Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Enoki, Tsutomu"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Assessing insect herbivory on broadleaf canopy trees at 19 natural forest sites across Japan.
Autorzy :
Takafumi, Hino
Kanno, Yuri
Abe, Shin
Abe, Tetsuto
Enoki, Tsutomu
Hirao, Toshihide
Hiura, Tsutom
Hoshizaki, Kazuhiko
Ida, Hideyuki
Ishida, Ken
Maki, Masayuki
Masaki, Takashi
Naoe, Shoji
Noguchi, Mahoko
Otani, Tatsuya
Sato, Takanori
Sakimoto, Michinori
Sakio, Hitoshi
Takagi, Masahiro
Takashima, Atsushi
Pokaż więcej
Temat :
GRISELINIA littoralis
TREES
INSECTS
OAK
SPECIES
BEECH
Źródło :
Ecological Research; May2021, Vol. 36 Issue 3, p562-572, 11p
Terminy geograficzne :
JAPAN
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Phylogenetic classification of the world’s tropical forests
Autorzy :
Slik J. W. Ferry
Franklin Janet
Arroyo-Rodríguez Víctor
Field Richard
Aguilar Salomon
Aguirre Nikolay
Ahumada Jorge
Aiba Shin-Ichiro
Alves Luciana F.
K Anitha
Avella Andres
Mora Francisco
Aymard C. Gerardo A.
Báez Selene
Balvanera Patricia
Bastian Meredith L.
Bastin Jean-François
Bellingham Peter J.
van den Berg Eduardo
da Conceição Bispo Polyanna
Boeckx Pascal
Boehning-Gaese Katrin
Bongers Frans
Boyle Brad
Brambach Fabian
Brearley Francis Q.
Brown Sandra
Chai Shauna-Lee
Chazdon Robin L.
Chen Shengbin
Chhang Phourin
Chuyong George
Ewango Corneille
Coronado Indiana M.
Cristóbal-Azkarate Jurgi
Culmsee Heike
Damas Kipiro
Dattaraja H. S.
Davidar Priya
DeWalt Saara J.
Din Hazimah
Drake Donald R.
Duque Alvaro
Durigan Giselda
Eichhorn Karl
Eler Eduardo Schmidt
Enoki Tsutomu
Ensslin Andreas
Fandohan Adandé Belarmain
Farwig Nina
Feeley Kenneth J.
Fischer Markus
Forshed Olle
Garcia Queila Souza
Garkoti Satish Chandra
Gillespie Thomas W.
Gillet Jean-Francois
Gonmadje Christelle
la Cerda Iñigo Granzow-de
Griffith Daniel M.
Grogan James
Hakeem Khalid Rehman
Harris David J.
Harrison Rhett D.
Hector Andy
Hemp Andreas
Homeier Jürgen
Hussain M. Shah
Ibarra-Manríquez Guillermo
Hanum I. Faridah
Imai Nobuo
Jansen Patrick A.
Joly Carlos Alfredo
Joseph Shijo
Kartawinata Kuswata
Kearsley Elizabeth
Kelly Daniel L.
Kessler Michael
Killeen Timothy J.
Kooyman Robert M.
Laumonier Yves
Laurance Susan G.
Laurance William F.
Lawes Michael J.
Letcher Susan G.
Lindsell Jeremy
Lovett Jon
Lozada Jose
Lu Xinghui
Lykke Anne Mette
Mahmud Khairil Bin
Mahayani Ni Putu Diana
Mansor Asyraf
Marshall Andrew R.
Martin Emanuel H.
Matos Darley Calderado Leal
Meave Jorge A.
Melo Felipe P. L.
Mendoza Zhofre Huberto Aguirre
Metali Faizah
Medjibe Vincent P.
Metzger Jean Paul
Metzker Thiago
Mohandass D.
Munguía-Rosas Miguel A.
Muñoz Rodrigo
Nurtjahy Eddy
de Oliveira Eddie Lenza
Onrizal
Parolin Pia
Parren Marc
Parthasarathy N.
Paudel Ekananda
Perez Rolando
Pérez-García Eduardo A.
Pommer Ulf
Poorter Lourens
Qie Lan
Piedade Maria Teresa F.
Pinto José Roberto Rodrigues
Poulsen Axel Dalberg
Poulsen John R.
Powers Jennifer S.
Prasad Rama Chandra
Puyravaud Jean-Philippe
Rangel Orlando
Reitsma Jan
Rocha Diogo S. B.
Rolim Samir
Rovero Francesco
Rozak Andes
Ruokolainen Kalle
Rutishauser Ervan
Rutten Gemma
Said Mohd. Nizam Mohd.
Saiter Felipe Z.
Saner Philippe
Santos Braulio
dos Santos João Roberto
Sarker Swapan Kumar
Schmitt Christine B.
Schoengart Jochen
Schulze Mark
Sheil Douglas
Sist Plinio
Souza Alexandre F.
Spironello Wilson Roberto
Sposito Tereza
Steinmetz Robert
Stevart Tariq
Suganuma Marcio Seiji
Sukri Rahayu
Sultana Aisha
Sukumar Raman
Sunderland Terry
Supriyadi
Suresh H. S.
Suzuki Eizi
Tabarelli Marcelo
Tang Jianwei
Tanner Ed V. J.
Targhetta Natalia
Theilade Ida
Thomas Duncan
Timberlake Jonathan
de Morisson Valeriano Márcio
van Valkenburg Johan
Van Do Tran
Van Sam Hoang
Vandermeer John H.
Verbeeck Hans
Vetaa Ole Reidar
Adekunle Victor
Vieira Simone A.
Webb Campbell O.
Webb Edward L.
Whitfeld Timothy
Wich Serge
Williams John
Wiser Susan
Wittmann Florian
Yang Xiaobo
Yao C. Yves Adou
Yap Sandra L.
Zahawi Rakan A.
Zakaria Rahmad
Zang Runguo
Pokaż więcej
Źródło :
Proceedings of the National Academy of Sciences of the United States of America. 115(8):1837-1842
Dostęp URL :
https://www.jstor.org/stable/26507567
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Alteration of soil properties by the invasive tree Psidium cattleianum along a precipitation gradient on O'ahu Island, Hawai'i
Autorzy :
Enoki, Tsutomu
Drake, Donald R.
Pokaż więcej
Źródło :
Plant Ecology: An International Journal. August 2017 218(8):947-955
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Changes in spatial patterns of sika deer distribution and herbivory of planted seedlings: a comparison before and after deer population control by culling
Autorzy :
Enoki, Tsutomu
Yabe, Tsuneaki
Koizumi, Toru
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Forest Research. April 2016 21(2):84-91
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Early stage litter decomposition across biomes
Autorzy :
Djukic, Ika
Kepfer-Rojas, Sebastian
Schmidt, Inge
Klaus, Klaus Steenberg
Beier, Claus
Berg, Björn
Verheyen, Kris
Adrian, Adriano
Paquette, Alain
Gutiérrez-Girón, Alba
Humbert, Alberto
Valdecantos, Alejandro
Petraglia, alessandro
Alexander, Heather
Augustaitis, Algirdas
Saillard, Amelie
Ruiz Fernandez, Ana Carolina
Sousa, Ana
Lillebø, Ana
da Rocha Gripp, Anderson
Francez, André-Jean
Fischer, Andrea
Bohner, Andreas
Malyshev, Andrey
Andrić, Andrijana
Smith, Andy
Stanisci, Angela
Seres, Anikó
Schmidt, Anja
Avila, Anna
Probst, Anne
Ouin, Annie
Khuroo, Anzar
Verstraeten, Arne
Palabral-Aguilera, Arely
Stefanski, artur
Gaxiola, Aurora
Muys, Bart
Bosman, Bernard
Ahrends, Bernd
Parker, Bill
Sattler, Birgit
Yang, Bo
Juráni, Bohdan
Erschbamer, Brigitta
Ortiz, Carmen Eugenia Rodriguez
Christiansen, Casper
Carol Adair, E.
Meredieu, Céline
Mony, Cendrine
Nock, Charles A.
Chen, Chi-Ling
Wang, Chiao-Ping
Baum, Christel
Rixen, Christian
Delire, Christine
Piscart, Christophe
Andrews, Christopher
Rebmann, Corinna
Branquinho, Cristina
Polyanskaya, Dana
Delgado, David Fuentes
Wundram, Dirk
Radeideh, Diyaa
Ordóñez-Regil, Eduardo
Crawford, Edward
Preda, Elena
Tropina, Elena
Groner, Elli
Lucot, Eric
Hornung, Erzsébet
Gacia, Esperança
Lévesque, Esther
Benedito, Evanilde
Davydov, Evgeny
Ampoorter, Evy
Bolzan, Fabio Padilha
Varela, Felipe
Kristöfel, Ferdinand
Maestre, Fernando
Danger, Florence
Hofhansl, Florian
Kitz, Florian
Sutter, Flurin
Cuesta, Francisco
de Almeida Lobo, Francisco
de Souza, Franco Leandro
Berninger, Frank
Zehetner, Franz
Wohlfahrt, Georg
Vourlitis, George
Carreño-Rocabado, Geovana
Arena, Gina
Pinha, Gisele Daiane
González, Grizelle
Canut, Guylaine
Lee, Hanna
Verbeeck, Hans
Auge, Harald
Pauli, Harald
Nacro, Hassan Bismarck
Bahamonde, Héctor
Feldhaar, Heike
Jäger, Heinke
Serrano, Helena
Verheyden, Hélène
Bruelheide, Helge
Meesenburg, Henning
Jungkunst, Hermann
Jactel, Hervé
Shibata, Hideaki
Kurokawa, Hiroko
Lopez Garcia, Hugo
Rojas Villalobos, Hugo
Yesilonis, Ian
Melece, Inara
Van Halder, Inge
Quirós, Inmaculada García
Makelele, Isaac
Senou, Issaka
Fekete, István
Mihal, Ivan
Ostonen, Ivika
Borovská, Jana
Roales, Javier
Shoqeir, Jawad
Lata, Jean-Christophe
Theurillat, Jean-Paul
Probst, Jean-Luc
Zimmerman, Jess
Vijayanathan, Jeyanny
Tang, Jianwu
Thompson, Jill
Doležal, Jiří
Sanchez-Cabeza, Joan-Albert
Merlet, Joel
Henschel, Joh
Neirynck, Johan
Knops, Johannes
Loehr, John
von Oppen, Jonathan
Þorláksdóttir, Jónína Sigríður
Löffler, Jörg
Cardoso-Mohedano, José-Gilberto
Benito-Alonso, José-Luis
Torezan, José Marcelo
Morina, Josef
Jiménez, Juan
Quinde, Juan Dario
Alatalo, Juha
Seeber, Julia
Stadler, Jutta
Kriiska, Kaie
Coulibaly, Kalifa
Fukuzawa, Karibu
Szlavecz, Katalin
Gerhátová, Katarína
Lajtha, Kate
Käppeler, Kathrin
Jennings, Katie
Tielbörger, Katja
Hoshizaki, Kazuhiko
Green, Ken
Yé, Lambiénou
Pazianoto, Laryssa Helena Ribeiro
Dienstbach, Laura
Williams, Laura
Yahdjian, Laura
Brigham, Laurel
van den Brink, Liesbeth
RUSTAD, LINDSEY
Zhang, Lipeng
Morillas, Lourdes
Xiankai, Lu
Carneiro, Luciana Silva
Di Martino, Luciano
Villar, Luis
Bader, Maaike
Morley, Madison
Lebouvier, Marc
Tomaselli, Marcello
Sternberg, Marcelo
Schaub, Marcus
Santos-Reis, Margarida
Glushkova, Maria
Torres, María Guadalupe Almazán
Giroux, Marie-Andrée
de Graaff, Marie-Anne
Pons, Marie-Noëlle
Bauters, Marijn
Mazón, Marina
Frenzel, Mark
Didion, Markus
Wagner, Markus
Hamid, Maroof
Lopes, Marta
Apple, Martha
Schädler, Martin
Weih, Martin
Gualmini, Matteo
Vadeboncoeur, Matthew
Bierbaumer, Michael
Danger, Michaël
Liddell, Michael
Mirtl, Michael
Scherer-Lorenzen, Michael
Růžek, Michal
Carbognani, Michele
Di Musciano, Michele
Matsushita, Michinari
Zhiyanski, Miglena
Pușcaș, Mihai
Barna, Milan
Ataka, Mioko
Jiangming, Mo
Alsafran, Mohammed
Carnol, Monique
Barsoum, Nadia
Tokuchi, Naoko
Eisenhauer, Nico
Lecomte, Nicolas
Filippova, Nina
Hölzel, Norbert
Ferlian, Olga
Romero, Oscar
Pinto, Osvaldo
Peri, Pablo
Weber, Paige
Vittoz, Pascal
Turtureanu, Pavel Dan
Fleischer, Peter
Macreadie, Peter
Haase, Peter
Reich, Peter
Petřík, Petr
Choler, Philippe
Marmonier, Pierre
Muriel, Priscilla
Ponette, Quentin
Guariento, Rafael Dettogni
Canessa, Rafaella
Kiese, Ralf
Hewitt, Rebecca
Rønn, Regin
Adrian, Rita
Kanka, Róbert
Weigel, Robert
Gatti, Roberto Cazzolla
Martins, Rodrigo Lemes
Georges, Romain
Ise, Rosa Isela
Gavilán, Rosario
Dasgupta, Sabyasachi
Wittlinger, Sally
Puijalon, Sara
Freda, Sarah
Sato, Satoshi
Charles, Sean
Gogo, Sébastien
Drollinger, Simon
Mereu, Simone
Wipf, Sonja
Trevathan-Tackett, Stacey
Löfgren, Stefan
Stoll, Stefan
Trogisch, Stefan
Hoeber, Stefanie
Seitz, Steffen
Glatzel, Stephan
Milton, Sue
Dousset, Sylvie
Mori, Taiki
Sato, Takanori
Ise, Takeshi
Hishi, Takuo
Kenta, Tanaka
Nakaji, Tatsuro
Michelan, Thaisa Sala
Camboulive, Thierry
Mozdzer, Thomas
Scholten, Thomas
Spiegelberger, Thomas
Zechmeister, Thomas
Kleinebecker, Till
Hiura, Tsutom
Enoki, Tsutomu
Ursu, Tudor-Mihai
di Cella, Umberto Morra
Hamer, Ute
Klaus, Valentin
Rêgo, Vanessa Mendes
Di Cecco, Valter
Busch, Verena
Fontana, Veronika
Piscová, Veronika
Carbonell, Victoria
Ochoa, Victoria
Bretagnolle, Vincent
Maire, Vincent
Farjalla, Vinicius
Zhou, Wenjun
Luo, Wentao
McDowell, William
Hu, Yalin
Utsumi, Yasuhiro
Kominami, Yuji
Zaika, Yulia
Rozhkov, Yury
Kotroczó, Zsolt
Tóth, Zsolt
Pokaż więcej
Temat :
Green tea
Carbon turnover
Rooibos tea
Tea bag
TeaComposition initiative
[SDE.BE]Environmental Sciences/Biodiversity and Ecology
[SDE]Environmental Sciences
Źródło :
Science of the Total Environment
Science of the Total Environment, Elsevier, 2018, 628-629, pp.1369-1394. ⟨10.1016/j.scitotenv.2018.01.012⟩
Tytuł :
Early stage litter decomposition across biomes
Autorzy :
Djukic, Ika
Kepfer-Rojas, Sebastian
Schmidt, Inger Kappel
Larsen, Klaus Steenberg
Beier, Claus
Berg, Bjoern
Verheyen, Kris
Caliman, Adriano
Paquette, Alain
Gutierrez-Giron, Alba
Humber, Alberto
Valdecantos, Alejandro
Petraglia, Alessandro
Alexander, Heather
Augustaitis, Algirdas
Saillard, Amelie
Ruiz Fernandez, Ana Carolina
Sousa, Ana I
Lillebo, Ana I
da Rocha Gripp, Anderson
Francez, Andre-Jean
Fischer, Andrea
Bohner, Andreas
Malyshev, Andrey
Andric, Andrijana
Smith, Andy
Stanisci, Angela
Seres, Aniko
Schmidt, Anja
Avila, Anna
Probst, Anne
Ouin, Annie
Khuroo, Anzar A
Verstraeten, Arne
Palabral-Aguilera, Arely N
Stefanski, Artur
Gaxiola, Aurora
Muys, Bart
Bosman, Bernard
Ahrends, Bernd
Parker, Bill
Sattler, Birgit
Yang, Bo
Jurani, Bohdan
Erschbamer, Brigitta
Rodriguez Ortiz, Carmen Eugenia
Christiansen, Casper T
Carol Adair, E
Meredieu, Celine
Mony, Cendrine
Nock, Charles A
Chen, Chi-Ling
Wang, Chiao-Ping
Baum, Christel
Rixen, Christian
Delire, Christine
Piscart, Christophe
Andrews, Christopher
Rebmann, Corinna
Branquinho, Cristina
Polyanskaya, Dana
Delgado, David Fuentes
Wundram, Dirk
Radeideh, Diyaa
Ordonez-Regil, Eduardo
Crawford, Edward
Preda, Elena
Tropina, Elena
Groner, Elli
Lucot, Eric
Hornung, Erzsebet
Gacia, Esperanca
Levesque, Esther
Benedito, Evanilde
Davydov, Evgeny A
Ampoorter, Evy
Padilha Bolzan, Fabio
Varela, Felipe
Kristoefel, Ferdinand
Maestre, Fernando T
Maunoury-Danger, Florence
Hofhansl, Florian
Kitz, Florian
Sutter, Flurin
Cuesta, Francisco
de Almeida Lobo, Francisco
Leandro de Souza, Franco
Berninger, Frank
Zehetner, Franz
Wohlfahrt, Georg
Vourlitis, George
Carreno-Rocabado, Geovana
Arena, Gina
Daiane Pinha, Gisele
Gonzalez, Grizelle
Canut, Guylaine
Lee, Hanna
Verbeeck, Hans
Auge, Harald
Pauli, Harald
Nacro, Hassan Bismarck
Bahamonde, Hector A
Feldhaar, Heike
Jaeger, Heinke
Serrano, Helena C
Verheyden, Helene
Bruelheide, Helge
Meesenburg, Henning
Jungkunst, Hermann
Jactel, Herve
Shibata, Hideaki
Kurokawa, Hiroko
Lopez Rosas, Hugo
Rojas Villalobos, Hugo L
Yesilonis, Ian
Melece, Inara
Van Halder, Inge
Garcia Quiros, Inmaculada
Makelele, Isaac
Senou, Issaka
Fekete, Istvan
Mihal, Ivan
Ostonen, Ivika
Borovska, Jana
Roales, Javier
Shoqeir, Jawad
Lata, Jean-Christophe
Theurillat, Jean-Paul
Probst, Jean-Luc
Zimmerman, Jess
Vijayanathan, Jeyanny
Tang, Jianwu
Thompson, Jill
Dolezal, Jiri
Sanchez-Cabeza, Joan-Albert
Merlet, Joel
Henschel, Joh
Neirynck, Johan
Knops, Johannes
Loehr, John
von Oppen, Jonathan
Sigriour Porlaksdottir, Jonina
Loeffler, Joerg
Cardoso-Mohedano, Jose-Gilberto
Benito-Alonso, Jose-Luis
Marcelo Torezan, Jose
Morina, Joseph C
Jimenez, Juan J
Quinde, Juan Dario
Alatalo, Juha
Seeber, Julia
Stadler, Jutta
Kriiska, Kaie
Coulibaly, Kalifa
Fukuzawa, Karibu
Szlavecz, Katalin
Gerhatova, Katarina
Lajtha, Kate
Kaeppeler, Kathrin
Jennings, Katie A
Tielboerger, Katja
Hoshizaki, Kazuhiko
Green, Ken
Ye, Lambienou
Ribeiro Pazianoto, Laryssa Helena
Dienstbach, Laura
Williams, Laura
Yahdjian, Laura
Brigham, Laurel M
van den Brink, Liesbeth
Rustad, Lindsey
Zhang, Lipeng
Morillas, Lourdes
Lu, Xiankai
Silva Carneiro, Luciana
Di Martino, Luciano
Villar, Luis
Bader, Maaike Y
Morley, Madison
Lebouvier, Marc
Tomaselli, Marcello
Sternberg, Marcelo
Schaub, Marcus
Santos-Reis, Margarida
Glushkova, Maria
Almazan Torres, Maria Guadalupe
Giroux, Marie-Andree
de Graaff, Marie-Anne
Pons, Marie-Noelle
Bauters, Marijn
Mazon, Marina
Frenzel, Mark
Didion, Markus
Wagner, Markus
Hamid, Maroof
Lopes, Marta L
Apple, Martha
Schaedler, Martin
Weih, Martin
Gualmini, Matteo
Vadeboncoeur, Matthew A
Bierbaumer, Michael
Danger, Michael
Liddell, Michael
Mirtl, Michael
Scherer-Lorenzen, Michael
Ruzek, Michal
Carbognani, Michele
Di Musciano, Michele
Matsushita, Michinari
Zhiyanski, Miglena
Puscas, Mihai
Barna, Milan
Ataka, Mioko
Mo, Jiangming
Alsafran, Mohammed
Carnol, Monique
Barsoum, Nadia
Tokuchi, Naoko
Eisenhauer, Nico
Lecomte, Nicolas
Filippova, Nina
Hoelzel, Norbert
Ferlian, Olga
Romero, Oscar
Pinto, Osvaldo B
Peri, Pablo
Weber, Paige
Vittoz, Pascal
Turtureanu, Pavel Dan
Fleischer, Peter
Macreadie, Peter
Haase, Peter
Reich, Peter
Petrik, Petr
Choler, Philippe
Marmonier, Pierre
Muriel, Priscilla
Ponette, Quentin
Guariento, Rafael Dettogni
Canessa, Rafaella
Kiese, Ralf
Hewitt, Rebecca
Ronn, Regin
Adrian, Rita
Kanka, Robert
Weigel, Robert
Cazzolla Gatti, Roberto
Lemes Martins, Rodrigo
Georges, Romain
Isela Meneses, Rosa
Gavilan, Rosario G
Dasgupta, Sabyasachi
Wittlinger, Sally
Puijalon, Sara
Freda, Sarah
Suzuki, Satoshi
Charles, Sean
Gogo, Sebastien
Drollinger, Simon
Mereu, Simone
Wipf, Sonja
Trevathan-Tackett, Stacey
Loefgren, Stefan
Stoll, Stefan
Trogisch, Stefan
Hoeber, Stefanie
Seitz, Steffen
Glatzel, Stephan
Milton, Sue J
Dousset, Sylvie
Mori, Taiki
Sato, Takanori
Ise, Takeshi
Hishi, Takuo
Kenta, Tanaka
Nakaji, Tatsuro
Michelan, Thaisa Sala
Camboulive, Thierry
Mozdzer, Thomas J
Scholten, Thomas
Spiegelberger, Thomas
Zechmeister, Thomas
Kleinebecker, Till
Hiura, Tsutom
Enoki, Tsutomu
Ursu, Tudor-Mihai
Morra di Cella, Umberto
Hamer, Ute
Klaus, Valentin H
Mendes Rego, Vanessa
Di Cecco, Valter
Busch, Verena
Fontana, Veronika
Piscova, Veronika
Carbonell, Victoria
Ochoa, Victoria
Bretagnolle, Vincent
Maire, Vincent
Farjalla, Vinicius
Zhou, Wenjun
Luo, Wentao
McDowell, William H
Hu, Yalin
Utsumi, Yasuhiro
Kominami, Yuji
Zaika, Yulia
Rozhkov, Yury
Kotroczo, Zsolt
Toth, Zsolt
Pokaż więcej
Temat :
Science & Technology
Life Sciences & Biomedicine
Environmental Sciences
Environmental Sciences & Ecology
Tea bag
Green tea
Rooibos tea
Carbon turnover
TeaComposition initiative
TERRESTRIAL ECOSYSTEMS
CLIMATE-CHANGE
RATES
CARBON
PATTERNS
MODEL
DYNAMICS
FEEDBACK
IMPACTS
TRAITS
Opis pliku :
Print-Electronic
Tytuł :
Changes in the effects of neighboring trees on tree growth and mortality in a temperate mixed forest for 30 years
温帯混交林における樹木の成長と死亡に隣接固体が及ぼす影響の30年間の変化
Autorzy :
Enoki, Tsutomu
Hishi, Takuo
Tashiro, Naoaki
Pokaż więcej
Temat :
competition
競争
growth form
生活形
neighboring tree
隣接個体
sika deer
シカ
tree size
樹木サイズ
Źródło :
九州大学農学部演習林報告. 99
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Phylogenetic classification of the world’s tropical forests
Autorzy :
Slik, J. W. Ferry
Franklin, Janet
Arroyo-Rodríguez, Víctor
Field, Richard
Aguilar, Salomon
Aguirre, Nikolay
Ahumada, Jorge
Aiba, Shin-Ichiro
Alves, Luciana F.
K, Anitha
Avella, Andres
Mora, Francisco
Aymard C., Gerardo A.
Báez, Selene
Balvanera, Patricia
Bastian, Meredith L.
Bastin, Jean-François
Bellingham, Peter J.
van den Berg, Eduardo
da Conceição Bispo, Polyanna
Boeckx, Pascal
Boehning-Gaese, Katrin
Bongers, Frans
Boyle, Brad
Brambach, Fabian
Brearley, Francis Q.
Brown, Sandra
Chai, Shauna-Lee
Chazdon, Robin L.
Chen, Shengbin
Chhang, Phourin
Chuyong, George
Ewango, Corneille
Coronado, Indiana M.
Cristóbal-Azkarate, Jurgi
Culmsee, Heike
Damas, Kipiro
Dattaraja, H. S.
Davidar, Priya
DeWalt, Saara J.
Din, Hazimah
Drake, Donald R.
Duque, Alvaro
Durigan, Giselda
Eichhorn, Karl
Eler, Eduardo Schmidt
Enoki, Tsutomu
Ensslin, Andreas
Fandohan, Adandé Belarmain
Farwig, Nina
Feeley, Kenneth J.
Fischer, Markus
Forshed, Olle
Garcia, Queila Souza
Garkoti, Satish Chandra
Gillespie, Thomas W.
Gillet, Jean-Francois
Gonmadje, Christelle
Granzow-de la Cerda, Iñigo
Griffith, Daniel M.
Grogan, James
Hakeem, Khalid Rehman
Harris, David J.
Harrison, Rhett D.
Hector, Andy
Hemp, Andreas
Homeier, Jürgen
Hussain, M. Shah
Ibarra-Manríquez, Guillermo
Hanum, I. Faridah
Imai, Nobuo
Jansen, Patrick A.
Joly, Carlos Alfredo
Joseph, Shijo
Kartawinata, Kuswata
Kearsley, Elizabeth
Kelly, Daniel L.
Kessler, Michael
Killeen, Timothy J.
Kooyman, Robert M.
Laumonier, Yves
Laurance, Susan G.
Laurance, William F.
Lawes, Michael J.
Letcher, Susan G.
Lindsell, Jeremy
Lovett, Jon
Lozada, Jose
Lu, Xinghui
Lykke, Anne Mette
Mahmud, Khairil Bin
Mahayani, Ni Putu Diana
Mansor, Asyraf
Marshall, Andrew R.
Martin, Emanuel H.
Calderado Leal Matos, Darley
Meave, Jorge A.
Melo, Felipe P. L.
Mendoza, Zhofre Huberto Aguirre
Metali, Faizah
Medjibe, Vincent P.
Metzger, Jean Paul
Metzker, Thiago
Mohandass, D.
Munguía-Rosas, Miguel A.
Muñoz, Rodrigo
Nurtjahy, Eddy
de Oliveira, Eddie Lenza
Onrizal
Parolin, Pia
Parren, Marc
Parthasarathy, N.
Paudel, Ekananda
Perez, Rolando
Pérez-García, Eduardo A.
Pommer, Ulf
Poorter, Lourens
Qie, Lan
Piedade, Maria Teresa F.
Pinto, José Roberto Rodrigues
Poulsen, Axel Dalberg
Poulsen, John R.
Powers, Jennifer S.
Prasad, Rama Chandra
Puyravaud, Jean-Philippe
Rangel, Orlando
Reitsma, Jan
Rocha, Diogo S. B.
Rolim, Samir
Rovero, Francesco
Rozak, Andes
Ruokolainen, Kalle
Rutishauser, Ervan
Rutten, Gemma
Mohd. Said, Mohd. Nizam
Saiter, Felipe Z.
Saner, Philippe
Santos, Braulio
dos Santos, João Roberto
Sarker, Swapan Kumar
Schmitt, Christine B.
Schoengart, Jochen
Schulze, Mark
Sheil, Douglas
Sist, Plinio
Souza, Alexandre F.
Spironello, Wilson Roberto
Sposito, Tereza
Steinmetz, Robert
Stevart, Tariq
Suganuma, Marcio Seiji
Sukri, Rahayu
Sultana, Aisha
Sukumar, Raman
Sunderland, Terry
Supriyadi
Suresh, H. S.
Suzuki, Eizi
Tabarelli, Marcelo
Tang, Jianwei
Tanner, Ed V. J.
Targhetta, Natalia
Theilade, Ida
Thomas, Duncan
Timberlake, Jonathan
de Morisson Valeriano, Márcio
van Valkenburg, Johan
Van Do, Tran
Van Sam, Hoang
Vandermeer, John H.
Verbeeck, Hans
Vetaas, Ole Reidar
Adekunle, Victor
Vieira, Simone A.
Webb, Campbell O.
Webb, Edward L.
Whitfeld, Timothy
Wich, Serge
Williams, John
Wiser, Susan
Wittmann, Florian
Yang, Xiaobo
Adou Yao, C. Yves
Yap, Sandra L.
Zahawi, Rakan A.
Zakaria, Rahmad
Zang, Runguo
Pokaż więcej
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Phylogenetic classification of the world’s tropical forests
Autorzy :
Slik, J. W. Ferry
Franklin, Janet
Arroyo-Rodríguez, Víctor
Field, Richard
Aguilar, Salomon
Aguirre, Nikolay
Ahumada, Jorge
Aiba, Shin-Ichiro
Alves, Luciana F.
Anitha, Kamalakumari
Avella, Andres
Mora, Francisco
Aymard, Gerardo A.
Báez, Selene
Balvanera, Patricia
Bastian, Meredith L.
Bastin, Jean-François
Bellingham, Peter
van den Berg, Eduardo
da Conceição Bispo, Polyanna
Boeckx, Pascal
Böhning-Gaese, Katrin
Bongers, Frans
Boyle, Brad
Brambach, Fabian
Brearley, Francis Q.
Brown, Sandra
Chai, Shauna-Lee
Chazdon, Robin L.
Chen, Shengbin
Chhang, Phourin
Chuyong, George
Ewangog, Corneille
Coronado, Indiana
Cristóbal-Azkarate, Jurgi
Culmsee, Heike
Damas, Kipiro
Dattaraja, Handanakere Shivaramaiah
Davidar, Priya
DeWalt, Saara J.
Din, Hazimah
Drake, Donald R.
Duque, Alvaro
Durigan, Giselda
Eichhorn, Karl
Schmidt Eler, Eduardo
Enoki, Tsutomu
Ensslin, Andreas
Fandohan, Adandé Belarmain
Farwig, Nina
Feeley, Kenneth J.
Fischer, Markus
Forshed, Olle
Garcia, Queila Souza
Garkoti, Satish Chandra
Gillespie, Thomas William
Gillet, Jean-Francois
Gonmadje, Christelle
Granzow-de la Cerda, Iñigo
Griffith, Daniel M.
Grogan, James
Hakeem, Khalid Rehman
Harris, David J.
Harrison, Rhett D.
Hector, Andy
Hemp, Andreas
Homeier, Jürgen
Hussain, M. Shah
Ibarra Manríquez, Guillermo
Hanum, I. Faridah
Imai, Nobuo
Jansen, Patrick A.
Joly, Carlos Alfredo
Joseph, Shijo
Kartawinata, Kuswata
Kearsley, Elizabeth
Kelly, Daniel L.
Kessler, Michael
Killeen, Timothy J.
Kooyman, Robert
Laumonier, Yves
Laurance, Susan G.
Laurance, William F.
Lawes, Michael J.
Letcher, Susan G.
Lindsell, Jeremy
Lovett, Jon
Lozada, Jose
Lu, Xinghui
Lykke, Anne Mette
Bin Mahmud, Khairil
Mahayani, Ni Putu Diana
Mansor, Asyraf
Marshall, Andrew R.
Martin, Emanuel H.
Leal Matos, Darley Calderado
Meave, Jorge A.
Melo, Felipe P. L.
Aguirre Mendoza, Zhofre
Metali, Faizah
Medjibe, Vincent P.
Metzger, Jean Paul
Metzker, Thiago
Mohandass, Dharmalingam
Munguía-Rosas, Miguel A.
Muñoz, Rodrigo
Nurtjahy, Eddy
Lenza de Oliveira, Eddie
Onrizal, Onrizal
Parolin, Pia
Parren, Marc
Parthasarathy, Narayanaswamy
Paudel, Ekananda
Perez, Rolando
Pérez-García, Eduardo A.
Pommer, Ulf
Poorter, Lourens
Qi, Lan
F. Piedade, Maria Teresa
Rodrigues Pinto, José Roberto
Dalberg Poulsen, Axel
Poulsen, John R.
Powers, Jennifer S.
Prasad, Rama Chandra
Puyravaud, Jean-Philippe
Rangel, Orlando
Reitsma, Jan
S. B. Rocha, Diogo
Rolim, Samir
Rovero, Francesco
Rozak, Andes
Ruokolainen, Kalle
Rutishauser, Ervan
Rutten, Gemma
Mohd. Said, Mohd. Nizam
Saiter, Felipe Z.
Saner, Philippe
Santos, Braulio
dos Santos, João Roberto
Sarker, Swapan Kumar
Schmitt, Christine B.
Schöngart, Jochen
Schulze, Mark
Sheil, Douglas
Sist, Plinio
Souza, Alexandre F.
Spironello, Wilson Roberto
Sposito, Tereza
Steinmetz, Robert
Stevart, Tariq
Suganuma, Marcio Seiji
Sukri, Rahayu
Sultana, Aisha
Sukumar, Raman
Sunderland, Terry
Supriyadi, Agus
Suresh, Hebbalalu S.
Suzuki, Eizi
Tabarelli, Marcelo
Tang, Jianwei
Tanner, Edmund V. J.
Targhetta, Natalia
Theilade, Ida
Thomas, Duncan
Timberlake, Jonathan
de Morisson Valeriano, Márcio
Valkenburg, Johan van
Do, Tran Van
Sam, Hoang Van
Vandermeer, John H.
Verbeeck, Hans
Vetaas, Ole Reidar
Adekunle, Victor
Vieira, Simone A.
Webb, Campbell O.
Webb, Edward L.
Whitfeld, Timothy
Wich, Serge
Williams, John
Wiser, Susan
Wittmann, Florian
Yang, Xiaobo
Adou Yao, C. Yves
Yap, Sandra L.
Zahawie, Rakan A.
Zakaria, Rahmad
Zang, Runguo
Pokaż więcej
Temat :
ddc:570
Opis pliku :
application/octet-stream
Tytuł :
Phylogenetic classification of the world’s tropical forests
Autorzy :
Slik, J.W. Ferry
Franklin, Janet
Arroyo-Rodríguez, Víctor
Field, Richard
Aguilar, Salomon
Aguirre, Nikolay
Ahumada, Jorge
Aiba, Shin-Ichiro
Alves, Luciana F.
K, Anitha
Avella, Andres
Mora, Francisco
Aymard C., Gerardo A.
Báez, Selene
Balvanera, Patricia
Bastian, Meredith L.
Bastin, Jean-François
Bellingham, Peter J.
van den Berg, Eduardo
da Conceição Bispo, Polyanna
Boeckx, Pascal
Boehning-Gaese, Katrin
Bongers, Frans
Boyle, Brad
Brambach, Fabian
Brearley, Francis Q.
Brown, Sandra
Chai, Shauna-Lee
Chazdon, Robin L.
Chen, Shengbin
Chhang, Phourin
Chuyong, George
Ewango, Corneille
Coronado, Indiana M.
Cristóbal-Azkarate, Jurgi
Culmsee, Heike
Damas, Kipiro
Dattaraja, H. S.
Davidar, Priya
DeWalt, Saara J.
Din, Hazimah
Drake, Donald R.
Duque, Alvaro
Durigan, Giselda
Eichhorn, Karl
Eler, Eduardo Schmidt
Enoki, Tsutomu
Ensslin, Andreas
Fandohan, Adandé Belarmain
Farwig, Nina
Feeley, Kenneth J.
Fischer, Markus
Forshed, Olle
Garcia, Queila Souza
Garkoti, Satish Chandra
Gillespie, Thomas W.
Gillet, Jean-Francois
Gonmadje, Christelle
Granzow-de la Cerda, Iñigo
Griffith, Daniel M.
Grogan, James
Hakeem, Khalid Rehman
Harris, David J.
Harrison, Rhett D.
Hector, Andy
Hemp, Andreas
Homeier, Jürgen
Hussain, M. Shah
Ibarra-Manríquez, Guillermo
Hanum, I. Faridah
Imai, Nobuo
Jansen, Patrick A.
Joly, Carlos Alfredo
Joseph, Shijo
Kartawinata, Kuswata
Kearsley, Elizabeth
Kelly, Daniel L.
Kessler, Michael
Killeen, Timothy J.
Kooyman, Robert M.
Laumonier, Yves
Laurance, Susan G.
Laurance, William F.
Lawes, Michael J.
Letcher, Susan G.
Lindsell, Jeremy
Lovett, Jon
Lozada, Jose
Lu, Xinghui
Lykke, Anne Mette
Mahmud, Khairil Bin
Mahayani, Ni Putu Diana
Mansor, Asyraf
Marshall, Andrew R.
Martin, Emanuel H.
Calderado Leal Matos, Darley
Meave, Jorge A.
Melo, Felipe P.L.
Mendoza, Zhofre Huberto Aguirre
Metali, Faizah
Medjibe, Vincent P.
Metzger, Jean Paul
Metzker, Thiago
Mohandass, D.
Munguía-Rosas, Miguel A.
Muñoz, Rodrigo
Nurtjahy, Eddy
de Oliveira, Eddie Lenza
Onrizal, N.
Parolin, Pia
Parren, Marc
Parthasarathy, N.
Paudel, Ekananda
Perez, Rolando
Pérez-García, Eduardo A.
Pommer, Ulf
Poorter, Lourens
Qi, Lan
Piedade, Maria Teresa F.
Pinto, José Roberto Rodrigues
Poulsen, Axel Dalberg
Poulsen, John R.
Powers, Jennifer S.
Prasad, Rama Chandra
Puyravaud, Jean-Philippe
Rangel, Orlando
Reitsma, Jan
Rocha, Diogo S.B.
Rolim, Samir
Rovero, Francesco
Rozak, Andes
Ruokolainen, Kalle
Rutishauser, Ervan
Rutten, Gemma
Mohd. Said, Mohd. Nizam
Saiter, Felipe Z.
Saner, Philippe
Santos, Braulio
dos Santos, João Roberto
Sarker, Swapan Kumar
Schmitt, Christine B.
Schoengart, Jochen
Schulze, Mark
Sheil, Douglas
Sist, Plinio
Souza, Alexandre F.
Spironello, Wilson Roberto
Sposito, Tereza
Steinmetz, Robert
Stevart, Tariq
Suganuma, Marcio Seiji
Sukri, Rahayu
Sultana, Aisha
Sukumar, Raman
Sunderland, Terry
Supriyadi, N.
Suresh, H.S.
Suzuki, Eizi
Tabarelli, Marcelo
Tang, Jianwei
Tanner, Ed V.J.
Targhetta, Natalia
Theilade, Ida
Thomas, Duncan
Timberlake, Jonathan
de Morisson Valeriano, Márcio
van Valkenburg, Johan
Van Do, Tran
Van Sam, Hoang
Vandermeer, John H.
Verbeeck, Hans
Vetaas, Ole Reidar
Adekunle, Victor
Vieira, Simone A.
Webb, Campbell O.
Webb, Edward L.
Whitfeld, Timothy
Wich, Serge
Williams, John
Wiser, Susan
Wittmann, Florian
Yang, Xiaobo
Adou Yao, C. Yves
Yap, Sandra L.
Zahawi, Rakan A.
Zakaria, Rahmad
Zang, Runguo
Pokaż więcej
Opis pliku :
application/pdf

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies