Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Comptes rendus - Mathématique"" wg kryterium: JN


Tytuł :
Symmetry and classification of solutions to an integral equation of the Choquard type
Autorzy :
Le, Phuong
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Symétrie et classification des solutions d'une équation intégrale de type Choquard (French)
Źródło :
In Comptes rendus - Mathématique November-December 2019 357(11-12):878-888
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Estimation of the trend function and auto-covariance for spatial models
Autorzy :
Bouka, Stéphane
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Estimation de la tendance et de l'auto-covariance pour les modèles spatiaux (French)
Źródło :
In Comptes rendus - Mathématique November-December 2019 357(11-12):907-911
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Turing patterns induced by cross-diffusion in a 2D domain with strong Allee effect
Autorzy :
Iqbal, Naveed
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Motifs de Turing induits par réaction–diffusion croisée dans un système bidimensionnel avec un effet Allee fort (French)
Źródło :
In Comptes rendus - Mathématique November-December 2019 357(11-12):863-877
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On the relationship between distinction and irreducibility of parabolic induction
Autorzy :
Mitra, Arnab
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Sur la relation entre distinction et irréductibilité de l'induction parabolique (French)
Źródło :
In Comptes rendus - Mathématique November-December 2019 357(11-12):827-831
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On the deformation rigidity of smooth projective symmetric varieties with Picard number one
Autorzy :
Kim, Shin-Young
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Sur la rigidité de la déformation de variétés projectives lisses symétriques de nombre de Picard un (French)
Źródło :
In Comptes rendus - Mathématique November-December 2019 357(11-12):889-896
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Admissibility results under some balanced loss functions for a functional regression model
Autorzy :
Djerfi, Kouider
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Résultats d'admissibilité dans une classe de fonctions de perte équilibrées dans un modèle de régression fonctionnelle (French)
Źródło :
In Comptes rendus - Mathématique November-December 2019 357(11-12):912-916
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Characterization of Kummer hypergeometric Bernoulli polynomials and applications
Autorzy :
Drissi, Driss
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Sur une caractérisation des polynômes hypergéométriques de Bernoulli–Kummer et applications (French)
Źródło :
In Comptes rendus - Mathématique October 2019 357(10):743-751
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Joint spectra of spherical Aluthge transforms of commuting n-tuples of Hilbert space operators
Autorzy :
Benhida, Chafiq
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Spectres joints des transformées d'Aluthge sphériques de n-uplets commutatifs d'opérateurs d'un espace de Hilbert (French)
Źródło :
In Comptes rendus - Mathématique October 2019 357(10):799-802
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies