Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Fajardo, M. D."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Necessary and Sufficient Conditions for Strong Fenchel–Lagrange Duality via a Coupling Conjugation Scheme
Autorzy :
Fajardo, M. D.
Vidal, J.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Optimization Theory and Applications. :1-17
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Some results on quasipolyhedral convexity
Autorzy :
Fajardo, M. D.
López, M. A.
Pokaż więcej
Źródło :
TOP: An Official Journal of the Spanish Society of Statistics and Operations Research. July 2007 15(1):103-113
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Locally Farkas–Minkowski Systems in Convex Semi-Infinite Programming
Autorzy :
Fajardo, M. D.
López, M. A.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Optimization Theory and Applications. November 1999 103(2):313-335
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies