Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Ciesielski Mariusz"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Numerical solution of fractional Sturm-Liouville equation in integral form
Autorzy :
Blaszczyk, Tomasz
Ciesielski, Mariusz
Pokaż więcej
Źródło :
Fractional Calculus and Applied Analysis: An International Journal for Theory and Applications. June 2014 17(2):307-320
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies