Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Existence"" wg kryterium: Temat


Tytuł :
Applications of generalized fixed points theorems to the existence of uncertain di erential equations with finite delay.
Autorzy :
Angulo-Castillo, V.
Chalco-Cano, Y.
Khastan, A.
Villamizar-Roa, J.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
کاربردهای قضایای نقاط ثابت تعمیمیافته در وجود معادلات دیفرانسیل نامشخص با تأخیر محدود
Źródło :
Iranian Journal of Fuzzy Systems. Nov/Dec2020, Vol. 17 Issue 6, p1-15. 15p.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies