Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Dryja, M."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Convergence Analysis of the Finite Difference ADI Scheme for Variable Coefficient Parabolic Problems with Nonzero Dirichlet Boundary Conditions
Autorzy :
Bialecki, B.
Dryja, M.
Fernandes, R. I.
Pokaż więcej
Źródło :
Computational Mathematics and Mathematical Physics. 58(12):2086-2108
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A finite element — Capacitance method for elliptic problems on regions partitioned into subregions
Autorzy :
Dryja, M.
Pokaż więcej
Źródło :
Numerische Mathematik. June 1984 44(2):153-168
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A capacitance matrix method for Dirichlet problem on polygon region
Autorzy :
Dryja, M.
Pokaż więcej
Źródło :
Numerische Mathematik. February 1982 39(1):51-64
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies