Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Cuillerier, D."" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-14 z 14
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Kavanagh, Brian P.
Ngo, Cuong
Raymer, Karen
Yang, Homer
Alhashemi, Jamal A.
Lui, Anne C. P.
Reid, Dennis
Cicutti, Nicholas
Krepski, Barbra
Wood, Gordon
Heyland, Daren K.
Badner, Neal H.
Murkin, John M.
Mohr, Jim
McKenzie, F. Neil
van der Starre, Peter J. A.
van Rooyen-Butijn, W. T.
Wilson-Yang, Kristine
Teoh, Kevin
Lee, R. M. K. W.
Hossain, Imtiaz
Cheng, Davy
Karski, Jacek
Asokumar, Buvanendran
Sandier, Alan
St-Amand, Marc A.
Murkin, John M.
Menkis, Alan H.
Downey, Donal B.
Nantau, William
Adams, Sandy
Dowd, Noreen
Cheng, Davy
Wong, David
Carroll-Munro, Jo
Trachuk, Clare
Cregg, N.
Cheng, D. C. H.
Williams, W. G.
Karski, J. M.
Siu, S.
Webb, G.
Cheng, Davy C. H.
Wong, David T.
Kustra, Rafal
Karski, Jacek
Tibshirani, Robert J.
Côté, Dany L.
Lacey, David E.
LeDez, Kenneth M.
Smith, Julia A.
Crosby, Edward T.
Orkin, Fredrick K.
Fisher, A.
Volgyesi, G.
Silverman, J.
Edelstein, S.
Rucker, J.
Sommer, L.
Dunington, S.
Roy, L.
Crochetière, C.
Arsenault, M. -Y.
Villeneuve, E.
Lortie, L.
Grange, Caroline S.
Douglas, M. Joanne
Adams, Timothy J.
Merrick, Pamela M.
Lucas, S. Brian
Morgan, Pamela J.
Halpern, Stephen
Lo, Jason
Giesinger, Carolyn L.
Halpern, Stephen H.
Breen, Terrance W.
Vishnubala, Srigowri
Shetty, Geeta R.
De Kock, M.
Lagmiche, A.
Scholtes, J. L.
Grodecki, Wlodzimierz
Duffy, Peter J.
Hull, Kathryn A.
Hawboldt, Geoffrey S.
Clark, Alexander J.
Smith, J. Bruce
Norman, Richard W.
Beattie, W. Scott
Sandier, A.
Jewett, M.
Valiquette, L.
Katz, J.
Fradet, Y.
Redelmeier, D.
Sampson, H.
Cole, Jeff
Chedore, Todd
Snedden, Walter
Green, Robert G.
Sosis, Mitchel B.
Robles, Philip I.
Lazar, Edward R.
Jolly, Donald T.
Tarn, Yun K.
Tawfik, Soheir R.
Clanachan, Alexander S.
Milne, Avaleigh
Beamish, Travis
Cuillerier, D. J.
Sharpe, M. D.
Lee, J. K.
Basta, M.
Krahn, A. D.
Klein, G. J.
Yee, R.
Vakharia, Narendra
Francis, Heather
Scheepers, Louis
Vaghadia, Himat
Carrier, Joanne
Martin, René
Pirlet, Marline
Claprood, Yves
Tétrault, Jean-Pierre
Wong, T. D.
Ryner, L.
Kozlowski, P.
Scarth, G.
Warrian, R. K.
Lefevre, G.
Thiessen, D.
Girling, L.
Doiron, L.
McCudden, C.
Saunders, J.
Mutch, W. A. C.
Duffy, Peter J.
Langevin, Stéphan
Lessard, Martin R.
Trépanier, Claude A.
Hare, Gregory M. T.
Ngan, Johnson C. S.
Viskari, Dan
Berrill, A.
Jodoin, Christian
Couture, Jacques
Bellemare, François
Farmer, Stephen
Muir, Holly
Money, Phyllis
Milne, Brian
Parlow, Joel
Raymond, Jennifer
Williams, Julie M.
Craen, Rosemary A.
Novick, Teresa
Komar, Wendy
Frenette, Luc
Cox, Jerry
Lockhart, B.
McArdle, P.
Eckhoff, D.
Bynon, S.
Dobkowski, Wojciech B.
Grant, David R.
Wall, William J.
Chedrawy, Edgar G.
Hall, Richard I.
Nedelcu, Vivian
Parlow, Joel
Viale, Jean-Paul
Bégou, Gérard
Sagnard, Pierre
Hughson, Richard
Quintin, Luc
Troncy, Éric
Collet, Jean-Paul
Shapiro, Stan
Guimond, Jean-Gilles
Blair, Louis
Ducruet, Thiérry
Francœur, Martin
Charbonneau, Marc
Blaise, Gilbert
Snedden, W.
Bernadska, E.
Manson, H. I.
Kutt, Juditli L.
Mezon, Beruie Y.
Nishida, Osamu
Arellano, Ramiro
Boylen, Patty
DeMajo, Wilfred
Archer, David P.
Roth, Sheldon H.
Raman, Sitaram
Manninen, Pirjo
Boyle, Kevin
Cenic, Aleksa
Lee, Ting-Yim
Gelb, Adrian W.
Reinders, F. X.
Brown, J. I. M.
Baker, A. J.
Moulton, R. J.
Schlichtert, L.
Schwarz, Stephan K. W.
Puil, Ernest
Finegan, Barry A.
Finucane, Brendan T.
Kurrek, Matt M.
Devitt, J. Hugh
Morgan, Pamela J.
Cleave-Hogg, Doreen
Bradley, John
Byrick, Robert
Spadafora, Salvatore M.
Fuller, John G.
Gelula, Mark H.
Mayson, Kelly
Forster, Bruce
Byrick, R. J.
McKnight, D. J.
Kurrek, M.
Kolton, M.
Cleave-Hogg, D.
Haughton, J.
Halpern, S.
Kronberg, J.
Shysh, Sandy
Eagle, Chris
Dagnone, A. Joel
Parlow, Joel L.
Blaise, G.
Yang, F.
Nguyen, H.
Troncy, E.
Czaika, G.
Wachowski, Ireneusz
Basta, M.
Krahn, A. D.
Yee, R.
Deladrière, Hervé
Cambier, Chantal
Pendeville, Philippe
Hung, O. R.
Coonan, E.
Whynot, S. C.
Mezei, M.
Coonan, E.
Whynot, S. C.
Ho, Anthony M. -H.
Luchsinger, Ingrid S.
Ling, Elizabeth
Mashava, Doreen
Chinyanga, Herbert M.
Cohen, Marsha M.
Shaw, Melissa
Robblee J. A.
Labow R. S.
Rubens F. D.
Diemunsch, A. M.
Gervais, R.
Rose, D. K.
Cohen, M. M.
O’Brien-Pallas, L.
Copplestone, C.
Rose, D. K.
Karkouti, K.
Sykora, K.
Cheung, Shirley L. W.
Booker, Peter D.
Franks, Roger
Pozzi, Marco
Guard, Beverley
Sikich, Nancy
Lerman, Jerrold
Levine, Mark
Swan, Hilton
Cox, Peter
Montgomery, Carolyne
Dunn, Gillian
Bourne, Russell
Kinahan, Anna
McCormack, James
Dunn, Gillian S.
Reimer, Eleanor J.
Sanderson, Peter
Sanderson, Peter M.
Montgomery, Carolyne J.
Betts, Terri A.
Orlay, Guy R.
Wong, David H.
Cohen, Marsha
Al-Kaisy, A. A.
Chan, V.
Peng, P.
Perlas, A.
Miniad, A.
Cushing, Edward V.
Mills, Keith R.
El-Beheiry, Hossam
Jahromi, Shokrollah S.
Weaver, John
Morris, Mary
Carien, Peter L.
Cowan, Robert McTaggart
Manninen, Pirjo
Richards, Jonathan
Robblee, J. A.
Labow, R. S.
Rubens, F. D.
Menkis, Alan H.
Adams, Sandy
Henderson, Blair T.
Hudson, Robert J.
Thomson, Ian R.
Moon, Michael
Peterson, Mark D.
Rosenbloom, Morley
Davison, Patrick J.
Ali, Mohamed
Ali, Naheed S.
Searle, Norman R.
Thomson, Ian
Roy, Micheline
Gagnon, Line
Lye, A.
Walsh, F.
Middleton, W.
Wong, D.
Langer, A.
Errett, L.
Mazer, C. D.
Karski, Jacek
Tibshirani, Robert J.
Williamson, Karin M.
Smith, Graham
Gnanendran, Kandiah P.
Bignell, S. J.
Jones, S.
Sleigh, J.
Arnell, M.
Schultz, Jan-Ake I.
Fear, David W.
Ganapathy, S.
Moote, C.
Wassermann, R.
Watson, J.
Armstrong, K.
Calikyan, Aznif Ozsolak
Yilmaz, Oya
Kose, Yildiz
Peng, Philip
Chan, Vincent
Chung, Frances
Claxton, Andrew R.
Krishnathas, Ananthan
Mezei, Gabor
Badner, Neal H.
Paul, Terri L.
Doyle, Jacqueline A.
Mehta, Mahesh
DeLima, Luiz G. R.
Silva, Lucia E. O.
May, Warren L.
Maliakkal, Roy J.
Mehta, Mahesh
Kolesar, Richard
Arellano, Ramiro
Rafuse, Sara
Fletcher, Mary
Dunn, Geoffrey
Curran, Michael
Bragg, Paul
Chamberlain, Wayne
Crossan, MaryLou
Ganapathy, S.
Sandhu, H.
Spadafora, S.
Mian, R.
Evans, B.
Hurst, L.
Katsiris, S.
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1997 44(1):A3-A73
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Botero, C. A.
Smith, C. E.
Holbrook, C.
Pinchak, A. C.
Johnson, David
Thomson, Dorothy
Mycyk, Taras
Burbridge, M.
Mayers, Irvin
Wahba, nR. W. M.
Belque, F.
Kleiman, S. J.
Parker, Steven
Cox, Peter
Holtby, Helen
Roy, Lawrence
St-Amand, Marc A.
Murkin, John M.
Baird, Donna
Downey, Donal B.
Menkis, Alan H.
Yang, Fan
Troncy, Éric
Francœur, Martin
Charbonneau, Marc
Vinay, Patrick
Blaise, Gilbert
Splinter, William M.
Roberts, David J.
Rhine, Elliot J.
MacNeill, Helen B.
Reid, Craig W.
McKay, William PS
Erjavec, Miklavs
McKay, Benjamin W. S.
Gregson, Peter H.
Blanchet, Travis
Kember, Guy
Lavoie, Josée
Vischoff, Daniel
Cyrenne, Louise
Villeneuve, Edith
Williot, Pierre
Raghupathy, A. K.
Haug, R.
Punjabi, B.
Ditzig, F.
Melnik, Howard
Tessler, Michael J.
Krasner, L. Jill
Corda, David M.
Solanki, Kal
Layon, A. Joseph
Gallagher, T. James
Stoltzfus, Daniel P.
Rabuka, Shannon L.
Moote, Carol A.
Chen, Robert J. B.
Yee, Doreen A.
Harrington, Ellen
Orser, Beverley A.
Giffin, D. Mitch
Gow, Kenneth W.
Phang, P. Terry
Walley, Keith R.
Warriner, C. Brian
Cohen, Matthew H.
Klahsen, Andrew J.
O’Reilly, Deirdre
McBride, John
Ballantyne, Margaret
Goranson, Blair D.
Lang, Scott
Dust, William N.
McKerrell, Jeff
Martin, Guy
Martin, René
Martin, Daniel
Valet, Philippe
Tétrault, Jean-Pierre
Dagenais, Caroline
Pirlet, Martine
Dansereau, Dominique
D’Orléans-Justes, Pedro
Jankowska, Agnès
Veillette, Yves
Mathieson, Angela L.
Intrater, Howard
Cruickshank, Lionel
Duke, P. C.
Ong, B. Y.
Woo, Vincent
Schimnowski, Donna
Trosky, Sharon
Dalton, Linda
Zabani, Ibrahim
Chilvers, Colin R.
Vaghadia, Himat
Merrick, Pamela M.
Kashkari, Ibrahim
Al-Oufi, Hossam
Jolly, D.
Finucane, B. T.
Weyland, Wolfgang
Fritz, Ulrich
Landmann, Heike
Schumacher, Ingrid
English, Michael
Kettler, Dietrich
Duffy, Catherine M.
Manninen, Pirjo H.
Chung, Frances
Sundar, Shanthini
Lobato, Emilio B.
Florete, Orlando
Paige, Glenn B.
Daloze, Thierry
Chartrand, Daniel A.
St-Laurent, Denis
Fox, Gordon S.
Rice, Murray L.
Doyle, D. John
Volgyesi, George A.
Fisher, Joseph A.
Slutsky, Arthur
Salazkin, Igor
Brown, Karen A.
Kulkarni, Pradeep
Johnson, David
Cujec, Bibiana
McCuaig, Randy
Hurst, Tom
Antecol, David
Bellemare, François
Couture, Jacques
Marchand, Manon
McNeil, Peter
Hung, Orlando
Ho-Tai, Lily M.
Devitt, J. Hugh
Noel, Alva G.
O’Donnell, Michael P.
Greenhow, Robert J.
Cervenko, Frank W.
Milne, Brian
Peterson, Mark D.
Thomson, Ian R.
Hudson, Robert J.
Rosenbloom, Morley
Moon, Michael
Sareen, Jitender
Bingham, H. Locke
Backman, Steven B.
Stein, Reuben D.
Fox, Gordon S.
Polosa, C.
Tessler, Michael
Spadafora, Salvatore M.
Fuller, John G.
Kim, Lisa
Karkouti, Keyvan
Rose, D. Keith
Ferris, Lorraine E.
Rose, DK
Cohen, MM
Ralley, F. E.
DeVarennes, B.
Robitaille, M.
Searle, Norman
Martineau, Raymond
Conzen, Peter
Al-Hasani, A.
Ebert, Tom
Muzi, Michael
Hardy, Jean-François
Bélisle, Sylvain
Couturier, André
Robitaille, Danielle
Roy, Micheline
Gagnon, Lyne
Avraamides, Elisabeth J.
Murkin, John M.
Dryden, P. J.
O’Connor, J. P.
Jamieson, W. R. E.
Reid, I.
Ansley, D.
Sadeghi, H.
Burr, L. H.
Munro, A. I.
Merrick, P. M.
Benaroia, Mark
Baker, Andrew
Mazer, C. David
Errett, Lee
Frenette, Luc
Cox, Jerry
Kerns, Donna
Pearce, Steve
Mark, David
McDonagh, Paul
DeLlma, Lulz
Nathan, Howard
Dupuls, Jean-Yves
Wynands, J.Earl
Moudgil, G. C.
Johnson, J. G.
Moudgil, G. M.
Hall, Richard I.
MacLaren, Connie
Ali, M. J.
Ballantyne, M.
Norris, D.
Beed, Stephen D.
Menard, Eugene A.
Noel, Leon P.
Bonn, Gary G.
Clarke, William
Gould, H. Marion
Hall, Leslie E.
Bernard, Philippe
Bass, Juan
Reid, Craig W.
Kearney, Ramona A.
Mack, Cheryl A.
Entwistle, Lucy M.
Bevan, Joan C.
Macnab, Andrew J.
Veall, Guy
Marsland, Colin
Ries, Craig R.
Hamid, Shahnaz K.
Selby, Ian R.
Sikich, Nancy
Splinter, William M.
Hsu, Elizabeth
McCarthy, Patricia
Yang, Ching-Yue
Wu, Wun-Chin
Huang, Jiunn-Jye
Chen, Shyu-Yin
Luk, Hsiang-Ning
Chai, Chok-Yung
Lafreniere, Gina K.
Brunet, Donald G.
Parlow, Joel L.
El-Beheiry, Hossam
Ouanounou, Aviv
Morris, Mary
Carlen, Peter
Morgan, Pamela J.
Chapados, Roger
Gauthier, Marlene
Knox, John W. D.
LeLorier, Jacques
Lin, Roddy
Rose, Keith
Garvey, Bernadette
McBrobm, Robert
McAdam, L. C.
MacDonald, J. F.
Orser, B. A.
koutsoukos, Georgios
Belo, Susan
Chin, Christopher A.
O’Hare, Brendan
Lerman, Jerrold
Endo, Junko
Schwartz, Arthur E.
Minanov, Oktavijan
Stone, J. Gilbert
Adams, David C.
Sandhu, Aqeel A.
Pearson, Mark E.
Young, William L.
Michler, Robert E.
Cutz, Ernest
Kurrek, Matt M.
Cohen, Marsha M.
Fish, Kevin
Fish, Pamela
Murphy, Patricia
Fung, Donald
Noel, Alva
Szalai, John-Paul
Robicsek, Ari
Rucker, Joshua
Kruger, Joshua
Slutsky, Mark
Sommer, Leeor
Silverman, Jeff
Dickstein, Jodi
Naik, Viren
Hemphill, Douglas J.
Kurian, Regina
Jeejeebhoy, Khursheed N.
Alahdal, Osama A.
Badner, N. H.
Komar, W. E.
Bhandari, R.
Craen, R.
Cuillerier, D.
Dobkowski, W. B.
Smith, M. H.
Vannelli, A. N.
Bourne, R. B.
Rorabeck, C. H.
Doyle, J. A.
Corvo, Antoinette
Wahba, Richard M.
Scheffer, Nathalie
Tsang, John Y. C.
Brush, Brad A.
N’Guyen, N. Q.
Orain, C.
Tougui, S.
Lavenac, G.
Milon, D.
Ritchie, Ewan D.
Tong, Doris
Norris, Andrew
Miniaci, Anthony
Vairavanathan, Santhira D.
FitzPatrick, Timothy
Stafford-Smith, Mark
Kardash, Ken
Trihas, Toula
Kleiman, Simcha J.
Rossignol, Michel
Bérard, Dominique
Martel, Brent
Tétrault, J. P.
Lunt, Peter G.
Coombs, Dennis W.
Halpern, Stephen
Peter, Elizabeth A.
Janssen, Patricia
Mahy, Jill
Douglas, M. Joanne
Grange, Caroline S.
Adams, Timothy J.
Wadsworth, Louis
Muir, Holly
Shukla, Romesh
Writer, Desmond
McLaren, Richard
Liston, Robert
Paetkau, Don
Ong, Bill Y.
Segstro, Ron
Littleford, Judy
Hurtado, Cristina
Krishnathas, Ananthan
Lannes, Marcelo
Fortier, Joanne
Su, Jun
Jeganathan, Rubini
Vaillancourt, Suzanne
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1996 43(1):A3-A64
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Mutch, W. A. C.
White, I. W. C.
Donen, N.
Thomson, I. R.
Rosenbloom, M.
Cheang, M.
West, M.
Bryson, Greg
Mundi, Christina
Dupuis, Jean-Yves
Bourke, Michael
McDonagh, Paul
Curran, Michael
Kitts, John
Wynands, J. Earl
Carr, Alison S.
Hartley, Elizabeth J.
Holtby, Helen M.
Cox, Peter
Macpherson, Bruce A.
Baker, James E.
Baker, Andrew J.
Mazer, C. David
Peniston, C.
David, T.
Cheng, D. C. H.
Karski, J.
Asokumar, B.
Carroll, J.
Nierenberg, H.
Roger, S.
Sandier, A. N.
Tong, J.
Feindel, C. M.
Boylan, J. F.
Teasdale, S. J.
Boylan, J.
Harley, P.
Froelich, Jennifer E.
Archer, David P.
Ewen, Alastair
Samanani, Naaznin
Roth, Sheldon H.
Hall, Richard I.
Neumeister, Michael
Dawe, Gwen
Cody, Cathy
O’Brien, Randy
Shields-Thomson, Jan
LeDez, Kenneth M.
Penney, Catherine
Snedden, Walter
Tucker, John
Fauvel, Nicolas
Glavinovic, Mladen
Donati, François
Backman, S. B.
Stein, R. D.
Polosa, C.
Abdallah, C.
Gal, S.
Clark, A. John
Doig, George A.
Gondocz, Tunde
Peter, E. A.
Lopez, A.
Mathieu, A.
Couture, Pierre
Boudreault, Daniel
Derouin, Marc
Allard, Martin
Blaise, Gilbert
Girard, Dominique
Knill, Richard L.
Novick, Teresa
Vandervoort, Margaret K.
Chung, Frances
Paramanathar, Shantha
Parikh, Smita
Cruise, Charles
Michaloliakou, Christina
Dusek, Brenda
Rose, D. K.
Cohen, M. M.
DeBoer, D.
Shorten, George
Cutz, Earnest
Lerman, Jerrold
Dolovich, Myrna
Crosby, Edward T.
Cirone, Robert
Reid, Dennis
Lind, Joanne
Armstrong, Melanie
Doyle, Wanda
Halpern, S.
Glanc, P.
Myhr, T.
Ryan, M -L.
Fong, K.
Amankwah, K.
Ohlsson, A.
Preston, R.
Petras, Andor
Jacka, Michael J.
Milne, Brian
Nakatsu, Kanji
Pancham, S.
Smith, Graeme
Duggal, Kush N.
Douglas, M. Joanne
Merrick, Pamela M.
Blew, Philip
Miller, Donald
Martineau, Raymond
Hull, Kathryn
Baron, C. M.
Kowalskl, S.
Greengrass, R.
Horan, T.
Unruh, H.
Baron, C. L.
Cruchley, Patricia M.
Nakajima, K.
Sugiura, Y.
Goto, Y.
Takakura, K.
Harada, J.
Lee, Robert M. K. W.
Fargas-Babjak, Angelica M.
Ni, Jin
Werstiuk, Eva S.
Woo, Joseph
Morison, David H.
McHugh, Michael D.
Pappius, Hanna M.
Ishihara, Hironori
Shimodate, Yuki
Koh, Hiroaki
Matsuki, Akitomo
Mclntyre, John W. R.
Bergeron, Pierre
DeLima, Lulz G. R.
Dupuls, Jean-Yves
Enns, James
Murkin, J. M.
McKenzie, F. N.
White, S.
Shannon, N. A.
Dobkowski, Wojciech B.
Kutt, Judy L.
Mezon, Bernard J.
Grant, David R.
Wall, William J.
Doblar, Dennis D.
Lim, Yong C.
Frenette, Luc
Ronderos, Jaime R.
Poplawski, Steve
Ranjan, Dinesh
Dubé, L.
Obbergh, L. Van
Francoeur, M.
Blouin, C.
Carrier, R.
Doblar, D.
Ronderos, J.
Singer, D.
Cox, J.
Gosdin, B.
Boatwright, M.
Smith, Charles E.
Rovner, Aleksandr
Botero, Carlos
Holbrook, Curt
Patel, Nileshkumar
Pinchak, Alfred
Pinchak, Alfred C.
Kao, Yin James
Thio, Andrew
Barker, Steven J.
Sullivan, Patrick
Posner, Matthew
Cole, C. William
Lindsay, Patty
Langevin, Paul B.
Gulig, Paul A.
Gravenstein, N.
Wong, David T.
Gomez, Manuel
McGuire, Glenn P.
Byrick, Robert J.
Sharma, Shared K.
Carmicheal, Frederick J.
Montanera, Walter J.
Sharma, Sharad
Yee, D. A.
Naser, Basem I.
Bryson, G. L.
Kitts, J. B.
Miller, D. R.
Martineau, R. J.
Curran, M. J.
Bragg, P. R.
Karski, Jacek M.
Cheng, Davy
Bailey, Kevin
Levytam, S.
Arellano, R.
Katz, J.
Doyle, J.
Sosis, Mitchel B.
Blazek, William
Plourde, G.
Malik, A.
Peddle, Tammy
Au, James
Sloan, Jeffrey
Cleland, Mark
Hancock, Donald E.
Patel, Nilesh
Costello, Frank
Patterson, Louise
Yamashita, Masao
Kondo, Tsukasa
Graham, M. R.
Thiessen, D.
Vener, David F.
Long, Thomas
Marion, S.
Steward, D. J.
Braverman, Berton
Levine, Mark
Yentis, Steve
Bachman, Catherine R.
Kopelow, Murray
McNeill, Ann
Graham, R.
Froese, Norbert
Patel, Leena
Reimer, Heinz
Swartz, Jo
Ullyot, Suzanne
Wong, Harley
Markakis, Maria A.
Siklch, Nancy
Goranson, Blair D.
Lang, Scott A.
Stockwell, Martin J.
Cujec, Bibiana
Yip, Raymond W.
Southeriand, Lucy C.
Vet, Tanya Duke B.
Gollagher, Jeisane M.
Crone, Lesley-Ann
Ferguson, James G.
Litwin, Demetrius
Bertlik, Maria
Orser, Beverley A.
Yang, Lu-Wang
MacDonald, John F.
Morris, Gary F.
Gore-Hickman, Wendy L.
Zamora, J. E.
Rosaeg, O. P.
Lindsay, M. P.
Crossan, M. L.
Pattee, Carol
Adams, Michael
Koller, John P.
Lavoie, Guy J.
Rigal, Wynn M.
Taylor, Dylan A.
Grace, Michael G.
Flnegan, Barry A.
Hawkes, Christopher
Hopkins, Harry
Tierney, Michael
Drover, David R.
Whatley, Gordon
Knox, J. W. Donald
Rausa, Jarmila
El-Beheiry, Hossam
Seegobin, Ronald
Hirst, Georgia C.
Dust, William N.
Cassidy, J. David
Boisvert, D.
Braden, H.
Halperin, M. L.
Cheema-Dhadli, S.
McKnight, D. J.
Singer, W.
Elwood, Thomas
Huchcroft, Shirley
MacAdams, Charles
Farran, R. Peter
Goresky, Gerald
LaLande, Phillip
Lacroix, Gilles
Lessard, Martin
Trépanier, Claude
van Vlymen, Janet M.
Parlow, Joel L.
Ibebunjo, Chikwendu
Morscher, Arnold H.
Gordon, Gregory J.
Grocott, H. P.
Belo, Susan E.
Koutsoukos, Georgios
Belo, Susan
Smith, David
Henderson, Sarah
Gelb, Adriene
Kantor, G.
Badner, N. H.
Komar, W. E.
Bhandari, R.
Cuillerier, D.
Dobkowski, W.
Smith, M. H.
Vannelli, A. N.
Wharton, Sean
Tierney, Mike
Redmond, E.
Reddy, E.
Gray, A.
Flynn, J.
Bourne, R. B.
Rorabeck, C. H.
MacDonald, S. J.
Doyle, J. A.
Newton, Peter T.
Moote, Carol A.
Joiner, R.
Glynn, M. F. X.
Zulys, Vytas
Hennessy, M.
Winton, T.
Demajo, W.
McKay, William P. S.
Gregson, Peter H.
McKay, Benjamin W. S.
Militzer, Julio
Hollebone, Eric
Yee, Raymond
Klein, George
Garnett, R. L.
Conway, J.
Ralley, F. E.
Robbins, G. R.
Brown, James E.
Frei, J. V.
Podufal, Edward
Snow, Norman J.
Chavez, Altagracia M.
Kramer, Richard P.
Mickle, D.
Tweed, William A.
Shrestha, Bisharad M.
Basnyat, Narendra B.
Lekhak, Bhawan D.
O’Leary, Susan D.
Maryniak, J. K.
Tucker, John H.
Guest, Cameron B.
Mullen, J. Brendan
Kay, J. Colin
Wigglesworth, Dan F.
Goodarzi, Mashallah
Shier, Nicte Ha
Ogden, John A.
Hung, O. R.
Pytka, S.
Murphy, M. F.
Martin, B.
Stewart, R. D.
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1994 41(1):A3-A76
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Korzeniewski, P.
Lang, S. A.
Grant, R.
Loader, C.
Vaghadia, H.
Wong, D.
Waters, T.
Merrick, P.
Ali, M. J.
Dobkowski, W.
Cornelius, T.
Hawkins, R.
Varkey, G. P.
Claffey, Liam
Plourde, Gilles
Trahan, Michel
Morris, Joan
Dean, Deanne M.
Yamaguchi, Hiroshi
Harukuni, Izumi
Naito, Hiroshi
Chan, V. W. S.
Mati, N.
Seyone, C.
Evans, D.
Chung, F.
Joffe, D.
Plourde, G.
Villemurc, C.
Hong, M.
Milne, B.
Loomis, C.
Jhamandas, K.
Priddy, R.
Archer, D.
Tang, T.
Sabourin, M.
Samanini, N.
Cuillerier, D. J.
Schuben, Armin
Awad, Issam A.
Perez-Trepichio, Alejandro D.
Ebrahim, Zeyd Y.
Bloomfield, Eric L.
Zexu, Fang
Zhengnua, Gu
Qing, Zou
Balhua, Sung
Miller, D. R.
Martineau, R. J.
Wynands, J. E.
Hill, J. D.
Knill, R. L.
Skinner, M. I.
Novick, T. V.
McLean, R. F.
Kolton, M.
Noble, W. H.
Sullivan, P. J.
Cheng, D. C. H.
Chapman, K. R.
Ong, D.
Roraanelli, J.
Smallman, Bettina
Nathan, Howard J.
Murphy, J. T.
Hall, R. I.
Moffitt, E. A.
Hudson, R. J.
Pascoe, E. A.
Anderson, B. A.
Thomson, I. R.
Kassum, D. A.
Shanks, A.
Rosenbloom, M.
Sidi, A.
Gehrig, T. R.
Fool, J. M.
Rush, W.
Martin, A. J.
Cooper, P. D.
Maltby, J. R.
Johnson, D.
Hurst, T.
Mayers, I.
Wigglesworth, D. F.
Rose, D. K.
Kay, J. C.
Mazer, C. D.
Yang, H.
Beattie, W. S.
Doyle, D. John
Demajo, Wlifred
Comfort, V. Kim
Code, William E.
Rooney, Michael E.
Clark, F. J. S.
Sutton, I. R.
Mutch, W. A. C.
Thomson, I. R.
Teskey, J. M.
Thiessen, O. B.
Rosanbloom, M.
Tang, T. K. K.
Robblee, J. A.
Nathan, H. J.
Wynands, J. E.
Eagle, C. J.
Belenkle, I.
Chan, K. L.
Tyberg, J. V.
Stockwell, M.
Zintel, T.
Gallagher, G.
Kavanagh, B.
Sandier, A.
Lawson, S.
Chung, F.
Ong, D.
Isabel, L.
Trépanier, C. A.
Campbell, David C.
Randall, Thomas E.
Growe, Gershon H.
Scarth, Irene
Sawchuk C. W. T.
Ong B.
Unruh H.
Horan T.
Greengrass R.
Mark, D.
Kitts, J. B.
Curran, M. J.
Lindsay, P.
Polis, T.
Coté, Sylvain
Socci, Maria
Wiesel, Saul
Conway, J. B.
Seyone, C.
Goldberg, J.
Chung, F.
Rose, D. Keith
Cohen, Marsha M.
Rogers, Kent H.
Duncan P. G.
Pope W. D. B.
Tweed W. A.
Biehl D.
Novick, T. V.
Skinner, M. I.
Mathieu, Alix
Villeneuve, Edith
Goldsmith, Charles H.
Allen, Gregory C.
Smith, Charles E.
Pinchak, Alfred C.
Hagen, Joan F.
Hudson, J. C.
Gennings, C.
Tyler, B. L.
Keenan, R. L.
Chung, F.
Seyone, C.
Matl, N.
Ong, D.
Powell, P.
Tessler, M. J.
Kleiman, S. J.
Wiesel, S.
Tetzlaff, John E.
Yoon, Helen J.
Baird, Bruce
Walsh, Michael
Hondorp, Gregory
Wassef, Medhat R.
Munshi, C.
Brooks, J.
Nimphius, N.
Tweed, W. A.
Lee, T. L.
Tweed, W. A.
Phua, W. T.
Chong, K. Y.
Lim, E.
Finegan, B. A.
Coulson, C.
Lopaschuk, G. D.
Clanachan, A. S.
Fournier L.
Cloutier R.
Major D.
Sharpe, M. D.
Wexler, H. R.
Dhamee, M. Saeed
Rooney, R.
Ong, S. K.
O’Leary, E.
McCarroll, M.
Phelan, D.
Young, T.
Coghlan, D.
O’Leary, E.
Blunnie, W. P.
Splinter, W. M.
Splinter, W. M.
Ryan T.
Maguire M.
Bouchier-Hayes D.
Cunningham A. J.
Kamath, M. V.
Fallen, E. L.
Murkin, J. M.
Shannon, N. A.
Montgomery, C. J.
Karl, H. W.
Raymond, Jacques
Drolet, Pierre
Tanguay, M.
Blaise, G.
Garceau, D.
Dumont, L.
Omri, A.
Sharkawi, M.
Billard, V.
Bourgain, J. L.
Panos, A.
Mazer, C. D.
Lichtenstein, S. V.
Bevan, J. C.
Popovic, V.
Baxter, M. R. N.
Donati, F.
Bevan, D. R.
Bachman, C.
Kopelow, M.
Donen, N.
Umôn, D. T.
Kemp, S.
Hartley, E.
Sikich, N.
Roy, W. L.
Lerman, J.
Cooper, Richard M.
Yentis, S. M.
Bissonnette, B.
Halpern, L.
Roy, L.
Burrows, F. A.
Fear, D. W.
Hillier, S.
Sloan, M.
Crawford, M.
Blssonnette, B.
Sikich, N.
Friedlander, M.
Sandier, A. N.
Panos, L.
Winton, T.
Benureof, J.
Karski J.
Teasdale S.
Cruise C.
Skala R.
Zulys V.
Ong, D.
Chow, F.
Packota, G.
Yip, R.
Bradley, J.
Arellano, R.
Sussman, G.
Sosis, M.
Braverman, B.
Sosis, M.
Ivankovich, A. D.
Manganas, M.
Lephay, A.
Fournier, Th.
Kadri, N.
Ossart, M.
Sandier, A. N.
Turner, K. E.
Wick, V.
Wherrett, C.
Sullivan, P. J.
Dyck, J. B.
Varvel, J.
Shafer, S. L.
Fiset, P.
Balendran, P.
Meistelman, C.
Lira, E.
Sloan, M.
Nigrovic, V.
Banoub, M.
Splinter, W. M.
Roberts, D. W.
Rhine, E. J.
MacNeill, H. B.
Bonn, G. E.
Clarke, W. M.
Noel, L. P.
Ryan T.
Moriarty J.
Bouchier-Hayes D.
Cunningham A. J.
Sandier, A. N.
Baxter, A. D.
Norman, P.
Samson, B.
Hull, K.
Chung, F.
Mali, N.
Evans, D.
Cruise, C.
Shumka, D.
Seyone, C.
Leung, Peter T.
Badner, N. H.
Komar, W. E.
Rajasingham, M.
Farren, B.
Vaillancourt, G.
Cournoyer, S.
Hollmann, C.
Breen, T. W.
Janzen, J. A.
Crochetiere, C. T.
McMorland, G. H.
Douglas, M. J.
Kamani, A. A.
Arora, Sunil K.
Tunstall, M.
Ross, J.
Mayer, D. C.
Weeks, S. K.
Norman, P.
Daley, D.
Sandier, A.
Guay, J.
Gaudreault, P.
Boulanger, A.
Tang, A.
Lortie, L.
Dupuis, C.
Backman, S. B.
Bachoo, M.
Polosa, C.
Moudgil, G. C.
Frame, B.
Blajchman, H. A.
Singal, D. P.
Albert, J. -F.
Ratcliff, A.
Law, J. -C.
Varvel, J.
Hung, O.
Shafer, S. L.
Fiset, P.
Balendran, P.
Burgess, P. M.
Doak, G. J.
Duke, P. C.
Sloan, P. A.
Mather, L. E.
McLean, C. F.
Rutten, A. J.
Nation, R. L.
Milne, R. W.
Runciman, W. B.
Somoggi, A. A.
Haack, Carol
Shafer, Steven L.
Irish, Craig L.
Weisleider, Louis
Mazer, C. David
Bell, Robert S.
Dejonckheere, M.
Levarlet, M.
d’Hollander, A.
Taylor, R. H.
Sikich, N.
Campbell, F.
McLeod, M. E.
Swartz, J.
Spahr-Schopfer, I.
McIntyre, B. G.
Roy, W. L.
Laycock, G. J. A.
Mitchell, I. M.
Morton, N. S.
Logan, R. W.
Campbell, F.
Yentis, S. M.
Fear, D.
Halpem, L.
Sloan, M.
Badgwell, J. Michael
Kleinman, Sam
Yentis, S. M.
Britton, J. T.
Hannallah, R. S.
Schafer, P. O.
Norden, J. M.
Splinter, W. M.
Menard, E. A.
Derdamezi, J. B.
Ghurch, J. G.
Britt, B. A.
Radde, I. C.
Sosis, M.
Kao, Y. James
Norton, Richard G.
Volgyesi, G. A.
Spahr-Schopfer, I.
Sosis, M.
Plum, Mark
Sosis, M.
Smith, C. E.
Pinchak, A. C.
Hancock, D. E.
Owen, P.
McMeekin, J.
Hanson, S.
Cujec, B.
Feindel, C. M.
Cruz, J.
Boylen, P.
Ong, D.
Murphy, J. T.
Dupuis, J. Y.
Nathan, H. J.
Cattran, C.
Wynands, J. E.
Murphy, J. T.
Kinley, C. E.
Sulliyan, J. A.
Landymore, R. W.
Robblee, James A.
Labow, Rosalind
Buckley, D. N.
Sharpe, M. D.
Guiraudon, G.
Klein, G.
Yee, R.
Black, J.
Devitt, J. H.
McLellan, B. A.
Dubbin, J.
Ehrlich, L. E.
Ralley, F. E.
Robbins, G. R.
Symcs, J. F.
Bourke, M.
Nathan, H.
Wynands, J. E.
Maritime Heart Centre
Maritime Heart Centre
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1991 38(1):A3-A172
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Lacombe, P.
Blaise, G.
Plante, F.
Hollmann, C.
Penning, D. H.
Patrick, J.
Brien, J.
Orser, B.
Bertlik, M.
Fedorko, L.
O’Brodovich, H.
Santos, A. C.
Pedersen, H.
Morishima, H. O.
Finster, M.
Arthur, G. R.
Covino, B. G.
Perreault, C.
Albert, J. F.
Couture, P.
Meloche, R.
Elliott, R. D.
Stockwell, M.
Roy, W. L.
Lerman, J.
McIntyre, B. G.
Yee, D. A.
Hunziker, P.
Koch, J. P.
Devitt, J. H.
Daley, M. D.
Colmenares, M. E.
Norman, P. H.
Sandler, A. N.
Oyston, J. P.
Knill, R. L.
Skinner, M. I.
Novick, T.
Vandenberghe, H. M.
Moote, C. A.
Donati, François
Meistelman, Claude
Plaud, Benoit
Guay, J.
Reinberg, C.
Rivard, G. E.
Poitras, B.
Mathews, S.
David, M.
Dawe, G.
Hall, R. I.
Stringer D. G.
Sandler A. N.
Panos L.
Lawson S.
Einarson T. R.
Badner N.
Fiset, P.
Balendran, P.
Donati, F.
Bevan, D. R.
Hung, O. R.
Varvel, J.
Shafer, S.
Stanski, D. R.
Crawford, M. W.
Carmichael, F. J.
Orrego, H.
Saldivia, V.
Lerman, J.
Ralley, F. E.
Murkin, J. M.
Hudson, R. J.
Dunn, G.
Perreault, L.
Hardy, J. F.
Donelly, M.
Scott, W. A. C.
Daly, D. S.
McAllister, J. D.
Sharpe, M. D.
Manninen, P. H.
Cuillerier, D. J.
Gelb, A. W.
Nantau, W. E.
Leon, J. E.
Bissonnette, B.
Davies, K. R.
Gelb, A.
Boughner, D. R.
Bisnaire, D.
Shokeir, O.
Code, W. E.
Hertz, L.
White, H. S.
Hong, M.
Milne, B.
Loomis, C.
Jhamandas, K.
Lam A. M.
Slee T.
Hirst R.
Cooper J. O.
Pavlin E. G.
Sundling N.
Mutch, W. A. C.
Ringaert, K.
Ewart, F.
White, I.
Donen, N.
Winn H. R.
Grady M. S.
Murkin, J. M.
Farrar, J. K.
McNeill, B.
Lok, P.
Nalder, B.
Jivraj, K.
Golar, S.
Ford, G.
Rosenal, T.
Puchalski, S. A.
Morison, D. H.
Collins, R. M.
Gascoyne, R. D.
Taylor, R. H.
Lerman, J.
Gauthier R. A.
Chung F.
Dyck B.
Romanelli J. R.
Chapman K. R.
Lavoie, J.
Marcin, R.
Tétrault, J. P.
Murphy, I. L.
Splinter, W. M.
Segstro, R.
Morley-Forster, P. K.
Lu, G.
Lessard, M. R.
Trépanier, C. A.
Brochu, J. G.
Coté, J. J.
Denault, P. H.
Baribault, J. P.
Gordon, A. R.
O’Connor, J. P.
Ramsay, J. G.
Malcolm, I.
Chang, P. C.
Reynolds, F. B.
Lang, S. A.
Ha, H. C.
Grant, R. P.
Dolman, J. F.
Harper, J. A.
White, S. A.
Parsons, D. G.
Evans, K. G.
Merrick, P.
Trivedi, Narendra S.
Halpern, Meyer
Robalino, Joffre
Shevde, Ketan
Wang, B. C.
Hiller, J. M.
Simon, E. J.
Hillman, D. E.
Li, D.
Rosenberg, C.
Turndorf, H.
Penning, J. P.
Nagasaka, Hiroshi
Yaksh, T. L.
Forrest, J. B.
Lam, L.
Woo, J.
Rifkind, A.
Broadman, L.
Hannallah, R.
DeLeon, E.
Reff, R.
Tanaka, K.
Watanabe, R.
Harada, T.
Dan, K.
Aull, L.
Woodward, E. R.
Rout, R. W.
Paulus, D. A.
Reimer, E. J.
Badner, N. H.
Komar, W. E.
Fancourt-Smith, P. F.
McEwen, J. A.
Warriner, C. B.
Moore, R.
Rosenblatt, M.
Merai, B.
Robalino, J.
Shevde, K.
Bryk, D.
McCormack, J. P.
Levine, M.
Forster-Coull, J.
Stasiuk, R. B. P.
Jenkins, L. C.
Chen, Kunzhou
Pan, Jianhui
Ji, Xuan
Vaidya, D.
Tetzlaff, J. E.
Baird, B. A.
Yoon, H. J.
Wood, G.
Simpson, T.
Pillow, K. J.
Lampe, K. M.
Hansen, L. M.
Foldvari, M.
Courtice, I. D.
MacLeod, B. A.
Panos L.
Lawson S.
Koren G.
Volgyesi, G. A.
Kolesar, R.
Wolf, G. L.
Sidebotham, G. W.
Sprung, J.
Gamulin, S.
Bosnjak, Z. J.
Kampine, J. P.
Doyle, D. John
Harioka, T.
Sone, T.
Kakuyama, M.
Miyake, C.
Toda, H.
Sosis, M.
Oka, T.
Ohwada, T.
Kochi, A.
Mizuguchi, T.
Kay, J. C.
Beauchamp, R. J.
Mazer, C. D.
Inada, E.
Iwahashi, K.
Aoki, K.
Takanashi, S.
Kohama, M.
Aoki, Y.
Poole, L.
Murphy, J. T.
Moffitt, E. A.
Jolly, D.
Finegan, B. A.
Beach, J.
Gulamhusein, S.
Vincent, D.
Sullivan, P. J.
Martineau, R. J.
Miller, D. R.
Lewis, P.
Staniland, J.
Cuppage, A.
Davies, J. M.
Rose, D. K.
Cohen, M. M.
Rogers, K. H.
Gellner, D.
Duncan, P. G.
Johnson, J. A.
Cohen, J. A.
Boisvenu, G.
Haley, L. D.
Parlow, J. L.
Cervenko, F. W.
Dillon, F.
Harwood, T.
Kolesar, R.
Volgyesi, G.
Reid, C. W.
Samson, B.
Beattie, W. S.
Goldsmith, C. H.
Sims, C. H.
Welborn, L. G.
Hannallah, R. S.
Higgins, T.
Fink, R.
Luban, N.
Murray, D. J.
Forbes, R. B.
Mehta, M.
Dull, D. L.
Horimoto, Y.
Naide, M.
Schaefer, J. D.
Bonn, G. E.
Rhine, E. J.
MacNeill, H. B.
Ménard, E. A.
Roberts, D. J.
Komocar, L.
Kay, J.
Chevrier, R.
Marsh, B. J.
Morton, N. S.
White, M.
Kenny, G. N. C.
Yamashita, M.
Tsuji, M.
Malviya, S.
Swartz, J.
Brown, K. A.
Holtby, H.
Ein, S.
Shandling, B.
Smith, M. F.
Beauprie, I. G.
Clark, A. G.
Keith, I. C.
Spence, D.
Ogata, Hiromaru
Midorikawa, Yukio
Doyle, D. John
Teves, Leonides Y.
Jhawar, Balraj S.
Kawamura, Takae
Wakusawa, Reiji
Hackmann, T.
Steward, D. J.
Maltby, J. R.
Loken, R. G.
Watson, N. C.
Kubota, Tatsuya
Katano, Toshio
Yoshizawa, Mutsumi
Ohtake, Kazuei
Onodera, Fumio
Yoshitake, S.
Matsumoto, S.
Miyakawa, H.
Takahashi, T.
Kitano, T.
Iwasaka, H.
Hayano, Y.
Noguchi, T.
Taniguchi, K.
Honda, N.
Koyama, K.
Takahashi, J.
Ochiai, R.
Takeda, J.
Nagano, M.
Rolbin, S.
Hew, E.
Morningstar, B.
Mahesh, K.
Yukioka, H.
Fujimori, M.
Siriwardhana, S. A.
Kawas, A.
Yates, S.
Gulden, H.
Upton, J. M.
Giesecke, A. H.
Suzuki, H.
Maru, E.
Fujita, M.
Pagliarello, G.
Simons, J.
Irita, K.
Shafiq, J.
Tareen, F. M.
Yoshitake, J.
Suderman, V. S.
Crosby, E. T.
Mallon, J. S.
Dunn, G. L.
Hatano, Y.
Nakamura, K.
Nishiwada, M.
Mori, Kenjiro
Pounder, D. R.
Blackstock, D.
Steward, D.
Kumagai, M.
Takinami, M.
Tanaka, S.
Shudo, Y.
Amaki, Y.
Kobayashi, K.
Jansen, G. F. A.
Kedaria, M.
Zuurmond, W. W. A.
Hartley, E.
St. Louis, P.
Rybczynski, J.
McLeod, M. E.
Byrick, R. J.
Mullen, J. Brendan
Wong, P. Y.
Wigglesworth, D.
Kay, J. Colin
Swartz, J. S.
Gold, M.
Braude, B. M.
Dolovich, J.
Gilmour, R. F.
Sutherland, L. R.
O’Connor, G.
Riding, K.
Laird, B.
Riou, S.
Gross, Michael
Tang, T.
Halpern, S. H.
Roy, A. G.
Côté, J. J.
Lindblad, T.
Buckley, D. N.
Oxom, D. C.
Whatley, G. S.
Knox, J. W. D.
Hooper, J. G. V.
Dolman, J.
Faneourt-Smith, P. F.
Torsher, L.
Gao, Yuhui
Chai, Xiaoqing
O’Leary, G.
Qureshi, S. A.
Laganiere, S.
McGilveray, I.
Boylan, J. F.
Hassard, P.
Teasdale, S. J.
Kapnoudhis, P.
Vaghadia, H.
Turnbull, K. M.
Villeneuve, E.
Buluran, J.
Amyot, Y.
Tanguay, M.
Pharm, B.
Beique, G.
Sidi, A.
Rush, W.
Clanachan, A. S.
Duke, P. C.
Leroux, M.
Corne, R.
Patton, N.
Greenberg, D.
Parrott, J.
Desjardins, P.
Merchant R. N.
Brown W. F.
Watson B. V.
Burrows, F. A.
Tatman, D. J.
Starr, J. M.
Symreng, T.
Kall, R. I.
Schweiger, I. M.
Finlayson, D. C.
Weisel, R. D.
Ivanov, J.
Mickle, D. A.
Fuller, John
Lu, Grant
Dain, Steven
McLean, R. F.
Noble, W. H.
Kolton, M.
Newfield, A. M.
Lipton, J. M.
Ide, T.
Isono, S.
Kochi, T.
Izumi, Y.
Erian, R. F.
Stafford-Smith, M.
Yamada, M.
Johnson, D.
Hurst, T.
Mayers, I.
Tsuda, Takako
Takeuchi, Mikio
Ishikawa, Kiyoshi
Ando, Hiroshi
Hanamura, Yasunori
Takasu, Hiroe
Hiyama, A.
Cardiac Anaesthesia Research Group
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1990 37(1):S1-S169
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Donat, F.
Bevan, D. R.
Baumgarten, R. K.
Brown, J. L.
Gyasi, H. K.
Naguib, M.
Adu-Gyamfi
Woodey, R.
Morris, R.
Graham, G.
Torda, R.
Hudson, R. J.
Thomson, I. R.
Cannon, J. E.
Friesen, R. M.
Meatherall, R. C.
Chung, F.
Evans, D.
Stock, J.
Sutherland, A. D.
Coombs, R.
Saunders, R.
Savage, S.
Jensen, L.
Murphy, C.
Murkin, J. M.
Farrar, J. K.
Tweed, W. A.
Guiraudon, G.
McKenzie, F. N.
Tarn, S.
Chung, F.
Campbell, J. M.
Harder, K. F.
Fay, J.
Shelley, E. S.
Plourde, G.
Hardy, J. F.
MacDonald, A. I.
Carle, H.
Vincent, D.
Legatt, D.
Doyle, D. J.
McCulloch, P.
Milne, B.
Newman, B.
Lam, A. M.
Cuillerier, D. J.
Martin, R.
Léna, P.
Lamarche, Y.
Black, R.
Crawford, D.
Froese, A. B.
Butler, P.
Brown, S. C.
Lam, A. M.
Manninen, P. H.
Knill, R. L.
Famewo, C. E.
Naguib, M.
Fleming, J.
Walker, A.
Lambert, T.
Lah, F.
Giles, W. R.
Trudinger, B. J.
Ahuja, B.
Strunin, L.
Chovaz, P. M.
Sandier, A. N.
Selby, D. G.
Ilsley, A. H.
Plummer, J.
Runciman, W.
Cousins, M.
Ravussin, P.
Archer, D.
Meyer, E.
Abou-Madi, M.
Trop, D.
Manninen, P.
Ferguson, G.
Blume, W.
Cunningham, A. J.
O’Higgins, N.
McNicholas, W.
Doolan, L. A.
Williams, K. A.
Barker, R. A.
Moffitt, E. A.
Imrie, D. D.
Cousins, C. L.
Sullivan, J. A.
Kinley, C. E.
Murphy, D. A.
Moffitt, E. A.
McIntyre, A. J.
Glenn, J. J.
Imrie, D. D.
Cousins, C. L.
Kinley, C. E.
Sullivan, J. A.
Murphy, D. A.
James, P. D.
Volgyesi, G. A.
Burrows, F.
Johnson, G.
Loomis, C.
Milne, B.
Cervenko, F.
Brunet, D.
Fyman, P. N.
Goodman, K.
Hartung, J.
Aaron, D.
Ergin, A.
Kowalski, S. E.
Downs, A.
Lye, C.
Oppenheimer, L.
Kozody, R.
Duke, P. C.
Wade, J. G.
Kozody, R.
Parrott, J.
Duke, P. C.
Wade, J. G.
Kozody, R.
Duke, P. C.
Wade, J. G.
Kozody, R.
Parrott, J.
Duke, P. C.
Wade, J. G.
Michoud, M. C.
Amyot, R.
St-Jean, S.
Chapleau, D.
Couture, J.
Badgwell, J. M.
Heavner, J. E.
Cockings, E.
Cooper, M. W.
Maloney, L. L.
Coombs, D. W.
Yeager, M. P.
Vanier, M.
Vikis-Freiberg, V.
Couture, J.
Weston, G. A.
Roth, S. H.
James, P. D.
Volgyesi, G. A.
Burrows, F.
Wolf, G. L.
Capuano, C.
Hartung, J.
Selb, D. G.
Ilsley, A.
Runciman, W.
Mather, L.
Moote, C. A.
Knill, R. L.
Clement, J. L.
Sutherland, T.
Davies, J. M.
Stock, J.
Harpin, R. P.
Wright, D. J.
Hanna, M.
Williams, R. T.
Sutherland, T.
Bradley, J. P.
Marsland, A.
Salkfield, I.
Hardy, J. F.
Girouard, G.
Charest, J.
Brown, M. J.
Dollery, C. T.
Desjardins, R.
Gelb, A. W.
Shokunbi, T.
Floyd, P.
Mervart, M.
Peerless, S. J.
Prideaux, P. R.
Crankshaw, D. P.
Morgan, D. J.
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Anaesthetists’ Society Journal. May 1985 32(3):S56-S106
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Donat, F.
Bevan, D.
Baumgarten, R.
Brown, J.
Gyasi, H.
Naguib, M.
Adu-Gyamfi
Woodey, R.
Morris, R.
Graham, G.
Torda, R.
Hudson, R.
Thomson, I.
Cannon, J.
Friesen, R.
Meatherall, R.
Chung, F.
Evans, D.
Stock, J.
Sutherland, A.
Coombs, R.
Saunders, R.
Savage, S.
Jensen, L.
Murphy, C.
Murkin, J.
Farrar, J.
Tweed, W.
Guiraudon, G.
McKenzie, F.
Tarn, S.
Chung, F.
Campbell, J.
Harder, K.
Fay, J.
Shelley, E.
Plourde, G.
Hardy, J.
MacDonald, A.
Carle, H.
Vincent, D.
Legatt, D.
Doyle, D.
McCulloch, P.
Milne, B.
Newman, B.
Lam, A.
Cuillerier, D.
Martin, R.
Léna, P.
Lamarche, Y.
Black, R.
Crawford, D.
Froese, A.
Butler, P.
Brown, S.
Lam, A.
Manninen, P.
Knill, R.
Famewo, C.
Naguib, M.
Fleming, J.
Walker, A.
Lambert, T.
Lah, F.
Giles, W.
Trudinger, B.
Ahuja, B.
Strunin, L.
Chovaz, P.
Sandier, A.
Selby, D.
Ilsley, A.
Plummer, J.
Runciman, W.
Cousins, M.
Ravussin, P.
Archer, D.
Meyer, E.
Abou-Madi, M.
Trop, D.
Manninen, P.
Ferguson, G.
Blume, W.
Cunningham, A.
O’Higgins, N.
McNicholas, W.
Doolan, L.
Williams, K.
Barker, R.
Moffitt, E.
Imrie, D.
Cousins, C.
Sullivan, J.
Kinley, C.
Murphy, D.
Moffitt, E.
McIntyre, A.
Glenn, J.
Imrie, D.
Cousins, C.
Kinley, C.
Sullivan, J.
Murphy, D.
James, P.
Volgyesi, G.
Burrows, F.
Johnson, G.
Loomis, C.
Milne, B.
Cervenko, F.
Brunet, D.
Fyman, P.
Goodman, K.
Hartung, J.
Aaron, D.
Ergin, A.
Kowalski, S.
Downs, A.
Lye, C.
Oppenheimer, L.
Kozody, R.
Duke, P.
Wade, J.
Kozody, R.
Parrott, J.
Duke, P.
Wade, J.
Kozody, R.
Duke, P.
Wade, J.
Kozody, R.
Parrott, J.
Duke, P.
Wade, J.
Michoud, M.
Amyot, R.
St-Jean, S.
Chapleau, D.
Couture, J.
Badgwell, J.
Heavner, J.
Cockings, E.
Cooper, M.
Maloney, L.
Coombs, D.
Yeager, M.
Vanier, M.
Vikis-Freiberg, V.
Couture, J.
Weston, G.
Roth, S.
James, P.
Volgyesi, G.
Burrows, F.
Wolf, G.
Capuano, C.
Hartung, J.
Selb, D.
Ilsley, A.
Runciman, W.
Mather, L.
Moote, C.
Knill, R.
Clement, J.
Sutherland, T.
Davies, J.
Stock, J.
Harpin, R.
Wright, D.
Hanna, M.
Williams, R.
Sutherland, T.
Bradley, J.
Marsland, A.
Salkfield, I.
Hardy, J.
Girouard, G.
Charest, J.
Brown, M.
Dollery, C.
Desjardins, R.
Gelb, A.
Shokunbi, T.
Floyd, P.
Mervart, M.
Peerless, S.
Prideaux, P.
Crankshaw, D.
Morgan, D.
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anesthesia; May 1985, Vol. 32 Issue: Supplement 3 pS56-S106, 51p
Periodyk
Tytuł :
Sevoflurane has no effect on sinoatrial node function or on normal atrioventricular and accessory pathway conduction in Wolff-Parkinson-White syndrome during alfentanil/midazolam anesthesia.
Autorzy :
Sharpe MD; Department of Anaesthesia, London Health Sciences Centre, University Campus, University of Western Ontario, Canada. />Cuillerier DJ
Lee JK
Basta M
Krahn AD
Klein GJ
Yee R
Pokaż więcej
Źródło :
Anesthesiology [Anesthesiology] 1999 Jan; Vol. 90 (1), pp. 60-5.
Typ publikacji :
Clinical Trial; Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't
MeSH Terms :
Alfentanil*
Anesthetics, Inhalation*/adverse effects
Anesthetics, Intravenous*
Methyl Ethers*/adverse effects
Midazolam*
Atrioventricular Node/*drug effects
Sinoatrial Node/*drug effects
Wolff-Parkinson-White Syndrome/*physiopathology
Adult ; Catheter Ablation ; Electrophysiology ; Female ; Heart Rate/drug effects ; Humans ; Male ; Neural Pathways/drug effects ; Neural Pathways/physiology ; Refractory Period, Electrophysiological/drug effects ; Sevoflurane ; Wolff-Parkinson-White Syndrome/surgery
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Monitoring of brainstem function during vertebral basilar aneurysm surgery. The use of spontaneous ventilation.
Autorzy :
Manninen PH; Department of Anesthesia, University Hospital, London, Ontario, Canada.
Cuillerier DJ
Nantau WE
Gelb AW
Pokaż więcej
Źródło :
Anesthesiology [Anesthesiology] 1992 Oct; Vol. 77 (4), pp. 681-5.
Typ publikacji :
Journal Article
MeSH Terms :
Vertebral Artery*
Brain Stem/*physiopathology
Intracranial Aneurysm/*surgery
Monitoring, Intraoperative/*methods
Respiration/*physiology
Adult ; Female ; Humans ; Intracranial Aneurysm/epidemiology ; Male ; Middle Aged ; Prospective Studies ; Retrospective Studies
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Monitoring of brain stem function during posterior fossa surgery.
Autorzy :
Manninen PH; University of Western Ontario, London.
Cuillerier DJ
Gelb AW
Nantau WE
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian journal of anaesthesia = Journal canadien d'anesthesie [Can J Anaesth] 1990 May; Vol. 37 (4 Pt 2), pp. S23.
Typ publikacji :
Comparative Study; Journal Article
MeSH Terms :
Basilar Artery/*surgery
Brain Stem/*physiopathology
Intracranial Aneurysm/*surgery
Intraoperative Complications/*physiopathology
Monitoring, Physiologic/*methods
Vertebral Artery/*surgery
Evoked Potentials, Auditory/physiology ; Evoked Potentials, Somatosensory/physiology ; Hemodynamics/physiology ; Humans ; Middle Aged ; Reaction Time/physiology ; Respiration/physiology
Czasopismo naukowe
    Wyświetlanie 1-14 z 14

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies