Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Coquerel, A."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
On the dimorphism and the pressure–temperature state diagram of racemic m-nisoldipine, a dihydropyridine calcium ion antagonist
Alternatywny tytuł :
Sur le dimorphisme et le diagramme d’état pression-température de la m-nisoldipine racémique, une dihydroyridine antagoniste (French)
Autorzy :
Li, K. a
Gbabode, G. a
Coquerel, G. a
Céolin, R. b
Rietveld, I.B. a, c, ⁎
Pokaż więcej
Źródło :
In Annales Pharmaceutiques Françaises September 2018 76(5):341-347
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Citrate targets FBPase and constitutes an emerging novel approach for cancer therapy
Autorzy :
Philippe Icard
Ludovic Fournel
Antoine Coquerel
Joseph Gligorov
Marco Alifano
Hubert Lincet
Pokaż więcej
Źródło :
Cancer Cell International, Vol 18, Iss 1, Pp 1-2 (2018)
Temat :
Warburg effect
Cancer metabolism
Citrate
FBPase
Cancer therapy
Neoplasms. Tumors. Oncology. Including cancer and carcinogens
RC254-282
Cytology
QH573-671
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1186/s12935-018-0676-y; https://doaj.org/toc/1475-2867
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/0fa2a86071944d7abdac2c78318246a3
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A preoperative cotininury test for abdominoplasty reduces peri-operative complications
Alternatywny tytuł :
Un test de cotininurie en préopératoire d’une abdominoplastie réduit les complications postopératoires (French)
Autorzy :
Delaunay, F. a, ⁎
Coquerel-Beghin, D. b
Magalon, G. c
Cohen, S.R. d
Casanova, D. e
Niddam, J. f
Milliez, P.-Y. b
Peillon, C. g
Delpierre, V. a
Auquit-Auckbur, I. b
Pokaż więcej
Źródło :
In Annales de chirurgie plastique esthétique July 2018 63(4):307-315
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Fatty Acid and Related Potassium Kv2 Channel Blockers: Toxicity and Physiological Actions on Mosquitoes
Autorzy :
Fabien Démares
Quentin Coquerel
Gary Richoux
Kenneth Linthicum
Jeffrey Bloomquist
Pokaż więcej
Źródło :
Insects, Vol 9, Iss 4, p 155 (2018)
Temat :
fatty acids
potassium channel
patch-clamp
toxicity
Anopheles gambiae
Science
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://www.mdpi.com/2075-4450/9/4/155; https://doaj.org/toc/2075-4450
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/e20fa222f8bb488ba5eea7b9dee0d1d8
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Fibrates et risques thrombo-emboliques veineux : étude cas/non-cas dans la base nationale de pharmacovigilance
Alternatywny tytuł :
Fibrates and risk of venous thromboembolism: Case/no-case study in French pharmacovigilance database (English)
Autorzy :
Humbert, Xavier a, ⁎, b
Dolladille, Charles c
Sassier, Marion a
Valnet-Rabier, Marie-Blanche d
Vial, Thierry e
Guitton, Emmanuelle f
Page, Annabelle g
Sole, Elodie g
Auriche, Pascal g
Coquerel, Antoine a
Alexandre, Joachim a, c
Fedrizzi, Sophie a
Pokaż więcej
Źródło :
In Thérapie December 2017 72(6):677-682
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Proceedings of Réanimation 2017, the French Intensive Care Society International Congress
Autorzy :
Bougouin, Wulfran
Marijon, Eloi
Planquette, Benjamin
Karam, Nicole
Dumas, Florence
Celermajer, David
Jost, Daniel
Lamhaut, Lionel
Beganton, Frankie
Cariou, Alain
Meyer, Guy
Jouven, Xavier
Bureau, Côme
Charpentier, Julien
Salem, Omar Ben Hadj
Guillemet, Lucie
Arnaout, Michel
Ferre, Alexis
Geri, Guillaume
Mongardon, Nicolas
Pène, Frédéric
Chiche, Jean-Daniel
Mira, Jean-Paul
Labro, Guylaine
Belon, François
Luu, Vinh-Phuc
Chenet, Julien
Besch, Guillaume
Puyraveau, Marc
Piton, Gaël
Capellier, Gilles
Martin, Maëlle
Lascarrou, Jean-Baptiste
Le Thuaut, Aurélie
Lacherade, Jean-Claude
Martin-Lefèvre, Laurent
Fiancette, Maud
Vinatier, Isabelle
Lebert, Christine
Bachoumas, Konstantinos
Yehia, Aihem
Henry-Laguarrigue, Matthieu
Colin, Gwenhaël
Reignier, Jean
Privat, Elodie
Escutnaire, Joséphine
Dumont, Cyrielle
Baert, Valentine
Vilhelm, Christian
Hubert, Hervé
Robert-Edan, Vincent
Lakhal, Karim
Quartin, Andrew
Hobbs, Brian
Cely, Cynthia
Bell, Cynthia
Pham, Tai
Schein, Roland
Geng, Yimin
Ng, Chaan
Ehrmann, Stephan
Gandonnière, Charlotte Salmon
Boisramé-Helms, Julie
Le Tilly, Olivier
De Bretagne, Isabelle Benz
Mercier, Emmanuelle
Mankikian, Julie
Bretagnol, Anne
Meziani, Ferhat
Halimi, Jean Michel
Le Guellec, Chantal Barin
Gaudry, Stéphane
Hajage, David
Tubach, Florence
Pons, Bertrand
Boulet, Eric
Boyer, Alexandre
Chevrel, Guillaume
Lerolle, Nicolas
Carpentier, Dorothée
de Prost, Nicolas
Lautrette, Alexandre
Mayaux, Julien
Nseir, Saad
Ricard, Jean-Damien
Dreyfuss, Didier
Robert, René
Garzotto, Franscesco
Kipnis, Eric
Tetta, Ciro
Ronco, Claudio
Schnell, David
Aurelie, Bourmaud
Reynaud, Marie
Clec’h, Christophe
Benyamina, Mourad
Vincent, François
Mariat, Christophe
Bornstain, Caroline
Rouleau, Stephane
Leroy, Christophe
Cohen, Yves
Morel, Jerome
Legrand, Matthieu
Terreaux, Jeremy
Darmon, Michaël
Cantier, Marie
Morisot, Adeline
Guérot, Emmanuel
Canet, Emmanuel
De Montmollin, Etienne
Voiriot, Guillaume
Neuville, Mathilde
Timsit, Jean-François
Sonneville, Romain
Fayssoil, Abdallah
Stojkovic, Tania
Behin, Anthony
Ogna, Adam
Lofaso, Frédéric
Laforet, Pascal
Wahbi, Karim
Prigent, Helene
Duboc, Denis
Orlikowski, David
Eymard, Bruno
Annane, Djillali
Le Guennec, Loic
Cholet, Clémentine
Bréchot, Nicolas
Hekimian, Guillaume
Besset, Sébastien
Lebreton, Guillaume
Nieszkowska, Ania
Trouillet, Jean Louis
Leprince, Pascal
Combes, Alain
Luyt, Charles-Edouard
Griton, Marion
Sesay, Musa
De Panthou, Nadia Sibaï
Bienvenu, Thomas
Biais, Matthieu
Nouette-Gaulain, Karine
Fossat, Guillaume
Baudin, Florian
Coulanges, Cécile
Bobet, Sabrine
Dupont, Arnaud
Courtes, Léa
Benzekri, Dalila
Kamel, Toufik
Muller, Grégoire
Bercault, Nicolas
Barbier, François
Runge, Isabelle
Skarzynski, Marie
Mathonnet, Armelle
Boulain, Thierry
Jouan, Youenn
Teixera, Noémie
Hassen-Khodja, Claire
Guillon, Antoine
Gaborit, Christophe
Grammatico-Guillon, Leslie
Rebière, Cécile
Azoulay, Elie
Misset, Benoit
Ruckly, Stephane
Garrouste-Orgeas, Maïté
Kentish-Barnes, Nancy
Duranteau, Jacques
Thuong, Marie
Joseph, Liliane
Renault, Anne
Lesieur, Olivier
Larbi, Anne-Gaelle Si
Viquesnel, Gérald
Zuber, Benjamin
Marque, Sophie
Kandelman, Stanislas
Pichon, Nicolas
Floccard, Bernard
Galon, Marion
Chevret, Sylvie
Kentish-Barnes, Nancy
Seegers, Valérie
Legriel, Stéphane
Jaber, Samir
Lefrant, Jean Yves
Reuter, Danielle
Guisset, Olivier
Cracco, Christophe
Seguin, Amélie
Durand-Gasselin, Jacques
Thirion, Marine
Cohen-Solal, Zoé
Foulgoc, Hélène
Rogier, Julien
Delobbe, Elsa
Schortgen, Frédérique
Asfar, Pierre
Julie, Boisramé-Helms
Grimaldi, David
Fabien, Grelon
Anguel, Nadia
Sigismond, Lasocki
Matthieu, Henry-Lagarrigue
Gonzalez, Frédéric
François, Legay
Guitton, Christophe
Schenck, Maleka
Jean-Marc, Doise
Radermacher, Peter
Kentish-Barnes, Nancy
Makunza, Joseph Nsiala
Nathalie, Mejeni Kamdem
Pierre, Akilimali
Adolphe, Kilembe Manzanza
Mahieu, Rafael
Reydel, Thomas
Jamet, Angéline
Chudeau, Nicolas
Huntzinger, Julien
Grange, Steven
Courte, Anne
Lemarie, Jérémie
Gibot, Sébastien
Champey, Julia
Dellamonica, Jean
Du Cheyron, Damien
Contou, Damien
Tadié, Jean-Marc
Cour, Martin
Beduneau, Gaetan
Marchalot, Antoine
Guérin, Laurent
Jochmans, Sebastien
Terzi, Nicolas
Preau, Sebastien
Brun-Buisson, Christian
Dessap, Armand Mekontso
Vedrenne-Cloquet, Meryl
Breinig, Sophie
Jung, Camille
Brussieux, Maxime
Marcoux, Marie-Odile
Durrmeyer, Xavier
Blondé, Renaud
Angoulvant, François
Grasset, Jérôme
Naudin, Jérôme
Dauger, Stéphane
Remy, Solenn
Kolev-Descamp, Karine
Demaret, Julie
Monneret, Guillaume
Javouhey, Etienne
Chomton, Maryline
Sauthier, Michaël
Vallieres, Emilie
Jouvet, Philippe
Geslain, Guillaume
Guellec, Isabelle
Rambaud, Jérôme
Schmidt, Matthieu
Schellongowski, Peter
Dorget, Amandine
Patroniti, Nicolo
Taccone, Fabio Silvio
Miranda, Dinis Reis
Reuter, Jean
Prodanovic, Hélène
Pierrot, Marc
Balik, Martin
Park, Sunghoon
Guérin, Claude
Papazian, Laurent
Jean, Reignier
Ayzac, Louis
Loundou, Anderson
Forel, Jean-Marie
Mezidi, Mehdi
Aublanc, Mylène
Perinel-Ragey, Sophie
Lissonde, Floriane
Louf-Durier, Aurore
Tapponnier, Romain
Yonis, Hodane
Coudroy, Remi
Frat, Jean-Pierre
Boissier, Florence
Thille, Arnaud W.
Richard, Flore
Le Gullou-Guillemette, Hélène
Fahri, Jonathan
Kouatchet, Achille
Bodet-Contentin, Laetitia
Garot, Denis
Le Pennec, Déborah
Vecellio, Laurent
Tavernier, Elsa
Dequin, Pierre François
Messika, Jonathan
Martin, Yolaine
Maquigneau, Natacha
Puechberty, Christelle
Stoclin, Annabelle
Villard, Serge
Dechanet, Aline
De Jong, Audrey
Monnin, Marion
Girard, Mehdi
Chanques, Gérald
Molinari, Nicolas
Decavèle, Maxens
Campion, Sébastien
Ainsouya, Roukia
Niérat, Marie-Cécile
Raux, Mathieu
Similowski, Thomas
Demoule, Alexandre
Razazi, Keyvan
Tchir, Martial
May, Faten
Carteaux, Guillaume
Pauline, Rougevin-Baville
Marc, Andronikof
Bedos, Jean Pierre
Mehrsa, Koukabi
Mauger-Briche, Carole
Mijon, François
Trouiller, Pierre
Sztrymf, Benjamin
Cretallaz, Pierre
Mermillod-Blondin, Romain
Savary, Dominique
Sedghiani, Ines
Doghri, Hamdi
Jendoubi, Asma
Hamdi, Dhekra
Cherif, Mohamed Ali
Hechmi, Youssef Zied El
Zouheir, Jerbi
Persico, Nicolas
Maltese, Francois
Ferrigno, Cécile
Bablon, Amandine
Marmillot, Cécile
Roch, Antoine
Sedghiani, Ines
Papin, Grégory
Gainnier, Marc
Argaud, Laurent
Christophe, Adrie
Souweine, Bertrand
Goldgran-Toledano, Dany
Marcotte, Guillaume
Dumenil, Anne Sylvie
Carole, Schwebel
Cecchini, Jerôme
Tuffet, Samuel
Fartoukh, Muriel
Roux, Damien
Thyrault, Martial
Armand, Mekontso Dessap
Chauveau, Simon
Wesner, Nadège
Monnier-Cholley, Laurence
Bigé, Naïke
Ait-Oufella, Hafid
Guidet, Bertrand
Dubée, Vincent
Labroca, Pierre
Lemarié, Jérémie
Chiesa, Gérard
Laroyenne, Isabelle
Borrini, Léo
Klotz, Rémi
Sy, Quoc Phan
Cristina, Marie-Christine
Paysant, Jean
Fillâtre, Pierre
Gacouin, Arnaud
Revest, Matthieu
Tattevin, Pierre
Flecher, Erwan
Le Tulzo, Yves
Jamme, Matthieu
Daviaud, Fabrice
Marin, Nathalie
Thy, Michael
Duceau, Baptiste
Ardisson, Fanny
Sandrine, Valade
Venot, Marion
Schlemmer, Benoît
Zafrani, Lara
Pons, Stéphanie
Styfalova, Lenka
Bouadma, Lila
Radjou, Aguila
Lebut, Jordane
Mourvillier, Bruno
Dorent, Richard
Dilly, Marie-Pierre
Nataf, Patrick
Wolff, Michel
Le Gall, Aëlle
Bourcier, Simon
Tandjaoui-Lambiotte, Yacine
Das, Vincent
Alves, Mikael
Bigé, Naïke
Kamilia, Chtara
Rania, Ammar
Baccouch, Najeh
Turki, Olfa
Ben, Hmida Chokri
Bahloul, Mabrouk
Bouaziz, Mounir
Dupuis, Claire
Perozziello, Anne
Letheulle, Julien
Valette, Marc
Herrmann-Storck, Cécile
Crosby, Laura
Elkoun, Khalid
Madeux, Benjamin
Martino, Frédéric
Migueres, Hélène
Piednoir, Pascale
Posch, Matthias
Thiery, Guillaume
Huynh-Ky, Minh-Tu
Bouchard, Pierre Alexandre
Sarrazin, Jean-François
Lellouche, François
Nay, Mai-Anh
Lortat-Jacob, Brice
Rozec, Bertrand
Colnot, Marion
Belin, Nicolas
Barrot, Loïc
Navellou, Jean-Christophe
Patry, Cyrille
Chaignat, Claire
Claveau, Melanie
Claude, Frédéric
Aubron, Cécile
Mcquilten, Zoe
Bailey, Michael
Board, Jasmin
Buhr, Heidi
Cartwright, Bruce
Dennis, Mark
Forrest, Paul
Hodgson, Carol
Mcilroy, David
Murphy, Deirdre
Murray, Lynnette
Pellegrino, Vincent
Pilcher, David
Sheldrake, Jayne
Tran, Huyen
Vallance, Shirley
Cooper, Jamie
Bombled, Camille
Vidal, Charles
Margetis, Dimitri
Amour, Julien
Coart, Domien
Dubois, Jasperina
Van Herpe, Tom
Mesotten, Dieter
Bailly, Sébastien
Lucet, Jc
Lepape, Alain
L’hériteau, François
Aupée, Martine
Bervas, Caroline
Boussat, Sandrine
Berger-Carbonne, Anne
Machut, Anaïs
Savey, Anne
Tudesq, Jean-Jacques
Valade, Sandrine
Galicier, Lionel
De Bazelaire, Cédric
Munoz-Bongrand, Nicolas
Mignard, Xavier
Biard, Lucie
Mokart, Djamel
Nyunga, Martine
Bruneel, Fabrice
Rabbat, Antoine
Perez, Pierre
Meert, Anne Pascale
Benoit, Dominique
Mariotte, Eric
Ehooman, Franck
Hamidfar-Roy, Rebecca
Hourmant, Yannick
Mailloux, Arnaud
Beurton, Alexandra
Teboul, Jean-Louis
Girroto, Valentina
Laura, Galarza
Richard, Christian
Monnet, Xavier
Dubée, Vincent
Merdji, Hamid
Dang, Julien
Preda, Gabriel
Baudel, Jean-Luc
Desnos, Cyrielle
Zeitouni, Michel
Belaroussi, Ines
Parrot, Antoine
Blayau, Clarisse
Fulgencio, Jean-Pierre
Quesnel, Christophe
Labbe, Vincent
De Chambrun, Marc Pineton
Beloncle, François
Merceron, Sybille
Fedun, Yannick
Lecomte, Bernard
Devaquet, Jérôme
Puidupin, Marc
Verdière, Bruno
Amoura, Zahir
Vuillard, Constance
Xavier, Jais
Bourlier, Delphine
David, Amar
Caroline, Sattler
David, Montani
Gerald, Simmoneau
Olivier, Sitbon
Humbert, Marc
Laurent, Savale
Dujardin, Olivier
Bouglé, Adrien
Ait, Hamou Nora
Salem, Joe Elie
El-Helali, Najoua
Coppere, Zoé
Gibelin, Aude
Taconet, Clementine
Djibre, Michel
Maamar, Adel
Colobert, Elen
Fillatre, Pierre
Uhel, Fabrice
Camus, Christophe
Moraly, Josquin
Dahoumane, Redouane
Maury, Eric
Tan, Boun Kim
Emmanuel, Vivier
Pauline, Misslin
Laurence, Parmeland
Philippe, Poirié
Zahar, Jean-Ralph
Catherine, Haond
Christian, Pommier
Karim, Ait-Bouziad
Mounia, Hocine
Laura, Témime
Rasoldier, Vero Hanitra
Mager, Guy
Eraldi, Jean-Pierre
Gelinotte, Stéphanie
Bougerol, François
Dehay, Julien
Rigaud, Jean-Philippe
Declercq, Pierre Louis
Michel, Julien
Aissa, Nejla
Henard, Sandrine
Guerci, Philippe
Latar, Ichraq
Levy, Bruno
Girerd, Nicolas
Kimmoun, Antoine
Abdallah, Saousen Ben
Nakaa, Sabrine
Hraiech, Kmar
Braiek, Dhouha Ben
Adhieb, Ali
M’ghirbi, Abdelwaheb
Ousji, Ali
Hammouda, Zeineb
Abroug, Fekri
Sellami, Walid
Hajjej, Zied
Samoud, Walid
Labbene, Iheb
Ferjani, Mustapha
Medhioub, Fatma Kaaniche
Allela, Rania
Algia, Najla Ben
Cherif, Samar
Attia, Delphine
Herinjatovo, Andrianjafy
Francois, Xavier Laborne
Bouhouri, Med Aziz
Slaoui, Mohamed Taoufik
Soufi, A.
Khaleq, K.
Hamoudi, D.
Nsiri, A.
Harrar, R.
Maury, Eric
Goursaud, Suzanne
Gauberti, Maxime
Labeyrie, Paul-Emile
Gaberel, Thomas
Agin, Véronique
Maubert, Eric
Vivien, Denis
Gakuba, Clément
Armel, Anwar
Abdou, Rchi
Kalouch, Samira
Yaqini, Khalid
Chlilek, Aziz
Sellami, Walid
Yedder, Soumaya Ben
Tonnelier, Alexandre
Hervé, Fabien
Halley, Guillaume
Frances, Jean-Luc
Moriconi, Mickael
Saoli, Mathieu
Garnero, Aude
Demory, Didier
Arnal, Jean Michel
Canoville, Bertrand
Daubin, Cédric
Brunet, Jennifer
Ghezala, Hassen Ben
Snouda, Salah
Ben, Chiekh Imen
Kaddour, Moez
Ouanes, Islem
Marzouk, Mahdi
Haniez, Françoise
Jaillet, Hélène
Maas, Henri
Andrivet, Pierre
Darné, Christian
Viau, François
Ghezala, Hassen Ben
Ouanes, Islem
Dangers, Laurence
Montlahuc, Claire
Perbet, Sébastien
Ouanes, Islem
Hamouda, Zeineb
Nakee, Sabrine
Ouanes-Besbes, Lamia
Meddeb, Khaoula
Khedher, Ahmed
Sma, Nesrine
Ayachi, Jihene
Khelfa, Messaouda
Fraj, Nesrine
Lakhal, Hend Ben
Hammed, Hedia
Boukadida, Raja
Hafsa, Hajer
Chouchene, Imed
Boussarsar, Mohamed
Ben, Braiek Dhouha
Ouanes-Besbes, Lamia
Benatti, Kaoutar
Dafir, A.
Aissaoui, W.
Elallame, W.
Haddad, W.
Cherkab, R.
Elkettani, C.
Barrou, L.
Hamou, Zakaria Ait
Repessé, Xavier
Charron, Cyril
Aubry, Alix
Paternot, Alexis
Maizel, Julien
Slama, Michel
Vieillard-Baron, Antoine
Trifi, Ahlem
Abdellatif, Sami
Fatnassi, Meriem
Daly, Foued
Nasri, Rochdi
Ismail, Khaoula Ben
Lakhal, Salah Ben
Bazalgette, Florian
Daurat, Aurelien
Roger, Claire
Muller, Laurent
Doyen, Denis
Plattier, Rémi
Robert, Alexandre
Hyvernat, Hervé
Bernardin, Gilles
Jozwiak, Mathieu
Gimenez, Julia
Mercado, Pablo
Depret, François
Tilouch, Najla
Mater, Houda
Habiba, Ben Sik Ali
Jaoued, Oussama
Gharbi, Rim
Hassen, Mohamed Fekih
Elatrous, Souheil
Pasquier, Pierre
Vuillemin, Quentin
Schaal, Jean-Vivien
Martinez, Thibault
Duron, Sandrine
Trousselard, Marion
Schwartzbrod, Pierre-Eric
Baugnon, Thomas
Dupic, Laurent
Gout, Caroline Duracher
De Saint Blanquat, Laure
Séguret, Sylvie
Le Ficher, Gaelle
Orliaguet, Gilles
Hubert, Philippe
Bigé, Naïke
Leblanc, Guillaume
Briand, Raphael
Brousse, Lucas
Brunet, Valentine
Chatelain, Léonard
Prat, Dominique
Jacobs, Frédéric
Demars, Nadège
Hamzaoui, Olfa
Moneger, Guy
Sztrymf, Benjamin
Duburcq-Gury, Emilie
Satre-Buisson, Léa
Duburcq, Thibault
Poissy, Julien
Robriquet, Laurent
Jourdain, Merce
Sécheresse, Thierry
Miquet, Mattéo
Simond, Alexis
Usseglio, Pascal
Hamdaoui, Yamina
Boussarsar, Mohamed
Desailly, Victoire
Brun, Patrick
Iglesias, Pauline
Huet, Jérémie
Masseran, Clémence
Claudon, Antoine
Ebeyer, Clément
Truong, Thomas
Tesnière, Antoine
Mignon, Alexandre
Gaudry, Stéphane
Resiere, Dabor
Valentino, Ruddy
Fabre, Julien
Roze, Benoit
Ferge, Jean-Louis
Charbatier, Cyrille
Marie, Sabia
Scholsser, Michel
Aitsatou, Signate
Raad, Mathieu
Cabie, Andre
Mehdaoui, Hossein
Cousin, Clement
Rousseau, Christophe
Llitjos, Jean-François
Alby-Laurent, Fanny
Toubiana, Julie
Belaidouni, Nadia
Cherruault, Marlène
Tamburini, Jérome
Bouscary, Didier
Fert, Sarah
Delile, Eugénie
Besnier, Emmanuel
Coquerel, David
Nevière, Rémi
Richard, Vincent
Tamion, Fabienne
Wei, Chaojie
Louis, Huguette
Margaux, Schmitt
Eliane, Albuisson
Sophie, Orlowski
Kimmoun, Antoine
Riad, Zakaria
Coroir, Marine
Rémy, Bernard
Camille, Bombled
Joffre, Jeremie
Aegerter, Philippe
Ilic, Dejan
Ginet, Marc
Pignard, Caroline
Nguyen, Philippe
Mourey, Guillaume
Samain, Emmanuel
Pili-Floury, Sebastien
Jouffroy, Romain
Nicolas, Caill
Alvarez, Jean-Claude
Tomasso, Maraffi
Philippe, Pascal
Raphalen, Jean-Herlé
Frédéric, J. Baud
Vivien, Benoit
Pierre, Carli
Baud, Frederic
Fredj, Hana
Blel, Youssef
Brahmi, Nozha
Ghezala, Hassen Ben
Hanak, Anne-Sophie
Malissin, Isabelle
Poupon, Joel
Risede, Patricia
Chevillard, Lucie
Megarbane, Bruno
Barghouth, Manel
M’rad, Aymen
Hmida, Marwa Ben
Thabet, Hafedh
Liang, Hao
Callebert, Jacques
Lagard, Camille
Megarbane, Bruno
Habacha, Sahar
Chatbri, Bassem
Camillerapp, Christophe
Labat, Laurence
Soichot, Marion
Garçon, Pierre
Goury, Antoine
Kerdjana, Lamia
Voicu, Sebastian
Deye, Nicolas
Megarbane, Bruno
Armel, Anwar
Anas, Benqqa
Othman, Mezgui
Moumine, S.
Kalouch, S.
Yakini, K. K.
Chlilek, A.
Hajji, Ahmed
Louati, Assaad
Khaldi, Ammar
Borgi, Aida
Ghali, Nargess
Bouziri, Asma
Menif, Khaled
Ben, Jaballah Najla
Armel, Anwar
Brochon, Jeanne
Dumitrescu, Mihaela
Thévenot, Sarah
Saulnier, Jean-Pascal
Husseini, Khaled
Laland, Catherine
Cremniter, Julie
Bousseau, Anne
Castel, Olivier
Brémaud-Csizmadia, Cassandra
Diss, Margot
Portefaix, Aurélie
Berthiller, Julien
Gillet, Yves
Aoul, Nabil Tabet
Douah, Ali
Addou, Zakaria
Youbi, Houari
Moussati, Mohamed
Belhabiche, Kamel
Mir, Souad
Abada, Sanaa
Amel, Zerhouni
Aouffen, Nabil
Bouzit, Zina
Grati, Ahmed H.
Dhonneur, Gilles F.
Boussarsar, Mohamed
Lau, Nicolas
Mezhari, Ilham
Roucaud, Nicolas
Le Meur, Matthieu
Paulet, Rémi
Coudray, Jean-Michel
Ghomari, Wahiba Imène
Boumlik, Reda
Peigne, Vincent
Daban, Jean-Louis
Boutonnet, Mathieu
Lenoir, Bernard
Yassine, Hafiani
Mohamed, Cheikh Chaigar
Khalid, Allali
Ihssan, Moussaid
Said, Elyoussoufi
Said, Salmi
Jazia, Amira Ben
Fatima, Jaziri
Wafa, Skouri
Maha, Bennasr
Khaoula, Ben Abdelghni
Sami, Turki
Abdallah Taeib, B.
Medhioub, Fatma Kaaniche
Rollet-Cohen, Virginie
Sachs, Philippe
Merchaoui, Zied
Renolleau, Sylvain
Oualha, Mehdi
Eloi, Maxime
Jean, Sandrine
Demoulin, Maryne
Valentin, Cécile
Guilbert, Julia
Walti, Hervé
Carbajal, Ricardo
Leger, Pierre-Louis
Karaca-Altintas, Yasemin
Botte, Astrid
Labreuche, Julien
Drumez, Elodie
Devos, Patrick
Bour, Franck
Leclerc, Francis
Ahmed, Ayari
khaled, Menif
Louati, Assaad
Aida, Borgi
Ammar, Khaldi
Narjess, Ghali
Ahmed, Hajji
Asma, Bouziri
Jaballah, Nejla Ben
Leger, Pierre-Louis
Pansiot, Julien
Besson, Valérie
Palmier, Bruno
Baud, Olivier
Cauli, Bruno
Charriaut-Marlangue, Christiane
Mansuy, Amélie
Michel, Fabrice
Le Bel, Stéphane
Boubnova, Julia
Ughetto, Fabrice
Ovaert, Caroline
Fouilloux, Virginie
Paut, Olivier
Jacquet-Lagrèze, Matthias
Tiebergien, Nicolas
Hanna, Najib
Evain, Jean-Noël
Baudin, Florent
Courtil-Teyssedre, Sonia
Bompard, Dominique
Lilot, Marc
Chardonal, Laurent
Fellahi, Jean-Luc
Claverie, Claire
Pouessel, Guillaume
Dorkenoo, Aimée
Renaudin, Jean-Marie
Eb, Mireille
Deschildre, Antoine
Leteurtre, Stéphane
Yassine, Hafiani
Kamal, Belkadi
Adil, Oboukhlik
Ouafa, Aalalam
Mouhamed, Moussaoui
Rachid, Charkab
Lahoucine, Barrou
Dachraoui, Fahmi
Nakkaa, Sabrine
Zaineb, Hammouda
Mlika, Dorra
Gloulou, Olfa
Boussarsar, Mohamed
Zelmat, Setti-Aouicha
Batouche, Djamila-Djahida
Chaffi, Belkacem
Mazour, Fatima
Benatta, Nadia
Fathallah, Ines
Aloui, Rafaa
Zoubli, Aymen
Kouraichi, Nadia
Fathallah, Ines
Kouraichi, N.
Salem, Shireen
Vicaut, Eric
Megarbane, Bruno
Ambroise, David
Loriot, Anne-Marie
Bourgogne, Emmanuel
Megarbane, Bruno
Ghadhoune, Hatem
Jihene, Guissouma
Trabelsi, Insaf
Allouche, Hend
Brahmi, Habib
Samet, Mohamed
Ghord, Hatem El
Lebeau, Rodolphe
Laplanche, Jean-Louis
Benturquia, Nadia
Megarbane, Bruno
Blel, Youssef
M’rad, A.
Essafi, Fatma
Benabderrahim, A.
Jouffroy, Romain
Resiere, Dabor
Sanchez, Bruno
Inamo, Jocelyn
Megarbane, Bruno
Batouche, Djamila-Djahida
Zerhouni, Amel
Tabeliouna, Kheira
Negadi, Amine
Mentouri, Zahia
Le Gall, Fanny
Hanouz, Jean-Luc
Normand, Hervé
Khoury, Abdo
Sall, Fatimata Seydou
De Luca, Alban
Pugin, Aurore
Pazart, Lionel
Vidal, Chrystelle
Leroux, Franck
Khoury, Abdo
L’Her, Erwan
Marjanovic, Nicolas
Khoury, Abdo
Desmettre, Thibault
Lambert, Christophe
Ragey, Sophie Perinel
Baboi, Loredana
Bazin, Jean-Etienne
Koffel, Catherine
Dhonneur, Gilles
Bouzit, Zina
Bradai, Larbi
Ayed, Issam Ben
Aissa, Fethi
Haouache, Hakim
Marechal, Yoann
Biston, Patrick
Piagnerelli, Michael
Bortolotti, Perrine
Colling, Delphine
Colas, Vincent
Voisin, Benoit
Dewavrin, Florent
Onimus, Thierry
Girardie, Patrick
Saulnier, Fabienne
Urbina, Tomas
Nguyen, Yann
Druoton, Anne-Lise
Soudant, Marc
Barraud, Damien
Conrad, Marie
Cravoisy-Popovic, Aurélie
Nace, Lionel
Bollaert, Pierre-Edouard
Martin, Ruste
Bitker, Laurent
Richard, Jean-Christophe
Brossier, David
Goyer, Isabelle
Marquis, Christopher
Lampin, Marie
Duhamel, Alain
Béhal, Hélène
Dhaoui, Tahar
Godeffroy, Véronique
Devouge, Eve
Evrard, Dominique
Delepoulle, Florence
Racoussot, Sylvie
Grandbastien, Bruno
Lampin, Marie
Heilbronner, Claire
Roy, Emeline
Masson, Alexandra
Hadchouel-Duvergé, Alice
Rigourd, Virginie
Delacroix, Elise
Wroblewski, Isabelle
Pin, Isabelle
Ego, Anne
Payen, Valerie
Debillon, Thierry
Millet, Anne
Denot, Julien
Berthelot, Véronique
Thueux, Emilie
Reymond, Marie
De Larrard, Alexandra
Amblard, Alain
Leger, Pierre-Louis
Aoul, Nabil Tabet
Lemiale, Virginie
Oziel, Johanna
Brule, Noelle
Moreau, Anne-Sophie
Marhbène, Takoua
Sellami, Salma
Jamoussi, Amira
Ayed, Samia
Mhiri, Emna
Slim, Leila
Khelil, Jalila Ben
Besbes, Mohamed
Chawki, Sylvain
Hamdi, Aicha
Ciroldi, Magali
Cottereau, Alice
Obadia, Edouard
Zerbib, Yoann
Andrejak, Claire
Ricome, Sylvie
Dupont, Hervé
Baudin, François
Dureau, Pauline
Tanguy, Audrey
Arbelot, Charlotte
Ben, Hassen Kais
Charfeddine, Ahmed
Granger, Benjamin
Laporte, Lucile
Hermetet, Coralie
Regaieg, Kais
Khemakhem, Rim
Chelly, Hedi
Cheikh, Chaigar Mohammed
Mountij, Hamid
Rghioui, Kawtar
Haddad, Wafae
Cherkab, Rachid
Barrou, Houcine
Naima, Aitmouden
bennani, Othmani M.
Regaieg, Kais
Douib, Ahmed
Samet, Amal
Cungi, Pierre-Julien
Nguyen, Cédric
Cotte, Jean
D’aranda, Erwan
Meaudre, Eric
Avaro, Jean-Phillipe
Slaoui, Mohamed Taoufik
Mokline, Amel
Rahmani, Imene
Laajili, Achraf
Amri, Helmi
Gharsallah, Lazheri
Gasri, Bahija
Tlaili, Sofiene
Hammouda, Rym
Messadi, Amen Allah
Sudden Death Expertise Center
AKIKI Study Group
DO-RE-MI-FA Group
ENCEPHALITICA Study Group
for the HYPER2S Investigators and REVA Research Network
for the Purpura Fulminans Study Group
GFRUP RMEF
REVA ECMOnet
REA-RAISIN Study Group
for the EurêClark Study Group
Groupe Communication et Simulation en Pédiatrie
Pokaż więcej
Źródło :
Annals of Intensive Care. January 2017 7(1):1-104
Czasopismo naukowe
Tytuł :
ESICM LIVES 2016: part one
Autorzy :
L. Bos
L. Schouten
L. van Vught
M. Wiewel
D. Ong
O. Cremer
A. Artigas
I. Martin-Loeches
A. Hoogendijk
T. van der Poll
J. Horn
N. Juffermans
M. Schultz
N. de Prost
T. Pham
G. Carteaux
A. Mekontso Dessap
C. Brun-Buisson
E. Fan
G. Bellani
J. Laffey
A. Mercat
L. Brochard
B. Maitre
LUNG SAFE investigators and the ESICM study group
P. A. Howells
D. R. Thickett
C. Knox
D. P. Park
F. Gao
O. Tucker
T. Whitehouse
D. F. McAuley
G. D. Perkins
LUNG SAFE Investigators and the ESICM Trials Group
L. Pisani
J. P. Roozeman
F. D. Simonis
A. Giangregorio
L. R. Schouten
S. M. Van der Hoeven
A. Serpa Neto
E. Festic
A. M. Dondorp
S. Grasso
L. D. Bos
M. J. Schultz
M. Koster-Brouwer
D. Verboom
B. Scicluna
K. van de Groep
J. Frencken
M. Bonten
J. I. Ko
K. S. Kim
G. J. Suh
W. Y. Kwon
K. Kim
J. H. Shin
O. T. Ranzani
E. Prina
R. Menendez
A. Ceccato
R. Mendez
C. Cilloniz
A. Gabarrus
M. Ferrer
A. Torres
A. Urbano
L. A. Zhang
D. Swigon
F. Pike
R. S. Parker
G. Clermont
C. Scheer
S. O. Kuhn
A. Modler
M. Vollmer
C. Fuchs
K. Hahnenkamp
S. Rehberg
M. Gründling
A. Taggu
N. Darang
N. Öveges
I. László
K. Tánczos
M. Németh
G. Lebák
B. Tudor
D. Érces
J. Kaszaki
W. Huber
D. Trásy
Z. Molnár
G. Ferrara
V. S. Kanoore Edul
H. S. Canales
E. Martins
C. Canullán
G. Murias
M. O. Pozo
J. F. Caminos Eguillor
M. G. Buscetti
C. Ince
A. Dubin
H. D. Aya
A. Rhodes
N. Fletcher
R. M. Grounds
M. Cecconi
M. Jacquet-Lagrèze
M. Riche
R. Schweizer
P. Portran
W. Fornier
M. Lilot
J. Neidecker
J. L. Fellahi
A. Escoresca-Ortega
A. Gutiérrez-Pizarraya
L. Charris-Castro
Y. Corcia-Palomo
E. Fernandez-Delgado
J. Garnacho-Montero
C. Roger
L. Muller
L. Elotmani
J. Lipman
J. Y. Lefrant
J. A. Roberts
R. Muñoz-Bermúdez
M. Samper
C. Climent
F. Vasco
V. Sara
S. Luque
N. Campillo
S. Grau Cerrato
J. R. Masclans
F. Alvarez-Lerma
S. Carvalho Brugger
G. Jimenez Jimenez
M. Miralbés Torner
J. Trujillano Cabello
B. Balsera Garrido
X. Nuvials Casals
F. Barcenilla Gaite
M. Vallverdú Vidal
M. Palomar Martínez
V. Gusarov
D. Shilkin
M. Dementienko
E. Nesterova
N. Lashenkova
A. Kuzovlev
M. Zamyatin
A. Demoule
S. Carreira
S. Lavault
O. Palancca
E. Morawiec
J. Mayaux
I. Arnulf
T. Similowski
B. S. Rasmussen
R. G. Maltesen
M. Hanifa
S. Pedersen
S. R. Kristensen
R. Wimmer
M. Panigada
G. Li Bassi
T. Kolobow
A. Zanella
M. Cressoni
L. Berra
V. Parrini
H. Kandil
G. Salati
S. Livigni
A. Amatu
A. Andreotti
F. Tagliaferri
G. Moise
G. Mercurio
A. Costa
A. Vezzani
S. Lindau
J. Babel
M. Cavana
D. Consonni
A. Pesenti
L. Gattinoni
for the GRAVITY-VAP TRIAL NETWORK
P. Mansouri
F. Zand
L. Zahed
F. Dehghanrad
M. Bahrani
M. Ghorbani
B. Cambiaghi
O. Moerer
T. Mauri
N. Kunze-Szikszay
C. Ritter
M. Quintel
L. M. Vilander
M. A. Kaunisto
S. T. Vaara
V. Pettilä
FINNAKI Study Group
J. L. G. Haitsma Mulier
S. Rozemeijer
A. M. E. Spoelstra-de Man
P. E. Elbers
P. R. Tuinman
M. C. de Waard
H. M. Oudemans-van Straaten
A. M. A. Liberatore
R. B. Souza
A. M. C. R. P. F. Martins
J. C. F. Vieira
I. H. J. Koh
M. Galindo Martínez
R. Jiménez Sánchez
L. Martínez Gascón
M. D. Rodríguez Mulero
A. Ortín Freire
A. Ojados Muñoz
S. Rebollo Acebes
Á. Fernández Martínez
S. Moreno Aliaga
L. Herrera Para
J. Murcia Payá
F. Rodríguez Mulero
P. Guerci
Y. Ince
P. Heeman
B. Ergin
Z. Uz
M. Massey
R. Papatella
E. Bulent
F. Toraman
E. R. Longbottom
H. D. Torrance
H. C. Owen
C. J. Hinds
R. M. Pearse
M. J. O’Dywer
Z. Trogrlic
M. van der Jagt
H. Lingsma
H. H. Ponssen
J. F. Schoonderbeek
F. Schreiner
S. J. Verbrugge
S. Duran
T. van Achterberg
J. Bakker
D. A. M. P. J. Gommers
E. Ista
A. Krajčová
P. Waldauf
F. Duška
A. Shah
N. Roy
S. McKechnie
C. Doree
S. Fisher
S. J. Stanworth
J. F. Jensen
D. Overgaard
M. H. Bestle
D. F. Christensen
I. Egerod
The RAPIT Group
A. Pivkina
I. Zhivotneva
N. Pasko
A. Alklit
R. L. Hansen
H. Knudsen
L. B. Grode
The RAPIT group
M. Hravnak
L. Chen
A. Dubrawski
M. R. Pinsky
S. M. Parry
L. D. Knight
B. C. Connolly
C. E. Baldwin
Z. A. Puthucheary
L. Denehy
N. Hart
P. E. Morris
J. Mortimore
C. L. Granger
H. I. Jensen
R. Piers
B. Van den Bulcke
J. Malmgren
V. Metaxa
A. K. Reyners
M. Darmon
K. Rusinova
D. Talmor
A. P. Meert
L. Cancelliere
L. Zubek
P. Maia
A. Michalsen
J. Decruyenaere
E. Kompanje
S. Vanheule
E. Azoulay
S. Vansteelandt
D. Benoit
C. Ryan
D. Dawson
J. Ball
K. Noone
B. Aisling
S. Prudden
A. Ntantana
D. Matamis
S. Savvidou
M. Giannakou
M. Gouva
G. Nakos
V. Koulouras
J. Aron
G. Lumley
D. Milliken
K. Dhadwal
B. A. McGrath
S. J. Lynch
B. Bovento
G. Sharpe
E. Grainger
S. Pieri-Davies
S. Wallace
B. McGrath
M. Jung
J. Cho
H. Park
G. Suh
O. Kousha
J. Paddle
L. Gamrin Gripenberg
M. Sundström Rehal
J. Wernerman
O. Rooyackers
H. J. de Grooth
W. P. Choo
A. M. Spoelstra-de Man
E. L. Swart
L. Talan
G. Güven
N. D. Altıntas
M. Padar
G. Uusvel
L. Starkopf
J. Starkopf
A. Reintam Blaser
M. S. Kalaiselvan
A. S. Arunkumar
M. K. Renuka
R. L. Shivkumar
M. Volbeda
D. ten Kate
M. Hoekstra
J. M. van der Maaten
M. W. Nijsten
A. Komaromi
Å. Norberg
M. Smedberg
M. Mori
L. Pettersson
M. Theodorakopoulou
T. Christodoulopoulou
A. Diamantakis
F. Frantzeskaki
M. Kontogiorgi
E. Chrysanthopoulou
M. Lygnos
C. Diakaki
A. Armaganidis
K. Gundogan
E. Dogan
R. Coskun
S. Muhtaroglu
M. Sungur
T. Ziegler
M. Guven
A. Kleyman
W. Khaliq
D. Andreas
M. Singer
R. Meierhans
R. Schuepbach
I. De Brito-Ashurst
G. Sabetian
R. Nikandish
F. Hagar
M. Masjedi
B. Maghsudi
A. Vazin
E. Asadpour
K. C. Kao
L. C. Chiu
C. Y. Hung
C. H. Chang
S. H. Li
H. C. Hu
S. El Maraghi
M. Ali
D. Rageb
M. Helmy
J. Marin-Corral
C. Vilà
A. Vàzquez
I. Martín-Loeches
E. Díaz
J. C. Yébenes
A. Rodriguez
F. Álvarez-Lerma
H1N1 SEMICYUC/GETGAG Working Group
N. Varga
A. Cortina-Gutiérrez
L. Dono
M. Martínez-Martínez
C. Maldonado
E. Papiol
M. Pérez-Carrasco
R. Ferrer
K. Nweze
B. Morton
I. Welters
M. Houard
B. Voisin
G. Ledoux
S. Six
E. Jaillette
S. Nseir
S. Romdhani
R. Bouneb
D. Loghmari
N. Ben Aicha
J. Ayachi
K. Meddeb
I. Chouchène
A. Khedher
M. Boussarsar
K. S. Chan
W. L. Yu
J. Nolla
L. Vidaur
J. Bonastre
B. Suberbiola
J. E. Guerrero
H1N1 SEMICYUC/GETGAG working group
N. Ramon Coll
G. Jiménez Jiménez
J. Codina Calero
M. García
M. C. de la Torre
E. Vendrell
E. Palomera
E. Güell
M. Serra-Prat
J. F. Bermejo-Martín
J. Almirall
E. Tomas
A. Escoval
F. Froe
M. H. Vitoria Pereira
N. Velez
E. Viegas
E. Filipe
C. Groves
M. Reay
A. Ballin
F. Facchin
G. Sartori
F. Zarantonello
E. Campello
C. M. Radu
S. Rossi
C. Ori
P. Simioni
N. Umei
I. Shingo
A. C. Santos
C. Candeias
I. Moniz
R. Marçal
Z. Costa e Silva
J. M. Ribeiro
J. F. Georger
J. P. Ponthus
M. Tchir
V. Amilien
M. Ayoub
E. Barsam
G. Martucci
G. Panarello
F. Tuzzolino
G. Capitanio
V. Ferrazza
T. Carollo
L. Giovanni
A. Arcadipane
M. López Sánchez
M. A. González-Gay
F. J. Llorca Díaz
M. I. Rubio López
E. Zogheib
L. Villeret
J. Nader
M. Bernasinski
P. Besserve
T. Caus
H. Dupont
P. Morimont
S. Habran
R. Hubert
T. Desaive
F. Blaffart
N. Janssen
J. Guiot
A. Pironet
P. Dauby
B. Lambermont
T. Pettenuzzo
G. Citton
C. Kirakli
O. Ediboglu
S. Ataman
M. Yarici
F. Tuksavul
S. Keating
A. Gibson
M. Gilles
M. Dunn
G. Price
N. Young
P. Remeta
P. Bishop
M. D. Fernández Zamora
J. Muñoz-Bono
E. Curiel-Balsera
E. Aguilar-Alonso
R. Hinojosa
A. Gordillo-Brenes
J. A. Arboleda-Sánchez
ARIAM-CARDIAC SURGERY PROJECT AUTHORS
I. Skorniakov
D. Vikulova
C. Whiteley
O. Shaikh
A. Jones
M. Ostermann
L. Forni
M. Scott
J. Sahatjian
W. Linde-Zwirble
D. Hansell
P. Laoveeravat
N. Srisawat
M. Kongwibulwut
S. Peerapornrattana
N. Suwachittanont
T. O. Wirotwan
P. Chatkaew
P. Saeyub
K. Latthaprecha
K. Tiranathanagul
S. Eiam-ong
J. A. Kellum
R. E. Berthelsen
A. Perner
A. E. K. Jensen
J. U. Jensen
D. J. Gebhard
J. Price
C. E. Kennedy
A. Akcan-Arikan
Y. R. Kang
M. N. Nakamae
K. Hamed
M. M. Khaled
R. Aly Soliman
M. Sherif Mokhtar
G. Seller-Pérez
D. Arias-Verdú
E. Llopar-Valdor
I. De-Diós-Chacón
G. Quesada-García
M. E. Herrera-Gutierrez
R. Hafes
G. Carroll
P. Doherty
C. Wright
I. G. Guerra Vera
M. Ralston
M. L. Gemmell
A. MacKay
E. Black
R. I. Docking
R. Appleton
M. R. Ralston
L. Gemmell
A. Mackay
J. G. Röttgering
P. W. G. Elbers
N. Mejeni
J. Nsiala
A. Kilembe
P. Akilimali
G. Thomas
A. E. Andersson
A. M. Fagerdahl
V. Knudsen
P-INFECT
A. Ben Cheikh
Y. Hamdaoui
A. Guiga
N. Fraj
N. Sma
I. Chouchene
N. Bouafia
A. Amirian
B. Ziaian
C. Fleischmann
D. O. Thomas-Rueddel
A. Schettler
D. Schwarzkopf
A. Stacke
K. Reinhart
A. Martins
P. Sousa
G. Snell
R. Matsa
T. T. S. Paary
A. M. Cavalheiro
L. L. Rocha
C. S. Vallone
A. Tonilo
M. D. S. Lobato
D. T. Malheiro
G. Sussumo
N. M. Lucino
V. D. Rosenthal
A. Sanaei Dashti
A. Yousefipour
J. R. Goodall
M. Williamson
E. Tant
N. Thomas
C. Balci
C. Gonen
E. Haftacı
H. Gurarda
E. Karaca
B. Paldusová
I. Zýková
D. Šímová
S. Houston
L. D’Antona
J. Lloyd
V. Garnelo-Rey
M. Sosic
V. Sotosek-Tokmazic
J. Kuharic
I. Antoncic
S. Dunatov
A. Sustic
C. T. Chong
M. Sim
T. Lyovarin
F. M. Acosta Díaz
S. Narbona Galdó
M. Muñoz Garach
O. Moreno Romero
A. M. Pérez Bailón
A. Carranza Pinel
M. Colmenero
A. Gritsan
A. Gazenkampf
E. Korchagin
N. Dovbish
R. M. Lee
M. P. P. Lim
B. C. L. Lim
J. J. See
R. Assis
F. Filipe
N. Lopes
L. Pessoa
T. Pereira
N. Catorze
M. S. Aydogan
C. Aldasoro
P. Marchio
A. Jorda
M. D. Mauricio
S. Guerra-Ojeda
M. Gimeno-Raga
M. Colque-Cano
A. Bertomeu-Artecero
M. Aldasoro
S. L. Valles
D. Tonon
T. Triglia
J. C. Martin
M. C. Alessi
N. Bruder
P. Garrigue
L. Velly
S. Spina
V. Scaravilli
C. Marzorati
E. Colombo
D. Savo
A. Vargiolu
G. Cavenaghi
G. Citerio
A. H. V. Andrade
P. Bulgarelli
J. A. P. Araujo
V. Gonzalez
V. A. Souza
C. Massant
C. A. C. Abreu Filho
R. A. Morbeck
L. E. Burgo
R. van Groenendael
L. T. van Eijk
G. P. Leijte
B. Koeneman
M. Kox
P. Pickkers
A. García-de la Torre
M. de la Torre-Prados
A. Fernández-Porcel
C. Rueda-Molina
P. Nuevo-Ortega
T. Tsvetanova-Spasova
E. Cámara-Sola
A. García-Alcántara
L. Salido-Díaz
X. Liao
T. Feng
J. Zhang
X. Cao
Q. Wu
Z. Xie
H. Li
Y. Kang
M. S. Winkler
A. Nierhaus
E. Mudersbach
A. Bauer
L. Robbe
C. Zahrte
E. Schwedhelm
S. Kluge
C. Zöllner
E. Mitsi
S. H. Pennington
J. Reine
A. D. Wright
R. Parker
I. D. Welters
J. D. Blakey
G. Rajam
E. W. Ades
D. M. Ferreira
D. Wang
A. Kadioglu
S. B. Gordon
R. Koch
J. Rahamat-Langedoen
J. Schloesser
M. de Jonge
J. Bringue
R. Guillamat-Prats
E. Torrents
M. L. Martinez
M. Camprubí-Rimblas
L. Blanch
S. Y. Park
Y. B. Park
D. K. Song
S. Shrestha
S. H. Park
Y. Koh
M. J. Park
C. W. Hong
O. Lesur
D. Coquerel
X. Sainsily
J. Cote
T. Söllradl
A. Murza
L. Dumont
R. Dumaine
M. Grandbois
P. Sarret
E. Marsault
D. Salvail
M. Auger-Messier
F. Chagnon
Apelin Group
M. P. Lauretta
E. Greco
A. Dyson
S. Preau
M. Ambler
A. Sigurta
S. Saeed
L. Topcu Sarıca
N. Zibandeh
D. Genc
F. Gul
T. Akkoc
E. Kombak
L. Cinel
I. Cinel
S. J. Pollen
N. Arulkumaran
G. Warnes
D. J. Pennington
K. Brohi
M. J. O’Dwyer
H. Y. Kim
S. Na
J. Kim
Y. F. Chang
A. Chao
P. Y. Shih
C. T. Lee
Y. C. Yeh
L. W. Chen
M. Adriaanse
W. Rietdijk
S. Funcke
S. Sauerlaender
B. Saugel
H. Pinnschmidt
D. A. Reuter
R. Nitzschke
S. Perbet
C. Biboulet
A. Lenoire
D. Bourdeaux
B. Pereira
B. Plaud
J. E. Bazin
V. Sautou
A. Mebazaa
J. M. Constantin
M. Legrand
Y. Boyko
P. Jennum
M. Nikolic
H. Oerding
R. Holst
P. Toft
H. K. Nedergaard
T. Haberlandt
S. Park
S. Kim
Y. J. Cho
Y. J. Lim
A. Chan
S. Tang
S. L. Nunes
S. Forsberg
H. Blomqvist
L. Berggren
M. Sörberg
T. Sarapohja
C. J. Wickerts
J. G. M. Hofhuis
L. Rose
B. Blackwood
E. Akerman
J. Mcgaughey
M. Fossum
H. Foss
E. Georgiou
H. J. Graff
M. Kalafati
R. Sperlinga
A. Schafer
A. G. Wojnicka
P. E. Spronk
F. Khalili
R. Afshari
H. Haddad Khodaei
S. Javadpour
P. Petramfar
S. Nasimi
H. Tabei
A. Gunther
J. O. Hansen
P. Sackey
H. Storm
J. Bernhardsson
Ø. Sundin
A. Bjärtå
A. Bienert
P. Smuszkiewicz
P. Wiczling
K. Przybylowski
A. Borsuk
I. Trojanowska
J. Matysiak
Z. Kokot
M. Paterska
E. Grzeskowiak
A. Messina
E. Bonicolini
D. Colombo
G. Moro
S. Romagnoli
A. R. De Gaudio
F. Della Corte
S. M. Romano
J. A. Silversides
E. Major
E. E. Mann
A. J. Ferguson
D. F. Mcauley
J. C. Marshall
J. A. Diaz-Rodriguez
R. Silva-Medina
E. Gomez-Sandoval
N. Gomez-Gonzalez
R. Soriano-Orozco
P. L. Gonzalez-Carrillo
M. Hernández-Flores
K. Pilarczyk
J. Lubarksi
D. Wendt
F. Dusse
J. Günter
B. Huschens
E. Demircioglu
H. Jakob
A. Palmaccio
A. M. Dell’Anna
D. L. Grieco
F. Torrini
C. Iaquaniello
F. Bongiovanni
M. Antonelli
L. Toscani
D. Antonakaki
D. Bastoni
M. Jozwiak
F. Depret
J. L. Teboul
J. Alphonsine
C. Lai
C. Richard
X. Monnet
G. Demeter
I. Kertmegi
A. Hasanin
A. Lotfy
A. El-adawy
H. Nassar
S. Mahmoud
A. Abougabal
A. Mukhtar
F. Quinty
S. Habchi
A. Luzi
E. Antok
G. Hernandez
B. Lara
L. Enberg
M. Ortega
P. Leon
C. Kripper
P. Aguilera
E. Kattan
M. Lehmann
S. Sakka
B. Bein
R. M. Schmid
J. Preti
J. Creteur
A. Herpain
J. Marc
F. Trojette
S. Bar
L. Kontar
D. Titeca
J. Richecoeur
B. Gelee
N. Verrier
R. Mercier
E. Lorne
J. Maizel
M. Slama
M. E. Abdelfattah
A. Eladawy
M. A. Ali Elsayed
A. Pedraza Montenegro
E. Monares Zepeda
J. Franco Granillo
J. S. Aguirre Sánchez
G. Camarena Alejo
A. Rugerio Cabrera
A. A. Tanaka Montoya
C. Lee
F. Hatib
M. Cannesson
P. Theerawit
T. Morasert
Y. Sutherasan
G. Zani
S. Mescolini
M. Diamanti
R. Righetti
A. Scaramuzza
M. Papetti
M. Terenzoni
C. Gecele
M. Fusari
K. A. Hakim
A. Chaari
M. Ismail
A. H. Elsaka
T. M. Mahmoud
K. Bousselmi
V. Kauts
W. F. Casey
S. D. Hutchings
D. Naumann
J. Wendon
S. Watts
E. Kirkman
Z. Jian
S. Buddi
J. Settels
P. Bertini
F. Guarracino
C. Trepte
P. Richter
S. A. Haas
V. Eichhorn
J. C. Kubitz
M. S. Soliman
W. I. Hamimy
A. Z. Fouad
A. M. Mukhtar
M. Charlton
L. Tonks
L. Mclelland
T. J. Coats
J. P. Thompson
M. R. Sims
D. Williams
D. Z. Roushdy
R. A. Soliman
R. A. Nahas
M. Y. Arafa
W. T. Hung
C. C. Chiang
W. C. Huang
K. C. Lin
S. C. Lin
C. C. Cheng
P. L. Kang
S. R. Wann
G. Y. Mar
C. P. Liu
M. Lopez Carranza
H. Sancho Fernandez
J. A. Sanchez Roman
F. Lucena
A. Campanario Garcia
A. Loza Vazquez
A. Lesmes Serrano
ARIAM-SEMICYUC Registry Investigators
L. Sayagues Moreira
R. Vidal-Perez
U. Anido Herranz
J. M. Garcia Acuna
C. Pena Gil
J. L. Garcia Allut
P. Rascado Sedes
C. Martin Lopez
E. Saborido Paz
C. Galban Rodriguez
J. R. Gonzalez-Juanatey
A. Vallejo-Baez
M. V. de la Torre-Prados
ARIAM Group
R. Marharaj
K. Gervasio
M. Bottiroli
M. Mondino
D. De Caria
A. Calini
E. Montrasio
F. Milazzo
M. P. Gagliardone
A. Vallejo-Báez
ARIAM group
U. Anido
M. Cheikh-Bouhlel
M. P. R. D. L. Dela Cruz
J. M. Bernardo
F. Galfo
A. Marino
C. C. Chao
P. Hou
C. C. Hung
C. H. Chiang
Y. J. Liou
S. M. Hung
Y. S. Lin
F. Y. Kuo
K. R. Chiou
C. J. Chen
L. S. Yan
C. Y. Liu
H. H. Wang
H. L. Chen
C. K. Ho
S. Grewal
S. Gopal
C. Corbett
A. Wilson
J. Capps
W. Ayoub
A. Lomas
S. Ghani
J. Moore
D. Atkinson
M. Sharman
W. Swinnen
J. Pauwels
K. Mignolet
E. Pannier
A. Koch
T. Sarens
W. Temmerman
A. M. Elmenshawy
A. M. Fayed
M. Elboriuny
E. Hamdy
E. Zakaria
A. C. Falk
A. Petosic
K. Olafsen
H. Wøien
H. Flaatten
K. Sunde
J. J. Cáceres Agra
J. L. Santana Cabrera
J. D. Martín Santana
L. Melián Alzola
H. Rodríguez Pérez
T. Castro Pires
H. Calderón
A. Pereira
S. Castro
C. Granja
I. Norkiene
I. Urbanaviciute
G. Kezyte
D. Ringaitiene
T. Jovaisa
G. Vogel
U. B. Johansson
A. Sandgren
C. Svensen
E. Joelsson-Alm
M. A. Leite
L. D. Murbach
E. F. Osaku
C. R. L. M. Costa
M. Pelenz
N. M. Neitzke
M. M. Moraes
J. L. Jaskowiak
M. M. M. Silva
R. S. Zaponi
L. R. L. Abentroth
S. M. Ogasawara
A. C. Jorge
P. A. D. Duarte
J. Barreto
S. T. Duarte
S. Taba
D. Miglioranza
D. P. Gund
C. F. Lordani
H. Vollmer
M. Gager
C. Waldmann
A. T. Mazzeo
R. Tesio
C. Filippini
M. E. Vallero
C. Giolitti
S. Caccia
M. Medugno
T. Tenaglia
R. Rosato
I. Mastromauro
L. Brazzi
P. P. Terragni
R. Urbino
V. Fanelli
V. M. Ranieri
L. Mascia
J. Ballantyne
L. Paton
P. Perez-Teran
O. Roca
J. C. Ruiz-Rodriguez
A. Zapatero
J. Serra
S. Bianzina
P. Cornara
G. Rodi
G. Tavazzi
M. Pozzi
G. A. Iotti
F. Mojoli
A. Braschi
A. Vishnu
D. Buche
R. Pande
D. L. J. Moolenaar
F. Bakhshi-Raiez
D. A. Dongelmans
N. F. de Keizer
D. W. de Lange
I. Fuentes Fernández
D. Martínez Baño
J. L. Buendía Moreno
R. Jara Rubio
J. Scott
D. Phelan
D. Morely
J. O’Flynn
P. Stapleton
M. Lynch
B. Marsh
E. Carton
C. O’Loughlin
K. C. Cheng
M. I. Sung
M. O. Elghonemi
M. H. Saleh
T. S. Meyhoff
M. Krag
P. B. Hjortrup
M. H. Møller
T. Öhman
T. Sigmundsson
E. Redondo
M. Hallbäck
F. Suarez-Sipmann
H. Björne
C. Hällsjö Sander
KARISMA
D. Chiumello
C. Chiurazzi
M. Brioni
I. Algieri
M. Guanziroli
G. Vergani
T. Tonetti
I. Tomic
A. Colombo
F. Crimella
E. Carlesso
V. Gasparovic
R. El-Sherif
M. Abd Al-Basser
A. Raafat
A. El-Sherif
L. R. A. Schouten
O. L. Cremer
D. S. Y. Ong
G. Amoruso
G. Cinnella
L. D. J. Bos
P. Schmidle
M. Findeisen
P. Hoppmann
J. Jaitner
F. Brettner
T. Lahmer
EXODUS-investigators
G. Rajagopalan
V. Bansal
R. Frank
R. Hinds
J. Levitt
United States Critical Illness and Injury Trials Group/LIPS-B investigators
S. Siddiqui
SICM NICER Group
J. P. Gilbert
K. Sim
C. H. Wang
I. J. Li
W. R. Tang
P. Persona
A. De Cassai
M. Franco
A. Goffi
B. Llorente Ruiz
J. Lujan Varas
R. Molina Montero
C. Pintado Delgado
O. Navarrete
M. Vazquez Mezquita
E. Alonso Peces
M. A. M. Nakamura
L. A. Hajjar
F. R. B. G. Galas
T. A. Ortiz
M. B. P. Amato
L. Bitker
N. Costes
D. Le Bars
F. Lavenne
D. Mojgan
J. C. Richard
D. Massari
M. Gotti
P. Cadringher
A. Zerman
M. Türkoğlu
G. Arık
F. Yıldırım
Z. Güllü
I. Kara
N. Boyacı
B. Basarık Aydoğan
Ü. Gaygısız
K. Gönderen
G. Aygencel
M. Aydoğdu
Z. Ülger
G. Gürsel
J. Riera
C. Maldonado Toral
C. Mazo
M. Martínez
J. Baldirà
L. Lagunes
A. Roman
M. Deu
J. Rello
D. J. Levine
R. M. Mohus
Å. Askim
J. Paulsen
A. Mehl
A. T. Dewan
J. K. Damås
E. Solligård
B. O. Åsvold
Mid-Norway Sepsis Research Center
A. DeWan
O. Aktepe
A. Kara
H. Yeter
A. Topeli
M. Norrenberg
M. Devroey
H. Khader
J. C. Preiser
Z. Tang
C. Qiu
L. Tong
C. Cai
O. Apostolopoulou
J. Y. Moon
M. R. Park
I. S. Kwon
G. R. Chon
J. Y. Ahn
S. J. Kwon
Y. J. Chang
J. Y. Lee
S. Y. Yoon
J. W. Lee
The Korean Chungcheong Critical Care Research Group
M. Kostalas
J. Mckinlay
G. Kooner
G. Dudas
A. Horton
C. Kerr
N. Karanjia
B. Creagh-Brown
N. D. Altintas
S. Izdes
O. Keremoglu
A. Alkan
S. Neselioglu
O. Erel
N. Tardif
T. Gustafsson
K. N. MacEachern
M. Traille
I. Bromberg
S. E. Lapinsky
M. J. Moore
J. L. García-Garmendia
F. Villarrasa-Clemente
F. Maroto-Monserrat
O. Rufo-Tejeiro
V. Jorge-Amigo
M. Sánchez-Santamaría
C. Colón-Pallarés
A. Barrero-Almodóvar
S. Gallego-Lara
C. T. Anthon
R. B. Müller
N. Haase
K. Møller
J. Wetterslev
M. Nakanishi
A. Kuriyama
T. Fukuoka
M. A. Abd el Halim
M. H. Elsaid hafez
A. M. Moktar
H. M. Elazizy
K. Abdel Hakim
M. Elbahr
T. Mahmoud
E. Khalil
W. Casey
S. H. Zaky
A. Rizk
R. Ahmed
G. A. Ospina-Tascón
A. F. Garcia Marin
G. J. Echeverry
W. F. Bermudez
H. J. Madriñan-Navia
J. D. Valencia
E. Quiñonez
A. Marulanda
C. A. Arango-Dávila
A. Bruhn
D. De Backer
D. Orbegozo Cortes
F. Su
J. L. Vincent
L. Tullo
L. Mirabella
P. Di Molfetta
M. Dambrosio
C. Villavicencio Lujan
J. Leache irigoyen
M. Cartanya ferré
R. Carbonell García
M. Ahmed
M. El Ayashi
E. Ayman
M. Salem
S. Fathy
A. Zaghlol
M. F. Aguilar Arzapalo
Å. Valsø
T. Rustøen
I. Schou-Bredal
L. Skogstad
K. Tøien
C. Padilla
Y. Palmeiro
W. Egbaria
R. Kigli
B. Maertens
K. Blot
S. Blot
E. Santana-Santos
E. R. dos Santos
R. E. D. L. Ferretti-Rebustini
R. D. C. C. D. O. dos Santos
R. G. S. Verardino
L. A. Bortolotto
A. M. Doyle
I. Naldrett
J. Tillman
S. Price
P. Pearson
J. Greaves
D. Goodall
A. Berry
A. Richardson
G. O. Odundo
P. Omengo
P. Obonyo
N. M. Chanzu
R. Kleinpell
S. J. Sarris
P. Nedved
M. Heitschmidt
H. Ben-Ghezala
S. Snouda
S. Djobbi
N. K. J. Adhikari
D. Leasa
D. Fergusson
D. A. Mckim
J. Weblin
D. McWilliams
F. Doesburg
F. Cnossen
W. Dieperink
W. Bult
M. W. N. Nijsten
G. A. Galvez-Blanco
C. I. Olvera Guzman
J. Santos Stroud
R. Thomson
M. Llaurado-Serra
A. Lobo-Civico
M. Pi-Guerrero
I. Blanco-Sanchez
A. Piñol-Tena
C. Paños-Espinosa
Y. Alabart-Segura
B. Coloma-Gomez
A. Fernandez-Blanco
F. Braga-Dias
M. Treso-Geira
A. Valeiras-Valero
L. Martinez-Reyes
A. Sandiumenge
M. F. Jimenez-Herrera
CAPCRI Study
R. Prada
P. Juárez
R. Argandoña
J. J. Díaz
C. Sánchez Ramirez
P. Saavedra
S. Ruiz Santana
O. Obukhova
S. Kashiya
I. A. Kurmukov
A. M. Pronina
P. Simeone
L. Puybasset
G. Auzias
O. Coulon
B. Lesimple
G. Torkomian
A. Bartkowska-Sniatkowska
O. Szerkus
D. Siluk
J. Bartkowiak-Wieczorek
J. Rosada-Kurasinska
J. Warzybok
R. Kaliszan
C. Hernandez Caballero
S. Roberts
G. Isgro
D. Hall
G. Guillaume
O. Passouant
F. Dumas
W. Bougouin
B. Champigneulle
M. Arnaout
J. Chelly
J. D. Chiche
O. Varenne
J. P. Mira
E. Marijon
A. Cariou
M. Beerepoot
H. R. Touw
K. Parlevliet
C. Boer
P. W. Elbers
Á. J. Roldán Reina
Y. Corcia Palomo
R. Martín Bermúdez
L. Martín Villén
I. Palacios García
J. R. Naranjo Izurieta
J. B. Pérez Bernal
F. J. Jiménez Jiménez
Cardiac Arrest Group HUVR
F. Cota-Delgado
T. Kaneko
H. Tanaka
M. Kamikawa
R. Karashima
S. Iwashita
H. Irie
S. Kasaoka
O. Arola
R. Laitio
A. Saraste
J. Airaksinen
M. Pietilä
M. Hynninen
J. Wennervirta
M. Bäcklund
E. Ylikoski
P. Silvasti
E. Nukarinen
J. Grönlund
V. P. Harjola
J. Niiranen
K. Korpi
M. Varpula
R. O. Roine
T. Laitio
for the Xe-HYPOTHECA study group
S. Salah
B. G. Hassen
A. Mohamed Fehmi
Y. C. Hsu
J. Barea-Mendoza
C. García-Fuentes
M. Castillo-Jaramillo
H. Dominguez-Aguado
R. Viejo-Moreno
L. Terceros-Almanza
S. Bermejo Aznárez
C. Mudarra-Reche
W. Xu
M. Chico-Fernández
J. C. Montejo-González
K. Crewdson
M. Thomas
M. Merghani
L. Fenner
P. Morgan
D. Lockey
E. J. van Lieshout
B. Oomen
J. M. Binnekade
R. J. de Haan
N. P. Juffermans
M. B. Vroom
R. Algarte
L. Martínez
B. Sánchez
I. Romero
F. Martínez
S. Quintana
J. Trenado
O. Sheikh
D. Pogson
R. Clinton
F. Riccio
A. Arthur
L. Young
A. Sinclair
D. Markopoulou
K. Venetsanou
L. Filippou
E. Salla
S. Stratouli
I. Alamanos
A. H. Guirgis
R. Gutiérrez Rodriguez
M. J. Furones Lorente
I. Macias Guarasa
A. Ukere
S. Meisner
G. Greiwe
B. Opitz
D. Benten
B. Nashan
L. Fischer
C. J. C. Trepte
C. R. Behem
B. Ana
A. Vazir
D. Gibson
M. R. Hadavi
M. Riahi alam
M. R. Sasani
N. Parenti
F. Agrusta
C. Palazzi
B. Pifferi
R. Sganzerla
F. Tagliazucchi
A. Luciani
M. Möller
J. Müller-Engelmann
G. Montag
P. Adams
C. Lange
J. Neuzner
R. Gradaus
K. H. Wodack
F. Thürk
A. D. Waldmann
M. F. Grässler
S. Nishimoto
S. H. Böhm
E. Kaniusas
C. J. Trepte
M. Wallin
F. Suarez Sipman
A. Oldner
L. Colinas
R. Vicho
M. Serna
R. Cuena
A. Canabal
ECOCRITIC group
M. Etman
M. El Bahr
A. El Sakka
A. Arali
O. Bond
P. De Santis
E. Iesu
F. Franchi
S. Scolletta
F. S. Taccone
Z. Marutyan
L. Hamidova
A. Shakotko
V. Movsisyan
I. Uysupova
A. Evdokimov
S. Petrikov
F. J. Redondo Calvo
N. Bejarano
V. Baladron
R. Villazala
J. Redondo
D. Padilla
P. Villarejo
C. Gomez-Gonzalez
S. Mas-Font
A. Puppo-Moreno
M. Herrera-Gutierrez
M. Garcia-Garcia
S. Aldunate-Calvo
NEFROCON Investigators
E. P. Plata-Menchaca
X. L. Pérez-Fernández
M. Estruch
A. Betbese-Roig
P. Cárdenas Campos
M. Rojas Lora
N. D. Toapanta Gaibor
R. S. Contreras Medina
V. D. Gumucio Sanguino
E. J. Casanova
J. Sabater Riera
SIRAKI group
K. Kritmetapak
S. Peerapornratana
P. Kittiskulnam
T. Dissayabutra
P. Susantithapong
K. Praditpornsilpa
K. Tungsanga
S. Eiam-Ong
T. Winkelmann
T. Busch
J. Meixensberger
S. Bercker
E. M. Flores Cabeza
M. Sánchez Sánchez
N. Cáceres Giménez
C. Gutierrez Melón
E. Herrero de Lucas
P. Millán Estañ
M. Hernández Bernal
A. Garcia de Lorenzo y Mateos
P. A. C. Specht
M. Balik
M. Zakharchenko
F. Los
H. Brodska
C. de Tymowski
P. Augustin
M. Desmard
P. Montravers
S. N. Stapel
R. de Boer
H. M. Oudemans
A. Hollinger
T. Schweingruber
F. Jockers
M. Dickenmann
M. Siegemund
Clinical Intensive Care Research Basel
N. Runciman
L. Alban
C. Turrini
T. Sasso
T. Langer
P. Taccone
C. Marenghi
G. Grasselli
P. Wibart
T. Reginault
M. Garcia
B. Barbrel
A. Benard
C. Bader
F. Vargas
H. N. Bui
G. Hilbert
J. M. Serrano Simón
P. Carmona Sánchez
F. Ruiz Ferrón
M. García de Acilu
J. Marin
V. Antonia
L. Ruano
M. Monica
G. Hong
D. H. Kim
Y. S. Kim
J. S. Park
Y. K. Jee
Z. Yu xiang
W. Jia-xing
W. Xiao dan
N. Wen long
W. Yu
Z. Yan
X. Cheng
T. Kobayashi
Y. Onodera
R. Akimoto
A. Sugiura
H. Suzuki
M. Iwabuchi
M. Nakane
K. Kawamae
P. Carmona Sanchez
M. D. Bautista Rodriguez
M. Rodriguez Delgado
V. Martínez de Pinillos Sánchez
A. Mula Gómez
P. Beuret
C. Fortes
M. Lauer
M. Reboul
J. C. Chakarian
X. Fabre
B. Philippon-Jouve
S. Devillez
M. Clerc
N. Rittayamai
M. Sklar
M. Dres
M. Rauseo
C. Campbell
B. West
D. E. Tullis
M. Okada
N. Ahmad
M. Wood
A. Glossop
J. Higuera Lucas
A. Blandino Ortiz
D. Cabestrero Alonso
R. De Pablo Sánchez
L. Rey González
R. Costa
G. Spinazzola
A. Pizza
G. Ferrone
M. Rossi
G. Conti
H. Ribeiro
J. Alves
M. Sousa
P. Reis
C. S. Socolovsky
R. P. Cauley
J. E. Frankel
A. L. Beam
K. O. Olaniran
F. K. Gibbons
K. B. Christopher
J. Pennington
P. Zolfaghari
H. S. King
H. H. Y. Kong
H. P. Shum
W. W. Yan
C. Kaymak
N. Okumus
A. Sari
B. Erdogdu
S. Aksun
H. Basar
A. Ozcan
N. Ozcan
D. Oztuna
J. A. Malmgren
S. Lundin
K. Torén
M. Eckerström
A. Wallin
A. C. Waldenström
for the Section on Ethics of the ESICM
F. C. Riccio
A. C. P. Antonio
A. F. Leivas
F. Kenji
E. James
S. Jonnada
C. S. Gerrard
N. Jones
J. D. Salciccioli
D. C. Marshall
M. Komorowski
A. Hartley
M. C. Sykes
R. Goodson
J. Shalhoub
J. R. Fernández Villanueva
R. Fernández Garda
A. M. López Lago
E. Rodríguez Ruiz
R. Hernández Vaquero
C. Galbán Rodríguez
E. Varo Pérez
C. Hilasque
I. Oliva
G. Sirgo
M. C. Martin
M. Olona
M. C. Gilavert
M. Bodí
C. Ebm
G. Aggarwal
S. Huddart
N. Quiney
S. M. Fernandes
J. Santos Silva
J. Gouveia
D. Silva
R. Marques
H. Bento
A. Alvarez
Z. Costa Silva
D. Díaz Diaz
M. Villanova Martínez
E. Palencia Herrejon
A. Martinez de la Gandara
G. Gonzalo
M. A. Lopez
P. Ruíz de Gopegui Miguelena
C. I. Bernal Matilla
P. Sánchez Chueca
M. D. C. Rodríguez Longares
R. Ramos Abril
A. L. Ruíz Aguilar
R. Garrido López de Murillas
R. Fernández Fernández
P. Morales Laborías
M. A. Díaz Castellanos
M. E. Morales Laborías
J. Park
S. Woo
T. West
E. Powell
A. Rimmer
C. Orford
J. Williams
P. Ruiz de Gopegui Miguelena
R. S. Bourne
R. Shulman
M. Tomlin
G. H. Mills
M. Borthwick
W. Berry
D. García Huertas
F. Manzano
F. Villagrán-Ramírez
A. Ruiz-Perea
C. Rodríguez-Mejías
F. Santiago-Ruiz
M. Colmenero-Ruiz
C. König
B. Matt
A. Kortgen
C. S. Hartog
A. Wong
C. Balan
G. Barker
S. Tachaboon
J. Paratz
G. Kayambu
R. Boots
R. Vlasenko
E. Gromova
S. Loginov
M. Kiselevskiy
Y. Dolgikova
K. B. Tang
C. M. Chau
K. N. Lam
E. Gil
G. Y. Suh
C. M. Park
C. R. Chung
C. H. Lai
Y. J. Cheng
V. Colella
N. Zarrillo
M. D’Amico
F. Forfori
B. Pezza
T. Laddomada
V. Beltramelli
M. L. Pizzaballa
A. Doronzio
B. Balicco
D. Kiers
W. van der Heijden
J. Gerretsen
Q. de Mast
S. el Messaoudi
G. Rongen
M. Gomes
N. P. Riksen
Y. Kashiwagi
K. Hayashi
Y. Inagaki
S. Fujita
A. Blet
M. Sadoune
J. Lemarié
N. Bihry
R. Bern
E. Polidano
R. Merval
J. M. Launay
B. Lévy
J. L. Samuel
J. Hartmann
S. Harm
V. Weber
Pokaż więcej
Źródło :
Intensive Care Medicine Experimental, Vol 4, Iss S1, Pp 1-203 (2016)
Temat :
Medical emergencies. Critical care. Intensive care. First aid
RC86-88.9
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1186/s40635-016-0098-x; https://doaj.org/toc/2197-425X
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/3ab7fc596f4f499c8b5d0643e73e03fc
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies