Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Electronic Journal of Qualitative Theory of Differential Equations"" wg kryterium: JN


Tytuł :
Existence results for a clamped beam equation with integral boundary conditions
Autorzy :
Alberto Cabada
Rochdi Jebari
Pokaż więcej
Temat :
green's functions
fourth-order boundary value problem
integral boundary conditions
positive solutions
extension of krasnoselskii's fixed point theorem in a cone
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Electronic Journal of Qualitative Theory of Differential Equations, Vol 2020, Iss 70, Pp 1-17 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.math.u-szeged.hu/ejqtde/periodica.html?periodica=1¶mtipus_ertek=publication¶m_ertek=8932; https://doaj.org/toc/1417-3875
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/3c3cd6cd52cf45fa8f34172e413a7332
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Existence results for a class of $p$–$q$ Laplacian semipositone boundary value problems
Autorzy :
Ujjal Das
Amila Muthunayake
Ratnasingham Shivaji
Pokaż więcej
Temat :
$p$–$q$ laplacian
semipositone problems
positive solutions
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Electronic Journal of Qualitative Theory of Differential Equations, Vol 2020, Iss 88, Pp 1-7 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.math.u-szeged.hu/ejqtde/periodica.html?periodica=1¶mtipus_ertek=publication¶m_ertek=8933; https://doaj.org/toc/1417-3875
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/400a1f31f1254912aefab4f94eb7bfcf
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies