Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Cheikh, A. Ben"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
The Effect of Intellectual Capital Drivers on Performance and Value Creation: the Case of Tunisian Non-financial Listed Companies
Autorzy :
Cheikh, Inès Ben
Noubbigh, Hédi
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of the Knowledge Economy. 10(1):147-167
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Forensic odontology identification response to terrorist attacks in Paris November 2015.
Autorzy :
Toupenay, Steve
Cheikh, Aida Ben
Ludes, Bertrand
Felizardo, Rufino
Pokaż więcej
Temat :
PARIS Terrorist Attacks, Paris, France, 2015
IDENTIFICATION of the dead
IDENTIFICATION
DENTAL jurisprudence
MEDICAL jurisprudence
AUTOPSY
Źródło :
Forensic Sciences Research; Sep2020, Vol. 5 Issue 3, p214-222, 9p
Terminy geograficzne :
PARIS (France)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Pre-design of a Mini CSP Plant
Autorzy :
Krüger, D.
Pokaż więcej
Źródło :
In International Conference on Concentrating Solar Power and Chemical Energy Systems, SolarPACES 2014, Energy Procedia May 2015 69:1613-1622
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Proceedings of Réanimation 2017, the French Intensive Care Society International Congress
Autorzy :
Kamilia, Chtara
Regaieg, Kais
Baccouch, Najeh
Chelly, Hedi
Bahloul, Mabrouk
Bouaziz, Mounir
Jendoubi, Ali
Abbes, Ahmed
Belhaouane, Houda
Nasri, Oussama
Jenzri, Layla
Ghedira, Salma
Houissa, Mohamed
Belkadi, Kamal
Harti, Youness
Nsiri, Afak
Khaleq, Khalid
Hamoudi, Driss
Harrar, Rachid
Thieffry, Camille
Wallet, Frédéric
Parmentier-Decrucq, Erika
Favory, Raphaël
Mathieu, Daniel
Poissy, Julien
Lafon, Thomas
Vignon, Philippe
Begot, Emmanuelle
Appert, Alexandra
Hadj, Mathilde
Claverie, Paul
Matt, Morgan
Barraud, Olivier
François, Bruno
Jamoussi, Amira
Jazia, Amira Ben
Marhbène, Takoua
Lakhdhar, Dhouha
Khelil, Jalila Ben
Besbes, Mohamed
Goutay, Julien
Blazejewski, Caroline
Joly-Durand, Isabelle
Pirlet, Isabelle
Weillaert, Marie Pierre
Beague, Sebastien
Aziz, Soufi
Hafiane, Reda
Hattabi, Khalid
Bouhouri, Mohamed Aziz
Hammoudi, Driss
Fadil, Abdelaziz
Harrar, Rachid Al
Zerouali, Khalid
Medhioub, Fatma Kaaniche
Allela, Rania
Algia, Najla Ben
Cherif, Samar
Slaoui, Mohamed Taoufik
Boubia, Souhail
Hafiani, Y.
Khaoudi, A.
Cherkab, R.
Elallam, W.
Elkettani, C.
Barrou, L.
Ridaii, M.
Mehdi, Rihi El
Schimpf, Caroline
Mizrahi, Assaf
Pilmis, Benoît
Le Monnier, Alban
Tiercelet, Kelly
Cherin, Mélanie
Bruel, Cédric
Philippart, Francois
Bailly, Sébastien
Lucet, Jc
Lepape, Alain
L’hériteau, François
Aupée, Martine
Bervas, Caroline
Boussat, Sandrine
Berger-Carbonne, Anne
Machut, Anaïs
Savey, Anne
Timsit, Jean-François
Razazi, Keyvan
Rosman, Jérémy
de Prost, Nicolas
Carteaux, Guillaume
Jansen, Chloe
Decousser, Jean Winoc
Brun-Buisson, Christian
Dessap, Armand Mekontso
M’rad, Aymen
Ouali, Zouhour
Barghouth, Manel
Kouatchet, Achille
Mahieu, Rafael
Weiss, Emmanuel
Schnell, David
Zahar, Jean-Ralph
Artiguenave, Margaux
Sophie, Paktoris-Papine
Espinasse, Florence
Sayed, Faten El
Dinh, Aurélien
Charron, Cyril
Geri, Guillaume
Vieillard-Baron, Antoine
Repessé, Xavier
Kallel, Hatem
Mayence, Claire
Houcke, Stéphanie
Guegueniat, Pascal
Hommel, Didier
Dhifaoui, Kaouther
Hajjej, Zied
Fatnassi, Amira
Sellami, Walid
Labbene, Iheb
Ferjani, Mustapha
Dachraoui, Fahmi
Nakkaa, Sabrine
M’ghirbi, Abdelwaheb
Adhieb, Ali
Braiek, Dhouha Ben
Hraiech, Kmar
Ousji, Ali
Ouanes, Islem
Zaineb, Hammouda
Abdallah, Saousen Ben
Ouanes-Besbes, Lamia
Abroug, Fekri
Klein, Simon
Miquet, Mattéo
Thouret, Jean-Marc
Peigne, Vincent
Daban, Jean-Louis
Boutonnet, Mathieu
Lenoir, Bernard
Merhbene, Takoua
Derreumaux, Celine
Seguin, Thierry
Conil, Jean-Marie
Kelway, Charlotte
Blasco, Valery
Nafati, Cyril
Harti, Karim
Reydellet, Laurent
Albanese, Jacques
Aicha, Narjess Ben
Meddeb, Khaoula
Khedher, Ahmed
Ayachi, Jihene
Fraj, Nesrine
Sma, Nesrine
Chouchene, Imed
Boussarsar, Mohamed
Yedder, Soumaya Ben
Samoud, Walid
Radhouene, Bousselmi
Mariem, Bousselmi
Ammar, Asma
Cheikh, Asma Ben
Lakhal, Hend Ben
Khelfa, Messaouda
Hamdaoui, Yamina
Bouafia, Nabiha
Trampont, Timothée
Daix, Thomas
Legarçon, Vincent
Karam, Henri Hani
Pichon, Nicolas
Essafi, Fatma
Foudhaili, Nasreddine
Thabet, Hafedh
Blel, Youssef
Brahmi, Nozha
Ezzouine, Hanane
Kerrous, Mahmoud
Haoui, Saad El
Ahdil, Soufiane
Benslama, Abdellatif
Abidi, Khalid
Dendane, Tarek
Oussama, Ssouni
Belayachi, Jihane
Madani, Naoufal
Abouqal, Redouane
Zeggwagh, Amine Ali
Ghadhoune, Hatem
Chaari, Anis
Jihene, Guissouma
Allouche, Hend
Trabelsi, Insaf
Brahmi, Habib
Samet, Mohamed
Ghord, Hatem El
Habiba, Ben Sik Ali
Hajer, Nouira
Tilouch, Najla
Yaakoubi, Sondes
Jaoued, Oussama
Gharbi, Rim
Hassen, Mohamed Fekih
Elatrous, Souheil
Arcizet, Julien
Leroy, Bertrand
Abdulmalack, Caroline
Renzullo, Catherine
Hamet, Maël
Doise, Jean-Marc
Coutet, Jérôme
Cheikh, Chaigar Mohammed
Quechar, Zakaria
Joris, Magalie
Beauport, Dimitri Titeca
Kontar, Loay
Lebon, Delphine
Gruson, Bérengère
Slama, Michel
Marolleau, Jean-Pierre
Maizel, Julien
Gorham, Julie
Ameye, Lieveke
Berghmans, Thierry
Paesmans, Marianne
Sculier, Jean-Paul
Meert, Anne-Pascale
Guillot, Max
Ledoux, Marie-Pierre
Braun, Thierry
Maestraggi, Quentin
Michard, Baptiste
Castelain, Vincent
Herbrecht, Raoul
Schneider, Francis
Couffin, Severine
Lobo, David
Mongardon, Nicolas
Dhonneur, Gilles
Mounier, Roman
Le Borgne, Pierrick
Couraud, Sophie
Herbrecht, Jean-Etienne
Boivin, Alexandra
Lefebvre, François
Bilbault, Pascal
Zelmat, Setti-Aouicha
Batouche, Djamila-Djahida
Mazour, Fatima
Chaffi, Belkacem
Benatta, Nadia
Sik, Ali Habiba
Talik, I.
Perrier, Maxime
Gouteix, Eliane
Koubi, Claude
Escavy, Annabelle
Guilbaut, Victoria
Fosse, Jean-Philippe
Jazia, Rahma Ben
Abdelghani, Ahmed
Cungi, Pierre-Julien
Bordes, Julien
Nguyen, Cédric
Pierrou, Candice
Cruc, Maximilien
Benois, Alain
Duprez, Frédéric
Bonus, Thierry
Cuvelier, Grégory
Ollieuz, Sandra
Machayekhi, Sharam
Paciorkowski, Frédéric
Reychler, Gregory
Coudroy, Remi
Thille, Arnaud W.
Drouot, Xavier
Diaz, Véronique
Meurice, Jean-Claude
Robert, René
Turki, Olfa
Ben, Hmida Chokri
Assefi, Mona
Deransy, Romain
Brisson, Hélène
Monsel, Antoine
Conti, Filomena
Scatton, Olivier
Langeron, Olivier
Ghezala, Hassen Ben
Snouda, Salah
Ben, Chiekh Imen
Kaddour, Moez
Armel, Anwar
Youness, Lafrikh
Abdelhak, Bensaid
Youssef, Miloudi
Najib, Al Harrar
Mustapha, Amouzoun
Noufel, Mtioui
Mohamed, Zamd
Salma, El Khayat
Ghizlane, Medkouri
Mohamed, Benghanam
Benyounes, Ramdani
Montini, Florent
Moschietto, Sébastien
Gregoire, Emilien
Claisse, Guillaume
Guiot, Julien
Morimont, Philippe
Krzesinski, Jean-Marie
Mariat, Christophe
Lambermont, Bernard
Cavalier, Etienne
Delanaye, Pierre
Benbernou, Soumia
Ilies, Sofiane
Azza, Abdelkader
Bouyacoub, Khalida
Louail, Meriem
Mokhtari-Djebli, Houria
Arrestier, Romain
Daviaud, Fabrice
Francois, Xavier Laborne
Brocas, Elsa
Choukroun, Gérald
Peñuelas, Oscar
Lorente, José-Angel
Cardinal-Fernandez, Pablo
Rodriguez, José-Maria
Aramburu, José-Antonio
Esteban, Andres
Frutos-Vivar, Fernando
Bitker, Laurent
Costes, Nicolas
Le Bars, Didier
Lavenne, Franck
Devouassoux, Mojgan
Richard, Jean-Christophe
Mechati, Malika
Gainnier, Marc
Papazian, Laurent
Guervilly, Christophe
Garnero, Aude
Arnal, Jean Michel
Roze, Hadrien
Richard, Jean Christophe
Repusseau, Benjamin
Dewitte, Antoine
Joannes-Boyau, Olivier
Ouattara, Alexandre
Harbouze, Nadia
Amine, A. M.
Olandzobo, A. G.
Herbland, Alexandre
Richard, Marie
Girard, Nicolas
Lambron, Lucile
Lesieur, Olivier
Wainschtein, Sarah
Hubert, Sidonie
Hugues, Albane
Tran, Marc
Bouillard, Philippe
Loteanu, Vlad
Leloup, Maxime
Laurent, Alexandra
Lheureux, Florent
Prestifilippo, Alessia
Cruz, Martin Delgado Maria
Romain, Rigal
Antonelli, Massimo
Blanch, Torra Lluis
Bonnetain, Franck
Grazzia-Bocci, Maria
Mancebo, Jordi
Samain, Emmanuel
Paul, Hebert
Capellier, Gilles
Zavgorodniaia, Taissa
Soichot, Marion
Malissin, Isabelle
Voicu, Sebastian
Garçon, Pierre
Goury, Antoine
Kerdjana, Lamia
Deye, Nicolas
Bourgogne, Emmanuel
Megarbane, Bruno
Mejri, Olfa
Hmida, Marwa Ben
Tannous, Salma
Chevillard, Lucie
Labat, Laurence
Risede, Patricia
Fredj, Hana
Léger, Maxime
Brunet, Marion
Le Roux, Gaël
Boels, David
Lerolle, Nicolas
Farah, Souaad
Amiel-Niemann, Hélène
Kubis, Nathalie
Declèves, Xavier
Peyraux, Nicoals
Baud, Frederic
Serafini, Micaela
Alvarez, Jean-Claude
Heinzelman, Annette
Jozwiak, Mathieu
Millasseau, Sandrine
Teboul, Jean-Louis
Alphonsine, Jean-Emmanuel
Depret, François
Richard, Nathalie
Attal, Pierre
Richard, Christian
Monnet, Xavier
Chemla, Denis
Jerbi, Salma
Khedhiri, Wafa
Necib, Hatem
Scarfo, Paolo
Chevalier, Charles
Piagnerelli, Michael
Lafont, Alexandre
Galy, Antoine
Mancia, Claire
Zerhouni, Amel
Tabeliouna, Kheira
Gaja, Ali
Hamrouni, Bassem
Malouch, Abir
Fourati, Sami
Messaoud, Rihab
Zarrouki, Youssef
Ziadi, Amra
Rhezali, Manal
Zouizra, Zahira
Boumzebra, Drissi
Samkaoui, Mohamed Abdennasser
Brunet, Jennifer
Canoville, Bertrand
Verrier, Pierre
Ivascau, Calin
Seguin, Amélie
Valette, Xavier
Du Cheyron, Damien
Daubin, Cedric
Bougouin, Wulfran
Aissaoui, Nadia
Lamhaut, Lionel
Jost, Daniel
Maupain, Carole
Beganton, Frankie
Bouglé, Adrien
Dumas, Florence
Marijon, Eloi
Jouven, Xavier
Cariou, Alain
Poirson, Florent
Chaput, Ulriikka
Beeken, Thomas
Maxime, Leclerc
Haikel, Oueslati
Vodovar, Dominique
Chelly, Jonathan
Marteau, Philippe
Chocron, Richard
Juvin, Philippe
Loeb, Thomas
Adnet, Frederic
Lecarpentier, Eric
Riviere, Antoine
De Cagny, Bertand
Soupison, Thierry
Privat, Elodie
Escutnaire, Joséphine
Dumont, Cyrielle
Baert, Valentine
Vilhelm, Christian
Hubert, Hervé
Leteurtre, Stéphane
Fresco, Marion
Bubenheim, Michael
Beduneau, Gaetan
Carpentier, Dorothée
Grange, Steven
Artaud-Macari, Elise
Misset, Benoit
Tamion, Fabienne
Girault, Christophe
Dumas, Guillaume
Chevret, Sylvie
Lemiale, Virginie
Mokart, Djamel
Mayaux, Julien
Pène, Frédéric
Nyunga, Martine
Perez, Pierre
Moreau, Anne-Sophie
Bruneel, Fabrice
Vincent, François
Klouche, Kada
Reignier, Jean
Rabbat, Antoine
Azoulay, Elie
Frat, Jean-Pierre
Ragot, Stéphanie
Constantin, Jean-Michel
Prat, Gwenael
Mercat, Alain
Boulain, Thierry
Demoule, Alexandre
Devaquet, Jérôme
Nseir, Saad
Charpentier, Julien
Argaud, Laurent
Beuret, Pascal
Ricard, Jean-Damien
Teiten, Christelle
Marjanovic, Nicolas
Palamin, Nicola
L’Her, Erwan
Bailly, Arthur
Boisramé-Helms, Julie
Champigneulle, Benoit
Kamel, Toufik
Mercier, Emmanuelle
Le Thuaut, Aurélie
Lascarrou, Jean-Baptiste
Rolle, Amélie
De Jong, Audrey
Chanques, Gérald
Jaber, Samir
Hariri, Geoffroy
Baudel, Jean-Luc
Dubée, Vincent
Preda, Gabriel
Bourcier, Simon
Joffre, Jeremie
Bigé, Naïke
Ait-Oufella, Hafid
Maury, Eric
Mater, Houda
Merdji, Hamid
Grimaldi, David
Rousseau, Christophe
Mira, Jean-Paul
Chiche, Jean-Daniel
Sedghiani, Ines
Benabderrahim, A.
Hamdi, Dhekra
Jendoubi, Asma
Cherif, Mohamed Ali
Hechmi, Youssef Zied El
Zouheir, Jerbi
Bagate, François
Bousselmi, Radhwen
Schortgen, Frédérique
Asfar, Pierre
Guérot, Emmanuel
Fabien, Grelon
Anguel, Nadia
Sigismond, Lasocki
Matthieu, Henry-Lagarrigue
Gonzalez, Frédéric
François, Legay
Guitton, Christophe
Schenck, Maleka
Jean-Marc, Doise
Dreyfuss, Didier
Radermacher, Peter
Frère, Antoine
Martin-Lefèvre, Laurent
Colin, Gwenhaël
Fiancette, Maud
Henry-Laguarrigue, Matthieu
Lacherade, Jean-Claude
Lebert, Christine
Vinatier, Isabelle
Yehia, Aihem
Joret, Aurélie
Menunier-Beillard, Nicolas
Benzekri-Lefevre, Dalila
Desachy, Arnaud
Bellec, Fréderic
Plantefève, Gaëtan
Quenot, Jean-Pierre
Meziani, Ferhat
Tavernier, Elsa
Ehrmann, Stephan
Chudeau, Nicolas
Raveau, Tommy
Moal, Valérie
Houillier, Pascal
Rouve, Emmanuelle
Lakhal, Karim
Gandonnière, Charlotte Salmon
Jouan, Youenn
Bodet-Contentin, Laetitia
Balmier, Adrien
Messika, Jonathan
De Montmollin, Etienne
Pouyet, Victorine
Sztrymf, Benjamin
Thiagarajah, Abirami
Roux, Damien
De Chambrun, Marc Pineton
Luyt, Charles-Edouard
Beloncle, François
Zapella, Nathalie
Ledochowsky, Stanislas
Terzi, Nicolas
Mazou, Jean-Marc
Sonneville, Romain
Paulus, Sylvie
Fedun, Yannick
Landais, Mickael
Raphalen, Jean-Herlé
Combes, Alain
Amoura, Zahir
Jacquemin, Aemilia
Guerrero, Felipe
Marcheix, Bertrand
Hernandez, Nicolas
Fourcade, Olivier
Georges, Bernard
Delmas, Clément
Makoudi, Sarah
Genton, Audrey
Bernard, Rémy
Lebreton, Guillaume
Amour, Julien
Mazet, Charlotte
Bounes, Fanny
Murat, Gurbuz
Cronier, Laure
Robin, Guillaume
Biendel, Caroline
Silva, Stein
Boubeche, Samia
Abriou, Caroline
Wurtz, Véronique
Scherrer, Vincent
Rey, Nathalie
Gastaldi, Gioia
Veber, Benoit
Doguet, Fabien
Gay, Arnaud
Dureuil, Bertrand
Besnier, Emmanuel
Rouget, Antoine
Gantois, Guillaume
Magalhaes, Eric
Wanono, Ruben
Smonig, Roland
Lermuzeaux, Mathilde
Lebut, Jordane
Olivier, Andremont
Dupuis, Claire
Radjou, Aguila
Mourvillier, Bruno
Neuville, Mathilde
D’ortho, Marie Pia
Bouadma, Lila
Rouvel-Tallec, Anny
Rudler, Marika
Weiss, Nicolas
Perlbarg, Vincent
Galanaud, Damien
Thabut, Dominique
Rachdi, Emna
Mhamdi, Ghada
Trifi, Ahlem
Abdelmalek, Rim
Abdellatif, Sami
Daly, Foued
Nasri, Rochdi
Tiouiri, Hanene
Lakhal, Salah Ben
Rousseau, Geoffroy
Asmolov, Romain
Grammatico-Guillon, Leslie
Auvet, Adrien
Laribi, Said
Garot, Denis
Dequin, Pierre François
Guillon, Antoine
Fergé, Jean-Louis
Abgrall, Gwénolé
Hinault, Ronan
Vally, Shazima
Roze, Benoit
Chaplain, Agathe
Chabartier, Cyrille
Savidan, Anne-Charlotte
Marie, Sabia
Cabie, Andre
Resiere, Dabor
Valentino, Ruddy
Mehdaoui, Hossein
Benarous, Lucas
Soda-Diop, Marième
Bouzana, Fouad
Perrin, Gilles
Bourenne, Jeremy
Eon, Béatrice
Lambert, Dominique
Trebuchon, Agnes
Poncelet, Géraldine
Le Bourgeois, Fleur
Michael, Levy
Camille, Guillot
Naudin, Jérôme
Deho, Anna
Dauger, Stéphane
Sauthier, Michaël
Bergeron-Gallant, Krystale
Emeriaud, Guillaume
Jouvet, Philippe
Tiebergien, Nicolas
Jacquet-Lagrèze, Matthias
Fellahi, Jean-Luc
Baudin, Florent
Essouri, Sandrine
Javouhey, Etienne
Guérin, Claude
Lampin, Marie
Mamouri, Ouardia
Devos, Patrick
Karaca-Altintas, Yasemin
Vinchon, Matthieu
Brossier, David
Eltaani, Redha
Teyssedre, Sonia
Sabine, Meyet
Bouchut, Jean-Christophe
Peguet, Olivier
Petitdemange, Lucie
Guilbert, Anne Sophie
Aoul, Nabil Tabet
Addou, Zakaria
Aouffen, Nabil
Anas, Benqqa
Kalouch, Samira
Yaqini, Khalid
Chlilek, Aziz
Abdou, Rchi
Gravellier, Perrine
Chantreuil, Julie
Travers, Nadine
Listrat, Antoine
Le Reun, Claire
Favrais, Geraldine
Coppere, Zoe
Blanot, Stéphane
Montmayeur, Juliette
Bronchard, Régis
Rolando, Stephane
Orliaguet, Gilles
Leger, Pierre-Louis
Rambaud, Jérôme
Thueux, Emilie
De Larrard, Alexandra
Berthelot, Véronique
Denot, Julien
Reymond, Marie
Amblard, Alain
Morin-Zorman, Sarah
Lengliné, Etienne
Pichereau, Claire
Mariotte, Eric
Emmanuel, Canet
Poujade, Julien
Trumpff, Guillaume
Janssen-Langenstein, Ralf
Harlay, Marie-Line
Zaid, Noorah
Ait-Ammar, Nawel
Bonnal, Christine
Merle, Jean-Claude
Botterel, Francoise
Levesque, Eric
Riad, Zakaria
Mezidi, Mehdi
Yonis, Hodane
Aublanc, Mylène
Perinel-Ragey, Sophie
Lissonde, Floriane
Louf-Durier, Aurore
Tapponnier, Romain
Louis, Bruno
Forel, Jean-Marie
Bisbal, Magali
Lehingue, Samuel
Rambaud, Romain
Adda, Mélanie
Hraiech, Sami
Marchi, Elisa
Roch, Antoine
Guerin, Vincent
Rozencwajg, Sacha
Schmidt, Matthieu
Hekimian, Guillaume
Bréchot, Nicolas
Trouillet, Jean Louis
Besset, Sébastien
Franchineau, Guillaume
Nieszkowska, Ania
Pascal, Leprince
Loiselle, Maud
Sarah, Chemam
Laurence, Dangers
Guillemette, Thomas
Jacquens, Alice
Kerever, Sebastien
Guidet, Bertrand
Aegerter, Philippe
Das, Vincent
Fartoukh, Muriel
Hayon, Jan
Desmard, Mathieu
Fulgencio, Jean-Pierre
Zuber, Benjamin
Soufi, A.
Khaleq, K.
Hamoudi, D.
Garret, Charlotte
Peron, Matthieu
Coron, Emmanuel
Bretonnière, Cédric
Audureau, Etienne
Audrey, Winters
Christophe, Duvoux
Christian, Jacquelinet
Daniel, Azoulay
Cyrille, Feray
Aissaoui, Wissal
Rghioui, Kawtar
Haddad, Wafae
Barrou, Houcine
Carteaux-Taeib, Anna
Lupinacci, Renato
Manceau, Gilles
Jeune, Florence
Tresallet, Christophe
Habacha, Sahar
Fathallah, Ines
Zoubli, Aymen
Aloui, Rafaa
Kouraichi, Nadia
Jouet, Emilie
Badin, Julie
Fermier, Brice
Feller, Marc
Serie, Mathieu
Pillot, Jérôme
Marie, William
Gisbert-Mora, Chloé
Vinclair, Camille
Lesbordes, Pierre
Mathieu, Pascal
De Brabant, Fabienne
Muller, Emmanuel
Robaux, Marie-Aline
Giabicani, Mikhael
Marchalot, Antoine
Gelinotte, Stéphanie
Declercq, Pierre Louis
Eraldi, Jean-Pierre
Bougerol, François
Meunier-Beillard, Nicolas
Devilliers, Hervé
Rigaud, Jean-Philippe
Verrière, Camille
Ardisson, Fanny
Kentish-Barnes, Nancy
Jacq, Gwenaëlle
Chermak, Akli
Lautrette, Alexandre
Legrand, Matthieu
Soummer, Alexis
Thiery, Guillaume
Cottereau, Alice
Canet, Emmanuel
Caujolle, Marie
Allyn, Jérôme
Valance, Dorothée
Brulliard, Caroline
Martinet, Olivier
Jabot, Julien
Gallas, Thomas
Vandroux, David
Allou, Nicolas
Durand, Arthur
Nevière, Rémi
Delguste, Florian
Boulanger, Eric
Preau, Sebastien
Martin, Ruste
Cochet, Hélène
Ponthus, Jean Pierre
Amilien, Virginie
Tchir, Martial
Barsam, Elise
Ayoub, Mohsen
Georger, Jean Francois
Guillame, Izaute
Assaraf, Julie
Tripon, Simona
Mallet, Maxime
Barbara, Guilaume
Louis, Guillaume
Gaudry, Stéphane
Barbarot, Nicolas
Jamet, Angéline
Outin, Hervé
Gibot, Sébastien
Bollaert, Pierre-Edouard
Holleville, Mathilde
Legriel, Stéphane
Chateauneuf, Anne Laure
Cavelot, Sébastien
Moyer, Jean-Denis
Bedos, Jean Pierre
Merle, Philippe
Laine, Aurelie
Natalie, De Sa
Cornuault, Mathieu
Libot, Jérome
Asehnoune, Karim
Rozec, Bertrand
Dantal, Jacques
Videcoq, Michel
Degroote, Thècle
Jaillette, Emmanuelle
Zerimech, Farid
Malika, Balduyck
Llitjos, Jean-François
Amara, Marlène
Lacave, Guillaume
Pangon, Béatrice
Mavinga, José
Makunza, Joseph Nsiala
Mafuta, M. E.
Yanga, Yves
Eric, Amisi
Ilunga, Jp
Kilembe, Ma
Alby-Laurent, Fanny
Toubiana, Julie
Mokline, Amel
Laajili, Achraf
Amri, Helmi
Rahmani, Imene
Mensi, Nidhal
Gharsallah, Lazheri
Tlaili, Sofiene
Gasri, Bahija
Hammouda, Rym
Messadi, Amen Allah
Allain, Pierre-Antoine
Gault, Nathallie
Paugam-Burtz, Catherine
Foucrier, Arnaud
Chatbri, Bassem
Bourbiaa, Yousra
Thabet, Lamia
Neuschwander, Arthur
Vincent, Looten
Beck, Jennifer
Vibol, Chhor
Amelie, Yavchitz
Resche-Rigon, Matthieu
Pirracchio, Jean MantzRomain
Bureau, Côme
Decavèle, Maxens
Campion, Sébastien
Ainsouya, Roukia
Niérat, Marie-Cécile
Prodanovic, Hélène
Raux, Mathieu
Similowski, Thomas
Dubé, Bruno-Pierre
Demiri, Suela
Dres, Martin
May, Faten
Quintard, Hervé
Kounis, Ilias
Saliba, Faouzi
André, Stephane
Boudon, Marc
Ichai, Philippe
Younes, Aline
Nakad, Lionel
Coilly, Audrey
Antonini, Teresa
Sobesky, Rodolphe
De Martin, Eleonora
Samuel, Didier
Hubert, Noemie
Nay, Mai-Anh
Auchabie, Johann
Giraudeau, Bruno
Jean, Reignier
Darmon, Michaël
Ruckly, Stephane
Garrouste-Orgeas, Maïté
Gratia, Elisabeth
Goldgran-Toledano, Dany
Jamali, Samir
Dumenil, Anne Sylvie
Schwebel, Carole
Brisard, Laurent
Bizouarn, Philippe
Lepoivre, Thierry
Nicolet, Johanna
Rigal, Jean Christophe
Roussel, Jean Christian
Cheurfa, Cherifa
Abily, Julien
Lescot, Thomas
Page, Isaline
Warnier, Stéphanie
Nys, Monique
Rousseau, Anne-Françoise
Damas, Pierre
Uhel, Fabrice
Lesouhaitier, Mathieu
Grégoire, Murielle
Gaudriot, Baptiste
Gacouin, Arnaud
Le Tulzo, Yves
Flecher, Erwan
Tarte, Karin
Tadié, Jean-Marc
Georges, Quentin
Soares, M.
Jeon, Kyeongman
Oeyen, Sandra
Rhee, Chin Kook
Gruber, Pascale
Ostermann, Marlies
Hill, Quentin
Depuydt, Peter
Ferra, Christelle
Muller, Alice
Aurelie, Bourmaud
Niles, Christopher
Herbert, Fabien
Pied, Sylviane
Loridant, Séverine
François, Nadine
Bignon, Anne
Sendid, Boualem
Lemaitre, Caroline
Dupre, Celine
Zayene, Aymen
Portier, Lucie
De Freitas Caires, Nathalie
Lassalle, Philippe
Le Neindre, Aymeric
Selot, Pascal
Ferreiro, Daniel
Bonarek, Maria
Henriot, Stépahen
Rodriguez, Julie
Taddei, Mara
Di Bari, Mauro
Hickmann, Cheryl
Castanares-Zapatero, Diego
Deldicque, Louise
Van Den Bergh, Peter
Caty, Gilles
Roeseler, Jean
Francaux, Marc
Laterre, Pierre-François
Dupuis, Bastien
Machayeckhi, Sharam
Sarfati, Celine
Moore, Alex
Mendialdua, Paula
Rodet, Emilie
Pilorge, Catherine
Stephan, Francois
Rezaiguia-Delclaux, Saida
Dugernier, Jonathan
Hesse, Michel
Jumetz, Thibaud
Bialais, Emilie
Depoortere, Virginie
Michotte, Jean Bernard
Wittebole, Xavier
Jamar, François
REA‑RAISIN Studygroup
OUTCOMEREA study group
Sudden Death Expertise Center
for the HYPER2S Investigators and REVA research network
Clinical Research in Intensive Care and Sepsis (CRICS network)
Cubrea network
Brain Liver Pitié-Salpêtrière Study Group (BLIPS)
Pokaż więcej
Źródło :
Annals of Intensive Care. January 2017 7(1):105-207
Czasopismo naukowe
Tytuł :
ESICM LIVES 2016: part one: Milan, Italy. 1-5 October 2016
Autorzy :
Bos, L.
Schouten, L.
van Vught, L.
Wiewel, M.
Ong, D.
Cremer, O.
Artigas, A.
Martin-Loeches, I.
Hoogendijk, A.
van der Poll, T.
Horn, J.
Juffermans, N.
Schultz, M.
de Prost, N.Aff5, Aff6
Pham, T.Aff7, Aff8, Aff9
Carteaux, G.Aff5, Aff6
Dessap, A. MekontsoAff5, Aff6
Brun-Buisson, C.Aff5, Aff6
Fan, E.
Bellani, G.
Laffey, J.
Mercat, A.
Brochard, L.
Maitre, B.Aff5, Aff6
LUNG SAFE investigators and the ESICM study group
Howells, P. A.
Thickett, D. R.
Knox, C.
Park, D. P.
Gao, F.Aff15, Aff17
Tucker, O.
Whitehouse, T.
McAuley, D. F.Aff20, Aff21
Perkins, G. D.Aff17, Aff22
Pham, T.
Laffey, J.
Bellani, G.
Fan, E.
LUNG SAFE Investigators and the ESICM Trials Group
Pisani, L.Aff27, Aff28
Roozeman, J. P.
Simonis, F. D.
Giangregorio, A.
Schouten, L. R.
Van der Hoeven, S. M.
Horn, J.
Neto, A. SerpaAff27, Aff29
Festic, E.
Dondorp, A. M.Aff27, Aff31
Grasso, S.
Bos, L. D.
Schultz, M. J.Aff27, Aff31
Koster-Brouwer, M.Aff32, Aff33
Verboom, D.Aff32, Aff33
Scicluna, B.Aff34, Aff35
van de Groep, K.Aff32, Aff33
Frencken, J.Aff32, Aff33
Schultz, M.
van der Poll, T.Aff34, Aff35, Aff37
Bonten, M.Aff33, Aff38
Cremer, O.
Ko, J. I.
Kim, K. S.
Suh, G. J.
Kwon, W. Y.
Kim, K.
Shin, J. H.
Ranzani, O. T.Aff42, Aff43, Aff44
Prina, E.Aff42, Aff43
Menendez, R.
Ceccato, A.Aff42, Aff43, Aff46
Mendez, R.
Cilloniz, C.Aff42, Aff43
Gabarrus, A.Aff42, Aff43
Ferrer, M.Aff42, Aff43
Torres, A.Aff42, Aff43
Urbano, A.
Zhang, L. A.
Swigon, D.
Pike, F.
Parker, R. S.Aff48, Aff50, Aff51
Clermont, G.Aff48, Aff50, Aff51
Scheer, C.
Kuhn, S. O.
Modler, A.
Vollmer, M.
Fuchs, C.
Hahnenkamp, K.
Rehberg, S.
Gründling, M.
Taggu, A.
Darang, N.
Öveges, N.
László, I.
Tánczos, K.
Németh, M.
Lebák, G.
Tudor, B.
Érces, D.
Kaszaki, J.
Huber, W.
Trásy, D.
Molnár, Z.
Ferrara, G.
Edul, V. S. Kanoore
Canales, H. S.
Martins, E.
Canullán, C.
Murias, G.
Pozo, M. O.
Eguillor, J. F. Caminos
Buscetti, M. G.
Ince, C.
Dubin, A.
Aya, H. D.Aff63, Aff64
Rhodes, A.Aff63, Aff64
Fletcher, N.Aff63, Aff64
Grounds, R. M.
Cecconi, M.Aff63, Aff64
Jacquet-Lagrèze, M.Aff65, Aff66
Riche, M.
Schweizer, R.Aff65, Aff66
Portran, P.Aff65, Aff66
Fornier, W.
Lilot, M.
Neidecker, J.
Fellahi, J. L.Aff65, Aff66
Escoresca-Ortega, A.
Gutiérrez-Pizarraya, A.
Charris-Castro, L.
Corcia-Palomo, Y.
Fernandez-Delgado, E.
Garnacho-Montero, J.
Roger, C.Aff69, Aff70
Muller, L.
Elotmani, L.
Lipman, J.Aff70, Aff71
Lefrant, J. Y.
Roberts, J. A.Aff70, Aff71
Muñoz-Bermúdez, R.
Samper, M.
Climent, C.
Vasco, F.
Sara, V.
Luque, S.
Campillo, N.
Cerrato, S. GrauAff73, Aff74
Masclans, J. R.Aff72, Aff75, Aff76
Alvarez-Lerma, F.Aff72, Aff74
Brugger, S. Carvalho
Jimenez, G. Jimenez
Torner, M. Miralbés
Cabello, J. Trujillano
Garrido, B. Balsera
Casals, X. Nuvials
Gaite, F. Barcenilla
Vidal, M. Vallverdú
Martínez, M. Palomar
Gusarov, V.
Shilkin, D.
Dementienko, M.
Nesterova, E.
Lashenkova, N.
Kuzovlev, A.
Zamyatin, M.
Demoule, A.
Carreira, S.
Lavault, S.
Palancca, O.
Morawiec, E.
Mayaux, J.
Arnulf, I.
Similowski, T.
Rasmussen, B. S.Aff81, Aff82
Maltesen, R. G.
Hanifa, M.
Pedersen, S.Aff82, Aff83
Kristensen, S. R.Aff82, Aff83
Wimmer, R.
Panigada, M.
Bassi, G. Li
Ranzani, O. T.
Kolobow, T.
Zanella, A.
Cressoni, M.
Berra, L.
Parrini, V.
Kandil, H.
Salati, G.
Livigni, S.
Amatu, A.
Andreotti, A.
Tagliaferri, F.
Moise, G.
Mercurio, G.
Costa, A.
Vezzani, A.
Lindau, S.
Babel, J.
Cavana, M.
Consonni, D.
Pesenti, A.
Gattinoni, L.
Torres, A.
for the GRAVITY-VAP TRIAL NETWORK
Mansouri, P.
Zand, F.
Zahed, L.
Dehghanrad, F.
Bahrani, M.
Ghorbani, M.
Cambiaghi, B.
Moerer, O.
Mauri, T.Aff109, Aff110
Kunze-Szikszay, N.
Ritter, C.
Pesenti, A.
Quintel, M.
Vilander, L. M.
Kaunisto, M. A.Aff113, Aff114
Vaara, S. T.
Pettilä, V.
FINNAKI Study Group
Mulier, J. L. G. Haitsma
Rozemeijer, S.
Spoelstra-de Man, A. M. E.
Elbers, P. E.
Tuinman, P. R.
de Waard, M. C.
Oudemans-van Straaten, H. M.
Liberatore, A. M. A.
Souza, R. B.
Martins, A. M. C. R. P. F.
Vieira, J. C. F.
Koh, I. H. J.
Martínez, M. Galindo
Sánchez, R. Jiménez
Gascón, L. Martínez
Mulero, M. D. Rodríguez
Freire, A. Ortín
Muñoz, A. Ojados
Acebes, S. Rebollo
Martínez, Á. Fernández
Aliaga, S. Moreno
Para, L. Herrera
Payá, J. Murcia
Mulero, F. Rodríguez
Guerci, P.Aff124, Aff125, Aff126
Ince, Y.
Heeman, P.
Ergin, B.
Ince, C.
Uz, Z.
Massey, M.
Ince, Y.
Papatella, R.
Bulent, E.
Guerci, P.
Toraman, F.
Ince, C.
Longbottom, E. R.Aff132, Aff133
Torrance, H. D.Aff132, Aff134
Owen, H. C.
Hinds, C. J.Aff132, Aff133
Pearse, R. M.Aff132, Aff133
O’Dywer, M. J.Aff132, Aff133
Trogrlic, Z.
van der Jagt, M.
Lingsma, H.
Ponssen, H. H.
Schoonderbeek, J. F.
Schreiner, F.
Verbrugge, S. J.
Duran, S.
van Achterberg, T.
Bakker, J.
Gommers, D. A. M. P. J.
Ista, E.
Krajčová, A.Aff144, Aff145
Waldauf, P.
Duška, F.Aff144, Aff146
Shah, A.
Roy, N.
McKechnie, S.
Doree, C.
Fisher, S.
Stanworth, S. J.
Jensen, J. F.
Overgaard, D.Aff152, Aff153
Bestle, M. H.
Christensen, D. F.
Egerod, I.Aff154, Aff155
The RAPIT Group
Pivkina, A.
Gusarov, V.
Zhivotneva, I.
Pasko, N.
Zamyatin, M.
Jensen, J. F.
Egerod, I.Aff159, Aff160
Bestle, M. H.
Christensen, D. F.
Alklit, A.
Hansen, R. L.
Knudsen, H.
Grode, L. B.
Overgaard, D.Aff164, Aff165
The RAPIT group
Hravnak, M.
Chen, L.
Dubrawski, A.
Clermont, G.
Pinsky, M. R.
Parry, S. M.
Knight, L. D.
Connolly, B. C.Aff171, Aff172
Baldwin, C. E.Aff173, Aff174
Puthucheary, Z. A.Aff175, Aff176, Aff177
Denehy, L.
Hart, N.Aff171, Aff172, Aff178
Morris, P. E.
Mortimore, J.
Granger, C. L.
Jensen, H. I.Aff180, Aff181
Piers, R.
Van den Bulcke, B.
Malmgren, J.
Metaxa, V.
Reyners, A. K.
Darmon, M.
Rusinova, K.
Talmor, D.
Meert, A. P.
Cancelliere, L.
Zubek, L.
Maia, P.
Michalsen, A.
Decruyenaere, J.
Kompanje, E.
Vanheule, S.
Azoulay, E.
Vansteelandt, S.
Benoit, D.
Van den Bulcke, B.
Piers, R.
Jensen, H. I.Aff201, Aff202
Malmgren, J.
Metaxa, V.
Reyners, A. K.
Darmon, M.
Rusinova, K.
Talmor, D.
Meert, A. P.
Cancelliere, L.
Zubek, L.
Maia, P.
Michalsen, A.
Decruyenaere, J.
Kompanje, E.
Vanheule, S.
Azoulay, E.
Vansteelandt, S.
Benoit, D.
Ryan, C.
Dawson, D.
Ball, J.
Noone, K.
Aisling, B.
Prudden, S.
Ntantana, A.
Matamis, D.
Savvidou, S.
Giannakou, M.
Gouva, M.
Nakos, G.
Koulouras, V.
Aron, J.
Lumley, G.
Milliken, D.
Dhadwal, K.
McGrath, B. A.Aff224, Aff225
Lynch, S. J.
Bovento, B.
Sharpe, G.
Grainger, E.
Pieri-Davies, S.
Wallace, S.
McGrath, B.Aff226, Aff227
Lynch, S. J.
Bovento, B.
Grainger, E.
Pieri-Davies, S.
Sharpe, G.
Wallace, S.
Jung, M.
Cho, J.
Park, H.
Suh, G.
Kousha, O.
Paddle, J.
Gripenberg, L. Gamrin
Rehal, M. Sundström
Wernerman, J.
Rooyackers, O.
de Grooth, H. J.
Choo, W. P.
Spoelstra-de Man, A. M.
Swart, E. L.
Oudemans-van Straaten, H. M.
Talan, L.
Güven, G.
Altıntas, N. D.
Padar, M.
Uusvel, G.
Starkopf, L.
Starkopf, J.Aff234, Aff236
Blaser, A. ReintamAff236, Aff237
Kalaiselvan, M. S.
Arunkumar, A. S.
Renuka, M. K.
Shivkumar, R. L.
Volbeda, M.
ten Kate, D.
Hoekstra, M.
van der Maaten, J. M.
Nijsten, M. W.
Komaromi, A.
Rooyackers, O.
Wernerman, J.
Norberg, Å.
Smedberg, M.
Mori, M.
Pettersson, L.
Norberg, Å.
Rooyackers, O.
Wernerman, J.
Theodorakopoulou, M.
Christodoulopoulou, T.
Diamantakis, A.
Frantzeskaki, F.
Kontogiorgi, M.
Chrysanthopoulou, E.
Lygnos, M.
Diakaki, C.
Armaganidis, A.
Gundogan, K.
Dogan, E.
Coskun, R.
Muhtaroglu, S.
Sungur, M.
Ziegler, T.
Guven, M.
Kleyman, A.Aff249, Aff250
Khaliq, W.
Andreas, D.
Singer, M.
Meierhans, R.
Schuepbach, R.
De Brito-Ashurst, I.
Zand, F.
Sabetian, G.
Nikandish, R.
Hagar, F.
Masjedi, M.
Maghsudi, B.
Vazin, A.
Ghorbani, M.
Asadpour, E.
Kao, K. C.
Chiu, L. C.
Hung, C. Y.
Chang, C. H.
Li, S. H.
Hu, H. C.
El Maraghi, S.
Ali, M.
Rageb, D.
Helmy, M.
Marin-Corral, J.
Vilà, C.
Masclans, J. R.Aff260, Aff261, Aff262
Vàzquez, A.
Martín-Loeches, I.
Díaz, E.
Yébenes, J. C.
Rodriguez, A.
Álvarez-Lerma, F.Aff260, Aff267
H1N1 SEMICYUC/GETGAG Working Group
Varga, N.
Cortina-Gutiérrez, A.
Dono, L.
Martínez-Martínez, M.
Maldonado, C.
Papiol, E.
Pérez-Carrasco, M.
Ferrer, R.
Nweze, K.Aff269, Aff270
Morton, B.
Welters, I.
Houard, M.
Voisin, B.
Ledoux, G.
Six, S.
Jaillette, E.
Nseir, S.
Romdhani, S.
Bouneb, R.
Loghmari, D.
Aicha, N. Ben
Ayachi, J.
Meddeb, K.
Chouchène, I.
Khedher, A.
Boussarsar, M.Aff272, Aff273
Chan, K. S.
Yu, W. L.Aff274, Aff275
Marin-Corral, J.
Vilà, C.
Masclans, J. R.Aff276, Aff277, Aff278
Nolla, J.Aff277, Aff279
Vidaur, L.
Bonastre, J.
Suberbiola, B.
Guerrero, J. E.
Rodriguez, A.Aff278, Aff284
H1N1 SEMICYUC/GETGAG working group
Coll, N. Ramon
Jiménez, G. Jiménez
Brugger, S. Carvalho
Calero, J. Codina
Garrido, B. Balsera
García, M.
Martínez, M. Palomar
Vidal, M. Vallverdú
de la Torre, M. C.
Vendrell, E.
Palomera, E.
Güell, E.
Yébenes, J. C.
Serra-Prat, M.
Bermejo-Martín, J. F.
Almirall, J.
Tomas, E.
Escoval, A.
Froe, F.
Pereira, M. H. Vitoria
Velez, N.
Viegas, E.
Filipe, E.
Groves, C.
Reay, M.
Chiu, L. C.
Hu, H. C.Aff295, Aff296, Aff297
Hung, C. Y.
Chang, C. H.
Li, S. H.
Kao, K. C.Aff295, Aff296, Aff297
Ballin, A.
Facchin, F.
Sartori, G.
Zarantonello, F.
Campello, E.
Radu, C. M.
Rossi, S.
Ori, C.
Simioni, P.
Umei, N.
Shingo, I.
Santos, A. C.
Candeias, C.
Moniz, I.
Marçal, R.
e Silva, Z. Costa
Ribeiro, J. M.
Georger, J. F.
Ponthus, J. P.
Tchir, M.
Amilien, V.
Ayoub, M.
Barsam, E.
Martucci, G.
Panarello, G.
Tuzzolino, F.
Capitanio, G.
Ferrazza, V.
Carollo, T.
Giovanni, L.
Arcadipane, A.
Sánchez, M. López
González-Gay, M. A.
Díaz, F. J. Llorca
López, M. I. Rubio
Zogheib, E.Aff309, Aff310
Villeret, L.
Nader, J.
Bernasinski, M.
Besserve, P.
Caus, T.Aff310, Aff311
Dupont, H.Aff309, Aff310
Morimont, P.Aff312, Aff313
Habran, S.
Hubert, R.
Desaive, T.
Blaffart, F.
Janssen, N.
Guiot, J.
Pironet, A.
Dauby, P.
Lambermont, B.
Zarantonello, F.
Ballin, A.
Facchin, F.
Sartori, G.
Campello, E.
Pettenuzzo, T.
Citton, G.
Rossi, S.
Simioni, P.
Ori, C.
Kirakli, C.
Ediboglu, O.
Ataman, S.
Yarici, M.
Tuksavul, F.
Keating, S.
Gibson, A.
Gilles, M.
Dunn, M.
Price, G.
Young, N.
Remeta, P.
Bishop, P.
Zamora, M. D. Fernández
Muñoz-Bono, J.
Curiel-Balsera, E.
Aguilar-Alonso, E.
Hinojosa, R.
Gordillo-Brenes, A.
Arboleda-Sánchez, J. A.
ARIAM-CARDIAC SURGERY PROJECT AUTHORS
Skorniakov, I.Aff327, Aff328
Vikulova, D.
Whiteley, C.
Shaikh, O.
Jones, A.
Ostermann, M.
Forni, L.
Scott, M.
Sahatjian, J.
Linde-Zwirble, W.
Hansell, D.
Laoveeravat, P.Aff335, Aff336, Aff337
Srisawat, N.Aff335, Aff336, Aff337
Kongwibulwut, M.
Peerapornrattana, S.Aff335, Aff336
Suwachittanont, N.
Wirotwan, T. O.
Chatkaew, P.
Saeyub, P.
Latthaprecha, K.
Tiranathanagul, K.
Eiam-ong, S.
Kellum, J. A.
Berthelsen, R. E.
Perner, A.
Jensen, A. E. K.
Jensen, J. U.
Bestle, M. H.
Gebhard, D. J.
Price, J.
Kennedy, C. E.
Akcan-Arikan, A.Aff345, Aff346
Liberatore, A. M. A.
Souza, R. B.
Martins, A. M. C. R. P. F.
Vieira, J. C. F.
Kang, Y. R.
Nakamae, M. N.
Koh, I. H. J.
Hamed, K.
Khaled, M. M.
Soliman, R. Aly
Mokhtar, M. Sherif
Seller-Pérez, G.
Arias-Verdú, D.
Llopar-Valdor, E.
De-Diós-Chacón, I.
Quesada-García, G.
Herrera-Gutierrez, M. E.
Hafes, R.
Carroll, G.
Doherty, P.
Wright, C.
Vera, I. G. Guerra
Ralston, M.
Gemmell, M. L.
MacKay, A.
Black, E.
Wright, C.
Docking, R. I.
Appleton, R.
Ralston, M. R.
Gemmell, L.
Appleton, R.
Wright, C.
Docking, R. I.
Black, E.
Mackay, A.
Rozemeijer, S.
Mulier, J. L. G. Haitsma
Röttgering, J. G.
Elbers, P. W. G.
Spoelstra-de Man, A. M. E.
Tuinman, P. R.
de Waard, M. C.
Oudemans-van Straaten, H. M.
Mejeni, N.
Nsiala, J.Aff359, Aff360
Kilembe, A.
Akilimali, P.
Thomas, G.
Egerod, I.
Andersson, A. E.
Fagerdahl, A. M.
Knudsen, V.
P-INFECT
Meddeb, K.
Cheikh, A. Ben
Hamdaoui, Y.
Ayachi, J.
Guiga, A.
Fraj, N.
Romdhani, S.
Sma, N.
Bouneb, R.
Chouchene, I.
Khedher, A.
Bouafia, N.
Boussarsar, M.Aff367, Aff370
Amirian, A.
Ziaian, B.
Masjedi, M.
Fleischmann, C.Aff373, Aff374
Thomas-Rueddel, D. O.Aff373, Aff374
Schettler, A.
Schwarzkopf, D.Aff373, Aff374
Stacke, A.
Reinhart, K.Aff373, Aff374
Filipe, E.
Escoval, A.
Martins, A.
Sousa, P.
Velez, N.
Viegas, E.
Tomas, E.
Snell, G.
Matsa, R.
Paary, T. T. S.
Kalaiselvan, M. S.
Cavalheiro, A. M.
Rocha, L. L.
Vallone, C. S.
Tonilo, A.
Lobato, M. D. S.
Malheiro, D. T.
Sussumo, G.
Lucino, N. M.
Zand, F.
Rosenthal, V. D.
Masjedi, M.
Sabetian, G.
Maghsudi, B.
Ghorbani, M.
Dashti, A. Sanaei
Yousefipour, A.
Goodall, J. R.
Williamson, M.
Tant, E.
Thomas, N.
Balci, C.
Gonen, C.
Haftacı, E.
Gurarda, H.
Karaca, E.
Paldusová, B.
Zýková, I.
Šímová, D.
Houston, S.
D’Antona, L.
Lloyd, J.
Garnelo-Rey, V.
Sosic, M.
Sotosek-Tokmazic, V.
Kuharic, J.
Antoncic, I.
Dunatov, S.
Sustic, A.
Chong, C. T.
Sim, M.
Lyovarin, T.
Díaz, F. M. Acosta
Galdó, S. Narbona
Garach, M. Muñoz
Romero, O. Moreno
Bailón, A. M. Pérez
Pinel, A. Carranza
Colmenero, M.
Gritsan, A.
Gazenkampf, A.
Korchagin, E.
Dovbish, N.
Lee, R. M.
Lim, M. P. P.
Chong, C. T.
Lim, B. C. L.
See, J. J.
Assis, R.
Filipe, F.
Lopes, N.
Pessoa, L.
Pereira, T.
Catorze, N.
Aydogan, M. S.
Aldasoro, C.Aff406, Aff407
Marchio, P.
Jorda, A.
Mauricio, M. D.
Guerra-Ojeda, S.
Gimeno-Raga, M.
Colque-Cano, M.
Bertomeu-Artecero, A.
Aldasoro, M.
Valles, S. L.
Tonon, D.
Triglia, T.
Martin, J. C.
Alessi, M. C.
Bruder, N.
Garrigue, P.
Velly, L.
Spina, S.
Scaravilli, V.
Marzorati, C.
Colombo, E.
Savo, D.
Vargiolu, A.
Cavenaghi, G.
Citerio, G.Aff412, Aff413
Andrade, A. H. V.Aff415, Aff416
Bulgarelli, P.Aff415, Aff416
Araujo, J. A. P.Aff415, Aff416
Gonzalez, V.Aff415, Aff416
Souza, V. A.Aff415, Aff416
Costa, A.
Massant, C.
Filho, C. A. C. AbreuAff415, Aff416
Morbeck, R. A.
Burgo, L. E.
van Groenendael, R.
van Eijk, L. T.
Leijte, G. P.
Koeneman, B.
Kox, M.
Pickkers, P.
García-de la Torre, A.
de la Torre-Prados, M.
Fernández-Porcel, A.
Rueda-Molina, C.
Nuevo-Ortega, P.
Tsvetanova-Spasova, T.
Cámara-Sola, E.
García-Alcántara, A.
Salido-Díaz, L.
Liao, X.
Feng, T.
Zhang, J.
Cao, X.
Wu, Q.
Xie, Z.
Li, H.
Kang, Y.
Winkler, M. S.
Nierhaus, A.
Mudersbach, E.
Bauer, A.
Robbe, L.
Zahrte, C.
Schwedhelm, E.
Kluge, S.
Zöllner, C.
Morton, B.
Mitsi, E.
Pennington, S. H.
Reine, J.
Wright, A. D.
Parker, R.
Welters, I. D.
Blakey, J. D.
Rajam, G.
Ades, E. W.
Ferreira, D. M.
Wang, D.
Kadioglu, A.
Gordon, S. B.
Koch, R.
Kox, M.
Rahamat-Langedoen, J.
Schloesser, J.
de Jonge, M.
Pickkers, P.
Bringue, J.
Guillamat-Prats, R.
Torrents, E.
Martinez, M. L.
Camprubí-Rimblas, M.
Artigas, A.Aff439, Aff440
Blanch, L.Aff438, Aff439
Park, S. Y.
Park, Y. B.
Song, D. K.
Shrestha, S.
Park, S. H.
Koh, Y.
Park, M. J.
Hong, C. W.
Lesur, O.
Coquerel, D.
Sainsily, X.
Cote, J.
Söllradl, T.
Murza, A.
Dumont, L.
Dumaine, R.
Grandbois, M.
Sarret, P.
Marsault, E.
Salvail, D.
Auger-Messier, M.
Chagnon, F.
Apelin Group
Lauretta, M. P.
Greco, E.
Dyson, A.Aff451, Aff452
Singer, M.
Preau, S.Aff453, Aff454
Ambler, M.
Sigurta, A.
Saeed, S.
Singer, M.
Sarıca, L. Topcu
Zibandeh, N.
Genc, D.
Gul, F.
Akkoc, T.
Kombak, E.
Cinel, L.
Akkoc, T.
Cinel, I.
Pollen, S. J.
Arulkumaran, N.
Singer, M.
Torrance, H. D.Aff460, Aff461, Aff462
Longbottom, E. R.Aff460, Aff462
Warnes, G.
Hinds, C. J.Aff460, Aff462
Pennington, D. J.
Brohi, K.Aff460, Aff461
O’Dwyer, M. J.Aff460, Aff462
Kim, H. Y.
Na, S.
Kim, J.
Chang, Y. F.Aff464, Aff465, Aff466
Chao, A.
Shih, P. Y.
Lee, C. T.
Yeh, Y. C.
Chen, L. W.Aff464, Aff468
Adriaanse, M.
Trogrlic, Z.
Ista, E.
Lingsma, H.
Rietdijk, W.Aff470, Aff473
Ponssen, H. H.
Schoonderbeek, J. F.
Schreiner, F.
Verbrugge, S. J.
Duran, S.
Gommers, D. A. M. P. J.
van der Jagt, M.
Funcke, S.
Sauerlaender, S.
Saugel, B.
Pinnschmidt, H.
Reuter, D. A.
Nitzschke, R.
Perbet, S.
Biboulet, C.
Lenoire, A.
Bourdeaux, D.
Pereira, B.
Plaud, B.
Bazin, J. E.
Sautou, V.
Mebazaa, A.
Constantin, J. M.
Legrand, M.
Boyko, Y.
Jennum, P.
Nikolic, M.
Oerding, H.
Holst, R.
Toft, P.
Nedergaard, H. K.Aff489, Aff490
Haberlandt, T.
Jensen, H. I.Aff489, Aff490
Toft, P.Aff489, Aff491
Park, S.
Kim, S.
Cho, Y. J.
Lim, Y. J.
Chan, A.
Tang, S.
Nunes, S. L.
Forsberg, S.Aff498, Aff499
Blomqvist, H.
Berggren, L.
Sörberg, M.
Sarapohja, T.
Wickerts, C. J.
Hofhuis, J. G. M.
Rose, L.
Blackwood, B.
Akerman, E.
Mcgaughey, J.
Egerod, I.
Fossum, M.
Foss, H.
Georgiou, E.
Graff, H. J.
Kalafati, M.
Sperlinga, R.
Schafer, A.
Wojnicka, A. G.
Spronk, P. E.
Zand, F.
Khalili, F.
Afshari, R.
Sabetian, G.
Masjedi, M.
Maghsudi, B.
Khodaei, H. Haddad
Javadpour, S.
Petramfar, P.
Nasimi, S.
Vazin, A.
Ziaian, B.
Tabei, H.
Gunther, A.
Hansen, J. O.
Sackey, P.
Storm, H.
Bernhardsson, J.
Sundin, Ø.
Bjärtå, A.
Bienert, A.
Smuszkiewicz, P.
Wiczling, P.
Przybylowski, K.
Borsuk, A.
Trojanowska, I.
Matysiak, J.
Kokot, Z.
Paterska, M.
Grzeskowiak, E.
Messina, A.
Bonicolini, E.
Colombo, D.
Moro, G.
Romagnoli, S.
De Gaudio, A. R.
Corte, F. Della
Romano, S. M.
Silversides, J. A.Aff534, Aff535
Major, E.
Mann, E. E.
Ferguson, A. J.
Mcauley, D. F.Aff534, Aff535
Marshall, J. C.
Blackwood, B.
Fan, E.
Diaz-Rodriguez, J. A.
Silva-Medina, R.
Gomez-Sandoval, E.
Gomez-Gonzalez, N.
Soriano-Orozco, R.
Gonzalez-Carrillo, P. L.
Hernández-Flores, M.
Pilarczyk, K.Aff540, Aff541
Lubarksi, J.
Wendt, D.
Dusse, F.Aff541, Aff542
Günter, J.
Huschens, B.
Demircioglu, E.
Jakob, H.
Palmaccio, A.
Dell’Anna, A. M.
Grieco, D. L.
Torrini, F.
Iaquaniello, C.
Bongiovanni, F.
Antonelli, M.
Toscani, L.Aff544, Aff545
Antonakaki, D.
Bastoni, D.Aff544, Aff546
Aya, H. D.
Rhodes, A.
Cecconi, M.
Jozwiak, M.
Depret, F.
Teboul, J. L.
Alphonsine, J.
Lai, C.
Richard, C.
Monnet, X.
László, I.
Demeter, G.
Öveges, N.
Tánczos, K.
Németh, M.
Trásy, D.
Kertmegi, I.
Érces, D.
Tudor, B.
Kaszaki, J.
Molnár, Z.
Hasanin, A.
Lotfy, A.
El-adawy, A.
Nassar, H.
Mahmoud, S.
Abougabal, A.
Mukhtar, A.
Quinty, F.
Habchi, S.
Luzi, A.
Antok, E.
Hernandez, G.
Lara, B.
Enberg, L.
Ortega, M.
Leon, P.
Kripper, C.
Aguilera, P.
Kattan, E.
Bakker, J.
Huber, W.
Lehmann, M.
Sakka, S.
Bein, B.
Schmid, R. M.
Preti, J.
Creteur, J.
Herpain, A.
Marc, J.
Zogheib, E.
Trojette, F.
Bar, S.
Kontar, L.
Titeca, D.
Richecoeur, J.
Gelee, B.
Verrier, N.
Mercier, R.
Lorne, E.
Maizel, J.
Dupont, H.
Slama, M.
Abdelfattah, M. E.
Eladawy, A.
Elsayed, M. A. Ali
Mukhtar, A.
Montenegro, A. Pedraza
Zepeda, E. Monares
Granillo, J. Franco
Sánchez, J. S. Aguirre
Alejo, G. Camarena
Cabrera, A. Rugerio
Montoya, A. A. Tanaka
Lee, C.Aff566, Aff567
Hatib, F.
Cannesson, M.
Theerawit, P.
Morasert, T.
Sutherasan, Y.
Zani, G.
Mescolini, S.
Diamanti, M.
Righetti, R.
Scaramuzza, A.
Papetti, M.
Terenzoni, M.
Gecele, C.
Fusari, M.
Hakim, K. A.
Chaari, A.
Ismail, M.
Elsaka, A. H.
Mahmoud, T. M.
Bousselmi, K.
Kauts, V.
Casey, W. F.
Hutchings, S. D.Aff572, Aff573
Naumann, D.
Wendon, J.
Watts, S.
Kirkman, E.
Jian, Z.
Buddi, S.
Lee, C.
Settels, J.
Hatib, F.
Pinsky, M. R.
Bertini, P.
Guarracino, F.
Trepte, C.
Richter, P.
Haas, S. A.
Eichhorn, V.
Kubitz, J. C.
Reuter, D. A.
Soliman, M. S.
Hamimy, W. I.
Fouad, A. Z.
Mukhtar, A. M.
Charlton, M.
Tonks, L.
Mclelland, L.
Coats, T. J.
Thompson, J. P.
Sims, M. R.
Williams, D.
Roushdy, D. Z.
Soliman, R. A.
Nahas, R. A.
Arafa, M. Y.
Hung, W. T.
Chiang, C. C.
Huang, W. C.
Lin, K. C.
Lin, S. C.
Cheng, C. C.
Kang, P. L.
Wann, S. R.
Mar, G. Y.
Liu, C. P.
Carranza, M. Lopez
Fernandez, H. Sancho
Roman, J. A. Sanchez
Lucena, F.
Garcia, A. Campanario
Vazquez, A. Loza
Serrano, A. Lesmes
ARIAM-SEMICYUC Registry Investigators
Moreira, L. Sayagues
Vidal-Perez, R.
Herranz, U. Anido
Acuna, J. M. Garcia
Gil, C. Pena
Allut, J. L. Garcia
Sedes, P. Rascado
Lopez, C. Martin
Paz, E. Saborido
Rodriguez, C. Galban
Gonzalez-Juanatey, J. R.
Vallejo-Baez, A.
de la Torre-Prados, M. V.
Nuevo-Ortega, P.
Fernández-Porcel, A.
Cámara-Sola, E.
Tsvetanova-Spasova, T.
Rueda-Molina, C.
Salido-Díaz, L.
García-Alcántara, A.
ARIAM Group
Aron, J.
Marharaj, R.
Gervasio, K.
Bottiroli, M.
Mondino, M.
De Caria, D.
Calini, A.
Montrasio, E.
Milazzo, F.
Gagliardone, M. P.
Vallejo-Báez, A.
de la Torre-Prados, M. V.
Nuevo-Ortega, P.
Fernández-Porcel, A.
Cámara-Sola, E.
Tsvetanova-Spasova, T.
Rueda-Molina, C.
Salido-Díaz, L.
García-Alcántara, A.
ARIAM group
Moreira, L. Sayagues
Vidal-Perez, R.
Anido, U.
Gil, C. Pena
Acuna, J. M. Garcia
Sedes, P. Rascado
Lopez, C. Martin
Paz, E. Saborido
Allut, J. L. Garcia
Rodriguez, C. Galban
Gonzalez-Juanatey, J. R.
Hamdaoui, Y.
Khedher, A.
Cheikh-Bouhlel, M.
Ayachi, J.
Meddeb, K.
Sma, N.
Fraj, N.
Aicha, N. Ben
Romdhani, S.
Bouneb, R.
Chouchene, I.
Boussarsar, M.Aff602, Aff604
Dela Cruz, M. P. R. D. L.
Bernardo, J. M.
Galfo, F.Aff606, Aff607
Dyson, A.Aff606, Aff608
Singer, M.Aff606, Aff608
Marino, A.Aff609, Aff610
Dyson, A.Aff609, Aff611
Singer, M.Aff609, Aff611
Chao, C. C.Aff612, Aff613
Hou, P.Aff614, Aff615
Huang, W. C.
Hung, C. C.
Chiang, C. H.
Hung, W. T.
Lin, K. C.
Lin, S. C.
Liou, Y. J.
Hung, S. M.
Lin, Y. S.
Cheng, C. C.
Kuo, F. Y.
Chiou, K. R.
Chen, C. J.
Yan, L. S.
Liu, C. Y.
Wang, H. H.
Kang, P. L.
Chen, H. L.
Ho, C. K.
Mar, G. Y.
Liu, C. P.
Grewal, S.
Gopal, S.
Corbett, C.
Wilson, A.
Capps, J.
Ayoub, W.
Lomas, A.
Ghani, S.
Moore, J.
Atkinson, D.
Sharman, M.
Swinnen, W.
Pauwels, J.
Mignolet, K.
Pannier, E.
Koch, A.
Sarens, T.
Temmerman, W.
Elmenshawy, A. M.
Fayed, A. M.
Elboriuny, M.
Hamdy, E.
Zakaria, E.
Falk, A. C.
Petosic, A.
Olafsen, K.
Wøien, H.
Flaatten, H.
Sunde, K.
Agra, J. J. Cáceres
Cabrera, J. L. Santana
Santana, J. D. Martín
Alzola, L. Melián
Pérez, H. Rodríguez
Pires, T. Castro
Calderón, H.
Pereira, A.
Castro, S.
Granja, C.Aff632, Aff633, Aff635
Norkiene, I.
Urbanaviciute, I.
Kezyte, G.
Ringaitiene, D.
Jovaisa, T.
Vogel, G.
Johansson, U. B.Aff639, Aff640
Sandgren, A.
Svensen, C.
Joelsson-Alm, E.
Leite, M. A.
Murbach, L. D.
Osaku, E. F.
Costa, C. R. L. M.
Pelenz, M.
Neitzke, N. M.
Moraes, M. M.
Jaskowiak, J. L.
Silva, M. M. M.
Zaponi, R. S.
Abentroth, L. R. L.
Ogasawara, S. M.
Jorge, A. C.
Duarte, P. A. D.
Murbach, L. D.
Leite, M. A.
Osaku, E. F.
Barreto, J.
Duarte, S. T.
Taba, S.
Miglioranza, D.
Gund, D. P.
Lordani, C. F.
Costa, C. R. L. M.
Ogasawara, S. M.
Jorge, A. C.
Duarte, P. A. D.
Vollmer, H.
Gager, M.
Waldmann, C.
Mazzeo, A. T.
Tesio, R.
Filippini, C.
Vallero, M. E.
Giolitti, C.
Caccia, S.
Medugno, M.
Tenaglia, T.
Rosato, R.
Mastromauro, I.
Brazzi, L.
Terragni, P. P.
Urbino, R.
Fanelli, V.
Ranieri, V. M.
Mascia, L.
Ballantyne, J.
Paton, L.
Mackay, A.
Perez-Teran, P.
Roca, O.
Ruiz-Rodriguez, J. C.
Zapatero, A.
Serra, J.
Masclans, J. R.
Bianzina, S.
Cornara, P.
Rodi, G.
Tavazzi, G.
Pozzi, M.
Iotti, G. A.
Mojoli, F.
Braschi, A.
Vishnu, A.
Buche, D.
Pande, R.
Moolenaar, D. L. J.
Bakhshi-Raiez, F.Aff655, Aff656
Dongelmans, D. A.Aff655, Aff656
de Keizer, N. F.Aff655, Aff656
de Lange, D. W.Aff654, Aff656
Fernández, I. Fuentes
Baño, D. Martínez
Moreno, J. L. Buendía
Rubio, R. Jara
Scott, J.
Phelan, D.
Morely, D.
O’Flynn, J.
Stapleton, P.
Lynch, M.
Marsh, B.
Carton, E.
O’Loughlin, C.
Cheng, K. C.
Sung, M. I.
Elghonemi, M. O.
Saleh, M. H.
Meyhoff, T. S.
Krag, M.
Hjortrup, P. B.
Perner, A.
Møller, M. H.
Öhman, T.
Sigmundsson, T.
Redondo, E.
Hallbäck, M.
Suarez-Sipmann, F.
Björne, H.
Sander, C. Hällsjö
KARISMA
Cressoni, M.
Chiumello, D.Aff669, Aff670
Chiurazzi, C.
Brioni, M.
Algieri, I.
Guanziroli, M.
Vergani, G.
Tonetti, T.
Tomic, I.
Colombo, A.
Crimella, F.
Carlesso, E.
Colombo, A.
Gasparovic, V.
Gattinoni, L.
El-Sherif, R.
Al-Basser, M. Abd
Raafat, A.
El-Sherif, A.
Simonis, F. D.
Schouten, L. R. A.
Cremer, O. L.
Ong, D. S. Y.
Amoruso, G.
Cinnella, G.
Schultz, M. J.
Bos, L. D. J.
Huber, W.
Schmidle, P.
Findeisen, M.
Hoppmann, P.
Jaitner, J.
Brettner, F.
Schmid, R. M.
Lahmer, T.
EXODUS-investigators
Festic, E.
Rajagopalan, G.
Bansal, V.
Frank, R.
Hinds, R.
Levitt, J.
United States Critical Illness and Injury Trials Group/LIPS-B investigators
Siddiqui, S.
SICM NICER Group
Gilbert, J. P.
Sim, K.
Wang, C. H.
Hu, H. C.
Li, I. J.
Tang, W. R.
Kao, K. C.
Persona, P.
De Cassai, A.
Franco, M.
Facchin, F.
Ori, C.
Rossi, S.
Goffi, A.
Li, S. H.
Hu, H. C.
Chiu, L. C.
Hung, C. Y.
Chang, C. H.
Kao, K. C.
Ruiz, B. Llorente
Varas, J. Lujan
Montero, R. Molina
Delgado, C. Pintado
Navarrete, O.
Mezquita, M. Vazquez
Peces, E. Alonso
Nakamura, M. A. M.
Hajjar, L. A.
Galas, F. R. B. G.
Ortiz, T. A.
Amato, M. B. P.
Bitker, L.Aff701, Aff702
Costes, N.
Le Bars, D.
Lavenne, F.
Mojgan, D.Aff704, Aff705
Richard, J. C.Aff701, Aff702, Aff705
Chiurazzi, C.
Cressoni, M.
Massari, D.
Guanziroli, M.
Vergani, G.
Gotti, M.
Brioni, M.
Algieri, I.
Cadringher, P.
Tonetti, T.
Chiumello, D.Aff708, Aff709
Gattinoni, L.
Zerman, A.
Türkoğlu, M.
Arık, G.
Yıldırım, F.
Güllü, Z.
Kara, I.
Boyacı, N.
Aydoğan, B. Basarık
Gaygısız, Ü.
Gönderen, K.
Aygencel, G.
Aydoğdu, M.
Ülger, Z.
Gürsel, G.
Riera, J.Aff712, Aff713, Aff714
Toral, C. Maldonado
Mazo, C.
Martínez, M.
Baldirà, J.
Lagunes, L.
Roman, A.Aff714, Aff715
Deu, M.
Rello, J.Aff712, Aff713, Aff714
Levine, D. J.
Mohus, R. M.
Askim, Å.
Paulsen, J.
Mehl, A.
Dewan, A. T.
Damås, J. K.
Solligård, E.
Åsvold, B. O.
Mid-Norway Sepsis Research Center
Paulsen, J.
Askim, Å.
Mohus, R. M.Aff725, Aff726
Mehl, A.Aff727, Aff728
DeWan, A.
Solligård, E.Aff725, Aff726
Damås, J. K.Aff724, Aff730
Åsvold, B. O.Aff731, Aff732
Aktepe, O.
Kara, A.
Yeter, H.
Topeli, A.
Norrenberg, M.
Devroey, M.
Khader, H.
Preiser, J. C.
Tang, Z.
Qiu, C.
Tong, L.
Cai, C.
Theodorakopoulou, M.
Diamantakis, A.
Kontogiorgi, M.
Chrysanthopoulou, E.
Christodoulopoulou, T.
Frantzeskaki, F.
Lygnos, M.
Apostolopoulou, O.
Armaganidis, A.
Moon, J. Y.
Park, M. R.
Kwon, I. S.
Chon, G. R.
Ahn, J. Y.
Kwon, S. J.
Chang, Y. J.
Lee, J. Y.
Yoon, S. Y.
Lee, J. W.
The Korean Chungcheong Critical Care Research Group
Kostalas, M.Aff744, Aff745
Mckinlay, J.
Kooner, G.
Dudas, G.Aff744, Aff746
Horton, A.
Kerr, C.
Karanjia, N.Aff745, Aff747
Creagh-Brown, B.Aff744, Aff745
Altintas, N. D.
Izdes, S.
Keremoglu, O.
Alkan, A.
Neselioglu, S.
Erel, O.
Tardif, N.
Gustafsson, T.
Rooyackers, O.
MacEachern, K. N.
Traille, M.
Bromberg, I.
Lapinsky, S. E.
Moore, M. J.
Tang, Z.
Cai, C.
Tong, L.
García-Garmendia, J. L.
Villarrasa-Clemente, F.
Maroto-Monserrat, F.
Rufo-Tejeiro, O.
Jorge-Amigo, V.
Sánchez-Santamaría, M.
Colón-Pallarés, C.
Barrero-Almodóvar, A.
Gallego-Lara, S.
Anthon, C. T.
Müller, R. B.
Haase, N.
Møller, K.
Hjortrup, P. B.
Wetterslev, J.
Perner, A.
Nakanishi, M.
Kuriyama, A.
Fukuoka, T.
Abd el Halim, M. A.
Elsaid hafez, M. H.
Moktar, A. M.
Eladawy, A.
Elazizy, H. M.
Hakim, K. Abdel
Chaari, A.
Elbahr, M.
Ismail, M.
Mahmoud, T.
Kauts, V.
Bousselmi, K.
Khalil, E.
Casey, W.
Zaky, S. H.
Rizk, A.
Elghonemi, M. O.
Ahmed, R.
Vieira, J. C. F.
Souza, R. B.
Liberatore, A. M. A.
Koh, I. H. J.
Ospina-Tascón, G. A.
Marin, A. F. Garcia
Echeverry, G. J.
Bermudez, W. F.
Madriñan-Navia, H. J.
Valencia, J. D.
Quiñonez, E.
Marulanda, A.
Arango-Dávila, C. A.
Bruhn, A.
Hernandez, G.
De Backer, D.
Cortes, D. Orbegozo
Su, F.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Tullo, L.
Mirabella, L.
Di Molfetta, P.
Cinnella, G.
Dambrosio, M.
Lujan, C. Villavicencio
irigoyen, J. Leache
Cartanya ferré, M.
García, R. Carbonell
Mukhtar, A.
Ahmed, M.
El Ayashi, M.
Hasanin, A.
Ayman, E.
Salem, M.
Eladawy, A.
Fathy, S.
Nassar, H.
Zaghlol, A.
Arzapalo, M. F. Aguilar
Valsø, Å.
Sunde, K.
Rustøen, T.
Schou-Bredal, I.
Skogstad, L.
Tøien, K.
Padilla, C.
Palmeiro, Y.
Egbaria, W.
Kigli, R.
Maertens, B.
Blot, K.
Blot, S.
Santana-Santos, E.
dos Santos, E. R.
Ferretti-Rebustini, R. E. D. L.
dos Santos, R. D. C. C. D. O.
Verardino, R. G. S.
Bortolotto, L. A.
Doyle, A. M.
Naldrett, I.
Tillman, J.
Price, S.
Shrestha, S.Aff790, Aff791
Pearson, P.
Greaves, J.
Goodall, D.
Berry, A.
Richardson, A.
Odundo, G. O.
Omengo, P.
Obonyo, P.
Chanzu, N. M.
Kleinpell, R.
Sarris, S. J.
Nedved, P.
Heitschmidt, M.
Ben-Ghezala, H.
Snouda, S.
Djobbi, S.
Ben-Ghezala, H.
Snouda, S.
Rose, L.
Adhikari, N. K. J.
Leasa, D.
Fergusson, D.
Mckim, D. A.
Weblin, J.
Tucker, O.
McWilliams, D.
Doesburg, F.
Cnossen, F.
Dieperink, W.
Bult, W.
Nijsten, M. W. N.
Galvez-Blanco, G. A.
Zepeda, E. Monares
Guzman, C. I. Olvera
Sánchez, J. S. Aguirre
Granillo, J. Franco
Stroud, J. Santos
Thomson, R.
Llaurado-Serra, M.Aff812, Aff813
Lobo-Civico, A.
Pi-Guerrero, M.
Blanco-Sanchez, I.
Piñol-Tena, A.
Paños-Espinosa, C.
Alabart-Segura, Y.
Coloma-Gomez, B.
Fernandez-Blanco, A.
Braga-Dias, F.
Treso-Geira, M.
Valeiras-Valero, A.
Martinez-Reyes, L.
Sandiumenge, A.
Jimenez-Herrera, M. F.
CAPCRI Study
Prada, R.
Juárez, P.
Argandoña, R.
Díaz, J. J.
Ramirez, C. Sánchez
Saavedra, P.
Santana, S. Ruiz
Obukhova, O.
Kashiya, S.
Kurmukov, I. A.
Pronina, A. M.
Simeone, P.
Puybasset, L.
Auzias, G.Aff827, Aff828
Coulon, O.Aff827, Aff828
Lesimple, B.
Torkomian, G.
Velly, L.Aff825, Aff827
Bienert, A.
Bartkowska-Sniatkowska, A.
Wiczling, P.
Szerkus, O.
Siluk, D.
Bartkowiak-Wieczorek, J.
Rosada-Kurasinska, J.
Warzybok, J.
Borsuk, A.
Kaliszan, R.
Grzeskowiak, E.
Caballero, C. Hernandez
Roberts, S.
Isgro, G.
Hall, D.
Guillaume, G.Aff832, Aff833, Aff834
Passouant, O.
Dumas, F.Aff833, Aff834, Aff835
Bougouin, W.Aff832, Aff833, Aff834
Champigneulle, B.
Arnaout, M.Aff832, Aff833
Chelly, J.
Chiche, J. D.Aff832, Aff833
Varenne, O.Aff833, Aff837
Mira, J. P.Aff832, Aff833
Marijon, E.Aff833, Aff834, Aff838
Cariou, A.Aff832, Aff833, Aff834
Beerepoot, M.
Touw, H. R.
Parlevliet, K.
Boer, C.
Elbers, P. W.
Tuinman, P. R.
Reina, Á. J. Roldán
Palomo, Y. Corcia
Bermúdez, R. Martín
Villén, L. Martín
García, I. Palacios
Izurieta, J. R. Naranjo
Bernal, J. B. Pérez
Jiménez, F. J. Jiménez
Cardiac Arrest Group HUVR
Cota-Delgado, F.
de la Torre-Prados, M. V.
Fernández-Porcel, A.
Nuevo-Ortega, P.
Cámara-Sola, E.
Tsvetanova-Spasova, T.
Rueda-Molina, C.
Salido-Díaz, L.
García-Alcántara, A.
Kaneko, T.
Tanaka, H.
Kamikawa, M.
Karashima, R.
Iwashita, S.
Irie, H.
Kasaoka, S.
Arola, O.
Laitio, R.
Saraste, A.
Airaksinen, J.
Pietilä, M.
Hynninen, M.
Wennervirta, J.
Bäcklund, M.
Ylikoski, E.
Silvasti, P.
Nukarinen, E.
Grönlund, J.
Harjola, V. P.
Niiranen, J.
Korpi, K.
Varpula, M.
Roine, R. O.
Laitio, T.
for the Xe-HYPOTHECA study group
Salah, S.
Hassen, B. G.
Fehmi, A. Mohamed
Kim, S.
Hsu, Y. C.
Barea-Mendoza, J.
García-Fuentes, C.
Castillo-Jaramillo, M.
Dominguez-Aguado, H.
Viejo-Moreno, R.
Terceros-Almanza, L.
Aznárez, S. Bermejo
Mudarra-Reche, C.
Xu, W.
Chico-Fernández, M.
Montejo-González, J. C.
Crewdson, K.
Thomas, M.
Merghani, M.
Fenner, L.
Morgan, P.
Lockey, D.
van Lieshout, E. J.
Oomen, B.
Binnekade, J. M.
Dongelmans, D. A.
de Haan, R. J.
Juffermans, N. P.
Vroom, M. B.
Algarte, R.
Martínez, L.
Sánchez, B.
Romero, I.
Martínez, F.
Quintana, S.
Trenado, J.
Sheikh, O.
Pogson, D.
Clinton, R.
Riccio, F.
Gemmell, L.
MacKay, A.
Arthur, A.
Young, L.
Sinclair, A.
Markopoulou, D.
Venetsanou, K.
Filippou, L.
Salla, E.
Stratouli, S.
Alamanos, I.
Guirgis, A. H.
Rodriguez, R. Gutiérrez
Lorente, M. J. Furones
Guarasa, I. Macias
Ukere, A.
Meisner, S.
Greiwe, G.
Opitz, B.
Benten, D.
Nashan, B.
Fischer, L.
Trepte, C. J. C.
Reuter, D. A.
Haas, S. A.
Behem, C. R.
Tavazzi, G.Aff870, Aff871
Ana, B.
Vazir, A.
Gibson, D.
Price, S.
Masjedi, M.Aff875, Aff876
Hadavi, M. R.
alam, M. Riahi
Sasani, M. R.
Parenti, N.
Agrusta, F.
Palazzi, C.
Pifferi, B.
Sganzerla, R.
Tagliazucchi, F.
Luciani, A.
Möller, M.
Müller-Engelmann, J.
Montag, G.
Adams, P.
Lange, C.
Neuzner, J.
Gradaus, R.
Wodack, K. H.
Thürk, F.
Waldmann, A. D.
Grässler, M. F.
Nishimoto, S.
Böhm, S. H.
Kaniusas, E.
Reuter, D. A.
Trepte, C. J.
Sigmundsson, T.Aff885, Aff886
Öhman, T.Aff885, Aff886
Redondo, E.
Hallbäck, M.
Wallin, M.
Sipman, F. Suarez
Oldner, A.Aff885, Aff886
Sander, C. HällsjöAff885, Aff886
Björne, H.Aff885, Aff886
Colinas, L.
Hernandez, G.
Vicho, R.
Serna, M.
Cuena, R.
Canabal, A.
ECOCRITIC group
Chaari, A.
Hakim, K. Abdel
Etman, M.
El Bahr, M.
El Sakka, A.
Bousselmi, K.
Arali, A.
Kauts, V.
Casey, W. F.
Bond, O.
De Santis, P.
Iesu, E.
Franchi, F.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Scolletta, S.
Taccone, F. S.
Marutyan, Z.
Hamidova, L.
Shakotko, A.
Movsisyan, V.
Uysupova, I.
Evdokimov, A.
Petrikov, S.
Gonen, C.
Haftacı, E.
Balci, C.Aff899, Aff900
Calvo, F. J. Redondo
Bejarano, N.
Baladron, V.
Villazala, R.
Redondo, J.
Padilla, D.
Villarejo, P.
Akcan-Arikan, A.Aff905, Aff906
Kennedy, C. E.
Arzapalo, M. F. Aguilar
Gomez-Gonzalez, C.
Mas-Font, S.
Puppo-Moreno, A.
Herrera-Gutierrez, M.
Garcia-Garcia, M.
Aldunate-Calvo, S.
NEFROCON Investigators
Plata-Menchaca, E. P.
Pérez-Fernández, X. L.Aff914, Aff915
Estruch, M.
Betbese-Roig, A.
Campos, P. Cárdenas
Lora, M. Rojas
Gaibor, N. D. Toapanta
Medina, R. S. Contreras
Sanguino, V. D. Gumucio
Casanova, E. J.
Riera, J. SabaterAff914, Aff915
SIRAKI group
Kritmetapak, K.
Peerapornratana, S.
Kittiskulnam, P.
Dissayabutra, T.
Tiranathanagul, K.
Susantithapong, P.
Praditpornsilpa, K.
Tungsanga, K.
Eiam-Ong, S.
Srisawat, N.
Winkelmann, T.
Busch, T.
Meixensberger, J.
Bercker, S.
Cabeza, E. M. Flores
Sánchez, M. Sánchez
Giménez, N. Cáceres
Melón, C. Gutierrez
de Lucas, E. Herrero
Estañ, P. Millán
Bernal, M. Hernández
de Lorenzo y Mateos, A. Garcia
Ergin, B.
Guerci, P.
Specht, P. A. C.
Ince, Y.
Ince, C.
Balik, M.
Zakharchenko, M.
Los, F.
Brodska, H.
de Tymowski, C.
Augustin, P.
Desmard, M.
Montravers, P.
Stapel, S. N.
de Boer, R.
Oudemans, H. M.
Hollinger, A.
Schweingruber, T.
Jockers, F.
Dickenmann, M.
Siegemund, M.Aff934, Aff936
Clinical Intensive Care Research Basel
Runciman, N.
Ralston, M.
Appleton, R.
Mauri, T.Aff938, Aff939
Alban, L.Aff938, Aff940
Turrini, C.Aff938, Aff940
Sasso, T.
Langer, T.
Panigada, M.
Taccone, P.
Carlesso, E.
Marenghi, C.
Grasselli, G.Aff938, Aff939
Pesenti, A.Aff938, Aff939, Aff941
Wibart, P.
Reginault, T.
Garcia, M.
Barbrel, B.
Benard, A.
Bader, C.
Vargas, F.
Bui, H. N.
Hilbert, G.
Simón, J. M. Serrano
Sánchez, P. Carmona
Ferrón, F. Ruiz
de Acilu, M. GarcíaAff946, Aff947
Marin, J.
Antonia, V.
Ruano, L.
Monica, M.
Ferrer, R.Aff946, Aff950
Masclans, J. R.Aff948, Aff950
Roca, O.Aff946, Aff950
Hong, G.
Kim, D. H.
Kim, Y. S.
Park, J. S.
Jee, Y. K.
xiang, Z. Yu
Jia-xing, W.
dan, W. Xiao
long, N. Wen
Yu, W.
Yan, Z.
Cheng, X.
Kobayashi, T.
Onodera, Y.
Akimoto, R.
Sugiura, A.
Suzuki, H.
Iwabuchi, M.
Nakane, M.
Kawamae, K.
Sanchez, P. Carmona
Rodriguez, M. D. Bautista
Delgado, M. Rodriguez
Sánchez, V. Martínez de Pinillos
Gómez, A. Mula
Simón, J. M. Serrano
Beuret, P.
Fortes, C.
Lauer, M.
Reboul, M.
Chakarian, J. C.
Fabre, X.
Philippon-Jouve, B.
Devillez, S.
Clerc, M.
Rittayamai, N.Aff956, Aff957, Aff958
Sklar, M.Aff956, Aff957
Dres, M.Aff956, Aff957, Aff959
Rauseo, M.Aff956, Aff957
Campbell, C.
West, B.
Tullis, D. E.Aff956, Aff960
Brochard, L.Aff956, Aff957
Onodera, Y.
Akimoto, R.
Suzuki, H.
Okada, M.
Nakane, M.
Kawamae, K.
Ahmad, N.
Wood, M.
Glossop, A.
Lucas, J. Higuera
Ortiz, A. Blandino
Alonso, D. Cabestrero
De Pablo Sánchez, R.
González, L. Rey
Costa, R.
Spinazzola, G.
Pizza, A.
Ferrone, G.
Rossi, M.
Antonelli, M.
Conti, G.
Ribeiro, H.
Alves, J.
Sousa, M.
Reis, P.
Socolovsky, C. S.
Cauley, R. P.
Frankel, J. E.
Beam, A. L.
Olaniran, K. O.
Gibbons, F. K.
Christopher, K. B.Aff972, Aff973
Pennington, J.
Zolfaghari, P.
King, H. S.
Kong, H. H. Y.
Shum, H. P.
Yan, W. W.
Kaymak, C.
Okumus, N.
Sari, A.
Erdogdu, B.
Aksun, S.
Basar, H.
Ozcan, A.
Ozcan, N.
Oztuna, D.
Malmgren, J. A.
Lundin, S.
Torén, K.
Eckerström, M.
Wallin, A.
Waldenström, A. C.
for the Section on Ethics of the ESICM
Riccio, F. C.
Pogson, D.
Antonio, A. C. P.Aff982, Aff983
Leivas, A. F.
Kenji, F.
James, E.
Morgan, P.
Carroll, G.
Gemmell, L.
MacKay, A.
Wright, C.
Ballantyne, J.
Jonnada, S.
Gerrard, C. S.
Jones, N.
Salciccioli, J. D.
Marshall, D. C.
Komorowski, M.
Hartley, A.
Sykes, M. C.
Goodson, R.
Shalhoub, J.
Villanueva, J. R. Fernández
Garda, R. Fernández
Lago, A. M. López
Ruiz, E. Rodríguez
Vaquero, R. Hernández
Rodríguez, C. Galbán
Pérez, E. Varo
Hilasque, C.
Oliva, I.
Sirgo, G.
Martin, M. C.
Olona, M.
Gilavert, M. C.
Bodí, M.
Ebm, C.
Aggarwal, G.
Huddart, S.
Quiney, N.
Cecconi, M.
Fernandes, S. M.Aff998, Aff999
Silva, J. Santos
Gouveia, J.
Silva, D.
Marques, R.
Bento, H.
Alvarez, A.
Silva, Z. Costa
Diaz, D. Díaz
Martínez, M. Villanova
Herrejon, E. Palencia
de la Gandara, A. Martinez
Gonzalo, G.
Lopez, M. A.
de Gopegui Miguelena, P. Ruíz
Matilla, C. I. Bernal
Chueca, P. Sánchez
Longares, M. D. C. Rodríguez
Abril, R. Ramos
Aguilar, A. L. Ruíz
de Murillas, R. Garrido López
Fernández, R. Fernández
Laborías, P. Morales
Castellanos, M. A. Díaz
Laborías, M. E. Morales
Cho, J.Aff1005, Aff1006
Kim, J.
Park, J.
Woo, S.Aff1006, Aff1007
West, T.
Powell, E.
Rimmer, A.
Orford, C.
Jones, N.
Williams, J.
Matilla, C. I. Bernal
de Gopegui Miguelena, P. Ruiz
Chueca, P. Sánchez
Abril, R. Ramos
Longares, M. D. C. Rodríguez
Aguilar, A. L. Ruíz
de Murillas, R. Garrido López
Bourne, R. S.
Shulman, R.
Tomlin, M.
Mills, G. H.
Borthwick, M.
Berry, W.
Huertas, D. García
Manzano, F.
Villagrán-Ramírez, F.
Ruiz-Perea, A.
Rodríguez-Mejías, C.
Santiago-Ruiz, F.
Colmenero-Ruiz, M.
König, C.Aff1017, Aff1018
Matt, B.
Kortgen, A.
Hartog, C. S.Aff1017, Aff1018
Wong, A.
Balan, C.
Barker, G.
Srisawat, N.
Peerapornratana, S.
Laoveeravat, P.
Tachaboon, S.
Eiam-ong, S.
Paratz, J.Aff1021, Aff1022
Kayambu, G.
Boots, R.
Arzapalo, M. F. Aguilar
Vlasenko, R.
Gromova, E.
Loginov, S.
Kiselevskiy, M.
Dolgikova, Y.
Tang, K. B.
Chau, C. M.
Lam, K. N.
Gil, E.
Suh, G. Y.Aff1027, Aff1028
Park, C. M.Aff1027, Aff1029
Park, J.
Chung, C. R.
Lee, C. T.
Chao, A.
Shih, P. Y.
Chang, Y. F.
Lai, C. H.
Hsu, Y. C.
Yeh, Y. C.
Cheng, Y. J.
Colella, V.
Zarrillo, N.
D’Amico, M.
Forfori, F.
Pezza, B.
Laddomada, T.
Beltramelli, V.
Pizzaballa, M. L.
Doronzio, A.
Balicco, B.
Kiers, D.Aff1037, Aff1038
van der Heijden, W.
Gerretsen, J.
de Mast, Q.
el Messaoudi, S.
Rongen, G.
Gomes, M.
Kox, M.
Pickkers, P.
Riksen, N. P.
Kashiwagi, Y.
Okada, M.
Hayashi, K.
Inagaki, Y.
Fujita, S.
Nakamae, M. N.
Kang, Y. R.
Souza, R. B.
Liberatore, A. M. A.
Koh, I. H. J.
Blet, A.Aff1046, Aff1047, Aff1048
Sadoune, M.
Lemarié, J.
Bihry, N.
Bern, R.
Polidano, E.
Merval, R.
Launay, J. M.
Lévy, B.
Samuel, J. L.
Mebazaa, A.Aff1046, Aff1047, Aff1048
Hartmann, J.
Harm, S.
Weber, V.
Pokaż więcej
Źródło :
Intensive Care Medicine Experimental. 4(Suppl 1):1-203
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies