Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Chuah, Eric"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Improved structural variant interpretation for hereditary cancer susceptibility using long-read sequencing
Autorzy :
Thibodeau, My LinhAff1, Aff2, Aff3
O’Neill, Kieran
Dixon, Katherine
Reisle, Caralyn
Mungall, Karen L.
Krzywinski, Martin
Shen, Yaoqing
Lim, Howard J.
Cheng, Dean
Tse, Kane
Wong, Tina
Chuah, Eric
Fok, AlexandraAff2, Aff3
Sun, SophieAff3, Aff4
Renouf, Daniel
Schaeffer, David F.
Cremin, CarolAff1, Aff3
Chia, Stephen
Young, Sean
Pandoh, Pawan
Pleasance, Stephen
Pleasance, Erin
Mungall, Andrew J.
Moore, Richard
Yip, Stephen
Karsan, Aly
Laskin, Janessa
Marra, Marco A.Aff1, Aff2
Schrader, Kasmintan A.Aff1, Aff3
Jones, Steven J. M.
Pokaż więcej
Źródło :
Genetics in Medicine: Official journal of the American College of Medical Genetics and Genomics. 22(11):1892-1897
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Identification and Analyses of Extra-Cranial and Cranial Rhabdoid Tumor Molecular Subgroups Reveal Tumors with Cytotoxic T Cell Infiltration
Autorzy :
Chun, Hye-Jung E.
Pokaż więcej
Źródło :
In Cell Reports 19 November 2019 29(8):2338-2354
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A Pan-Cancer Analysis Reveals High-Frequency Genetic Alterations in Mediators of Signaling by the TGF-β Superfamily
Autorzy :
Caesar-Johnson, Samantha J.
Demchok, John A.
Felau, Ina
Kasapi, Melpomeni
Ferguson, Martin L.
Hutter, Carolyn M.
Sofia, Heidi J.
Tarnuzzer, Roy
Wang, Zhining
Yang, Liming
Zenklusen, Jean C.
Zhang, Jiashan (Julia)
Chudamani, Sudha
Liu, Jia
Lolla, Laxmi
Naresh, Rashi
Pihl, Todd
Sun, Qiang
Wan, Yunhu
Wu, Ye
Cho, Juok
DeFreitas, Timothy
Frazer, Scott
Gehlenborg, Nils
Getz, Gad
Heiman, David I.
Kim, Jaegil
Lawrence, Michael S.
Lin, Pei
Meier, Sam
Noble, Michael S.
Saksena, Gordon
Voet, Doug
Zhang, Hailei
Bernard, Brady
Chambwe, Nyasha
Dhankani, Varsha
Knijnenburg, Theo
Kramer, Roger
Leinonen, Kalle
Liu, Yuexin
Miller, Michael
Reynolds, Sheila
Shmulevich, Ilya
Thorsson, Vesteinn
Zhang, Wei
Akbani, Rehan
Broom, Bradley M.
Hegde, Apurva M.
Ju, Zhenlin
Kanchi, Rupa S.
Korkut, Anil
Li, Jun
Liang, Han
Ling, Shiyun
Liu, Wenbin
Lu, Yiling
Mills, Gordon B.
Ng, Kwok-Shing
Rao, Arvind
Ryan, Michael
Wang, Jing
Weinstein, John N.
Zhang, Jiexin
Abeshouse, Adam
Armenia, Joshua
Chakravarty, Debyani
Chatila, Walid K.
de Bruijn, Ino
Gao, Jianjiong
Gross, Benjamin E.
Heins, Zachary J.
Kundra, Ritika
La, Konnor
Ladanyi, Marc
Luna, Augustin
Nissan, Moriah G.
Ochoa, Angelica
Phillips, Sarah M.
Reznik, Ed
Sanchez-Vega, Francisco
Sander, Chris
Schultz, Nikolaus
Sheridan, Robert
Sumer, S. Onur
Sun, Yichao
Taylor, Barry S.
Wang, Jioajiao
Zhang, Hongxin
Anur, Pavana
Peto, Myron
Spellman, Paul
Benz, Christopher
Stuart, Joshua M.
Wong, Christopher K.
Yau, Christina
Hayes, D. Neil
Parker, Joel S.
Wilkerson, Matthew D.
Ally, Adrian
Balasundaram, Miruna
Bowlby, Reanne
Brooks, Denise
Carlsen, Rebecca
Chuah, Eric
Dhalla, Noreen
Holt, Robert
Jones, Steven J.M.
Kasaian, Katayoon
Lee, Darlene
Ma, Yussanne
Marra, Marco A.
Mayo, Michael
Moore, Richard A.
Mungall, Andrew J.
Mungall, Karen
Robertson, A. Gordon
Sadeghi, Sara
Schein, Jacqueline E.
Sipahimalani, Payal
Tam, Angela
Thiessen, Nina
Tse, Kane
Wong, Tina
Berger, Ashton C.
Beroukhim, Rameen
Cherniack, Andrew D.
Cibulskis, Carrie
Gabriel, Stacey B.
Gao, Galen F.
Ha, Gavin
Meyerson, Matthew
Schumacher, Steven E.
Shih, Juliann
Kucherlapati, Melanie H.
Kucherlapati, Raju S.
Baylin, Stephen
Cope, Leslie
Danilova, Ludmila
Bootwalla, Moiz S.
Lai, Phillip H.
Maglinte, Dennis T.
Van Den Berg, David J.
Weisenberger, Daniel J.
Auman, J. Todd
Balu, Saianand
Bodenheimer, Tom
Fan, Cheng
Hoadley, Katherine A.
Hoyle, Alan P.
Jefferys, Stuart R.
Jones, Corbin D.
Meng, Shaowu
Mieczkowski, Piotr A.
Mose, Lisle E.
Perou, Amy H.
Perou, Charles M.
Roach, Jeffrey
Shi, Yan
Simons, Janae V.
Skelly, Tara
Soloway, Matthew G.
Tan, Donghui
Veluvolu, Umadevi
Fan, Huihui
Hinoue, Toshinori
Laird, Peter W.
Shen, Hui
Zhou, Wanding
Bellair, Michelle
Chang, Kyle
Covington, Kyle
Creighton, Chad J.
Dinh, Huyen
Doddapaneni, HarshaVardhan
Donehower, Lawrence A.
Drummond, Jennifer
Gibbs, Richard A.
Glenn, Robert
Hale, Walker
Han, Yi
Hu, Jianhong
Korchina, Viktoriya
Lee, Sandra
Lewis, Lora
Li, Wei
Liu, Xiuping
Morgan, Margaret
Morton, Donna
Muzny, Donna
Santibanez, Jireh
Sheth, Margi
Shinbrot, Eve
Wang, Linghua
Wang, Min
Wheeler, David A.
Xi, Liu
Zhao, Fengmei
Hess, Julian
Appelbaum, Elizabeth L.
Bailey, Matthew
Cordes, Matthew G.
Ding, Li
Fronick, Catrina C.
Fulton, Lucinda A.
Fulton, Robert S.
Kandoth, Cyriac
Mardis, Elaine R.
McLellan, Michael D.
Miller, Christopher A.
Schmidt, Heather K.
Wilson, Richard K.
Crain, Daniel
Curley, Erin
Gardner, Johanna
Lau, Kevin
Mallery, David
Morris, Scott
Paulauskis, Joseph
Penny, Robert
Shelton, Candace
Shelton, Troy
Sherman, Mark
Thompson, Eric
Yena, Peggy
Bowen, Jay
Gastier-Foster, Julie M.
Gerken, Mark
Leraas, Kristen M.
Lichtenberg, Tara M.
Ramirez, Nilsa C.
Wise, Lisa
Zmuda, Erik
Corcoran, Niall
Costello, Tony
Hovens, Christopher
Carvalho, Andre L.
de Carvalho, Ana C.
Fregnani, José H.
Longatto-Filho, Adhemar
Reis, Rui M.
Scapulatempo-Neto, Cristovam
Silveira, Henrique C.S.
Vidal, Daniel O.
Burnette, Andrew
Eschbacher, Jennifer
Hermes, Beth
Noss, Ardene
Singh, Rosy
Anderson, Matthew L.
Castro, Patricia D.
Ittmann, Michael
Huntsman, David
Kohl, Bernard
Le, Xuan
Thorp, Richard
Andry, Chris
Duffy, Elizabeth R.
Lyadov, Vladimir
Paklina, Oxana
Setdikova, Galiya
Shabunin, Alexey
Tavobilov, Mikhail
McPherson, Christopher
Warnick, Ronald
Berkowitz, Ross
Cramer, Daniel
Feltmate, Colleen
Horowitz, Neil
Kibel, Adam
Muto, Michael
Raut, Chandrajit P.
Malykh, Andrei
Barnholtz-Sloan, Jill S.
Barrett, Wendi
Devine, Karen
Fulop, Jordonna
Ostrom, Quinn T.
Shimmel, Kristen
Wolinsky, Yingli
Sloan, Andrew E.
De Rose, Agostino
Giuliante, Felice
Goodman, Marc
Karlan, Beth Y.
Hagedorn, Curt H.
Eckman, John
Harr, Jodi
Myers, Jerome
Tucker, Kelinda
Zach, Leigh Anne
Deyarmin, Brenda
Hu, Hai
Kvecher, Leonid
Larson, Caroline
Mural, Richard J.
Somiari, Stella
Vicha, Ales
Zelinka, Tomas
Bennett, Joseph
Iacocca, Mary
Rabeno, Brenda
Swanson, Patricia
Latour, Mathieu
Lacombe, Louis
Têtu, Bernard
Bergeron, Alain
McGraw, Mary
Staugaitis, Susan M.
Chabot, John
Hibshoosh, Hanina
Sepulveda, Antonia
Su, Tao
Wang, Timothy
Potapova, Olga
Voronina, Olga
Desjardins, Laurence
Mariani, Odette
Roman-Roman, Sergio
Sastre, Xavier
Stern, Marc-Henri
Cheng, Feixiong
Signoretti, Sabina
Berchuck, Andrew
Bigner, Darell
Lipp, Eric
Marks, Jeffrey
McCall, Shannon
McLendon, Roger
Secord, Angeles
Sharp, Alexis
Behera, Madhusmita
Brat, Daniel J.
Chen, Amy
Delman, Keith
Force, Seth
Khuri, Fadlo
Magliocca, Kelly
Maithel, Shishir
Olson, Jeffrey J.
Owonikoko, Taofeek
Pickens, Alan
Ramalingam, Suresh
Shin, Dong M.
Sica, Gabriel
Van Meir, Erwin G.
Zhang, Hongzheng
Eijckenboom, Wil
Gillis, Ad
Korpershoek, Esther
Looijenga, Leendert
Oosterhuis, Wolter
Stoop, Hans
van Kessel, Kim E.
Zwarthoff, Ellen C.
Calatozzolo, Chiara
Cuppini, Lucia
Cuzzubbo, Stefania
DiMeco, Francesco
Finocchiaro, Gaetano
Mattei, Luca
Perin, Alessandro
Pollo, Bianca
Chen, Chu
Houck, John
Lohavanichbutr, Pawadee
Hartmann, Arndt
Stoehr, Christine
Stoehr, Robert
Taubert, Helge
Wach, Sven
Wullich, Bernd
Kycler, Witold
Murawa, Dawid
Wiznerowicz, Maciej
Chung, Ki
Edenfield, W. Jeffrey
Martin, Julie
Baudin, Eric
Bubley, Glenn
Bueno, Raphael
De Rienzo, Assunta
Richards, William G.
Kalkanis, Steven
Mikkelsen, Tom
Noushmehr, Houtan
Scarpace, Lisa
Girard, Nicolas
Aymerich, Marta
Campo, Elias
Giné, Eva
Guillermo, Armando López
Van Bang, Nguyen
Hanh, Phan Thi
Phu, Bui Duc
Tang, Yufang
Colman, Howard
Evason, Kimberley
Dottino, Peter R.
Martignetti, John A.
Gabra, Hani
Juhl, Hartmut
Akeredolu, Teniola
Stepa, Serghei
Hoon, Dave
Ahn, Keunsoo
Kang, Koo Jeong
Beuschlein, Felix
Breggia, Anne
Birrer, Michael
Bell, Debra
Borad, Mitesh
Bryce, Alan H.
Castle, Erik
Chandan, Vishal
Cheville, John
Copland, John A.
Farnell, Michael
Flotte, Thomas
Giama, Nasra
Ho, Thai
Kendrick, Michael
Kocher, Jean-Pierre
Kopp, Karla
Moser, Catherine
Nagorney, David
O’Brien, Daniel
O’Neill, Brian Patrick
Patel, Tushar
Petersen, Gloria
Que, Florencia
Rivera, Michael
Roberts, Lewis
Smallridge, Robert
Smyrk, Thomas
Stanton, Melissa
Thompson, R. Houston
Torbenson, Michael
Yang, Ju Dong
Zhang, Lizhi
Brimo, Fadi
Ajani, Jaffer A.
Angulo Gonzalez, Ana Maria
Behrens, Carmen
Bondaruk, Jolanta
Broaddus, Russell
Czerniak, Bogdan
Esmaeli, Bita
Fujimoto, Junya
Gershenwald, Jeffrey
Guo, Charles
Lazar, Alexander J.
Logothetis, Christopher
Meric-Bernstam, Funda
Moran, Cesar
Ramondetta, Lois
Rice, David
Sood, Anil
Tamboli, Pheroze
Thompson, Timothy
Troncoso, Patricia
Tsao, Anne
Wistuba, Ignacio
Carter, Candace
Haydu, Lauren
Hersey, Peter
Jakrot, Valerie
Kakavand, Hojabr
Kefford, Richard
Lee, Kenneth
Long, Georgina
Mann, Graham
Quinn, Michael
Saw, Robyn
Scolyer, Richard
Shannon, Kerwin
Spillane, Andrew
Stretch, Jonathan
Synott, Maria
Thompson, John
Wilmott, James
Al-Ahmadie, Hikmat
Chan, Timothy A.
Ghossein, Ronald
Gopalan, Anuradha
Levine, Douglas A.
Reuter, Victor
Singer, Samuel
Singh, Bhuvanesh
Tien, Nguyen Viet
Broudy, Thomas
Mirsaidi, Cyrus
Nair, Praveen
Drwiega, Paul
Miller, Judy
Smith, Jennifer
Zaren, Howard
Park, Joong-Won
Hung, Nguyen Phi
Kebebew, Electron
Linehan, W. Marston
Metwalli, Adam R.
Pacak, Karel
Pinto, Peter A.
Schiffman, Mark
Schmidt, Laura S.
Vocke, Cathy D.
Wentzensen, Nicolas
Worrell, Robert
Yang, Hannah
Moncrieff, Marc
Goparaju, Chandra
Melamed, Jonathan
Pass, Harvey
Botnariuc, Natalia
Caraman, Irina
Cernat, Mircea
Chemencedji, Inga
Clipca, Adrian
Doruc, Serghei
Gorincioi, Ghenadie
Mura, Sergiu
Pirtac, Maria
Stancul, Irina
Tcaciuc, Diana
Albert, Monique
Alexopoulou, Iakovina
Arnaout, Angel
Bartlett, John
Engel, Jay
Gilbert, Sebastien
Parfitt, Jeremy
Sekhon, Harman
Thomas, George
Rassl, Doris M.
Rintoul, Robert C.
Bifulco, Carlo
Tamakawa, Raina
Urba, Walter
Hayward, Nicholas
Timmers, Henri
Antenucci, Anna
Facciolo, Francesco
Grazi, Gianluca
Marino, Mirella
Merola, Roberta
de Krijger, Ronald
Gimenez-Roqueplo, Anne-Paule
Piché, Alain
Chevalier, Simone
McKercher, Ginette
Birsoy, Kivanc
Barnett, Gene
Brewer, Cathy
Farver, Carol
Naska, Theresa
Pennell, Nathan A.
Raymond, Daniel
Schilero, Cathy
Smolenski, Kathy
Williams, Felicia
Morrison, Carl
Borgia, Jeffrey A.
Liptay, Michael J.
Pool, Mark
Seder, Christopher W.
Junker, Kerstin
Omberg, Larsson
Dinkin, Mikhail
Manikhas, George
Alvaro, Domenico
Bragazzi, Maria Consiglia
Cardinale, Vincenzo
Carpino, Guido
Gaudio, Eugenio
Chesla, David
Cottingham, Sandra
Dubina, Michael
Moiseenko, Fedor
Dhanasekaran, Renumathy
Becker, Karl-Friedrich
Janssen, Klaus-Peter
Slotta-Huspenina, Julia
Abdel-Rahman, Mohamed H.
Aziz, Dina
Bell, Sue
Cebulla, Colleen M.
Davis, Amy
Duell, Rebecca
Elder, J. Bradley
Hilty, Joe
Kumar, Bahavna
Lang, James
Lehman, Norman L.
Mandt, Randy
Nguyen, Phuong
Pilarski, Robert
Rai, Karan
Schoenfield, Lynn
Senecal, Kelly
Wakely, Paul
Hansen, Paul
Lechan, Ronald
Powers, James
Tischler, Arthur
Grizzle, William E.
Sexton, Katherine C.
Kastl, Alison
Henderson, Joel
Porten, Sima
Waldmann, Jens
Fassnacht, Martin
Asa, Sylvia L.
Schadendorf, Dirk
Couce, Marta
Graefen, Markus
Huland, Hartwig
Sauter, Guido
Schlomm, Thorsten
Simon, Ronald
Tennstedt, Pierre
Olabode, Oluwole
Nelson, Mark
Bathe, Oliver
Carroll, Peter R.
Chan, June M.
Disaia, Philip
Glenn, Pat
Kelley, Robin K.
Landen, Charles N.
Phillips, Joanna
Prados, Michael
Simko, Jeffry
Smith-McCune, Karen
VandenBerg, Scott
Roggin, Kevin
Fehrenbach, Ashley
Kendler, Ady
Sifri, Suzanne
Steele, Ruth
Jimeno, Antonio
Carey, Francis
Forgie, Ian
Mannelli, Massimo
Carney, Michael
Hernandez, Brenda
Campos, Benito
Herold-Mende, Christel
Jungk, Christin
Unterberg, Andreas
von Deimling, Andreas
Bossler, Aaron
Galbraith, Joseph
Jacobus, Laura
Knudson, Michael
Knutson, Tina
Ma, Deqin
Milhem, Mohammed
Sigmund, Rita
Godwin, Andrew K.
Madan, Rashna
Rosenthal, Howard G.
Adebamowo, Clement
Adebamowo, Sally N.
Boussioutas, Alex
Beer, David
Giordano, Thomas
Mes-Masson, Anne-Marie
Saad, Fred
Bocklage, Therese
Landrum, Lisa
Mannel, Robert
Moore, Kathleen
Moxley, Katherine
Postier, Russel
Walker, Joan
Zuna, Rosemary
Feldman, Michael
Valdivieso, Federico
Dhir, Rajiv
Luketich, James
Mora Pinero, Edna M.
Quintero-Aguilo, Mario
Carlotti, Jr. Carlos Gilberto
Dos Santos, Jose Sebastião
Kemp, Rafael
Sankarankuty, Ajith
Tirapelli, Daniela
Catto, James
Agnew, Kathy
Swisher, Elizabeth
Creaney, Jenette
Robinson, Bruce
Shelley, Carl Simon
Godwin, Eryn M.
Kendall, Sara
Shipman, Cassaundra
Bradford, Carol
Carey, Thomas
Haddad, Andrea
Moyer, Jeffey
Peterson, Lisa
Prince, Mark
Rozek, Laura
Wolf, Gregory
Bowman, Rayleen
Fong, Kwun M.
Yang, Ian
Korst, Robert
Rathmell, W. Kimryn
Fantacone-Campbell, J. Leigh
Hooke, Jeffrey A.
Kovatich, Albert J.
Shriver, Craig D.
DiPersio, John
Drake, Bettina
Govindan, Ramaswamy
Heath, Sharon
Ley, Timothy
Van Tine, Brian
Westervelt, Peter
Rubin, Mark A.
Lee, Jung Il
Aredes, Natália D.
Mariamidze, Armaz
Korkut, Anil
Pokaż więcej
Źródło :
In Cell Systems 24 October 2018 7(4):422-437
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Comprehensive Analysis of Alternative Splicing Across Tumors from 8,705 Patients
Autorzy :
Caesar-Johnson, Samantha J.
Demchok, John A.
Felau, Ina
Kasapi, Melpomeni
Ferguson, Martin L.
Hutter, Carolyn M.
Sofia, Heidi J.
Tarnuzzer, Roy
Wang, Zhining
Yang, Liming
Zenklusen, Jean C.
Zhang, Jiashan (Julia)
Chudamani, Sudha
Liu, Jia
Lolla, Laxmi
Naresh, Rashi
Pihl, Todd
Sun, Qiang
Wan, Yunhu
Wu, Ye
Cho, Juok
DeFreitas, Timothy
Frazer, Scott
Gehlenborg, Nils
Getz, Gad
Heiman, David I.
Kim, Jaegil
Lawrence, Michael S.
Lin, Pei
Meier, Sam
Noble, Michael S.
Saksena, Gordon
Voet, Doug
Zhang, Hailei
Bernard, Brady
Chambwe, Nyasha
Dhankani, Varsha
Knijnenburg, Theo
Kramer, Roger
Leinonen, Kalle
Liu, Yuexin
Miller, Michael
Reynolds, Sheila
Shmulevich, Ilya
Thorsson, Vesteinn
Zhang, Wei
Akbani, Rehan
Broom, Bradley M.
Hegde, Apurva M.
Ju, Zhenlin
Kanchi, Rupa S.
Korkut, Anil
Li, Jun
Liang, Han
Ling, Shiyun
Liu, Wenbin
Lu, Yiling
Mills, Gordon B.
Ng, Kwok-Shing
Rao, Arvind
Ryan, Michael
Wang, Jing
Weinstein, John N.
Zhang, Jiexin
Abeshouse, Adam
Armenia, Joshua
Chakravarty, Debyani
Chatila, Walid K.
de Bruijn, Ino
Gao, Jianjiong
Gross, Benjamin E.
Heins, Zachary J.
Kundra, Ritika
La, Konnor
Ladanyi, Marc
Luna, Augustin
Nissan, Moriah G.
Ochoa, Angelica
Phillips, Sarah M.
Reznik, Ed
Sanchez-Vega, Francisco
Sander, Chris
Schultz, Nikolaus
Sheridan, Robert
Sumer, S. Onur
Sun, Yichao
Taylor, Barry S.
Wang, Jioajiao
Zhang, Hongxin
Anur, Pavana
Peto, Myron
Spellman, Paul
Benz, Christopher
Stuart, Joshua M.
Wong, Christopher K.
Yau, Christina
Hayes, D. Neil
Parker, Joel S.
Wilkerson, Matthew D.
Ally, Adrian
Balasundaram, Miruna
Bowlby, Reanne
Brooks, Denise
Carlsen, Rebecca
Chuah, Eric
Dhalla, Noreen
Holt, Robert
Jones, Steven J.M.
Kasaian, Katayoon
Lee, Darlene
Ma, Yussanne
Marra, Marco A.
Mayo, Michael
Moore, Richard A.
Mungall, Andrew J.
Mungall, Karen
Robertson, A. Gordon
Sadeghi, Sara
Schein, Jacqueline E.
Sipahimalani, Payal
Tam, Angela
Thiessen, Nina
Tse, Kane
Wong, Tina
Berger, Ashton C.
Beroukhim, Rameen
Cherniack, Andrew D.
Cibulskis, Carrie
Gabriel, Stacey B.
Gao, Galen F.
Ha, Gavin
Meyerson, Matthew
Schumacher, Steven E.
Shih, Juliann
Kucherlapati, Melanie H.
Kucherlapati, Raju S.
Baylin, Stephen
Cope, Leslie
Danilova, Ludmila
Bootwalla, Moiz S.
Lai, Phillip H.
Maglinte, Dennis T.
Van Den Berg, David J.
Weisenberger, Daniel J.
Auman, J. Todd
Balu, Saianand
Bodenheimer, Tom
Fan, Cheng
Hoadley, Katherine A.
Hoyle, Alan P.
Jefferys, Stuart R.
Jones, Corbin D.
Meng, Shaowu
Mieczkowski, Piotr A.
Mose, Lisle E.
Perou, Amy H.
Perou, Charles M.
Roach, Jeffrey
Shi, Yan
Simons, Janae V.
Skelly, Tara
Soloway, Matthew G.
Tan, Donghui
Veluvolu, Umadevi
Fan, Huihui
Hinoue, Toshinori
Laird, Peter W.
Shen, Hui
Zhou, Wanding
Bellair, Michelle
Chang, Kyle
Covington, Kyle
Creighton, Chad J.
Dinh, Huyen
Doddapaneni, HarshaVardhan
Donehower, Lawrence A.
Drummond, Jennifer
Gibbs, Richard A.
Glenn, Robert
Hale, Walker
Han, Yi
Hu, Jianhong
Korchina, Viktoriya
Lee, Sandra
Lewis, Lora
Li, Wei
Liu, Xiuping
Morgan, Margaret
Morton, Donna
Muzny, Donna
Santibanez, Jireh
Sheth, Margi
Shinbrot, Eve
Wang, Linghua
Wang, Min
Wheeler, David A.
Xi, Liu
Zhao, Fengmei
Hess, Julian
Appelbaum, Elizabeth L.
Bailey, Matthew
Cordes, Matthew G.
Ding, Li
Fronick, Catrina C.
Fulton, Lucinda A.
Fulton, Robert S.
Kandoth, Cyriac
Mardis, Elaine R.
McLellan, Michael D.
Miller, Christopher A.
Schmidt, Heather K.
Wilson, Richard K.
Crain, Daniel
Curley, Erin
Gardner, Johanna
Lau, Kevin
Mallery, David
Morris, Scott
Paulauskis, Joseph
Penny, Robert
Shelton, Candace
Shelton, Troy
Sherman, Mark
Thompson, Eric
Yena, Peggy
Bowen, Jay
Gastier-Foster, Julie M.
Gerken, Mark
Leraas, Kristen M.
Lichtenberg, Tara M.
Ramirez, Nilsa C.
Wise, Lisa
Zmuda, Erik
Corcoran, Niall
Costello, Tony
Hovens, Christopher
Carvalho, Andre L.
de Carvalho, Ana C.
Fregnani, José H.
Longatto-Filho, Adhemar
Reis, Rui M.
Scapulatempo-Neto, Cristovam
Silveira, Henrique C.S.
Vidal, Daniel O.
Burnette, Andrew
Eschbacher, Jennifer
Hermes, Beth
Noss, Ardene
Singh, Rosy
Anderson, Matthew L.
Castro, Patricia D.
Ittmann, Michael
Huntsman, David
Kohl, Bernard
Le, Xuan
Thorp, Richard
Andry, Chris
Duffy, Elizabeth R.
Lyadov, Vladimir
Paklina, Oxana
Setdikova, Galiya
Shabunin, Alexey
Tavobilov, Mikhail
McPherson, Christopher
Warnick, Ronald
Berkowitz, Ross
Cramer, Daniel
Feltmate, Colleen
Horowitz, Neil
Kibel, Adam
Muto, Michael
Raut, Chandrajit P.
Malykh, Andrei
Barnholtz-Sloan, Jill S.
Barrett, Wendi
Devine, Karen
Fulop, Jordonna
Ostrom, Quinn T.
Shimmel, Kristen
Wolinsky, Yingli
Sloan, Andrew E.
De Rose, Agostino
Giuliante, Felice
Goodman, Marc
Karlan, Beth Y.
Hagedorn, Curt H.
Eckman, John
Harr, Jodi
Myers, Jerome
Tucker, Kelinda
Zach, Leigh Anne
Deyarmin, Brenda
Hu, Hai
Kvecher, Leonid
Larson, Caroline
Mural, Richard J.
Somiari, Stella
Vicha, Ales
Zelinka, Tomas
Bennett, Joseph
Iacocca, Mary
Rabeno, Brenda
Swanson, Patricia
Latour, Mathieu
Lacombe, Louis
Têtu, Bernard
Bergeron, Alain
McGraw, Mary
Staugaitis, Susan M.
Chabot, John
Hibshoosh, Hanina
Sepulveda, Antonia
Su, Tao
Wang, Timothy
Potapova, Olga
Voronina, Olga
Desjardins, Laurence
Mariani, Odette
Roman-Roman, Sergio
Sastre, Xavier
Stern, Marc-Henri
Cheng, Feixiong
Signoretti, Sabina
Berchuck, Andrew
Bigner, Darell
Lipp, Eric
Marks, Jeffrey
McCall, Shannon
McLendon, Roger
Secord, Angeles
Sharp, Alexis
Behera, Madhusmita
Brat, Daniel J.
Chen, Amy
Delman, Keith
Force, Seth
Khuri, Fadlo
Magliocca, Kelly
Maithel, Shishir
Olson, Jeffrey J.
Owonikoko, Taofeek
Pickens, Alan
Ramalingam, Suresh
Shin, Dong M.
Sica, Gabriel
Van Meir, Erwin G.
Zhang, Hongzheng
Eijckenboom, Wil
Gillis, Ad
Korpershoek, Esther
Looijenga, Leendert
Oosterhuis, Wolter
Stoop, Hans
van Kessel, Kim E.
Zwarthoff, Ellen C.
Calatozzolo, Chiara
Cuppini, Lucia
Cuzzubbo, Stefania
DiMeco, Francesco
Finocchiaro, Gaetano
Mattei, Luca
Perin, Alessandro
Pollo, Bianca
Chen, Chu
Houck, John
Lohavanichbutr, Pawadee
Hartmann, Arndt
Stoehr, Christine
Stoehr, Robert
Taubert, Helge
Wach, Sven
Wullich, Bernd
Kycler, Witold
Murawa, Dawid
Wiznerowicz, Maciej
Chung, Ki
Edenfield, W. Jeffrey
Martin, Julie
Baudin, Eric
Bubley, Glenn
Bueno, Raphael
De Rienzo, Assunta
Richards, William G.
Kalkanis, Steven
Mikkelsen, Tom
Noushmehr, Houtan
Scarpace, Lisa
Girard, Nicolas
Aymerich, Marta
Campo, Elias
Giné, Eva
Guillermo, Armando López
Van Bang, Nguyen
Hanh, Phan Thi
Phu, Bui Duc
Tang, Yufang
Colman, Howard
Evason, Kimberley
Dottino, Peter R.
Martignetti, John A.
Gabra, Hani
Juhl, Hartmut
Akeredolu, Teniola
Stepa, Serghei
Hoon, Dave
Ahn, Keunsoo
Kang, Koo Jeong
Beuschlein, Felix
Breggia, Anne
Birrer, Michael
Bell, Debra
Borad, Mitesh
Bryce, Alan H.
Castle, Erik
Chandan, Vishal
Cheville, John
Copland, John A.
Farnell, Michael
Flotte, Thomas
Giama, Nasra
Ho, Thai
Kendrick, Michael
Kocher, Jean-Pierre
Kopp, Karla
Moser, Catherine
Nagorney, David
O'Brien, Daniel
O'Neill, Brian Patrick
Patel, Tushar
Petersen, Gloria
Que, Florencia
Rivera, Michael
Roberts, Lewis
Smallridge, Robert
Smyrk, Thomas
Stanton, Melissa
Thompson, R. Houston
Torbenson, Michael
Yang, Ju Dong
Zhang, Lizhi
Brimo, Fadi
Ajani, Jaffer A.
Angulo Gonzalez, Ana Maria
Behrens, Carmen
Bondaruk, Jolanta
Broaddus, Russell
Czerniak, Bogdan
Esmaeli, Bita
Fujimoto, Junya
Gershenwald, Jeffrey
Guo, Charles
Lazar, Alexander J.
Logothetis, Christopher
Meric-Bernstam, Funda
Moran, Cesar
Ramondetta, Lois
Rice, David
Sood, Anil
Tamboli, Pheroze
Thompson, Timothy
Troncoso, Patricia
Tsao, Anne
Wistuba, Ignacio
Carter, Candace
Haydu, Lauren
Hersey, Peter
Jakrot, Valerie
Kakavand, Hojabr
Kefford, Richard
Lee, Kenneth
Long, Georgina
Mann, Graham
Quinn, Michael
Saw, Robyn
Scolyer, Richard
Shannon, Kerwin
Spillane, Andrew
Stretch, Jonathan
Synott, Maria
Thompson, John
Wilmott, James
Al-Ahmadie, Hikmat
Chan, Timothy A.
Ghossein, Ronald
Gopalan, Anuradha
Levine, Douglas A.
Reuter, Victor
Singer, Samuel
Singh, Bhuvanesh
Tien, Nguyen Viet
Broudy, Thomas
Mirsaidi, Cyrus
Nair, Praveen
Drwiega, Paul
Miller, Judy
Smith, Jennifer
Zaren, Howard
Park, Joong-Won
Hung, Nguyen Phi
Kebebew, Electron
Linehan, W. Marston
Metwalli, Adam R.
Pacak, Karel
Pinto, Peter A.
Schiffman, Mark
Schmidt, Laura S.
Vocke, Cathy D.
Wentzensen, Nicolas
Worrell, Robert
Yang, Hannah
Moncrieff, Marc
Goparaju, Chandra
Melamed, Jonathan
Pass, Harvey
Botnariuc, Natalia
Caraman, Irina
Cernat, Mircea
Chemencedji, Inga
Clipca, Adrian
Doruc, Serghei
Gorincioi, Ghenadie
Mura, Sergiu
Pirtac, Maria
Stancul, Irina
Tcaciuc, Diana
Albert, Monique
Alexopoulou, Iakovina
Arnaout, Angel
Bartlett, John
Engel, Jay
Gilbert, Sebastien
Parfitt, Jeremy
Sekhon, Harman
Thomas, George
Rassl, Doris M.
Rintoul, Robert C.
Bifulco, Carlo
Tamakawa, Raina
Urba, Walter
Hayward, Nicholas
Timmers, Henri
Antenucci, Anna
Facciolo, Francesco
Grazi, Gianluca
Marino, Mirella
Merola, Roberta
de Krijger, Ronald
Gimenez-Roqueplo, Anne-Paule
Piché, Alain
Chevalier, Simone
McKercher, Ginette
Birsoy, Kivanc
Barnett, Gene
Brewer, Cathy
Farver, Carol
Naska, Theresa
Pennell, Nathan A.
Raymond, Daniel
Schilero, Cathy
Smolenski, Kathy
Williams, Felicia
Morrison, Carl
Borgia, Jeffrey A.
Liptay, Michael J.
Pool, Mark
Seder, Christopher W.
Junker, Kerstin
Omberg, Larsson
Dinkin, Mikhail
Manikhas, George
Alvaro, Domenico
Bragazzi, Maria Consiglia
Cardinale, Vincenzo
Carpino, Guido
Gaudio, Eugenio
Chesla, David
Cottingham, Sandra
Dubina, Michael
Moiseenko, Fedor
Dhanasekaran, Renumathy
Becker, Karl-Friedrich
Janssen, Klaus-Peter
Slotta-Huspenina, Julia
Abdel-Rahman, Mohamed H.
Aziz, Dina
Bell, Sue
Cebulla, Colleen M.
Davis, Amy
Duell, Rebecca
Elder, J. Bradley
Hilty, Joe
Kumar, Bahavna
Lang, James
Lehman, Norman L.
Mandt, Randy
Nguyen, Phuong
Pilarski, Robert
Rai, Karan
Schoenfield, Lynn
Senecal, Kelly
Wakely, Paul
Hansen, Paul
Lechan, Ronald
Powers, James
Tischler, Arthur
Grizzle, William E.
Sexton, Katherine C.
Kastl, Alison
Henderson, Joel
Porten, Sima
Waldmann, Jens
Fassnacht, Martin
Asa, Sylvia L.
Schadendorf, Dirk
Couce, Marta
Graefen, Markus
Huland, Hartwig
Sauter, Guido
Schlomm, Thorsten
Simon, Ronald
Tennstedt, Pierre
Olabode, Oluwole
Nelson, Mark
Bathe, Oliver
Carroll, Peter R.
Chan, June M.
Disaia, Philip
Glenn, Pat
Kelley, Robin K.
Landen, Charles N.
Phillips, Joanna
Prados, Michael
Simko, Jeffry
Smith-McCune, Karen
VandenBerg, Scott
Roggin, Kevin
Fehrenbach, Ashley
Kendler, Ady
Sifri, Suzanne
Steele, Ruth
Jimeno, Antonio
Carey, Francis
Forgie, Ian
Mannelli, Massimo
Carney, Michael
Hernandez, Brenda
Campos, Benito
Herold-Mende, Christel
Jungk, Christin
Unterberg, Andreas
von Deimling, Andreas
Bossler, Aaron
Galbraith, Joseph
Jacobus, Laura
Knudson, Michael
Knutson, Tina
Ma, Deqin
Milhem, Mohammed
Sigmund, Rita
Godwin, Andrew K.
Madan, Rashna
Rosenthal, Howard G.
Adebamowo, Clement
Adebamowo, Sally N.
Boussioutas, Alex
Beer, David
Giordano, Thomas
Mes-Masson, Anne-Marie
Saad, Fred
Bocklage, Therese
Landrum, Lisa
Mannel, Robert
Moore, Kathleen
Moxley, Katherine
Postier, Russel
Walker, Joan
Zuna, Rosemary
Feldman, Michael
Valdivieso, Federico
Dhir, Rajiv
Luketich, James
Mora Pinero, Edna M.
Quintero-Aguilo, Mario
Carlotti, Jr. Carlos Gilberto
Dos Santos, Jose Sebastião
Kemp, Rafael
Sankarankuty, Ajith
Tirapelli, Daniela
Catto, James
Agnew, Kathy
Swisher, Elizabeth
Creaney, Jenette
Robinson, Bruce
Shelley, Carl Simon
Godwin, Eryn M.
Kendall, Sara
Shipman, Cassaundra
Bradford, Carol
Carey, Thomas
Haddad, Andrea
Moyer, Jeffey
Peterson, Lisa
Prince, Mark
Rozek, Laura
Wolf, Gregory
Bowman, Rayleen
Fong, Kwun M.
Yang, Ian
Korst, Robert
Rathmell, W. Kimryn
Fantacone-Campbell, J. Leigh
Hooke, Jeffrey A.
Kovatich, Albert J.
Shriver, Craig D.
DiPersio, John
Drake, Bettina
Govindan, Ramaswamy
Heath, Sharon
Ley, Timothy
Van Tine, Brian
Westervelt, Peter
Rubin, Mark A.
Lee, Jung Il
Aredes, Natália D.
Mariamidze, Armaz
Kahles, André
Pokaż więcej
Źródło :
In Cancer Cell 13 August 2018 34(2):211-224
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Integrated Molecular Characterization of Testicular Germ Cell Tumors
Autorzy :
Wang, Linghua
Xi, Liu
Wheeler, David
Hughes, Daniel
Covington, Kyle
Jayaseelan, Joy C.
Korchina, Viktoriya
Lewis, Lora
Hu, Jianhong
Doddapaneni, HarshaVardhan
Muzny, Donna
Gibbs, Richard
Hoadley, Katherine A.
Hollern, Daniel
Vincent, Benjamin G.
Chai, Shengjie
Smith, Christof C.
Auman, J. Todd
Shi, Yan
Meng, Shaowu
Skelly, Tara
Tan, Donghui
Veluvolu, Umadevi
Mieczkowski, Piotr A.
Jones, Corbin D.
Wilkerson, Matthew D.
Balu, Saianand
Bodenheimer, Tom
Hoyle, Alan P.
Jefferys, Stuart R.
Mose, Lisle E.
Simons, Janae V.
Soloway, Matthew G.
Roach, Jeffrey
Parker, Joel S.
Hayes, D. Neil
Perou, Charles M.
Shih, Juliann
Cherniack, Andrew D.
Meyerson, Matthew
Saksena, Gordon
Cibulskis, Carrie
Schumacher, Steven E.
Beroukhim, Rameen
Gabriel, Stacey B.
Bowlby, Reanne
Mungall, Andrew J.
Brooks, Denise
Kasaian, Katayoon
Ally, Adrian
Balasundaram, Miruna
Carlsen, Rebecca
Cheung, Dorothy
Chuah, Eric
Dhalla, Noreen
Holt, Robert A.
Jones, Steven J.M.
Ma, Yussanne
Mayo, Michael
Moore, Richard A.
Robertson, A. Gordon
Schein, Jacqueline E.
Sipahimalani, Payal
Tam, Angela
Thiessen, Nina
Wong, Tina
Marra, Marco A.
Shen, Hui
Zhou, Wanding
Laird, Peter W.
Weisenberger, Daniel J.
Van Den Berg, David J.
Lai, Phillip H.
Berrios, Mario
Holbrook, Andrea
Bootwalla, Moiz S.
Maglinte, Dennis T.
Armenia, Joshua
Sánchez-Vega, Francisco
Schultz, Nikolaus
Chakravarty, Debyani
Gao, Jianjiong
Heins, Zachary
Kundra, Ritika
Ochoa, Angelica
Liu, Minwei
Sander, Chris
Ladanyi, Marc
Thorsson, Vesteinn
Radenbaugh, Amie J.
Newton, Yulia
Stuart, Joshua M.
Cho, Juok
Heiman, David I.
Noble, Michael S.
Zhang, Hailei
Getz, Gad
Gehlenborg, Nils
Saksena, Gordon
Voet, Doug
Lin, Pei
Frazer, Scott
Kim, Jaegil
Lawrence, Michael S.
Meier, Sam
Defreitas, Timothy
Chin, Lynda
Hegde, Apurva M.
Akbani, Rehan
Weinstein, John N.
Liu, Wenbin
Mills, Gordon B.
Lu, Yiling
Pyle, Louise C.
Pluta, John
Nathanson, Katherine L.
Tickoo, Satish K.
Reuter, Victor E.
Mehra, Rohit
Looijenga, Leendert
Bryce, Alan H.
Cárcano, Flavio M.
Carvalho, André L.
Cortessis, Victoria K.
Feldman, Darren
Godoy, Guilherme
Ittmann, Michael
Jones, Jeffrey
Kulis, Tomislav
Lerner, Seth
Lessel, Davor
Nathanson, Katherine L.
Shelley, Carl S.
Vidal, Daniel O.
Leraas, Kristen M.
Lichtenberg, Tara M.
Bowen, Jay
Gastier-Foster, Julie M.
Gerken, Mark
Helsel, Carmen
Ramirez, Nilsa C.
Wise, Lisa
Zmuda, Erik
Cottingham, Sandra
Chesla, David
Saller, Charles
Tarvin, Katherine
Lopes, Luiz Fernando
Scapulatempo-Neto, Cristovam
Aredes, Natália D.A.
Oosterhuis, Wolter
Gillis, Ad
Stoop, Hans
Eijkenboom, Wil
Sandusky, George
Martin, Sue Ellen
Aron, Manju
Daneshmand, Siamak
Djaladat, Hooman
Quinn, David
Dorff, Tanya
Lennerz, Jochen K.
Thorne, Leigh B.
Gamulin, Marija
Kastelan, Zeljko
Hudolin, Tvrtko
Kubisch, Christian
Boice, Lori
Huang, Mei
Perou, Amy H.
Rathmell, W. Kimryn
Pihl, Todd
Wan, Yunhu
Sun, Qiang
Naresh, Rashi
Chudamani, Sudha
Liu, Jia
Lolla, Laxmi
Wu, Ye
Ferguson, Martin L.
Zenklusen, Jean C.
Felau, Ina
Zhang, Jiashan (Julia)
Sheth, Margi
Demchok, John A.
Yang, Liming
Wang, Zhining
Tarnuzzer, Roy
Hutter, Carolyn M.
Sofia, Heidi J.
Davidsen, Tanja M.
Shen, Hui
Pokaż więcej
Źródło :
In Cell Reports 12 June 2018 23(11):3392-3406
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The Immune Landscape of Cancer
Autorzy :
Caesar-Johnson, Samantha J.
Demchok, John A.
Felau, Ina
Kasapi, Melpomeni
Ferguson, Martin L.
Hutter, Carolyn M.
Sofia, Heidi J.
Tarnuzzer, Roy
Wang, Zhining
Yang, Liming
Zenklusen, Jean C.
Zhang, Jiashan (Julia)
Chudamani, Sudha
Liu, Jia
Lolla, Laxmi
Naresh, Rashi
Pihl, Todd
Sun, Qiang
Wan, Yunhu
Wu, Ye
Cho, Juok
DeFreitas, Timothy
Frazer, Scott
Gehlenborg, Nils
Getz, Gad
Heiman, David I.
Kim, Jaegil
Lawrence, Michael S.
Lin, Pei
Meier, Sam
Noble, Michael S.
Saksena, Gordon
Voet, Doug
Zhang, Hailei
Bernard, Brady
Chambwe, Nyasha
Dhankani, Varsha
Knijnenburg, Theo
Kramer, Roger
Leinonen, Kalle
Liu, Yuexin
Miller, Michael
Reynolds, Sheila
Shmulevich, Ilya
Thorsson, Vesteinn
Zhang, Wei
Akbani, Rehan
Broom, Bradley M.
Hegde, Apurva M.
Ju, Zhenlin
Kanchi, Rupa S.
Korkut, Anil
Li, Jun
Liang, Han
Ling, Shiyun
Liu, Wenbin
Lu, Yiling
Mills, Gordon B.
Ng, Kwok-Shing
Rao, Arvind
Ryan, Michael
Wang, Jing
Weinstein, John N.
Zhang, Jiexin
Abeshouse, Adam
Armenia, Joshua
Chakravarty, Debyani
Chatila, Walid K.
de Bruijn, Ino
Gao, Jianjiong
Gross, Benjamin E.
Heins, Zachary J.
Kundra, Ritika
La, Konnor
Ladanyi, Marc
Luna, Augustin
Nissan, Moriah G.
Ochoa, Angelica
Phillips, Sarah M.
Reznik, Ed
Sanchez-Vega, Francisco
Sander, Chris
Schultz, Nikolaus
Sheridan, Robert
Sumer, S. Onur
Sun, Yichao
Taylor, Barry S.
Wang, Jioajiao
Zhang, Hongxin
Anur, Pavana
Peto, Myron
Spellman, Paul
Benz, Christopher
Stuart, Joshua M.
Wong, Christopher K.
Yau, Christina
Hayes, D. Neil
Parker, Joel S.
Wilkerson, Matthew D.
Ally, Adrian
Balasundaram, Miruna
Bowlby, Reanne
Brooks, Denise
Carlsen, Rebecca
Chuah, Eric
Dhalla, Noreen
Holt, Robert
Jones, Steven J.M.
Kasaian, Katayoon
Lee, Darlene
Ma, Yussanne
Marra, Marco A.
Mayo, Michael
Moore, Richard A.
Mungall, Andrew J.
Mungall, Karen
Robertson, A. Gordon
Sadeghi, Sara
Schein, Jacqueline E.
Sipahimalani, Payal
Tam, Angela
Thiessen, Nina
Tse, Kane
Wong, Tina
Berger, Ashton C.
Beroukhim, Rameen
Cherniack, Andrew D.
Cibulskis, Carrie
Gabriel, Stacey B.
Gao, Galen F.
Ha, Gavin
Meyerson, Matthew
Schumacher, Steven E.
Shih, Juliann
Kucherlapati, Melanie H.
Kucherlapati, Raju S.
Baylin, Stephen
Cope, Leslie
Danilova, Ludmila
Bootwalla, Moiz S.
Lai, Phillip H.
Maglinte, Dennis T.
Van Den Berg, David J.
Weisenberger, Daniel J.
Auman, J. Todd
Balu, Saianand
Bodenheimer, Tom
Fan, Cheng
Hoadley, Katherine A.
Hoyle, Alan P.
Jefferys, Stuart R.
Jones, Corbin D.
Meng, Shaowu
Mieczkowski, Piotr A.
Mose, Lisle E.
Perou, Amy H.
Perou, Charles M.
Roach, Jeffrey
Shi, Yan
Simons, Janae V.
Skelly, Tara
Soloway, Matthew G.
Tan, Donghui
Veluvolu, Umadevi
Fan, Huihui
Hinoue, Toshinori
Laird, Peter W.
Shen, Hui
Zhou, Wanding
Bellair, Michelle
Chang, Kyle
Covington, Kyle
Creighton, Chad J.
Dinh, Huyen
Doddapaneni, HarshaVardhan
Donehower, Lawrence A.
Drummond, Jennifer
Gibbs, Richard A.
Glenn, Robert
Hale, Walker
Han, Yi
Hu, Jianhong
Korchina, Viktoriya
Lee, Sandra
Lewis, Lora
Li, Wei
Liu, Xiuping
Morgan, Margaret
Morton, Donna
Muzny, Donna
Santibanez, Jireh
Sheth, Margi
Shinbrot, Eve
Wang, Linghua
Wang, Min
Wheeler, David A.
Xi, Liu
Zhao, Fengmei
Hess, Julian
Appelbaum, Elizabeth L.
Bailey, Matthew
Cordes, Matthew G.
Ding, Li
Fronick, Catrina C.
Fulton, Lucinda A.
Fulton, Robert S.
Kandoth, Cyriac
Mardis, Elaine R.
McLellan, Michael D.
Miller, Christopher A.
Schmidt, Heather K.
Wilson, Richard K.
Crain, Daniel
Curley, Erin
Gardner, Johanna
Lau, Kevin
Mallery, David
Morris, Scott
Paulauskis, Joseph
Penny, Robert
Shelton, Candace
Shelton, Troy
Sherman, Mark
Thompson, Eric
Yena, Peggy
Bowen, Jay
Gastier-Foster, Julie M.
Gerken, Mark
Leraas, Kristen M.
Lichtenberg, Tara M.
Ramirez, Nilsa C.
Wise, Lisa
Zmuda, Erik
Corcoran, Niall
Costello, Tony
Hovens, Christopher
Carvalho, Andre L.
de Carvalho, Ana C.
Fregnani, José H.
Longatto-Filho, Adhemar
Reis, Rui M.
Scapulatempo-Neto, Cristovam
Silveira, Henrique C.S.
Vidal, Daniel O.
Burnette, Andrew
Eschbacher, Jennifer
Hermes, Beth
Noss, Ardene
Singh, Rosy
Anderson, Matthew L.
Castro, Patricia D.
Ittmann, Michael
Huntsman, David
Kohl, Bernard
Le, Xuan
Thorp, Richard
Andry, Chris
Duffy, Elizabeth R.
Lyadov, Vladimir
Paklina, Oxana
Setdikova, Galiya
Shabunin, Alexey
Tavobilov, Mikhail
McPherson, Christopher
Warnick, Ronald
Berkowitz, Ross
Cramer, Daniel
Feltmate, Colleen
Horowitz, Neil
Kibel, Adam
Muto, Michael
Raut, Chandrajit P.
Malykh, Andrei
Barnholtz-Sloan, Jill S.
Barrett, Wendi
Devine, Karen
Fulop, Jordonna
Ostrom, Quinn T.
Shimmel, Kristen
Wolinsky, Yingli
Sloan, Andrew E.
De Rose, Agostino
Giuliante, Felice
Goodman, Marc
Karlan, Beth Y.
Hagedorn, Curt H.
Eckman, John
Harr, Jodi
Myers, Jerome
Tucker, Kelinda
Zach, Leigh Anne
Deyarmin, Brenda
Hu, Hai
Kvecher, Leonid
Larson, Caroline
Mural, Richard J.
Somiari, Stella
Vicha, Ales
Zelinka, Tomas
Bennett, Joseph
Iacocca, Mary
Rabeno, Brenda
Swanson, Patricia
Latour, Mathieu
Lacombe, Louis
Têtu, Bernard
Bergeron, Alain
McGraw, Mary
Staugaitis, Susan M.
Chabot, John
Hibshoosh, Hanina
Sepulveda, Antonia
Su, Tao
Wang, Timothy
Potapova, Olga
Voronina, Olga
Desjardins, Laurence
Mariani, Odette
Roman-Roman, Sergio
Sastre, Xavier
Stern, Marc-Henri
Cheng, Feixiong
Signoretti, Sabina
Berchuck, Andrew
Bigner, Darell
Lipp, Eric
Marks, Jeffrey
McCall, Shannon
McLendon, Roger
Secord, Angeles
Sharp, Alexis
Behera, Madhusmita
Brat, Daniel J.
Chen, Amy
Delman, Keith
Force, Seth
Khuri, Fadlo
Magliocca, Kelly
Maithel, Shishir
Olson, Jeffrey J.
Owonikoko, Taofeek
Pickens, Alan
Ramalingam, Suresh
Shin, Dong M.
Sica, Gabriel
Van Meir, Erwin G.
Zhang, Hongzheng
Eijckenboom, Wil
Gillis, Ad
Korpershoek, Esther
Looijenga, Leendert
Oosterhuis, Wolter
Stoop, Hans
van Kessel, Kim E.
Zwarthoff, Ellen C.
Calatozzolo, Chiara
Cuppini, Lucia
Cuzzubbo, Stefania
DiMeco, Francesco
Finocchiaro, Gaetano
Mattei, Luca
Perin, Alessandro
Pollo, Bianca
Chen, Chu
Houck, John
Lohavanichbutr, Pawadee
Hartmann, Arndt
Stoehr, Christine
Stoehr, Robert
Taubert, Helge
Wach, Sven
Wullich, Bernd
Kycler, Witold
Murawa, Dawid
Wiznerowicz, Maciej
Chung, Ki
Edenfield, W. Jeffrey
Martin, Julie
Baudin, Eric
Bubley, Glenn
Bueno, Raphael
De Rienzo, Assunta
Richards, William G.
Kalkanis, Steven
Mikkelsen, Tom
Noushmehr, Houtan
Scarpace, Lisa
Girard, Nicolas
Aymerich, Marta
Campo, Elias
Giné, Eva
Guillermo, Armando López
Van Bang, Nguyen
Hanh, Phan Thi
Phu, Bui Duc
Tang, Yufang
Colman, Howard
Evason, Kimberley
Dottino, Peter R.
Martignetti, John A.
Gabra, Hani
Juhl, Hartmut
Akeredolu, Teniola
Stepa, Serghei
Hoon, Dave
Ahn, Keunsoo
Kang, Koo Jeong
Beuschlein, Felix
Breggia, Anne
Birrer, Michael
Bell, Debra
Borad, Mitesh
Bryce, Alan H.
Castle, Erik
Chandan, Vishal
Cheville, John
Copland, John A.
Farnell, Michael
Flotte, Thomas
Giama, Nasra
Ho, Thai
Kendrick, Michael
Kocher, Jean-Pierre
Kopp, Karla
Moser, Catherine
Nagorney, David
O’Brien, Daniel
O’Neill, Brian Patrick
Patel, Tushar
Petersen, Gloria
Que, Florencia
Rivera, Michael
Roberts, Lewis
Smallridge, Robert
Smyrk, Thomas
Stanton, Melissa
Thompson, R. Houston
Torbenson, Michael
Yang, Ju Dong
Zhang, Lizhi
Brimo, Fadi
Ajani, Jaffer A.
Gonzalez, Ana Maria Angulo
Behrens, Carmen
Bondaruk, Jolanta
Broaddus, Russell
Czerniak, Bogdan
Esmaeli, Bita
Fujimoto, Junya
Gershenwald, Jeffrey
Guo, Charles
Lazar, Alexander J.
Logothetis, Christopher
Meric-Bernstam, Funda
Moran, Cesar
Ramondetta, Lois
Rice, David
Sood, Anil
Tamboli, Pheroze
Thompson, Timothy
Troncoso, Patricia
Tsao, Anne
Wistuba, Ignacio
Carter, Candace
Haydu, Lauren
Hersey, Peter
Jakrot, Valerie
Kakavand, Hojabr
Kefford, Richard
Lee, Kenneth
Long, Georgina
Mann, Graham
Quinn, Michael
Saw, Robyn
Scolyer, Richard
Shannon, Kerwin
Spillane, Andrew
Stretch, onathan
Synott, Maria
Thompson, John
Wilmott, James
Al-Ahmadie, Hikmat
Chan, Timothy A.
Ghossein, Ronald
Gopalan, Anuradha
Levine, Douglas A.
Reuter, Victor
Singer, Samuel
Singh, Bhuvanesh
Tien, Nguyen Viet
Broudy, Thomas
Mirsaidi, Cyrus
Nair, Praveen
Drwiega, Paul
Miller, Judy
Smith, Jennifer
Zaren, Howard
Park, Joong-Won
Hung, Nguyen Phi
Kebebew, Electron
Linehan, W. Marston
Metwalli, Adam R.
Pacak, Karel
Pinto, Peter A.
Schiffman, Mark
Schmidt, Laura S.
Vocke, Cathy D.
Wentzensen, Nicolas
Worrell, Robert
Yang, Hannah
Moncrieff, Marc
Goparaju, Chandra
Melamed, Jonathan
Pass, Harvey
Botnariuc, Natalia
Caraman, Irina
Cernat, Mircea
Chemencedji, Inga
Clipca, Adrian
Doruc, Serghei
Gorincioi, Ghenadie
Mura, Sergiu
Pirtac, Maria
Stancul, Irina
Tcaciuc, Diana
Albert, Monique
Alexopoulou, Iakovina
Arnaout, Angel
Bartlett, John
Engel, Jay
Gilbert, Sebastien
Parfitt, Jeremy
Sekhon, Harman
Thomas, George
Rassl, Doris M.
Rintoul, Robert C.
Bifulco, Carlo
Tamakawa, Raina
Urba, Walter
Hayward, Nicholas
Timmers, Henri
Antenucci, Anna
Facciolo, Francesco
Grazi, Gianluca
Marino, Mirella
Merola, Roberta
de Krijger, Ronald
Gimenez-Roqueplo, Anne-Paule
Piché, Alain
Chevalier, Simone
McKercher, Ginette
Birsoy, Kivanc
Barnett, Gene
Brewer, Cathy
Farver, Carol
Naska, Theresa
Pennell, Nathan A.
Raymond, Daniel
Schilero, Cathy
Smolenski, Kathy
Williams, Felicia
Morrison, Carl
Borgia, Jeffrey A.
Liptay, Michael J.
Pool, Mark
Seder, Christopher W.
Junker, Kerstin
Omberg, Larsson
Dinkin, Mikhail
Manikhas, George
Alvaro, Domenico
Bragazzi, Maria Consiglia
Cardinale, Vincenzo
Carpino, Guido
Gaudio, Eugenio
Chesla, David
Cottingham, Sandra
Dubina, Michael
Moiseenko, Fedor
Dhanasekaran, Renumathy
Becker, Karl-Friedrich
Janssen, Klaus-Peter
Slotta-Huspenina, Julia
Abdel-Rahman, Mohamed H.
Aziz, Dina
Bell, Sue
Cebulla, Colleen M.
Davis, Amy
Duell, Rebecca
Elder, J. Bradley
Hilty, Joe
Kumar, Bahavna
Lang, James
Lehman, Norman L.
Mandt, Randy
Nguyen, Phuong
Pilarski, Robert
Rai, Karan
Schoenfield, Lynn
Senecal, Kelly
Wakely, Paul
Hansen, Paul
Lechan, Ronald
Powers, James
Tischler, Arthur
Grizzle, William E.
Sexton, Katherine C.
Kastl, Alison
Henderson, Joel
Porten, Sima
Waldmann, Jens
Fassnacht, Martin
Asa, Sylvia L.
Schadendorf, Dirk
Couce, Marta
Graefen, Markus
Huland, Hartwig
Sauter, Guido
Schlomm, Thorsten
Simon, Ronald
Tennstedt, Pierre
Olabode, Oluwole
Nelson, Mark
Bathe, Oliver
Carroll, Peter R.
Chan, June M.
Disaia, Philip
Glenn, Pat
Kelley, Robin K.
Landen, Charles N.
Phillips, Joanna
Prados, Michael
Simko, Jeffry
Smith-McCune, Karen
VandenBerg, Scott
Roggin, Kevin
Fehrenbach, Ashley
Kendler, Ady
Sifri, Suzanne
Steele, Ruth
Jimeno, Antonio
Carey, Francis
Forgie, Ian
Mannelli, Massimo
Carney, Michael
Hernandez, Brenda
Campos, Benito
Herold-Mende, Christel
Jungk, Christin
Unterberg, Andreas
von Deimling, Andreas
Bossler, Aaron
Galbraith, Joseph
Jacobus, Laura
Knudson, Michael
Knutson, Tina
Ma, Deqin
Milhem, Mohammed
Sigmund, Rita
Godwin, Andrew K.
Madan, Rashna
Rosenthal, Howard G.
Adebamowo, Clement
Adebamowo, Sally N.
Boussioutas, Alex
Beer, David
Giordano, Thomas
Mes-Masson, Anne-Marie
Saad, Fred
Bocklage, Therese
Landrum, Lisa
Mannel, Robert
Moore, Kathleen
Moxley, Katherine
Postier, Russel
Walker, Joan
Zuna, Rosemary
Feldman, Michael
Valdivieso, Federico
Dhir, Rajiv
Luketich, James
Pinero, Edna M. Mora
Quintero-Aguilo, Mario
Carlotti, Jr. Carlos Gilberto
Dos Santos, Jose Sebastião
Kemp, Rafael
Sankarankuty, Ajith
Tirapelli, Daniela
Catto, James
Agnew, Kathy
Swisher, Elizabeth
Creaney, Jenette
Robinson, Bruce
Shelley, Carl Simon
Godwin, Eryn M.
Kendall, Sara
Shipman, Cassaundra
Bradford, Carol
Carey, Thomas
Haddad, Andrea
Moyer, Jeffey
Peterson, Lisa
Prince, Mark
Rozek, Laura
Wolf, Gregory
Bowman, Rayleen
Fong, Kwun M.
Yang, Ian
Korst, Robert
Rathmell, W. Kimryn
Fantacone-Campbell, J. Leigh
Hooke, Jeffrey A.
Kovatich, Albert J.
Shriver, Craig D.
DiPersio, John
Drake, Bettina
Govindan, Ramaswamy
Heath, Sharon
Ley, Timothy
Van Tine, Brian
Westervelt, Peter
Rubin, Mark A.
Lee, Jung Il
Aredes, Natália D.
Mariamidze, Armaz
Thorsson, Vésteinn
Pokaż więcej
Źródło :
In Immunity 17 April 2018 48(4):812-830
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A Comprehensive Pan-Cancer Molecular Study of Gynecologic and Breast Cancers
Autorzy :
Caesar-Johnson, Samantha J.
Demchok, John A.
Felau, Ina
Kasapi, Melpomeni
Ferguson, Martin L.
Hutter, Carolyn M.
Sofia, Heidi J.
Tarnuzzer, Roy
Wang, Zhining
Yang, Liming
Zenklusen, Jean C.
Zhang, Jiashan (Julia)
Chudamani, Sudha
Liu, Jia
Lolla, Laxmi
Naresh, Rashi
Pihl, Todd
Sun, Qiang
Wan, Yunhu
Wu, Ye
Cho, Juok
DeFreitas, Timothy
Frazer, Scott
Gehlenborg, Nils
Getz, Gad
Heiman, David I.
Kim, Jaegil
Lawrence, Michael S.
Lin, Pei
Meier, Sam
Noble, Michael S.
Saksena, Gordon
Voet, Doug
Zhang, Hailei
Bernard, Brady
Chambwe, Nyasha
Dhankani, Varsha
Knijnenburg, Theo
Kramer, Roger
Leinonen, Kalle
Liu, Yuexin
Miller, Michael
Reynolds, Sheila
Shmulevich, Ilya
Thorsson, Vesteinn
Zhang, Wei
Akbani, Rehan
Broom, Bradley M.
Hegde, Apurva M.
Ju, Zhenlin
Kanchi, Rupa S.
Korkut, Anil
Li, Jun
Liang, Han
Ling, Shiyun
Liu, Wenbin
Lu, Yiling
Mills, Gordon B.
Ng, Kwok-Shing
Rao, Arvind
Ryan, Michael
Wang, Jing
Weinstein, John N.
Zhang, Jiexin
Abeshouse, Adam
Armenia, Joshua
Chakravarty, Debyani
Chatila, Walid K.
de Bruijn, Ino
Gao, Jianjiong
Gross, Benjamin E.
Heins, Zachary J.
Kundra, Ritika
La, Konnor
Ladanyi, Marc
Luna, Augustin
Nissan, Moriah G.
Ochoa, Angelica
Phillips, Sarah M.
Reznik, Ed
Sanchez-Vega, Francisco
Sander, Chris
Schultz, Nikolaus
Sheridan, Robert
Sumer, S. Onur
Sun, Yichao
Taylor, Barry S.
Wang, Jioajiao
Zhang, Hongxin
Anur, Pavana
Peto, Myron
Spellman, Paul
Benz, Christopher
Stuart, Joshua M.
Wong, Christopher K.
Yau, Christina
Hayes, D. Neil
Parker, Joel S.
Wilkerson, Matthew D.
Ally, Adrian
Balasundaram, Miruna
Bowlby, Reanne
Brooks, Denise
Carlsen, Rebecca
Chuah, Eric
Dhalla, Noreen
Holt, Robert
Jones, Steven J.M.
Kasaian, Katayoon
Lee, Darlene
Ma, Yussanne
Marra, Marco A.
Mayo, Michael
Moore, Richard A.
Mungall, Andrew J.
Mungall, Karen
Robertson, A. Gordon
Sadeghi, Sara
Schein, Jacqueline E.
Sipahimalani, Payal
Tam, Angela
Thiessen, Nina
Tse, Kane
Wong, Tina
Berger, Ashton C.
Beroukhim, Rameen
Cherniack, Andrew D.
Cibulskis, Carrie
Gabriel, Stacey B.
Gao, Galen F.
Ha, Gavin
Meyerson, Matthew
Schumacher, Steven E.
Shih, Juliann
Kucherlapati, Melanie H.
Kucherlapati, Raju S.
Baylin, Stephen
Cope, Leslie
Danilova, Ludmila
Bootwalla, Moiz S.
Lai, Phillip H.
Maglinte, Dennis T.
Van Den Berg, David J.
Weisenberger, Daniel J.
Auman, J. Todd
Balu, Saianand
Bodenheimer, Tom
Fan, Cheng
Hoadley, Katherine A.
Hoyle, Alan P.
Jefferys, Stuart R.
Jones, Corbin D.
Meng, Shaowu
Mieczkowski, Piotr A.
Mose, Lisle E.
Perou, Amy H.
Perou, Charles M.
Roach, Jeffrey
Shi, Yan
Simons, Janae V.
Skelly, Tara
Soloway, Matthew G.
Tan, Donghui
Veluvolu, Umadevi
Fan, Huihui
Hinoue, Toshinori
Laird, Peter W.
Shen, Hui
Zhou, Wanding
Bellair, Michelle
Chang, Kyle
Covington, Kyle
Creighton, Chad J.
Dinh, Huyen
Doddapaneni, HarshaVardhan
Donehower, Lawrence A.
Drummond, Jennifer
Gibbs, Richard A.
Glenn, Robert
Hale, Walker
Han, Yi
Hu, Jianhong
Korchina, Viktoriya
Lee, Sandra
Lewis, Lora
Li, Wei
Liu, Xiuping
Morgan, Margaret
Morton, Donna
Muzny, Donna
Santibanez, Jireh
Sheth, Margi
Shinbrot, Eve
Wang, Linghua
Wang, Min
Wheeler, David A.
Xi, Liu
Zhao, Fengmei
Hess, Julian
Appelbaum, Elizabeth L.
Bailey, Matthew
Cordes, Matthew G.
Ding, Li
Fronick, Catrina C.
Fulton, Lucinda A.
Fulton, Robert S.
Kandoth, Cyriac
Mardis, Elaine R.
McLellan, Michael D.
Miller, Christopher A.
Schmidt, Heather K.
Wilson, Richard K.
Crain, Daniel
Curley, Erin
Gardner, Johanna
Lau, Kevin
Mallery, David
Morris, Scott
Paulauskis, Joseph
Penny, Robert
Shelton, Candace
Shelton, Troy
Sherman, Mark
Thompson, Eric
Yena, Peggy
Bowen, Jay
Gastier-Foster, Julie M.
Gerken, Mark
Leraas, Kristen M.
Lichtenberg, Tara M.
Ramirez, Nilsa C.
Wise, Lisa
Zmuda, Erik
Corcoran, Niall
Costello, Tony
Hovens, Christopher
Carvalho, Andre L.
de Carvalho, Ana C.
Fregnani, José H.
Longatto-Filho, Adhemar
Reis, Rui M.
Scapulatempo-Neto, Cristovam
Silveira, Henrique C.S.
Vidal, Daniel O.
Burnette, Andrew
Eschbacher, Jennifer
Hermes, Beth
Noss, Ardene
Singh, Rosy
Anderson, Matthew L.
Castro, Patricia D.
Ittmann, Michael
Huntsman, David
Kohl, Bernard
Le, Xuan
Thorp, Richard
Andry, Chris
Duffy, Elizabeth R.
Lyadov, Vladimir
Paklina, Oxana
Setdikova, Galiya
Shabunin, Alexey
Tavobilov, Mikhail
McPherson, Christopher
Warnick, Ronald
Berkowitz, Ross
Cramer, Daniel
Feltmate, Colleen
Horowitz, Neil
Kibel, Adam
Muto, Michael
Raut, Chandrajit P.
Malykh, Andrei
Barnholtz-Sloan, Jill S.
Barrett, Wendi
Devine, Karen
Fulop, Jordonna
Ostrom, Quinn T.
Shimmel, Kristen
Wolinsky, Yingli
Sloan, Andrew E.
De Rose, Agostino
Giuliante, Felice
Goodman, Marc
Karlan, Beth Y.
Hagedorn, Curt H.
Eckman, John
Harr, Jodi
Myers, Jerome
Tucker, Kelinda
Zach, Leigh Anne
Deyarmin, Brenda
Hu, Hai
Kvecher, Leonid
Larson, Caroline
Mural, Richard J.
Somiari, Stella
Vicha, Ales
Zelinka, Tomas
Bennett, Joseph
Iacocca, Mary
Rabeno, Brenda
Swanson, Patricia
Latour, Mathieu
Lacombe, Louis
Têtu, Bernard
Bergeron, Alain
McGraw, Mary
Staugaitis, Susan M.
Chabot, John
Hibshoosh, Hanina
Sepulveda, Antonia
Su, Tao
Wang, Timothy
Potapova, Olga
Voronina, Olga
Desjardins, Laurence
Mariani, Odette
Roman-Roman, Sergio
Sastre, Xavier
Stern, Marc-Henri
Cheng, Feixiong
Signoretti, Sabina
Berchuck, Andrew
Bigner, Darell
Lipp, Eric
Marks, Jeffrey
McCall, Shannon
McLendon, Roger
Secord, Angeles
Sharp, Alexis
Behera, Madhusmita
Brat, Daniel J.
Chen, Amy
Delman, Keith
Force, Seth
Khuri, Fadlo
Magliocca, Kelly
Maithel, Shishir
Olson, Jeffrey J.
Owonikoko, Taofeek
Pickens, Alan
Ramalingam, Suresh
Shin, Dong M.
Sica, Gabriel
Van Meir, Erwin G.
Zhang, Hongzheng
Eijckenboom, Wil
Gillis, Ad
Korpershoek, Esther
Looijenga, Leendert
Oosterhuis, Wolter
Stoop, Hans
van Kessel, Kim E.
Zwarthoff, Ellen C.
Calatozzolo, Chiara
Cuppini, Lucia
Cuzzubbo, Stefania
DiMeco, Francesco
Finocchiaro, Gaetano
Mattei, Luca
Perin, Alessandro
Pollo, Bianca
Chen, Chu
Houck, John
Lohavanichbutr, Pawadee
Hartmann, Arndt
Stoehr, Christine
Stoehr, Robert
Taubert, Helge
Wach, Sven
Wullich, Bernd
Kycler, Witold
Murawa, Dawid
Wiznerowicz, Maciej
Chung, Ki
Edenfield, W. Jeffrey
Martin, Julie
Baudin, Eric
Bubley, Glenn
Bueno, Raphael
De Rienzo, Assunta
Richards, William G.
Kalkanis, Steven
Mikkelsen, Tom
Noushmehr, Houtan
Scarpace, Lisa
Girard, Nicolas
Aymerich, Marta
Campo, Elias
Giné, Eva
Guillermo, Armando López
Van Bang, Nguyen
Hanh, Phan Thi
Phu, Bui Duc
Tang, Yufang
Colman, Howard
Evason, Kimberley
Dottino, Peter R.
Martignetti, John A.
Gabra, Hani
Juhl, Hartmut
Akeredolu, Teniola
Stepa, Serghei
Hoon, Dave
Ahn, Keunsoo
Kang, Koo Jeong
Beuschlein, Felix
Breggia, Anne
Birrer, Michael
Bell, Debra
Borad, Mitesh
Bryce, Alan H.
Castle, Erik
Chandan, Vishal
Cheville, John
Copland, John A.
Farnell, Michael
Flotte, Thomas
Giama, Nasra
Ho, Thai
Kendrick, Michael
Kocher, Jean-Pierre
Kopp, Karla
Moser, Catherine
Nagorney, David
O’Brien, Daniel
O’Neill, Brian Patrick
Patel, Tushar
Petersen, Gloria
Que, Florencia
Rivera, Michael
Roberts, Lewis
Smallridge, Robert
Smyrk, Thomas
Stanton, Melissa
Thompson, R. Houston
Torbenson, Michael
Yang, Ju Dong
Zhang, Lizhi
Brimo, Fadi
Ajani, Jaffer A.
Angulo Gonzalez, Ana Maria
Behrens, Carmen
Bondaruk, Jolanta
Broaddus, Russell
Czerniak, Bogdan
Esmaeli, Bita
Fujimoto, Junya
Gershenwald, Jeffrey
Guo, Charles
Lazar, Alexander J.
Logothetis, Christopher
Meric-Bernstam, Funda
Moran, Cesar
Ramondetta, Lois
Rice, David
Sood, Anil
Tamboli, Pheroze
Thompson, Timothy
Troncoso, Patricia
Tsao, Anne
Wistuba, Ignacio
Carter, Candace
Haydu, Lauren
Hersey, Peter
Jakrot, Valerie
Kakavand, Hojabr
Kefford, Richard
Lee, Kenneth
Long, Georgina
Mann, Graham
Quinn, Michael
Saw, Robyn
Scolyer, Richard
Shannon, Kerwin
Spillane, Andrew
Stretch, Jonathan
Synott, Maria
Thompson, John
Wilmott, James
Al-Ahmadie, Hikmat
Chan, Timothy A.
Ghossein, Ronald
Gopalan, Anuradha
Levine, Douglas A.
Reuter, Victor
Singer, Samuel
Singh, Bhuvanesh
Tien, Nguyen Viet
Broudy, Thomas
Mirsaidi, Cyrus
Nair, Praveen
Drwiega, Paul
Miller, Judy
Smith, Jennifer
Zaren, Howard
Park, Joong-Won
Hung, Nguyen Phi
Kebebew, Electron
Linehan, W. Marston
Metwalli, Adam R.
Pacak, Karel
Pinto, Peter A.
Schiffman, Mark
Schmidt, Laura S.
Vocke, Cathy D.
Wentzensen, Nicolas
Worrell, Robert
Yang, Hannah
Moncrieff, Marc
Goparaju, Chandra
Melamed, Jonathan
Pass, Harvey
Botnariuc, Natalia
Caraman, Irina
Cernat, Mircea
Chemencedji, Inga
Clipca, Adrian
Doruc, Serghei
Gorincioi, Ghenadie
Mura, Sergiu
Pirtac, Maria
Stancul, Irina
Tcaciuc, Diana
Albert, Monique
Alexopoulou, Iakovina
Arnaout, Angel
Bartlett, John
Engel, Jay
Gilbert, Sebastien
Parfitt, Jeremy
Sekhon, Harman
Thomas, George
Rassl, Doris M.
Rintoul, Robert C.
Bifulco, Carlo
Tamakawa, Raina
Urba, Walter
Hayward, Nicholas
Timmers, Henri
Antenucci, Anna
Facciolo, Francesco
Grazi, Gianluca
Marino, Mirella
Merola, Roberta
de Krijger, Ronald
Gimenez-Roqueplo, Anne-Paule
Piché, Alain
Chevalier, Simone
McKercher, Ginette
Birsoy, Kivanc
Barnett, Gene
Brewer, Cathy
Farver, Carol
Naska, Theresa
Pennell, Nathan A.
Raymond, Daniel
Schilero, Cathy
Smolenski, Kathy
Williams, Felicia
Morrison, Carl
Borgia, Jeffrey A.
Liptay, Michael J.
Pool, Mark
Seder, Christopher W.
Junker, Kerstin
Omberg, Larsson
Dinkin, Mikhail
Manikhas, George
Alvaro, Domenico
Bragazzi, Maria Consiglia
Cardinale, Vincenzo
Carpino, Guido
Gaudio, Eugenio
Chesla, David
Cottingham, Sandra
Dubina, Michael
Moiseenko, Fedor
Dhanasekaran, Renumathy
Becker, Karl-Friedrich
Janssen, Klaus-Peter
Slotta-Huspenina, Julia
Abdel-Rahman, Mohamed H.
Aziz, Dina
Bell, Sue
Cebulla, Colleen M.
Davis, Amy
Duell, Rebecca
Elder, J. Bradley
Hilty, Joe
Kumar, Bahavna
Lang, James
Lehman, Norman L.
Mandt, Randy
Nguyen, Phuong
Pilarski, Robert
Rai, Karan
Schoenfield, Lynn
Senecal, Kelly
Wakely, Paul
Hansen, Paul
Lechan, Ronald
Powers, James
Tischler, Arthur
Grizzle, William E.
Sexton, Katherine C.
Kastl, Alison
Henderson, Joel
Porten, Sima
Waldmann, Jens
Fassnacht, Martin
Asa, Sylvia L.
Schadendorf, Dirk
Couce, Marta
Graefen, Markus
Huland, Hartwig
Sauter, Guido
Schlomm, Thorsten
Simon, Ronald
Tennstedt, Pierre
Olabode, Oluwole
Nelson, Mark
Bathe, Oliver
Carroll, Peter R.
Chan, June M.
Disaia, Philip
Glenn, Pat
Kelley, Robin K.
Landen, Charles N.
Phillips, Joanna
Prados, Michael
Simko, Jeffry
Smith-McCune, Karen
VandenBerg, Scott
Roggin, Kevin
Fehrenbach, Ashley
Kendler, Ady
Sifri, Suzanne
Steele, Ruth
Jimeno, Antonio
Carey, Francis
Forgie, Ian
Mannelli, Massimo
Carney, Michael
Hernandez, Brenda
Campos, Benito
Herold-Mende, Christel
Jungk, Christin
Unterberg, Andreas
von Deimling, Andreas
Bossler, Aaron
Galbraith, Joseph
Jacobus, Laura
Knudson, Michael
Knutson, Tina
Ma, Deqin
Milhem, Mohammed
Sigmund, Rita
Godwin, Andrew K.
Madan, Rashna
Rosenthal, Howard G.
Adebamowo, Clement
Adebamowo, Sally N.
Boussioutas, Alex
Beer, David
Giordano, Thomas
Mes-Masson, Anne-Marie
Saad, Fred
Bocklage, Therese
Landrum, Lisa
Mannel, Robert
Moore, Kathleen
Moxley, Katherine
Postier, Russel
Walker, Joan
Zuna, Rosemary
Feldman, Michael
Valdivieso, Federico
Dhir, Rajiv
Luketich, James
Mora Pinero, Edna M.
Quintero-Aguilo, Mario
Carlotti, Jr. Carlos Gilberto
Dos Santos, Jose Sebastião
Kemp, Rafael
Sankarankuty, Ajith
Tirapelli, Daniela
Catto, James
Agnew, Kathy
Swisher, Elizabeth
Creaney, Jenette
Robinson, Bruce
Shelley, Carl Simon
Godwin, Eryn M.
Kendall, Sara
Shipman, Cassaundra
Bradford, Carol
Carey, Thomas
Haddad, Andrea
Moyer, Jeffey
Peterson, Lisa
Prince, Mark
Rozek, Laura
Wolf, Gregory
Bowman, Rayleen
Fong, Kwun M.
Yang, Ian
Korst, Robert
Rathmell, W. Kimryn
Fantacone-Campbell, J. Leigh
Hooke, Jeffrey A.
Kovatich, Albert J.
Shriver, Craig D.
DiPersio, John
Drake, Bettina
Govindan, Ramaswamy
Heath, Sharon
Ley, Timothy
Van Tine, Brian
Westervelt, Peter
Rubin, Mark A.
Lee, Jung Il
Aredes, Natália D.
Mariamidze, Armaz
Berger, Ashton C.
Pokaż więcej
Źródło :
In Cancer Cell 9 April 2018 33(4):690-705
Czasopismo naukowe
Tytuł :
lncRNA Epigenetic Landscape Analysis Identifies EPIC1 as an Oncogenic lncRNA that Interacts with MYC and Promotes Cell-Cycle Progression in Cancer
Autorzy :
Caesar-Johnson, Samantha J.
Demchok, John A.
Felau, Ina
Kasapi, Melpomeni
Ferguson, Martin L.
Hutter, Carolyn M.
Sofia, Heidi J.
Tarnuzzer, Roy
Wang, Zhining
Yang, Liming
Zenklusen, Jean C.
Zhang, Jiashan (Julia)
Chudamani, Sudha
Liu, Jia
Lolla, Laxmi
Naresh, Rashi
Pihl, Todd
Sun, Qiang
Wan, Yunhu
Wu, Ye
Cho, Juok
DeFreitas, Timothy
Frazer, Scott
Gehlenborg, Nils
Getz, Gad
Heiman, David I.
Kim, Jaegil
Lawrence, Michael S.
Lin, Pei
Meier, Sam
Noble, Michael S.
Saksena, Gordon
Voet, Doug
Zhang, Hailei
Bernard, Brady
Chambwe, Nyasha
Dhankani, Varsha
Knijnenburg, Theo
Kramer, Roger
Leinonen, Kalle
Liu, Yuexin
Miller, Michael
Reynolds, Sheila
Shmulevich, Ilya
Thorsson, Vesteinn
Zhang, Wei
Akbani, Rehan
Broom, Bradley M.
Hegde, Apurva M.
Ju, Zhenlin
Kanchi, Rupa S.
Korkut, Anil
Li, Jun
Liang, Han
Ling, Shiyun
Liu, Wenbin
Lu, Yiling
Mills, Gordon B.
Ng, Kwok-Shing
Rao, Arvind
Ryan, Michael
Wang, Jing
Weinstein, John N.
Zhang, Jiexin
Abeshouse, Adam
Armenia, Joshua
Chakravarty, Debyani
Chatila, Walid K.
Bruijn, Inode
Gao, Jianjiong
Gross, Benjamin E.
Heins, Zachary J.
Kundra, Ritika
La, Konnor
Ladanyi, Marc
Luna, Augustin
Nissan, Moriah G.
Ochoa, Angelica
Phillips, Sarah M.
Reznik, Ed
Sanchez-Vega, Francisco
Sander, Chris
Schultz, Nikolaus
Sheridan, Robert
Sumer, S. Onur
Sun, Yichao
Taylor, Barry S.
Wang, Jioajiao
Zhang, Hongxin
Anur, Pavana
Peto, Myron
Spellman, Paul
Benz, Christopher
Stuart, Joshua M.
Wong, Christopher K.
Yau, Christina
Hayes, D. Neil
Parker, Joel S.
Wilkerson, Matthew D.
Ally, Adrian
Balasundaram, Miruna
Bowlby, Reanne
Brooks, Denise
Carlsen, Rebecca
Chuah, Eric
Dhalla, Noreen
Holt, Robert
Jones, Steven J.M.
Kasaian, Katayoon
Lee, Darlene
Ma, Yussanne
Marra, Marco A.
Mayo, Michael
Moore, Richard A.
Mungall, Andrew J.
Mungall, Karen
Robertson, A. Gordon
Sadeghi, Sara
Schein, Jacqueline E.
Sipahimalani, Payal
Tam, Angela
Thiessen, Nina
Tse, Kane
Wong, Tina
Berger, Ashton C.
Beroukhim, Rameen
Cherniack, Andrew D.
Cibulskis, Carrie
Gabriel, Stacey B.
Gao, Galen F.
Ha, Gavin
Meyerson, Matthew
Schumacher, Steven E.
Shih, Juliann
Kucherlapati, Melanie H.
Kucherlapati, Raju S.
Baylin, Stephen
Cope, Leslie
Danilova, Ludmila
Bootwalla, Moiz S.
Lai, Phillip H.
Maglinte, Dennis T.
Van Den Berg, David J.
Weisenberger, Daniel J.
Auman, J. Todd
Balu, Saianand
Bodenheimer, Tom
Fan, Cheng
Hoadley, Katherine A.
Hoyle, Alan P.
Jefferys, Stuart R.
Jones, Corbin D.
Meng, Shaowu
Mieczkowski, Piotr A.
Mose, Lisle E.
Perou, Amy H.
Perou, Charles M.
Roach, Jeffrey
Shi, Yan
Simons, Janae V.
Skelly, Tara
Soloway, Matthew G.
Tan, Donghui
Veluvolu, Umadevi
Fan, Huihui
Hinoue, Toshinori
Laird, Peter W.
Shen, Hui
Zhou, Wanding
Bellair, Michelle
Chang, Kyle
Covington, Kyle
Creighton, Chad J.
Dinh, Huyen
Doddapaneni, HarshaVardhan
Donehower, Lawrence A.
Drummond, Jennifer
Gibbs, Richard A.
Glenn, Robert
Hale, Walker
Han, Yi
Hu, Jianhong
Korchina, Viktoriya
Lee, Sandra
Lewis, Lora
Li, Wei
Liu, Xiuping
Morgan, Margaret
Morton, Donna
Muzny, Donna
Santibanez, Jireh
Sheth, Margi
Shinbrot, Eve
Wang, Linghua
Wang, Min
Wheeler, David A.
Xi, Liu
Zhao, Fengmei
Hess, Julian
Appelbaum, Elizabeth L.
Bailey, Matthew
Cordes, Matthew G.
Ding, Li
Fronick, Catrina C.
Fulton, Lucinda A.
Fulton, Robert S.
Kandoth, Cyriac
Mardis, Elaine R.
McLellan, Michael D.
Miller, Christopher A.
Schmidt, Heather K.
Wilson, Richard K.
Crain, Daniel
Curley, Erin
Gardner, Johanna
Lau, Kevin
Mallery, David
Morris, Scott
Paulauskis, Joseph
Penny, Robert
Shelton, Candace
Shelton, Troy
Sherman, Mark
Thompson, Eric
Yena, Peggy
Bowen, Jay
Gastier-Foster, Julie M.
Gerken, Mark
Leraas, Kristen M.
Lichtenberg, Tara M.
Ramirez, Nilsa C.
Wise, Lisa
Zmuda, Erik
Corcoran, Niall
Costello, Tony
Hovens, Christopher
Carvalho, Andre L.
de Carvalho, Ana C.
Fregnani, José H.
Longatto-Filho, Adhemar
Reis, Rui M.
Scapulatempo-Neto, Cristovam
Silveira, Henrique C.S.
Vidal, Daniel O.
Burnette, Andrew
Eschbacher, Jennifer
Hermes, Beth
Noss, Ardene
Singh, Rosy
Anderson, Matthew L.
Castro, Patricia D.
Ittmann, Michael
Huntsman, David
Kohl, Bernard
Le, Xuan
Thorp, Richard
Andry, Chris
Duffy, Elizabeth R.
Lyadov, Vladimir
Paklina, Oxana
Setdikova, Galiya
Shabunin, Alexey
Tavobilov, Mikhail
McPherson, Christopher
Warnick, Ronald
Berkowitz, Ross
Cramer, Daniel
Feltmate, Colleen
Horowitz, Neil
Kibel, Adam
Muto, Michael
Raut, Chandrajit P.
Malykh, Andrei
Barnholtz-Sloan, Jill S.
Barrett, Wendi
Devine, Karen
Fulop, Jordonna
Ostrom, Quinn T.
Shimmel, Kristen
Wolinsky, Yingli
Sloan, Andrew E.
De Rose, Agostino
Giuliante, Felice
Goodman, Marc
Karlan, Beth Y.
Hagedorn, Curt H.
Eckman, John
Harr, Jodi
Myers, Jerome
Tucker, Kelinda
Zach, Leigh Anne
Deyarmin, Brenda
Hu, Hai
Kvecher, Leonid
Larson, Caroline
Mural, Richard J.
Somiari, Stella
Vicha, Ales
Zelinka, Tomas
Bennett, Joseph
Iacocca, Mary
Rabeno, Brenda
Swanson, Patricia
Latour, Mathieu
Lacombe, Louis
Têtu, Bernard
Bergeron, Alain
McGraw, Mary
Staugaitis, Susan M.
Chabot, John
Hibshoosh, Hanina
Sepulveda, Antonia
Su, Tao
Wang, Timothy
Potapova, Olga
Voronina, Olga
Desjardins, Laurence
Mariani, Odette
Roman-Roman, Sergio
Sastre, Xavier
Stern, Marc-Henri
Cheng, Feixiong
Signoretti, Sabina
Berchuck, Andrew
Bigner, Darell
Lipp, Eric
Marks, Jeffrey
McCall, Shannon
McLendon, Roger
Secord, Angeles
Sharp, Alexis
Behera, Madhusmita
Brat, Daniel J.
Chen, Amy
Delman, Keith
Force, Seth
Khuri, Fadlo
Magliocca, Kelly
Maithel, Shishir
Olson, Jeffrey J.
Owonikoko, Taofeek
Pickens, Alan
Ramalingam, Suresh
Shin, Dong M.
Sica, Gabriel
Van Meir, Erwin G.
Zhang, Hongzheng
Eijckenboom, Wil
Gillis, Ad
Korpershoek, Esther
Looijenga, Leendert
Oosterhuis, Wolter
Stoop, Hans
van Kessel, Kim E.
Zwarthoff, Ellen C.
Calatozzolo, Chiara
Cuppini, Lucia
Cuzzubbo, Stefania
DiMeco, Francesco
Finocchiaro, Gaetano
Mattei, Luca
Perin, Alessandro
Pollo, Bianca
Chen, Chu
Houck, John
Lohavanichbutr, Pawadee
Hartmann, Arndt
Stoehr, Christine
Stoehr, Robert
Taubert, Helge
Wach, Sven
Wullich, Bernd
Kycler, Witold
Murawa, Dawid
Wiznerowicz, Maciej
Chung, Ki
Edenfield, W. Jeffrey
Martin, Julie
Baudin, Eric
Bubley, Glenn
Bueno, Raphael
De Rienzo, Assunta
Richards, William G.
Kalkanis, Steven
Mikkelsen, Tom
Noushmehr, Houtan
Scarpace, Lisa
Girard, Nicolas
Aymerich, Marta
Campo, Elias
Giné, Eva
Guillermo, Armando López
Van Bang, Nguyen
Hanh, Phan Thi
Phu, Bui Duc
Tang, Yufang
Colman, Howard
Evason, Kimberley
Dottino, Peter R.
Martignetti, John A.
Gabra, Hani
Juhl, Hartmut
Akeredolu, Teniola
Stepa, Serghei
Hoon, Dave
Ahn, Keunsoo
Kang, Koo Jeong
Beuschlein, Felix
Breggia, Anne
Birrer, Michael
Bell, Debra
Borad, Mitesh
Bryce, Alan H.
Castle, Erik
Chandan, Vishal
Cheville, John
Copland, John A.
Farnell, Michael
Flotte, Thomas
Giama, Nasra
Ho, Thai
Kendrick, Michael
Kocher, Jean-Pierre
Kopp, Karla
Moser, Catherine
Nagorney, David
O’Brien, Daniel
O’Neill, Brian Patrick
Patel, Tushar
Petersen, Gloria
Que, Florencia
Rivera, Michael
Roberts, Lewis
Smallridge, Robert
Smyrk, Thomas
Stanton, Melissa
Thompson, R. Houston
Torbenson, Michael
Yang, Ju Dong
Zhang, Lizhi
Brimo, Fadi
Ajani, Jaffer A.
Gonzalez, Ana Maria Angulo
Behrens, Carmen
Bondaruk, Jolanta
Broaddus, Russell
Czerniak, Bogdan
Esmaeli, Bita
Fujimoto, Junya
Gershenwald, Jeffrey
Guo, Charles
Lazar, Alexander J.
Logothetis, Christopher
Meric-Bernstam, Funda
Moran, Cesar
Ramondetta, Lois
Rice, David
Sood, Anil
Tamboli, Pheroze
Thompson, Timothy
Troncoso, Patricia
Tsao, Anne
Wistuba, Ignacio
Carter, Candace
Haydu, Lauren
Hersey, Peter
Jakrot, Valerie
Kakavand, Hojabr
Kefford, Richard
Lee, Kenneth
Long, Georgina
Mann, Graham
Quinn, Michael
Saw, Robyn
Scolyer, Richard
Shannon, Kerwin
Spillane, Andrew
Stretch, Jonathan
Synott, Maria
Thompson, John
Wilmott, James
Al-Ahmadie, Hikmat
Chan, Timothy A.
Ghossein, Ronald
Gopalan, Anuradha
Levine, Douglas A.
Reuter, Victor
Singer, Samuel
Singh, Bhuvanesh
Tien, Nguyen Viet
Broudy, Thomas
Mirsaidi, Cyrus
Nair, Praveen
Drwiega, Paul
Miller, Judy
Smith, Jennifer
Zaren, Howard
Park, Joong-Won
Hung, Nguyen Phi
Kebebew, Electron
Linehan, W. Marston
Metwalli, Adam R.
Pacak, Karel
Pinto, Peter A.
Schiffman, Mark
Schmidt, Laura S.
Vocke, Cathy D.
Wentzensen, Nicolas
Worrell, Robert
Yang, Hannah
Moncrieff, Marc
Goparaju, Chandra
Melamed, Jonathan
Pass, Harvey
Botnariuc, Natalia
Caraman, Irina
Cernat, Mircea
Chemencedji, Inga
Clipca, Adrian
Doruc, Serghei
Gorincioi, Ghenadie
Mura, Sergiu
Pirtac, Maria
Stancul, Irina
Tcaciuc, Diana
Albert, Monique
Alexopoulou, Iakovina
Arnaout, Angel
Bartlett, John
Engel, Jay
Gilbert, Sebastien
Parfitt, Jeremy
Sekhon, Harman
Thomas, George
Rassl, Doris M.
Rintoul, Robert C.
Bifulco, Carlo
Tamakawa, Raina
Urba, Walter
Hayward, Nicholas
Timmers, Henri
Antenucci, Anna
Facciolo, Francesco
Grazi, Gianluca
Marino, Mirella
Merola, Roberta
de Krijger, Ronald
Gimenez-Roqueplo, Anne-Paule
Piché, Alain
Chevalier, Simone
McKercher, Ginette
Birsoy, Kivanc
Barnett, Gene
Brewer, Cathy
Farver, Carol
Naska, Theresa
Pennell, Nathan A.
Raymond, Daniel
Schilero, Cathy
Smolenski, Kathy
Williams, Felicia
Morrison, Carl
Borgia, Jeffrey A.
Liptay, Michael J.
Pool, Mark
Seder, Christopher W.
Junker, Kerstin
Omberg, Larsson
Dinkin, Mikhail
Manikhas, George
Alvaro, Domenico
Bragazzi, Maria Consiglia
Cardinale, Vincenzo
Carpino, Guido
Gaudio, Eugenio
Chesla, David
Cottingham, Sandra
Dubina, Michael
Moiseenko, Fedor
Dhanasekaran, Renumathy
Becker, Karl-Friedrich
Janssen, Klaus-Peter
Slotta-Huspenina, Julia
Abdel-Rahman, Mohamed H.
Aziz, Dina
Bell, Sue
Cebulla, Colleen M.
Davis, Amy
Duell, Rebecca
Elder, J. Bradley
Hilty, Joe
Kumar, Bahavna
Lang, James
Lehman, Norman L.
Mandt, Randy
Nguyen, Phuong
Pilarski, Robert
Rai, Karan
Schoenfield, Lynn
Senecal, Kelly
Wakely, Paul
Hansen, Paul
Lechan, Ronald
Powers, James
Tischler, Arthur
Grizzle, William E.
Sexton, Katherine C.
Kastl, Alison
Henderson, Joel
Porten, Sima
Waldmann, Jens
Fassnacht, Martin
Asa, Sylvia L.
Schadendorf, Dirk
Couce, Marta
Graefen, Markus
Huland, Hartwig
Sauter, Guido
Schlomm, Thorsten
Simon, Ronald
Tennstedt, Pierre
Olabode, Oluwole
Nelson, Mark
Bathe, Oliver
Carroll, Peter R.
Chan, June M.
Disaia, Philip
Glenn, Pat
Kelley, Robin K.
Landen, Charles N.
Phillips, Joanna
Prados, Michael
Simko, Jeffry
Smith-McCune, Karen
VandenBerg, Scott
Roggin, Kevin
Fehrenbach, Ashley
Kendler, Ady
Sifri, Suzanne
Steele, Ruth
Jimeno, Antonio
Carey, Francis
Forgie, Ian
Mannelli, Massimo
Carney, Michael
Hernandez, Brenda
Campos, Benito
Herold-Mende, Christel
Jungk, Christin
Unterberg, Andreas
von Deimling, Andreas
Bossler, Aaron
Galbraith, Joseph
Jacobus, Laura
Knudson, Michael
Knutson, Tina
Ma, Deqin
Milhem, Mohammed
Sigmund, Rita
Godwin, Andrew K.
Madan, Rashna
Rosenthal, Howard G.
Adebamowo, Clement
Adebamowo, Sally N.
Boussioutas, Alex
Beer, David
Giordano, Thomas
Mes-Masson, Anne-Marie
Saad, Fred
Bocklage, Therese
Landrum, Lisa
Mannel, Robert
Moore, Kathleen
Moxley, Katherine
Postier, Russel
Walker, Joan
Zuna, Rosemary
Feldman, Michael
Valdivieso, Federico
Dhir, Rajiv
Luketich, James
Pinero, Edna M. Mora
Quintero-Aguilo, Mario
Carlotti, Jr. Carlos Gilberto
Dos Santos, Jose Sebastião
Kemp, Rafael
Sankarankuty, Ajith
Tirapelli, Daniela
Catto, James
Agnew, Kathy
Swisher, Elizabeth
Creaney, Jenette
Robinson, Bruce
Shelley, Carl Simon
Godwin, Eryn M.
Kendall, Sara
Shipman, Cassaundra
Bradford, Carol
Carey, Thomas
Haddad, Andrea
Moyer, Jeffey
Peterson, Lisa
Prince, Mark
Rozek, Laura
Wolf, Gregory
Bowman, Rayleen
Fong, Kwun M.
Yang, Ian
Korst, Robert
Rathmell, W. Kimryn
Fantacone-Campbell, J. Leigh
Hooke, Jeffrey A.
Kovatich, Albert J.
Shriver, Craig D.
DiPersio, John
Drake, Bettina
Govindan, Ramaswamy
Heath, Sharon
Ley, Timothy
Van Tine, Brian
Westervelt, Peter
Rubin, Mark A.
Lee, Jung Il
Aredes, Natália D.
Mariamidze, Armaz
Wang, Zehua
Pokaż więcej
Źródło :
In Cancer Cell 9 April 2018 33(4):706-720
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Comparative Molecular Analysis of Gastrointestinal Adenocarcinomas
Autorzy :
Caesar-Johnson, Samantha J.
Demchok, John A.
Felau, Ina
Kasapi, Melpomeni
Ferguson, Martin L.
Hutter, Carolyn M.
Sofia, Heidi J.
Tarnuzzer, Roy
Wang, Zhining
Yang, Liming
Zenklusen, Jean C.
Zhang, Jiashan (Julia)
Chudamani, Sudha
Liu, Jia
Lolla, Laxmi
Naresh, Rashi
Pihl, Todd
Sun, Qiang
Wan, Yunhu
Wu, Ye
Cho, Juok
DeFreitas, Timothy
Frazer, Scott
Gehlenborg, Nils
Getz, Gad
Heiman, David I.
Kim, Jaegil
Lawrence, Michael S.
Lin, Pei
Meier, Sam
Noble, Michael S.
Saksena, Gordon
Voet, Doug
Zhang, Hailei
Bernard, Brady
Chambwe, Nyasha
Dhankani, Varsha
Knijnenburg, Theo
Kramer, Roger
Leinonen, Kalle
Liu, Yuexin
Miller, Michael
Reynolds, Sheila
Shmulevich, Ilya
Thorsson, Vesteinn
Zhang, Wei
Akbani, Rehan
Broom, Bradley M.
Hegde, Apurva M.
Ju, Zhenlin
Kanchi, Rupa S.
Korkut, Anil
Li, Jun
Liang, Han
Ling, Shiyun
Liu, Wenbin
Lu, Yiling
Mills, Gordon B.
Ng, Kwok-Shing
Rao, Arvind
Ryan, Michael
Wang, Jing
Weinstein, John N.
Zhang, Jiexin
Abeshouse, Adam
Armenia, Joshua
Chakravarty, Debyani
Chatila, Walid K.
Bruijn, Inode
Gao, Jianjiong
Gross, Benjamin E.
Heins, Zachary J.
Kundra, Ritika
La, Konnor
Ladanyi, Marc
Luna, Augustin
Nissan, Moriah G.
Ochoa, Angelica
Phillips, Sarah M.
Reznik, Ed
Sanchez-Vega, Francisco
Sander, Chris
Schultz, Nikolaus
Sheridan, Robert
Sumer, S. Onur
Sun, Yichao
Taylor, Barry S.
Wang, Jioajiao
Zhang, Hongxin
Anur, Pavana
Peto, Myron
Spellman, Paul
Benz, Christopher
Stuart, Joshua M.
Wong, Christopher K.
Yau, Christina
Hayes, D. Neil
Parker, Joel S.
Wilkerson, Matthew D.
Ally, Adrian
Balasundaram, Miruna
Bowlby, Reanne
Brooks, Denise
Carlsen, Rebecca
Chuah, Eric
Dhalla, Noreen
Holt, Robert
Jones, Steven J.M.
Kasaian, Katayoon
Lee, Darlene
Ma, Yussanne
Marra, Marco A.
Mayo, Michael
Moore, Richard A.
Mungall, Andrew J.
Mungall, Karen
Robertson, A. Gordon
Sadeghi, Sara
Schein, Jacqueline E.
Sipahimalani, Payal
Tam, Angela
Thiessen, Nina
Tse, Kane
Wong, Tina
Berger, Ashton C.
Beroukhim, Rameen
Cherniack, Andrew D.
Cibulskis, Carrie
Gabriel, Stacey B.
Gao, Galen F.
Ha, Gavin
Meyerson, Matthew
Schumacher, Steven E.
Shih, Juliann
Kucherlapati, Melanie H.
Kucherlapati, Raju S.
Baylin, Stephen
Cope, Leslie
Danilova, Ludmila
Bootwalla, Moiz S.
Lai, Phillip H.
Maglinte, Dennis T.
Van Den Berg, David J.
Weisenberger, Daniel J.
Auman, J. Todd
Balu, Saianand
Bodenheimer, Tom
Fan, Cheng
Hoadley, Katherine A.
Hoyle, Alan P.
Jefferys, Stuart R.
Jones, Corbin D.
Meng, Shaowu
Mieczkowski, Piotr A.
Mose, Lisle E.
Perou, Amy H.
Perou, Charles M.
Roach, Jeffrey
Shi, Yan
Simons, Janae V.
Skelly, Tara
Soloway, Matthew G.
Tan, Donghui
Veluvolu, Umadevi
Fan, Huihui
Hinoue, Toshinori
Laird, Peter W.
Shen, Hui
Zhou, Wanding
Bellair, Michelle
Chang, Kyle
Covington, Kyle
Creighton, Chad J.
Dinh, Huyen
Doddapaneni, HarshaVardhan
Donehower, Lawrence A.
Drummond, Jennifer
Gibbs, Richard A.
Glenn, Robert
Hale, Walker
Han, Yi
Hu, Jianhong
Korchina, Viktoriya
Lee, Sandra
Lewis, Lora
Li, Wei
Liu, Xiuping
Morgan, Margaret
Morton, Donna
Muzny, Donna
Santibanez, Jireh
Sheth, Margi
Shinbrot, Eve
Wang, Linghua
Wang, Min
Wheeler, David A.
Xi, Liu
Zhao, Fengmei
Hess, Julian
Appelbaum, Elizabeth L.
Bailey, Matthew
Cordes, Matthew G.
Ding, Li
Fronick, Catrina C.
Fulton, Lucinda A.
Fulton, Robert S.
Kandoth, Cyriac
Mardis, Elaine R.
McLellan, Michael D.
Miller, Christopher A.
Schmidt, Heather K.
Wilson, Richard K.
Crain, Daniel
Curley, Erin
Gardner, Johanna
Lau, Kevin
Mallery, David
Morris, Scott
Paulauskis, Joseph
Penny, Robert
Shelton, Candace
Shelton, Troy
Sherman, Mark
Thompson, Eric
Yena, Peggy
Bowen, Jay
Gastier-Foster, Julie M.
Gerken, Mark
Leraas, Kristen M.
Lichtenberg, Tara M.
Ramirez, Nilsa C.
Wise, Lisa
Zmuda, Erik
Corcoran, Niall
Costello, Tony
Hovens, Christopher
Carvalho, Andre L.
de Carvalho, Ana C.
Fregnani, José H.
Longatto-Filho, Adhemar
Reis, Rui M.
Scapulatempo-Neto, Cristovam
Silveira, Henrique C.S.
Vidal, Daniel O.
Burnette, Andrew
Eschbacher, Jennifer
Hermes, Beth
Noss, Ardene
Singh, Rosy
Anderson, Matthew L.
Castro, Patricia D.
Ittmann, Michael
Huntsman, David
Kohl, Bernard
Le, Xuan
Thorp, Richard
Andry, Chris
Duffy, Elizabeth R.
Lyadov, Vladimir
Paklina, Oxana
Setdikova, Galiya
Shabunin, Alexey
Tavobilov, Mikhail
McPherson, Christopher
Warnick, Ronald
Berkowitz, Ross
Cramer, Daniel
Feltmate, Colleen
Horowitz, Neil
Kibel, Adam
Muto, Michael
Raut, Chandrajit P.
Malykh, Andrei
Barnholtz-Sloan, Jill S.
Barrett, Wendi
Devine, Karen
Fulop, Jordonna
Ostrom, Quinn T.
Shimmel, Kristen
Wolinsky, Yingli
Sloan, Andrew E.
De Rose, Agostino
Giuliante, Felice
Goodman, Marc
Karlan, Beth Y.
Hagedorn, Curt H.
Eckman, John
Harr, Jodi
Myers, Jerome
Tucker, Kelinda
Zach, Leigh Anne
Deyarmin, Brenda
Hu, Hai
Kvecher, Leonid
Larson, Caroline
Mural, Richard J.
Somiari, Stella
Vicha, Ales
Zelinka, Tomas
Bennett, Joseph
Iacocca, Mary
Rabeno, Brenda
Swanson, Patricia
Latour, Mathieu
Lacombe, Louis
Têtu, Bernard
Bergeron, Alain
McGraw, Mary
Staugaitis, Susan M.
Chabot, John
Hibshoosh, Hanina
Sepulveda, Antonia
Su, Tao
Wang, Timothy
Potapova, Olga
Voronina, Olga
Desjardins, Laurence
Mariani, Odette
Roman-Roman, Sergio
Sastre, Xavier
Stern, Marc-Henri
Cheng, Feixiong
Signoretti, Sabina
Berchuck, Andrew
Bigner, Darell
Lipp, Eric
Marks, Jeffrey
McCall, Shannon
McLendon, Roger
Secord, Angeles
Sharp, Alexis
Behera, Madhusmita
Brat, Daniel J.
Chen, Amy
Delman, Keith
Force, Seth
Khuri, Fadlo
Magliocca, Kelly
Maithel, Shishir
Olson, Jeffrey J.
Owonikoko, Taofeek
Pickens, Alan
Ramalingam, Suresh
Shin, Dong M.
Sica, Gabriel
Van Meir, Erwin G.
Zhang, Hongzheng
Eijckenboom, Wil
Gillis, Ad
Korpershoek, Esther
Looijenga, Leendert
Oosterhuis, Wolter
Stoop, Hans
van Kessel, Kim E.
Zwarthoff, Ellen C.
Calatozzolo, Chiara
Cuppini, Lucia
Cuzzubbo, Stefania
DiMeco, Francesco
Finocchiaro, Gaetano
Mattei, Luca
Perin, Alessandro
Pollo, Bianca
Chen, Chu
Houck, John
Lohavanichbutr, Pawadee
Hartmann, Arndt
Stoehr, Christine
Stoehr, Robert
Taubert, Helge
Wach, Sven
Wullich, Bernd
Kycler, Witold
Murawa, Dawid
Wiznerowicz, Maciej
Chung, Ki
Edenfield, W. Jeffrey
Martin, Julie
Baudin, Eric
Bubley, Glenn
Bueno, Raphael
De Rienzo, Assunta
Richards, William G.
Kalkanis, Steven
Mikkelsen, Tom
Noushmehr, Houtan
Scarpace, Lisa
Girard, Nicolas
Aymerich, Marta
Campo, Elias
Giné, Eva
Guillermo, Armando López
Van Bang, Nguyen
Hanh, Phan Thi
Phu, Bui Duc
Tang, Yufang
Colman, Howard
Evason, Kimberley
Dottino, Peter R.
Martignetti, John A.
Gabra, Hani
Juhl, Hartmut
Akeredolu, Teniola
Stepa, Serghei
Hoon, Dave
Ahn, Keunsoo
Kang, Koo Jeong
Beuschlein, Felix
Breggia, Anne
Birrer, Michael
Bell, Debra
Borad, Mitesh
Bryce, Alan H.
Castle, Erik
Chandan, Vishal
Cheville, John
Copland, John A.
Farnell, Michael
Flotte, Thomas
Giama, Nasra
Ho, Thai
Kendrick, Michael
Kocher, Jean-Pierre
Kopp, Karla
Moser, Catherine
Nagorney, David
O’Brien, Daniel
O’Neill, Brian Patrick
Patel, Tushar
Petersen, Gloria
Que, Florencia
Rivera, Michael
Roberts, Lewis
Smallridge, Robert
Smyrk, Thomas
Stanton, Melissa
Thompson, R. Houston
Torbenson, Michael
Yang, Ju Dong
Zhang, Lizhi
Brimo, Fadi
Ajani, Jaffer A.
Gonzalez, Ana Maria Angulo
Behrens, Carmen
Bondaruk, Jolanta
Broaddus, Russell
Czerniak, Bogdan
Esmaeli, Bita
Fujimoto, Junya
Gershenwald, Jeffrey
Guo, Charles
Lazar, Alexander J.
Logothetis, Christopher
Meric-Bernstam, Funda
Moran, Cesar
Ramondetta, Lois
Rice, David
Sood, Anil
Tamboli, Pheroze
Thompson, Timothy
Troncoso, Patricia
Tsao, Anne
Wistuba, Ignacio
Carter, Candace
Haydu, Lauren
Hersey, Peter
Jakrot, Valerie
Kakavand, Hojabr
Kefford, Richard
Lee, Kenneth
Long, Georgina
Mann, Graham
Quinn, Michael
Saw, Robyn
Scolyer, Richard
Shannon, Kerwin
Spillane, Andrew
Stretch, Jonathan
Synott, Maria
Thompson, John
Wilmott, James
Al-Ahmadie, Hikmat
Chan, Timothy A.
Ghossein, Ronald
Gopalan, Anuradha
Levine, Douglas A.
Reuter, Victor
Singer, Samuel
Singh, Bhuvanesh
Tien, Nguyen Viet
Broudy, Thomas
Mirsaidi, Cyrus
Nair, Praveen
Drwiega, Paul
Miller, Judy
Smith, Jennifer
Zaren, Howard
Park, Joong-Won
Hung, Nguyen Phi
Kebebew, Electron
Linehan, W. Marston
Metwalli, Adam R.
Pacak, Karel
Pinto, Peter A.
Schiffman, Mark
Schmidt, Laura S.
Vocke, Cathy D.
Wentzensen, Nicolas
Worrell, Robert
Yang, Hannah
Moncrieff, Marc
Goparaju, Chandra
Melamed, Jonathan
Pass, Harvey
Botnariuc, Natalia
Caraman, Irina
Cernat, Mircea
Chemencedji, Inga
Clipca, Adrian
Doruc, Serghei
Gorincioi, Ghenadie
Mura, Sergiu
Pirtac, Maria
Stancul, Irina
Tcaciuc, Diana
Albert, Monique
Alexopoulou, Iakovina
Arnaout, Angel
Bartlett, John
Engel, Jay
Gilbert, Sebastien
Parfitt, Jeremy
Sekhon, Harman
Thomas, George
Rassl, Doris M.
Rintoul, Robert C.
Bifulco, Carlo
Tamakawa, Raina
Urba, Walter
Hayward, Nicholas
Timmers, Henri
Antenucci, Anna
Facciolo, Francesco
Grazi, Gianluca
Marino, Mirella
Merola, Roberta
de Krijger, Ronald
Gimenez-Roqueplo, Anne-Paule
Piché, Alain
Chevalier, Simone
McKercher, Ginette
Birsoy, Kivanc
Barnett, Gene
Brewer, Cathy
Farver, Carol
Naska, Theresa
Pennell, Nathan A.
Raymond, Daniel
Schilero, Cathy
Smolenski, Kathy
Williams, Felicia
Morrison, Carl
Borgia, Jeffrey A.
Liptay, Michael J.
Pool, Mark
Seder, Christopher W.
Junker, Kerstin
Omberg, Larsson
Dinkin, Mikhail
Manikhas, George
Alvaro, Domenico
Bragazzi, Maria Consiglia
Cardinale, Vincenzo
Carpino, Guido
Gaudio, Eugenio
Chesla, David
Cottingham, Sandra
Dubina, Michael
Moiseenko, Fedor
Dhanasekaran, Renumathy
Becker, Karl-Friedrich
Janssen, Klaus-Peter
Slotta-Huspenina, Julia
Abdel-Rahman, Mohamed H.
Aziz, Dina
Bell, Sue
Cebulla, Colleen M.
Davis, Amy
Duell, Rebecca
Elder, J. Bradley
Hilty, Joe
Kumar, Bahavna
Lang, James
Lehman, Norman L.
Mandt, Randy
Nguyen, Phuong
Pilarski, Robert
Rai, Karan
Schoenfield, Lynn
Senecal, Kelly
Wakely, Paul
Hansen, Paul
Lechan, Ronald
Powers, James
Tischler, Arthur
Grizzle, William E.
Sexton, Katherine C.
Kastl, Alison
Henderson, Joel
Porten, Sima
Waldmann, Jens
Fassnacht, Martin
Asa, Sylvia L.
Schadendorf, Dirk
Couce, Marta
Graefen, Markus
Huland, Hartwig
Sauter, Guido
Schlomm, Thorsten
Simon, Ronald
Tennstedt, Pierre
Olabode, Oluwole
Nelson, Mark
Bathe, Oliver
Carroll, Peter R.
Chan, June M.
Disaia, Philip
Glenn, Pat
Kelley, Robin K.
Landen, Charles N.
Phillips, Joanna
Prados, Michael
Simko, Jeffry
Smith-McCune, Karen
VandenBerg, Scott
Roggin, Kevin
Fehrenbach, Ashley
Kendler, Ady
Sifri, Suzanne
Steele, Ruth
Jimeno, Antonio
Carey, Francis
Forgie, Ian
Mannelli, Massimo
Carney, Michael
Hernandez, Brenda
Campos, Benito
Herold-Mende, Christel
Jungk, Christin
Unterberg, Andreas
von Deimling, Andreas
Bossler, Aaron
Galbraith, Joseph
Jacobus, Laura
Knudson, Michael
Knutson, Tina
Ma, Deqin
Milhem, Mohammed
Sigmund, Rita
Godwin, Andrew K.
Madan, Rashna
Rosenthal, Howard G.
Adebamowo, Clement
Adebamowo, Sally N.
Boussioutas, Alex
Beer, David
Giordano, Thomas
Mes-Masson, Anne-Marie
Saad, Fred
Bocklage, Therese
Landrum, Lisa
Mannel, Robert
Moore, Kathleen
Moxley, Katherine
Postier, Russel
Walker, Joan
Zuna, Rosemary
Feldman, Michael
Valdivieso, Federico
Dhir, Rajiv
Luketich, James
Pinero, Edna M. Mora
Quintero-Aguilo, Mario
Carlotti, Jr. Carlos Gilberto
Dos Santos, Jose Sebastião
Kemp, Rafael
Sankarankuty, Ajith
Tirapelli, Daniela
Catto, James
Agnew, Kathy
Swisher, Elizabeth
Creaney, Jenette
Robinson, Bruce
Shelley, Carl Simon
Godwin, Eryn M.
Kendall, Sara
Shipman, Cassaundra
Bradford, Carol
Carey, Thomas
Haddad, Andrea
Moyer, Jeffey
Peterson, Lisa
Prince, Mark
Rozek, Laura
Wolf, Gregory
Bowman, Rayleen
Fong, Kwun M.
Yang, Ian
Korst, Robert
Rathmell, W. Kimryn
Fantacone-Campbell, J. Leigh
Hooke, Jeffrey A.
Kovatich, Albert J.
Shriver, Craig D.
DiPersio, John
Drake, Bettina
Govindan, Ramaswamy
Heath, Sharon
Ley, Timothy
Van Tine, Brian
Westervelt, Peter
Rubin, Mark A.
Lee, Jung Il
Aredes, Natália D.
Mariamidze, Armaz
Liu, Yang
Pokaż więcej
Źródło :
In Cancer Cell 9 April 2018 33(4):721-735
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Genomic and Functional Approaches to Understanding Cancer Aneuploidy
Autorzy :
Caesar-Johnson, Samantha J.
Demchok, John A.
Felau, Ina
Kasapi, Melpomeni
Ferguson, Martin L.
Hutter, Carolyn M.
Sofia, Heidi J.
Tarnuzzer, Roy
Wang, Zhining
Yang, Liming
Zenklusen, Jean C.
Zhang, Jiashan (Julia)
Chudamani, Sudha
Liu, Jia
Lolla, Laxmi
Naresh, Rashi
Pihl, Todd
Sun, Qiang
Wan, Yunhu
Wu, Ye
Cho, Juok
DeFreitas, Timothy
Frazer, Scott
Gehlenborg, Nils
Getz, Gad
Heiman, David I.
Kim, Jaegil
Lawrence, Michael S.
Lin, Pei
Meier, Sam
Noble, Michael S.
Saksena, Gordon
Voet, Doug
Zhang, Hailei
Bernard, Brady
Chambwe, Nyasha
Dhankani, Varsha
Knijnenburg, Theo
Kramer, Roger
Leinonen, Kalle
Liu, Yuexin
Miller, Michael
Reynolds, Sheila
Shmulevich, Ilya
Thorsson, Vesteinn
Zhang, Wei
Akbani, Rehan
Broom, Bradley M.
Hegde, Apurva M.
Ju, Zhenlin
Kanchi, Rupa S.
Korkut, Anil
Li, Jun
Liang, Han
Ling, Shiyun
Liu, Wenbin
Lu, Yiling
Mills, Gordon B.
Ng, Kwok-Shing
Rao, Arvind
Ryan, Michael
Wang, Jing
Weinstein, John N.
Zhang, Jiexin
Abeshouse, Adam
Armenia, Joshua
Chakravarty, Debyani
Chatila, Walid K.
de Bruijn, Ino
Gao, Jianjiong
Gross, Benjamin E.
Heins, Zachary J.
Kundra, Ritika
La, Konnor
Ladanyi, Marc
Luna, Augustin
Nissan, Moriah G.
Ochoa, Angelica
Phillips, Sarah M.
Reznik, Ed
Sanchez-Vega, Francisco
Sander, Chris
Schultz, Nikolaus
Sheridan, Robert
Sumer, S. Onur
Sun, Yichao
Taylor, Barry S.
Wang, Jioajiao
Zhang, Hongxin
Anur, Pavana
Peto, Myron
Spellman, Paul
Benz, Christopher
Stuart, Joshua M.
Wong, Christopher K.
Yau, Christina
Hayes, D. Neil
Parker, Joel S.
Wilkerson, Matthew D.
Ally, Adrian
Balasundaram, Miruna
Bowlby, Reanne
Brooks, Denise
Carlsen, Rebecca
Chuah, Eric
Dhalla, Noreen
Holt, Robert
Jones, Steven J.M.
Kasaian, Katayoon
Lee, Darlene
Ma, Yussanne
Marra, Marco A.
Mayo, Michael
Moore, Richard A.
Mungall, Andrew J.
Mungall, Karen
Robertson, A. Gordon
Sadeghi, Sara
Schein, Jacqueline E.
Sipahimalani, Payal
Tam, Angela
Thiessen, Nina
Tse, Kane
Wong, Tina
Berger, Ashton C.
Beroukhim, Rameen
Cherniack, Andrew D.
Cibulskis, Carrie
Gabriel, Stacey B.
Gao, Galen F.
Ha, Gavin
Meyerson, Matthew
Schumacher, Steven E.
Shih, Juliann
Kucherlapati, Melanie H.
Kucherlapati, Raju S.
Baylin, Stephen
Cope, Leslie
Danilova, Ludmila
Bootwalla, Moiz S.
Lai, Phillip H.
Maglinte, Dennis T.
Van Den Berg, David J.
Weisenberger, Daniel J.
Auman, J. Todd
Balu, Saianand
Bodenheimer, Tom
Fan, Cheng
Hoadley, Katherine A.
Hoyle, Alan P.
Jefferys, Stuart R.
Jones, Corbin D.
Meng, Shaowu
Mieczkowski, Piotr A.
Mose, Lisle E.
Perou, Amy H.
Perou, Charles M.
Roach, Jeffrey
Shi, Yan
Simons, Janae V.
Skelly, Tara
Soloway, Matthew G.
Tan, Donghui
Veluvolu, Umadevi
Fan, Huihui
Hinoue, Toshinori
Laird, Peter W.
Shen, Hui
Zhou, Wanding
Bellair, Michelle
Chang, Kyle
Covington, Kyle
Creighton, Chad J.
Dinh, Huyen
Doddapaneni, HarshaVardhan
Donehower, Lawrence A.
Drummond, Jennifer
Gibbs, Richard A.
Glenn, Robert
Hale, Walker
Han, Yi
Hu, Jianhong
Korchina, Viktoriya
Lee, Sandra
Lewis, Lora
Li, Wei
Liu, Xiuping
Morgan, Margaret
Morton, Donna
Muzny, Donna
Santibanez, Jireh
Sheth, Margi
Shinbrot, Eve
Wang, Linghua
Wang, Min
Wheeler, David A.
Xi, Liu
Zhao, Fengmei
Hess, Julian
Appelbaum, Elizabeth L.
Bailey, Matthew
Cordes, Matthew G.
Ding, Li
Fronick, Catrina C.
Fulton, Lucinda A.
Fulton, Robert S.
Kandoth, Cyriac
Mardis, Elaine R.
McLellan, Michael D.
Miller, Christopher A.
Schmidt, Heather K.
Wilson, Richard K.
Crain, Daniel
Curley, Erin
Gardner, Johanna
Lau, Kevin
Mallery, David
Morris, Scott
Paulauskis, Joseph
Penny, Robert
Shelton, Candace
Shelton, Troy
Sherman, Mark
Thompson, Eric
Yena, Peggy
Bowen, Jay
Gastier-Foster, Julie M.
Gerken, Mark
Leraas, Kristen M.
Lichtenberg, Tara M.
Ramirez, Nilsa C.
Wise, Lisa
Zmuda, Erik
Corcoran, Niall
Costello, Tony
Hovens, Christopher
Carvalho, Andre L.
de Carvalho, Ana C.
Fregnani, José H.
Longatto-Filho, Adhemar
Reis, Rui M.
Scapulatempo-Neto, Cristovam
Silveira, Henrique C.S.
Vidal, Daniel O.
Burnette, Andrew
Eschbacher, Jennifer
Hermes, Beth
Noss, Ardene
Singh, Rosy
Anderson, Matthew L.
Castro, Patricia D.
Ittmann, Michael
Huntsman, David
Kohl, Bernard
Le, Xuan
Thorp, Richard
Andry, Chris
Duffy, Elizabeth R.
Lyadov, Vladimir
Paklina, Oxana
Setdikova, Galiya
Shabunin, Alexey
Tavobilov, Mikhail
McPherson, Christopher
Warnick, Ronald
Berkowitz, Ross
Cramer, Daniel
Feltmate, Colleen
Horowitz, Neil
Kibel, Adam
Muto, Michael
Raut, Chandrajit P.
Malykh, Andrei
Barnholtz-Sloan, Jill S.
Barrett, Wendi
Devine, Karen
Fulop, Jordonna
Ostrom, Quinn T.
Shimmel, Kristen
Wolinsky, Yingli
Sloan, Andrew E.
De Rose, Agostino
Giuliante, Felice
Goodman, Marc
Karlan, Beth Y.
Hagedorn, Curt H.
Eckman, John
Harr, Jodi
Myers, Jerome
Tucker, Kelinda
Zach, Leigh Anne
Deyarmin, Brenda
Hu, Hai
Kvecher, Leonid
Larson, Caroline
Mural, Richard J.
Somiari, Stella
Vicha, Ales
Zelinka, Tomas
Bennett, Joseph
Iacocca, Mary
Rabeno, Brenda
Swanson, Patricia
Latour, Mathieu
Lacombe, Louis
Têtu, Bernard
Bergeron, Alain
McGraw, Mary
Staugaitis, Susan M.
Chabot, John
Hibshoosh, Hanina
Sepulveda, Antonia
Su, Tao
Wang, Timothy
Potapova, Olga
Voronina, Olga
Desjardins, Laurence
Mariani, Odette
Roman-Roman, Sergio
Sastre, Xavier
Stern, Marc-Henri
Cheng, Feixiong
Signoretti, Sabina
Berchuck, Andrew
Bigner, Darell
Lipp, Eric
Marks, Jeffrey
McCall, Shannon
McLendon, Roger
Secord, Angeles
Sharp, Alexis
Behera, Madhusmita
Brat, Daniel J.
Chen, Amy
Delman, Keith
Force, Seth
Khuri, Fadlo
Magliocca, Kelly
Maithel, Shishir
Olson, Jeffrey J.
Owonikoko, Taofeek
Pickens, Alan
Ramalingam, Suresh
Shin, Dong M.
Sica, Gabriel
Van Meir, Erwin G.
Zhang, Hongzheng
Eijckenboom, Wil
Gillis, Ad
Korpershoek, Esther
Looijenga, Leendert
Oosterhuis, Wolter
Stoop, Hans
van Kessel, Kim E.
Zwarthoff, Ellen C.
Calatozzolo, Chiara
Cuppini, Lucia
Cuzzubbo, Stefania
DiMeco, Francesco
Finocchiaro, Gaetano
Mattei, Luca
Perin, Alessandro
Pollo, Bianca
Chen, Chu
Houck, John
Lohavanichbutr, Pawadee
Hartmann, Arndt
Stoehr, Christine
Stoehr, Robert
Taubert, Helge
Wach, Sven
Wullich, Bernd
Kycler, Witold
Murawa, Dawid
Wiznerowicz, Maciej
Chung, Ki
Edenfield, W. Jeffrey
Martin, Julie
Baudin, Eric
Bubley, Glenn
Bueno, Raphael
De Rienzo, Assunta
Richards, William G.
Kalkanis, Steven
Mikkelsen, Tom
Noushmehr, Houtan
Scarpace, Lisa
Girard, Nicolas
Aymerich, Marta
Campo, Elias
Giné, Eva
Guillermo, Armando López
Van Bang, Nguyen
Hanh, Phan Thi
Phu, Bui Duc
Tang, Yufang
Colman, Howard
Evason, Kimberley
Dottino, Peter R.
Martignetti, John A.
Gabra, Hani
Juhl, Hartmut
Akeredolu, Teniola
Stepa, Serghei
Hoon, Dave
Ahn, Keunsoo
Kang, Koo Jeong
Beuschlein, Felix
Breggia, Anne
Birrer, Michael
Bell, Debra
Borad, Mitesh
Bryce, Alan H.
Castle, Erik
Chandan, Vishal
Cheville, John
Copland, John A.
Farnell, Michael
Flotte, Thomas
Giama, Nasra
Ho, Thai
Kendrick, Michael
Kocher, Jean-Pierre
Kopp, Karla
Moser, Catherine
Nagorney, David
O’Brien, Daniel
O’Neill, Brian Patrick
Patel, Tushar
Petersen, Gloria
Que, Florencia
Rivera, Michael
Roberts, Lewis
Smallridge, Robert
Smyrk, Thomas
Stanton, Melissa
Thompson, R. Houston
Torbenson, Michael
Yang, Ju Dong
Zhang, Lizhi
Brimo, Fadi
Ajani, Jaffer A.
Angulo Gonzalez, Ana Maria
Behrens, Carmen
Bondaruk, Jolanta
Broaddus, Russell
Czerniak, Bogdan
Esmaeli, Bita
Fujimoto, Junya
Gershenwald, Jeffrey
Guo, Charles
Lazar, Alexander J.
Logothetis, Christopher
Meric-Bernstam, Funda
Moran, Cesar
Ramondetta, Lois
Rice, David
Sood, Anil
Tamboli, Pheroze
Thompson, Timothy
Troncoso, Patricia
Tsao, Anne
Wistuba, Ignacio
Carter, Candace
Haydu, Lauren
Hersey, Peter
Jakrot, Valerie
Kakavand, Hojabr
Kefford, Richard
Lee, Kenneth
Long, Georgina
Mann, Graham
Quinn, Michael
Saw, Robyn
Scolyer, Richard
Shannon, Kerwin
Spillane, Andrew
Stretch, Jonathan
Synott, Maria
Thompson, John
Wilmott, James
Al-Ahmadie, Hikmat
Chan, Timothy A.
Ghossein, Ronald
Gopalan, Anuradha
Levine, Douglas A.
Reuter, Victor
Singer, Samuel
Singh, Bhuvanesh
Tien, Nguyen Viet
Broudy, Thomas
Mirsaidi, Cyrus
Nair, Praveen
Drwiega, Paul
Miller, Judy
Smith, Jennifer
Zaren, Howard
Park, Joong-Won
Hung, Nguyen Phi
Kebebew, Electron
Linehan, W. Marston
Metwalli, Adam R.
Pacak, Karel
Pinto, Peter A.
Schiffman, Mark
Schmidt, Laura S.
Vocke, Cathy D.
Wentzensen, Nicolas
Worrell, Robert
Yang, Hannah
Moncrieff, Marc
Goparaju, Chandra
Melamed, Jonathan
Pass, Harvey
Botnariuc, Natalia
Caraman, Irina
Cernat, Mircea
Chemencedji, Inga
Clipca, Adrian
Doruc, Serghei
Gorincioi, Ghenadie
Mura, Sergiu
Pirtac, Maria
Stancul, Irina
Tcaciuc, Diana
Albert, Monique
Alexopoulou, Iakovina
Arnaout, Angel
Bartlett, John
Engel, Jay
Gilbert, Sebastien
Parfitt, Jeremy
Sekhon, Harman
Thomas, George
Rassl, Doris M.
Rintoul, Robert C.
Bifulco, Carlo
Tamakawa, Raina
Urba, Walter
Hayward, Nicholas
Timmers, Henri
Antenucci, Anna
Facciolo, Francesco
Grazi, Gianluca
Marino, Mirella
Merola, Roberta
de Krijger, Ronald
Gimenez-Roqueplo, Anne-Paule
Piché, Alain
Chevalier, Simone
McKercher, Ginette
Birsoy, Kivanc
Barnett, Gene
Brewer, Cathy
Farver, Carol
Naska, Theresa
Pennell, Nathan A.
Raymond, Daniel
Schilero, Cathy
Smolenski, Kathy
Williams, Felicia
Morrison, Carl
Borgia, Jeffrey A.
Liptay, Michael J.
Pool, Mark
Seder, Christopher W.
Junker, Kerstin
Omberg, Larsson
Dinkin, Mikhail
Manikhas, George
Alvaro, Domenico
Bragazzi, Maria Consiglia
Cardinale, Vincenzo
Carpino, Guido
Gaudio, Eugenio
Chesla, David
Cottingham, Sandra
Dubina, Michael
Moiseenko, Fedor
Dhanasekaran, Renumathy
Becker, Karl-Friedrich
Janssen, Klaus-Peter
Slotta-Huspenina, Julia
Abdel-Rahman, Mohamed H.
Aziz, Dina
Bell, Sue
Cebulla, Colleen M.
Davis, Amy
Duell, Rebecca
Elder, J. Bradley
Hilty, Joe
Kumar, Bahavna
Lang, James
Lehman, Norman L.
Mandt, Randy
Nguyen, Phuong
Pilarski, Robert
Rai, Karan
Schoenfield, Lynn
Senecal, Kelly
Wakely, Paul
Hansen, Paul
Lechan, Ronald
Powers, James
Tischler, Arthur
Grizzle, William E.
Sexton, Katherine C.
Kastl, Alison
Henderson, Joel
Porten, Sima
Waldmann, Jens
Fassnacht, Martin
Asa, Sylvia L.
Schadendorf, Dirk
Couce, Marta
Graefen, Markus
Huland, Hartwig
Sauter, Guido
Schlomm, Thorsten
Simon, Ronald
Tennstedt, Pierre
Olabode, Oluwole
Nelson, Mark
Bathe, Oliver
Carroll, Peter R.
Chan, June M.
Disaia, Philip
Glenn, Pat
Kelley, Robin K.
Landen, Charles N.
Phillips, Joanna
Prados, Michael
Simko, Jeffry
Smith-McCune, Karen
VandenBerg, Scott
Roggin, Kevin
Fehrenbach, Ashley
Kendler, Ady
Sifri, Suzanne
Steele, Ruth
Jimeno, Antonio
Carey, Francis
Forgie, Ian
Mannelli, Massimo
Carney, Michael
Hernandez, Brenda
Campos, Benito
Herold-Mende, Christel
Jungk, Christin
Unterberg, Andreas
von Deimling, Andreas
Bossler, Aaron
Galbraith, Joseph
Jacobus, Laura
Knudson, Michael
Knutson, Tina
Ma, Deqin
Milhem, Mohammed
Sigmund, Rita
Godwin, Andrew K.
Madan, Rashna
Rosenthal, Howard G.
Adebamowo, Clement
Adebamowo, Sally N.
Boussioutas, Alex
Beer, David
Giordano, Thomas
Mes-Masson, Anne-Marie
Saad, Fred
Bocklage, Therese
Landrum, Lisa
Mannel, Robert
Moore, Kathleen
Moxley, Katherine
Postier, Russel
Walker, Joan
Zuna, Rosemary
Feldman, Michael
Valdivieso, Federico
Dhir, Rajiv
Luketich, James
Mora Pinero, Edna M.
Quintero-Aguilo, Mario
Carlotti, Jr. Carlos Gilberto
Dos Santos, Jose Sebastião
Kemp, Rafael
Sankarankuty, Ajith
Tirapelli, Daniela
Catto, James
Agnew, Kathy
Swisher, Elizabeth
Creaney, Jenette
Robinson, Bruce
Shelley, Carl Simon
Godwin, Eryn M.
Kendall, Sara
Shipman, Cassaundra
Bradford, Carol
Carey, Thomas
Haddad, Andrea
Moyer, Jeffey
Peterson, Lisa
Prince, Mark
Rozek, Laura
Wolf, Gregory
Bowman, Rayleen
Fong, Kwun M.
Yang, Ian
Korst, Robert
Rathmell, W. Kimryn
Fantacone-Campbell, J. Leigh
Hooke, Jeffrey A.
Kovatich, Albert J.
Shriver, Craig D.
DiPersio, John
Drake, Bettina
Govindan, Ramaswamy
Heath, Sharon
Ley, Timothy
Van Tine, Brian
Westervelt, Peter
Rubin, Mark A.
Lee, Jung Il
Aredes, Natália D.
Mariamidze, Armaz
Taylor, Alison M.
Pokaż więcej
Źródło :
In Cancer Cell 9 April 2018 33(4):676-689
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Pathogenic Germline Variants in 10,389 Adult Cancers
Autorzy :
Caesar-Johnson, Samantha J.
Demchok, John A.
Felau, Ina
Kasapi, Melpomeni
Ferguson, Martin L.
Hutter, Carolyn M.
Sofia, Heidi J.
Tarnuzzer, Roy
Wang, Zhining
Yang, Liming
Zenklusen, Jean C.
Zhang, Jiashan (Julia)
Chudamani, Sudha
Liu, Jia
Lolla, Laxmi
Naresh, Rashi
Pihl, Todd
Sun, Qiang
Wan, Yunhu
Wu, Ye
Cho, Juok
DeFreitas, Timothy
Frazer, Scott
Gehlenborg, Nils
Getz, Gad
Heiman, David I.
Kim, Jaegil
Lawrence, Michael S.
Lin, Pei
Meier, Sam
Noble, Michael S.
Saksena, Gordon
Voet, Doug
Zhang, Hailei
Bernard, Brady
Chambwe, Nyasha
Dhankani, Varsha
Knijnenburg, Theo
Kramer, Roger
Leinonen, Kalle
Liu, Yuexin
Miller, Michael
Reynolds, Sheila
Shmulevich, Ilya
Thorsson, Vesteinn
Zhang, Wei
Akbani, Rehan
Broom, Bradley M.
Hegde, Apurva M.
Ju, Zhenlin
Kanchi, Rupa S.
Korkut, Anil
Li, Jun
Liang, Han
Ling, Shiyun
Liu, Wenbin
Lu, Yiling
Mills, Gordon B.
Ng, Kwok-Shing
Rao, Arvind
Ryan, Michael
Wang, Jing
Weinstein, John N.
Zhang, Jiexin
Abeshouse, Adam
Armenia, Joshua
Chakravarty, Debyani
Chatila, Walid K.
de Bruijn, Ino
Gao, Jianjiong
Gross, Benjamin E.
Heins, Zachary J.
Kundra, Ritika
La, Konnor
Ladanyi, Marc
Luna, Augustin
Nissan, Moriah G.
Ochoa, Angelica
Phillips, Sarah M.
Reznik, Ed
Sanchez-Vega, Francisco
Sander, Chris
Schultz, Nikolaus
Sheridan, Robert
Sumer, S. Onur
Sun, Yichao
Taylor, Barry S.
Wang, Jioajiao
Zhang, Hongxin
Anur, Pavana
Peto, Myron
Spellman, Paul
Benz, Christopher
Stuart, Joshua M.
Wong, Christopher K.
Yau, Christina
Hayes, D. Neil
Parker, Joel S.
Wilkerson, Matthew D.
Ally, Adrian
Balasundaram, Miruna
Bowlby, Reanne
Brooks, Denise
Carlsen, Rebecca
Chuah, Eric
Dhalla, Noreen
Holt, Robert
Jones, Steven J.M.
Kasaian, Katayoon
Lee, Darlene
Ma, Yussanne
Marra, Marco A.
Mayo, Michael
Moore, Richard A.
Mungall, Andrew J.
Mungall, Karen
Robertson, A. Gordon
Sadeghi, Sara
Schein, Jacqueline E.
Sipahimalani, Payal
Tam, Angela
Thiessen, Nina
Tse, Kane
Wong, Tina
Berger, Ashton C.
Beroukhim, Rameen
Cherniack, Andrew D.
Cibulskis, Carrie
Gabriel, Stacey B.
Gao, Galen F.
Ha, Gavin
Meyerson, Matthew
Schumacher, Steven E.
Shih, Juliann
Kucherlapati, Melanie H.
Kucherlapati, Raju S.
Baylin, Stephen
Cope, Leslie
Danilova, Ludmila
Bootwalla, Moiz S.
Lai, Phillip H.
Maglinte, Dennis T.
Van Den Berg, David J.
Weisenberger, Daniel J.
Auman, J. Todd
Balu, Saianand
Bodenheimer, Tom
Fan, Cheng
Hoadley, Katherine A.
Hoyle, Alan P.
Jefferys, Stuart R.
Jones, Corbin D.
Meng, Shaowu
Mieczkowski, Piotr A.
Mose, Lisle E.
Perou, Amy H.
Perou, Charles M.
Roach, Jeffrey
Shi, Yan
Simons, Janae V.
Skelly, Tara
Soloway, Matthew G.
Tan, Donghui
Veluvolu, Umadevi
Fan, Huihui
Hinoue, Toshinori
Laird, Peter W.
Shen, Hui
Zhou, Wanding
Bellair, Michelle
Chang, Kyle
Covington, Kyle
Creighton, Chad J.
Dinh, Huyen
Doddapaneni, HarshaVardhan
Donehower, Lawrence A.
Drummond, Jennifer
Gibbs, Richard A.
Glenn, Robert
Hale, Walker
Han, Yi
Hu, Jianhong
Korchina, Viktoriya
Lee, Sandra
Lewis, Lora
Li, Wei
Liu, Xiuping
Morgan, Margaret
Morton, Donna
Muzny, Donna
Santibanez, Jireh
Sheth, Margi
Shinbrot, Eve
Wang, Linghua
Wang, Min
Wheeler, David A.
Xi, Liu
Zhao, Fengmei
Hess, Julian
Appelbaum, Elizabeth L.
Bailey, Matthew
Cordes, Matthew G.
Ding, Li
Fronick, Catrina C.
Fulton, Lucinda A.
Fulton, Robert S.
Kandoth, Cyriac
Mardis, Elaine R.
McLellan, Michael D.
Miller, Christopher A.
Schmidt, Heather K.
Wilson, Richard K.
Crain, Daniel
Curley, Erin
Gardner, Johanna
Lau, Kevin
Mallery, David
Morris, Scott
Paulauskis, Joseph
Penny, Robert
Shelton, Candace
Shelton, Troy
Sherman, Mark
Thompson, Eric
Yena, Peggy
Bowen, Jay
Gastier-Foster, Julie M.
Gerken, Mark
Leraas, Kristen M.
Lichtenberg, Tara M.
Ramirez, Nilsa C.
Wise, Lisa
Zmuda, Erik
Corcoran, Niall
Costello, Tony
Hovens, Christopher
Carvalho, Andre L.
de Carvalho, Ana C.
Fregnani, José H.
Longatto-Filho, Adhemar
Reis, Rui M.
Scapulatempo-Neto, Cristovam
Silveira, Henrique C.S.
Vidal, Daniel O.
Burnette, Andrew
Eschbacher, Jennifer
Hermes, Beth
Noss, Ardene
Singh, Rosy
Anderson, Matthew L.
Castro, Patricia D.
Ittmann, Michael
Huntsman, David
Kohl, Bernard
Le, Xuan
Thorp, Richard
Andry, Chris
Duffy, Elizabeth R.
Lyadov, Vladimir
Paklina, Oxana
Setdikova, Galiya
Shabunin, Alexey
Tavobilov, Mikhail
McPherson, Christopher
Warnick, Ronald
Berkowitz, Ross
Cramer, Daniel
Feltmate, Colleen
Horowitz, Neil
Kibel, Adam
Muto, Michael
Raut, Chandrajit P.
Malykh, Andrei
Barnholtz-Sloan, Jill S.
Barrett, Wendi
Devine, Karen
Fulop, Jordonna
Ostrom, Quinn T.
Shimmel, Kristen
Wolinsky, Yingli
Sloan, Andrew E.
De Rose, Agostino
Giuliante, Felice
Goodman, Marc
Karlan, Beth Y.
Hagedorn, Curt H.
Eckman, John
Harr, Jodi
Myers, Jerome
Tucker, Kelinda
Zach, Leigh Anne
Deyarmin, Brenda
Hu, Hai
Kvecher, Leonid
Larson, Caroline
Mural, Richard J.
Somiari, Stella
Vicha, Ales
Zelinka, Tomas
Bennett, Joseph
Iacocca, Mary
Rabeno, Brenda
Swanson, Patricia
Latour, Mathieu
Lacombe, Louis
Têtu, Bernard
Bergeron, Alain
McGraw, Mary
Staugaitis, Susan M.
Chabot, John
Hibshoosh, Hanina
Sepulveda, Antonia
Su, Tao
Wang, Timothy
Potapova, Olga
Voronina, Olga
Desjardins, Laurence
Mariani, Odette
Roman-Roman, Sergio
Sastre, Xavier
Stern, Marc-Henri
Cheng, Feixiong
Signoretti, Sabina
Berchuck, Andrew
Bigner, Darell
Lipp, Eric
Marks, Jeffrey
McCall, Shannon
McLendon, Roger
Secord, Angeles
Sharp, Alexis
Behera, Madhusmita
Brat, Daniel J.
Chen, Amy
Delman, Keith
Force, Seth
Khuri, Fadlo
Magliocca, Kelly
Maithel, Shishir
Olson, Jeffrey J.
Owonikoko, Taofeek
Pickens, Alan
Ramalingam, Suresh
Shin, Dong M.
Sica, Gabriel
Van Meir, Erwin G.
Zhang, Hongzheng
Eijckenboom, Wil
Gillis, Ad
Korpershoek, Esther
Looijenga, Leendert
Oosterhuis, Wolter
Stoop, Hans
van Kessel, Kim E.
Zwarthoff, Ellen C.
Calatozzolo, Chiara
Cuppini, Lucia
Cuzzubbo, Stefania
DiMeco, Francesco
Finocchiaro, Gaetano
Mattei, Luca
Perin, Alessandro
Pollo, Bianca
Chen, Chu
Houck, John
Lohavanichbutr, Pawadee
Hartmann, Arndt
Stoehr, Christine
Stoehr, Robert
Taubert, Helge
Wach, Sven
Wullich, Bernd
Kycler, Witold
Murawa, Dawid
Wiznerowicz, Maciej
Chung, Ki
Edenfield, W. Jeffrey
Martin, Julie
Baudin, Eric
Bubley, Glenn
Bueno, Raphael
De Rienzo, Assunta
Richards, William G.
Kalkanis, Steven
Mikkelsen, Tom
Noushmehr, Houtan
Scarpace, Lisa
Girard, Nicolas
Aymerich, Marta
Campo, Elias
Giné, Eva
Guillermo, Armando López
Van Bang, Nguyen
Hanh, Phan Thi
Phu, Bui Duc
Tang, Yufang
Colman, Howard
Evason, Kimberley
Dottino, Peter R.
Martignetti, John A.
Gabra, Hani
Juhl, Hartmut
Akeredolu, Teniola
Stepa, Serghei
Hoon, Dave
Ahn, Keunsoo
Kang, Koo Jeong
Beuschlein, Felix
Breggia, Anne
Birrer, Michael
Bell, Debra
Borad, Mitesh
Bryce, Alan H.
Castle, Erik
Chandan, Vishal
Cheville, John
Copland, John A.
Farnell, Michael
Flotte, Thomas
Giama, Nasra
Ho, Thai
Kendrick, Michael
Kocher, Jean-Pierre
Kopp, Karla
Moser, Catherine
Nagorney, David
O’Brien, Daniel
O’Neill, Brian Patrick
Patel, Tushar
Petersen, Gloria
Que, Florencia
Rivera, Michael
Roberts, Lewis
Smallridge, Robert
Smyrk, Thomas
Stanton, Melissa
Thompson, R. Houston
Torbenson, Michael
Yang, Ju Dong
Zhang, Lizhi
Brimo, Fadi
Ajani, Jaffer A.
Gonzalez, Ana Maria Angulo
Behrens, Carmen
Bondaruk, Jolanta
Broaddus, Russell
Czerniak, Bogdan
Esmaeli, Bita
Fujimoto, Junya
Gershenwald, Jeffrey
Guo, Charles
Lazar, Alexander J.
Logothetis, Christopher
Meric-Bernstam, Funda
Moran, Cesar
Ramondetta, Lois
Rice, David
Sood, Anil
Tamboli, Pheroze
Thompson, Timothy
Troncoso, Patricia
Tsao, Anne
Wistuba, Ignacio
Carter, Candace
Haydu, Lauren
Hersey, Peter
Jakrot, Valerie
Kakavand, Hojabr
Kefford, Richard
Lee, Kenneth
Long, Georgina
Mann, Graham
Quinn, Michael
Saw, Robyn
Scolyer, Richard
Shannon, Kerwin
Spillane, Andrew
Stretch, Jonathan
Synott, Maria
Thompson, John
Wilmott, James
Al-Ahmadie, Hikmat
Chan, Timothy A.
Ghossein, Ronald
Gopalan, Anuradha
Levine, Douglas A.
Reuter, Victor
Singer, Samuel
Singh, Bhuvanesh
Tien, Nguyen Viet
Broudy, Thomas
Mirsaidi, Cyrus
Nair, Praveen
Drwiega, Paul
Miller, Judy
Smith, Jennifer
Zaren, Howard
Park, Joong-Won
Hung, Nguyen Phi
Kebebew, Electron
Linehan, W. Marston
Metwalli, Adam R.
Pacak, Karel
Pinto, Peter A.
Schiffman, Mark
Schmidt, Laura S.
Vocke, Cathy D.
Wentzensen, Nicolas
Worrell, Robert
Yang, Hannah
Moncrieff, Marc
Goparaju, Chandra
Melamed, Jonathan
Pass, Harvey
Botnariuc, Natalia
Caraman, Irina
Cernat, Mircea
Chemencedji, Inga
Clipca, Adrian
Doruc, Serghei
Gorincioi, Ghenadie
Mura, Sergiu
Pirtac, Maria
Stancul, Irina
Tcaciuc, Diana
Albert, Monique
Alexopoulou, Iakovina
Arnaout, Angel
Bartlett, John
Engel, Jay
Gilbert, Sebastien
Parfitt, Jeremy
Sekhon, Harman
Thomas, George
Rassl, Doris M.
Rintoul, Robert C.
Bifulco, Carlo
Tamakawa, Raina
Urba, Walter
Hayward, Nicholas
Timmers, Henri
Antenucci, Anna
Facciolo, Francesco
Grazi, Gianluca
Marino, Mirella
Merola, Roberta
de Krijger, Ronald
Gimenez-Roqueplo, Anne-Paule
Piché, Alain
Chevalier, Simone
McKercher, Ginette
Birsoy, Kivanc
Barnett, Gene
Brewer, Cathy
Farver, Carol
Naska, Theresa
Pennell, Nathan A.
Raymond, Daniel
Schilero, Cathy
Smolenski, Kathy
Williams, Felicia
Morrison, Carl
Borgia, Jeffrey A.
Liptay, Michael J.
Pool, Mark
Seder, Christopher W.
Junker, Kerstin
Omberg, Larsson
Dinkin, Mikhail
Manikhas, George
Alvaro, Domenico
Bragazzi, Maria Consiglia
Cardinale, Vincenzo
Carpino, Guido
Gaudio, Eugenio
Chesla, David
Cottingham, Sandra
Dubina, Michael
Moiseenko, Fedor
Dhanasekaran, Renumathy
Becker, Karl-Friedrich
Janssen, Klaus-Peter
Slotta-Huspenina, Julia
Abdel-Rahman, Mohamed H.
Aziz, Dina
Bell, Sue
Cebulla, Colleen M.
Davis, Amy
Duell, Rebecca
Elder, J. Bradley
Hilty, Joe
Kumar, Bahavna
Lang, James
Lehman, Norman L.
Mandt, Randy
Nguyen, Phuong
Pilarski, Robert
Rai, Karan
Schoenfield, Lynn
Senecal, Kelly
Wakely, Paul
Hansen, Paul
Lechan, Ronald
Powers, James
Tischler, Arthur
Grizzle, William E.
Sexton, Katherine C.
Kastl, Alison
Henderson, Joel
Porten, Sima
Waldmann, Jens
Fassnacht, Martin
Asa, Sylvia L.
Schadendorf, Dirk
Couce, Marta
Graefen, Markus
Huland, Hartwig
Sauter, Guido
Schlomm, Thorsten
Simon, Ronald
Tennstedt, Pierre
Olabode, Oluwole
Nelson, Mark
Bathe, Oliver
Carroll, Peter R.
Chan, June M.
Disaia, Philip
Glenn, Pat
Kelley, Robin K.
Landen, Charles N.
Phillips, Joanna
Prados, Michael
Simko, Jeffry
Smith-McCune, Karen
VandenBerg, Scott
Roggin, Kevin
Fehrenbach, Ashley
Kendler, Ady
Sifri, Suzanne
Steele, Ruth
Jimeno, Antonio
Carey, Francis
Forgie, Ian
Mannelli, Massimo
Carney, Michael
Hernandez, Brenda
Campos, Benito
Herold-Mende, Christel
Jungk, Christin
Unterberg, Andreas
von Deimling, Andreas
Bossler, Aaron
Galbraith, Joseph
Jacobus, Laura
Knudson, Michael
Knutson, Tina
Ma, Deqin
Milhem, Mohammed
Sigmund, Rita
Godwin, Andrew K.
Madan, Rashna
Rosenthal, Howard G.
Adebamowo, Clement
Adebamowo, Sally N.
Boussioutas, Alex
Beer, David
Giordano, Thomas
Mes-Masson, Anne-Marie
Saad, Fred
Bocklage, Therese
Landrum, Lisa
Mannel, Robert
Moore, Kathleen
Moxley, Katherine
Postier, Russel
Walker, Joan
Zuna, Rosemary
Feldman, Michael
Valdivieso, Federico
Dhir, Rajiv
Luketich, James
Pinero, Edna M. Mora
Quintero-Aguilo, Mario
Carlotti, Jr. Carlos Gilberto
Dos Santos, Jose Sebastião
Kemp, Rafael
Sankarankuty, Ajith
Tirapelli, Daniela
Catto, James
Agnew, Kathy
Swisher, Elizabeth
Creaney, Jenette
Robinson, Bruce
Shelley, Carl Simon
Godwin, Eryn M.
Kendall, Sara
Shipman, Cassaundra
Bradford, Carol
Carey, Thomas
Haddad, Andrea
Moyer, Jeffey
Peterson, Lisa
Prince, Mark
Rozek, Laura
Wolf, Gregory
Bowman, Rayleen
Fong, Kwun M.
Yang, Ian
Korst, Robert
Rathmell, W. Kimryn
Fantacone-Campbell, J. Leigh
Hooke, Jeffrey A.
Kovatich, Albert J.
Shriver, Craig D.
DiPersio, John
Drake, Bettina
Govindan, Ramaswamy
Heath, Sharon
Ley, Timothy
Van Tine, Brian
Westervelt, Peter
Rubin, Mark A.
Lee, Jung Il
Aredes, Natália D.
Mariamidze, Armaz
Huang, Kuan-lin
Pokaż więcej
Źródło :
In Cell 5 April 2018 173(2):355-370
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Oncogenic Signaling Pathways in The Cancer Genome Atlas
Autorzy :
Caesar-Johnson, Samantha J.
Demchok, John A.
Felau, Ina
Kasapi, Melpomeni
Ferguson, Martin L.
Hutter, Carolyn M.
Sofia, Heidi J.
Tarnuzzer, Roy
Wang, Zhining
Yang, Liming
Zenklusen, Jean C.
Zhang, Jiashan (Julia)
Chudamani, Sudha
Liu, Jia
Lolla, Laxmi
Naresh, Rashi
Pihl, Todd
Sun, Qiang
Wan, Yunhu
Wu, Ye
Cho, Juok
DeFreitas, Timothy
Frazer, Scott
Gehlenborg, Nils
Getz, Gad
Heiman, David I.
Kim, Jaegil
Lawrence, Michael S.
Lin, Pei
Meier, Sam
Noble, Michael S.
Saksena, Gordon
Voet, Doug
Zhang, Hailei
Bernard, Brady
Chambwe, Nyasha
Dhankani, Varsha
Knijnenburg, Theo
Kramer, Roger
Leinonen, Kalle
Liu, Yuexin
Miller, Michael
Reynolds, Sheila
Shmulevich, Ilya
Thorsson, Vesteinn
Zhang, Wei
Akbani, Rehan
Broom, Bradley M.
Hegde, Apurva M.
Ju, Zhenlin
Kanchi, Rupa S.
Korkut, Anil
Li, Jun
Liang, Han
Ling, Shiyun
Liu, Wenbin
Lu, Yiling
Mills, Gordon B.
Ng, Kwok-Shing
Rao, Arvind
Ryan, Michael
Wang, Jing
Weinstein, John N.
Zhang, Jiexin
Abeshouse, Adam
Armenia, Joshua
Chakravarty, Debyani
Chatila, Walid K.
de Bruijn, Ino
Gao, Jianjiong
Gross, Benjamin E.
Heins, Zachary J.
Kundra, Ritika
La, Konnor
Ladanyi, Marc
Luna, Augustin
Nissan, Moriah G.
Ochoa, Angelica
Phillips, Sarah M.
Reznik, Ed
Sanchez-Vega, Francisco
Sander, Chris
Schultz, Nikolaus
Sheridan, Robert
Sumer, S. Onur
Sun, Yichao
Taylor, Barry S.
Wang, Jioajiao
Zhang, Hongxin
Anur, Pavana
Peto, Myron
Spellman, Paul
Benz, Christopher
Stuart, Joshua M.
Wong, Christopher K.
Yau, Christina
Hayes, D. Neil
Parker, Joel S.
Wilkerson, Matthew D.
Ally, Adrian
Balasundaram, Miruna
Bowlby, Reanne
Brooks, Denise
Carlsen, Rebecca
Chuah, Eric
Dhalla, Noreen
Holt, Robert
Jones, Steven J.M.
Kasaian, Katayoon
Lee, Darlene
Ma, Yussanne
Marra, Marco A.
Mayo, Michael
Moore, Richard A.
Mungall, Andrew J.
Mungall, Karen
Robertson, A. Gordon
Sadeghi, Sara
Schein, Jacqueline E.
Sipahimalani, Payal
Tam, Angela
Thiessen, Nina
Tse, Kane
Wong, Tina
Berger, Ashton C.
Beroukhim, Rameen
Cherniack, Andrew D.
Cibulskis, Carrie
Gabriel, Stacey B.
Gao, Galen F.
Ha, Gavin
Meyerson, Matthew
Schumacher, Steven E.
Shih, Juliann
Kucherlapati, Melanie H.
Kucherlapati, Raju S.
Baylin, Stephen
Cope, Leslie
Danilova, Ludmila
Bootwalla, Moiz S.
Lai, Phillip H.
Maglinte, Dennis T.
Van Den Berg, David J.
Weisenberger, Daniel J.
Auman, J. Todd
Balu, Saianand
Bodenheimer, Tom
Fan, Cheng
Hoadley, Katherine A.
Hoyle, Alan P.
Jefferys, Stuart R.
Jones, Corbin D.
Meng, Shaowu
Mieczkowski, Piotr A.
Mose, Lisle E.
Perou, Amy H.
Perou, Charles M.
Roach, Jeffrey
Shi, Yan
Simons, Janae V.
Skelly, Tara
Soloway, Matthew G.
Tan, Donghui
Veluvolu, Umadevi
Fan, Huihui
Hinoue, Toshinori
Laird, Peter W.
Shen, Hui
Zhou, Wanding
Bellair, Michelle
Chang, Kyle
Covington, Kyle
Creighton, Chad J.
Dinh, Huyen
Doddapaneni, HarshaVardhan
Donehower, Lawrence A.
Drummond, Jennifer
Gibbs, Richard A.
Glenn, Robert
Hale, Walker
Han, Yi
Hu, Jianhong
Korchina, Viktoriya
Lee, Sandra
Lewis, Lora
Li, Wei
Liu, Xiuping
Morgan, Margaret
Morton, Donna
Muzny, Donna
Santibanez, Jireh
Sheth, Margi
Shinbrot, Eve
Wang, Linghua
Wang, Min
Wheeler, David A.
Xi, Liu
Zhao, Fengmei
Hess, Julian
Appelbaum, Elizabeth L.
Bailey, Matthew
Cordes, Matthew G.
Ding, Li
Fronick, Catrina C.
Fulton, Lucinda A.
Fulton, Robert S.
Kandoth, Cyriac
Mardis, Elaine R.
McLellan, Michael D.
Miller, Christopher A.
Schmidt, Heather K.
Wilson, Richard K.
Crain, Daniel
Curley, Erin
Gardner, Johanna
Lau, Kevin
Mallery, David
Morris, Scott
Paulauskis, Joseph
Penny, Robert
Shelton, Candace
Shelton, Troy
Sherman, Mark
Thompson, Eric
Yena, Peggy
Bowen, Jay
Gastier-Foster, Julie M.
Gerken, Mark
Leraas, Kristen M.
Lichtenberg, Tara M.
Ramirez, Nilsa C.
Wise, Lisa
Zmuda, Erik
Corcoran, Niall
Costello, Tony
Hovens, Christopher
Carvalho, Andre L.
de Carvalho, Ana C.
Fregnani, José H.
Longatto-Filho, Adhemar
Reis, Rui M.
Scapulatempo-Neto, Cristovam
Silveira, Henrique C.S.
Vidal, Daniel O.
Burnette, Andrew
Eschbacher, Jennifer
Hermes, Beth
Noss, Ardene
Singh, Rosy
Anderson, Matthew L.
Castro, Patricia D.
Ittmann, Michael
Huntsman, David
Kohl, Bernard
Le, Xuan
Thorp, Richard
Andry, Chris
Duffy, Elizabeth R.
Lyadov, Vladimir
Paklina, Oxana
Setdikova, Galiya
Shabunin, Alexey
Tavobilov, Mikhail
McPherson, Christopher
Warnick, Ronald
Berkowitz, Ross
Cramer, Daniel
Feltmate, Colleen
Horowitz, Neil
Kibel, Adam
Muto, Michael
Raut, Chandrajit P.
Malykh, Andrei
Barnholtz-Sloan, Jill S.
Barrett, Wendi
Devine, Karen
Fulop, Jordonna
Ostrom, Quinn T.
Shimmel, Kristen
Wolinsky, Yingli
Sloan, Andrew E.
De Rose, Agostino
Giuliante, Felice
Goodman, Marc
Karlan, Beth Y.
Hagedorn, Curt H.
Eckman, John
Harr, Jodi
Myers, Jerome
Tucker, Kelinda
Zach, Leigh Anne
Deyarmin, Brenda
Hu, Hai
Kvecher, Leonid
Larson, Caroline
Mural, Richard J.
Somiari, Stella
Vicha, Ales
Zelinka, Tomas
Bennett, Joseph
Iacocca, Mary
Rabeno, Brenda
Swanson, Patricia
Latour, Mathieu
Lacombe, Louis
Têtu, Bernard
Bergeron, Alain
McGraw, Mary
Staugaitis, Susan M.
Chabot, John
Hibshoosh, Hanina
Sepulveda, Antonia
Su, Tao
Wang, Timothy
Potapova, Olga
Voronina, Olga
Desjardins, Laurence
Mariani, Odette
Roman-Roman, Sergio
Sastre, Xavier
Stern, Marc-Henri
Cheng, Feixiong
Signoretti, Sabina
Berchuck, Andrew
Bigner, Darell
Lipp, Eric
Marks, Jeffrey
McCall, Shannon
McLendon, Roger
Secord, Angeles
Sharp, Alexis
Behera, Madhusmita
Brat, Daniel J.
Chen, Amy
Delman, Keith
Force, Seth
Khuri, Fadlo
Magliocca, Kelly
Maithel, Shishir
Olson, Jeffrey J.
Owonikoko, Taofeek
Pickens, Alan
Ramalingam, Suresh
Shin, Dong M.
Sica, Gabriel
Van Meir, Erwin G.
Zhang, Hongzheng
Eijckenboom, Wil
Gillis, Ad
Korpershoek, Esther
Looijenga, Leendert
Oosterhuis, Wolter
Stoop, Hans
van Kessel, Kim E.
Zwarthoff, Ellen C.
Calatozzolo, Chiara
Cuppini, Lucia
Cuzzubbo, Stefania
DiMeco, Francesco
Finocchiaro, Gaetano
Mattei, Luca
Perin, Alessandro
Pollo, Bianca
Chen, Chu
Houck, John
Lohavanichbutr, Pawadee
Hartmann, Arndt
Stoehr, Christine
Stoehr, Robert
Taubert, Helge
Wach, Sven
Wullich, Bernd
Kycler, Witold
Murawa, Dawid
Wiznerowicz, Maciej
Chung, Ki
Edenfield, W. Jeffrey
Martin, Julie
Baudin, Eric
Bubley, Glenn
Bueno, Raphael
De Rienzo, Assunta
Richards, William G.
Kalkanis, Steven
Mikkelsen, Tom
Noushmehr, Houtan
Scarpace, Lisa
Girard, Nicolas
Aymerich, Marta
Campo, Elias
Giné, Eva
Guillermo, Armando López
Van Bang, Nguyen
Hanh, Phan Thi
Phu, Bui Duc
Tang, Yufang
Colman, Howard
Evason, Kimberley
Dottino, Peter R.
Martignetti, John A.
Gabra, Hani
Juhl, Hartmut
Akeredolu, Teniola
Stepa, Serghei
Hoon, Dave
Ahn, Keunsoo
Kang, Koo Jeong
Beuschlein, Felix
Breggia, Anne
Birrer, Michael
Bell, Debra
Borad, Mitesh
Bryce, Alan H.
Castle, Erik
Chandan, Vishal
Cheville, John
Copland, John A.
Farnell, Michael
Flotte, Thomas
Giama, Nasra
Ho, Thai
Kendrick, Michael
Kocher, Jean-Pierre
Kopp, Karla
Moser, Catherine
Nagorney, David
O’Brien, Daniel
O’Neill, Brian Patrick
Patel, Tushar
Petersen, Gloria
Que, Florencia
Rivera, Michael
Roberts, Lewis
Smallridge, Robert
Smyrk, Thomas
Stanton, Melissa
Thompson, R. Houston
Torbenson, Michael
Yang, Ju Dong
Zhang, Lizhi
Brimo, Fadi
Ajani, Jaffer A.
Gonzalez, Ana Maria Angulo
Behrens, Carmen
Bondaruk, Jolanta
Broaddus, Russell
Czerniak, Bogdan
Esmaeli, Bita
Fujimoto, Junya
Gershenwald, Jeffrey
Guo, Charles
Lazar, Alexander J.
Logothetis, Christopher
Meric-Bernstam, Funda
Moran, Cesar
Ramondetta, Lois
Rice, David
Sood, Anil
Tamboli, Pheroze
Thompson, Timothy
Troncoso, Patricia
Tsao, Anne
Wistuba, Ignacio
Carter, Candace
Haydu, Lauren
Hersey, Peter
Jakrot, Valerie
Kakavand, Hojabr
Kefford, Richard
Lee, Kenneth
Long, Georgina
Mann, Graham
Quinn, Michael
Saw, Robyn
Scolyer, Richard
Shannon, Kerwin
Spillane, Andrew
Stretch, Jonathan
Synott, Maria
Thompson, John
Wilmott, James
Al-Ahmadie, Hikmat
Chan, Timothy A.
Ghossein, Ronald
Gopalan, Anuradha
Levine, Douglas A.
Reuter, Victor
Singer, Samuel
Singh, Bhuvanesh
Tien, Nguyen Viet
Broudy, Thomas
Mirsaidi, Cyrus
Nair, Praveen
Drwiega, Paul
Miller, Judy
Smith, Jennifer
Zaren, Howard
Park, Joong-Won
Hung, Nguyen Phi
Kebebew, Electron
Linehan, W. Marston
Metwalli, Adam R.
Pacak, Karel
Pinto, Peter A.
Schiffman, Mark
Schmidt, Laura S.
Vocke, Cathy D.
Wentzensen, Nicolas
Worrell, Robert
Yang, Hannah
Moncrieff, Marc
Goparaju, Chandra
Melamed, Jonathan
Pass, Harvey
Botnariuc, Natalia
Caraman, Irina
Cernat, Mircea
Chemencedji, Inga
Clipca, Adrian
Doruc, Serghei
Gorincioi, Ghenadie
Mura, Sergiu
Pirtac, Maria
Stancul, Irina
Tcaciuc, Diana
Albert, Monique
Alexopoulou, Iakovina
Arnaout, Angel
Bartlett, John
Engel, Jay
Gilbert, Sebastien
Parfitt, Jeremy
Sekhon, Harman
Thomas, George
Rassl, Doris M.
Rintoul, Robert C.
Bifulco, Carlo
Tamakawa, Raina
Urba, Walter
Hayward, Nicholas
Timmers, Henri
Antenucci, Anna
Facciolo, Francesco
Grazi, Gianluca
Marino, Mirella
Merola, Roberta
de Krijger, Ronald
Gimenez-Roqueplo, Anne-Paule
Piché, Alain
Chevalier, Simone
McKercher, Ginette
Birsoy, Kivanc
Barnett, Gene
Brewer, Cathy
Farver, Carol
Naska, Theresa
Pennell, Nathan A.
Raymond, Daniel
Schilero, Cathy
Smolenski, Kathy
Williams, Felicia
Morrison, Carl
Borgia, Jeffrey A.
Liptay, Michael J.
Pool, Mark
Seder, Christopher W.
Junker, Kerstin
Omberg, Larsson
Dinkin, Mikhail
Manikhas, George
Alvaro, Domenico
Bragazzi, Maria Consiglia
Cardinale, Vincenzo
Carpino, Guido
Gaudio, Eugenio
Chesla, David
Cottingham, Sandra
Dubina, Michael
Moiseenko, Fedor
Dhanasekaran, Renumathy
Becker, Karl-Friedrich
Janssen, Klaus-Peter
Slotta-Huspenina, Julia
Abdel-Rahman, Mohamed H.
Aziz, Dina
Bell, Sue
Cebulla, Colleen M.
Davis, Amy
Duell, Rebecca
Elder, J. Bradley
Hilty, Joe
Kumar, Bahavna
Lang, James
Lehman, Norman L.
Mandt, Randy
Nguyen, Phuong
Pilarski, Robert
Rai, Karan
Schoenfield, Lynn
Senecal, Kelly
Wakely, Paul
Hansen, Paul
Lechan, Ronald
Powers, James
Tischler, Arthur
Grizzle, William E.
Sexton, Katherine C.
Kastl, Alison
Henderson, Joel
Porten, Sima
Waldmann, Jens
Fassnacht, Martin
Asa, Sylvia L.
Schadendorf, Dirk
Couce, Marta
Graefen, Markus
Huland, Hartwig
Sauter, Guido
Schlomm, Thorsten
Simon, Ronald
Tennstedt, Pierre
Olabode, Oluwole
Nelson, Mark
Bathe, Oliver
Carroll, Peter R.
Chan, June M.
Disaia, Philip
Glenn, Pat
Kelley, Robin K.
Landen, Charles N.
Phillips, Joanna
Prados, Michael
Simko, Jeffry
Smith-McCune, Karen
VandenBerg, Scott
Roggin, Kevin
Fehrenbach, Ashley
Kendler, Ady
Sifri, Suzanne
Steele, Ruth
Jimeno, Antonio
Carey, Francis
Forgie, Ian
Mannelli, Massimo
Carney, Michael
Hernandez, Brenda
Campos, Benito
Herold-Mende, Christel
Jungk, Christin
Unterberg, Andreas
von Deimling, Andreas
Bossler, Aaron
Galbraith, Joseph
Jacobus, Laura
Knudson, Michael
Knutson, Tina
Ma, Deqin
Milhem, Mohammed
Sigmund, Rita
Godwin, Andrew K.
Madan, Rashna
Rosenthal, Howard G.
Adebamowo, Clement
Adebamowo, Sally N.
Boussioutas, Alex
Beer, David
Giordano, Thomas
Mes-Masson, Anne-Marie
Saad, Fred
Bocklage, Therese
Landrum, Lisa
Mannel, Robert
Moore, Kathleen
Moxley, Katherine
Postier, Russel
Walker, Joan
Zuna, Rosemary
Feldman, Michael
Valdivieso, Federico
Dhir, Rajiv
Luketich, James
Pinero, Edna M. Mora
Quintero-Aguilo, Mario
Carlotti, Jr. Carlos Gilberto
Dos Santos, Jose Sebastião
Kemp, Rafael
Sankarankuty, Ajith
Tirapelli, Daniela
Catto, James
Agnew, Kathy
Swisher, Elizabeth
Creaney, Jenette
Robinson, Bruce
Shelley, Carl Simon
Godwin, Eryn M.
Kendall, Sara
Shipman, Cassaundra
Bradford, Carol
Carey, Thomas
Haddad, Andrea
Moyer, Jeffey
Peterson, Lisa
Prince, Mark
Rozek, Laura
Wolf, Gregory
Bowman, Rayleen
Fong, Kwun M.
Yang, Ian
Korst, Robert
Rathmell, W. Kimryn
Fantacone-Campbell, J. Leigh
Hooke, Jeffrey A.
Kovatich, Albert J.
Shriver, Craig D.
DiPersio, John
Drake, Bettina
Govindan, Ramaswamy
Heath, Sharon
Ley, Timothy
Van Tine, Brian
Westervelt, Peter
Rubin, Mark A.
Lee, Jung Il
Aredes, Natália D.
Mariamidze, Armaz
Sanchez-Vega, Francisco
Pokaż więcej
Źródło :
In Cell 5 April 2018 173(2):321-337
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Perspective on Oncogenic Processes at the End of the Beginning of Cancer Genomics
Autorzy :
Caesar-Johnson, Samantha J.
Demchok, John A.
Felau, Ina
Kasapi, Melpomeni
Ferguson, Martin L.
Hutter, Carolyn M.
Sofia, Heidi J.
Tarnuzzer, Roy
Wang, Zhining
Yang, Liming
Zenklusen, Jean C.
Zhang, Jiashan (Julia)
Chudamani, Sudha
Liu, Jia
Lolla, Laxmi
Naresh, Rashi
Pihl, Todd
Sun, Qiang
Wan, Yunhu
Wu, Ye
Cho, Juok
DeFreitas, Timothy
Frazer, Scott
Gehlenborg, Nils
Getz, Gad
Heiman, David I.
Kim, Jaegil
Lawrence, Michael S.
Lin, Pei
Meier, Sam
Noble, Michael S.
Saksena, Gordon
Voet, Doug
Zhang, Hailei
Bernard, Brady
Chambwe, Nyasha
Dhankani, Varsha
Knijnenburg, Theo
Kramer, Roger
Leinonen, Kalle
Liu, Yuexin
Miller, Michael
Reynolds, Sheila
Shmulevich, Ilya
Thorsson, Vesteinn
Zhang, Wei
Akbani, Rehan
Broom, Bradley M.
Hegde, Apurva M.
Ju, Zhenlin
Kanchi, Rupa S.
Korkut, Anil
Li, Jun
Liang, Han
Ling, Shiyun
Liu, Wenbin
Lu, Yiling
Mills, Gordon B.
Ng, Kwok-Shing
Rao, Arvind
Ryan, Michael
Wang, Jing
Weinstein, John N.
Zhang, Jiexin
Abeshouse, Adam
Armenia, Joshua
Chakravarty, Debyani
Chatila, Walid K.
de Bruijn, Ino
Gao, Jianjiong
Gross, Benjamin E.
Heins, Zachary J.
Kundra, Ritika
La, Konnor
Ladanyi, Marc
Luna, Augustin
Nissan, Moriah G.
Ochoa, Angelica
Phillips, Sarah M.
Reznik, Ed
Sanchez-Vega, Francisco
Sander, Chris
Schultz, Nikolaus
Sheridan, Robert
Sumer, S. Onur
Sun, Yichao
Taylor, Barry S.
Wang, Jioajiao
Zhang, Hongxin
Anur, Pavana
Peto, Myron
Spellman, Paul
Benz, Christopher
Stuart, Joshua M.
Wong, Christopher K.
Yau, Christina
Hayes, D. Neil
Parker, Joel S.
Wilkerson, Matthew D.
Ally, Adrian
Balasundaram, Miruna
Bowlby, Reanne
Brooks, Denise
Carlsen, Rebecca
Chuah, Eric
Dhalla, Noreen
Holt, Robert
Jones, Steven J.M.
Kasaian, Katayoon
Lee, Darlene
Ma, Yussanne
Marra, Marco A.
Mayo, Michael
Moore, Richard A.
Mungall, Andrew J.
Mungall, Karen
Robertson, A. Gordon
Sadeghi, Sara
Schein, Jacqueline E.
Sipahimalani, Payal
Tam, Angela
Thiessen, Nina
Tse, Kane
Wong, Tina
Berger, Ashton C.
Beroukhim, Rameen
Cherniack, Andrew D.
Cibulskis, Carrie
Gabriel, Stacey B.
Gao, Galen F.
Ha, Gavin
Meyerson, Matthew
Schumacher, Steven E.
Shih, Juliann
Kucherlapati, Melanie H.
Kucherlapati, Raju S.
Baylin, Stephen
Cope, Leslie
Danilova, Ludmila
Bootwalla, Moiz S.
Lai, Phillip H.
Maglinte, Dennis T.
Van Den Berg, David J.
Weisenberger, Daniel J.
Auman, J. Todd
Balu, Saianand
Bodenheimer, Tom
Fan, Cheng
Hoadley, Katherine A.
Hoyle, Alan P.
Jefferys, Stuart R.
Jones, Corbin D.
Meng, Shaowu
Mieczkowski, Piotr A.
Mose, Lisle E.
Perou, Amy H.
Perou, Charles M.
Roach, Jeffrey
Shi, Yan
Simons, Janae V.
Skelly, Tara
Soloway, Matthew G.
Tan, Donghui
Veluvolu, Umadevi
Fan, Huihui
Hinoue, Toshinori
Laird, Peter W.
Shen, Hui
Zhou, Wanding
Bellair, Michelle
Chang, Kyle
Covington, Kyle
Creighton, Chad J.
Dinh, Huyen
Doddapaneni, HarshaVardhan
Donehower, Lawrence A.
Drummond, Jennifer
Gibbs, Richard A.
Glenn, Robert
Hale, Walker
Han, Yi
Hu, Jianhong
Korchina, Viktoriya
Lee, Sandra
Lewis, Lora
Li, Wei
Liu, Xiuping
Morgan, Margaret
Morton, Donna
Muzny, Donna
Santibanez, Jireh
Sheth, Margi
Shinbrot, Eve
Wang, Linghua
Wang, Min
Wheeler, David A.
Xi, Liu
Zhao, Fengmei
Hess, Julian
Appelbaum, Elizabeth L.
Bailey, Matthew
Cordes, Matthew G.
Ding, Li
Fronick, Catrina C.
Fulton, Lucinda A.
Fulton, Robert S.
Kandoth, Cyriac
Mardis, Elaine R.
McLellan, Michael D.
Miller, Christopher A.
Schmidt, Heather K.
Wilson, Richard K.
Crain, Daniel
Curley, Erin
Gardner, Johanna
Lau, Kevin
Mallery, David
Morris, Scott
Paulauskis, Joseph
Penny, Robert
Shelton, Candace
Shelton, Troy
Sherman, Mark
Thompson, Eric
Yena, Peggy
Bowen, Jay
Gastier-Foster, Julie M.
Gerken, Mark
Leraas, Kristen M.
Lichtenberg, Tara M.
Ramirez, Nilsa C.
Wise, Lisa
Zmuda, Erik
Corcoran, Niall
Costello, Tony
Hovens, Christopher
Carvalho, Andre L.
de Carvalho, Ana C.
Fregnani, José H.
Longatto-Filho, Adhemar
Reis, Rui M.
Scapulatempo-Neto, Cristovam
Silveira, Henrique C.S.
Vidal, Daniel O.
Burnette, Andrew
Eschbacher, Jennifer
Hermes, Beth
Noss, Ardene
Singh, Rosy
Anderson, Matthew L.
Castro, Patricia D.
Ittmann, Michael
Huntsman, David
Kohl, Bernard
Le, Xuan
Thorp, Richard
Andry, Chris
Duffy, Elizabeth R.
Lyadov, Vladimir
Paklina, Oxana
Setdikova, Galiya
Shabunin, Alexey
Tavobilov, Mikhail
McPherson, Christopher
Warnick, Ronald
Berkowitz, Ross
Cramer, Daniel
Feltmate, Colleen
Horowitz, Neil
Kibel, Adam
Muto, Michael
Raut, Chandrajit P.
Malykh, Andrei
Barnholtz-Sloan, Jill S.
Barrett, Wendi
Devine, Karen
Fulop, Jordonna
Ostrom, Quinn T.
Shimmel, Kristen
Wolinsky, Yingli
Sloan, Andrew E.
De Rose, Agostino
Giuliante, Felice
Goodman, Marc
Karlan, Beth Y.
Hagedorn, Curt H.
Eckman, John
Harr, Jodi
Myers, Jerome
Tucker, Kelinda
Zach, Leigh Anne
Deyarmin, Brenda
Hu, Hai
Kvecher, Leonid
Larson, Caroline
Mural, Richard J.
Somiari, Stella
Vicha, Ales
Zelinka, Tomas
Bennett, Joseph
Iacocca, Mary
Rabeno, Brenda
Swanson, Patricia
Latour, Mathieu
Lacombe, Louis
Têtu, Bernard
Bergeron, Alain
McGraw, Mary
Staugaitis, Susan M.
Chabot, John
Hibshoosh, Hanina
Sepulveda, Antonia
Su, Tao
Wang, Timothy
Potapova, Olga
Voronina, Olga
Desjardins, Laurence
Mariani, Odette
Roman-Roman, Sergio
Sastre, Xavier
Stern, Marc-Henri
Cheng, Feixiong
Signoretti, Sabina
Berchuck, Andrew
Bigner, Darell
Lipp, Eric
Marks, Jeffrey
McCall, Shannon
McLendon, Roger
Secord, Angeles
Sharp, Alexis
Behera, Madhusmita
Brat, Daniel J.
Chen, Amy
Delman, Keith
Force, Seth
Khuri, Fadlo
Magliocca, Kelly
Maithel, Shishir
Olson, Jeffrey J.
Owonikoko, Taofeek
Pickens, Alan
Ramalingam, Suresh
Shin, Dong M.
Sica, Gabriel
Van Meir, Erwin G.
Zhang, Hongzheng
Eijckenboom, Wil
Gillis, Ad
Korpershoek, Esther
Looijenga, Leendert
Oosterhuis, Wolter
Stoop, Hans
van Kessel, Kim E.
Zwarthoff, Ellen C.
Calatozzolo, Chiara
Cuppini, Lucia
Cuzzubbo, Stefania
DiMeco, Francesco
Finocchiaro, Gaetano
Mattei, Luca
Perin, Alessandro
Pollo, Bianca
Chen, Chu
Houck, John
Lohavanichbutr, Pawadee
Hartmann, Arndt
Stoehr, Christine
Stoehr, Robert
Taubert, Helge
Wach, Sven
Wullich, Bernd
Kycler, Witold
Murawa, Dawid
Wiznerowicz, Maciej
Chung, Ki
Edenfield, W. Jeffrey
Martin, Julie
Baudin, Eric
Bubley, Glenn
Bueno, Raphael
De Rienzo, Assunta
Richards, William G.
Kalkanis, Steven
Mikkelsen, Tom
Noushmehr, Houtan
Scarpace, Lisa
Girard, Nicolas
Aymerich, Marta
Campo, Elias
Giné, Eva
Guillermo, Armando López
Van Bang, Nguyen
Hanh, Phan Thi
Phu, Bui Duc
Tang, Yufang
Colman, Howard
Evason, Kimberley
Dottino, Peter R.
Martignetti, John A.
Gabra, Hani
Juhl, Hartmut
Akeredolu, Teniola
Stepa, Serghei
Hoon, Dave
Ahn, Keunsoo
Kang, Koo Jeong
Beuschlein, Felix
Breggia, Anne
Birrer, Michael
Bell, Debra
Borad, Mitesh
Bryce, Alan H.
Castle, Erik
Chandan, Vishal
Cheville, John
Copland, John A.
Farnell, Michael
Flotte, Thomas
Giama, Nasra
Ho, Thai
Kendrick, Michael
Kocher, Jean-Pierre
Kopp, Karla
Moser, Catherine
Nagorney, David
O’Brien, Daniel
O’Neill, Brian Patrick
Patel, Tushar
Petersen, Gloria
Que, Florencia
Rivera, Michael
Roberts, Lewis
Smallridge, Robert
Smyrk, Thomas
Stanton, Melissa
Thompson, R. Houston
Torbenson, Michael
Yang, Ju Dong
Zhang, Lizhi
Brimo, Fadi
Ajani, Jaffer A.
Gonzalez, Ana Maria Angulo
Behrens, Carmen
Bondaruk, Jolanta
Broaddus, Russell
Czerniak, Bogdan
Esmaeli, Bita
Fujimoto, Junya
Gershenwald, Jeffrey
Guo, Charles
Lazar, Alexander J.
Logothetis, Christopher
Meric-Bernstam, Funda
Moran, Cesar
Ramondetta, Lois
Rice, David
Sood, Anil
Tamboli, Pheroze
Thompson, Timothy
Troncoso, Patricia
Tsao, Anne
Wistuba, Ignacio
Carter, Candace
Haydu, Lauren
Hersey, Peter
Jakrot, Valerie
Kakavand, Hojabr
Kefford, Richard
Lee, Kenneth
Long, Georgina
Mann, Graham
Quinn, Michael
Saw, Robyn
Scolyer, Richard
Shannon, Kerwin
Spillane, Andrew
Stretch, Jonathan
Synott, Maria
Thompson, John
Wilmott, James
Al-Ahmadie, Hikmat
Chan, Timothy A.
Ghossein, Ronald
Gopalan, Anuradha
Levine, Douglas A.
Reuter, Victor
Singer, Samuel
Singh, Bhuvanesh
Tien, Nguyen Viet
Broudy, Thomas
Mirsaidi, Cyrus
Nair, Praveen
Drwiega, Paul
Miller, Judy
Smith, Jennifer
Zaren, Howard
Park, Joong-Won
Hung, Nguyen Phi
Kebebew, Electron
Linehan, W. Marston
Metwalli, Adam R.
Pacak, Karel
Pinto, Peter A.
Schiffman, Mark
Schmidt, Laura S.
Vocke, Cathy D.
Wentzensen, Nicolas
Worrell, Robert
Yang, Hannah
Moncrieff, Marc
Goparaju, Chandra
Melamed, Jonathan
Pass, Harvey
Botnariuc, Natalia
Caraman, Irina
Cernat, Mircea
Chemencedji, Inga
Clipca, Adrian
Doruc, Serghei
Gorincioi, Ghenadie
Mura, Sergiu
Pirtac, Maria
Stancul, Irina
Tcaciuc, Diana
Albert, Monique
Alexopoulou, Iakovina
Arnaout, Angel
Bartlett, John
Engel, Jay
Gilbert, Sebastien
Parfitt, Jeremy
Sekhon, Harman
Thomas, George
Rassl, Doris M.
Rintoul, Robert C.
Bifulco, Carlo
Tamakawa, Raina
Urba, Walter
Hayward, Nicholas
Timmers, Henri
Antenucci, Anna
Facciolo, Francesco
Grazi, Gianluca
Marino, Mirella
Merola, Roberta
de Krijger, Ronald
Gimenez-Roqueplo, Anne-Paule
Piché, Alain
Chevalier, Simone
McKercher, Ginette
Birsoy, Kivanc
Barnett, Gene
Brewer, Cathy
Farver, Carol
Naska, Theresa
Pennell, Nathan A.
Raymond, Daniel
Schilero, Cathy
Smolenski, Kathy
Williams, Felicia
Morrison, Carl
Borgia, Jeffrey A.
Liptay, Michael J.
Pool, Mark
Seder, Christopher W.
Junker, Kerstin
Omberg, Larsson
Dinkin, Mikhail
Manikhas, George
Alvaro, Domenico
Bragazzi, Maria Consiglia
Cardinale, Vincenzo
Carpino, Guido
Gaudio, Eugenio
Chesla, David
Cottingham, Sandra
Dubina, Michael
Moiseenko, Fedor
Dhanasekaran, Renumathy
Becker, Karl-Friedrich
Janssen, Klaus-Peter
Slotta-Huspenina, Julia
Abdel-Rahman, Mohamed H.
Aziz, Dina
Bell, Sue
Cebulla, Colleen M.
Davis, Amy
Duell, Rebecca
Elder, J. Bradley
Hilty, Joe
Kumar, Bahavna
Lang, James
Lehman, Norman L.
Mandt, Randy
Nguyen, Phuong
Pilarski, Robert
Rai, Karan
Schoenfield, Lynn
Senecal, Kelly
Wakely, Paul
Hansen, Paul
Lechan, Ronald
Powers, James
Tischler, Arthur
Grizzle, William E.
Sexton, Katherine C.
Kastl, Alison
Henderson, Joel
Porten, Sima
Waldmann, Jens
Fassnacht, Martin
Asa, Sylvia L.
Schadendorf, Dirk
Couce, Marta
Graefen, Markus
Huland, Hartwig
Sauter, Guido
Schlomm, Thorsten
Simon, Ronald
Tennstedt, Pierre
Olabode, Oluwole
Nelson, Mark
Bathe, Oliver
Carroll, Peter R.
Chan, June M.
Disaia, Philip
Glenn, Pat
Kelley, Robin K.
Landen, Charles N.
Phillips, Joanna
Prados, Michael
Simko, Jeffry
Smith-McCune, Karen
VandenBerg, Scott
Roggin, Kevin
Fehrenbach, Ashley
Kendler, Ady
Sifri, Suzanne
Steele, Ruth
Jimeno, Antonio
Carey, Francis
Forgie, Ian
Mannelli, Massimo
Carney, Michael
Hernandez, Brenda
Campos, Benito
Herold-Mende, Christel
Jungk, Christin
Unterberg, Andreas
von Deimling, Andreas
Bossler, Aaron
Galbraith, Joseph
Jacobus, Laura
Knudson, Michael
Knutson, Tina
Ma, Deqin
Milhem, Mohammed
Sigmund, Rita
Godwin, Andrew K.
Madan, Rashna
Rosenthal, Howard G.
Adebamowo, Clement
Adebamowo, Sally N.
Boussioutas, Alex
Beer, David
Giordano, Thomas
Mes-Masson, Anne-Marie
Saad, Fred
Bocklage, Therese
Landrum, Lisa
Mannel, Robert
Moore, Kathleen
Moxley, Katherine
Postier, Russel
Walker, Joan
Zuna, Rosemary
Feldman, Michael
Valdivieso, Federico
Dhir, Rajiv
Luketich, James
Pinero, Edna M. Mora
Quintero-Aguilo, Mario
Carlotti, Jr. Carlos Gilberto
Dos Santos, Jose Sebastião
Kemp, Rafael
Sankarankuty, Ajith
Tirapelli, Daniela
Catto, James
Agnew, Kathy
Swisher, Elizabeth
Creaney, Jenette
Robinson, Bruce
Shelley, Carl Simon
Godwin, Eryn M.
Kendall, Sara
Shipman, Cassaundra
Bradford, Carol
Carey, Thomas
Haddad, Andrea
Moyer, Jeffey
Peterson, Lisa
Prince, Mark
Rozek, Laura
Wolf, Gregory
Bowman, Rayleen
Fong, Kwun M.
Yang, Ian
Korst, Robert
Rathmell, W. Kimryn
Fantacone-Campbell, J. Leigh
Hooke, Jeffrey A.
Kovatich, Albert J.
Shriver, Craig D.
DiPersio, John
Drake, Bettina
Govindan, Ramaswamy
Heath, Sharon
Ley, Timothy
Van Tine, Brian
Westervelt, Peter
Rubin, Mark A.
Lee, Jung Il
Aredes, Natália D.
Mariamidze, Armaz
Ding, Li
Pokaż więcej
Źródło :
In Cell 5 April 2018 173(2):305-320
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Machine Learning Identifies Stemness Features Associated with Oncogenic Dedifferentiation
Autorzy :
Caesar-Johnson, Samantha J.
Demchok, John A.
Felau, Ina
Kasapi, Melpomeni
Ferguson, Martin L.
Hutter, Carolyn M.
Sofia, Heidi J.
Tarnuzzer, Roy
Wang, Zhining
Yang, Liming
Zenklusen, Jean C.
Zhang, Jiashan (Julia)
Chudamani, Sudha
Liu, Jia
Lolla, Laxmi
Naresh, Rashi
Pihl, Todd
Sun, Qiang
Wan, Yunhu
Wu, Ye
Cho, Juok
DeFreitas, Timothy
Frazer, Scott
Gehlenborg, Nils
Getz, Gad
Heiman, David I.
Kim, Jaegil
Lawrence, Michael S.
Lin, Pei
Meier, Sam
Noble, Michael S.
Saksena, Gordon
Voet, Doug
Zhang, Hailei
Bernard, Brady
Chambwe, Nyasha
Dhankani, Varsha
Knijnenburg, Theo
Kramer, Roger
Leinonen, Kalle
Liu, Yuexin
Miller, Michael
Reynolds, Sheila
Shmulevich, Ilya
Thorsson, Vesteinn
Zhang, Wei
Akbani, Rehan
Broom, Bradley M.
Hegde, Apurva M.
Ju, Zhenlin
Kanchi, Rupa S.
Korkut, Anil
Li, Jun
Liang, Han
Ling, Shiyun
Liu, Wenbin
Lu, Yiling
Mills, Gordon B.
Ng, Kwok-Shing
Rao, Arvind
Ryan, Michael
Wang, Jing
Weinstein, John N.
Zhang, Jiexin
Abeshouse, Adam
Armenia, Joshua
Chakravarty, Debyani
Chatila, Walid K.
de Bruijn, Ino
Gao, Jianjiong
Gross, Benjamin E.
Heins, Zachary J.
Kundra, Ritika
La, Konnor
Ladanyi, Marc
Luna, Augustin
Nissan, Moriah G.
Ochoa, Angelica
Phillips, Sarah M.
Reznik, Ed
Sanchez-Vega, Francisco
Sander, Chris
Schultz, Nikolaus
Sheridan, Robert
Sumer, S. Onur
Sun, Yichao
Taylor, Barry S.
Wang, Jioajiao
Zhang, Hongxin
Anur, Pavana
Peto, Myron
Spellman, Paul
Benz, Christopher
Stuart, Joshua M.
Wong, Christopher K.
Yau, Christina
Hayes, D. Neil
Parker, Joel S.
Wilkerson, Matthew D.
Ally, Adrian
Balasundaram, Miruna
Bowlby, Reanne
Brooks, Denise
Carlsen, Rebecca
Chuah, Eric
Dhalla, Noreen
Holt, Robert
Jones, Steven J.M.
Kasaian, Katayoon
Lee, Darlene
Ma, Yussanne
Marra, Marco A.
Mayo, Michael
Moore, Richard A.
Mungall, Andrew J.
Mungall, Karen
Robertson, A. Gordon
Sadeghi, Sara
Schein, Jacqueline E.
Sipahimalani, Payal
Tam, Angela
Thiessen, Nina
Tse, Kane
Wong, Tina
Berger, Ashton C.
Beroukhim, Rameen
Cherniack, Andrew D.
Cibulskis, Carrie
Gabriel, Stacey B.
Gao, Galen F.
Ha, Gavin
Meyerson, Matthew
Schumacher, Steven E.
Shih, Juliann
Kucherlapati, Melanie H.
Kucherlapati, Raju S.
Baylin, Stephen
Cope, Leslie
Danilova, Ludmila
Bootwalla, Moiz S.
Lai, Phillip H.
Maglinte, Dennis T.
Van Den Berg, David J.
Weisenberger, Daniel J.
Auman, J. Todd
Balu, Saianand
Bodenheimer, Tom
Fan, Cheng
Hoadley, Katherine A.
Hoyle, Alan P.
Jefferys, Stuart R.
Jones, Corbin D.
Meng, Shaowu
Mieczkowski, Piotr A.
Mose, Lisle E.
Perou, Amy H.
Perou, Charles M.
Roach, Jeffrey
Shi, Yan
Simons, Janae V.
Skelly, Tara
Soloway, Matthew G.
Tan, Donghui
Veluvolu, Umadevi
Fan, Huihui
Hinoue, Toshinori
Laird, Peter W.
Shen, Hui
Zhou, Wanding
Bellair, Michelle
Chang, Kyle
Covington, Kyle
Creighton, Chad J.
Dinh, Huyen
Doddapaneni, HarshaVardhan
Donehower, Lawrence A.
Drummond, Jennifer
Gibbs, Richard A.
Glenn, Robert
Hale, Walker
Han, Yi
Hu, Jianhong
Korchina, Viktoriya
Lee, Sandra
Lewis, Lora
Li, Wei
Liu, Xiuping
Morgan, Margaret
Morton, Donna
Muzny, Donna
Santibanez, Jireh
Sheth, Margi
Shinbrot, Eve
Wang, Linghua
Wang, Min
Wheeler, David A.
Xi, Liu
Zhao, Fengmei
Hess, Julian
Appelbaum, Elizabeth L.
Bailey, Matthew
Cordes, Matthew G.
Ding, Li
Fronick, Catrina C.
Fulton, Lucinda A.
Fulton, Robert S.
Kandoth, Cyriac
Mardis, Elaine R.
McLellan, Michael D.
Miller, Christopher A.
Schmidt, Heather K.
Wilson, Richard K.
Crain, Daniel
Curley, Erin
Gardner, Johanna
Lau, Kevin
Mallery, David
Morris, Scott
Paulauskis, Joseph
Penny, Robert
Shelton, Candace
Shelton, Troy
Sherman, Mark
Thompson, Eric
Yena, Peggy
Bowen, Jay
Gastier-Foster, Julie M.
Gerken, Mark
Leraas, Kristen M.
Lichtenberg, Tara M.
Ramirez, Nilsa C.
Wise, Lisa
Zmuda, Erik
Corcoran, Niall
Costello, Tony
Hovens, Christopher
Carvalho, Andre L.
de Carvalho, Ana C.
Fregnani, José H.
Longatto-Filho, Adhemar
Reis, Rui M.
Scapulatempo-Neto, Cristovam
Silveira, Henrique C.S.
Vidal, Daniel O.
Burnette, Andrew
Eschbacher, Jennifer
Hermes, Beth
Noss, Ardene
Singh, Rosy
Anderson, Matthew L.
Castro, Patricia D.
Ittmann, Michael
Huntsman, David
Kohl, Bernard
Le, Xuan
Thorp, Richard
Andry, Chris
Duffy, Elizabeth R.
Lyadov, Vladimir
Paklina, Oxana
Setdikova, Galiya
Shabunin, Alexey
Tavobilov, Mikhail
McPherson, Christopher
Warnick, Ronald
Berkowitz, Ross
Cramer, Daniel
Feltmate, Colleen
Horowitz, Neil
Kibel, Adam
Muto, Michael
Raut, Chandrajit P.
Malykh, Andrei
Barnholtz-Sloan, Jill S.
Barrett, Wendi
Devine, Karen
Fulop, Jordonna
Ostrom, Quinn T.
Shimmel, Kristen
Wolinsky, Yingli
Sloan, Andrew E.
De Rose, Agostino
Giuliante, Felice
Goodman, Marc
Karlan, Beth Y.
Hagedorn, Curt H.
Eckman, John
Harr, Jodi
Myers, Jerome
Tucker, Kelinda
Zach, Leigh Anne
Deyarmin, Brenda
Hu, Hai
Kvecher, Leonid
Larson, Caroline
Mural, Richard J.
Somiari, Stella
Vicha, Ales
Zelinka, Tomas
Bennett, Joseph
Iacocca, Mary
Rabeno, Brenda
Swanson, Patricia
Latour, Mathieu
Lacombe, Louis
Têtu, Bernard
Bergeron, Alain
McGraw, Mary
Staugaitis, Susan M.
Chabot, John
Hibshoosh, Hanina
Sepulveda, Antonia
Su, Tao
Wang, Timothy
Potapova, Olga
Voronina, Olga
Desjardins, Laurence
Mariani, Odette
Roman-Roman, Sergio
Sastre, Xavier
Stern, Marc-Henri
Cheng, Feixiong
Signoretti, Sabina
Berchuck, Andrew
Bigner, Darell
Lipp, Eric
Marks, Jeffrey
McCall, Shannon
McLendon, Roger
Secord, Angeles
Sharp, Alexis
Behera, Madhusmita
Brat, Daniel J.
Chen, Amy
Delman, Keith
Force, Seth
Khuri, Fadlo
Magliocca, Kelly
Maithel, Shishir
Olson, Jeffrey J.
Owonikoko, Taofeek
Pickens, Alan
Ramalingam, Suresh
Shin, Dong M.
Sica, Gabriel
Van Meir, Erwin G.
Zhang, Hongzheng
Eijckenboom, Wil
Gillis, Ad
Korpershoek, Esther
Looijenga, Leendert
Oosterhuis, Wolter
Stoop, Hans
van Kessel, Kim E.
Zwarthoff, Ellen C.
Calatozzolo, Chiara
Cuppini, Lucia
Cuzzubbo, Stefania
DiMeco, Francesco
Finocchiaro, Gaetano
Mattei, Luca
Perin, Alessandro
Pollo, Bianca
Chen, Chu
Houck, John
Lohavanichbutr, Pawadee
Hartmann, Arndt
Stoehr, Christine
Stoehr, Robert
Taubert, Helge
Wach, Sven
Wullich, Bernd
Kycler, Witold
Murawa, Dawid
Wiznerowicz, Maciej
Chung, Ki
Edenfield, W. Jeffrey
Martin, Julie
Baudin, Eric
Bubley, Glenn
Bueno, Raphael
De Rienzo, Assunta
Richards, William G.
Kalkanis, Steven
Mikkelsen, Tom
Noushmehr, Houtan
Scarpace, Lisa
Girard, Nicolas
Aymerich, Marta
Campo, Elias
Giné, Eva
Guillermo, Armando López
Van Bang, Nguyen
Hanh, Phan Thi
Phu, Bui Duc
Tang, Yufang
Colman, Howard
Evason, Kimberley
Dottino, Peter R.
Martignetti, John A.
Gabra, Hani
Juhl, Hartmut
Akeredolu, Teniola
Stepa, Serghei
Hoon, Dave
Ahn, Keunsoo
Kang, Koo Jeong
Beuschlein, Felix
Breggia, Anne
Birrer, Michael
Bell, Debra
Borad, Mitesh
Bryce, Alan H.
Castle, Erik
Chandan, Vishal
Cheville, John
Copland, John A.
Farnell, Michael
Flotte, Thomas
Giama, Nasra
Ho, Thai
Kendrick, Michael
Kocher, Jean-Pierre
Kopp, Karla
Moser, Catherine
Nagorney, David
O’Brien, Daniel
O’Neill, Brian Patrick
Patel, Tushar
Petersen, Gloria
Que, Florencia
Rivera, Michael
Roberts, Lewis
Smallridge, Robert
Smyrk, Thomas
Stanton, Melissa
Thompson, R. Houston
Torbenson, Michael
Yang, Ju Dong
Zhang, Lizhi
Brimo, Fadi
Ajani, Jaffer A.
Gonzalez, Ana Maria Angulo
Behrens, Carmen
Bondaruk, Jolanta
Broaddus, Russell
Czerniak, Bogdan
Esmaeli, Bita
Fujimoto, Junya
Gershenwald, Jeffrey
Guo, Charles
Lazar, Alexander J.
Logothetis, Christopher
Meric-Bernstam, Funda
Moran, Cesar
Ramondetta, Lois
Rice, David
Sood, Anil
Tamboli, Pheroze
Thompson, Timothy
Troncoso, Patricia
Tsao, Anne
Wistuba, Ignacio
Carter, Candace
Haydu, Lauren
Hersey, Peter
Jakrot, Valerie
Kakavand, Hojabr
Kefford, Richard
Lee, Kenneth
Long, Georgina
Mann, Graham
Quinn, Michael
Saw, Robyn
Scolyer, Richard
Shannon, Kerwin
Spillane, Andrew
Stretch, Jonathan
Synott, Maria
Thompson, John
Wilmott, James
Al-Ahmadie, Hikmat
Chan, Timothy A.
Ghossein, Ronald
Gopalan, Anuradha
Levine, Douglas A.
Reuter, Victor
Singer, Samuel
Singh, Bhuvanesh
Tien, Nguyen Viet
Broudy, Thomas
Mirsaidi, Cyrus
Nair, Praveen
Drwiega, Paul
Miller, Judy
Smith, Jennifer
Zaren, Howard
Park, Joong-Won
Hung, Nguyen Phi
Kebebew, Electron
Linehan, W. Marston
Metwalli, Adam R.
Pacak, Karel
Pinto, Peter A.
Schiffman, Mark
Schmidt, Laura S.
Vocke, Cathy D.
Wentzensen, Nicolas
Worrell, Robert
Yang, Hannah
Moncrieff, Marc
Goparaju, Chandra
Melamed, Jonathan
Pass, Harvey
Botnariuc, Natalia
Caraman, Irina
Cernat, Mircea
Chemencedji, Inga
Clipca, Adrian
Doruc, Serghei
Gorincioi, Ghenadie
Mura, Sergiu
Pirtac, Maria
Stancul, Irina
Tcaciuc, Diana
Albert, Monique
Alexopoulou, Iakovina
Arnaout, Angel
Bartlett, John
Engel, Jay
Gilbert, Sebastien
Parfitt, Jeremy
Sekhon, Harman
Thomas, George
Rassl, Doris M.
Rintoul, Robert C.
Bifulco, Carlo
Tamakawa, Raina
Urba, Walter
Hayward, Nicholas
Timmers, Henri
Antenucci, Anna
Facciolo, Francesco
Grazi, Gianluca
Marino, Mirella
Merola, Roberta
de Krijger, Ronald
Gimenez-Roqueplo, Anne-Paule
Piché, Alain
Chevalier, Simone
McKercher, Ginette
Birsoy, Kivanc
Barnett, Gene
Brewer, Cathy
Farver, Carol
Naska, Theresa
Pennell, Nathan A.
Raymond, Daniel
Schilero, Cathy
Smolenski, Kathy
Williams, Felicia
Morrison, Carl
Borgia, Jeffrey A.
Liptay, Michael J.
Pool, Mark
Seder, Christopher W.
Junker, Kerstin
Omberg, Larsson
Dinkin, Mikhail
Manikhas, George
Alvaro, Domenico
Bragazzi, Maria Consiglia
Cardinale, Vincenzo
Carpino, Guido
Gaudio, Eugenio
Chesla, David
Cottingham, Sandra
Dubina, Michael
Moiseenko, Fedor
Dhanasekaran, Renumathy
Becker, Karl-Friedrich
Janssen, Klaus-Peter
Slotta-Huspenina, Julia
Abdel-Rahman, Mohamed H.
Aziz, Dina
Bell, Sue
Cebulla, Colleen M.
Davis, Amy
Duell, Rebecca
Elder, J. Bradley
Hilty, Joe
Kumar, Bahavna
Lang, James
Lehman, Norman L.
Mandt, Randy
Nguyen, Phuong
Pilarski, Robert
Rai, Karan
Schoenfield, Lynn
Senecal, Kelly
Wakely, Paul
Hansen, Paul
Lechan, Ronald
Powers, James
Tischler, Arthur
Grizzle, William E.
Sexton, Katherine C.
Kastl, Alison
Henderson, Joel
Porten, Sima
Waldmann, Jens
Fassnacht, Martin
Asa, Sylvia L.
Schadendorf, Dirk
Couce, Marta
Graefen, Markus
Huland, Hartwig
Sauter, Guido
Schlomm, Thorsten
Simon, Ronald
Tennstedt, Pierre
Olabode, Oluwole
Nelson, Mark
Bathe, Oliver
Carroll, Peter R.
Chan, June M.
Disaia, Philip
Glenn, Pat
Kelley, Robin K.
Landen, Charles N.
Phillips, Joanna
Prados, Michael
Simko, Jeffry
Smith-McCune, Karen
VandenBerg, Scott
Roggin, Kevin
Fehrenbach, Ashley
Kendler, Ady
Sifri, Suzanne
Steele, Ruth
Jimeno, Antonio
Carey, Francis
Forgie, Ian
Mannelli, Massimo
Carney, Michael
Hernandez, Brenda
Campos, Benito
Herold-Mende, Christel
Jungk, Christin
Unterberg, Andreas
von Deimling, Andreas
Bossler, Aaron
Galbraith, Joseph
Jacobus, Laura
Knudson, Michael
Knutson, Tina
Ma, Deqin
Milhem, Mohammed
Sigmund, Rita
Godwin, Andrew K.
Madan, Rashna
Rosenthal, Howard G.
Adebamowo, Clement
Adebamowo, Sally N.
Boussioutas, Alex
Beer, David
Giordano, Thomas
Mes-Masson, Anne-Marie
Saad, Fred
Bocklage, Therese
Landrum, Lisa
Mannel, Robert
Moore, Kathleen
Moxley, Katherine
Postier, Russel
Walker, Joan
Zuna, Rosemary
Feldman, Michael
Valdivieso, Federico
Dhir, Rajiv
Luketich, James
Pinero, Edna M. Mora
Quintero-Aguilo, Mario
Carlotti, Jr. Carlos Gilberto
Dos Santos, Jose Sebastião
Kemp, Rafael
Sankarankuty, Ajith
Tirapelli, Daniela
Catto, James
Agnew, Kathy
Swisher, Elizabeth
Creaney, Jenette
Robinson, Bruce
Shelley, Carl Simon
Godwin, Eryn M.
Kendall, Sara
Shipman, Cassaundra
Bradford, Carol
Carey, Thomas
Haddad, Andrea
Moyer, Jeffey
Peterson, Lisa
Prince, Mark
Rozek, Laura
Wolf, Gregory
Bowman, Rayleen
Fong, Kwun M.
Yang, Ian
Korst, Robert
Rathmell, W. Kimryn
Fantacone-Campbell, J. Leigh
Hooke, Jeffrey A.
Kovatich, Albert J.
Shriver, Craig D.
DiPersio, John
Drake, Bettina
Govindan, Ramaswamy
Heath, Sharon
Ley, Timothy
Van Tine, Brian
Westervelt, Peter
Rubin, Mark A.
Lee, Jung Il
Aredes, Natália D.
Mariamidze, Armaz
Malta, Tathiane M.
Pokaż więcej
Źródło :
In Cell 5 April 2018 173(2):338-354
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Cell-of-Origin Patterns Dominate the Molecular Classification of 10,000 Tumors from 33 Types of Cancer
Autorzy :
Caesar-Johnson, Samantha J.
Demchok, John A.
Felau, Ina
Kasapi, Melpomeni
Ferguson, Martin L.
Hutter, Carolyn M.
Sofia, Heidi J.
Tarnuzzer, Roy
Wang, Zhining
Yang, Liming
Zenklusen, Jean C.
Zhang, Jiashan (Julia)
Chudamani, Sudha
Liu, Jia
Lolla, Laxmi
Naresh, Rashi
Pihl, Todd
Sun, Qiang
Wan, Yunhu
Wu, Ye
Cho, Juok
DeFreitas, Timothy
Frazer, Scott
Gehlenborg, Nils
Getz, Gad
Heiman, David I.
Kim, Jaegil
Lawrence, Michael S.
Lin, Pei
Meier, Sam
Noble, Michael S.
Saksena, Gordon
Voet, Doug
Zhang, Hailei
Bernard, Brady
Chambwe, Nyasha
Dhankani, Varsha
Knijnenburg, Theo
Kramer, Roger
Leinonen, Kalle
Liu, Yuexin
Miller, Michael
Reynolds, Sheila
Shmulevich, Ilya
Thorsson, Vesteinn
Zhang, Wei
Akbani, Rehan
Broom, Bradley M.
Hegde, Apurva M.
Ju, Zhenlin
Kanchi, Rupa S.
Korkut, Anil
Li, Jun
Liang, Han
Ling, Shiyun
Liu, Wenbin
Lu, Yiling
Mills, Gordon B.
Ng, Kwok-Shing
Rao, Arvind
Ryan, Michael
Wang, Jing
Weinstein, John N.
Zhang, Jiexin
Abeshouse, Adam
Armenia, Joshua
Chakravarty, Debyani
Chatila, Walid K.
de Bruijn, Ino
Gao, Jianjiong
Gross, Benjamin E.
Heins, Zachary J.
Kundra, Ritika
La, Konnor
Ladanyi, Marc
Luna, Augustin
Nissan, Moriah G.
Ochoa, Angelica
Phillips, Sarah M.
Reznik, Ed
Sanchez-Vega, Francisco
Sander, Chris
Schultz, Nikolaus
Sheridan, Robert
Sumer, S. Onur
Sun, Yichao
Taylor, Barry S.
Wang, Jioajiao
Zhang, Hongxin
Anur, Pavana
Peto, Myron
Spellman, Paul
Benz, Christopher
Stuart, Joshua M.
Wong, Christopher K.
Yau, Christina
Hayes, D. Neil
Parker, Joel S.
Wilkerson, Matthew D.
Ally, Adrian
Balasundaram, Miruna
Bowlby, Reanne
Brooks, Denise
Carlsen, Rebecca
Chuah, Eric
Dhalla, Noreen
Holt, Robert
Jones, Steven J.M.
Kasaian, Katayoon
Lee, Darlene
Ma, Yussanne
Marra, Marco A.
Mayo, Michael
Moore, Richard A.
Mungall, Andrew J.
Mungall, Karen
Robertson, A. Gordon
Sadeghi, Sara
Schein, Jacqueline E.
Sipahimalani, Payal
Tam, Angela
Thiessen, Nina
Tse, Kane
Wong, Tina
Berger, Ashton C.
Beroukhim, Rameen
Cherniack, Andrew D.
Cibulskis, Carrie
Gabriel, Stacey B.
Gao, Galen F.
Ha, Gavin
Meyerson, Matthew
Schumacher, Steven E.
Shih, Juliann
Kucherlapati, Melanie H.
Kucherlapati, Raju S.
Baylin, Stephen
Cope, Leslie
Danilova, Ludmila
Bootwalla, Moiz S.
Lai, Phillip H.
Maglinte, Dennis T.
Van Den Berg, David J.
Weisenberger, Daniel J.
Auman, J. Todd
Balu, Saianand
Bodenheimer, Tom
Fan, Cheng
Hoadley, Katherine A.
Hoyle, Alan P.
Jefferys, Stuart R.
Jones, Corbin D.
Meng, Shaowu
Mieczkowski, Piotr A.
Mose, Lisle E.
Perou, Amy H.
Perou, Charles M.
Roach, Jeffrey
Shi, Yan
Simons, Janae V.
Skelly, Tara
Soloway, Matthew G.
Tan, Donghui
Veluvolu, Umadevi
Fan, Huihui
Hinoue, Toshinori
Laird, Peter W.
Shen, Hui
Zhou, Wanding
Bellair, Michelle
Chang, Kyle
Covington, Kyle
Creighton, Chad J.
Dinh, Huyen
Doddapaneni, HarshaVardhan
Donehower, Lawrence A.
Drummond, Jennifer
Gibbs, Richard A.
Glenn, Robert
Hale, Walker
Han, Yi
Hu, Jianhong
Korchina, Viktoriya
Lee, Sandra
Lewis, Lora
Li, Wei
Liu, Xiuping
Morgan, Margaret
Morton, Donna
Muzny, Donna
Santibanez, Jireh
Sheth, Margi
Shinbrot, Eve
Wang, Linghua
Wang, Min
Wheeler, David A.
Xi, Liu
Zhao, Fengmei
Hess, Julian
Appelbaum, Elizabeth L.
Bailey, Matthew
Cordes, Matthew G.
Ding, Li
Fronick, Catrina C.
Fulton, Lucinda A.
Fulton, Robert S.
Kandoth, Cyriac
Mardis, Elaine R.
McLellan, Michael D.
Miller, Christopher A.
Schmidt, Heather K.
Wilson, Richard K.
Crain, Daniel
Curley, Erin
Gardner, Johanna
Lau, Kevin
Mallery, David
Morris, Scott
Paulauskis, Joseph
Penny, Robert
Shelton, Candace
Shelton, Troy
Sherman, Mark
Thompson, Eric
Yena, Peggy
Bowen, Jay
Gastier-Foster, Julie M.
Gerken, Mark
Leraas, Kristen M.
Lichtenberg, Tara M.
Ramirez, Nilsa C.
Wise, Lisa
Zmuda, Erik
Corcoran, Niall
Costello, Tony
Hovens, Christopher
Carvalho, Andre L.
de Carvalho, Ana C.
Fregnani, José H.
Longatto-Filho, Adhemar
Reis, Rui M.
Scapulatempo-Neto, Cristovam
Silveira, Henrique C.S.
Vidal, Daniel O.
Burnette, Andrew
Eschbacher, Jennifer
Hermes, Beth
Noss, Ardene
Singh, Rosy
Anderson, Matthew L.
Castro, Patricia D.
Ittmann, Michael
Huntsman, David
Kohl, Bernard
Le, Xuan
Thorp, Richard
Andry, Chris
Duffy, Elizabeth R.
Lyadov, Vladimir
Paklina, Oxana
Setdikova, Galiya
Shabunin, Alexey
Tavobilov, Mikhail
McPherson, Christopher
Warnick, Ronald
Berkowitz, Ross
Cramer, Daniel
Feltmate, Colleen
Horowitz, Neil
Kibel, Adam
Muto, Michael
Raut, Chandrajit P.
Malykh, Andrei
Barnholtz-Sloan, Jill S.
Barrett, Wendi
Devine, Karen
Fulop, Jordonna
Ostrom, Quinn T.
Shimmel, Kristen
Wolinsky, Yingli
Sloan, Andrew E.
De Rose, Agostino
Giuliante, Felice
Goodman, Marc
Karlan, Beth Y.
Hagedorn, Curt H.
Eckman, John
Harr, Jodi
Myers, Jerome
Tucker, Kelinda
Zach, Leigh Anne
Deyarmin, Brenda
Hu, Hai
Kvecher, Leonid
Larson, Caroline
Mural, Richard J.
Somiari, Stella
Vicha, Ales
Zelinka, Tomas
Bennett, Joseph
Iacocca, Mary
Rabeno, Brenda
Swanson, Patricia
Latour, Mathieu
Lacombe, Louis
Têtu, Bernard
Bergeron, Alain
McGraw, Mary
Staugaitis, Susan M.
Chabot, John
Hibshoosh, Hanina
Sepulveda, Antonia
Su, Tao
Wang, Timothy
Potapova, Olga
Voronina, Olga
Desjardins, Laurence
Mariani, Odette
Roman-Roman, Sergio
Sastre, Xavier
Stern, Marc-Henri
Cheng, Feixiong
Signoretti, Sabina
Berchuck, Andrew
Bigner, Darell
Lipp, Eric
Marks, Jeffrey
McCall, Shannon
McLendon, Roger
Secord, Angeles
Sharp, Alexis
Behera, Madhusmita
Brat, Daniel J.
Chen, Amy
Delman, Keith
Force, Seth
Khuri, Fadlo
Magliocca, Kelly
Maithel, Shishir
Olson, Jeffrey J.
Owonikoko, Taofeek
Pickens, Alan
Ramalingam, Suresh
Shin, Dong M.
Sica, Gabriel
Van Meir, Erwin G.
Zhang, Hongzheng
Eijckenboom, Wil
Gillis, Ad
Korpershoek, Esther
Looijenga, Leendert
Oosterhuis, Wolter
Stoop, Hans
van Kessel, Kim E.
Zwarthoff, Ellen C.
Calatozzolo, Chiara
Cuppini, Lucia
Cuzzubbo, Stefania
DiMeco, Francesco
Finocchiaro, Gaetano
Mattei, Luca
Perin, Alessandro
Pollo, Bianca
Chen, Chu
Houck, John
Lohavanichbutr, Pawadee
Hartmann, Arndt
Stoehr, Christine
Stoehr, Robert
Taubert, Helge
Wach, Sven
Wullich, Bernd
Kycler, Witold
Murawa, Dawid
Wiznerowicz, Maciej
Chung, Ki
Edenfield, W. Jeffrey
Martin, Julie
Baudin, Eric
Bubley, Glenn
Bueno, Raphael
De Rienzo, Assunta
Richards, William G.
Kalkanis, Steven
Mikkelsen, Tom
Noushmehr, Houtan
Scarpace, Lisa
Girard, Nicolas
Aymerich, Marta
Campo, Elias
Giné, Eva
Guillermo, Armando López
Van Bang, Nguyen
Hanh, Phan Thi
Phu, Bui Duc
Tang, Yufang
Colman, Howard
Evason, Kimberley
Dottino, Peter R.
Martignetti, John A.
Gabra, Hani
Juhl, Hartmut
Akeredolu, Teniola
Stepa, Serghei
Hoon, Dave
Ahn, Keunsoo
Kang, Koo Jeong
Beuschlein, Felix
Breggia, Anne
Birrer, Michael
Bell, Debra
Borad, Mitesh
Bryce, Alan H.
Castle, Erik
Chandan, Vishal
Cheville, John
Copland, John A.
Farnell, Michael
Flotte, Thomas
Giama, Nasra
Ho, Thai
Kendrick, Michael
Kocher, Jean-Pierre
Kopp, Karla
Moser, Catherine
Nagorney, David
O’Brien, Daniel
O’Neill, Brian Patrick
Patel, Tushar
Petersen, Gloria
Que, Florencia
Rivera, Michael
Roberts, Lewis
Smallridge, Robert
Smyrk, Thomas
Stanton, Melissa
Thompson, R. Houston
Torbenson, Michael
Yang, Ju Dong
Zhang, Lizhi
Brimo, Fadi
Ajani, Jaffer A.
Gonzalez, Ana Maria Angulo
Behrens, Carmen
Bondaruk, olanta
Broaddus, Russell
Czerniak, Bogdan
Esmaeli, Bita
Fujimoto, Junya
Gershenwald, Jeffrey
Guo, Charles
Lazar, Alexander J.
Logothetis, Christopher
Meric-Bernstam, Funda
Moran, Cesar
Ramondetta, Lois
Rice, David
Sood, Anil
Tamboli, Pheroze
Thompson, Timothy
Troncoso, Patricia
Tsao, Anne
Wistuba, Ignacio
Carter, Candace
Haydu, Lauren
Hersey, Peter
Jakrot, Valerie
Kakavand, Hojabr
Kefford, Richard
Lee, Kenneth
Long, Georgina
Mann, Graham
Quinn, Michael
Saw, Robyn
Scolyer, Richard
Shannon, Kerwin
Spillane, Andrew
Stretch, Jonathan
Synott, Maria
Thompson, John
Wilmott, James
Al-Ahmadie, Hikmat
Chan, Timothy A.
Ghossein, Ronald
Gopalan, Anuradha
Levine, Douglas A.
Reuter, Victor
Singer, Samuel
Singh, Bhuvanesh
Tien, Nguyen Viet
Broudy, Thomas
Mirsaidi, Cyrus
Nair, Praveen
Drwiega, Paul
Miller, Judy
Smith, Jennifer
Zaren, Howard
Park, Joong-Won
Hung, Nguyen Phi
Kebebew, Electron
Linehan, W. Marston
Metwalli, Adam R.
Pacak, Karel
Pinto, Peter A.
Schiffman, Mark
Schmidt, Laura S.
Vocke, Cathy D.
Wentzensen, Nicolas
Worrell, Robert
Yang, Hannah
Moncrieff, Marc
Goparaju, Chandra
Melamed, Jonathan
Pass, Harvey
Botnariuc, Natalia
Caraman, Irina
Cernat, Mircea
Chemencedji, Inga
Clipca, Adrian
Doruc, Serghei
Gorincioi, Ghenadie
Mura, Sergiu
Pirtac, Maria
Stancul, Irina
Tcaciuc, Diana
Albert, Monique
Alexopoulou, Iakovina
Arnaout, Angel
Bartlett, John
Engel, Jay
Gilbert, Sebastien
Parfitt, Jeremy
Sekhon, Harman
Thomas, George
Rassl, Doris M.
Rintoul, Robert C.
Bifulco, Carlo
Tamakawa, Raina
Urba, Walter
Hayward, Nicholas
Timmers, Henri
Antenucci, Anna
Facciolo, Francesco
Grazi, Gianluca
Marino, Mirella
Merola, Roberta
de Krijger, Ronald
Gimenez-Roqueplo, Anne-Paule
Piché, Alain
Chevalier, Simone
McKercher, Ginette
Birsoy, Kivanc
Barnett, Gene
Brewer, Cathy
Farver, Carol
Naska, Theresa
Pennell, Nathan A.
Raymond, Daniel
Schilero, Cathy
Smolenski, Kathy
Williams, Felicia
Morrison, Carl
Borgia, Jeffrey A.
Liptay, Michael J.
Pool, Mark
Seder, Christopher W.
Junker, Kerstin
Omberg, Larsson
Dinkin, Mikhail
Manikhas, George
Alvaro, Domenico
Bragazzi, Maria Consiglia
Cardinale, Vincenzo
Carpino, Guido
Gaudio, Eugenio
Chesla, David
Cottingham, Sandra
Dubina, Michael
Moiseenko, Fedor
Dhanasekaran, Renumathy
Becker, Karl-Friedrich
Janssen, Klaus-Peter
Slotta-Huspenina, Julia
Abdel-Rahman, Mohamed H.
Aziz, Dina
Bell, Sue
Cebulla, Colleen M.
Davis, Amy
Duell, Rebecca
Elder, J. Bradley
Hilty, Joe
Kumar, Bahavna
Lang, James
Lehman, Norman L.
Mandt, Randy
Nguyen, Phuong
Pilarski, Robert
Rai, Karan
Schoenfield, Lynn
Senecal, Kelly
Wakely, Paul
Hansen, Paul
Lechan, Ronald
Powers, James
Tischler, Arthur
Grizzle, William E.
Sexton, Katherine C.
Kastl, Alison
Henderson, Joel
Porten, Sima
Waldmann, Jens
Fassnacht, Martin
Asa, Sylvia L.
Schadendorf, Dirk
Couce, Marta
Graefen, Markus
Huland, Hartwig
Sauter, Guido
Schlomm, Thorsten
Simon, Ronald
Tennstedt, Pierre
Olabode, Oluwole
Nelson, Mark
Bathe, Oliver
Carroll, Peter R.
Chan, June M.
Disaia, Philip
Glenn, Pat
Kelley, Robin K.
Landen, Charles N.
Phillips, Joanna
Prados, Michael
Simko, Jeffry
Smith-McCune, Karen
VandenBerg, Scott
Roggin, Kevin
Fehrenbach, Ashley
Kendler, Ady
Sifri, Suzanne
Steele, Ruth
Jimeno, Antonio
Carey, Francis
Forgie, Ian
Mannelli, Massimo
Carney, Michael
Hernandez, Brenda
Campos, Benito
Herold-Mende, Christel
Jungk, Christin
Unterberg, Andreas
von Deimling, Andreas
Bossler, Aaron
Galbraith, Joseph
Jacobus, Laura
Knudson, Michael
Knutson, Tina
Ma, Deqin
Milhem, Mohammed
Sigmund, Rita
Godwin, Andrew K.
Madan, Rashna
Rosenthal, Howard G.
Adebamowo, Clement
Adebamowo, Sally N.
Boussioutas, Alex
Beer, David
Giordano, Thomas
Mes-Masson, Anne-Marie
Saad, Fred
Bocklage, Therese
Landrum, Lisa
Mannel, Robert
Moore, Kathleen
Moxley, Katherine
Postier, Russel
Walker, Joan
Zuna, Rosemary
Feldman, Michael
Valdivieso, Federico
Dhir, Rajiv
Luketich, James
Pinero, Edna M. Mora
Quintero-Aguilo, Mario
Carlotti, Jr. Carlos Gilberto
Dos Santos, Jose Sebastião
Kemp, Rafael
Sankarankuty, Ajith
Tirapelli, Daniela
Catto, James
Agnew, Kathy
Swisher, Elizabeth
Creaney, Jenette
Robinson, Bruce
Shelley, Carl Simon
Godwin, Eryn M.
Kendall, Sara
Shipman, Cassaundra
Bradford, Carol
Carey, Thomas
Haddad, Andrea
Moyer, Jeffey
Peterson, Lisa
Prince, Mark
Rozek, Laura
Wolf, Gregory
Bowman, Rayleen
Fong, Kwun M.
Yang, Ian
Korst, Robert
Rathmell, W. Kimryn
Fantacone-Campbell, J. Leigh
Hooke, Jeffrey A.
Kovatich, Albert J.
Shriver, Craig D.
DiPersio, John
Drake, Bettina
Govindan, Ramaswamy
Heath, Sharon
Ley, Timothy
Van Tine, Brian
Westervelt, Peter
Rubin, Mark A.
Lee, Jung Il
Aredes, Natália D.
Mariamidze, Armaz
Hoadley, Katherine A.
Pokaż więcej
Źródło :
In Cell 5 April 2018 173(2):291-304
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A Pan-Cancer Analysis of Enhancer Expression in Nearly 9000 Patient Samples
Autorzy :
Caesar-Johnson, Samantha J.
Demchok, John A.
Felau, Ina
Kasapi, Melpomeni
Ferguson, Martin L.
Hutter, Carolyn M.
Sofia, Heidi J.
Tarnuzzer, Roy
Wang, Zhining
Yang, Liming
Zenklusen, Jean C.
Zhang, Jiashan (Julia)
Chudamani, Sudha
Liu, Jia
Lolla, Laxmi
Naresh, Rashi
Pihl, Todd
Sun, Qiang
Wan, Yunhu
Wu, Ye
Cho, Juok
DeFreitas, Timothy
Frazer, Scott
Gehlenborg, Nils
Getz, Gad
Heiman, David I.
Kim, Jaegil
Lawrence, Michael S.
Lin, Pei
Meier, Sam
Noble, Michael S.
Saksena, Gordon
Voet, Doug
Zhang, Hailei
Bernard, Brady
Chambwe, Nyasha
Dhankani, Varsha
Knijnenburg, Theo
Kramer, Roger
Leinonen, Kalle
Liu, Yuexin
Miller, Michael
Reynolds, Sheila
Shmulevich, Ilya
Thorsson, Vesteinn
Zhang, Wei
Akbani, Rehan
Broom, Bradley M.
Hegde, Apurva M.
Ju, Zhenlin
Kanchi, Rupa S.
Korkut, Anil
Li, Jun
Liang, Han
Ling, Shiyun
Liu, Wenbin
Lu, Yiling
Mills, Gordon B.
Ng, Kwok-Shing
Rao, Arvind
Ryan, Michael
Wang, Jing
Weinstein, John N.
Zhang, Jiexin
Abeshouse, Adam
Armenia, Joshua
Chakravarty, Debyani
Chatila, Walid K.
de Bruijn, Ino
Gao, Jianjiong
Gross, Benjamin E.
Heins, Zachary J.
Kundra, Ritika
La, Konnor
Ladanyi, Marc
Luna, Augustin
Nissan, Moriah G.
Ochoa, Angelica
Phillips, Sarah M.
Reznik, Ed
Sanchez-Vega, Francisco
Sander, Chris
Schultz, Nikolaus
Sheridan, Robert
Sumer, S. Onur
Sun, Yichao
Taylor, Barry S.
Wang, Jioajiao
Zhang, Hongxin
Anur, Pavana
Peto, Myron
Spellman, Paul
Benz, Christopher
Stuart, Joshua M.
Wong, Christopher K.
Yau, Christina
Hayes, D. Neil
Parker, Joel S.
Wilkerson, Matthew D.
Ally, Adrian
Balasundaram, Miruna
Bowlby, Reanne
Brooks, Denise
Carlsen, Rebecca
Chuah, Eric
Dhalla, Noreen
Holt, Robert
Jones, Steven J.M.
Kasaian, Katayoon
Lee, Darlene
Ma, Yussanne
Marra, Marco A.
Mayo, Michael
Moore, Richard A.
Mungall, Andrew J.
Mungall, Karen
Robertson, A. Gordon
Sadeghi, Sara
Schein, Jacqueline E.
Sipahimalani, Payal
Tam, Angela
Thiessen, Nina
Tse, Kane
Wong, Tina
Berger, Ashton C.
Beroukhim, Rameen
Cherniack, Andrew D.
Cibulskis, Carrie
Gabriel, Stacey B.
Gao, Galen F.
Ha, Gavin
Meyerson, Matthew
Schumacher, Steven E.
Shih, Juliann
Kucherlapati, Melanie H.
Kucherlapati, Raju S.
Baylin, Stephen
Cope, Leslie
Danilova, Ludmila
Bootwalla, Moiz S.
Lai, Phillip H.
Maglinte, Dennis T.
Van Den Berg, David J.
Weisenberger, Daniel J.
Auman, J. Todd
Balu, Saianand
Bodenheimer, Tom
Fan, Cheng
Hoadley, Katherine A.
Hoyle, Alan P.
Jefferys, Stuart R.
Jones, Corbin D.
Meng, Shaowu
Mieczkowski, Piotr A.
Mose, Lisle E.
Perou, Amy H.
Perou, Charles M.
Roach, Jeffrey
Shi, Yan
Simons, Janae V.
Skelly, Tara
Soloway, Matthew G.
Tan, Donghui
Veluvolu, Umadevi
Fan, Huihui
Hinoue, Toshinori
Laird, Peter W.
Shen, Hui
Zhou, Wanding
Bellair, Michelle
Chang, Kyle
Covington, Kyle
Creighton, Chad J.
Dinh, Huyen
Doddapaneni, HarshaVardhan
Donehower, Lawrence A.
Drummond, Jennifer
Gibbs, Richard A.
Glenn, Robert
Hale, Walker
Han, Yi
Hu, Jianhong
Korchina, Viktoriya
Lee, Sandra
Lewis, Lora
Li, Wei
Liu, Xiuping
Morgan, Margaret
Morton, Donna
Muzny, Donna
Santibanez, Jireh
Sheth, Margi
Shinbrot, Eve
Wang, Linghua
Wang, Min
Wheeler, David A.
Xi, Liu
Zhao, Fengmei
Hess, Julian
Appelbaum, Elizabeth L.
Bailey, Matthew
Cordes, Matthew G.
Ding, Li
Fronick, Catrina C.
Fulton, Lucinda A.
Fulton, Robert S.
Kandoth, Cyriac
Mardis, Elaine R.
McLellan, Michael D.
Miller, Christopher A.
Schmidt, Heather K.
Wilson, Richard K.
Crain, Daniel
Curley, Erin
Gardner, Johanna
Lau, Kevin
Mallery, David
Morris, Scott
Paulauskis, Joseph
Penny, Robert
Shelton, Candace
Shelton, Troy
Sherman, Mark
Thompson, Eric
Yena, Peggy
Bowen, Jay
Gastier-Foster, Julie M.
Gerken, Mark
Leraas, Kristen M.
Lichtenberg, Tara M.
Ramirez, Nilsa C.
Wise, Lisa
Zmuda, Erik
Corcoran, Niall
Costello, Tony
Hovens, Christopher
Carvalho, Andre L.
de Carvalho, Ana C.
Fregnani, José H.
Longatto-Filho, Adhemar
Reis, Rui M.
Scapulatempo-Neto, Cristovam
Silveira, Henrique C.S.
Vidal, Daniel O.
Burnette, Andrew
Eschbacher, Jennifer
Hermes, Beth
Noss, Ardene
Singh, Rosy
Anderson, Matthew L.
Castro, Patricia D.
Ittmann, Michael
Huntsman, David
Kohl, Bernard
Le, Xuan
Thorp, Richard
Andry, Chris
Duffy, Elizabeth R.
Lyadov, Vladimir
Paklina, Oxana
Setdikova, Galiya
Shabunin, Alexey
Tavobilov, Mikhail
McPherson, Christopher
Warnick, Ronald
Berkowitz, Ross
Cramer, Daniel
Feltmate, Colleen
Horowitz, Neil
Kibel, Adam
Muto, Michael
Raut, Chandrajit P.
Malykh, Andrei
Barnholtz-Sloan, Jill S.
Barrett, Wendi
Devine, Karen
Fulop, Jordonna
Ostrom, Quinn T.
Shimmel, Kristen
Wolinsky, Yingli
Sloan, Andrew E.
De Rose, Agostino
Giuliante, Felice
Goodman, Marc
Karlan, Beth Y.
Hagedorn, Curt H.
Eckman, John
Harr, Jodi
Myers, Jerome
Tucker, Kelinda
Zach, Leigh Anne
Deyarmin, Brenda
Hu, Hai
Kvecher, Leonid
Larson, Caroline
Mural, Richard J.
Somiari, Stella
Vicha, Ales
Zelinka, Tomas
Bennett, Joseph
Iacocca, Mary
Rabeno, Brenda
Swanson, Patricia
Latour, Mathieu
Lacombe, Louis
Têtu, Bernard
Bergeron, Alain
McGraw, Mary
Staugaitis, Susan M.
Chabot, John
Hibshoosh, Hanina
Sepulveda, Antonia
Su, Tao
Wang, Timothy
Potapova, Olga
Voronina, Olga
Desjardins, Laurence
Mariani, Odette
Roman-Roman, Sergio
Sastre, Xavier
Stern, Marc-Henri
Cheng, Feixiong
Signoretti, Sabina
Berchuck, Andrew
Bigner, Darell
Lipp, Eric
Marks, Jeffrey
McCall, Shannon
McLendon, Roger
Secord, Angeles
Sharp, Alexis
Behera, Madhusmita
Brat, Daniel J.
Chen, Amy
Delman, Keith
Force, Seth
Khuri, Fadlo
Magliocca, Kelly
Maithel, Shishir
Olson, Jeffrey J.
Owonikoko, Taofeek
Pickens, Alan
Ramalingam, Suresh
Shin, Dong M.
Sica, Gabriel
Van Meir, Erwin G.
Zhang, Hongzheng
Eijckenboom, Wil
Gillis, Ad
Korpershoek, Esther
Looijenga, Leendert
Oosterhuis, Wolter
Stoop, Hans
van Kessel, Kim E.
Zwarthoff, Ellen C.
Calatozzolo, Chiara
Cuppini, Lucia
Cuzzubbo, Stefania
DiMeco, Francesco
Finocchiaro, Gaetano
Mattei, Luca
Perin, Alessandro
Pollo, Bianca
Chen, Chu
Houck, John
Lohavanichbutr, Pawadee
Hartmann, Arndt
Stoehr, Christine
Stoehr, Robert
Taubert, Helge
Wach, Sven
Wullich, Bernd
Kycler, Witold
Murawa, Dawid
Wiznerowicz, Maciej
Chung, Ki
Edenfield, W. Jeffrey
Martin, Julie
Baudin, Eric
Bubley, Glenn
Bueno, Raphael
De Rienzo, Assunta
Richards, William G.
Kalkanis, Steven
Mikkelsen, Tom
Noushmehr, Houtan
Scarpace, Lisa
Girard, Nicolas
Aymerich, Marta
Campo, Elias
Giné, Eva
Guillermo, Armando López
Van Bang, Nguyen
Hanh, Phan Thi
Phu, Bui Duc
Tang, Yufang
Colman, Howard
Evason, Kimberley
Dottino, Peter R.
Martignetti, John A.
Gabra, Hani
Juhl, Hartmut
Akeredolu, Teniola
Stepa, Serghei
Hoon, Dave
Ahn, Keunsoo
Kang, Koo Jeong
Beuschlein, Felix
Breggia, Anne
Birrer, Michael
Bell, Debra
Borad, Mitesh
Bryce, Alan H.
Castle, Erik
Chandan, Vishal
Cheville, John
Copland, John A.
Farnell, Michael
Flotte, Thomas
Giama, Nasra
Ho, Thai
Kendrick, Michael
Kocher, Jean-Pierre
Kopp, Karla
Moser, Catherine
Nagorney, David
O’Brien, Daniel
O’Neill, Brian Patrick
Patel, Tushar
Petersen, Gloria
Que, Florencia
Rivera, Michael
Roberts, Lewis
Smallridge, Robert
Smyrk, Thomas
Stanton, Melissa
Thompson, R. Houston
Torbenson, Michael
Yang, Ju Dong
Zhang, Lizhi
Brimo, Fadi
Ajani, Jaffer A.
Gonzalez, Ana Maria Angulo
Behrens, Carmen
Bondaruk, Jolanta
Broaddus, Russell
Czerniak, Bogdan
Esmaeli, Bita
Fujimoto, Junya
Gershenwald, Jeffrey
Guo, Charles
Lazar, Alexander J.
Logothetis, Christopher
Meric-Bernstam, Funda
Moran, Cesar
Ramondetta, Lois
Rice, David
Sood, Anil
Tamboli, Pheroze
Thompson, Timothy
Troncoso, Patricia
Tsao, Anne
Wistuba, Ignacio
Carter, Candace
Haydu, Lauren
Hersey, Peter
Jakrot, Valerie
Kakavand, Hojabr
Kefford, Richard
Lee, Kenneth
Long, Georgina
Mann, Graham
Quinn, Michael
Saw, Robyn
Scolyer, Richard
Shannon, Kerwin
Spillane, Andrew
Stretch, Jonathan
Synott, Maria
Thompson, John
Wilmott, James
Al-Ahmadie, Hikmat
Chan, Timothy A.
Ghossein, Ronald
Gopalan, Anuradha
Levine, Douglas A.
Reuter, Victor
Singer, Samuel
Singh, Bhuvanesh
Tien, Nguyen Viet
Broudy, Thomas
Mirsaidi, Cyrus
Nair, Praveen
Drwiega, Paul
Miller, Judy
Smith, Jennifer
Zaren, Howard
Park, Joong-Won
Hung, Nguyen Phi
Kebebew, Electron
Linehan, W. Marston
Metwalli, Adam R.
Pacak, Karel
Pinto, Peter A.
Schiffman, Mark
Schmidt, Laura S.
Vocke, Cathy D.
Wentzensen, Nicolas
Worrell, Robert
Yang, Hannah
Moncrieff, Marc
Goparaju, Chandra
Melamed, Jonathan
Pass, Harvey
Botnariuc, Natalia
Caraman, Irina
Cernat, Mircea
Chemencedji, Inga
Clipca, Adrian
Doruc, Serghei
Gorincioi, Ghenadie
Mura, Sergiu
Pirtac, Maria
Stancul, Irina
Tcaciuc, Diana
Albert, Monique
Alexopoulou, Iakovina
Arnaout, Angel
Bartlett, John
Engel, Jay
Gilbert, Sebastien
Parfitt, Jeremy
Sekhon, Harman
Thomas, George
Rassl, Doris M.
Rintoul, Robert C.
Bifulco, Carlo
Tamakawa, Raina
Urba, Walter
Hayward, Nicholas
Timmers, Henri
Antenucci, Anna
Facciolo, Francesco
Grazi, Gianluca
Marino, Mirella
Merola, Roberta
de Krijger, Ronald
Gimenez-Roqueplo, Anne-Paule
Piché, Alain
Chevalier, Simone
McKercher, Ginette
Birsoy, Kivanc
Barnett, Gene
Brewer, Cathy
Farver, Carol
Naska, Theresa
Pennell, Nathan A.
Raymond, Daniel
Schilero, Cathy
Smolenski, Kathy
Williams, Felicia
Morrison, Carl
Borgia, Jeffrey A.
Liptay, Michael J.
Pool, Mark
Seder, Christopher W.
Junker, Kerstin
Omberg, Larsson
Dinkin, Mikhail
Manikhas, George
Alvaro, Domenico
Bragazzi, Maria Consiglia
Cardinale, Vincenzo
Carpino, Guido
Gaudio, Eugenio
Chesla, David
Cottingham, Sandra
Dubina, Michael
Moiseenko, Fedor
Dhanasekaran, Renumathy
Becker, Karl-Friedrich
Janssen, Klaus-Peter
Slotta-Huspenina, Julia
Abdel-Rahman, Mohamed H.
Aziz, Dina
Bell, Sue
Cebulla, Colleen M.
Davis, Amy
Duell, Rebecca
Elder, J. Bradley
Hilty, Joe
Kumar, Bahavna
Lang, James
Lehman, Norman L.
Mandt, Randy
Nguyen, Phuong
Pilarski, Robert
Rai, Karan
Schoenfield, Lynn
Senecal, Kelly
Wakely, Paul
Hansen, Paul
Lechan, Ronald
Powers, James
Tischler, Arthur
Grizzle, William E.
Sexton, Katherine C.
Kastl, Alison
Henderson, Joel
Porten, Sima
Waldmann, Jens
Fassnacht, Martin
Asa, Sylvia L.
Schadendorf, Dirk
Couce, Marta
Graefen, Markus
Huland, Hartwig
Sauter, Guido
Schlomm, Thorsten
Simon, Ronald
Tennstedt, Pierre
Olabode, Oluwole
Nelson, Mark
Bathe, Oliver
Carroll, Peter R.
Chan, June M.
Disaia, Philip
Glenn, Pat
Kelley, Robin K.
Landen, Charles N.
Phillips, Joanna
Prados, Michael
Simko, Jeffry
Smith-McCune, Karen
VandenBerg, Scott
Roggin, Kevin
Fehrenbach, Ashley
Kendler, Ady
Sifri, Suzanne
Steele, Ruth
Jimeno, Antonio
Carey, Francis
Forgie, Ian
Mannelli, Massimo
Carney, Michael
Hernandez, Brenda
Campos, Benito
Herold-Mende, Christel
Jungk, Christin
Unterberg, Andreas
von Deimling, Andreas
Bossler, Aaron
Galbraith, Joseph
Jacobus, Laura
Knudson, Michael
Knutson, Tina
Ma, Deqin
Milhem, Mohammed
Sigmund, Rita
Godwin, Andrew K.
Madan, Rashna
Rosenthal, Howard G.
Adebamowo, Clement
Adebamowo, Sally N.
Boussioutas, Alex
Beer, David
Giordano, Thomas
Mes-Masson, Anne-Marie
Saad, Fred
Bocklage, Therese
Landrum, Lisa
Mannel, Robert
Moore, Kathleen
Moxley, Katherine
Postier, Russel
Walker, Joan
Zuna, Rosemary
Feldman, Michael
Valdivieso, Federico
Dhir, Rajiv
Luketich, James
Pinero, Edna M. Mora
Quintero-Aguilo, Mario
Carlotti, Jr. Carlos Gilberto
Dos Santos, Jose Sebastião
Kemp, Rafael
Sankarankuty, Ajith
Tirapelli, Daniela
Catto, James
Agnew, Kathy
Swisher, Elizabeth
Creaney, Jenette
Robinson, Bruce
Shelley, Carl Simon
Godwin, Eryn M.
Kendall, Sara
Shipman, Cassaundra
Bradford, Carol
Carey, Thomas
Haddad, Andrea
Moyer, Jeffey
Peterson, Lisa
Prince, Mark
Rozek, Laura
Wolf, Gregory
Bowman, Rayleen
Fong, Kwun M.
Yang, Ian
Korst, Robert
Rathmell, W. Kimryn
Fantacone-Campbell, J. Leigh
Hooke, Jeffrey A.
Kovatich, Albert J.
Shriver, Craig D.
DiPersio, John
Drake, Bettina
Govindan, Ramaswamy
Heath, Sharon
Ley, Timothy
Van Tine, Brian
Westervelt, Peter
Rubin, Mark A.
Lee, Jung Il
Aredes, Natália D.
Mariamidze, Armaz
Chen, Han
Pokaż więcej
Źródło :
In Cell 5 April 2018 173(2):386-399
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Comprehensive Characterization of Cancer Driver Genes and Mutations
Autorzy :
Caesar-Johnson, Samantha J.
Demchok, John A.
Felau, Ina
Kasapi, Melpomeni
Ferguson, Martin L.
Hutter, Carolyn M.
Sofia, Heidi J.
Tarnuzzer, Roy
Wang, Zhining
Yang, Liming
Zenklusen, Jean C.
Zhang, Jiashan (Julia)
Chudamani, Sudha
Liu, Jia
Lolla, Laxmi
Naresh, Rashi
Pihl, Todd
Sun, Qiang
Wan, Yunhu
Wu, Ye
Cho, Juok
DeFreitas, Timothy
Frazer, Scott
Gehlenborg, Nils
Getz, Gad
Heiman, David I.
Kim, Jaegil
Lawrence, Michael S.
Lin, Pei
Meier, Sam
Noble, Michael S.
Saksena, Gordon
Voet, Doug
Zhang, Hailei
Bernard, Brady
Chambwe, Nyasha
Dhankani, Varsha
Knijnenburg, Theo
Kramer, Roger
Leinonen, Kalle
Liu, Yuexin
Miller, Michael
Reynolds, Sheila
Shmulevich, Ilya
Thorsson, Vesteinn
Zhang, Wei
Akbani, Rehan
Broom, Bradley M.
Hegde, Apurva M.
Ju, Zhenlin
Kanchi, Rupa S.
Korkut, Anil
Li, Jun
Liang, Han
Ling, Shiyun
Liu, Wenbin
Lu, Yiling
Mills, Gordon B.
Ng, Kwok-Shing
Rao, Arvind
Ryan, Michael
Wang, Jing
Weinstein, John N.
Zhang, Jiexin
Abeshouse, Adam
Armenia, Joshua
Chakravarty, Debyani
Chatila, Walid K.
de Bruijn, Ino
Gao, Jianjiong
Gross, Benjamin E.
Heins, Zachary J.
Kundra, Ritika
La, Konnor
Ladanyi, Marc
Luna, Augustin
Nissan, Moriah G.
Ochoa, Angelica
Phillips, Sarah M.
Reznik, Ed
Sanchez-Vega, Francisco
Sander, Chris
Schultz, Nikolaus
Sheridan, Robert
Sumer, S. Onur
Sun, Yichao
Taylor, Barry S.
Wang, Jioajiao
Zhang, Hongxin
Anur, Pavana
Peto, Myron
Spellman, Paul
Benz, Christopher
Stuart, Joshua M.
Wong, Christopher K.
Yau, Christina
Hayes, D. Neil
Parker, Joel S.
Wilkerson, Matthew D.
Ally, Adrian
Balasundaram, Miruna
Bowlby, Reanne
Brooks, Denise
Carlsen, Rebecca
Chuah, Eric
Dhalla, Noreen
Holt, Robert
Jones, Steven J.M.
Kasaian, Katayoon
Lee, Darlene
Ma, Yussanne
Marra, Marco A.
Mayo, Michael
Moore, Richard A.
Mungall, Andrew J.
Mungall, Karen
Robertson, A. Gordon
Sadeghi, Sara
Schein, Jacqueline E.
Sipahimalani, Payal
Tam, Angela
Thiessen, Nina
Tse, Kane
Wong, Tina
Berger, Ashton C.
Beroukhim, Rameen
Cherniack, Andrew D.
Cibulskis, Carrie
Gabriel, Stacey B.
Gao, Galen F.
Ha, Gavin
Meyerson, Matthew
Schumacher, Steven E.
Shih, Juliann
Kucherlapati, Melanie H.
Kucherlapati, Raju S.
Baylin, Stephen
Cope, Leslie
Danilova, Ludmila
Bootwalla, Moiz S.
Lai, Phillip H.
Maglinte, Dennis T.
Van Den Berg, David J.
Weisenberger, Daniel J.
Auman, J. Todd
Balu, Saianand
Bodenheimer, Tom
Fan, Cheng
Hoadley, Katherine A.
Hoyle, Alan P.
Jefferys, Stuart R.
Jones, Corbin D.
Meng, Shaowu
Mieczkowski, Piotr A.
Mose, Lisle E.
Perou, Amy H.
Perou, Charles M.
Roach, Jeffrey
Shi, Yan
Simons, Janae V.
Skelly, Tara
Soloway, Matthew G.
Tan, Donghui
Veluvolu, Umadevi
Fan, Huihui
Hinoue, Toshinori
Laird, Peter W.
Shen, Hui
Zhou, Wanding
Bellair, Michelle
Chang, Kyle
Covington, Kyle
Creighton, Chad J.
Dinh, Huyen
Doddapaneni, HarshaVardhan
Donehower, Lawrence A.
Drummond, Jennifer
Gibbs, Richard A.
Glenn, Robert
Hale, Walker
Han, Yi
Hu, Jianhong
Korchina, Viktoriya
Lee, Sandra
Lewis, Lora
Li, Wei
Liu, Xiuping
Morgan, Margaret
Morton, Donna
Muzny, Donna
Santibanez, Jireh
Sheth, Margi
Shinbrot, Eve
Wang, Linghua
Wang, Min
Wheeler, David A.
Xi, Liu
Zhao, Fengmei
Hess, Julian
Appelbaum, Elizabeth L.
Bailey, Matthew
Cordes, Matthew G.
Ding, Li
Fronick, Catrina C.
Fulton, Lucinda A.
Fulton, Robert S.
Kandoth, Cyriac
Mardis, Elaine R.
McLellan, Michael D.
Miller, Christopher A.
Schmidt, Heather K.
Wilson, Richard K.
Crain, Daniel
Curley, Erin
Gardner, Johanna
Lau, Kevin
Mallery, David
Morris, Scott
Paulauskis, Joseph
Penny, Robert
Shelton, Candace
Shelton, Troy
Sherman, Mark
Thompson, Eric
Yena, Peggy
Bowen, Jay
Gastier-Foster, Julie M.
Gerken, Mark
Leraas, Kristen M.
Lichtenberg, Tara M.
Ramirez, Nilsa C.
Wise, Lisa
Zmuda, Erik
Corcoran, Niall
Costello, Tony
Hovens, Christopher
Carvalho, Andre L.
de Carvalho, Ana C.
Fregnani, José H.
Longatto-Filho, Adhemar
Reis, Rui M.
Scapulatempo-Neto, Cristovam
Silveira, Henrique C.S.
Vidal, Daniel O.
Burnette, Andrew
Eschbacher, Jennifer
Hermes, Beth
Noss, Ardene
Singh, Rosy
Anderson, Matthew L.
Castro, Patricia D.
Ittmann, Michael
Huntsman, David
Kohl, Bernard
Le, Xuan
Thorp, Richard
Andry, Chris
Duffy, Elizabeth R.
Lyadov, Vladimir
Paklina, Oxana
Setdikova, Galiya
Shabunin, Alexey
Tavobilov, Mikhail
McPherson, Christopher
Warnick, Ronald
Berkowitz, Ross
Cramer, Daniel
Feltmate, Colleen
Horowitz, Neil
Kibel, Adam
Muto, Michael
Raut, Chandrajit P.
Malykh, Andrei
Barnholtz-Sloan, Jill S.
Barrett, Wendi
Devine, Karen
Fulop, Jordonna
Ostrom, Quinn T.
Shimmel, Kristen
Wolinsky, Yingli
Sloan, Andrew E.
De Rose, Agostino
Giuliante, Felice
Goodman, Marc
Karlan, Beth Y.
Hagedorn, Curt H.
Eckman, John
Harr, Jodi
Myers, Jerome
Tucker, Kelinda
Zach, Leigh Anne
Deyarmin, Brenda
Hu, Hai
Kvecher, Leonid
Larson, Caroline
Mural, Richard J.
Somiari, Stella
Vicha, Ales
Zelinka, Tomas
Bennett, Joseph
Iacocca, Mary
Rabeno, Brenda
Swanson, Patricia
Latour, Mathieu
Lacombe, Louis
Têtu, Bernard
Bergeron, Alain
McGraw, Mary
Staugaitis, Susan M.
Chabot, John
Hibshoosh, Hanina
Sepulveda, Antonia
Su, Tao
Wang, Timothy
Potapova, Olga
Voronina, Olga
Desjardins, Laurence
Mariani, Odette
Roman-Roman, Sergio
Sastre, Xavier
Stern, Marc-Henri
Cheng, Feixiong
Signoretti, Sabina
Berchuck, Andrew
Bigner, Darell
Lipp, Eric
Marks, Jeffrey
McCall, Shannon
McLendon, Roger
Secord, Angeles
Sharp, Alexis
Behera, Madhusmita
Brat, Daniel J.
Chen, Amy
Delman, Keith
Force, Seth
Khuri, Fadlo
Magliocca, Kelly
Maithel, Shishir
Olson, Jeffrey J.
Owonikoko, Taofeek
Pickens, Alan
Ramalingam, Suresh
Shin, Dong M.
Sica, Gabriel
Van Meir, Erwin G.
Zhang, Hongzheng
Eijckenboom, Wil
Gillis, Ad
Korpershoek, Esther
Looijenga, Leendert
Oosterhuis, Wolter
Stoop, Hans
van Kessel, Kim E.
Zwarthoff, Ellen C.
Calatozzolo, Chiara
Cuppini, Lucia
Cuzzubbo, Stefania
DiMeco, Francesco
Finocchiaro, Gaetano
Mattei, Luca
Perin, Alessandro
Pollo, Bianca
Chen, Chu
Houck, John
Lohavanichbutr, Pawadee
Hartmann, Arndt
Stoehr, Christine
Stoehr, Robert
Taubert, Helge
Wach, Sven
Wullich, Bernd
Kycler, Witold
Murawa, Dawid
Wiznerowicz, Maciej
Chung, Ki
Edenfield, W. Jeffrey
Martin, Julie
Baudin, Eric
Bubley, Glenn
Bueno, Raphael
De Rienzo, Assunta
Richards, William G.
Kalkanis, Steven
Mikkelsen, Tom
Noushmehr, Houtan
Scarpace, Lisa
Girard, Nicolas
Aymerich, Marta
Campo, Elias
Giné, Eva
Guillermo, Armando López
Van Bang, Nguyen
Hanh, Phan Thi
Phu, Bui Duc
Tang, Yufang
Colman, Howard
Evason, Kimberley
Dottino, Peter R.
Martignetti, John A.
Gabra, Hani
Juhl, Hartmut
Akeredolu, Teniola
Stepa, Serghei
Hoon, Dave
Ahn, Keunsoo
Kang, Koo Jeong
Beuschlein, Felix
Breggia, Anne
Birrer, Michael
Bell, Debra
Borad, Mitesh
Bryce, Alan H.
Castle, Erik
Chandan, Vishal
Cheville, John
Copland, John A.
Farnell, Michael
Flotte, Thomas
Giama, Nasra
Ho, Thai
Kendrick, Michael
Kocher, Jean-Pierre
Kopp, Karla
Moser, Catherine
Nagorney, David
O’Brien, Daniel
O’Neill, Brian Patrick
Patel, Tushar
Petersen, Gloria
Que, Florencia
Rivera, Michael
Roberts, Lewis
Smallridge, Robert
Smyrk, Thomas
Stanton, Melissa
Thompson, R. Houston
Torbenson, Michael
Yang, Ju Dong
Zhang, Lizhi
Brimo, Fadi
Ajani, Jaffer A.
Gonzalez, Ana Maria Angulo
Behrens, Carmen
Bondaruk, Jolanta
Broaddus, Russell
Czerniak, Bogdan
Esmaeli, Bita
Fujimoto, Junya
Gershenwald, Jeffrey
Guo, Charles
Lazar, Alexander J.
Logothetis, Christopher
Meric-Bernstam, Funda
Moran, Cesar
Ramondetta, Lois
Rice, David
Sood, Anil
Tamboli, Pheroze
Thompson, Timothy
Troncoso, Patricia
Tsao, Anne
Wistuba, Ignacio
Carter, Candace
Haydu, Lauren
Hersey, Peter
Jakrot, Valerie
Kakavand, Hojabr
Kefford, Richard
Lee, Kenneth
Long, Georgina
Mann, Graham
Quinn, Michael
Saw, Robyn
Scolyer, Richard
Shannon, Kerwin
Spillane, Andrew
Stretch, Jonathan
Synott, Maria
Thompson, John
Wilmott, James
Al-Ahmadie, Hikmat
Chan, Timothy A.
Ghossein, Ronald
Gopalan, Anuradha
Levine, Douglas A.
Reuter, Victor
Singer, Samuel
Singh, Bhuvanesh
Tien, Nguyen Viet
Broudy, Thomas
Mirsaidi, Cyrus
Nair, Praveen
Drwiega, Paul
Miller, Judy
Smith, Jennifer
Zaren, Howard
Park, Joong-Won
Hung, Nguyen Phi
Kebebew, Electron
Linehan, W. Marston
Metwalli, Adam R.
Pacak, Karel
Pinto, Peter A.
Schiffman, Mark
Schmidt, Laura S.
Vocke, Cathy D.
Wentzensen, Nicolas
Worrell, Robert
Yang, Hannah
Moncrieff, Marc
Goparaju, Chandra
Melamed, Jonathan
Pass, Harvey
Botnariuc, Natalia
Caraman, Irina
Cernat, Mircea
Chemencedji, Inga
Clipca, Adrian
Doruc, Serghei
Gorincioi, Ghenadie
Mura, Sergiu
Pirtac, Maria
Stancul, Irina
Tcaciuc, Diana
Albert, Monique
Alexopoulou, Iakovina
Arnaout, Angel
Bartlett, John
Engel, Jay
Gilbert, Sebastien
Parfitt, Jeremy
Sekhon, Harman
Thomas, George
Rassl, Doris M.
Rintoul, Robert C.
Bifulco, Carlo
Tamakawa, Raina
Urba, Walter
Hayward, Nicholas
Timmers, Henri
Antenucci, Anna
Facciolo, Francesco
Grazi, Gianluca
Marino, Mirella
Merola, Roberta
de Krijger, Ronald
Gimenez-Roqueplo, Anne-Paule
Piché, Alain
Chevalier, Simone
McKercher, Ginette
Birsoy, Kivanc
Barnett, Gene
Brewer, Cathy
Farver, Carol
Naska, Theresa
Pennell, Nathan A.
Raymond, Daniel
Schilero, Cathy
Smolenski, Kathy
Williams, Felicia
Morrison, Carl
Borgia, Jeffrey A.
Liptay, Michael J.
Pool, Mark
Seder, Christopher W.
Junker, Kerstin
Omberg, Larsson
Dinkin, Mikhail
Manikhas, George
Alvaro, Domenico
Bragazzi, Maria Consiglia
Cardinale, Vincenzo
Carpino, Guido
Gaudio, Eugenio
Chesla, David
Cottingham, Sandra
Dubina, Michael
Moiseenko, Fedor
Dhanasekaran, Renumathy
Becker, Karl-Friedrich
Janssen, Klaus-Peter
Slotta-Huspenina, Julia
Abdel-Rahman, Mohamed H.
Aziz, Dina
Bell, Sue
Cebulla, Colleen M.
Davis, Amy
Duell, Rebecca
Elder, J. Bradley
Hilty, Joe
Kumar, Bahavna
Lang, James
Lehman, Norman L.
Mandt, Randy
Nguyen, Phuong
Pilarski, Robert
Rai, Karan
Schoenfield, Lynn
Senecal, Kelly
Wakely, Paul
Hansen, Paul
Lechan, Ronald
Powers, James
Tischler, Arthur
Grizzle, William E.
Sexton, Katherine C.
Kastl, Alison
Henderson, Joel
Porten, Sima
Waldmann, Jens
Fassnacht, Martin
Asa, Sylvia L.
Schadendorf, Dirk
Couce, Marta
Graefen, Markus
Huland, Hartwig
Sauter, Guido
Schlomm, Thorsten
Simon, Ronald
Tennstedt, Pierre
Olabode, Oluwole
Nelson, Mark
Bathe, Oliver
Carroll, Peter R.
Chan, June M.
Disaia, Philip
Glenn, Pat
Kelley, Robin K.
Landen, Charles N.
Phillips, Joanna
Prados, Michael
Simko, Jeffry
Smith-McCune, Karen
VandenBerg, Scott
Roggin, Kevin
Fehrenbach, Ashley
Kendler, Ady
Sifri, Suzanne
Steele, Ruth
Jimeno, Antonio
Carey, Francis
Forgie, Ian
Mannelli, Massimo
Carney, Michael
Hernandez, Brenda
Campos, Benito
Herold-Mende, Christel
Jungk, Christin
Unterberg, Andreas
von Deimling, Andreas
Bossler, Aaron
Galbraith, Joseph
Jacobus, Laura
Knudson, Michael
Knutson, Tina
Ma, Deqin
Milhem, Mohammed
Sigmund, Rita
Godwin, Andrew K.
Madan, Rashna
Rosenthal, Howard G.
Adebamowo, Clement
Adebamowo, Sally N.
Boussioutas, Alex
Beer, David
Giordano, Thomas
Mes-Masson, Anne-Marie
Saad, Fred
Bocklage, Therese
Landrum, Lisa
Mannel, Robert
Moore, Kathleen
Moxley, Katherine
Postier, Russel
Walker, Joan
Zuna, Rosemary
Feldman, Michael
Valdivieso, Federico
Dhir, Rajiv
Luketich, James
Pinero, Edna M. Mora
Quintero-Aguilo, Mario
Carlotti, Jr. Carlos Gilberto
Dos Santos, Jose Sebastião
Kemp, Rafael
Sankarankuty, Ajith
Tirapelli, Daniela
Catto, James
Agnew, Kathy
Swisher, Elizabeth
Creaney, Jenette
Robinson, Bruce
Shelley, Carl Simon
Godwin, Eryn M.
Kendall, Sara
Shipman, Cassaundra
Bradford, Carol
Carey, Thomas
Haddad, Andrea
Moyer, Jeffey
Peterson, Lisa
Prince, Mark
Rozek, Laura
Wolf, Gregory
Bowman, Rayleen
Fong, Kwun M.
Yang, Ian
Korst, Robert
Rathmell, W. Kimryn
Fantacone-Campbell, J. Leigh
Hooke, Jeffrey A.
Kovatich, Albert J.
Shriver, Craig D.
DiPersio, John
Drake, Bettina
Govindan, Ramaswamy
Heath, Sharon
Ley, Timothy
Van Tine, Brian
Westervelt, Peter
Rubin, Mark A.
Lee, Jung Il
Aredes, Natália D.
Mariamidze, Armaz
Bailey, Matthew H.
Pokaż więcej
Źródło :
In Cell 5 April 2018 173(2):371-385
Czasopismo naukowe
Tytuł :
An Integrated TCGA Pan-Cancer Clinical Data Resource to Drive High-Quality Survival Outcome Analytics
Autorzy :
Caesar-Johnson, Samantha J.
Demchok, John A.
Felau, Ina
Kasapi, Melpomeni
Ferguson, Martin L.
Hutter, Carolyn M.
Sofia, Heidi J.
Tarnuzzer, Roy
Wang, Zhining
Yang, Liming
Zenklusen, Jean C.
Zhang, Jiashan (Julia)
Chudamani, Sudha
Liu, Jia
Lolla, Laxmi
Naresh, Rashi
Pihl, Todd
Sun, Qiang
Wan, Yunhu
Wu, Ye
Cho, Juok
DeFreitas, Timothy
Frazer, Scott
Gehlenborg, Nils
Getz, Gad
Heiman, David I.
Kim, Jaegil
Lawrence, Michael S.
Lin, Pei
Meier, Sam
Noble, Michael S.
Saksena, Gordon
Voet, Doug
Zhang, Hailei
Bernard, Brady
Chambwe, Nyasha
Dhankani, Varsha
Knijnenburg, Theo
Kramer, Roger
Leinonen, Kalle
Liu, Yuexin
Miller, Michael
Reynolds, Sheila
Shmulevich, Ilya
Thorsson, Vesteinn
Zhang, Wei
Akbani, Rehan
Broom, Bradley M.
Hegde, Apurva M.
Ju, Zhenlin
Kanchi, Rupa S.
Korkut, Anil
Li, Jun
Liang, Han
Ling, Shiyun
Liu, Wenbin
Lu, Yiling
Mills, Gordon B.
Ng, Kwok-Shing
Rao, Arvind
Ryan, Michael
Wang, Jing
Weinstein, John N.
Zhang, Jiexin
Abeshouse, Adam
Armenia, Joshua
Chakravarty, Debyani
Chatila, Walid K.
de Bruijn, Ino
Gao, Jianjiong
Gross, Benjamin E.
Heins, Zachary J.
Kundra, Ritika
La, Konnor
Ladanyi, Marc
Luna, Augustin
Nissan, Moriah G.
Ochoa, Angelica
Phillips, Sarah M.
Reznik, Ed
Sanchez-Vega, Francisco
Sander, Chris
Schultz, Nikolaus
Sheridan, Robert
Sumer, S. Onur
Sun, Yichao
Taylor, Barry S.
Wang, Jioajiao
Zhang, Hongxin
Anur, Pavana
Peto, Myron
Spellman, Paul
Benz, Christopher
Stuart, Joshua M.
Wong, Christopher K.
Yau, Christina
Hayes, D. Neil
Parker, Joel S.
Wilkerson, Matthew D.
Ally, Adrian
Balasundaram, Miruna
Bowlby, Reanne
Brooks, Denise
Carlsen, Rebecca
Chuah, Eric
Dhalla, Noreen
Holt, Robert
Jones, Steven J.M.
Kasaian, Katayoon
Lee, Darlene
Ma, Yussanne
Marra, Marco A.
Mayo, Michael
Moore, Richard A.
Mungall, Andrew J.
Mungall, Karen
Robertson, A. Gordon
Sadeghi, Sara
Schein, Jacqueline E.
Sipahimalani, Payal
Tam, Angela
Thiessen, Nina
Tse, Kane
Wong, Tina
Berger, Ashton C.
Beroukhim, Rameen
Cherniack, Andrew D.
Cibulskis, Carrie
Gabriel, Stacey B.
Gao, Galen F.
Ha, Gavin
Meyerson, Matthew
Schumacher, Steven E.
Shih, Juliann
Kucherlapati, Melanie H.
Kucherlapati, Raju S.
Baylin, Stephen
Cope, Leslie
Danilova, Ludmila
Bootwalla, Moiz S.
Lai, Phillip H.
Maglinte, Dennis T.
Van Den Berg, David J.
Weisenberger, Daniel J.
Auman, J. Todd
Balu, Saianand
Bodenheimer, Tom
Fan, Cheng
Hoadley, Katherine A.
Hoyle, Alan P.
Jefferys, Stuart R.
Jones, Corbin D.
Meng, Shaowu
Mieczkowski, Piotr A.
Mose, Lisle E.
Perou, Amy H.
Perou, Charles M.
Roach, Jeffrey
Shi, Yan
Simons, Janae V.
Skelly, Tara
Soloway, Matthew G.
Tan, Donghui
Veluvolu, Umadevi
Fan, Huihui
Hinoue, Toshinori
Laird, Peter W.
Shen, Hui
Zhou, Wanding
Bellair, Michelle
Chang, Kyle
Covington, Kyle
Creighton, Chad J.
Dinh, Huyen
Doddapaneni, HarshaVardhan
Donehower, Lawrence A.
Drummond, Jennifer
Gibbs, Richard A.
Glenn, Robert
Hale, Walker
Han, Yi
Hu, Jianhong
Korchina, Viktoriya
Lee, Sandra
Lewis, Lora
Li, Wei
Liu, Xiuping
Morgan, Margaret
Morton, Donna
Muzny, Donna
Santibanez, Jireh
Sheth, Margi
Shinbro, Eve
Wang, Linghua
Wang, Min
Wheeler, David A.
Xi, Liu
Zhao, Fengmei
Hess, Julian
Appelbaum, Elizabeth L.
Bailey, Matthew
Cordes, Matthew G.
Ding, Li
Fronick, Catrina C.
Fulton, Lucinda A.
Fulton, Robert S.
Kandoth, Cyriac
Mardis, Elaine R.
McLellan, Michael D.
Miller, Christopher A.
Schmidt, Heather K.
Wilson, Richard K.
Crain, Daniel
Curley, Erin
Gardner, Johanna
Lau, Kevin
Mallery, David
Morris, Scott
Paulauskis, Joseph
Penny, Robert
Shelton, Candace
Shelton, Troy
Sherman, Mark
Thompson, Eric
Yena, Peggy
Bowen, Jay
Gastier-Foster, Julie M.
Gerken, Mark
Leraas, Kristen M.
Lichtenberg, Tara M.
Ramirez, Nilsa C.
Wise, Lisa
Zmuda, Erik
Corcoran, Niall
Costello, Tony
Hovens, Christopher
Carvalho, Andre L.
de Carvalho, Ana C.
Fregnani, José H.
Longatto-Filho, Adhemar
Reis, Rui M.
Scapulatempo-Neto, Cristovam
Silveira, Henrique C.S.
Vidal, Daniel O.
Burnette, Andrew
Eschbacher, Jennifer
Hermes, Beth
Noss, Ardene
Singh, Rosy
Anderson, Matthew L.
Castro, Patricia D.
Ittmann, Michael
Huntsman, David
Kohl, Bernard
Le, Xuan
Thorp, Richard
Andry, Chris
Duffy, Elizabeth R.
Lyadov, Vladimir
Paklina, Oxana
Setdikova, Galiya
Shabunin, Alexey
Tavobilov, Mikhail
McPherson, Christopher
Warnick, Ronald