Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Darling, J. L."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Derlon J. M.
Petit-taboué M. C.
Dauphin F.
Courtheoux P.
Chapon F.
Creissard P.
Darcel F.
Houtteville J. P.
Kaschten, B.
Sadzot, B.
Stevenaert, A.
Tjuvajev, Juri G.
Macapinlac, Homer A.
Daghighian, Farhad
Ginos, James Z.
Finn, Ronald D.
Jiaju Zhang, M. S.
Beattie, Bradley
Graham, Martin
Larson, Steven M.
Blasberg, Ronald G.
Levivier, M.
Goldman, S.
Pirotte, B.
Brucher, J. M.
Balériaux, D.
Luxen, A.
Hildebrand, J.
Brotchi, J.
Go K. G.
Kamman R. L.
Mooyaart E. L.
Heesters M. A. A. M.
Sijens, P. E.
Oudksrk, M.
van Dijk, P.
Levendag, P. C.
Vecht, Ch. J.
Metz, R. J.
Kennedy, D. N.
Rosen, B. R.
Hochberg, F. H.
Fishman, A. J.
Filipek, P. A.
Caviness, V. S.
Gross, M. W.
Weinzierl, F. X.
Trappe, A. E.
Goebel, W. E.
Frank, A. M.
Becker, Georg
Krone, Andreas
Schmidt, Karsten
Hofmann, Erich
Bogdahn, Ulrich
Bencsch, H.
Fclber, S.
Finkenstedt, G.
Kremser, C.
Sfockhammer, G.
Aichner, F.
Bogdahn U.
Fröhlich T.
Becker G.
Krone A.
Schlief R.
Schürmann J.
Jachimczak P.
Hofmann E.
Roggendorf W.
Roosen K.
Carapella, C. M.
Carpinelli, G.
Passalacqua, R.
Raus, L.
Giannini, M.
Mastrostefano, R.
Podo, F.
Tofani, A.
Maslrostefano, R.
Mottoles, M.
Ferraironi, A.
Scelsa, M. G.
Oppido, P.
Riccio, A.
Maini, C. L.
Collombier, L.
Taillandier, L.
Dcbouverie, M.
Laurens, M. H.
Thouvenot, P.
Weber, M.
Bertrand, A.
Cruickshank G. S.
Patterson J.
Hadley D.
De Witte, Olivier
Hildebrand, Jerzy
Luxen, André
Goldman, Serge
Ernestus, R. -I.
Bockhorst, K.
Eis, M.
Els, T.
Hoehn-Berlage, M.
Gliese, M.
Fründ, R.
Geissler, A.
Woertgen, C.
Holzschuh, M.
Goldman, Serge
Levivier, M.
Pirotte, B.
Brucher, J. M.
Luxen, A.
Brotchi, J.
Hildebrand, J.
Hausmann, O.
Merlo, A.
Jerrnann, E.
Uirich, J.
Chiquet-Ehrismann, R.
Müller, J.
Mäcke, H.
Gratzl, O.
Herholz, K.
Ghaemi, M.
Würker, M.
Pietrzyk, U.
Heiss, W. -D.
Kotitschke, K.
Brandl, M.
Tonn, J. C.
Haase, A.
Bogdahn, U.
Kotitschke, K.
Muigg, S.
Felber, S.
Aichner, F.
Haase, A.
Bogdahn, U.
Krone A.
Becker G.
Woydt M.
Roggendorf W.
Hofmann E.
Bogdahn U.
Roosen K.
Lanfermann, Heinrich
Heindel, Walter
Kugel, Harald
Erneslus, Ralf -Ingo
Röhn, Gabricle
Lackner, Klaus
Metz, R. J.
Kennedy, D. N.
Pardo, F. S.
Kutke, S.
Sorensen, A. G.
Hochberg, F. H.
Fishman, A. J.
Filipek, P. A.
Rosen, B. R.
Caviness, V. S.
Mechtler, L. L.
Withiam-Lench, S.
Shin, K.
Klnkel, W. R.
Patel, M.
Truax, B.
Kinkel, P.
Shin, K.
Mechtler, L.
Ricci M.
Pantano P.
Maleci A.
Pierallini S.
Di Stefano D.
Bozzao L.
Cantore G. P.
Röhn, Gabriele
Els, T.
Schröder, R.
Hoehn-Berlage, M.
Ernestus, R. -I.
Ruda, R.
Mocellini, C.
Soffietti, R.
Campana, M.
Ropolo, R.
Riva, A.
de Filippi, P. G.
Schiffer, D.
Salgado D.
Rodrigues M.
Salgado L.
Fonseca A. T.
Vieira M. R.
Bravo Marques J. M.
Satoh, H.
Uozumi, T.
Kiya, K.
Kurisu, K.
Arita, K.
Sumida, M.
Ikawa, F.
Tzuk-Shina, Tz.
Gomori, J. M.
Rubinstein, R.
Lossos, A.
Siegal, T.
Vaalburg, W.
Paans, A. M. J.
Willemsen, A. T. M.
van Waarde, A.
Pruim, J.
Visser, G. M.
Go, K. G.
Valentini, S.
Ting, Y. L. T.
De Rose, R.
Chidichimo, G.
Corricro, G.
van Lcycn-Pilgram, Karin
Erncslus, Ralf -Ingo
Klug, Norfried
van Leyen-Pilgram, K.
Ernestus, R. -I.
Schröder, R.
Klug, N.
Woydt M.
Krone A.
Tonn J. C.
Becker G.
Neumann U.
Roggendorf W.
Roosen K.
Plate, Karl H.
Breier, Georg
Millaucr, Birgit
Weich, Herbert A.
Ullrich, Axel
Risau, Werner
Roosen N.
Chopra R. K.
Mikkelsen T.
Rosenblum S. D.
Yan P. S.
Knight R.
Windham J.
Rosenblum M. L.
Schiffer, D.
Attanasio, A.
Cavalla, P.
Chio, A.
Giordana, M. T.
Migheli, A.
Amberger, V.
Hensel, T.
Schwab, M. E.
Cervoni, Luigi
Celli, Paolo
Tarantino, Roberto
Huettner, C.
Tonn, J. C.
Berweiler, U.
Roggendorf, W.
Salmon, I.
Rorive, S.
Rombaut, K.
Pirotte, B.
Haot, J.
Brotchi, J.
Kiss, R.
Maugard-Louboutin C.
Charrier J.
Fayet G.
Sagan C.
Cuillioere P.
Ricolleau G.
Martin S.
Menegalli-Bogeelli D.
Lajat Y.
Resche F.
Molnàr, Péter
Bárdos, Helga
Ádány, Róza
Rogers, J. P.
Pilkington, G. J.
Pollo, B.
Giaccone, G.
Allegranza, A.
Bugiani, O.
Prim, J.
Badia, J.
Ribas, E.
Coello, F.
Shezen, E.
Lossos, A.
Abramsky, O.
Siegal, T.
Scerrati M.
Roselli R.
Iacoangeli M.
Pompucci A.
Rossi G. F.
Deeb, Saleh M. Al.
Koreich, Osama
Yaqub, Basim
Moutaery, Khalaf R. Al.
Giordana, M. T.
Cavalla, P.
Chio, A.
Marino, S.
Vigliani, M. C.
Schiffer, D.
Deburghgraeve, V.
Darcel, F.
Gedouin, D.
Hassel, M. Ben
Guegan, Y.
Jeremic, B.
Grujicic, D.
Antunovic, V.
Matovic, M.
Shibamoto, Y.
Kallio, Merja
Huhmar, Helena
Kudoh, Ch.
Detta, A.
Sugiura, K.
Hitchcock, E. R.
Mastrostefano, R.
Di Russo, R.
Cipriani§, M.
Occhipinti, E. M.
Conti, E. M. S.
Clowegeser A.
Ortler M.
Seiwald M.
Kostron H.
Rajan B.
Ross G.
Lim C.
Ashlcy S.
Goode D.
Traish D.
Brada M.
Sanden, G. A. C. vd
Schouten, L. J.
Coebergh, J. W. W.
Razenberg, P. P. A.
Twijnstra, A.
Snilders-Keilholz, A.
Voormolen, J. H. C.
Hermans, J.
Leer, J. W. H.
Taillandier, L.
Baylac, F.
Dcbouvcrie, M.
Anxionnal, R.
Bracard, S.
Vignand, J. M.
Duprcz, A.
Weber, M.
Winking, M.
Böker, D. K.
Simmet, T.
Rothbart, David
Strugar, John
Balledux, Jeroen
Criscuolo, Gregory R.
Jachimczak, Piotr
Blesch, Armin
Heβdörfer, Birgit
Bogdahn, Ulrich
Ernestus, Ralf -Ingo
Schröder, Roland
Klug, Norfrid
Krouwer, H. G. J.
Duinen, S. G. v.
Algra, A.
Zentner, J.
Wolf, H. K.
Ostertun, B.
Hufnagel, A.
Campos, M. G.
Solymosi, L.
Schramm, J.
Newlands, E. S.
O'Reilly, S. M.
Brampton, M.
Soffietti, R.
Chio, A.
Mocellini, C.
Ruda, R.
Vigliani, M. C.
Schiffer, D.
Sciolla, R.
Seliak, D.
Henriksson, R.
Bergenheim, A. T.
Björk, P.
Gunnarsson, P. -O.
Hariz, Ml.
Grant, R.
Collie, D.
Gregor A.
Ebmeier K. P.
Jarvis G.
Lander F.
Cull A.
Sellar R.
Brada, M.
Thomas, C.
Elyan, S.
Hines, F.
Ashley, S.
Stenning, S.
Bernstein J. J.
Goldberg W. J.
Roelcke U.
Von Ammon K.
Hausmann O.
Radu E. W.
Kaech D.
Leenders K. L.
Fitzek, II, M. M.
Aronen J. Efird
Hochberg, F.
Gruber, M.
Schmidt, E.
Rosen, B.
Flschman, A.
Pardo, P.
Afra U. M. U.
Sipos, L.
Slouik, F.
Boiardi A.
Salmaggi A.
Pozzi A.
Farinotti L.
Fariselli L.
Silvani A.
Brandes, A.
Scelzi, E.
Rigon, A.
Zampieri, P.
Pignataro, M.
Amanzo, P. D'.
Amista, P.
Rotilio, A.
Fiorentino, M. V.
Thomas, R.
Brazil, L.
O'Connor, A. M.
Ashley, S.
Brada, M.
Salvati, Maurizio
Cervoni, Luigi
Puzzilli, Fabrizio
Cervoni, Luigi
Salvati, Maurizio
Raguso, Michele
Cruickshank G. S.
Duckworth R.
Rumpling R.
Rottuci M.
Fariselli L.
Boiardi A.
Broggi G.
Plrint, N. G.
Sabattini, E.
Manetto, V.
Gambacorta, H.
Poggi, S.
Pileri, S.
Ferracini, R.
Grant, R.
Plev D. V.
Hopf N. J.
Knosp E.
Bohl J.
Perncczky A.
Kiss, R.
Salmon, I.
Catnby, I.
Dewitte, O.
Brotchi, J.
Pasteels, J. L.
Camby, I.
Salmon, I.
Darro, F.
Danguy, A.
Brotchi, J.
Pasteels, J. L.
Kiss, R.
Kiu, M. C.
Lai, G. M.
Yang, T. S.
Ng, K. T.
Chen, J. S.
Chang, C. N.
Leung, W. M.
Ho, Y. S.
Rychter, M. Deblec
Klimek, A.
Liberski, P. P.
Karpinaka, A.
Krauseneck P.
Schöffel V.
Müller B.
Kreth, F. W.
Faist, M.
Warnke, P. C.
Ostertag, C. B.
Nielen, K. M. B. v.
Visscr, M. C.
Lebrun C.
Lonjon M.
Desjardin T.
Michiels J. F.
Chanalet Sa. Lagrange J. L.
Roche J. L.
Chatel M.
Mastronardi L.
Puzzilli F.
Osman Farah J.
Lunardi P.
Matsutani, M.
Ushio, Y.
Takakura, K.
Menten, Johan
Hamers, Han
Ribot, Jacques
Dom, René
Tcepen, Hans
Müller B.
Weidner N.
Krauseneck P.
Naujocks, G.
van Roost, D.
Wiestler, O. D.
Kuncz, A.
Nieder, C.
Setzel-Sesterhein, M.
Niewald, M.
Schnabel, I.
O'Neill, K. S.
Kitchen, N. D.
Wilkins, P. R.
Marsh, H. T.
Pierce, E.
Doshi, R.
Deane, R.
Previtali, S.
Quattrini, A.
Nemni, R.
Ducati, A.
Wrabetz, L.
Canal, N.
Punt, C. J. A.
Stamatakis, L.
Giroux, B.
Rutten, E.
Quigley, Matthew R.
Beth Sargent P. A. -C.
Flores, Nicholas
Simon, Sheryl
Maroon, Joseph C.
Quigley, Matthew R.
Beth Sargent P. A. -C.
Flores, Nicholas
Maroon, Joseph C.
Rocca A. A.
Gervasoni C.
Castagna A.
Picozzi P.
Giugni E.
Rocca A. A.
Tonnarelli G. P.
Ducati A.
Mangili F.
Truci G.
Canal N.
Giovanelli M.
Roelcke U.
Von Ammon K.
Radu E. W.
Leenders K. L.
Sachsenheimer, W.
Bimmler, T.
Seiwald M.
Eiter H. Rhomberg W.
Ortler M.
Obwegesser A.
Kostron H.
Steilen H.
Henn W.
Moringlane J. R.
Kolles H.
Feiden W.
Zang K. D.
Sleudel W. I.
Steinbrecher, Andreas
Schabet, Martin
Heb, Clemens
Bamberg, Michael
Dichgans, Johannes
Stragliotto, G.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Zampieri, P.
Brandes, A.
Rigon, A.
Tosatto, L.
D'Amanzo, P.
Menicucci, N.
Rotilio, A.
Mingrino, S.
Steudel, W. I.
Feld, R.
Henn, W.
Zang, K. D.
Maire, J. Ph.
Caudry, M.
Guerin, J.
Celerier, D.
Salem, N.
Demeaux, H.
Fahregat, J. F.
Kusak, M. E.
Bucno, A.
Albisua, J.
Jerez, P.
Sarasa, J. L.
Garefa, R.
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
de Campos, J. M.
Bueno, A.
García-Delgado, R.
Sarasa, J. L.
García-Sola, R.
Lantsov A. A.
Shustova T. I.
Lcnartz, D.
Wellenreuther, R.
von Deirnling, A.
Köning, W.
Menzel, J.
Scarpa, S.
Manna, A.
Reale, M. G.
Oppido, P. A.
Carapella, C. M.
Frati, L.
Valery, C. A.
Ichen, M.
Foncin, J. P.
Soubrane, C.
Khayat, D.
Philippon, J.
Vaz, R.
Cruz, C.
Weis S.
Protopapa D.
März R.
Winkler P. A.
Reulen H. J.
Bise K.
Beuls E.
Berg J.
Deinsberger, W.
Böker, D. K.
Samii, M.
Caudry, M.
Darrouzet, V.
Guérin, J.
Trouette, R.
Causse, N.
Bébéar, J. P.
Parker, F.
Vallee, J. N.
Carlier, R.
Zerah, M.
Lacroix-Jousselin, C.
Piepmeier, Joseph M.
Kveton, John
Czibulka, Agnes
Tigliev G. S.
Chernov M. P.
Maslova L. N.
Valdueza, José M.
Jänisch, Werner
Bock, Alexander
Harms, Lutz
Bessell, E. M.
Graus, F.
Punt, J.
Firth, J.
Hope, T.
Koriech, Osama
Al Deeb, Saleh
Al Moutaery, Khalaf
Yaqub, B.
Silvani A.
Salmaggi A.
Pozzi A.
Franzini A.
Boiardi A.
Goldbrunner, R.
Warmuth-Metz, M.
Paulus, W.
Tonn, J. -Ch.
Roosen, K.
Strik I. I.
Müller B.
Markert C.
Pflughaupt K. -W.
Krauseneck P.
O'Neill, B. P.
Dinapoli, R. P.
Voges, J.
Sturm, V.
Deuß, U.
Traud, C.
Treuer, H.
Lehrke, R.
Kim, D. G.
Müller, R. P.
Alexandrov Yu. S.
Moutaery, K.
Aabed, M.
Koreich, O.
Ross, G. M.
Rajan, B.
Traish, D.
Ashley, S.
Ford, D.
Brada, M.
Schmeets, I. L. O.
Jager, J. J.
Pannebakker, M. A. G.
de Jong, J. M. A.
van Lindert, E.
Knosp, E.
Kitz, K.
Blond, S.
Dubois, F.
Assaker, R.
Baranzelli, M. C.
Sleiman, M.
Pruvo, J. P.
Coche-Dequeant, B.
Matsutani M.
Takakura K.
Sano K.
PetriČ-Grabnar, G.
Jereb, B.
Župančič, N.
Koršič, M.
Rainov N. G.
Burkert W.
Ushio, Yukitaka
Kochi, Masato
Itoyama, Youichi
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
Sarasa, J. L.
García, R.
Bueno, A.
Ferrando, L.
Hoang-Xuan, K.
Sanson, M.
Merel, P.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Delattre, O.
Thomas, G.
Hoang-Xuan, K.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Thomas, G.
Haritz, D.
Obersen, B.
Grochulla, F.
Gabel, D.
Haselsberger K.
Radner H.
Pendl G.
Brada, M.
Laing, R. W.
Warrington, A. P.
Nowak, P. J. C. M.
Kolkman-Deurloo, I. K. K.
Visser, A. G.
Berge, Hv. d.
Niël, C. G. J. H.
Levendag, P. C.
Bergström P.
Hariz M.
Löfroth P. -O.
Bergenheim T.
Henriksson R.
Blond, S.
Assaker, R.
Cortet-rudelli, C.
Dewailly, D.
Coche-dequeant, B.
Castelain, B.
Dinapoli, R.
Shaw, E.
Coffey, R.
Earle, J.
Foote, R.
Schomberg, P.
Gorman, D.
Girard N.
Courel M. N.
Delpech B.
Haselsberger K.
Friehs G. M.
Schröttner O.
Pendl G.
Pötter, R.
hawliczek, R.
Sperveslage, P.
Prott, F. J.
Wachter, S.
Dieckmann, K.
Würker, M.
Herholz, K.
Pietrzyk, U.
Voges, J.
Treuer, H.
Sturm, V.
Bauer, B.
Heiss, W. -D.
Jund, R.
Zimmermann, F.
Feldmann, H. J.
Gross, M. W.
Kneschaurek, P.
Molls, M.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Voulsinas, L.
Fine, M.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Fine, M.
Voutsinas, I.
Qian, G.
Rashid, H.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Fine, M.
Voulsinas, L.
Qian, G.
Rashid, H.
Moutaery, K.
Aabed, M.
Koreich, O.
Scerrati M.
Montemaggi P.
Iacoangeli M.
Pompucci A.
Roselli R.
Trignani R.
Rossi G. F.
Shin, K.
Mechtler, L.
West, C.
Grand, W.
Shin, K.
Sibata, C.
West, C.
Mechtler, L.
Grand, W.
Thomas, R.
Guerrero, D.
James, N.
Ashley, S.
Gregor, A.
Brada, M.
Voges, J.
Sturm, V.
Bramer, R.
Pahlke, H.
Lehrke, R.
Treuer, H.
Banik, N.
Kim, D. G.
Hövels, M.
Bernsen H. J. J. A.
Rijken P. F. J. W.
Van der Sanden B. P. J.
Hagemeier N. E. M.
Van der Kogel A. J.
Koehler P. J.
Verbiest H.
Jager J.
Vecht Ch. J.
Ross G. M.
McIlwrath A.
Brown R.
Mottolesb, C.
Pierre'Kahn, A.
Croux, M.
Roche, J. L.
Marchai, J.
Delhemes, P.
Tremoulet, M.
Stilhart, B.
Chazai, J.
Caillaud, P.
Ravon, R.
Passacha, J.
Bouffet, E.
Dirven C. M. F.
Mooy J. J. A.
Molenaar W. M.
Lewandowicz, G. M.
Grant, N.
Harkness, W.
Hayward, R.
Thomas, D. G. T.
Darling, J. L.
Delepine, N.
Subovici I. I.
Cornille B.
Markowska S.
Alkallaf JC. Desbois
KühI, J.
Niethammer, D.
Spaar, H. J.
Gnekow, A.
Havers, W.
Berthold, F.
Graf, N.
Lampert, F.
Maass, E.
Mertens, R.
Schöck, V.
Aguzzi, A.
Boukhny, A.
Smirtukov, S.
Prityko, A.
Hoiodov, B.
Geludkova, O.
Nikanorov, A.
Levin, P.
Rothbart, David
Balledux, Jeroen
Criscuolo, Gregory R.
D'haen, B.
Van Calenbergh, F.
Casaer, P.
Dom, R.
Menten, J.
Goffin, J.
Plets, C.
Hertel, A.
Hernaiz, P.
Seipp, C.
Siegler, K.
Baum, R. P.
Maul, F. D.
Schwabe, D.
Jacobi, G.
Kornhuber, B.
Hör, G.
Menten, J.
Casaer, P.
Pilkington, G. J.
Merzak, A.
Rooprai, H. K.
Bullock, P.
van Domburg P. H. M. F.
Wesseling P.
Thijssen H. O. M.
Wolff, J. E. A.
Boos, J.
Krähling, K. H.
Gressner-Brocks, V.
Jürgens, H.
Schlegel, J.
Scherthan, H.
Arens, N.
Stumm, Gabi
Kiessling, Marika
Merzak, A.
Koochekpour, S.
Pilkington, G. J.
Reifenberger, G.
Reifenberger, J.
Liu, L.
James, C. D.
Wechsler, W.
Collins, V. P.
Fabel-Schulte, Klaus
Jachimczak, Plotr
Heßdörfer, Birgitt
Baur, Inge
Schlingensiepen, Karl -Hermann
Brysch, Wolgang
Bogdahn, Ulrich
Blesch A.
Bosserhoff A. K.
Apfel R.
Lottspeich F.
Jachimczak P.
Büttner R.
Bogdahn U.
Cece, R.
Barajon, I.
Tazzari, S.
Cavaletti, G.
Torri-Tarelli, L.
Tredici, G.
Hecht, B.
Turc-Carel, C.
Atllas, R.
Chatel, M.
Gaudray, P.
Gioanni, J.
Hecht, F.
Balledux, Jeroen
Rothbart, David
Criscuolo, Gregory R.
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
Rey, J. A.
Bello, M. J.
Sarasa, J. L.
Dubois, F.
Blond, S.
Parent, M.
Assaker, R.
Gosselin, P.
Christiaens, J. L.
Feld, R.
Moringlane, J. R.
Steudel, W. I.
Schaudies, J. R.
Janka M.
Tonn J. C.
Fischer U.
Meese E.
Roosen K.
Remmelink, M.
Salmon, I.
Cras, P.
Pasteels, J. L.
Brotchi, J.
Kiss, R.
Bensadoun R. J.
Frenay M.
Formento J. L.
Milano G.
Lagrange J. L.
Grellier P.
Lee, J. -Y.
Ernestus, R. -I.
Riese, H. -H.
Cervós-Navarro, J.
Reutter, W.
Lippitz, B.
Scheitinger, C.
Scholz, M.
Weis, J.
Gilsbach, J. M.
Füzesi, L.
Koochekpour, S.
Merzak, A.
Pilkington, G. J.
Sanson, M.
Li, Y. J.
Hoang-Xuan, K.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Hamelin, R.
Van de Kelft, Erik
Dams, Erna
Martin, Jean -Jacques
Willems, Patrick
Lehrke R.
Voges J.
Treuer H.
Erdmann J.
Müller R. P.
Sturm V.
Wurm R. E.
Warrington A. P.
Laing R. W.
Sardell S.
Hines F.
Graham J. D.
Brada M.
Ushio, Yukitaka
Kuratsu, Jun -ichi
Kochi, Masato
Kitz K.
Aichholzer M.
Rössler K.
Alesch F.
Ertl A.
Sorensen, P. S.
Helweg-Larsen, S.
Mourldsen, H.
Hansen, H. H.
El Sharoum, S. Y.
Berfelo, M. W.
Theunissen, P. H. M. H.
Jager, J. J.
de Jong, J. M. A.
Fedorcsák, I.
Nyáry, I.
Osztie, É.
Horvath, Á.
Kontra, G.
Frenay M.
Burgoni-chuzel J.
Paquis P.
Lagrange J. L.
Helweg-Larsen, S.
Hansen, SW.
Sørensen, PS.
Salmon, I.
Kiss, R.
Krauseneck P.
Müller B.
Morche M.
Tonn J. C.
Lagerwaard, F. J.
Levendag, P. C.
Eijkenboom, W. M. H.
Schmilz, P. I. M.
Lentzsch S.
Weber F.
Franke J.
Dörken B.
Lunardi P.
Schettini G.
Osman Farah J.
Qasho R.
Mocellini, C.
Ruda, R.
Soffietti, R.
Garabello, D.
Sales, S.
De Lucchi, R.
Vasario, E.
Schiffer, D.
Muracciole, X.
Régis, J.
Manera, L.
Peragut, J. C.
Juin, P.
Sedan, R.
Nieder, C.
Niewald, M.
Walter, K.
Schnabel, K.
Nieder, C.
Niewald, N.
Nestle, U.
Schnabel, K.
Berberich, W.
Oschmann, P.
Theißen R. D.
Reuner K. H.
Kaps M.
Dorndorf W.
Martin, K. K.
Akinwunmi, J.
Rooprai, H. K.
Kennedy, A.
Linke, A.
Ognjenovic, N.
Pilkington, G. J.
Svadovsky A. I.
Peresedov V. V.
Bulakov A. A.
Butyalko M. Y.
Zhirnova I. G.
Labunsky D. A.
Gnazdizky V. V.
Gannushkina I. V.
Taphoorn, M. J. B.
Potman, R.
Barkhof, F.
Weerts, J. G.
Karim, A. B. M. F.
Heimans, J. J.
van de Pol, M.
van Aalst, V. C.
Wilmink, J. T.
Twijnstra, A.
van der Sande, J. J.
Boogerd, W.
Kröger, R.
Jäger A.
Wismeth C.
Dekant A.
Brysch W.
Schlingensiepen K. H.
Jachimczak P.
Bogdahn U.
Pirolte, B.
Cool, V.
Gérard, C.
Levivier, M.
Dargent, J. L.
Goldman, S.
Brotchi, J.
Hildebrand, J.
Velu, T.
Herrlinger, U.
Schabet, M.
Ohneseit, P.
Buchholz, R.
Zhu, Jianhong
Reszka, Regina
Weber, Friedrich
Walther, Wolfgang
Zhang, L. I.
Brock, Mario
Roosen N.
Rock J. P.
Zeng H.
Feng J.
Fenstermacher J. D.
Rosenblum M. L.
Siegal, T.
Gabizon, A.
Beljanski M.
Crochet S.
Bergenheim, A. T.
Zackrisson, B.
Elfverson, J.
Bergström, P.
Henriksson, R.
Butti, G.
Baetta, R.
Magrassi, L.
De Renzis, M. R.
Soma, M. R.
Davegna, C.
Pezzotta, S.
Paoletti, R.
Fumagalli, R.
Infuso, L.
Sankar, A. A.
Darling, J. L.
Thomas, D. G. T.
Defer, G. -L.
Brugières, P.
Gray, F.
Chomienne, C.
Poirier, J.
Degos, L.
Degos, J. D.
Colombo, Bruno M.
DiDonato, Stefano
Finocchiaro, Gaetano
Hebeda, K. M.
Sterenborg, H. J. C. M.
Saarnak, A. E.
Wolbers, J. G.
van Gemert, M. J. C.
Kaaijk P.
Troost D.
Leenstra S.
Das P. K.
Bosch D. A.
Kostron H.
Hochleitner B. W.
Obwegeser A.
Ortler M.
Seiwald M.
Vooys, W.
Krouwer, H. G. J.
de Gast, G. C.
Marx, J. J. M.
Osman Farah J.
Lunardi P.
Puzzilli F.
Menovsky, T.
Beek, J. F.
Wolbers, J. G.
van Gemert, M. J. C.
Naujocks, G.
Wiestler, O. D.
Schirrmacher, V.
Schramm, J.
Schmitz, A.
Eis-Hübinger, A. M.
Piepmeier, p. h.
Pedersen, Patricia
Greer, Charles
Quigley, Matthew R.
Shih, Tommy
Elrifal, Amr
Rothfus, William
Maroon, Joseph C.
Rohertson, L.
Rampling, R.
Whoteley, T. L.
Piumb, J. A.
Kerr, D. J.
Falina, P. A.
Crossan, I. M.
Roosen N.
Rock J. P.
Feng J.
Zeng H.
Ho K. L.
Fenstermacher J. D.
Rosenblum M. L.
Ruchoux, M. M.
Vincent, S.
Jonca, F.
Plouet, J.
Lecomte, M.
Samid, D.
Thibault, A.
Ram, Z.
Oldfield, E. H.
Myers, C. E.
Reed, E.
Schabet, M.
Herrlinger, U.
Buchholz, R.
Shoshan, Y.
Siegal, T.
Siegal, T.
Shezen, E.
Siegal, Tz.
Stockhammer, G.
Rosenblum, M.
Samid, D.
Lieberman, F.
Terzis, A. J. A.
Bjerkvig, R.
Laerum, O. D.
Arnold, H.
Thibault, A.
Samid, D.
Figg, W. D.
Myers, C. E.
Reed, E.
Thomas, R.
Flux, G.
Chittenden, S.
Doshi, P.
Brazil, L.
Thomas, D. G. T.
Bignor, D.
Zalutsky, M.
Brada, M.
Tjuvajev, Juri
Kaplitt, Michael
Desai, Revathi
Bradley, M. S.
Bettie B. S.
Gansbacher, Bernd
Blasberg, Ronald
Haugland, H. K.
Saraste, J.
Rooseni, K.
Laerum, O. D.
Vincent, A. J. P. E.
Avezaat, C. J. J.
Bout, A.
Noteboom, J. L.
Vecht, C. h.
Valerio, D.
Hoogerbrugge, P. M.
Weber, F.
Reszka, R.
Zhu, J.
Walther, W.
List, J.
Schulz, W.
Wolbers, J. G.
Sterenborg, I. I. J. C. M.
Kamphorst, W.
van Gemert, M. J. C.
van Alplien, H. A. M.
Salander P.
Bergenheim T.
Henriksson R.
Grant, R.
Brazil, L.
Thomas, R.
Guerrero, D.
Laing, R.
Ashley, S.
Brada, M.
Schmidt B.
Bauer B.
Grau G.
Bohnstedt, T.
Frydrych A.
Franz K.
Lorenz R.
Brandes, A.
Amanzo, P. D'.
Zampieri, P.
Rigon, A.
Scelzi, E.
Rotilio, A.
Berti, F.
Paccagnella, A.
Fiorentino, M. V.
Müller B.
Krauseneck P.
van Deventer, P. L.
Dellemijn, P. L. I.
van den Bent, M. J.
Vecht, Ch. J.
Kansen, P. J.
Tredici, G.
Petruccioli, N. G.
Cavaletti, G.
Cavalletti, E.
Kiburg, B.
Müller, L. J.
Moorer-van Delft, C. M.
Heimans, J. J.
Boer, H. H.
Pace A.
Bove L.
Pietrangeli A.
Innocenti P.
Aloe A.
Nardi M.
Jandolo B.
Kellie S. J.
De Graaf S. S. N.
Bloemhof H.
Roebuck D.
Dalla Pozza L.
Uges D. D. R.
Johnston I.
Besser M.
Chaseling R. A.
Koeppen, S.
Gründemann, S.
Lossos, A.
Siegal, T.
Nitschke M.
Vieregge P.
Reusche E.
Rob P.
Kömpf D.
Postma, T. J.
Vermorken, J. B.
Heimans, J. J.
Rampling R. P.
Dunlop D. J.
Steward M. S.
Campbell S. M.
Roy S.
Hilkens, P. H. E.
Verweij, J.
van Putten, W. L. J.
Vecht, Ch. J.
van den Bent, M. J.
Hilkens, P. H. E.
Moll, J. W. B.
van der Burg, M. E. L.
Planting, A. S. T.
van Putten, W. L. J.
Vecht, Ch. J.
van den Bent, M. J.
Wondrusch E.
Zifko U.
Drlicek M.
Liszka U.
Grisold W.
Zifko U.
Fazeny B.
Dittrich Ch.
Wondrusch E.
Grisold W.
Verschuuren, Jan J.
Meneses, Patricio I.
Rosenfeld, Myrna R.
Kaplitt, Michael G.
Posner, Jerome B.
Dalmau, Josep
Sillevis Smitt P. A. E.
Manley G.
Posner J. B.
Cavaletti, G.
Bogliun, G.
Margorati, L.
Bianchi, G.
Drlicek, M.
Liska, U.
Casati, B.
Kolig, C.
Grisold, H.
Graus, F.
Reñe, R.
Uchuya, M.
Valldeoriola, F.
Delattre, J. Y.
Benedetti de Cosentiro C.
Ortale D.
Martinez R.
Lambre J.
Cagnolati S.
Vinai C.
Salmaggi A.
Nemni R.
Silvani A.
Forno M. G.
Luksch R.
Confalonieri P.
Boiardi A.
Nitschke M.
Scholz J.
Vieregge P.
Kömpf D.
Hochberg F. H.
Pfeiffer, G.
Netzer, J.
Hansen, Ch.
Eggers, Ch.
Hagel Ch.
Kunze, K.
Verschuuren, Jan J.
Rosenblum, Marc K.
Lieberman, Frank S.
Posner, Jerome B.
Dalmau, Josep
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Neuro-Oncology. February 1994 21(1):1-77
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts for the Tenth International Conference on Brain Tumour Research and Therapy: Stalheim Hotel, Voss, Norway, September 6–9, 1993
Autorzy :
Abrahamsen, Tore G.
Wesenberg, Finn
Mørk, Sverre
Allen, Jeffrey
Hayes, Roberta
DaRosso, Robert
Nirenberg, Anita
Ali-Osman, Francis
Akande, Nike
Amberger, V.
Seulberger, H.
Paganetti, P. A.
Schwab, M. E.
Schwab, M. E.
Arita N.
Ohnishi T.
Hiraga S.
Yamamoto H.
Taki T.
Izumoto S.
Higuchi M.
Hayakawa T.
Kusakabe M.
Sakakura T.
Baldwin, N. G.
Rice, C. D.
Merchant, R. E.
Ashmore, Sally M.
Darling, J. L.
Bailey, C. C.
Balmaceda C.
Diez B.
Villablanca J.
Walker R.
Finlay J.
Bergenheim, A. Tommy
Hartman, Magdalena
Bergh, Jonas
Ridderheim, PerÅke
Henriksson, Roger
Berens, Michael E.
Rief, Monique D.
Giese, Alf
Zackrisson, Björn
Elfversson, Jörgen
Bernstein, Mark
Cabantog, Alberto
Glen, Jennifer
Mikulis, David
Bjerkvig, Rolf
Pedersen, Paal-Henning
Mathisen, Berit
Mahesparan, Rupavathana
Haugland, Hans Kristian
Bernstein, Mark
Laperriere, Normand
Thomason, Cindy
Leung, Phil
Bobola M. S.
Berger M. S.
Silber J. R.
Bongcam-Rudloff, Erik
Wang, Jia-Lun
Nistér, Monica
Westermark, Bengt
Brem, Steven
Breslow, Gary
Ho, Jason
Gately, Stephen
Takano, Shingo
Ward, William
Brada, M.
Laing, R.
Warrington, J.
Brem, Steven
Engelhard, Herbert
Takano, Shingo
Gately, Stephen
Brem, Steven
Landau, Barry
Kwaan, Hau
Verrusio, Elaine
Buckner, J. C.
Cascino, T. L.
Schomberg, P. S.
O'Fallon, J. R.
Dinapoli, R. P.
Burch, P. A.
Shaw, E. G.
Broaddus, William C.
Hager-Loudon, Kathryn
Merchant, Randall E.
Loudon, William
Couldwell, William T.
Jiang, Jack B.
Burns, David
Couldwell, William T.
Weiss, Martin H.
Apuzzo, Michael L. J.
Desbaillets I.
Tada M.
de Tribolet N.
Van Meir, E.
Davis, R. L.
Onda, K.
Prados, M. D.
Dolan, M. Eileen
Fleig, Matthew J.
Friedman, Henry S.
Ekstrand, A. Jonas
Longo, Nicola
James, C. David
Chou, D.
Wijnhoven, B.
Bellinzona, M.
Nakagawa, M.
Feuerstein B. G.
Basu H. S.
Dolan M. E.
Bergeron C.
Pellarm M.
Deen D. F.
Marton L. J.
Finlay, Jonathan
Fulton D. S.
Urtasun R. C.
Giese, Alf
Scheck, Adrienne C.
Geddes, J.
Vowles, G. M.
Ashmore, S. M.
Gillespie, G. Y.
Goldman, C. K.
Tucker, M. T.
Lyon, E.
Tsai, J. -C.
Gobbel, G. T.
Chan, P. H.
Greenberg, Hairy S.
Chandler, W. F.
Ensminger, W. D.
Junck, L.
Sandler, H.
Bromberg, J.
McKeever, P.
Gonzalez G. G.
Sarkar A.
Basu H.
Feuerstein B. G.
Deen D. F.
Haugland, Kr.
Tysnes, Ole-Bjørn
Hiraga, Shoju
Arita, Norio
Ohnishi, Takanori
Taki, Takuyu
Yamamoto, Hiroshi
Higuchi, Masahide
Hayakawa, Toru
Isern, Erik
Unsgaard, Geirmund
Marthinsen, Anne Beate Langeland
Strickert, Trond
Helseth, Eirik
Hochberg F.
Cosgrove R.
Valenzuela R.
Pardo F.
Zervas N.
Jenkins, Robert B.
Ritland, Steven R.
Hailing, Kevin C.
Thibodeau, Stephen N.
Juillerat L.
Darekar P.
Janzer R. C.
Hamou M. F.
Kato, Tsutomu
Sawamura, Yutaka
Tada, Mitsuhiro
Sakuma, Shirou
Sudo, Masako
Abe, Hiroshi
Kallio M.
Leppää J.
Nikula T.
Nikkinen P.
Gylling H.
Färkkilä M.
Hiltunen J.
Jääskeläinen J.
Liewendahl K.
Keles, G. Evren
Berger, Mitchel S.
Deliganis, Anna
Kellie S. J.
De Graaf S. S. N.
Bloemhof H.
Johnston I.
Uges D. D. R.
Besser M.
Chaseling R. W.
Ouvrier R. A.
Kitchen, N. D.
Hughes, S.
Beaney, R.
Thomas, D. G. T.
Kim D. H.
Maeda T.
Mohapatra G.
Park S.
Waldman F. W.
Gray J. W.
Koala, D.
Silber, J.
Berger, M.
Krauseneck P.
Müller B.
Strik H.
Warmuth-Metz M.
Kuratsu, Jun-ichi
Takeshima, Hideo
Ushio, Yukitaka
Kretschmar, C.
Grodman, H.
Linggood, R.
Kyritsis, A. P.
Bondy, M.
Cunningham, J.
Xiao, M.
Levin, V.
Leeds, N.
Bruner, J.
Yung, W. K. A.
Saya, H.
Lampson, L. A.
Nichols, M. R.
Lampson, M. A.
Dunne, A. D.
Li, Hong
Hamou, Marie-France
Jaufeerally, Rehana
Diserens, Annie-Claire
Van Meir, Erwin
de Tribolet, Nicolas
Levin, V. A.
Maor, M.
Sawaya, R.
Leavens, M.
Woo, S.
Thall, P.
Gleason, M. J.
Liang, Bertrand C.
Ross, D. A.
Meltzer, P. S.
Trent, J. M.
Greenberg, H. S.
Lillehei K. O.
Kong Q.
DeMasters B. K.
Withrow S. J.
Macdonald D. R.
Cairncross J. G.
Ludwin S.
Lee D.
Cascino T.
Buckner J.
Dropcho E.
Fulton D.
Stewart D.
Schold C.
Wainman N.
Eisenhauer E.
Kirby S.
Fisher B. J.
Magrassi, L.
Butti, G.
Pezzotta, S.
Milanesi∘, G.
Matsutani, Masao
Marienhagen, Kirsten
Laerum, Ole Didrik
Baldwin, N. G.
Merzak, Abderrahim
Koocheckpour, Shahriar
Roxanis, Yannis
Pilktngton, Geoffrey J.
Nagai, Masakatsu
Watanabe, Kunihiko
Narita, Jun-ichi
Hagiwara, Hideaki
Noble, Mark
Nomura, K.
Oyama, H.
Motoo, M.
Shibui, S.
Tokuue, K.
Akine, Y.
Ohnishi, T.
Arita, N.
Hiraga, S.
Hayakawa, T.
Nygaard, Svein J. Tjoflaat
Tysnes, Ole-Bjørn
Pardo, F. S.
Hsu, D. W.
Hedley-Whyte, E. T.
Efird, J.
Schmidt, E. V.
Marienhagen, Paal-Henning Pedersenl Kirsten
Pilkington, Geoffrey J.
Clarke, Tracey M.
Yu, Hui Tian
Rogers, Joan P.
Stern, Robert
Phuphanich, Surasak
Greenberg, Harvey
Murtagh, R.
Viloria, Jesus
Ransohoff, Joseph
Martin, Kimberly
Hatva, V. Erika
Rao, Jasti S.
Mohanam, S.
Rempel, Sandra A.
Schwechheimer, Karl
Davis, Richard L.
Cavenee, Webster K.
Rosenblum, Mark L.
Reifenberger, Guido
Liu, Lu
Ichimura, Koichi
Schmidt, Esther E.
Collins, V. Peter
Revesz T.
Scaravilli F.
Cockburn H.
Thomas D. G. T.
Rice, C. D.
Biron, R. T.
Merchant, R. E.
McKerrow, James
Sloane, Bonnie
Mikkelsen, Tom
Roosen, Norbert
Coopersmith, Peter
Smith, Robert
Rooprai, Harcharan Kaur
Maidment, Steven
Rucklidge, Garry
Volovsek, Anton
Rutka J. T.
Smith S. L.
Matsuzawa K.
Sankar, A. A.
Darling, J. L.
Williams, S. R.
Fukuyama K.
Marton L. J.
Ikeda, Jun
Selker, R. G.
Vertosick, F. T.
Goldenberg, M. T.
Bindal, R.
Diez B.
Taratuto A.
Picco P.
Monges J.
Martinez M.
Pacheco G.
Gamboni M.
Schultz M.
Silber J. R.
Mueller B. A.
Ewers T. G.
Berger M. S.
Shiraishi, T.
Tabuchi, K.
Nakagawa, S.
Kihara, S.
Stewart, D. J.
Eapen, L.
Agboola, O.
Popovic, P.
Goel, R.
Raaphorst, P.
Wong, P. T. T.
Shimokawa, S.
Oh-uchida, M.
Hori, K.
Markert C.
Pflughaupt K. -W.
Tada M.
Diserens A. -C.
Jauferrally R.
Desbaillets I.
Hamou M. -F.
de Tribolet N.
Takeshima H.
Mochizuki H.
Clifford J. L.
Nishi T.
Levin V. A.
Lotan R.
Saya H.
Terzis, A. J. A.
Arnold, H.
Laerum, O. D.
Bjerkvig, R.
Taratuto A. L.
Sevlever G.
Diaz D.
Di Tella M.
Cuccia V.
Pomata H.
Gallo G.
Dietze, A.
Knopp, U.
Thomas, R.
Brada, M.
Carnochan, P.
Flux, G.
Kitchen, N.
Thomas, D.
Zalutsky, M.
Bigner, D.
Tofilon, Philip
Borchardt, Paul
Torp, Sverre H.
Dalen, Are
Tohyama, Takashi
Kubo, Osami
Takakura, Kintomo
Lee, Virginia M. -Y.
Trojanowski, John Q.
Nygaard, Svein
Urtasun, R. C.
Parliament, M. B.
McEwan, A. J.
Mannan, R. H.
Weibe, L. I.
Unsgårp, G.
Sonnewald, U.
Gribbestad, I.
Isern, E.
Petersen, S. B.
Wang J.
Delgado D. A.
Warr, Tracy J.
Sheer, Denise
Gorman, Pat
Yamaguchi, F.
Westphal, M.
Anker, L.
Hamel, W.
Lücke, M.
Shepard, M.
Kleihues, P.
Herrmann, H. D.
Yung, W. K. Alfred
Taylor, Scott
Steck, Peter A.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Neuro-Oncology. January 1993 15(1):S1-S30
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Scientific Proceedings Second International Symposium on Cytostatic Drug Resistance
Autorzy :
Hill, Bridget T.
Hosking, L. K.
McClean, S.
Shellard, S. A.
Dempke, W. C. M.
Whelan, R. D. H.
Sehested, M.
Friche, E.
Demant, E. J. F.
Jensen, P. B.
Kopnin, B. P.
Wolf, B.
Seidel, A.
Nickelsen, M.
Brandt, I.
Heinemann, G.
Dietel, M.
Bremer, S.
Hoof, T.
Tümmler, B.
Broxterman, H. J.
Versantvoort, C. H. M.
Kuiper, C. M.
Feller, N.
Schuurhuis, G. J.
Lankelma, J.
Gupta, S.
Tsuruo, T.
Kim, C.
Gollapudi, S.
Bittl, A.
Nap, M.
Jäger, W.
Lathan, B.
Lang, N.
Raikhlin, N. T.
Perevozchikov, A. G.
Volodina, J. L.
Licht T.
Fiebig H. H.
Bross K. J.
Herrmann F.
Mertelsmann R.
Bashir, I.
Sikora, K.
Foster, C. S.
Castagna, M.
Viacava, P.
Cianfrigliao, M.
Favati, A.
Collecchi, P.
Caligo, M. A.
Cipollini, G.
Bevilacqua, G.
Schrenk, D.
Gant, T. W.
Silverman, J. A.
Thorgeirsson, S. S.
Harstrick, A.
Zhang, Z. G.
Schmoll, H. J.
Rustum, Y.
Mitze, M.
Beck, T.
Weikel, W.
Brumm, C.
Knapstein, P. G.
McDonald, T.
Gardner, P.
Kang, N.
van der Heyden, S. A. M.
Elst, H. J.
Stein, U.
Jandrig, B.
Krause, H.
Schmidt-Peter, P.
Frege, J.
Wunderlich, V.
Boven, E.
van Kalken, C. K.
Pinedo, H. M.
Gebauer, W.
Fallgren-Gebauer, E.
Diete, M.
Wagner, T.
Müller, M. R.
Lennartz, K.
Nowrousian, H. R.
Seeber, S.
Shtil, A. A.
Kazarov, A. R.
Gudkov, A. V.
Stavrovskaya, A. A.
Djuraeva, F. H.
Stromskaya, T. P.
Noller, A.
Frese, G.
Neumann, M.
Wilisch, A.
Probst, H.
Gekeler, V.
Handgretinger, R.
Schmidt, H.
Muller, C. P.
Dopfer, R.
Klingebiel, T.
Niethammer, D.
Weger, S.
Diddens, H.
Daumiller, E.
Bunge, A.
Lilischkis, R.
Salmassi, A.
Kopun M.
Scherthan H.
Granzow C.
Leuschner, I.
Schmidt, D.
Hoffmann, H.
Harms, D.
Scagliotli, G. V.
Leonardo, E.
Cappia, S.
Esposito, G.
Tombesi, M.
Cianfriglia, M.
Esposito, G. V.
Merendino, N.
Viora, M.
Caserta, M.
Tritarelli, E.
Rocca, E.
Boccoli, G.
Samoggia, P.
Fossati, C.
Testa, U.
Peschle, C.
Darling, J. L.
Ashmore, S. M.
Peterson, D. C.
Thomas, D. G. T.
Kramer, R. A.
Stanlunas, R.
Summerhayes, T.
Lion, T.
Shoemaker, R. H.
Wu, L.
Smythe, A.
Boyd, M. R.
Beck, W. T.
Danks, M. K.
Wolverton, J. S.
Chen, M.
Bugg, B. Y.
Suttle, D. P.
Catapano, C. V.
Fernandes, D. J.
Gieseler, F.
Boege, F.
Erttmann, R.
Arps, H.
Zwelling, L.
Wilms, K.
Biersack, H.
Kaspers, G. J. L.
Pieters, R.
Klumper, E.
de Waal, F. C.
van Wering, E. R.
Veerman, A. J. P.
Schmidt, C. A.
Lorenz, F.
Schäfer, A.
Kirsch, A.
Siegert, W.
Huhn, D.
Simon, W. E.
Siebert, G.
Schneider, M.
Oettling, M.
Reymann, A.
Entmann, R.
Schmidt, S.
Woermann, C.
Windmeier, C.
Herzig, I.
Schaefer, B.
Heidebrecht, H. J.
Wacker, H. H.
Künnemann, H.
van Heijningen, Th. H. M.
Slovak, M. L.
Baak, J. P. A.
Steidtmann, K.
Fichtinger-Schepman, A. -M. J.
Hill, B. I.
Scanlon, K. J.
Zeller, W. J.
Chen, G.
Gietema, J. A.
de Vries, E. G. E
Sleijfer, D.Th
Willemse, P. H. B.
Guchelaar, H. J.
Uges, D. R. A.
Aulenbacher, P.
Voegeli, R.
Mulder, N. H.
Skrezek, C.
Bertermann, H.
Eichholtz-Wirth, H.
Born, R.
Bier, H.
Koch, M.
Bernhardt, G.
Hählen, K.
Reile, H.
van Zantwijk, C. H.
Wering, E. R. van
Görögh, T.
Lippert, B.
Werner, J. A.
Eickbohm, J. E.
Mickiseh, G. H.
Gottesman, M. M.
Pastan, I.
Hofmann, J.
Wolf, A.
Spitaler, M.
Bock, G.
Grunicke, H.
Ponstingl, H.
Roth, I.
Granzow, C.
Dörner, C.
Erttmann, R.
Looft, G.
Ossenkoppele, G. J.
Scheffer, G. L.
Atassi, G.
Pierre, A.
Kraus, L.
Leonce, S.
Regnier, G.
Dhainaut, A.
Ponstingl H.
Stöhr M.
Rohlff, C.
Glazer, R. I.
Cho-Chung, Y. S.
Höllt, V.
Kouba, M.
Vogt, G.
Allmeier, H.
Nissen, N. I.
Cros, S.
Guilbaud, N.
Dunn, T.
Berlion, M.
Atassi, G.
Bizzari, J. P.
Messing, A. M.
Matuschek, A.
Mutter, I.
Kiwit, J. C. W.
Bastian, L.
Goretzki, P. E.
Frilling, A.
Simon, D.
Röher, H. D.
Reichle, A.
Altmayr, F.
Rastetter, J.
Erbil, C.
Jaques, G.
Maasberg, M.
Havemann, K.
Häußermann, K.
Heidebrecht, H. -J.
Van de Vrie, W.
Gheuens, E. E. O.
Durante, N. M. C.
De Bruijn, E. A.
Marquet, R. L.
Van Oosterom, A. T.
Eggermont, A. M. M.
Stow, M. W.
Vickers, S. E.
Warr, J. R.
Roller, E.
Eichelbaum, M.
Klumpp, B.
Krause, J.
Schumacher, K.
Hörner, S.
Laßmann, A.
Traugott, U.
Schlick, E.
Bürkle, D.
Futscher BW
List AF
Dalton WS
Ladda, E.
Bühl, K.
Weimer, A.
Eser, C.
Hamprecht, K.
Schalk, K. P.
Jackisch, C.
Brandt, B.
Blum, M.
Louwen, F.
Schulz, K.
Hanker, J. P.
Rüther, U.
Schmidt, A.
Müller, H. A. G.
Nunnensiek, C.
Bader, H.
Eisenberger, F.
Jipp, P.
Niethammer, B.
Muller, C.
Ling, V.
Joncourt, F.
Redmond, S.
Stöhr, M.
Buser, K.
Fey, M.
Tobler, A.
Brunner, K.
Gratwohl, A.
Cerrry, T.
Nuessler, V.
Pelka-Fleischer, R.
Nerl, C.
Beckert, B.
Wilmanns, W.
Hegewisch-Becker, S.
Fliegner, M.
Zander, A.
Hossfeld, D. K.
Blanz, J.
Mewes, K.
Ehninger, G.
Zeller, K. -P.
Schuldes, H.
Herrmann, G.
Boeckmann, W.
Schroeder, R.
Jonas, D.
Zurborn, K. -H.
Bruhn, H. D.
Uharek, L.
Glass, B.
Gassmann, W.
Loeffler, H.
Mueller-Ruohholtz, W.
Gassmann W.
Glass B.
Uharek L.
Loeffler H.
Mueller-Ruchholtz W.
Jaquet, K.
Kreipe, H.
Felgner, J.
Radzun, H. J.
Parwaresch, M. R.
Kogan EA
Mazurenko NN
Sekamova SM
Wolf, H.
Röhe, K.
Wilkens, K.
Clausen, M.
Henze, E.
van der Bosch, J.
Rüller, S.
Schlaak, M.
Köhl, U.
Schwabe, D.
Rohrbach, E.
Montag, E.
Bauer, S.
Cinatl, J.
Cinatl, Jr, I.
Mainke, M.
Geiss, H.
Kornhuber, B.
Juhl, H.
Stritzel, H.
Kalhoff, H.
Schniegel, W.
Menke, T.
Pröbsting, B.
Schulze-Westhoff, P.
Boos, J.
Weidner, J.
Wedemeyer, N.
Wiedorn, K.
Ueda, Y.
Blasius, S.
Wuisman, P.
Böcker, W.
Roessner, A.
Dockhorn-Dworniczak, B.
Ramm, D.
Knebel, J.
Sass, W.
Aufderheide, M.
Seifert, J.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Cancer Research and Clinical Oncology. May 1991 117(3):S89-S120
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Disulfiram modulated ROS-MAPK and NFκB pathways and targeted breast cancer cells with cancer stem cell-like properties.
Autorzy :
Yip, N. C.
Fombon, I. S.
Liu, P.
Brown, S.
Kannappan, V.
Armesilla, A. L.
Xu, B.
Cassidy, J.
Darling, J. L.
Wang, W.
Pokaż więcej
Temat :
DISULFIRAM
BREAST cancer chemotherapy
CANCER cells
MYOBLAST transfer therapy
WESTERN immunoblotting
PACLITAXEL
Źródło :
British Journal of Cancer; 5/10/2011, Vol. 104 Issue 10, p1564-1574, 11p, 1 Chart, 4 Graphs
Czasopismo naukowe
Tytuł :
In vitro evaluation of cancer-specific NF-κB-CEA enhancer–promoter system for 5-fluorouracil prodrug gene therapy in colon cancer cell lines.
Autorzy :
Guo, X.
Evans, T. R. J.
Somanath, S.
Armesilla, A. L.
Darling, J. L.
Schatzlein, A.
Cassidy, J.
Wang, W.
Pokaż więcej
Temat :
COLON cancer
GLYCOGEN phosphorylase
FLUOROURACIL
CEA (Oncology)
ANTINEOPLASTIC agents
DNA-binding proteins
CANCER cells
Źródło :
British Journal of Cancer; 9/17/2007, Vol. 97 Issue 6, p745-754, 10p, 1 Diagram, 3 Charts, 4 Graphs
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Loss of heterozygosity for DNA polymorphisms mapping to chromosomes 10 and 17 and prognosis in patients with gliomas.
Autorzy :
Jones, C E
Davis, M B
Darling, J L
Geddes, J F
Thomas, D G
Harding, A E
Pokaż więcej
Temat :
DNA analysis
BRAIN tumors
CHROMOSOMES
COMPARATIVE studies
GENE mapping
GENETIC polymorphisms
GLIOMAS
RESEARCH methodology
MEDICAL cooperation
BIOLOGICAL mutation
PROGNOSIS
RESEARCH
EVALUATION research
GENETIC carriers
Źródło :
Journal of Neurology, Neurosurgery & Psychiatry; Feb1995, Vol. 58 Issue 2, p218-221, 4p
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies