Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Ekonomia matematyczna."" wg kryterium: Temat


Tytuł :
Mathematical Aspect of Solutions for Selected Linear and Quadratic Static Equilibrium Models / Matematyczne aspekty rozwiązań wybranych liniowych oraz kwadratowych statycznych modeli równowagi
Autorzy :
Kowgier, Henryk
Pokaż więcej
Źródło :
Zeszyty Naukowe Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Społecznej w Ostrołęce, 2016, nr 23, s. 494-510, bibliogr. 7 poz.
Dostęp URL :
http://www.wses-zeszyty.pl/z2016_4.html
Tytuł :
Porównanie rozwiązania układów równań liniowych o parametrach rozmytych opisanych wypukłymi i skierowanymi liczbami rozmytymi na przykładzie modelu równowagi częściowej / Comparison of Solutions Systems of Linear Equations with the Parameters Described by Convex Fuzzy Numbers and Ordered Fuzzy Numbers Exemplified by the Partial Equilibrium Model
Autorzy :
Kacprzak, Dariusz
Pokaż więcej
Źródło :
Metody Ilościowe w Badaniach Ekonomicznych / Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego / Quantitative Methods in Economics, 2016, vol. 17(XVII), nr 3, s. 53-63, rys., bibliogr. 20 poz.
Dostęp URL :
http://qme.sggw.pl/wp-content/uploads/MIBE_T17_z3.pdf
Tytuł :
Równowaga w gospodarce w ujęciu polskich marginalistów
Autorzy :
Pęciak, Renata
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe / Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, 2012, s. 69-104, tab., bibliogr. 50 poz.
Tytuł :
Teoria wartości i teoria podziału w polskiej ekonomii marginalistycznej
Autorzy :
Przybyła, Helena
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe / Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, 2012, s. 13-38, bibliogr. 28 poz.
Tytuł :
Problem nierównowagi i zapasów w modelu walrasowskim - ujęcie niestacjonarne / The Problem of Disequilibrium and Stocks in the Walrasian Model - Non-Stationary Apprehension
Autorzy :
Naskręcka, Monika
Pokaż więcej
Źródło :
Zeszyty Naukowe / Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, 2012, nr 241, s. 116-125, bibliogr. 10 poz.
Tytuł :
Poglądy polskich ekonomistów na temat matematyzacji ekonomii / Polish Economists' Views on the Mathematization of Economics
Autorzy :
Bochenek, Mirosław
Pokaż więcej
Źródło :
Zeszyty Naukowe / Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, 2012, nr 241, s. 9-20, bibliogr. 21 poz.
Tytuł :
Analiza dynamiki modelu wzrostu Mankiwa-Romera-Weila za pomocą programu Mathematica / The Analysis of the Dynamics of Mankiw-Romer-Weil Growth Model with Mathematica®
Autorzy :
Zawadzki, Henryk
Pokaż więcej
Źródło :
Zeszyty Naukowe / Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, 2012, nr 239, s. 185-194, rys., bibliogr. 8 poz.
Tytuł :
Some Properties of Convex Fuzzy Soft Processes / Wybrane własności wypukłych, rozmytych miękkich procesów
Autorzy :
Matłoka, Marian
Pokaż więcej
Źródło :
Zeszyty Naukowe / Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, 2012, nr 222, s. 172-181, bibliogr. 8 poz.
Tytuł :
Ekonomia matematyczna czy ekonomia fizyczna / Mathematical or Physical Economics
Autorzy :
Dobija, Mieczysław
Pokaż więcej
Źródło :
Zeszyty Naukowe / Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, 2011, nr 211, s. 68-85, tab., bibliogr. 32 poz.
Tytuł :
Początki matematyzacji polskiej ekonomii / The Origins of Mathematisation of the Polish Economics
Autorzy :
Bochenek, Mirosław
Pokaż więcej
Źródło :
Zeszyty Naukowe / Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, 2011, nr 211, s. 32-45, bibliogr. 18 poz.
Tytuł :
Zagadnienia optymalizacji przychodu w modelu pajęczyny / Problem of Income Optimization in a Cobweb Model
Autorzy :
Fałda, Beata
Pokaż więcej
Źródło :
Rozprawy i Studia / Uniwersytet Szczeciński, 2011, nr 783, s. 147-160, rys., bibliogr. 9 poz.
Tytuł :
Indeks Shapleya dla gier z wieloma rozstrzygnięciami z prekoalicjami / Shapley index for games with r alternatives with a priori unions
Autorzy :
Winnicka, Justyna
Pokaż więcej
Źródło :
Roczniki Kolegium Analiz Ekonomicznych / Szkoła Główna Handlowa, 2010, nr 22, s. 99-115, bibliogr. 6 poz.
Tytuł :
Czwarte 'prawo' Johannesa Keplera i obrotowe bryły równowagi ekonomicznej
Autorzy :
Juzwiszyn, Jacek
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe / Akademia Ekonomiczna w Katowicach, 2009, s. 307-314, rys., bibliogr. 15 poz.
Tytuł :
Intuitionistic Fuzzy Mappings / 'Intuitionistic' rozmyte odwzorowania
Autorzy :
Matłoka, Marian
Pokaż więcej
Źródło :
Zeszyty Naukowe / Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, 2009, nr 122, s. 148-155, bibliogr. 8 poz.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies