Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Ekonomia matematyczna."" wg kryterium: Wszystkie pola


Tytuł :
Bistandard
Autorzy :
Arkadiusz Maciuk
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 1999, vol. 32/33, Issue 3, P. 111-122.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Dalekozasięgowa zależność w teorii ryzyka
Autorzy :
Zbigniew Michna
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 1999, vol. 32/33, Issue 3, P. 69-78.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Morfizmy w teorii pomiaru
Autorzy :
Józef Magiera
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 1999, vol. 32/33, Issue 3, P. 55-64.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Układ zupełny a pomiar
Autorzy :
Piotr Dniestrzański
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 1999, vol. 32/33, Issue 3, P. 65-68.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Równowaga rynków finansowych
Autorzy :
Janusz Łyko
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 1999, vol. 32/33, Issue 3, P. 49-54.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Remarks on the Definition of Modal Value
Autorzy :
Antoni Smoluk
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 1999, vol. 32/33, Issue 3, P. 25-32.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Od potencji do egzystencji
Autorzy :
Antoni Smoluk
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 1999, vol. 32/33, Issue 3, P. 33-40.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On the Principle of Conservation in Biology
Autorzy :
Antoni Smoluk
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 1999, vol. 32/33, Issue 3, P. 17-24.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Standardy architektoniczne a problem komiwojażera
Autorzy :
Jan Florek
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 1999, vol. 32/33, Issue 3, P. 79-84.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
O pomiarze, czyli próba próby
Autorzy :
Antoni Smoluk
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 1998, vol. 32/33, Issue 2, P. 73-94.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
O twierdzeniu Arrowa
Autorzy :
Andrzej Misztal
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 1998, vol. 32/33, Issue 2, P. 139-142.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Równowaga a inflacja
Autorzy :
Janusz Łyko
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 1998, vol. 32/33, Issue 2, P. 107-113.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Partycje a systemy monetarne
Autorzy :
Andrzej Wilkowski
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 1998, vol. 32/33, Issue 2, P. 133-137.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Procent jako część całości
Autorzy :
Tadeusz Janaszak
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 1998, vol. 32/33, Issue 2, P. 95-106.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Metoda homomorfizmów w teorii zbiorów uporządkowanych
Autorzy :
Antoni Smoluk
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 1998, vol. 32/33, Issue 2, P. 33-50.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Rozpoznanie obrazu a pomiar jakości
Autorzy :
Arkadiusz Maciuk
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 1998, vol. 32/33, Issue 2, P. 115-122.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Cykle Falewicza i cykliczne dywagacje
Autorzy :
Antoni Smoluk
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 1998, vol. 32/33, Issue 2, P. 9-32.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies