Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Cohn, Jay N"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Circulating levels and prognostic value of soluble ST2 in heart failure are less influenced by age than N‐terminal pro‐B‐type natriuretic peptide and high‐sensitivity troponin T.
Autorzy :
Aimo, Alberto
Januzzi, James L.
Vergaro, Giuseppe
Richards, A. Mark
Lam, Carolyn S.P.
Latini, Roberto
Anand, Inder S.
Cohn, Jay N.
Ueland, Thor
Gullestad, Lars
Aukrust, Pål
Brunner‐La Rocca, Hans‐Peter
Bayes‐Genis, Antoni
Lupón, Josep
Boer, Rudolf A.
Takeishi, Yasuchika
Egstrup, Michael
Gustafsson, Ida
Gaggin, Hanna K.
Eggers, Kai M.
Pokaż więcej
Temat :
BRAIN natriuretic factor
PROGNOSIS
HEART failure
VENTRICULAR ejection fraction
BIOMARKERS
AGE
Źródło :
European Journal of Heart Failure; Nov2020, Vol. 22 Issue 11, p2078-2088, 11p, 4 Charts, 3 Graphs
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Prognostic Impact of Diabetes and Prediabetes on Survival Outcomes in Patients With Chronic Heart Failure: A Post‐Hoc Analysis of the GISSI‐HF (Gruppo Italiano per lo Studio della Sopravvivenza nella Insufficienza Cardiaca‐Heart Failure) Trial
Autorzy :
Dauriz, Marco
Targher, Giovanni
Temporelli, Pier Luigi
Lucci, Donata
Gonzini, Lucio
Nicolosi, Gian Luigi
Marchioli, Roberto
Tognoni, Gianni
Latini, Roberto
Cosmi, Franco
Tavazzi, Luigi
Maggioni, Aldo Pietro
Barlera, Simona
Franzosi, Maria Grazia
Maggioni, Aldo P.
Porcu, Maurizio
Yusuf, Salim
Camerini, Fulvio
Cohn, Jay N.
Decarli, Adriano
Pitt, Bertram
Sleight, Peter
Poole‐Wilson, Philip A.
Geraci, Enrico
Scherillo, Marino
Fabbri, Gianna
Bartolomei, Barbara
Bertoli, Daniele
Cobelli, Franco
Fresco, Claudio
Ledda, Antonietta
Levantesi, Giacomo
Opasich, Cristina
Rusconi, Franco
Sinagra, Gianfranco
Turazza, Fabio
Volpi, Alberto
Ceseri, Martina
Alongi, Gianluca
Atzori, Antonio
Bambi, Filippo
Bastarolo, Desiree
Bianchini, Francesca
Cangioli, Iacopo
Canu, Vittoriana
Caporusso, Concetta
Cenni, Gabriele
Cintelli, Laura
Cocchio, Michele
Confente, Alessia
Fenicia, Eva
Friso, Giorgio
Gianfriddo, Marco
Grilli, Gianluca
Lazzaro, Beatrice
Lonardo, Giuseppe
Luise, Alessia
Nota, Rachele
Orlando, Mariaelena
Petrolo, Rosaria
Pierattini, Chiara
Pierota, Valeria
Provenzani, Alessandro
Quartuccio, Velia
Ragno, Anna
Serio, Chiara
Spolaor, Alvise
Tafi, Arianna
Tellaroli, Elisa
Ghio, Stefano
Ghizzardi, Elisa
Masson, Serge
Crociati, Lella
La Rovere, Maria Teresa
Corrà, Ugo
Finzi, Andrea
Gorini, Marco
Milani, Valentina
Orsini, Giampietro
Bianchini, Elisa
Cabiddu, Silvia
Cangioli, Ilaria
Cipressa, Laura
Cipressa, Maria Lucia
Di Bitetto, Giuseppina
Ferri, Barbara
Galbiati, Luisa
Lorimer, Andrea
Pera, Carla
Priami, Paola
Vasamì, Antonella
Moccetti, T.
Rossi, M.G.
Pasotti, E.
Vaghi, F.
Roncarolo, P.
Zunino, M.T.
Matta, F.
Perinetto, E. Actis
Gaita, F.
Azzaro, G.
Zanetta, M.
Paino, A.M.
Parravicini, U.
Vegis, D.
Conte, R.
Ferraro, P.
De Bernardi, A.
Morelloni, S.
Fagnani, M.
Lucchina, P. Greco
Montagna, L.
Bellone, E.
Sappè, D.
Ferraro, F.
Delucchi, M.
Reynaud, S.G.
Dore, M.
La Brocca, A.
Massobrio, N.
Bo, L.
Trinchero, R.
Imazio, M.
Brocchi, G.
Nejrotti, A.
Rissone, L.
Gabasio, S.
Zocchi, C.
Randazzo, S.
Crenna, A.
Giannuzzi, P.
Bonanomi, E.
Mezzani, A.
De Marchi, M.
Begliuomini, G.
Gianonatti, C.A.
Gavazzi, A.
Grosu, A.
Dei Cas, L.
Nodari, S.
Garyfallidis, P.
Bertoletti, A.
Bonifazi, C.
Arisi, S.
Mascaro, F.
Fraccarollo, M.
Dell'Orto, S.
Sfolcini, M.
Bortolini, F.
Raccagni, D.
Turelli, A.
Santarone, M.
Miglierina, E.
Sormani, L.
Jemoli, R.
Tettamanti, F.
Pirelli, S.
Bianchi, C.
Verde, S.
Mariani, M.
Ziacchi, V.
Ferrazza, A.
Russo, A.
Bortolotti, M.
Pasini, G.F.
Volpi, A.
Jones, K.N.
Cuzzucrea, D.
Gullace, G.
Carbone, C.
Granata, A.
De Servi, S.
Del Rosso, G.
Inserra, C.
Renaldini, E.
Zappa, C.
Moretti, M.
Zanini, R.
Ferrari, M.
Moroni, E.
Cei, A.
Lissi, C.
Dovico, E.
Fiorentini, C.
Palermo, P.
Brusoni, B.
Negrini, M.
Heyman, J.
Danzi, G.B.
Finzi, A.
Frigerio, M.
Turazza, F.
Beretta, L.
Sachero, A.
Casazza, F.
Squadroni, L.
Lombardi, F.
Marano, L.
Margonato, A.
Fragasso, G.
Febo, O.C.
Aiolfi, E.
Olmetti, F.
Grieco, A.
Antonazzo, V.
Specchia, G.
Mortara, A.
Robustelli, F.
Songini, M.G.
Schweiger, C.
Frisinghelli, A.
Palvarini, M.
Campana, C.
Scelsi, L.
Ajmone Marsan, N.
Cobelli, F.
Gualco, A.
Opasich, C.
De Feo, S.
Mazzucco, R.
Iannone, M.A.
Diaco, T.
Zaniboni, D.
Milanesi, G.
Nassiacos, D.
Meloni, S.
Giani, P.
Nicoli, T.
Malinverni, C.
Gusmini, A.
Pozzoni, L.
Bisiani, G.
Margaroli, P.
Schizzarotto, A.
Daverio, A.
Occhi, G.
Partesana, N.
Bandini, P.
Rosella, M.G.
Giustiniani, S.
Cucchi, G.
Pedretti, R.
Raimondo, R.
Vaninetti, R.
Fedele, A.
Ghezzi, I.
Rezzonico, E.
Salerno Uriarte, J.A.
Morandi, F.
Salvucci, F.
Valenti, C.
Graziano, G.
Romanò, M.
Cimminiello, C.
Mangone, I.
Lombardo, M.
Quorso, P.
Marinoni, G.
Breghi, M.
Erckert, M.
Dienstl, A.
Mirante Marini, G.
Stefenelli, C.
Cioffi, G.
Buczkowska, E.
Bonanome, A.
Bazzanini, F.
Parissenti, L.
Serafini, C.
Catania, G.
Tarantini, L.
Rigatelli, G.
Boni, S.
Pasini, A.
Masini, E.
Zampiero, A.A.
Zanchetta, M.
Franceschetto, L.
Delise, P.
Marcon, C.
Sacchetta, A.
Borgese, L.
Artusi, L.
Casolino, P.
Corbara, F.
Banzato, A.
Barbiero, M.
Aldegheri, M.P.
Bazzucco, R.
Crivellenti, G.
Raviele, A.
Zanella, C.
Pascotto, P.
Sarto, P.
Milan, S.
Barbieri, E.
Girardi, P.
Dalla Villa, W.
Dalle Mule, J.
Di Sipio, M.L.
Cazzin, R.
Milan, D.
Zonzin, P.
Carraro, M.
Rossi, R.
Carbonieri, E.
Rossi, I.
Stritoni, P.
Meneghetti, P.
Risica, G.
Tenderini, P.L.
Vassanelli, C.
Zanolla, L.
Perini, G.
Brighetti, G.
Chiozza, R.
Giuliano, G.
Gortan, R.
Cesanelli, R.
Nicolosi, G.L.
Piazza, R.
Mos, L.
Vriz, O.
Pavan, D.
Pascottini, G.
Alberti, E.
Werren, M.
Solinas, L.
Sinagra, G.
Longaro, F.
Fioretti, P.
Albanese, M.C.
Miani, D.
Gianrossi, R.
Pende, A.
Rubartelli, P.
Magaia, O.
Domenicucci, S.
Caruso, D.
Faraguti, A.S.
Magliani, L.
Miccoli, F.
Guglielmino, G.
Bertoli, D.
Cantarelli, A.
Orlandi, S.
Vallebona, A.
Pozzati, A.
Brega, G.
Pancaldi, L.G.
Vandelli, R.
Urbinati, S.
Poci, M.G.
Zoli, M.
Costa, G.M.
Guiducci, U.
Zobbi, G.
Tartagni, F.
Tisselli, A.
Gentili, A.
Pieri, P.
Cagnetta, E.
Bendinelli, S.
Barbieri, A.
Conti, R.
Ferrari, R.
Merlini, F.
Fucili, A.
Moruzzi, P.
Buia, E.
Galvani, M.
Ferrini, D.
Baggioni, G.
Yiannacopulu, P.
Canè, G.
Bonfiglioli, A.
Zandomeneghi, R.
Brugioni, L.
Giannini, A.
Di Ruvo, R.
Giuliani, M.
Rusconi, L.
Del Corso, P.
Piovaccari, G.
Bologna, F.
Venturi, P.
Melandri, F.
Bagni, E.
Bolognese, L.
Perticucci, R.
Zuppiroli, A.
Nannini, M.
Consoli, N.
Petrone, P.
Pipitò, C.
Colombi, L.
Bernardi, D.
Mariani, P.R.
Testa, R.
Mazzinghi, F.
Cosmi, F.
Cosmi, D.
Zipoli, A.
Cecchi, A.
Castelli, G.
Ciaccheri, M.
Mori, F.
Pieri, F.
Valoti, P.
Chiarantini, D.
Santoro, G.M.
Minneci, C.
Marchi, F.
Milli, M.
Zambaldi, G.
Brandinelli Geri, A.A.
Cipriani, M.
Alessandri, M.
Severi, S.
Stefanelli, S.
Comella, A.
Poddighe, R.
Digiorgio, A.
Carluccio, M.
Berti, S.
Rizza, A.
Bonatti, V.
Molendi, V.
Brancato, A.
D'Aprile, N.
Giappichini, G.
Del Vecchio, S.
Mantini, G.
De Tommasi, F.
Meucci, G.
Cordoni, M.
Bechi, S.
Barsotti, L.
Baldini, P.
Romei, M.
Scopelliti, G.
Lauri, G.
Pestelli, F.
Furiozzi, F.
Cocchieri, M.
Severini, D.
Patriarchi, F.
Chiocchi, P.
Buccolieri, M.
Martinelli, S.
Wee, A.
Angelici, F.
Bernardinangeli, M.
Proietti, G.
Biscottini, B.
Panciarola, R.
Marinacci, L.
Perna, G.P.
Gabrielli, D.
Moraca, A.
Moretti, L.
Partemi, L.
Gregori, G.
Amici, R.
Patteri, G.
Capone, P.
Savini, E.
Morgagni, G.L.
Paccaloni, L.
Pezzuoli, F.
Carincola, S.
Papi, S.
De Crescentini, S.
Gerardi, P.
Midi, P.
Gallenzi, E.
Pajes, G.
Mancone, C.
Di Spirito, V.
Di Gennaro, M.
Calcagno, S.
Toscano, S.
Antonicoli, S.
Carta, F.
Giorgi, G.
Comito, F.
Daniele, E.
Ciarla, O.
Gelfo, P.G.
Acquaviva, A.
Testa, D.
Testa, G.
Pagliaro, F.A.
Russo, F.
Vetta, F.
Marchese, I.
Di Sciascio, G.
D'Ambrosio, A.
Leggio, F.
Del Sindaco, D.
Lacchè, A.
Avallone, A.
Risa, M.P.
Azzolini, P.
Baldo, E.
Giovannini, E.
Pulignano, G.
Tondo, C.
Picchio, E.
ani, E.
Tanzi, P.
Pozzar, F.
Farnetti, F.
Azzarito, M.
Santini, M.
Varveri, A.
Ferraiuolo, G.
Valtorta, C.
Gaspardone, A.
Barbato, G.
Ceci, V.
Aspromonte, N.
Bellocci, F.
Colizzi, C.
Fedele, F.
Perez, F.I.
Galati, A.
Rossetti, A.
Mainella, A.
etta, D.
Matteucci, C.
Busi, G.
De Angelis, A.
Farina, G.
Granatelli, A.
Leone, F.
Frasca, F.
Di Giovambattista, R.
Castellani, G.
Massaro, G.
Mastrogiuseppe, G.
Vacri, A.
De Sanctis, F.
Cioli, M.
Di Luzio, S.
Napoletano, C.
Piccioni, L.L.
De Simone, G.
Ottaviano, A.
Mazza, V.
Spedaliere, C.
Staniscia, D.
Calgione, E.
De Marco, G.
Chiacchio, T.
Di Napoli, T.
Romanzi, S.
Salvatore, G.
Golino, P.
Palermo, A.
Mascia, F.
Vetrano, A.
Vinciguerra, A.
Caliendo, L.
Longobardi, R.
De Caro, G.
Di Nola, R.
Piemonte, F.
Prinzi, D.
De Rosa, P.
De Rosa, V.
Riello, F.
Capuano, V.
Vecchio, G.
Landi, M.
Amato, S.
Garofalo, M.
D'Avino, M.
Sensale, P.
Maiolica, O.
Santoro, R.
Caso, P.
Miceli, D.
Maurea, N.
Bianchi, U.
Crispo, C.
Chiariello, M.
Perrone Filardi, P.
Russo, L.
Capuano, N.
Ungaro, G.
Vergara, G.
Scafuro, F.
D'Angelo, G.
Campaniello, C.
Bottiglieri, P.
Volpe, A.
Battista, R.
De Risi, L.
Cardillo, G.
Sibilio, G.
Marino, A.P.
Silvestri, F.
Predotti, P.
Iervoglini, A.
De Matteis, C.
Sarnicola, P.
Matarazzo, M.M.
Baldi, S.
Iuliano, V.
Astarita, C.
Cuccaro, P.
Liguori, A.
Liguori, G.
Gregorio, G.
Petraglia, L.
Antonelli, G.
Amodio, G.
De Luca, I.
Traversa, D.
Franchini, G.
Lenti, M.L.
Cavallari, D.
D'Agostino, C.
Scalera, G.
Altamura, C.M.
Russo, M.
Mascolo, A.R.
Pettinati, G.
Ciricugno, S.A.
Scrutinio, D.
Passantino, A.
Mastrangelo, D.
Di Masi, A.
De Carne, R.
Cannone, M.
Dibiase, F.
Pensato, M.
Loliva, F.
Trapani, F.
Panettieri, I.
Leone, L.
Di Biase, M.
Carrone, M.
Gallone, V.
Cocco, F.
Costantini, M.
Tritto, C.
Cavalieri, F.
Stella, L.
Magliari, F.
Callerame, M.
De Giorgi, A.
Pellegrino, L.
Correra, M.
Portulano, V.
Nisi, G.L.
Grassi, G.
Cristallo, E.
De Laura, D.
Salerno, C.
Fanelli, R.
Villella, M.
Pede, S.
Renna, A.
De Lorenzi, E.
Urso, L.
Lenti, V.
Peluso, A.
Baldi, N.
Polimeni, G.
Palma, P.
Lauletta, R.
Tagliamonte, E.
Cirillo, T.
Silvestri, B.
Centonze, G.
D'Alessandro, B.
Truncellito, L.
Mecca, D.
Petruzzi, M.A.
Coviello, R.O.M.
Lopizzo, A.
telli, M.
Barbuzzi, S.
Gubelli, S.
Germinario, G.
Cosentino, N.
Mingrone, A.
Vico, R.
Borrello, G.
Mazza, M.L.
Cimino, R.
Galasso, D.
Cassadonte, F.
Talarico, U.
Perticone, F.
Cassano, S.
Catapano, F.
Calemme, S.
Feraco, E.
Cloro, C.
Misuraca, G.
Caporale, R.
Vigna, L.
Spagnuolo, V.
De Rosa, F.
Spadafora, G.
Zampaglione, G.
Russo, R.
Schipani, F.A.
Ferragina, A.F.
Stranieri, D.
Musca, G.
Carpino, C.
Bencardino, P.
Raimondo, F.
Musacchio, D.
Pulitanò, G.
Ruggeri, A.
Provenzano, A.
Salituri, S.
Musolino, M.
Calandruccio, S.
Marrari, A.
Tripodi, E.
Scali, R.
Anastasio, L.
Arone, A.
Aragona, P.
Donnangelo, L.
Comito, M.G.A.
Bilotta, F.
Vaccaro, I.
Rametta, R.
Ventura, V.
Bonvegna, A.
Alì, A.
Cinnirella, C.
Raineri, M.
Pompeo, F.
Cascio Ingurgio, N.
Carini, V.
Coco, R.
Giunta, G.
Leonardi, G.
Randazzo, V.
Di Blasi, V.
Tamburino, C.
Russo, G.
Mangiameli, S.
Cardillo, R.
Castelli, D.
Inserra, V.
Arena, A.
Gulizia, M.M.
Raciti, S.
Rapisarda, G.
Romano, R.
Prestifilippo, P.
Braschi, G.B.
Ledda, G.
Terrazzino, R.
De Caro, M.
Scilabra, G.
agnino, B.
Grassi, R.
Di Tano, G.
Scimone, G.F.
Vasquez, L.
Coppolino, C.
Casale, A.
Castelli, M.
D'Urso, G.
D'Antonio, E.
Lo Presti, L.
Badalamenti, E.
Conti, P.
Sanfilippo, N.
Cirrincione, V.
Cinà, M.T.
Cusimano, G.
Taormina, A.
Giuliano, P.
Bajardi, A.
Mandalà, V.
Canonico, A.
Geraci, G.
Sabella, F.P.
Enia, F.
Floresta, A.M.
Lo Cascio, I.
Gumina, D.
Cavallaro, A.
Piccione, G.
Ferrante, R.
Blandino, M.
Iudicello, M.S.
Mossuti, E.
Romano, G.
Lombardo, L.
Monastra, P.
Di Vincenzo, D.
Porcu, M.
Orrù, P.
Muscas, F.
Giardina, G.
Corda, M.
Locci, G.
Podda, A.
Ledda, M.
Siddi, P.
Lai, C.
Pili, G.
Mercuro, G.
Mureddu, G.
Ganau, A.
Meloni, G.
Poddighe, G.
Sanna, G.
Pokaż więcej
Temat :
Metabolic Syndrome
Heart Failure
glycemic control
prediabetes
mortality
Original Research
chronic heart failure
diabetes mellitus
Źródło :
Journal of the American Heart Association: Cardiovascular and Cerebrovascular Disease
Tytuł :
Prognostic impact of diabetes and prediabetes on survival outcomes in patients with chronic heart failure: A post-hoc analysis of the GISSI-HF (Gruppo Italiano per lo Studio della Sopravvivenza nella Insufficienza Cardiaca-Heart Failure) trial
Autorzy :
Dauriz, Marco
Targher, Giovanni
Temporelli, Pier Luigi
Lucci, Donata
Gonzini, Lucio
Nicolosi, Gian Luigi
Marchioli, Roberto
Tognoni, Gianni
Latini, Roberto
Cosmi, Franco
Tavazzi, Luigi
Maggioni, Aldo Pietro
Moccetti, T.
Rossi, M. G.
Pasotti, E.
Vaghi, F.
Roncarolo, P.
Zunino, M. T.
Matta, F.
Actis Perinetto, E.
Gaita, F.
Azzaro, G.
Zanetta, M.
Paino, A. M.
Parravicini, U.
Vegis, D.
Conte, R.
Ferraro, P.
De Bernardi, A.
Morelloni, S.
Fagnani, M.
Greco Lucchina, P.
Montagna, L.
Bellone, E.
Sappè, D.
Ferraro, F.
Delucchi, M.
Reynaud, S. G.
Dore, M.
La Brocca, A.
Massobrio, N.
Bo, L.
Trinchero, R.
Imazio, M.
Brocchi, G.
Nejrotti, A.
Rissone, L.
Gabasio, S.
Zocchi, C.
Randazzo, S.
Crenna, A.
Giannuzzi, P.
Bonanomi, E.
Mezzani, A.
De Marchi, M.
Begliuomini, G.
Gianonatti, C. A.
Gavazzi, A.
Grosu, A.
Dei Cas, L.
Nodari, S.
Garyfallidis, P.
Bertoletti, A.
Bonifazi, C.
Arisi, S.
Mascaro, F.
Fraccarollo, M.
Dell'Orto, S.
Sfolcini, M.
Bortolini, F.
Raccagni, D.
Turelli, A.
Santarone, M.
Miglierina, E.
Sormani, L.
Jemoli, R.
Tettamanti, F.
Pirelli, S.
Bianchi, C.
Verde, S.
Mariani, M.
Ziacchi, V.
Ferrazza, A.
Russo, A.
Bortolotti, M.
Pasini, G. F.
Volpi, A.
Jones, K. N.
Cuzzucrea, D.
Gullace, G.
Carbone, C.
Granata, A.
De Servi, S.
Del Rosso, G.
Inserra, C.
Renaldini, E.
Zappa, C.
Moretti, M.
Zanini, R.
Ferrari, M.
Moroni, E.
Cei, A.
Lissi, C.
Dovico, E.
Fiorentini, C.
Palermo, P.
Brusoni, B.
Negrini, M.
Heyman, J.
Danzi, G. B.
Finzi, A.
Frigerio, M.
Turazza, F.
Beretta, L.
Sachero, A.
Casazza, F.
Squadroni, L.
Lombardi, F.
Marano, L.
Margonato, A.
Fragasso, G.
Febo, O. C.
Aiolfi, E.
Olmetti, F.
Grieco, A.
Antonazzo, V.
Specchia, G.
Mortara, A.
Robustelli, F.
Songini, M. G.
Schweiger, C.
Frisinghelli, A.
Palvarini, M.
Campana, C.
Scelsi, L.
Ajmone Marsan, N.
Cobelli, F.
Gualco, A.
Opasich, C.
De Feo, S.
Mazzucco, R.
Iannone, M. A.
Diaco, T.
Zaniboni, D.
Milanesi, G.
Nassiacos, D.
Meloni, S.
Giani, P.
Nicoli, T.
Malinverni, C.
Gusmini, A.
Pozzoni, L.
Bisiani, G.
Margaroli, P.
Schizzarotto, A.
Daverio, A.
Occhi, G.
Partesana, N.
Bandini, P.
Rosella, M. G.
Giustiniani, S.
Cucchi, G.
Pedretti, R.
Raimondo, R.
Vaninetti, R.
Fedele, A.
Ghezzi, I.
Rezzonico, E.
Salerno Uriarte, J. A.
Morandi, F.
Salvucci, F.
Valenti, C.
Graziano, G.
Romanò, M.
Cimminiello, C.
Mangone, I.
Lombardo, M.
Quorso, P.
Marinoni, G.
Breghi, M.
Erckert, M.
Dienstl, A.
Mirante Marini, G.
Stefenelli, C.
Cioffi, G.
Buczkowska, E.
Bonanome, A.
Bazzanini, F.
Parissenti, L.
Serafini, C.
Catania, G.
Tarantini, L.
Rigatelli, G.
Boni, S.
Pasini, A.
Masini, E.
Zampiero, A. A.
Zanchetta, M.
Franceschetto, L.
Delise, P.
Marcon, C.
Sacchetta, A.
Borgese, L.
Artusi, L.
Casolino, P.
Corbara, F.
Banzato, A.
Barbiero, M.
Aldegheri, M. P.
Bazzucco, R.
Crivellenti, G.
Raviele, A.
Zanella, C.
Pascotto, P.
Sarto, P.
Milan, S.
Barbieri, E.
Girardi, P.
Dalla Villa, W.
Dalle Mule, J.
Di Sipio, M. L.
Cazzin, R.
Milan, D.
Zonzin, P.
Carraro, M.
Rossi, R.
Carbonieri, E.
Rossi, I.
Stritoni, P.
Meneghetti, P.
Risica, G.
Tenderini, P. L.
Vassanelli, C.
Zanolla, L.
Perini, G.
Brighetti, G.
Chiozza, R.
Giuliano, G.
Baldin, M. G.
Gortan, R.
Cesanelli, R.
Nicolosi, G. L.
Piazza, R.
Mos, L.
Vriz, O.
Pavan, D.
Pascottini, G.
Alberti, E.
Werren, M.
Solinas, L.
Sinagra, G.
Longaro, F.
Fioretti, P.
Albanese, M. C.
Miani, D.
Gianrossi, R.
Pende, A.
Rubartelli, P.
Magaia, O.
Domenicucci, S.
Caruso, D.
Faraguti, A. S.
Magliani, L.
Miccoli, F.
Guglielmino, G.
Bertoli, D.
Cantarelli, A.
Orlandi, S.
Vallebona, A.
Pozzati, A.
Brega, G.
Pancaldi, L. G.
Vandelli, R.
Urbinati, S.
Poci, M. G.
Zoli, M.
Costa, G. M.
Guiducci, U.
Zobbi, G.
Tartagni, F.
Tisselli, A.
Gentili, A.
Pieri, P.
Cagnetta, E.
Bendinelli, S.
Barbieri, A.
Conti, R.
Ferrari, R.
Merlini, F.
Fucili, A.
Moruzzi, P.
Buia, E.
Galvani, M.
Ferrini, D.
Baggioni, G.
Yiannacopulu, P.
Canè, G.
Bonfiglioli, A.
Zandomeneghi, R.
Brugioni, L.
Giannini, A.
Di Ruvo, R.
Giuliani, M.
Rusconi, L.
Del Corso, P.
Piovaccari, G.
Bologna, F.
Venturi, P.
Melandri, F.
Bagni, E.
Bolognese, L.
Perticucci, R.
Zuppiroli, A.
Nannini, M.
Consoli, N.
Petrone, P.
Pipitò, C.
Colombi, L.
Bernardi, D.
Mariani, P. R.
Testa, R.
Mazzinghi, F.
Cosmi, F.
Cosmi, D.
Zipoli, A.
Cecchi, A.
Castelli, G.
Ciaccheri, M.
Mori, F.
Pieri, F.
Valoti, P.
Chiarantini, D.
Santoro, G. M.
Minneci, C.
Marchi, F.
Milli, M.
Zambaldi, G.
Brandinelli Geri, A. A.
Cipriani, M.
Alessandri, M.
Severi, S.
Stefanelli, S.
Comella, A.
Poddighe, R.
Digiorgio, A.
Carluccio, M.
Berti, S.
Rizza, A.
Bonatti, V.
Molendi, V.
Brancato, A.
D'Aprile, N.
Giappichini, G.
Del Vecchio, S.
Mantini, G.
De Tommasi, F.
Meucci, G.
Cordoni, M.
Bechi, S.
Barsotti, L.
Baldini, P.
Romei, M.
Scopelliti, G.
Lauri, G.
Pestelli, F.
Furiozzi, F.
Cocchieri, M.
Severini, D.
Patriarchi, F.
Chiocchi, P.
Buccolieri, M.
Martinelli, S.
Wee, A.
Angelici, F.
Bernardinangeli, M.
Proietti, G.
Biscottini, B.
Panciarola, R.
Marinacci, L.
Perna, G. P.
Gabrielli, D.
Moraca, A.
Moretti, L.
Partemi, L.
Gregori, G.
Amici, R.
Patteri, G.
Capone, P.
Savini, E.
Morgagni, G. L.
Paccaloni, L.
Pezzuoli, F.
Carincola, S.
Papi, S.
De Crescentini, S.
Gerardi, P.
Midi, P.
Gallenzi, E.
Pajes, G.
Mancone, C.
Di Spirito, V.
Di Gennaro, M.
Calcagno, S.
Toscano, S.
Antonicoli, S.
Carta, F.
Giorgi, G.
Comito, F.
Daniele, E.
Ciarla, O.
Gelfo, P. G.
Acquaviva, A.
Testa, D.
Testa, G.
Pagliaro, F. A.
Russo, F.
Vetta, F.
Marchese, I.
Di Sciascio, G.
D'Ambrosio, A.
Leggio, F.
Del Sindaco, D.
Lacchè, A.
Avallone, A.
Risa, M. P.
Azzolini, P.
Baldo, E.
Giovannini, E.
Pulignano, G.
Tondo, C.
Picchio, E.
Biffani, E.
Tanzi, P.
Pozzar, F.
Farnetti, F.
Azzarito, M.
Santini, M.
Varveri, A.
Ferraiuolo, G.
Valtorta, C.
Gaspardone, A.
Barbato, G.
Ceci, V.
Aspromonte, N.
Bellocci, F.
Colizzi, C.
Fedele, F.
Perez, F. I.
Galati, A.
Rossetti, A.
Mainella, A.
Ciuffetta, D.
Matteucci, C.
Busi, G.
De Angelis, A.
Farina, G.
Granatelli, A.
Leone, F.
Frasca, F.
Di Giovambattista, R.
Castellani, G.
Massaro, G.
Mastrogiuseppe, G.
Vacri, A.
De Sanctis, F.
Cioli, M.
Di Luzio, S.
Napoletano, C.
Piccioni, L. L.
De Simone, G.
Ottaviano, A.
Mazza, V.
Spedaliere, C.
Staniscia, D.
Calgione, E.
De Marco, G.
Chiacchio, T.
Di Napoli, T.
Romanzi, S.
Salvatore, G.
Golino, P.
Palermo, A.
Mascia, F.
Vetrano, A.
Vinciguerra, A.
Caliendo, L.
Longobardi, R.
De Caro, G.
Di Nola, R.
Piemonte, F.
Prinzi, D.
De Rosa, P.
De Rosa, V.
Riello, F.
Capuano, V.
Vecchio, G.
Landi, M.
Amato, S.
Garofalo, M.
D'Avino, M.
Sensale, P.
Maiolica, O.
Santoro, R.
Caso, P.
Miceli, D.
Maurea, N.
Bianchi, U.
Crispo, C.
Chiariello, M.
Perrone Filardi, P.
Russo, L.
Capuano, N.
Ungaro, G.
Vergara, G.
Scafuro, F.
D'Angelo, G.
Campaniello, C.
Bottiglieri, P.
Volpe, A.
Battista, R.
De Risi, L.
Cardillo, G.
Sibilio, G.
Marino, A. P.
Silvestri, F.
Predotti, P.
Iervoglini, A.
De Matteis, C.
Sarnicola, P.
Matarazzo, M. M.
Baldi, S.
Iuliano, V.
Astarita, C.
Cuccaro, P.
Liguori, A.
Liguori, G.
Gregorio, G.
Petraglia, L.
Antonelli, G.
Amodio, G.
De Luca, I.
Traversa, D.
Franchini, G.
Lenti, M. L.
Cavallari, D.
D'Agostino, C.
Scalera, G.
Altamura, C. M.
Russo, M.
Mascolo, A. R.
Pettinati, G.
Ciricugno, S. A.
Scrutinio, D.
Passantino, A.
Mastrangelo, D.
Di Masi, A.
De Carne, R.
Cannone, M.
Dibiase, F.
Pensato, M.
Loliva, F.
Trapani, F.
Panettieri, I.
Leone, L.
Di Biase, M.
Carrone, M.
Gallone, V.
Cocco, F.
Costantini, M.
Tritto, C.
Cavalieri, F.
Stella, L.
Magliari, F.
Callerame, M.
De Giorgi, A.
Pellegrino, L.
Correra, M.
Portulano, V.
Nisi, G. L.
Grassi, G.
Cristallo, E.
De Laura, D.
Salerno, C.
Fanelli, R.
Villella, M.
Pede, S.
Renna, A.
De Lorenzi, E.
Urso, L.
Lenti, V.
Peluso, A.
Baldi, N.
Polimeni, G.
Palma, P.
Lauletta, R.
Tagliamonte, E.
Cirillo, T.
Silvestri, B.
Centonze, G.
D'Alessandro, B.
Truncellito, L.
Mecca, D.
Petruzzi, M. A.
Coviello, R. O. M.
Lopizzo, A.
Chiaffitelli, M.
Barbuzzi, S.
Gubelli, S.
Germinario, G.
Cosentino, N.
Mingrone, A.
Vico, R.
Borrello, G.
Mazza, M. L.
Cimino, R.
Galasso, D.
Cassadonte, F.
Talarico, U.
Perticone, F.
Cassano, S.
Catapano, F.
Calemme, S.
Feraco, E.
Cloro, C.
Misuraca, G.
Caporale, R.
Vigna, L.
Spagnuolo, V.
De Rosa, F.
Spadafora, G.
Zampaglione, G.
Russo, R.
Schipani, F. A.
Ferragina, A. F.
Stranieri, D.
Musca, G.
Carpino, C.
Bencardino, P.
Raimondo, F.
Musacchio, D.
Pulitanò, G.
Ruggeri, A.
Provenzano, A.
Salituri, S.
Musolino, M.
Calandruccio, S.
Marrari, A.
Tripodi, E.
Scali, R.
Anastasio, L.
Arone, A.
Aragona, P.
Donnangelo, L.
Comito, M. G. A.
Bilotta, F.
Vaccaro, I.
Rametta, R.
Ventura, V.
Bonvegna, A.
Alì, A.
Cinnirella, C.
Raineri, M.
Pompeo, F.
Cascio Ingurgio, N.
Carini, V.
Coco, R.
Giunta, G.
Leonardi, G.
Randazzo, V.
Di Blasi, V.
Tamburino, C.
Russo, G.
Mangiameli, S.
Cardillo, R.
Castelli, D.
Inserra, V.
Arena, A.
Gulizia, M. M.
Raciti, S.
Rapisarda, G.
Romano, R.
Prestifilippo, P.
Braschi, G. B.
Ledda, G.
Terrazzino, R.
De Caro, M.
Scilabra, G.
Graffagnino, B.
Grassi, R.
Di Tano, G.
Scimone, G. F.
Vasquez, L.
Coppolino, C.
Casale, A.
Castelli, M.
D'Urso, G.
D'Antonio, E.
Lo Presti, L.
Badalamenti, E.
Conti, P.
Sanfilippo, N.
Cirrincione, V.
Cinà, M. T.
Cusimano, G.
Taormina, A.
Giuliano, P.
Bajardi, A.
Mandalà, V.
Canonico, A.
Geraci, G.
Sabella, F. P.
Enia, F.
Floresta, A. M.
Lo Cascio, I.
Gumina, D.
Cavallaro, A.
Piccione, G.
Ferrante, R.
Blandino, M.
Iudicello, M. S.
Mossuti, E.
Romano, G.
Lombardo, L.
Monastra, P.
Di Vincenzo, D.
Porcu, M.
Orrù, P.
Muscas, F.
Giardina, G.
Corda, M.
Locci, G.
Podda, A.
Ledda, M.
Siddi, P.
Lai, C.
Pili, G.
Mercuro, G.
Mureddu, G.
Ganau, A.
Meloni, G.
Poddighe, G.
Sanna, G.
Barlera, Simona
Franzosi, Maria Grazia
Porcu, Maurizio
Yusuf, Salim
Camerini, Fulvio
Cohn, Jay N.
Decarli, Adriano
Pitt, Bertram
Sleight, Peter
Poole-Wilson, Philip A.
Geraci, Enrico
Scherillo, Marino
Fabbri, Gianna
Bartolomei, Barbara
Bertoli, Daniele
Cobelli, Franco
Fresco, Claudio
Ledda, Antonietta
Levantesi, Giacomo
Opasich, Cristina
Rusconi, Franco
Sinagra, Gianfranco
Turazza, Fabio
Volpi, Alberto
Ceseri, Martina
Alongi, Gianluca
Atzori, Antonio
Bambi, Filippo
Bastarolo, Desiree
Bianchini, Francesca
Cangioli, Iacopo
Canu, Vittoriana
Caporusso, Concetta
Cenni, Gabriele
Cintelli, Laura
Cocchio, Michele
Confente, Alessia
Fenicia, Eva
Friso, Giorgio
Gianfriddo, Marco
Grilli, Gianluca
Lazzaro, Beatrice
Lonardo, Giuseppe
Luise, Alessia
Nota, Rachele
Orlando, Mariaelena
Petrolo, Rosaria
Pierattini, Chiara
Pierota, Valeria
Provenzani, Alessandro
Quartuccio, Velia
Ragno, Anna
Serio, Chiara
Spolaor, Alvise
Tafi, Arianna
Tellaroli, Elisa
Ghio, Stefano
Ghizzardi, Elisa
Masson, Serge
Crociati, Lella
La Rovere, Maria Teresa
Corrà, Ugo
Di Giulio, Paola
Finzi, Andrea
Gorini, Marco
Milani, Valentina
Orsini, Giampietro
Bianchini, Elisa
Cabiddu, Silvia
Cangioli, Ilaria
Cipressa, Laura
Cipressa, Maria Lucia
Di Bitetto, Giuseppina
Ferri, Barbara
Galbiati, Luisa
Lorimer, Andrea
Pera, Carla
Priami, Paola
Vasamì, Antonella
Pokaż więcej
Temat :
Chronic heart failure
Diabetes mellitus
Glycemic control
Heart failure
Mortality
Prediabetes
Adolescent
Adult
Aged
Aged, 80 and over
Biomarkers
Blood Glucose
Cause of Death
Chronic Disease
Diabetes Mellitus
Double-Blind Method
Fatty Acids, Omega-3
Female
Glycated Hemoglobin A
Heart Failure
Hospitalization
Humans
Hydroxymethylglutaryl-CoA Reductase Inhibitors
Italy
Kaplan-Meier Estimate
Male
Middle Aged
Prediabetic State
Prevalence
Proportional Hazards Models
Risk Assessment
Risk Factors
Rosuvastatin Calcium
Time Factors
Treatment Outcome
Young Adult
Cardiology and Cardiovascular Medicine
chronic heart failure
diabetes mellitus
glycemic control
heart failure
mortality
prediabetes
Settore MED/11 - Malattie dell'Apparato Cardiovascolare

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies