddin Suat
Giammanco, Andrea
Jaffel, Khawla
Jain, Sandhya
Lemaitre, Vincent
Mondal, Kuntal
Prisciandaro, Jessica
Taliercio, Angela
Teklishyn, Maksym
Tran, Tu Thong
Vischia, Pietro
Wertz, Sébastien
Alves, Gilvan
Hensel, Carsten
Moraes, Arthur
Aldá Júnior, Walter Luiz
Alves Gallo Pereira, Miguel
Barroso Ferreira Filho, Mapse
BRANDAO MALBOUISSON, Helena
Carvalho, Wagner
Chinellato, Jose
Da Costa, Eliza Melo
Da Silveira, Gustavo Gil
De Jesus Damiao, Dilson
Fonseca De Souza, Sandro
Matos Figueiredo, Diego
Mora Herrera, Clemencia
Mota Amarilo, Kevin
Mundim, Luiz
Nogima, Helio
Rebello Teles, Patricia
Santoro, Alberto
Silva Do Amaral, Sheila Mara
Sznajder, Andre
Thiel, Mauricio
Torres Da Silva De Araujo, Felipe
Vilela Pereira, Antonio
Bernardes, Cesar Augusto
Calligaris, Luigi
Tomei, Thiago
De Moraes Gregores, Eduardo
De Souza Lemos, Dener
Mercadante, Pedro G
Novaes, Sergio F
Padula, Sandra
Aleksandrov, Aleksandar
Antchev, Georgy
Hadjiiska, Roumyana
Iaydjiev, Plamen
Misheva, Milena
Rodozov, Mircho
Shopova, Mariana
Sultanov, Georgi
Dimitrov, Anton
Ivanov, Todor
Litov, Leander
Pavlov, Borislav
Petkov, Peicho
Petrov, Anton
Cheng, Tongguang
Guo, Qianying
Javaid, Tahir
Mittal, Monika
Wang, Hanwen
Yuan, Li
Ahmad, Muhammad
Bauer, Gerry
Dozen, Candan
Hu, Zhen
Martins, Jordan
Wang, Yi
Yi, Kai
Chapon, Emilien
Chen, Guo-Ming
Chen, He-Sheng
Chen, Mingshui
Iemmi, Fabio
Kapoor, Anshul
Leggat, Duncan
Liao, Hongbo
Liu, Zhenan
Milosevic, Vukasin
Monti, Fabio
Sharma, Ramkrishna
Tao, Junquan
Thomas-Wilsker, Joshuha
Wang, Jin
Zhang, Huaqiao
Zhang, Sijing
Zhao, Jingzhou
Agapitos, Antonis
Ban, Yong
Chen, Cheng
Huang, Qianming
Levin, Andrew
Li, Qiang
Lyu, Xudong
Mao, Yajun
Qian, Si-Jin
Wang, Dayong
Wang, Qun
Xiao, Jie
Lu, Meng
You, Zhengyun
Gao, Xuyang
Okawa, Hideki
Lin, Zhen
Xiao, Meng
Avila, Carlos
Cabrera, Andrés
Florez, Carlos
Fraga, Jorge
Sarkar, Amal
Segura Delgado, Manuel Alejandro
Mejia Guisao, Jhovanny
Ramirez, Felipe
Ruiz Alvarez, José David
Salazar González, Camilo Andrés
Giljanovic, Duje
Godinovic, Nikola
Lelas, Damir
Puljak, Ivica
Antunovic, Zeljko
Kovac, Marko
Sculac, Toni
Brigljevic, Vuko
Ferencek, Dinko
Majumder, Devdatta
Roguljic, Matej
Starodumov, Andrei
Susa, Tatjana
Attikis, Alexandros
Christoforou, Konstantinos
Erodotou, Eleni
Ioannou, Aimilios
Kole, Gouranga
Kolosova, Marina
Konstantinou, Sotiroulla
Mousa, Jehad
Nicolaou, Charalambos
Ptochos, Fotios
Razis, Panos A
Rykaczewski, Hans
Saka, Halil
Finger, Miroslav
Finger, Michael
Kveton, Antonin
Ayala, Edy
Carrera Jarrin, Edgar
Abdalla, Hassan
Khalil, Shaaban
Lotfy, Ahmad
Mahmoud, Mohammed
Bhowmik, Sandeep
Dewanjee, Ram Krishna
Ehataht, Karl
Kadastik, Mario
Nandan, Saswati
Nielsen, Christine
Pata, Joosep
Raidal, Martti
Tani, Laurits
Veelken, Christian
Eerola, Paula
Forthomme, Laurent
Kirschenmann, Henning
Osterberg, Kenneth
Voutilainen, Mikko
Bharthuar, Shudhashil
Brücken, Erik
Garcia Fuentes, Francisco Ignacio
Havukainen, Joona
Kim, Min Suk
Kinnunen, Ritva
Lampén, Tapio
Lassila-Perini, Kati
Lehti, Sami
Lindén, Tomas
Lotti, Mikko
Martikainen, Laura
Myllymäki, Mikael
Ott, Jennifer
Siikonen, Hannu
Tuominen, Eija
Tuominiemi, Jorma
Luukka, Panja-Riina
Petrow, Henri
Tuuva, Tuure
Amendola, Chiara
Besancon, Marc
Couderc, Fabrice
Dejardin, Marc
Denegri, Daniel
Faure, Jean-Louis
Ferri, Federico
Ganjour, Serguei
Givernaud, Alain
Gras, Philippe
Hamel De Monchenault, Gautier
Jarry, Patrick
Lenzi, Bruno
Locci, Elizabeth
Malcles, Julie
Rander, John
Rosowsky, André
Sahin, Mehmet Özgür
Savoy-Navarro, Aurore
Titov, Maksym
Yu, Geum Bong
Ahuja, Sudha
Beaudette, Florian
Bonanomi, Matteo
Buchot Perraguin, Axel
Busson, Philippe
Cappati, Alessandra
Charlot, Claude
Davignon, Olivier
Diab, Batoul
Falmagne, Guillaume
Ghosh, Shamik
Granier de Cassagnac, Raphael
Hakimi, Alexandre
Kucher, Inna
Nguyen, Matthew
Ochando, Christophe
Paganini, Pascal
Rembser, Jonas
Salerno, Roberto
Sauvan, Jean-Baptiste
Sirois, Yves
Zabi, Alexandre
Zghiche, Amina
AGRAM, Jean-Laurent
Andrea, Jeremy
Apparu, Dylan
Bloch, Daniel
Bourgatte, Guillaume
Brom, Jean-Marie
Chabert, Eric Christian
Collard, Caroline
Darej, Douja
Fontaine, Jean-Charles
Goerlach, Ulrich
Grimault, Clément
Le Bihan, Anne-Catherine
Nibigira, Emery
Van Hove, Pierre
Asilar, Ece
Beauceron, Stephanie
Bernet, Colin
Boudoul, Gaelle
Camen, Camille
Carle, Aurélien
Chanon, Nicolas
Contardo, Didier
Depasse, Pierre
El Mamouni, Houmani
Fay, Jean
Gascon, Susan
Gouzevitch, Maxime
Ille, Bernard
Laktineh, Imad Baptiste
Lattaud, Hugues
Lesauvage, Antoine
Lethuillier, Morgan
Mirabito, Laurent
Perries, Stephane
Shchablo, Konstantin
Sordini, Viola
Torterotot, Lucas
Touquet, Gaël
Vander Donckt, Muriel
Viret, Sébastien
Khvedelidze, Arsen
Lomidze, Irakli
Tsamalaidze, Zviad
Feld, Lutz
Klein, Katja
Lipinski, Martin
Meuser, Danilo
Pauls, Alexander
Rauch, Max Philip
Röwert, Nicolas
Schulz, Johannes
Teroerde, Marius
Dodonova, Alena
Eliseev, Dmitry
Erdmann, Martin
Fackeldey, Peter
Fischer, Benjamin
Ghosh, Saranya
Hebbeker, Thomas
Hoepfner, Kerstin
Ivone, Francesco
Keller, Henning
Mastrolorenzo, Luca
Merschmeyer, Markus
Meyer, Arnd
Mocellin, Giovanni
Mondal, Spandan
Mukherjee, Swagata
Noll, Dennis
Novak, Andrzej
Pook, Tobias
Pozdnyakov, Andrey
Rath, Yannik
Reithler, Hans
Roemer, Jonas
Schmidt, Alexander
Schuler, Simon Christoph
Sharma, Archana
Vigilante, Lorenzo
Wiedenbeck, Sebastian
Zaleski, Shawn
Dziwok, Christian
Flügge, Günter
Haj Ahmad, Wael
Hlushchenko, Olena
Kress, Thomas
Nowack, Andreas
Pistone, Claudia
Pooth, Oliver
Roy, Dennis
Sert, Hale
Stahl, Achim
Ziemons, Tim
Aarup Petersen, Henriette
Aldaya Martin, Maria
Asmuss, Paul
Babounikau, Illia
Baxter, Samuel
Behnke, Olaf
Bermúdez Martínez, Armando
Bhattacharya, Soham
Bin Anuar, Afiq Aizuddin
Borras, Kerstin
Botta, Valeria
Brunner, David
Campbell, Alan
Cardini, Andrea
Cheng, Chun
Colombina, Federica
Consuegra Rodríguez, Sandra
Correia Silva, Gilson
Danilov, Vladyslav
Didukh, Leonid
Eckerlin, Guenter
Eckstein, Doris
Estevez Banos, Luis Ignacio
Filatov, Oleg
Gallo, Elisabetta
Geiser, Achim
Giraldi, Angela
Grohsjean, Alexander
Guthoff, Moritz
Jafari, Abideh
Jomhari, Nur Zulaiha
Jung, Hannes
Mohamed, Ashraf
Kasemann, Matthias
Kaveh, Hessamoddin
Kleinwort, Claus
Krücker, Dirk
Lange, Wolfgang
Lidrych, Jindrich
Lipka, Katerina
Lohmann, Wolfgang
Mankel, Rainer
Melzer-Pellmann, Isabell-Alissandra
Metwally, Josry
Meyer, Andreas Bernhard
Meyer, Mareike
Mnich, Joachim
Mussgiller, Andreas
Otarid, Younes
Pérez Adán, Danyer
Pitzl, Daniel
Raspereza, Alexei
Ribeiro Lopes, Beatriz
Rübenach, Jonas
Saggio, Alessia
Saibel, Andrej
Savitskyi, Mykola
Scham, Moritz
Scheurer, Valerie
Schwanenberger, Christian
Singh, Akshansh
Sosa Ricardo, Rafael Eduardo
Stafford, Dominic
Tonon, Nicolas
Turkot, Oleksii
Van De Klundert, Merijn
Walsh, Roberval
Walter, David
Wen, Yiwen
Wichmann, Katarzyna
Wiens, Lucas
Wissing, Christoph
Wuchterl, Sebastian
Aggleton, Robin
Albrecht, Steffen
Bein, Samuel
Benato, Lisa
Benecke, Anna
Connor, Patrick
De Leo, Ksenia
Eich, Melanie
Feindt, Finn
Fröhlich, Alexander
Garbers, Christoph
Garutti, Erika
Gunnellini, Paolo
Haller, Johannes
Hinzmann, Andreas
Kasieczka, Gregor
Klanner, Robert
Kogler, Roman
Kramer, Tobias
Kutzner, Viktor
Lange, Johannes
Lange, Torben
Lobanov, Artur
Malara, Andrea
Nigamova, Aliya
Pena Rodriguez, Karla Josefina
Rieger, Oliver
Schleper, Peter
Schröder, Matthias
Schwandt, Joern
Schwarz, Dennis
Sonneveld, Jory
Stadie, Hartmut
Steinbrück, Georg
Tews, Alexandra
Vormwald, Benedikt
Zoi, Irene
Bechtel, Janek
Berger, Thomas
Butz, Erik
Caspart, René
Chwalek, Thorsten
De Boer, Wim
Dierlamm, Alexander
Droll, Alexander
El Morabit, Karim
Faltermann, Nils
Giffels, Manuel
Gosewisch, Jan-ole
Gottmann, Artur
Hartmann, Frank
Heidecker, Christoph
Husemann, Ulrich
Katkov, Igor
Keicher, Philip
Koppenhöfer, Roland
Maier, Stefan
Metzler, Marius
Mitra, Soureek
Müller, Thomas
Neukum, Max
Nürnberg, Andreas
Quast, Gunter
Rabbertz, Klaus
Rauser, Johann
Savoiu, Daniel
Schnepf, Matthias
Seith, David
Shvetsov, Ivan
Simonis, Hans-Jürgen
Ulrich, Ralf
van der Linden, Jan
Von Cube, Ralf Florian
Wassmer, Michael
Weber, Marc
Wieland, Sebastian
Wolf, Roger
Wozniewski, Sebastian
Wunsch, Stefan
Anagnostou, Georgios
Daskalakis, Georgios
Geralis, Theodoros
Kyriakis, Aristotelis
Loukas, Demetrios
Stakia, Anna
Diamantopoulou, Magda
Karasavvas, Dimitrios
Karathanasis, George
Kontaxakis, Pantelis
Koraka, Charis Kleio
Manousakis-Katsikakis, Arkadios
Panagiotou, Apostolos
Papavergou, Ioanna
Saoulidou, Niki
Theofilatos, Konstantinos
Tziaferi, Eirini
Vellidis, Konstantinos
Vourliotis, Emmanouil
Bakas, Georgios
Kousouris, Konstantinos
Papakrivopoulos, Ioannis
Tsipolitis, Georgios
Zacharopoulou, Anna
Evangelou, Ioannis
Foudas, Costas
Gianneios, Paraskevas
Katsoulis, Panagiotis
Kokkas, Panagiotis
Manthos, Nikolaos
Papadopoulos, Ioannis
Strologas, John
Csanad, Mate
Farkas, Krisztián
Gadallah, Mahmod Moussa Abdelkhalek
Lökös, Sándor
Major, Péter
Mandal, Koushik
Mehta, Ankita
Pasztor, Gabriella
Rádl, Attila József
Surányi, Olivér
Veres, Gabor Istvan
Bartók, Márton
Bencze, Gyorgy
Hajdu, Csaba
Horvath, Dezso
Sikler, Ferenc
Veszpremi, Viktor
Vesztergombi, Gyorgy
Czellar, Sandor
Karancsi, János
Molnar, Jozsef
Szillasi, Zoltan
Teyssier, Daniel
Raics, Peter
Trocsanyi, Zoltan Laszlo
Ujvari, Balazs
Csorgo, Tamas Ferenc
Nemes, Frigyes
Novak, Tamas
Komaragiri, Jyothsna Rani
Kumar, Deepak
Panwar, Lata
Tiwari, Praveen Chandra
Bahinipati, Seema
Kar, Chandiprasad
Mal, Prolay
Mishra, Tribeni
Muraleedharan Nair Bindhu, Vinaya Krishnan
Nayak, Aruna
Saha, Prafulla
Sur, Nairit
Swain, Sanjay Kumar
Vats, Diwakar
Bansal, Sunil
Beri, Suman Bala
Bhatnagar, Vipin
Chaudhary, Geetanjali
Chauhan, Sushil
Dhingra, Nitish
Gupta, Rajat
Kaur, Amandeep
Kaur, Manjit
Kaur, Sandeep
Kumari, Priyanka
Meena, Meena
Sandeep, Kaur
Singh, Jasbir
Ahmed, Asar
Bhardwaj, Ashutosh
Choudhary, Brajesh C
Gola, Mohit
Keshri, Sumit
Kumar, Ashok
Naimuddin, Mohammad
Priyanka, Priyanka
Ranjan, Kirti
Shah, Aashaq
Bharti, Monika
Bhattacharya, Rajarshi
Bhattacharya, Satyaki
Bhowmik, Debabrata
Dutta, Shubham
Dutta, Suchandra
Gomber, Bhawna
Maity, Manas
Palit, Pritam
Rout, Prasant Kumar
Saha, Gourab
Sahu, Bisnupriya
Sarkar, Subir
Sharan, Manoj
Singh, Bipen
Thakur, Shalini
Behera, Prafulla Kumar
Behera, Subash Chandra
Kalbhor, Pritam
Muhammad, Alibordi
Pradhan, Raghunath
Pujahari, Prabhat Ranjan
Sharma, Ashish
Sikdar, Anup Kumar
Dutta, Dipanwita
Jha, Vishwajeet
Kumar, Vineet
Mishra, Dipak Kumar
Naskar, Kousik
Netrakanti, Pawan Kumar
Pant, Lalit Mohan
Shukla, Prashant
Aziz, Tariq
Dugad, Shashikant
Kumar, Mintu
Sarkar, Uttiya
Banerjee, Sudeshna
Chudasama, Ruchi
Guchait, Monoranjan
Karmakar, Saikat
Kumar, Sanjeev
Majumder, Gobinda
Mazumdar, Kajari
Mukherjee, Soumya
Alpana, Alpana
Dube, Sourabh
Kansal, Bhumika
Laha, Arnab
Pandey, Shubham
Rane, Aditee
Rastogi, Angira
Sharma, Seema
Bakhshiansohi, Hamed
Zeinali, Maryam
Chenarani, Shirin
Etesami, Seyed Mohsen
Khakzad, Mohsen
Mohammadi Najafabadi, Mojtaba
Grunewald, Martin
Abbrescia, Marcello
Aly, Reham
Aruta, Caterina
Colaleo, Anna
Creanza, Donato
De Filippis, Nicola
De Palma, Mauro
Di Florio, Adriano
Di Pilato, Antonio
Elmetenawee, Walaa
Fiore, Luigi
Gelmi, Andrea
Gul, Muhammad
Iaselli, Giuseppe
Ince, Merve
Lezki, Samet
Maggi, Giorgio
Maggi, Marcello
Margjeka, Ilirjan
Mastrapasqua, Vincenzo
Merlin, Jeremie Alexandre
My, Salvatore
Nuzzo, Salvatore
Pellecchia, Antonello
Pompili, Alexis
Pugliese, Gabriella
Ranieri, Antonio
Selvaggi, Giovanna
Silvestris, Lucia
Simone, Federica Maria
Venditti, Rosamaria
Verwilligen, Piet
Abbiendi, Giovanni
Battilana, Carlo
Bonacorsi, Daniele
Borgonovi, Lisa
Brigliadori, Luca
Campanini, Renato
Capiluppi, Paolo
Castro, Andrea
Cavallo, Francesca Romana
Cuffiani, Marco
Dallavalle, Gaetano-Marco
Diotalevi, Tommaso
Fabbri, Fabrizio
Fanfani, Alessandra
Giacomelli, Paolo
Giommi, Luca
Grandi, Claudio
Guiducci, Luigi
Lo Meo, Sergio
Lunerti, Leonardo
Marcellini, Stefano
Masetti, Gianni
Navarria, Francesco
Perrotta, Andrea
Primavera, Federica
Rossi, Antonio
Rovelli, Tiziano
Siroli, Gian Piero
Albergo, Sebastiano
Costa, Salvatore
Di Mattia, Alessandro
Potenza, Renato
Tricomi, Alessia
Tuve, Cristina
Barbagli, Giuseppe
Cassese, Antonio
Ceccarelli, Rudy
Ciulli, Vitaliano
Civinini, Carlo
D'Alessandro, Raffaello
Focardi, Ettore
Latino, Giuseppe
Lenzi, Piergiulio
Lizzo, Mattia
Meschini, Marco
Paoletti, Simone
Seidita, Roberto
Sguazzoni, Giacomo
Viliani, Lorenzo
Benussi, Luigi
Bianco, Stefano
Piccolo, Davide
Bozzo, Marco
Ferro, Fabrizio
Mulargia, Roberto
Robutti, Enrico
Tosi, Silvano
Benaglia, Andrea
Brivio, Francesco
Cetorelli, Flavia
Ciriolo, Vincenzo
De Guio, Federico
Dinardo, Mauro Emanuele
Dini, Paolo
Gennai, Simone
Ghezzi, Alessio
Govoni, Pietro
Guzzi, Luca
Malberti, Martina
Malvezzi, Sandra
Massironi, Andrea
Menasce, Dario
Moroni, Luigi
Paganoni, Marco
Pedrini, Daniele
Ragazzi, Stefano
Redaelli, Nicola
Tabarelli de Fatis, Tommaso
Valsecchi, Davide
Zuolo, Davide
Buontempo, Salvatore
Carnevali, Francesco
Cavallo, Nicola
De Iorio, Agostino
Fabozzi, Francesco
Iorio, Alberto Orso Maria
Lista, Luca
Meola, Sabino
Paolucci, Pierluigi
Rossi, Biagio
Sciacca, Crisostomo
Azzi, Patrizia
Bacchetta, Nicola
Bisello, Dario
Bortignon, Pierluigi
Bragagnolo, Alberto
Carlin, Roberto
Checchia, Paolo
Dorigo, Tommaso
Dosselli, Umberto
Gasparini, Fabrizio
Gasparini, Ugo
Hoh, Siew Yan
Layer, Lukas
Margoni, Martino
Meneguzzo, Anna Teresa
Pazzini, Jacopo
Presilla, Matteo
Ronchese, Paolo
Rossin, Roberto
Simonetto, Franco
Strong, Giles
Tosi, Mia
YARAR, Hevjin
Zanetti, Marco
Zotto, Pierluigi
Zucchetta, Alberto
Zumerle, Gianni
Aimè, Chiara
Braghieri, Alessandro
Calzaferri, Simone
Fiorina, Davide
Montagna, Paolo
Ratti, Sergio P
Re, Valerio
Riccardi, Cristina
Salvini, Paola
Vai, Ilaria
Vitulo, Paolo
Asenov, Patrick
Bilei, Gian Mario
Ciangottini, Diego
Fanò, Livio
Lariccia, Paolo
Magherini, Matteo
Mantovani, Giancarlo
Mariani, Valentina
Menichelli, Mauro
Moscatelli, Francesco
Piccinelli, Andrea
Rossi, Alessandro
Santocchia, Attilio
Spiga, Daniele
Tedeschi, Tommaso
Azzurri, Paolo
Bagliesi, Giuseppe
Bertacchi, Valerio
Bianchini, Lorenzo
Boccali, Tommaso
Bossini, Edoardo
Castaldi, Rino
Ciocci, Maria Agnese
D'Amante, Valeria
Dell'Orso, Roberto
Di Domenico, Maria Rosaria
Donato, Silvio
Giassi, Alessandro
Ligabue, Franco
Manca, Elisabetta
Mandorli, Giulio
Messineo, Alberto
Palla, Fabrizio
Parolia, Shubhi
Ramirez-Sanchez, Gabriel
Rizzi, Andrea
Rolandi, Gigi
Roy Chowdhury, Suvankar
Scribano, Angelo
Shafiei, Negin
Spagnolo, Paolo
Tenchini, Roberto
Tonelli, Guido
Turini, Nicola
Venturi, Andrea
Verdini, Piero Giorgio
Campana, Mattia
Cavallari, Francesca
Del Re, Daniele
Di Marco, Emanuele
Diemoz, Marcella
Longo, Egidio
Meridiani, Paolo
Organtini, Giovanni
Pandolfi, Francesco
Paramatti, Riccardo
Quaranta, Claudio
Rahatlou, Shahram
Rovelli, Chiara
Santanastasio, Francesco
Soffi, Livia
Tramontano, Raffaella
Amapane, Nicola
Arcidiacono, Roberta
Argiro, Stefano
Arneodo, Michele
Bartosik, Nazar
Bellan, Riccardo
Bellora, Andrea
Berenguer Antequera, Jorge
Biino, Cristina
Cartiglia, Nicolo
Cometti, Simona
Costa, Marco
Covarelli, Roberto
Demaria, Natale
Kiani, Bilal
Legger, Federica
Mariotti, Chiara
Maselli, Silvia
Migliore, Ernesto
Monteil, Ennio
Monteno, Marco
Obertino, Maria Margherita
Ortona, Giacomo
Pacher, Luca
Pastrone, Nadia
Pelliccioni, Mario
Pinna Angioni, Gian Luca
Ruspa, Marta
Shchelina, Ksenia
Siviero, Federico
Sola, Valentina
Solano, Ada
Soldi, Dario
Staiano, Amedeo
Tornago, Marta
Trocino, Daniele
Vagnerini, Antonio
Belforte, Stefano
Candelise, Vieri
Casarsa, Massimo
Cossutti, Fabio
Da Rold, Alessandro
Della Ricca, Giuseppe
Sorrentino, Giulia
Vazzoler, Federico
Dogra, Sunil
Huh, Changgi
Kim, Bobae
Kim, Dong Hee
Kim, Gui Nyun
Kim, Jiwoong
Lee, Jeongeun
Lee, Seh Wook
Moon, Chang-Seong
Oh, Young Do
Pak, Sang Il
Radburn-Smith, Benjamin Charles
Sekmen, Sezen
Yang, Yu Chul
Kim, Hyunchul
Moon, Dong Ho
Francois, Brieuc
Kim, Tae Jeong
Park, Jiwon
Cho, Sungwoong
Choi, Suyong
Go, Yeonju
Hong, Byung-Sik
Lee, Kisoo
Lee, Kyong Sei
Lim, Jaehoon
Park, Jaebeom
Park, Sung Keun
Yoo, Jaehyeok
Goh, Junghwan
Gurtu, Atul
Kim, Hyunsoo
Kim, Yongsun
Almond, John
Bhyun, Ji Hwan
Choi, Junho
Jeon, Sihyun
Kim, Junho
Kim, Jae Sung
Ko, Sanghyun
Kwon, Hyejin
Lee, Haneol
Lee, Sangeun
Oh, Byung Hun
Oh, Minseok
Oh, Sung Bin
Seo, Hyonsan
Yang, Unki
Yoon, Inseok
Jang, Woojin
Jeon, Dajeong
Kang, Da Young
Kang, Yechan
Kim, Ji Hyun
Kim, Seulgi
Ko, Byeonghak
Lee, Jason Sang Hun
Lee, Yunjae
Park, Inkyu
Roh, Youn
Ryu, Min Sang
Song, Donghyun
Watson, Ian
Yang, Seungjin
Ha, Seungkyu
Yoo, Hwi Dong
Choi, Minuk
Jeong, Yongho
Lee, Heewon
Lee, Yonghoon
Yu, Intae
Beyrouthy, Taha
Maghrbi, Yasser
Torims, Toms
Veckalns, Viesturs
Ambrozas, Marijus
Carvalho Antunes De Oliveira, Alexandra
Juodagalvis, Andrius
Rinkevicius, Aurelijus
Tamulaitis, Gintautas
BIN NORJOHARUDDEEN, Nurfikri
Wan Abdullah, Wan Ahmad Tajuddin
Yusli, Mohd Nizam
Zolkapli, Zukhaimira
Benitez, Jose F
Castaneda Hernandez, Alfredo
León Coello, Moisés
Murillo Quijada, Javier Alberto
Sehrawat, Ashish
Valencia Palomo, Lizardo
Ayala, Gabriel
Castilla-Valdez, Heriberto
De La Cruz-Burelo, Eduard
Heredia-De La Cruz, Ivan
Lopez-Fernandez, Ricardo
Mondragon Herrera, Cesar Atzin
Perez Navarro, Daniel Alejandro
Sánchez Hernández, Alberto
Carrillo Moreno, Salvador
Oropeza Barrera, Cristina
Ramírez García, Mateo
Vazquez Valencia, Fabiola
Pedraza, Isabel
Salazar Ibarguen, Humberto Antonio
Uribe Estrada, Cecilia
Mijuskovic, Jelena
Raicevic, Natasa
Krofcheck, David
Bheesette, Srinidhi
Butler, Philip H
Ahmad, Ashfaq
Asghar, Muhammad Irfan
Awais, Ali
Awan, Muhammad Imran Malik
Hoorani, Hafeez R
Khan, Wajid Ali
Shah, Mehar Ali
Shoaib, Muhammad
Waqas, Muhammad
Avati, Valentina
Grzanka, Leszek
Malawski, Maciej
Bialkowska, Helena
Bluj, Michal
Boimska, Bozena
Górski, Maciej
Kazana, Malgorzata
Szleper, Michal
Zalewski, Piotr
Bunkowski, Karol
Doroba, Krzysztof
Kalinowski, Artur
Konecki, Marcin
Krolikowski, Jan
Walczak, Marek
Araujo, Mariana
Bargassa, Pedrame
Bastos, Diogo
Boletti, Alessio
Faccioli, Pietro
Gallinaro, Michele
Hollar, Jonathan
Leonardo, Nuno
Niknejad, Tahereh Sadat
Pisano, Matteo
Seixas, Joao
Toldaiev, Oleksii
Varela, Joao
Afanasiev, Serguei
Budkouski, Dzmitry
Golutvin, Igor
Gorbunov, Ilya
Karjavine, Vladimir
Korenkov, Vladimir
Lanev, Alexander
Malakhov, Alexander
Matveev, Viktor
Palichik, Vladimir
Perelygin, Victor
Savina, Maria
Seitova, Diana
Shalaev, Vladislav
Shmatov, Sergey
Shulha, Siarhei
Smirnov, Vitaly
Teryaev, Oleg
Voytishin, Nikolay
Yuldashev, Bekhzod S
Zarubin, Anatoli
Zhizhin, Ilia
Gavrilov, Genady
Golovtcov, Victor
Ivanov, Yury
Kim, Victor
Kuznetsova, Ekaterina
Murzin, Victor
Oreshkin, Vadim
Smirnov, Igor
Sosnov, Dmitry
Sulimov, Valentin
Uvarov, Lev
Volkov, Serguei
Vorobyev, Alexey
Andreev, Yuri
Dermenev, Alexander
Gninenko, Sergei
Golubev, Nikolai
Karneyeu, Anton
Kirpichnikov, Dmitrii
Kirsanov, Mikhail
Krasnikov, Nikolai
Pashenkov, Anatoli
Pivovarov, Grigory
Tlisov, Danila
Toropin, Alexander
Epshteyn, Vladimir
Gavrilov, Vladimir
Lychkovskaya, Natalia
Nikitenko, Alexander
Popov, Vladimir
Spiridonov, Alexander
Stepennov, Anton
Toms, Maria
Vlasov, Evgueni
Zhokin, Alexander
Aushev, Tagir
Chistov, Ruslan
Danilov, Mikhail
Oskin, Andrei
Parygin, Pavel
Polikarpov, Sergey
Andreev, Vladimir
Azarkin, Maksim
Dremin, Igor
Kirakosyan, Martin
Terkulov, Adel
Belyaev, Andrey
Boos, Edouard
Bunichev, Viacheslav
Dubinin, Mikhail
Dudko, Lev
Ershov, Alexander
Gribushin, Andrey
Klyukhin, Vyacheslav
Kodolova, Olga
Lokhtin, Igor
Obraztsov, Stepan
Perfilov, Maxim
Savrin, Viktor
Blinov, Vladimir
Dimova, Tatyana
Kardapoltsev, Leonid
Kozyrev, Aleksei
Ovtin, Ivan
Skovpen, Yuri
Azhgirey, Igor
Bayshev, Igor
Elumakhov, Dmitry
Kachanov, Vassili
Konstantinov, Dmitri
Mandrik, Petr
Petrov, Vladimir
Ryutin, Roman
Slabospitskii, Sergei
Sobol, Andrei
Troshin, Sergey
Tyurin, Nikolay
Uzunian, Andrey
Volkov, Alexey
Babaev, Anton
Okhotnikov, Vitalii
Borshch, Vladislav
Ivantchenko, Vladimir
Tcherniaev, Evgueni
Adzic, Petar
Dordevic, Milos
Milenovic, Predrag
Milosevic, Jovan
Aguilar-Benitez, Manuel
Alcaraz Maestre, Juan
Álvarez Fernández, Adrian
Bachiller, Irene
Barrio Luna, Mar
Fernandez Bedoya, Cristina
Carrillo Montoya, Camilo Andres
Cepeda, Maria
Cerrada, Marcos
Colino, Nicanor
De La Cruz, Begona
Delgado Peris, Antonio
Fernández Ramos, Juan Pablo
Flix, Jose
Fouz, Maria Cruz
Gonzalez Lopez, Oscar
Goy Lopez, Silvia
Hernandez, Jose M
Josa, Maria Isabel
León Holgado, Jaime
Moran, Dermot
Navarro Tobar, Álvaro
Pérez-Calero Yzquierdo, Antonio María
Puerta Pelayo, Jesus
Redondo, Ignacio
Romero, Luciano
Sánchez Navas, Sergio
Urda Gómez, Lourdes
Willmott, Carlos
de Trocóniz, Jorge F
Reyes-Almanza, Rogelio
Alvarez Gonzalez, Barbara
Cuevas, Javier
Erice, Carlos
Fernandez Menendez, Javier
Folgueras, Santiago
Gonzalez Caballero, Isidro
González Fernández, Juan Rodrigo
Palencia Cortezon, Enrique
Ramón Álvarez, Clara
Ripoll Sau, Joan
Rodríguez Bouza, Víctor
Trapote, Andrea
Trevisani, Nicolò
Brochero Cifuentes, Javier Andres
Cabrillo, Iban Jose
Calderon, Alicia
Duarte Campderros, Jordi
Fernandez, Marcos
Fernandez Madrazo, Celia
Fernández Manteca, Pedro José
García Alonso, Andrea
Gomez, Gervasio
Martinez Rivero, Celso
Martinez Ruiz del Arbol, Pablo
Matorras, Francisco
Matorras Cuevas, Pablo
Piedra Gomez, Jonatan
Prieels, Cédric
Rodrigo, Teresa
Ruiz-Jimeno, Alberto
Scodellaro, Luca
Vila, Ivan
Vizan Garcia, Jesus Manuel
Malagalage, Kithsiri
Kailasapathy, Balashangar
Sonnadara, Don Upul Jayasiri
Dhammage, Deshitha Chamikara Wickramarathna
Dharmaratna, Welathantri GD
Liyanage, Kalpanie
Perera, Nimantha
Wickramage, Nadeesha
Aarrestad, Thea Klaeboe
Abbaneo, Duccio
Alimena, Juliette
Auffray, Etiennette
Auzinger, Georg
Baechler, Joachim
Baillon, Paul
Barney, David
Bendavid, Joshua
Bianco, Michele
Bocci, Andrea
Camporesi, Tiziano
Capeans Garrido, Maria
Cerminara, Gianluca
Chhibra, Simranjit Singh
Cipriani, Marco
Cristella, Leonardo
D'Enterria, David
Dabrowski, Anne
Daci, Nadir
David Tinoco Mendes, Andre
De Roeck, Albert
Defranchis, Matteo Maria
Deile, Mario
Dobson, Marc
Dünser, Marc
Dupont, Niels
Elliott-Peisert, Anna
Emriskova, Natalia
Fallavollita, Francesco
Fasanella, Daniele
Fiorendi, Sara
Florent, Alice
Franzoni, Giovanni
Funk, Wolfgang
Giani, Simone
Gigi, Dominique
Gill, Karl
Glege, Frank
Gouskos, Loukas
Haranko, Mykyta
Hegeman, Jeroen
Iiyama, Yutaro
Innocente, Vincenzo
James, Thomas
Janot, Patrick
Kaspar, Jan
Kieseler, Jan
Komm, Matthias
Kratochwil, Nicolaus
Lange, Clemens
Laurila, Santeri
Lecoq, Paul
Long, Kenneth
Lourenco, Carlos
Malgeri, Luca
Mallios, Stavros
Mannelli, Marcello
Marini, Andrea Carlo
Meijers, Frans
Mersi, Stefano
Meschi, Emilio
Moortgat, Filip
Mulders, Martijn
Orfanelli, Styliani
Orsini, Luciano
Pantaleo, Felice
Pape, Luc
Perez, Emmanuel
Peruzzi, Marco
Petrilli, Achille
Petrucciani, Giovanni
Pfeiffer, Andreas
Pierini, Maurizio
Piparo, Danilo
Pitt, Michael
Qu, Huilin
Quast, Thorben
Rabady, Dinyar
Racz, Attila
Reales Gutiérrez, Guillermo
Rieger, Marcel
Rovere, Marco
Sakulin, Hannes
Salfeld-Nebgen, Jakob
Scarfi, Simone
Schäfer, Christoph
Schwick, Christoph
Selvaggi, Michele
Silva, Pedro
Snoeys, Walter
Sphicas, Paraskevas
Summers, Sioni
Tavolaro, Vittorio Raoul
Treille, Daniel
Tsirou, Andromachi
Van Onsem, Gerrit Patrick
Verzetti, Mauro
Wanczyk, Joanna
Wozniak, Kinga Anna
Zeuner, Wolfram Dietrich
Caminada, Lea
Ebrahimi, Aliakbar
Erdmann, Wolfram
Horisberger, Roland
Ingram, Quentin
Kaestli, Hans-Christian
Kotlinski, Danek
Langenegger, Urs
Missiroli, Marino
Rohe, Tilman
Androsov, Konstantin
Backhaus, Malte
Berger, Pirmin
Calandri, Alessandro
Chernyavskaya, Nadezda
De Cosa, Annapaola
Dissertori, Günther
Dittmar, Michael
Donegà, Mauro
Dorfer, Christian
Eble, Florian
Gedia, Krunal
Glessgen, Franz
Gómez Espinosa, Tirso Alejandro
Grab, Christoph
Hits, Dmitry
Lustermann, Werner
Lyon, Anne-mazarine
Manzoni, Riccardo Andrea
Martin Perez, Cristina
Meinhard, Maren Tabea
Nessi-Tedaldi, Francesca
Niedziela, Jeremi
Pauss, Felicitas
Perovic, Vasilije
Pigazzini, Simone
Ratti, Maria Giulia
Reichmann, Michael
Reissel, Christina
Reitenspiess, Thomas
Ristic, Branislav
Ruini, Daniele
Sanz Becerra, Diego Alejandro
Schönenberger, Myriam
Stampf, Vinzenz
Steggemann, Jan
Wallny, Rainer
Zhu, De Hua
Amsler, Claude
Bärtschi, Pascal
Botta, Cristina
Brzhechko, Danyyl
Canelli, Maria Florencia
Cormier, Kyle
De Wit, Adinda
Del Burgo, Riccardo
Heikkilä, Jaana Kristiina
Huwiler, Marc
Jofrehei, Arash
Kilminster, Benjamin
Leontsinis, Stefanos
Macchiolo, Anna
Meiring, Peter
Mikuni, Vinicius Massami
Molinatti, Umberto
Neutelings, Izaak
Reimers, Arne
Robmann, Peter
Sanchez Cruz, Sergio
Schweiger, Korbinian
Takahashi, Yuta
Adloff, Catherine
Kuo, Chia-Ming
Lin, Willis
Roy, Ashim
Sarkar, Tanmay
Yu, Shin-Shan
Ceard, Ludivine
Chao, Yuan
Chen, Kai-Feng
Chen, Po-Hsun
Hou, George Wei-Shu
Li, You-ying
Lu, Rong-Shyang
Paganis, Efstathios
Psallidas, Andreas
Steen, Arnaud
Wu, Hsin-yeh
Yazgan, Efe
Yu, Pei-rong
Asavapibhop, Burin
Asawatangtrakuldee, Chayanit
Srimanobhas, Norraphat
Boran, Fatma
Damarseckin, Serdal
Demiroglu, Zuhal Seyma
Dolek, Furkan
Dumanoglu, Isa
Eskut, Eda
Guler, Yalcin
Gurpinar guler, Emine
Hos, Ilknur
Isik, Candan
Kara, Ozgun
Kayis Topaksu, Aysel
Kiminsu, Ugur
Onengut, Gulsen
Ozdemir, Kadri
Polatoz, Ayse
Simsek, Ali Eren
Tali, Bayram
Tok, Ufuk Guney
Turkcapar, Semra
Zorbakir, Ibrahim Soner
Zorbilmez, Caglar
Isildak, Bora
Karapinar, Guler
Ocalan, Kadir
Yalvac, Metin
Akgun, Bora
Atakisi, Ismail Okan
Gulmez, Erhan
Kaya, Mithat
Kaya, Ozlem
Özçelik, Özlem
Tekten, Sevgi
Yetkin, Elif Asli
Cakir, Altan
Cankocak, Kerem
Komurcu, Yildiray
Sen, Sercan
Cerci, Salim
Kaynak, Berkan
Ozkorucuklu, Suat
Sunar Cerci, Deniz
Grynyov, Boris
Levchuk, Leonid
Anthony, David
Bhal, Eshwen
Bologna, Simone
Brooke, James John
Bundock, Aaron
Clement, Emyr
Cussans, David
Flacher, Henning
Goldstein, Joel
Heath, Greg P
Heath, Helen F
Holmberg, Mei-li
Kreczko, Lukasz
Krikler, Benjamin
Paramesvaran, Sudarshan
Seif El Nasr-storey, Sarah
Smith, Vincent J
Stylianou, Nicolas
Walkingshaw Pass, Katie
White, Robert
Bell, Ken W
Belyaev, Alexander
Brew, Christopher
Brown, Robert M
Cockerill, David JA
Cooke, Charlotte
Ellis, Katherine Victoria
Harder, Kristian
Harper, Sam
Linacre, Jacob
Manolopoulos, Konstantinos
Newbold, Dave M
Olaiya, Emmanuel
Petyt, David
Reis, Thomas
Schuh, Thomas
Shepherd-Themistocleous, Claire
Tomalin, Ian R
Williams, Thomas
Bainbridge, Robert
Bloch, Philippe
Bonomally, Shameena
Borg, Johan
Breeze, Shane
Buchmuller, Oliver
Cepaitis, Vilius
CHAHAL, Gurpreet Singh
Colling, David
Dauncey, Paul
Davies, Gavin
Della Negra, Michel
Fayer, Simon
Fedi, Giacomo
Hall, Geoffrey
Hassanshahi, Mohammad Hassan
Iles, Gregory
Langford, Jonathon
Lyons, Louis
Magnan, Anne-Marie
Malik, Sarah
Martelli, Arabella
Monk, David Gabriel
Nash, Jordan
Pesaresi, Mark
Raymond, David Mark
Richards, Alexander
Rose, Andrew
Scott, Edward
Seez, Christopher
Shtipliyski, Antoni
Tapper, Alexander
Uchida, Kirika
Virdee, Tejinder
Vojinovic, Milos
Wardle, Nicholas
Webb, Samuel Nathan
Winterbottom, Daniel
Zecchinelli, Angelo Giacomo
Coldham, Kathryn
Cole, Joanne
Khan, Akram
Kyberd, Paul
Reid, Ivan
Teodorescu, Liliana
Zahid, Sema
Abdullin, Salavat
Brinkerhoff, Andrew
Caraway, Bryan
Dittmann, Jay
Hatakeyama, Kenichi
Kanuganti, Ankush Reddy
Mcmaster, Brooks
Pastika, Nathaniel
Saunders, Mark
Sawant, Siddhesh
Sutantawibul, Chosila
Wilson, Jonathan
Bartek, Rachel
Dominguez, Aaron
Uniyal, Rishabh
Vargas Hernandez, Andres Mateus
Buccilli, Andrew
Cooper, Seth
Di Croce, Davide
Gleyzer, Sergei V
Henderson, Conor
Perez, Cilicia Uzziel
Rumerio, Paolo
West, Christopher
Akpinar, Alp
Albert, Andreas
Arcaro, Daniel
Cosby, Christopher
Demiragli, Zeynep
Fontanesi, Elisa
Gastler, Daniel
Rohlf, James
Salyer, Kaitlin
Sperka, David
Spitzbart, Daniel
Suarez, Indara
Tsatsos, Anna
Yuan, Siqi
Zou, David
Benelli, Gabriele
Burkle, Bjorn
Coubez, Xavier
Cutts, David
Hadley, Mary
Heintz, Ulrich
Hogan, Julie Managan
Landsberg, Greg
Lau, Ka Tung
Lukasik, Michael
Luo, Jingyu
Narain, Meenakshi
Sagir, Sinan
Usai, Emanuele
Wong, Wing Yan
Yan, Xuli
Yu, David
Zhang, Wenyu
Bonilla, Johan
Brainerd, Christopher
Breedon, Richard
Calderon De La Barca Sanchez, Manuel
Chertok, Maxwell
Conway, John
Cox, Peter Timothy
Erbacher, Robin
Haza, Grace
Jensen, Frank
Kukral, Ota
Lander, Richard
Mulhearn, Michael
Pellett, Dave
Regnery, Brendan
Taylor, Devin
Yao, Yao
Zhang, Fengwangdong
Bachtis, Michail
Cousins, Robert
Datta, Abhisek
Hamilton, David
Hauser, Jay
Ignatenko, Mikhail
Iqbal, Muhammad Ansar
Lam, Tyler
Nash, William Arthur
Regnard, Simon
Saltzberg, David
Stone, Brent
Valuev, Vyacheslav
Burt, Kira
Chen, Yuan
Clare, Robert
Gary, J William
Gordon, Michael
Hanson, Gail
Karapostoli, Georgia
Long, Owen Rosser
Manganelli, Nicholas
Olmedo Negrete, Manuel
Si, Weinan
Wimpenny, Stephen
Zhang, Yi
Branson, James G
Chang, Philip
Cittolin, Sergio
Cooperstein, Stephane
Deelen, Nikkie
Diaz, Daniel
Duarte, Javier
Gerosa, Raffaele
Giannini, Leonardo
Gilbert, Dylan
Guiang, Jonathan
Kansal, Raghav
Krutelyov, Vyacheslav
Lee, Robert
Letts, James
Masciovecchio, Mario
May, Samuel
Pieri, Marco
Sathia Narayanan, Balaji Venkat
Sharma, Vivek
Tadel, Matevz
Vartak, Adish
Würthwein, Frank
Xiang, Yifan
Yagil, Avraham
Amin, Nick
Campagnari, Claudio
Citron, Matthew
Dorsett, Alex
Dutta, Valentina
Incandela, Joe
Kilpatrick, Matthew
Kim, Jaebak
Marsh, Bennett
Mei, Hualin
Oshiro, Michael
Quinnan, Melissa
Richman, Jeffrey
Sarica, Ulascan
Sheplock, James
Stuart, David
Wang, Sicheng
Bornheim, Adolf
Cerri, Olmo
Dutta, Irene
Lawhorn, Jay Mathew
Lu, Nan
Mao, Jiajing
Newman, Harvey B
Ngadiuba, Jennifer
Nguyen, Thong
Spiropulu, Maria
Vlimant, Jean-Roch
Wang, Christina
Xie, Si
Zhang, Zhicai
Zhu, Ren-Yuan
Alison, John
An, Sitong
Andrews, Michael Benjamin
Bryant, Patrick
Ferguson, Thomas
Harilal, Abhirami
Liu, Chuyuan
Mudholkar, Tanmay
Paulini, Manfred
Sanchez, Alejandro
Cumalat, John Perry
Ford, William T
Hassani, Abbas
MacDonald, Emily
Patel, Rishi
Perloff, Alexx
Savard, Claire
Stenson, Kevin
Ulmer, Keith
Wagner, Stephen Robert
Alexander, James
Bright-thonney, Samuel
Cheng, Yangyang
Cranshaw, Derek James
Hogan, Shaun
Monroy, Jose
Patterson, Juliet Ritchie
Quach, Dan
Reichert, Joseph
Reid, Michael
Ryd, Anders
Sun, Werner
Thom, Julia
Wittich, Peter
Zou, Rui
Albrow, Michael
Alyari, Maral
Apollinari, Giorgio
Apresyan, Artur
Apyan, Aram
Banerjee, Sunanda
Bauerdick, Lothar AT
Berry, Douglas
Berryhill, Jeffrey
Bhat, Pushpalatha C
Burkett, Kevin
Butler, Joel Nathan
Canepa, Anadi
Cerati, Giuseppe Benedetto
Cheung, Harry
Chlebana, Frank
Cremonesi, Matteo
Di Petrillo, Karri Folan
Elvira, Victor Daniel
Feng, Yongbin
Freeman, Jim
Gecse, Zoltan
Gray, Lindsey
Green, Dan
Grünendahl, Stefan
Gutsche, Oliver
Harris, Robert M
Heller, Ryan
Herwig, Theodor Christian
Hirschauer, James
Jayatilaka, Bodhitha
Jindariani, Sergo
Johnson, Marvin
Joshi, Umesh
Klijnsma, Thomas
Klima, Boaz
Kwok, Ka Hei Martin
Lammel, Stephan
Lincoln, Don
Lipton, Ron
Liu, Tiehui
Madrid, Christopher
Maeshima, Kaori
Mantilla, Cristina
Mason, David
Mcbride, Patricia
Merkel, Petra
Mrenna, Stephen
Nahn, Steve
O'Dell, Vivian
Papadimitriou, Vaia
Pedro, Kevin
Pena, Cristian
Prokofyev, Oleg
Ravera, Fabio
Reinsvold Hall, Allison
Ristori, Luciano
Schneider, Basil
Sexton-Kennedy, Elizabeth
Smith, Nicholas
Soha, Aron
Spalding, William J
Spiegel, Leonard
Stoynev, Stoyan
Strait, James
Taylor, Lucas
Tkaczyk, Slawek
Tran, Nhan Viet
Uplegger, Lorenzo
Vaandering, Eric Wayne
Weber, Hannsjoerg Artur
Acosta, Darin
Avery, Paul
Bourilkov, Dimitri
Cadamuro, Luca
Cherepanov, Vladimir
Errico, Filippo
Field, Richard D
Guerrero, Daniel
Joshi, Bhargav Madhusudan
Kim, Mugeon
Koenig, Evan
Konigsberg, Jacobo
Korytov, Andrey
Lo, Kin Ho
Matchev, Konstantin
Menendez, Nicholas
Mitselmakher, Guenakh
Muthirakalayil Madhu, Arun
Rawal, Neha
Rosenzweig, Daniel
Rosenzweig, Suzanne
Shi, Kun
Sturdy, Jared
Wang, Jian
Yigitbasi, Efe
Zuo, Xunwu
Adams, Todd
Askew, Andrew
Habibullah, Redwan
Hagopian, Vasken
Johnson, Kurtis F
Khurana, Raman
Kolberg, Ted
Martinez, German
Prosper, Harrison
Schiber, Catherine
Viazlo, Oleksandr
Yohay, Rachel
Zhang, Jingyu
Baarmand, Marc M
Butalla, Stephen
Elkafrawy, Tamer
Hohlmann, Marcus
Kumar Verma, Ravindra
Noonan, Daniel
Rahmani, Mehdi
Yumiceva, Francisco
Adams, Mark Raymond
Becerril Gonzalez, Hugo
Cavanaugh, Richard
Chen, Xuan
Dittmer, Susan
Evdokimov, Olga
Gerber, Cecilia Elena
Hangal, Dhanush Anil
Hofman, David Jonathan
Merritt, Anna Henckel
Mills, Corrinne
Oh, Geonhee
Roy, Titas
Rudrabhatla, Sahithi
Tonjes, Marguerite
Varelas, Nikos
Viinikainen, Jussi
Wang, Xiao
Wu, Zhenbin
Ye, Zhenyu
Alhusseini, Mohammad
Dilsiz, Kamuran
Gandrajula, Reddy Pratap
Köseyan, Ohannes Kamer
Merlo, Jean-Pierre
Mestvirishvili, Alexi
Nachtman, Jane
Ogul, Hasan
Onel, Yasar
Penzo, Aldo
Snyder, Christina
Tiras, Emrah
Amram, Oz
Blumenfeld, Barry
Corcodilos, Lucas
Davis, Jeffrey
Eminizer, Margaret
Gritsan, Andrei
Kyriacou, Savvas
Maksimovic, Petar
Roskes, Jeffrey
Swartz, Morris
Vámi, Tamás Álmos
Abreu, Andrés
Anguiano, Justin
Baldenegro Barrera, Cristian
Baringer, Philip
Bean, Alice
Bylinkin, Alexander
Flowers, Zachary
Isidori, Tommaso
Khalil, Sadia
King, Jack
Krintiras, Georgios
Kropivnitskaya, Anna
Lazarovits, Margaret
Lindsey, Cole
Marquez, Juan
Minafra, Nicola
Murray, Michael
Nickel, Matthew
Rogan, Christopher
Royon, Christophe
Salvatico, Riccardo
Sanders, Stephen
Schmitz, Erich
Smith, Caleb
Tapia Takaki, Daniel
Wang, Quan
Warner, Zachary
Williams, Justin
Wilson, Graham
Duric, Senka
Ivanov, Andrew
Kaadze, Ketino
Kim, Doyeong
Maravin, Yurii
Mitchell, Tyler
Modak, Atanu
Nam, Kyungwook
Rebassoo, Finn
Wright, Douglas
Adams, Eric
Baden, Drew
Baron, Owen
Belloni, Alberto
Eno, Sarah Catherine
Hadley, Nicholas John
Jabeen, Shabnam
Kellogg, Richard G
Koeth, Timothy
Mignerey, Alice
Nabili, Sara
Seidel, Markus
Skuja, Andris
Wang, Long
Wong, Kak
Abercrombie, Daniel
Andreassi, Guido
Bi, Ran
Brandt, Stephanie
Busza, Wit
Cali, Ivan Amos
Chen, Yi
D'Alfonso, Mariarosaria
Eysermans, Jan
Freer, Chad
Gomez Ceballos, Guillelmo
Goncharov, Maxim
Harris, Philip
Hu, Miao
Klute, Markus
Kovalskyi, Dmytro
Krupa, Jeffrey
Lee, Yen-Jie
Maier, Benedikt
Mironov, Camelia
Paus, Christoph
Rankin, Dylan
Roland, Christof
Roland, Gunther
Shi, Zhaozhong
Stephans, George
Tatar, Kaya
Wang, Jing
Wang, Zhangqier
Wyslouch, Bolek
Chatterjee, Rajdeep Mohan
Evans, Andrew
Hansen, Peter
Hiltbrand, Joshua
Jain, Shilpi
Krohn, Michael
Kubota, Yuichi
Mans, Jeremy
Revering, Michael
Rusack, Roger
Saradhy, Rohith
Schroeder, Neil
Strobbe, Nadja
Wadud, Mohammad Abrar
Bloom, Kenneth
Bryson, Miranda
Chauhan, Shubhanshu
Claes, Daniel R
Fangmeier, Caleb
Finco, Linda
Golf, Frank
Joo, Changwoo
Kravchenko, Ilya
Musich, Marco
Reed, Ian
Siado, Joaquin Emilo
Snow, Gregory R
Tabb, William
Yan, Furong
Agarwal, Garvita
Bandyopadhyay, Hirak
Hay, Lauren
Iashvili, Ia
Kharchilava, Avto
Mclean, Christine
Nguyen, Duong
Pekkanen, Juska
Rappoccio, Salvatore
Williams, Ac
Alverson, George
Barberis, Emanuela
Haddad, Yacine
Hortiangtham, Apichart
Li, Jingyan
Madigan, Gabriel
Marzocchi, Badder
Morse, David Michael
Nguyen, Vivan
Orimoto, Toyoko
Parker, Ashley
Skinnari, Louise
Tishelman-charny, Abraham
Wamorkar, Tanvi
Wang, Bingran
Wisecarver, Andrew
Wood, Darien
Bhattacharya, Saptaparna
Bueghly, James
Chen, Ziheng
Gilbert, Andrew
Gunter, Thoth
Hahn, Kristan Allan
Liu, Yihan
Odell, Nathaniel
Schmitt, Michael Henry
Velasco, Mayda
Band, Reyer
Bucci, Rachael
Das, Abhishek
Dev, Nabarun
Goldouzian, Reza
Hildreth, Michael
Hurtado Anampa, Kenyi
Jessop, Colin
Lannon, Kevin
Lawrence, John
Loukas, Nikitas
Lutton, Dylan
Marinelli, Nancy
Mcalister, Ian
McCauley, Thomas
Meng, Fanbo
Mohrman, Kelci
Musienko, Yuri
Ruchti, Randy
Siddireddy, Prasanna
Townsend, Austin
Wayne, Mitchell
Wightman, Andrew
Wolf, Matthias
Zarucki, Mateusz
Zygala, Lara
Bylsma, Ben
Cardwell, Bryan
Durkin, Lloyd Stanley
Francis, Brian
Hill, Christopher
Nunez Ornelas, Martha
Wei, Kai
Winer, Brian L
Yates, Brent
Addesa, Francesca Maria
Bonham, Brandon
Das, Pallabi
Dezoort, Gage
Elmer, Peter
Frankenthal, Andre
Greenberg, Bennett
Haubrich, Nicholas
Higginbotham, Samuel
Kalogeropoulos, Alexis
Kopp, Gillian
Kwan, Stephanie
Lange, David
Lucchini, Marco Toliman
Marlow, Daniel
Mei, Kelvin
Ojalvo, Isabel
Olsen, James
Palmer, Christopher
Stickland, David
Tully, Christopher
Malik, Sudhir
Norberg, Scarlet
Bakshi, Amandeep Singh
Barnes, Virgil E
Chawla, Ridhi
Das, Souvik
Gutay, Laszlo
Jones, Matthew
Jung, Andreas Werner
Karmarkar, Sushrut
Liu, Miaoyuan
Negro, Giulia
Neumeister, Norbert
Paspalaki, Garyfallia
Peng, Cheng-Chieh
Piperov, Stefan
Purohit, Arnab
Schulte, Jan-Frederik
Stojanovic, Milan
Thieman, Jason
Wang, Fuqiang
Xiao, rui
Xie, Wei
Dolen, James
Parashar, Neeti
Baty, Austin
Decaro, Matthew
Dildick, Sven
Ecklund, Karl Matthew
Freed, Sarah
Gardner, Parker
Geurts, Frank JM
Kumar, Arun
Li, Wei
Padley, Brian Paul
Redjimi, Radia
SHI, Wei
Stahl Leiton, Andre Govinda
Yang, Shuai
Zhang, Liuyao
Zhang, Yousen
Bodek, Arie
de Barbaro, Pawel
Demina, Regina
Dulemba, Joseph Lynn
Fallon, Colin
Ferbel, Thomas
Galanti, Mario
Garcia-Bellido, Aran
Hindrichs, Otto
Khukhunaishvili, Aleko
Ranken, Evan
Taus, Rhys
Chiarito, Brandon
Chou, John Paul
Gandrakota, Abhijith
Gershtein, Yuri
Halkiadakis, Eva
Hart, Andrew
Heindl, Maximilian
Karacheban, Olena
Laflotte, Ian
Lath, Amitabh
Montalvo, Roy
Nash, Kevin
Osherson, Marc
Salur, Sevil
Schnetzer, Steve
Somalwar, Sunil
Stone, Robert
Thayil, Steffie Ann
Thomas, Scott
Wang, Hui
Acharya, Himal
Delannoy, Andrés G
Spanier, Stefan
Bouhali, Othmane
Dalchenko, Mykhailo
Delgado, Andrea
Eusebi, Ricardo
Gilmore, Jason
Huang, Tao
Kamon, Teruki
Kim, Hyunyong
Luo, Sifu
Malhotra, Shivali
Mueller, Ryan
Overton, David
Rathjens, Denis
Safonov, Alexei
Akchurin, Nural
Damgov, Jordan
Hegde, Vinay
Kunori, Shuichi
Lamichhane, Kamal
Lee, Sung Won
Mengke, Tielige
Muthumuni, Samila
Peltola, Timo
Volobouev, Igor
Wang, Zhixing
Whitbeck, Andrew
Appelt, Eric
Greene, Senta
Gurrola, Alfredo
Johns, Willard
Melo, Andrew
Ni, Hong
Padeken, Klaas
Romeo, Francesco
Sheldon, Paul
Tuo, Shengquan
Velkovska, Julia
Arenton, Michael Wayne
Cox, Bradley
Cummings, Grace
Hakala, John
Hirosky, Robert
Joyce, Matthew
Ledovskoy, Alexander
Li, Ang
Neu, Christopher
Tannenwald, Benjamin
White, Sebastian
Wolfe, Evan
Poudyal, Nabin
Black, Kevin
Bose, Tulika
Buchanan, James
Caillol, Cécile
Dasu, Sridhara
De Bruyn, Isabelle
Everaerts, Pieter
Fienga, Francesco
Galloni, Camilla
He, He
Herndon, Matthew
Herve, Alain
Hussain, Usama
Lanaro, Armando
Loeliger, Andrew
Loveless, Richard
Madhusudanan Sreekala, Jithin
Mallampalli, Abhishikth
Mohammadi, Abdollah
Pinna, Deborah
Savin, Alexander
Shang, Victor
Sharma, Varun
Smith, Wesley H
Teague, Dylan
Trembath-reichert, Stephen
Vetens, Wren
Pokaż więcej
Temat:
up
mass
transverse momentum
missing-energy
p p
scattering
squark
decay
bino
pair production
GeV
mass difference
lepton
supersymmetry
TeV
sparticle
neutralino
CERN LHC Coll
minimal supersymmetric standard model
CMS
[PHYS.HEXP]Physics [physics]/High Energy Physics - Experiment [hep-ex]
Dostępność:
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=od_______166::c05a7c83d53fc0b674bfc7867c587357
https://hal.archives-ouvertes.fr/hal-03445527
Tytuł:
Search for supersymmetry in final states with two or three soft leptons and missing transverse momentum in proton-proton collisions at $\sqrt{s} = $ 13 TeV
Autorzy:
Tumasyan, Armen
Adam, Wolfgang
Andrejkovic, Janik Walter
Bergauer, Thomas
Chatterjee, Suman
Dragicevic, Marko
Escalante Del Valle, Alberto
Fruehwirth, Rudolf
Jeitler, Manfred
Krammer, Natascha
Lechner, Lukas
Liko, Dietrich
Mikulec, Ivan
Paulitsch, Peter
Pitters, Florian Michael
Schieck, Jochen
Schöfbeck, Robert
Spanring, Markus
Templ, Sebastian
Waltenberger, Wolfgang
Wulz, Claudia-Elisabeth
Chekhovsky, Vladimir
Litomin, Aliaksandr
Makarenko, Vladimir
Darwish, Mohamed Rashad
De Wolf, Eddi A
Janssen, Tahys
Kello, Tomas
Lelek, Aleksandra
Rejeb Sfar, Haifa
Van Mechelen, Pierre
Van Putte, Senne
Van Remortel, Nick
Blekman, Freya
Bols, Emil Sørensen
D'Hondt, Jorgen
De Clercq, Jarne
Delcourt, Martin
El Faham, Hesham
Lowette, Steven
Moortgat, Seth
Morton, Alexander
Müller, Denise
Sahasransu, Abanti Ranadhir
Tavernier, Stefaan
Van Doninck, Walter
Van Mulders, Petra
Beghin, Diego
Bilin, Bugra
Clerbaux, Barbara
De Lentdecker, Gilles
Favart, Laurent
Grebenyuk, Anastasia
Kalsi, Amandeep Kaur
Lee, Kyeongpil
Mahdavikhorrami, Mostafa
Makarenko, Inna
Moureaux, Louis
Pétré, Laurent
Popov, Andrey
Postiau, Nicolas
Starling, Elizabeth
Thomas, Laurent
Vanden Bemden, Max
Vander Velde, Catherine
Vanlaer, Pascal
Vannerom, David
Wezenbeek, Liam
Cornelis, Tom
Dobur, Didar
Knolle, Joscha
Lambrecht, Luka
Mestdach, Gianny
Niedziela, Marek
Roskas, Christos
Samalan, Amrutha
Skovpen, Kirill
Tytgat, Michael
Verbeke, Willem
Vermassen, Basile
Vit, Martina
Bethani, Agni
Bruno, Giacomo
Bury, Florian Joel J
Caputo, Claudio
David, Pieter
Delaere, Christophe
Donertas, Izzeddin Suat
Giammanco, Andrea
Jaffel, Khawla
Jain, Sandhya
Lemaitre, Vincent
Mondal, Kuntal
Prisciandaro, Jessica
Taliercio, Angela
Teklishyn, Maksym
Tran, Tu Thong
Vischia, Pietro
Wertz, Sébastien
Alves, Gilvan
Hensel, Carsten
Moraes, Arthur
Aldá Júnior, Walter Luiz
Alves Gallo Pereira, Miguel
Barroso Ferreira Filho, Mapse
Brandao Malbouisson, Helena
Carvalho, Wagner
Chinellato, Jose
Da Costa, Eliza Melo
Da Silveira, Gustavo Gil
De Jesus Damiao, Dilson
Fonseca De Souza, Sandro
Matos Figueiredo, Diego
Mora Herrera, Clemencia
Mota Amarilo, Kevin
Mundim, Luiz
Nogima, Helio
Rebello Teles, Patricia
Santoro, Alberto
Silva Do Amaral, Sheila Mara
Sznajder, Andre
Thiel, Mauricio
Torres Da Silva De Araujo, Felipe
Vilela Pereira, Antonio
Bernardes, Cesar Augusto
Calligaris, Luigi
Tomei, Thiago
De Moraes Gregores, Eduardo
De Souza Lemos, Dener
Mercadante, Pedro G
Novaes, Sergio F
Padula, Sandra
Aleksandrov, Aleksandar
Antchev, Georgy
Hadjiiska, Roumyana
Iaydjiev, Plamen
Misheva, Milena
Rodozov, Mircho
Shopova, Mariana
Sultanov, Georgi
Dimitrov, Anton
Ivanov, Todor
Litov, Leander
Pavlov, Borislav
Petkov, Peicho
Petrov, Anton
Cheng, Tongguang
Guo, Qianying
Javaid, Tahir
Mittal, Monika
Wang, Hanwen
Yuan, Li
Ahmad, Muhammad
Bauer, Gerry
Dozen, Candan
Hu, Zhen
Martins, Jordan
Wang, Yi
Yi, Kai
Chapon, Emilien
Chen, Guo-Ming
Chen, He-Sheng
Chen, Mingshui
Iemmi, Fabio
Kapoor, Anshul
Leggat, Duncan
Liao, Hongbo
Liu, Zhenan
Milosevic, Vukasin
Monti, Fabio
Sharma, Ramkrishna
Tao, Junquan
Thomas-Wilsker, Joshuha
Wang, Jin
Zhang, Huaqiao
Zhang, Sijing
Zhao, Jingzhou
Agapitos, Antonis
Ban, Yong
Chen, Cheng
Huang, Qianming
Levin, Andrew
Li, Qiang
Lyu, Xudong
Mao, Yajun
Qian, Si-Jin
Wang, Dayong
Wang, Qun
Xiao, Jie
Lu, Meng
You, Zhengyun
Gao, Xuyang
Okawa, Hideki
Lin, Zhen
Xiao, Meng
Avila, Carlos
Cabrera, Andrés
Florez, Carlos
Fraga, Jorge
Sarkar, Amal
Segura Delgado, Manuel Alejandro
Mejia Guisao, Jhovanny
Ramirez, Felipe
Ruiz Alvarez, José David
Salazar González, Camilo Andrés
Giljanovic, Duje
Godinovic, Nikola
Lelas, Damir
Puljak, Ivica
Antunovic, Zeljko
Kovac, Marko
Sculac, Toni
Brigljevic, Vuko
Ferencek, Dinko
Majumder, Devdatta
Roguljic, Matej
Starodumov, Andrei
Susa, Tatjana
Attikis, Alexandros
Christoforou, Konstantinos
Erodotou, Eleni
Ioannou, Aimilios
Kole, Gouranga
Kolosova, Marina
Konstantinou, Sotiroulla
Mousa, Jehad
Nicolaou, Charalambos
Ptochos, Fotios
Razis, Panos A
Rykaczewski, Hans
Saka, Halil
Finger, Miroslav
Finger Jr, Michael
Kveton, Antonin
Ayala, Edy
Carrera Jarrin, Edgar
Abdalla, Hassan
Khalil, Shaaban
Lotfy, Ahmad
Mahmoud, Mohammed
Bhowmik, Sandeep
Dewanjee, Ram Krishna
Ehataht, Karl
Kadastik, Mario
Nandan, Saswati
Nielsen, Christine
Pata, Joosep
Raidal, Martti
Tani, Laurits
Veelken, Christian
Eerola, Paula
Forthomme, Laurent
Kirschenmann, Henning
Osterberg, Kenneth
Voutilainen, Mikko
Bharthuar, Shudhashil
Brücken, Erik
Garcia Fuentes, Francisco Ignacio
Havukainen, Joona
Kim, Min Suk
Kinnunen, Ritva
Lampén, Tapio
Lassila-Perini, Kati
Lehti, Sami
Lindén, Tomas
Lotti, Mikko
Martikainen, Laura
Myllymäki, Mikael
Ott, Jennifer
Siikonen, Hannu
Tuominen, Eija
Tuominiemi, Jorma
Luukka, Panja-Riina
Petrow, Henri
Tuuva, Tuure
Amendola, Chiara
Besancon, Marc
Couderc, Fabrice
Dejardin, Marc
Denegri, Daniel
Faure, Jean-Louis
Ferri, Federico
Ganjour, Serguei
Givernaud, Alain
Gras, Philippe
Hamel de Monchenault, Gautier
Jarry, Patrick
Lenzi, Bruno
Locci, Elizabeth
Malcles, Julie
Rander, John
Rosowsky, André
Sahin, Mehmet Özgür
Savoy-Navarro, Aurore
Titov, Maksym
Yu, Geum Bong
Ahuja, Sudha
Beaudette, Florian
Bonanomi, Matteo
Buchot Perraguin, Axel
Busson, Philippe
Cappati, Alessandra
Charlot, Claude
Davignon, Olivier
Diab, Batoul
Falmagne, Guillaume
Ghosh, Shamik
Granier de Cassagnac, Raphael
Hakimi, Alexandre
Kucher, Inna
Nguyen, Matthew
Ochando, Christophe
Paganini, Pascal
Rembser, Jonas
Salerno, Roberto
Sauvan, Jean-Baptiste
Sirois, Yves
Zabi, Alexandre
Zghiche, Amina
Agram, Jean-Laurent
Andrea, Jeremy
Apparu, Dylan
Bloch, Daniel
Bourgatte, Guillaume
Brom, Jean-Marie
Chabert, Eric Christian
Collard, Caroline
Darej, Douja
Fontaine, Jean-Charles
Goerlach, Ulrich
Grimault, Clément
Le Bihan, Anne-Catherine
Nibigira, Emery
Van Hove, Pierre
Asilar, Ece
Beauceron, Stephanie
Bernet, Colin
Boudoul, Gaelle
Camen, Camille
Carle, Aurélien
Chanon, Nicolas
Contardo, Didier
Depasse, Pierre
El Mamouni, Houmani
Fay, Jean
Gascon, Susan
Gouzevitch, Maxime
Ille, Bernard
Laktineh, Imad Baptiste
Lattaud, Hugues
Lesauvage, Antoine
Lethuillier, Morgan
Mirabito, Laurent
Perries, Stephane
Shchablo, Konstantin
Sordini, Viola
Torterotot, Lucas
Touquet, Gaël
Vander Donckt, Muriel
Viret, Sébastien
Khvedelidze, Arsen
Lomidze, Irakli
Tsamalaidze, Zviad
Feld, Lutz
Klein, Katja
Lipinski, Martin
Meuser, Danilo
Pauls, Alexander
Rauch, Max Philip
Röwert, Nicolas
Schulz, Johannes
Teroerde, Marius
Dodonova, Alena
Eliseev, Dmitry
Erdmann, Martin
Fackeldey, Peter
Fischer, Benjamin
Ghosh, Saranya
Hebbeker, Thomas
Hoepfner, Kerstin
Ivone, Francesco
Keller, Henning
Mastrolorenzo, Luca
Merschmeyer, Markus
Meyer, Arnd
Mocellin, Giovanni
Mondal, Spandan
Mukherjee, Swagata
Noll, Dennis
Novak, Andrzej
Pook, Tobias
Pozdnyakov, Andrey
Rath, Yannik
Reithler, Hans
Roemer, Jonas
Schmidt, Alexander
Schuler, Simon Christoph
Sharma, Archana
Vigilante, Lorenzo
Wiedenbeck, Sebastian
Zaleski, Shawn
Dziwok, Christian
Flügge, Günter
Haj Ahmad, Wael
Hlushchenko, Olena
Kress, Thomas
Nowack, Andreas
Pistone, Claudia
Pooth, Oliver
Roy, Dennis
Sert, Hale
Stahl, Achim
Ziemons, Tim
Aarup Petersen, Henriette
Aldaya Martin, Maria
Asmuss, Paul
Babounikau, Illia
Baxter, Samuel
Behnke, Olaf
Bermúdez Martínez, Armando
Bhattacharya, Soham
Bin Anuar, Afiq Aizuddin
Borras, Kerstin
Botta, Valeria
Brunner, David
Campbell, Alan
Cardini, Andrea
Cheng, Chun
Colombina, Federica
Consuegra Rodríguez, Sandra
Correia Silva, Gilson
Danilov, Vladyslav
Didukh, Leonid
Eckerlin, Guenter
Eckstein, Doris
Estevez Banos, Luis Ignacio
Filatov, Oleg
Gallo, Elisabetta
Geiser, Achim
Giraldi, Angela
Grohsjean, Alexander
Guthoff, Moritz
Jafari, Abideh
Jomhari, Nur Zulaiha
Jung, Hannes
Mohamed, Ashraf
Kasemann, Matthias
Kaveh, Hessamoddin
Kleinwort, Claus
Krücker, Dirk
Lange, Wolfgang
Lidrych, Jindrich
Lipka, Katerina
Lohmann, Wolfgang
Mankel, Rainer
Melzer-Pellmann, Isabell-Alissandra
Metwally, Josry
Meyer, Andreas Bernhard
Meyer, Mareike
Mnich, Joachim
Mussgiller, Andreas
Otarid, Younes
Pérez Adán, Danyer
Pitzl, Daniel
Raspereza, Alexei
Ribeiro Lopes, Beatriz
Rübenach, Jonas
Saggio, Alessia
Saibel, Andrej
Savitskyi, Mykola
Scham, Moritz
Scheurer, Valerie
Schwanenberger, Christian
Singh, Akshansh
Sosa Ricardo, Rafael Eduardo
Stafford, Dominic
Tonon, Nicolas
Turkot, Oleksii
Van De Klundert, Merijn
Walsh, Roberval
Walter, David
Wen, Yiwen
Wichmann, Katarzyna
Wiens, Lucas
Wissing, Christoph
Wuchterl, Sebastian
Aggleton, Robin
Albrecht, Steffen
Bein, Samuel
Benato, Lisa
Benecke, Anna
Connor, Patrick
De Leo, Ksenia
Eich, Melanie
Feindt, Finn
Fröhlich, Alexander
Garbers, Christoph
Garutti, Erika
Gunnellini, Paolo
Haller, Johannes
Hinzmann, Andreas
Kasieczka, Gregor
Klanner, Robert
Kogler, Roman
Kramer, Tobias
Kutzner, Viktor
Lange, Johannes
Lange, Torben
Lobanov, Artur
Malara, Andrea
Nigamova, Aliya
Pena Rodriguez, Karla Josefina
Rieger, Oliver
Schleper, Peter
Schröder, Matthias
Schwandt, Joern
Schwarz, Dennis
Sonneveld, Jory
Stadie, Hartmut
Steinbrück, Georg
Tews, Alexandra
Vormwald, Benedikt
Zoi, Irene
Bechtel, Janek
Berger, Thomas
Butz, Erik
Caspart, René
Chwalek, Thorsten
De Boer, Wim
Dierlamm, Alexander
Droll, Alexander
El Morabit, Karim
Faltermann, Nils
Giffels, Manuel
Gosewisch, Jan-Ole
Gottmann, Artur
Hartmann, Frank
Heidecker, Christoph
Husemann, Ulrich
Katkov, Igor
Keicher, Philip
Koppenhöfer, Roland
Maier, Stefan
Metzler, Marius
Mitra, Soureek
Müller, Thomas
Neukum, Max
Nürnberg, Andreas
Quast, Gunter
Rabbertz, Klaus
Rauser, Johann
Savoiu, Daniel
Schnepf, Matthias
Seith, David
Shvetsov, Ivan
Simonis, Hans-Jürgen
Ulrich, Ralf
Van Der Linden, Jan
Von Cube, Ralf Florian
Wassmer, Michael
Weber, Marc
Wieland, Sebastian
Wolf, Roger
Wozniewski, Sebastian
Wunsch, Stefan
Anagnostou, Georgios
Daskalakis, Georgios
Geralis, Theodoros
Kyriakis, Aristotelis
Loukas, Demetrios
Stakia, Anna
Diamantopoulou, Magda
Karasavvas, Dimitrios
Karathanasis, George
Kontaxakis, Pantelis
Koraka, Charis Kleio
Manousakis-Katsikakis, Arkadios
Panagiotou, Apostolos
Papavergou, Ioanna
Saoulidou, Niki
Theofilatos, Konstantinos
Tziaferi, Eirini
Vellidis, Konstantinos
Vourliotis, Emmanouil
Bakas, Georgios
Kousouris, Konstantinos
Papakrivopoulos, Ioannis
Tsipolitis, Georgios
Zacharopoulou, Anna
Evangelou, Ioannis
Foudas, Costas
Gianneios, Paraskevas
Katsoulis, Panagiotis
Kokkas, Panagiotis
Manthos, Nikolaos
Papadopoulos, Ioannis
Strologas, John
Csanad, Mate
Farkas, Krisztián
Gadallah, Mahmod Moussa Abdelkhalek
Lökös, Sándor
Major, Péter
Mandal, Koushik
Mehta, Ankita
Pasztor, Gabriella
Rádl, Attila József
Surányi, Olivér
Veres, Gabor Istvan
Bartók, Márton
Bencze, Gyorgy
Hajdu, Csaba
Horvath, Dezso
Sikler, Ferenc
Veszpremi, Viktor
Vesztergombi, Gyorgy
Czellar, Sandor
Karancsi, János
Molnar, Jozsef
Szillasi, Zoltan
Teyssier, Daniel
Raics, Peter
Trocsanyi, Zoltan Laszlo
Ujvari, Balazs
Csorgo, Tamas Ferenc
Nemes, Frigyes
Novak, Tamas
Komaragiri, Jyothsna Rani
Kumar, Deepak
Panwar, Lata
Tiwari, Praveen Chandra
Bahinipati, Seema
Kar, Chandiprasad
Mal, Prolay
Mishra, Tribeni
Muraleedharan Nair Bindhu, Vinaya Krishnan
Nayak, Aruna
Saha, Prafulla
Sur, Nairit
Swain, Sanjay Kumar
Vats, Diwakar
Bansal, Sunil
Beri, Suman Bala
Bhatnagar, Vipin
Chaudhary, Geetanjali
Chauhan, Sushil
Dhingra, Nitish
Gupta, Rajat
Kaur, Amandeep
Kaur, Manjit
Kaur, Sandeep
Kumari, Priyanka
Meena, Meena
Sandeep, Kaur
Singh, Jasbir
Ahmed, Asar
Bhardwaj, Ashutosh
Choudhary, Brajesh C
Gola, Mohit
Keshri, Sumit
Kumar, Ashok
Naimuddin, Mohammad
Priyanka, Priyanka
Ranjan, Kirti
Shah, Aashaq
Bharti, Monika
Bhattacharya, Rajarshi
Bhattacharya, Satyaki
Bhowmik, Debabrata
Dutta, Shubham
Dutta, Suchandra
Gomber, Bhawna
Maity, Manas
Palit, Pritam
Rout, Prasant Kumar
Saha, Gourab
Sahu, Bisnupriya
Sarkar, Subir
Sharan, Manoj
Singh, Bipen
Thakur, Shalini
Behera, Prafulla Kumar
Behera, Subash Chandra
Kalbhor, Pritam
Muhammad, Alibordi
Pradhan, Raghunath
Pujahari, Prabhat Ranjan
Sharma, Ashish
Sikdar, Anup Kumar
Dutta, Dipanwita
Jha, Vishwajeet
Kumar, Vineet
Mishra, Dipak Kumar
Naskar, Kousik
Netrakanti, Pawan Kumar
Pant, Lalit Mohan
Shukla, Prashant
Aziz, Tariq
Dugad, Shashikant
Kumar, Mintu
Sarkar, Uttiya
Banerjee, Sudeshna
Chudasama, Ruchi
Guchait, Monoranjan
Karmakar, Saikat
Kumar, Sanjeev
Majumder, Gobinda
Mazumdar, Kajari
Mukherjee, Soumya
Alpana, Alpana
Dube, Sourabh
Kansal, Bhumika
Laha, Arnab
Pandey, Shubham
Rane, Aditee
Rastogi, Angira
Sharma, Seema
Bakhshiansohi, Hamed
Zeinali, Maryam
Chenarani, Shirin
Etesami, Seyed Mohsen
Khakzad, Mohsen
Mohammadi Najafabadi, Mojtaba
Grunewald, Martin
Abbrescia, Marcello
Aly, Reham
Aruta, Caterina
Colaleo, Anna
Creanza, Donato
De Filippis, Nicola
De Palma, Mauro
Di Florio, Adriano
Di Pilato, Antonio
Elmetenawee, Walaa
Fiore, Luigi
Gelmi, Andrea
Gul, Muhammad
Iaselli, Giuseppe
Ince, Merve
Lezki, Samet
Maggi, Giorgio
Maggi, Marcello
Margjeka, Ilirjan
Mastrapasqua, Vincenzo
Merlin, Jeremie Alexandre
My, Salvatore
Nuzzo, Salvatore
Pellecchia, Antonello
Pompili, Alexis
Pugliese, Gabriella
Ranieri, Antonio
Selvaggi, Giovanna
Silvestris, Lucia
Simone, Federica Maria
Venditti, Rosamaria
Verwilligen, Piet
Abbiendi, Giovanni
Battilana, Carlo
Bonacorsi, Daniele
Borgonovi, Lisa
Brigliadori, Luca
Campanini, Renato
Capiluppi, Paolo
Castro, Andrea
Cavallo, Francesca Romana
Cuffiani, Marco
Dallavalle, Gaetano-Marco
Diotalevi, Tommaso
Fabbri, Fabrizio
Fanfani, Alessandra
Giacomelli, Paolo
Giommi, Luca
Grandi, Claudio
Guiducci, Luigi
Lo Meo, Sergio
Lunerti, Leonardo
Marcellini, Stefano
Masetti, Gianni
Navarria, Francesco
Perrotta, Andrea
Primavera, Federica
Rossi, Antonio
Rovelli, Tiziano
Siroli, Gian Piero
Albergo, Sebastiano
Costa, Salvatore
Di Mattia, Alessandro
Potenza, Renato
Tricomi, Alessia
Tuve, Cristina
Barbagli, Giuseppe
Cassese, Antonio
Ceccarelli, Rudy
Ciulli, Vitaliano
Civinini, Carlo
D'Alessandro, Raffaello
Focardi, Ettore
Latino, Giuseppe
Lenzi, Piergiulio
Lizzo, Mattia
Meschini, Marco
Paoletti, Simone
Seidita, Roberto
Sguazzoni, Giacomo
Viliani, Lorenzo
Benussi, Luigi
Bianco, Stefano
Piccolo, Davide
Bozzo, Marco
Ferro, Fabrizio
Mulargia, Roberto
Robutti, Enrico
Tosi, Silvano
Benaglia, Andrea
Brivio, Francesco
Cetorelli, Flavia
Ciriolo, Vincenzo
De Guio, Federico
Dinardo, Mauro Emanuele
Dini, Paolo
Gennai, Simone
Ghezzi, Alessio
Govoni, Pietro
Guzzi, Luca
Malberti, Martina
Malvezzi, Sandra
Massironi, Andrea
Menasce, Dario
Moroni, Luigi
Paganoni, Marco
Pedrini, Daniele
Ragazzi, Stefano
Redaelli, Nicola
Tabarelli de Fatis, Tommaso
Valsecchi, Davide
Zuolo, Davide
Buontempo, Salvatore
Carnevali, Francesco
Cavallo, Nicola
De Iorio, Agostino
Fabozzi, Francesco
Iorio, Alberto Orso Maria
Lista, Luca
Meola, Sabino
Paolucci, Pierluigi
Rossi, Biagio
Sciacca, Crisostomo
Azzi, Patrizia
Bacchetta, Nicola
Bisello, Dario
Bortignon, Pierluigi
Bragagnolo, Alberto
Carlin, Roberto
Checchia, Paolo
Dorigo, Tommaso
Dosselli, Umberto
Gasparini, Fabrizio
Gasparini, Ugo
Hoh, Siew Yan
Layer, Lukas
Margoni, Martino
Meneguzzo, Anna Teresa
Pazzini, Jacopo
Presilla, Matteo
Ronchese, Paolo
Rossin, Roberto
Simonetto, Franco
Strong, Giles
Tosi, Mia
Yarar, Hevjin
Zanetti, Marco
Zotto, Pierluigi
Zucchetta, Alberto
Zumerle, Gianni
Aimè, Chiara
Braghieri, Alessandro
Calzaferri, Simone
Fiorina, Davide
Montagna, Paolo
Ratti, Sergio P
Re, Valerio
Riccardi, Cristina
Salvini, Paola
Vai, Ilaria
Vitulo, Paolo
Asenov, Patrick
Bilei, Gian Mario
Ciangottini, Diego
Fanò, Livio
Lariccia, Paolo
Magherini, Matteo
Mantovani, Giancarlo
Mariani, Valentina
Menichelli, Mauro
Moscatelli, Francesco
Piccinelli, Andrea
Rossi, Alessandro
Santocchia, Attilio
Spiga, Daniele
Tedeschi, Tommaso
Azzurri, Paolo
Bagliesi, Giuseppe
Bertacchi, Valerio
Bianchini, Lorenzo
Boccali, Tommaso
Bossini, Edoardo
Castaldi, Rino
Ciocci, Maria Agnese
D'Amante, Valeria
Dell'Orso, Roberto
Di Domenico, Maria Rosaria
Donato, Silvio
Giassi, Alessandro
Ligabue, Franco
Manca, Elisabetta
Mandorli, Giulio
Messineo, Alberto
Palla, Fabrizio
Parolia, Shubhi
Ramirez-Sanchez, Gabriel
Rizzi, Andrea
Rolandi, Gigi
Roy Chowdhury, Suvankar
Scribano, Angelo
Shafiei, Negin
Spagnolo, Paolo
Tenchini, Roberto
Tonelli, Guido
Turini, Nicola
Venturi, Andrea
Verdini, Piero Giorgio
Campana, Mattia
Cavallari, Francesca
Del Re, Daniele
Di Marco, Emanuele
Diemoz, Marcella
Longo, Egidio
Meridiani, Paolo
Organtini, Giovanni
Pandolfi, Francesco
Paramatti, Riccardo
Quaranta, Claudio
Rahatlou, Shahram
Rovelli, Chiara
Santanastasio, Francesco
Soffi, Livia
Tramontano, Raffaella
Amapane, Nicola
Arcidiacono, Roberta
Argiro, Stefano
Arneodo, Michele
Bartosik, Nazar
Bellan, Riccardo
Bellora, Andrea
Berenguer Antequera, Jorge
Biino, Cristina
Cartiglia, Nicolo
Cometti, Simona
Costa, Marco
Covarelli, Roberto
Demaria, Natale
Kiani, Bilal
Legger, Federica
Mariotti, Chiara
Maselli, Silvia
Migliore, Ernesto
Monteil, Ennio
Monteno, Marco
Obertino, Maria Margherita
Ortona, Giacomo
Pacher, Luca
Pastrone, Nadia
Pelliccioni, Mario
Pinna Angioni, Gian Luca
Ruspa, Marta
Shchelina, Ksenia
Siviero, Federico
Sola, Valentina
Solano, Ada
Soldi, Dario
Staiano, Amedeo
Tornago, Marta
Trocino, Daniele
Vagnerini, Antonio
Belforte, Stefano
Candelise, Vieri
Casarsa, Massimo
Cossutti, Fabio
Da Rold, Alessandro
Della Ricca, Giuseppe
Sorrentino, Giulia
Vazzoler, Federico
Dogra, Sunil
Huh, Changgi
Kim, Bobae
Kim, Dong Hee
Kim, Gui Nyun
Kim, Jiwoong
Lee, Jeongeun
Lee, Seh Wook
Moon, Chang-Seong
Oh, Young Do
Pak, Sang Il
Radburn-Smith, Benjamin Charles
Sekmen, Sezen
Yang, Yu Chul
Kim, Hyunchul
Moon, Dong Ho
Francois, Brieuc
Kim, Tae Jeong
Park, Jiwon
Cho, Sungwoong
Choi, Suyong
Go, Yeonju
Hong, Byung-Sik
Lee, Kisoo
Lee, Kyong Sei
Lim, Jaehoon
Park, Jaebeom
Park, Sung Keun
Yoo, Jaehyeok
Goh, Junghwan
Gurtu, Atul
Kim, Hyunsoo
Kim, Yongsun
Almond, John
Bhyun, Ji Hwan
Choi, Junho
Jeon, Sihyun
Kim, Junho
Kim, Jae Sung
Ko, Sanghyun
Kwon, Hyejin
Lee, Haneol
Lee, Sangeun
Oh, Byung Hun
Oh, Minseok
Oh, Sung Bin
Seo, Hyonsan
Yang, Unki
Yoon, Inseok
Jang, Woojin
Jeon, Dajeong
Kang, Da Young
Kang, Yechan
Kim, Ji Hyun
Kim, Seulgi
Ko, Byeonghak
Lee, Jason Sang Hun
Lee, Yunjae
Park, Inkyu
Roh, Youn
Ryu, Min Sang
Song, Donghyun
Watson, Ian
Yang, Seungjin
Ha, Seungkyu
Yoo, Hwi Dong
Choi, Minuk
Jeong, Yongho
Lee, Heewon
Lee, Yonghoon
Yu, Intae
Beyrouthy, Taha
Maghrbi, Yasser
Torims, Toms
Veckalns, Viesturs
Ambrozas, Marijus
Carvalho Antunes De Oliveira, Alexandra
Juodagalvis, Andrius
Rinkevicius, Aurelijus
Tamulaitis, Gintautas
Bin Norjoharuddeen, Nurfikri
Wan Abdullah, Wan Ahmad Tajuddin
Yusli, Mohd Nizam
Zolkapli, Zukhaimira
Benitez, Jose F
Castaneda Hernandez, Alfredo
León Coello, Moisés
Murillo Quijada, Javier Alberto
Sehrawat, Ashish
Valencia Palomo, Lizardo
Ayala, Gabriel
Castilla-Valdez, Heriberto
De La Cruz-Burelo, Eduard
Heredia-De La Cruz, Ivan
Lopez-Fernandez, Ricardo
Mondragon Herrera, Cesar Atzin
Perez Navarro, Daniel Alejandro
Sánchez Hernández, Alberto
Carrillo Moreno, Salvador
Oropeza Barrera, Cristina
Ramírez García, Mateo
Vazquez Valencia, Fabiola
Pedraza, Isabel
Salazar Ibarguen, Humberto Antonio
Uribe Estrada, Cecilia
Mijuskovic, Jelena
Raicevic, Natasa
Krofcheck, David
Bheesette, Srinidhi
Butler, Philip H
Ahmad, Ashfaq
Asghar, Muhammad Irfan
Awais, Ali
Awan, Muhammad Imran Malik
Hoorani, Hafeez R
Khan, Wajid Ali
Shah, Mehar Ali
Shoaib, Muhammad
Waqas, Muhammad
Avati, Valentina
Grzanka, Leszek
Malawski, Maciej
Bialkowska, Helena
Bluj, Michal
Boimska, Bozena
Górski, Maciej
Kazana, Malgorzata
Szleper, Michal
Zalewski, Piotr
Bunkowski, Karol
Doroba, Krzysztof
Kalinowski, Artur
Konecki, Marcin
Krolikowski, Jan
Walczak, Marek
Araujo, Mariana
Bargassa, Pedrame
Bastos, Diogo
Boletti, Alessio
Faccioli, Pietro
Gallinaro, Michele
Hollar, Jonathan
Leonardo, Nuno
Niknejad, Tahereh Sadat
Pisano, Matteo
Seixas, Joao
Toldaiev, Oleksii
Varela, Joao
Afanasiev, Serguei
Budkouski, Dzmitry
Golutvin, Igor
Gorbunov, Ilya
Karjavine, Vladimir
Korenkov, Vladimir
Lanev, Alexander
Malakhov, Alexander
Matveev, Viktor
Palichik, Vladimir
Perelygin, Victor
Savina, Maria
Seitova, Diana
Shalaev, Vladislav
Shmatov, Sergey
Shulha, Siarhei
Smirnov, Vitaly
Teryaev, Oleg
Voytishin, Nikolay
Yuldashev, Bekhzod S
Zarubin, Anatoli
Zhizhin, Ilia
Gavrilov, Genady
Golovtcov, Victor
Ivanov, Yury
Kim, Victor
Kuznetsova, Ekaterina
Murzin, Victor
Oreshkin, Vadim
Smirnov, Igor
Sosnov, Dmitry
Sulimov, Valentin
Uvarov, Lev
Volkov, Serguei
Vorobyev, Alexey
Andreev, Yuri
Dermenev, Alexander
Gninenko, Sergei
Golubev, Nikolai
Karneyeu, Anton
Kirpichnikov, Dmitrii
Kirsanov, Mikhail
Krasnikov, Nikolai
Pashenkov, Anatoli
Pivovarov, Grigory
Tlisov, Danila
Toropin, Alexander
Epshteyn, Vladimir
Gavrilov, Vladimir
Lychkovskaya, Natalia
Nikitenko, Alexander
Popov, Vladimir
Spiridonov, Alexander
Stepennov, Anton
Toms, Maria
Vlasov, Evgueni
Zhokin, Alexander
Aushev, Tagir
Chistov, Ruslan
Danilov, Mikhail
Oskin, Andrei
Parygin, Pavel
Polikarpov, Sergey
Andreev, Vladimir
Azarkin, Maksim
Dremin, Igor
Kirakosyan, Martin
Terkulov, Adel
Belyaev, Andrey
Boos, Edouard
Bunichev, Viacheslav
Dubinin, Mikhail
Dudko, Lev
Ershov, Alexander
Gribushin, Andrey
Klyukhin, Vyacheslav
Kodolova, Olga
Lokhtin, Igor
Obraztsov, Stepan
Perfilov, Maxim
Savrin, Viktor
Blinov, Vladimir
Dimova, Tatyana
Kardapoltsev, Leonid
Kozyrev, Aleksei
Ovtin, Ivan
Skovpen, Yuri
Azhgirey, Igor
Bayshev, Igor
Elumakhov, Dmitry
Kachanov, Vassili
Konstantinov, Dmitri
Mandrik, Petr
Petrov, Vladimir
Ryutin, Roman
Slabospitskii, Sergei
Sobol, Andrei
Troshin, Sergey
Tyurin, Nikolay
Uzunian, Andrey
Volkov, Alexey
Babaev, Anton
Okhotnikov, Vitalii
Borshch, Vladislav
Ivantchenko, Vladimir
Tcherniaev, Evgueni
Adzic, Petar
Dordevic, Milos
Milenovic, Predrag
Milosevic, Jovan
Aguilar-Benitez, Manuel
Alcaraz Maestre, Juan
Álvarez Fernández, Adrian
Bachiller, Irene
Barrio Luna, Mar
Fernandez Bedoya, Cristina
Carrillo Montoya, Camilo Andres
Cepeda, Maria
Cerrada, Marcos
Colino, Nicanor
De La Cruz, Begona
Delgado Peris, Antonio
Fernández Ramos, Juan Pablo
Flix, Jose
Fouz, Maria Cruz
Gonzalez Lopez, Oscar
Goy Lopez, Silvia
Hernandez, Jose M
Josa, Maria Isabel
León Holgado, Jaime
Moran, Dermot
Navarro Tobar, Álvaro
Pérez-Calero Yzquierdo, Antonio María
Puerta Pelayo, Jesus
Redondo, Ignacio
Romero, Luciano
Sánchez Navas, Sergio
Urda Gómez, Lourdes
Willmott, Carlos
de Trocóniz, Jorge F
Reyes-Almanza, Rogelio
Alvarez Gonzalez, Barbara
Cuevas, Javier
Erice, Carlos
Fernandez Menendez, Javier
Folgueras, Santiago
Gonzalez Caballero, Isidro
González Fernández, Juan Rodrigo
Palencia Cortezon, Enrique
Ramón Álvarez, Clara
Ripoll Sau, Joan
Rodríguez Bouza, Víctor
Trapote, Andrea
Trevisani, Nicolò
Brochero Cifuentes, Javier Andres
Cabrillo, Iban Jose
Calderon, Alicia
Duarte Campderros, Jordi
Fernandez, Marcos
Fernandez Madrazo, Celia
Fernández Manteca, Pedro José
García Alonso, Andrea
Gomez, Gervasio
Martinez Rivero, Celso
Martinez Ruiz del Arbol, Pablo
Matorras, Francisco
Matorras Cuevas, Pablo
Piedra Gomez, Jonatan
Prieels, Cédric
Rodrigo, Teresa
Ruiz-Jimeno, Alberto
Scodellaro, Luca
Vila, Ivan
Vizan Garcia, Jesus Manuel
Malagalage, Kithsiri
Kailasapathy, Balashangar
Sonnadara, Don Upul Jayasiri
Dhammage, Deshitha Chamikara Wickramarathna
Dharmaratna, Welathantri GD
Liyanage, Kalpanie
Perera, Nimantha
Wickramage, Nadeesha
Aarrestad, Thea Klaeboe
Abbaneo, Duccio
Alimena, Juliette
Auffray, Etiennette
Auzinger, Georg
Baechler, Joachim
Baillon, Paul
Barney, David
Bendavid, Joshua
Bianco, Michele
Bocci, Andrea
Camporesi, Tiziano
Capeans Garrido, Maria
Cerminara, Gianluca
Chhibra, Simranjit Singh
Cipriani, Marco
Cristella, Leonardo
D'Enterria, David
Dabrowski, Anne
Daci, Nadir
David Tinoco Mendes, Andre
De Roeck, Albert
Defranchis, Matteo Maria
Deile, Mario
Dobson, Marc
Dünser, Marc
Dupont, Niels
Elliott-Peisert, Anna
Emriskova, Natalia
Fallavollita, Francesco
Fasanella, Daniele
Fiorendi, Sara
Florent, Alice
Franzoni, Giovanni
Funk, Wolfgang
Giani, Simone
Gigi, Dominique
Gill, Karl
Glege, Frank
Gouskos, Loukas
Haranko, Mykyta
Hegeman, Jeroen
Iiyama, Yutaro
Innocente, Vincenzo
James, Thomas
Janot, Patrick
Kaspar, Jan
Kieseler, Jan
Komm, Matthias
Kratochwil, Nicolaus
Lange, Clemens
Laurila, Santeri
Lecoq, Paul
Long, Kenneth
Lourenco, Carlos
Malgeri, Luca
Mallios, Stavros
Mannelli, Marcello
Marini, Andrea Carlo
Meijers, Frans
Mersi, Stefano
Meschi, Emilio
Moortgat, Filip
Mulders, Martijn
Orfanelli, Styliani
Orsini, Luciano
Pantaleo, Felice
Pape, Luc
Perez, Emmanuel
Peruzzi, Marco
Petrilli, Achille
Petrucciani, Giovanni
Pfeiffer, Andreas
Pierini, Maurizio
Piparo, Danilo
Pitt, Michael
Qu, Huilin
Quast, Thorben
Rabady, Dinyar
Racz, Attila
Reales Gutiérrez, Guillermo
Rieger, Marcel
Rovere, Marco
Sakulin, Hannes
Salfeld-Nebgen, Jakob
Scarfi, Simone
Schäfer, Christoph
Schwick, Christoph
Selvaggi, Michele
Silva, Pedro
Snoeys, Walter
Sphicas, Paraskevas
Summers, Sioni
Tavolaro, Vittorio Raoul
Treille, Daniel
Tsirou, Andromachi
Van Onsem, Gerrit Patrick
Verzetti, Mauro
Wanczyk, Joanna
Wozniak, Kinga Anna
Zeuner, Wolfram Dietrich
Caminada, Lea
Ebrahimi, Aliakbar
Erdmann, Wolfram
Horisberger, Roland
Ingram, Quentin
Kaestli, Hans-Christian
Kotlinski, Danek
Langenegger, Urs
Missiroli, Marino
Rohe, Tilman
Androsov, Konstantin
Backhaus, Malte
Berger, Pirmin
Calandri, Alessandro
Chernyavskaya, Nadezda
De Cosa, Annapaola
Dissertori, Günther
Dittmar, Michael
Donegà, Mauro
Dorfer, Christian
Eble, Florian
Gedia, Krunal
Glessgen, Franz
Gómez Espinosa, Tirso Alejandro
Grab, Christoph
Hits, Dmitry
Lustermann, Werner
Lyon, Anne-mazarine
Manzoni, Riccardo Andrea
Martin Perez, Cristina
Meinhard, Maren Tabea
Nessi-Tedaldi, Francesca
Niedziela, Jeremi
Pauss, Felicitas
Perovic, Vasilije
Pigazzini, Simone
Ratti, Maria Giulia
Reichmann, Michael
Reissel, Christina
Reitenspiess, Thomas
Ristic, Branislav
Ruini, Daniele
Sanz Becerra, Diego Alejandro
Schönenberger, Myriam
Stampf, Vinzenz
Steggemann, Jan
Wallny, Rainer
Zhu, De Hua
Amsler, Claude
Bärtschi, Pascal
Botta, Cristina
Brzhechko, Danyyl
Canelli, Maria Florencia
Cormier, Kyle
De Wit, Adinda
Del Burgo, Riccardo
Heikkilä, Jaana Kristiina
Huwiler, Marc
Jofrehei, Arash
Kilminster, Benjamin
Leontsinis, Stefanos
Macchiolo, Anna
Meiring, Peter
Mikuni, Vinicius Massami
Molinatti, Umberto
Neutelings, Izaak
Reimers, Arne
Robmann, Peter
Sanchez Cruz, Sergio
Schweiger, Korbinian
Takahashi, Yuta
Adloff, Catherine
Kuo, Chia-Ming
Lin, Willis
Roy, Ashim
Sarkar, Tanmay
Yu, Shin-Shan
Ceard, Ludivine
Chao, Yuan
Chen, Kai-Feng
Chen, Po-Hsun
Hou, George Wei-Shu
Li, You-ying
Lu, Rong-Shyang
Paganis, Efstathios
Psallidas, Andreas
Steen, Arnaud
Wu, Hsin-yeh
Yazgan, Efe
Yu, Pei-rong
Asavapibhop, Burin
Asawatangtrakuldee, Chayanit
Srimanobhas, Norraphat
Boran, Fatma
Damarseckin, Serdal
Demiroglu, Zuhal Seyma
Dolek, Furkan
Dumanoglu, Isa
Eskut, Eda
Guler, Yalcin
Gurpinar Guler, Emine
Hos, Ilknur
Isik, Candan
Kara, Ozgun
Kayis Topaksu, Aysel
Kiminsu, Ugur
Onengut, Gulsen
Ozdemir, Kadri
Polatoz, Ayse
Simsek, Ali Eren
Tali, Bayram
Tok, Ufuk Guney
Turkcapar, Semra
Zorbakir, Ibrahim Soner
Zorbilmez, Caglar
Isildak, Bora
Karapinar, Guler
Ocalan, Kadir
Yalvac, Metin
Akgun, Bora
Atakisi, Ismail Okan
Gulmez, Erhan
Kaya, Mithat
Kaya, Ozlem
Özçelik, Özlem
Tekten, Sevgi
Yetkin, Elif Asli
Cakir, Altan
Cankocak, Kerem
Komurcu, Yildiray
Sen, Sercan
Cerci, Salim
Kaynak, Berkan
Ozkorucuklu, Suat
Sunar Cerci, Deniz
Grynyov, Boris
Levchuk, Leonid
Anthony, David
Bhal, Eshwen
Bologna, Simone
Brooke, James John
Bundock, Aaron
Clement, Emyr
Cussans, David
Flacher, Henning
Goldstein, Joel
Heath, Greg P
Heath, Helen F
Holmberg, Mei-li
Kreczko, Lukasz
Krikler, Benjamin
Paramesvaran, Sudarshan
Seif El Nasr-Storey, Sarah
Smith, Vincent J
Stylianou, Nicolas
Walkingshaw Pass, Katie
White, Robert
Bell, Ken W
Belyaev, Alexander
Brew, Christopher
Brown, Robert M
Cockerill, David JA
Cooke, Charlotte
Ellis, Katherine Victoria
Harder, Kristian
Harper, Sam
Linacre, Jacob
Manolopoulos, Konstantinos
Newbold, Dave M
Olaiya, Emmanuel
Petyt, David
Reis, Thomas
Schuh, Thomas
Shepherd-Themistocleous, Claire
Tomalin, Ian R
Williams, Thomas
Bainbridge, Robert
Bloch, Philippe
Bonomally, Shameena
Borg, Johan
Breeze, Shane
Buchmuller, Oliver
Cepaitis, Vilius
Chahal, Gurpreet Singh
Colling, David
Dauncey, Paul
Davies, Gavin
Della Negra, Michel
Fayer, Simon
Fedi, Giacomo
Hall, Geoffrey
Hassanshahi, Mohammad Hassan
Iles, Gregory
Langford, Jonathon
Lyons, Louis
Magnan, Anne-Marie
Malik, Sarah
Martelli, Arabella
Monk, David Gabriel
Nash, Jordan
Pesaresi, Mark
Raymond, David Mark
Richards, Alexander
Rose, Andrew
Scott, Edward
Seez, Christopher
Shtipliyski, Antoni
Tapper, Alexander
Uchida, Kirika
Virdee, Tejinder
Vojinovic, Milos
Wardle, Nicholas
Webb, Samuel Nathan
Winterbottom, Daniel
Zecchinelli, Angelo Giacomo
Coldham, Kathryn
Cole, Joanne
Khan, Akram
Kyberd, Paul
Reid, Ivan
Teodorescu, Liliana
Zahid, Sema
Abdullin, Salavat
Brinkerhoff, Andrew
Caraway, Bryan
Dittmann, Jay
Hatakeyama, Kenichi
Kanuganti, Ankush Reddy
McMaster, Brooks
Pastika, Nathaniel
Saunders, Mark
Sawant, Siddhesh
Sutantawibul, Chosila
Wilson, Jonathan
Bartek, Rachel
Dominguez, Aaron
Uniyal, Rishabh
Vargas Hernandez, Andres Mateus
Buccilli, Andrew
Cooper, Seth
Di Croce, Davide
Gleyzer, Sergei V
Henderson, Conor
Perez, Cilicia Uzziel
Rumerio, Paolo
West, Christopher
Akpinar, Alp
Albert, Andreas
Arcaro, Daniel
Cosby, Christopher
Demiragli, Zeynep
Fontanesi, Elisa
Gastler, Daniel
Rohlf, James
Salyer, Kaitlin
Sperka, David
Spitzbart, Daniel
Suarez, Indara
Tsatsos, Anna
Yuan, Siqi
Zou, David
Benelli, Gabriele
Burkle, Bjorn
Coubez, Xavier
Cutts, David
Hadley, Mary
Heintz, Ulrich
Hogan, Julie Managan
Landsberg, Greg
Lau, Ka Tung
Lukasik, Michael
Luo, Jingyu
Narain, Meenakshi
Sagir, Sinan
Usai, Emanuele
Wong, Wing Yan
Yan, Xuli
Yu, David
Zhang, Wenyu
Bonilla, Johan
Brainerd, Christopher
Breedon, Richard
Calderon De La Barca Sanchez, Manuel
Chertok, Maxwell
Conway, John
Cox, Peter Timothy
Erbacher, Robin
Haza, Grace
Jensen, Frank
Kukral, Ota
Lander, Richard
Mulhearn, Michael
Pellett, Dave
Regnery, Brendan
Taylor, Devin
Yao, Yao
Zhang, Fengwangdong
Bachtis, Michail
Cousins, Robert
Datta, Abhisek
Hamilton, David
Hauser, Jay
Ignatenko, Mikhail
Iqbal, Muhammad Ansar
Lam, Tyler
Nash, William Arthur
Regnard, Simon
Saltzberg, David
Stone, Brent
Valuev, Vyacheslav
Burt, Kira
Chen, Yuan
Clare, Robert
Gary, J William
Gordon, Michael
Hanson, Gail
Karapostoli, Georgia
Long, Owen Rosser
Manganelli, Nicholas
Olmedo Negrete, Manuel
Si, Weinan
Wimpenny, Stephen
Zhang, Yi
Branson, James G
Chang, Philip
Cittolin, Sergio
Cooperstein, Stephane
Deelen, Nikkie
Diaz, Daniel
Duarte, Javier
Gerosa, Raffaele
Giannini, Leonardo
Gilbert, Dylan
Guiang, Jonathan
Kansal, Raghav
Krutelyov, Vyacheslav
Lee, Robert
Letts, James
Masciovecchio, Mario
May, Samuel
Pieri, Marco
Sathia Narayanan, Balaji Venkat
Sharma, Vivek
Tadel, Matevz
Vartak, Adish
Würthwein, Frank
Xiang, Yifan
Yagil, Avraham
Amin, Nick
Campagnari, Claudio
Citron, Matthew
Dorsett, Alex
Dutta, Valentina
Incandela, Joe
Kilpatrick, Matthew
Kim, Jaebak
Marsh, Bennett
Mei, Hualin
Oshiro, Michael
Quinnan, Melissa
Richman, Jeffrey
Sarica, Ulascan
Sheplock, James
Stuart, David
Wang, Sicheng
Bornheim, Adolf
Cerri, Olmo
Dutta, Irene
Lawhorn, Jay Mathew
Lu, Nan
Mao, Jiajing
Newman, Harvey B
Ngadiuba, Jennifer
Nguyen, Thong
Spiropulu, Maria
Vlimant, Jean-Roch
Wang, Christina
Xie, Si
Zhang, Zhicai
Zhu, Ren-Yuan
Alison, John
An, Sitong
Andrews, Michael Benjamin
Bryant, Patrick
Ferguson, Thomas
Harilal, Abhirami
Liu, Chuyuan
Mudholkar, Tanmay
Paulini, Manfred
Sanchez, Alejandro
Cumalat, John Perry
Ford, William T
Hassani, Abbas
MacDonald, Emily
Patel, Rishi
Perloff, Alexx
Savard, Claire
Stenson, Kevin
Ulmer, Keith
Wagner, Stephen Robert
Alexander, James
Bright-Thonney, Samuel
Cheng, Yangyang
Cranshaw, Derek James
Hogan, Shaun
Monroy, Jose
Patterson, Juliet Ritchie
Quach, Dan
Reichert, Joseph
Reid, Michael
Ryd, Anders
Sun, Werner
Thom, Julia
Wittich, Peter
Zou, Rui
Albrow, Michael
Alyari, Maral
Apollinari, Giorgio
Apresyan, Artur
Apyan, Aram
Banerjee, Sunanda
Bauerdick, Lothar AT
Berry, Douglas
Berryhill, Jeffrey
Bhat, Pushpalatha C
Burkett, Kevin
Butler, Joel Nathan
Canepa, Anadi
Cerati, Giuseppe Benedetto
Cheung, Harry
Chlebana, Frank
Cremonesi, Matteo
Di Petrillo, Karri Folan
Elvira, Victor Daniel
Feng, Yongbin
Freeman, Jim
Gecse, Zoltan
Gray, Lindsey
Green, Dan
Grünendahl, Stefan
Gutsche, Oliver
Harris, Robert M
Heller, Ryan
Herwig, Theodor Christian
Hirschauer, James
Jayatilaka, Bodhitha
Jindariani, Sergo
Johnson, Marvin
Joshi, Umesh
Klijnsma, Thomas
Klima, Boaz
Kwok, Ka Hei Martin
Lammel, Stephan
Lincoln, Don
Lipton, Ron
Liu, Tiehui
Madrid, Christopher
Maeshima, Kaori
Mantilla, Cristina
Mason, David
McBride, Patricia
Merkel, Petra
Mrenna, Stephen
Nahn, Steve
O'Dell, Vivian
Papadimitriou, Vaia
Pedro, Kevin
Pena, Cristian
Prokofyev, Oleg
Ravera, Fabio
Reinsvold Hall, Allison
Ristori, Luciano
Schneider, Basil
Sexton-Kennedy, Elizabeth
Smith, Nicholas
Soha, Aron
Spalding, William J
Spiegel, Leonard
Stoynev, Stoyan
Strait, James
Taylor, Lucas
Tkaczyk, Slawek
Tran, Nhan Viet
Uplegger, Lorenzo
Vaandering, Eric Wayne
Weber, Hannsjoerg Artur
Acosta, Darin
Avery, Paul
Bourilkov, Dimitri
Cadamuro, Luca
Cherepanov, Vladimir
Errico, Filippo
Field, Richard D
Guerrero, Daniel
Joshi, Bhargav Madhusudan
Kim, Mugeon
Koenig, Evan
Konigsberg, Jacobo
Korytov, Andrey
Lo, Kin Ho
Matchev, Konstantin
Menendez, Nicholas
Mitselmakher, Guenakh
Muthirakalayil Madhu, Arun
Rawal, Neha
Rosenzweig, Daniel
Rosenzweig, Suzanne
Shi, Kun
Sturdy, Jared
Wang, Jian
Yigitbasi, Efe
Zuo, Xunwu
Adams, Todd
Askew, Andrew
Habibullah, Redwan
Hagopian, Vasken
Johnson, Kurtis F
Khurana, Raman
Kolberg, Ted
Martinez, German
Prosper, Harrison
Schiber, Catherine
Viazlo, Oleksandr
Yohay, Rachel
Zhang, Jingyu
Baarmand, Marc M
Butalla, Stephen
Elkafrawy, Tamer
Hohlmann, Marcus
Kumar Verma, Ravindra
Noonan, Daniel
Rahmani, Mehdi
Yumiceva, Francisco
Adams, Mark Raymond
Becerril Gonzalez, Hugo
Cavanaugh, Richard
Chen, Xuan
Dittmer, Susan
Evdokimov, Olga
Gerber, Cecilia Elena
Hangal, Dhanush Anil
Hofman, David Jonathan
Merritt, Anna Henckel
Mills, Corrinne
Oh, Geonhee
Roy, Titas
Rudrabhatla, Sahithi
Tonjes, Marguerite
Varelas, Nikos
Viinikainen, Jussi
Wang, Xiao
Wu, Zhenbin
Ye, Zhenyu
Alhusseini, Mohammad
Dilsiz, Kamuran
Gandrajula, Reddy Pratap
Köseyan, Ohannes Kamer
Merlo, Jean-Pierre
Mestvirishvili, Alexi
Nachtman, Jane
Ogul, Hasan
Onel, Yasar
Penzo, Aldo
Snyder, Christina
Tiras, Emrah
Amram, Oz
Blumenfeld, Barry
Corcodilos, Lucas
Davis, Jeffrey
Eminizer, Margaret
Gritsan, Andrei
Kyriacou, Savvas
Maksimovic, Petar
Roskes, Jeffrey
Swartz, Morris
Vámi, Tamás Álmos
Abreu, Andrés
Anguiano, Justin
Baldenegro Barrera, Cristian
Baringer, Philip
Bean, Alice
Bylinkin, Alexander
Flowers, Zachary
Isidori, Tommaso
Khalil, Sadia
King, Jack
Krintiras, Georgios
Kropivnitskaya, Anna
Lazarovits, Margaret
Lindsey, Cole
Marquez, Juan
Minafra, Nicola
Murray, Michael
Nickel, Matthew
Rogan, Christopher
Royon, Christophe
Salvatico, Riccardo
Sanders, Stephen
Schmitz, Erich
Smith, Caleb
Tapia Takaki, Daniel
Wang, Quan
Warner, Zachary
Williams, Justin
Wilson, Graham
Duric, Senka
Ivanov, Andrew
Kaadze, Ketino
Kim, Doyeong
Maravin, Yurii
Mitchell, Tyler
Modak, Atanu
Nam, Kyungwook
Rebassoo, Finn
Wright, Douglas
Adams, Eric
Baden, Drew
Baron, Owen
Belloni, Alberto
Eno, Sarah Catherine
Hadley, Nicholas John
Jabeen, Shabnam
Kellogg, Richard G
Koeth, Timothy
Mignerey, Alice
Nabili, Sara
Seidel, Markus
Skuja, Andris
Wang, Long
Wong, Kak
Abercrombie, Daniel
Andreassi, Guido
Bi, Ran
Brandt, Stephanie
Busza, Wit
Cali, Ivan Amos
Chen, Yi
D'Alfonso, Mariarosaria
Eysermans, Jan
Freer, Chad
Gomez Ceballos, Guillelmo
Goncharov, Maxim
Harris, Philip
Hu, Miao
Klute, Markus
Kovalskyi, Dmytro
Krupa, Jeffrey
Lee, Yen-Jie
Maier, Benedikt
Mironov, Camelia
Paus, Christoph
Rankin, Dylan
Roland, Christof
Roland, Gunther
Shi, Zhaozhong
Stephans, George
Tatar, Kaya
Wang, Jing
Wang, Zhangqier
Wyslouch, Bolek
Chatterjee, Rajdeep Mohan
Evans, Andrew
Hansen, Peter
Hiltbrand, Joshua
Jain, Shilpi
Krohn, Michael
Kubota, Yuichi
Mans, Jeremy
Revering, Michael
Rusack, Roger
Saradhy, Rohith
Schroeder, Neil
Strobbe, Nadja
Wadud, Mohammad Abrar
Bloom, Kenneth
Bryson, Miranda
Chauhan, Shubhanshu
Claes, Daniel R
Fangmeier, Caleb
Finco, Linda
Golf, Frank
Joo, Changwoo
Kravchenko, Ilya
Musich, Marco
Reed, Ian
Siado, Joaquin Emilo
Snow, Gregory R
Tabb, William
Yan, Furong
Agarwal, Garvita
Bandyopadhyay, Hirak
Hay, Lauren
Iashvili, Ia
Kharchilava, Avto
McLean, Christine
Nguyen, Duong
Pekkanen, Juska
Rappoccio, Salvatore
Williams, Ac
Alverson, George
Barberis, Emanuela
Haddad, Yacine
Hortiangtham, Apichart
Li, Jingyan
Madigan, Gabriel
Marzocchi, Badder
Morse, David Michael
Nguyen, Vivan
Orimoto, Toyoko
Parker, Ashley
Skinnari, Louise
Tishelman-Charny, Abraham
Wamorkar, Tanvi
Wang, Bingran
Wisecarver, Andrew
Wood, Darien
Bhattacharya, Saptaparna
Bueghly, James
Chen, Ziheng
Gilbert, Andrew
Gunter, Thoth
Hahn, Kristan Allan
Liu, Yihan
Odell, Nathaniel
Schmitt, Michael Henry
Velasco, Mayda
Band, Reyer
Bucci, Rachael
Das, Abhishek
Dev, Nabarun
Goldouzian, Reza
Hildreth, Michael
Hurtado Anampa, Kenyi
Jessop, Colin
Lannon, Kevin
Lawrence, John
Loukas, Nikitas
Lutton, Dylan
Marinelli, Nancy
Mcalister, Ian
McCauley, Thomas
Meng, Fanbo
Mohrman, Kelci
Musienko, Yuri
Ruchti, Randy
Siddireddy, Prasanna
Townsend, Austin
Wayne, Mitchell
Wightman, Andrew
Wolf, Matthias
Zarucki, Mateusz
Zygala, Lara
Bylsma, Ben
Cardwell, Bryan
Durkin, Lloyd Stanley
Francis, Brian
Hill, Christopher
Nunez Ornelas, Martha
Wei, Kai
Winer, Brian L
Yates, Brent
Addesa, Francesca Maria
Bonham, Brandon
Das, Pallabi
Dezoort, Gage
Elmer, Peter
Frankenthal, Andre
Greenberg, Bennett
Haubrich, Nicholas
Higginbotham, Samuel
Kalogeropoulos, Alexis
Kopp, Gillian
Kwan, Stephanie
Lange, David
Lucchini, Marco Toliman
Marlow, Daniel
Mei, Kelvin
Ojalvo, Isabel
Olsen, James
Palmer, Christopher
Stickland, David
Tully, Christopher
Malik, Sudhir
Norberg, Scarlet
Bakshi, Amandeep Singh
Barnes, Virgil E
Chawla, Ridhi
Das, Souvik
Gutay, Laszlo
Jones, Matthew
Jung, Andreas Werner
Karmarkar, Sushrut
Liu, Miaoyuan
Negro, Giulia
Neumeister, Norbert
Paspalaki, Garyfallia
Peng, Cheng-Chieh
Piperov, Stefan
Purohit, Arnab
Schulte, Jan-Frederik
Stojanovic, Milan
Thieman, Jason
Wang, Fuqiang
Xiao, Rui
Xie, Wei
Dolen, James
Parashar, Neeti
Baty, Austin
Decaro, Matthew
Dildick, Sven
Ecklund, Karl Matthew
Freed, Sarah
Gardner, Parker
Geurts, Frank JM
Kumar, Arun
Li, Wei
Padley, Brian Paul
Redjimi, Radia
Shi, Wei
Stahl Leiton, Andre Govinda
Yang, Shuai
Zhang, Liuyao
Zhang, Yousen
Bodek, Arie
de Barbaro, Pawel
Demina, Regina
Dulemba, Joseph Lynn
Fallon, Colin
Ferbel, Thomas
Galanti, Mario
Garcia-Bellido, Aran
Hindrichs, Otto
Khukhunaishvili, Aleko
Ranken, Evan
Taus, Rhys
Chiarito, Brandon
Chou, John Paul
Gandrakota, Abhijith
Gershtein, Yuri
Halkiadakis, Eva
Hart, Andrew
Heindl, Maximilian
Karacheban, Olena
Laflotte, Ian
Lath, Amitabh
Montalvo, Roy
Nash, Kevin
Osherson, Marc
Salur, Sevil
Schnetzer, Steve
Somalwar, Sunil
Stone, Robert
Thayil, Steffie Ann
Thomas, Scott
Wang, Hui
Acharya, Himal
Delannoy, Andrés G
Spanier, Stefan
Bouhali, Othmane
Dalchenko, Mykhailo
Delgado, Andrea
Eusebi, Ricardo
Gilmore, Jason
Huang, Tao
Kamon, Teruki
Kim, Hyunyong
Luo, Sifu
Malhotra, Shivali
Mueller, Ryan
Overton, David
Rathjens, Denis
Safonov, Alexei
Akchurin, Nural
Damgov, Jordan
Hegde, Vinay
Kunori, Shuichi
Lamichhane, Kamal
Lee, Sung Won
Mengke, Tielige
Muthumuni, Samila
Peltola, Timo
Volobouev, Igor
Wang, Zhixing
Whitbeck, Andrew
Appelt, Eric
Greene, Senta
Gurrola, Alfredo
Johns, Willard
Melo, Andrew
Ni, Hong
Padeken, Klaas
Romeo, Francesco
Sheldon, Paul
Tuo, Shengquan
Velkovska, Julia
Arenton, Michael Wayne
Cox, Bradley
Cummings, Grace
Hakala, John
Hirosky, Robert
Joyce, Matthew
Ledovskoy, Alexander
Li, Ang
Neu, Christopher
Tannenwald, Benjamin
White, Sebastian
Wolfe, Evan
Poudyal, Nabin
Black, Kevin
Bose, Tulika
Buchanan, James
Caillol, Cécile
Dasu, Sridhara
De Bruyn, Isabelle
Everaerts, Pieter
Fienga, Francesco
Galloni, Camilla
He, He
Herndon, Matthew
Herve, Alain
Hussain, Usama
Lanaro, Armando
Loeliger, Andrew
Loveless, Richard
Madhusudanan Sreekala, Jithin
Mallampalli, Abhishikth
Mohammadi, Abdollah
Pinna, Deborah
Savin, Alexander
Shang, Victor
Sharma, Varun
Smith, Wesley H
Teague, Dylan
Trembath-Reichert, Stephen
Vetens, Wren
Pokaż więcej
Temat:
Particle Physics - Experiment
Dostępność:
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=od________65::f97fa0f31f31033b3e8bee2f285d3ab3
http://cds.cern.ch/record/2790321
Tytuł:
Observation of triple J/$\psi$ meson production in proton-proton collisions at $\sqrt{s}$ = 13 TeV
Autorzy:
Tumasyan, Armen
Adam, Wolfgang
Andrejkovic, Janik Walter
Bergauer, Thomas
Chatterjee, Suman
Damanakis, Konstantinos
Dragicevic, Marko
Escalante Del Valle, Alberto
Fruehwirth, Rudolf
Jeitler, Manfred
Krammer, Natascha
Lechner, Lukas
Liko, Dietrich
Mikulec, Ivan
Paulitsch, Peter
Pitters, Florian Michael
Schieck, Jochen
Schöfbeck, Robert
Schwarz, Dennis
Templ, Sebastian
Waltenberger, Wolfgang
Wulz, Claudia-Elisabeth
Chekhovsky, Vladimir
Litomin, Aliaksandr
Makarenko, Vladimir
Darwish, Mohamed Rashad
De Wolf, Eddi A
Janssen, Tahys
Kello, Tomas
Lelek, Aleksandra
Rejeb Sfar, Haifa
Van Mechelen, Pierre
Van Putte, Senne
Van Remortel, Nick
Blekman, Freya
Bols, Emil Sørensen
D'Hondt, Jorgen
Delcourt, Martin
El Faham, Hesham
Lowette, Steven
Moortgat, Seth
Morton, Alexander
Müller, Denise
Sahasransu, Abanti Ranadhir
Tavernier, Stefaan
Van Doninck, Walter
Beghin, Diego
Bilin, Bugra
Clerbaux, Barbara
De Lentdecker, Gilles
Favart, Laurent
Kalsi, Amandeep Kaur
Lee, Kyeongpil
Mahdavikhorrami, Mostafa
Makarenko, Inna
Moureaux, Louis
Pétré, Laurent
Popov, Andrey
Postiau, Nicolas
Starling, Elizabeth
Thomas, Laurent
Vanden Bemden, Max
Vander Velde, Catherine
Vanlaer, Pascal
Cornelis, Tom
Dobur, Didar
Knolle, Joscha
Lambrecht, Luka
Mestdach, Gianny
Niedziela, Marek
Rendón, César
Roskas, Christos
Samalan, Amrutha
Skovpen, Kirill
Tytgat, Michael
Vermassen, Basile
Wezenbeek, Liam
Benecke, Anna
Bethani, Agni
Bruno, Giacomo
Bury, Florian Joel J
Caputo, Claudio
David, Pieter
Delaere, Christophe
Donertas, Izzeddin Suat
Giammanco, Andrea
Jaffel, Khawla
Jain, Sandhya
Lemaitre, Vincent
Mondal, Kuntal
Prisciandaro, Jessica
Taliercio, Angela
Teklishyn, Maksym
Tran, Tu Thong
Vischia, Pietro
Wertz, Sébastien
Alves, Gilvan
Hensel, Carsten
Moraes, Arthur
Rebello Teles, Patricia
Aldá Júnior, Walter Luiz
Alves Gallo Pereira, Miguel
Barroso Ferreira Filho, Mapse
Brandao Malbouisson, Helena
Carvalho, Wagner
Chinellato, Jose
Da Costa, Eliza Melo
Da Silveira, Gustavo Gil
De Jesus Damiao, Dilson
Dos Santos Sousa, Vitor
Fonseca De Souza, Sandro
Mora Herrera, Clemencia
Mota Amarilo, Kevin
Mundim, Luiz
Nogima, Helio
Santoro, Alberto
Silva Do Amaral, Sheila Mara
Sznajder, Andre
Thiel, Mauricio
Torres Da Silva De Araujo, Felipe
Vilela Pereira, Antonio
Bernardes, Cesar Augusto
Calligaris, Luigi
Tomei, Thiago
De Moraes Gregores, Eduardo
De Souza Lemos, Dener
Mercadante, Pedro G
Novaes, Sergio F
Padula, Sandra
Aleksandrov, Aleksandar
Antchev, Georgy
Hadjiiska, Roumyana
Iaydjiev, Plamen
Misheva, Milena
Rodozov, Mircho
Shopova, Mariana
Sultanov, Georgi
Dimitrov, Anton
Ivanov, Todor
Litov, Leander
Pavlov, Borislav
Petkov, Peicho
Petrov, Anton
Cheng, Tongguang
Javaid, Tahir
Mittal, Monika
Yuan, Li
Ahmad, Muhammad
Bauer, Gerry
Dozen, Candan
Hu, Zhen
Martins, Jordan
Wang, Yi
Yi, Kai
Chapon, Emilien
Chen, Guo-Ming
Chen, He-Sheng
Chen, Mingshui
Iemmi, Fabio
Kapoor, Anshul
Leggat, Duncan
Liao, Hongbo
Liu, Zhenan
Milosevic, Vukasin
Monti, Fabio
Sharma, Ramkrishna
Tao, Junquan
Thomas-Wilsker, Joshuha
Wang, Jin
Zhang, Huaqiao
Zhao, Jingzhou
Agapitos, Antonis
An, Ying
Ban, Yong
Chen, Cheng
Levin, Andrew
Li, Qiang
Lyu, Xudong
Mao, Yajun
Qian, Si-Jin
Wang, Dayong
Xiao, Jie
Lu, Meng
You, Zhengyun
Gao, Xuyang
Okawa, Hideki
Zhang, Yu
Lin, Zhen
Xiao, Meng
Avila, Carlos
Cabrera, Andrés
Florez, Carlos
Fraga, Jorge
Mejia Guisao, Jhovanny
Ramirez, Felipe
Ruiz Alvarez, José David
Salazar González, Camilo Andrés
Giljanovic, Duje
Godinovic, Nikola
Lelas, Damir
Puljak, Ivica
Antunovic, Zeljko
Kovac, Marko
Sculac, Toni
Brigljevic, Vuko
Ferencek, Dinko
Majumder, Devdatta
Roguljic, Matej
Starodumov, Andrei
Susa, Tatjana
Attikis, Alexandros
Christoforou, Konstantinos
Ioannou, Aimilios
Kole, Gouranga
Kolosova, Marina
Konstantinou, Sotiroulla
Mousa, Jehad
Nicolaou, Charalambos
Ptochos, Fotios
Razis, Panos A
Rykaczewski, Hans
Saka, Halil
Finger, Miroslav
Finger Jr, Michael
Kveton, Antonin
Ayala, Edy
Carrera Jarrin, Edgar
Abdelalim, Ahmed Ali
Abu Zeid, Shimaa
Mahmoud, Mohammed
Mohammed, Yasser
Bhowmik, Sandeep
Dewanjee, Ram Krishna
Ehataht, Karl
Kadastik, Mario
Nandan, Saswati
Nielsen, Christine
Pata, Joosep
Raidal, Martti
Tani, Laurits
Veelken, Christian
Eerola, Paula
Kirschenmann, Henning
Osterberg, Kenneth
Voutilainen, Mikko
Bharthuar, Shudhashil
Brücken, Erik
Garcia Fuentes, Francisco Ignacio
Havukainen, Joona
Kim, Min Suk
Kinnunen, Ritva
Lampén, Tapio
Lassila-Perini, Kati
Lehti, Sami
Lindén, Tomas
Lotti, Mikko
Martikainen, Laura
Myllymäki, Mikael
Ott, Jennifer
Siikonen, Hannu
Tuominen, Eija
Tuominiemi, Jorma
Luukka, Panja-Riina
Petrow, Henri
Tuuva, Tuure
Amendola, Chiara
Besancon, Marc
Couderc, Fabrice
Dejardin, Marc
Denegri, Daniel
Faure, Jean-Louis
Ferri, Federico
Ganjour, Serguei
Gras, Philippe
Hamel de Monchenault, Gautier
Jarry, Patrick
Lenzi, Bruno
Locci, Elizabeth
Malcles, Julie
Rander, John
Rosowsky, André
Sahin, Mehmet Özgür
Savoy-Navarro, Aurore
Titov, Maksym
Yu, Geum Bong
Ahuja, Sudha
Beaudette, Florian
Bonanomi, Matteo
Buchot Perraguin, Axel
Busson, Philippe
Cappati, Alessandra
Charlot, Claude
Davignon, Olivier
Diab, Batoul
Falmagne, Guillaume
Ghosh, Shamik
Granier de Cassagnac, Raphael
Hakimi, Alexandre
Kucher, Inna
Motta, Jona
Nguyen, Matthew
Ochando, Christophe
Paganini, Pascal
Rembser, Jonas
Salerno, Roberto
Sarkar, Uttiya
Sauvan, Jean-Baptiste
Sirois, Yves
Tarabini, Alessandro
Zabi, Alexandre
Zghiche, Amina
Agram, Jean-Laurent
Andrea, Jeremy
Apparu, Dylan
Bloch, Daniel
Bourgatte, Guillaume
Brom, Jean-Marie
Chabert, Eric Christian
Collard, Caroline
Darej, Douja
Fontaine, Jean-Charles
Goerlach, Ulrich
Grimault, Clément
Le Bihan, Anne-Catherine
Nibigira, Emery
Van Hove, Pierre
Asilar, Ece
Beauceron, Stephanie
Bernet, Colin
Boudoul, Gaelle
Camen, Camille
Carle, Aurélien
Chanon, Nicolas
Contardo, Didier
Depasse, Pierre
El Mamouni, Houmani
Fay, Jean
Gascon, Susan
Gouzevitch, Maxime
Ille, Bernard
Laktineh, Imad Baptiste
Lattaud, Hugues
Lesauvage, Antoine
Lethuillier, Morgan
Mirabito, Laurent
Perries, Stephane
Shchablo, Konstantin
Sordini, Viola
Torterotot, Lucas
Touquet, Gaël
Vander Donckt, Muriel
Viret, Sébastien
Lomidze, Irakli
Toriashvili, Tengizi
Tsamalaidze, Zviad
Botta, Valeria
Feld, Lutz
Klein, Katja
Lipinski, Martin
Meuser, Danilo
Pauls, Alexander
Röwert, Nicolas
Schulz, Johannes
Teroerde, Marius
Dodonova, Alena
Eliseev, Dmitry
Erdmann, Martin
Fackeldey, Peter
Fischer, Benjamin
Ghosh, Saranya
Hebbeker, Thomas
Hoepfner, Kerstin
Ivone, Francesco
Mastrolorenzo, Luca
Merschmeyer, Markus
Meyer, Arnd
Mocellin, Giovanni
Mondal, Spandan
Mukherjee, Swagata
Noll, Dennis
Novak, Andrzej
Pook, Tobias
Pozdnyakov, Andrey
Rath, Yannik
Reithler, Hans
Roemer, Jonas
Schmidt, Alexander
Schuler, Simon Christoph
Sharma, Archana
Vigilante, Lorenzo
Wiedenbeck, Sebastian
Zaleski, Shawn
Dziwok, Christian
Flügge, Günter
Haj Ahmad, Wael
Hlushchenko, Olena
Kress, Thomas
Nowack, Andreas
Pooth, Oliver
Roy, Dennis
Stahl, Achim
Ziemons, Tim
Zotz, Alexander
Aarup Petersen, Henriette
Aldaya Martin, Maria
Asmuss, Paul
Baxter, Samuel
Bayatmakou, Maryam
Behnke, Olaf
Bermúdez Martínez, Armando
Bhattacharya, Soham
Bin Anuar, Afiq Aizuddin
Borras, Kerstin
Brunner, David
Campbell, Alan
Cardini, Andrea
Cheng, Chun
Colombina, Federica
Consuegra Rodríguez, Sandra
Correia Silva, Gilson
Danilov, Vladyslav
De Silva, Malinda
Didukh, Leonid
Eckerlin, Guenter
Eckstein, Doris
Estevez Banos, Luis Ignacio
Filatov, Oleg
Gallo, Elisabetta
Geiser, Achim
Giraldi, Angela
Grohsjean, Alexander
Guthoff, Moritz
Jafari, Abideh
Jomhari, Nur Zulaiha
Jung, Hannes
Mohamed, Ashraf
Kasemann, Matthias
Kaveh, Hessamoddin
Kleinwort, Claus
Kogler, Roman
Krücker, Dirk
Lange, Wolfgang
Lidrych, Jindrich
Lipka, Katerina
Lohmann, Wolfgang
Mankel, Rainer
Melzer-Pellmann, Isabell-Alissandra
Mendizabal Morentin, Mikel
Metwally, Josry
Meyer, Andreas Bernhard
Meyer, Mareike
Mnich, Joachim
Mussgiller, Andreas
Otarid, Younes
Pérez Adán, Danyer
Pitzl, Daniel
Raspereza, Alexei
Ribeiro Lopes, Beatriz
Rübenach, Jonas
Saggio, Alessia
Saibel, Andrej
Savitskyi, Mykola
Scham, Moritz
Scheurer, Valerie
Schnake, Simon
Schütze, Paul
Schwanenberger, Christian
Shchedrolosiev, Mykyta
Sosa Ricardo, Rafael Eduardo
Stafford, Dominic
Tonon, Nicolas
Van De Klundert, Merijn
Walsh, Roberval
Walter, David
Wang, Qun
Wen, Yiwen
Wichmann, Katarzyna
Wiens, Lucas
Wissing, Christoph
Wuchterl, Sebastian
Aggleton, Robin
Albrecht, Steffen
Bein, Samuel
Benato, Lisa
Connor, Patrick
De Leo, Ksenia
Eich, Melanie
Feindt, Finn
Fröhlich, Alexander
Garbers, Christoph
Garutti, Erika
Gunnellini, Paolo
Hajheidari, Mohammadtaghi
Haller, Johannes
Hinzmann, Andreas
Kasieczka, Gregor
Klanner, Robert
Kramer, Tobias
Kutzner, Viktor
Lange, Johannes
Lange, Torben
Lobanov, Artur
Malara, Andrea
Nigamova, Aliya
Pena Rodriguez, Karla Josefina
Rieger, Marcel
Rieger, Oliver
Schleper, Peter
Schröder, Matthias
Schwandt, Joern
Sonneveld, Jory
Stadie, Hartmut
Steinbrück, Georg
Tews, Alexandra
Zoi, Irene
Bechtel, Janek
Brommer, Sebastian
Burkart, Maximilian
Butz, Erik
Caspart, René
Chwalek, Thorsten
De Boer, Wim
Dierlamm, Alexander
Droll, Alexander
El Morabit, Karim
Faltermann, Nils
Giffels, Manuel
Gosewisch, Jan-Ole
Gottmann, Artur
Hartmann, Frank
Heidecker, Christoph
Husemann, Ulrich
Keicher, Philip
Koppenhöfer, Roland
Maier, Stefan
Metzler, Marius
Mitra, Soureek
Müller, Thomas
Neukum, Max
Nürnberg, Andreas
Quast, Gunter
Rabbertz, Klaus
Rauser, Johann
Savoiu, Daniel
Schnepf, Matthias
Seith, David
Shvetsov, Ivan
Simonis, Hans-Jürgen
Ulrich, Ralf
Van Der Linden, Jan
Von Cube, Ralf Florian
Wassmer, Michael
Weber, Marc
Wieland, Sebastian
Wolf, Roger
Wozniewski, Sebastian
Wunsch, Stefan
Anagnostou, Georgios
Daskalakis, Georgios
Geralis, Theodoros
Kyriakis, Aristotelis
Loukas, Demetrios
Stakia, Anna
Diamantopoulou, Magda
Karasavvas, Dimitrios
Kontaxakis, Pantelis
Koraka, Charis Kleio
Manousakis-Katsikakis, Arkadios
Panagiotou, Apostolos
Papavergou, Ioanna
Saoulidou, Niki
Theofilatos, Konstantinos
Tziaferi, Eirini
Vellidis, Konstantinos
Vourliotis, Emmanouil
Bakas, Georgios
Kousouris, Konstantinos
Papakrivopoulos, Ioannis
Tsipolitis, Georgios
Zacharopoulou, Anna
Adamidis, Kosmas
Bestintzanos, Ioannis
Evangelou, Ioannis
Foudas, Costas
Gianneios, Paraskevas
Katsoulis, Panagiotis
Kokkas, Panagiotis
Manthos, Nikolaos
Papadopoulos, Ioannis
Strologas, John
Csanad, Mate
Farkas, Krisztián
Gadallah, Mahmod Moussa Abdelkhalek
Lökös, Sándor
Major, Péter
Mandal, Koushik
Mehta, Ankita
Pasztor, Gabriella
Rádl, Attila József
Surányi, Olivér
Veres, Gabor Istvan
Bartók, Márton
Bencze, Gyorgy
Hajdu, Csaba
Horvath, Dezso
Sikler, Ferenc
Veszpremi, Viktor
Czellar, Sandor
Fasanella, Daniele
Fienga, Francesco
Karancsi, János
Molnar, Jozsef
Szillasi, Zoltan
Teyssier, Daniel
Raics, Peter
Trocsanyi, Zoltan Laszlo
Ujvari, Balazs
Csorgo, Tamas Ferenc
Nemes, Frigyes
Novak, Tamas
Choudhury, Somnath
Komaragiri, Jyothsna Rani
Kumar, Deepak
Panwar, Lata
Tiwari, Praveen Chandra
Bahinipati, Seema
Kar, Chandiprasad
Mal, Prolay
Mishra, Tribeni
Muraleedharan Nair Bindhu, Vinaya Krishnan
Nayak, Aruna
Saha, Prafulla
Sur, Nairit
Swain, Sanjay Kumar
Vats, Diwakar
Bansal, Sunil
Beri, Suman Bala
Bhatnagar, Vipin
Chaudhary, Geetanjali
Chauhan, Sushil
Dhingra, Nitish
Gupta, Rajat
Kaur, Amandeep
Kaur, Manjit
Kumari, Priyanka
Meena, Meena
Sandeep, Kaur
Singh, Jasbir
Ahmed, Asar
Bhardwaj, Ashutosh
Choudhary, Brajesh C
Gola, Mohit
Keshri, Sumit
Kumar, Ashok
Naimuddin, Mohammad
Priyanka, Priyanka
Ranjan, Kirti
Shah, Aashaq
Bharti, Monika
Bhattacharya, Rajarshi
Bhattacharya, Satyaki
Bhowmik, Debabrata
Dutta, Shubham
Dutta, Suchandra
Gomber, Bhawna
Maity, Manas
Palit, Pritam
Rout, Prasant Kumar
Saha, Gourab
Sahu, Bisnupriya
Sarkar, Subir
Sharan, Manoj
Thakur, Shalini
Behera, Prafulla Kumar
Behera, Subash Chandra
Kalbhor, Pritam
Muhammad, Alibordi
Pradhan, Raghunath
Pujahari, Prabhat Ranjan
Sharma, Ashish
Sikdar, Anup Kumar
Dutta, Dipanwita
Jha, Vishwajeet
Kumar, Vineet
Mishra, Dipak Kumar
Naskar, Kousik
Netrakanti, Pawan Kumar
Pant, Lalit Mohan
Shukla, Prashant
Aziz, Tariq
Dugad, Shashikant
Kumar, Mintu
Banerjee, Sudeshna
Chudasama, Ruchi
Guchait, Monoranjan
Karmakar, Saikat
Kumar, Sanjeev
Majumder, Gobinda
Mazumdar, Kajari
Mukherjee, Soumya
Alpana, Alpana
Dube, Sourabh
Kansal, Bhumika
Laha, Arnab
Pandey, Shubham
Rastogi, Angira
Sharma, Seema
Bakhshiansohi, Hamed
Khazaie, Elham
Zeinali, Maryam
Chenarani, Shirin
Etesami, Seyed Mohsen
Khakzad, Mohsen
Mohammadi Najafabadi, Mojtaba
Grunewald, Martin
Abbrescia, Marcello
Aly, Reham
Aruta, Caterina
Colaleo, Anna
Creanza, Donato
De Filippis, Nicola
De Palma, Mauro
Di Florio, Adriano
Di Pilato, Antonio
Elmetenawee, Walaa
Fiore, Luigi
Gelmi, Andrea
Gul, Muhammad
Iaselli, Giuseppe
Ince, Merve
Lezki, Samet
Maggi, Giorgio
Maggi, Marcello
Margjeka, Ilirjan
Mastrapasqua, Vincenzo
My, Salvatore
Nuzzo, Salvatore
Pellecchia, Antonello
Pompili, Alexis
Pugliese, Gabriella
Ramos, Dayron
Ranieri, Antonio
Selvaggi, Giovanna
Silvestris, Lucia
Simone, Federica Maria
Sözbilir, Ümit
Venditti, Rosamaria
Verwilligen, Piet
Abbiendi, Giovanni
Battilana, Carlo
Bonacorsi, Daniele
Borgonovi, Lisa
Brigliadori, Luca
Campanini, Renato
Capiluppi, Paolo
Castro, Andrea
Cavallo, Francesca Romana
Cuffiani, Marco
Dallavalle, Gaetano-Marco
Diotalevi, Tommaso
Fabbri, Fabrizio
Fanfani, Alessandra
Giacomelli, Paolo
Giommi, Luca
Grandi, Claudio
Guiducci, Luigi
Lo Meo, Sergio
Lunerti, Leonardo
Marcellini, Stefano
Masetti, Gianni
Navarria, Francesco
Perrotta, Andrea
Primavera, Federica
Rossi, Antonio
Rovelli, Tiziano
Siroli, Gian Piero
Albergo, Sebastiano
Costa, Salvatore
Di Mattia, Alessandro
Potenza, Renato
Tricomi, Alessia
Tuve, Cristina
Barbagli, Giuseppe
Cassese, Antonio
Ceccarelli, Rudy
Ciulli, Vitaliano
Civinini, Carlo
D'Alessandro, Raffaello
Focardi, Ettore
Latino, Giuseppe
Lenzi, Piergiulio
Lizzo, Mattia
Meschini, Marco
Paoletti, Simone
Seidita, Roberto
Sguazzoni, Giacomo
Viliani, Lorenzo
Benussi, Luigi
Bianco, Stefano
Piccolo, Davide
Bozzo, Marco
Ferro, Fabrizio
Mulargia, Roberto
Robutti, Enrico
Tosi, Silvano
Benaglia, Andrea
Boldrini, Giacomo
Brivio, Francesco
Cetorelli, Flavia
De Guio, Federico
Dinardo, Mauro Emanuele
Dini, Paolo
Gennai, Simone
Ghezzi, Alessio
Govoni, Pietro
Guzzi, Luca
Lucchini, Marco Toliman
Malberti, Martina
Malvezzi, Sandra
Massironi, Andrea
Menasce, Dario
Moroni, Luigi
Paganoni, Marco
Pedrini, Daniele
Pinolini, Bianca Sofia
Ragazzi, Stefano
Redaelli, Nicola
Tabarelli de Fatis, Tommaso
Valsecchi, Davide
Zuolo, Davide
Buontempo, Salvatore
Carnevali, Francesco
Cavallo, Nicola
De Iorio, Agostino
Fabozzi, Francesco
Iorio, Alberto Orso Maria
Lista, Luca
Meola, Sabino
Paolucci, Pierluigi
Rossi, Biagio
Sciacca, Crisostomo
Azzi, Patrizia
Bacchetta, Nicola
Bisello, Dario
Bortignon, Pierluigi
Bragagnolo, Alberto
Carlin, Roberto
Checchia, Paolo
Dorigo, Tommaso
Dosselli, Umberto
Gasparini, Fabrizio
Gasparini, Ugo
Grosso, Gaia
Hoh, Siew Yan
Layer, Lukas
Lusiani, Enrico
Margoni, Martino
Meneguzzo, Anna Teresa
Pazzini, Jacopo
Ronchese, Paolo
Rossin, Roberto
Simonetto, Franco
Strong, Giles
Tosi, Mia
Yarar, Hevjin
Zanetti, Marco
Zotto, Pierluigi
Zucchetta, Alberto
Zumerle, Gianni
Aimè, Chiara
Braghieri, Alessandro
Calzaferri, Simone
Fiorina, Davide
Montagna, Paolo
Ratti, Sergio P
Re, Valerio
Riccardi, Cristina
Salvini, Paola
Vai, Ilaria
Vitulo, Paolo
Asenov, Patrick
Bilei, Gian Mario
Ciangottini, Diego
Fanò, Livio
Magherini, Matteo
Mantovani, Giancarlo
Mariani, Valentina
Menichelli, Mauro
Moscatelli, Francesco
Piccinelli, Andrea
Presilla, Matteo
Rossi, Alessandro
Santocchia, Attilio
Spiga, Daniele
Tedeschi, Tommaso
Azzurri, Paolo
Bagliesi, Giuseppe
Bertacchi, Valerio
Bianchini, Lorenzo
Boccali, Tommaso
Bossini, Edoardo
Castaldi, Rino
Ciocci, Maria Agnese
D'Amante, Valeria
Dell'Orso, Roberto
Di Domenico, Maria Rosaria
Donato, Silvio
Giassi, Alessandro
Ligabue, Franco
Manca, Elisabetta
Mandorli, Giulio
Matos Figueiredo, Diego
Messineo, Alberto
Palla, Fabrizio
Parolia, Shubhi
Ramirez-Sanchez, Gabriel
Rizzi, Andrea
Rolandi, Gigi
Roy Chowdhury, Suvankar
Scribano, Angelo
Shafiei, Negin
Spagnolo, Paolo
Tenchini, Roberto
Tonelli, Guido
Turini, Nicola
Venturi, Andrea
Verdini, Piero Giorgio
Barria, Patrizia
Campana, Mattia
Cavallari, Francesca
Del Re, Daniele
Di Marco, Emanuele
Diemoz, Marcella
Longo, Egidio
Meridiani, Paolo
Organtini, Giovanni
Pandolfi, Francesco
Paramatti, Riccardo
Quaranta, Claudio
Rahatlou, Shahram
Rovelli, Chiara
Santanastasio, Francesco
Soffi, Livia
Tramontano, Raffaella
Amapane, Nicola
Arcidiacono, Roberta
Argiro, Stefano
Arneodo, Michele
Bartosik, Nazar
Bellan, Riccardo
Bellora, Andrea
Berenguer Antequera, Jorge
Biino, Cristina
Cartiglia, Nicolo
Costa, Marco
Covarelli, Roberto
Demaria, Natale
Kiani, Bilal
Legger, Federica
Mariotti, Chiara
Maselli, Silvia
Migliore, Ernesto
Monteil, Ennio
Monteno, Marco
Obertino, Maria Margherita
Ortona, Giacomo
Pacher, Luca
Pastrone, Nadia
Pelliccioni, Mario
Ruspa, Marta
Shchelina, Ksenia
Siviero, Federico
Sola, Valentina
Solano, Ada
Soldi, Dario
Staiano, Amedeo
Tornago, Marta
Trocino, Daniele
Vagnerini, Antonio
Belforte, Stefano
Candelise, Vieri
Casarsa, Massimo
Cossutti, Fabio
Da Rold, Alessandro
Della Ricca, Giuseppe
Sorrentino, Giulia
Vazzoler, Federico
Dogra, Sunil
Huh, Changgi
Kim, Bobae
Kim, Dong Hee
Kim, Gui Nyun
Kim, Jiwoong
Lee, Jeongeun
Lee, Seh Wook
Moon, Chang-Seong
Oh, Young Do
Pak, Sang Il
Sekmen, Sezen
Yang, Yu Chul
Kim, Hyunchul
Moon, Dong Ho
Francois, Brieuc
Kim, Tae Jeong
Park, Jiwon
Cho, Sungwoong
Choi, Suyong
Hong, Byung-Sik
Lee, Kisoo
Lee, Kyong Sei
Lim, Jaehoon
Park, Jaebeom
Park, Sung Keun
Yoo, Jaehyeok
Goh, Junghwan
Gurtu, Atul
Kim, Hyunsoo
Kim, Yongsun
Almond, John
Bhyun, Ji Hwan
Choi, Junho
Jeon, Sihyun
Kim, Junho
Kim, Jae Sung
Ko, Sanghyun
Kwon, Hyejin
Lee, Haneol
Lee, Sangeun
Oh, Byung Hun
Oh, Minseok
Oh, Sung Bin
Seo, Hyonsan
Yang, Unki
Yoon, Inseok
Jang, Woojin
Kang, Da Young
Kang, Yechan
Kim, Seulgi
Ko, Byeonghak
Lee, Jason Sang Hun
Lee, Yunjae
Merlin, Jeremie Alexandre
Park, Inkyu
Roh, Youn
Ryu, Min Sang
Song, Donghyun
Watson, Ian
Yang, Seungjin
Ha, Seungkyu
Yoo, Hwi Dong
Choi, Minuk
Lee, Heewon
Lee, Yonghoon
Yu, Intae
Beyrouthy, Taha
Maghrbi, Yasser
Dreimanis, Karlis
Veckalns, Viesturs
Ambrozas, Marijus
Carvalho Antunes De Oliveira, Alexandra
Juodagalvis, Andrius
Rinkevicius, Aurelijus
Tamulaitis, Gintautas
Bin Norjoharuddeen, Nurfikri
Wan Abdullah, Wan Ahmad Tajuddin
Yusli, Mohd Nizam
Zolkapli, Zukhaimira
Benitez, Jose F
Castaneda Hernandez, Alfredo
León Coello, Moisés
Murillo Quijada, Javier Alberto
Sehrawat, Ashish
Valencia Palomo, Lizardo
Ayala, Gabriel
Castilla-Valdez, Heriberto
De La Cruz-Burelo, Eduard
Heredia-De La Cruz, Ivan
Lopez-Fernandez, Ricardo
Mondragon Herrera, Cesar Atzin
Perez Navarro, Daniel Alejandro
Sánchez Hernández, Alberto
Carrillo Moreno, Salvador
Oropeza Barrera, Cristina
Vazquez Valencia, Fabiola
Pedraza, Isabel
Salazar Ibarguen, Humberto Antonio
Uribe Estrada, Cecilia
Mijuskovic, Jelena
Raicevic, Natasa
Krofcheck, David
Butler, Philip H
Ahmad, Ashfaq
Asghar, Muhammad Irfan
Awais, Ali
Awan, Muhammad Imran Malik
Hoorani, Hafeez R
Khan, Wajid Ali
Shah, Mehar Ali
Shoaib, Muhammad
Waqas, Muhammad
Avati, Valentina
Grzanka, Leszek
Malawski, Maciej
Bialkowska, Helena
Bluj, Michal
Boimska, Bozena
Górski, Maciej
Kazana, Malgorzata
Szleper, Michal
Zalewski, Piotr
Bunkowski, Karol
Doroba, Krzysztof
Kalinowski, Artur
Konecki, Marcin
Krolikowski, Jan
Araujo, Mariana
Bargassa, Pedrame
Bastos, Diogo
Boletti, Alessio
Faccioli, Pietro
Gallinaro, Michele
Hollar, Jonathan
Leonardo, Nuno
Niknejad, Tahereh Sadat
Pisano, Matteo
Seixas, Joao
Toldaiev, Oleksii
Varela, Joao
Afanasiev, Serguei
Budkouski, Dzmitry
Golutvin, Igor
Gorbunov, Ilya
Karjavine, Vladimir
Korenkov, Vladimir
Lanev, Alexander
Malakhov, Alexander
Matveev, Viktor
Palichik, Vladimir
Perelygin, Victor
Savina, Maria
Seitova, Diana
Shalaev, Vladislav
Shmatov, Sergey
Shulha, Siarhei
Smirnov, Vitaly
Teryaev, Oleg
Voytishin, Nikolay
Yuldashev, Bekhzod S
Zarubin, Anatoli
Zhizhin, Ilia
Gavrilov, Genady
Golovtcov, Victor
Ivanov, Yury
Kim, Victor
Kuznetsova, Ekaterina
Murzin, Victor
Oreshkin, Vadim
Smirnov, Igor
Sosnov, Dmitry
Sulimov, Valentin
Uvarov, Lev
Volkov, Serguei
Vorobyev, Alexey
Andreev, Yuri
Dermenev, Alexander
Gninenko, Sergei
Golubev, Nikolai
Karneyeu, Anton
Kirpichnikov, Dmitrii
Kirsanov, Mikhail
Krasnikov, Nikolai
Pashenkov, Anatoli
Pivovarov, Grigory
Toropin, Alexander
Epshteyn, Vladimir
Gavrilov, Vladimir
Lychkovskaya, Natalia
Nikitenko, Alexander
Popov, Vladimir
Stepennov, Anton
Toms, Maria
Vlasov, Evgueni
Zhokin, Alexander
Aushev, Tagir
Bychkova, Oksana
Chistov, Ruslan
Danilov, Mikhail
Oskin, Andrei
Parygin, Pavel
Polikarpov, Sergey
Andreev, Vladimir
Azarkin, Maksim
Dremin, Igor
Kirakosyan, Martin
Terkulov, Adel
Belyaev, Andrey
Boos, Edouard
Dubinin, Mikhail
Dudko, Lev
Ershov, Alexander
Gribushin, Andrey
Klyukhin, Vyacheslav
Kodolova, Olga
Lokhtin, Igor
Obraztsov, Stepan
Petrushanko, Sergey
Savrin, Viktor
Snigirev, Alexander
Blinov, Vladimir
Dimova, Tatyana
Kardapoltsev, Leonid
Kozyrev, Aleksei
Ovtin, Ivan
Radchenko, Olesia
Skovpen, Yuri
Azhgirey, Igor
Bayshev, Igor
Elumakhov, Dmitry
Kachanov, Vassili
Konstantinov, Dmitri
Mandrik, Petr
Petrov, Vladimir
Ryutin, Roman
Slabospitskii, Sergei
Sobol, Andrei
Troshin, Sergey
Tyurin, Nikolay
Uzunian, Andrey
Volkov, Alexey
Babaev, Anton
Okhotnikov, Vitalii
Borshch, Vladislav
Ivantchenko, Vladimir
Tcherniaev, Evgueni
Adzic, Petar
Dordevic, Milos
Milenovic, Predrag
Milosevic, Jovan
Aguilar-Benitez, Manuel
Alcaraz Maestre, Juan
Álvarez Fernández, Adrian
Bachiller, Irene
Barrio Luna, Mar
Fernandez Bedoya, Cristina
Carrillo Montoya, Camilo Andres
Cepeda, Maria
Cerrada, Marcos
Colino, Nicanor
De La Cruz, Begona
Delgado Peris, Antonio
Fernández Ramos, Juan Pablo
Flix, Jose
Fouz, Maria Cruz
Gonzalez Lopez, Oscar
Goy Lopez, Silvia
Hernandez, Jose M
Josa, Maria Isabel
León Holgado, Jaime
Moran, Dermot
Navarro Tobar, Álvaro
Perez Dengra, Carlos
Pérez-Calero Yzquierdo, Antonio María
Puerta Pelayo, Jesus
Redondo, Ignacio
Romero, Luciano
Sánchez Navas, Sergio
Urda Gómez, Lourdes
Willmott, Carlos
de Trocóniz, Jorge F
Reyes-Almanza, Rogelio
Alvarez Gonzalez, Barbara
Cuevas, Javier
Erice, Carlos
Fernandez Menendez, Javier
Folgueras, Santiago
Gonzalez Caballero, Isidro
González Fernández, Juan Rodrigo
Palencia Cortezon, Enrique
Ramón Álvarez, Clara
Rodríguez Bouza, Víctor
Soto Rodríguez, Alejandro
Trapote, Andrea
Trevisani, Nicolò
Vico Villalba, Carlos
Brochero Cifuentes, Javier Andres
Cabrillo, Iban Jose
Calderon, Alicia
Duarte Campderros, Jordi
Fernandez, Marcos
Fernandez Madrazo, Celia
Fernández Manteca, Pedro José
García Alonso, Andrea
Gomez, Gervasio
Martinez Rivero, Celso
Martinez Ruiz del Arbol, Pablo
Matorras, Francisco
Matorras Cuevas, Pablo
Piedra Gomez, Jonatan
Prieels, Cédric
Ruiz-Jimeno, Alberto
Scodellaro, Luca
Vila, Ivan
Vizan Garcia, Jesus Manuel
Malagalage, Kithsiri
Kailasapathy, Balashangar
Sonnadara, Don Upul Jayasiri
Dhammage, Deshitha Chamikara Wickramarathna
Dharmaratna, Welathantri GD
Liyanage, Kalpanie
Perera, Nimantha
Wickramage, Nadeesha
Aarrestad, Thea Klaeboe
Abbaneo, Duccio
Alimena, Juliette
Auffray, Etiennette
Auzinger, Georg
Baechler, Joachim
Baillon, Paul
Barney, David
Bendavid, Joshua
Bianco, Michele
Bocci, Andrea
Caillol, Cécile
Camporesi, Tiziano
Capeans Garrido, Maria
Cerminara, Gianluca
Chernyavskaya, Nadezda
Chhibra, Simranjit Singh
Cipriani, Marco
Cristella, Leonardo
D'Enterria, David
Dabrowski, Anne
David Tinoco Mendes, Andre
De Roeck, Albert
Defranchis, Matteo Maria
Deile, Mario
Dobson, Marc
Dünser, Marc
Dupont, Niels
Elliott-Peisert, Anna
Emriskova, Natalia
Fallavollita, Francesco
Florent, Alice
Forthomme, Laurent
Franzoni, Giovanni
Funk, Wolfgang
Giani, Simone
Gigi, Dominique
Gill, Karl
Glege, Frank
Gouskos, Loukas
Haranko, Mykyta
Hegeman, Jeroen
Innocente, Vincenzo
James, Thomas
Janot, Patrick
Kaspar, Jan
Kieseler, Jan
Komm, Matthias
Kratochwil, Nicolaus
Lange, Clemens
Laurila, Santeri
Lecoq, Paul
Lintuluoto, Adelina
Long, Kenneth
Lourenco, Carlos
Maier, Benedikt
Malgeri, Luca
Mallios, Stavros
Mannelli, Marcello
Marini, Andrea Carlo
Meijers, Frans
Mersi, Stefano
Meschi, Emilio
Moortgat, Filip
Mulders, Martijn
Orfanelli, Styliani
Orsini, Luciano
Pantaleo, Felice
Perez, Emmanuel
Peruzzi, Marco
Petrilli, Achille
Petrucciani, Giovanni
Pfeiffer, Andreas
Pierini, Maurizio
Piparo, Danilo
Pitt, Michael
Qu, Huilin
Quast, Thorben
Rabady, Dinyar
Racz, Attila
Reales Gutiérrez, Guillermo
Rovere, Marco
Sakulin, Hannes
Salfeld-Nebgen, Jakob
Scarfi, Simone
Schäfer, Christoph
Schwick, Christoph
Selvaggi, Michele
Silva, Pedro
Snoeys, Walter
Sphicas, Paraskevas
Summers, Sioni
Tatar, Kaya
Tavolaro, Vittorio Raoul
Treille, Daniel
Tropea, Paola
Tsirou, Andromachi
Van Onsem, Gerrit Patrick
Wanczyk, Joanna
Wozniak, Kinga Anna
Zeuner, Wolfram Dietrich
Caminada, Lea
Ebrahimi, Aliakbar
Erdmann, Wolfram
Horisberger, Roland
Ingram, Quentin
Kaestli, Hans-Christian
Kotlinski, Danek
Langenegger, Urs
Missiroli, Marino
Noehte, Lars
Rohe, Tilman
Androsov, Konstantin
Backhaus, Malte
Berger, Pirmin
Calandri, Alessandro
De Cosa, Annapaola
Dissertori, Günther
Dittmar, Michael
Donegà, Mauro
Dorfer, Christian
Eble, Florian
Gedia, Krunal
Glessgen, Franz
Gómez Espinosa, Tirso Alejandro
Grab, Christoph
Hits, Dmitry
Lustermann, Werner
Lyon, Anne-mazarine
Manzoni, Riccardo Andrea
Marchese, Luigi
Martin Perez, Cristina
Meinhard, Maren Tabea
Nessi-Tedaldi, Francesca
Niedziela, Jeremi
Pauss, Felicitas
Perovic, Vasilije
Pigazzini, Simone
Ratti, Maria Giulia
Reichmann, Michael
Reissel, Christina
Reitenspiess, Thomas
Ristic, Branislav
Ruini, Daniele
Sanz Becerra, Diego Alejandro
Stampf, Vinzenz
Steggemann, Jan
Wallny, Rainer
Zhu, De Hua
Amsler, Claude
Bärtschi, Pascal
Botta, Cristina
Brzhechko, Danyyl
Canelli, Maria Florencia
Cormier, Kyle
De Wit, Adinda
Del Burgo, Riccardo
Heikkilä, Jaana Kristiina
Huwiler, Marc
Jin, Weijie
Jofrehei, Arash
Kilminster, Benjamin
Leontsinis, Stefanos
Liechti, Sascha Pascal
Macchiolo, Anna
Meiring, Peter
Mikuni, Vinicius Massami
Molinatti, Umberto
Neutelings, Izaak
Reimers, Arne
Robmann, Peter
Sanchez Cruz, Sergio
Schweiger, Korbinian
Senger, Matias
Takahashi, Yuta
Adloff, Catherine
Kuo, Chia-Ming
Lin, Willis
Roy, Ashim
Sarkar, Tanmay
Yu, Shin-Shan
Ceard, Ludivine
Chao, Yuan
Chen, Kai-Feng
Chen, Po-Hsun
Chen, Pu-sheng
Cheng, Huajie
Hou, George Wei-Shu
Li, You-ying
Lu, Rong-Shyang
Paganis, Efstathios
Psallidas, Andreas
Steen, Arnaud
Wu, Hsin-yeh
Yazgan, Efe
Yu, Pei-rong
Asavapibhop, Burin
Asawatangtrakuldee, Chayanit
Srimanobhas, Norraphat
Boran, Fatma
Damarseckin, Serdal
Demiroglu, Zuhal Seyma
Dolek, Furkan
Dumanoglu, Isa
Eskut, Eda
Guler, Yalcin
Gurpinar Guler, Emine
Isik, Candan
Kara, Ozgun
Kayis Topaksu, Aysel
Kiminsu, Ugur
Onengut, Gulsen
Ozdemir, Kadri
Polatoz, Ayse
Simsek, Ali Eren
Tali, Bayram
Tok, Ufuk Guney
Turkcapar, Semra
Zorbakir, Ibrahim Soner
Isildak, Bora
Karapinar, Guler
Ocalan, Kadir
Yalvac, Metin
Akgun, Bora
Atakisi, Ismail Okan
Gulmez, Erhan
Kaya, Mithat
Kaya, Ozlem
Özçelik, Özlem
Tekten, Sevgi
Yetkin, Elif Asli
Cakir, Altan
Cankocak, Kerem
Komurcu, Yildiray
Sen, Sercan
Cerci, Salim
Hos, Ilknur
Kaynak, Berkan
Ozkorucuklu, Suat
Sert, Hale
Sunar Cerci, Deniz
Zorbilmez, Caglar
Grynyov, Boris
Levchuk, Leonid
Anthony, David
Bhal, Eshwen
Bologna, Simone
Brooke, James John
Bundock, Aaron
Clement, Emyr
Cussans, David
Flacher, Henning
Goldstein, Joel
Heath, Greg P
Heath, Helen F
Kreczko, Lukasz
Krikler, Benjamin
Paramesvaran, Sudarshan
Seif El Nasr-Storey, Sarah
Smith, Vincent J
Stylianou, Nicolas
Walkingshaw Pass, Katie
White, Robert
Bell, Ken W
Belyaev, Alexander
Brew, Christopher
Brown, Robert M
Cockerill, David JA
Cooke, Charlotte
Ellis, Katherine Victoria
Harder, Kristian
Harper, Sam
Holmberg, Mei-li
Linacre, Jacob
Manolopoulos, Konstantinos
Newbold, Dave M
Olaiya, Emmanuel
Petyt, David
Reis, Thomas
Schuh, Thomas
Shepherd-Themistocleous, Claire
Tomalin, Ian R
Williams, Thomas
Bainbridge, Robert
Bloch, Philippe
Bonomally, Shameena
Borg, Johan
Breeze, Shane
Buchmuller, Oliver
Cepaitis, Vilius
Chahal, Gurpreet Singh
Colling, David
Dauncey, Paul
Davies, Gavin
Della Negra, Michel
Fayer, Simon
Fedi, Giacomo
Hall, Geoffrey
Hassanshahi, Mohammad Hassan
Iles, Gregory
Langford, Jonathon
Lyons, Louis
Magnan, Anne-Marie
Malik, Sarah
Martelli, Arabella
Monk, David Gabriel
Nash, Jordan
Pesaresi, Mark
Radburn-Smith, Benjamin Charles
Raymond, David Mark
Richards, Alexander
Rose, Andrew
Scott, Edward
Seez, Christopher
Shtipliyski, Antoni
Tapper, Alexander
Uchida, Kirika
Virdee, Tejinder
Vojinovic, Milos
Wardle, Nicholas
Webb, Samuel Nathan
Winterbottom, Daniel
Coldham, Kathryn
Cole, Joanne
Khan, Akram
Kyberd, Paul
Reid, Ivan
Teodorescu, Liliana
Zahid, Sema
Abdullin, Salavat
Brinkerhoff, Andrew
Caraway, Bryan
Dittmann, Jay
Hatakeyama, Kenichi
Kanuganti, Ankush Reddy
McMaster, Brooks
Pastika, Nathaniel
Saunders, Mark
Sawant, Siddhesh
Sutantawibul, Chosila
Wilson, Jonathan
Bartek, Rachel
Dominguez, Aaron
Uniyal, Rishabh
Vargas Hernandez, Andres Mateus
Buccilli, Andrew
Cooper, Seth
Di Croce, Davide
Gleyzer, Sergei V
Henderson, Conor
Perez, Cilicia Uzziel
Rumerio, Paolo
West, Christopher
Akpinar, Alp
Albert, Andreas
Arcaro, Daniel
Cosby, Christopher
Demiragli, Zeynep
Fontanesi, Elisa
Gastler, Daniel
May, Samuel
Rohlf, James
Salyer, Kaitlin
Sperka, David
Spitzbart, Daniel
Suarez, Indara
Tsatsos, Anna
Yuan, Siqi
Zou, David
Benelli, Gabriele
Burkle, Bjorn
Coubez, Xavier
Cutts, David
Hadley, Mary
Heintz, Ulrich
Hogan, Julie Managan
Kwon, Taeun
Landsberg, Greg
Lau, Ka Tung
Li, Daniel
Lukasik, Michael
Luo, Jingyu
Narain, Meenakshi
Pervan, Nikolas
Sagir, Sinan
Simpson, Farrah
Usai, Emanuele
Wong, Wing Yan
Yan, Xuli
Yu, David
Zhang, Wenyu
Bonilla, Johan
Brainerd, Christopher
Breedon, Richard
Calderon De La Barca Sanchez, Manuel
Chertok, Maxwell
Conway, John
Cox, Peter Timothy
Erbacher, Robin
Haza, Grace
Jensen, Frank
Kukral, Ota
Lander, Richard
Mulhearn, Michael
Pellett, Dave
Regnery, Brendan
Taylor, Devin
Yao, Yao
Zhang, Fengwangdong
Bachtis, Michail
Cousins, Robert
Datta, Abhisek
Hamilton, David
Hauser, Jay
Ignatenko, Mikhail
Iqbal, Muhammad Ansar
Lam, Tyler
Nash, William Arthur
Regnard, Simon
Saltzberg, David
Stone, Brent
Valuev, Vyacheslav
Burt, Kira
Chen, Yuan
Clare, Robert
Gary, J William
Gordon, Michael
Hanson, Gail
Karapostoli, Georgia
Long, Owen Rosser
Manganelli, Nicholas
Olmedo Negrete, Manuel
Si, Weinan
Wimpenny, Stephen
Zhang, Yi
Branson, James G
Chang, Philip
Cittolin, Sergio
Cooperstein, Stephane
Deelen, Nikkie
Diaz, Daniel
Duarte, Javier
Gerosa, Raffaele
Giannini, Leonardo
Guiang, Jonathan
Kansal, Raghav
Krutelyov, Vyacheslav
Lee, Robert
Letts, James
Masciovecchio, Mario
Mokhtar, Farouk
Pieri, Marco
Sathia Narayanan, Balaji Venkat
Sharma, Vivek
Tadel, Matevz
Vartak, Adish
Würthwein, Frank
Xiang, Yifan
Yagil, Avraham
Amin, Nick
Campagnari, Claudio
Citron, Matthew
Dorsett, Alex
Dutta, Valentina
Incandela, Joe
Kilpatrick, Matthew
Kim, Jaebak
Marsh, Bennett
Mei, Hualin
Oshiro, Michael
Quinnan, Melissa
Richman, Jeffrey
Sarica, Ulascan
Setti, Francesco
Sheplock, James
Siddireddy, Prasanna
Stuart, David
Wang, Sicheng
Bornheim, Adolf
Cerri, Olmo
Dutta, Irene
Lawhorn, Jay Mathew
Lu, Nan
Mao, Jiajing
Newman, Harvey B
Nguyen, Thong
Spiropulu, Maria
Vlimant, Jean-Roch
Wang, Christina
Xie, Si
Zhang, Zhicai
Zhu, Ren-Yuan
Alison, John
An, Sitong
Andrews, Michael Benjamin
Bryant, Patrick
Ferguson, Thomas
Harilal, Abhirami
Liu, Chuyuan
Mudholkar, Tanmay
Paulini, Manfred
Sanchez, Alejandro
Terrill, Wesley
Cumalat, John Perry
Ford, William T
Hassani, Abbas
Karathanasis, George
MacDonald, Emily
Patel, Rishi
Perloff, Alexx
Savard, Claire
Stenson, Kevin
Ulmer, Keith
Wagner, Stephen Robert
Alexander, James
Bright-Thonney, Samuel
Chen, Xuan
Cheng, Yangyang
Cranshaw, Derek James
Hogan, Shaun
Monroy, Jose
Patterson, Juliet Ritchie
Quach, Dan
Reichert, Joseph
Reid, Michael
Ryd, Anders
Sun, Werner
Thom, Julia
Wittich, Peter
Zou, Rui
Albrow, Michael
Alyari, Maral
Apollinari, Giorgio
Apresyan, Artur
Apyan, Aram
Bauerdick, Lothar AT
Berry, Douglas
Berryhill, Jeffrey
Bhat, Pushpalatha C
Burkett, Kevin
Butler, Joel Nathan
Canepa, Anadi
Cerati, Giuseppe Benedetto
Cheung, Harry
Chlebana, Frank
Di Petrillo, Karri Folan
Elvira, Victor Daniel
Feng, Yongbin
Freeman, Jim
Gecse, Zoltan
Gray, Lindsey
Green, Dan
Grünendahl, Stefan
Gutsche, Oliver
Harris, Robert M
Heller, Ryan
Herwig, Theodor Christian
Hirschauer, James
Jayatilaka, Bodhitha
Jindariani, Sergo
Johnson, Marvin
Joshi, Umesh
Klijnsma, Thomas
Klima, Boaz
Kwok, Ka Hei Martin
Lammel, Stephan
Lincoln, Don
Lipton, Ron
Liu, Tiehui
Madrid, Christopher
Maeshima, Kaori
Mantilla, Cristina
Mason, David
McBride, Patricia
Merkel, Petra
Mrenna, Stephen
Nahn, Steve
Ngadiuba, Jennifer
O'Dell, Vivian
Papadimitriou, Vaia
Pedro, Kevin
Pena, Cristian
Prokofyev, Oleg
Ravera, Fabio
Reinsvold Hall, Allison
Ristori, Luciano
Sexton-Kennedy, Elizabeth
Smith, Nicholas
Soha, Aron
Spiegel, Leonard
Stoynev, Stoyan
Strait, James
Taylor, Lucas
Tkaczyk, Slawek
Tran, Nhan Viet
Uplegger, Lorenzo
Vaandering, Eric Wayne
Weber, Hannsjoerg Artur
Acosta, Darin
Avery, Paul
Bourilkov, Dimitri
Cadamuro, Luca
Cherepanov, Vladimir
Errico, Filippo
Field, Richard D
Guerrero, Daniel
Joshi, Bhargav Madhusudan
Kim, Mugeon
Koenig, Evan
Konigsberg, Jacobo
Korytov, Andrey
Lo, Kin Ho
Matchev, Konstantin
Menendez, Nicholas
Mitselmakher, Guenakh
Muthirakalayil Madhu, Arun
Rawal, Neha
Rosenzweig, Daniel
Rosenzweig, Suzanne
Rotter, John
Shi, Kun
Wang, Jian
Yigitbasi, Efe
Zuo, Xunwu
Adams, Todd
Askew, Andrew
Habibullah, Redwan
Hagopian, Vasken
Johnson, Kurtis F
Khurana, Raman
Kolberg, Ted
Martinez, German
Prosper, Harrison
Schiber, Catherine
Viazlo, Oleksandr
Yohay, Rachel
Zhang, Jingyu
Baarmand, Marc M
Butalla, Stephen
Elkafrawy, Tamer
Hohlmann, Marcus
Kumar Verma, Ravindra
Noonan, Daniel
Rahmani, Mehdi
Yumiceva, Francisco
Adams, Mark Raymond
Becerril Gonzalez, Hugo
Cavanaugh, Richard
Dittmer, Susan
Evdokimov, Olga
Gerber, Cecilia Elena
Hangal, Dhanush Anil
Hofman, David Jonathan
Merritt, Anna Henckel
Mills, Corrinne
Oh, Geonhee
Roy, Titas
Rudrabhatla, Sahithi
Tonjes, Marguerite
Varelas, Nikos
Viinikainen, Jussi
Wang, Xiao
Wu, Zhenbin
Ye, Zhenyu
Alhusseini, Mohammad
Dilsiz, Kamuran
Emediato, Luiz
Gandrajula, Reddy Pratap
Köseyan, Ohannes Kamer
Merlo, Jean-Pierre
Mestvirishvili, Alexi
Nachtman, Jane
Ogul, Hasan
Onel, Yasar
Penzo, Aldo
Snyder, Christina
Tiras, Emrah
Amram, Oz
Blumenfeld, Barry
Corcodilos, Lucas
Davis, Jeffrey
Eminizer, Margaret
Gritsan, Andrei
Kyriacou, Savvas
Maksimovic, Petar
Roskes, Jeffrey
Swartz, Morris
Vámi, Tamás Álmos
Abreu, Andrés
Anguiano, Justin
Baldenegro Barrera, Cristian
Baringer, Philip
Bean, Alice
Bylinkin, Alexander
Flowers, Zachary
Isidori, Tommaso
Khalil, Sadia
King, Jack
Krintiras, Georgios
Kropivnitskaya, Anna
Lazarovits, Margaret
Le Mahieu, Cole
Lindsey, Cole
Marquez, Juan
Minafra, Nicola
Murray, Michael
Nickel, Matthew
Rogan, Christopher
Royon, Christophe
Salvatico, Riccardo
Sanders, Stephen
Schmitz, Erich
Smith, Caleb
Tapia Takaki, Daniel
Wang, Quan
Warner, Zachary
Williams, Justin
Wilson, Graham
Duric, Senka
Ivanov, Andrew
Kaadze, Ketino
Kim, Doyeong
Maravin, Yurii
Mitchell, Tyler
Modak, Atanu
Nam, Kyungwook
Rebassoo, Finn
Wright, Douglas
Adams, Eric
Baden, Drew
Baron, Owen
Belloni, Alberto
Eno, Sarah Catherine
Hadley, Nicholas John
Jabeen, Shabnam
Kellogg, Richard G
Koeth, Timothy
Lai, Yihui
Lascio, Samuel
Mignerey, Alice
Nabili, Sara
Palmer, Christopher
Seidel, Markus
Skuja, Andris
Wang, Long
Wong, Kak
Abercrombie, Daniel
Andreassi, Guido
Bi, Ran
Busza, Wit
Cali, Ivan Amos
Chen, Yi
D'Alfonso, Mariarosaria
Eysermans, Jan
Freer, Chad
Gomez Ceballos, Guillelmo
Goncharov, Maxim
Harris, Philip
Hu, Miao
Klute, Markus
Kovalskyi, Dmytro
Krupa, Jeffrey
Lee, Yen-Jie
Mironov, Camelia
Paus, Christoph
Rankin, Dylan
Roland, Christof
Roland, Gunther
Shi, Zhaozhong
Stephans, George
Wang, Jing
Wang, Zhangqier
Wyslouch, Bolek
Chatterjee, Rajdeep Mohan
Evans, Andrew
Hiltbrand, Joshua
Jain, Shilpi
Krohn, Michael
Kubota, Yuichi
Mans, Jeremy
Revering, Michael
Rusack, Roger
Saradhy, Rohith
Schroeder, Neil
Strobbe, Nadja
Wadud, Mohammad Abrar
Bloom, Kenneth
Bryson, Miranda
Chauhan, Shubhanshu
Claes, Daniel R
Fangmeier, Caleb
Finco, Linda
Golf, Frank
Joo, Changwoo
Kravchenko, Ilya
Musich, Marco
Reed, Ian
Siado, Joaquin Emilo
Snow, Gregory R
Tabb, William
Yan, Furong
Zecchinelli, Angelo Giacomo
Agarwal, Garvita
Bandyopadhyay, Hirak
Hay, Lauren
Iashvili, Ia
Kharchilava, Avto
McLean, Christine
Nguyen, Duong
Pekkanen, Juska
Rappoccio, Salvatore
Williams, Ac
Alverson, George
Barberis, Emanuela
Haddad, Yacine
Han, Yixiao
Hortiangtham, Apichart
Krishna, Amrutha
Li, Jingyan
Madigan, Gabriel
Marzocchi, Badder
Morse, David Michael
Nguyen, Vivan
Orimoto, Toyoko
Parker, Ashley
Skinnari, Louise
Tishelman-Charny, Abraham
Wamorkar, Tanvi
Wang, Bingran
Wisecarver, Andrew
Wood, Darien
Bhattacharya, Saptaparna
Bueghly, James
Chen, Ziheng
Gilbert, Andrew
Gunter, Thoth
Hahn, Kristan Allan
Liu, Yihan
Odell, Nathaniel
Schmitt, Michael Henry
Velasco, Mayda
Band, Reyer
Bucci, Rachael
Cremonesi, Matteo
Das, Abhishek
Dev, Nabarun
Goldouzian, Reza
Hildreth, Michael
Hurtado Anampa, Kenyi
Jessop, Colin
Lannon, Kevin
Lawrence, John
Loukas, Nikitas
Lutton, Dylan
Mariano, Joseph
Marinelli, Nancy
Mcalister, Ian
McCauley, Thomas
Mcgrady, Christopher
Mohrman, Kelci
Moore, Connor
Musienko, Yuri
Ruchti, Randy
Townsend, Austin
Wayne, Mitchell
Wightman, Andrew
Zarucki, Mateusz
Zygala, Lara
Bylsma, Ben
Durkin, Lloyd Stanley
Francis, Brian
Hill, Christopher
Nunez Ornelas, Martha
Wei, Kai
Winer, Brian L
Yates, Brent
Addesa, Francesca Maria
Bonham, Brandon
Das, Pallabi
Dezoort, Gage
Elmer, Peter
Frankenthal, Andre
Greenberg, Bennett
Haubrich, Nicholas
Higginbotham, Samuel
Kalogeropoulos, Alexis
Kopp, Gillian
Kwan, Stephanie
Lange, David
Marlow, Daniel
Mei, Kelvin
Ojalvo, Isabel
Olsen, James
Stickland, David
Tully, Christopher
Malik, Sudhir
Norberg, Scarlet
Bakshi, Amandeep Singh
Barnes, Virgil E
Chawla, Ridhi
Das, Souvik
Gutay, Laszlo
Jones, Matthew
Jung, Andreas Werner
Karmarkar, Sushrut
Kondratyev, Dmitry
Koshy, Abraham Mathew
Liu, Miaoyuan
Negro, Giulia
Neumeister, Norbert
Paspalaki, Garyfallia
Piperov, Stefan
Purohit, Arnab
Schulte, Jan-Frederik
Stojanovic, Milan
Thieman, Jason
Wang, Fuqiang
Xiao, Rui
Xie, Wei
Dolen, James
Parashar, Neeti
Baty, Austin
Carnahan, Taylor
Decaro, Matthew
Dildick, Sven
Ecklund, Karl Matthew
Freed, Sarah
Gardner, Parker
Geurts, Frank JM
Kumar, Arun
Li, Wei
Padley, Brian Paul
Redjimi, Radia
Shi, Wei
Stahl Leiton, Andre Govinda
Yang, Shuai
Zhang, Liuyao
Zhang, Yousen
Bodek, Arie
de Barbaro, Pawel
Demina, Regina
Dulemba, Joseph Lynn
Fallon, Colin
Ferbel, Thomas
Galanti, Mario
Garcia-Bellido, Aran
Hindrichs, Otto
Khukhunaishvili, Aleko
Ranken, Evan
Taus, Rhys
Chiarito, Brandon
Chou, John Paul
Gandrakota, Abhijith
Gershtein, Yuri
Halkiadakis, Eva
Hart, Andrew
Heindl, Maximilian
Karacheban, Olena
Laflotte, Ian
Lath, Amitabh
Montalvo, Roy
Nash, Kevin
Osherson, Marc
Salur, Sevil
Schnetzer, Steve
Somalwar, Sunil
Stone, Robert
Thayil, Steffie Ann
Thomas, Scott
Wang, Hui
Acharya, Himal
Delannoy, Andrés G
Fiorendi, Sara
Spanier, Stefan
Bouhali, Othmane
Dalchenko, Mykhailo
Delgado, Andrea
Eusebi, Ricardo
Gilmore, Jason
Huang, Tao
Kamon, Teruki
Kim, Hyunyong
Luo, Sifu
Malhotra, Shivali
Mueller, Ryan
Overton, David
Rathjens, Denis
Safonov, Alexei
Akchurin, Nural
Damgov, Jordan
Hegde, Vinay
Kunori, Shuichi
Lamichhane, Kamal
Lee, Sung Won
Mengke, Tielige
Muthumuni, Samila
Peltola, Timo
Volobouev, Igor
Wang, Zhixing
Whitbeck, Andrew
Appelt, Eric
Greene, Senta
Gurrola, Alfredo
Johns, Willard
Melo, Andrew
Ni, Hong
Padeken, Klaas
Romeo, Francesco
Sheldon, Paul
Tuo, Shengquan
Velkovska, Julia
Arenton, Michael Wayne
Cardwell, Bryan
Cox, Bradley
Cummings, Grace
Hakala, John
Hirosky, Robert
Joyce, Matthew
Ledovskoy, Alexander
Li, Ang
Neu, Christopher
Perez Lara, Carlos Eugenio
Tannenwald, Benjamin
White, Sebastian
Poudyal, Nabin
Banerjee, Sunanda
Black, Kevin
Bose, Tulika
Dasu, Sridhara
De Bruyn, Isabelle
Everaerts, Pieter
Galloni, Camilla
He, He
Herndon, Matthew
Herve, Alain
Hussain, Usama
Lanaro, Armando
Loeliger, Andrew
Loveless, Richard
Madhusudanan Sreekala, Jithin
Mallampalli, Abhishikth
Mohammadi, Abdollah
Pinna, Deborah
Savin, Alexander
Shang, Victor
Sharma, Varun
Smith, Wesley H
Teague, Dylan
Trembath-Reichert, Stephen
Vetens, Wren
Pokaż więcej
Temat:
High Energy Physics - Experiment
Particle Physics - Experiment
parton
scattering
p p
meson
production
CERN SPS
TeV
factorization
transverse
hard scattering
CMS
[PHYS.HEXP]Physics [physics]/High Energy Physics - Experiment [hep-ex]
parton, scattering
p p, scattering
meson, production
Dostępność:
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=doi_dedup___::ccbcdd31dbdf77dc1ea1090639613cc2
http://arxiv.org/abs/2111.05370
Tytuł:
Study of dijet events with large rapidity separation in proton-proton collisions at $\sqrt{s}$ = 2.76 TeV
Autorzy:
Tumasyan, Armen
Adam, Wolfgang
Andrejkovic, Janik Walter
Bergauer, Thomas
Chatterjee, Suman
Dragicevic, Marko
Escalante Del Valle, Alberto
Fruehwirth, Rudolf
Jeitler, Manfred
Krammer, Natascha
Lechner, Lukas
Liko, Dietrich
Mikulec, Ivan
Pitters, Florian Michael
Schieck, Jochen
Schöfbeck, Robert
Spanring, Markus
Templ, Sebastian
Waltenberger, Wolfgang
Wulz, Claudia-Elisabeth
Chekhovsky, Vladimir
Litomin, Aliaksandr
Makarenko, Vladimir
Darwish, Mohamed Rashad
De Wolf, Eddi A
Janssen, Tahys
Kello, Tomas
Lelek, Aleksandra
Rejeb Sfar, Haifa
Van Mechelen, Pierre
Van Putte, Senne
Van Remortel, Nick
Blekman, Freya
Bols, Emil Sørensen
D'Hondt, Jorgen
De Clercq, Jarne
Delcourt, Martin
Lowette, Steven
Moortgat, Seth
Morton, Alexander
Müller, Denise
Sahasransu, Abanti Ranadhir
Tavernier, Stefaan
Van Doninck, Walter
Van Mulders, Petra
Beghin, Diego
Bilin, Bugra
Clerbaux, Barbara
De Lentdecker, Gilles
Favart, Laurent
Grebenyuk, Anastasia
Kalsi, Amandeep Kaur
Lee, Kyeongpil
Mahdavikhorrami, Mostafa
Makarenko, Inna
Moureaux, Louis
Pétré, Laurent
Popov, Andrey
Postiau, Nicolas
Starling, Elizabeth
Thomas, Laurent
Vanden Bemden, Max
Vander Velde, Catherine
Vanlaer, Pascal
Vannerom, David
Wezenbeek, Liam
Cornelis, Tom
Dobur, Didar
Gruchala, Marek
Lambrecht, Luka
Mestdach, Gianny
Niedziela, Marek
Roskas, Christos
Skovpen, Kirill
Tran, Tu Thong
Tytgat, Michael
Verbeke, Willem
Vermassen, Basile
Vit, Martina
Bethani, Agni
Bruno, Giacomo
Bury, Florian Joel J
Caputo, Claudio
David, Pieter
Delaere, Christophe
Donertas, Izzeddin Suat
Giammanco, Andrea
Jaffel, Khawla
Lemaitre, Vincent
Mondal, Kuntal
Prisciandaro, Jessica
Taliercio, Angela
Teklishyn, Maksym
Vischia, Pietro
Wertz, Sébastien
Wuyckens, Sophie
Alves, Gilvan
Hensel, Carsten
Moraes, Arthur
Aldá Júnior, Walter Luiz
Barroso Ferreira Filho, Mapse
Brandao Malbouisson, Helena
Carvalho, Wagner
Chinellato, Jose
Da Costa, Eliza Melo
Da Silveira, Gustavo Gil
De Jesus Damiao, Dilson
Fonseca De Souza, Sandro
Matos Figueiredo, Diego
Mora Herrera, Clemencia
Mota Amarilo, Kevin
Mundim, Luiz
Nogima, Helio
Rebello Teles, Patricia
Sanchez Rosas, Luis Junior
Santoro, Alberto
Silva Do Amaral, Sheila Mara
Sznajder, Andre
Thiel, Mauricio
Torres Da Silva De Araujo, Felipe
Vilela Pereira, Antonio
Bernardes, Cesar Augusto
Calligaris, Luigi
Tomei, Thiago
De Moraes Gregores, Eduardo
De Souza Lemos, Dener
Mercadante, Pedro G
Novaes, Sergio F
Padula, Sandra
Aleksandrov, Aleksandar
Antchev, Georgy
Atanasov, Ivan
Hadjiiska, Roumyana
Iaydjiev, Plamen
Misheva, Milena
Rodozov, Mircho
Shopova, Mariana
Sultanov, Georgi
Dimitrov, Anton
Ivanov, Todor
Litov, Leander
Pavlov, Borislav
Petkov, Peicho
Petrov, Anton
Cheng, Tongguang
Fang, Wenxing
Guo, Qianying
Javaid, Tahir
Mittal, Monika
Wang, Hanwen
Yuan, Li
Ahmad, Muhammad
Bauer, Gerry
Dozen, Candan
Hu, Zhen
Martins, Jordan
Wang, Yi
Yi, Kai
Chapon, Emilien
Chen, Guo-Ming
Chen, He-Sheng
Chen, Mingshui
Iemmi, Fabio
Kapoor, Anshul
Leggat, Duncan
Liao, Hongbo
Liu, Zhenan
Sharma, Ramkrishna
Spiezia, Aniello
Tao, Junquan
Thomas-Wilsker, Joshuha
Wang, Jin
Zhang, Huaqiao
Zhang, Sijing
Zhao, Jingzhou
Agapitos, Antonis
Ban, Yong
Chen, Cheng
Huang, Qianming
Levin, Andrew
Li, Qiang
Lu, Meng
Lyu, Xudong
Mao, Yajun
Qian, Si-Jin
Wang, Dayong
Wang, Qun
Xiao, Jie
You, Zhengyun
Gao, Xuyang
Okawa, Hideki
Xiao, Meng
Avila, Carlos
Cabrera, Andrés
Florez, Carlos
Fraga, Jorge
Sarkar, Amal
Segura Delgado, Manuel Alejandro
Jaramillo, Johny
Mejia Guisao, Jhovanny
Ramirez, Felipe
Ruiz Alvarez, José David
Salazar González, Camilo Andrés
Vanegas Arbelaez, Nelson
Giljanovic, Duje
Godinovic, Nikola
Lelas, Damir
Puljak, Ivica
Antunovic, Zeljko
Kovac, Marko
Sculac, Toni
Brigljevic, Vuko
Ferencek, Dinko
Majumder, Devdatta
Roguljic, Matej
Starodumov, Andrei
Susa, Tatjana
Attikis, Alexandros
Erodotou, Eleni
Ioannou, Aimilios
Kole, Gouranga
Kolosova, Marina
Konstantinou, Sotiroulla
Mousa, Jehad
Nicolaou, Charalambos
Ptochos, Fotios
Razis, Panos A
Rykaczewski, Hans
Saka, Halil
Finger, Miroslav
Finger Jr, Michael
Kveton, Antonin
Ayala, Edy
Carrera Jarrin, Edgar
Abu Zeid, Shimaa
Khalil, Shaaban
Salama, Elsayed
Lotfy, Ahmad
Mahmoud, Mohammed
Bhowmik, Sandeep
Carvalho Antunes De Oliveira, Alexandra
Dewanjee, Ram Krishna
Ehataht, Karl
Kadastik, Mario
Pata, Joosep
Raidal, Martti
Veelken, Christian
Eerola, Paula
Forthomme, Laurent
Kirschenmann, Henning
Osterberg, Kenneth
Voutilainen, Mikko
Brücken, Erik
Garcia Fuentes, Francisco Ignacio
Havukainen, Joona
Karimäki, Veikko
Kim, Min Suk
Kinnunen, Ritva
Lampén, Tapio
Lassila-Perini, Kati
Lehti, Sami
Lindén, Tomas
Lotti, Mikko
Martikainen, Laura
Siikonen, Hannu
Tuominen, Eija
Tuominiemi, Jorma
Luukka, Panja-Riina
Petrow, Henri
Tuuva, Tuure
Amendola, Chiara
Besancon, Marc
Couderc, Fabrice
Dejardin, Marc
Denegri, Daniel
Faure, Jean-Louis
Ferri, Federico
Ganjour, Serguei
Givernaud, Alain
Gras, Philippe
Hamel de Monchenault, Gautier
Jarry, Patrick
Lenzi, Bruno
Locci, Elizabeth
Malcles, Julie
Rander, John
Rosowsky, André
Sahin, Mehmet Özgür
Savoy-Navarro, Aurore
Titov, Maksym
Yu, Geum Bong
Ahuja, Sudha
Beaudette, Florian
Bonanomi, Matteo
Buchot Perraguin, Axel
Busson, Philippe
Cappati, Alessandra
Charlot, Claude
Davignon, Olivier
Diab, Batoul
Falmagne, Guillaume
Ghosh, Shamik
Granier de Cassagnac, Raphael
Hakimi, Alexandre
Kucher, Inna
Lobanov, Artur
Nguyen, Matthew
Ochando, Christophe
Paganini, Pascal
Rembser, Jonas
Salerno, Roberto
Sauvan, Jean-Baptiste
Sirois, Yves
Zabi, Alexandre
Zghiche, Amina
Agram, Jean-Laurent
Andrea, Jeremy
Apparu, Dylan
Bloch, Daniel
Bourgatte, Guillaume
Brom, Jean-Marie
Chabert, Eric Christian
Collard, Caroline
Darej, Douja
Fontaine, Jean-Charles
Goerlach, Ulrich
Grimault, Clément
Le Bihan, Anne-Catherine
Van Hove, Pierre
Asilar, Ece
Beauceron, Stephanie
Bernet, Colin
Boudoul, Gaelle
Camen, Camille
Carle, Aurélien
Chanon, Nicolas
Contardo, Didier
Depasse, Pierre
El Mamouni, Houmani
Fay, Jean
Gascon, Susan
Gouzevitch, Maxime
Ille, Bernard
Jain, Sandhya
Laktineh, Imad Baptiste
Lattaud, Hugues
Lesauvage, Antoine
Lethuillier, Morgan
Mirabito, Laurent
Perries, Stephane
Shchablo, Konstantin
Sordini, Viola
Torterotot, Lucas
Touquet, Gaël
Vander Donckt, Muriel
Viret, Sébastien
Lomidze, Irakli
Toriashvili, Tengizi
Tsamalaidze, Zviad
Feld, Lutz
Klein, Katja
Lipinski, Martin
Meuser, Danilo
Pauls, Alexander
Rauch, Max Philip
Teroerde, Marius
Eliseev, Dmitry
Erdmann, Martin
Fackeldey, Peter
Fischer, Benjamin
Ghosh, Saranya
Hebbeker, Thomas
Hoepfner, Kerstin
Ivone, Francesco
Keller, Henning
Mastrolorenzo, Luca
Merschmeyer, Markus
Meyer, Arnd
Mocellin, Giovanni
Mondal, Spandan
Mukherjee, Swagata
Noll, Dennis
Novak, Andrzej
Pook, Tobias
Pozdnyakov, Andrey
Rath, Yannik
Reithler, Hans
Roemer, Jonas
Schmidt, Alexander
Schuler, Simon Christoph
Sharma, Archana
Wiedenbeck, Sebastian
Zaleski, Shawn
Dziwok, Christian
Flügge, Günter
Haj Ahmad, Wael
Hlushchenko, Olena
Kress, Thomas
Nowack, Andreas
Pistone, Claudia
Pooth, Oliver
Roy, Dennis
Sert, Hale
Stahl, Achim
Ziemons, Tim
Aarup Petersen, Henriette
Aldaya Martin, Maria
Asmuss, Paul
Babounikau, Illia
Baxter, Samuel
Behnke, Olaf
Bermúdez Martínez, Armando
Bin Anuar, Afiq Aizuddin
Borras, Kerstin
Botta, Valeria
Brunner, David
Campbell, Alan
Cardini, Andrea
Cheng, Chun
Connor, Patrick
Consuegra Rodríguez, Sandra
Correia Silva, Gilson
Danilov, Vladyslav
Defranchis, Matteo Maria
Didukh, Leonid
Eckerlin, Guenter
Eckstein, Doris
Estevez Banos, Luis Ignacio
Filatov, Oleg
Gallo, Elisabetta
Geiser, Achim
Giraldi, Angela
Grohsjean, Alexander
Guthoff, Moritz
Jafari, Abideh
Jomhari, Nur Zulaiha
Jung, Hannes
Mohamed, Ashraf
Kasemann, Matthias
Kaveh, Hessamoddin
Kleinwort, Claus
Knolle, Joscha
Krücker, Dirk
Lange, Wolfgang
Lenz, Teresa
Lidrych, Jindrich
Lipka, Katerina
Lohmann, Wolfgang
Madlener, Thomas
Mankel, Rainer
Melzer-Pellmann, Isabell-Alissandra
Metwally, Josry
Meyer, Andreas Bernhard
Meyer, Mareike
Mnich, Joachim
Mussgiller, Andreas
Myronenko, Volodymyr
Otarid, Younes
Pérez Adán, Danyer
Pitzl, Daniel
Raspereza, Alexei
Ribeiro Lopes, Beatriz
Rübenach, Jonas
Saggio, Alessia
Saibel, Andrej
Savitskyi, Mykola
Scheurer, Valerie
Schwanenberger, Christian
Singh, Akshansh
Sosa Ricardo, Rafael Eduardo
Stafford, Dominic
Tonon, Nicolas
Turkot, Oleksii
Vagnerini, Antonio
Van De Klundert, Merijn
Walsh, Roberval
Walter, David
Wen, Yiwen
Wichmann, Katarzyna
Wissing, Christoph
Wuchterl, Sebastian
Zlebcik, Radek
Aggleton, Robin
Bein, Samuel
Benato, Lisa
Benecke, Anna
De Leo, Ksenia
Dreyer, Torben
Eich, Melanie
Feindt, Finn
Fröhlich, Alexander
Garbers, Christoph
Garutti, Erika
Gunnellini, Paolo
Haller, Johannes
Hinzmann, Andreas
Karavdina, Anastasia
Kasieczka, Gregor
Klanner, Robert
Kogler, Roman
Kutzner, Viktor
Lange, Johannes
Lange, Torben
Malara, Andrea
Nigamova, Aliya
Pena Rodriguez, Karla Josefina
Rieger, Oliver
Schleper, Peter
Schröder, Matthias
Schwandt, Joern
Schwarz, Dennis
Sonneveld, Jory
Stadie, Hartmut
Steinbrück, Georg
Tews, Alexandra
Vormwald, Benedikt
Zoi, Irene
Bechtel, Janek
Berger, Thomas
Butz, Erik
Caspart, René
Chwalek, Thorsten
De Boer, Wim
Dierlamm, Alexander
Droll, Alexander
El Morabit, Karim
Faltermann, Nils
Flöh, Kevin
Giffels, Manuel
Gosewisch, Jan-Ole
Gottmann, Artur
Hartmann, Frank
Heidecker, Christoph
Husemann, Ulrich
Katkov, Igor
Keicher, Philip
Koppenhöfer, Roland
Maier, Stefan
Metzler, Marius
Mitra, Soureek
Müller, Thomas
Neukum, Max
Quast, Gunter
Rabbertz, Klaus
Rauser, Johann
Savoiu, Daniel
Schäfer, Daniela
Schnepf, Matthias
Seith, David
Shvetsov, Ivan
Simonis, Hans-Jürgen
Ulrich, Ralf
Van Der Linden, Jan
Von Cube, Ralf Florian
Wassmer, Michael
Weber, Marc
Wieland, Sebastian
Wolf, Roger
Wozniewski, Sebastian
Wunsch, Stefan
Anagnostou, Georgios
Asenov, Patrick
Daskalakis, Georgios
Geralis, Theodoros
Kyriakis, Aristotelis
Loukas, Demetrios
Stakia, Anna
Diamantopoulou, Magda
Karasavvas, Dimitrios
Karathanasis, George
Kontaxakis, Pantelis
Koraka, Charis Kleio
Manousakis-Katsikakis, Arkadios
Panagiotou, Apostolos
Papavergou, Ioanna
Saoulidou, Niki
Theofilatos, Konstantinos
Tziaferi, Eirini
Vellidis, Konstantinos
Vourliotis, Emmanouil
Bakas, Georgios
Kousouris, Konstantinos
Papakrivopoulos, Ioannis
Tsipolitis, Georgios
Zacharopoulou, Anna
Evangelou, Ioannis
Foudas, Costas
Gianneios, Paraskevas
Katsoulis, Panagiotis
Kokkas, Panagiotis
Manthos, Nikolaos
Papadopoulos, Ioannis
Strologas, John
Csanad, Mate
Farkas, Krisztián
Gadallah, Mahmod Moussa Abdelkhalek
Lökös, Sándor
Major, Péter
Mandal, Koushik
Mehta, Ankita
Pasztor, Gabriella
Rádl, Attila József
Surányi, Olivér
Veres, Gabor Istvan
Bartók, Márton
Bencze, Gyorgy
Hajdu, Csaba
Horvath, Dezso
Sikler, Ferenc
Veszpremi, Viktor
Vesztergombi, Gyorgy
Czellar, Sandor
Karancsi, János
Molnar, Jozsef
Szillasi, Zoltan
Teyssier, Daniel
Raics, Peter
Trocsanyi, Zoltan Laszlo
Ujvari, Balazs
Csorgo, Tamas Ferenc
Nemes, Frigyes
Novak, Tamas
Choudhury, Somnath
Komaragiri, Jyothsna Rani
Kumar, Deepak
Panwar, Lata
Tiwari, Praveen Chandra
Bahinipati, Seema
Dash, Dipika
Kar, Chandiprasad
Mal, Prolay
Mishra, Tribeni
Muraleedharan Nair Bindhu, Vinaya Krishnan
Nayak, Aruna
Saha, Prafulla
Sur, Nairit
Swain, Sanjay Kumar
Bansal, Sunil
Beri, Suman Bala
Bhatnagar, Vipin
Chaudhary, Geetanjali
Chauhan, Sushil
Dhingra, Nitish
Gupta, Rajat
Kaur, Amandeep
Kaur, Sandeep
Kumari, Priyanka
Meena, Meena
Sandeep, Kaur
Singh, Jasbir
Ahmed, Asar
Bhardwaj, Ashutosh
Choudhary, Brajesh C
Garg, Rocky Bala
Gola, Mohit
Keshri, Sumit
Kumar, Ashok
Naimuddin, Mohammad
Priyanka, Priyanka
Ranjan, Kirti
Shah, Aashaq
Bharti, Monika
Bhattacharya, Rajarshi
Bhattacharya, Satyaki
Bhowmik, Debabrata
Dutta, Suchandra
Gomber, Bhawna
Maity, Manas
Nandan, Saswati
Palit, Pritam
Rout, Prasant Kumar
Saha, Gourab
Sahu, Bisnupriya
Sarkar, Subir
Sharan, Manoj
Singh, Bipen
Thakur, Shalini
Behera, Prafulla Kumar
Behera, Subash Chandra
Kalbhor, Pritam
Muhammad, Alibordi
Pradhan, Raghunath
Pujahari, Prabhat Ranjan
Sharma, Ashish
Sikdar, Anup Kumar
Dutta, Dipanwita
Jha, Vishwajeet
Kumar, Vineet
Mishra, Dipak Kumar
Naskar, Kousik
Netrakanti, Pawan Kumar
Pant, Lalit Mohan
Shukla, Prashant
Aziz, Tariq
Dugad, Shashikant
Kumar, Mintu
Mohanty, Gagan Bihari
Sarkar, Uttiya
Banerjee, Sudeshna
Bhattacharya, Soham
Chudasama, Ruchi
Guchait, Monoranjan
Karmakar, Saikat
Kumar, Sanjeev
Majumder, Gobinda
Mazumdar, Kajari
Mukherjee, Soumya
Roy, Debarati
Dube, Sourabh
Kansal, Bhumika
Pandey, Shubham
Rane, Aditee
Rastogi, Angira
Sharma, Seema
Bakhshiansohi, Hamed
Zeinali, Maryam
Chenarani, Shirin
Etesami, Seyed Mohsen
Khakzad, Mohsen
Mohammadi Najafabadi, Mojtaba
Felcini, Marta
Grunewald, Martin
Abbrescia, Marcello
Aly, Reham
Aruta, Caterina
Colaleo, Anna
Creanza, Donato
De Filippis, Nicola
De Palma, Mauro
Di Florio, Adriano
Di Pilato, Antonio
Elmetenawee, Walaa
Fiore, Luigi
Gelmi, Andrea
Gul, Muhammad
Iaselli, Giuseppe
Ince, Merve
Lezki, Samet
Maggi, Giorgio
Maggi, Marcello
Margjeka, Ilirjan
Mastrapasqua, Vincenzo
Merlin, Jeremie Alexandre
My, Salvatore
Nuzzo, Salvatore
Pellecchia, Antonello
Pompili, Alexis
Pugliese, Gabriella
Ranieri, Antonio
Selvaggi, Giovanna
Silvestris, Lucia
Simone, Federica Maria
Venditti, Rosamaria
Verwilligen, Piet
Abbiendi, Giovanni
Battilana, Carlo
Bonacorsi, Daniele
Borgonovi, Lisa
Braibant-Giacomelli, Sylvie
Brigliadori, Luca
Campanini, Renato
Capiluppi, Paolo
Castro, Andrea
Cavallo, Francesca Romana
Ciocca, Claudia
Cuffiani, Marco
Dallavalle, Gaetano-Marco
Diotalevi, Tommaso
Fabbri, Fabrizio
Fanfani, Alessandra
Giacomelli, Paolo
Giommi, Luca
Grandi, Claudio
Guiducci, Luigi
Lo Meo, Sergio
Lunerti, Leonardo
Marcellini, Stefano
Masetti, Gianni
Navarria, Francesco
Perrotta, Andrea
Primavera, Federica
Rossi, Antonio
Rovelli, Tiziano
Siroli, Gian Piero
Tosi, Nicolò
Albergo, Sebastiano
Costa, Salvatore
Di Mattia, Alessandro
Potenza, Renato
Tricomi, Alessia
Tuve, Cristina
Barbagli, Giuseppe
Cassese, Antonio
Ceccarelli, Rudy
Ciulli, Vitaliano
Civinini, Carlo
D'Alessandro, Raffaello
Fiori, Francesco
Focardi, Ettore
Latino, Giuseppe
Lenzi, Piergiulio
Lizzo, Mattia
Meschini, Marco
Paoletti, Simone
Seidita, Roberto
Sguazzoni, Giacomo
Viliani, Lorenzo
Benussi, Luigi
Bianco, Stefano
Piccolo, Davide
Bozzo, Marco
Ferro, Fabrizio
Mulargia, Roberto
Robutti, Enrico
Tosi, Silvano
Benaglia, Andrea
Brivio, Francesco
Cetorelli, Flavia
Ciriolo, Vincenzo
De Guio, Federico
Dinardo, Mauro Emanuele
Dini, Paolo
Gennai, Simone
Ghezzi, Alessio
Govoni, Pietro
Guzzi, Luca
Malberti, Martina
Malvezzi, Sandra
Massironi, Andrea
Menasce, Dario
Monti, Fabio
Moroni, Luigi
Paganoni, Marco
Pedrini, Daniele
Ragazzi, Stefano
Tabarelli de Fatis, Tommaso
Valsecchi, Davide
Zuolo, Davide
Buontempo, Salvatore
Carnevali, Francesco
Cavallo, Nicola
De Iorio, Agostino
Fabozzi, Francesco
Iorio, Alberto Orso Maria
Lista, Luca
Meola, Sabino
Paolucci, Pierluigi
Rossi, Biagio
Sciacca, Crisostomo
Azzi, Patrizia
Bacchetta, Nicola
Bisello, Dario
Bortignon, Pierluigi
Bragagnolo, Alberto
Carlin, Roberto
Checchia, Paolo
De Castro Manzano, Pablo
Dorigo, Tommaso
Gasparini, Fabrizio
Gasparini, Ugo
Hoh, Siew Yan
Layer, Lukas
Margoni, Martino
Meneguzzo, Anna Teresa
Presilla, Matteo
Ronchese, Paolo
Rossin, Roberto
Simonetto, Franco
Strong, Giles
Tosi, Mia
Yarar, Hevjin
Zanetti, Marco
Zotto, Pierluigi
Zucchetta, Alberto
Zumerle, Gianni
Aimè, Chiara
Braghieri, Alessandro
Calzaferri, Simone
Fiorina, Davide
Montagna, Paolo
Ratti, Sergio P
Re, Valerio
Ressegotti, Martina
Riccardi, Cristina
Salvini, Paola
Vai, Ilaria
Vitulo, Paolo
Bilei, Gian Mario
Ciangottini, Diego
Fanò, Livio
Lariccia, Paolo
Magherini, Matteo
Mantovani, Giancarlo
Mariani, Valentina
Menichelli, Mauro
Moscatelli, Francesco
Piccinelli, Andrea
Rossi, Alessandro
Santocchia, Attilio
Spiga, Daniele
Tedeschi, Tommaso
Azzurri, Paolo
Bagliesi, Giuseppe
Bertacchi, Valerio
Bianchini, Lorenzo
Boccali, Tommaso
Bossini, Edoardo
Castaldi, Rino
Ciocci, Maria Agnese
Dell'Orso, Roberto
Di Domenico, Maria Rosaria
Donato, Silvio
Giassi, Alessandro
Grippo, Maria Teresa
Ligabue, Franco
Manca, Elisabetta
Mandorli, Giulio
Messineo, Alberto
Palla, Fabrizio
Parolia, Shubhi
Ramirez-Sanchez, Gabriel
Rizzi, Andrea
Rolandi, Gigi
Roy Chowdhury, Suvankar
Scribano, Angelo
Shafiei, Negin
Spagnolo, Paolo
Tenchini, Roberto
Tonelli, Guido
Turini, Nicola
Venturi, Andrea
Verdini, Piero Giorgio
Campana, Mattia
Cavallari, Francesca
Cipriani, Marco
Del Re, Daniele
Di Marco, Emanuele
Diemoz, Marcella
Longo, Egidio
Meridiani, Paolo
Organtini, Giovanni
Pandolfi, Francesco
Paramatti, Riccardo
Quaranta, Claudio
Rahatlou, Shahram
Rovelli, Chiara
Santanastasio, Francesco
Soffi, Livia
Tramontano, Raffaella
Amapane, Nicola
Arcidiacono, Roberta
Argiro, Stefano
Arneodo, Michele
Bartosik, Nazar
Bellan, Riccardo
Bellora, Andrea
Berenguer Antequera, Jorge
Biino, Cristina
Cartiglia, Nicolo
Cometti, Simona
Costa, Marco
Covarelli, Roberto
Demaria, Natale
Kiani, Bilal
Legger, Federica
Mariotti, Chiara
Maselli, Silvia
Migliore, Ernesto
Monteil, Ennio
Monteno, Marco
Obertino, Maria Margherita
Ortona, Giacomo
Pacher, Luca
Pastrone, Nadia
Pelliccioni, Mario
Pinna Angioni, Gian Luca
Ruspa, Marta
Salvatico, Riccardo
Shchelina, Ksenia
Siviero, Federico
Sola, Valentina
Solano, Ada
Soldi, Dario
Staiano, Amedeo
Tornago, Marta
Trocino, Daniele
Belforte, Stefano
Candelise, Vieri
Casarsa, Massimo
Cossutti, Fabio
Da Rold, Alessandro
Della Ricca, Giuseppe
Sorrentino, Giulia
Vazzoler, Federico
Dogra, Sunil
Huh, Changgi
Kim, Bobae
Kim, Dong Hee
Kim, Gui Nyun
Kim, Jiwoong
Lee, Jeongeun
Lee, Seh Wook
Moon, Chang-Seong
Oh, Young Do
Pak, Sang Il
Radburn-Smith, Benjamin Charles
Sekmen, Sezen
Yang, Yu Chul
Kim, Hyunchul
Moon, Dong Ho
Kim, Tae Jeong
Park, Jiwon
Cho, Sungwoong
Choi, Suyong
Go, Yeonju
Hong, Byung-Sik
Lee, Kisoo
Lee, Kyong Sei
Lim, Jaehoon
Park, Jaebeom
Park, Sung Keun
Yoo, Jaehyeok
Goh, Junghwan
Gurtu, Atul
Kim, Hyunsoo
Kim, Yongsun
Almond, John
Bhyun, Ji Hwan
Choi, Junho
Jeon, Sihyun
Kim, Junho
Kim, Jae Sung
Ko, Sanghyun
Kwon, Hyejin
Lee, Haneol
Lee, Sangeun
Oh, Byung Hun
Oh, Minseok
Oh, Sung Bin
Seo, Hyonsan
Yang, Unki
Yoon, Inseok
Jeon, Dajeong
Kim, Ji Hyun
Ko, Byeonghak
Lee, Jason Sang Hun
Park, Inkyu
Roh, Youn
Song, Donghyun
Watson, Ian
Ha, Seungkyu
Yoo, Hwi Dong
Choi, Young-Il
Jeong, Yongho
Lee, Heewon
Lee, Yonghoon
Yu, Intae
Beyrouthy, Taha
Maghrbi, Yasser
Torims, Toms
Veckalns, Viesturs
Ambrozas, Marijus
Juodagalvis, Andrius
Rinkevicius, Aurelijus
Tamulaitis, Gintautas
Vaitkevicius, Augustas
Bin Norjoharuddeen, Nurfikri
Wan Abdullah, Wan Ahmad Tajuddin
Yusli, Mohd Nizam
Zolkapli, Zukhaimira
Benitez, Jose F
Castaneda Hernandez, Alfredo
Murillo Quijada, Javier Alberto
Valencia Palomo, Lizardo
Ayala, Gabriel
Castilla-Valdez, Heriberto
De La Cruz-Burelo, Eduard
Heredia-De La Cruz, Ivan
Lopez-Fernandez, Ricardo
Mondragon Herrera, Cesar Atzin
Perez Navarro, Daniel Alejandro
Sánchez Hernández, Alberto
Carrillo Moreno, Salvador
Oropeza Barrera, Cristina
Ramírez García, Mateo
Vazquez Valencia, Fabiola
Pedraza, Isabel
Salazar Ibarguen, Humberto Antonio
Uribe Estrada, Cecilia
Mijuskovic, Jelena
Raicevic, Natasa
Krofcheck, David
Bheesette, Srinidhi
Butler, Philip H
Ahmad, Ashfaq
Asghar, Muhammad Irfan
Awais, Ali
Awan, Muhammad Imran Malik
Hoorani, Hafeez R
Khan, Wajid Ali
Shah, Mehar Ali
Shoaib, Muhammad
Waqas, Muhammad
Avati, Valentina
Grzanka, Leszek
Malawski, Maciej
Bialkowska, Helena
Bluj, Michal
Boimska, Bozena
Frueboes, Tomasz
Górski, Maciej
Kazana, Malgorzata
Szleper, Michal
Traczyk, Piotr
Zalewski, Piotr
Bunkowski, Karol
Doroba, Krzysztof
Kalinowski, Artur
Konecki, Marcin
Krolikowski, Jan
Walczak, Marek
Araujo, Mariana
Bargassa, Pedrame
Bastos, Diogo
Boletti, Alessio
Faccioli, Pietro
Gallinaro, Michele
Hollar, Jonathan
Leonardo, Nuno
Niknejad, Tahereh Sadat
Pisano, Matteo
Seixas, Joao
Toldaiev, Oleksii
Varela, Joao
Afanasiev, Serguei
Budkouski, Dzmitry
Bunin, Pavel
Gavrilenko, Mikhail
Golutvin, Igor
Gorbunov, Ilya
Kamenev, Alexey
Karjavine, Vladimir
Lanev, Alexander
Malakhov, Alexander
Matveev, Viktor
Palichik, Vladimir
Perelygin, Victor
Savina, Maria
Seitova, Diana
Shalaev, Vladislav
Shmatov, Sergey
Shulha, Siarhei
Smirnov, Vitaly
Teryaev, Oleg
Voytishin, Nikolay
Zarubin, Anatoli
Zhizhin, Ilia
Egorov, Anatolii
Gavrilov, Genady
Golovtcov, Victor
Ivanov, Yury
Kim, Victor
Kuznetsova, Ekaterina
Murzin, Victor
Oreshkin, Vadim
Smirnov, Igor
Sosnov, Dmitry
Sulimov, Valentin
Uvarov, Lev
Volkov, Serguei
Vorobyev, Alexey
Andreev, Yuri
Dermenev, Alexander
Gninenko, Sergei
Golubev, Nikolai
Karneyeu, Anton
Kirsanov, Mikhail
Krasnikov, Nikolai
Pashenkov, Anatoli
Pivovarov, Grigory
Tlisov, Danila
Toropin, Alexander
Epshteyn, Vladimir
Gavrilov, Vladimir
Lychkovskaya, Natalia
Nikitenko, Alexander
Popov, Vladimir
Safronov, Grigory
Spiridonov, Alexander
Stepennov, Anton
Toms, Maria
Vlasov, Evgueni
Zhokin, Alexander
Aushev, Tagir
Bychkova, Oksana
Chistov, Ruslan
Danilov, Mikhail
Parygin, Pavel
Polikarpov, Sergey