Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Dubickas, Artūras"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Units in Number Fields Satisfying a Multiplicative Relation with Application to Oeljeklaus–Toma Manifolds
Autorzy :
Dubickas, Artūras
Pokaż więcej
Źródło :
Results in Mathematics: Resultate der Mathematik. 76(2)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On the Distance Between Two Algebraic Numbers
Autorzy :
Dubickas, ArtūrasAff1, IDs40840019008550_cor1
Pokaż więcej
Źródło :
Bulletin of the Malaysian Mathematical Sciences Society. 43(4):3049-3064
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Bounding univariate and multivariate reducible polynomials with restricted height
Autorzy :
Dubickas, Artūras
Pokaż więcej
Źródło :
Periodica Mathematica Hungarica. 78(1):98-109
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On the number of monic integer polynomials with given signature
Autorzy :
Dubickas, Artūras
Pokaż więcej
Źródło :
Archiv der Mathematik: Archives MathématiquesArchives of Mathematics. 110(4):333-342
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies