Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Ekonomia matematyczna."" wg kryterium: Wszystkie pola


Tytuł :
Ekonomia matematyczna czy ekonomia fizyczna
Autorzy :
Mieczysław Dobija
Pokaż więcej
Źródło :
Zeszyty Naukowe / Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, 2011, vol. 59, Issue 211, P. 68-85.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Ekonomia matematyczna a Ekonomia i Matematyka : koordynacja sylabusów
Autorzy :
Henryk Zawadzki
Adrianna Mastalerz-Kodzis
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe / Akademia Ekonomiczna w Katowicach : Harmonizacja planów i koordynacja programów studiów, 2006, vol. 9, P. 163-166.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Modelowanie i symulacja w naukach ekonomicznych
Autorzy :
Ohirko, I.
Zaniewski, I.
Ogirko, O.
Pokaż więcej
Źródło :
Autobusy : technika, eksploatacja, systemy transportowe.
Temat :
ekonomia matematyczna
modelowanie matematyczne
symulacja matematyczna
mathematical economics
mathematical modeling
mathematical simulation
Dostęp URL :
http://yadda.icm.edu.pl/baztech/element/bwmeta1.element.baztech-3ff90058-5415-4f88-a60d-03b67977abf7
Periodyk
Tytuł :
A NON-STATIONARY GALE ECONOMY WITH LIMIT TECHNOLOGY, MULTILANE TURNPIKE AND GENERAL FORM OF OPTIMALITY CRITERION.
Alternatywny tytuł :
Niestacjonarna gospodarka Gale'a z graniczną technologią, wielopasmową magistralą i ogólną postacią kryterium wzrostu.
Autorzy :
Panek, Emil
Pokaż więcej
Źródło :
Argumenta Oeconomica Cracoviensia. 2019, Issue 20, p9-22. 14p.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Uwagi o funkcjach stycznych
Autorzy :
Tadeusz Janaszak
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 2001, vol. 32/33, Issue 5, P. 121-132.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
O obrotach sfer finansowych
Autorzy :
Jacek Juzwiszyn
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 2001, vol. 32/33, Issue 5, P. 133-138.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Jeszcze o prognozach naukowych
Autorzy :
Antoni Smoluk
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 2001, vol. 32/33, Issue 5, P. 71-82.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
O nieskończoności i prognozach
Autorzy :
Antoni Smoluk
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 2001, vol. 32/33, Issue 5, P. 101-114.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Twierzenie Halla o reprezentantach
Autorzy :
Antoni Smoluk
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 2001, vol. 32/33, Issue 5, P. 115-120.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Preferencje, jakość i grupowy wybór
Autorzy :
Antoni Smoluk
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 2001, vol. 32/33, Issue 5, P. 35-50.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Funkcje grupowego wyboru a twierdzenia Sena
Autorzy :
Andrzej Misztal
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 2001, vol. 32/33, Issue 5, P. 29-34.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Optymalny grupowy wybór a jednomyślność
Autorzy :
Jan Florek
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 2001, vol. 32/33, Issue 5, P. 23-28.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Probability and Dependence
Autorzy :
Antoni Smoluk
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 2001, vol. 32/33, Issue 5, P. 11-22.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Uwagi o równowadze
Autorzy :
Antoni Smoluk
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 2001, vol. 32/33, Issue 5, P. 51-70.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
O partycjach
Autorzy :
Andrzej Wilkowski
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 2000, vol. 32/33, Issue 4, P. 145-148.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Proces ryzyka zaburzony ułamkowym ruchem Browna
Autorzy :
Zbigniew Michna
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 2000, vol. 32/33, Issue 4, P. 85-90.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Taryfa podatkowa a przestrzeń podziałów
Autorzy :
Andrzej Misztal
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 2000, vol. 32/33, Issue 4, P. 131-134.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Analiza budżetowa nową metodą
Autorzy :
Andrzej Misztal
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 2000, vol. 32/33, Issue 4, P. 135-144.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Zbiory wyborców
Autorzy :
Janusz Łyko
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 2000, vol. 32/33, Issue 4, P. 35-42.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Prognozy eksperymentalne
Autorzy :
Antoni Smoluk
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 2000, vol. 32/33, Issue 4, P. 115-130.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Graf jako model ekonomii
Autorzy :
Antoni Smoluk
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 2000, vol. 32/33, Issue 4, P. 65-68.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
O relatywnej ocenie pomiaru
Autorzy :
Tadeusz Janaszak
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 2000, vol. 32/33, Issue 4, P. 103-114.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych jako miernik inflacji w Polsce
Autorzy :
Janusz Łyko
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 2000, vol. 32/33, Issue 4, P. 43-64.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Pochodne klasyczne i wykładnicze
Autorzy :
Tadeusz Janaszak
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 2000, vol. 32/33, Issue 4, P. 91-102.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Metryczne i topologiczne własności rozkładów prostokąta
Autorzy :
Józef Magiera
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 2000, vol. 32/33, Issue 4, P. 69-84.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Divagations on Privatization and an Ethical Economics
Autorzy :
Antoni Smoluk
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 2000, vol. 32/33, Issue 4, P. 9-20.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Pomiar ubóstwa
Autorzy :
Marek Biernacki
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 1999, vol. 32/33, Issue 3, P. 95-104.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Uwagi o pomiarze inflacji
Autorzy :
Janusz Łyko
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 1999, vol. 32/33, Issue 3, P. 85-94.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Bistandard
Autorzy :
Arkadiusz Maciuk
Pokaż więcej
Źródło :
Ekonomia Matematyczna / Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego. Katedra Matematyki, 1999, vol. 32/33, Issue 3, P. 111-122.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies