Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Dundovic, A."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
A 3‐Year Sample of Almost 1,600 Elves Recorded Above South America by the Pierre Auger Cosmic‐Ray Observatory
Autorzy :
A. Aab
P. Abreu
M. Aglietta
I. F. M. Albuquerque
J. M. Albury
I. Allekotte
A. Almela
J. Alvarez Castillo
J. Alvarez‐Muñiz
G. A. Anastasi
L. Anchordoqui
B. Andrada
S. Andringa
C. Aramo
H. Asorey
P. Assis
G. Avila
A. M. Badescu
A. Bakalova
A. Balaceanu
F. Barbato
R. J. Barreira Luz
S. Baur
K. H. Becker
J.A. Bellido
C. Berat
M. E. Bertaina
X. Bertou
P. L. Biermann
J. Biteau
S. G. Blaess
A. Blanco
J. Blazek
C. Bleve
M. Boháčová
D. Boncioli
C. Bonifazi
N. Borodai
A. M. Botti
J. Brack
T. Bretz
A. Bridgeman
F. L. Briechle
P. Buchholz
A. Bueno
S. Buitink
M. Buscemi
K. S. Caballero‐Mora
L. Caccianiga
L. Calcagni
A. Cancio
F. Canfora
J. M. Carceller
R. Caruso
A. Castellina
F. Catalani
G. Cataldi
L. Cazon
M. Cerda
J. A. Chinellato
J. Chudoba
L. Chytka
R.W. Clay
A. C. Cobos Cerutti
R. Colalillo
A. Coleman
M. R. Coluccia
R. Conceição
A. Condorelli
G. Consolati
F. Contreras
M. J. Cooper
S. Coutu
C. E. Covault
B. Daniel
S. Dasso
K. Daumiller
B. R. Dawson
J. A. Day
R. M. deAlmeida
S. J. deJong
G. Mauro
J. R. T. deMello Neto
I. Mitri
J. deOliveira
F. O. deOliveira Salles
V. deSouza
J. Debatin
M. delRío
O. Deligny
N. Dhital
M. L. Díaz Castro
F. Diogo
C. Dobrigkeit
J. C. D'Olivo
Q. Dorosti
R. C. dosAnjos
M. T. Dova
A. Dundovic
J. Ebr
R. Engel
M. Erdmann
C. O. Escobar
A. Etchegoyen
H. Falcke
J. Farmer
G. Farrar
A. C. Fauth
N. Fazzini
F. Feldbusch
F. Fenu
L. P. Ferreyro
J. M. Figueira
A. Filipčič
M. M. Freire
T. Fujii
A. Fuster
B. García
H. Gemmeke
A. Gherghel‐Lascu
P. L. Ghia
U. Giaccari
M. Giammarchi
M. Giller
D. Głas
J. Glombitza
F. Gobbi
G. Golup
M. Gómez Berisso
P. F. Gómez Vitale
J. P. Gongora
N. González
I. Goos
D. Góra
A. Gorgi
M. Gottowik
T. D. Grubb
F. Guarino
G. P. Guedes
E. Guido
R. Halliday
M. R. Hampel
P. Hansen
D. Harari
T. A. Harrison
V. M. Harvey
A. Haungs
T. Hebbeker
D. Heck
P. Heimann
G. C. Hill
C. Hojvat
E. M. Holt
P. Homola
J. R. Hörandel
P. Horvath
M. Hrabovský
T. Huege
J. Hulsman
A. Insolia
P. G. Isar
I. Jandt
J. A. Johnsen
M. Josebachuili
J. Jurysek
A. Kääpä
K. H. Kampert
B. Keilhauer
N. Kemmerich
J. Kemp
H. O. Klages
M. Kleifges
J. Kleinfeller
R. Krause
D. Kuempel
G. Kukec Mezek
A. Kuotb Awad
B. L. Lago
D. LaHurd
R. G. Lang
R. Legumina
M. A. Leigui de Oliveira
V. Lenok
A. Letessier‐Selvon
I. Lhenry‐Yvon
O. C. Lippmann
D. Lo Presti
L. Lopes
R. López
A. López Casado
R. Lorek
Q. Luce
A. Lucero
M. Malacari
G. Mancarella
D. Mandat
B. C. Manning
P. Mantsch
A. G. Mariazzi
I. C. Mariş
G. Marsella
D. Martello
H. Martinez
O. Martínez Bravo
M. Mastrodicasa
H. J. Mathes
S. Mathys
J. Matthews
G. Matthiae
E. Mayotte
P. O. Mazur
G. Medina‐Tanco
D. Melo
A. Menshikov
K.‐D. Merenda
S. Michal
M. I. Micheletti
L. Middendorf
L. Miramonti
B. Mitrica
D. Mockler
S. Mollerach
F. Montanet
C. Morello
G. Morlino
M. Mostafá
A. L. Müller
M. A. Muller
S. Müller
R. Mussa
L. Nellen
P. H. Nguyen
M. Niculescu‐Oglinzanu
M. Niechciol
D. Nitz
D. Nosek
V. Novotny
L. Noža
A Nucita
L.A. Núñez
A. Olinto
M. Palatka
J. Pallotta
M. P. Panetta
P. Papenbreer
G. Parente
A. Parra
M. Pech
F. Pedreira
J. Pękala
R. Pelayo
J. Peña‐Rodriguez
L. A. S. Pereira
M. Perlin
L. Perrone
C. Peters
S. Petrera
J. Phuntsok
T. Pierog
M. Pimenta
V. Pirronello
M. Platino
J. Poh
B. Pont
C. Porowski
R. R. Prado
P. Privitera
M. Prouza
A. Puyleart
S. Querchfeld
S. Quinn
R. Ramos‐Pollan
J. Rautenberg
D. Ravignani
M. Reininghaus
J. Ridky
F. Riehn
M. Risse
P. Ristori
V. Rizi
W. Rodrigues de Carvalho
J. Rodriguez Rojo
M. J. Roncoroni
M. Roth
E. Roulet
A. C. Rovero
P. Ruehl
S. J. Saffi
A. Saftoiu
F. Salamida
H. Salazar
G. Salina
J. D. Sanabria Gomez
F. Sánchez
E. M. Santos
E. Santos
F. Sarazin
R. Sarmento
C. Sarmiento‐Cano
R. Sato
P. Savina
M. Schauer
V. Scherini
H. Schieler
M. Schimassek
M. Schimp
F. Schlüter
D. Schmidt
O. Scholten
P. Schovánek
F. G. Schröder
S. Schröder
J. Schumacher
S. J. Sciutto
M. Scornavacche
R. C. Shellard
G. Sigl
G. Silli
O. Sima
R. Šmída
G.R. Snow
P. Sommers
J. F. Soriano
J. Souchard
R. Squartini
D. Stanca
S. Stanič
J. Stasielak
P. Stassi
M. Stolpovskiy
A. Streich
F. Suarez
M. Suárez‐Durán
T. Sudholz
T. Suomijärvi
A.D. Supanitsky
J. Šupík
Z. Szadkowski
A. Taboada
O. A. Taborda
A. Tapia
C. Timmermans
C. J. Todero Peixoto
B. Tomé
G. Torralba Elipe
A. Travaini
P. Travnicek
M. Trini
M. Tueros
R. Ulrich
M. Unger
M. Urban
J. F. Valdés Galicia
I. Valiño
L. Valore
P. vanBodegom
A. M. van denBerg
A. vanVliet
E. Varela
B. Vargas Cárdenas
D. Veberič
C. Ventura
I. D. Vergara Quispe
V. Verzi
J. Vicha
L. Villaseñor
J. Vink
S. Vorobiov
H. Wahlberg
A. A. Watson
M. Weber
A. Weindl
M. Wiedeński
L. Wiencke
H. Wilczyński
T. Winchen
M. Wirtz
D. Wittkowski
B. Wundheiler
L. Yang
A. Yushkov
E. Zas
D. Zavrtanik
M. Zavrtanik
L. Zehrer
A. Zepeda
B. Zimmermann
M. Ziolkowski
Z. Zong
F. Zuccarello
Pokaż więcej
Temat :
Astronomy
QB1-991
Geology
QE1-996.5
Źródło :
Earth and Space Science, Vol 7, Iss 4, Pp n/a-n/a (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2333-5084
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/b2c6299dc62b4adba8967a25c2244544
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Multi-Messenger Physics With the Pierre Auger Observatory
Autorzy :
Karl-Heinz Kampert
Miguel Alejandro Mostafa
Enrique Zas
The Pierre Auger Collaboration
A. Aab
P. Abreu
M. Aglietta
I.F.M. Albuquerque
J.M. Albury
I. Allekotte
A. Almela
J. Alvarez Castillo
J. Alvarez-Muñiz
G.A. Anastasi
L. Anchordoqui
B. Andrada
S. Andringa
C. Aramo
H. Asorey
P. Assis
G. Avila
A.M. Badescu
A. Bakalova
A. Balaceanu
F. Barbato
R.J. Barreira Luz
S. Baur
K.H. Becker
J.A. Bellido
C. Berat
M.E. Bertaina
X. Bertou
P.L. Biermann
J. Biteau
S.G. Blaess
A. Blanco
J. Blazek
C. Bleve
M. Boháčová
D. Boncioli
C. Bonifazi
N. Borodai
A.M. Botti
J. Brack
T. Bretz
A. Bridgeman
F.L. Briechle
P. Buchholz
A. Bueno
S. Buitink
M. Buscemi
K.S. Caballero-Mora
L. Caccianiga
L. Calcagni
A. Cancio
F. Canfora
J.M. Carceller
R. Caruso
A. Castellina
F. Catalani
G. Cataldi
L. Cazon
M. Cerda
J.A. Chinellato
J. Chudoba
L. Chytka
R.W. Clay
A.C. Cobos Cerutti
R. Colalillo
A. Coleman
M.R. Coluccia
R. Conceição
A. Condorelli
G. Consolati
F. Contreras
F. Convenga
M.J. Cooper
S. Coutu
C.E. Covault
B. Daniel
S. Dasso
K. Daumiller
B.R. Dawson
J.A. Day
R.M. de Almeida
S.J. de Jong
G. De Mauro
J.R.T. de Mello Neto
I. De Mitri
J. de Oliveira
F.O. de Oliveira Salles
V. de Souza
J. Debatin
M. del Río
O. Deligny
N. Dhital
M.L. Díaz Castro
F. Diogo
C. Dobrigkeit
J.C. D'Olivo
Q. Dorosti
R.C. dos Anjos
M.T. Dova
A. Dundovic
J. Ebr
R. Engel
M. Erdmann
C.O. Escobar
A. Etchegoyen
H. Falcke
J. Farmer
G. Farrar
A.C. Fauth
N. Fazzini
F. Feldbusch
F. Fenu
L.P. Ferreyro
J.M. Figueira
A. Filipčič
M.M. Freire
T. Fujii
A. Fuster
B. García
H. Gemmeke
A. Gherghel-Lascu
P.L. Ghia
U. Giaccari
M. Giammarchi
M. Giller
D. Głas
J. Glombitza
F. Gobbi
G. Golup
M. Gómez Berisso
P.F. Gómez Vitale
J.P. Gongora
N. González
I. Goos
D. Góra
A. Gorgi
M. Gottowik
T.D. Grubb
F. Guarino
G.P. Guedes
E. Guido
R. Halliday
M.R. Hampel
P. Hansen
D. Harari
T.A. Harrison
V.M. Harvey
A. Haungs
T. Hebbeker
D. Heck
P. Heimann
G.C. Hill
C. Hojvat
E.M. Holt
P. Homola
J.R. Hörandel
P. Horvath
M. Hrabovský
T. Huege
J. Hulsman
A. Insolia
P.G. Isar
I. Jandt
J.A. Johnsen
M. Josebachuili
J. Jurysek
A. Kääpä
K.H. Kampert
B. Keilhauer
N. Kemmerich
J. Kemp
H.O. Klages
M. Kleifges
J. Kleinfeller
R. Krause
D. Kuempel
G. Kukec Mezek
A. Kuotb Awad
B.L. Lago
D. LaHurd
R.G. Lang
R. Legumina
M.A. Leigui de Oliveira
V. Lenok
A. Letessier-Selvon
I. Lhenry-Yvon
O.C. Lippmann
D. Lo Presti
L. Lopes
R. López
A. López Casado
R. Lorek
Q. Luce
A. Lucero
M. Malacari
G. Mancarella
D. Mandat
B.C. Manning
P. Mantsch
A.G. Mariazzi
I.C. Mariş
G. Marsella
D. Martello
H. Martinez
O. Martínez Bravo
M. Mastrodicasa
H.J. Mathes
S. Mathys
J. Matthews
G. Matthiae
E. Mayotte
P.O. Mazur
G. Medina-Tanco
D. Melo
A. Menshikov
K.-D. Merenda
S. Michal
M.I. Micheletti
L. Middendorf
L. Miramonti
B. Mitrica
D. Mockler
S. Mollerach
F. Montanet
C. Morello
G. Morlino
M. Mostafá
A.L. Müller
M.A. Muller
S. Müller
R. Mussa
L. Nellen
P.H. Nguyen
M. Niculescu-Oglinzanu
M. Niechciol
D. Nitz
D. Nosek
V. Novotny
L. Nožka
A Nucita
L.A. Núñez
F. Oikonomou
A. Olinto
M. Palatka
J. Pallotta
M.P. Panetta
P. Papenbreer
G. Parente
A. Parra
M. Pech
F. Pedreira
J. Pȩkala
R. Pelayo
J. Peña-Rodriguez
L.A.S. Pereira
M. Perlin
L. Perrone
C. Peters
S. Petrera
J. Phuntsok
T. Pierog
M. Pimenta
V. Pirronello
M. Platino
J. Poh
B. Pont
C. Porowski
R.R. Prado
P. Privitera
M. Prouza
A. Puyleart
S. Querchfeld
S. Quinn
R. Ramos-Pollan
J. Rautenberg
D. Ravignani
M. Reininghaus
J. Ridky
F. Riehn
M. Risse
P. Ristori
V. Rizi
W. Rodrigues de Carvalho
J. Rodriguez Rojo
M.J. Roncoroni
M. Roth
E. Roulet
A.C. Rovero
P. Ruehl
S.J. Saffi
A. Saftoiu
F. Salamida
H. Salazar
G. Salina
J.D. Sanabria Gomez
F. Sánchez
E.M. Santos
E. Santos
F. Sarazin
R. Sarmento
C. Sarmiento-Cano
R. Sato
P. Savina
M. Schauer
V. Scherini
H. Schieler
M. Schimassek
M. Schimp
F. Schlüter
D. Schmidt
O. Scholten
P. Schovánek
F.G. Schröder
S. Schröder
J. Schumacher
S.J. Sciutto
M. Scornavacche
R.C. Shellard
G. Sigl
G. Silli
O. Sima
R. Šmída
G.R. Snow
P. Sommers
J.F. Soriano
J. Souchard
R. Squartini
D. Stanca
S. Stanič
J. Stasielak
P. Stassi
M. Stolpovskiy
A. Streich
F. Suarez
M. Suárez-Durán
T. Sudholz
T. Suomijärvi
A.D. Supanitsky
J. Šupík
Z. Szadkowski
A. Taboada
O.A. Taborda
A. Tapia
C. Timmermans
C.J. Todero Peixoto
B. Tomé
G. Torralba Elipe
A. Travaini
P. Travnicek
M. Trini
M. Tueros
R. Ulrich
M. Unger
M. Urban
J.F. Valdés Galicia
I. Valiño
L. Valore
P. van Bodegom
A.M. van den Berg
A. van Vliet
E. Varela
B. Vargas Cárdenas
D. Veberič
C. Ventura
I.D. Vergara Quispe
V. Verzi
J. Vicha
L. Villaseñor
J. Vink
S. Vorobiov
H. Wahlberg
A.A. Watson
M. Weber
A. Weindl
M. Wiedeński
L. Wiencke
H. Wilczyński
T. Winchen
M. Wirtz
D. Wittkowski
B. Wundheiler
L. Yang
A. Yushkov
E. Zas
D. Zavrtanik
M. Zavrtanik
L. Zehrer
A. Zepeda
B. Zimmermann
M. Ziolkowski
Z. Zong
F. Zuccarello
Pokaż więcej
Temat :
UHECR
high energy neutrinos
high energy photons
high energy neutrons
multi-messenger astrophysics
compact binary mergers
Astronomy
QB1-991
Geophysics. Cosmic physics
QC801-809
Źródło :
Frontiers in Astronomy and Space Sciences, Vol 6 (2019)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://www.frontiersin.org/article/10.3389/fspas.2019.00024/full; https://doaj.org/toc/2296-987X
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/83bf3c47ef964299bf98282e7360ff54
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Evidence for a mixed mass composition at the ‘ankle’ in the cosmic-ray spectrum
Autorzy :
A. Aab
P. Abreu
M. Aglietta
E.J. Ahn
I. Al Samarai
I.F.M. Albuquerque
I. Allekotte
P. Allison
A. Almela
J. Alvarez Castillo
J. Alvarez-Muñiz
M. Ambrosio
G.A. Anastasi
L. Anchordoqui
B. Andrada
S. Andringa
C. Aramo
F. Arqueros
N. Arsene
H. Asorey
P. Assis
J. Aublin
G. Avila
A.M. Badescu
A. Balaceanu
C. Baus
J.J. Beatty
K.H. Becker
J.A. Bellido
C. Berat
M.E. Bertaina
P.L. Biermann
P. Billoir
J. Biteau
S.G. Blaess
A. Blanco
J. Blazek
C. Bleve
M. Boháčová
D. Boncioli
C. Bonifazi
N. Borodai
A.M. Botti
J. Brack
I. Brancus
T. Bretz
A. Bridgeman
F.L. Briechle
P. Buchholz
A. Bueno
S. Buitink
M. Buscemi
K.S. Caballero-Mora
B. Caccianiga
L. Caccianiga
A. Cancio
F. Canfora
L. Caramete
R. Caruso
A. Castellina
G. Cataldi
L. Cazon
R. Cester
A.G. Chavez
A. Chiavassa
J.A. Chinellato
J. Chudoba
R.W. Clay
R. Colalillo
A. Coleman
L. Collica
M.R. Coluccia
R. Conceição
F. Contreras
M.J. Cooper
S. Coutu
C.E. Covault
J. Cronin
R. Dallier
S. D'Amico
B. Daniel
S. Dasso
K. Daumiller
B.R. Dawson
R.M. de Almeida
S.J. de Jong
G. De Mauro
J.R.T. de Mello Neto
I. De Mitri
J. de Oliveira
V. de Souza
J. Debatin
L. del Peral
O. Deligny
C. Di Giulio
A. Di Matteo
M.L. Díaz Castro
F. Diogo
C. Dobrigkeit
J.C. D'Olivo
A. Dorofeev
R.C. dos Anjos
M.T. Dova
A. Dundovic
J. Ebr
R. Engel
M. Erdmann
M. Erfani
C.O. Escobar
J. Espadanal
A. Etchegoyen
H. Falcke
K. Fang
G. Farrar
A.C. Fauth
N. Fazzini
B. Fick
J.M. Figueira
A. Filevich
A. Filipčič
O. Fratu
M.M. Freire
T. Fujii
A. Fuster
B. García
D. Garcia-Pinto
F. Gaté
H. Gemmeke
A. Gherghel-Lascu
P.L. Ghia
U. Giaccari
M. Giammarchi
M. Giller
D. Głas
C. Glaser
H. Glass
G. Golup
M. Gómez Berisso
P.F. Gómez Vitale
N. González
B. Gookin
J. Gordon
A. Gorgi
P. Gorham
P. Gouffon
A.F. Grillo
T.D. Grubb
F. Guarino
G.P. Guedes
M.R. Hampel
P. Hansen
D. Harari
T.A. Harrison
J.L. Harton
Q. Hasankiadeh
A. Haungs
T. Hebbeker
D. Heck
P. Heimann
A.E. Herve
G.C. Hill
C. Hojvat
E. Holt
P. Homola
J.R. Hörandel
P. Horvath
M. Hrabovský
T. Huege
J. Hulsman
A. Insolia
P.G. Isar
I. Jandt
S. Jansen
J.A. Johnsen
M. Josebachuili
A. Kääpä
O. Kambeitz
K.H. Kampert
P. Kasper
I. Katkov
B. Keilhauer
E. Kemp
R.M. Kieckhafer
H.O. Klages
M. Kleifges
J. Kleinfeller
R. Krause
N. Krohm
D. Kuempel
G. Kukec Mezek
N. Kunka
A. Kuotb Awad
D. LaHurd
L. Latronico
M. Lauscher
P. Lautridou
P. Lebrun
R. Legumina
M.A. Leigui de Oliveira
A. Letessier-Selvon
I. Lhenry-Yvon
K. Link
L. Lopes
R. López
A. López Casado
Q. Luce
A. Lucero
M. Malacari
M. Mallamaci
D. Mandat
P. Mantsch
A.G. Mariazzi
I.C. Mariş
G. Marsella
D. Martello
H. Martinez
O. Martínez Bravo
J.J. Masías Meza
H.J. Mathes
S. Mathys
J. Matthews
J.A.J. Matthews
G. Matthiae
E. Mayotte
P.O. Mazur
C. Medina
G. Medina-Tanco
D. Melo
A. Menshikov
S. Messina
M.I. Micheletti
L. Middendorf
I.A. Minaya
L. Miramonti
B. Mitrica
D. Mockler
L. Molina-Bueno
S. Mollerach
F. Montanet
C. Morello
M. Mostafá
G. Müller
M.A. Muller
S. Müller
I. Naranjo
S. Navas
L. Nellen
J. Neuser
P.H. Nguyen
M. Niculescu-Oglinzanu
M. Niechciol
L. Niemietz
T. Niggemann
D. Nitz
D. Nosek
V. Novotny
H. Nožka
L.A. Núñez
L. Ochilo
F. Oikonomou
A. Olinto
D. Pakk Selmi-Dei
M. Palatka
J. Pallotta
P. Papenbreer
G. Parente
A. Parra
T. Paul
M. Pech
F. Pedreira
J. Pȩkala
R. Pelayo
J. Peña-Rodriguez
L.A.S. Pereira
L. Perrone
C. Peters
S. Petrera
J. Phuntsok
R. Piegaia
T. Pierog
P. Pieroni
M. Pimenta
V. Pirronello
M. Platino
M. Plum
C. Porowski
R.R. Prado
P. Privitera
M. Prouza
E.J. Quel
S. Querchfeld
S. Quinn
R. Ramos-Pollant
J. Rautenberg
O. Ravel
D. Ravignani
D. Reinert
B. Revenu
J. Ridky
M. Risse
P. Ristori
V. Rizi
W. Rodrigues de Carvalho
G. Rodriguez Fernandez
J. Rodriguez Rojo
M.D. Rodríguez-Frías
D. Rogozin
J. Rosado
M. Roth
E. Roulet
A.C. Rovero
S.J. Saffi
A. Saftoiu
H. Salazar
A. Saleh
F. Salesa Greus
G. Salina
J.D. Sanabria Gomez
F. Sánchez
P. Sanchez-Lucas
E.M. Santos
E. Santos
F. Sarazin
B. Sarkar
R. Sarmento
C. Sarmiento-Cano
R. Sato
C. Scarso
M. Schauer
V. Scherini
H. Schieler
D. Schmidt
O. Scholten
P. Schovánek
F.G. Schröder
A. Schulz
J. Schulz
J. Schumacher
S.J. Sciutto
A. Segreto
M. Settimo
A. Shadkam
R.C. Shellard
G. Sigl
G. Silli
O. Sima
A. Śmiałkowski
R. Šmída
G.R. Snow
P. Sommers
S. Sonntag
J. Sorokin
R. Squartini
D. Stanca
S. Stanič
J. Stasielak
F. Strafella
F. Suarez
M. Suarez Durán
T. Sudholz
T. Suomijärvi
A.D. Supanitsky
M.S. Sutherland
J. Swain
Z. Szadkowski
O.A. Taborda
A. Tapia
A. Tepe
V.M. Theodoro
C. Timmermans
C.J. Todero Peixoto
L. Tomankova
B. Tomé
A. Tonachini
G. Torralba Elipe
D. Torres Machado
M. Torri
P. Travnicek
M. Trini
R. Ulrich
M. Unger
M. Urban
A. Valbuena-Delgado
J.F. Valdés Galicia
I. Valiño
L. Valore
G. van Aar
P. van Bodegom
A.M. van den Berg
A. van Vliet
E. Varela
B. Vargas Cárdenas
G. Varner
J.R. Vázquez
R.A. Vázquez
D. Veberič
V. Verzi
J. Vicha
L. Villaseñor
S. Vorobiov
H. Wahlberg
O. Wainberg
D. Walz
A.A. Watson
M. Weber
A. Weindl
L. Wiencke
H. Wilczyński
T. Winchen
D. Wittkowski
B. Wundheiler
S. Wykes
L. Yang
D. Yelos
P. Younk
A. Yushkov
E. Zas
D. Zavrtanik
M. Zavrtanik
A. Zepeda
B. Zimmermann
M. Ziolkowski
Z. Zong
F. Zuccarello
Pokaż więcej
Temat :
Physics
QC1-999
Źródło :
Physics Letters B, Vol 762, Iss , Pp 288-295 (2016)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0370269316305433; https://doaj.org/toc/0370-2693
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/178bf9fc316c404ba154c8a9881eb2d2
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Large-scale cosmic-ray anisotropies above 4 EeV measured by the Pierre Auger Observatory
Autorzy :
Aab, A.
Abreu, Pedro
Aglietta, Marco
Albuquerque, Ivone
Albury, Justin M
Allekotte, Ingomar
Almela, Alejandro
Alvarez Castillo, Jesus
Alvarez-Muñiz, Jaime
Anastasi, Gioacchino Alex
Anchordoqui, Luis
Andrada, Belén
Andringa, Sofia
Aramo, Carla
Asorey, Hernán Gonzalo
Assis, Pedro
Avila, Gualberto
Badescu, Alina Mihaela
Balaceanu, Alexandru
Barbato, Felicia
Barreira Luz, Ricardo Jorge
Baur, Sebastian
Becker, Karl-Heinz
Bellido, Jose A
Berat, Corinne
Bertaina, Mario Edoardo
Bertou, Xavier
Biermann, Peter
Biteau, Jonathan
Blaess, Simon G
Blanco, Alberto
Blazek, Jiri
Bleve, Carla
Boháčová, Martina
Bonifazi, Carla
Borodai, Nataliia
Botti, Ana Martina
Brack, Jeffrey
Bretz, Thomas
Bridgeman, Ariel
Briechle, Florian Lukas
Buchholz, Peter
Bueno, Antonio
Buitink, Stijn
Buscemi, Mario
Caballero-Mora, Karen S
Caccianiga, Lorenzo
Calcagni, Laura
Cancio, Ángel
Canfora, Fabrizia
Carceller, Juan Miguel
Caruso, Rossella
Castellina, Antonella
Catalani, Fernando
Cataldi, Gabriella
Cazon, Lorenzo
Chinellato, Jose Augusto
Chudoba, Jiri
Chytka, Ladislav
Clay, Roger W
Cobos Cerutti, Agustín
Colalillo, Roberta
Coleman, Alan
Coluccia, Maria Rita
Conceição, Ruben
Consolati, Giovanni
Contreras, Fernando
Cooper, Mathew J
Coutu, Stephane
Covault, Corbin
Daniel, Bruno
Dasso, Sergio
Daumiller, Kai
Dawson, Bruce R
Day, Jarryd A
de Almeida, Rogerio M
de Jong, Sijbrand J
De Mauro, Giuseppe
de Mello Neto, Joao
De Mitri, Ivan
de Oliveira, Jaime
de Souza, Vitor
Debatin, Joachim
Deligny, Olivier
Dhital, Niraj
Díaz Castro, Mary Lucia
Diogo, Francisco
Dobrigkeit, Carola
D'Olivo, Juan Carlos
Dorosti, Qader
dos Anjos, Rita
Dova, Maria Teresa
Dundovic, Andrej
Ebr, Jan
Engel, Ralph
Erdmann, Martin
Escobar, Carlos O
Etchegoyen, Alberto
Falcke, Heino
Farmer, John
Farrar, Glennys
Fauth, Anderson
Fazzini, Norberto
Feldbusch, Fridtjof
Fenu, Francesco
Ferreyro, Luciano Pablo
Figueira, Juan Manuel
Filipčič, Andrej
Freire, Martín Miguel
Fujii, Toshihiro
Fuster, Alan
García, Beatriz
Gemmeke, Hartmut
Gherghel-Lascu, Alexandru
Ghia, Piera Luisa
Giaccari, Ugo
Giammarchi, Marco
Giller, Maria
Głas, Dariusz
Glombitza, Jonas
Golup, Geraldina
Gómez Berisso, Mariano
Gómez Vitale, Primo F
González, Nicolás
Goos, Isabel
Góra, Dariusz
Gorgi, Alessio
Gottowik, Marvin
Grubb, Trent D
Guarino, Fausto
Guedes, Germano
Guido, Eleonora
Halliday, Robert
Hampel, Matías Rolf
Hansen, Patricia
Harari, Diego
Harrison, Thomas A
Harvey, Violet M
Haungs, Andreas
Hebbeker, Thomas
Heck, Dieter
Heimann, Philipp
Hill, Gary C
Hojvat, Carlos
Holt, Ewa M
Homola, Piotr
Hörandel, Jörg
Horvath, Pavel
Hrabovský, Miroslav
Huege, Tim
Hulsman, Johannes
Insolia, Antonio
Isar, Paula Gina
Jandt, Ingolf
Johnsen, Jeffrey A
Josebachuili, Mariela
Jurysek, Jakub
Kääpä, Alex
Kampert, Karl-Heinz
Keilhauer, Bianca
Kemmerich, Nikolas
Kemp, Julian
Klages, Hans
Kleifges, Matthias
Kleinfeller, Jonny
Krause, Raphael
Kuempel, Daniel
Kukec Mezek, Gasper
Kuotb Awad, Alaa
Lago, Bruno L
LaHurd, Danielle
Lang, Rodrigo Guedes
Legumina, Remigiusz
Leigui de Oliveira, Marcelo Augusto
Lenok, Vladimir
Letessier-Selvon, Antoine
Lhenry-Yvon, Isabelle
Lo Presti, Domenico
Lopes, Luis
López, Rebeca
López Casado, Aida
Lorek, Ryan
Luce, Quentin
Lucero, Agustin
Malacari, Max
Mallamaci, Manuela
Mancarella, Giovanni
Mandat, Dusan
Mantsch, Paul
Mariazzi, Analisa
Mariş, Ioana
Marsella, Giovanni
Martello, Daniele
Martinez, Humberto
Martínez Bravo, Oscar
Mathes, Hermann-Josef
Mathys, Sebastian
Matthews, James
Matthiae, Giorgio
Mayotte, Eric
Mazur, Peter
Medina-Tanco, Gustavo
Melo, Diego
Menshikov, Alexander
Merenda, Kevin-Druis
Michal, Stanislav
Micheletti, Maria Isabel
Middendorf, Lukas
Miramonti, Lino
Mitrica, Bogdan
Mockler, Daniela
Mollerach, Silvia
Montanet, François
Morello, Carlo
Morlino, Giovanni
Mostafá, Miguel
Müller, Ana L
Muller, Marcio Aparecido
Müller, Sarah
Mussa, Roberto
Nellen, Lukas
Nguyen, Phong H
Niculescu-Oglinzanu, Mihai
Niechciol, Marcus
Nitz, Dave
Nosek, Dalibor
Novotny, Vladimir
Nožka, Libor
Nucita, Achille
Núñez, Luis
Olinto, Angela
Palatka, Miroslav
Pallotta, Juan
Papenbreer, Philipp
Parente, Gonzalo
Parra, Alejandra
Pech, Miroslav
Pedreira, Francisco
Pękala, Jan
Pelayo, Rodrigo
Peña-Rodriguez, Jesús
Pereira, Luiz Augusto
Perlin, Matías
Perrone, Lorenzo
Peters, Christine
Petrera, Sergio
Phuntsok, Jamyang
Pierog, Tanguy
Pimenta, Mário
Pirronello, Valerio
Platino, Manuel
Poh, Jason
Pont, Bjarni
Porowski, Czeslaw
Prado, Raul Ribeiro
Privitera, Paolo
Prouza, Michael
Puyleart, Andrew
Querchfeld, Sven
Quinn, Sean
Ramos-Pollan, Raúl
Rautenberg, Julian
Ravignani, Diego
Reininghaus, Maximilian
Ridky, Jan
Riehn, Felix
Risse, Markus
Ristori, Pablo
Rizi, Vincenzo
Rodrigues de Carvalho, Washington
Rodriguez Rojo, Jorge Rubén
Roncoroni, Matías J
Roth, Markus
Roulet, Esteban
Rovero, Adrian
Ruehl, Philip
Saffi, Steven J
Saftoiu, Alexandra
Salamida, Francesco
Salazar, Humberto
Saleh, Ahmed
Salina, Gaetano
Sánchez, Federico
Moura Santos, Edivaldo
Santos, Eva
Sarazin, Fred
Sarmento, Raul
Sarmiento-Cano, Christian
Sato, Ricardo
Savina, Pierpaolo
Schauer, Markus
Scherini, Viviana
Schieler, Harald
Schimassek, Martin
Schimp, Michael
Schmidt, David
Scholten, Olaf
Schovánek, Petr
Schröder, Frank G
Schröder, Sonja
Schumacher, Johannes
Sciutto, Sergio
Shellard, Ronald C
Sigl, Guenter
Silli, Gaia
Sima, Octavian
Šmída, Radomir
Snow, Gregory
Sommers, Paul
Soriano, Jorge F
Souchard, Julien
Squartini, Ruben
Stanca, Denis
Stanič, Samo
Stasielak, Jaroslaw
Stassi, Patrick
Stolpovskiy, Mikhail
Streich, Alexander
Suarez, Federico
Suárez-Durán, Mauricio
Sudholz, Tristan
Suomijärvi, Tiina
Supanitsky, A Daniel
Šupík, Jan
Szadkowski, Zbigniew
Taboada, Alvaro
Taborda, Oscar Alejandro
Tapia, Alex
Timmermans, Charles
Todero Peixoto, Carlos J
Tomé, Bernardo
Torralba Elipe, Guillermo
Travnicek, Petr
Trini, Marta
Tueros, Matias
Ulrich, Ralf
Unger, Michael
Urban, Martin
Valdés Galicia, Jose F
Valiño, Ines
Valore, Laura
van Bodegom, Patrick
van den Berg, Ad M
van Vliet, Arjen
Varela, Enrique
Vargas Cárdenas, Bernardo
Vázquez, Ricardo
Veberič, Darko
Ventura, Cynthia
Vergara Quispe, Indira D
Verzi, Valerio
Vicha, Jakub
Villaseñor, Luis
Vorobiov, Serguei
Wahlberg, Hernan
Wainberg, Oscar
Watson, Alan
Weber, Marc
Weindl, Andreas
Wiedeński, Michał
Wiencke, Lawrence
Wilczyński, Henryk
Wirtz, Marcus
Wittkowski, David
Wundheiler, Brian
Yang, Lili
Yushkov, Alexey
Zas, Enrique
Zavrtanik, Danilo
Zavrtanik, Marko
Zehrer, Lukas
Zepeda, Arnulfo
Zimmermann, Benedikt
Ziolkowski, Michael
Zong, Zizhao
Zuccarello, Francesca
Pokaż więcej
Temat :
splitting
magnetic field
modulation
Astrophysics::High Energy Astrophysical Phenomena
Auger
observatory
cosmic rays
[PHYS.ASTR]Physics [physics]/Astrophysics [astro-ph]
cosmic radiation: UHE
cosmic radiation: anisotropy
astroparticle physics
dipole
Astrophysics::Instrumentation and Methods for Astrophysics
Źródło :
Astrophys.J., 2018, 868 (1), pp.4. ⟨10.3847/1538-4357/aae689⟩
Tytuł :
Observation of inclined EeV air showers with the radio detector of the Pierre Auger Observatory
Autorzy :
Aab, A.
Abreu, P.
Aglietta, M.
Albuquerque, I. F. M.
Albury, J. M.
Allekotte, I.
Almela, A.
Castillo, J. Alvarez
Alvarez-Muñiz, J.
Anastasi, G. A.
Anchordoqui, L.
Andrada, B.
Andringa, S.
Aramo, C.
Arsene, N.
Asorey, H.
Assis, P.
Avila, G.
Badescu, A. M.
Balaceanu, A.
Barbato, F.
Luz, R. J. Barreira
Baur, S.
Becker, K. H.
Bellido, J. A.
Berat, C.
Bertaina, M. E.
Bertou, X.
Biermann, P. L.
Biteau, J.
Blaess, S. G.
Blanco, A.
Blazek, J.
Bleve, C.
Boháčová, M.
Bonifazi, C.
Borodai, N.
Botti, A. M.
Brack, J.
Bretz, T.
Bridgeman, A.
Briechle, F. L.
Buchholz, P.
Bueno, A.
Buitink, S.
Buscemi, M.
Caballero-Mora, K. S.
Caccianiga, L.
Calcagni, L.
Cancio, A.
Canfora, F.
Carceller, J. M.
Caruso, R.
Castellina, A.
Catalani, F.
Cataldi, G.
Cazon, L.
Chinellato, J. A.
Chudoba, J.
Chytka, L.
Clay, R. W.
Cerutti, A. C. Cobos
Colalillo, R.
Coleman, A.
Collica, L.
Coluccia, M. R.
Conceição, R.
Consolati, G.
Contreras, F.
Cooper, M. J.
Coutu, S.
Covault, C. E.
D'Amico, S.
Daniel, B.
Dasso, S.
Daumiller, K.
Dawson, B. R.
Day, J. A.
De Almeida, R. M.
De Jong, S. J.
Mauro, G. De
Neto, J. R. T. De Mello
Mitri, I. De
De Oliveira, J.
De Souza, V.
Debatin, J.
Deligny, O.
Dhital, N.
Castro, M. L. Díaz
Diogo, F.
Dobrigkeit, C.
D'Olivo, J. C.
Dorosti, Q.
Anjos, R. C. Dos
Dova, M. T.
Dundovic, A.
Ebr, J.
Engel, R.
Erdmann, M.
Escobar, C. O.
Etchegoyen, A.
Falcke, H.
Farmer, J.
Farrar, G.
Fauth, A. C.
Fazzini, N.
Feldbusch, F.
Fenu, F.
Ferreyro, L. P.
Fick, B.
Figueira, J. M.
Filipčič, A.
Freire, M. M.
Fujii, T.
Fuster, A.
Gaïor, R.
García, B.
Gemmeke, H.
Gherghel-Lascu, A.
Ghia, P. L.
Giaccari, U.
Giammarchi, M.
Giller, M.
Głas, D.
Glaser, C.
Glombitza, J.
Golup, G.
Berisso, M. Gómez
Vitale, P. F. Gómez
González, N.
Goos, I.
Góra, D.
Gorgi, A.
Gottowik, M.
Grubb, T. D.
Guarino, F.
Guedes, G. P.
Guido, E.
Halliday, R.
Hampel, M. R.
Hansen, P.
Harari, D.
Harrison, T. A.
Harvey, V. M.
Haungs, A.
Hebbeker, T.
Heck, D.
Heimann, P.
Hill, G. C.
Hojvat, C.
Holt, E. M.
Homola, P.
Hörandel, J. R.
Horvath, P.
Hrabovský, M.
Huege, T.
Hulsman, J.
Insolia, A.
Isar, P. G.
Jandt, I.
Johnsen, J. A.
Josebachuili, M.
Jurysek, J.
Kääpä, A.
Kambeitz, O.
Kampert, K. H.
Keilhauer, B.
Kemmerich, N.
Kemp, J.
Klages, H. O.
Kleifges, M.
Kleinfeller, J.
Krause, R.
Kuempel, D.
Mezek, G. Kukec
Kunka, N.
Awad, A. Kuotb
Lago, B. L.
Lahurd, D.
Lang, R. G.
Legumina, R.
De Oliveira, M. A. Leigui
Lenok, V.
Letessier-Selvon, A.
Lhenry-Yvon, I.
Presti, D. Lo
Lopes, L.
López, R.
Casado, A. López
Lorek, R.
Luce, Q.
Lucero, A.
Malacari, M.
Mallamaci, M.
Mandat, D.
Mantsch, P.
Mariazzi, A. G.
Mariş, I. C.
Marsella, G.
Martello, D.
Martinez, H.
Bravo, O. Martínez
Mathes, H. J.
Mathys, S.
Matthews, J.
Matthiae, G.
Mayotte, E.
Mazur, P. O.
Medina, C.
Medina-Tanco, G.
Melo, D.
Menshikov, A.
Merenda, K. -D.
Michal, S.
Micheletti, M. I.
Middendorf, L.
Miramonti, L.
Mitrica, B.
Mockler, D.
Mollerach, S.
Montanet, F.
Morello, C.
Morlino, G.
Mostafá, M.
Müller, A. L.
Muller, M. A.
Müller, S.
Mussa, R.
Nellen, L.
Nguyen, P. H.
Niculescu-Oglinzanu, M.
Niechciol, M.
Niemietz, L.
Nitz, D.
Nosek, D.
Novotny, V.
Nožka, L.
Nucita, A.
Núñez, L. A.
Oikonomou, F.
Olinto, A.
Palatka, M.
Pallotta, J.
Papenbreer, P.
Parente, G.
Parra, A.
Paul, T.
Pech, M.
Pedreira, F.
Pkala, J.
Pelayo, R.
Peña-Rodriguez, J.
Pereira, L. A. S.
Perlin, M.
Perrone, L.
Peters, C.
Petrera, S.
Phuntsok, J.
Pierog, T.
Pimenta, M.
Pirronello, V.
Platino, M.
Poh, J.
Pont, B.
Porowski, C.
Prado, R. R.
Privitera, P.
Prouza, M.
Puyleart, A.
Quel, E. J.
Querchfeld, S.
Quinn, S.
Ramos-Pollan, R.
Rautenberg, J.
Ravignani, D.
Reininghaus, M.
Ridky, J.
Riehn, F.
Risse, M.
Ristori, P.
Rizi, V.
De Carvalho, W. Rodrigues
Fernandez, G. Rodriguez
Rojo, J. Rodriguez
Roncoroni, M. J.
Roth, M.
Roulet, E.
Rovero, A. C.
Ruehl, P.
Saffi, S. J.
Saftoiu, A.
Salamida, F.
Salazar, H.
Saleh, A.
Salina, G.
Sánchez, F.
Sanchez-Lucas, P.
Santos, E. M.
Santos, E.
Sarazin, F.
Sarmento, R.
Sarmiento-Cano, C.
Sato, R.
Savina, P.
Schauer, M.
Scherini, V.
Schieler, H.
Schimassek, M.
Schimp, M.
Schmidt, D.
Scholten, O.
Schovánek, P.
Schröder, F. G.
Schröder, S.
Schulz, A.
Schumacher, J.
Sciutto, S. J.
Segreto, A.
Shellard, R. C.
Sigl, G.
Silli, G.
Sima, O.
Šmída, R.
Snow, G. R.
Sommers, P.
Soriano, J. F.
Souchard, J.
Squartini, R.
Stanca, D.
Stanič, S.
Stasielak, J.
Stassi, P.
Stolpovskiy, M.
Strafella, F.
Streich, A.
Suarez, F.
Suárez-Durán, M.
Sudholz, T.
Suomijärvi, T.
Supanitsky, A. D.
Šupík, J.
Swain, J.
Szadkowski, Z.
Taboada, A.
Taborda, O. A.
Timmermans, C.
Peixoto, C. J. Todero
Tomé, B.
Elipe, G. Torralba
Travnicek, P.
Trini, M.
Tueros, M.
Ulrich, R.
Unger, M.
Urban, M.
Galicia, J. F. Valdés
Valiño, I.
Valore, L.
Bodegom, P. Van
Berg, A. M. Van Den
Vliet, A. Van
Varela, E.
Cárdenas, B. Vargas
Vázquez, R. A.
Veberič, D.
Ventura, C.
Quispe, I. D. Vergara
Verzi, V.
Vicha, J.
Villaseñor, L.
Vorobiov, S.
Wahlberg, H.
Wainberg, O.
Walz, D.
Watson, A. A.
Weber, M.
Weindl, A.
Wiedeński, M.
Wiencke, L.
Wilczyński, H.
Wirtz, M.
Wittkowski, D.
Wundheiler, B.
Yang, L.
Yushkov, A.
Zas, E.
Zavrtanik, D.
Zavrtanik, M.
Zehrer, L.
Zepeda, A.
Zimmermann, B.
Ziolkowski, M.
Zong, Z.
Zuccarello, F.
Pokaż więcej
Temat :
[PHYS.HEXP]Physics [physics]/High Energy Physics - Experiment [hep-ex]
absorption
Physics::Instrumentation and Detectors
cosmic ray experiments
cosmic rays detectors
ultra high energy cosmic rays
Astronomy and Astrophysics
Astrophysics - Instrumentation and Methods for Astrophysics
[PHYS.PHYS.PHYS-INS-DET]Physics [physics]/Physics [physics]/Instrumentation and Detectors [physics.ins-det]
air
engineering
Astrophysics::High Energy Astrophysical Phenomena
numerical calculations: Monte Carlo
Auger
detector: surface
observatory
scattering
radio wave
High Energy Physics - Experiment
showers: atmosphere
cascade: electromagnetic
Astrophysics::Instrumentation and Methods for Astrophysics
High Energy Physics::Experiment
Źródło :
JCAP, 2018, 10, pp.026. ⟨10.1088/1475-7516/2018/10/026⟩
Tytuł :
An Indication of anisotropy in arrival directions of ultra-high-energy cosmic rays through comparison to the flux pattern of extragalactic gamma-ray sources
Autorzy :
Aab , Alexander
Abreu , Pedro
Aglietta , Marco
Albuquerque , Ivone
Allekotte , Ingomar
Almela , Alejandro
Alvarez Castillo , Jesus
Alvarez-Muñiz , Jaime
Anastasi , Gioacchino
Anchordoqui , Luis
Andrada , Belén
Andringa , Sofia
Aramo , Carla
Arsene , Nicusor
Asorey , Hernán
Assis , Pedro
Avila , Gualberto
Badescu , Alina
Balaceanu , Alexandru
Barbato , Felicia
Barreira Luz , Ricardo
Beatty , Jim
Becker , Karl-Heinz
Bellido , Jose
Berat , Corinne
Bertaina , Mario
Bertou , Xavier
Biermann , Peter
Biteau , Jonathan
Blaess , Simon
Blanco , Alberto
Blazek , Jiri
Bleve , Carla
Boháčová , Martina
Bonifazi , Carla
Borodai , Nataliia
Botti , Ana
Brack , Jeffrey
Brancus , Iliana
Bretz , Thomas
Bridgeman , Ariel
Briechle , Florian
Buchholz , Peter
Bueno , Antonio
Buitink , Stijn
Buscemi , Mario
Caballero-Mora , Karen
Caccianiga , Lorenzo
Cancio , Ángel
Canfora , Fabrizia
Caruso , Rossella
Castellina , Antonella
Catalani , Fernando
Cataldi , Gabriella
Cazon , Lorenzo
Chavez , Alan
Chinellato , Jose
Chudoba , Jiri
Clay , Roger
Cobos Cerutti , Agustín
Colalillo , Roberta
Coleman , Alan
Collica , Laura
Coluccia , Maria
Conceição , Ruben
Consolati , Giovanni
Contreras , Fernando
Cooper , Mathew
Coutu , Stephane
Covault , Corbin
Cronin , James
D'Amico , Stefano
Daniel , Bruno
Dasso , Sergio
Daumiller , Kai
Dawson , Bruce
de Almeida , Rogerio
de Jong , Sijbrand
De Mauro , Giuseppe
de Mello Neto , Joao
De Mitri , Ivan
de Oliveira , Jaime
de Souza , Vitor
Debatin , Joachim
Deligny , Olivier
Díaz Castro , Mary
Diogo , Francisco
Dobrigkeit , Carola
D'Olivo , Juan
Dorosti , Qader
dos Anjos , Rita
Dova , Maria
Dundovic , Andrej
Ebr , Jan
Engel , Ralph
Erdmann , Martin
Erfani , Mona
Escobar , Carlos
Espadanal , João
Etchegoyen , Alberto
Falcke , Heino
Farmer , John
Farrar , Glennys
Fauth , Anderson
Fazzini , Norberto
Fenu , Francesco
Fick , Brian
Figueira , Juan
Filipčič , Andrej
Freire , Martín
Fujii , Toshihiro
Fuster , Alan
Gaïor , Romain
García , Beatriz
Gaté , Florian
Gemmeke , Hartmut
Gherghel-Lascu , Alexandru
Ghia , Piera
Giaccari , Ugo
Giammarchi , Marco
Giller , Maria
Głas , Dariusz
Glaser , Christian
Golup , Geraldina
Gómez Berisso , Mariano
Gómez Vitale , Primo
González , Nicolás
Gorgi , Alessio
Grillo , Aurelio
Grubb , Trent
Guarino , Fausto
Guedes , Germano
Halliday , Robert
Hampel , Matías
Hansen , Patricia
Harari , Diego
Harrison , Thomas
Haungs , Andreas
Hebbeker , Thomas
Heck , Dieter
Heimann , Philipp
Herve , Alexander
Hill , Gary
Hojvat , Carlos
Holt , Ewa
Homola , Piotr
Hörandel , Jörg
Horvath , Pavel
Hrabovský , Miroslav
Huege , Tim
Hulsman , Johannes
Insolia , Antonio
Isar , Paula
Jandt , Ingolf
Johnsen , Jeffrey
Josebachuili , Mariela
Jurysek , Jakub
Kääpä , Alex
Kambeitz , Olga
Kampert , Karl-Heinz
Keilhauer , Bianca
Kemmerich , Nikolas
Kemp , Ernesto
Kemp , Julian
Kieckhafer , Roger
Klages , Hans
Kleifges , Matthias
Kleinfeller , Jonny
Krause , Raphael
Krohm , Nicole
Kuempel , Daniel
Kukec Mezek , Gasper
Kunka , Norbert
Kuotb Awad , Alaa
Lago , Bruno
LaHurd , Danielle
Lang , Rodrigo
Lauscher , Markus
Legumina , Remigiusz
Leigui de Oliveira , Marcelo
Letessier-Selvon , Antoine
Lhenry-Yvon , Isabelle
Link , Katrin
Lo Presti , Domenico
Lopes , Luis
López , Rebeca
López Casado , Aida
Lorek , Ryan
Luce , Quentin
Lucero , Agustin
Malacari , Max
Mallamaci , Manuela
Mandat , Dusan
Mantsch , Paul
Mariazzi , Analisa
Mariş , Ioana
Marsella , Giovanni
Martello , Daniele
Martinez , Humberto
Martínez Bravo , Oscar
Masías Meza , Jimmy
Mathes , Hermann-Josef
Mathys , Sebastian
Matthews , James
Matthiae , Giorgio
Mayotte , Eric
Mazur , Peter
Medina , Carlos
Medina-Tanco , Gustavo
Melo , Diego
Menshikov , Alexander
Merenda , Kevin-Druis
Michal , Stanislav
Micheletti , Maria
Middendorf , Lukas
Miramonti , Lino
Mitrica , Bogdan
Mockler , Daniela
Mollerach , Silvia
Montanet , François
Morello , Carlo
Morlino , Giovanni
Mostafá , Miguel
Müller , Ana
Müller , Gero
Muller , Marcio
Müller , Sarah
Mussa , Roberto
Naranjo , Ivo
Nellen , Lukas
Nguyen , Phong
Niculescu-Oglinzanu , Mihai
Niechciol , Marcus
Niemietz , Lukas
Niggemann , Tim
Nitz , Dave
Nosek , Dalibor
Novotny , Vladimir
Nožka , Libor
Núñez , Luis
Oikonomou , Foteini
Olinto , Angela
Palatka , Miroslav
Pallotta , Juan
Papenbreer , Philipp
Parente , Gonzalo
Parra , Alejandra
Paul , Thomas
Pech , Miroslav
Pedreira , Francisco
Pękala , Jan
Pelayo , Rodrigo
Peña-Rodriguez , Jesús
Pereira , Luiz
Perlin , Matías
Perrone , Lorenzo
Peters , Christine
Petrera , Sergio
Phuntsok , Jamyang
Pierog , Tanguy
Pimenta , Mário
Pirronello , Valerio
Platino , Manuel
Plum , Matthias
Poh , Jason
Porowski , Czeslaw
Prado , Raul
Privitera , Paolo
Prouza , Michael
Quel , Eduardo
Querchfeld , Sven
Quinn , Sean
Ramos-Pollan , Raúl
Rautenberg , Julian
Ravignani , Diego
Ridky , Jan
Riehn , Felix
Risse , Markus
Ristori , Pablo
Rizi , Vincenzo
Rodrigues de Carvalho , Washington
Rodriguez Fernandez , Gonzalo
Rodriguez Rojo , Jorge
Roncoroni , Matías
Roth , Markus
Roulet , Esteban
Rovero , Adrian
Ruehl , Philip
Saffi , Steven
Saftoiu , Alexandra
Salamida , Francesco
Salazar , Humberto
Saleh , Ahmed
Salina , Gaetano
Sánchez , Federico
Sanchez-Lucas , Patricia
Moura Santos , Edivaldo
Santos , Eva
Sarazin , Fred
Sarmento , Raul
Sarmiento-Cano , Christian
Sato , Ricardo
Schauer , Markus
Scherini , Viviana
Schieler , Harald
Schimp , Michael
Schmidt , David
Scholten , Olaf
Schovánek , Petr
Schröder , Frank
Schröder , Sonja
Schulz , Alexander
Schumacher , Johannes
Sciutto , Sergio
Segreto , Alberto
Shadkam , Amir
Shellard , Ronald
Sigl , Guenter
Silli , Gaia
Šmída , Radomir
Snow , Gregory
Sommers , Paul
Sonntag , Sebastian
Soriano , Jorge
Squartini , Ruben
Stanca , Denis
Stanič , Samo
Stasielak , Jaroslaw
Stassi , Patrick
Stolpovskiy , Mikhail
Strafella , Francesco
Streich , Alexander
Suarez , Federico
Suarez Durán , Mauricio
Sudholz , Tristan
Suomijärvi , Tiina
Supanitsky , A
Šupík , Jan
Swain , John
Szadkowski , Zbigniew
Taboada , Alvaro
Taborda , Oscar
Theodoro , Vanessa
Timmermans , Charles
Todero Peixoto , Carlos
Tomankova , Lenka
Tomé , Bernardo
Torralba Elipe , Guillermo
Travnicek , Petr
Trini , Marta
Ulrich , Ralf
Unger , Michael
Urban , Martin
Valdés Galicia , Jose
Valiño , Ines
Valore , Laura
van Aar , Guus
van Bodegom , Patrick
van den Berg , Ad
van Vliet , Arjen
Varela , Enrique
Vargas Cárdenas , Bernardo
Vázquez , Ricardo
Veberič , Darko
Ventura , Cynthia
Vergara Quispe , Indira
Verzi , Valerio
Vicha , Jakub
Villaseñor , Luis
Vorobiov , Serguei
Wahlberg , Hernan
Wainberg , Oscar
Walz , David
Watson , Alan
Weber , Marc
Weindl , Andreas
Wiedeński , Michał
Wiencke , Lawrence
Wilczyński , Henryk
Wirtz , Marcus
Wittkowski , David
Wundheiler , Brian
Yang , Lili
Yushkov , Alexey
Zas , Enrique
Zavrtanik , Danilo
Zavrtanik , Marko
Zepeda , Arnulfo
Zimmermann , Benedikt
Ziolkowski , Michael
Zong , Zizhao
Zuccarello , Francesca
Pokaż więcej
Temat :
statistical
galaxies: starburst
methods: data analysis
GLAST
anisotropy
AGN
Astrophysics::High Energy Astrophysical Phenomena
Astrophysics::Cosmology and Extragalactic Astrophysics
Auger
cosmic radiation: density
observatory
Astrophysics::Galaxy Astrophysics
cosmic rays
galaxies: active
cosmic radiation: UHE
gamma ray: emission
flux
[ PHYS.ASTR ] Physics [physics]/Astrophysics [astro-ph]
galaxy
cosmic radiation: model
astroparticle physics
Astrophysics::Instrumentation and Methods for Astrophysics
Źródło :
Astrophys.J., 2018, 853 (2), pp.L29. 〈10.3847/2041-8213/aaa66d〉
Tytuł :
Erratum: Combined fit of spectrum and composition data as measured by the Pierre Auger Observatory
Autorzy :
Chudoba, Jiri
Dundovic, Andrej
Prado, Raul Ribeiro
Sigl, Guenter
Varner, Gary
Aab, Alexander
Abreu, Pedro
Aglietta, Marco
Al Samarai, Imen
Albuquerque, Ivone
Allekotte, Ingomar
Almela, Alejandro
Alvarez Castillo, Jesus
Alvarez-Muñiz, Jaime
Anastasi, Gioacchino Alex
Anchordoqui, Luis
Andrada, Belén
Andringa, Sofia
Aramo, Carla
Arqueros, Fernando
Arsene, Nicusor
Asorey, Hernán Gonzalo
Assis, Pedro
Aublin, Julien
Avila, Gualberto
Badescu, Alina Mihaela
Balaceanu, Alexandru
Barreira Luz, Ricardo Jorge
Beatty, Jim
Becker, Karl-Heinz
Bellido, Jose A
Berat, Corinne
Bertaina, Mario Edoardo
Bertou, Xavier
Biermann, Peter
Billoir, Pierre
Biteau, Jonathan
Blaess, Simon G
Blanco, Alberto
Blazek, Jiri
Bleve, Carla
Boháčová, Martina
Boncioli, Denise
Bonifazi, Carla
Borodai, Nataliia
Botti, Ana Martina
Brack, Jeffrey
Brancus, Iliana
Bretz, Thomas
Bridgeman, Ariel
Briechle, Florian Lukas
Buchholz, Peter
Bueno, Antonio
Buitink, Stijn
Buscemi, Mario
Caballero-Mora, Karen S
Caccianiga, Lorenzo
Cancio, Ángel
Canfora, Fabrizia
Caramete, Laurentiu
Caruso, Rossella
Castellina, Antonella
Cataldi, Gabriella
Cazon, Lorenzo
Chavez, Alan G
Chinellato, Jose Augusto
Clay, Roger W
Colalillo, Roberta
Coleman, Alan
Collica, Laura
Coluccia, Maria Rita
Conceição, Ruben
Contreras, Fernando
Cooper, Mathew J
Coutu, Stephane
Covault, Corbin
Cronin, James
D'Amico, Stefano
Daniel, Bruno
Dasso, Sergio
Daumiller, Kai
Dawson, Bruce R
De Almeida, Rogerio M
De Jong, Sijbrand J
De Mauro, Giuseppe
De Mello Neto, Joao
De Mitri, Ivan
De Oliveira, Jaime
De Souza, Vitor
Debatin, Joachim
Deligny, Olivier
Di Giulio, Claudio
Di Matteo, Armando
Díaz Castro, Mary Lucia
Diogo, Francisco
Dobrigkeit, Carola
D'Olivo, Juan Carlos
Dorosti, Qader
Dos Anjos, Rita
Dova, Maria Teresa
Ebr, Jan
Engel, Ralph
Erdmann, Martin
Erfani, Mona
Escobar, Carlos O
Espadanal, João
Etchegoyen, Alberto
Falcke, Heino
Farrar, Glennys
Fauth, Anderson
Fazzini, Norberto
Fick, Brian
Figueira, Juan Manuel
Filipčič, Andrej
Fratu, Octavian
Freire, Martín Miguel
Fujii, Toshihiro
Fuster, Alan
Gaior, Romain
García, Beatriz
Garcia-Pinto, Diego
Gaté, Florian
Gemmeke, Hartmut
Gherghel-Lascu, Alexandru
Ghia, Piera Luisa
Giaccari, Ugo
Giammarchi, Marco
Giller, Maria
Głas, Dariusz
Glaser, Christian
Golup, Geraldina
Gómez Berisso, Mariano
Gómez Vitale, Primo F
González, Nicolás
Gorgi, Alessio
Gorham, Peter
Grillo, Aurelio
Grubb, Trent D
Guarino, Fausto
Guedes, Germano
Hampel, Matías Rolf
Hansen, Patricia
Harari, Diego
Harrison, Thomas A
Harton, John
Haungs, Andreas
Hebbeker, Thomas
Heck, Dieter
Heimann, Philipp
Herve, Alexander E
Hill, Gary C
Hojvat, Carlos
Holt, Ewa
Homola, Piotr
Hörandel, Jörg
Horvath, Pavel
Hrabovský, Miroslav
Huege, Tim
Hulsman, Johannes
Insolia, Antonio
Isar, Paula Gina
Jandt, Ingolf
Jansen, Stefan
Johnsen, Jeffrey A
Josebachuili, Mariela
Kääpä, Alex
Kambeitz, Olga
Kampert, Karl-Heinz
Katkov, Igor
Keilhauer, Bianca
Kemp, Ernesto
Kemp, Julian
Kieckhafer, Roger
Klages, Hans
Kleifges, Matthias
Kleinfeller, Jonny
Krause, Raphael
Krohm, Nicole
Kuempel, Daniel
Kukec Mezek, Gasper
Kunka, Norbert
Kuotb Awad, Alaa
LaHurd, Danielle
Lauscher, Markus
Legumina, Remigiusz
Leigui De Oliveira, Marcelo Augusto
Letessier-Selvon, Antoine
Lhenry-Yvon, Isabelle
Link, Katrin
Lopes, Luis
López, Rebeca
López Casado, Aida
Luce, Quentin
Lucero, Agustin
Malacari, Max
Mallamaci, Manuela
Mandat, Dusan
Mantsch, Paul
Mariazzi, Analisa
Mariş, Ioana
Marsella, Giovanni
Martello, Daniele
Martinez, Humberto
Martínez Bravo, Oscar
Masías Meza, Jimmy
Mathes, Hermann-Josef
Mathys, Sebastian
Matthews, James
Matthews, John
Matthiae, Giorgio
Mayotte, Eric
Mazur, Peter
Medina, Carlos
Medina-Tanco, Gustavo
Melo, Diego
Menshikov, Alexander
Micheletti, Maria Isabel
Middendorf, Lukas
Minaya, Ignacio A
Miramonti, Lino
Mitrica, Bogdan
Mockler, Daniela
Mollerach, Silvia
Montanet, François
Morello, Carlo
Mostafá, Miguel
Müller, Ana L
Müller, Gero
Muller, Marcio Aparecido
Müller, Sarah
Mussa, Roberto
Naranjo, Ivo
Nellen, Lukas
Nguyen, Phong H
Niculescu-Oglinzanu, Mihai
Niechciol, Marcus
Niemietz, Lukas
Niggemann, Tim
Nitz, Dave
Nosek, Dalibor
Novotny, Vladimir
Nožka, Libor
Núñez, Luis
Ochilo, Livingstone
Oikonomou, Foteini
Olinto, Angela
Palatka, Miroslav
Pallotta, Juan
Papenbreer, Philipp
Parente, Gonzalo
Parra, Alejandra
Paul, Thomas
Pech, Miroslav
Pedreira, Francisco
Pękala, Jan
Pelayo, Rodrigo
Peña-Rodriguez, Jesús
Pereira, Luiz Augusto
Perlín, Matías
Perrone, Lorenzo
Peters, Christine
Petrera, Sergio
Phuntsok, Jamyang
Piegaia, Ricardo
Pierog, Tanguy
Pieroni, Pablo
Pimenta, Mário
Pirronello, Valerio
Platino, Manuel
Plum, Matthias
Porowski, Czeslaw
Privitera, Paolo
Prouza, Michael
Quel, Eduardo J
Querchfeld, Sven
Quinn, Sean
Ramos-Pollan, Raúl
Rautenberg, Julian
Ravignani, Diego
Revenu, Benoît
Ridky, Jan
Risse, Markus
Ristori, Pablo
Rizi, Vincenzo
Rodrigues De Carvalho, Washington
Rodriguez Fernandez, Gonzalo
Rodriguez Rojo, Jorge Rubén
Rogozin, Dmytro
Roncoroni, Matías J
Roth, Markus
Roulet, Esteban
Rovero, Adrian
Ruehl, Philip
Saffi, Steven J
Saftoiu, Alexandra
Salamida, Francesco
Salazar, Humberto
Saleh, Ahmed
Salesa Greus, Francisco
Salina, Gaetano
Sánchez, Federico
Sanchez-Lucas, Patricia
Moura Santos, Edivaldo
Santos, Eva
Sarazin, Fred
Sarmento, Raul
Sarmiento, Christian A
Sato, Ricardo
Schauer, Markus
Scherini, Viviana
Schieler, Harald
Schimp, Michael
Schmidt, David
Scholten, Olaf
Schovánek, Petr
Schröder, Frank G
Schulz, Alexander
Schulz, Johannes
Schumacher, Johannes
Sciutto, Sergio
Segreto, Alberto
Settimo, Mariangela
Shadkam, Amir
Shellard, Ronald C
Silli, Gaia
Sima, Octavian
Śmiałkowski, Andrzej
Šmída, Radomir
Snow, Gregory
Sommers, Paul
Sonntag, Sebastian
Sorokin, Jennifer
Squartini, Ruben
Stanca, Denis
Stanič, Samo
Stasielak, Jaroslaw
Stassi, Patrick
Strafella, Francesco
Suarez, Federico
Suarez Durán, Mauricio
Sudholz, Tristan
Suomijärvi, Tiina
Supanitsky, A Daniel
Swain, John
Szadkowski, Zbigniew
Taboada, Alvaro
Taborda, Oscar Alejandro
Tapia, Alex
Theodoro, Vanessa Menezes
Timmermans, Charles
Todero Peixoto, Carlos J
Tomankova, Lenka
Tomé, Bernardo
Torralba Elipe, Guillermo
Travnicek, Petr
Trini, Marta
Ulrich, Ralf
Unger, Michael
Urban, Martin
Valdés Galicia, Jose F
Valiño, Ines
Valore, Laura
Van Aar, Guus
Van Bodegom, Patrick
Van Den Berg, Ad M
Van Vliet, Arjen
Varela, Enrique
Vargas Cárdenas, Bernardo
Vázquez, Jose R
Vázquez, Ricardo
Veberič, Darko
Vergara Quispe, Indira D
Verzi, Valerio
Vicha, Jakub
Villaseñor, Luis
Vorobiov, Serguei
Wahlberg, Hernan
Wainberg, Oscar
Walz, David
Watson, Alan
Weber, Marc
Weindl, Andreas
Wiencke, Lawrence
Wilczyński, Henryk
Winchen, Tobias
Wirtz, Marcus
Wittkowski, David
Wundheiler, Brian
Yang, Lili
Yelos, Diana
Yushkov, Alexey
Zas, Enrique
Zavrtanik, Danilo
Zavrtanik, Marko
Zepeda, Arnulfo
Zimmermann, Benedikt
Ziolkowski, Michael
Zong, Zizhao
Zuccarello, Francesca
Pokaż więcej
Temat :
nucleus
Astrophysics::High Energy Astrophysical Phenomena
Auger
cosmic radiation: energy spectrum
observatory
showers
energy: injection
cosmic radiation: UHE
mass spectrum
ddc:530
cosmic radiation: propagation
Astrophysics::Instrumentation and Methods for Astrophysics
Źródło :
Journal of cosmology and astroparticle physics 2018(03), E02-E02 (2018). doi:10.1088/1475-7516/2018/03/E02

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies