Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Debruxelles, Sabrina"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Normal-Appearing White Matter Integrity Is a Predictor of Outcome After Ischemic Stroke
Autorzy :
Sagnier, Sharmila
Catheline, Gwenaelle
Dilharreguy, Bixente
Linck, Pierre-Antoine
Coupé, Pierrick
Munsch, Fanny
Bigourdan, Antoine
Debruxelles, Sabrina
Poli, Mathilde
Olindo, Stéphane
Renou, Pauline
Rouanet, François
Dousset, Vincent
Berthoz, Sylvie
Tourdias, Thomas
Sibon, Igor
Pokaż więcej
Temat :
[INFO.INFO-IM]Computer Science [cs]/Medical Imaging
Źródło :
Stroke, American Heart Association, 2020, 51 (2), pp.449-456. ⟨10.1161/STROKEAHA.119.026886⟩
Tytuł :
Reduced Cancer Incidence in Huntington's Disease: Analysis in the Registry Study
Autorzy :
McNulty, Paul
Pilcher, Richard
Ramesh, Raviram
Necuiniate, Renata
Hughes, Alis
Farewell, Daniel
Holmans, Peter
Jones, Lesley*
Bonelli, Raphael M.
Hecht, Karen
Herranhof, Brigitte
Holl, Anna
Kapfhammer, Hans-Peter
Koppitz, Michael
Lilek, Sabine
Magnet, Markus
Müller, Nicole
Otti, Daniela
Painold, Annamaria
Reisinger, Karin
Scheibl, Monika
Schöggl, Helmut
Ullah, Jasmin
Braunwarth, Eva-Maria
Brugger, Florian
Buratti, Lisa
Hametner, Eva-Maria
Hepperger, Caroline
Holas, Christiane
Hotter, Anna
Hussl, Anna
Larcher, Barbara
Mahlknecht, Philipp
Müller, Christoph
Pinter, Bernadette
Poewe, Werner
Reiter, Eva-Magdalena
Seppi, Klaus
Sprenger, Fabienne
Wenning, Gregor
Ladurner, Gunther
Lilek, Stefan
Sinadinosa, Daniela
Staffen, Wolfgang
Walleczek, Anna Maria
Constant, Eric
Gillardin, Anne-Françoise
Léonard, Marie-Claude
Verellen-Dumoulin, Christine
Van De Wyngaerde, Françoise
Dupuis, Michel
Minet, Cécile
Ribaï, Pascale
Van Paemel, Dominique
Boogaerts, Andrea
Vandenberghe, Wim
Van Reijen, Dimphna
Kaiserova, Michaela
Šenkárová, Zuzana
Klempíř, Jiří
Majerová, Veronika
Roth, Jan
Madsen, Louise Hasselstrøm
Møller, Anette Torvin
Hjermind, Lena
Jacobsen, Oda
Lindquist, Suzanne
Nielsen, Jørgen
Regeur, Lisbeth
Stockholm, Jette
Larsen, Ida Unmack
Vangsted-Hansen, Christina
Vinther-Jensen, Tua
Lolk, Annette
Lundsgaard, Marianne
Wermuth, Lene
Andersson, Christian
Nyberg, Clara
Sundblom, Jimmy
Peippo, Maarit
Sipponen, Marjett
Hartikainen, Paivi
Ollokainen, Mari
Åman, Jaana
Ignatius, Jaakko
Kärppä, Mikko
Mustonen, Aki
Kajula, Outi
Jääskalainen, Outi
Moilanen, Jukka
Santala, Maire
Eklund, Pia
Hiivola, Heli
Hyppönen, Hannele
Martikainen, Kirsti
Tuuha, Katri
Allain, Philippe
Bonneau, Dominique
Bost, Marie
Gohier, Bénédicte
Guérid, Marie-Anne
Olivier, Audrey
Prouzet, Julie
Prundean, Adriana
Scherer-Gagou, Clarisse
Verny, Christophe
Babiloni, Blandine
Debruxelles, Sabrina
Duché, Charlotte
Goizet, Cyril
Jameau, Laetitia
Lafoucrière, Danielle
Spampinato, Umberto
Couttier, Julien
Debilly, Bérengère
Delaigue, Christine
Durif, Franck
Legendre, Perrine
Loiseau, Sylvie
Ulla, Miguel
Vidal, Tiphaine
Bachoud-Lévi, Anne-Catherine
Badei, Farideh
Boissé, Marie-Françoise
Boudali, Lotfi
De Langavant, Laurent Cleret
Lemoine, Laurie
Morgado, Graca
Youssov, Katia
Annic, Agnès
Barthélémy, Recka
De Bruycker, Christelle
Cabaret, Maryline
Carette, Anne-Sophie
Carrière, Nicolas
Decorte, Eric
Defebvre, Luc
Delliaux, Marie
Delval, Arnaud
Depelchin, Alizé
Destee, Alain
Dewulf-Pasz, Nelly
Dondaine, Thibaut
Dugauquier, Florence
Dujardin, Kathy
Hopes, Lucie
Krystkowiak, Pierre
Lemaire, Marie-Hélène
Manouvrier, Sylvie
Mutez, Eugénie
Peter, Mireille
Plomhause, Lucie
Sablonnière, Bernard
Simonin, Clémence
Tard, Céline
Thibault-Tanchou, Stéphanie
Vuillaume, Isabelle
Bellonet, Marcellin
Benoit, Alexandra
Berrisoul, Hassan
Blin, Stéphanie
Courtin, Françoise
Duru, Cécile
Fasquel, Véronique
Flament, Mélanie
Godefroy, Olivier
Mantaux, Béatrice
Playe, Alicia
Roussel, Martine
Tir, Mélissa
Schüler, Béatrice
Wannepain, Sandrine
Azulay, Jean-Philippe
Chabot, Christelle
Delfini, Marie
Eusebio, Alexandre
Fluchere, Frédérique
Grosjean, Hélène
Mundler, Laura
Nowak, Marielle
Raseta, Rolland
Benaich, Sandra
Brice, Alexis
Charles, Perrine
Durr, Alexandra
Ewenczyk, Claire
Francisque, Hélène
Jauffret, Céline
Justo, Damian
Kassar, Abdulrahman
Klebe, Stephan
Lesne, Fabien
Milani, Paolo
Monin, Marie-Lorraine
Roze, Emmanuel
Tataru, Alina
Tchikviladzé, Maya
Bioux, Sandrine
Bliaux, Evangeline
Girard, Carole
Guyant-Maréchal, Lucie
Hannequin, DIdier
Hannier, Véronique
Jourdain, Séverine
Maltête, David
Pouliquen, Dorothée
Lagha-Boukbiza, Ouhaid
Longato, Nadine
Marcel, Christophe
Phillipps, Clélie
Rudolf, Gabrielle
Steinmetz, Giséle
Tranchant, Christine
Wagner, Caroline
Zimmermann, Marie-Agathe
Blondeau, Leily
Calvas, Fabienne
Cheriet, Samia
Delabaere, Helène
Demonet, Jean-François
Pariente, Jérémie
Pierre, Michèle
Rolland, Sandrine
Kosinski, Christoph Michael
Milkereit, Eva
Probst, Daniela
Reetz, Kathrin
Sass, Christian
Schiefer, Johannes
Schlangen, Christiane
Werner, Cornelius J.
Beuth, Markus
Gelderblom, Harald
Priller, Josef
Prüß, Harald
Spruth, Eike
Thiel, Silvia
Andrich, Jürgen
Ellrichmann, Gisa
Herrmann, Lennard
Hoffmann, Rainer
Kaminski, Barbara
Kraus, Peter
Saft, Carsten
Stamm, Christiane
Lange, Herwig
Maiwald, Robert
Bosredon, Cecile
Hunger, Ulrike
Löhle, Matthias
Maass, Antonia
Ossig, Christiana
Schmidt, Simone
Storch, Alexander
Wolz, Annett
Wolz, Martin
Kohl, Zacharias
Kozay, Christina
Winkler, Jürgen
Bergmann, Ulrike
Böringer, Regina
Capetian, Philipp
Kammel, Gerit
Lambeck, Johann
Mächtel, Miriam
Meier, Simone
Rijntjes, Michel
Zucker, Birgit
Boelmans, Kai
Ganos, Christos
Goerendt, Ines
Heinicke, Walburgis
Hidding, Ute
Lewerenz, Jan
Münchau, Alexander
Orth, Michael
Schmalfeld, Jenny
Stubbe, Lars
Zittel, Simone
DIercks, Gabriele
Dressler, DIrk
Francis, Flverly
Gayde-Stephan, Sabine
Gorzolla, Heike
Kramer, Bianca
Minschke, Rebecca
Schrader, Christoph
Tacik, Pawel
Ribbat, Michael
Longinus, Bernhard
Lüsebrink, Antje
Mühlau, Mark
Peinemann, Alexander
Städtler, Michael
Weindl, Adolf
Winkelmann, Juliane
Ziegler, Cornelia
Bechtel, Natalie
Beckmann, Heike
Bohlen, Stefan
Göpfert, Nicole
Hölzner, Eva
Reilmann, Ralf
Rohm, Stefanie
Rumpf, Silke
Schepers, Sigrun
Weber, Nathalia
Bachmeier, Michael
Dose, Matthias
Hofstetter, Nina
Marquard, Ralf
Mühlbäck, Alzbeta
Barth, Katrin
Buck, Andrea
Connemann, Julia
Ecker, Daniel
Geitner, Carolin
Held, Christine
Kesse, Andrea
Landwehrmeyer, Bernhard
Lezius, Franziska
Nepper, Solveig
Niess, Anke
Schneider, Ariane
Schwenk, Daniela
Süssmuth, Sigurd
Trautmann, Sonja
Vogel, Melanie
Weydt, Patrick
Musacchio, Thomas
Leypold, Christine
Nöth, Kerstin
Cormio, Claudia
DIfruscolo, Olimpia
Franco, Giovanni
Sciruicchio, Vittorio
Serpino, Claudia
De Tommaso, Marina
Calandra-Buonaura, Giovanna
Capellari, Sabina
Cortelli, Pietro
Gallassi, Roberto
Poda, Roberto
Scaglione, Cesa
Bertini, Elisabetta
Ghelli, Elena
Ginestroni, Andrea
Mechi, Claudia
Paganini, Marco
Piacentini, Silvia
Pradella, Silvia
Romoli, Anna Maria
Sorbi, Sandro
Abbruzzese, Giovanni
DI Poggio, Monica Bandettini
Ferrandes, Giovanna
Mandich, Paola
Marchese, Roberta
DI Maria, Emilio
Albanese, Alberto
Castagliuolo, Simona
Castaldo, Anna
DI Donato, Stefano
DI Bella, Daniela
Gellera, Cinzia
Genitrini, Silvia
Mariotti, Caterina
Monza, Daniela
Nanetti, Lorenzo
Panzeri, Marta
Paridi, Dominga
Soliveri, Paola
Spagnolo, Francesca
Taroni, Franco
Tomasello, Chiara
De Michele, Giuseppe
DI Maio, Luigi
Rinaldi, Carlo
Massarelli, Marco
Peluso, Silvio
Roca, Alessandro
Russo, Cinzia Valeria
Salvatore, Elena
Sorrentino, Pierpaolo
Tucci, Tecla
Cannella, Milena
Codella, Valentina
De Gregorio, Francesca
De Nicola, Annunziata
Elifani, Francesca
Martino, Tiziana
Mazzante, Irene
Petrollini, Martina
Simonelli, Maria
Vezza, Maurizio
Squitieri, Ferdinando
Lovo, Francesca
Bentivoglio, Anna Rita
Bove, Francesco
Catalli, Claudio
DI Giacopo, Raffaella
Fasano, Alfonso
Frontali, Marina
Guidubaldi, Arianna
Ialongo, Tamara
Jacopini, Gioia
Loria, Giovanna
Modoni, Anna
Petracca, Martina
Piano, Carla
Piccininni, Chiara
Quaranta, Davide
Romano, Silvia
Soleti, Francesco
Solito, Marcella
Spadaro, Maria
Torlizzi, Flavia
Zinzi, Paola
Coarelli, Giulia
Ferraldeschi, Michela
Ristori, Giovanni
Van Hout, Monique S.E.
Van Vugt, Jeroen P.P.
De Weert, A. Marit
Verhoeven, Marloes
Dekker, Meike
Leenders, Nico
Van Oostrom, Joost
Klooster, Jesper
Kremer, Berry
Baake, Verena
Van Den Bogaard, Simon J.A.
Bos, Reineke
Dumas, Eve M.
Hart't, Ellen P.
Kampstra, Anne
Roos, Raymund A.C.
Schoonderbeek, Anne
Duits, Annelien
Oosterloo, Mayke
Waber, Mirella
Verstappen, Carla
Blinkenberg, Ellen Økland
Hauge, Erik
Tyvoll, Hilde
Aaserud, Olaf
Bjørgo, Kathrine
Borgeød, Nancy
Dramstad, Elisabeth
Fannemel, Madeleine
Frich, Jan C.
Gørvell, Per F.
Heiberg, Arvid
Retterstøl, Lars
Røsby, Oddveig
Sikiric, Alma
Stokke, Bodil
Van Walsem, Marleen
Wehus, Ragnhild
Bjørnevoll, Inga
Sando, Sigrid Botne
Haug, Marte Gjøl
Størseth, Hanna Haugan
Arntsen, Vibeke
Dziadkiewicz, Artur
Nowak, Malgorzata
Robowski, Piotr
Sitek, Emilia
Slawek, Jaroslaw
Soltan, Witold
Szinwelski, Michal
Arkuszewski, Michal
Blaszczyk, Magdalena
Boczarska-Jedynak, Magdalena
Ciach-Wysocka, Ewelina
Gorzkowska, Agnieszka
Jasińska-Myga, Barbara
Kaczmarczyk, Aleksandra
Klodowska-Duda, Gabriela
Opala, Grzegorz
Stompel, Daniel
Banaszkiewicz, Krzysztof
Boćwińska, Dorota
Bojakowska-Jaremek, Kamila
Dec, Malgorzata
Grabska, Natalia
Krawczyk, Malgorzata
Kubowicz, Ewelina
Malec-Litwinowicz, Michalina
Rudzińska, Monika
Stenwak, Agata
Szczudlik, Andrzej
Szczygiel, Elzbieta
Wójcik, Magdalena
Wasielewska, Anna
Aniola, Jacek
Bryl, Anna
Ciesielska, Anna
Klimberg, Aneta
Marcinkowski, Jerzy
Samara, Husam
Sempolowicz, Justyna
Wiśniewski, Bartlomiej
Zielonka, Daniel
Gogol, Anna
Janik, Piotr
Jamrozik, Zygmunt
Kaminska, Anna
Kwiecinski, Hubert
Antczak, Jakub
Jachinska, Katarzyna
Krysa, Wioletta
Rakowicz, Maryla
Richter, Przemyslaw
Rola, Rafal
Ryglewicz, Danuta
Sienkiewicz-Jarosz, Halina
Stȩpniak, Iwona
Sulek, Anna
Witkowski, Grzegorz
Zaremba, Jacek
Zdzienicka, Elzbieta
Ziora-Jakutowicz, Karolina
Januário, Cristina
Júlio, Filipa
Almeida, Manuel
Calado, Ana
DIas, Margarida
Morgado, Joana
Semedo, Cristina
Guedes, Leonor Correia
Coelho, Miguel
Ferreira, Joaquim J
Mestre, Tiago
Mendes, Tiago
Valadas, Anabela
Costa, Cristina
Cardoso, Helena
Andrade, Carlos
Costa, Andreia
Garrett, Carolina
Gago, Miguel
Guimarães, Joana
Massano, João
Meireles, Joana
Monteiro, Ana
Herrera, Carmen Durán
Moreno, Patrocinio Garcia
Bas, Jordi
Busquets, Núria
Calopa, Matilde
Classen, Serge Jaumá
Dedichá, Nadia Rodríguez
Buongiorno, María Teresa
De La Cerda Santa María, Andrés
Muñoz, Esteban
Santacruz, Pilar
Barbera, Miquel Aguilar
Sebastián, Ana Rojo
Pardo, Sonia Arribas
Guia, Dolors Badenes
Calzado, Noemi
Hernanz, Laura Casas
DÍaz-Zorita, Juan Pablo Tartari
Catena, Judit López
Ferrer, Pilar Quiléz
Carruesco, Gemma Tome
Robert, Misericordia Floriach
Viladrich, Cèlia Mareca
Roca, Elvira
Idiago, Jesús Miguel Ruiz
Villa Riballo, Antonio
Campolongo, Antonia
De Bobadilla, Ramon Fernandez
Bojarsky, Jaime Kulisevsky
Martinez-Horta, Saul
Pagonabarraga, Javier
Perez, Jesus Perez
Ribosa, Roser
Villa, Carolina
Angeles, Maria
Gil, Acera
Corrales, Koldo Berganzo
Esteban, Juan Carlos Gomez
González, Amaia
Merino, Beatriz Tijero
Cubo, Esther
Polo, Cecilia Gil
Mariscal, Natividad
Romero, Sandra Gutierrez
Arbelo, José Matías
De Molina, Rocío Malo
Martín, Idaira
Periañez, Juan Manuel
Udaeta, Beatriz
Alonso-Frech, Fernando
Del Valle Loarte, María
Barrero, Francisco
Morales, Blas
Frades, Belén
Villanueva, Marina Ávila
Sevilla, Maria Ascension Zea
Frech, Fernando Alonso
Del Mar Fenollar, María
García, Rocío García-Ramos
Villanueva, Clara
Garde, Mónica Bascuñana
Ventura, Marta Fatás
Caldentey, Juan García
Ribas, Guillermo García
De Yébenes, Justo García
Moreno, José Luis López-Sendón
Barral, Verónica Mañanes
Cubillo, Patricia Trigo
Ruíz, Pedro José García
García, Ana
López, Rosa Guerrero
Bárcenas, Antonio Herranz
Martínez-Descals, Asunción
Martin, Veronica Puertas
Martínez, Noelia Rodríguez
Artiga, María José Sainz
Sánchez, Vicenta
Pueyo, Angel Martínez
Alarcón, Moreau María Dolores
Almagro, Carmen Antúnez
DIéguez, Esther
Fortuna, Lorenza
Manzanares, Salvadora
Muñoz, Juan Marín
Torres, María Martirio Antequera
Perea, Fuensanta Noguera
Vivancos, Laura
González, Sonia
Guisasola, Luis Menéndez
Prieto, Marta Para
Ribacoba, René
Salvador, Carlos
Lozano, Pablo Sánchez
Ramirez, Inés Legarda
Arques, Penelope Navas
Lopera, Monica Rodriguez
Pastor, Barbara Vives
Gaston, Itziar
Garcia-Amigot, Fermin
Martinez-Jaurrieta, Maria Dolores
Ramos-Arroyo, Maria Antonia
Carrillo, Fátima
Redondo, María Teresa Cáceres
Mir, Pablo
González, Laura Vargas
Hermoso, Fátima Damas
Moreno, Jose Manuel García
Lucena, Carolina Mendez
Cortegana, Eva María Pacheco
Peña, José Chacón
Redondo, Luis
Sánchez, Violeta Sánchez
Fernandez, Cristina Melgar
Lemos, María Dolores Romero
Mata, Maite Paredes
Casado, Rocío Villagrán
Bosca, Maria
Burguera, Juan Andres
Brugada, Francisco Castera
Vilaplana, Carmen Peiró
Solís, Pilar
Figuerola, Begoña Jeweinat
Palanca, Paloma Millan
Wahlström, Jan
Høsterey-Ugander, Ulrika
Fredlund, Gunnel
Constantinescu, Radu
Neleborn-Lingefjärd, Liselotte
Berglund, Maria
Berglund, Peter
Linnsand, Petra
Björnsson, Elisabeth
Paucar, Martin
Pålhagen, Sven
Svenningsson, Per
Wallden, Tina
Loutfi, Ghada
Olofsson, Carina
Stattin, Eva-Lena
Westman, Laila
Wikström, Birgitta
Ekwall, Camilla
Göller, Marie-Lousie
Burgunder, Jean-Marc
Stebler, Yanik
Kaelin, Alain
Romero, Irene
Schüpbach, Michael
Zaugg, Sabine Weber
Esposito, Federica
Good, Jean-Marc
Paus, Karin
Vingerhoets, Francois
Wider, Christian
Jung, Hans H.
Petersen, Jens A.
Ligon-Auer, Maria
Mihaylova, Violeta
Downie, Lorna
Jack, Roisin
Matheson, Kirsty
Miedzybrodzka, Zosia
Rae, Daniela
Simpson, Sheila A
Summers, Fiona
Ure, Alexandra
Vaughan, Vivien
Harrower, Timothy
Vernon, Nathan
Akhtar, Shahbana
Crooks, Jenny
Curtis, Adrienne
De Souza Keylock, Jenny
Rickards, Hugh
Wright, Jan
Coulthard, Elizabeth
Hayward, Beverley
Sieradzan, Kasia
Wright, Abigail
Barker, Roger A.
O'Keefe, Deidre
DI Pietro, Anna Gerrtiz
Fisher, Kate
Goodman, Anna
Hill, Susan
Mason, Sarah
Swain, Rachel
Guzman, Natalie Valle
Busse, Monica
Butcher, Cynthia
Dunnett, Stephen
Clenaghan, Catherine
Fullam, Ruth
Hunt, Sarah
Jones, Una
Khalil, Hanan
Minster, Sara
Owen, Michael
Price, Kathleen
Townhill, Jenny
Rosser, Anne
Goudie, David
Buchanan, Lindsay
McFadyen, Paula
Tonner, Alison
Taylor, Anne-Marie
Edwards, Maureen
Ho, Carrie
McGill, Marie
Porteous, Mary
Pearson, Pauline
Irvine, Sarah
Brockie, Peter
Foster, Jillian
Johns, Nicola
McKenzie, Sue
Rothery, Jean
Thomas, Gareth
Yates, Shona
Deith, Catherine
Ireland, Jane
Ritchie, Stuart
Burrows, Liz
Fletcher, Amy
Harding, Alison
Laver, Fiona
Silva, Mark
Thomson, Aileen
Chu, Carol
Evans, Carole
Gallentree, Deena
Hamer, Stephanie
Kraus, Alison
Markova, Ivana
Raman, Ashok
Andrew, Alyson
Frost, Julie
Noad, Rupert
Hobson, Emma
Jamieson, Stuart
Longthorpe, Mandy
Musgrave, Hannah
Peacy, Caroline
Rowett, Liz
Toscano, Jean
Wild, Sue
Yardumian, Pam
Clayton, Carole
DIpple, Heather
Freire-Patino, Dawn
Hallam, Caroline
Middleton, Julia
Alusi, Sundus
Davies, Rhys
Foy, Kevin
Gerrans, Emily
Pate, Louise
Anjum, Uruj
Coebergh, Jan
Eddy, Charlotte
Lahiri, Nayana
McEntagart, Meriel
Patton, Michael
Peterson, Maria
Rose, Sarah
Andrews, Thomasin
Dougherty, Andrew
Golding, Charlotte
Kavalier, Fred
Laing, Hana
Lashwood, Alison
Robertson, Dene
Ruddy, Deborah
Santhouse, Alastair
Whaite, Anna
Bruno, Stefania
Chu, Elvina
Doherty, Karen
Haider, Salman
Hensman, Davina
Lewis, Monica
Novak, Marianne
Patel, Aakta
Robertson, Nicola
Rosser, Elisabeth
Tabrizi, Sarah
Taylor, Rachel
Warner, Thomas
Wild, Edward
Arran, Natalie
Bek, Judith
Callaghan, Jenny
Craufurd, David
Hare, Marianne
Howard, Liz
Huson, Susan
Johnson, Liz
Jones, Mary
Krishnamoorthy, Ashok
Murphy, Helen
Oughton, Emma
Partington-Jones, Lucy
Rogers, Dawn
Sollom, Andrea
Snowden, Julie
Stopford, Cheryl
Thompson, Jennifer
Trender-Gerhard, Iris
Verstraelen, Nicola
Westmoreland, Leann
Cass, Ginette
Davidson, Lynn
Davison, Jill
Komati, Suresh
McDonnell, Sharon
Mohammed, Zeid
Morgan, Karen
Savage, Lois
Singh, Baldev
Wood, Josh
Knight, Caroline
O'Neill, Mari
Das Purkayastha, Debasish
Nemeth, Andrea H
Siuda, Gill
Valentine, Ruth
Armstrong, Richard
Harrison, David
Hughes, Max
Large, Sandra
Donovan, John O
Palmer, Amy
Parkinson, Andrew
Soltysiak, Beverley
Timings, Leanne
Williams, Josh
Burn, John
Weekes, Rebecca
Craven, Janet
Bailey, Wendy
Coleman, Caroline
Haig-Brown, DIane
Simpson, Steve
Majeed, Tahir
Bandmann, Oliver
Bradbury, Alyson
Fairtlough, Helen
Fillingham, Kay
Foustanos, Isabella
Gill, Paul
Kazoka, Mbombe
O'Donovan, Kirsty
Nevitt, Louise
Peppa, Nadia
Quarrell, Oliver
Taylor, Cat
Tidswell, Katherine
Agarwal, Veena
Anderson, Mary
Gunner, Kerry
Harris, Kayla
Hayward, Elaine
Heywood, Melanie
Keys, Liane
MacKinnon, Lesley
Kipps, Christopher
Smalley, Sarah
Bethwaite, Pamela
Edwards, Rachel
Fuller, Kathleen
Gowers, Lesley
Phillips, Michelle
Powell, Kingsley
Biunno, Ida
Bronzova, Juliana
Giuliano, Joe
Handley, Olivia J.
Illarioshkin, Sergey
Illmann, Torsten
Levey, Jamie
McLean, Tim
Koivisto, Susana Pro
Päivärinta, Markku
Uhrova, Tereza
Betz, Sabrina
Come, Adrien
Capodarca, Selene
Charpentier, Sébastien
Da Silva, Wildson Vieira
DI Renzo, Martina
Finisterra, Ana Maria
Genoves, Camille
Gilling, Mette
Hvalstedt, Carina
Koppers, Kerstin
Lamanna, Claudia
Laurá, Matilde
Münkel, Kristina
Mütze, Lisanne
Oehmen, Martin
Padieu, Helene
Paterski, Laurent
Rindal, Beate
Røren, Niini
Šašinková, Pavla
Seliverstov, Yury
Timewell, Erika
Witjes-Ané, Marie-Noelle
Yudina, Elizaveta
Zielonka, Eugeniusz
Pokaż więcej
Temat :
cancer
Huntington's disease
neurodegeneration
trinucleotide repeat
Neurology (clinical)
Cellular and Molecular Neuroscience
Opis pliku :
STAMPA
Tytuł :
Effect of general anaesthesia on functional outcome in patients with anterior circulation ischaemic stroke having endovascular thrombectomy versus standard care: a meta-analysis of individual patient data
Autorzy :
Campbell, Bruce C V
Van Zwam, Wim H
Goyal, Mayank
Menon, Bijoy K
Dippel, Diederik W J
Demchuk, Andrew M
Bracard, Serge
White, Philip
Dávalos, Antoni
Majoie, Charles B L M
Van Der Lugt, Aad
Ford, Gary A
De La Ossa, Natalia Pérez
Kelly, Michael
Bourcier, Romain
Donnan, Geoffrey A
Roos, Yvo B W E M
Bang, Oh Young
Nogueira, Raul G
Devlin, Thomas G
Van Den Berg, Lucie A
Clarençon, Frédéric
Burns, Paul
Carpenter, Jeffrey
Berkhemer, Olvert A
Yavagal, Dileep R
Pereira, Vitor Mendes
Ducrocq, Xavier
Dixit, Anand
Quesada, Helena
Epstein, Jonathan
Davis, Stephen M
Jansen, Olav
Rubiera, Marta
Urra, Xabier
Micard, Emilien
Lingsma, Hester F
Naggara, Olivier
Brown, Scott
Guillemin, Francis
Muir, Keith W
Van Oostenbrugge, Robert J
Saver, Jeffrey L
Jovin, Tudor G
Hill, Michael D
Mitchell, Peter J
Fransen, Puck Ss
Beumer, Debbie
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke Jh
Van Walderveen, Marianne Aa
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
Van Oostayen, Jacques A.
Lycklama À Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
De Bruijn, Sebastiaan F.
Van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
Van Dijk, Ewoud J.
De Vries, Joost
De Kort, Paul L.m.
Van Rooij, Willem Jan J.
Van Den Berg, Jan S.p.
Van Hasselt, Boudewijn A.a.m.
Aerden, Leo A.m.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.j.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.c.m.l.
Heijboer, Roel J.j.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
Den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
Van Den Berg-vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.s.
Jenniskens, Sjoerd F.m.
Beenen, Ludo F.m.
Van Den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
Van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.w.e.m.
Van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.l.m.
Dippel, Diederik W.j.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
Van Der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-velema, Annemieke
Van Vemde, Gina
De Ridder, Ans
Greebe, Paut
De Bont-stikkelbroeck, José
De Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
Van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, Md
Goyal, M
Demchuk, Am
Menon, Bk
Eesa, M
Ryckborst, Kj
Wright, Mr
Kamal, Nr
Andersen, L
Randhawa, Pa
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, Wj
Roy, D
Silver, Fl
Jovin, Tg
Frei, Df
Sapkota, B
Rempel, Jl
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, Ay
Dowlatshahi, D
Wong, Jh
Mitha, Ap
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, Mw
Salluzzi, M
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, Pa
Smith, Ee
Morrish, Wf
Coutts, Sb
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, Ra
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stys, Pk
Watson, Tw
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, Ts
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
Van Dijk, R
Newcommon, Nj
Schwindt, B
Butcher, Ks
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, Ss
Emery, Dj
Owen, Rj
Kotylak, Tb
Ashforth, Ra
Yeo, Ta
Mcnally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Cullen, A
Brennan, P
O'hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
Mccusker, M
Hallinan, B
Lee, S
Mccormack, J
Moore, A
O'connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'brien, P
O'driscoll, A
Martin, M
Collins, R
Coughlan, T
Mccabe, D
O'neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
Mcelwaine, P
Mulpeter, K
Mcloughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, Va
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-v
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Wiegner, R
Casaubon, Lk
Jaigobin, C
Del Campo, Jm
Elamin, E
Schaafsma, Jd
Agid, R
Farb, R
Ter Brugge, K
Sapkoda, Bl
Baxter, Bw
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
Mccarthy, K
Teitelbaum, J
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
Alhazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, Dc
Jonczak, K
Blue-schaller, A
Shah, Q
Mackenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, Dj
Harris, Lj
Khoury, Js
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-marzialli, B
Boulton, M
Lopez- Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, Ca
Turk, As
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, Pa
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'leary, S
Gentile, N
Linares, G
Mcnelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, Jh
Jeong, K
Kim, Dj
Kim, Bm
Kim, Yd
Song, D
Lee, K-j
Yoo, J
Bang, Oy
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, Kh
Cha, J
Kim, Sj
Ryoo, S
Lee, Mj
Sohn, S-i
Kim, C-h
Ryu, H-g
Hong, J-h
Chang, H-w
Lee, C-y
Rha, J
Campbell, Bruce Cv
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
Mcdonald, Amy
Mccoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
De Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
Mcguinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'este, Cate
Diener, Hans Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
Von Kummer, Ruüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Baxter, B
Reddy, Vk
Horev, A
Star, M
Siddiqui, A
Hopkins, Ln
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot De Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
Du Mesnil De Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, Sj
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, Sr
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, Dk
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, Js
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al'boutros, S
Danch, M-j
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, Wj
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, Ms
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, Rd
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, Ls
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given Ii, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, Jt
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe Mirek, T
Robison, J
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-fm
Zaidat, O
Lynch, Jr
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, Jf
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, Ai
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, Fj
Brekenfeld, C
Buhk, J-h
Kruützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
Mcmanus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
Desousa, K
Gordon Perue, G
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz De Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, Jg
Elnour, E
El Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, Lh
Hyldal, T
Haring, H-p
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, Bd
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, Ml
Biberacher, V
Huberle, A
Gora Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henniger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, Jd
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, Ca
Millán, M
Muñoz, L
Pérez De La Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-pérez, M
Jiménez, M
Martínez-piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, Jm
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
De Miquel, Ma
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Al-ajlan, F
Zimmel, L
Patel, S
Martí-fàbregas, J
Salvat-plana, M
Bracard, S
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-laure
Lacour, Jean-christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-bretonniere, Claire
Daumas-duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-gaultier, Alina
Pouclet-courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-christophe
Pinel, Jean-françois
Raoult, Hélène
Mas, Jean-louis
Meder, Jean-françois
Al Najjar-carpentier, Amen-adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-maurice, Jean-pierre
Schneble, Hans-martin
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Coskun, Oguzhan
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-françois
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-laure
Cogez, Julien
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-pierre
Zuniga, Paolo
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Pokaż więcej
Źródło :
Campbell, B C V, Van Zwam, W H, Goyal, M, Menon, B K, Dippel, D W J, Demchuk, A M, Bracard, S, White, P, Dávalos, A, Majoie, C B L M, Van Der Lugt, A, Ford, G A, De La Ossa, N P, Kelly, M, Bourcier, R, Donnan, G A, Roos, Y B W E M, Bang, O Y, Nogueira, R G, Devlin, T G, Van Den Berg, L A, Clarençon, F, Burns, P, Carpenter, J, Berkhemer, O A, Yavagal, D R, Pereira, V M, Ducrocq, X, Dixit, A, Quesada, H, Epstein, J, Davis, S M, Jansen, O, Rubiera, M, Urra, X, Micard, E, Lingsma, H F, Naggara, O, Brown, S, Guillemin, F, Muir, K W, Van Oostenbrugge, R J, Saver, J L, Jovin, T G, Hill, M D, Mitchell, P J, Berkhemer, O A, Fransen, P S, Beumer, D, Van Den Berg, L A, Lingsma, H F, Yoo, A J, Schonewille, W J, Vos, J A, Nederkoorn, P J, Wermer, M J, Van Walderveen, M A, Staals, J, Hofmeijer, J, Van Oostayen, J A, Lycklama À Nijeholt, G J, Boiten, J, Brouwer, P A, Emmer, B J, De Bruijn, S F, Van Dijk, L C, Kappelle, J, Lo, R H, Van Dijk, E J, De Vries, J, De Kort, P L M, Van Rooij, W J J, Van Den Berg, J S P, Van Hasselt, B A A M, Aerden, L A M, Dallinga, R J, Visser, M C, Bot, J C J, Vroomen, P C, Eshghi, O, Schreuder, T H C M L, Heijboer, R J J, Keizer, K, Tielbeek, A V, Den Hertog, H M, Gerrits, D G, Van Den Berg-vos, R M, Karas, G B, Steyerberg, E W, Flach, Z, Marquering, H A, Sprengers, M E S, Jenniskens, S F M, Beenen, L F M, Van Den Berg, R, Koudstaal, P J, Van Zwam, W H, Roos, Y B W E M, Van Der Lugt, A, Van Oostenbrugge, R J, Majoie, C B L M, Dippel, D W J, Brown, M M, Liebig, T, Stijnen, T, Andersson, T, Mattle, H, Wahlgren, N, Van Der Heijden, E, Ghannouti, N, Fleitour, N, Hooijenga, I, Puppels, C, Pellikaan, W, Geerling, A, Lindl-velema, A, Van Vemde, G, De Ridder, A, Greebe, P, De Bont-stikkelbroeck, J, De Meris, J, Janssen, K, Struijk, W, Licher, S, Boodt, N, Ros, A, Venema, E, Slokkers, I, Ganpat, R, Mulder, M, Saiedie, N, Heshmatollah, A, Schipperen, S, Vinken, S, Van Boxtel, T, Koets, J, Boers, M, Santos, E, Borst, J, Jansen, I, Kappelhof, M, Lucas, M, Geuskens, R, Barros, R S, Dobbe, R, Csizmadia, M, Hill, M, Goyal, M, Demchuk, A, Menon, B, Eesa, M, Ryckborst, K, Wright, M, Kamal, N, Andersen, L, Randhawa, P, Stewart, T, Patil, S, Minhas, P, Almekhlafi, M, Mishra, S, Clement, F, Sajobi, T, Shuaib, A, Montanera, W, Roy, D, Silver, F, Jovin, T, Frei, D, Sapkota, B, Rempel, J, Thornton, J, Williams, D, Tampieri, D, Poppe, A, Dowlatshahi, D, Wong, J, Mitha, A, Subramaniam, S, Hull, G, Lowerison, M, Sajobi, T, Salluzzi, M, Wright, M, Maxwell, M, Lacusta, S, Drupals, E, Armitage, K, Barber, P, Smith, E, Morrish, W, Coutts, S, Derdeyn, C, Demaerschalk, B, Yavagal, D, Martin, R, Brant, R, Yu, Y, Willinsky, R, Montanera, W, Weill, A, Kenney, C, Aram, H, Stewart, T, Stys, P, Watson, T, Klein, G, Pearson, D, Couillard, P, Trivedi, A, Singh, D, Klourfeld, E, Imoukhuede, O, Nikneshan, D, Blayney, S, Reddy, R, Choi, P, Horton, M, Musuka, T, Dubuc, V, Field, T, Desai, J, Adatia, S, Alseraya, A, Nambiar, V, Van Dijk, R, Wong, J, Mitha, A, Morrish, W, Eesa, M, Newcommon, N, Shuaib, A, Schwindt, B, Butcher, K, Jeerakathil, T, Buck, B, Khan, K, Naik, S, Emery, D, Owen, R, Kotylak, T, Ashforth, R, Yeo, T, Mcnally, D, Siddiqui, M, Saqqur, M, Hussain, D, Kalashyan, H, Manosalva, A, Kate, M, Gioia, L, Hasan, S, Mohammad, A, Muratoglu, M, Williams, D, Thornton, J, Cullen, A, Brennan, P, O'hare, A, Looby, S, Hyland, D, Duff, S, Mccusker, M, Hallinan, B, Lee, S, Mccormack, J, Moore, A, O'connor, M, Donegan, C, Brewer, L, Martin, A, Murphy, S, O'rourke, K, Smyth, S, Kelly, P, Lynch, T, Daly, T, O'brien, P, O'driscoll, A, Martin, M, Daly, T, Collins, R, Coughlan, T, Mccabe, D, Murphy, S, O'neill, D, Mulroy, M, Lynch, O, Walsh, T, O'donnell, M, Galvin, T, Harbison, J, Mcelwaine, P, Mulpeter, K, Mcloughlin, C, Reardon, M, Harkin, E, Dolan, E, Watts, M, Cunningham, N, Fallon, C, Gallagher, S, Cotter, P, Crowe, M, Doyle, R, Noone, I, Lapierre, M, Coté, V, Lanthier, S, Odier, C, Durocher, A, Raymond, J, Weill, A, Daneault, N, Deschaintre, Y, Jankowitz, B, Baxendell, L, Massaro, L, Jackson-graves, C, Decesare, S, Porter, P, Armbruster, K, Adams, A, Billigan, J, Oakley, J, Ducruet, A, Jadhav, A, Giurgiutiu, D, Aghaebrahim, A, Reddy, V, Hammer, M, Starr, M, Totoraitis, V, Wechsler, L, Streib, S, Rangaraju, S, Campbell, D, Rocha, M, Gulati, D, Silver, F, Krings, T, Kalman, L, Cayley, A, Williams, J, Stewart, T, Wiegner, R, Casaubon, L, Jaigobin, C, Del Campo, J, Elamin, E, Schaafsma, J, Willinsky, R, Agid, R, Farb, R, Ter Brugge, K, Sapkoda, B, Baxter, B, Barton, K, Knox, A, Porter, A, Sirelkhatim, A, Devlin, T, Dellinger, C, Pitiyanuvath, N, Patterson, J, Nichols, J, Quarfordt, S, Calvert, J, Hawk, H, Fanale, C, Frei, D, Bitner, A, Novak, A, Huddle, D, Bellon, R, Loy, D, Wagner, J, Chang, I, Lampe, E, Spencer, B, Pratt, R, Bartt, R, Shine, S, Dooley, G, Nguyen, T, Whaley, M, Mccarthy, K, Teitelbaum, J, Tampieri, D, Poon, W, Campbell, N, Cortes, M, Dowlatshahi, D, Lum, C, Shamloul, R, Robert, S, Stotts, G, Shamy, M, Steffenhagen, N, Blacquiere, D, Hogan, M, Alhazzaa, M, Basir, G, Lesiuk, H, Iancu, D, Santos, M, Choe, H, Weisman, D, Jonczak, K, Blue-schaller, A, Shah, Q, Mackenzie, L, Klein, B, Kulandaivel, K, Kozak, O, Gzesh, D, Harris, L, Khoury, J, Mandzia, J, Pelz, D, Crann, S, Fleming, L, Hesser, K, Beauchamp, B, Amato-marzialli, B, Boulton, M, Lopez- Ojeda, P, Sharma, M, Lownie, S, Chan, R, Swartz, R, Howard, P, Golob, D, Gladstone, D, Boyle, K, Boulos, M, Hopyan, J, Yang, V, Da Costa, L, Holmstedt, C, Turk, A, Navarro, R, Jauch, E, Ozark, S, Turner, R, Phillips, S, Shankar, J, Jarrett, J, Gubitz, G, Maloney, W, Vandorpe, R, Schmidt, M, Heidenreich, J, Hunter, G, Kelly, M, Whelan, R, Peeling, L, Burns, P, Hunter, A, Wiggam, I, Kerr, E, Watt, M, Fulton, A, Gordon, P, Rennie, I, Flynn, P, Smyth, G, O'leary, S, Gentile, N, Linares, G, Mcnelis, P, Erkmen, K, Katz, P, Azizi, A, Weaver, M, Jungreis, C, Faro, S, Shah, P, Reimer, H, Kalugdan, V, Saposnik, G, Bharatha, A, Li, Y, Kostyrko, P, Santos, M, Marotta, T, Montanera, W, Sarma, D, Selchen, D, Spears, J, Heo, J, Jeong, K, Kim, D, Kim, B, Kim, Y, Song, D, Lee, K, Yoo, J, Bang, O, Rho, S, Lee, J, Jeon, P, Kim, K, Cha, J, Kim, S, Ryoo, S, Lee, M, Sohn, S, Kim, C, Ryu, H, Hong, J, Chang, H, Lee, C, Rha, J, Davis, S M, Donnan, G A, Campbell, B C, Mitchell, P J, Churilov, L, Yan, B, Dowling, R, Yassi, N, Oxley, T J, Wu, T Y, Silver, G, Mcdonald, A, Mccoy, R, Kleinig, T J, Scroop, R, Dewey, H M, Simpson, M, Brooks, M, Coulton, B, Krause, M, Harrington, T J, Steinfort, B, Faulder, K, Priglinger, M, Day, S, Phan, T, Chong, W, Holt, M, Chandra, R V, Ma, H, Young, D, Wong, K, Wijeratne, T, Tu, H, Mackay, E, Celestino, S, Bladin, C F, Loh, P S, Gilligan, A, Ross, Z, Coote, S, Frost, T, Parsons, M W, Miteff, F, Levi, C R, Ang, T, Spratt, N, Kaauwai, L, Badve, M, Rice, H, De Villiers, L, Barber, P A, Mcguinness, B, Hope, A, Moriarty, M, Bennett, P, Wong, A, Coulthard, A, Lee, A, Jannes, J, Field, D, Sharma, G, Salinas, S, Cowley, E, Snow, B, Kolbe, J, Stark, R, King, J, Macdonnell, R, Attia, J, D'este, C, Saver, J L, Goyal, M, Diener, H C, Levy, E I, Bonafé, A, Mendes Pereira, V, Jahan, R, Albers, G W, Cognard, C, Cohen, D J, Hacke, W, Jansen, O, Jovin, T G, Mattle, H P, Nogueira, R G, Siddiqui, A H, Yavagal, D R, Von Kummer, R, Smith, W, Turjman, F, Hamilton, S, Chiacchierini, R, Amar, A, Sanossian, N, Loh, Y, Devlin, T, Baxter, B, Hawk, H, Sapkota, B, Quarfordt, S, Sirelkhatim, A, Dellinger, C, Barton, K, Reddy, V, Ducruet, A, Jadhav, A, Horev, A, Giurgiutiu, D, Totoraitis, V, Hammer, M, Jankowitz, B, Wechsler, L, Rocha, M, Gulati, D, Campbell, D, Star, M, Baxendell, L, Oakley, J, Siddiqui, A, Hopkins, L, Snyder, K, Sawyer, R, Hall, S, Costalat, V, Riquelme, C, Machi, P, Omer, E, Arquizan, C, Mourand, I, Charif, M, Ayrignac, X, Menjot De Champfleur, N, Leboucq, N, Gascou, G, Moynier, M, Du Mesnil De Rochemont, R, Singer, O, Berkefeld, J, Foerch, C, Lorenz, M, Pfeilschifer, W, Hattingen, E, Wagner, M, You, S, Lescher, S, Braun, H, Dehkharghani, S, Belagaje, S, Anderson, A, Lima, A, Obideen, M, Haussen, D, Dharia, R, Frankel, M, Patel, V, Owada, K, Saad, A, Amerson, L, Horn, C, Doppelheuer, S, Schindler, K, Lopes, D, Chen, M, Moftakhar, R, Anton, C, Smreczak, M, Carpenter, J, Boo, S, Rai, A, Roberts, T, Tarabishy, A, Gutmann, L, Brooks, C, Brick, J, Domico, J, Reimann, G, Hinrichs, K, Becker, M, Heiss, E, Selle, C, Witteler, A, Al'boutros, S, Danch, M, Ranft, A, Rohde, S, Burg, K, Weimar, C, Zegarac, V, Hartmann, C, Schlamann, M, Göricke, S, Ringlestein, A, Wanke, I, Mönninghoff, C, Dietzold, M, Budzik, R, Davis, T, Eubank, G, Hicks, W, Pema, P, Vora, N, Mejilla, J, Taylor, M, Clark, W, Rontal, A, Fields, J, Peterson, B, Nesbit, G, Lutsep, H, Bozorgchami, H, Priest, R, Ologuntoye, O, Barnwell, S, Dogan, A, Herrick, K, Takahasi, C, Beadell, N, Brown, B, Jamieson, S, Hussain, M, Russman, A, Hui, F, Wisco, D, Uchino, K, Khawaja, Z, Katzan, I, Toth, G, Cheng Ching, E, Bain, M, Man, S, Farrag, A, George, P, John, S, Shankar, L, Drofa, A, Dahlgren, R, Bauer, A, Itreat, A, Taqui, A, Cerejo, R, Richmond, A, Ringleb, P, Bendszus, M, Möhlenbruch, M, Reiff, T, Amiri, H, Purrucker, J, Herweh, C, Pham, M, Menn, O, Ludwig, I, Acosta, I, Villar, C, Morgan, W, Sombutmai, C, Hellinger, F, Allen, E, Bellew, M, Gandhi, R, Bonwit, E, Aly, J, Ecker, R, Seder, D, Morris, J, Skaletsky, M, Belden, J, Baker, C, Connolly, L, Papanagiotou, P, Roth, C, Kastrup, A, Politi, M, Brunner, F, Alexandrou, M, Merdivan, H, Ramsey, C, Given Ii, C, Renfrow, S, Deshmukh, V, Sasadeusz, K, Vincent, F, Thiesing, J, Putnam, J, Bhatt, A, Kansara, A, Caceves, D, Lowenkopf, T, Yanase, L, Zurasky, J, Dancer, S, Freeman, B, Scheibe Mirek, T, Robison, J, Rontal, A, Roll, J, Clark, D, Rodriguez, M, Fitzsimmons, B, Zaidat, O, Lynch, J, Lazzaro, M, Larson, T, Padmore, L, Das, E, Farrow Schmidt, A, Hassan, A, Tekle, W, Cate, C, Jansen, O, Cnyrim, C, Wodarg, F, Wiese, C, Binder, A, Riedel, C, Rohr, A, Lang, N, Laufs, H, Krieter, S, Remonda, L, Diepers, M, Añon, J, Nedeltchev, K, Kahles, T, Biethahn, S, Lindner, M, Chang, V, Gächter, C, Esperon, C, Guglielmetti, M, Arenillas Lara, J, Martínez Galdámez, M, Calleja Sanz, A, Cortijo Garcia, E, Garcia Bermejo, P, Perez, S, Mulero Carrillo, P, Crespo Vallejo, E, Ruiz Piñero, M, Lopez Mesonero, L, Reyes Muñoz, F, Brekenfeld, C, Buhk, J, Kruützelmann, A, Thomalla, G, Cheng, B, Beck, C, Hoppe, J, Goebell, E, Holst, B, Grzyska, U, Wortmann, G, Starkman, S, Duckwiler, G, Jahan, R, Rao, N, Sheth, S, Ng, K, Noorian, A, Szeder, V, Nour, M, Mcmanus, M, Huang, J, Tarpley, J, Tateshima, S, Gonzalez, N, Ali, L, Liebeskind, D, Hinman, J, Calderon Arnulphi, M, Liang, C, Guzy, J, Koch, S, Desousa, K, Gordon Perue, G, Haussen, D, Elhammady, M, Peterson, E, Pandey, V, Dharmadhikari, S, Khandelwal, P, Malik, A, Pafford, R, Gonzalez, P, Ramdas, K, Andersen, G, Damgaard, D, Von Weitzel Mudersbach, P, Simonsen, C, Ruiz De Morales Ayudarte, N, Poulsen, M, Sørensen, L, Karabegovich, S, Hjørringgaard, M, Hjort, N, Harbo, T, Sørensen, K, Deshaies, E, Padalino, D, Swarnkar, A, Latorre, J, Elnour, E, El Zammar, Z, Villwock, M, Farid, H, Balgude, A, Cross, L, Hansen, K, Holtmannspötter, M, Kondziella, D, Hoejgaard, J, Taudorf, S, Soendergaard, H, Wagner, A, Cronquist, M, Stavngaard, T, Cortsen, M, Krarup, L, Hyldal, T, Haring, H, Guggenberger, S, Hamberger, M, Trenkler, J, Sonnberger, M, Nussbaumer, K, Dominger, C, Bach, E, Jagadeesan, B, Taylor, R, Kim, J, Shea, K, Tummala, R, Zacharatos, H, Sandhu, D, Ezzeddine, M, Grande, A, Hildebrandt, D, Miller, K, Scherber, J, Hendrickson, A, Jumaa, M, Zaidi, S, Hendrickson, T, Snyder, V, Killer Oberpfalzer, M, Mutzenbach, J, Weymayr, F, Broussalis, E, Stadler, K, Jedlitschka, A, Malek, A, Mueller Kronast, N, Beck, P, Martin, C, Summers, D, Day, J, Bettinger, I, Holloway, W, Olds, K, Arkin, S, Akhtar, N, Boutwell, C, Crandall, S, Schwartzman, M, Weinstein, C, Brion, B, Prothmann, S, Kleine, J, Kreiser, K, Boeckh Behrens, T, Poppert, H, Wunderlich, S, Koch, M, Biberacher, V, Huberle, A, Gora Stahlberg, G, Knier, B, Meindl, T, Utpadel Fischler, D, Zech, M, Kowarik, M, Seifert, C, Schwaiger, B, Puri, A, Hou, S, Wakhloo, A, Moonis, M, Henniger, N, Goddeau, R, Massari, F, Minaeian, A, Lozano, J, Ramzan, M, Stout, C, Patel, A, Tunguturi, A, Onteddu, S, Carandang, R, Howk, M, Ribó, M, Sanjuan, E, Rubiera, M, Pagola, J, Flores, A, Muchada, M, Meler, P, Huerga, E, Gelabert, S, Coscojuela, P, Tomasello, A, Rodriguez, D, Santamarina, E, Maisterra, O, Boned, S, Seró, L, Rovira, A, Molina, C, Millán, M, Muñoz, L, Pérez De La Ossa, N, Gomis, M, Dorado, L, López-cancio, E, Palomeras, E, Munuera, J, García Bermejo, P, Remollo, S, Castaño, C, García-sort, R, Cuadras, P, Puyalto, P, Hernández-pérez, M, Jiménez, M, Martínez-piñeiro, A, Lucente, G, Dávalos, A, Chamorro, A, Urra, X, Obach, V, Cervera, A, Amaro, S, Llull, L, Codas, J, Balasa, M, Navarro, J, Ariño, H, Aceituno, A, Rudilosso, S, Renu, A, Macho, J, San Roman, L, Blasco, J, López, A, Macías, N, Cardona, P, Quesada, H, Rubio, F, Cano, L, Lara, B, De Miquel, M, Aja, L, Serena, J, Cobo, E, Albers, G W, Lees, K R, Arenillas, J, Roberts, R, Minhas, P, Al-ajlan, F, Salluzzi, M, Zimmel, L, Patel, S, Eesa, M, Martí-fàbregas, J, Jankowitz, B, Serena, J, Salvat-plana, M, López-cancio, E, Bracard, S, Ducrocq, X, Anxionnat, R, Baillot, P, Barbier, C, Derelle, A, Lacour, J, Richard, S, Samson, Y, Sourour, N, Baronnet-chauvet, F, Clarencon, F, Crozier, S, Deltour, S, Di Maria, F, Le Bouc, R, Leger, A, Mutlu, G, Rosso, C, Szatmary, Z, Yger, M, Zavanone, C, Bakchine, S, Pierot, L, Caucheteux, N, Estrade, L, Kadziolka, K, Leautaud, A, Renkes, C, Serre, I, Desal, H, Guillon, B, Boutoleau-bretonniere, C, Daumas-duport, B, De Gaalon, S, Derkinderen, P, Evain, S, Herisson, F, Laplaud, D, Lebouvier, T, Lintia-gaultier, A, Pouclet-courtemanche, H, Rouaud, T, Rouaud Jaffrenou, V, Schunck, A, Sevin-allouet, M, Toulgoat, F, Wiertlewski, S, Gauvrit, J, Ronziere, T, Cahagne, V, Ferre, J, Pinel, J, Raoult, H, Mas, J, Meder, J, Al Najjar-carpentier, A, Birchenall, J, Bodiguel, E, Calvet, D, Domigo, V, Godon-hardy, S, Guiraud, V, Lamy, C, Majhadi, L, Morin, L, Naggara, O, Trystram, D, Turc, G, Berge, J, Sibon, I, Menegon, P, Barreau, X, Rouanet, F, Debruxelles, S, Kazadi, A, Renou, P, Fleury, O, Pasco-papon, A, Dubas, F, Caroff, J, Godard Ducceschi, S, Hamon, M, Lecluse, A, Marc, G, Giroud, M, Ricolfi, F, Bejot, Y, Chavent, A, Gentil, A, Kazemi, A, Osseby, G, Voguet, C, Mahagne, M, Sedat, J, Chau, Y, Suissa, L, Lachaud, S, Houdart, E, Stapf, C, Buffon Porcher, F, Chabriat, H, Guedin, P, Herve, D, Jouvent, E, Mawet, J, Saint-maurice, J, Schneble, H, Turjman, F, Nighoghossian, N, Berhoune, N, Bouhour, F, Cho, T, Derex, L, Felix, S, Gervais-bernard, H, Gory, B, Manera, L, Mechtouff, L, Ritzenthaler, T, Riva, R, Salaris Silvio, F, Tilikete, C, Blanc, R, Obadia, M, Bartolini, M B, Gueguen, A, Piotin, M, Pistocchi, S, Redjem, H, Drouineau, J, Neau, J, Godeneche, G, Lamy, M, Marsac, E, Velasco, S, Clavelou, P, Chabert, E, Bourgois, N, Cornut-chauvinc, C, Ferrier, A, Gabrillargues, J, Jean, B, Marques, A, Vitello, N, Detante, O, Barbieux, M, Boubagra, K, Favre Wiki, I, Garambois, K, Tahon, F, Ashok, V, Voguet, C, Coskun, O, Guedin, P, Rodesch, G, Lapergue, B, Bourdain, F, Evrard, S, Graveleau, P, Decroix, J P, Wang, A, Sellal, F, Ahle, G, Carelli, G, Dugay, M, Gaultier, C, Lebedinsky, A P, Lita, L, Musacchio, R M, Renglewicz-destuynder, C, Tournade, A, Vuillemet, F, Montoro, F M, Mounayer, C, Faugeras, F, Gimenez, L, Labach, C, Lautrette, G, Denier, C, Saliou, G, Chassin, O, Dussaule, C, Melki, E, Ozanne, A, Puccinelli, F, Sachet, M, Sarov, M, Bonneville, J, Moulin, T, Biondi, A, De Bustos Medeiros, E, Vuillier, F, Courtheoux, P, Viader, F, Apoil-brissard, M, Bataille, M, Bonnet, A, Cogez, J, Kazemi, A, Touze, E, Leclerc, X, Leys, D, Aggour, M, Aguettaz, P, Bodenant, M, Cordonnier, C, Deplanque, D, Girot, M, Henon, H, Kalsoum, E, Lucas, C, Pruvo, J, Zuniga, P, Bonafé, A, Arquizan, C, Costalat, V, Machi, P, Mourand, I, Riquelme, C, Bounolleau, P, Arteaga, C, Faivre, A, Bintner, M, Tournebize, P, Charlin, C, Darcel, F, Gauthier-lasalarie, P, Jeremenko, M, Mouton, S, Zerlauth, J, Lamy, C, Hervé, D, Hassan, H, Gaston, A, Barral, F, Garnier, P, Beaujeux, R, Wolff, V, Herbreteau, D, Debiais, S, Murray, A, Ford, G, Muir, K W, White, P, Brown, M M, Clifton, A, Freeman, J, Ford, I, Markus, H, Wardlaw, J, Lees, K R, Molyneux, A, Robinson, T, Lewis, S, Norrie, J, Robertson, F, Perry, R, Dixit, A, Cloud, G, Clifton, A, Madigan, J, Roffe, C, Nayak, S, Lobotesis, K, Smith, C, Herwadkar, A, Kandasamy, N, Goddard, T, Bamford, J, Subramanian, G, Lenthall, R, Littleton, E, Lamin, S, Storey, K, Ghatala, R, Banaras, A, Aeron-thomas, J, Hazel, B, Maguire, H, Veraque, E, Harrison, L, Keshvara, R & Cunningham, J 2017, ' Effect of general anaesthesia on functional outcome in patients with anterior circulation ischaemic stroke having endovascular thrombectomy versus standard care: a meta-analysis of individual patient data ', Lancet Neurology, vol. 17, no. 1, pp. 47-53 . https://doi.org/10.1016/S1474-4422(17)30407-6
Opis pliku :
application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document
Tytuł :
Evaluation of the application of the European guidelines for diagnosis and clinical care of Amyotrophic Lateral Sclerosis.
Autorzy :
Couratier, Philippe
Beghi, Ettore
Vial, Christophe
Bernard, Emilien
Lautrette, Géraldine
Clavelou, Pierre
Guy Renouil, Nathalie
Lemasson, Gwendal
Rousso, E.
Debruxelles, Sabrina
Cintas, Pascal
Arne-Bes, M. C.
Antoine, Jean-Christophe
Camdessanche, Jean-Philippe
Rudelle, Candice
Nicol, Marie
Logroscino, Giancarlo
Preux, Pierre-Marie
Marin, Benoît
Pokaż więcej
Temat :
[SDV.SPEE]Life Sciences [q-bio]/Santé publique et épidémiologie
Źródło :
The American Academy of Neurology 67th Annual Meeting, Apr 2015, Washington DC, United States. Neurology, 84 (14 (Suppl. P4)), pp.152
The American Academy of Neurology 67th Annual Meeting

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies