Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""F. Moscatelli"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Search for decays of the 125 GeV Higgs boson into a Z boson and a ρ or ϕ meson
Autorzy :
The CMS collaboration
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
F. Ambrogi
T. Bergauer
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
F. M. Pitters
N. Rad
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
A. Litomin
V. Makarenko
J. Suarez Gonzalez
M. R. Darwish
E. A. De Wolf
D. Di Croce
X. Janssen
T. Kello
A. Lelek
M. Pieters
H. Rejeb Sfar
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E. S. Bols
S. S. Chhibra
J. D’Hondt
J. De Clercq
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
A. Morton
Q. Python
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
H. Delannoy
B. Dorney
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
L. Wezenbeek
T. Cornelis
D. Dobur
I. Khvastunov
M. Niedziela
C. Roskas
K. Skovpen
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
M. Delcourt
I. S. Donertas
A. Giammanco
V. Lemaitre
K. Mondal
J. Prisciandaro
A. Taliercio
M. Teklishyn
P. Vischia
S. Wuyckens
J. Zobec
G. A. Alves
G. Correia Silva
C. Hensel
A. Moraes
W. L. Aldá Júnior
E. Belchior Batista Das Chagas
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
H. Malbouisson
J. Martins
D. Matos Figueiredo
M. Medina Jaime
M. Melo De Almeida
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
P. Rebello Teles
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
E. J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
D. S. Lemos
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
I. Atanasov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
M. Bonchev
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
W. Fang
Q. Guo
H. Wang
L. Yuan
M. Ahmad
Z. Hu
Y. Wang
E. Chapon
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
C. H. Jiang
D. Leggat
H. Liao
Z. Liu
R. Sharma
A. Spiezia
J. Tao
J. Thomas-wilsker
J. Wang
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. Ban
C. Chen
G. Chen
A. Levin
L. Li
Q. Li
M. Lu
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Q. Wang
J. Xiao
D. Yang
Z. You
X. Gao
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
A. Sarkar
M. A. Segura Delgado
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J. D. Ruiz Alvarez
C. A. Salazar González
N. Vanegas Arbelaez
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
B. Mesic
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
D. Tsiakkouri
M. Finger
A. Kveton
J. Tomsa
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
Y. Assran
S. Khalil
E. Salama
A. Lotfy
M. A. Mahmoud
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
V. Karimäki
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
T. Tuuva
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G. B. Yu
S. Ahuja
C. Amendola
F. Beaudette
M. Bonanomi
P. Busson
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
R. Granier de Cassagnac
I. Kucher
A. Lobanov
C. Martin Perez
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
Sa. Jain
I. B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
A. Khvedelidze
Z. Tsamalaidze
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
M. Preuten
M. P. Rauch
J. Schulz
M. Teroerde
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
S. Ghosh
T. Hebbeker
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
T. Quast
M. Radziej
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
T. Ziemons
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
I. Babounikau
S. Baxter
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
P. Connor
S. Consuegra Rodríguez
V. Danilov
A. De Wit
M. M. Defranchis
L. Didukh
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
D. Eckstein
T. Eichhorn
A. Elwood
L. I. Estevez Banos
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
M. Haranko
A. Harb
A. Jafari
N. Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
J. Keaveney
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
T. Lenz
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
J. Metwally
A. B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
J. Mnich
A. Mussgiller
V. Myronenko
Y. Otarid
D. Pérez Adán
S. K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
V. Scheurer
P. Schütze
C. Schwanenberger
R. Shevchenko
A. Singh
R. E. Sosa Ricardo
H. Tholen
N. Tonon
O. Turkot
A. Vagnerini
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
S. Wuchterl
O. Zenaiev
R. Zlebcik
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
K. De Leo
T. Dreyer
A. Ebrahimi
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
D. Gonzalez
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
S. Kurz
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Malara
J. Multhaup
C. E. N. Niemeyer
A. Nigamova
K. J. Pena Rodriguez
O. Rieger
P. Schleper
S. Schumann
J. Schwandt
D. Schwarz
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
B. Vormwald
I. Zoi
M. Baselga
S. Baur
J. Bechtel
T. Berger
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
A. Droll
K. El Morabit
N. Faltermann
K. Flöh
M. Giffels
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
M. A. Iqbal
I. Katkov
P. Keicher
R. Koppenhöfer
S. Kudella
S. Maier
M. Metzler
S. Mitra
M. U. Mozer
D. Müller
Th. Müller
M. Musich
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
D. Schäfer
M. Schnepf
M. Schröder
D. Seith
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
M. Wassmer
M. Weber
C. Wöhrmann
R. Wolf
S. Wozniewski
G. Anagnostou
P. Asenov
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
G. Paspalaki
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
C. K. Koraka
A. Manousakis-katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
K. Manitara
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Bartók
R. Chudasama
M. Csanad
M. M. A. Gadallah
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pasztor
O. Surányi
G. I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
S. Lökös
F. Nemes
T. Novak
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
D. Dash
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
D. K. Sahoo
N. Sur
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Lohan
M. Meena
K. Sandeep
S. Sharma
J. B. Singh
A. K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
S. Nandan
P. Palit
A. Purohit
P. K. Rout
G. Saha
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
D. K. Mishra
K. Naskar
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
M. A. Bhat
S. Dugad
R. Kumar Verma
U. Sarkar
S. Banerjee
S. Chatterjee
P. Das
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
N. Sahoo
S. Dube
B. Kansal
A. Kapoor
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
H. Bakhshiansohi
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Naseri
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Aruta
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
M. Gul
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
J. A. Merlin
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F. M. Simone
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
C. Ciocca
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
E. Fontanesi
P. Giacomelli
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Lo Meo
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
F. Fiori
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
F. Brivio
F. Cetorelli
V. Ciriolo
F. De Guio
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. Malberti
S. Malvezzi
D. Menasce
F. Monti
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
F. Fienga
A. O. M. Iorio
L. Layer
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
E. Voevodina
P. Azzi
N. Bacchetta
A. Boletti
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
S. Y. Hoh
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
G. Strong
A. Tiko
M. Tosi
H. YARAR
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
M. Biasini
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
M. R. Di Domenico
S. Donato
L. Giannini
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
C. Biino
A. Cappati
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
M. Ruspa
R. Salvatico
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
D. Trocino
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
F. Vazzoler
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
S. Sekmen
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
B. Francois
T. J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
S. Ha
B. Hong
K. Lee
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H. S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J. H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. Kim
J. S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
K. Nam
B. H. Oh
M. Oh
S. B. Oh
B. C. Radburn-Smith
H. Seo
U. K. Yang
I. Yoon
D. Jeon
J. H. Kim
B. Ko
J. S. H. Lee
I. C. Park
Y. Roh
I. J. Watson
H. D. Yoo
Y. Choi
C. Hwang
Y. Jeong
Y. Lee
I. Yu
V. Veckalns
AA. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
J. A. Murillo Quijada
L. Valencia Palomo
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
M. Ramirez-Garcia
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
S. Bheesette
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
M. I. M. Awan
Q. Hassan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Olszewski
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
A. Di Francesco
P. Faccioli
B. Galinhas
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
J. Seixas
K. Shchelina
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
P. Bunin
M. Gavrilenko
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavine
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
P. Moisenz
V. Palichik
V. Perelygin
M. Savina
D. Seitova
V. Shalaev
S. Shmatov
S. Shulha
V. Smirnov
O. Teryaev
N. Voytishin
A. Zarubin
I. Zhizhin
G. Gavrilov
V. Golovtcov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Volkov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
G. Pivovarov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
A. Nikitenko
V. Popov
I. Pozdnyakov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
R. Chistov
M. Danilov
A. Oskin
P. Parygin
S. Polikarpov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
V. Bunichev
M. Dubinin
L. Dudko
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
S. Obraztsov
M. Perfilov
S. Petrushanko
V. Savrin
A. Snigirev
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
I. Ovtin
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
V. Petrov
R. Ryutin
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
A. Iuzhakov
V. Okhotnikov
L. Sukhikh
V. Borchsh
V. Ivanchenko
E. Tcherniaev
P. Adzic
P. Cirkovic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Stojanovic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
Cristina F. Bedoya
J. A. Brochero Cifuentes
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
D. Moran
Á. Navarro Tobar
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
M. S. Soares
A. Triossi
C. Willmott
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
V. Rodríguez Bouza
S. Sanchez Cruz
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
F. Ricci-Tam
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Russo
L. Scodellaro
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
M K Jayananda
B. Kailasapathy
D. U. J. Sonnadara
D D C Wickramarathna
W. G. D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T. K. Aarrestad
D. Abbaneo
B. Akgun
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
P. Bortignon
E. Bossini
E. Brondolin
T. Camporesi
G. Cerminara
L. Cristella
D. d’Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
V. Daponte
A. David
A. De Roeck
M. Deile
R. Di Maria
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
D. Fasanella
S. Fiorendi
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Gruchala
M. Guilbaud
D. Gulhan
J. Hegeman
Y. Iiyama
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
P. Lecoq
K. Long
C. Lourenço
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Massironi
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
J. Ngadiuba
J. Niedziela
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
D. Rabady
A. Racz
M. Rieger
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
J. Steggemann
S. Summers
V. R. Tavolaro
D. Treille
A. Tsirou
G. P. Van Onsem
A. Vartak
M. Verzetti
K. A. Wozniak
W. D. Zeuner
L. Caminada
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
N. Chernyavskaya
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
T. Gadek
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R. A. Manzoni
M. T. Meinhard
F. Micheli
P. Musella
F. Nessi-Tedaldi
F. Pauss
V. Perovic
G. Perrin
L. Perrozzi
S. Pigazzini
M. G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
L. Shchutska
V. Stampf
M. L. Vesterbacka Olsson
R. Wallny
D. H. Zhu
C. Amsler
C. Botta
D. Brzhechko
M. F. Canelli
A. De Cosa
R. Del Burgo
J. K. Heikkilä
M. Huwiler
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
A. Macchiolo
P. Meiring
V. M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
G. Rauco
A. Reimers
P. Robmann
K. Schweiger
Y. Takahashi
S. Wertz
C. Adloff
C. M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S. S. Yu
L. Ceard
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
E. Yazgan
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
F. Boran
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
C. Dozen
I. Dumanoglu
E. Eskut
G. Gokbulut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
I. Hos
C. Isik
E. E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A. E. Simsek
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E. A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
F. Aydogmus Sen
S. Cerci
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
D. Sunar Cerci
B. Grynyov
L. Levchuk
E. Bhal
S. Bologna
J. J. Brooke
D. Burns
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-Storey
V. J. Smith
J. Taylor
A. Titterton
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerill
K. V. Ellis
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
A. Bundock
V. Cepaitis
G. S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
P. Everaerts
G. Fedi
G. Hall
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
V. Milosevic
J. Nash
V. Palladino
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
M. Stoye
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
N. Wardle
S. N. Webb
D. Winterbottom
A. G. Zecchinelli
S. C. Zenz
J. E. Cole
P. R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
C. K. Mackay
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
A. Brinkerhoff
K. Call
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A. R. Kanuganti
C. Madrid
B. McMaster
N. Pastika
C. Smith
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
O. Charaf
S. I. Cooper
S. V. Gleyzer
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
D. Gastler
C. Richardson
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
S. Yuan
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
Y. t. Duh
M. Hadley
U. Heintz
J. M. Hogan
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
K. T. Lau
M. Narain
S. Sagir
R. Syarif
E. Usai
W. Y. Wong
D. Yu
W. Zhang
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
F. Jensen
W. Ko
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
M. Shi
D. Taylor
K. Tos
M. Tripathi
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
C. Bravo
R. Cousins
A. Dasgupta
A. Florent
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
T. Lam
N. Mccoll
W. A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J. W. Gary
S. M. A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
G. Karapostoli
O. R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
M. I. Paneva
W. Si
S. Wimpenny
Y. Zhang
J. G. Branson
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
M. Derdzinski
J. Duarte
R. Gerosa
D. Gilbert
B. Hashemi
D. Klein
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
S. Padhi
M. Pieri
V. Sharma
M. Tadel
F. Würthwein
A. Yagil
N. Amin
R. Bhandari
C. Campagnari
M. Citron
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
B. Marsh
H. Mei
A. Ovcharova
H. Qu
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
D. Stuart
S. Wang
D. Anderson
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J. M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
J. Pata
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
J. Alison
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
M. Sun
I. Vorobiev
M. Weinberg
J. P. Cumalat
W. T. Ford
E. MacDonald
T. Mulholland
R. Patel
A. Perloff
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
Y. Cheng
J. Chu
D. J. Cranshaw
A. Datta
A. Frankenthal
K. Mcdermott
J. Monroy
J. R. Patterson
D. Quach
A. Ryd
W. Sun
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
P. Wittich
M. Zientek
S. Abdullin
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
D. Berry
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
V. D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R. M. Harris
S. Hasegawa
R. Heller
T. C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
T. Klijnsma
B. Klima
M. J. Kortelainen
S. Lammel
J. Lewis
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
J. Lykken
K. Maeshima
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
M. Wang
H. A. Weber
A. Woodard
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R. D. Field
D. Guerrero
B. M. Joshi
M. Kim
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
D. Rosenzweig
K. Shi
X. Zuo
Y. R. Joshi
T. Adams
A. Askew
D. Diaz
R. Habibullah
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
D. Noonan
M. Rahmani
M. Saunders
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
C. Mills
G. Oh
T. Roy
M. B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Wu
M. Alhusseini
B. Bilki
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
O. K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
K. Yi
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
M. Eminizer
A. V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
C. Mantilla
J. Roskes
M. Swartz
T. Á. Vámi
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
A. Bylinkin
T. Isidori
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
C. Lindsey
N. Minafra
M. Murray
C. Rogan
C. Royon
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
D. R. Mendis
T. Mitchell
A. Modak
A. Mohammadi
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
Y. Feng
N. J. Hadley
S. Jabeen
G. Y. Jeng
R. G. Kellogg
T. Koeth
A. C. Mignerey
S. Nabili
M. Seidel
A. Skuja
S. C. Tonwar
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
B. Allen
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
D. Hsu
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
P. D. Luckey
B. Maier
A. C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
K. Sumorok
K. Tatar
D. Velicanu
T. W. Wang
Z. Wang
B. Wyslouch
R. M. Chatterjee
A. Evans
S. Guts
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
M. Krohn
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
K. Bloom
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
J. R. González Fernández
I. Kravchenko
J. E. Siado
G. R. Snow
B. Stieger
W. Tabb
G. Agarwal
C. Harrington
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
A. Parker
J. Pekkanen
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
Y. Haddad
A. Hortiangtham
G. Madigan
B. Marzocchi
D. M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
T. Gunter
K. A. Hahn
N. Odell
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D. J. Karmgard
K. Lannon
W. Li
N. Loukas
N. Marinelli
I. Mcalister
F. Meng
K. Mohrman
Y. Musienko
R. Ruchti
P. Siddireddy
S. Taroni
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
L. Zygala
J. Alimena
B. Bylsma
B. Cardwell
L. S. Durkin
B. Francis
C. Hill
W. Ji
A. Lefeld
B. L. Winer
B. R. Yates
G. Dezoort
P. Elmer
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
M. T. Lucchini
J. Luo
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroué
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
V. E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
B. Mahakud
G. Negro
N. Neumeister
C. C. Peng
S. Piperov
H. Qiu
J. F. Schulte
N. Trevisani
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
T. Cheng
J. Dolen
N. Parashar
A. Baty
S. Dildick
K. M. Ecklund
S. Freed
F. J. M. Geurts
M. Kilpatrick
B. P. Padley
R. Redjimi
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
A. G. Stahl Leiton
Z. Tu
A. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J. P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. A. Thayil
S. Thomas
H. Acharya
A. G. Delannoy
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. Verweij
L. Ang
M. W. Arenton
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
C. Neu
B. Tannenwald
E. Wolfe
F. Xia
P. E. Karchin
N. Poudyal
J. Sturdy
P. Thapa
K. Black
T. Bose
J. Buchanan
C. Caillol
S. Dasu
I. De Bruyn
L. Dodd
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
D. Pinna
T. Ruggles
A. Savin
V. Shang
W. H. Smith
D. Teague
S. Trembath-reichert
W. Vetens
Pokaż więcej
Temat :
Hadron-Hadron scattering (experiments)
Higgs physics
Particle and resonance production
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
Journal of High Energy Physics, Vol 2020, Iss 11, Pp 1-42 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1007/JHEP11(2020)039; https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/9bf893dd877641d3a3cca03e49f5833e
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Search for supersymmetry in proton-proton collisions at s $$ \sqrt{s} $$ = 13 TeV in events with high-momentum Z bosons and missing transverse momentum
Autorzy :
The CMS collaboration
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
F. Ambrogi
T. Bergauer
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
F. M. Pitters
N. Rad
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
A. Litomin
V. Makarenko
J. Suarez Gonzalez
M. R. Darwish
E. A. De Wolf
D. Di Croce
X. Janssen
T. Kello
A. Lelek
M. Pieters
H. Rejeb Sfar
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E. S. Bols
S. S. Chhibra
J. D’Hondt
J. De Clercq
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
A. Morton
Q. Python
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
B. Dorney
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
L. Wezenbeek
T. Cornelis
D. Dobur
M. Gruchala
I. Khvastunov
M. Niedziela
C. Roskas
K. Skovpen
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
M. Delcourt
I. S. Donertas
A. Giammanco
V. Lemaitre
K. Mondal
J. Prisciandaro
A. Taliercio
M. Teklishyn
P. Vischia
S. Wuyckens
J. Zobec
G. A. Alves
G. Correia Silva
C. Hensel
A. Moraes
W. L. Aldá Júnior
E. Belchior Batista Das Chagas
H. BRANDAO MALBOUISSON
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
J. Martins
D. Matos Figueiredo
M. Medina Jaime
M. Melo De Almeida
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
P. Rebello Teles
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
E. J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
D. S. Lemos
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
I. Atanasov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
M. Bonchev
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
W. Fang
Q. Guo
H. Wang
L. Yuan
M. Ahmad
Z. Hu
Y. Wang
E. Chapon
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
A. Kapoor
D. Leggat
H. Liao
Z. Liu
R. Sharma
A. Spiezia
J. Tao
J. Thomas-wilsker
J. Wang
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. Ban
C. Chen
Q. Huang
A. Levin
Q. Li
M. Lu
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Q. Wang
J. Xiao
Z. You
X. Gao
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
A. Sarkar
M. A. Segura Delgado
J. Jaramillo
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J. D. Ruiz Alvarez
C. A. Salazar González
N. Vanegas Arbelaez
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
D. Tsiakkouri
M. Finger
A. Kveton
J. Tomsa
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
H. Abdalla
S. Khalil
A. Mohamed
M. A. Mahmoud
Y. Mohammed
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
V. Karimäki
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
T. Tuuva
C. Amendola
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G. B. Yu
S. Ahuja
F. Beaudette
M. Bonanomi
A. Buchot Perraguin
P. Busson
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
R. Granier de Cassagnac
A. Hakimi
I. Kucher
A. Lobanov
C. Martin Perez
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
Sa. Jain
I. B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
A. Khvedelidze
Z. Tsamalaidze
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
M. Preuten
M. P. Rauch
J. Schulz
M. Teroerde
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
S. Ghosh
T. Hebbeker
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
T. Quast
M. Radziej
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
T. Ziemons
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
I. Babounikau
S. Baxter
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
P. Connor
S. Consuegra Rodríguez
V. Danilov
A. De Wit
M. M. De-franchis
L. Didukh
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
D. Eckstein
T. Eichhorn
L. I. Estevez Banos
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
A. Harb
A. Jafari
N. Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
T. Lenz
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
J. Metwally
A. B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
J. Mnich
A. Mussgiller
V. Myronenko
Y. Otarid
D. Pérez Adán
S. K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
V. Scheurer
P. Schütze
C. Schwanenberger
A. Singh
R. E. Sosa Ricardo
N. Tonon
O. Turkot
A. Vagnerini
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
S. Wuchterl
O. Zenaiev
R. Zlebcik
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
K. De Leo
T. Dreyer
A. Ebrahimi
M. Eich
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Malara
C. E. N. Niemeyer
A. Nigamova
K. J. Pena Rodriguez
O. Rieger
P. Schleper
S. Schumann
J. Schwandt
D. Schwarz
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
B. Vormwald
I. Zoi
M. Baselga
S. Baur
J. Bechtel
T. Berger
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
A. Droll
K. El Morabit
N. Faltermann
K. Flöh
M. Giffels
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
M. A. Iqbal
I. Katkov
P. Keicher
R. Koppenhöfer
S. Maier
M. Metzler
S. Mitra
D. Müller
Th. Müller
M. Musich
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
D. Schäfer
M. Schnepf
M. Schröder
D. Seith
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
M. Wassmer
M. Weber
R. Wolf
S. Wozniewski
G. Anagnostou
P. Asenov
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
G. Paspalaki
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
C. K. Koraka
A. Manousakis-katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
K. Manitara
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Bartók
R. Chudasama
M. Csanad
M. M. A. Gadallah
S. Lökös
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pasztor
O. Surányi
G. I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
F. Nemes
T. Novak
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
D. Dash
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
D. K. Sahoo
N. Sur
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Lohan
M. Meena
K. Sandeep
S. Sharma
J. B. Singh
A. K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
S. Nandan
P. Palit
A. Purohit
P. K. Rout
G. Saha
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
D. Dutta
V. Kumar
K. Naskar
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
M. A. Bhat
S. Dugad
R. Kumar Verma
G. B. Mohanty
U. Sarkar
S. Banerjee
S. Chatterjee
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
N. Sahoo
S. Dube
B. Kansal
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
H. Bakhshiansohi
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Aruta
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
M. Gul
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
V. Mastrapasqua
J. A. Merlin
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F. M. Simone
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
C. Ciocca
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
E. Fontanesi
P. Giacomelli
L. Giommi
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Lo Meo
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
F. Fiori
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
F. Brivio
F. Cetorelli
V. Ciriolo
F. De Guio
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. Malberti
S. Malvezzi
D. Menasce
F. Monti
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
F. Fienga
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
E. Voevodina
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
A. Boletti
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
F. Gasparini
U. Gasparini
S. Y. Hoh
L. Layer
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
G. Strong
A. Tiko
M. Tosi
H. YARAR
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
C. Aime‘
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
M. Biasini
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Piccinelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
M. R. Di Domenico
S. Donato
L. Giannini
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
C. Biino
A. Cappati
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
M. Ruspa
R. Salvatico
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
D. Trocino
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
F. Vazzoler
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
B. C. Radburn-Smith
S. Sekmen
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
B. Francois
T. J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
S. Ha
B. Hong
K. Lee
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H. S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J. H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. Kim
J. S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
K. Nam
B. H. Oh
M. Oh
S. B. Oh
H. Seo
U. K. Yang
I. Yoon
D. Jeon
J. H. Kim
B. Ko
J. S. H. Lee
I. C. Park
Y. Roh
D. Song
I. J. Watson
H. D. Yoo
Y. Choi
C. Hwang
Y. Jeong
Y. Lee
I. Yu
V. Veckalns
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
J. A. Murillo Quijada
L. Valencia Palomo
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
M. Ramirez-Garcia
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
S. Bheesette
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
M. I. M. Awan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Olszewski
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
P. Faccioli
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
J. Seixas
K. Shchelina
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
P. Bunin
M. Gavrilenko
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavine
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
P. Moisenz
V. Palichik
V. Perelygin
M. Savina
D. Seitova
V. Shalaev
S. Shmatov
S. Shulha
V. Smirnov
O. Teryaev
N. Voytishin
A. Zarubin
I. Zhizhin
G. Gavrilov
V. Golovtcov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Volkov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
G. Pivovarov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
A. Nikitenko
V. Popov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
O. Bychkova
M. Chadeeva
D. Philippov
E. Popova
V. Rusinov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
M. Dubinin
L. Dudko
A. Ershov
A. Gribushin
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
S. Obraztsov
S. Petrushanko
V. Savrin
A. Snigirev
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
I. Ovtin
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
V. Petrov
R. Ryutin
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
A. Iuzhakov
V. Okhotnikov
L. Sukhikh
V. Borchsh
V. Ivanchenko
E. Tcherniaev
P. Adzic
P. Cirkovic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
Cristina F. Bedoya
J. A. Brochero Cifuentes
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
A. García Alonso
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
J. León Holgado
D. Moran
Á. Navarro Tobar
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
M. S. Soares
A. Triossi
L. Urda Gómez
C. Willmott
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
J. Ripoll Sau
V. Rodríguez Bouza
S. Sanchez Cruz
A. Trapote
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
P. J. Fernández Manteca
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
F. Ricci-Tam
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
M K Jayananda
B. Kailasapathy
D. U. J. Sonnadara
D D C Wickramarathna
W. G. D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T. K. Aarrestad
D. Abbaneo
B. Akgun
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
N. Beni
M. Bianco
A. Bocci
P. Bortignon
E. Bossini
E. Brondolin
T. Camporesi
G. Cerminara
L. Cristella
D. d’Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
V. Daponte
A. David
A. De Roeck
M. Deile
R. Di Maria
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
D. Fasanella
S. Fiorendi
A. Florent
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Guilbaud
D. Gulhan
M. Haranko
J. Hegeman
Y. Iiyama
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
P. Lecoq
K. Long
C. Lourenço
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Massironi
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
J. Ngadiuba
J. Niedziela
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
D. Rabady
A. Racz
M. Rieger
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
J. Steggemann
S. Summers
V. R. Tavolaro
D. Treille
A. Tsirou
G. P. Van Onsem
A. Vartak
M. Verzetti
K. A. Wozniak
W. D. Zeuner
L. Caminada
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
N. Chernyavskaya
A. De Cosa
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
T. Gadek
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R. A. Manzoni
M. T. Meinhard
F. Micheli
F. Nessi-Tedaldi
F. Pauss
V. Perovic
G. Perrin
L. Perrozzi
S. Pigazzini
M. G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
V. Stampf
M. L. Vesterbacka Olsson
R. Wallny
D. H. Zhu
C. Amsler
C. Botta
D. Brzhechko
M. F. Canelli
R. Del Burgo
J. K. Heikkilä
M. Huwiler
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
A. Macchiolo
P. Meiring
V. M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
G. Rauco
A. Reimers
P. Robmann
K. Schweiger
Y. Takahashi
S. Wertz
C. Adloff
C. M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S. S. Yu
L. Ceard
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
E. Yazgan
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
F. Boran
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
C. Dozen
I. Dumanoglu
E. Eskut
G. Gokbulut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
I. Hos
C. Isik
E. E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A. E. Simsek
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E. A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
F. Aydogmus Sen
S. Cerci
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
D. Sunar Cerci
B. Grynyov
L. Levchuk
E. Bhal
S. Bologna
J. J. Brooke
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-Storey
V. J. Smith
J. Taylor
A. Titterton
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerill
K. V. Ellis
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
A. Bundock
V. Cepaitis
G. S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
G. Fedi
G. Hall
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
V. Milosevic
J. Nash
V. Palladino
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
M. Stoye
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
N. Wardle
S. N. Webb
D. Winterbottom
A. G. Zecchinelli
J. E. Cole
P. R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
C. K. Mackay
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
A. Brinkerhoff
K. Call
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A. R. Kanuganti
C. Madrid
B. McMaster
N. Pastika
S. Sawant
C. Smith
J. Wilson
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
O. Charaf
S. I. Cooper
S. V. Gleyzer
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
D. Gastler
C. Richardson
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
S. Yuan
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
Y. t. Duh
M. Hadley
U. Heintz
J. M. Hogan
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
K. T. Lau
M. Narain
S. Sagir
R. Syarif
E. Usai
W. Y. Wong
D. Yu
W. Zhang
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
F. Jensen
W. Ko
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
M. Shi
D. Taylor
K. Tos
M. Tripathi
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
R. Cousins
A. Dasgupta
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
T. Lam
N. Mccoll
W. A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J. W. Gary
S. M. A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
G. Karapostoli
O. R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
M. I. Paneva
W. Si
S. Wimpenny
Y. Zhang
J. G. Branson
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
M. Derdzinski
J. Duarte
R. Gerosa
D. Gilbert
B. Hashemi
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
S. Padhi
M. Pieri
V. Sharma
M. Tadel
F. Würthwein
A. Yagil
N. Amin
C. Campagnari
M. Citron
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
B. Marsh
H. Mei
A. Ovcharova
H. Qu
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
D. Stuart
S. Wang
D. Anderson
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J. M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
J. Pata
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
J. Alison
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
M. Sun
I. Vorobiev
J. P. Cumalat
W. T. Ford
E. MacDonald
T. Mulholland
R. Patel
A. Perloff
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
Y. Cheng
J. Chu
D. J. Cranshaw
A. Datta
A. Frankenthal
K. Mcdermott
J. Monroy
J. R. Patterson
D. Quach
A. Ryd
W. Sun
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
P. Wittich
M. Zientek
S. Abdullin
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
D. Berry
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
V. D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R. M. Harris
S. Hasegawa
R. Heller
T. C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
P. Klabbers
T. Klijnsma
B. Klima
M. J. Kortelainen
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
J. Lykken
K. Maeshima
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
H. A. Weber
A. Woodard
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R. D. Field
D. Guerrero
B. M. Joshi
M. Kim
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
D. Rosenzweig
K. Shi
X. Zuo
T. Adams
A. Askew
D. Diaz
R. Habibullah
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
D. Noonan
M. Rahmani
M. Saunders
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
C. Mills
G. Oh
T. Roy
M. B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Wu
M. Alhusseini
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
O. K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
K. Yi
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
M. Eminizer
A. V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
C. Mantilla
J. Roskes
M. Swartz
T. Á. Vámi
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
A. Bylinkin
T. Isidori
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
C. Lindsey
N. Minafra
M. Murray
C. Rogan
C. Royon
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
T. Mitchell
A. Modak
A. Mohammadi
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
Y. Feng
N. J. Hadley
S. Jabeen
G. Y. Jeng
R. G. Kellogg
T. Koeth
A. C. Mignerey
S. Nabili
M. Seidel
A. Skuja
S. C. Tonwar
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
B. Allen
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
D. Hsu
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
P. D. Luckey
B. Maier
A. C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
K. Sumorok
K. Tatar
D. Velicanu
T. W. Wang
Z. Wang
B. Wyslouch
R. M. Chatterjee
A. Evans
S. Guts
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
M. Krohn
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
K. Bloom
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
J. R. González Fernández
I. Kravchenko
J. E. Siado
G. R. Snow
B. Stieger
W. Tabb
F. Yan
G. Agarwal
H. Bandyopadhyay
C. Harrington
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
J. Pekkanen
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
Y. Haddad
A. Hortiangtham
J. Li
G. Madigan
B. Marzocchi
D. M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
A. Parker
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
T. Gunter
K. A. Hahn
N. Odell
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D. J. Karmgard
K. Lannon
W. Li
N. Loukas
N. Marinelli
I. Mcalister
F. Meng
K. Mohrman
Y. Musienko
R. Ruchti
P. Siddireddy
S. Taroni
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
L. Zygala
J. Alimena
B. Bylsma
B. Cardwell
L. S. Durkin
B. Francis
C. Hill
A. Lefeld
B. L. Winer
B. R. Yates
P. Das
G. Dezoort
P. Elmer
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
M. T. Lucchini
J. Luo
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroúe
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
V. E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
B. Mahakud
G. Negro
N. Neumeister
C. C. Peng
S. Piperov
H. Qiu
J. F. Schulte
M. Stojanovic
N. Trevisani
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
T. Cheng
J. Dolen
N. Parashar
A. Baty
S. Dildick
K. M. Ecklund
S. Freed
F. J. M. Geurts
M. Kilpatrick
B. P. Padley
R. Redjimi
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
A. G. Stahl Leiton
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J. P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. A. Thayil
S. Thomas
H. Acharya
A. G. Delannoy
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
J. Sturdy
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. Verweij
M. W. Arenton
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
A. Li
C. Neu
B. Tannenwald
E. Wolfe
F. Xia
P. E. Karchin
N. Poudyal
P. Thapa
K. Black
T. Bose
J. Buchanan
C. Caillol
S. Dasu
I. De Bruyn
P. Everaerts
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
D. Pinna
T. Ruggles
A. Savin
V. Shang
W. H. Smith
D. Teague
S. Trembath-reichert
W. Vetens
Pokaż więcej
Temat :
Hadron-Hadron scattering (experiments)
Supersymmetry
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
Journal of High Energy Physics, Vol 2020, Iss 9, Pp 1-42 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1007/JHEP09(2020)149; https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/4c30c574d22a407695c37fad6fd0bfdf
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Search for a light pseudoscalar Higgs boson in the boosted μμττ final state in proton-proton collisions at s $$ \sqrt{s} $$ = 13 TeV
Autorzy :
The CMS collaboration
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
F. Ambrogi
T. Bergauer
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
N. Rad
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
A. Litomin
V. Makarenko
J. Suarez Gonzalez
M. R. Darwish
E. A. De Wolf
D. Di Croce
X. Janssen
T. Kello
A. Lelek
M. Pieters
H. Rejeb Sfar
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E. S. Bols
S. S. Chhibra
J. D’Hondt
J. De Clercq
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
Q. Python
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
H. Delannoy
B. Dorney
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
L. Wezenbeek
T. Cornelis
D. Dobur
I. Khvastunov
M. Niedziela
C. Roskas
K. Skovpen
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
M. Delcourt
I. S. Donertas
A. Giammanco
V. Lemaitre
J. Prisciandaro
A. Saggio
A. Taliercio
M. Teklishyn
P. Vischia
S. Wuyckens
J. Zobec
G. A. Alves
G. Correia Silva
C. Hensel
A. Moraes
W. L. Aldá Júnior
E. Belchior Batista Das Chagas
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
H. Mal-bouisson
J. Martins
D. Matos Figueiredo
M. Medina Jaime
M. Melo De Almeida
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
P. Rebello Teles
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
E. J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva De Araujo
A . Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
D. S. Lemos
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
SandraS. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
I. Atanasov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
M. Bonchev
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
W. Fang
X. Gao
Q. Guo
H. Wang
L. Yuan
M. Ahmad
Z. Hu
Y. Wang
E. Chapon
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
C. H. Jiang
D. Leggat
H. Liao
Z. Liu
A. Spiezia
J. Tao
J. Wang
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. Ban
C. Chen
G. Chen
A. Levin
J. Li
L. Li
Q. Li
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Q. Wang
J. Xiao
Z. You
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
A. Sarkar
M. A. Segura Delgado
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J. D. Ruiz Alvarez
C. A. Salazar González
N. Vanegas Arbelaez
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
B. Mesic
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
D. Tsiakkouri
M. Finger
A. Kveton
J. Tomsa
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
E. Salama
A. Lotfy
M. A. Mahmoud
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
V. Karimäki
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
T. Tuuva
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
C. Leloup
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G. B. Yu
S. Ahuja
C. Amendola
F. Beaudette
M. Bonanomi
P. Busson
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
R. Granier de Cassagnac
I. Kucher
A. Lobanov
C. Martin Perez
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
R. Chierici
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
Sa. Jain
I. B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
A. Khvedelidze
Z. Tsamalaidze
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
M. Preuten
M. P. Rauch
J. Schulz
M. Teroerde
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
S. Ghosh
T. Hebbeker
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
T. Quast
M. Radziej
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
T. Ziemons
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
I. Babounikau
S. Baxter
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
P. Connor
S. Consuegra Rodríguez
V. Danilov
A. De Wit
M. M. Defranchis
L. Didukh
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
D. Eckstein
T. Eichhorn
A. Elwood
L. I. Estevez Banos
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
M. Haranko
A. Harb
A. Jafari
N. Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
J. Keaveney
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
T. Lenz
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
J. Metwally
A. B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
J. Mnich
A. Mussgiller
V. Myronenko
Y. Otarid
D. Pérez Adán
S. K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
A. Saibel
M. Savitskyi
V. Scheurer
P. Schütze
C. Schwanenberger
R. Shevchenko
A. Singh
R. E. Sosa Ricardo
H. Tholen
N. Tonon
O. Turkot
A. Vagnerini
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
S. Wuchterl
O. Zenaiev
R. Zlebcik
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
K. De Leo
T. Dreyer
A. Ebrahimi
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
D. Gonzalez
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
S. Kurz
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Malara
J. Multhaup
C. E. N. Niemeyer
A. Nigamova
K. J. Pena Rodriguez
A. Reimers
O. Rieger
P. Schleper
S. Schumann
J. Schwandt
D. Schwarz
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
B. Vormwald
I. Zoi
M. Akbiyik
M. Baselga
S. Baur
J. Bechtel
T. Berger
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
K. El Morabit
N. Faltermann
K. Flöh
M. Giffels
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
M. A. Iqbal
I. Katkov
S. Kudella
S. Maier
M. Metzler
S. Mitra
M. U. Mozer
D. Müller
Th. Müller
M. Musich
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
D. Schäfer
M. Schnepf
M. Schröder
D. Seith
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
M. Wassmer
M. Weber
C. Wöhrmann
R. Wolf
S. Wozniewski
G. Anagnostou
P. Asenov
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
G. Paspalaki
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
C. K. Koraka
A. Manousakis-katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
K. Manitara
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
D. Tsitsonis
M. Bartók
R. Chudasama
M. Csanad
M. M. A. Gadallah
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pasztor
O. Surányi
G. I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
S. Lökös
F. Nemes
T. Novak
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
D. Dash
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
D. K. Sahoo
N. Sur
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Lohan
M. Meena
K. Sandeep
S. Sharma
J. B. Singh
A. K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
R. Sharma
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
K. Mondal
S. Nandan
P. Palit
A. Purohit
P. K. Rout
G. Saha
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
D. Dutta
V. Jha
D. K. Mishra
K. Naskar
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
M. A. Bhat
S. Dugad
R. Kumar Verma
U. Sarkar
S. Banerjee
S. Chatterjee
P. Das
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
N. Sahoo
S. Dube
B. Kansal
A. Kapoor
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
H. Bakhshiansohi
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Naseri
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Calabria
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
J. A. Merlin
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F. M. Simone
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
C. Ciocca
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
E. Fontanesi
P. Giacomelli
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Lo Meo
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
F. Fiori
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
F. Brivio
F. Cetorelli
V. Ciriolo
F. De Guio
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. Malberti
S. Malvezzi
D. Menasce
F. Monti
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
F. Fienga
A. O. M. Iorio
L. Layer
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
E. Voevodina
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
A. Boletti
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
S. Y. Hoh
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
G. Strong
A. Tiko
M. Tosi
H. YARAR
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
M. Biasini
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
M. R. Di Domenico
S. Donato
L. Giannini
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
C. Biino
A. Cappati
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
M. Ruspa
R. Salvatico
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
D. Trocino
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
F. Vazzoler
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
S. Sekmen
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
B. Francois
T. J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
S. Ha
B. Hong
K. Lee
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
Y. Roh
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H. S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J. H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. Kim
J. S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
K. Nam
B. H. Oh
M. Oh
S. B. Oh
B. C. Radburn-Smith
H. Seo
U. K. Yang
I. Yoon
D. Jeon
J. H. Kim
B. Ko
J. S. H. Lee
I. C. Park
I. J. Watson
H. D. Yoo
Y. Choi
C. Hwang
Y. Jeong
Y. Lee
I. Yu
V. Veckalns
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
J. A. Murillo Quijada
L. Valencia Palomo
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
M. Ramirez-Garcia
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
S. Bheesette
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
M. I. M. Awan
Q. Hassan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Olszewski
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
A. Di Francesco
P. Faccioli
B. Galinhas
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
J. Seixas
K. Shchelina
O. Toldaiev
J. Varela
V. Alexakhin
A. Baginyan
P. Bunin
I. Golutvin
I. Gorbunov
V. Karjavine
I. Kashunin
V. Korenkov
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
P. Moisenz
V. Palichik
V. Perelygin
M. Savina
D. Seitova
S. Shmatov
O. Teryaev
B. S. Yuldashev
A. Zarubin
V. Zhiltsov
G. Gavrilov
V. Golovtcov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Volkov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
G. Pivovarov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
A. Nikitenko
V. Popov
I. Pozdnyakov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
M. Chadeeva
A. Oskin
P. Parygin
S. Polikarpov
E. Zhemchugov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Baskakov
A. Belyaev
E. Boos
V. Bunichev
M. Dubinin
L. Dudko
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
S. Obraztsov
M. Perfilov
S. Petrushanko
V. Savrin
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
I. Ovtin
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
V. Petrov
R. Ryutin
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
A. Iuzhakov
V. Okhotnikov
V. Borchsh
V. Ivanchenko
E. Tcherniaev
P. Adzic
P. Cirkovic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Stojanovic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
CristinaF. Bedoya
J. A. Brochero Cifuentes
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
D. Moran
Á. Navarro Tobar
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
M. S. Soares
A. Triossi
C. Willmott
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
V. Rodríguez Bouza S. Sanchez Cruz
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
F. Ricci-Tam
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Russo
L. Scodellaro
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
MK Jayananda
B. Kailasapathy
D. U. J. Sonnadara
DDC Wickramarathna
W. G. D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T. K. Aarrestad
D. Abbaneo
B. Akgun
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
P. Bortignon
E. Bossini
E. Brondolin
T. Camporesi
G. Cerminara
L. Cristella
D. d’Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
V. Daponte
A. David
A. De Roeck
M. Deile
R. Di Maria
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
D. Fasanella
S. Fiorendi
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Gruchala
M. Guilbaud
D. Gulhan
J. Hegeman
Y. Iiyama
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
P. Lecoq
K. Long
C. Lourenço
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Massironi
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
J. Ngadiuba
J. Niedziela
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
F. M. Pitters
D. Rabady
A. Racz
M. Rieger
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
J. Steggemann
S. Summers
V. R. Tavolaro
D. Treille
A. Tsirou
G. P. Van Onsem
A. Vartak
M. Verzetti
K. A. Wozniak
W. D. Zeuner
L. Caminada
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
N. Chernyavskaya
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
T. Gadek
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R. A. Manzoni
M. T. Meinhard
F. Micheli
P. Musella
F. Nessi-Tedaldi
F. Pauss
V. Perovic
G. Perrin
L. Perrozzi
S. Pigazzini
M. G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
L. Shchutska
V. Stampf
M. L. Vesterbacka Olsson
R. Wallny
D. H. Zhu
C. Amsler
C. Botta
D. Brzhechko
M. F. Canelli
A. De Cosa
R. Del Burgo
J. K. Heikkilä
M. Huwiler
B. Kilminster
S. Leontsinis
A. Macchiolo
V. M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
G. Rauco
P. Robmann
K. Schweiger
Y. Takahashi
S. Wertz
C. Adloff
C. M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S. S. Yu
L. Ceard
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
E. Yazgan
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
F. Boran
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
C. Dozen
I. Dumanoglu
E. Eskut
G. Gokbulut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
I. Hos
C. Isik
E. E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A. E. Simsek
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E. A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
F. Aydogmus Sen
S. Cerci
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
D. Sunar Cerci
B. Grynyov
L. Levchuk
E. Bhal
S. Bologna
J. J. Brooke
D. Burns
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-Storey
V. J. Smith
J. Taylor
A. Titterton
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerill
K. V. Ellis
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
A. Bundock
V. Cepaitis
G. S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
P. Everaerts
G. Fedi
G. Hall
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
V. Milosevic
A. Morton
J. Nash
V. Palladino
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
M. Stoye
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
N. Wardle
S. N. Webb
D. Winterbottom
A. G. Zecchinelli
S. C. Zenz
J. E. Cole
P. R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
C. K. Mackay
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
A. Brinkerhoff
K. Call
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
C. Madrid
B. McMaster
N. Pastika
C. Smith
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
O. Charaf
S. I. Cooper
S. V. Gleyzer
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
D. Gastler
C. Richardson
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
S. Yuan
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
Y. t. Duh
M. Hadley
U. Heintz
J. M. Hogan
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
K. T. Lau
M. Narain
S. Sagir
R. Syarif
E. Usai
W. Y. Wong
D. Yu
W. Zhang
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
J. Gunion
G. Haza
F. Jensen
W. Ko
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
M. Shi
D. Taylor
K. Tos
M. Tripathi
Z. Wang
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
C. Bravo
R. Cousins
A. Dasgupta
A. Florent
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
T. Lam
N. Mccoll
W. A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J. W. Gary
S. M. A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
G. Karapostoli
O. R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
M. I. Paneva
W. Si
S. Wimpenny
Y. Zhang
J. G. Branson
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
M. Derdzinski
J. Duarte
R. Gerosa
D. Gilbert
B. Hashemi
D. Klein
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
S. Padhi
M. Pieri
V. Sharma
M. Tadel
F. Würthwein
A. Yagil
N. Amin
R. Bhandari
C. Campagnari
M. Citron
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
B. Marsh
H. Mei
A. Ovcharova
H. Qu
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
D. Stuart
S. Wang
D. Anderson
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J. M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
J. Pata
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
J. Alison
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
M. Sun
I. Vorobiev
M. Weinberg
J. P. Cumalat
W. T. Ford
E. MacDonald
T. Mulholland
R. Patel
A. Perloff
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
Y. Cheng
J. Chu
D. J. Cranshaw
A. Datta
A. Frankenthal
K. Mcdermott
J. Monroy
J. R. Patterson
D. Quach
A. Ryd
W. Sun
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
P. Wittich
M. Zientek
S. Abdullin
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
D. Berry
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
V. D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R. M. Harris
S. Hasegawa
R. Heller
T. C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
T. Klijnsma
B. Klima
M. J. Kortelainen
S. Lammel
J. Lewis
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
J. Lykken
K. Maeshima
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
M. Wang
H. A. Weber
A. Woodard
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R. D. Field
D. Guerrero
B. M. Joshi
M. Kim
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
D. Rosenzweig
K. Shi
X. Zuo
Y. R. Joshi
T. Adams
A. Askew
D. Diaz
R. Habibullah
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
D. Noonan
M. Rahmani
M. Saunders
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
V. Kumar
C. Mills
G. Oh
T. Roy
M. B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Wu
M. Alhusseini
B. Bilki
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
O. K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
K. Yi
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
M. Eminizer
A. V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
C. Mantilla
J. Roskes
M. Swartz
T. Á. Vámi
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
A. Bylinkin
T. Isidori
S. Khalil
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
C. Lindsey
W. Mcbrayer
N. Minafra
M. Murray
C. Rogan
C. Royon
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
D. R. Mendis
T. Mitchell
A. Modak
A. Mohammadi
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
Y. Feng
N. J. Hadley
S. Jabeen
G. Y. Jeng
R. G. Kellogg
T. Koeth
A. C. Mignerey
S. Nabili
M. Seidel
A. Skuja
S. C. Tonwar
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
B. Allen
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
D. Hsu
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
P. D. Luckey
B. Maier
A. C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
K. Sumorok
K. Tatar
D. Velicanu
T. W. Wang
B. Wyslouch
R. M. Chatterjee
A. Evans
S. Guts
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
M. Krohn
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
K. Bloom
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
J. R. González Fernández
I. Kravchenko
J. E. Siado
G. R. Snow
B. Stieger
W. Tabb
G. Agarwal
C. Harrington
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
A. Parker
J. Pekkanen
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
Y. Haddad
A. Hortiangtham
G. Madigan
B. Marzocchi
D. M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
T. Gunter
K. A. Hahn
N. Odell
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D. J. Karmgard
K. Lannon
W. Li
N. Loukas
N. Marinelli
I. Mcalister
F. Meng
K. Mohrman
Y. Musienko
R. Ruchti
P. Siddireddy
S. Taroni
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
L. Zygala
J. Alimena
B. Bylsma
B. Cardwell
L. S. Durkin
B. Francis
C. Hill
W. Ji
A. Lefeld
B. L. Winer
B. R. Yates
G. Dezoort
P. Elmer
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
M. T. Lucchini
J. Luo
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroúe
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
V. E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
B. Mahakud
G. Negro
N. Neumeister
C. C. Peng
S. Piperov
H. Qiu
J. F. Schulte
N. Trevisani
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
T. Cheng
J. Dolen
N. Parashar
A. Baty
S. Dildick
K. M. Ecklund
S. Freed
F. J. M. Geurts
M. Kilpatrick
B. P. Padley
R. Redjimi
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
A. G. Stahl Leiton
Z. Tu
A. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J. P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. A. Thayil
S. Thomas
H. Acharya
A. G. Delannoy
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
D. Marley
R. Mueller
D. Overton
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. Verweij
L. Ang
M. W. Arenton
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
C. Neu
B. Tannenwald
E. Wolfe
F. Xia
P. E. Karchin
N. Poudyal
J. Sturdy
P. Thapa
K. Black
T. Bose
J. Buchanan
C. Caillol
S. Dasu
I. De Bruyn
L. Dodd
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
D. Pinna
T. Ruggles
A. Savin
V. Shang
W. H. Smith
D. Teague
S. Trembath-reichert
W. Vetens
Pokaż więcej
Temat :
Beyond Standard Model
Hadron-Hadron scattering (experiments)
Higgs physics
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
Journal of High Energy Physics, Vol 2020, Iss 8, Pp 1-44 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1007/JHEP08(2020)139; https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/4e27e6aaf44b4e5bb9e643ccbd314aed
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurements of production cross sections of WZ and same-sign WW boson pairs in association with two jets in proton-proton collisions at s=13TeV
Autorzy :
A.M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
F. Ambrogi
T. Bergauer
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
F.M. Pitters
N. Rad
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
A. Litomin
V. Makarenko
J. Suarez Gonzalez
M.R. Darwish
E.A. De Wolf
D. Di Croce
X. Janssen
T. Kello
A. Lelek
M. Pieters
H. Rejeb Sfar
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E.S. Bols
S.S. Chhibra
J. D'Hondt
J. De Clercq
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
A. Morton
Q. Python
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
H. Delannoy
B. Dorney
L. Favart
A. Grebenyuk
A.K. Kalsi
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
L. Wezenbeek
T. Cornelis
D. Dobur
I. Khvastunov
M. Niedziela
C. Roskas
K. Skovpen
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
M. Delcourt
I.S. Donertas
A. Giammanco
V. Lemaitre
K. Mondal
J. Prisciandaro
A. Taliercio
M. Teklishyn
P. Vischia
S. Wuyckens
J. Zobec
G.A. Alves
G. Correia Silva
C. Hensel
A. Moraes
W.L. Aldá Júnior
E. Belchior Batista Das Chagas
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E.M. Da Costa
G.G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
H. Malbouisson
J. Martins
D. Matos Figueiredo
M. Medina Jaime
M. Melo De Almeida
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
P. Rebello Teles
L.J. Sanchez Rosas
A. Santoro
S.M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
E.J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C.A. Bernardes
L. Calligaris
T.R. Fernandez Perez Tomei
E.M. Gregores
D.S. Lemos
P.G. Mercadante
S.F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
I. Atanasov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
M. Bonchev
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
W. Fang
Q. Guo
H. Wang
L. Yuan
M. Ahmad
Z. Hu
Y. Wang
E. Chapon
G.M. Chen
H.S. Chen
M. Chen
C.H. Jiang
D. Leggat
H. Liao
Z. Liu
R. Sharma
A. Spiezia
J. Tao
J. Thomas-wilsker
J. Wang
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. Ban
C. Chen
A. Levin
J. Li
Q. Li
M. Lu
X. Lyu
Y. Mao
S.J. Qian
D. Wang
Q. Wang
J. Xiao
Z. You
X. Gao
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
A. Sarkar
M.A. Segura Delgado
J. Jaramillo
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J.D. Ruiz Alvarez
C.A. Salazar González
N. Vanegas Arbelaez
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
B. Mesic
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
M.W. Ather
A. Attikis
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P.A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
D. Tsiakkouri
M. Finger
M. Finger, Jr.
A. Kveton
J. Tomsa
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
E. Salama
M.A. Mahmoud
Y. Mohammed
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R.K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
V. Karimäki
M.S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
T. Tuuva
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J.L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M.Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G.B. Yu
S. Ahuja
C. Amendola
F. Beaudette
M. Bonanomi
P. Busson
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
R. Granier de Cassagnac
I. Kucher
A. Lobanov
C. Martin Perez
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J.B. Sauvan
Y. Sirois
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E.C. Chabert
C. Collard
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
Sa. Jain
I.B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
T. Toriashvili
Z. Tsamalaidze
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
M. Preuten
M.P. Rauch
J. Schulz
M. Teroerde
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
S. Ghosh
T. Hebbeker
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
T. Quast
M. Radziej
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S.C. Schuler
A. Sharma
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
T. Ziemons
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
I. Babounikau
S. Baxter
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
A.A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
P. Connor
S. Consuegra Rodríguez
V. Danilov
A. De Wit
M.M. Defranchis
L. Didukh
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
D. Eckstein
T. Eichhorn
A. Elwood
L.I. Estevez Banos
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
M. Haranko
A. Harb
A. Jafari
N.Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
J. Keaveney
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
T. Lenz
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
J. Metwally
A.B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
J. Mnich
A. Mussgiller
V. Myronenko
Y. Otarid
D. Pérez Adán
S.K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
V. Scheurer
P. Schütze
C. Schwanenberger
R. Shevchenko
A. Singh
R.E. Sosa Ricardo
H. Tholen
N. Tonon
O. Turkot
A. Vagnerini
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
S. Wuchterl
O. Zenaiev
R. Zlebcik
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
K. De Leo
T. Dreyer
A. Ebrahimi
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
D. Gonzalez
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
S. Kurz
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Malara
J. Multhaup
C.E.N. Niemeyer
A. Nigamova
K.J. Pena Rodriguez
O. Rieger
P. Schleper
S. Schumann
J. Schwandt
D. Schwarz
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
B. Vormwald
I. Zoi
M. Baselga
S. Baur
J. Bechtel
T. Berger
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
A. Droll
K. El Morabit
N. Faltermann
K. Flöh
M. Giffels
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
M.A. Iqbal
I. Katkov
P. Keicher
R. Koppenhöfer
S. Kudella
S. Maier
M. Metzler
S. Mitra
M.U. Mozer
D. Müller
Th. Müller
M. Musich
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
D. Schäfer
M. Schnepf
M. Schröder
D. Seith
I. Shvetsov
H.J. Simonis
R. Ulrich
M. Wassmer
M. Weber
C. Wöhrmann
R. Wolf
S. Wozniewski
G. Anagnostou
P. Asenov
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
G. Paspalaki
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
C.K. Koraka
A. Manousakis-katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
K. Manitara
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Bartók
R. Chudasama
M. Csanad
M.M.A. Gadallah
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pasztor
O. Surányi
G.I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z.L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
S. Lökös
F. Nemes
T. Novak
S. Choudhury
J.R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P.C. Tiwari
S. Bahinipati
D. Dash
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V.K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
D.K. Sahoo
N. Sur
S.K. Swain
S. Bansal
S.B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
M. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Lohan
M. Meena
K. Sandeep
S. Sharma
J.B. Singh
A.K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B.C. Choudhary
R.B. Garg
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
S. Nandan
P. Palit
A. Purohit
P.K. Rout
G. Saha
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P.K. Behera
S.C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P.R. Pujahari
A.K. Sikdar
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
D.K. Mishra
K. Naskar
P.K. Netrakanti
L.M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
M.A. Bhat
S. Dugad
R. Kumar Verma
U. Sarkar
S. Banerjee
S. Chatterjee
P. Das
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
N. Sahoo
S. Dube
B. Kansal
A. Kapoor
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
H. Bakhshiansohi
S. Chenarani
S.M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Naseri
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Aruta
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
M. Gul
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
J.A. Merlin
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F.M. Simone
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F.R. Cavallo
C. Ciocca
M. Cuffiani
G.M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
E. Fontanesi
P. Giacomelli
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Lo Meo
S. Marcellini
G. Masetti
F.L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A.M. Rossi
T. Rovelli
G.P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D'Alessandro
F. Fiori
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
F. Brivio
F. Cetorelli
V. Ciriolo
F. De Guio
M.E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. Malberti
S. Malvezzi
D. Menasce
F. Monti
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
F. Fienga
A.O.M. Iorio
L. Layer
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
E. Voevodina
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
A. Boletti
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
S.Y. Hoh
M. Margoni
A.T. Meneguzzo
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
G. Strong
A. Tiko
M. Tosi
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S.P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
M. Biasini
G.M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
R. Castaldi
M.A. Ciocci
R. Dell'Orso
M.R. Di Domenico
S. Donato
L. Giannini
A. Giassi
M.T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P.G. Verdini
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
C. Biino
A. Cappati
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M.M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G.L. Pinna Angioni
M. Ruspa
R. Salvatico
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
D. Trocino
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
F. Vazzoler
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D.H. Kim
G.N. Kim
J. Lee
S.W. Lee
C.S. Moon
Y.D. Oh
S.I. Pak
S. Sekmen
Y.C. Yang
H. Kim
D.H. Moon
B. Francois
T.J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
S. Ha
B. Hong
K. Lee
K.S. Lee
J. Lim
S.K. Park
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H.S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J.H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. Kim
J.S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
K. Nam
B.H. Oh
M. Oh
S.B. Oh
B.C. Radburn-Smith
H. Seo
U.K. Yang
I. Yoon
D. Jeon
J.H. Kim
B. Ko
J.S.H. Lee
I.C. Park
Y. Roh
D. Song
I.J. Watson
H.D. Yoo
Y. Choi
C. Hwang
Y. Jeong
Y. Lee
I. Yu
V. Veckalns
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
W.A.T. Wan Abdullah
M.N. Yusli
Z. Zolkapli
J.F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
J.A. Murillo Quijada
L. Valencia Palomo
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
M. Ramirez-Garcia
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H.A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
S. Bheesette
P.H. Butler
A. Ahmad
M.I. Asghar
M.I.M. Awan
Q. Hassan
H.R. Hoorani
W.A. Khan
M.A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Olszewski
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
A. Di Francesco
P. Faccioli
B. Galinhas
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
J. Seixas
K. Shchelina
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
P. Bunin
M. Gavrilenko
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavine
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
P. Moisenz
V. Palichik
V. Perelygin
M. Savina
D. Seitova
V. Shalaev
S. Shmatov
S. Shulha
V. Smirnov
O. Teryaev
N. Voytishin
A. Zarubin
I. Zhizhin
G. Gavrilov
V. Golovtcov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Volkov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
G. Pivovarov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
A. Nikitenko
V. Popov
I. Pozdnyakov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
R. Chistov
M. Danilov
A. Oskin
P. Parygin
V. Rusinov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
M. Dubinin
L. Dudko
A. Ershov
A. Gribushin
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
S. Obraztsov
S. Petrushanko
V. Savrin
A. Snigirev
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
I. Ovtin
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
V. Petrov
R. Ryutin
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
A. Iuzhakov
V. Okhotnikov
L. Sukhikh
V. Borchsh
V. Ivanchenko
E. Tcherniaev
P. Adzic
P. Cirkovic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
Cristina Fernandez Bedoya
J.A. Brochero Cifuentes
C.A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J.P. Fernández Ramos
J. Flix
M.C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J.M. Hernandez
M.I. Josa
D. Moran
Á. Navarro Tobar
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
M.S. Soares
A. Triossi
C. Willmott
C. Albajar
J.F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
V. Rodríguez Bouza
S. Sanchez Cruz
I.J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
P.J. Fernández Manteca
A. García Alonso
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
F. Ricci-Tam
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Russo
L. Scodellaro
I. Vila
J.M. Vizan Garcia
M.K. Jayananda
B. Kailasapathy
D.U.J. Sonnadara
D.D.C. Wickramarathna
W.G.D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T.K. Aarrestad
D. Abbaneo
B. Akgun
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
A.H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
P. Bortignon
E. Bossini
E. Brondolin
T. Camporesi
G. Cerminara
L. Cristella
D. d'Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
V. Daponte
A. David
A. De Roeck
M. Deile
R. Di Maria
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
D. Fasanella
S. Fiorendi
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Gruchala
M. Guilbaud
D. Gulhan
J. Hegeman
Y. Iiyama
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
P. Lecoq
K. Long
C. Lourenço
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Massironi
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
J. Ngadiuba
J. Niedziela
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
D. Rabady
A. Racz
M. Rieger
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
J. Steggemann
S. Summers
V.R. Tavolaro
D. Treille
A. Tsirou
G.P. Van Onsem
A. Vartak
M. Verzetti
K.A. Wozniak
W.D. Zeuner
L. Caminada
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H.C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
N. Chernyavskaya
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
T. Gadek
T.A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R.A. Manzoni
M.T. Meinhard
F. Micheli
P. Musella
F. Nessi-Tedaldi
F. Pauss
V. Perovic
G. Perrin
L. Perrozzi
S. Pigazzini
M.G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D.A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
L. Shchutska
V. Stampf
M.L. Vesterbacka Olsson
R. Wallny
D.H. Zhu
C. Amsler
C. Botta
D. Brzhechko
M.F. Canelli
A. De Cosa
R. Del Burgo
J.K. Heikkilä
M. Huwiler
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
A. Macchiolo
P. Meiring
V.M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
G. Rauco
A. Reimers
P. Robmann
K. Schweiger
Y. Takahashi
S. Wertz
C. Adloff
C.M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S.S. Yu
L. Ceard
P. Chang
Y. Chao
K.F. Chen
P.H. Chen
W.-S. Hou
Y.y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
E. Yazgan
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
F. Boran
S. Damarseckin
Z.S. Demiroglu
F. Dolek
C. Dozen
I. Dumanoglu
E. Eskut
G. Gokbulut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
I. Hos
C. Isik
E.E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A.E. Simsek
B. Tali
U.G. Tok
S. Turkcapar
I.S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
I.O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E.A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
F. Aydogmus Sen
S. Cerci
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
D. Sunar Cerci
B. Grynyov
L. Levchuk
E. Bhal
S. Bologna
J.J. Brooke
D. Burns
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G.P. Heath
H.F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-Storey
V.J. Smith
J. Taylor
A. Titterton
K.W. Bell
C. Brew
R.M. Brown
D.J.A. Cockerill
K.V. Ellis
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
D.M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C.H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I.R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
A. Bundock
V. Cepaitis
G.S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
P. Everaerts
G. Fedi
G. Hall
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
V. Milosevic
J. Nash
V. Palladino
M. Pesaresi
D.M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
M. Stoye
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
N. Wardle
S.N. Webb
D. Winterbottom
A.G. Zecchinelli
S.C. Zenz
J.E. Cole
P.R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
C.K. Mackay
I.D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
A. Brinkerhoff
K. Call
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A.R. Kanuganti
C. Madrid
B. McMaster
N. Pastika
S. Sawant
C. Smith
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A.M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
O. Charaf
S.I. Cooper
S.V. Gleyzer
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
D. Gastler
C. Richardson
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
S. Yuan
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
Y.t. Duh
M. Hadley
U. Heintz
J.M. Hogan
K.H.M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
K.T. Lau
M. Narain
S. Sagir
R. Syarif
E. Usai
W.Y. Wong
D. Yu
W. Zhang
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P.T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
F. Jensen
W. Ko
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
M. Shi
D. Taylor
K. Tos
M. Tripathi
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
C. Bravo
R. Cousins
A. Dasgupta
A. Florent
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
T. Lam
N. Mccoll
W.A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J.W. Gary
S.M.A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
G. Karapostoli
O.R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
M.I. Paneva
W. Si
S. Wimpenny
Y. Zhang
J.G. Branson
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
M. Derdzinski
J. Duarte
R. Gerosa
D. Gilbert
B. Hashemi
D. Klein
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
S. Padhi
M. Pieri
V. Sharma
M. Tadel
F. Würthwein
A. Yagil
N. Amin
R. Bhandari
C. Campagnari
M. Citron
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
B. Marsh
H. Mei
A. Ovcharova
H. Qu
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
D. Stuart
S. Wang
D. Anderson
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J.M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H.B. Newman
T.Q. Nguyen
J. Pata
M. Spiropulu
J.R. Vlimant
S. Xie
Z. Zhang
R.Y. Zhu
J. Alison
M.B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
M. Sun
I. Vorobiev
M. Weinberg
J.P. Cumalat
W.T. Ford
E. MacDonald
T. Mulholland
R. Patel
A. Perloff
K. Stenson
K.A. Ulmer
S.R. Wagner
J. Alexander
Y. Cheng
J. Chu
D.J. Cranshaw
A. Datta
A. Frankenthal
K. Mcdermott
J. Monroy
J.R. Patterson
D. Quach
A. Ryd
W. Sun
S.M. Tan
Z. Tao
J. Thom
P. Wittich
M. Zientek
S. Abdullin
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L.A.T. Bauerdick
A. Beretvas
D. Berry
J. Berryhill
P.C. Bhat
K. Burkett
J.N. Butler
A. Canepa
G.B. Cerati
H.W.K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
V.D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R.M. Harris
S. Hasegawa
R. Heller
T.C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
T. Klijnsma
B. Klima
M.J. Kortelainen
S. Lammel
J. Lewis
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
J. Lykken
K. Maeshima
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O'Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
W.J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N.V. Tran
L. Uplegger
E.W. Vaandering
M. Wang
H.A. Weber
A. Woodard
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R.D. Field
D. Guerrero
B.M. Joshi
M. Kim
J. Konigsberg
A. Korytov
K.H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
D. Rosenzweig
K. Shi
X. Zuo
Y.R. Joshi
T. Adams
A. Askew
D. Diaz
R. Habibullah
S. Hagopian
V. Hagopian
K.F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
R. Yohay
J. Zhang
M.M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
D. Noonan
M. Rahmani
M. Saunders
F. Yumiceva
M.R. Adams
L. Apanasevich
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C.E. Gerber
D.A. Hangal
D.J. Hofman
C. Mills
G. Oh
T. Roy
M.B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Wu
M. Alhusseini
B. Bilki
K. Dilsiz
S. Durgut
R.P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
O.K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
K. Yi
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
M. Eminizer
A.V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
C. Mantilla
J. Roskes
M. Swartz
T.Á. Vámi
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
A. Bylinkin
T. Isidori
S. Khalil
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
C. Lindsey
N. Minafra
M. Murray
C. Rogan
C. Royon
S. Sanders
E. Schmitz
J.D. Tapia Takaki
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
D.R. Mendis
T. Mitchell
A. Modak
A. Mohammadi
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S.C. Eno
Y. Feng
N.J. Hadley
S. Jabeen
G.Y. Jeng
R.G. Kellogg
T. Koeth
A.C. Mignerey
S. Nabili
M. Seidel
A. Skuja
S.C. Tonwar
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
B. Allen
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I.A. Cali
M. D'Alfonso
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
D. Hsu
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
P.D. Luckey
B. Maier
A.C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G.S.F. Stephans
K. Sumorok
K. Tatar
D. Velicanu
T.W. Wang
Z. Wang
B. Wyslouch
R.M. Chatterjee
A. Evans
S. Guts
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
M. Krohn
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M.A. Wadud
J.G. Acosta
S. Oliveros
K. Bloom
D.R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
J.R. González Fernández
I. Kravchenko
J.E. Siado
G.R. Snow
B. Stieger
W. Tabb
G. Agarwal
C. Harrington
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
A. Parker
J. Pekkanen
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
Y. Haddad
A. Hortiangtham
G. Madigan
B. Marzocchi
D.M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
T. Gunter
K.A. Hahn
N. Odell
M.H. Schmitt
K. Sung
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D.J. Karmgard
K. Lannon
W. Li
N. Loukas
N. Marinelli
I. Mcalister
F. Meng
K. Mohrman
Y. Musienko
R. Ruchti
P. Siddireddy
S. Taroni
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
L. Zygala
J. Alimena
B. Bylsma
B. Cardwell
L.S. Durkin
B. Francis
C. Hill
W. Ji
A. Lefeld
B.L. Winer
B.R. Yates
G. Dezoort
P. Elmer
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
M.T. Lucchini
J. Luo
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroué
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
V.E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A.W. Jung
B. Mahakud
G. Negro
N. Neumeister
C.C. Peng
S. Piperov
H. Qiu
J.F. Schulte
N. Trevisani
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
T. Cheng
J. Dolen
N. Parashar
M. Stojanovic
A. Baty
S. Dildick
K.M. Ecklund
S. Freed
F.J.M. Geurts
M. Kilpatrick
B.P. Padley
R. Redjimi
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
A.G. Stahl Leiton
Z. Tu
A. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J.L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J.P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S.A. Thayil
S. Thomas
H. Acharya
A.G. Delannoy
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. Verweij
L. Ang
M.W. Arenton
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
C. Neu
B. Tannenwald
E. Wolfe
F. Xia
P.E. Karchin
N. Poudyal
J. Sturdy
P. Thapa
K. Black
T. Bose
J. Buchanan
C. Caillol
S. Dasu
I. De Bruyn
L. Dodd
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
D. Pinna
T. Ruggles
A. Savin
V. Shang
W.H. Smith
D. Teague
S. Trembath-reichert
W. Vetens
Pokaż więcej
Temat :
CMS
Physics
Diboson
Electroweak
QC1-999
Źródło :
Physics Letters B, Vol 809, Iss , Pp 135710- (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S037026932030513X; https://doaj.org/toc/0370-2693
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/b13d055306c447298443ec6010ff6aeb
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Benzonidazole therapy modulates interferon-γ and M2 muscarinic receptor autoantibody responses in Trypanosoma cruzi-infected children.
Autorzy :
Romina A Cutrullis
Guillermo F Moscatelli
Samanta Moroni
Bibiana J Volta
Rita L Cardoni
Jaime M Altcheh
Ricardo S Corral
Héctor L Freilij
Patricia B Petray
Pokaż więcej
Temat :
Medicine
Science
Źródło :
PLoS ONE, Vol 6, Iss 10, p e27133 (2011)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://europepmc.org/articles/PMC3205037?pdf=render; https://doaj.org/toc/1932-6203
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/ad26bce7c9a44fd8868f253ccdeb5d02
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies