Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Esquivel-Chávez, A."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
ESICM LIVES 2016: part two: Milan, Italy. 1–5 October 2016
Autorzy :
Sivakumar, S.
Taccone, F. S.
Desai, K. A.
Lazaridis, C.
Skarzynski, M.
Sekhon, M.
Henderson, W.
Griesdale, D.
Chapple, L.
Deane, A.
Williams, L.
Strickland, R.
Lange, K.
Heyland, D.
Chapman, M.
Rowland, M. J.
Garry, P.
Westbrook, J.
Corkill, R.
Antoniades, C. A.
Pattinson, K. T.
Fatania, G.
Strong, A. J.
Myers, R. B.
Lazaridis, C.
Jermaine, C. M.
Robertson, C. S.
Rusin, C. G.
Hofmeijer, J.
Sondag, L.
Tjepkema-Cloostermans, M. C.
Beishuizen, A.
Bosch, F. H.
van Putten, M. J. A. M.
Carteron, L.
Patet, C.
Solari, D.
Oddo, M.
Ali, M. A.
Dias, C.
Almeida, R.
Vaz-Ferreira, A.
Silva, J.
Monteiro, E.
Cerejo, A.
Rocha, A. P.
Elsayed, A. A.
Abougabal, A. M.
Beshey, B. N.
Alzahaby, K. M.
Pozzebon, S.
Ortiz, A. Blandino
Cristallini, S.
Lheureux, O.
Brasseur, A.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Hravnak, M.
Yousef, K.
Chang, Y.
Crago, E.
Friedlander, R. M.
Abdelmonem, S. A.
Tahon, S. A.
Helmy, T. A.
Meligy, H. S.
Puig, F.
Dunn-Siegrist, I.
Pugin, J.
Gupta, S.
Govil, D.
Srinivasan, S.
Patel, S. J.
N, J. K.
Gupta, A.
Tomar, D. S.
Shafi, M.
Harne, R.
Arora, D. P.
Talwar, N.
Mazumdar, S.
Papakrivou, E. E.
Makris, D.
Manoulakas, E.
Tsolaki, B.
Karadodas, B.
Zakynthinos, E.
Garcia, I. Palacios
Martin, A. Diaz
Encinares, V. Sanchez
Ibañez, M. Pachón
Montero, J. Garnacho
Labrador, G.
Cangueiro, T. Cebrero
Poulose, V.
Koh, J.
Kam, J. W.
Yeter, H.
Kara, A.
Aktepe, O.
Topeli, A.
Tsolakoglou, I.
Intas, G.
Stergiannis, P.
Kolaros, A. A.
Chalari, E.
Athanasiadou, E.
Martika, A.
Fildisis, G.
Faivre, V.
Mengelle, C.
Favier, B.
Payen, D.
Poppe, A.
Winkler, M. S.
Mudersbach, E.
Schreiber, J.
Wruck, M. L.
Schwedhelm, E.
Kluge, S.
Zöllner, C.
Tavladaki, T.
Spanaki, A. M.
Dimitriou, H.
Kondili, E.
Choulaki, C.
Meleti, E.
Kafetzopoulos, D.
Georgopoulos, D.
Briassoulis, G.
la Torre, A. García-de
de la Torre-Prados, M. V.
Tsvetanova-Spasova, T.
Nuevo-Ortega, P.
Rueda-Molina, C.
Fernández-Porcel, A.
Camara-Sola, E.
Salido-Díaz, L.
García-Alcántara, A.
Tavladaki, T.
Spanaki, A. M.
Dimitriou, H.
Kondili, E.
Choulaki, C.
Meleti, D. E.
Kafetzopoulos, D.
Georgopoulos, D.
Briassoulis, G.
Suberviola, B.
Riera, J.
Rellan, L.
Sanchez, M.
Robles, J. C.
Lopez, E.
Vicente, R.
Miñambres, E.
Santibañez, M.
Le Guen, M.
Moore, J.
Mason, N.
Windpassinger, M.
Plattner, O.
Mascha, E.
Sessler, D. I.
Research, Outcomes
Melia, U.
Fontanet, J.
van den Berg, J. P.
Struys, M. M. R. F.
Vereecke, H. E. M.
Jensen, E. W.
Rood, P. J. T.
van de Schoor, F.
van Tertholen, K.
Pickkers, P.
van den Boogaard, M.
Beardow, Z. J.
Redhead, H.
Paramasivam, K.
Numan, T.
van den Boogaard, M.
Kamper, A. M.
Rood, P.
Peelen, L. M.
Zeman, P. M.
Slooter, A. J.
van Ewijk, C. E.
Jacobs, G. E.
Girbes, A. R. J.
Myatra, S. N.
Harish, M. M.
Prabu, N. R.
Siddiqui, S.
Kulkarni, A. P.
Divatia, J. V.
Murbach, L. D.
Leite, M. A.
Osaku, E. F.
Costa, C. R. L. M.
Pelenz, M.
Neitzke, N. M.
Moraes, M. M.
Jaskowiak, J. L.
Silva, M. M. M.
Zaponi, R. S.
Abentroth, L. R. L.
Ogasawara, S. M.
Jorge, A. C.
Duarte, P. A. D.
Hernández-Sánchez, N.
Sánchez-Hurtado, L. A.
García-Guillen, F. J.
Ñamendys-Silva, S. A.
Maghsoudi, B.
Emami, M.
Khosravi, M. B.
Zand, F.
Tabatabaie, H. R.
Masjedi, M.
Sabetiyan, G.
Mokri, A.
Troubleyn, J.
Diltoer, M.
Jacobs, R.
Nguyen, D. N.
De Waele, E.
De Regt, J.
Honoré, P. M.
Van Gorp, V.
Spapen, H. D.
Contreras, R. S.
Toapanta, N. D.
Moreno, G.
Sabater, J.
Torrado, H.
Gonzalez, M.
Marin, M.
Farigola, E.
Gonzalez, A.
Fernandez, J.
Vera, A.
Gisbert, X.
Juliá, C.
Uya, J.
Corral, L.
Elias-Jones, I.
Gemmell, L.
MacKay, A.
Randall, D.
Adwaney, A.
Blunden, M.
Prowle, J. R.
Kirwan, C. J.
Thomas, N.
Martin, A.
Owen, H.
Darwin, L.
Conway, D.
Atkinson, D.
Sharman, M.
Moore, J.
Barbanti, C.
Amour, J.
Gaudard, P.
Rozec, B.
Mauriat, P.
M’rini, M.
Leger, P. L.
Cambonie, G.
Liet, J. M.
Girard, C.
Laroche, S.
Damas, P.
Assaf, Z.
Loron, G.
Lecourt, L.
Pouard, P.
Randall, D.
Adwaney, A.
Blunden, M.
Prowle, J.R.
Kirwan, C. J.
Kim, S. H.
Na, S.
Kim, J.
Oh, S. Y.
Jung, C. W.
Yoo, S. H.
Min, S. H.
Chung, E. J.
Lee, H.
Lee, N. J.
Lee, K. W.
Suh, K. S.
Ryu, H. G.
Marshall, D. C.
Goodson, R. J.
Salciccioli, J. D.
Shalhoub, J.
Potter, E. K.
Kirk-Bayley, J.
Karanjia, N. D.
Forni, L. G.
Creagh-Brown, B. C.
Bossy, M.
Nyman, M.
Tailor, A.
Creagh-Brown, B.
D’Antini, D.
Spadaro, S.
Valentino, F.
Sollitto, F.
Cinnella, G.
Mirabella, L.
Calvo, F. J. Redondo
Bejarano, N.
Padilla, D.
Baladron, V.
Villajero, P.
Villazala, R.
Redondo, J.
Yuste, A. S.
Liu, J.
Shen, F.
Teboul, J. L.
Anguel, N.
Beurton, A.
Bezaz, N.
Richard, C.
Monnet, X.
Fossali, T.
Colombo, R.
Ottolina, D.
Rossetti, M.
Mazzucco, C.
Marchi, A.
Porta, A.
Catena, E.
Tollisen, K. H.
Andersen, G. Ø.
Heyerdahl, F.
Jacobsen, D.
de Waard, M. C.
Girbes, A. R. J.
van IJzendoorn, M. C. O.
Buter, H.
Kingma, W. P.
Navis, G. J.
Boerma, E. C.
Rulisek, J.
Balik, M.
Zacharov, S.
Kim, H. S.
Jeon, S. J.
Namgung, H.
Lee, E.
Lee, E.
Cho, Y. J.
Lee, Y. J.
Huang, A.
Cioccari, L.
Luethi, N.
Mårtensson, J.
Bellomo, R.
Forsberg, M.
Edman, G.
Höjer, J.
Forsberg, S.
Freile, M. T. Chiquito
Hidalgo, F. N.
Molina, J. A. Martinez
Lecumberri, R.
Rosselló, A. Figuerola
Travieso, P. Medrano
Leon, G. Tuero
Sanchez, J. Gonzalez
Frias, L. Sahuquillo
Rosello, D. Balsells
Verdejo, J. A. Garcia
Serrano, J. A. Noria
Winterwerp, D.
van Galen, T.
Vazin, A.
Karimzade, I.
Zand, A.
Ozen, E.
Ekemen, S.
Akcan, A.
Sen, E.
Yelken, B. Buyukkidan
Kureshi, N.
Fenerty, L.
Thibault-Halman, G.
Erdogan, M.
Walling, S.
Green, R. S.
Clarke, D. B.
Briassoulis, P.
Kalimeris, K.
Ntzouvani, A.
Nomikos, T.
Papaparaskeva, K.
Politi, E.
Kostopanagiotou, G.
Crewdson, K.
Rehn, M.
Weaver, A.
Brohi, K.
Lockey, D.
Wright, S.
Thomas, K.
Baker, C.
Mansfield, L.
Stafford, V.
Wade, C.
Watson, G.
Bryant, A.
Chadwick, T.
Shen, J.
Wilkinson, J.
Furneval, J.
Henderson, A.
Hugill, K.
Howard, P.
Roy, A.
Bonner, S.
Baudouin, S.
Ramírez, C. Sánchez
Escalada, S. Hípola
Viera, M. A. Hernández
Santana, M. Cabrera
Balcázar, L. Caipe
Monroy, N. Sangil
Campelo, F. Artiles
Vázquez, C. F. Lübbe
Santana, P. Saavedra
Santana, S. Ruiz
Carteron, L.
Patet, C.
Quintard, H.
Solari, D.
Bouzat, P.
Oddo, M.
Wollersheim, T.
Malleike, J.
Haas, K.
Carbon, N.
Schneider, J.
Birchmeier, C.
Fielitz, J.
Spuler, S.
Weber-Carstens, S.
Enseñat, L.
Pérez-Madrigal, A.
Saludes, P.
Proença, L.
Gruartmoner, G.
Espinal, C.
Mesquida, J.
Huber, W.
Eckmann, M.
Elkmann, F.
Gruber, A.
Lahmer, T.
Mayr, U.
Herner, A.
Schellnegger, R.
Schneider, J.
Schmid, R. M.
Ayoub, W.
Samy, W.
Esmat, A.
Battah, A.
Mukhtar, S.
Mongkolpun, W.
Cortés, D. Orbegozo
Cordeiro, C. P. R.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Funcke, S.
Groesdonk, H.
Saugel, B.
Wagenpfeil, G.
Wagenpfeil, S.
Reuter, D. A.
Fernandez, M. M.
Fernandez, R.
Magret, M.
González-Castro, A.
Bouza, M. T.
Ibañez, M.
García, C.
Balerdi, B.
Mas, A.
Arauzo, V.
Añón, J. M.
Ruiz, F.
Ferreres, J.
Tomás, R.
Alabert, M.
Tizón, A. I.
Altaba, S.
Llamas, N.
Goligher, E C.
Fan, E.
Herridge, M.
Vorona, S.
Sklar, M.
Dres, M.
Rittayamai, N.
Lanys, A.
Urrea, C.
Tomlinson, G.
Reid, W. D.
Rubenfeld, G. D.
Kavanagh, B. P.
Brochard, L. J.
Ferguson, N. D.
Neto, A. Serpa
de Abreu, M. Gama
Pelosi, P.
Schultz, M. J.
Guérin, C.
Papazian, L.
Reignier, J.
Ayzac, L.
Loundou, A.
Forel, J. M.
Rolland-Debord, C.
Bureau, C.
Poitou, T.
Clavel, M.
Perbet, S.
Terzi, N.
Kouatchet, A.
Similowski, T.
Demoule, A.
Hunfeld, N.
Trogrlic, Z.
Ladage, S.
Osse, R. J.
Koch, B.
Rietdijk, W.
Devlin, J.
van der Jagt, M.
Picetti, E.
Ceccarelli, P.
Mensi, F.
Malchiodi, L.
Risolo, S.
Rossi, I.
Antonini, M. V.
Servadei, F.
Caspani, M. L.
Roquilly, A.
Lasocki, S.
Seguin, P.
Geeraerts, T.
Perrigault, P. F.
Dahyot-Fizelier, C.
Paugam-Burtz, C.
Cook, F.
Cinotti, R.
dit Latte, D. Demeure
Mahe, P. J.
Fortuit, C.
Feuillet, F.
Asehnoune, K.
Marzorati, C.
Spina, S.
Scaravilli, V.
Vargiolu, A.
Riva, M.
Giussani, C.
Sganzerla, E.
Citerio, G.
Barbadillo, S.
de Molina, F. J. González
Álvarez-Lerma, F.
Rodríguez, A.
Zakharkina, T.
Martin-Loeches, I.
Matamoros, S.
Povoa, P.
Torres, A.
Kastelijn, J.
Hofstra, J. J.
de Jong, M.
Schultz, M.
Sterk, P.
Artigas, A.
Bos, L. J.
Moreau, A. S.
Martin-Loeches, I.
Povoa, P.
Salluh, J.
Rodriguez, A.
Nseir, S.
de Jong, E.
van Oers, J. A.
Beishuizen, A.
Girbes, A. R. J.
Nijsten, M. W. N.
de Lange, D. W.
Bonvicini, D.
Labate, D.
Benacchio, L.
Olivieri, A.
Pizzirani, E.
Lopez-Delgado, J. C.
Gonzalez-Romero, M.
Fuentes-Mila, V.
Berbel-Franco, D.
Romera-Peregrina, I.
Martinez-Pascual, A.
Perez-Sanchez, J.
Abellan-Lencina, R.
Ávila-Espinoza, R. E.
Moreno-Gonzalez, G.
Sbraga, F.
Griffiths, S.
Grocott, M. P. W.
Creagh-Brown, B.
Doyle, J.
Wilkerson, P.
Soon, Y.
Huddart, S.
Dickinson, M.
Riga, A.
Zuleika, A.
Miyamoto, K.
Kawazoe, Y.
Morimoto, T.
Yamamoto, T.
Fuke, A.
Hashimoto, A.
Koami, H.
Beppu, S.
Katayama, Y.
Ito, M.
Ohta, Y.
Yamamura, H.
Rygård, S. L.
Holst, L B.
Wetterslev, J.
Johansson, P. I.
Perner, A.
Soliman, I. W.
de Lange, D. W.
van Dijk, D.
van Delden, J. J. M.
Cremer, O. L.
Slooter, A. J. C.
Peelen, L. M.
McWilliams, D.
Snelson, C.
Neves, A. Das
Loudet, C. I.
Busico, M.
Vazquez, D.
Villalba, D.
Veronesi, M.
Lischinsky, A.
López, F. J. L.
Mori, L. Benito
Plotnikow, G.
Díaz, A.
Giannasi, S.
Hernandez, R.
Krzisnik, L.
Cecotti, C.
Viola, L.
Lopez, R.
Sottile, J. P.
Benavent, G.
Estenssoro, E.
Chen, C. M.
Lai, C. C.
Cheng, K. C.
Chou, W.
Chan, K. S.
Roeker, L. E.
Horkan, C. M.
Gibbons, F. K.
Christopher, K. B.
Weijs, P. J. M.
Mogensen, K. M.
Rawn, J. D.
Robinson, M. K.
Christopher, K. B.
Tang, Z.
Qiu, C.
Ouyang, B.
Cai, C.
Guan, X.
Regueira, T.
Cea, L.
Carlos, S. Juan
Elisa, B.
Puebla, C.
Vargas, A.
Poulsen, M. K.
Thomsen, L. P.
Kjærgaard, S.
Rees, S. E.
Karbing, D. S.
Wollersheim, T.
Frank, S.
Müller, M. C.
Carbon, N. M.
Skrypnikov, V.
Pickerodt, P. A.
Falk, R.
Mahlau, A.
Weber-Carstens, S.
Lee, A.
Inglis, R.
Morgan, R.
Barker, G.
Kamata, K.
Abe, T.
Saitoh, D.
Tokuda, Y.
Green, R. S.
Butler, M. B.
Erdogan, M.
Hwa, H. Tae
Gil, L. Jae
Vaquero, R. Hernández
Rodriguez-Ruiz, E.
Lago, A. Lopez
Allut, J. L. Garcia
Gestal, A. Estany
Gonzalez, M. A. Garcia
Thomas-Rüddel, D. O.
Schwarzkopf, D.
Fleischmann, C.
Reinhart, K.
Suwanpasu, S.
Sattayasomboon, Y.
Filho, N. M. Filgueiras
Oliveira, J. C. A.
Ballalai, C. S.
De Lucia, C. V.
Araponga, G. P.
Veiga, L. N.
Silva, C. S.
Garrido, M. E.
Ramos, B. B.
Ricaldi, E. F.
Gomes, S. S.
Gemmell, L.
MacKay, A.
Wright, C.
Docking, R. I.
Doherty, P.
Black, E.
Stenhouse, P.
Plummer, M. P.
Finnis, M. E.
Phillips, L. K.
Kar, P.
Bihari, S.
Biradar, V.
Moodie, S.
Horowitz, M.
Shaw, J. E.
Deane, A. M.
Yatabe, T.
Inoue, S.
Sakaguchi, M.
Egi, M.
Abdelhamid, Y. Ali
Plummer, M. P.
Finnis, M. E.
Phillips, L. K.
Kar, P.
Bihari, S.
Biradar, V.
Moodie, S.
Horowitz, M.
Shaw, J. E.
Deane, A. M.
Hokka, M.
Egi, M.
Mizobuchi, S.
Kar, P.
Plummer, M.
Abdelhamid, Y. Ali
Giersch, E.
Summers, M.
Hatzinikolas, S.
Heller, S.
Chapman, M.
Jones, K.
Horowitz, M.
Deane, A.
Schweizer, R.
Jacquet-Lagreze, M.
Portran, P.
Junot, S.
Allaouchiche, B.
Fellahi, J. L.
Guerci, P.
Ergin, B.
Kapucu, A.
Ince, C.
Cioccari, L.
Luethi, N.
Crisman, M.
Bellomo, R.
Mårtensson, J.
Shinotsuka, C. Righy
Fagnoul, D.
Brasseur, A.
Orbegozo, D.
Vincent, J. L.
Preiser, J. C.
Preiser, J. C.
Lheureux, O.
Thooft, A.
Brimioulle, S.
Vincent, J. L.
Iwasaka, H.
Tahara, S.
Nagamine, M.
Ichigatani, A.
Cabrera, A. Rugerio
Zepeda, E. Monares
Granillo, J. Franco
Sánchez, J. S. Aguirre
Montoya, A. A. Tanaka
Montenegro, A. Pedraza
Blanco, G. A. Gálvez
Robles, C. M. Coronado
Drolz, A.
Horvatits, T.
Roedl, K.
Rutter, K.
Kluge, S.
Funk, G. C.
Schneeweiss, B.
Fuhrmann, V.
Sabetian, G.
Pooresmaeel, F.
Zand, F.
Ghaffaripour, S.
Farbod, A.
Tabei, H.
Taheri, L.
Anandanadesan, R.
Metaxa, V.
Teixeira, C.
Pereira, S. M.
Hernández-Marrero, P.
Carvalho, A. S.
Beckmann, M.
Hartog, C. S.
Schwarzkopf, D.
Raadts, A.
Robertsen, A.
Førde, R.
Skaga, N. O.
Helseth, E.
Honeybul, S.
Ho, K.
Lopez, P. Martinez
Gonzalez, M. Nieto
Ortega, P. Nuevo
Sola, E. Camara
Spasova, T.
de la Torre-Prados, M. V.
Kopecky, O.
Rusinova, K.
Waldauf, P.
Cepeplikova, Z.
Balik, M.
Domínguez, J. Palamidessi
Almudevar, P. Matia
Carmona, S. Alcántara
Muñoz, J. J. Rubio
Castañeda, D. Palacios
Abellán, A. Naharro
Villamizar, P. Rodríguez
Ramos, J. Veganzones
Pérez, L. Pérez
Lucendo, A. Pérez
Ejarque, M. Camós
Estella, A.
Camps, V. Lopez
Martín, M. C.
Masnou, N.
Barbosa, S.
Varela, A.
Palma, I.
Cristina, L.
Nunes, E.
Pereira, I.
Campello, G.
Granja, C.
Pande, R.
Pandey, M.
Varghese, S.
Chanu, M.
Van Dam, M. J.
Ter Braak, E. W. M. T.
Estella, A.
Gracia, M.
Viciana, R.
Recuerda, M.
Fontaiña, L. Perez
Tharmalingam, B.
Kovari, F.
Rose, L.
Mcginlay, M.
Amin, R.
Burns, K.
Connolly, B.
Hart, N.
Jouvet, P.
Katz, S.
Leasa, D.
Mawdsley, C.
Mcauley, D.
Schultz, M.
Blackwood, B.
Denham, S.
Worrall, R.
Arshad, M.
Isherwood, P.
Khadjibaev, A.
Sabirov, D.
Rosstalnaya, A.
Parpibaev, F.
Sharipova, V.
Blanco, G. A. Galvez
Guzman, C. I. Olvera
Sánchez, J. S. Aguirre
Granillo, J. Franco
Gupta, S.
Govil, D.
Srinivasan, S.
Patel, S. J.
N, J. K.
Gupta, A.
Shafi, M.
Tomar, D. S.
Harne, R.
Arora, D. P.
Talwar, N.
Mazumdar, S.
Cha, Y. S.
Lee, S. J.
Tyagi, N.
Rajput, R. K.
Taneja, S.
Singh, V. K.
Sharma, S. C.
Mittal, S.
Rao, B. K.
Ayachi, J.
Fraj, N.
Romdhani, S.
Khedher, A.
Meddeb, K.
Sma, N.
Azouzi, A.
Bouneb, R.
Chouchene, I.
El Ghardallou, M.
Boussarsar, M.
Jennings, R.
Walter, E.
Ribeiro, J. M.
Moniz, I.
Marçal, R.
Santos, A. C.
Candeias, C.
e Silva, Z. Costa
Gomez, S. E. Zamora
Nieto, O. R. Perez
Gonzalez, J. A. Castanon
Cuellar, A. I. Vasquez
Mildh, H.
Pettilä, V.
Korhonen, A. M.
Karlsson, S.
Ala-Kokko, T.
Reinikainen, M.
Vaara, S. T.
Zaleska-Kociecka, M.
Grabowski, M.
Dąbrowski, M.
Wozniak, S.
Piotrowska, K.
Banaszewski, M.
Imiela, J.
Stepinska, J.
Pérez, A. González
Ordoñez, P. Florez
Giribet, A.
Cuervo, M. A. Alonso
Cuervo, R. Alonso
Esteban, M. A. Rodriguez
Fraile, L. Iglesias
Mittelbrum, C. Ponte
Albaiceta, G. Muñiz
Koeze, J.
Keus, F.
Dieperink, W.
van der Horst, I. C. C.
van Meurs, M.
Zijlstra, J. G.
Roberts, S.
Caballero, C. Hernandez
Isgro, G.
Hall, D.
Beitland, S.
Trøseid, A.-M. S.
Brusletto, B. S.
Waldum-Grevbo, B. E.
Berg, J. P.
Sunde, K.
Huertas, D. García
Manzano, F.
Quintana, M. M. Jiménez-
Osuna, A.
Santiago-Ruiz, F.
Rodríguez-Mejías, C.
Wangensteen, R.
Jamaati, H. R.
Masjedi, M.
Zand, F.
Hashemian, S. M. R.
Sabetian, G.
Abbasi, G.
Khaloo, V.
Tabei, S. H.a.
Kafilzadeh, A.
Bakhodaei, H. Haddad
Diaz, J. A.
Silva, R.
Garcia, D. J.
Luis, E.
Gomez, M. N.
Soriano, R.
Gonzalez, P. L.
Ibrahim, I. A.
Rafik, M. M.
Al-Ansary, A. M.
Algendi, M. A.
Ali, A. A.
Fuhrmann, V.
Roedl, K.
Horvatits, T.
Drolz, A.
Rutter, K.
Benten, D.
Kluwe, J.
Siedler, S.
Kluge, S.
Adedugbe, I.
Bird, G. T.
Kennedy, R. M.
Sharma, S.
Butler, M. B.
Yugi, G.
Haroon, B. A.
Witter, T.
Khaliq, W.
Singer, M.
Havaldar, A. A.
Krishna, B.
Sriram, S.
Espinoza, E. D. Valenzuela
Pozo, M. O.
Edul, V. S. Kanoore
Furche, M.
Motta, M. F.
Vazquez, A. Risso
Birri, P. N. Rubatto
Ince, C.
Dubin, A.
Dogliotti, A.
Ramos, A.
Lovesio, C.
Delile, E.
Nevière, R.
Thiébaut, P.-A.
Maupoint, J.
Mulder, P.
Coquerel, D.
Renet, S.
do Rego, J. C.
Rieusset, J.
Richard, V.
Tamion, F.
Khaliq, W.
Andreis, D. T.
Singer, M.
Smit, B.
Smulders, Y. M.
de Waard, M. C.
van Straaten, H. M. Oudemans
Girbes, A. R. J.
Eringa, E. C.
Man, A. M. E. Spoelstra-de
Alegría, L.
Soto, D.
Luengo, C.
Gomez, J.
Jarufe, N.
Bruhn, A.
Castro, R.
Kattan, E.
Tapia, P.
Rebolledo, R.
Achurra, P.
Ospina-Tascón, G.
Bakker, J.
Hernández, G.
Bertini, P.
Guarracino, F.
Baldassarri, R.
Pinsky, M. R.
Alegría, L.
Vera, M.
Dreyse, J.
Carpio, D.
Henriquez, C.
Gajardo, D.
Bravo, S.
Castro, R.
Ospina-Tascón, G.
Bakker, J.
Hernández, G.
Kim, S.
Lee, M.
Park, S. Y.
So, S.
Lee, H.
Kačar, M. B.
Kačar, S. M.
Uddin, I.
Belhaj, A. M.
Aydın, M. A.
Avsec, D.
Kapuağası, A.
Kaymak, Ç.
Kovach, L.
Şencan, İ.
Meço, B.
Özçelik, M.
Ünal, N.
Lazaridis, C.
Jenni-Moser, B.
Jeitziner, M.-M.
Galassi, M. S.
Sales, F. L.
de Moraes, K. C. L.
Batista, C. L.
Júnior, J. A. de Souza
Marcari, T. B.
Lobato, R.
Castro, C. S. A. A.
de Souza, L. M.
Rodrigues, F. F. P.
Correa, N. G.
Pelegrini, A. M.
Eid, R. A. C.
Timenetsky, K. T.
Cazati, D.
Lobato, M.
Diniz, P. S.
Rocha, L. L.
Cavalheiro, A. M.
Lucinio, N. M.
Santos, E. R.
Norrenberg, M.
Gleize, A.
Preiser, J. C.
Simón, I. Fernández
Carmona, S. Alcántara
Valhonrat, I. Lipperheide
Domínguez, J. Palamidessi
Abellán, A. Naharro
Almudévar, P. Matía
Dávila, F.
Rubio, J. J.
Ramos, A. J.
Reina, Á. J. Roldán
López, N. Palomo
Pérez, M. Adriaensens
Apolo, D. X. Cuenca
Villén, L. Martín
López, F. M. Porras
García, I. Palacios
Izurieta, J. R. Naranjo
Guerrero, J. J. Egea
Calvert, S.
Quint, M.
Adeniji, K.
Young, R.
Shevill, D. D.
Robertson, E.
Garside, P.
Walter, E.
Isotti, P.
De Vecchi, M. M.
Perduca, A. E.
Negro, A.
Villa, G.
Manara, D. F.
Cabrini, L.
Zangrillo, A.
Frencken, J. F.
van Baal, L.
Peelen, L. M.
Donker, D. W.
Horn, J.
van der Poll, T.
van Klei, W. A.
Bonten, M. J. M.
Cremer, O. L.
Menard, C. E.
Kumar, A.
Rimmer, E.
Doucette, S.
Turgeon, A. F.
Houston, B. L.
Houston, D. S.
Zarychanski, R.
Pinto, B. Bollen
Carrara, M.
Ferrario, M.
Bendjelid, K.
Nunes, J.
Diaz, P.
Silva, G.
Escórcio, S.
Chaves, S.
Jardim, M.
Fernandes, N.
Câmara, M.
Duarte, R.
Pereira, C. A.
Vieira, J.
Nóbrega, J. J.
Robles, C. M. Coronado
de Oca-Sandoval, M. A. Montes
Sánchez-Rodríguez, A.
Joya-Galeana, J. G.
Correa-Morales, A.
Camarena-Alejo, G.
Aguirre-Sánchez, J.
Franco-Granillo, J.
Soliman, M.
Al Azab, A.
El Hossainy, R.
Nagy, H.
Nirmalan, M.
Crippa, I. A.
Cavicchi, F. Zama
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Chaari, A.
Hakim, K. Abdel
Hassanein, H.
Etman, M.
El Bahr, M.
Bousselmi, K.
Khalil, E. S.
Kauts, V.
Casey, W. F.
Imahase, H.
Sakamoto, Y.
Inoue, S.
Yamada, K. C.
Koami, H.
Miike, T.
Nagashima, F.
Iwamura, T.
Boscolo, A.
Lucchetta, V.
Piasentini, E.
Bertini, D.
Manesso, L.
Spiezia, L.
Simioni, P.
Ori, C.
Souza, R. B.
Martins, A. M.
Liberatore, A. M. A.
Kang, Y. R.
Nakamae, M. N.
Vieira, J. C. F.
Koh, I. H. J.
Hanslin, K.
Wilske, F.
Skorup, P.
Sjölin, J.
Lipcsey, M.
Long, W. Jin
Zhen, C. Er
Vakalos, A.
Avramidis, V.
Wu, S. H.
Shyu, L. J.
Li, C. H.
Yu, C. H.
Chen, H. C.
Wang, C. H.
Lin, K. H.
Aray, Z. E.
Gómez, C. F.
Tejero, A. P.
Monge, D. D.
Losada, V. M.
Tarancón, C. M.
Cortés, S. D.
Gutiérrez, A. M.
Álvarez, T. P.
Rouze, A.
Jaffal, K.
Six, S.
Stolz, K.
Cattoen, V.
Nseir, S.
Arnal, J. M.
Saoli, M.
Novotni, D.
Garnero, A.
Becher, T.
Buchholz, V.
Schädler, D.
Frerichs, I.
Weiler, N.
Eronia, N.
Mauri, T.
Gatti, S.
Maffezzini, E.
Bronco, A.
Alban, L.
Sasso, T.
Marenghi, C.
Grasselli, G.
Pesenti, A.
Bellani, G.
Al-Fares, A.
Del Sorbo, L.
Anwar, S.
Facchin, F.
Azad, S.
Zamel, R.
Ferguson, N.
Cypel, M.
Keshavjee, S.
Fan, E.
Durlinger, E.
Spoelstra-de Man, A.
Smit, B.
de Grooth, H. J.
Girbes, A.
Straaten, H. Oudemans-van
Smulders, Y.
Alfaro, M. A.
Parrilla, F.
Meli, A.
Pellegrini, M.
Rodriguez, N.
Goyeneche, J. M.
Morán, I.
Aguirre, H.
Mancebo, J.
Heines, S. J. H.
Strauch, U.
Bergmans, D. C. J. J.
Blankman, P.
Shono, A.
Hasan, D.
Gommers, D.
Chung, W. Y.
Lee, K. S.
Jung, Y. J.
Park, J. H.
Sheen, S. S.
Park, K. J.
Worral, R.
Denham, S.
Isherwood, P.
Rees, S. E.
Larraza, S.
Dey, N.
Spadaro, S.
Brohus, J. B.
Winding, R. W.
Volta, C. A.
Karbing, D. S.
Ampatzidou, F.
Vlachou, A.
Kehagioglou, G.
Karaiskos, T.
Madesis, A.
Mauromanolis, C.
Michail, N.
Drossos, G.
Saraj, N.
Rijkenberg, S.
Feijen, H. M.
Endeman, H.
Donnelly, A. A. J.
Morgan, E.
Garrard, H.
Buckley, H.
Russell, L.
Haase, N.
Perner, A.
Goh, C.
Mouyis, K.
Woodward, C. L. N.
Halliday, J.
Encina, G. B.
Ros, J.
Lagunes, L.
Tabernero, J.
Bosch, F.
Rello, J.
Huertas, D. García
Manzano, F.
Morente-Constantin, E.
Rivera-Ginés, B.
Colmenero-Ruiz, M.
Abellán, A. Naharro
Pérez, L. Pérez
Lucendo, A. Pérez
Almudévar, P. Matía
Domínguez, J. Palamidessi
Villamizar, P. Rodríguez
Sanz, J. García
Simon, I. Fernandez
Valbuena, B. Lobo
Carmona, S. Alcantara
Pais, M.
Ramalingam, S.
Díaz, C.
Fox, L.
Santafe, M.
Barba, P.
García, M.
Leal, S.
Pérez, M.
Pérez, M. L. Pérez
Abellán, A. Naharro
Lucendo, A. Pérez
Almudevar, P. Matia
Domínguez, J. Palamidessi
Villamizar, P. Rodríguez
Veganzones, J.
Simón, I. Fernandez
Valbuena, B. Lobo
Martínez, N.
Carmona, S. Alcántara
Moors, I.
Mokart, D.
Pène, F.
Lambert, J.
Kouatchet, A.
Mayaux, J.
Vincent, F.
Nyunga, M.
Bruneel, F.
Laisne, L.
Rabbat, A.
Lebert, C.
Perez, P.
Chaize, M.
Renault, A.
Meert, A. P.
Hamidfar, R.
Jourdain, M.
Darmon, M.
Schlemmer, B.
Chevret, S.
Lemiale, V.
Azoulay, E.
Benoit, D.
Martins-Branco, D.
Sousa, M.
Marum, S.
Bouw, M. J.
Galstyan, G.
Makarova, P.
Parovichnikova, E.
Kuzmina, L.
Troitskaya, V.
Drize, N.
Gemdzhian, E.
Savchenko, V.
Chao, H. C.
Kılıc, E.
Demiriz, B.
Uygur, M. L.
Sürücü, M.
Cınar, K.
Yıldırım, A. E.
Kiss, K.
Köves, B.
Csernus, V.
Molnár, Z.
Ntantana, A.
Matamis, D.
Savvidou, S.
Giannakou, M.
Gouva, M.
Nakos, G.
Koulouras, V.
Gaffney, S.
Black, E.
Docking, R.
Judge, C.
Drew, T.
Misran, H.
Munshi, R.
McGovern, L.
Coyle, M.
Dunne, L.
Deasy, E.
Lavin, P.
Fahy, A.
Darcy, D. M.
Donnelly, M.
Ismail, N. H.
Hall, T.
Wykes, K.
Jack, J.
Ngu, W. C.
Morgan, P.
Ruiz-Ramos, J.
Ramirez, P.
Gordon, M.
Villarreal, E.
Frasquet, J.
Poveda-Andrés, J. L.
Castellanos, A.
Ijssennagger, C. E.
ten Hoorn, S.
van Wijk, A.
van den Broek, J. M.
Tuinman, P. R.
Elmenshawy, A. M.
Hammond, B. D.
Gibbon, G.
Belcham, T.
Burton, K.
Taniguchi, L. U.
Ramos, F. J. S.
Momma, A. K.
Martins-Filho, A. P. R.
Bartocci, J. J.
Lopes, M. F. D.
Sad, M. H.
Rodrigues, C. M.
Pires, E. M. C.
Vieira, Jr, J. M.
Leite, M. A.
Murbach, L. D.
Osaku, E. F.
Barreto, J.
Duarte, S. T.
Taba, S.
Miglioranza, D.
Gund, D. P.
Lordani, C. F.
Costa, C. R. L. M.
Ogasawara, S. M.
Jorge, A. C.
Duarte, P. A. D.
Spadaro, S.
Capuzzo, M.
Corte, F. Dalla
Terranova, S.
Scaramuzzo, G.
Fogagnolo, A.
Bertacchini, S.
Bellonzi, A.
Ragazzi, R.
Volta, C. A.
Cruz, C.
Nunes, A.
Pereira, F. Seabra
Aragão, I.
Cardoso, A. F.
Santos, C.
Malheiro, M. J.
Castro, H.
Cardoso, T.
Paratz, J.
Kenardy, J.
Comans, T.
Coyer, F.
Thomas, P.
Boots, R.
Pereira, N.
Vilas-Boas, A.
Gomes, E.
Dias, C.
Torres, J.
Carvalho, D.
Molinos, E.
Vales, C.
Araújo, R.
Cruz, C.
Nunes, A.
Pereira, F. Seabra
Cardoso, A. F.
Santos, C.
Malheiro, M. J.
Castro, H.
Cardoso, T.
Karnatovskaia, L.
Philbrick, K.
Ognjen, G.
Clark, M.
Montero, R. Molina
Varas, J. Luján
Sánchez-Elvira, L. Alcázar
Delgado, C. Pintado
Díaz, P. Villa
Ruiz, B. Llorente
Guerrero, A. Pardo
Galache, J. A. Cambronero
Jiménez, R.
Rebollo, S.
Alejandro, O.
Fernández, A.
Moreno, S.
Herrera, L.
Ojados, A.
Galindo, M.
Murcia, J.
Contreras, M.
Sánchez-Argente, S.
Bonilla, Y.
Rodríguez, M. D.
Allegue, J. M.
Cakin, Ö.
Parlak, H.
Kirca, H.
Mutlu, F.
Aydınlı, B.
Cengiz, M.
Ramazanoglu, A.
Jung, E.-J.
Oh, S.-Y.
Lee, H.
Filho, N. M. Filgueiras
Ricaldi, E. F.
Gomes, S. S.
Ramos, B. B.
De Lucia, C. V.
Ballalai, C. S.
Oliveira, J. C. A.
Araponga, G. P.
Veiga, L. N.
Silva, C. S.
Garrido, M. E.
Domenech, J. Cebrián
Montalvo, A. Pinos
Chornet, T. Ciges
Martinez, P. Concha
Ribas, M. Piñol
Costa, R. Gimeno
Ortega, A. Castellanos
Forbes, C.
Prescott, H.
Lal, A.
Khan, F. A.
Dela Pena, E. G.
Dizon, J. S.
Perez, P. P. P.
Wong, C. M. J.
Garach, M. Muñoz
Romero, O. Moreno
Puerta, R. Ramirez
Diaz, F. Acosta
Bailon, A. M. Perez
Pinel, A. Carranza
Maldonado, L. Peñas
Kalaiselvan, M. S.
kumar, R. L. Siva
Renuka, M. K.
Kumar, A. S. Arun
De Rosa, S.
Ferrari, F.
Checcacci, S. Carboni
Rigobello, A.
Joannidis, M.
Politi, F.
Pellizzari, A.
Bonato, R.
Fernandez-Carmona, A.
Macias-Guarasa, I.
Gutierrez-Rodriguez, R.
Martinez-Lopez, P.
Diaz-Castellanos, M. A.
Fernandez-Carmona, A.
Arias-Diaz, M.
Aguilar-Alonso, E.
Macias-Guarasa, I.
Martinez-Lopez, P.
Diaz-Castellanos, M. A.
Nikandish, R. N.
Artemenko, V.
Budnyuk, A.
Bassi, G. Li
Senussi, T.
Idone, F.
Xiol, E. Aguilera
Travierso, C.
Chiurazzi, C.
Motos, A.
Amaro, R.
Hua, Y.
Fernández-Barat, L.
Ranzani, O. T.
Bobi, Q.
Rigol, M.
Torres, A.
Youn, A.
Hwang, J. Gyung
Garach, M. Muñoz
Romero, O. Moreno
Ossorio, M. E. Yuste
Diaz, F. Acosta
Bailon, A. M. Perez
Pinel, A. Carranza
Maldonado, L. Peñas
Teixeira, C.
Figueira, H.
Oliveira, R.
Mota, A.
Aragão, I.
Kamp, O.
Cruciger, O.
Aach, M.
Kaczmarek, C.
Waydhas, C.
Schildhauer, T. A.
Hamsen, U.
Camprubí-Rimblas, M.
Chimenti, L.
Guillamat-Prats, R.
Lebouvier, T.
Bringué, J.
Tijero, J.
Gómez, M. N.
Blanch, L.
Artigas, A.
Tagliabue, G.
Ji, M.
Jagers, J. V. Suneby
Easton, P. A.
Souza, R. B.
Liberatore, A. M. A.
Martins, A. M. C. R. P. F.
Vieira, J. C. F.
Kang, Y. R.
Nakamae, M. N.
Koh, I. H. J.
Hong, J. Y.
Shin, M. H.
Park, M. S.
Pomprapa, A.
Pickerodt, P. A.
Hofferberth, M. B. T.
Russ, M.
Braun, W.
Walter, M.
Francis, R.
Lachmann, B.
Leonhardt, S.
Koh, I. H. J.
Souza, R. B.
Martins, A. M. C. R. P. F.
Vieira, J. C. F.
Liberatore, A. M. A.
Landaverde-López, A.
Canedo-Castillo, N. A.
Esquivel-Chávez, A.
Arvizu-Tachiquín, P. C.
Sánchez-Hurtado, L. A.
Baltazar-Torres, J. A.
Cardoso, V.
Krystopchuk, A.
Castro, S.
Melão, L.
Firmino, S.
Marreiros, A.
Granja, C.
Almaziad, S.
Kubbara, A.
Barnett, W.
Nakity, R.
Alamoudi, W.
Altook, R.
Tarazi, T.
Fida, M.
Safi, F.
Assaly, R.
Santini, A.
Milesi, M.
Maraffi, T.
Pugni, P.
Andreis, D. T.
Cavenago, M.
Gattinoni, L.
Protti, A.
Perchiazzi, G.
Borges, J. B.
Bayat, S.
Porra, L.
Broche, L.
Pellegrini, M.
Scaramuzzo, G.
Hedenstierna, G.
Larsson, A.
Pellegrini, M.
Hedenstierna, G.
Roneus, A.
Segelsjö, M.
Vestito, M. C.
Larsson, A.
Perchiazzi, G.
Gremo, E.
Nyberg, A.
Castegren, M.
Pikwer, A.
Yoshida, T.
Engelberts, D.
Otulakowski, G.
Katira, B.
Post, M.
Ferguson, N. D.
Brochard, L.
Amato, M. B. P.
Kavanagh, B. P.
Koch, N.
Huber, W.
Hoellthaler, J.
Mair, S.
Phillip, V.
Schmid, R. M.
Beitz, A.
Baladrón, V.
Calvo, F. J. Redondo
Padilla, D.
Villarejo, P.
Villazala, R.
Yuste, A. S.
Bejarano, N.
Steenstra, R. J.
Banierink, H.
Hof, J.
van der Horst, I. C.
Nijsten, M. W.
Hoekstra, M.
Roedl, K.
Sterz, F.
Horvatits, T.
Horvatits, K.
Drolz, A.
Herkner, H.
Fuhrmann, V.
Kott, M.
Zitta, K.
Brandt, B.
Schildhauer, C.
Elke, G.
Hummitzsch, L.
Frerichs, I.
Weiler, N.
Albrecht, M.
González, L. Rey
Alonso, D. Cabestrero
Ortiz, A. Blandino
Sánchez, R. de Pablo
Lucas, J. Higuera
Roedl, K.
Sterz, F.
Drolz, A.
Horvatits, K.
Horvatits, T.
Herkner, H.
Fuhrmann, V.
Horvatits, T.
Drolz, A.
Roedl, K.
Rutter, K.
Ferlitsch, A.
Fauler, G.
Trauner, M.
Fuhrmann, V.
Horvatits, T.
Pischke, S.
Fischer, L.
Thaiss, F.
Koch, M.
Bangert, K.
Fuhrmann, V.
Kluge, S.
Lohse, A. W.
Nashan, B.
Sterneck, M.
Faenza, S.
Siniscalchi, A.
Pierucci, E.
Mancini, E.
Ricci, D.
Gemelli, C.
Cuoghi, A.
Magnani, S.
Atti, M.
Sotos, F.
Cánovas, J.
López, A.
Burruezo, A.
Torres, D.
Herrera-Gutierrez, M. E.
Barrueco-Francioni, J.
Arias-Verdú, D.
Lozano-Saez, R.
Quesada-Garcia, G.
Seller-Pérez, G.
Figueiredo, A.
Anzola, Y.
Pereira, R.
Bento, L.
Arias-Verdú, D.
Lai, M.
Deiana, M.
Barrueco-Francioni, J.
Herrera-Gutierrez, M. E.
Seller-Perez, G.
Vardas, K.
Ilia, S.
Sertedaki, A.
Charmadari, E.
Stratakis, C. A.
Briassouli, E.
Goukos, D.
Psarra, K.
Botoula, E.
Tsagarakis, S.
Mageira, E.
Routsi, C.
Nanas, S.
Briassoulis, G.
Boscolo, A.
Bertini, D.
Campello, E.
Lucchetta, V.
Piasentini, E.
Radu, C. M.
Manesso, L.
Simioni, P.
Ori, C.
Su, H.
Lam, Y. M.
Willis, K.
Pullar, V.
Hubner, R. P.
Tsang, J. L.
de Guadiana-Romualdo, L. García
Rebollo-Acebes, S.
Esteban-Torrella, P.
Jiménez-Sánchez, R.
Jiménez-Santos, E.
Ortín-Freire, A.
Hernando-Holgado, A.
Albaladejo-Otón, M. D.
Coelho, L.
Rabello, L.
Salluh, J.
Martin-Loeches, I.
Rodriguez, A.
Nseir, S.
Póvoa, P.
Varis, E.
Pettilä, V.
Poukkanen, M.
Jacob, S.
Karlsson, S.
Perner, A.
Takala, J.
Wilkman, E.
Lundberg, O. H. M.
Bergenzaun, L.
Rydén, J.
Rosenqvist, M.
Melander, O.
Chew, M. S.
Rodriguez-Ruiz, E.
Vaquero, R. Hernández
Lago, A. Lopez
Allut, J. L. Garcia
Gestal, A. Estany
Gonzalez, M. A. Garcia
Kishihara, Y.
Yasuda, H.
Rebollo, S.
de Guadiana-Romualdo, L. García
Jimenez, R.
Torrella, P. Esteban
Fernandez, A.
Sanchez, S.
Ortin, A.
Bassi, G. Li
Prats, R. Guillamat
Artigas, A.
Aguilera, E.
Marti, D.
Ranzani, O. T.
Rigol, M.
Fernandez, L.
Ferrer, M.
Martin-Loeches, I.
Torres, A.
Lanziotti, V. S.
Póvoa, P.
Pulcheri, L.
Ribeiro, M. O.
Barbosa, A. P.
e Silva, J. R. Lapa
Soares, M.
Salluh, J. I. F.
Garcia, I. Palacios
Martin, A. Diaz
Marqués, M. Gil
Moreno, A. Puppo
Pizarraya, A. Gutierrez
Diaz, J. Pachón
Ibañez, M. Pachón
Smani, Y.
Connell, M. Mc
Zhang, L. A.
Parker, R. S.
Banerjee, I.
Clermont, G.
Norberg, E.
Oras, J.
Cuisinier, A.
Maufrais, C.
Payen, J. F.
Nottin, S.
Walther, G.
Bouzat, P.
Arib, S.
Bilotta, F.
Badenes, R.
Rubulotta, F.
Mirek, S.
Crippa, I. A.
Monfort, B.
Stazi, E.
Roig, A. Lozano
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Magnoni, S.
Marando, M.
Pifferi, S.
Conte, V.
Ortolano, F.
Carbonara, M.
Bertani, G.
Scola, E.
Cadioli, M.
Triulzi, F.
Colombo, A.
Stocchetti, N.
Rotzel, H. B.
Lázaro, A. Serrano
Prada, D. Aguillón
Guimillo, M. Rodriguez
Piqueras, C. Sanchís
Guia, J. Romero
Simon, M. García
Arizmendi, A. Mesejo
Carratalá, A.
El Maraghi, S.
Yehia, A.
Bakry, M.
Shoman, A.
Backes, F. N.
Bianchin, M. M.
Vieira, S. R. R.
de Souza, A.
Backes, A. N.
Klein, C.
Kalaiselvan, M. S.
Renuka, M. K.
Arunkumar, A. S.
Lozano, A.
Lheureux, O.
Badenes, R.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Gallaher, C.
Cattlin, S.
Gordon, S.
Picard, J.
Fontana, V.
Bond, O.
Nobile, L.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Mrozek, S.
Delamarre, L.
Capilla, F.
Al-Saati, T.
Fourcade, O.
Geeraerts, T.
Dominguez-Berrot, A. M.
Gonzalez-Vaquero, M.
Vallejo-Pascual, M. E.
Gupta, D.
Ivory, B. D.
Chopra, M.
McCarthy, J.
Felderhof, C. L.
MacNeil, C.
Rubulotta, F.
Waldauf, P.
Maggiorini, M.
Duska, F.
Fumis, R. R. L.
Junior, J. M. Vieira
Amarante, G.
Skorko, A.
Sanders, S.
Aron, J.
Kroll, R. J.
Redfearn, C.
Krishnan, P.
Khalil, J. E.
Kovari, F.
Kongpolprom, N.
Gulia, V.
Lourenço, E.
Melão, L.
Duro, C.
Baptista, G.
Alves, A.
Arminda, B.
Rodrigues, M.
Marreiros, A.
Granja, C.
Hayward, J.
Baldwin, F.
Gray, R.
Katinakis, P. A.
Stijf, M.
Ten Kleij, M.
Jansen-Frederiks, M.
Broek, R.
de Bruijne, M.
Spronk, P. E.
Sinha, K.
Luney, M.
Palmer, K.
Keating, L.
Abu-Habsa, M.
Bahl, R.
Baskaralingam, N.
Ahmad, A.
Kanapeckaite, L.
Bhatti, P.
Glace, S.
Jeyabraba, S.
Lewis, H. F.
Kostopoulos, A.
Raja, M.
West, A.
Ely, A.
Turkoglu, L. M.
Zolfaghari, P.
Baptista, J. P.
Marques, M. P.
Martins, P.
Pimentel, J.
Gupta, D.
Su, Y. C.
Villacres, S.
Stone, M. E.
Parsikia, A.
Medar, S.
O’Dea, K. P.
Porter, J.
Tirlapur, N.
Jonathan, J. M.
Singh, S.
Takata, M.
Abu-Habsa, M.
Ahmad, A.
McWhirter, E.
Lyon, R.
Hariz, M. L.
Azmi, E.
Alkhan, J.
Honeybul, S.
Movsisyan, V.
Petrikov, S.
Marutyan, Z.
Aliev, I.
Evdokimov, A.
Antonucci, E.
Merz, T.
Hartmann, C.
Pelosi, P.
Calzia, E.
Radermacher, P.
Nußbaum, B.
Hartmann, C.
Huber-Lang, M.
Gröger, M.
Radermacher, P.
Nußbaum, B.
Nußbaum, B.
Antonucci, E.
Calzia, E.
Pelosi, P.
Radermacher, P.
Hartmann, C.
Svoren-Jabalera, E.
Davenport, E. E.
Humburg, P.
Knight, J.
Hinds, C. J.
Jun, I. J.
Kim, W. J.
Lee, E. H.
Besch, G.
Perrotti, A.
Puyraveau, M.
Carteron, L.
Baltres, M.
Samain, E.
Chocron, S.
Pili-Floury, S.
Plata-Menchaca, E. P.
Sabater-Riera, J.
Estruch, M.
Boza, E.
Sbraga, F.
Toscana-Fernández, J.
Bruguera-Pellicer, E.
Ordoñez-Llanos, J.
Pérez-Fernández, X. L.
Cavaleiro, P.
Tralhão, A.
Arrigo, M.
Lopes, J.-P.
Lebrun, M.
Cholley, B.
PerezVela, J. L.
MarinMateos, H.
Rivera, J. J. Jimenez
Llorente, M. A. Alcala
De Marcos, B. Gonzalez
Fernandez, F. J. Gonzalez
Laborda, C. Garcia
Zamora, D. Fernandez
Delgado, J. C. Lopez
Imperiali, C.
Berbel-Franco, D.
Dastis, M.
Moreno-Gonzalez, G.
Perez-Sanchez, J.
Romera-Peregrina, I.
Abellan-Lencina, R.
Martinez-Pascual, A.
Fuentes-Mila, V.
Gonzalez-Romero, M.
Górka, J.
Górka, K.
Iwaniec, T.
Frołow, M.
Polok, K.
Fronczek, J.
Kózka, M.
Musiał, J.
Szczeklik, W.
Pérez, A. González
Ordoñez, P. Florez
Giribet, A.
Cuervo, M. A. Alonso
Cuervo, R. Alonso
Esteban, M. A. Rodriguez
Fraile, L. Iglesias
Mittelbrum, C. Ponte
Albaiceta, G. Muñiz
Ampatzidou, F.
Sileli, M.
Kehagioglou, G.
Madesis, A.
Karaiskos, T.
Moursia, C.
Maleoglou, H.
Leleki, K.
Drossos, G.
Uz, Z.
Ince, Y.
Papatella, R.
Bulent, E.
Guerci, P.
Ince, C.
De Mol, B.
Vicka, V.
Gineityte, D.
Ringaitiene, D.
Norkiene, I.
Sipylaite, J.
Möller, C.
Fleischmann, C.
Thomas-Rueddel, D. O.
Vlasakov, V.
Rochwerg, B.
Theurer, P.
Gattinoni, L.
Reinhart, K.
Hartog, C. S.
Pérez, A. González
Al Sibai, J. Zanabili
Camblor, P. Martinez
Fernandez, P. Alvarez
Gala, J. M. García
Guisasola, J. Silba
Albaiceta, G. Muñiz
Tamura, T.
Yatabe, T.
Miyajima, I.
Yamashita, K.
Yokoyama, M.
Ampatzidou, F.
Kehagioglou, G.
Dalampini, E.
Nastou, M.
Baddour, A.
Ignatiadis, A.
Asteri, T.
Drossos, G.
Hathorn, K. E.
Purtle, S. W.
Horkan, C. M.
Gibbons, F. K.
Christopher, K. B.
Viana, M. V.
Tonietto, T. A.
Gross, L. A.
Costa, V. L.
Tavares, A. L. J.
Lisboa, B. O.
Moraes, R. B.
Vieira, S. R.
Viana, L. V.
Azevedo, M. J.
Ceniccola, G. D.
Pequeno, R. S. F.
Holanda, T. P.
Mendonça, V. S.
Araújo, W. M. C.
Carvalho, L. S. F.
Segaran, E.
Vickers, L.
Brinchmann, K.
Wignall, I.
Rubulotta, F.
De Brito-Ashurst, I.
del Olmo, R.
Esteban, M. J.
Vaquerizo, C.
Carreño, R.
Gálvez, V.
Kaminsky, G.
Nieto, B.
Fuentes, M.
De la Torre, M. A.
Torres, E.
Alonso, A.
Velayos, C.
Saldaña, T.
Escribá, A.
GRIP, J.
Kölegård, R.
Sundblad, P.
Rooyackers, O.
Naser, Ben
Jaziri, F.
Jazia, A. Ben
Barghouth, M.
Hentati, O.
Skouri, W.
El Euch, M.
Mahfoudhi, M.
Turki, S.
Abdelghni, K. Ben
Abdallah, Ben
Maha, B. N. M.
Cánovas, J.
Sotos, F.
López, A.
Lorente, M.
Burruezo, A.
Torres, D.
Polok, K.
Włudarczyk, A.
Górka, J.
Hałek, A.
Musiał, J.
Szczeklik, W.
Jazia, A. Ben
Jaziri, F.
Bargouth, M.
Bennasr, M.
Turki, S.
Abdelghani, K. Ben
Abdallah, T. Ben
de Grooth, H. J.
Geenen, I. L.
Parienti, J. J.
Straaten, H. M. Oudemans-van
Shum, H. P.
King, H. S.
Chan, K. C.
Yan, W. W.
Londoño, J. Gonzalez
Cardenas, C. Lorencio
Pedrosa, M. Morales
Gubianas, C. Murcia
Bertolin, C. Fuster
Batllori, N. Vila
Sirvent, J. M.
Wykes, K.
Jack, J.
Morgan, P.
Mukhopadhyay, A.
Chan, H. Y.
Kowitlawakul, Y.
Remani, D.
Leong, C. S. F.
Henry, C. J.
Puthucheary, Z. A.
Mendsaikhan, N.
Begzjav, T.
Lundeg, G.
Dünser, M.
Espinoza, E. D. Valenzuela
Welsh, S. P.
Motta, M. F.
Guerra, E.
Zerpa, M. C. l.
Zechner, F.
Furche, M.
Berdaguer, F.
Birri, P. N. Rubatto
Risso-Vazquez, A.
Dubin, A.
Masevicius, F. D.
Greaney, D.
Magee, A.
Fitzpatrick, G.
Lugo-Cob, R. G.
Sánchez-Hurtado, L. A.
Arvizu-Tachiquín, P. C.
Tejeda-Huezo, B. C.
Cano-Oviedo, A. A.
Baltazar-Torres, J. A.
Aydogan, M. S.
Togal, T.
Taha, A.
Chai, H. Z.
Kam, C.
Razali, S. S. Yang
Sivasamy, V.
Kuan, L. Y.
Poulose, V.
Morales, M. A. Lopez
Castro, S.
Pires, T.
Melão, L.
Krystopchuk, A.
Pereira, I.
Granja, C.
Taniguchi, L. U.
Pires, E. M. C.
Vieira, Jr, J. M.
Azevedo, L. C. P.
Nurses of the Central and General ICUs of Shiraz Namazi Hospital
Sedation an Delirium Group Hospital Universitari de Bellvitge
SPACeR group (Surrey Peri-operative, Anaesthesia and Critical Care Collaborative Research Group)
for the PRoVENT investigators and the PROVE Network
SEMICYUC/GETGAG Working Group
TAVeM study group
POPC-CB investigators
DESIRE (DExmedetomidine for Sepsis in ICU Randomized Evaluation) Trial Investigators
GEMINI
Bioethics work group of SEMICYUC
The FINNAKI Study Group
Queen Square Neuroanaesthesia and Neurocritical Care Resreach Group
Renal Transplantation HUVR
GEMINI
EDISVAL Group
EDISVAL Group
PLUG Working group
TAVeM study Group
The FINNAKI Study Group
on behalf of Department of Professional Development, ESICM
Critical Care Research Group
SIRAKI group
Grupo ESBAGA
Pokaż więcej
Źródło :
Intensive Care Medicine Experimental. September 2016 4(1):205-404
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Serum Estradiol Level at Intensive Care Unit Admission and Mortality in Critically Ill Patients
Autorzy :
Sánchez-Hurtado, Luis Alejandro
Lugo-Cob, Rolando
Tejeda-Huezo, Brigette C.
Esquivel-Chávez, Alejandro
Cano-Oviedo, Abraham A.
Zamora-Varela, Sergio
Gomez-Flores, Saira S.
Arvizu-Tachiquin, Perla
Baltazar-Torres, José A.
Pokaż więcej
Temat :
Critical illness
mortality
Brief Communication
outcome
estradiol
Źródło :
Indian Journal of Critical Care Medicine : Peer-reviewed, Official Publication of Indian Society of Critical Care Medicine
Tytuł :
Comparison of two indirect calorimetry devices at varying levels of inspired oxygen
Autorzy :
Sivakumar, S
Taccone, FS
Desai, KA
Lazaridis, C
Skarzynski, M
Sekhon, M
Henderson, W
Griesdale, D
Chapple, L
Deane, A
Williams, L
Ilia, S
Henderson, A
Hugill, K
Howard, P
Roy, A
Bonner, S
Monteiro, E
Baudouin, S
Ramírez, CS
Escalada, SH
Banaszewski, M
Sertedaki, A
Kaymak, Ç
Viera, MA
Santana, MC
Balcázar, LC
Monroy, NS
Campelo, FA
Vázquez, CF
Santana, PS
Cerejo, A
Santana, SR
Charmadari, E
Carteron, L
Kovach, L
Patet, C
Quintard, H
Solari, D
Bouzat, P
Oddo, M
Wollersheim, T
Malleike, J
Haas, K
Stratakis, CA
Rocha, AP
Carbon, N
Şencan, I
Schneider, J
Birchmeier, C
Fielitz, J
Spuler, S
Weber-Carstens, S
Enseñat, L
Pérez-Madrigal, A
Briassouli, E
Saludes, P
Proença, L
Elsayed, AA
Meço, B
Gruartmoner, G
Espinal, C
Mesquida, J
Huber, W
Eckmann, M
Elkmann, F
Goukos, D
Gruber, A
Lahmer, T
Mayr, U
Herner, A
Özçelik, M
Abougabal, AM
Schellnegger, R
Schmid, RM
Ayoub, W
Psarra, K
Samy, W
Esmat, A
Battah, A
Mukhtar, S
Mongkolpun, W
Ünal, N
Cortés, DO
Beshey, BN
Cordeiro, CP
Vincent, JL
Leite, MA
Creteur, J
Funcke, S
Groesdonk, H
Saugel, B
Wagenpfeil, G
Wagenpfeil, S
Reuter, DA
Fernandez, MM
Alzahaby, KM
Botoula, E
Fernandez, R
Magret, M
González-Castro, A
Bouza, MT
Ibañez, M
García, C
Balerdi, B
Jenni-Moser, B
Mas, A
Arauzo, V
Tsagarakis, S
Añón, JM
Pozzebon, S
Ruiz, F
Ferreres, J
Tomás, R
Alabert, M
Tizón, AI
Altaba, S
Jeitziner, MM
Llamas, N
Haroon, BA
Edul, VS
Goligher, EC
Fan, E
Herridge, M
Ortiz, AB
Vorona, S
Sklar, M
Dres, M
Rittayamai, N
Lanys, A
Schreiber, J
Mageira, E
Urrea, C
Tomlinson, G
Reid, WD
Rubenfeld, GD
Kavanagh, BP
Cristallini, S
Brochard, LJ
Ferguson, ND
Neto, AS
De Abreu, MG
Routsi, C
Imiela, J
Galassi, MS
Pelosi, P
Schultz, MJ
PRoVENT investigators and the PROVE Network
Guérin, C
Papazian, L
Reignier, J
Lheureux, O
Ayzac, L
Nanas, S
Loundou, A
Forel, JM
Sales, FL
Rolland-Debord, C
Bureau, C
Poitou, T
Clavel, M
Perbet, S
Terzi, N
Kouatchet, A
Briassoulis, G
Brasseur, A
Similowski, T
Demoule, A
De Moraes, KC
Hunfeld, N
Trogrlic, Z
Ladage, S
Osse, RJ
Koch, B
Rietdijk, W
Boscolo, A
Devlin, J
Van der Jagt, M
Picetti, E
Batista, CL
Ceccarelli, P
Mensi, F
Malchiodi, L
Risolo, S
Rossi, I
Bertini, D
Antonini, MV
Servadei, F
Caspani, ML
Roquilly, A
Júnior, JA
Lasocki, S
Seguin, P
Geeraerts, T
Perrigault, PF
Campello, E
Dahyot-Fizelier, C
Paugam-Burtz, C
Cook, F
Cinotti, R
Dit Latte, DD
Mahe, PJ
Marcari, TB
Fortuit, C
Feuillet, F
Lucchetta, V
Asehnoune, K
Marzorati, C
Spina, S
Scaravilli, V
Vargiolu, A
Riva, M
Giussani, C
Lobato, R
Sganzerla, E
Hravnak, M
Osaku, EF
Citerio, G
Barbadillo, S
De Molina, FJ
Álvarez-Lerma, F
Rodríguez, A
SEMICYUC/GETGAG Working Group
Zakharkina, T
Martin-Loeches, I
Castro, CS
Matamoros, S
Fuhrmann, V
Piasentini, E
Povoa, P
Yousef, K
Torres, A
Kastelijn, J
Hofstra, JJ
De Jong, M
Schultz, M
Sterk, P
Artigas, A
De Souza, LM
Aktepe, O
Bos, LJ
Moreau, AS
Chang, Y
Salluh, J
Rodriguez, A
Nseir, S
TAVeM study group
De Jong, E
Fildisis, G
Rodrigues, FF
Van Oers, JA
Beishuizen, A
Girbes, AR
Nijsten, MW
Crago, E
De Lange, DW
Bonvicini, D
Labate, D
Benacchio, L
Radu, CM
Olivieri, A
Stepinska, J
Wruck, ML
Pizzirani, E
Lopez-Delgado, JC
Gonzalez-Romero, M
Fuentes-Mila, V
Berbel-Franco, D
Friedlander, RM
Romera-Peregrina, I
Manesso, L
Martinez-Pascual, A
Perez-Sanchez, J
Abellan-Lencina, R
Correa, NG
Ávila-Espinoza, RE
Moreno-Gonzalez, G
Sbraga, F
Griffiths, S
Grocott, MP
Creagh-Brown, B
Simioni, P
Abdelmonem, SA
POPC-CB investigators
Doyle, J
Wilkerson, P
Pelegrini, AM
Soon, Y
Huddart, S
Dickinson, M
Riga, A
Zuleika, A
Ori, C
Miyamoto, K
Kawazoe, Y
Tahon, SA
Morimoto, T
Yamamoto, T
Eid, RA
Fuke, A
Hashimoto, A
Koami, H
Beppu, S
Su, H
Katayama, Y
Ito, M
Ohta, Y
Yamamura, H
Helmy, TA
DESIRE (DExmedetomidine for Sepsis in ICU Randomized Evaluation) Trial Investigators
Timenetsky, KT
Rygård, SL
Holst, LB
Wetterslev, J
Lam, YM
Johansson, PI
Perner, A
Soliman, IW
Van Dijk, D
Van Delden, JJ
Meligy, HS
Cazati, D
Cremer, OL
Slooter, AJ
Willis, K
Peelen, LM
McWilliams, D
Snelson, C
Neves, AD
Loudet, CI
Busico, M
Vazquez, D
Villalba, D
Lobato, M
Puig, F
Kott, M
Pullar, V
Veronesi, M
Lischinsky, A
López, FJ
Mori, LB
Plotnikow, G
Díaz, A
Giannasi, S
Hernandez, R
Krzisnik, L
Diniz, PS
Hubner, RP
Cecotti, C
Dunn-Siegrist, I
Viola, L
Lopez, R
Sottile, JP
Benavent, G
Estenssoro, E
Chen, CM
Lai, CC
Cheng, KC
Costa, CR
Rocha, LL
Chou, W
Chan, KS
Pugin, J
Roeker, LE
Horkan, CM
Gibbons, FK
Christopher, KB
Weijs, PJ
Mogensen, KM
Furche, M
Rawn, JD
Cavalheiro, AM
Robinson, MK
Tang, Z
Gupta, S
Qiu, C
Ouyang, B
Cai, C
Guan, X
Tsang, JL
Regueira, T
Cea, L
Topeli, A
Lucinio, NM
Carlos, SJ
Elisa, B
Puebla, C
Vargas, A
Govil, D
Poulsen, MK
De Guadiana-Romualdo, LG
Thomsen, LP
Kjærgaard, S
Rees, SE
Karbing, DS
Schwedhelm, E
Frank, S
Müller, MC
Carbon, NM
Skrypnikov, V
Rebollo-Acebes, S
Srinivasan, S
Pickerodt, PA
Falk, R
Mahlau, A
Santos, ER
Lee, A
Inglis, R
Morgan, R
Barker, G
Esteban-Torrella, P
Kamata, K
Abe, T
Patel, SJ
Saitoh, D
Tokuda, Y
Green, RS
Norrenberg, M
Butler, MB
Erdogan, M
Hwa, HT
Jiménez-Sánchez, R
Gil, LJ
Vaquero, RH
Rodriguez-Ruiz, E
Lago, AL
N, JK
Allut, JL
Gestal, AE
Gleize, A
Gonzalez, MA
Thomas-Rüddel, DO
Jiménez-Santos, E
Schwarzkopf, D
Fleischmann, C
Reinhart, K
Suwanpasu, S
Sattayasomboon, Y
Filho, NM
Gupta, A
Oliveira, JC
Preiser, JC
Ballalai, CS
Zitta, K
Ortín-Freire, A
De Lucia, CV
Araponga, GP
Veiga, LN
Silva, CS
Garrido, ME
Ramos, BB
Ricaldi, EF
Gomes, SS
Tomar, DS
Simón, IF
Hernando-Holgado, A
GEMINI
Gemmell, L
MacKay, A
Wright, C
Docking, RI
Doherty, P
Black, E
Stenhouse, P
Plummer, MP
Finnis, ME
Albaladejo-Otón, MD
Carmona, SA
Shafi, M
Phillips, LK
Kar, P
Bihari, S
Biradar, V
Moodie, S
Horowitz, M
Shaw, JE
Deane, AM
Coelho, L
Yatabe, T
Valhonrat, IL
Inoue, S
Harne, R
Sakaguchi, M
Egi, M
Abdelhamid, YA
Motta, MF
Domínguez, JP
Arora, DP
Hokka, M
Pattinson, KT
Mizobuchi, S
Pérez, AG
Abellán, AN
Plummer, M
Giersch, E
Talwar, N
Summers, M
Pelenz, M
Hatzinikolas, S
Heller, S
Chapman, M
Jones, K
Almudévar, PM
Schweizer, R
Jacquet-Lagreze, M
Portran, P
Rabello, L
Mazumdar, S
Junot, S
Allaouchiche, B
Fellahi, JL
Guerci, P
Ergin, B
Lange, K
Kapucu, A
Ince, C
Cioccari, L
Luethi, N
Crisman, M
Papakrivou, EE
Bellomo, R
Mårtensson, J
Shinotsuka, CR
Fagnoul, D
Kluge, S
Orbegozo, D
Makris, D
Thooft, A
Brimioulle, S
Dávila, F
Iwasaka, H
Brandt, B
Tahara, S
Nagamine, M
Ichigatani, A
Cabrera, AR
Zepeda, EM
Granillo, JF
Manoulakas, E
Sánchez, JS
Montoya, AA
Rubio, JJ
Montenegro, AP
Blanco, GA
Robles, CM
Drolz, A
Horvatits, T
Roedl, K
Rutter, K
Tsolaki, B
Funk, GC
Póvoa, P
Ramos, AJ
Schneeweiss, B
Sabetian, G
Pooresmaeel, F
Zand, F
Ghaffaripour, S
Farbod, A
Tabei, H
Taheri, L
TAVeM study Group
Karadodas, B
Reina, Á
Anandanadesan, R
Metaxa, V
Teixeira, C
Pereira, SM
Hernández-Marrero, P
Carvalho, AS
Beckmann, M
Hartog, CS
Varis, E
Raadts, A
López, NP
Zakynthinos, E
Robertsen, A
Førde, R
Skaga, NO
Helseth, E
Honeybul, S
Ho, K
Vazquez, AR
Lopez, PM
Gonzalez, MN
Ortega, PN
Pérez, MA
Sola, EC
Garcia, IP
Spasova, T
De la Torre-Prados, MV
Kopecky, O
Rusinova, K
Pettilä, V
Waldauf, P
Cepeplikova, Z
Balik, M
Ordoñez, PF
Apolo, DX
Almudevar, PM
Martin, AD
Muñoz, JJ
Poukkanen, M
Castañeda, DP
Villamizar, PR
Ramos, JV
Pérez, LP
Lucendo, AP
Villén, LM
Ejarque, MC
Estella, A
Camps, VL
Neitzke, NM
Encinares, VS
Martín, MC
Masnou, N
Bioethics work group of SEMICYUC
Barbosa, S
Varela, A
Palma, I
López, FM
Cristina, L
Nunes, E
Jacob, S
Pereira, I
Campello, G
Ibañez, MP
Granja, C
Pande, R
Pandey, M
Varghese, S
Chanu, M
García, IP
Van Dam, MJ
Schildhauer, C
Karlsson, S
Ter Braak, EW
Gracia, M
Viciana, R
Montero, JG
Recuerda, M
Fontaiña, LP
Tharmalingam, B
Kovari, F
Zöllner, C
Rose, L
Mcginlay, M
Amin, R
Burns, K
Connolly, B
Hart, N
Labrador, G
Jouvet, P
Katz, S
Leasa, D
Takala, J
Izurieta, JR
Mawdsley, C
Mcauley, D
Blackwood, B
Denham, S
Worrall, R
Arshad, M
Cangueiro, TC
Isherwood, P
Wilkman, E
Khadjibaev, A
Guerrero, JJ
Sabirov, D
Rosstalnaya, A
Parpibaev, F
Sharipova, V
Guzman, CI
FINNAKI Study Group
Poulose, V
Renal Transplantation HUVR
Lundberg, OH
Koh, J
Calvert, S
Cha, YS
Lee, SJ
Tyagi, N
Rajput, RK
Birri, PN
Taneja, S
Singh, VK
Sharma, SC
Mittal, S
Quint, M
Kam, JW
Rao, BK
Ayachi, J
Fraj, N
Romdhani, S
Bergenzaun, L
Khedher, A
Meddeb, K
Sma, N
Azouzi, A
Bouneb, R
Giribet, A
Adeniji, K
Chouchene, I
Yeter, H
El Ghardallou, M
Rydén, J
Boussarsar, M
Jennings, R
Walter, E
Ribeiro, JM
Moniz, I
Marçal, R
Santos, AC
Young, R
Candeias, C
E Silva, ZC
Rosenqvist, M
Kara, A
Gomez, SE
Nieto, OR
Gonzalez, JA
Cuellar, AI
Mildh, H
Korhonen, AM
Shevill, DD
Elke, G
Moraes, MM
Ala-Kokko, T
Reinikainen, M
Robertson, E
Garside, P
Tavladaki, T
Isotti, P
De Vecchi, MM
Perduca, AE
Cuervo, MA
Melander, O
Negro, A
Villa, G
Manara, DF
Cabrini, L
Zangrillo, A
Frencken, JF
Spanaki, AM
Van Baal, L
Donker, DW
Chew, MS
Cuervo, RA
Horn, J
Van der Poll, T
Van Klei, WA
Bonten, MJ
Menard, CE
Kumar, A
Dimitriou, H
Rimmer, E
Doucette, S
Esteban, MA
Turgeon, AF
Houston, BL
Houston, DS
Zarychanski, R
Pinto, BB
Carrara, M
Ferrario, M
Bendjelid, K
Kondili, E
Nunes, J
Fraile, LI
Diaz, P
Silva, G
Escórcio, S
Chaves, S
Jardim, M
Fernandes, N
Câmara, M
Duarte, R
Pereira, CA
Choulaki, C
Mittelbrum, CP
Vieira, J
Nóbrega, JJ
De Oca-Sandoval, MA
Sánchez-Rodríguez, A
Joya-Galeana, JG
Correa-Morales, A
Camarena-Alejo, G
Aguirre-Sánchez, J
Franco-Granillo, J
Albaiceta, GM
Meleti, E
Soliman, M
Al Azab, A
El Hossainy, R
Nagy, H
Nirmalan, M
Crippa, IA
Cavicchi, FZ
Koeze, J
Kafetzopoulos, D
Chaari, A
Hakim, KA
Hassanein, H
Etman, M
El Bahr, M
Bousselmi, K
Khalil, ES
Kauts, V
Tsolakoglou, I
Casey, WF
Imahase, H
Georgopoulos, D
Sakamoto, Y
Yamada, KC
Miike, T
Nagashima, F
Iwamura, T
Keus, F
Hummitzsch, L
Kishihara, Y
Heyland, D
Spiezia, L
Dieperink, W
Souza, RB
Yasuda, H
Martins, AM
Liberatore, AM
Kang, YR
Nakamae, MN
La Torre, AG
Vieira, JC
Koh, IH
Hanslin, K
Wilske, F
Van der Horst, IC
Jaskowiak, JL
Skorup, P
Sjölin, J
Lipcsey, M
Long, WJ
Zhen, CE
Vakalos, A
Avramidis, V
Wu, SH
Shyu, LJ
Rebollo, S
Van Meurs, M
Li, CH
Yu, CH
Chen, HC
Wang, CH
Lin, KH
Aray, ZE
Gómez, CF
Tsvetanova-Spasova, T
Tejero, AP
Monge, DD
Zijlstra, JG
Losada, VM
Tarancón, CM
Cortés, SD
Gutiérrez, AM
Álvarez, TP
Rouze, A
Jaffal, K
Six, S
Jimenez, R
Nuevo-Ortega, P
Stolz, K
Roberts, S
Cattoen, V
Arnal, JM
Saoli, M
Novotni, D
Garnero, A
Becher, T
Torrella, PE
Buchholz, V
Schädler, D
Rueda-Molina, C
Caballero, CH
Frerichs, I
Weiler, N
Eronia, N
Mauri, T
Gatti, S
Maffezzini, E
Fernandez, A
Bronco, A
Alban, L
Sasso, T
Marenghi, C
Isgro, G
Fernández-Porcel, A
Grasselli, G
Pesenti, A
Bellani, G
Al-Fares, A
Dubin, A
Del Sorbo, L
Anwar, S
Facchin, F
Azad, S
Zamel, R
Hall, D
Ferguson, N
Camara-Sola, E
Cypel, M
Keshavjee, S
Sanchez, S
Durlinger, E
Spoelstra-de Man, A
Smit, B
De Grooth, HJ
Girbes, A
Beitland, S
Straaten, HO
Smulders, Y
Salido-Díaz, L
Ortin, A
Alfaro, MA
Parrilla, F
Meli, A
Pellegrini, M
Rodriguez, N
Goyeneche, JM
Morán, I
Intas, G
Aguirre, H
Mancebo, J
Bassi, GL
Heines, SJ
García-Alcántara, A
Strauch, U
Bergmans, DC
Blankman, P
Shono, A
Hasan, D
Gommers, D
Trøseid, AM
Chung, WY
Prats, RG
Lee, KS
Jung, YJ
Park, JH
Sheen, SS
Park, KJ
Worral, R
Brusletto, BS
Larraza, S
Dey, N
Spadaro, S
Brohus, JB
Winding, RW
Volta, CA
Silva, MM
Waldum-Grevbo, BE
Ampatzidou, F
Vlachou, A
Kehagioglou, G
Karaiskos, T
Madesis, A
Mauromanolis, C
Michail, N
Drossos, G
Aguilera, E
Saraj, N
Berg, JP
Rijkenberg, S
Feijen, HM
Endeman, H
Donnelly, AA
Morgan, E
Garrard, H
Buckley, H
Russell, L
Marti, D
Haase, N
Sunde, K
Goh, C
Mouyis, K
Woodward, CL
Halliday, J
Encina, GB
Ros, J
Ranzani, OT
Lagunes, L
Tabernero, J
Huertas, DG
Bosch, F
Rello, J
Manzano, F
Morente-Constantin, E
Rivera-Ginés, B
Rigol, M
Colmenero-Ruiz, M
Meleti, DE
Sanz, JG
Dogliotti, A
Simon, IF
Valbuena, BL
Pais, M
Ramalingam, S
Quintana, MM
Díaz, C
Fox, L
Santafe, M
Fernandez, L
Barba, P
García, M
Leal, S
Pérez, M
Pérez, ML
Osuna, A
Ferrer, M
Veganzones, J
Martínez, N
Santiago-Ruiz, F
Moors, I
Mokart, D
Pène, F
Lambert, J
Mayaux, J
Vincent, F
Nyunga, M
Bruneel, F
Stergiannis, P
Laisne, L
Rabbat, A
Lebert, C
Perez, P
Suberviola, B
Chaize, M
Renault, A
Meert, AP
Hamidfar, R
Jourdain, M
Rodríguez-Mejías, C
Lanziotti, VS
Darmon, M
Schlemmer, B
Chevret, S
Lemiale, V
Azoulay, E
Rowland, MJ
Riera, J
Benoit, D
Martins-Branco, D
Sousa, M
Wangensteen, R
Marum, S
Bouw, MJ
Galstyan, G
Makarova, P
Parovichnikova, E
Kuzmina, L
Troitskaya, V
Rellan, L
Drize, N
Zaponi, RS
Gemdzhian, E
Jamaati, HR
Savchenko, V
Chao, HC
Kılıc, E
Demiriz, B
Uygur, ML
Sürücü, M
Cınar, K
Yıldırım, AE
Pulcheri, L
Sanchez, M
Kiss, K
Masjedi, M
Köves, B
Csernus, V
Molnár, Z
Ntantana, A
Matamis, D
Savvidou, S
Giannakou, M
Ribeiro, MO
Gouva, M
Nakos, G
Robles, JC
Koulouras, V
Gaffney, S
Docking, R
Judge, C
Drew, T
Barbosa, AP
Misran, H
Munshi, R
McGovern, L
Coyle, M
Hashemian, SM
Lopez, E
Dunne, L
Deasy, E
Lavin, P
Fahy, A
Antoniades, CA
Ramos, A
Darcy, DM
Donnelly, M
Ismail, NH
Hall, T
Wykes, K
Jack, J
Vicente, R
Ngu, WC
Morgan, P
E Silva, JR
Ruiz-Ramos, J
Ramirez, P
Gordon, M
Villarreal, E
Frasquet, J
Poveda-Andrés, JL
Abbasi, G
Castellanos, A
Ijssennagger, CE
Miñambres, E
Soares, M
Ten Hoorn, S
Van Wijk, A
Van den Broek, JM
Tuinman, PR
Elmenshawy, AM
Hammond, BD
Gibbon, G
Khaloo, V
Belcham, T
Burton, K
Salluh, JI
Taniguchi, LU
Santibañez, M
Ramos, FJ
Momma, AK
Martins-Filho, AP
Bartocci, JJ
Lopes, MF
Sad, MH
Tabei, SH
Rodrigues, CM
Pires, EM
Vieira, JM
Le Guen, M
Murbach, LD
Barreto, J
Duarte, ST
Taba, S
Kolaros, AA
Miglioranza, D
Gund, DP
Lordani, CF
Ogasawara, SM
Moore, J
Jorge, AC
Duarte, PA
Capuzzo, M
Marqués, MG
Kafilzadeh, A
Corte, FD
Terranova, S
Scaramuzzo, G
Fogagnolo, A
Bertacchini, S
Bellonzi, A
Garry, P
Mason, N
Ragazzi, R
Moreno, AP
Bakhodaei, HH
Cruz, C
Nunes, A
Pereira, FS
Aragão, I
Cardoso, AF
Santos, C
Malheiro, MJ
Castro, H
Abentroth, LR
Windpassinger, M
Cardoso, T
Diaz, JA
Paratz, J
Kenardy, J
Comans, T
Coyer, F
Thomas, P
Boots, R
Pereira, N
Pizarraya, AG
Vilas-Boas, A
Gomes, E
Plattner, O
Silva, R
Dias, C
Torres, J
Carvalho, D
Molinos, E
Vales, C
Araújo, R
Witter, T
Diaz, JP
Garcia, DJ
Mascha, E
Lovesio, C
Karnatovskaia, L
Philbrick, K
Ognjen, G
Clark, M
Montero, RM
Luis, E
Varas, JL
Sessler, DI
Sánchez-Elvira, LA
Delgado, CP
Díaz, PV
Ruiz, BL
Guerrero, AP
Galache, JA
Jiménez, R
Gomez, MN
Alejandro, O
Fernández, A
Research, O
Smani, Y
Moreno, S
Herrera, L
Ojados, A
Galindo, M
Murcia, J
Contreras, M
Sánchez-Argente, S
Soriano, R
Bonilla, Y
Rodríguez, MD
Connell, MM
Allegue, JM
Melia, U
Cakin, Ö
Parlak, H
Kirca, H
Mutlu, F
Aydınlı, B
Cengiz, M
Gonzalez, PL
Ramazanoglu, A
Zhang, LA
Jung, EJ
Oh, SY
Lee, H
Fontanet, J
Ibrahim, IA
Parker, RS
Van den Berg, JP
Domenech, JC
Montalvo, AP
Banerjee, I
Chalari, E
Chornet, TC
Martinez, PC
Ribas, MP
Costa, RG
Ortega, AC
Forbes, C
Struys, MM
Prescott, H
Lal, A
Clermont, G
Khan, FA
Rafik, MM
Dela Pena, EG
Dizon, JS
Perez, PP
Wong, CM
Garach, MM
Romero, OM
Puerta, RR
Westbrook, J
Norberg, E
Vereecke, HE
Diaz, FA
Al-Ansary, AM
Bailon, AM
Pinel, AC
Maldonado, LP
Kalaiselvan, MS
Kumar, RL
Renuka, MK
Kumar, AS
Myatra, SN
De Rosa, S
Ferrari, F
Jensen, EW
Algendi, MA
Checcacci, SC
Rigobello, A
Joannidis, M
Politi, F
Pellizzari, A
Bonato, R
Oras, J
Fernandez-Carmona, A
Macias-Guarasa, I
Gutierrez-Rodriguez, R
Martinez-Lopez, P
Ali, AA
Rood, PJ
Diaz-Castellanos, MA
EDISVAL Group
Arias-Diaz, M
Vaara, ST
Aguilar-Alonso, E
Nikandish, RN
Van de Schoor, F
Artemenko, V
Budnyuk, A
Delile, E
Senussi, T
Idone, F
Xiol, EA
Travierso, C
Chiurazzi, C
Motos, A
Amaro, R
Van Tertholen, K
Cuisinier, A
Hua, Y
Fernández-Barat, L
Bobi, Q
Youn, A
Hwang, JG
Maufrais, C
Pickkers, P
Ossorio, ME
Figueira, H
Payen, JF
Oliveira, R
Mota, A
Van den Boogaard, M
Kamp, O
Cruciger, O
Aach, M
Kaczmarek, C
Waydhas, C
Nottin, S
Schildhauer, TA
Hamsen, U
Camprubí-Rimblas, M
Chimenti, L
Guillamat-Prats, R
Beardow, ZJ
Lebouvier, T
Bringué, J
Tijero, J
Gómez, MN
Walther, G
Benten, D
Blanch, L
Tagliabue, G
Ji, M
Jagers, JV
Easton, PA
Redhead, H
Athanasiadou, E
Hong, JY
Shin, MH
Park, MS
Paramasivam, K
Albrecht, M
Arib, S
Pomprapa, A
Kluwe, J
Hofferberth, MB
Russ, M
Braun, W
Walter, M
Francis, R
Lachmann, B
Leonhardt, S
Bilotta, F
Corkill, R
Numan, T
Siedler, S
Landaverde-López, A
Canedo-Castillo, NA
Badenes, R
Esquivel-Chávez, A
Arvizu-Tachiquín, PC
Sánchez-Hurtado, LA
Baltazar-Torres, JA
Cardoso, V
Krystopchuk, A
Castro, S
Melão, L
Firmino, S
Marreiros, A
Almaziad, S
Kubbara, A
Adedugbe, I
Barnett, W
Kamper, AM
Nakity, R
Alamoudi, W
Strickland, R
Altook, R
Tarazi, T
Fida, M
Safi, F
Assaly, R
Santini, A
Bird, GT
Milesi, M
Maraffi, T
Rood, P
Rubulotta, F
Pugni, P
Andreis, DT
Cavenago, M
Gattinoni, L
Protti, A
Perchiazzi, G
Borges, JB
Queen Square Neuroanaesthesia and Neurocritical Care Resreach Group
Bayat, S
Porra, L
Mirek, S
Broche, L
Hedenstierna, G
Larsson, A
Kennedy, RM
Roneus, A
Segelsjö, M
Vestito, MC
Zeman, PM
Gremo, E
Nyberg, A
Castegren, M
Pikwer, A
Sharma, S
Monfort, B
Yoshida, T
Engelberts, D
Otulakowski, G
Katira, B
Post, M
Brochard, L
Amato, MB
Stazi, E
PLUG Working group
Koch, N
Hoellthaler, J
Mair, S
Phillip, V
Van Ewijk, CE
Beitz, A
González, LR
Roig, AL
Baladrón, V
Yugi, G
Calvo, FJ
Padilla, D
Villarejo, P
Villazala, R
Yuste, AS
Bejarano, N
Steenstra, RJ
Jacobs, GE
Banierink, H
Hof, J
Martika, A
Hoekstra, M
Sterz, F
Horvatits, K
Herkner, H
Magnoni, S
Marando, M
Faivre, V
Pifferi, S
Conte, V
Ortolano, F
Alonso, DC
Carbonara, M
Bertani, G
Scola, E
Cadioli, M
Triulzi, F
Colombo, A
Nevière, R
Stocchetti, N
Fatania, G
Hernández-Sánchez, N
Rotzel, HB
Lázaro, AS
Prada, DA
Guimillo, MR
Piqueras, CS
Guia, JR
Simon, MG
Thiébaut, PA
Arizmendi, AM
Carratalá, A
Sánchez, RDEP
El Maraghi, S
Yehia, A
Bakry, M
Shoman, A
Backes, FN
Bianchin, MM
Vieira, SR
Maupoint, J
De Souza, A
Lucas, JH
Backes, AN
Klein, C
García-Guillen, FJ
Arunkumar, AS
Lozano, A
Mulder, P
Gallaher, C
Cattlin, S
Ñamendys-Silva, SA
Gordon, S
Picard, J
Fontana, V
Bond, O
Coquerel, D
Nobile, L
Mrozek, S
Delamarre, L
Maghsoudi, B
Capilla, F
Al-Saati, T
Fourcade, O
Renet, S
Dominguez-Berrot, AM
Gonzalez-Vaquero, M
Vallejo-Pascual, ME
Gupta, D
Ivory, BD
Chopra, M
Emami, M
Khaliq, W
McCarthy, J
Felderhof, CL
Do Rego, JC
MacNeil, C
Maggiorini, M
Duska, F
Department of Professional Development, ESICM
Fumis, RR
Junior, JM
Khosravi, MB
Amarante, G
Rieusset, J
Skorko, A
Sanders, S
Aron, J
Kroll, RJ
Redfearn, C
Harish, MM
Krishnan, P
Khalil, JE
Kongpolprom, N
Richard, V
Gulia, V
Lourenço, E
Duro, C
Baptista, G
Alves, A
Arminda, B
Rodrigues, M
Tamion, F
Tabatabaie, HR
Hayward, J
Baldwin, F
Gray, R
Katinakis, PA
Stijf, M
Ten Kleij, M
Jansen-Frederiks, M
Broek, R
De Bruijne, M
Mengelle, C
Spronk, PE
Sinha, K
Luney, M
Palmer, K
Keating, L
Abu-Habsa, M
Bahl, R
Baskaralingam, N
Ahmad, A
Kanapeckaite, L
Bhatti, P
Strong, AJ
Sabetiyan, G
Glace, S
Jeyabraba, S
Lewis, HF
Kostopoulos, A
Raja, M
West, A
Ely, A
Turkoglu, LM
Zolfaghari, P
Baptista, JP
Mokri, A
Marques, MP
Martins, P
Pimentel, J
Su, YC
Singer, M
Villacres, S
Stone, ME
Parsikia, A
Medar, S
O'Dea, KP
Nurses of the Central and General ICUs of Shiraz Namazi Hospital
Porter, J
Tirlapur, N
Jonathan, JM
Singh, S
Takata, M
Critical Care Research Group
McWhirter, E
Lyon, R
Troubleyn, J
Hariz, ML
Ferlitsch, A
Azmi, E
Alkhan, J
Smulders, YM
Movsisyan, V
Petrikov, S
Marutyan, Z
Aliev, I
Evdokimov, A
Antonucci, E
Diltoer, M
Merz, T
Hartmann, C
De Waard, MC
Calzia, E
Radermacher, P
Nußbaum, B
Huber-Lang, M
Fauler, G
Gröger, M
Jacobs, R
Zaleska-Kociecka, M
Van Straaten, HM
Trauner, M
Svoren-Jabalera, E
Davenport, EE
Humburg, P
Nguyen, DN
Knight, J
Hinds, CJ
Jun, IJ
Prabu, NR
Kim, WJ
Lee, EH
Besch, G
Perrotti, A
Puyraveau, M
Baltres, M
Eringa, EC
De Waele, E
Samain, E
Chocron, S
Pili-Floury, S
Plata-Menchaca, EP
Sabater-Riera, J
Estruch, M
Boza, E
Toscana-Fernández, J
Man, AM
Bruguera-Pellicer, E
De Regt, J
Ordoñez-Llanos, J
Pérez-Fernández, XL
SIRAKI group
Cavaleiro, P
Tralhão, A
Arrigo, M
Lopes, JP
Lebrun, M
Favier, B
Pischke, S
Cholley, B
PerezVela, JL
Honoré, PM
MarinMateos, H
Rivera, JJ
Llorente, MA
De Marcos, BG
Fernandez, FJ
Laborda, CG
Zamora, DF
Fischer, L
Alegría, L
Grupo ESBAGA
Delgado, JC
Imperiali, C
Myers, RB
Van Gorp, V
Dastis, M
Thaiss, F
Soto, D
Górka, J
Spapen, HD
Górka, K
Iwaniec, T
Koch, M
Frołow, M
Polok, K
Luengo, C
Fronczek, J
Kózka, M
Musiał, J
Szczeklik, W
Contreras, RS
Bangert, K
Gomez, J
Sileli, M
Havaldar, AA
Toapanta, ND
Jarufe, N
Moursia, C
Maleoglou, H
Leleki, K
Uz, Z
Ince, Y
Papatella, R
Bulent, E
Moreno, G
Grabowski, M
Bruhn, A
De Mol, B
Vicka, V
Gineityte, D
Ringaitiene, D
Norkiene, I
Sipylaite, J
Möller, C
Sabater, J
Castro, R
Thomas-Rueddel, DO
Vlasakov, V
Lohse, AW
Rochwerg, B
Theurer, P
Al Sibai, JZ
Camblor, PM
Kattan, E
Torrado, H
Siddiqui, S
Fernandez, PA
Gala, JM
Guisasola, JS
Tamura, T
Miyajima, I
Yamashita, K
Yokoyama, M
Tapia, P
Nashan, B
Gonzalez, M
Dalampini, E
Nastou, M
Baddour, A
Ignatiadis, A
Asteri, T
Hathorn, KE
Sterneck, M
Rebolledo, R
Purtle, SW
Marin, M
Viana, MV
Tonietto, TA
Gross, LA
Costa, VL
Faenza, S
Tavares, AL
Payen, D
Lisboa, BO
Moraes, RB
Farigola, E
Viana, LV
Azevedo, MJ
Ceniccola, GD
Pequeno, RS
Siniscalchi, A
Holanda, TP
Mendonça, VS
Achurra, P
Araújo, WM
Carvalho, LS
Segaran, E
Vickers, L
Gonzalez, A
Brinchmann, K
Pierucci, E
Wignall, I
De Brito-Ashurst, I
Ospina-Tascón, G
Del Olmo, R
Esteban, MJ
Vaquerizo, C
Carreño, R
Gálvez, V
Kaminsky, G
Mancini, E
Fernandez, J
Nieto, B
Fuentes, M
De la Torre, MA
Bakker, J
Torres, E
Alonso, A
Velayos, C
Saldaña, T
Escribá, A
Krishna, B
Grip, J
Kölegård, R
Vera, A
Sundblad, P
Rooyackers, O
Hernández, G
Naser, B
Jaziri, F
Jazia, AB
Barghouth, M
Ricci, D
Hentati, O
Skouri, W
El Euch, M
Mahfoudhi, M
Gisbert, X
Turki, S
Dąbrowski, M
Bertini, P
Abdelghni, KB
Abdallah, B
Gemelli, C
Maha, BN
Cánovas, J
Sotos, F
López, A
Lorente, M
Burruezo, A
Torres, D
Juliá, C
Guarracino, F
Cuoghi, A
Włudarczyk, A
Hałek, A
Bargouth, M
Bennasr, M
Baldassarri, R
Magnani, S
Uya, J
Abdelghani, KB
Abdallah, TB
Geenen, IL
Parienti, JJ
Straaten, HM
Shum, HP
King, HS
Kulkarni, AP
Pinsky, MR
Chan, KC
Corral, L
Yan, WW
Londoño, JG
Cardenas, CL
Pedrosa, MM
Gubianas, CM
Bertolin, CF
Batllori, NV
Atti, M
Sirvent, JM
Sedation an Delirium Group Hospital Universitari de Bellvitge
Mukhopadhyay, A
Chan, HY
Kowitlawakul, Y
Remani, D
Leong, CS
Henry, CJ
Vera, M
Puthucheary, ZA
Mendsaikhan, N
Begzjav, T
Elias-Jones, I
Lundeg, G
Dünser, M
Espinoza, ED
Welsh, SP
Guerra, E
Poppe, A
Zerpa, MC
Zechner, F
Berdaguer, F
Risso-Vazquez, A
Masevicius, FD
Greaney, D
Dreyse, J
Magee, A
Fitzpatrick, G
Lugo-Cob, RG
Jermaine, CM
Tejeda-Huezo, BC
Cano-Oviedo, AA
Carpio, D
Aydogan, MS
Togal, T
Taha, A
Chai, HZ
Sriram, S
Kam, C
Razali, SS
Sivasamy, V
Randall, D
Kuan, LY
Henriquez, C
Morales, MA
Pires, T
Adwaney, A
Wozniak, S
Gajardo, D
Herrera-Gutierrez, ME
Azevedo, LC
Blunden, M
Prowle, JR
Kirwan, CJ
Thomas, N
Martin, A
Owen, H
Darwin, L
Robertson, CS
Bravo, S
Barrueco-Francioni, J
Conway, D
Atkinson, D
Sharman, M
Barbanti, C
Amour, J
Gaudard, P
Rozec, B
Mauriat, P
M'rini, M
Arias-Verdú, D
Rusin, CG
Leger, PL
Cambonie, G
Liet, JM
Girard, C
Laroche, S
Damas, P
Assaf, Z
Loron, G
Lozano-Saez, R
Lecourt, L
Pouard, P
Hofmeijer, J
Kim, SH
Divatia, JV
Na, S
Kim, J
Jung, CW
Sondag, L
Yoo, SH
Min, SH
Chung, EJ
Quesada-Garcia, G
Lee, NJ
Lee, KW
Suh, KS
Ryu, HG
Marshall, DC
Goodson, RJ
Tjepkema-Cloostermans, MC
Salciccioli, JD
Shalhoub, J
Seller-Pérez, G
Potter, EK
Kirk-Bayley, J
Karanjia, ND
Forni, LG
Kim, S
Creagh-Brown, BC
Bossy, M
Nyman, M
Tailor, A
Figueiredo, A
SPACeR group (Surrey Peri-operative, Anaesthesia and Critical Care Collaborative Research Group)
D'Antini, D
Valentino, F
Winkler, MS
Sollitto, F
Cinnella, G
Mirabella, L
Anzola, Y
Bosch, FH
Baladron, V
Villajero, P
Lee, M
Redondo, J
Liu, J
Shen, F
Teboul, JL
Anguel, N
Van Putten, MJ
Beurton, A
Bezaz, N
Richard, C
Park, SY
Monnet, X
Fossali, T
Pereira, R
Colombo, R
Ottolina, D
Rossetti, M
Mazzucco, C
Marchi, A
Porta, A
Catena, E
Piotrowska, K
So, S
Bento, L
Tollisen, KH
Andersen, G
Heyerdahl, F
Jacobsen, D
Van IJzendoorn, MC
Buter, H
Kingma, WP
Navis, GJ
Boerma, EC
Rulisek, J
Zacharov, S
Kim, HS
Jeon, SJ
Namgung, H
Lee, E
Lai, M
Kačar, MB
Cho, YJ
Lee, YJ
Huang, A
Deiana, M
Forsberg, M
Edman, G
Kačar, SM
Höjer, J
Forsberg, S
Freile, MT
Hidalgo, FN
Molina, JA
Lecumberri, R
Rosselló, AF
Travieso, PM
Leon, GT
Uddin, I
Sanchez, JG
Ali, MA
Frias, LS
Rosello, DB
Verdejo, JA
Serrano, JA
Winterwerp, D
Van Galen, T
Vazin, A
Karimzade, I
Belhaj, AM
Zand, A
Ozen, E
Ekemen, S
Akcan, A
Sen, E
Yelken, BB
Kureshi, N
Fenerty, L
Thibault-Halman, G
Aydın, MA
Walling, S
Almeida, R
Seller-Perez, G
Clarke, DB
Briassoulis, P
Kalimeris, K
Ntzouvani, A
Nomikos, T
Papaparaskeva, K
Avsec, D
Politi, E
Kostopanagiotou, G
Crewdson, K
Vardas, K
Rehn, M
Vaz-Ferreira, A
Weaver, A
Brohi, K
Lockey, D
Wright, S
Thomas, K
Mudersbach, E
Baker, C
Mansfield, L
Pozo, MO
Stafford, V
Wade, C
Watson, G
Silva, J
Bryant, A
Chadwick, T
Shen, J
Wilkinson, J
Kapuağası, A
Furneval, J
Pokaż więcej
Temat :
CO2 ANALYSIS
Meeting Abstracts
Grupo ESBAGA
SIRAKI group
Critical Care Research Group
EDISVAL Group
Queen Square Neuroanaesthesia and Neurocritical Care Resreach Group
SPACeR group (Surrey Peri-operative, Anaesthesia and Critical Care Collaborative Research Group)
PEEP
Bioethics work group of SEMICYUC
MODEL
PREDICTOR
FINNAKI Study Group
Renal Transplantation HUVR
Nurses of the Central and General ICUs of Shiraz Namazi Hospital
POPC-CB investigators
DYNAMIC HYPERINFLATION
Expiratory flow
PRoVENT investigators and the PROVE Network
PRESSURE
PLUG Working group
Sedation an Delirium Group Hospital Universitari de Bellvitge
DESIRE (DExmedetomidine for Sepsis in ICU Randomized Evaluation) Trial Investigators
GEMINI
TAVeM study Group
LUNG-VOLUME
Pressure support
SEMICYUC/GETGAG Working Group
RESPIRATORY-FAILURE
Department of Professional Development, ESICM
Capnography
Źródło :
Rees, S E, Larraza, S, Dey, N, Spadaro, S, Brohus, J B, Winding, R W, Volta, C A & Karbing, D S 2017, ' Typical patterns of expiratory flow and carbon dioxide in mechanically ventilated patients with spontaneous breathing ', Journal of Clinical Monitoring and Computing, vol. 31, no. 4, pp. 773-781 . https://doi.org/10.1007/s10877-016-9903-z
Poulsen, M K, Thomsen, L P, Kjærgaard, S, Rees, S E & Karbing, D S 2016, ' Comparison of two indirect calorimetry devices at varying levels of inspired oxygen ' Intensive Care Medicine Experimental, vol. 4, no. Suppl. 1, Part Two, A497, pp. 258-259 . https://doi.org/10.1186/s40635-016-0099-9
Rees, S E, Larraza Rico, S, Dey, N, Spadaro, S, Brohus, J B, Winding, R W, Volta, C A & Karbing, D S 2016, ' Typical patterns of expiratory flow and carbon dioxide in mechanically ventilated patients with spontaneous breathing ' Intensive Care Medicine Experimental, vol. 4, no. Suppl. 1, Part Two, A612, pp. 315 . https://doi.org/10.1186/s40635-016-0099-9
Intensive Care Medicine Experimental
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
ANÁLISIS HISTOLÓGICO FOLIAR DE CÍTRICOS AGRIOS Y NARANJA DULCE CON SÍNTOMAS OCASIONADOS POR Candidatus Liberibacter asiaticus.
Autorzy :
Esquivel-Chávez, Fabiola
Valdovinos-Ponce, Guadalupe
Mora-Aguilera, Gustavo
Gómez-Jaimes, Rafael
Velázquez-Monreal, J. Joaquín
Manzanilla-Ramírez, M. Ángel
Flores-Sánchez, J. Luis
López-Arroyo, J. Isabel
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
HISTOLOGICAL ANALYSIS OF SOUR CITRUS AND SWEET ORANGE LEAVES WITH SYMPTOMS CAUSED BY Candidatus Liberibacter asiaticus.
Źródło :
Agrociencia. nov/dic2012, Vol. 46 Issue 8, p769-782. 14p.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Serum Estradiol Level at Intensive Care Unit Admission and Mortality in Critically Ill Patients.
Autorzy :
Sanchez.Hurtado, Luis
Lugo-Cob, Rolando
Tejeda-Huezo, Brigette
Esquivel-Chávez, Alejandro
Cano-Oviedo, Abraham
Zamora-Varela, Sergio
Gomez-Flores, Saira
Arvizu-Tachiquin, Perla
Baltazar-Torres, José
Pokaż więcej
Temat :
CATASTROPHIC illness
ESTRADIOL
INTENSIVE care units
LONGITUDINAL method
LOGISTIC regression analysis
RECEIVER operating characteristic curves
Źródło :
Indian Journal of Critical Care Medicine; Feb2018, Vol. 22 Issue 2, p96-99, 4p, 2 Charts, 1 Graph
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Desarrollo y caracterización de nanopartículas a base de zeína estabilizadas con pectina y ¿-lactoglobulina
Autorzy :
Esquivel Chávez, Andrea
Pokaż więcej
Źródło :
Universidad Autónoma de Querétaro
Repositorio Institucional. Dirección de Innovación y Tecnologías de la Información.
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Pronóstico de lesión renal aguda en pacientes críticamente enfermos tratados con hemodiálisis intermitente frente a TRRC. (Spanish)
Autorzy :
Ávalos-López, Mariana
Juana Pérez-López, María
Aguilar-Martínez, Carolina
del Carmen Díaz-Franco, Ana María
Esquivel-Chávez, Alejandro
Angel Baltazar-Torres, José
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Outcome of acute kidney injury in critically ill patients treated with intermittent hemodialysis versus CRRT. (English)
Źródło :
Revista Medica del IMSS; nov/dic2017, Vol. 55 Issue 6, p696-703, 8p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Análisis histológico foliar de cítricos agrios y naranja dulce con síntomas ocasionados por Candidatus Liberibacter asiaticus
Histological analysis of sour citrus and sweet orange leaves with symptoms caused by Candidatus Liberibacter asiaticus
Autorzy :
Esquivel-Chávez, Fabiola
Valdovinos-Ponce, Guadalupe
Mora-Aguilera, Gustavo
Gómez-Jaimes, Rafael
Velázquez-Monreal, J. Joaquín
Manzanilla-Ramírez, M. Ángel
Flores-Sánchez, J. Luis
López-Arroyo, J. Isabel
Pokaż więcej
Temat :
Citrus aurantifolia
hiperplasia
floema
almidón
P-proteína
hyperplasia
phloem
starch
P-protein
Źródło :
Agrociencia, Volume: 46, Issue: 8, Pages: 769-782, Published: DEC 2012
Opis pliku :
text/html
Tytuł :
Valor umbral del índice f/Vt para predecir retiro exitoso de la ventilación mecánica en fumadores activos. (Spanish)
Autorzy :
Rivas-Salazar, Rommel Jesús
Baltazar-Torres, José Ángel
Arvizu-Tachiquín, Perla Cristina
Moreno-López, Israel
Zamora-Varela, Sergio
Cano-Oviedo, Abraham Antonio
Esquivel-Chávez, Alejandro
Sánchez-Hurtado, Luis Alejandro
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Threshold value of f/Vt index for predicting successful weaning from mechanical ventilation in active smokers. (English)
Źródło :
Revista Medica del IMSS; jul/aug2016, Vol. 54 Issue 4, p414-420, 7p
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies