Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Ekonomia matematyczna."" wg kryterium: Wszystkie pola


Tytuł :
Równowaga w ekonomii czystej wymiany
Autorzy :
Tadeusz Janaszak
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu : Ekonomia matematyczna, 1993, vol. 20 (XX), Issue 663, P. 15-19.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
O problemie sprawiedliwego wyboru : przegląd różnych systemów wyborczych
Autorzy :
Andrzej Misztal
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu : Ekonomia matematyczna, 1993, vol. 20 (XX), Issue 663, P. 21-32.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
O prognozie naukowej
Autorzy :
Janusz Łyko
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu : Ekonomia matematyczna, 1993, vol. 20 (XX), Issue 663, P. 33-36.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Prognozowanie potrzeb finansowych przedsiębiorstwa
Autorzy :
Dorota Kwiatkowska
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu : Ekonomia matematyczna, 1993, vol. 20 (XX), Issue 663, P. 37-51.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Zadania transportowe z kryterium kosztu i czasu
Autorzy :
Hamdo Ibrahim Alnajar
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu : Ekonomia matematyczna, 1993, vol. 20 (XX), Issue 663, P. 53-61.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Pola losowe i fraktale
Autorzy :
Stanisław Krowicki
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu : Ekonomia matematyczna, 1993, vol. 20 (XX), Issue 663, P. 63-66.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Względna zależność
Autorzy :
Andrzej Wilkowski
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu : Ekonomia matematyczna, 1993, vol. 20 (XX), Issue 663, P. 67-73.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
O współczynniku zależności dla krzywych spożycia
Autorzy :
Andrzej Wilkowski
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu : Ekonomia matematyczna, 1993, vol. 20 (XX), Issue 663, P. 75-84.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Rozkłady stabilne w badaniach statystycznych 3 : tablice rozkładów stabilnych i metody ich otrzymywania
Autorzy :
Jerzy Sacała
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu : Ekonomia matematyczna, 1993, vol. 20 (XX), Issue 663, P. 85-92.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
O zasadzie indukcji matematycznej
Autorzy :
Antoni Smoluk
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu : Ekonomia matematyczna, 1993, vol. 20 (XX), Issue 663, P. 93-95.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Nauczanie matematyki na studiach ekonomicznych
Autorzy :
Janusz Łyko
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu : Ekonomia matematyczna, 1993, vol. 20 (XX), Issue 663, P. 97-101.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Twierdzenie o ciągłej zależności rozwiązania układu liniowych równań różniczkowych od parametrów i od danych początkowych
Autorzy :
Anwar Dawara
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu : Ekonomia matematyczna, 1993, vol. 20 (XX), Issue 663, P. 103-107.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Modelowanie współczynników zgonów niemowląt dla województwa katowickiego na podstawie szeregów czasowych
Autorzy :
Maria Balcerowicz-Szkutnik
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu : Ekonomia matematyczna, 1994, vol. 62, Issue 667, P. 15-21.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Metody ilościowe w badaniu problemów konsumpcji i nadużywania alkoholu
Autorzy :
Andrzej Barczak
Elżbieta Wędzicha
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu : Ekonomia matematyczna, 1994, vol. 62, Issue 667, P. 22-26.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Bazy wiedzy w modelowaniu ekonometrycznym
Autorzy :
Eugeniusz Gatnar
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu : Ekonomia matematyczna, 1994, vol. 62, Issue 667, P. 27-31.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Metody porządkowania liczb rozmytych
Autorzy :
Stanisław Heilpern
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu : Ekonomia matematyczna, 1994, vol. 62, Issue 667, P. 32-38.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Intelligent Multiple Criteria Decision Support
Autorzy :
Ewa Konarzewska-Gubała
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu : Ekonomia matematyczna, 1994, vol. 62, Issue 667, P. 39-44.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Ocena indeksów cen artykułów żywnościowych w województwie katowickim
Autorzy :
Grzegorz Kończak
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu : Ekonomia matematyczna, 1994, vol. 62, Issue 667, P. 45-50.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies