Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Chernova, A. V."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Riemann–Hilbert Problem for First-Order Elliptic Systems with Constant Leading Coefficients on the Plane
Autorzy :
Soldatov, A. P.
Chernova, O. V.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Mathematical Sciences: A Translation of Selected Russian- and Ukrainian-language Serial Publications in Mathematics. :1-8
Czasopismo naukowe
Tytuł :
CARACTERÍSTICAS DE FORÇA DE COMPÓSITOS DE POLÍMERO BASEADOS EM POLIPROPILENO RECICLADO PREENCHIDO DE CASCA DE ARROZ NO PROCESSO DE ABSORÇÃO DE UMIDADE E ENVELHECIMENTO NATURAL.
Autorzy :
SADRITDINOV, Aynur R.
CHERNOVA, Valentina V.
BAZUNOVA, Marina V.
ZAKHAROVA, Elena M.
ZAKHAROV, Vadim P.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
STRENGTH CHARACTERISTICS OF POLYMER COMPOSITES BASED ON RECYCLED POLYPROPYLENE FILLED WITH RICE HUSK DURING MOISTURE ABSORPTION AND NATURAL AGIN.
ПРОЧНОСТНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПОЛИМЕРНЫХ КОМПОЗИТОВ НА ОСНОВЕ ВТОРИЧНОГО ПОЛИПРОПИЛЕНА, НАПОЛНЕННОГО РИСОВОЙ ШЕЛУХОЙ, В ПРОЦЕССЕ ПОГЛОЩЕНИЯ ВЛАГИ И ЕСТЕСТВЕННОГО СТАРЕНИЯ.
Źródło :
Periódico Tchê Química. 2020, Vol. 17 Issue 36, p845-855. 11p.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies