Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Coppola, Giovanni"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
DNA methylation study of Huntington’s disease and motor progression in patients and in animal models
Autorzy :
Lu, Ake T.
Narayan, Pritika
Grant, Matthew J.
Langfelder, PeterAff3, Aff4
Wang, NanAff3, Aff4
Kwak, Seung
Wilkinson, Hilary
Chen, Richard Z.
Chen, Jian
Simon Bawden, C.
Rudiger, Skye R.
Ciosi, Marc
Chatzi, Afroditi
Maxwell, Alastair
Hore, Timothy A.
Aaronson, Jeff
Rosinski, Jim
Preiss, Alicia
Vogt, Thomas F.
Coppola, GiovanniAff3, Aff4
Monckton, Darren
Snell, Russell G.
William Yang, X.Aff3, Aff4
Horvath, SteveAff1, Aff9
Pokaż więcej
Źródło :
Nature Communications. 11(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Context-Specific Striatal Astrocyte Molecular Responses Are Phenotypically Exploitable
Autorzy :
Yu, Xinzhu
Pokaż więcej
Źródło :
In Neuron 23 December 2020 108(6):1146-1162
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Astrocyte layers in the mammalian cerebral cortex revealed by a single-cell in situ transcriptomic map
Autorzy :
Bayraktar, Omer AliAff1, Aff2, Aff13
Bartels, Theresa
Holmqvist, Staffan
Kleshchevnikov, Vitalii
Martirosyan, Araks
Polioudakis, DamonAff5, Aff6
Ben Haim, Lucile
Young, Adam M. H.
Batiuk, Mykhailo Y.
Prakash, Kirti
Brown, Alexander
Roberts, Kenny
Paredes, Mercedes F.Aff2, Aff9
Kawaguchi, Riki
Stockley, John H.
Sabeur, KhalidaAff1, Aff2
Chang, Sandra M.Aff1, Aff2
Huang, EricAff9, Aff11
Hutchinson, Peter
Ullian, Erik M.
Hemberg, Martin
Coppola, GiovanniAff5, Aff10
Holt, Matthew G.
Geschwind, Daniel H.Aff5, Aff6
Rowitch, David H.Aff1, Aff2
Pokaż więcej
Źródło :
Nature Neuroscience. 23(4):500-509
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Temporal variant of frontotemporal dementia in C9orf72 repeat expansion carriers: two case studies
Autorzy :
Caso, FrancescaAff1, Aff2
Agosta, FedericaAff1, Aff3
Magnani, Giuseppe
Cardamone, Rosalinda
Borghesani, Valentina
Miller, Zachary
Riva, Nilo
La Joie, Renaud
Coppola, GiovanniAff6, Aff7
Grinberg, Lea T.
Seeley, William W.
Miller, Bruce L.
Gorno-Tempini, Maria Luisa
Filippi, MassimoAff1, Aff2, Aff3, Aff8
Pokaż więcej
Źródło :
Brain Imaging and Behavior. 14(2):336-345
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Synaptic and Gene Regulatory Mechanisms in Schizophrenia, Autism, and 22q11.2 Copy Number Variant–Mediated Risk for Neuropsychiatric Disorders
Autorzy :
Forsyth, Jennifer K.
Pokaż więcej
Źródło :
In Molecular Mechanisms of Neurodevelopmental Disorders, Biological Psychiatry 15 January 2020 87(2):150-163
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Genomic Relationships, Novel Loci, and Pleiotropic Mechanisms across Eight Psychiatric Disorders
Autorzy :
Lee, Phil H.
Anttila, Verneri
Won, Hyejung
Feng, Yen-Chen A.
Rosenthal, Jacob
Zhu, Zhaozhong
Tucker-Drob, Elliot M.
Nivard, Michel G.
Grotzinger, Andrew D.
Posthuma, Danielle
Wang, Meg M.-J.
Yu, Dongmei
Stahl, Eli A.
Walters, Raymond K.
Anney, Richard J.L.
Duncan, Laramie E.
Ge, Tian
Adolfsson, Rolf
Banaschewski, Tobias
Belangero, Sintia
Cook, Edwin H.
Coppola, Giovanni
Derks, Eske M.
Hoekstra, Pieter J.
Kaprio, Jaakko
Keski-Rahkonen, Anna
Kirov, George
Kranzler, Henry R.
Luykx, Jurjen J.
Rohde, Luis A.
Zai, Clement C.
Agerbo, Esben
Arranz, M.J.
Asherson, Philip
Bækvad-Hansen, Marie
Baldursson, Gísli
Bellgrove, Mark
Belliveau, Jr. Richard A.
Buitelaar, Jan
Burton, Christie L.
Bybjerg-Grauholm, Jonas
Casas, Miquel
Cerrato, Felecia
Chambert, Kimberly
Churchhouse, Claire
Cormand, Bru
Crosbie, Jennifer
Dalsgaard, Søren
Demontis, Ditte
Doyle, Alysa E.
Dumont, Ashley
Elia, Josephine
Grove, Jakob
Gudmundsson, Olafur O.
Haavik, Jan
Hakonarson, Hakon
Hansen, Christine S.
Hartman, Catharina A.
Hawi, Ziarih
Hervás, Amaia
Hougaard, David M.
Howrigan, Daniel P.
Huang, Hailiang
Kuntsi, Jonna
Langley, Kate
Lesch, Klaus-Peter
Leung, Patrick W.L.
Loo, Sandra K.
Martin, Joanna
Martin, Alicia R.
McGough, James J.
Medland, Sarah E.
Moran, Jennifer L.
Mors, Ole
Mortensen, Preben B.
Oades, Robert D.
Palmer, Duncan S.
Pedersen, Carsten B.
Pedersen, Marianne G.
Peters, Triinu
Poterba, Timothy
Poulsen, Jesper B.
Ramos-Quiroga, Josep Antoni
Reif, Andreas
Ribasés, Marta
Rothenberger, Aribert
Rovira, Paula
Sánchez-Mora, Cristina
Satterstrom, F. Kyle
Schachar, Russell
Artigas, Maria Soler
Steinberg, Stacy
Stefansson, Hreinn
Turley, Patrick
Walters, G. Bragi
Werge, Thomas
Zayats, Tetyana
Arking, Dan E.
Bettella, Francesco
Buxbaum, Joseph D.
Christensen, Jane H.
Collins, Ryan L.
Coon, Hilary
De Rubeis, Silvia
Delorme, Richard
Grice, Dorothy E.
Hansen, Thomas F.
Holmans, Peter A.
Hope, Sigrun
Hultman, Christina M.
Klei, Lambertus
Ladd-Acosta, Christine
Magnusson, Pall
Nærland, Terje
Nyegaard, Mette
Pinto, Dalila
Qvist, Per
Rehnström, Karola
Reichenberg, Abraham
Reichert, Jennifer
Roeder, Kathryn
Rouleau, Guy A.
Saemundsen, Evald
Sanders, Stephan J.
Sandin, Sven
St Pourcain, Beate
Stefansson, Kari
Sutcliffe, James S.
Talkowski, Michael E.
Weiss, Lauren A.
Willsey, A. Jeremy
Agartz, Ingrid
Akil, Huda
Albani, Diego
Alda, Martin
Als, Thomas D.
Anjorin, Adebayo
Backlund, Lena
Bass, Nicholas
Bauer, Michael
Baune, Bernhard T.
Bellivier, Frank
Bergen, Sarah E.
Berrettini, Wade H.
Biernacka, Joanna M.
Blackwood, Douglas H.R.
Bøen, Erlend
Budde, Monika
Bunney, William
Burmeister, Margit
Byerley, William
Byrne, Enda M.
Cichon, Sven
Clarke, Toni-Kim
Coleman, Jonathan R.I.
Craddock, Nicholas
Curtis, David
Czerski, Piotr M.
Dale, Anders M.
Dalkner, Nina
Dannlowski, Udo
Degenhardt, Franziska
Di Florio, Arianna
Elvsåshagen, Torbjørn
Etain, Bruno
Fischer, Sascha B.
Forstner, Andreas J.
Forty, Liz
Frank, Josef
Frye, Mark
Fullerton, Janice M.
Gade, Katrin
Gaspar, Héléna A.
Gershon, Elliot S.
Gill, Michael
Goes, Fernando S.
Gordon, Scott D.
Gordon-Smith, Katherine
Green, Melissa J.
Greenwood, Tiffany A.
Grigoroiu-Serbanescu, Maria
Guzman-Parra, José
Hauser, Joanna
Hautzinger, Martin
Heilbronner, Urs
Herms, Stefan
Hoffmann, Per
Holland, Dominic
Jamain, Stéphane
Jones, Ian
Jones, Lisa A.
Kandaswamy, Radhika
Kelsoe, John R.
Kennedy, James L.
Joachim, Oedegaard Ketil
Kittel-Schneider, Sarah
Kogevinas, Manolis
Koller, Anna C.
Lavebratt, Catharina
Lewis, Cathryn M.
Li, Qingqin S.
Lissowska, Jolanta
Loohuis, Loes M.O.
Lucae, Susanne
Maaser, Anna
Malt, Ulrik F.
Martin, Nicholas G.
Martinsson, Lina
McElroy, Susan L.
McMahon, Francis J.
McQuillin, Andrew
Melle, Ingrid
Metspalu, Andres
Millischer, Vincent
Mitchell, Philip B.
Montgomery, Grant W.
Morken, Gunnar
Morris, Derek W.
Müller-Myhsok, Bertram
Mullins, Niamh
Myers, Richard M.
Nievergelt, Caroline M.
Nordentoft, Merete
Adolfsson, Annelie Nordin
Nöthen, Markus M.
Ophoff, Roel A.
Owen, Michael J.
Paciga, Sara A.
Pato, Carlos N.
Pato, Michele T.
Perlis, Roy H.
Perry, Amy
Potash, James B.
Reinbold, Céline S.
Rietschel, Marcella
Rivera, Margarita
Roberson, Mary
Schalling, Martin
Schofield, Peter R.
Schulze, Thomas G.
Scott, Laura J.
Serretti, Alessandro
Sigurdsson, Engilbert
Smeland, Olav B.
Stordal, Eystein
Streit, Fabian
Strohmaier, Jana
Thorgeirsson, Thorgeir E.
Treutlein, Jens
Turecki, Gustavo
Vaaler, Arne E.
Vieta, Eduard
Vincent, John B.
Wang, Yunpeng
Witt, Stephanie H.
Zandi, Peter
Adan, Roger A.H.
Alfredsson, Lars
Ando, Tetsuya
Aschauer, Harald
Baker, Jessica H.
Bencko, Vladimir
Bergen, Andrew W.
Birgegård, Andreas
Perica, Vesna Boraska
Brandt, Harry
Burghardt, Roland
Carlberg, Laura
Cassina, Matteo
Clementi, Maurizio
Courtet, Philippe
Crawford, Steven
Crow, Scott
Crowley, James J.
Danner, Unna N.
Davis, Oliver S.P.
Degortes, Daniela
DeSocio, Janiece E.
Dick, Danielle M.
Dina, Christian
Docampo, Elisa
Egberts, Karin
Ehrlich, Stefan
Espeseth, Thomas
Fernández-Aranda, Fernando
Fichter, Manfred M.
Foretova, Lenka
Forzan, Monica
Gambaro, Giovanni
Giegling, Ina
Gonidakis, Fragiskos
Gorwood, Philip
Mayora, Monica Gratacos
Guo, Yiran
Halmi, Katherine A.
Hatzikotoulas, Konstantinos
Hebebrand, Johannes
Helder, Sietske G.
Herpertz-Dahlmann, Beate
Herzog, Wolfgang
Hinney, Anke
Imgart, Hartmut
Jiménez-Murcia, Susana
Johnson, Craig
Jordan, Jennifer
Julià, Antonio
Kaminská, Deborah
Karhunen, Leila
Karwautz, Andreas
Kas, Martien J.H.
Kaye, Walter H.
Kennedy, Martin A.
Kim, Youl-Ri
Klareskog, Lars
Klump, Kelly L.
Knudsen, Gun Peggy S.
Landén, Mikael
Le Hellard, Stephanie
Levitan, Robert D.
Li, Dong
Lichtenstein, Paul
Maj, Mario
Marsal, Sara
McDevitt, Sara
Mitchell, James
Monteleone, Palmiero
Monteleone, Alessio Maria
Munn-Chernoff, Melissa A.
Nacmias, Benedetta
Navratilova, Marie
O’Toole, Julie K.
Padyukov, Leonid
Pantel, Jacques
Papezova, Hana
Rabionet, Raquel
Raevuori, Anu
Ramoz, Nicolas
Reichborn-Kjennerud, Ted
Ricca, Valdo
Roberts, Marion
Rujescu, Dan
Rybakowski, Filip
Scherag, André
Schmidt, Ulrike
Seitz, Jochen
Slachtova, Lenka
Slof-Op‘t Landt, Margarita C.T.
Slopien, Agnieszka
Sorbi, Sandro
Southam, Lorraine
Strober, Michael
Tortorella, Alfonso
Tozzi, Federica
Treasure, Janet
Tziouvas, Konstantinos
van Elburg, Annemarie A.
Wade, Tracey D.
Wagner, Gudrun
Walton, Esther
Watson, Hunna J.
Wichmann, H-Erich
Woodside, D. Blake
Zeggini, Eleftheria
Zerwas, Stephanie
Zipfel, Stephan
Adams, Mark J.
Andlauer, Till F.M.
Berger, Klaus
Binder, Elisabeth B.
Boomsma, Dorret I.
Castelao, Enrique
Colodro-Conde, Lucía
Direk, Nese
Docherty, Anna R.
Domenici, Enrico
Domschke, Katharina
Dunn, Erin C.
Foo, Jerome C.
de. Geus, E.J.C.
Grabe, Hans J.
Hamilton, Steven P.
Horn, Carsten
Hottenga, Jouke-Jan
Howard, David
Ising, Marcus
Kloiber, Stefan
Levinson, Douglas F.
Lewis, Glyn
Magnusson, Patrik K.E.
Mbarek, Hamdi
Middeldorp, Christel M.
Mostafavi, Sara
Nyholt, Dale R.
Penninx, Brenda WJH.
Peterson, Roseann E.
Pistis, Giorgio
Porteous, David J.
Preisig, Martin
Quiroz, Jorge A.
Schaefer, Catherine
Schulte, Eva C.
Shi, Jianxin
Smith, Daniel J.
Thomson, Pippa A.
Tiemeier, Henning
Uher, Rudolf
van der Auwera, Sandra
Weissman, Myrna M.
Alexander, Madeline
Begemann, Martin
Bramon, Elvira
Buccola, Nancy G.
Cairns, Murray J.
Campion, Dominique
Carr, Vaughan J.
Cloninger, C. Robert
Cohen, David
Collier, David A.
Corvin, Aiden
DeLisi, Lynn E.
Donohoe, Gary
Dudbridge, Frank
Duan, Jubao
Freedman, Robert
Gejman, Pablo V.
Golimbet, Vera
Godard, Stephanie
Ehrenreich, Hannelore
Hartmann, Annette M.
Henskens, Frans A.
Ikeda, Masashi
Iwata, Nakao
Jablensky, Assen V.
Joa, Inge
Jönsson, Erik G.
Kelly, Brian J.
Knight, Jo
Konte, Bettina
Laurent-Levinson, Claudine
Lee, Jimmy
Lencz, Todd
Lerer, Bernard
Loughland, Carmel M.
Malhotra, Anil K.
Mallet, Jacques
McDonald, Colm
Mitjans, Marina
Mowry, Bryan J.
Murphy, Kieran C.
Murray, Robin M.
O’Neill, F. Anthony
Oh, Sang-Yun
Palotie, Aarno
Pantelis, Christos
Pulver, Ann E.
Petryshen, Tracey L.
Quested, Digby J.
Riley, Brien
Sanders, Alan R.
Schall, Ulrich
Schwab, Sibylle G.
Scott, Rodney J.
Sham, Pak C.
Silverman, Jeremy M.
Sim, Kang
Steixner, Agnes A.
Tooney, Paul A.
van Os, Jim
Vawter, Marquis P.
Walsh, Dermot
Weiser, Mark
Wildenauer, Dieter B.
Williams, Nigel M.
Wormley, Brandon K.
Zhang, Fuquan
Androutsos, Christos
Arnold, Paul D.
Barr, Cathy L.
Barta, Csaba
Bey, Katharina
Bienvenu, O. Joseph
Black, Donald W.
Brown, Lawrence W.
Budman, Cathy
Cath, Danielle
Cheon, Keun-Ah
Ciullo, Valentina
Coffey, Barbara J.
Cusi, Daniele
Davis, Lea K.
Denys, Damiaan
Depienne, Christel
Dietrich, Andrea
Eapen, Valsamma
Falkai, Peter
Fernandez, Thomas V.
Garcia-Delgar, Blanca
Geller, Daniel A.
Gilbert, Donald L.
Grados, Marco A.
Greenberg, Erica
Grünblatt, Edna
Hagstrøm, Julie
Hanna, Gregory L.
Hartmann, Andreas
Hedderly, Tammy
Heiman, Gary A.
Heyman, Isobel
Hong, Hyun Ju
Huang, Alden
Huyser, Chaim
Ibanez-Gomez, Laura
Khramtsova, Ekaterina A.
Kim, Young Key
Kim, Young-Shin
King, Robert A.
Koh, Yun-Joo
Konstantinidis, Anastasios
Kook, Sodahm
Kuperman, Samuel
Leventhal, Bennett L.
Lochner, Christine
Ludolph, Andrea G.
Madruga-Garrido, Marcos
Malaty, Irene
Maras, Athanasios
McCracken, James T.
Meijer, Inge A.
Mir, Pablo
Morer, Astrid
Müller-Vahl, Kirsten R.
Münchau, Alexander
Murphy, Tara L.
Naarden, Allan
Nagy, Peter
Nestadt, Gerald
Nestadt, Paul S.
Nicolini, Humberto
Nurmi, Erika L.
Okun, Michael S.
Paschou, Peristera
Piras, Fabrizio
Piras, Federica
Pittenger, Christopher
Plessen, Kerstin J.
Richter, Margaret A.
Rizzo, Renata
Robertson, Mary
Roessner, Veit
Ruhrmann, Stephan
Samuels, Jack F.
Sandor, Paul
Schlögelhofer, Monika
Shin, Eun-Young
Singer, Harvey
Song, Dong-Ho
Song, Jungeun
Spalletta, Gianfranco
Stein, Dan J.
Stewart, S Evelyn
Storch, Eric A.
Stranger, Barbara
Stuhrmann, Manfred
Tarnok, Zsanett
Tischfield, Jay A.
Tübing, Jennifer
Visscher, Frank
Vulink, Nienke
Wagner, Michael
Walitza, Susanne
Wanderer, Sina
Woods, Martin
Worbe, Yulia
Zai, Gwyneth
Zinner, Samuel H.
Sullivan, Patrick F.
Franke, Barbara
Daly, Mark J.
Bulik, Cynthia M.
Lewis, Cathryn M.
McIntosh, Andrew M.
O’Donovan, Michael C.
Zheutlin, Amanda
Andreassen, Ole A.
Børglum, Anders D.
Breen, Gerome
Edenberg, Howard J.
Fanous, Ayman H.
Faraone, Stephen V.
Gelernter, Joel
Mathews, Carol A.
Mattheisen, Manuel
Mitchell, Karen S.
Neale, Michael C.
Nurnberger, John I.
Ripke, Stephan
Santangelo, Susan L.
Scharf, Jeremiah M.
Stein, Murray B.
Thornton, Laura M.
Walters, James T.R.
Wray, Naomi R.
Geschwind, Daniel H.
Neale, Benjamin M.
Kendler, Kenneth S.
Smoller, Jordan W.
Pokaż więcej
Źródło :
In Cell 12 December 2019 179(7):1469-1482
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies