Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Elizarova, T. G."" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-3 z 3
Tytuł :
Regularized Equations for Numerical Simulation of Flows of Homogeneous Binary Mixtures of Viscous Compressible Gases.
Autorzy :
Elizarova, T. G.
Zlotnik, A. A.
Shil'nikov, E. V.
Pokaż więcej
Temat :
GAS mixtures
POLYATOMIC molecules
BINARY mixtures
FLOW simulations
RAYLEIGH-Taylor instability
COMPUTER simulation
EQUATIONS
GAS pipelines
Źródło :
Computational Mathematics & Mathematical Physics; Nov2019, Vol. 59 Issue 11, p1832-1847, 16p
Czasopismo naukowe
    Wyświetlanie 1-3 z 3

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies