Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Dombi, József"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Towards a general class of parametric probability weighting functions
Autorzy :
Dombi, József
Jónás, Tamás
Pokaż więcej
Źródło :
Soft Computing: A Fusion of Foundations, Methodologies and Applications. 24(21):15967-15977
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The λQν-additive measure in a new light: the λQν measure and its connections with belief, probability, plausibility, rough sets, multi-attribute utility functions and fuzzy operators
Autorzy :
Dombi, József
Jónás, Tamás
Pokaż więcej
Źródło :
Soft Computing: A Fusion of Foundations, Methodologies and Applications. 24(6):4523-4543
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Inequalities for λ-additive measures based on the application of the general Poincaré formula for λ-additive measures
Autorzy :
Dombi, József
Pokaż więcej
Źródło :
In Generalized Measures and Integrals, Fuzzy Sets and Systems 1 October 2020 396:152-162
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies