Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Demiyanov, A."" wg kryterium: Autor


Tytuł:
Higher-order moments of the elliptic flow distribution in PbPb collisions at s NN $$ \sqrt{s_{\textrm{NN}}} $$ = 5.02 TeV
Autorzy:
The CMS collaboration
A. Tumasyan
W. Adam
J. W. Andrejkovic
T. Bergauer
S. Chatterjee
K. Damanakis
M. Dragicevic
A. Escalante Del Valle
P. S. Hussain
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
I. Mikulec
P. Paulitsch
F. M. Pitters
J. Schieck
R. Schöfbeck
D. Schwarz
M. Sonawane
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
M. R. Darwish
T. Janssen
T. Kello
H. Rejeb Sfar
P. Van Mechelen
E. S. Bols
J. D’Hondt
A. De Moor
M. Delcourt
H. El Faham
S. Lowette
S. Moortgat
A. Morton
D. Müller
A. R. Sahasransu
S. Tavernier
W. Van Doninck
D. Vannerom
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
L. Favart
D. Hohov
J. Jaramillo
K. Lee
M. Mahdavikhorrami
I. Makarenko
A. Malara
S. Paredes
L. Pétré
N. Postiau
L. Thomas
M. Vanden Bemden
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Dobur
J. Knolle
L. Lambrecht
G. Mestdach
C. Rendón
A. Samalan
K. Skovpen
M. Tytgat
N. Van Den Bossche
B. Vermassen
L. Wezenbeek
A. Benecke
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
I. S. Donertas
A. Giammanco
K. Jaffel
Sa. Jain
V. Lemaitre
K. Mondal
A. Taliercio
T. T. Tran
P. Vischia
S. Wertz
G. A. Alves
E. Coelho
C. Hensel
A. Moraes
P. Rebello Teles
W. L. Aldá Júnior
M. Alves Gallo Pereira
M. Barroso Ferreira Filho
H. Brandao Malbouisson
W. Carvalho
J. Chinellato
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
V. Dos Santos Sousa
S. Fonseca De Souza
J. Martins
C. Mora Herrera
K. Mota Amarilo
L. Mundim
H. Nogima
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
E. Shumka
S. Thakur
T. Cheng
T. Javaid
M. Mittal
L. Yuan
M. Ahmad
G. Bauer
Z. Hu
S. Lezki
K. Yi
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
F. Iemmi
C. H. Jiang
A. Kapoor
H. Liao
Z.-A. Liu
V. Milosevic
F. Monti
R. Sharma
J. Tao
J. Thomas-Wilsker
J. Wang
H. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. An
Y. Ban
A. Levin
C. Li
Q. Li
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
X. Sun
D. Wang
J. Xiao
H. Yang
M. Lu
Z. You
N. Lu
X. Gao
D. Leggat
H. Okawa
Y. Zhang
Z. Lin
C. Lu
M. Xiao
C. Avila
D. A. Barbosa Trujillo
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
M. Rodriguez
J. D. Ruiz Alvarez
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
Z. Antunovic
M. Kovac
T. Sculac
V. Brigljevic
B. K. Chitroda
D. Ferencek
S. Mishra
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
A. Attikis
K. Christoforou
M. Kolosova
S. Konstantinou
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
A. Stepennov
M. Finger
A. Kveton
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
S. Elgammal
A. Ellithi Kamel
M. A. Mahmoud
Y. Mohammed
S. Bhowmik
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
T. Lange
S. Nandan
C. Nielsen
J. Pata
M. Raidal
L. Tani
C. Veelken
P. Eerola
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
S. Bharthuar
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Lehti
T. Lindén
M. Lotti
L. Martikainen
M. Myllymäki
J. Ott
M. m. Rantanen
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
H. Petrow
T. Tuuva
C. Amendola
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
V. Lohezic
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
P. Simkina
M. Titov
C. Baldenegro Barrera
F. Beaudette
A. Buchot Perraguin
P. Busson
A. Cappati
C. Charlot
F. Damas
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
B. A. Fontana Santos Alves
S. Ghosh
R. Granier de Cassagnac
A. Hakimi
B. Harikrishnan
G. Liu
J. Motta
M. Nguyen
C. Ochando
L. Portales
R. Salerno
U. Sarkar
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Tarabini
E. Vernazza
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Apparu
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
D. Darej
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
P. Van Hove
S. Beauceron
B. Blancon
G. Boudoul
A. Carle
N. Chanon
J. Choi
D. Contardo
P. Depasse
C. Dozen
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
G. Grenier
B. Ille
I. B. Laktineh
M. Lethuillier
L. Mirabito
S. Perries
L. Torterotot
M. Vander Donckt
P. Verdier
S. Viret
D. Chokheli
I. Lomidze
Z. Tsamalaidze
V. Botta
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
N. Röwert
M. Teroerde
S. Diekmann
A. Dodonova
N. Eich
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
D. Fasanella
B. Fischer
T. Hebbeker
K. Hoepfner
F. Ivone
M. y. Lee
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
F. Nowotny
A. Pozdnyakov
Y. Rath
W. Redjeb
H. Reithler
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
A. Stein
F. Torres Da Silva De Araujo
L. Vigilante
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
O. Pooth
A. Stahl
T. Ziemons
A. Zotz
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
S. Baxter
M. Bayatmakou
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
S. Bhattacharya
A. A. Bin Anuar
F. Blekman
K. Borras
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
C. Cheng
F. Colombina
S. Consuegra Rodríguez
G. Correia Silva
M. De Silva
L. Didukh
G. Eckerlin
D. Eckstein
L. I. Estevez Banos
O. Filatov
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
G. Greau
A. Grohsjean
V. Guglielmi
M. Guthoff
A. Jafari
N. Z. Jomhari
B. Kaech
M. Kasemann
H. Kaveh
C. Kleinwort
R. Kogler
M. Komm
D. Krücker
W. Lange
D. Leyva Pernia
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
M. Mendizabal Morentin
J. Metwally
A. B. Meyer
G. Milella
M. Mormile
A. Mussgiller
A. Nürnberg
Y. Otarid
D. Pérez Adán
A. Raspereza
B. Ribeiro Lopes
J. Rübenach
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
M. Scham
V. Scheurer
S. Schnake
P. Schütze
C. Schwanenberger
M. Shchedrolosiev
R. E. Sosa Ricardo
D. Stafford
N. Tonon
M. Van De Klundert
F. Vazzoler
A. Ventura Barroso
R. Walsh
D. Walter
Q. Wang
Y. Wen
K. Wichmann
L. Wiens
C. Wissing
S. Wuchterl
Y. Yang
A. Zimermmane Castro Santos
A. Albrecht
S. Albrecht
M. Antonello
S. Bein
L. Benato
M. Bonanomi
P. Connor
K. De Leo
M. Eich
K. El Morabit
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
M. Hajheidari
J. Haller
A. Hinzmann
H. R. Jabusch
G. Kasieczka
P. Keicher
R. Klanner
W. Korcari
T. Kramer
V. Kutzner
F. Labe
J. Lange
A. Lobanov
C. Matthies
A. Mehta
L. Moureaux
M. Mrowietz
A. Nigamova
Y. Nissan
A. Paasch
K. J. Pena Rodriguez
T. Quadfasel
M. Rieger
O. Rieger
D. Savoiu
J. Schindler
P. Schleper
M. Schröder
J. Schwandt
M. Sommerhalder
H. Stadie
G. Steinbrück
A. Tews
M. Wolf
S. Brommer
M. Burkart
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
A. Dierlamm
A. Droll
N. Faltermann
M. Giffels
J. O. Gosewisch
A. Gottmann
F. Hartmann
M. Horzela
U. Husemann
M. Klute
R. Koppenhöfer
M. Link
A. Lintuluoto
S. Maier
S. Mitra
Th. Müller
M. Neukum
M. Oh
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
M. Schnepf
I. Shvetsov
H. J. Simonis
N. Trevisani
R. Ulrich
J. van der Linden
R. F. Von Cube
M. Wassmer
S. Wieland
R. Wolf
S. Wozniewski
S. Wunsch
X. Zuo
G. Anagnostou
P. Assiouras
G. Daskalakis
A. Kyriakis
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
P. Kontaxakis
A. Manousakis-Katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
E. Tziaferi
K. Vellidis
I. Zisopoulos
G. Bakas
T. Chatzistavrou
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
K. Adamidis
I. Bestintzanos
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
C. Kamtsikis
P. Katsoulis
P. Kokkas
P. G. Kosmoglou Kioseoglou
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Bartók
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
M. Csanád
K. Farkas
M. M. A. Gadallah
S. Lökös
P. Major
K. Mandal
G. Pásztor
A. J. Rádl
O. Surányi
G. I. Veres
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
B. Ujvari
T. Csorgo
F. Nemes
T. Novak
J. Babbar
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
G. Chaudhary
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
H. Kaur
M. Kaur
S. Kumar
P. Kumari
M. Meena
K. Sandeep
T. Sheokand
J. B. Singh
A. Singla
A. K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
A. Chhetri
B. C. Choudhary
A. Kumar
M. Naimuddin
K. Ranjan
S. Saumya
S. Baradia
S. Barman
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
P. Palit
G. Saha
B. Sahu
S. Sarkar
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
J. R. Komaragiri
D. Kumar
A. Muhammad
L. Panwar
R. Pradhan
P. R. Pujahari
N. R. Saha
A. K. Sikdar
S. Verma
K. Naskar
T. Aziz
I. Das
S. Dugad
M. Kumar
G. B. Mohanty
P. Suryadevara
S. Banerjee
R. Chudasama
M. Guchait
S. Karmakar
G. Majumder
K. Mazumdar
A. Thachayath
S. Bahinipati
A. K. Das
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
P. Saha
S. K. Swain
D. Vats
A. Alpana
S. Dube
B. Kansal
A. Laha
S. Pandey
A. Rastogi
S. Sharma
H. Bakhshiansohi
E. Khazaie
M. Zeinali
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Aruta
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
W. Elmetenawee
F. Errico
L. Fiore
G. Iaselli
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
V. Mastrapasqua
S. My
S. Nuzzo
A. Pellecchia
A. Pompili
G. Pugliese
R. Radogna
D. Ramos
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F. M. Simone
Ü. Sözbilir
A. Stamerra
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
L. Brigliadori
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
P. Giacomelli
L. Giommi
C. Grandi
L. Guiducci
S. Lo Meo
L. Lunerti
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
G. Bardelli
B. Camaiani
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
S. Meola
D. Piccolo
M. Bozzo
P. Chatagnon
F. Ferro
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
G. Boldrini
F. Brivio
F. Cetorelli
F. De Guio
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. T. Lucchini
M. Malberti
S. Malvezzi
A. Massironi
D. Menasce
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
B. S. Pinolini
S. Ragazzi
N. Redaelli
T. Tabarelli de Fatis
D. Zuolo
S. Buontempo
F. Carnevali
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
A. O. M. Iorio
L. Lista
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
P. Azzi
N. Bacchetta
P. Bortignon
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
T. Dorigo
F. Gasparini
U. Gasparini
G. Grosso
L. Layer
E. Lusiani
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
M. Michelotto
F. Montecassiano
J. Pazzini
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
G. Strong
M. Tosi
H. Yarar
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
S. Abu Zeid
C. Aimè
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
V. Re
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
P. Asenov
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
M. Magherini
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Piccinelli
M. Presilla
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
R. Bhattacharya
L. Bianchini
T. Boccali
E. Bossini
D. Bruschini
R. Castaldi
M. A. Ciocci
V. D’Amante
R. Dell’Orso
M. R. Di Domenico
S. Donato
A. Giassi
F. Ligabue
G. Mandorli
D. Matos Figueiredo
A. Messineo
M. Musich
F. Palla
S. Parolia
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
T. Sarkar
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
P. Barria
M. Campana
F. Cavallari
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
C. Biino
N. Cartiglia
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
M. Grippo
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
A. Mecca
E. Migliore
E. Monteil
M. Monteno
R. Mulargia
M. M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
M. Ruspa
K. Shchelina
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
M. Tornago
D. Trocino
G. Umoret
A. Vagnerini
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
G. Sorrentino
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
J. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
M. S. Ryu
S. Sekmen
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
E. Asilar
T. J. Kim
J. Park
S. Choi
S. Han
B. Hong
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
J. Yoo
J. Goh
H. S. Kim
Y. Kim
S. Lee
J. Almond
J. H. Bhyun
S. Jeon
J. S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
B. H. Oh
S. B. Oh
H. Seo
U. K. Yang
I. Yoon
W. Jang
D. Y. Kang
Y. Kang
D. Kim
S. Kim
B. Ko
J. S. H. Lee
Y. Lee
J. A. Merlin
I. C. Park
Y. Roh
D. Song
I. J. Watson
S. Yang
S. Ha
H. D. Yoo
M. Choi
M. R. Kim
I. Yu
T. Beyrouthy
Y. Maghrbi
K. Dreimanis
G. Pikurs
A. Potrebko
M. Seidel
V. Veckalns
M. Ambrozas
A. Carvalho Antunes De Oliveira
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
N. Bin Norjoharuddeen
S. Y. Hoh
I. Yusuff
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
H. A. Encinas Acosta
L. G. Gallegos Maríñez
M. León Coello
J. A. Murillo Quijada
A. Sehrawat
L. Valencia Palomo
G. Ayala
H. Castilla-Valdez
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
C. A. Mondragon Herrera
D. A. Perez Navarro
A. Sánchez Hernández
C. Oropeza Barrera
F. Vazquez Valencia
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
I. Bubanja
J. Mijuskovic
N. Raicevic
A. Ahmad
M. I. Asghar
A. Awais
M. I. M. Awan
M. Gul
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Zalewski
K. Bunkowski
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
A. Boletti
P. Faccioli
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
M. Pisano
J. Seixas
J. Varela
P. Adzic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
L. Nadderd
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
M. Barrio Luna
Cristina F. Bedoya
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
D. Fernández Del Val
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
J. León Holgado
D. Moran
C. Perez Dengra
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
D. D. Redondo Ferrero
L. Romero
S. Sánchez Navas
J. Sastre
L. Urda Gómez
J. Vazquez Escobar
C. Willmott
J. F. de Trocóniz
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
J. R. González Fernández
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
V. Rodríguez Bouza
A. Soto Rodríguez
A. Trapote
C. Vico Villalba
J. A. Brochero Cifuentes
I. J. Cabrillo
A. Calderon
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
C. Fernandez Madrazo
A. García Alonso
G. Gomez
C. Lasaosa García
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
P. Matorras Cuevas
J. Piedra Gomez
C. Prieels
L. Scodellaro
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
M. K. Jayananda
B. Kailasapathy
D. U. J. Sonnadara
D. D. C. Wickramarathna
W. G. D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
D. Abbaneo
J. Alimena
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
B. Bilin
A. Bocci
E. Brondolin
C. Caillol
T. Camporesi
G. Cerminara
N. Chernyavskaya
S. S. Chhibra
S. Choudhury
M. Cipriani
L. Cristella
D. d’Enterria
A. Dabrowski
A. David
A. De Roeck
M. M. Defranchis
M. Deile
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
F. Fallavollita
A. Florent
L. Forthomme
G. Franzoni
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
E. Govorkova
M. Haranko
J. Hegeman
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
N. Kratochwil
S. Laurila
P. Lecoq
E. Leutgeb
C. Lourenço
B. Maier
L. Malgeri
M. Mannelli
A. C. Marini
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
D. Piparo
M. Pitt
H. Qu
T. Quast
D. Rabady
A. Racz
G. Reales Gutiérrez
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
M. Selvaggi
P. Silva
P. Sphicas
A. G. Stahl Leiton
S. Summers
K. Tatar
V. R. Tavolaro
D. Treille
P. Tropea
A. Tsirou
J. Wanczyk
K. A. Wozniak
W. D. Zeuner
L. Caminada
A. Ebrahimi
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
C. Lange
M. Missiroli
L. Noehte
T. Rohe
T. K. Aarrestad
K. Androsov
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
K. Datta
A. De Cosa
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
F. Eble
M. Galli
K. Gedia
F. Glessgen
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R. A. Manzoni
L. Marchese
C. Martin Perez
A. Mascellani
F. Nessi-Tedaldi
J. Niedziela
F. Pauss
V. Perovic
S. Pigazzini
M. G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
F. Riti
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
J. Steggemann
D. Valsecchi
R. Wallny
C. Amsler
P. Bärtschi
C. Botta
D. Brzhechko
M. F. Canelli
K. Cormier
A. De Wit
R. Del Burgo
J. K. Heikkilä
M. Huwiler
W. Jin
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
S. P. Liechti
A. Macchiolo
P. Meiring
V. M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
A. Reimers
P. Robmann
S. Sanchez Cruz
K. Schweiger
M. Senger
Y. Takahashi
C. Adloff
C. M. Kuo
W. Lin
P. K. Rout
P. C. Tiwari
S. S. Yu
L. Ceard
Y. Chao
K. F. Chen
P. s. Chen
H. Cheng
W.-S. Hou
R. Khurana
G. Kole
Y. y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
H. y. Wu
E. Yazgan
P. r. Yu
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
V. Wachirapusitanand
D. Agyel
F. Boran
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
I. Dumanoglu
E. Eskut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
C. Isik
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A. E. Simsek
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
E. Uslan
I. S. Zorbakir
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
B. Akgun
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
S. Tekten
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
O. Aydilek
S. Cerci
B. Hacisahinoglu
I. Hos
B. Isildak
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
C. Simsek
D. Sunar Cerci
B. Grynyov
L. Levchuk
D. Anthony
E. Bhal
J. J. Brooke
A. Bundock
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
M. Glowacki
J. Goldstein
H. F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
S. Seif El Nasr-Storey
V. J. Smith
N. Stylianou
K. Walkingshaw Pass
R. White
A. H. Ball
K. W. Bell
A. Belyaev
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerill
C. Cooke
K. V. Ellis
K. Harder
S. Harper
M.-L. Holmberg
Sh. Jain
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
G. Salvi
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
I. R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
C. E. Brown
O. Buchmuller
V. Cacchio
V. Cepaitis
G. S. Chahal
D. Colling
J. S. Dancu
P. Dauncey
G. Davies
J. Davies
M. Della Negra
S. Fayer
G. Fedi
G. Hall
M. H. Hassanshahi
A. Howard
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
M. Mieskolainen
D. G. Monk
J. Nash
M. Pesaresi
B. C. Radburn-Smith
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
R. Shukla
A. Tapper
K. Uchida
G. P. Uttley
L. H. Vage
T. Virdee
M. Vojinovic
N. Wardle
S. N. Webb
D. Winterbottom
K. Coldham
J. E. Cole
A. Khan
P. Kyberd
I. D. Reid
S. Abdullin
A. Brinkerhoff
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A. R. Kanuganti
B. McMaster
M. Saunders
S. Sawant
C. Sutantawibul
M. Toms
J. Wilson
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. M. Vargas Hernandez
S. I. Cooper
D. Di Croce
S. V. Gleyzer
C. Henderson
C. U. Perez
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
C. Erice
E. Fontanesi
D. Gastler
S. May
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
A. Tsatsos
S. Yuan
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
M. Hadley
U. Heintz
J. M. Hogan
T. Kwon
G. Landsberg
K. T. Lau
D. Li
J. Luo
M. Narain
N. Pervan
S. Sagir
F. Simpson
E. Usai
W. Y. Wong
X. Yan
D. Yu
W. Zhang
J. Bonilla
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
G. Haza
F. Jensen
O. Kukral
G. Mocellin
M. Mulhearn
D. Pellett
B. Regnery
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
R. Cousins
A. Datta
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
M. A. Iqbal
T. Lam
E. Manca
W. A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
B. Stone
V. Valuev
R. Clare
J. W. Gary
M. Gordon
G. Hanson
G. Karapostoli
O. R. Long
N. Manganelli
W. Si
S. Wimpenny
J. G. Branson
P. Chang
S. Cittolin
S. Cooperstein
D. Diaz
J. Duarte
R. Gerosa
L. Giannini
J. Guiang
R. Kansal
V. Krutelyov
R. Lee
J. Letts
M. Masciovecchio
F. Mokhtar
M. Pieri
B. V. Sathia Narayanan
V. Sharma
M. Tadel
E. Vourliotis
F. Würthwein
Y. Xiang
A. Yagil
N. Amin
C. Campagnari
M. Citron
G. Collura
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
M. Kilpatrick
A. J. Li
P. Masterson
H. Mei
M. Oshiro
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
R. Schmitz
F. Setti
J. Sheplock
P. Siddireddy
D. Stuart
S. Wang
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
A. Latorre
J. M. Lawhorn
J. Mao
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
C. Wang
S. Xie
R. Y. Zhu
J. Alison
S. An
M. B. Andrews
P. Bryant
T. Ferguson
A. Harilal
C. Liu
T. Mudholkar
S. Murthy
M. Paulini
A. Roberts
A. Sanchez
W. Terrill
J. P. Cumalat
W. T. Ford
A. Hassani
G. Karathanasis
E. MacDonald
F. Marini
A. Perloff
C. Savard
N. Schonbeck
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
N. Zipper
J. Alexander
S. Bright-Thonney
X. Chen
D. J. Cranshaw
J. Fan
X. Fan
D. Gadkari
S. Hogan
J. Monroy
J. R. Patterson
D. Quach
J. Reichert
M. Reid
A. Ryd
J. Thom
P. Wittich
R. Zou
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
L. A. T. Bauerdick
D. Berry
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
K. F. Di Petrillo
J. Dickinson
V. D. Elvira
Y. Feng
J. Freeman
A. Gandrakota
Z. Gecse
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
D. Guerrero
O. Gutsche
R. M. Harris
R. Heller
T. C. Herwig
J. Hirschauer
L. Horyn
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
T. Klijnsma
B. Klima
K. H. M. Kwok
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
T. Liu
C. Madrid
K. Maeshima
C. Mantilla
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
J. Ngadiuba
D. Noonan
V. Papadimitriou
N. Pastika
K. Pedro
C. Pena
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
L. Spiegel
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
I. Zoi
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
R. D. Field
M. Kim
E. Koenig
J. Konigsberg
A. Korytov
E. Kuznetsova
K. H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
A. Muthirakalayil Madhu
N. Rawal
D. Rosenzweig
S. Rosenzweig
K. Shi
Z. Wu
T. Adams
A. Askew
N. Bower
R. Habibullah
V. Hagopian
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
O. Viazlo
M. Wulansatiti
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
R. Kumar Verma
M. Rahmani
F. Yumiceva
M. R. Adams
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. J. Hofman
D. S. Lemos
A. H. Merrit
C. Mills
G. Oh
T. Roy
S. Rudrabhatla
M. B. Tonjes
N. Varelas
X. Wang
Z. Ye
M. Alhusseini
K. Dilsiz
L. Emediato
G. Karaman
O. K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
J. Nachtman
O. Neogi
H. Ogul
Y. Onel
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
J. Davis
A. V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
J. Roskes
S. Sekhar
M. Swartz
T. Á. Vámi
A. Abreu
L. F. Alcerro Alcerro
J. Anguiano
P. Baringer
A. Bean
Z. Flowers
T. Isidori
J. King
G. Krintiras
M. Lazarovits
C. Le Mahieu
C. Lindsey
J. Marquez
N. Minafra
M. Murray
M. Nickel
C. Rogan
C. Royon
R. Salvatico
S. Sanders
C. Smith
G. Wilson
B. Allmond
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
A. Kalogeropoulos
Y. Maravin
T. Mitchell
A. Modak
K. Nam
D. Roy
F. Rebassoo
D. Wright
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
A. Bethani
S. C. Eno
N. J. Hadley
S. Jabeen
R. G. Kellogg
T. Koeth
Y. Lai
S. Lascio
A. C. Mignerey
S. Nabili
C. Palmer
C. Papageorgakis
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
W. Busza
I. A. Cali
Y. Chen
M. D’Alfonso
J. Eysermans
C. Freer
G. Gomez-Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
M. Hu
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
K. Long
C. Mironov
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
Z. Wang
B. Wyslouch
T. J. Yang
R. M. Chatterjee
B. Crossman
A. Evans
J. Hiltbrand
B. M. Joshi
C. Kapsiak
M. Krohn
Y. Kubota
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M. A. Wadud
L. M. Cremaldi
K. Bloom
M. Bryson
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
C. Joo
R. Kamalieddin
I. Kravchenko
I. Reed
J. E. Siado
G. R. Snow
W. Tabb
A. Wightman
F. Yan
A. G. Zecchinelli
G. Agarwal
H. Bandyopadhyay
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
M. Morris
D. Nguyen
J. Pekkanen
S. Rappoccio
A. Williams
G. Alverson
E. Barberis
Y. Haddad
Y. Han
A. Krishna
J. Li
J. Lidrych
G. Madigan
B. Marzocchi
D. M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
A. Parker
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
K. A. Hahn
Y. Liu
N. Odell
M. H. Schmitt
M. Velasco
R. Band
R. Bucci
M. Cremonesi
A. Das
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
K. Lannon
J. Lawrence
N. Loukas
L. Lutton
J. Mariano
N. Marinelli
I. Mcalister
T. McCauley
C. Mcgrady
K. Mohrman
C. Moore
Y. Musienko
R. Ruchti
A. Townsend
M. Wayne
H. Yockey
M. Zarucki
L. Zygala
B. Bylsma
M. Carrigan
L. S. Durkin
B. Francis
C. Hill
M. Joyce
A. Lesauvage
M. Nunez Ornelas
K. Wei
B. L. Winer
B. R. Yates
F. M. Addesa
P. Das
G. Dezoort
P. Elmer
A. Frankenthal
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
D. Marlow
I. Ojalvo
J. Olsen
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. S. Bakshi
V. E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
D. Kondratyev
A. M. Koshy
M. Liu
G. Negro
N. Neumeister
G. Paspalaki
S. Piperov
A. Purohit
J. F. Schulte
M. Stojanovic
J. Thieman
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
J. Dolen
N. Parashar
D. Acosta
A. Baty
T. Carnahan
S. Dildick
K. M. Ecklund
P. J. Fernández Manteca
S. Freed
P. Gardner
F. J. M. Geurts
W. Li
B. P. Padley
R. Redjimi
J. Rotter
E. Yigitbasi
L. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J. L. Dulemba
C. Fallon
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
P. Parygin
E. Popova
E. Ranken
R. Taus
G. P. Van Onsem
K. Goulianos
B. Chiarito
J. P. Chou
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
D. Jaroslawski
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
H. Routray
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. A. Thayil
S. Thomas
H. Wang
H. Acharya
A. G. Delannoy
S. Fiorendi
T. Holmes
E. Nibigira
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
W. Johns
A. Melo
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
J. Viinikainen
B. Cardwell
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
A. Ledovskoy
A. Li
C. Neu
C. E. Perez Lara
B. Tannenwald
P. E. Karchin
N. Poudyal
K. Black
T. Bose
S. Dasu
I. De Bruyn
P. Everaerts
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Herve
C. K. Koraka
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
A. Mohammadi
G. Parida
D. Pinna
A. Savin
V. Shang
W. H. Smith
D. Teague
H. F. Tsoi
W. Vetens
S. Afanasiev
V. Andreev
Yu. Andreev
T. Aushev
M. Azarkin
A. Babaev
V. Blinov
E. Boos
V. Borshch
D. Budkouski
V. Chekhovsky
R. Chistov
M. Danilov
A. Demiyanov
A. Dermenev
T. Dimova
I. Dremin
V. Epshteyn
A. Ershov
G. Gavrilov
V. Gavrilov
S. Gninenko
V. Golovtcov
N. Golubev
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Gribushin
Y. Ivanov
V. Kachanov
L. Kardapoltsev
V. Karjavine
A. Karneyeu
L. Khein
V. Kim
M. Kirakosyan
D. Kirpichnikov
M. Kirsanov
O. Kodolova
D. Konstantinov
V. Korenkov
V. Korotkikh
A. Kozyrev
N. Krasnikov
A. Lanev
P. Levchenko
A. Litomin
N. Lychkovskaya
V. Makarenko
A. Malakhov
V. Matveev
V. Murzin
A. Nikitenko
S. Obraztsov
I. Ovtin
V. Palichik
V. Perelygin
S. Petrushanko
S. Polikarpov
V. Popov
O. Radchenko
M. Savina
V. Savrin
D. Selivanova
V. Shalaev
S. Shmatov
S. Shulha
Y. Skovpen
S. Slabospitskii
V. Smirnov
A. Snigirev
D. Sosnov
V. Sulimov
E. Tcherniaev
A. Terkulov
O. Teryaev
I. Tlisova
A. Toropin
L. Uvarov
A. Uzunian
I. Vardanyan
E. Vlasov
A. Vorobyev
N. Voytishin
B. S. Yuldashev
A. Zarubin
I. Zhizhin
A. Zhokin
Pokaż więcej
Temat:
Event-by-Event fluctuation
Harmonic Flow
Heavy Ion Experiments
Relativistic Heavy Ion Physics
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło:
Journal of High Energy Physics, Vol 2024, Iss 2, Pp 1-45 (2024)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/04f3142673f64f51b34c888a129dba30  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Higher-order moments of the elliptic flow distribution in PbPb collisions at sNN = 5.02 TeV
Autorzy:
Aff86, Aff89, Aff269, IDJHEP022024106_cor1
Tumasyan, A.
Adam, W.
Andrejkovic, J. W.
Bergauer, T.
Chatterjee, S.
Damanakis, K.
Dragicevic, M.
Escalante Del Valle, A.
Hussain, P. S.
Jeitler, M.Aff2, Aff203
Krammer, N.
Lechner, L.
Liko, D.
Mikulec, I.
Paulitsch, P.
Pitters, F. M.
Schieck, J.Aff2, Aff203
Schöfbeck, R.
Schwarz, D.
Sonawane, M.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff2, Aff203
Darwish, M. R.Aff3, Aff204
Janssen, T.
Kello, T.Aff3, Aff5
Rejeb Sfar, H.
Van Mechelen, P.
Bols, E. S.
D’Hondt, J.
De Moor, A.
Delcourt, M.
El Faham, H.
Lowette, S.
Moortgat, S.
Morton, A.
Müller, D.
Sahasransu, A. R.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Vannerom, D.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Favart, L.
Hohov, D.
Jaramillo, J.
Lee, K.
Mahdavikhorrami, M.
Makarenko, I.
Malara, A.
Paredes, S.
Pétré, L.
Postiau, N.
Thomas, L.
Vanden Bemden, M.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Dobur, D.
Knolle, J.
Lambrecht, L.
Mestdach, G.
Rendón, C.
Samalan, A.
Skovpen, K.
Tytgat, M.
Van Den Bossche, N.
Vermassen, B.
Wezenbeek, L.
Benecke, A.
Bruno, G.
Bury, F.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Jaffel, K.
Jain, Sa.
Lemaitre, V.
Mondal, K.
Taliercio, A.
Tran, T. T.
Vischia, P.
Wertz, S.
Alves, G. A.
Coelho, E.
Hensel, C.
Moraes, A.
Rebello Teles, P.
Aldá Júnior, W. L.
Alves Gallo Pereira, M.
Barroso Ferreira Filho, M.
Brandao Malbouisson, H.
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff9, Aff205
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff9, Aff206
De Jesus Damiao, D.
Dos Santos Sousa, V.
Fonseca De Souza, S.
Martins, J.Aff9, Aff207
Mora Herrera, C.
Mota Amarilo, K.
Mundim, L.
Nogima, H.
Santoro, A.
Silva Do Amaral, S. M.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Vilela Pereira, A.
Bernardes, C. A.Aff10, Aff206
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Shumka, E.
Thakur, S.
Cheng, T.
Javaid, T.Aff14, Aff208
Mittal, M.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bauer, G.Aff15, Aff209
Hu, Z.
Lezki, S.
Yi, K.Aff15, Aff173, Aff209
Chen, G. M.Aff16, Aff208
Chen, H. S.Aff16, Aff208
Chen, M.Aff16, Aff208
Iemmi, F.
Jiang, C. H.
Kapoor, A.
Liao, H.
Liu, Z.-A.Aff16, Aff208
Milosevic, V.
Monti, F.
Sharma, R.
Tao, J.
Thomas-Wilsker, J.
Wang, J.
Zhang, H.
Zhao, J.
Agapitos, A.
An, Y.
Ban, Y.
Levin, A.
Li, C.
Li, Q.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Sun, X.
Wang, D.
Xiao, J.
Yang, H.
Lu, M.
You, Z.
Lu, N.
Gao, X.Aff5, Aff20
Leggat, D.
Okawa, H.
Zhang, Y.
Lin, Z.
Lu, C.
Xiao, M.
Avila, C.
Barbosa Trujillo, D. A.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Mejia Guisao, J.
Ramirez, F.
Rodriguez, M.
Ruiz Alvarez, J. D.
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Sculac, T.
Brigljevic, V.
Chitroda, B. K.
Ferencek, D.
Mishra, S.
Roguljic, M.
Starodumov, A.
Susa, T.
Attikis, A.
Christoforou, K.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Stepennov, A.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Kveton, A.
Ayala, E.
Carrera Jarrin, E.
Elgammal, S.Aff31, Aff210
Ellithi Kamel, A.Aff31, Aff211
Mahmoud, M. A.
Mohammed, Y.
Bhowmik, S.
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Lange, T.
Nandan, S.
Nielsen, C.
Pata, J.
Raidal, M.
Tani, L.
Veelken, C.
Eerola, P.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Bharthuar, S.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Lotti, M.
Martikainen, L.
Myllymäki, M.
Ott, J.
Rantanen, M. m.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Petrow, H.
Tuuva, T.
Amendola, C.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Lohezic, V.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff37, Aff190
Simkina, P.
Titov, M.
Baldenegro Barrera, C.
Beaudette, F.
Buchot Perraguin, A.
Busson, P.
Cappati, A.
Charlot, C.
Damas, F.
Davignon, O.
Diab, B.
Falmagne, G.
Fontana Santos Alves, B. A.
Ghosh, S.
Granier de Cassagnac, R.
Hakimi, A.
Harikrishnan, B.
Liu, G.
Motta, J.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Portales, L.
Salerno, R.
Sarkar, U.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Tarabini, A.
Vernazza, E.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff39, Aff212
Andrea, J.
Apparu, D.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Darej, D.
Goerlach, U.
Grimault, C.
Le Bihan, A.-C.
Van Hove, P.
Beauceron, S.
Blancon, B.
Boudoul, G.
Carle, A.
Chanon, N.
Choi, J.
Contardo, D.
Depasse, P.
Dozen, C.Aff15, Aff40
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Grenier, G.
Ille, B.
Laktineh, I. B.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Torterotot, L.
Vander Donckt, M.
Verdier, P.
Viret, S.
Chokheli, D.
Lomidze, I.
Tsamalaidze, Z.
Botta, V.
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Röwert, N.
Teroerde, M.
Diekmann, S.
Dodonova, A.
Eich, N.
Eliseev, D.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fasanella, D.
Fischer, B.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Ivone, F.
Lee, M. y.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Nowotny, F.
Pozdnyakov, A.
Rath, Y.
Redjeb, W.
Reithler, H.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Stein, A.
Torres Da Silva De Araujo, F.Aff43, Aff213
Vigilante, L.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Haj Ahmad, W.Aff44, Aff214
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Nowack, A.
Pooth, O.
Stahl, A.
Ziemons, T.
Zotz, A.
Aarup Petersen, H.
Aldaya Martin, M.
Asmuss, P.
Baxter, S.
Bayatmakou, M.
Behnke, O.
Bermúdez Martínez, A.
Bhattacharya, S.
Bin Anuar, A. A.
Blekman, F.Aff45, Aff46
Borras, K.Aff43, Aff45
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Cheng, C.
Colombina, F.
Consuegra Rodríguez, S.
Correia Silva, G.
De Silva, M.
Didukh, L.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Estevez Banos, L. I.
Filatov, O.
Gallo, E.Aff45, Aff46
Geiser, A.
Giraldi, A.
Greau, G.
Grohsjean, A.
Guglielmi, V.
Guthoff, M.
Jafari, A.Aff45, Aff66
Jomhari, N. Z.
Kaech, B.
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Kogler, R.
Komm, M.
Krücker, D.
Lange, W.
Leyva Pernia, D.
Lipka, K.Aff45, Aff215
Lohmann, W.Aff45, Aff216
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Mendizabal Morentin, M.
Metwally, J.
Meyer, A. B.
Milella, G.
Mormile, M.
Mussgiller, A.
Nürnberg, A.
Otarid, Y.
Pérez Adán, D.
Raspereza, A.
Ribeiro Lopes, B.
Rübenach, J.
Saggio, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scham, M.Aff43, Aff45, Aff217
Scheurer, V.
Schnake, S.Aff43, Aff45
Schütze, P.
Schwanenberger, C.Aff45, Aff46
Shchedrolosiev, M.
Sosa Ricardo, R. E.
Stafford, D.
Tonon, N.
Van De Klundert, M.
Vazzoler, F.
Ventura Barroso, A.
Walsh, R.
Walter, D.
Wang, Q.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wiens, L.Aff43, Aff45
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Yang, Y.
Zimermmane Castro Santos, A.
Albrecht, A.
Albrecht, S.
Antonello, M.
Bein, S.
Benato, L.
Bonanomi, M.
Connor, P.
De Leo, K.
Eich, M.
El Morabit, K.
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Hajheidari, M.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Jabusch, H. R.
Kasieczka, G.
Keicher, P.
Klanner, R.
Korcari, W.
Kramer, T.
Kutzner, V.
Labe, F.
Lange, J.
Lobanov, A.
Matthies, C.
Mehta, A.
Moureaux, L.
Mrowietz, M.
Nigamova, A.
Nissan, Y.
Paasch, A.
Pena Rodriguez, K. J.
Quadfasel, T.
Rieger, M.
Rieger, O.
Savoiu, D.
Schindler, J.
Schleper, P.
Schröder, M.
Schwandt, J.
Sommerhalder, M.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Tews, A.
Wolf, M.
Brommer, S.
Burkart, M.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
Dierlamm, A.
Droll, A.
Faltermann, N.
Giffels, M.
Gosewisch, J. O.
Gottmann, A.
Hartmann, F.Aff47, Aff136
Horzela, M.
Husemann, U.
Klute, M.
Koppenhöfer, R.
Link, M.
Lintuluoto, A.
Maier, S.
Mitra, S.
Müller, Th.
Neukum, M.
Oh, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Rauser, J.
Schnepf, M.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Trevisani, N.
Ulrich, R.
van der Linden, J.
Von Cube, R. F.
Wassmer, M.
Wieland, S.
Wolf, R.
Wozniewski, S.
Wunsch, S.
Zuo, X.
Anagnostou, G.
Assiouras, P.
Daskalakis, G.
Kyriakis, A.
Stakia, A.
Diamantopoulou, M.
Karasavvas, D.
Kontaxakis, P.
Manousakis-Katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Tziaferi, E.
Vellidis, K.
Zisopoulos, I.
Bakas, G.
Chatzistavrou, T.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Adamidis, K.
Bestintzanos, I.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Kamtsikis, C.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Kosmoglou Kioseoglou, P. G.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Bartók, M.Aff52, Aff55
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff52, Aff54, Aff218
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Csanád, M.
Farkas, K.
Gadallah, M. M. A.Aff53, Aff219
Lökös, S.Aff53, Aff56
Major, P.
Mandal, K.
Pásztor, G.
Rádl, A. J.Aff52, Aff53
Surányi, O.
Veres, G. I.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff54, Aff55
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.
Raics, P.
Ujvari, B.Aff55, Aff220
Csorgo, T.Aff52, Aff56
Nemes, F.Aff52, Aff56
Novak, T.
Babbar, J.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chaudhary, G.
Chauhan, S.
Dhingra, N.Aff57, Aff221
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, A.
Kaur, H.
Kaur, M.
Kumar, S.
Kumari, P.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sheokand, T.
Singh, J. B.Aff57, Aff222
Singla, A.
Virdi, A. K.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Chhetri, A.
Choudhary, B. C.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Ranjan, K.
Saumya, S.
Baradia, S.
Barman, S.Aff59, Aff223
Bhattacharya, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Dutta, S.
Gomber, B.Aff59, Aff224
Maity, M.Aff59, Aff223
Palit, P.
Saha, G.
Sahu, B.
Sarkar, S.
Behera, P. K.
Behera, S. C.
Chatterjee, S.
Kalbhor, P.
Komaragiri, J. R.Aff60, Aff225
Kumar, D.Aff60, Aff225
Muhammad, A.
Panwar, L.Aff60, Aff225
Pradhan, R.
Pujahari, P. R.
Saha, N. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Verma, S.
Naskar, K.Aff61, Aff226
Aziz, T.
Das, I.
Dugad, S.
Kumar, M.
Mohanty, G. B.
Suryadevara, P.
Banerjee, S.
Chudasama, R.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mukherjee, S.
Thachayath, A.
Bahinipati, S.Aff64, Aff227
Das, A. K.
Kar, C.
Mal, P.
Mishra, T.
Muraleedharan Nair Bindhu, V. K.Aff64, Aff228
Nayak, A.Aff64, Aff228
Saha, P.
Swain, S. K.
Vats, D.Aff64, Aff228
Alpana, A.
Dube, S.
Kansal, B.
Laha, A.
Pandey, S.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.Aff45, Aff66, Aff229
Khazaie, E.Aff66, Aff229
Zeinali, M.Aff66, Aff230
Chenarani, S.Aff67, Aff231
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.Aff69, Aff70
Aly, R.Aff69, Aff70, Aff232
Aruta, C.Aff69, Aff70
Colaleo, A.
Creanza, D.Aff69, Aff71
De Filippis, N.Aff69, Aff71
De Palma, M.Aff69, Aff70
Di Florio, A.Aff69, Aff70
Elmetenawee, W.Aff69, Aff70
Errico, F.Aff69, Aff70
Fiore, L.
Iaselli, G.Aff69, Aff71
Maggi, G.Aff69, Aff71
Maggi, M.
Margjeka, I.Aff69, Aff70
Mastrapasqua, V.Aff69, Aff70
My, S.Aff69, Aff70
Nuzzo, S.Aff69, Aff70
Pellecchia, A.Aff69, Aff70
Pompili, A.Aff69, Aff70
Pugliese, G.Aff69, Aff71
Radogna, R.
Ramos, D.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.Aff69, Aff70
Silvestris, L.
Simone, F. M.Aff69, Aff70
Sözbilir, Ü.
Stamerra, A.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.Aff72, Aff73
Bonacorsi, D.Aff72, Aff73
Borgonovi, L.
Brigliadori, L.
Campanini, R.Aff72, Aff73
Capiluppi, P.Aff72, Aff73
Castro, A.Aff72, Aff73
Cavallo, F. R.
Cuffiani, M.Aff72, Aff73
Dallavalle, G. M.
Diotalevi, T.Aff72, Aff73
Fabbri, F.
Fanfani, A.Aff72, Aff73
Giacomelli, P.
Giommi, L.Aff72, Aff73
Grandi, C.
Guiducci, L.Aff72, Aff73
Lo Meo, S.Aff72, Aff233
Lunerti, L.Aff72, Aff73
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.Aff72, Aff73
Perrotta, A.
Primavera, F.Aff72, Aff73
Rossi, A. M.Aff72, Aff73
Rovelli, T.Aff72, Aff73
Siroli, G. P.Aff72, Aff73
Costa, S.Aff74, Aff75, Aff234
Di Mattia, A.
Potenza, R.Aff74, Aff75
Tricomi, A.Aff74, Aff75, Aff234
Tuve, C.Aff74, Aff75
Barbagli, G.
Bardelli, G.Aff76, Aff77
Camaiani, B.Aff76, Aff77
Cassese, A.
Ceccarelli, R.Aff76, Aff77
Ciulli, V.Aff76, Aff77
Civinini, C.
D’Alessandro, R.Aff76, Aff77
Focardi, E.Aff76, Aff77
Latino, G.Aff76, Aff77
Lenzi, P.Aff76, Aff77
Lizzo, M.Aff76, Aff77
Meschini, M.
Paoletti, S.
Seidita, R.Aff76, Aff77
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Meola, S.Aff78, Aff235
Piccolo, D.
Bozzo, M.Aff79, Aff80
Chatagnon, P.
Ferro, F.
Robutti, E.
Tosi, S.Aff79, Aff80
Benaglia, A.
Boldrini, G.
Brivio, F.Aff81, Aff82
Cetorelli, F.Aff81, Aff82
De Guio, F.Aff81, Aff82
Dinardo, M. E.Aff81, Aff82
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.Aff81, Aff82
Govoni, P.Aff81, Aff82
Guzzi, L.Aff81, Aff82
Lucchini, M. T.Aff81, Aff82
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Massironi, A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.Aff81, Aff82
Pedrini, D.
Pinolini, B. S.
Ragazzi, S.Aff81, Aff82
Redaelli, N.
Tabarelli de Fatis, T.Aff81, Aff82
Zuolo, D.Aff81, Aff82
Buontempo, S.
Carnevali, F.Aff83, Aff84
Cavallo, N.Aff83, Aff85
De Iorio, A.Aff83, Aff84
Fabozzi, F.Aff83, Aff85
Iorio, A. O. M.Aff83, Aff84
Lista, L.Aff83, Aff84, Aff236
Paolucci, P.Aff83, Aff136
Rossi, B.
Sciacca, C.Aff83, Aff84
Azzi, P.
Bacchetta, N.Aff87, Aff168
Bortignon, P.
Bragagnolo, A.Aff87, Aff88
Carlin, R.Aff87, Aff88
Checchia, P.
Dorigo, T.
Gasparini, F.Aff87, Aff88
Gasparini, U.Aff87, Aff88
Grosso, G.
Layer, L.Aff84, Aff87
Lusiani, E.
Margoni, M.Aff87, Aff88
Meneguzzo, A. T.Aff87, Aff88
Michelotto, M.
Montecassiano, F.
Pazzini, J.Aff87, Aff88
Ronchese, P.Aff87, Aff88
Rossin, R.Aff87, Aff88
Simonetto, F.Aff87, Aff88
Strong, G.
Tosi, M.Aff87, Aff88
Yarar, H.Aff87, Aff88
Zanetti, M.Aff87, Aff88
Zotto, P.Aff87, Aff88
Zucchetta, A.Aff87, Aff88
Abu Zeid, S.Aff90, Aff237
Aimè, C.Aff90, Aff91
Braghieri, A.
Calzaferri, S.Aff90, Aff91
Fiorina, D.Aff90, Aff91
Montagna, P.Aff90, Aff91
Re, V.
Riccardi, C.Aff90, Aff91
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.Aff90, Aff91
Asenov, P.Aff92, Aff238
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.Aff92, Aff93
Fanò, L.Aff92, Aff93
Magherini, M.Aff92, Aff93
Mantovani, G.Aff92, Aff93
Mariani, V.Aff92, Aff93
Menichelli, M.
Moscatelli, F.Aff92, Aff238
Piccinelli, A.Aff92, Aff93
Presilla, M.Aff92, Aff93
Rossi, A.Aff92, Aff93
Santocchia, A.Aff92, Aff93
Spiga, D.
Tedeschi, T.Aff92, Aff93
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.Aff94, Aff96
Bhattacharya, R.
Bianchini, L.Aff94, Aff95
Boccali, T.
Bossini, E.Aff94, Aff95
Bruschini, D.Aff94, Aff96
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.Aff94, Aff95
D’Amante, V.Aff94, Aff97
Dell’Orso, R.
Di Domenico, M. R.Aff94, Aff97
Donato, S.
Giassi, A.
Ligabue, F.Aff94, Aff96
Mandorli, G.Aff94, Aff96
Matos Figueiredo, D.
Messineo, A.Aff94, Aff95
Musich, M.Aff94, Aff95
Palla, F.
Parolia, S.
Ramirez-Sanchez, G.Aff94, Aff96
Rizzi, A.Aff94, Aff95
Rolandi, G.Aff94, Aff96
Roy Chowdhury, S.
Sarkar, T.
Scribano, A.
Shafiei, N.Aff94, Aff95
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.Aff94, Aff95
Turini, N.Aff94, Aff97
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barria, P.
Campana, M.Aff98, Aff99
Cavallari, F.
Del Re, D.Aff98, Aff99
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Longo, E.Aff98, Aff99
Meridiani, P.
Organtini, G.Aff98, Aff99
Pandolfi, F.
Paramatti, R.Aff98, Aff99
Quaranta, C.Aff98, Aff99
Rahatlou, S.Aff98, Aff99
Rovelli, C.
Santanastasio, F.Aff98, Aff99
Soffi, L.
Tramontano, R.Aff98, Aff99
Amapane, N.Aff100, Aff101
Arcidiacono, R.Aff100, Aff102
Argiro, S.Aff100, Aff101
Arneodo, M.Aff100, Aff102
Bartosik, N.
Bellan, R.Aff100, Aff101
Bellora, A.Aff100, Aff101
Biino, C.
Cartiglia, N.
Costa, M.Aff100, Aff101
Covarelli, R.Aff100, Aff101
Demaria, N.
Grippo, M.Aff100, Aff101
Kiani, B.Aff100, Aff101
Legger, F.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Mecca, A.Aff100, Aff101
Migliore, E.Aff100, Aff101
Monteil, E.Aff100, Aff101
Monteno, M.
Mulargia, R.
Obertino, M. M.Aff100, Aff101
Ortona, G.
Pacher, L.Aff100, Aff101
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Ruspa, M.Aff100, Aff102
Shchelina, K.
Siviero, F.Aff100, Aff101
Sola, V.Aff100, Aff101
Solano, A.Aff100, Aff101
Soldi, D.Aff100, Aff101
Staiano, A.
Tornago, M.Aff100, Aff101
Trocino, D.
Umoret, G.Aff100, Aff101
Vagnerini, A.Aff100, Aff101
Belforte, S.
Candelise, V.Aff103, Aff104
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.Aff103, Aff104
Della Ricca, G.Aff103, Aff104
Sorrentino, G.Aff103, Aff104
Dogra, S.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, J.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Ryu, M. S.
Sekmen, S.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Asilar, E.
Kim, T. J.
Park, J.
Choi, S.
Han, S.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lim, J.
Park, J.
Park, S. K.
Yoo, J.
Goh, J.
Kim, H. S.
Kim, Y.
Lee, S.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J. S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Lee, S.
Oh, B. H.
Oh, S. B.
Seo, H.
Yang, U. K.
Yoon, I.
Jang, W.
Kang, D. Y.
Kang, Y.
Kim, D.
Kim, S.
Ko, B.
Lee, J. S. H.
Lee, Y.
Merlin, J. A.
Park, I. C.
Roh, Y.
Song, D.
Watson, I. J.
Yang, S.
Ha, S.
Yoo, H. D.
Choi, M.
Kim, M. R.
Lee, H.
Lee, Y.
Lee, Y.
Yu, I.
Beyrouthy, T.
Maghrbi, Y.
Dreimanis, K.
Pikurs, G.
Potrebko, A.
Seidel, M.
Veckalns, V.
Ambrozas, M.
Carvalho Antunes De Oliveira, A.
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Bin Norjoharuddeen, N.
Hoh, S. Y.Aff118, Aff239
Yusuff, I.Aff118, Aff239
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Castaneda Hernandez, A.
Encinas Acosta, H. A.
Gallegos Maríñez, L. G.
León Coello, M.
Murillo Quijada, J. A.
Sehrawat, A.
Valencia Palomo, L.
Ayala, G.
Castilla-Valdez, H.
Heredia-De La Cruz, I.Aff120, Aff240
Lopez-Fernandez, R.
Mondragon Herrera, C. A.
Perez Navarro, D. A.
Sánchez Hernández, A.
Oropeza Barrera, C.
Vazquez Valencia, F.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H. A.
Uribe Estrada, C.
Bubanja, I.
Mijuskovic, J.Aff37, Aff123
Raicevic, N.
Ahmad, A.
Asghar, M. I.
Awais, A.
Awan, M. I. M.
Gul, M.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Boletti, A.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Pisano, M.
Seixas, J.
Varela, J.
Adzic, P.Aff129, Aff241
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Nadderd, L.
Aguilar-Benitez, M.
Alcaraz Maestre, J.
Álvarez Fernández, A.
Barrio Luna, M.
Bedoya, Cristina F.
Carrillo Montoya, C. A.
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Fernández Del Val, D.
Fernández Ramos, J. P.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
León Holgado, J.
Moran, D.
Perez Dengra, C.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Redondo Ferrero, D. D.
Romero, L.
Sánchez Navas, S.
Sastre, J.
Urda Gómez, L.
Vazquez Escobar, J.
Willmott, C.
de Trocóniz, J. F.
Alvarez Gonzalez, B.
Cuevas, J.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
González Fernández, J. R.
Palencia Cortezon, E.
Ramón Álvarez, C.
Rodríguez Bouza, V.
Soto Rodríguez, A.
Trapote, A.
Vico Villalba, C.
Brochero Cifuentes, J. A.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Fernandez Madrazo, C.
García Alonso, A.
Gomez, G.
Lasaosa García, C.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Matorras, F.
Matorras Cuevas, P.
Piedra Gomez, J.
Prieels, C.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Vizan Garcia, J. M.
Jayananda, M. K.
Kailasapathy, B.Aff134, Aff242
Sonnadara, D. U. J.
Wickramarathna, D. D. C.
Dharmaratna, W. G. D.
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Alimena, J.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bilin, B.
Bocci, A.
Brondolin, E.
Caillol, C.
Camporesi, T.
Cerminara, G.
Chernyavskaya, N.
Chhibra, S. S.
Choudhury, S.
Cipriani, M.
Cristella, L.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
David, A.
De Roeck, A.
Defranchis, M. M.
Deile, M.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Fallavollita, F.Aff90, Aff91, Aff136
Florent, A.
Forthomme, L.
Franzoni, G.
Funk, W.
Ghosh, S.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Govorkova, E.
Haranko, M.
Hegeman, J.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Kratochwil, N.
Laurila, S.
Lecoq, P.
Leutgeb, E.
Lourenço, C.
Maier, B.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Marini, A. C.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Piparo, D.
Pitt, M.
Qu, H.
Quast, T.
Rabady, D.
Racz, A.
Reales Gutiérrez, G.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Salfeld-Nebgen, J.
Scarfi, S.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Sphicas, P.Aff49, Aff136
Stahl Leiton, A. G.
Summers, S.
Tatar, K.
Tavolaro, V. R.
Treille, D.
Tropea, P.
Tsirou, A.
Wanczyk, J.Aff136, Aff243
Wozniak, K. A.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.Aff137, Aff139
Ebrahimi, A.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Lange, C.
Missiroli, M.Aff137, Aff139
Noehte, L.Aff137, Aff139
Rohe, T.
Aarrestad, T. K.
Androsov, K.Aff138, Aff243
Backhaus, M.
Berger, P.
Calandri, A.
Datta, K.
De Cosa, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Eble, F.
Galli, M.
Gedia, K.
Glessgen, F.
Gómez Espinosa, T. A.
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A.-M.
Manzoni, R. A.
Marchese, L.
Martin Perez, C.
Mascellani, A.Aff138, Aff243
Nessi-Tedaldi, F.
Niedziela, J.
Pauss, F.
Perovic, V.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Riti, F.
Ruini, D.
Sanz Becerra, D. A.
Steggemann, J.Aff138, Aff243
Valsecchi, D.Aff136, Aff138
Wallny, R.
Amsler, C.Aff139, Aff244
Bärtschi, P.
Botta, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
Cormier, K.
De Wit, A.
Del Burgo, R.
Heikkilä, J. K.
Huwiler, M.
Jin, W.
Jofrehei, A.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Liechti, S. P.
Macchiolo, A.
Meiring, P.
Mikuni, V. M.
Molinatti, U.
Neutelings, I.
Reimers, A.
Robmann, P.
Sanchez Cruz, S.
Schweiger, K.
Senger, M.
Takahashi, Y.
Adloff, C.Aff140, Aff245
Kuo, C. M.
Lin, W.
Rout, P. K.
Tiwari, P. C.Aff140, Aff225
Yu, S. S.
Ceard, L.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. s.
Cheng, H.
Hou, W.-S.
Khurana, R.
Kole, G.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Wu, H. y.
Yazgan, E.
Yu, P. r.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Wachirapusitanand, V.
Agyel, D.
Boran, F.
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dumanoglu, I.Aff143, Aff246
Eskut, E.
Guler, Y.Aff143, Aff247
Gurpinar Guler, E.Aff143, Aff247
Isik, C.
Kara, O.
Kayis Topaksu, A.
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff143, Aff248
Polatoz, A.
Simsek, A. E.
Tali, B.Aff143, Aff249
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Uslan, E.
Zorbakir, I. S.
Karapinar, G.Aff144, Aff250
Ocalan, K.Aff144, Aff251
Yalvac, M.Aff144, Aff252
Akgun, B.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.
Kaya, O.Aff145, Aff254
Tekten, S.Aff145, Aff255
Cakir, A.
Cankocak, K.Aff146, Aff246
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff146, Aff246
Aydilek, O.
Cerci, S.Aff147, Aff249
Hacisahinoglu, B.
Hos, I.Aff147, Aff256
Isildak, B.Aff147, Aff257
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Simsek, C.
Sunar Cerci, D.Aff147, Aff249
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Anthony, D.
Bhal, E.
Brooke, J. J.
Bundock, A.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Glowacki, M.
Goldstein, J.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
Seif El Nasr-Storey, S.
Smith, V. J.
Stylianou, N.Aff4, Aff150
Walkingshaw Pass, K.
White, R.
Ball, A. H.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff151, Aff258
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Cooke, C.
Ellis, K. V.
Harder, K.
Harper, S.
Holmberg, M.-L.Aff150, Aff151
Jain, Sh.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Salvi, G.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Bonomally, S.
Borg, J.
Brown, C. E.
Buchmuller, O.
Cacchio, V.
Cepaitis, V.
Chahal, G. S.Aff152, Aff259
Colling, D.
Dancu, J. S.
Dauncey, P.
Davies, G.
Davies, J.
Della Negra, M.
Fayer, S.
Fedi, G.
Hall, G.
Hassanshahi, M. H.
Howard, A.
Iles, G.
Langford, J.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Mieskolainen, M.
Monk, D. G.
Nash, J.Aff152, Aff260
Pesaresi, M.
Radburn-Smith, B. C.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shukla, R.
Tapper, A.
Uchida, K.
Uttley, G. P.
Vage, L. H.
Virdee, T.Aff136, Aff152
Vojinovic, M.
Wardle, N.
Webb, S. N.
Winterbottom, D.
Coldham, K.
Cole, J. E.
Khan, A.
Kyberd, P.
Reid, I. D.
Abdullin, S.
Brinkerhoff, A.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Kanuganti, A. R.
McMaster, B.
Saunders, M.
Sawant, S.
Sutantawibul, C.
Toms, M.
Wilson, J.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Vargas Hernandez, A. M.
Cooper, S. I.
Di Croce, D.
Gleyzer, S. V.
Henderson, C.
Perez, C. U.
Rumerio, P.Aff101, Aff156
West, C.
Akpinar, A.
Albert, A.
Arcaro, D.
Cosby, C.
Demiragli, Z.
Erice, C.
Fontanesi, E.
Gastler, D.
May, S.
Rohlf, J.
Salyer, K.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Tsatsos, A.
Yuan, S.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.Aff43, Aff158
Cutts, D.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff158, Aff261
Kwon, T.
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Li, D.
Luo, J.
Narain, M.
Pervan, N.
Sagir, S.Aff158, Aff262
Simpson, F.
Usai, E.
Wong, W. Y.
Yan, X.
Yu, D.
Zhang, W.
Bonilla, J.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chertok, M.
Conway, J.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Haza, G.
Jensen, F.
Kukral, O.
Mocellin, G.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Regnery, B.
Yao, Y.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Cousins, R.
Datta, A.
Hamilton, D.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Iqbal, M. A.
Lam, T.
Manca, E.
Nash, W. A.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Stone, B.
Valuev, V.
Clare, R.
Gary, J. W.
Gordon, M.
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Long, O. R.
Manganelli, N.
Si, W.
Wimpenny, S.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Diaz, D.
Duarte, J.
Gerosa, R.
Giannini, L.
Guiang, J.
Kansal, R.
Krutelyov, V.
Lee, R.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
Mokhtar, F.
Pieri, M.
Sathia Narayanan, B. V.
Sharma, V.
Tadel, M.
Vourliotis, E.
Würthwein, F.
Xiang, Y.
Yagil, A.
Amin, N.
Campagnari, C.
Citron, M.
Collura, G.
Dorsett, A.
Dutta, V.
Incandela, J.
Kilpatrick, M.
Kim, J.
Li, A. J.
Masterson, P.
Mei, H.
Oshiro, M.
Quinnan, M.
Richman, J.
Sarica, U.
Schmitz, R.
Setti, F.
Sheplock, J.
Siddireddy, P.
Stuart, D.
Wang, S.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Dutta, I.
Latorre, A.
Lawhorn, J. M.
Mao, J.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wang, C.
Xie, S.
Zhu, R. Y.
Alison, J.
An, S.
Andrews, M. B.
Bryant, P.
Ferguson, T.
Harilal, A.
Liu, C.
Mudholkar, T.
Murthy, S.
Paulini, M.
Roberts, A.
Sanchez, A.
Terrill, W.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Hassani, A.
Karathanasis, G.
MacDonald, E.
Marini, F.
Perloff, A.
Savard, C.
Schonbeck, N.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Zipper, N.
Alexander, J.
Bright-Thonney, S.
Chen, X.
Cranshaw, D. J.
Fan, J.
Fan, X.
Gadkari, D.
Hogan, S.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Reichert, J.
Reid, M.
Ryd, A.
Thom, J.
Wittich, P.
Zou, R.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Bauerdick, L. A. T.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Di Petrillo, K. F.
Dickinson, J.
Elvira, V. D.
Feng, Y.
Freeman, J.
Gandrakota, A.
Gecse, Z.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Guerrero, D.
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Heller, R.
Herwig, T. C.
Hirschauer, J.
Horyn, L.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kwok, K. H. M.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, T.
Madrid, C.
Maeshima, K.
Mantilla, C.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
Ngadiuba, J.
Noonan, D.
Papadimitriou, V.
Pastika, N.
Pedro, K.
Pena, C.Aff164, Aff168
Ravera, F.
Reinsvold Hall, A.Aff168, Aff263
Ristori, L.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spiegel, L.
Strait, J.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Zoi, I.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Cherepanov, V.
Field, R. D.
Kim, M.
Koenig, E.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Kuznetsova, E.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Muthirakalayil Madhu, A.
Rawal, N.
Rosenzweig, D.
Rosenzweig, S.
Shi, K.
Wang, J.
Wu, Z.
Adams, T.
Askew, A.
Bower, N.
Habibullah, R.
Hagopian, V.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Prosper, H.
Viazlo, O.
Wulansatiti, M.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M. M.
Butalla, S.
Elkafrawy, T.Aff171, Aff237
Hohlmann, M.
Kumar Verma, R.
Rahmani, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Becerril Gonzalez, H.
Cavanaugh, R.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hofman, D. J.
Lemos, D. S.
Merrit, A. H.
Mills, C.
Oh, G.
Roy, T.
Rudrabhatla, S.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Wang, X.
Ye, Z.
Yoo, J.
Alhusseini, M.
Dilsiz, K.Aff173, Aff264
Emediato, L.
Karaman, G.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.Aff41, Aff173
Nachtman, J.
Neogi, O.
Ogul, H.Aff173, Aff265
Onel, Y.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.Aff173, Aff266
Amram, O.
Blumenfeld, B.
Corcodilos, L.
Davis, J.
Gritsan, A. V.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Sekhar, S.
Swartz, M.
Vámi, T. Á.
Abreu, A.
Alcerro Alcerro, L. F.
Anguiano, J.
Baringer, P.
Bean, A.
Flowers, Z.
Isidori, T.
King, J.
Krintiras, G.
Lazarovits, M.
Le Mahieu, C.
Lindsey, C.
Marquez, J.
Minafra, N.
Murray, M.
Nickel, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Salvatico, R.
Sanders, S.
Smith, C.
Wang, Q.
Wilson, G.
Allmond, B.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kalogeropoulos, A.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mitchell, T.
Modak, A.
Nam, K.
Roy, D.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Adams, T.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Bethani, A.
Eno, S. C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Kellogg, R. G.
Koeth, T.
Lai, Y.
Lascio, S.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Palmer, C.
Papageorgakis, C.
Wang, L.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Busza, W.
Cali, I. A.
Chen, Y.
D’Alfonso, M.
Eysermans, J.
Freer, C.
Gomez-Ceballos, G.
Goncharov, M.
Harris, P.
Hu, M.
Kovalskyi, D.
Krupa, J.
Lee, Y.-J.
Long, K.
Mironov, C.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Wang, J.
Wang, Z.
Wyslouch, B.
Yang, T. J.
Chatterjee, R. M.
Crossman, B.
Evans, A.
Hiltbrand, J.
Joshi, B. M.
Kapsiak, C.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Mans, J.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M. A.
Cremaldi, L. M.
Bloom, K.
Bryson, M.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
Joo, C.
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Reed, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Tabb, W.
Wightman, A.
Yan, F.
Zecchinelli, A. G.
Agarwal, G.
Bandyopadhyay, H.
Hay, L.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Morris, M.
Nguyen, D.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Williams, A.
Alverson, G.
Barberis, E.
Haddad, Y.
Han, Y.
Krishna, A.
Li, J.
Lidrych, J.
Madigan, G.
Marzocchi, B.
Morse, D. M.
Nguyen, V.
Orimoto, T.
Parker, A.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Chen, Z.
Gilbert, A.
Hahn, K. A.
Liu, Y.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Velasco, M.
Band, R.
Bucci, R.
Cremonesi, M.
Das, A.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Hurtado Anampa, K.
Jessop, C.
Lannon, K.
Lawrence, J.
Loukas, N.
Lutton, L.
Mariano, J.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
McCauley, T.
Mcgrady, C.
Mohrman, K.
Moore, C.
Musienko, Y.
Ruchti, R.
Townsend, A.
Wayne, M.
Yockey, H.
Zarucki, M.
Zygala, L.
Bylsma, B.
Carrigan, M.
Durkin, L. S.
Francis, B.
Hill, C.
Joyce, M.
Lesauvage, A.
Nunez Ornelas, M.
Wei, K.
Winer, B. L.
Yates, B. R.
Addesa, F. M.
Das, P.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Frankenthal, A.
Greenberg, B.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kopp, G.
Kwan, S.
Lange, D.
Marlow, D.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Bakshi, A. S.
Barnes, V. E.
Chawla, R.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Kondratyev, D.
Koshy, A. M.
Liu, M.
Negro, G.
Neumeister, N.
Paspalaki, G.
Piperov, S.
Purohit, A.
Schulte, J. F.
Stojanovic, M.
Thieman, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Dolen, J.
Parashar, N.
Acosta, D.
Baty, A.
Carnahan, T.
Dildick, S.
Ecklund, K. M.
Fernández Manteca, P. J.
Freed, S.
Gardner, P.
Geurts, F. J. M.
Kumar, A.
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Rotter, J.
Yang, S.
Yigitbasi, E.
Zhang, L.Aff20, Aff192
Zhang, Y.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Parygin, P.
Popova, E.
Ranken, E.
Taus, R.
Van Onsem, G. P.
Goulianos, K.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Jaroslawski, D.
Karacheban, O.Aff195, Aff216
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Routray, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thayil, S. A.
Thomas, S.
Wang, H.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Fiorendi, S.
Holmes, T.
Nibigira, E.
Spanier, S.
Bouhali, O.Aff197, Aff267
Dalchenko, M.
Delgado, A.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff105, Aff197
Kim, H.
Luo, S.
Malhotra, S.
Mueller, R.
Overton, D.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
Hegde, V.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Volobouev, I.
Whitbeck, A.
Appelt, E.
Greene, S.
Gurrola, A.
Johns, W.
Melo, A.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Viinikainen, J.
Cardwell, B.
Cox, B.
Cummings, G.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Ledovskoy, A.
Li, A.
Neu, C.
Perez Lara, C. E.
Tannenwald, B.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Banerjee, S.
Black, K.
Bose, T.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Everaerts, P.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Herve, A.
Koraka, C. K.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Loveless, R.
Madhusudanan Sreekala, J.
Mallampalli, A.
Mohammadi, A.
Mondal, S.
Parida, G.
Pinna, D.
Savin, A.
Shang, V.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Tsoi, H. F.
Vetens, W.
Afanasiev, S.
Andreev, V.
Andreev, Yu.
Aushev, T.
Azarkin, M.
Babaev, A.
Belyaev, A.
Blinov, V.
Boos, E.
Borshch, V.
Budkouski, D.
Chekhovsky, V.
Chistov, R.
Danilov, M.
Demiyanov, A.
Dermenev, A.
Dimova, T.
Dremin, I.
Epshteyn, V.
Ershov, A.
Gavrilov, G.
Gavrilov, V.
Gninenko, S.
Golovtcov, V.
Golubev, N.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Gribushin, A.
Ivanov, Y.
Kachanov, V.
Kardapoltsev, L.
Karjavine, V.
Karneyeu, A.
Khein, L.
Kim, V.
Kirakosyan, M.
Kirpichnikov, D.
Kirsanov, M.
Kodolova, O.
Konstantinov, D.
Korenkov, V.
Korotkikh, V.
Kozyrev, A.
Krasnikov, N.
Lanev, A.
Levchenko, P.
Litomin, A.
Lychkovskaya, N.
Makarenko, V.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Murzin, V.
Nikitenko, A.
Obraztsov, S.
Ovtin, I.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Petrushanko, S.
Polikarpov, S.
Popov, V.
Radchenko, O.
Savina, M.
Savrin, V.
Selivanova, D.
Shalaev, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skovpen, Y.
Slabospitskii, S.
Smirnov, V.
Snigirev, A.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Tcherniaev, E.
Terkulov, A.
Teryaev, O.
Tlisova, I.
Toropin, A.
Uvarov, L.
Uzunian, A.
Vardanyan, I.
Vlasov, E.
Vorobyev, A.
Voytishin, N.
Yuldashev, B. S.
Zarubin, A.
Zhizhin, I.
Zhokin, A.
Pokaż więcej
Źródło:
Journal of High Energy Physics. 2024(2)
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Measurements of azimuthal anisotropy of nonprompt D0 mesons in PbPb collisions at sNN=5.02TeV
Autorzy:
A. Tumasyan
W. Adam
J.W. Andrejkovic
T. Bergauer
S. Chatterjee
K. Damanakis
M. Dragicevic
A. Escalante Del Valle
P.S. Hussain
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
I. Mikulec
P. Paulitsch
F.M. Pitters
J. Schieck
R. Schöfbeck
D. Schwarz
M. Sonawane
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
M.R. Darwish
T. Janssen
T. Kello
H. Rejeb Sfar
P. Van Mechelen
E.S. Bols
J. D'Hondt
A. De Moor
M. Delcourt
H. El Faham
S. Lowette
S. Moortgat
A. Morton
D. Müller
A.R. Sahasransu
S. Tavernier
W. Van Doninck
D. Vannerom
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
L. Favart
D. Hohov
J. Jaramillo
K. Lee
M. Mahdavikhorrami
I. Makarenko
A. Malara
S. Paredes
L. Pétré
N. Postiau
L. Thomas
M. Vanden Bemden
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Dobur
J. Knolle
L. Lambrecht
G. Mestdach
C. Rendón
A. Samalan
K. Skovpen
M. Tytgat
N. Van Den Bossche
B. Vermassen
L. Wezenbeek
A. Benecke
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
I.S. Donertas
A. Giammanco
K. Jaffel
Sa. Jain
V. Lemaitre
K. Mondal
A. Taliercio
T.T. Tran
P. Vischia
S. Wertz
G.A. Alves
E. Coelho
C. Hensel
A. Moraes
P. Rebello Teles
W.L. Aldá Júnior
M. Alves Gallo Pereira
M. Barroso Ferreira Filho
H. Brandao Malbouisson
W. Carvalho
J. Chinellato
E.M. Da Costa
G.G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
V. Dos Santos Sousa
S. Fonseca De Souza
J. Martins
C. Mora Herrera
K. Mota Amarilo
L. Mundim
H. Nogima
A. Santoro
S.M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C.A. Bernardes
L. Calligaris
T.R. Fernandez Perez Tomei
E.M. Gregores
P.G. Mercadante
S.F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
E. Shumka
S. Thakur
T. Cheng
T. Javaid
M. Mittal
L. Yuan
M. Ahmad
G. Bauer
Z. Hu
S. Lezki
K. Yi
G.M. Chen
H.S. Chen
M. Chen
F. Iemmi
C.H. Jiang
A. Kapoor
H. Liao
Z.-A. Liu
V. Milosevic
F. Monti
R. Sharma
J. Tao
J. Thomas-Wilsker
J. Wang
H. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. An
Y. Ban
A. Levin
C. Li
Q. Li
X. Lyu
Y. Mao
S.J. Qian
X. Sun
D. Wang
J. Xiao
H. Yang
M. Lu
Z. You
N. Lu
X. Gao
D. Leggat
H. Okawa
Y. Zhang
Z. Lin
C. Lu
M. Xiao
C. Avila
D.A. Barbosa Trujillo
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
M. Rodriguez
J.D. Ruiz Alvarez
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
Z. Antunovic
M. Kovac
T. Sculac
V. Brigljevic
B.K. Chitroda
D. Ferencek
S. Mishra
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
A. Attikis
K. Christoforou
M. Kolosova
S. Konstantinou
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P.A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
A. Stepennov
M. Finger
M. Finger, Jr.
A. Kveton
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
A.A. Abdelalim
E. Salama
M. Abdullah Al-Mashad
M.A. Mahmoud
S. Bhowmik
R.K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
T. Lange
S. Nandan
C. Nielsen
J. Pata
M. Raidal
L. Tani
C. Veelken
P. Eerola
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
S. Bharthuar
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
M.S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Lehti
T. Lindén
M. Lotti
L. Martikainen
M. Myllymäki
J. Ott
M.m. Rantanen
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
H. Petrow
T. Tuuva
C. Amendola
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J.L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
V. Lohezic
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M.Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
P. Simkina
M. Titov
C. Baldenegro Barrera
F. Beaudette
A. Buchot Perraguin
P. Busson
A. Cappati
C. Charlot
F. Damas
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
B.A. Fontana Santos Alves
S. Ghosh
R. Granier de Cassagnac
A. Hakimi
B. Harikrishnan
G. Liu
J. Motta
M. Nguyen
C. Ochando
L. Portales
R. Salerno
U. Sarkar
J.B. Sauvan
Y. Sirois
A. Tarabini
E. Vernazza
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Apparu
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E.C. Chabert
C. Collard
D. Darej
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
P. Van Hove
S. Beauceron
B. Blancon
G. Boudoul
A. Carle
N. Chanon
J. Choi
D. Contardo
P. Depasse
C. Dozen
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
G. Grenier
B. Ille
I.B. Laktineh
M. Lethuillier
L. Mirabito
S. Perries
L. Torterotot
M. Vander Donckt
P. Verdier
S. Viret
I. Lomidze
T. Toriashvili
Z. Tsamalaidze
V. Botta
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
N. Röwert
M. Teroerde
S. Diekmann
A. Dodonova
N. Eich
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
D. Fasanella
B. Fischer
T. Hebbeker
K. Hoepfner
F. Ivone
M.y. Lee
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
F. Nowotny
A. Pozdnyakov
Y. Rath
W. Redjeb
H. Reithler
A. Schmidt
S.C. Schuler
A. Sharma
A. Stein
L. Vigilante
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
O. Pooth
A. Stahl
T. Ziemons
A. Zotz
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
S. Baxter
M. Bayatmakou
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
S. Bhattacharya
A.A. Bin Anuar
F. Blekman
K. Borras
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
C. Cheng
F. Colombina
S. Consuegra Rodríguez
G. Correia Silva
M. De Silva
L. Didukh
G. Eckerlin
D. Eckstein
L.I. Estevez Banos
O. Filatov
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
G. Greau
A. Grohsjean
V. Guglielmi
M. Guthoff
A. Jafari
N.Z. Jomhari
B. Kaech
M. Kasemann
H. Kaveh
C. Kleinwort
R. Kogler
M. Komm
D. Krücker
W. Lange
D. Leyva Pernia
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
M. Mendizabal Morentin
J. Metwally
A.B. Meyer
G. Milella
M. Mormile
A. Mussgiller
A. Nürnberg
Y. Otarid
D. Pérez Adán
A. Raspereza
B. Ribeiro Lopes
J. Rübenach
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
M. Scham
V. Scheurer
S. Schnake
P. Schütze
C. Schwanenberger
M. Shchedrolosiev
R.E. Sosa Ricardo
D. Stafford
N. Tonon
M. Van De Klundert
F. Vazzoler
A. Ventura Barroso
R. Walsh
D. Walter
Q. Wang
Y. Wen
K. Wichmann
L. Wiens
C. Wissing
S. Wuchterl
Y. Yang
A. Zimermmane Castro Santos
A. Albrecht
S. Albrecht
M. Antonello
S. Bein
L. Benato
M. Bonanomi
P. Connor
K. De Leo
M. Eich
K. El Morabit
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
M. Hajheidari
J. Haller
A. Hinzmann
H.R. Jabusch
G. Kasieczka
P. Keicher
R. Klanner
W. Korcari
T. Kramer
V. Kutzner
F. Labe
J. Lange
A. Lobanov
C. Matthies
A. Mehta
L. Moureaux
M. Mrowietz
A. Nigamova
Y. Nissan
A. Paasch
K.J. Pena Rodriguez
T. Quadfasel
M. Rieger
O. Rieger
D. Savoiu
J. Schindler
P. Schleper
M. Schröder
J. Schwandt
M. Sommerhalder
H. Stadie
G. Steinbrück
A. Tews
M. Wolf
S. Brommer
M. Burkart
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
A. Dierlamm
A. Droll
N. Faltermann
M. Giffels
J.O. Gosewisch
A. Gottmann
F. Hartmann
M. Horzela
U. Husemann
M. Klute
R. Koppenhöfer
M. Link
A. Lintuluoto
S. Maier
S. Mitra
Th. Müller
M. Neukum
M. Oh
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
M. Schnepf
I. Shvetsov
H.J. Simonis
N. Trevisani
R. Ulrich
J. van der Linden
R.F. Von Cube
M. Wassmer
S. Wieland
R. Wolf
S. Wozniewski
S. Wunsch
X. Zuo
G. Anagnostou
P. Assiouras
G. Daskalakis
A. Kyriakis
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
P. Kontaxakis
A. Manousakis-Katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
E. Tziaferi
K. Vellidis
I. Zisopoulos
G. Bakas
T. Chatzistavrou
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
K. Adamidis
I. Bestintzanos
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
C. Kamtsikis
P. Katsoulis
P. Kokkas
P.G. Kosmoglou Kioseoglou
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Csanád
K. Farkas
M.M.A. Gadallah
S. Lökös
P. Major
K. Mandal
G. Pásztor
A.J. Rádl
O. Surányi
G.I. Veres
M. Bartók
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
B. Ujvari
T. Csorgo
F. Nemes
T. Novak
J. Babbar
S. Bansal
S.B. Beri
V. Bhatnagar
G. Chaudhary
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
H. Kaur
M. Kaur
S. Kumar
P. Kumari
M. Meena
K. Sandeep
T. Sheokand
J.B. Singh
A. Singla
A.K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
A. Chhetri
B.C. Choudhary
A. Kumar
M. Naimuddin
K. Ranjan
S. Saumya
S. Baradia
S. Barman
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
P. Palit
G. Saha
B. Sahu
S. Sarkar
P.K. Behera
S.C. Behera
P. Kalbhor
J.R. Komaragiri
D. Kumar
A. Muhammad
L. Panwar
R. Pradhan
P.R. Pujahari
A.K. Sikdar
P.C. Tiwari
S. Verma
K. Naskar
T. Aziz
I. Das
S. Dugad
M. Kumar
G.B. Mohanty
P. Suryadevara
S. Banerjee
R. Chudasama
M. Guchait
S. Karmakar
G. Majumder
K. Mazumdar
A. Thachayath
S. Bahinipati
A.K. Das
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V.K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
P. Saha
S.K. Swain
D. Vats
A. Alpana
S. Dube
B. Kansal
A. Laha
S. Pandey
A. Rastogi
S. Sharma
H. Bakhshiansohi
E. Khazaie
M. Zeinali
S. Chenarani
S.M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Aruta
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
W. Elmetenawee
F. Errico
L. Fiore
G. Iaselli
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
V. Mastrapasqua
S. My
S. Nuzzo
A. Pellecchia
A. Pompili
G. Pugliese
R. Radogna
D. Ramos
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F.M. Simone
Ü. Sözbilir
A. Stamerra
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F.R. Cavallo
C. Ciocca
M. Cuffiani
G.M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
P. Giacomelli
L. Giommi
C. Grandi
L. Guiducci
S. Lo Meo
L. Lunerti
S. Marcellini
G. Masetti
F.L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A.M. Rossi
T. Rovelli
G.P. Siroli
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
G. Bardelli
B. Camaiani
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D'Alessandro
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
S. Meola
D. Piccolo
M. Bozzo
P. Chatagnon
F. Ferro
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
G. Boldrini
F. Brivio
F. Cetorelli
F. De Guio
M.E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M.T. Lucchini
M. Malberti
S. Malvezzi
A. Massironi
D. Menasce
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
B.S. Pinolini
S. Ragazzi
N. Redaelli
T. Tabarelli de Fatis
D. Zuolo
S. Buontempo
F. Carnevali
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
A.O.M. Iorio
L. Lista
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
P. Azzi
N. Bacchetta
M. Benettoni
D. Bisello
P. Bortignon
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
T. Dorigo
F. Gasparini
U. Gasparini
G. Grosso
L. Layer
E. Lusiani
M. Margoni
A.T. Meneguzzo
J. Pazzini
P. Ronchese
F. Simonetto
G. Strong
M. Tosi
H. Yarar
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
S. Abu Zeid
C. Aimè
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
V. Re
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
P. Asenov
G.M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
M. Magherini
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Piccinelli
M. Presilla
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
R. Bhattacharya
L. Bianchini
T. Boccali
E. Bossini
D. Bruschini
R. Castaldi
M.A. Ciocci
V. D'Amante
R. Dell'Orso
M.R. Di Domenico
S. Donato
A. Giassi
F. Ligabue
G. Mandorli
D. Matos Figueiredo
A. Messineo
M. Musich
F. Palla
S. Parolia
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
T. Sarkar
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P.G. Verdini
P. Barria
M. Campana
F. Cavallari
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
C. Biino
N. Cartiglia
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
M. Grippo
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
A. Mecca
E. Migliore
E. Monteil
M. Monteno
R. Mulargia
M.M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
M. Ruspa
K. Shchelina
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
M. Tornago
D. Trocino
G. Umoret
A. Vagnerini
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
G. Sorrentino
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D.H. Kim
G.N. Kim
J. Kim
J. Lee
S.W. Lee
C.S. Moon
Y.D. Oh
S.I. Pak
M.S. Ryu
S. Sekmen
Y.C. Yang
H. Kim
D.H. Moon
E. Asilar
T.J. Kim
J. Park
S. Choi
S. Han
B. Hong
K.S. Lee
J. Lim
S.K. Park
J. Yoo
J. Goh
H.S. Kim
Y. Kim
S. Lee
J. Almond
J.H. Bhyun
S. Jeon
J.S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
B.H. Oh
S.B. Oh
H. Seo
U.K. Yang
I. Yoon
W. Jang
D.Y. Kang
Y. Kang
D. Kim
S. Kim
B. Ko
J.S.H. Lee
Y. Lee
J.A. Merlin
I.C. Park
Y. Roh
D. Song
I.J. Watson
S. Yang
S. Ha
H.D. Yoo
M. Choi
M.R. Kim
I. Yu
T. Beyrouthy
Y. Maghrbi
K. Dreimanis
G. Pikurs
A. Potrebko
M. Seidel
V. Veckalns
M. Ambrozas
A. Carvalho Antunes De Oliveira
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
N. Bin Norjoharuddeen
S.Y. Hoh
I. Yusuff
Z. Zolkapli
J.F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
H.A. Encinas Acosta
L.G. Gallegos Maríñez
M. León Coello
J.A. Murillo Quijada
A. Sehrawat
L. Valencia Palomo
G. Ayala
H. Castilla-Valdez
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
C.A. Mondragon Herrera
D.A. Perez Navarro
A. Sánchez Hernández
C. Oropeza Barrera
F. Vazquez Valencia
I. Pedraza
H.A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
I. Bubanja
J. Mijuskovic
N. Raicevic
A. Ahmad
M.I. Asghar
A. Awais
M.I.M. Awan
M. Gul
H.R. Hoorani
W.A. Khan
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Zalewski
K. Bunkowski
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
A. Boletti
P. Faccioli
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
M. Pisano
J. Seixas
J. Varela
P. Adzic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
M. Barrio Luna
Cristina F. Bedoya
C.A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
D. Fernández Del Val
J.P. Fernández Ramos
J. Flix
M.C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J.M. Hernandez
M.I. Josa
J. León Holgado
D. Moran
C. Perez Dengra
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
D.D. Redondo Ferrero
L. Romero
S. Sánchez Navas
J. Sastre
L. Urda Gómez
J. Vazquez Escobar
C. Willmott
J.F. de Trocóniz
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
J.R. González Fernández
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
V. Rodríguez Bouza
A. Soto Rodríguez
A. Trapote
C. Vico Villalba
J.A. Brochero Cifuentes
I.J. Cabrillo
A. Calderon
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
C. Fernandez Madrazo
A. García Alonso
G. Gomez
C. Lasaosa García
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
P. Matorras Cuevas
J. Piedra Gomez
C. Prieels
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
I. Vila
J.M. Vizan Garcia
M.K. Jayananda
B. Kailasapathy
D.U.J. Sonnadara
D.D.C. Wickramarathna
W.G.D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
D. Abbaneo
J. Alimena
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
B. Bilin
A. Bocci
E. Brondolin
C. Caillol
T. Camporesi
G. Cerminara
N. Chernyavskaya
S.S. Chhibra
S. Choudhury
M. Cipriani
L. Cristella
D. d'Enterria
A. Dabrowski
A. David
A. De Roeck
M.M. Defranchis
M. Deile
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
F. Fallavollita
A. Florent
L. Forthomme
G. Franzoni
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
E. Govorkova
M. Haranko
J. Hegeman
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
N. Kratochwil
S. Laurila
P. Lecoq
E. Leutgeb
C. Lourenço
B. Maier
L. Malgeri
M. Mannelli
A.C. Marini
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
D. Piparo
M. Pitt
H. Qu
T. Quast
D. Rabady
A. Racz
G. Reales Gutiérrez
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
M. Selvaggi
P. Silva
P. Sphicas
A.G. Stahl Leiton
S. Summers
K. Tatar
V.R. Tavolaro
D. Treille
P. Tropea
A. Tsirou
J. Wanczyk
K.A. Wozniak
W.D. Zeuner
L. Caminada
A. Ebrahimi
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H.C. Kaestli
D. Kotlinski
C. Lange
M. Missiroli
L. Noehte
T. Rohe
T.K. Aarrestad
K. Androsov
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
K. Datta
A. De Cosa
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
F. Eble
M. Galli
K. Gedia
F. Glessgen
T.A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R.A. Manzoni
L. Marchese
C. Martin Perez
A. Mascellani
F. Nessi-Tedaldi
J. Niedziela
F. Pauss
V. Perovic
S. Pigazzini
M.G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
F. Riti
D. Ruini
D.A. Sanz Becerra
J. Steggemann
D. Valsecchi
R. Wallny
C. Amsler
P. Bärtschi
C. Botta
D. Brzhechko
M.F. Canelli
K. Cormier
A. De Wit
R. Del Burgo
J.K. Heikkilä
M. Huwiler
W. Jin
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
S.P. Liechti
A. Macchiolo
P. Meiring
V.M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
A. Reimers
P. Robmann
S. Sanchez Cruz
K. Schweiger
M. Senger
Y. Takahashi
C. Adloff
C.M. Kuo
W. Lin
P.K. Rout
S.S. Yu
L. Ceard
Y. Chao
K.F. Chen
P.s. Chen
H. Cheng
W.-S. Hou
R. Khurana
G. Kole
Y.y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
H.y. Wu
E. Yazgan
P.r. Yu
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
D. Agyel
F. Boran
Z.S. Demiroglu
F. Dolek
I. Dumanoglu
E. Eskut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
C. Isik
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A.E. Simsek
B. Tali
U.G. Tok
S. Turkcapar
E. Uslan
I.S. Zorbakir
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
B. Akgun
I.O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
S. Tekten
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
O. Aydilek
S. Cerci
B. Hacisahinoglu
I. Hos
B. Isildak
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
C. Simsek
D. Sunar Cerci
B. Grynyov
L. Levchuk
D. Anthony
E. Bhal
J.J. Brooke
A. Bundock
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
M. Glowacki
J. Goldstein
H.F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
S. Seif El Nasr-Storey
V.J. Smith
N. Stylianou
K. Walkingshaw Pass
R. White
A.H. Ball
K.W. Bell
A. Belyaev
C. Brew
R.M. Brown
D.J.A. Cockerill
C. Cooke
K.V. Ellis
K. Harder
S. Harper
M.-L. Holmberg
Sh. Jain
J. Linacre
K. Manolopoulos
D.M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
G. Salvi
T. Schuh
C.H. Shepherd-Themistocleous
I.R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
C.E. Brown
O. Buchmuller
V. Cacchio
V. Cepaitis
G.S. Chahal
D. Colling
J.S. Dancu
P. Dauncey
G. Davies
J. Davies
M. Della Negra
S. Fayer
G. Fedi
G. Hall
M.H. Hassanshahi
A. Howard
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
M. Mieskolainen
D.G. Monk
J. Nash
M. Pesaresi
B.C. Radburn-Smith
D.M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
R. Shukla
A. Tapper
K. Uchida
G.P. Uttley
L.H. Vage
T. Virdee
M. Vojinovic
N. Wardle
S.N. Webb
D. Winterbottom
K. Coldham
J.E. Cole
A. Khan
P. Kyberd
I.D. Reid
S. Abdullin
A. Brinkerhoff
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A.R. Kanuganti
B. McMaster
M. Saunders
S. Sawant
C. Sutantawibul
J. Wilson
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A.M. Vargas Hernandez
S.I. Cooper
D. Di Croce
S.V. Gleyzer
C. Henderson
C.U. Perez
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
C. Erice
E. Fontanesi
D. Gastler
S. May
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
A. Tsatsos
S. Yuan
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
M. Hadley
U. Heintz
J.M. Hogan
T. Kwon
G. Landsberg
K.T. Lau
D. Li
J. Luo
M. Narain
N. Pervan
S. Sagir
F. Simpson
E. Usai
W.Y. Wong
X. Yan
D. Yu
W. Zhang
J. Bonilla
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
P.T. Cox
R. Erbacher
G. Haza
F. Jensen
O. Kukral
G. Mocellin
M. Mulhearn
D. Pellett
B. Regnery
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
R. Cousins
A. Datta
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
M.A. Iqbal
T. Lam
E. Manca
W.A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
B. Stone
V. Valuev
R. Clare
J.W. Gary
M. Gordon
G. Hanson
G. Karapostoli
O.R. Long
N. Manganelli
W. Si
S. Wimpenny
J.G. Branson
P. Chang
S. Cittolin
S. Cooperstein
D. Diaz
J. Duarte
R. Gerosa
L. Giannini
J. Guiang
R. Kansal
V. Krutelyov
R. Lee
J. Letts
M. Masciovecchio
F. Mokhtar
M. Pieri
B.V. Sathia Narayanan
V. Sharma
M. Tadel
E. Vourliotis
F. Würthwein
Y. Xiang
A. Yagil
N. Amin
C. Campagnari
M. Citron
G. Collura
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
M. Kilpatrick
A.J. Li
P. Masterson
H. Mei
M. Oshiro
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
R. Schmitz
F. Setti
J. Sheplock
P. Siddireddy
D. Stuart
S. Wang
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
A. Latorre
J.M. Lawhorn
J. Mao
H.B. Newman
T.Q. Nguyen
M. Spiropulu
J.R. Vlimant
C. Wang
S. Xie
R.Y. Zhu
J. Alison
S. An
M.B. Andrews
P. Bryant
T. Ferguson
A. Harilal
C. Liu
T. Mudholkar
S. Murthy
M. Paulini
A. Roberts
A. Sanchez
W. Terrill
J.P. Cumalat
W.T. Ford
A. Hassani
G. Karathanasis
E. MacDonald
F. Marini
A. Perloff
C. Savard
N. Schonbeck
K. Stenson
K.A. Ulmer
S.R. Wagner
N. Zipper
J. Alexander
S. Bright-Thonney
X. Chen
D.J. Cranshaw
J. Fan
X. Fan
D. Gadkari
S. Hogan
J. Monroy
J.R. Patterson
D. Quach
J. Reichert
M. Reid
A. Ryd
J. Thom
P. Wittich
R. Zou
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
L.A.T. Bauerdick
D. Berry
J. Berryhill
P.C. Bhat
K. Burkett
J.N. Butler
A. Canepa
G.B. Cerati
H.W.K. Cheung
F. Chlebana
K.F. Di Petrillo
J. Dickinson
V.D. Elvira
Y. Feng
J. Freeman
A. Gandrakota
Z. Gecse
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
D. Guerrero
O. Gutsche
R.M. Harris
R. Heller
T.C. Herwig
J. Hirschauer
L. Horyn
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
T. Klijnsma
B. Klima
K.H.M. Kwok
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
T. Liu
C. Madrid
K. Maeshima
C. Mantilla
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
J. Ngadiuba
D. Noonan
V. Papadimitriou
N. Pastika
K. Pedro
C. Pena
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
L. Spiegel
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N.V. Tran
L. Uplegger
E.W. Vaandering
I. Zoi
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
R.D. Field
M. Kim
E. Koenig
J. Konigsberg
A. Korytov
E. Kuznetsova
K.H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
A. Muthirakalayil Madhu
N. Rawal
D. Rosenzweig
S. Rosenzweig
K. Shi
Z. Wu
T. Adams
A. Askew
N. Bower
R. Habibullah
V. Hagopian
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
O. Viazlo
M. Wulansatiti
R. Yohay
J. Zhang
M.M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
R. Kumar Verma
M. Rahmani
F. Yumiceva
M.R. Adams
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
S. Dittmer
O. Evdokimov
C.E. Gerber
D.J. Hofman
D.S. Lemos
A.H. Merrit
C. Mills
G. Oh
T. Roy
S. Rudrabhatla
M.B. Tonjes
N. Varelas
X. Wang
Z. Ye
M. Alhusseini
K. Dilsiz
L. Emediato
G. Karaman
O.K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
J. Nachtman
O. Neogi
H. Ogul
Y. Onel
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
J. Davis
A.V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
J. Roskes
S. Sekhar
M. Swartz
T.Á. Vámi
A. Abreu
L.F. Alcerro Alcerro
J. Anguiano
P. Baringer
A. Bean
Z. Flowers
T. Isidori
J. King
G. Krintiras
M. Lazarovits
C. Le Mahieu
C. Lindsey
J. Marquez
N. Minafra
M. Murray
M. Nickel
C. Rogan
C. Royon
R. Salvatico
S. Sanders
C. Smith
G. Wilson
B. Allmond
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
A. Kalogeropoulos
Y. Maravin
T. Mitchell
A. Modak
K. Nam
D. Roy
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
A. Bethani
S.C. Eno
N.J. Hadley
S. Jabeen
R.G. Kellogg
T. Koeth
Y. Lai
S. Lascio
A.C. Mignerey
S. Nabili
C. Palmer
C. Papageorgakis
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
W. Busza
I.A. Cali
Y. Chen
M. D'Alfonso
J. Eysermans
C. Freer
G. Gomez-Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
M. Hu
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
K. Long
C. Mironov
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G.S.F. Stephans
Z. Wang
B. Wyslouch
T.J. Yang
R.M. Chatterjee
B. Crossman
A. Evans
J. Hiltbrand
B.M. Joshi
C. Kapsiak
M. Krohn
Y. Kubota
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M.A. Wadud
L.M. Cremaldi
K. Bloom
M. Bryson
D.R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
C. Joo
R. Kamalieddin
I. Kravchenko
I. Reed
J.E. Siado
G.R. Snow
W. Tabb
A. Wightman
F. Yan
A.G. Zecchinelli
G. Agarwal
H. Bandyopadhyay
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
M. Morris
D. Nguyen
J. Pekkanen
S. Rappoccio
A. Williams
G. Alverson
E. Barberis
Y. Haddad
Y. Han
A. Krishna
J. Li
J. Lidrych
G. Madigan
B. Marzocchi
D.M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
A. Parker
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
K.A. Hahn
Y. Liu
N. Odell
M.H. Schmitt
M. Velasco
R. Band
R. Bucci
M. Cremonesi
A. Das
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
K. Lannon
J. Lawrence
N. Loukas
L. Lutton
J. Mariano
N. Marinelli
I. Mcalister
T. McCauley
C. Mcgrady
K. Mohrman
C. Moore
Y. Musienko
R. Ruchti
A. Townsend
M. Wayne
H. Yockey
M. Zarucki
L. Zygala
B. Bylsma
M. Carrigan
L.S. Durkin
B. Francis
C. Hill
M. Joyce
A. Lesauvage
M. Nunez Ornelas
K. Wei
B.L. Winer
B.R. Yates
F.M. Addesa
P. Das
G. Dezoort
P. Elmer
A. Frankenthal
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
D. Marlow
I. Ojalvo
J. Olsen
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A.S. Bakshi
V.E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A.W. Jung
D. Kondratyev
A.M. Koshy
M. Liu
G. Negro
N. Neumeister
G. Paspalaki
S. Piperov
A. Purohit
H. Qiu
J.F. Schulte
M. Stojanovic
J. Thieman
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
J. Dolen
N. Parashar
D. Acosta
A. Baty
T. Carnahan
S. Dildick
K.M. Ecklund
P.J. Fernández Manteca
S. Freed
P. Gardner
F.J.M. Geurts
W. Li
B.P. Padley
R. Redjimi
J. Rotter
E. Yigitbasi
L. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J.L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
P. Parygin
E. Popova
E. Ranken
R. Taus
G.P. Van Onsem
K. Goulianos
B. Chiarito
J.P. Chou
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
D. Jaroslawski
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
H. Routray
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S.A. Thayil
S. Thomas
H. Wang
H. Acharya
A.G. Delannoy
S. Fiorendi
T. Holmes
E. Nibigira
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
W. Johns
A. Melo
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
J. Viinikainen
B. Cardwell
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
A. Ledovskoy
A. Li
C. Neu
C.E. Perez Lara
B. Tannenwald
P.E. Karchin
N. Poudyal
K. Black
T. Bose
S. Dasu
I. De Bruyn
P. Everaerts
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Herve
C.K. Koraka
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
A. Mohammadi
G. Parida
D. Pinna
A. Savin
V. Shang
W.H. Smith
D. Teague
H.F. Tsoi
W. Vetens
S. Afanasiev
V. Andreev
Yu. Andreev
T. Aushev
M. Azarkin
A. Babaev
V. Blinov
E. Boos
V. Borshch
D. Budkouski
V. Chekhovsky
R. Chistov
M. Danilov
A. Demiyanov
A. Dermenev
T. Dimova
I. Dremin
V. Epshteyn
A. Ershov
G. Gavrilov
V. Gavrilov
S. Gninenko
V. Golovtcov
N. Golubev
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Gribushin
Y. Ivanov
V. Kachanov
L. Kardapoltsev
V. Karjavine
A. Karneyeu
L. Khein
V. Kim
M. Kirakosyan
D. Kirpichnikov
M. Kirsanov
O. Kodolova
D. Konstantinov
V. Korenkov
V. Korotkikh
A. Kozyrev
N. Krasnikov
A. Lanev
P. Levchenko
A. Litomin
N. Lychkovskaya
V. Makarenko
A. Malakhov
V. Matveev
V. Murzin
A. Nikitenko
S. Obraztsov
I. Ovtin
V. Palichik
V. Perelygin
S. Petrushanko
S. Polikarpov
V. Popov
O. Radchenko
M. Savina
V. Savrin
D. Selivanova
V. Shalaev
S. Shmatov
S. Shulha
Y. Skovpen
S. Slabospitskii
V. Smirnov
A. Snigirev
D. Sosnov
V. Sulimov
E. Tcherniaev
A. Terkulov
O. Teryaev
I. Tlisova
M. Toms
A. Toropin
L. Uvarov
A. Uzunian
I. Vardanyan
E. Vlasov
A. Vorobyev
N. Voytishin
B.S. Yuldashev
A. Zarubin
I. Zhizhin
A. Zhokin
Pokaż więcej
Temat:
CMS
Heavy ions
QPG
Flow
Heavy flavor
Physics
QC1-999
Źródło:
Physics Letters B, Vol 850, Iss , Pp 138389- (2024)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0370269323007001; https://doaj.org/toc/0370-2693
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/8db7af3abfd74ea09e3c0cafd6cb791c  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Measurements of the azimuthal anisotropy of prompt and nonprompt charmonia in PbPb collisions at s NN $$ \sqrt{s_{\textrm{NN}}} $$ = 5.02 TeV
Autorzy:
The CMS collaboration
A. Tumasyan
W. Adam
J. W. Andrejkovic
T. Bergauer
S. Chatterjee
K. Damanakis
M. Dragicevic
A. Escalante Del Valle
P. S. Hussain
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
I. Mikulec
P. Paulitsch
F. M. Pitters
J. Schieck
R. Schöfbeck
D. Schwarz
M. Sonawane
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
M. R. Darwish
T. Janssen
T. Kello
H. Rejeb Sfar
P. Van Mechelen
E. S. Bols
J. D’Hondt
A. De Moor
M. Delcourt
H. El Faham
S. Lowette
S. Moortgat
A. Morton
D. Müller
A. R. Sahasransu
S. Tavernier
W. Van Doninck
D. Vannerom
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
L. Favart
D. Hohov
J. Jaramillo
K. Lee
M. Mahdavikhorrami
I. Makarenko
A. Malara
S. Paredes
L. Pétré
N. Postiau
L. Thomas
M. Vanden Bemden
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Dobur
J. Knolle
L. Lambrecht
G. Mestdach
M. Niedziela
C. Rendón
C. Roskas
A. Samalan
K. Skovpen
M. Tytgat
N. Van Den Bossche
B. Vermassen
L. Wezenbeek
A. Benecke
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
I. S. Donertas
A. Giammanco
K. Jaffel
Sa. Jain
V. Lemaitre
K. Mondal
A. Taliercio
T. T. Tran
P. Vischia
S. Wertz
G. A. Alves
E. Coelho
C. Hensel
A. Moraes
P. Rebello Teles
W. L. Aldá Júnior
M. Alves Gallo Pereira
M. Barroso Ferreira Filho
H. Brandao Malbouisson
W. Carvalho
J. Chinellato
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
V. Dos Santos Sousa
S. Fonseca De Souza
J. Martins
C. Mora Herrera
K. Mota Amarilo
L. Mundim
H. Nogima
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
E. Shumka
S. Thakur
T. Cheng
T. Javaid
M. Mittal
L. Yuan
M. Ahmad
G. Bauer
Z. Hu
S. Lezki
K. Yi
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
F. Iemmi
C. H. Jiang
A. Kapoor
H. Kou
H. Liao
Z.-A. Liu
V. Milosevic
F. Monti
R. Sharma
J. Tao
J. Thomas-Wilsker
J. Wang
H. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. An
Y. Ban
C. Chen
A. Levin
C. Li
Q. Li
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
X. Sun
D. Wang
J. Xiao
H. Yang
M. Lu
Z. You
X. Gao
D. Leggat
H. Okawa
Y. Zhang
Z. Lin
C. Lu
M. Xiao
C. Avila
D. A. Barbosa Trujillo
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
M. Rodriguez
J. D. Ruiz Alvarez
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
Z. Antunovic
M. Kovac
T. Sculac
V. Brigljevic
B. K. Chitroda
D. Ferencek
S. Mishra
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
A. Attikis
K. Christoforou
M. Kolosova
S. Konstantinou
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
A. Stepennov
M. Finger
A. Kveton
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
A. A. Abdelalim
E. Salama
A. Lotfy
M. A. Mahmoud
S. Bhowmik
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
T. Lange
S. Nandan
C. Nielsen
J. Pata
M. Raidal
L. Tani
C. Veelken
P. Eerola
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
S. Bharthuar
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Lehti
T. Lindén
M. Lotti
L. Martikainen
M. Myllymäki
J. Ott
M. m. Rantanen
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
H. Petrow
T. Tuuva
C. Amendola
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
V. Lohezic
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
P. Simkina
M. Titov
C. Baldenegro Barrera
F. Beaudette
A. Buchot Perraguin
P. Busson
A. Cappati
C. Charlot
F. Damas
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
B. A. Fontana Santos Alves
S. Ghosh
R. Granier de Cassagnac
A. Hakimi
B. Harikrishnan
G. Liu
J. Motta
M. Nguyen
C. Ochando
L. Portales
R. Salerno
U. Sarkar
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Tarabini
E. Vernazza
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Apparu
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
D. Darej
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
P. Van Hove
S. Beauceron
B. Blancon
G. Boudoul
A. Carle
N. Chanon
J. Choi
D. Contardo
P. Depasse
C. Dozen
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
G. Grenier
B. Ille
I. B. Laktineh
M. Lethuillier
L. Mirabito
S. Perries
L. Torterotot
M. Vander Donckt
P. Verdier
S. Viret
I. Bagaturia
I. Lomidze
Z. Tsamalaidze
V. Botta
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
N. Röwert
M. Teroerde
S. Diekmann
A. Dodonova
N. Eich
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
D. Fasanella
B. Fischer
T. Hebbeker
K. Hoepfner
F. Ivone
M. y. Lee
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
F. Nowotny
A. Pozdnyakov
Y. Rath
W. Redjeb
H. Reithler
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
A. Stein
L. Vigilante
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
O. Pooth
A. Stahl
T. Ziemons
A. Zotz
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
S. Baxter
M. Bayatmakou
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
S. Bhattacharya
A. A. Bin Anuar
F. Blekman
K. Borras
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
C. Cheng
F. Colombina
S. Consuegra Rodríguez
G. Correia Silva
M. De Silva
L. Didukh
G. Eckerlin
D. Eckstein
L. I. Estevez Banos
O. Filatov
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
G. Greau
A. Grohsjean
V. Guglielmi
M. Guthoff
A. Jafari
N. Z. Jomhari
B. Kaech
M. Kasemann
H. Kaveh
C. Kleinwort
R. Kogler
M. Komm
D. Krücker
W. Lange
D. Leyva Pernia
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
M. Mendizabal Morentin
J. Metwally
A. B. Meyer
G. Milella
M. Mormile
A. Mussgiller
A. Nürnberg
Y. Otarid
D. Pérez Adán
A. Raspereza
B. Ribeiro Lopes
J. Rübenach
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
M. Scham
V. Scheurer
S. Schnake
P. Schütze
C. Schwanenberger
M. Shchedrolosiev
R. E. Sosa Ricardo
D. Stafford
N. Tonon
M. Van De Klundert
F. Vazzoler
A. Velyka
A. Ventura Barroso
R. Walsh
D. Walter
Q. Wang
Y. Wen
K. Wichmann
L. Wiens
C. Wissing
S. Wuchterl
Y. Yang
A. Zimermmane Castro Santos
A. Albrecht
S. Albrecht
M. Antonello
S. Bein
L. Benato
M. Bonanomi
P. Connor
K. De Leo
M. Eich
K. El Morabit
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
M. Hajheidari
J. Haller
A. Hinzmann
H. R. Jabusch
G. Kasieczka
P. Keicher
R. Klanner
W. Korcari
T. Kramer
V. Kutzner
F. Labe
J. Lange
A. Lobanov
C. Matthies
A. Mehta
L. Moureaux
M. Mrowietz
A. Nigamova
Y. Nissan
A. Paasch
K. J. Pena Rodriguez
T. Quadfasel
M. Rieger
O. Rieger
D. Savoiu
J. Schindler
P. Schleper
M. Schröder
J. Schwandt
M. Sommerhalder
H. Stadie
G. Steinbrück
A. Tews
M. Wolf
S. Brommer
M. Burkart
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
A. Dierlamm
A. Droll
N. Faltermann
M. Giffels
J. O. Gosewisch
A. Gottmann
F. Hartmann
M. Horzela
U. Husemann
M. Klute
R. Koppenhöfer
A. Lintuluoto
S. Maier
S. Mitra
Th. Müller
M. Neukum
M. Oh
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
M. Schnepf
D. Seith
I. Shvetsov
H. J. Simonis
N. Trevisani
R. Ulrich
J. van der Linden
R. F. Von Cube
M. Wassmer
S. Wieland
R. Wolf
S. Wozniewski
S. Wunsch
X. Zuo
G. Anagnostou
P. Assiouras
G. Daskalakis
A. Kyriakis
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
P. Kontaxakis
A. Manousakis-Katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
E. Tziaferi
K. Vellidis
I. Zisopoulos
G. Bakas
T. Chatzistavrou
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
K. Adamidis
I. Bestintzanos
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
C. Kamtsikis
P. Katsoulis
P. Kokkas
P. G. Kosmoglou Kioseoglou
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Csanád
K. Farkas
M. M. A. Gadallah
S. Lökös
P. Major
K. Mandal
G. Pásztor
A. J. Rádl
O. Surányi
G. I. Veres
M. Bartók
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
B. Ujvari
T. Csorgo
F. Nemes
T. Novak
J. Babbar
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
G. Chaudhary
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
H. Kaur
M. Kaur
S. Kumar
P. Kumari
M. Meena
K. Sandeep
T. Sheokand
J. B. Singh
A. Singla
A. K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
A. Kumar
M. Naimuddin
K. Ranjan
S. Saumya
S. Baradia
S. Barman
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
P. Palit
G. Saha
B. Sahu
S. Sarkar
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
J. R. Komaragiri
D. Kumar
A. Muhammad
L. Panwar
R. Pradhan
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
P. C. Tiwari
S. Verma
K. Naskar
T. Aziz
I. Das
S. Dugad
M. Kumar
G. B. Mohanty
P. Suryadevara
S. Banerjee
R. Chudasama
M. Guchait
S. Karmakar
G. Majumder
K. Mazumdar
A. Thachayath
S. Bahinipati
A. K. Das
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
P. Saha
S. K. Swain
D. Vats
A. Alpana
S. Dube
B. Kansal
A. Laha
S. Pandey
A. Rastogi
S. Sharma
H. Bakhshiansohi
E. Khazaie
M. Zeinali
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Aruta
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
W. Elmetenawee
F. Errico
L. Fiore
G. Iaselli
M. Ince
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
V. Mastrapasqua
S. My
S. Nuzzo
A. Pellecchia
A. Pompili
G. Pugliese
R. Radogna
D. Ramos
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F. M. Simone
Ü. Sözbilir
A. Stamerra
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
L. Brigliadori
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
P. Giacomelli
L. Giommi
C. Grandi
L. Guiducci
S. Lo Meo
L. Lunerti
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
G. Bardelli
B. Camaiani
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
S. Meola
D. Piccolo
M. Bozzo
P. Chatagnon
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
G. Boldrini
F. Brivio
F. Cetorelli
F. De Guio
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. T. Lucchini
M. Malberti
S. Malvezzi
A. Massironi
D. Menasce
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
B. S. Pinolini
S. Ragazzi
N. Redaelli
T. Tabarelli de Fatis
D. Zuolo
S. Buontempo
F. Carnevali
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
A. O. M. Iorio
L. Lista
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
P. Azzi
D. Bisello
P. Bortignon
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
T. Dorigo
F. Gasparini
U. Gasparini
A. Gozzelino
G. Grosso
L. Layer
E. Lusiani
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
J. Pazzini
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
G. Strong
M. Tosi
H. Yarar
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
S. Abu Zeid
C. Aimè
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
V. Re
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
P. Asenov
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
M. Magherini
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Piccinelli
M. Presilla
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
R. Bhattacharya
L. Bianchini
T. Boccali
E. Bossini
D. Bruschini
R. Castaldi
M. A. Ciocci
V. D’Amante
R. Dell’Orso
M. R. Di Domenico
S. Donato
A. Giassi
F. Ligabue
G. Mandorli
D. Matos Figueiredo
A. Messineo
M. Musich
F. Palla
S. Parolia
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
T. Sarkar
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
P. Barria
M. Campana
F. Cavallari
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
C. Biino
N. Cartiglia
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
M. Grippo
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
A. Mecca
E. Migliore
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
M. Ruspa
K. Shchelina
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
M. Tornago
D. Trocino
G. Umoret
A. Vagnerini
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
G. Sorrentino
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
J. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
M. S. Ryu
S. Sekmen
Y. C. Yang
G. Bak
P. Gwak
H. Kim
D. H. Moon
E. Asilar
T. J. Kim
J. Park
S. Choi
S. Han
B. Hong
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
J. Yoo
J. Goh
H. S. Kim
Y. Kim
S. Lee
J. Almond
J. H. Bhyun
S. Jeon
J. S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
B. H. Oh
S. B. Oh
H. Seo
U. K. Yang
I. Yoon
W. Jang
D. Y. Kang
Y. Kang
D. Kim
S. Kim
B. Ko
J. S. H. Lee
Y. Lee
J. A. Merlin
I. C. Park
Y. Roh
D. Song
I. J. Watson
S. Yang
S. Ha
H. D. Yoo
M. Choi
M. R. Kim
I. Yu
T. Beyrouthy
Y. Maghrbi
K. Dreimanis
G. Pikurs
M. Seidel
V. Veckalns
M. Ambrozas
A. Carvalho Antunes De Oliveira
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
N. Bin Norjoharuddeen
S. Y. Hoh
I. Yusuff
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
H. A. Encinas Acosta
L. G. Gallegos Maríñez
M. León Coello
J. A. Murillo Quijada
A. Sehrawat
L. Valencia Palomo
G. Ayala
H. Castilla-Valdez
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
C. A. Mondragon Herrera
D. A. Perez Navarro
A. Sánchez Hernández
C. Oropeza Barrera
F. Vazquez Valencia
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
I. Bubanja
J. Mijuskovic
N. Raicevic
A. Ahmad
M. I. Asghar
A. Awais
M. I. M. Awan
M. Gul
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Zalewski
K. Bunkowski
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
A. Boletti
P. Faccioli
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
M. Pisano
J. Seixas
J. Varela
P. Adzic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
M. Barrio Luna
Cristina F. Bedoya
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
D. Fernández Del Val
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
J. León Holgado
D. Moran
C. Perez Dengra
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
D. D. Redondo Ferrero
L. Romero
S. Sánchez Navas
J. Sastre
L. Urda Gómez
J. Vazquez Escobar
C. Willmott
J. F. de Trocóniz
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
J. R. González Fernández
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
V. Rodríguez Bouza
A. Soto Rodríguez
A. Trapote
C. Vico Villalba
J. A. Brochero Cifuentes
I. J. Cabrillo
A. Calderon
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
C. Fernandez Madrazo
A. García Alonso
G. Gomez
C. Lasaosa García
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
P. Matorras Cuevas
J. Piedra Gomez
C. Prieels
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
M. K. Jayananda
B. Kailasapathy
D. U. J. Sonnadara
D. D. C. Wickramarathna
W. G. D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
D. Abbaneo
J. Alimena
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
B. Bilin
A. Bocci
E. Brondolin
C. Caillol
T. Camporesi
G. Cerminara
N. Chernyavskaya
S. S. Chhibra
S. Choudhury
M. Cipriani
L. Cristella
D. d’Enterria
A. Dabrowski
A. David
A. De Roeck
M. M. Defranchis
M. Deile
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
F. Fallavollita
A. Florent
L. Forthomme
G. Franzoni
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
E. Govorkova
M. Haranko
J. Hegeman
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
N. Kratochwil
S. Laurila
P. Lecoq
E. Leutgeb
C. Lourenço
B. Maier
L. Malgeri
M. Mannelli
A. C. Marini
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
D. Piparo
M. Pitt
H. Qu
T. Quast
D. Rabady
A. Racz
G. Reales Gutiérrez
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
M. Selvaggi
P. Silva
P. Sphicas
A. G. Stahl Leiton
S. Summers
K. Tatar
V. R. Tavolaro
D. Treille
P. Tropea
A. Tsirou
J. Wanczyk
K. A. Wozniak
W. D. Zeuner
L. Caminada
A. Ebrahimi
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
C. Lange
M. Missiroli
L. Noehte
T. Rohe
T. K. Aarrestad
K. Androsov
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
K. Datta
A. De Cosa
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
F. Eble
M. Galli
K. Gedia
F. Glessgen
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R. A. Manzoni
L. Marchese
C. Martin Perez
A. Mascellani
F. Nessi-Tedaldi
J. Niedziela
F. Pauss
V. Perovic
S. Pigazzini
M. G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
F. Riti
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
J. Steggemann
D. Valsecchi
R. Wallny
C. Amsler
P. Bärtschi
C. Botta
D. Brzhechko
M. F. Canelli
K. Cormier
A. De Wit
R. Del Burgo
J. K. Heikkilä
M. Huwiler
W. Jin
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
S. P. Liechti
A. Macchiolo
P. Meiring
V. M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
A. Reimers
P. Robmann
S. Sanchez Cruz
K. Schweiger
M. Senger
Y. Takahashi
C. Adloff
C. M. Kuo
W. Lin
P. K. Rout
S. S. Yu
L. Ceard
Y. Chao
K. F. Chen
P. s. Chen
H. Cheng
W.-S. Hou
R. Khurana
G. Kole
Y. y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
H. y. Wu
E. Yazgan
P. r. Yu
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
D. Agyel
F. Boran
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
I. Dumanoglu
E. Eskut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
C. Isik
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A. E. Simsek
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
E. Uslan
I. S. Zorbakir
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
B. Akgun
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
S. Tekten
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
O. Aydilek
S. Cerci
B. Hacisahinoglu
I. Hos
B. Isildak
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
C. Simsek
D. Sunar Cerci
B. Grynyov
L. Levchuk
D. Anthony
E. Bhal
J. J. Brooke
A. Bundock
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
M. Glowacki
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
S. Seif El Nasr-Storey
V. J. Smith
N. Stylianou
K. Walkingshaw Pass
R. White
A. H. Ball
K. W. Bell
A. Belyaev
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerill
C. Cooke
K. V. Ellis
K. Harder
S. Harper
M.-L. Holmberg
Sh. Jain
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
G. Salvi
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
I. R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
C. E. Brown
O. Buchmuller
V. Cacchio
V. Cepaitis
G. S. Chahal
D. Colling
J. S. Dancu
P. Dauncey
G. Davies
J. Davies
M. Della Negra
S. Fayer
G. Fedi
G. Hall
M. H. Hassanshahi
A. Howard
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
M. Mieskolainen
D. G. Monk
J. Nash
M. Pesaresi
B. C. Radburn-Smith
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
R. Shukla
A. Tapper
K. Uchida
G. P. Uttley
L. H. Vage
T. Virdee
M. Vojinovic
N. Wardle
S. N. Webb
D. Winterbottom
K. Coldham
J. E. Cole
A. Khan
P. Kyberd
I. D. Reid
S. Abdullin
A. Brinkerhoff
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A. R. Kanuganti
B. McMaster
M. Saunders
S. Sawant
C. Sutantawibul
J. Wilson
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. M. Vargas Hernandez
S. I. Cooper
D. Di Croce
S. V. Gleyzer
C. Henderson
C. U. Perez
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
C. Erice
E. Fontanesi
D. Gastler
S. May
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
A. Tsatsos
S. Yuan
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
M. Hadley
U. Heintz
J. M. Hogan
T. Kwon
G. Landsberg
K. T. Lau
D. Li
J. Luo
M. Narain
N. Pervan
S. Sagir
F. Simpson
E. Usai
W. Y. Wong
X. Yan
D. Yu
W. Zhang
J. Bonilla
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
G. Haza
F. Jensen
O. Kukral
G. Mocellin
M. Mulhearn
D. Pellett
B. Regnery
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
R. Cousins
A. Datta
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
M. A. Iqbal
T. Lam
E. Manca
W. A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
B. Stone
V. Valuev
R. Clare
J. W. Gary
M. Gordon
G. Hanson
G. Karapostoli
O. R. Long
N. Manganelli
W. Si
S. Wimpenny
J. G. Branson
P. Chang
S. Cittolin
S. Cooperstein
D. Diaz
J. Duarte
R. Gerosa
L. Giannini
J. Guiang
R. Kansal
V. Krutelyov
R. Lee
J. Letts
M. Masciovecchio
F. Mokhtar
M. Pieri
B. V. Sathia Narayanan
V. Sharma
M. Tadel
E. Vourliotis
F. Würthwein
Y. Xiang
A. Yagil
N. Amin
C. Campagnari
M. Citron
G. Collura
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
M. Kilpatrick
A. J. Li
P. Masterson
H. Mei
M. Oshiro
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
R. Schmitz
F. Setti
J. Sheplock
P. Siddireddy
D. Stuart
S. Wang
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
A. Latorre
J. M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
C. Wang
S. Xie
R. Y. Zhu
J. Alison
S. An
M. B. Andrews
P. Bryant
T. Ferguson
A. Harilal
C. Liu
T. Mudholkar
S. Murthy
M. Paulini
A. Roberts
A. Sanchez
W. Terrill
J. P. Cumalat
W. T. Ford
A. Hassani
G. Karathanasis
E. MacDonald
F. Marini
A. Perloff
C. Savard
N. Schonbeck
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
N. Zipper
J. Alexander
S. Bright-Thonney
X. Chen
D. J. Cranshaw
J. Fan
X. Fan
D. Gadkari
S. Hogan
J. Monroy
J. R. Patterson
D. Quach
J. Reichert
M. Reid
A. Ryd
J. Thom
P. Wittich
R. Zou
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
L. A. T. Bauerdick
D. Berry
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
K. F. Di Petrillo
J. Dickinson
V. D. Elvira
Y. Feng
J. Freeman
A. Gandrakota
Z. Gecse
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
D. Guerrero
O. Gutsche
R. M. Harris
R. Heller
T. C. Herwig
J. Hirschauer
L. Horyn
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
T. Klijnsma
B. Klima
K. H. M. Kwok
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
T. Liu
C. Madrid
K. Maeshima
C. Mantilla
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
J. Ngadiuba
D. Noonan
V. Papadimitriou
N. Pastika
K. Pedro
C. Pena
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
L. Spiegel
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
I. Zoi
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
R. D. Field
M. Kim
E. Koenig
J. Konigsberg
A. Korytov
E. Kuznetsova
K. H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
A. Muthirakalayil Madhu
N. Rawal
D. Rosenzweig
S. Rosenzweig
K. Shi
Z. Wu
T. Adams
A. Askew
R. Habibullah
V. Hagopian
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
O. Viazlo
M. Wulansatiti
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
R. Kumar Verma
M. Rahmani
F. Yumiceva
M. R. Adams
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. J. Hofman
D. S. Lemos
A. H. Merrit
C. Mills
S. Nanda
G. Oh
T. Roy
S. Rudrabhatla
M. B. Tonjes
N. Varelas
X. Wang
Z. Ye
M. Alhusseini
K. Dilsiz
L. Emediato
R. P. Gandrajula
G. Karaman
O. K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
J. Nachtman
O. Neogi
H. Ogul
Y. Onel
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
J. Davis
A. V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
J. Roskes
S. Sekhar
M. Swartz
T. Á. Vámi
A. Abreu
L. F. Alcerro Alcerro
J. Anguiano
P. Baringer
A. Bean
Z. Flowers
T. Isidori
J. King
G. Krintiras
M. Lazarovits
C. Le Mahieu
C. Lindsey
J. Marquez
N. Minafra
M. Murray
M. Nickel
C. Rogan
C. Royon
R. Salvatico
S. Sanders
C. Smith
J. Williams
G. Wilson
B. Allmond
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
Y. Maravin
T. Mitchell
A. Modak
K. Nam
D. Roy
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
A. Bethani
S. C. Eno
N. J. Hadley
S. Jabeen
R. G. Kellogg
T. Koeth
Y. Lai
S. Lascio
A. C. Mignerey
S. Nabili
C. Palmer
C. Papageorgakis
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
W. Busza
I. A. Cali
Y. Chen
M. D’Alfonso
J. Eysermans
C. Freer
G. Gomez-Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
M. Hu
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
K. Long
C. Mironov
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
Z. Wang
B. Wyslouch
T. J. Yang
R. M. Chatterjee
B. Crossman
A. Evans
J. Hiltbrand
B. M. Joshi
C. Kapsiak
M. Krohn
Y. Kubota
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M. A. Wadud
L. M. Cremaldi
K. Bloom
M. Bryson
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
C. Joo
R. Kamalieddin
I. Kravchenko
I. Reed
J. E. Siado
G. R. Snow
W. Tabb
A. Wightman
F. Yan
A. G. Zecchinelli
G. Agarwal
H. Bandyopadhyay
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
M. Morris
D. Nguyen
J. Pekkanen
S. Rappoccio
A. Williams
G. Alverson
E. Barberis
Y. Haddad
Y. Han
A. Krishna
J. Li
J. Lidrych
G. Madigan
B. Marzocchi
D. M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
A. Parker
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
K. A. Hahn
Y. Liu
N. Odell
M. H. Schmitt
M. Velasco
R. Band
R. Bucci
M. Cremonesi
A. Das
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
K. Lannon
J. Lawrence
N. Loukas
L. Lutton
J. Mariano
N. Marinelli
I. Mcalister
T. McCauley
C. Mcgrady
K. Mohrman
C. Moore
Y. Musienko
R. Ruchti
A. Townsend
M. Wayne
H. Yockey
M. Zarucki
L. Zygala
B. Bylsma
M. Carrigan
L. S. Durkin
B. Francis
C. Hill
M. Joyce
A. Lesauvage
M. Nunez Ornelas
K. Wei
B. L. Winer
B. R. Yates
F. M. Addesa
P. Das
G. Dezoort
P. Elmer
A. Frankenthal
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. S. Bakshi
V. E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
D. Kondratyev
A. M. Koshy
M. Liu
G. Negro
N. Neumeister
G. Paspalaki
S. Piperov
A. Purohit
J. F. Schulte
M. Stojanovic
J. Thieman
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
J. Dolen
N. Parashar
D. Acosta
A. Baty
T. Carnahan
M. Decaro
S. Dildick
K. M. Ecklund
P. J. Fernández Manteca
S. Freed
P. Gardner
F. J. M. Geurts
W. Li
B. P. Padley
R. Redjimi
J. Rotter
W. Shi
E. Yigitbasi
L. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
G. P. Van Onsem
K. Goulianos
B. Chiarito
J. P. Chou
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
D. Jaroslawski
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
H. Routray
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. A. Thayil
S. Thomas
H. Wang
H. Acharya
A. G. Delannoy
S. Fiorendi
T. Holmes
E. Nibigira
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
W. Johns
A. Melo
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
J. Viinikainen
B. Cardwell
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
A. Ledovskoy
A. Li
C. Neu
C. E. Perez Lara
B. Tannenwald
P. E. Karchin
N. Poudyal
K. Black
T. Bose
S. Dasu
I. De Bruyn
P. Everaerts
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Herve
C. K. Koraka
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
A. Mohammadi
G. Parida
D. Pinna
A. Savin
V. Shang
W. H. Smith
D. Teague
H. F. Tsoi
W. Vetens
S. Afanasiev
V. Andreev
Yu. Andreev
T. Aushev
M. Azarkin
A. Babaev
V. Blinov
E. Boos
V. Borshch
D. Budkouski
V. Chekhovsky
R. Chistov
A. Demiyanov
A. Dermenev
T. Dimova
I. Dremin
V. Epshteyn
A. Ershov
G. Gavrilov
V. Gavrilov
S. Gninenko
V. Golovtcov
N. Golubev
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Gribushin
V. Ivanchenko
Y. Ivanov
V. Kachanov
L. Kardapoltsev
V. Karjavine
A. Karneyeu
L. Khein
V. Kim
M. Kirakosyan
D. Kirpichnikov
M. Kirsanov
O. Kodolova
D. Konstantinov
V. Korenkov
V. Korotkikh
A. Kozyrev
N. Krasnikov
A. Lanev
P. Levchenko
A. Litomin
N. Lychkovskaya
V. Makarenko
A. Malakhov
V. Matveev
V. Murzin
A. Nikitenko
S. Obraztsov
A. Oskin
I. Ovtin
V. Palichik
P. Parygin
V. Perelygin
S. Petrushanko
S. Polikarpov
V. Popov
E. Popova
O. Radchenko
M. Savina
V. Savrin
D. Selivanova
V. Shalaev
S. Shmatov
S. Shulha
Y. Skovpen
S. Slabospitskii
V. Smirnov
A. Snigirev
D. Sosnov
V. Sulimov
E. Tcherniaev
A. Terkulov
O. Teryaev
I. Tlisova
M. Toms
A. Toropin
L. Uvarov
A. Uzunian
I. Vardanyan
E. Vlasov
A. Vorobyev
N. Voytishin
B. S. Yuldashev
A. Zarubin
I. Zhizhin
A. Zhokin
Pokaż więcej
Temat:
Charm Physics
Collective Flow
Heavy Ion Experiments
Quarkonium
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło:
Journal of High Energy Physics, Vol 2023, Iss 10, Pp 1-42 (2023)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/e06eb6c55017486e990abcc430000fe2  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Measurements of the azimuthal anisotropy of prompt and nonprompt charmonia in PbPb collisions at sNN = 5.02 TeV
Autorzy:
Aff85, Aff88, Aff269, IDJHEP102023115_cor1
Tumasyan, A.
Adam, W.
Andrejkovic, J. W.
Bergauer, T.
Chatterjee, S.
Damanakis, K.
Dragicevic, M.
Escalante Del Valle, A.
Hussain, P. S.
Jeitler, M.Aff202, Aff2
Krammer, N.
Lechner, L.
Liko, D.
Mikulec, I.
Paulitsch, P.
Pitters, F. M.
Schieck, J.Aff202, Aff2
Schöfbeck, R.
Schwarz, D.
Sonawane, M.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff202, Aff2
Darwish, M. R.Aff203, Aff3
Janssen, T.
Kello, T.Aff3, Aff5
Rejeb Sfar, H.
Van Mechelen, P.
Bols, E. S.
D’Hondt, J.
De Moor, A.
Delcourt, M.
El Faham, H.
Lowette, S.
Moortgat, S.
Morton, A.
Müller, D.
Sahasransu, A. R.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Vannerom, D.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Favart, L.
Hohov, D.
Jaramillo, J.
Lee, K.
Mahdavikhorrami, M.
Makarenko, I.
Malara, A.
Paredes, S.
Pétré, L.
Postiau, N.
Thomas, L.
Vanden Bemden, M.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Dobur, D.
Knolle, J.
Lambrecht, L.
Mestdach, G.
Niedziela, M.
Rendón, C.
Roskas, C.
Samalan, A.
Skovpen, K.
Tytgat, M.
Van Den Bossche, N.
Vermassen, B.
Wezenbeek, L.
Benecke, A.
Bruno, G.
Bury, F.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Jaffel, K.
Jain, Sa.
Lemaitre, V.
Mondal, K.
Taliercio, A.
Tran, T. T.
Vischia, P.
Wertz, S.
Alves, G. A.
Coelho, E.
Hensel, C.
Moraes, A.
Rebello Teles, P.
Aldá Júnior, W. L.
Alves Gallo Pereira, M.
Barroso Ferreira Filho, M.
Brandao Malbouisson, H.
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff204, Aff9
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff205, Aff9
De Jesus Damiao, D.
Dos Santos Sousa, V.
Fonseca De Souza, S.
Martins, J.Aff206, Aff9
Mora Herrera, C.
Mota Amarilo, K.
Mundim, L.
Nogima, H.
Santoro, A.
Silva Do Amaral, S. M.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Torres Da Silva De Araujo, F.Aff207, Aff9
Vilela Pereira, A.
Bernardes, C. A.Aff205, Aff10
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Shumka, E.
Thakur, S.
Cheng, T.
Javaid, T.Aff208, Aff14
Mittal, M.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bauer, G.Aff209, Aff15
Hu, Z.
Lezki, S.
Yi, K.Aff209, Aff15, Aff172
Chen, G. M.Aff208, Aff16
Chen, H. S.Aff208, Aff16
Chen, M.Aff208, Aff16
Iemmi, F.
Jiang, C. H.
Kapoor, A.
Kou, H.
Liao, H.
Liu, Z.-A.Aff16, Aff208
Milosevic, V.
Monti, F.
Sharma, R.
Tao, J.
Thomas-Wilsker, J.
Wang, J.
Zhang, H.
Zhao, J.
Agapitos, A.
An, Y.
Ban, Y.
Chen, C.
Levin, A.
Li, C.
Li, Q.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Sun, X.
Wang, D.
Xiao, J.
Yang, H.
Lu, M.
You, Z.
Gao, X.Aff5, Aff19
Leggat, D.
Okawa, H.
Zhang, Y.
Lin, Z.
Lu, C.
Xiao, M.
Avila, C.
Barbosa Trujillo, D. A.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Mejia Guisao, J.
Ramirez, F.
Rodriguez, M.
Ruiz Alvarez, J. D.
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Sculac, T.
Brigljevic, V.
Chitroda, B. K.
Ferencek, D.
Mishra, S.
Roguljic, M.
Starodumov, A.
Susa, T.
Attikis, A.
Christoforou, K.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Stepennov, A.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Kveton, A.
Ayala, E.
Carrera Jarrin, E.
Abdelalim, A. A.Aff30, Aff210, Aff211
Salama, E.Aff30, Aff212, Aff213
Lotfy, A.
Mahmoud, M. A.
Bhowmik, S.
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Lange, T.
Nandan, S.
Nielsen, C.
Pata, J.
Raidal, M.
Tani, L.
Veelken, C.
Eerola, P.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Bharthuar, S.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Lotti, M.
Martikainen, L.
Myllymäki, M.
Ott, J.
Rantanen, M. m.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Petrow, H.
Tuuva, T.
Amendola, C.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Jarry, P.
Lohezic, V.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff36, Aff189
Simkina, P.
Titov, M.
Baldenegro Barrera, C.
Beaudette, F.
Buchot Perraguin, A.
Busson, P.
Cappati, A.
Charlot, C.
Damas, F.
Davignon, O.
Diab, B.
Falmagne, G.
Fontana Santos Alves, B. A.
Ghosh, S.
Granier de Cassagnac, R.
Hakimi, A.
Harikrishnan, B.
Liu, G.
Motta, J.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Portales, L.
Salerno, R.
Sarkar, U.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Tarabini, A.
Vernazza, E.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff214, Aff38
Andrea, J.
Apparu, D.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Darej, D.
Goerlach, U.
Grimault, C.
Le Bihan, A.-C.
Van Hove, P.
Beauceron, S.
Blancon, B.
Boudoul, G.
Carle, A.
Chanon, N.
Choi, J.
Contardo, D.
Depasse, P.
Dozen, C.Aff15, Aff39
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Grenier, G.
Ille, B.
Laktineh, I. B.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Torterotot, L.
Vander Donckt, M.
Verdier, P.
Viret, S.
Bagaturia, I.Aff215, Aff40
Lomidze, I.
Tsamalaidze, Z.
Botta, V.
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Röwert, N.
Teroerde, M.
Diekmann, S.
Dodonova, A.
Eich, N.
Eliseev, D.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fasanella, D.
Fischer, B.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Ivone, F.
Lee, M. y.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Nowotny, F.
Pozdnyakov, A.
Rath, Y.
Redjeb, W.
Reithler, H.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Stein, A.
Vigilante, L.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Haj Ahmad, W.Aff216, Aff43
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Nowack, A.
Pooth, O.
Stahl, A.
Ziemons, T.
Zotz, A.
Aarup Petersen, H.
Aldaya Martin, M.
Asmuss, P.
Baxter, S.
Bayatmakou, M.
Behnke, O.
Bermúdez Martínez, A.
Bhattacharya, S.
Bin Anuar, A. A.
Blekman, F.Aff44, Aff45
Borras, K.Aff42, Aff44
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Cheng, C.
Colombina, F.
Consuegra Rodríguez, S.
Correia Silva, G.
De Silva, M.
Didukh, L.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Estevez Banos, L. I.
Filatov, O.
Gallo, E.Aff44, Aff45
Geiser, A.
Giraldi, A.
Greau, G.
Grohsjean, A.
Guglielmi, V.
Guthoff, M.
Jafari, A.Aff44, Aff65
Jomhari, N. Z.
Kaech, B.
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Kogler, R.
Komm, M.
Krücker, D.
Lange, W.
Leyva Pernia, D.
Lipka, K.Aff217, Aff44
Lohmann, W.Aff218, Aff44
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Mendizabal Morentin, M.
Metwally, J.
Meyer, A. B.
Milella, G.
Mormile, M.
Mussgiller, A.
Nürnberg, A.
Otarid, Y.
Pérez Adán, D.
Raspereza, A.
Ribeiro Lopes, B.
Rübenach, J.
Saggio, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scham, M.Aff42, Aff44, Aff219
Scheurer, V.
Schnake, S.Aff42, Aff44
Schütze, P.
Schwanenberger, C.Aff44, Aff45
Shchedrolosiev, M.
Sosa Ricardo, R. E.
Stafford, D.
Tonon, N.
Van De Klundert, M.
Vazzoler, F.
Velyka, A.
Ventura Barroso, A.
Walsh, R.
Walter, D.
Wang, Q.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wiens, L.Aff42, Aff44
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Yang, Y.
Zimermmane Castro Santos, A.
Albrecht, A.
Albrecht, S.
Antonello, M.
Bein, S.
Benato, L.
Bonanomi, M.
Connor, P.
De Leo, K.
Eich, M.
El Morabit, K.
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Hajheidari, M.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Jabusch, H. R.
Kasieczka, G.
Keicher, P.
Klanner, R.
Korcari, W.
Kramer, T.
Kutzner, V.
Labe, F.
Lange, J.
Lobanov, A.
Matthies, C.
Mehta, A.
Moureaux, L.
Mrowietz, M.
Nigamova, A.
Nissan, Y.
Paasch, A.
Pena Rodriguez, K. J.
Quadfasel, T.
Rieger, M.
Rieger, O.
Savoiu, D.
Schindler, J.
Schleper, P.
Schröder, M.
Schwandt, J.
Sommerhalder, M.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Tews, A.
Wolf, M.
Brommer, S.
Burkart, M.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
Dierlamm, A.
Droll, A.
Faltermann, N.
Giffels, M.
Gosewisch, J. O.
Gottmann, A.
Hartmann, F.Aff46, Aff135
Horzela, M.
Husemann, U.
Klute, M.
Koppenhöfer, R.
Lintuluoto, A.
Maier, S.
Mitra, S.
Müller, Th.
Neukum, M.
Oh, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Rauser, J.
Schnepf, M.
Seith, D.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Trevisani, N.
Ulrich, R.
van der Linden, J.
Von Cube, R. F.
Wassmer, M.
Wieland, S.
Wolf, R.
Wozniewski, S.
Wunsch, S.
Zuo, X.
Anagnostou, G.
Assiouras, P.
Daskalakis, G.
Kyriakis, A.
Stakia, A.
Diamantopoulou, M.
Karasavvas, D.
Kontaxakis, P.
Manousakis-Katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Tziaferi, E.
Vellidis, K.
Zisopoulos, I.
Bakas, G.
Chatzistavrou, T.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Adamidis, K.
Bestintzanos, I.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Kamtsikis, C.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Kosmoglou Kioseoglou, P. G.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Csanád, M.
Farkas, K.
Gadallah, M. M. A.Aff220, Aff51
Lökös, S.Aff51, Aff55
Major, P.
Mandal, K.
Pásztor, G.
Rádl, A. J.Aff51, Aff52
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bartók, M.Aff52, Aff54
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff52, Aff53, Aff221
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff53, Aff54
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.
Raics, P.
Ujvari, B.Aff222, Aff54
Csorgo, T.Aff55, Aff52
Nemes, F.Aff55, Aff52
Novak, T.
Babbar, J.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chaudhary, G.
Chauhan, S.
Dhingra, N.Aff223, Aff56
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, A.
Kaur, H.
Kaur, M.
Kumar, S.
Kumari, P.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sheokand, T.
Singh, J. B.Aff224, Aff56
Singla, A.
Virdi, A. K.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Ranjan, K.
Saumya, S.
Baradia, S.
Barman, S.Aff225, Aff58
Bhattacharya, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Dutta, S.
Gomber, B.Aff226, Aff58
Maity, M.Aff225, Aff58
Palit, P.
Saha, G.
Sahu, B.
Sarkar, S.
Behera, P. K.
Behera, S. C.
Kalbhor, P.
Komaragiri, J. R.Aff227, Aff59
Kumar, D.Aff227, Aff59
Muhammad, A.
Panwar, L.Aff227, Aff59
Pradhan, R.
Pujahari, P. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Tiwari, P. C.Aff227, Aff59
Verma, S.
Naskar, K.Aff228, Aff60
Aziz, T.
Das, I.
Dugad, S.
Kumar, M.
Mohanty, G. B.
Suryadevara, P.
Banerjee, S.
Chudasama, R.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mukherjee, S.
Thachayath, A.
Bahinipati, S.Aff229, Aff63
Das, A. K.
Kar, C.
Mal, P.
Mishra, T.
Muraleedharan Nair Bindhu, V. K.Aff230, Aff63
Nayak, A.Aff230, Aff63
Saha, P.
Swain, S. K.
Vats, D.Aff230, Aff63
Alpana, A.
Dube, S.
Kansal, B.
Laha, A.
Pandey, S.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.Aff44, Aff65, Aff231
Khazaie, E.Aff65, Aff231
Zeinali, M.Aff232, Aff65
Chenarani, S.Aff233, Aff66
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.Aff68, Aff69
Aly, R.Aff68, Aff69, Aff210
Aruta, C.Aff68, Aff69
Colaleo, A.
Creanza, D.Aff68, Aff70
De Filippis, N.Aff68, Aff70
De Palma, M.Aff68, Aff69
Di Florio, A.Aff68, Aff69
Elmetenawee, W.Aff68, Aff69
Errico, F.Aff68, Aff69
Fiore, L.
Iaselli, G.Aff68, Aff70
Ince, M.Aff68, Aff69
Maggi, G.Aff68, Aff70
Maggi, M.
Margjeka, I.Aff68, Aff69
Mastrapasqua, V.Aff68, Aff69
My, S.Aff68, Aff69
Nuzzo, S.Aff68, Aff69
Pellecchia, A.Aff68, Aff69
Pompili, A.Aff68, Aff69
Pugliese, G.Aff68, Aff70
Radogna, R.
Ramos, D.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.Aff68, Aff69
Silvestris, L.
Simone, F. M.Aff68, Aff69
Sözbilir, Ü.
Stamerra, A.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.Aff71, Aff72
Bonacorsi, D.Aff71, Aff72
Borgonovi, L.
Brigliadori, L.
Campanini, R.Aff71, Aff72
Capiluppi, P.Aff71, Aff72
Castro, A.Aff71, Aff72
Cavallo, F. R.
Cuffiani, M.Aff71, Aff72
Dallavalle, G. M.
Diotalevi, T.Aff71, Aff72
Fabbri, F.
Fanfani, A.Aff71, Aff72
Giacomelli, P.
Giommi, L.Aff71, Aff72
Grandi, C.
Guiducci, L.Aff71, Aff72
Lo Meo, S.Aff234, Aff71
Lunerti, L.Aff71, Aff72
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.Aff71, Aff72
Perrotta, A.
Primavera, F.Aff71, Aff72
Rossi, A. M.Aff71, Aff72
Rovelli, T.Aff71, Aff72
Siroli, G. P.Aff71, Aff72
Costa, S.Aff73, Aff74, Aff235
Di Mattia, A.
Potenza, R.Aff73, Aff74
Tricomi, A.Aff73, Aff74, Aff235
Tuve, C.Aff73, Aff74
Barbagli, G.
Bardelli, G.Aff75, Aff76
Camaiani, B.Aff75, Aff76
Cassese, A.
Ceccarelli, R.Aff75, Aff76
Ciulli, V.Aff75, Aff76
Civinini, C.
D’Alessandro, R.Aff75, Aff76
Focardi, E.Aff75, Aff76
Latino, G.Aff75, Aff76
Lenzi, P.Aff75, Aff76
Lizzo, M.Aff75, Aff76
Meschini, M.
Paoletti, S.
Seidita, R.Aff75, Aff76
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Meola, S.Aff77, Aff135
Piccolo, D.
Bozzo, M.Aff78, Aff79
Chatagnon, P.
Ferro, F.
Mulargia, R.
Robutti, E.
Tosi, S.Aff78, Aff79
Benaglia, A.
Boldrini, G.
Brivio, F.Aff80, Aff81
Cetorelli, F.Aff80, Aff81
De Guio, F.Aff80, Aff81
Dinardo, M. E.Aff80, Aff81
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.Aff80, Aff81
Govoni, P.Aff80, Aff81
Guzzi, L.Aff80, Aff81
Lucchini, M. T.Aff80, Aff81
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Massironi, A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.Aff80, Aff81
Pedrini, D.
Pinolini, B. S.
Ragazzi, S.Aff80, Aff81
Redaelli, N.
Tabarelli de Fatis, T.Aff80, Aff81
Zuolo, D.Aff80, Aff81
Buontempo, S.
Carnevali, F.Aff82, Aff83
Cavallo, N.Aff82, Aff84
De Iorio, A.Aff82, Aff83
Fabozzi, F.Aff82, Aff84
Iorio, A. O. M.Aff82, Aff83
Lista, L.Aff82, Aff83, Aff236
Paolucci, P.Aff82, Aff135
Rossi, B.
Sciacca, C.Aff82, Aff83
Azzi, P.
Bisello, D.Aff86, Aff87
Bortignon, P.
Bragagnolo, A.Aff86, Aff87
Carlin, R.Aff86, Aff87
Checchia, P.
Dorigo, T.
Gasparini, F.Aff86, Aff87
Gasparini, U.Aff86, Aff87
Gozzelino, A.
Grosso, G.
Layer, L.Aff83, Aff86
Lusiani, E.
Margoni, M.Aff86, Aff87
Meneguzzo, A. T.Aff86, Aff87
Pazzini, J.Aff86, Aff87
Ronchese, P.Aff86, Aff87
Rossin, R.Aff86, Aff87
Simonetto, F.Aff86, Aff87
Strong, G.
Tosi, M.Aff86, Aff87
Yarar, H.Aff86, Aff87
Zanetti, M.Aff86, Aff87
Zotto, P.Aff86, Aff87
Zucchetta, A.Aff86, Aff87
Zumerle, G.Aff86, Aff87
Abu Zeid, S.Aff89, Aff213
Aimè, C.Aff89, Aff90
Braghieri, A.
Calzaferri, S.Aff89, Aff90
Fiorina, D.Aff89, Aff90
Montagna, P.Aff89, Aff90
Re, V.
Riccardi, C.Aff89, Aff90
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.Aff89, Aff90
Asenov, P.Aff237, Aff91
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.Aff91, Aff92
Fanò, L.Aff91, Aff92
Magherini, M.Aff91, Aff92
Mantovani, G.Aff91, Aff92
Mariani, V.Aff91, Aff92
Menichelli, M.
Moscatelli, F.Aff237, Aff91
Piccinelli, A.Aff91, Aff92
Presilla, M.Aff91, Aff92
Rossi, A.Aff91, Aff92
Santocchia, A.Aff91, Aff92
Spiga, D.
Tedeschi, T.Aff91, Aff92
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.Aff93, Aff95
Bhattacharya, R.
Bianchini, L.Aff93, Aff94
Boccali, T.
Bossini, E.Aff93, Aff94
Bruschini, D.Aff93, Aff95
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.Aff93, Aff94
D’Amante, V.Aff93, Aff96
Dell’Orso, R.
Di Domenico, M. R.Aff93, Aff96
Donato, S.
Giassi, A.
Ligabue, F.Aff93, Aff95
Mandorli, G.Aff93, Aff95
Matos Figueiredo, D.
Messineo, A.Aff93, Aff94
Musich, M.Aff93, Aff94
Palla, F.
Parolia, S.Aff93, Aff94
Ramirez-Sanchez, G.Aff93, Aff95
Rizzi, A.Aff93, Aff94
Rolandi, G.Aff93, Aff95
Roy Chowdhury, S.
Sarkar, T.
Scribano, A.
Shafiei, N.Aff93, Aff94
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.Aff93, Aff94
Turini, N.Aff93, Aff96
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barria, P.
Campana, M.Aff97, Aff98
Cavallari, F.
Del Re, D.Aff97, Aff98
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Longo, E.Aff97, Aff98
Meridiani, P.
Organtini, G.Aff97, Aff98
Pandolfi, F.
Paramatti, R.Aff97, Aff98
Quaranta, C.Aff97, Aff98
Rahatlou, S.Aff97, Aff98
Rovelli, C.
Santanastasio, F.Aff97, Aff98
Soffi, L.
Tramontano, R.Aff97, Aff98
Amapane, N.Aff99, Aff100
Arcidiacono, R.Aff99, Aff101
Argiro, S.Aff99, Aff100
Arneodo, M.Aff99, Aff101
Bartosik, N.
Bellan, R.Aff99, Aff100
Bellora, A.Aff99, Aff100
Biino, C.
Cartiglia, N.
Costa, M.Aff99, Aff100
Covarelli, R.Aff99, Aff100
Demaria, N.
Grippo, M.Aff99, Aff100
Kiani, B.Aff99, Aff100
Legger, F.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Mecca, A.Aff99, Aff100
Migliore, E.Aff99, Aff100
Monteil, E.Aff99, Aff100
Monteno, M.
Obertino, M. M.Aff99, Aff100
Ortona, G.
Pacher, L.Aff99, Aff100
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Ruspa, M.Aff99, Aff101
Shchelina, K.
Siviero, F.Aff99, Aff100
Sola, V.
Solano, A.Aff99, Aff100
Soldi, D.Aff99, Aff100
Staiano, A.
Tornago, M.Aff99, Aff100
Trocino, D.
Umoret, G.Aff99, Aff100
Vagnerini, A.Aff99, Aff100
Belforte, S.
Candelise, V.Aff102, Aff103
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.Aff102, Aff103
Della Ricca, G.Aff102, Aff103
Sorrentino, G.Aff102, Aff103
Dogra, S.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, J.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Ryu, M. S.
Sekmen, S.
Yang, Y. C.
Bak, G.
Gwak, P.
Kim, H.
Moon, D. H.
Asilar, E.
Kim, T. J.
Park, J.
Choi, S.
Han, S.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lim, J.
Park, J.
Park, S. K.
Yoo, J.
Goh, J.
Kim, H. S.
Kim, Y.
Lee, S.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J. S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Lee, S.
Oh, B. H.
Oh, S. B.
Seo, H.
Yang, U. K.
Yoon, I.
Jang, W.
Kang, D. Y.
Kang, Y.
Kim, D.
Kim, S.
Ko, B.
Lee, J. S. H.
Lee, Y.
Merlin, J. A.
Park, I. C.
Roh, Y.
Song, D.
Watson, I. J.
Yang, S.
Ha, S.
Yoo, H. D.
Choi, M.
Kim, M. R.
Lee, H.
Lee, Y.
Lee, Y.
Yu, I.
Beyrouthy, T.
Maghrbi, Y.
Dreimanis, K.
Pikurs, G.
Seidel, M.
Veckalns, V.
Ambrozas, M.
Carvalho Antunes De Oliveira, A.
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Bin Norjoharuddeen, N.
Hoh, S. Y.Aff238, Aff117
Yusuff, I.Aff238, Aff117
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Castaneda Hernandez, A.
Encinas Acosta, H. A.
Gallegos Maríñez, L. G.
León Coello, M.
Murillo Quijada, J. A.
Sehrawat, A.
Valencia Palomo, L.
Ayala, G.
Castilla-Valdez, H.
Heredia-De La Cruz, I.Aff239, Aff119
Lopez-Fernandez, R.
Mondragon Herrera, C. A.
Perez Navarro, D. A.
Sánchez Hernández, A.
Oropeza Barrera, C.
Vazquez Valencia, F.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H. A.
Uribe Estrada, C.
Bubanja, I.
Mijuskovic, J.Aff36, Aff122
Raicevic, N.
Ahmad, A.
Asghar, M. I.
Awais, A.
Awan, M. I. M.
Gul, M.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Boletti, A.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Pisano, M.
Seixas, J.
Varela, J.
Adzic, P.Aff240, Aff128
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Aguilar-Benitez, M.
Alcaraz Maestre, J.
Álvarez Fernández, A.
Barrio Luna, M.
Bedoya, Cristina F.
Carrillo Montoya, C. A.
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Fernández Del Val, D.
Fernández Ramos, J. P.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
León Holgado, J.
Moran, D.
Perez Dengra, C.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Redondo Ferrero, D. D.
Romero, L.
Sánchez Navas, S.
Sastre, J.
Urda Gómez, L.
Vazquez Escobar, J.
Willmott, C.
de Trocóniz, J. F.
Alvarez Gonzalez, B.
Cuevas, J.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
González Fernández, J. R.
Palencia Cortezon, E.
Ramón Álvarez, C.
Rodríguez Bouza, V.
Soto Rodríguez, A.
Trapote, A.
Vico Villalba, C.
Brochero Cifuentes, J. A.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Fernandez Madrazo, C.
García Alonso, A.
Gomez, G.
Lasaosa García, C.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Matorras, F.
Matorras Cuevas, P.
Piedra Gomez, J.
Prieels, C.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Vizan Garcia, J. M.
Jayananda, M. K.
Kailasapathy, B.Aff241, Aff133
Sonnadara, D. U. J.
Wickramarathna, D. D. C.
Dharmaratna, W. G. D.
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Alimena, J.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bilin, B.
Bocci, A.
Brondolin, E.
Caillol, C.
Camporesi, T.
Cerminara, G.
Chernyavskaya, N.
Chhibra, S. S.
Choudhury, S.
Cipriani, M.
Cristella, L.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
David, A.
De Roeck, A.
Defranchis, M. M.
Deile, M.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Fallavollita, F.Aff242, Aff135
Florent, A.
Forthomme, L.
Franzoni, G.
Funk, W.
Ghosh, S.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Govorkova, E.
Haranko, M.
Hegeman, J.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Kratochwil, N.
Laurila, S.
Lecoq, P.
Leutgeb, E.
Lourenço, C.
Maier, B.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Marini, A. C.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Piparo, D.
Pitt, M.
Qu, H.
Quast, T.
Rabady, D.
Racz, A.
Reales Gutiérrez, G.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Salfeld-Nebgen, J.
Scarfi, S.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Sphicas, P.Aff48, Aff135
Stahl Leiton, A. G.
Summers, S.
Tatar, K.
Tavolaro, V. R.
Treille, D.
Tropea, P.
Tsirou, A.
Wanczyk, J.Aff243, Aff135
Wozniak, K. A.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.Aff138, Aff136
Ebrahimi, A.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Lange, C.
Missiroli, M.Aff138, Aff136
Noehte, L.Aff138, Aff136
Rohe, T.
Aarrestad, T. K.
Androsov, K.Aff243, Aff137
Backhaus, M.
Berger, P.
Calandri, A.
Datta, K.
De Cosa, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Eble, F.
Galli, M.
Gedia, K.
Glessgen, F.
Gómez Espinosa, T. A.
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A.-M.
Manzoni, R. A.
Marchese, L.
Martin Perez, C.
Mascellani, A.Aff243, Aff137
Nessi-Tedaldi, F.
Niedziela, J.
Pauss, F.
Perovic, V.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Riti, F.
Ruini, D.
Sanz Becerra, D. A.
Steggemann, J.Aff243, Aff137
Valsecchi, D.Aff135, Aff137
Wallny, R.
Amsler, C.Aff244, Aff138
Bärtschi, P.
Botta, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
Cormier, K.
De Wit, A.
Del Burgo, R.
Heikkilä, J. K.
Huwiler, M.
Jin, W.
Jofrehei, A.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Liechti, S. P.
Macchiolo, A.
Meiring, P.
Mikuni, V. M.
Molinatti, U.
Neutelings, I.
Reimers, A.
Robmann, P.
Sanchez Cruz, S.
Schweiger, K.
Senger, M.
Takahashi, Y.
Adloff, C.Aff245, Aff139
Kuo, C. M.
Lin, W.
Rout, P. K.
Yu, S. S.
Ceard, L.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. s.
Cheng, H.
Hou, W.-S.
Khurana, R.
Kole, G.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Wu, H. y.
Yazgan, E.
Yu, P. r.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Agyel, D.
Boran, F.
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dumanoglu, I.Aff246, Aff142
Eskut, E.
Guler, Y.Aff247, Aff142
Gurpinar Guler, E.Aff247, Aff142
Isik, C.
Kara, O.
Kayis Topaksu, A.
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff248, Aff142
Polatoz, A.
Simsek, A. E.
Tali, B.Aff249, Aff142
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Uslan, E.
Zorbakir, I. S.
Karapinar, G.Aff250, Aff143
Ocalan, K.Aff251, Aff143
Yalvac, M.Aff252, Aff143
Akgun, B.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff253, Aff144
Kaya, O.Aff254, Aff144
Tekten, S.Aff255, Aff144
Cakir, A.
Cankocak, K.Aff246, Aff145
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff246, Aff145
Aydilek, O.
Cerci, S.Aff249, Aff146
Hacisahinoglu, B.
Hos, I.Aff256, Aff146
Isildak, B.Aff257, Aff146
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Simsek, C.
Sunar Cerci, D.Aff249, Aff146
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Anthony, D.
Bhal, E.
Brooke, J. J.
Bundock, A.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Glowacki, M.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
Seif El Nasr-Storey, S.
Smith, V. J.
Stylianou, N.Aff4, Aff149
Walkingshaw Pass, K.
White, R.
Ball, A. H.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff258, Aff150
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Cooke, C.
Ellis, K. V.
Harder, K.
Harper, S.
Holmberg, M.-L.Aff149, Aff150
Jain, Sh.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Salvi, G.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Bonomally, S.
Borg, J.
Brown, C. E.
Buchmuller, O.
Cacchio, V.
Cepaitis, V.
Chahal, G. S.Aff259, Aff151
Colling, D.
Dancu, J. S.
Dauncey, P.
Davies, G.
Davies, J.
Della Negra, M.
Fayer, S.
Fedi, G.
Hall, G.
Hassanshahi, M. H.
Howard, A.
Iles, G.
Langford, J.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Mieskolainen, M.
Monk, D. G.
Nash, J.Aff260, Aff151
Pesaresi, M.
Radburn-Smith, B. C.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shukla, R.
Tapper, A.
Uchida, K.
Uttley, G. P.
Vage, L. H.
Virdee, T.Aff135, Aff151
Vojinovic, M.
Wardle, N.
Webb, S. N.
Winterbottom, D.
Coldham, K.
Cole, J. E.
Khan, A.
Kyberd, P.
Reid, I. D.
Abdullin, S.
Brinkerhoff, A.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Kanuganti, A. R.
McMaster, B.
Saunders, M.
Sawant, S.
Sutantawibul, C.
Wilson, J.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Vargas Hernandez, A. M.
Cooper, S. I.
Di Croce, D.
Gleyzer, S. V.
Henderson, C.
Perez, C. U.
Rumerio, P.Aff100, Aff155
West, C.
Akpinar, A.
Albert, A.
Arcaro, D.
Cosby, C.
Demiragli, Z.
Erice, C.
Fontanesi, E.
Gastler, D.
May, S.
Rohlf, J.
Salyer, K.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Tsatsos, A.
Yuan, S.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.Aff42, Aff157
Cutts, D.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff261, Aff157
Kwon, T.
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Li, D.
Luo, J.
Narain, M.
Pervan, N.
Sagir, S.Aff262, Aff157
Simpson, F.
Usai, E.
Wong, W. Y.
Yan, X.
Yu, D.
Zhang, W.
Bonilla, J.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chertok, M.
Conway, J.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Haza, G.
Jensen, F.
Kukral, O.
Mocellin, G.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Regnery, B.
Yao, Y.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Cousins, R.
Datta, A.
Hamilton, D.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Iqbal, M. A.
Lam, T.
Manca, E.
Nash, W. A.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Stone, B.
Valuev, V.
Clare, R.
Gary, J. W.
Gordon, M.
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Long, O. R.
Manganelli, N.
Si, W.
Wimpenny, S.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Diaz, D.
Duarte, J.
Gerosa, R.
Giannini, L.
Guiang, J.
Kansal, R.
Krutelyov, V.
Lee, R.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
Mokhtar, F.
Pieri, M.
Sathia Narayanan, B. V.
Sharma, V.
Tadel, M.
Vourliotis, E.
Würthwein, F.
Xiang, Y.
Yagil, A.
Amin, N.
Campagnari, C.
Citron, M.
Collura, G.
Dorsett, A.
Dutta, V.
Incandela, J.
Kilpatrick, M.
Kim, J.
Li, A. J.
Masterson, P.
Mei, H.
Oshiro, M.
Quinnan, M.
Richman, J.
Sarica, U.
Schmitz, R.
Setti, F.
Sheplock, J.
Siddireddy, P.
Stuart, D.
Wang, S.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Dutta, I.
Latorre, A.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Mao, J.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wang, C.
Xie, S.
Zhu, R. Y.
Alison, J.
An, S.
Andrews, M. B.
Bryant, P.
Ferguson, T.
Harilal, A.
Liu, C.
Mudholkar, T.
Murthy, S.
Paulini, M.
Roberts, A.
Sanchez, A.
Terrill, W.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Hassani, A.
Karathanasis, G.
MacDonald, E.
Marini, F.
Perloff, A.
Savard, C.
Schonbeck, N.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Zipper, N.
Alexander, J.
Bright-Thonney, S.
Chen, X.
Cranshaw, D. J.
Fan, J.
Fan, X.
Gadkari, D.
Hogan, S.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Reichert, J.
Reid, M.
Ryd, A.
Thom, J.
Wittich, P.
Zou, R.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Bauerdick, L. A. T.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Di Petrillo, K. F.
Dickinson, J.
Elvira, V. D.
Feng, Y.
Freeman, J.
Gandrakota, A.
Gecse, Z.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Guerrero, D.
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Heller, R.
Herwig, T. C.
Hirschauer, J.
Horyn, L.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kwok, K. H. M.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, T.
Madrid, C.
Maeshima, K.
Mantilla, C.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
Ngadiuba, J.
Noonan, D.
Papadimitriou, V.
Pastika, N.
Pedro, K.
Pena, C.Aff163, Aff167
Ravera, F.
Reinsvold Hall, A.Aff263, Aff167
Ristori, L.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spiegel, L.
Strait, J.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Zoi, I.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Cherepanov, V.
Field, R. D.
Kim, M.
Koenig, E.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Kuznetsova, E.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Muthirakalayil Madhu, A.
Rawal, N.
Rosenzweig, D.
Rosenzweig, S.
Shi, K.
Wang, J.
Wu, Z.
Adams, T.
Askew, A.
Habibullah, R.
Hagopian, V.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Prosper, H.
Viazlo, O.
Wulansatiti, M.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M. M.
Butalla, S.
Elkafrawy, T.Aff170, Aff213
Hohlmann, M.
Kumar Verma, R.
Rahmani, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Becerril Gonzalez, H.
Cavanaugh, R.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hofman, D. J.
Lemos, D. S.
Merrit, A. H.
Mills, C.
Nanda, S.
Oh, G.
Roy, T.
Rudrabhatla, S.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Wang, X.
Ye, Z.
Yoo, J.
Alhusseini, M.
Dilsiz, K.Aff264, Aff172
Emediato, L.
Gandrajula, R. P.
Karaman, G.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.Aff40, Aff172
Nachtman, J.
Neogi, O.
Ogul, H.Aff265, Aff172
Onel, Y.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.Aff266, Aff172
Amram, O.
Blumenfeld, B.
Corcodilos, L.
Davis, J.
Gritsan, A. V.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Sekhar, S.
Swartz, M.
Vámi, T. Á.
Abreu, A.
Alcerro Alcerro, L. F.
Anguiano, J.
Baringer, P.
Bean, A.
Flowers, Z.
Isidori, T.
King, J.
Krintiras, G.
Lazarovits, M.
Le Mahieu, C.
Lindsey, C.
Marquez, J.
Minafra, N.
Murray, M.
Nickel, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Salvatico, R.
Sanders, S.
Smith, C.
Wang, Q.
Williams, J.
Wilson, G.
Allmond, B.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mitchell, T.
Modak, A.
Nam, K.
Roy, D.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Adams, E.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Bethani, A.
Eno, S. C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Kellogg, R. G.
Koeth, T.
Lai, Y.
Lascio, S.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Palmer, C.
Papageorgakis, C.
Wang, L.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Busza, W.
Cali, I. A.
Chen, Y.
D’Alfonso, M.
Eysermans, J.
Freer, C.
Gomez-Ceballos, G.
Goncharov, M.
Harris, P.
Hu, M.
Kovalskyi, D.
Krupa, J.
Lee, Y.-J.
Long, K.
Mironov, C.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Wang, J.
Wang, Z.
Wyslouch, B.
Yang, T. J.
Chatterjee, R. M.
Crossman, B.
Evans, A.
Hiltbrand, J.
Joshi, B. M.
Kapsiak, C.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Mans, J.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M. A.
Cremaldi, L. M.
Bloom, K.
Bryson, M.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
Joo, C.
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Reed, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Tabb, W.
Wightman, A.
Yan, F.
Zecchinelli, A. G.
Agarwal, G.
Bandyopadhyay, H.
Hay, L.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Morris, M.
Nguyen, D.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Williams, A.
Alverson, G.
Barberis, E.
Haddad, Y.
Han, Y.
Krishna, A.
Li, J.
Lidrych, J.
Madigan, G.
Marzocchi, B.
Morse, D. M.
Nguyen, V.
Orimoto, T.
Parker, A.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Chen, Z.
Gilbert, A.
Hahn, K. A.
Liu, Y.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Velasco, M.
Band, R.
Bucci, R.
Cremonesi, M.
Das, A.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Hurtado Anampa, K.
Jessop, C.
Lannon, K.
Lawrence, J.
Loukas, N.
Lutton, L.
Mariano, J.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
McCauley, T.
Mcgrady, C.
Mohrman, K.
Moore, C.
Musienko, Y.
Ruchti, R.
Townsend, A.
Wayne, M.
Yockey, H.
Zarucki, M.
Zygala, L.
Bylsma, B.
Carrigan, M.
Durkin, L. S.
Francis, B.
Hill, C.
Joyce, M.
Lesauvage, A.
Nunez Ornelas, M.
Wei, K.
Winer, B. L.
Yates, B. R.
Addesa, F. M.
Das, P.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Frankenthal, A.
Greenberg, B.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kopp, G.
Kwan, S.
Lange, D.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Bakshi, A. S.
Barnes, V. E.
Chawla, R.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Kondratyev, D.
Koshy, A. M.
Liu, M.
Negro, G.
Neumeister, N.
Paspalaki, G.
Piperov, S.
Purohit, A.
Schulte, J. F.
Stojanovic, M.
Thieman, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Dolen, J.
Parashar, N.
Acosta, D.
Baty, A.
Carnahan, T.
Decaro, M.
Dildick, S.
Ecklund, K. M.
Fernández Manteca, P. J.
Freed, S.
Gardner, P.
Geurts, F. J. M.
Kumar, A.
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Rotter, J.
Shi, W.
Yang, S.
Yigitbasi, E.
Zhang, L.Aff19, Aff191
Zhang, Y.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Taus, R.
Van Onsem, G. P.
Goulianos, K.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Jaroslawski, D.
Karacheban, O.Aff218, Aff194
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Routray, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thayil, S. A.
Thomas, S.
Wang, H.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Fiorendi, S.
Holmes, T.
Nibigira, E.
Spanier, S.
Bouhali, O.Aff267, Aff196
Dalchenko, M.
Delgado, A.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff104, Aff196
Kim, H.
Luo, S.
Malhotra, S.
Mueller, R.
Overton, D.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
Hegde, V.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Volobouev, I.
Whitbeck, A.
Appelt, E.
Greene, S.
Gurrola, A.
Johns, W.
Melo, A.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Viinikainen, J.
Cardwell, B.
Cox, B.
Cummings, G.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Ledovskoy, A.
Li, A.
Neu, C.
Perez Lara, C. E.
Tannenwald, B.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Banerjee, S.
Black, K.
Bose, T.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Everaerts, P.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Herve, A.
Koraka, C. K.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Loveless, R.
Madhusudanan Sreekala, J.
Mallampalli, A.
Mohammadi, A.
Mondal, S.
Parida, G.
Pinna, D.
Savin, A.
Shang, V.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Tsoi, H. F.
Vetens, W.
Afanasiev, S.
Andreev, V.
Andreev, Yu.
Aushev, T.
Azarkin, M.
Babaev, A.
Belyaev, A.
Blinov, V.
Boos, E.
Borshch, V.
Budkouski, D.
Chekhovsky, V.
Chistov, R.
Demiyanov, A.
Dermenev, A.
Dimova, T.
Dremin, I.
Epshteyn, V.
Ershov, A.
Gavrilov, G.
Gavrilov, V.
Gninenko, S.
Golovtcov, V.
Golubev, N.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Gribushin, A.
Ivanchenko, V.
Ivanov, Y.
Kachanov, V.
Kardapoltsev, L.
Karjavine, V.
Karneyeu, A.
Khein, L.
Kim, V.
Kirakosyan, M.
Kirpichnikov, D.
Kirsanov, M.
Kodolova, O.
Konstantinov, D.
Korenkov, V.
Korotkikh, V.
Kozyrev, A.
Krasnikov, N.
Lanev, A.
Levchenko, P.
Litomin, A.
Lychkovskaya, N.
Makarenko, V.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Murzin, V.
Nikitenko, A.
Obraztsov, S.
Oskin, A.
Ovtin, I.
Palichik, V.
Parygin, P.
Perelygin, V.
Petrushanko, S.
Polikarpov, S.
Popov, V.
Popova, E.
Radchenko, O.
Savina, M.
Savrin, V.
Selivanova, D.
Shalaev, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skovpen, Y.
Slabospitskii, S.
Smirnov, V.
Snigirev, A.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Tcherniaev, E.
Terkulov, A.
Teryaev, O.
Tlisova, I.
Toms, M.
Toropin, A.
Uvarov, L.
Uzunian, A.
Vardanyan, I.
Vlasov, E.
Vorobyev, A.
Voytishin, N.
Yuldashev, B. S.
Zarubin, A.
Zhizhin, I.
Zhokin, A.
Pokaż więcej
Źródło:
Journal of High Energy Physics. 2023(10)
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Azimuthal anisotropy of dijet events in PbPb collisions at s NN $$ \sqrt{s_{\textrm{NN}}} $$ = 5.02 TeV
Autorzy:
The CMS collaboration
A. Tumasyan
W. Adam
J. W. Andrejkovic
T. Bergauer
S. Chatterjee
K. Damanakis
M. Dragicevic
A. Escalante Del Valle
P. S. Hussain
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
I. Mikulec
P. Paulitsch
F. M. Pitters
J. Schieck
R. Schöfbeck
D. Schwarz
M. Sonawane
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
M. R. Darwish
T. Janssen
T. Kello
H. Rejeb Sfar
P. Van Mechelen
E. S. Bols
J. D’Hondt
A. De Moor
M. Delcourt
H. El Faham
S. Lowette
S. Moortgat
A. Morton
D. Müller
A. R. Sahasransu
S. Tavernier
W. Van Doninck
D. Vannerom
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
L. Favart
D. Hohov
J. Jaramillo
K. Lee
M. Mahdavikhorrami
I. Makarenko
A. Malara
S. Paredes
L. Pétré
N. Postiau
L. Thomas
M. Vanden Bemden
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Dobur
J. Knolle
L. Lambrecht
G. Mestdach
M. Niedziela
C. Rendón
C. Roskas
A. Samalan
K. Skovpen
M. Tytgat
N. Van Den Bossche
B. Vermassen
L. Wezenbeek
A. Benecke
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
I. S. Donertas
A. Giammanco
K. Jaffel
Sa. Jain
V. Lemaitre
K. Mondal
A. Taliercio
T. T. Tran
P. Vischia
S. Wertz
G. A. Alves
E. Coelho
C. Hensel
A. Moraes
P. Rebello Teles
W. L. Aldá Júnior
M. Alves Gallo Pereira
M. Barroso Ferreira Filho
H. Brandao Malbouisson
W. Carvalho
J. Chinellato
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
V. Dos Santos Sousa
S. Fonseca De Souza
J. Martins
C. Mora Herrera
K. Mota Amarilo
L. Mundim
H. Nogima
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
E. Shumka
S. Thakur
T. Cheng
T. Javaid
M. Mittal
L. Yuan
M. Ahmad
G. Bauer
Z. Hu
S. Lezki
K. Yi
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
F. Iemmi
C. H. Jiang
A. Kapoor
H. Kou
H. Liao
Z.-A. Liu
V. Milosevic
F. Monti
R. Sharma
J. Tao
J. Thomas-Wilsker
J. Wang
H. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. An
Y. Ban
C. Chen
A. Levin
C. Li
Q. Li
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
X. Sun
D. Wang
J. Xiao
H. Yang
M. Lu
Z. You
N. Lu
X. Gao
D. Leggat
H. Okawa
Y. Zhang
Z. Lin
C. Lu
M. Xiao
C. Avila
D. A. Barbosa Trujillo
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
M. Rodriguez
J. D. Ruiz Alvarez
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
Z. Antunovic
M. Kovac
T. Sculac
V. Brigljevic
B. K. Chitroda
D. Ferencek
S. Mishra
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
A. Attikis
K. Christoforou
M. Kolosova
S. Konstantinou
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
A. Stepennov
M. Finger
A. Kveton
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
H. Abdalla
Y. Assran
M. Abdullah Al-Mashad
M. A. Mahmoud
S. Bhowmik
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
T. Lange
S. Nandan
C. Nielsen
J. Pata
M. Raidal
L. Tani
C. Veelken
P. Eerola
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
S. Bharthuar
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Lehti
T. Lindén
M. Lotti
L. Martikainen
M. Myllymäki
J. Ott
M. m. Rantanen
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
H. Petrow
T. Tuuva
C. Amendola
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
V. Lohezic
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
P. Simkina
M. Titov
C. Baldenegro Barrera
F. Beaudette
A. Buchot Perraguin
P. Busson
A. Cappati
C. Charlot
F. Damas
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
B. A. Fontana Santos Alves
S. Ghosh
R. Granier de Cassagnac
A. Hakimi
B. Harikrishnan
G. Liu
J. Motta
M. Nguyen
C. Ochando
L. Portales
R. Salerno
U. Sarkar
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Tarabini
E. Vernazza
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Apparu
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
D. Darej
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
P. Van Hove
S. Beauceron
B. Blancon
G. Boudoul
A. Carle
N. Chanon
J. Choi
D. Contardo
P. Depasse
C. Dozen
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
G. Grenier
B. Ille
I. B. Laktineh
M. Lethuillier
L. Mirabito
S. Perries
L. Torterotot
M. Vander Donckt
P. Verdier
S. Viret
I. Bagaturia
I. Lomidze
Z. Tsamalaidze
V. Botta
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
N. Röwert
M. Teroerde
S. Diekmann
A. Dodonova
N. Eich
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
D. Fasanella
B. Fischer
T. Hebbeker
K. Hoepfner
F. Ivone
M. y. Lee
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
F. Nowotny
A. Pozdnyakov
Y. Rath
W. Redjeb
H. Reithler
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
A. Stein
L. Vigilante
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
O. Pooth
A. Stahl
T. Ziemons
A. Zotz
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
S. Baxter
M. Bayatmakou
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
S. Bhattacharya
A. A. Bin Anuar
F. Blekman
K. Borras
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
C. Cheng
F. Colombina
S. Consuegra Rodríguez
G. Correia Silva
M. De Silva
L. Didukh
G. Eckerlin
D. Eckstein
L. I. Estevez Banos
O. Filatov
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
G. Greau
A. Grohsjean
V. Guglielmi
M. Guthoff
A. Jafari
N. Z. Jomhari
B. Kaech
M. Kasemann
H. Kaveh
C. Kleinwort
R. Kogler
M. Komm
D. Krücker
W. Lange
D. Leyva Pernia
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
M. Mendizabal Morentin
J. Metwally
A. B. Meyer
G. Milella
M. Mormile
A. Mussgiller
A. Nürnberg
Y. Otarid
D. Pérez Adán
A. Raspereza
B. Ribeiro Lopes
J. Rübenach
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
M. Scham
V. Scheurer
S. Schnake
P. Schütze
C. Schwanenberger
M. Shchedrolosiev
R. E. Sosa Ricardo
D. Stafford
N. Tonon
M. Van De Klundert
F. Vazzoler
A. Velyka
A. Ventura Barroso
R. Walsh
D. Walter
Q. Wang
Y. Wen
K. Wichmann
L. Wiens
C. Wissing
S. Wuchterl
Y. Yang
A. Zimermmane Castro Santos
A. Albrecht
S. Albrecht
M. Antonello
S. Bein
L. Benato
M. Bonanomi
P. Connor
K. De Leo
M. Eich
K. El Morabit
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
M. Hajheidari
J. Haller
A. Hinzmann
H. R. Jabusch
G. Kasieczka
P. Keicher
R. Klanner
W. Korcari
T. Kramer
V. Kutzner
F. Labe
J. Lange
A. Lobanov
C. Matthies
A. Mehta
L. Moureaux
M. Mrowietz
A. Nigamova
Y. Nissan
A. Paasch
K. J. Pena Rodriguez
T. Quadfasel
M. Rieger
O. Rieger
D. Savoiu
J. Schindler
P. Schleper
M. Schröder