Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Felber, S."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Abstract of the 68th Meeting (Spring Meeting) 6–9 March 1990, Heidelberg
Autorzy :
Sakmann, B.
Schrader, J.
Brenner, B.
Murer, H.
Boeckh, J.
Handwerker, H. O.
HonerjÄger, P.
Dugas, M.
Wang, G.
DeLuca, A.
Brinkmeier, H.
Fakler, B.
Pröbstle, T.
Rüdel, R.
Pohl, J. -A.
Meves, H.
Kroll, B.
Bremer, S.
Tümmler, B.
Frömter, E.
Schwegler, J. S.
Steigner, W.
Silbernagl, S.
Pusch, Michael
Niemann, P.
Schmidtmayer, J.
Ulbricht, W.
Hansen, G.
Lönnendonker, U.
Neumcke, B.
Eickhorn, R.
Hornung, D.
Antoni, H.
Penner, R.
Neher, E.
Takeshima, H.
Nishimura, S.
Numa, S.
Melzer, W.
Feldmeyer, D.
Pohl, B.
Zöllner, P.
Müller, T. H.
Swandulla, D.
Misgeld, U
Ganitkevich, V. Ya.
Isenberg, G.
Cavalié, A.
Allen, T. J. A.
Trautwein, W.
Pelzer, Siegried
Shuba, Yaroslav M.
Asai, Tatsuya
Trautwein, Wolfgang
Brown, Arthur M.
Birnbauner, Lutz
McDonald, Terence F.
Pelzer, Dieter
Eckert, R.
Hescheler, J.
Rosenthal, W.
Offermann, S.
Krautwurst, D.
Schultz, G.
Kettenmahn, Helmut
Trotter, J.
Verkhratsky, Alexe J N.
Savtchenko, Alexej N.
Verkhratsky, Alexej N.
Schiefer, A.
Klöckner, U.
Partridge, L. D.
SchÄfer, S.
Jonas, P.
Koh, D. S.
Kampe, K.
Hermsteiner, M.
Vogel, W.
Bauer, C. K.
Schwarz, J. R.
Fink, R. H. A.
Wettwer, E.
Weik, R.
Schlatter, E.
Bleich, M.
Granitzer, M.
Leal, T.
Nagel, W.
Crabbé, J.
Lang, F.
Kahn, E.
Friedrich, F.
Paulmichl, M.
Hammerer, M.
Maly, K.
Grunicke, H.
Böhm, T.
Nilius, B.
Gögelein, H.
Dahlem, D.
Weiss, H.
Waldegger, S.
Woell, E.
Paulmichl, R.
Ruppersberg, J. P.
Schröter, K. H.
Stocker, M.
Pongs, O.
Wittka, R.
Boheim, G.
Lichtinghagen, R
Augustine, C. K.
Stühmer, W.
Hoppe, Dorothe
Hoppe, D.
Zittlau, K. E.
Walther, C.
Hatt, H.
Franke, C.
Quasthoff, S.
Wischmeyer, E.
Jockusch, H.
Friedrich, M.
Benndorf, K.
Bollmann, G.
Hirche, Hj.
Hollunder-Reese, F.
Mohrmann, M.
Greger, R.
Weber-Schürholz, S.
Schürholz, T.
Akabas, M.
Landry, D.
Al-Awqati, Q.
Guse, A. H.
Gercken, G.
Meyerhof, W.
Westphale, H. -J.
Kerstins, U.
Oberleithner, H.
Tilmann, M.
Kunzelmann, K.
Klitsch, T.
Siemen, D.
Draguhn, A.
Verdoorn, T. A.
Pritchett, D. B.
Seeburg, P. H.
Malherbe, P.
Möhler, H.
Sakmann, B.
Hatt H.
Dudel, J.
Stern, P.
Zufall, F.
Rosenheimer, J.
Smith, D. O.
Dörner, R.
Ballanyi, K.
Schlue, W. -R.
Kalthof, B.
Pott, L.
Busch, C.
Konno, T.
Stenql, M.
Reinhardt, Ch.
Kaiser, H.
Baumann, R.
Wilimzig, M.
Eichenlaub, R.
Neumann, E.
Lessmann, V.
Gottmann, K.
Dietzel, I. D.
Keller, B. U.
Yaari, Y.
Konnerth, A.
Backus, K. H.
Giller, T.
Knoflach, F.
Pflimlin, P.
Trübe, G.
von Blankenfeld, G.
Ymer, S.
Sontheimer, H.
Ewert, M.
Seeburg, P. H.
Kettenmann, H.
Schneggenburger, R.
Paschke, D.
Hülser, D. F.
Ubl, J.
Kolb, H. A.
Ströttchen, J.
Boheim, S.
Wehner, F.
Guth, D.
Kinne, R. K. H.
Hülser, D. F.
Polder, H. R.
Bödeker, D.
Hoppe, Susanne
Höller, H.
Hampe, W.
Ruf, H.
Schulz, I.
Dehlinger-Kremer, M.
Ozawa, T.
Vasilets, L.
Schmalzing, G.
MÄdefessel, K.
Biel, H.
Schwarz, W.
Burckhardt, B. C.
Stallmach, N.
MairbÄurl, H.
Hoffman, J. F.
Schömig, E.
Heuner, A.
Göbel, B. O.
Siffert, W.
Butke, A.
Hoffmann, G.
zu Brickwedde, M. -K. Meyer
Vetter, H.
Düsing, R.
Rosskopf, D.
Osswald, U.
Steffgen, J.
Koepsell, H.
Martens, H.
Rübbelke, M.
GÄbel, G.
Arens, J.
Stabel, J.
Fischer, Y.
Thomas, J.
Rose, H.
Kammermeier, H.
Munsch, Thomas
Deitmer, Joachim W.
Engelmann, B.
Duhm, J.
Deitmer, Joachim W.
Gunzel, D.
Galler, S.
Fischer, H.
Clauss, W.
Van Driessche, W.
Köckerling, A
Schulzke, JD
Sorgenfrei, D
Fromm, M
Simon, B.
Ganapathy, V.
Leibach, F. H.
Burckhardt, G.
Krattenmacher, R.
Voigt, Rosita
Dietrich, S.
Leyssens, A.
Zhang, S. L.
Weltens, R.
Steels, P.
Hoffmann, B.
Heinz, M.
Habura, B.
Dörge, A.
Rechkemmer, G.
von Engelhardt, W.
StrauB, O.
Wiederholt, M.
Margineanu, D. -G.
Van Driessche, W.
Kreusel, K. M.
Fromm, M.
Lempart, U.
Sorgenfrei, D.
Hegel, U.
Augustin, A. J.
. Goldstein, R.
Purucker, E.
Lutz, J.
Illek, B.
Thiele, K -P.
Schwealer, JS.
Dittmer J.
Bauer C.
Eckardt, K. -U.
Dittmer, J.
Neumann, R.
Bauer, C.
Kurtz, A.
Fromm, H.
Schulzke, J. D.
Clausen, P.
Krohn, A.
Lüderitz, S.
Hierholzer, K.
Kersting, U.
Woinowski, L.
Gro\mann, R.
Bin, X. U.
Ellendorff, F.
Nitschke, R.
Fröbe, U.
Scholz, H.
della Bruna, R.
Ehmke, H.
Persson, P. B.
Seyfarth, M.
Kirchheim, H. R.
Dietrich, M. S.
Parekh, N.
Steinhausen, M.
Bührle, C. P.
Nobiling, R.
Ullrich, K. J.
Rumrich, G.
Klöss, S.
Papavassiliou, F.
Hoyer, J.
Schmitt, C.
Jungwirth, A.
Ritter, M.
Westphale, H. J.
Bevan, C.
Theiss, C.
Denek, Liliana
Schwegler, Johann S.
SchÄfer, Roland
Augustin, Albert J.
Heidland, August
Nafz, B.
Just, A.
Steidl, M.
Pinggera, G.
Gerstberger, R.
Schütz, H.
Simon, E.
Lohrmann, E.
Masereel, B.
Delarge, J.
Lang, H. J.
Englert, H. C.
Caliebe, D.
Mályusz, M.
Wrigge, P.
Gronow, G.
Klause N.
Mályusz, M.
Zinnert, H.
Fagel, H.
Jelkmann, W.
Weiss, Ch.
Augustin, A. J.
Keil, R.
Schmidt, W.
Kröger, C.
Brabant, E. G.
Hilgendorf, A.
Strauch, S.
Lane, F.
Prick, A.
Golenhofen, N.
Mildenberger, S.
Schwegler, J. S.
Flemming, B.
Roloff, D.
Wronski, T.
Drews, G.
Debuyser, A.
Henquin, J. C.
Jackson, M. B.
DeRiemer, S. A.
Schmid, A.
Schnefel, S.
Pröfrock, A.
Hinsch, K. -D.
Milz, J.
Lamprecht, G.
Seidler, U.
Silen, W.
Aziz, O.
Reschke, W.
Fischer, G.
De Decker, N.
Hayes, T.
Coast, G.
Van Kerkhove, E.
von zur Mühlen, F.
Eckstein, F.
Hegel, U
Bentzel, CJ
Riecken, EO
Siemer, C.
Rothenpieler, P.
Smith, E.
Lutnicki, K. R.
Wróbel, J. T.
Ledwożyw, A.
PietraŚ, E.
Sender, S.
Jürgens, Klaus D.
Kleinschmidt, T.
Werkmeister, F.
Kiwull-Schöne, H.
Kiwull, P.
Vahle, J.
Ott, M.
Zimmermann, R. E.
Elsing, J. G.
Million, D.
Zillner, P.
Thiel, M.
Bardenheuer, H.
Peter, K.
Fandrey, J.
Siegers, C. P.
Rupp, H.
Elimban, V.
Dhalla, N. S.
Morano, I.
Agostini, B.
Mühleisen, M.
Mommaerts, W. F. H. M.
Ono, K.
Wussling, M.
Schenk, W.
Boldt, W.
Lipp, P.
Schüttler, K.
Szymanski, G.
Wendt-Gallitelli, M. F.
Herzig, J. W.
Depersin, H.
Grupp, G.
Grupp, I.
Glitsch, H. G.
Pusch, H.
Zylka, Ch.
Brāndle, M.
Jacob, R.
Stein, T.
Isselhard, W.
Sturz, J.
Minor, T.
Wingenfeld, P.
Siegmund, B.
Klietz, T.
Schwartz, P.
Piper, H. M.
Linder, Christa
SchÄfer, Stefan
Heusch, Gerd
Becker, B. F.
Reinholz, N.
Raschke, P.
Leipert, B.
Gerlach, E.
Dierberger, B.
Gülch, R. W.
Leverkus, M.
Mitsuiye, T.
Pohl, U.
Wang, S. Y.
Meyer, R.
Haas, H. G.
Christmann, H. Ph
Dörner, Th
Hock, D.
Hertel, R.
Gagelmann, M.
Forssmann, W. G.
Leijendekker, W. J.
Kissling, G.
Michel, H.
Goetz, A.
Freya, M.
Fleckenstein-Grün, G.
Schipke, Jochen D.
Harasawa, Yasuhiko
Sugiura, Seiryo
Alexander, Joe
Burkhoff, Daniel
Kling, L.
Müller-Beckmann, B.
Schroth, M.
Sponer, G.
Böhm, E.
Strein, K.
Dorszewski, A.
Arnold, G.
Pike, G. K.
Bryant, D. J.
Roberts, M. L.
Fink, R. H.
Ross, Ch.
Skyschally, A.
Schulz, R.
Linder, C.
Heusch, G.
Schipke, J. D.
Burkhoff, D.
Alexander, J.
Gollnick, F.
Peter, Kh.
Franken-Weyers, R.
Borst, M. M.
Deussen, A.
Pöpping, S.
Hose, H.
Strotmann, K. H.
Lukascek, B.
Karnath, T.
Güttier, K.
Klaus, W.
Haverkampf, K.
Guhlmann, M.
Schmidt-Ott, S.
Heuschen, U.
Mall, G.
Pfitzer, G.
Rösch, J.
Arner, A.
Rüegg, J. C.
Kröger, K.
Schipke, J. D.
ThÄmer, V.
Ehring, Thomas
ThÄmer, Volker
Guth, B. D.
Schnabel, Ph A.
Schmiedl, A.
Gebhard, M. M.
Richter, J.
Bretschneider, H. J.
Guth, B. D.
Oudiz, R. J.
Schnabel, Ph.
Richter, J .
Watanabe, H.
Spahr, R.
Piper, H. M.
Obst, O.
Mertens, H.
Mülsch, A.
Busse, R.
Lamontagne, D.
Herlan, K.
Huang, A.
Bassenae, E.
Mackert, J. R. L.
Schilling, L.
Parsons, A. A.
Wahl, M.
Hock, D.
Christmann, M. Ph.
Thimm, F.
Frey, M.
Fleckenstein, a. A.
Theilen, H.
Göbel, U.
Kuschinsky, W.
Elbert, Th.
Tafil-Klawe, M.
Rau, H.
Lutzenberger, W.
Fleckenstein, A.
Forst, H.
Haller, M.
Santjohanser, C.
Lauterjung, L.
Smieško, Y.
Lang, D. J.
Johnson, P. C.
Schröck, H.
Rau H.
Elbert T.
Geiger B
Lutzenberger W.
Koch, G.
Koralewski, H. E.
Perschel, F. H.
Wagner, K.
Krüger, U.
Albrecht, M.
Hohlbach, G.
Maassen, N.
Foerster, M.
Mühling, J.
Bari, F.
Pleschka, K.
Schmidt, H. D.
Gro\, H.
Loock, W.
Stick, C.
Diefenbacher, U.
Gronewold, D.
Tobinsky, M.
Walther-Behrends, A.
Witzleb, E.
Brummermann, M.
Reinertsen, R. E.
Rogausch, H.
Rohn, W. M.
Acker, H.
Delpiano, M.
Dufau, E.
Hentschel, J.
Heller, H.
Schuster, K. -D.
Siekmeier, R.
Kronenberger, H.
Lintl, H.
Schiller-Scotland, Ch. F.
Gebhart, J.
Heyder, J.
Meier-Sydow, J.
Stahlhofen, W.
Mottaghy, K.
Geisen, C.
Richter, W.
Beckman, J.
Marek, W.
Ulmer, W. T.
Thiele, A. E.
Raschke, F.
Peter, J. H.
Hildebrandt, G.
Kullmer, T.
Kozianka-Burghof, G.
Thiele, A. E.
Schlaefke, M. E.
Gnuschke, H.
Schaefer, T.
Schaefer, D.
Schaefer, C.
Bradley, Ronald J.
Sterz, Raimund
Peper, Klaus
Benterbusch, R.
Kraft, Th.
Yu, L. C.
Kuhn, H. J.
Blankenbach, K.
Asmussen, G.
Kunze, I.
Pieper, K. -S.
Steinmetz, J.
Schmidt, H.
Krippeit-Drews, P.
Hübschen, U.
Nacimiento, A. C.
Günzel, D.
Rathmayer, W.
Gaunitz, U.
Költgen, D.
Zachar, E.
Soltau, B.
De Martino, L.
Hasselbach, W.
Kössler, F.
Lange, P.
Küchler, G.
Zeugner, C.
Van Eyk, J.
Hodges, R. S.
Lorkovic, H.
Clemens, N.
Scheid, P.
Noack, Th.
Deitmer, P.
Golenhofen, K.
Lammel, E.
Welling, Andrea
Felbel, Jochen
Hofmann, Franz
Katoch, S.
Watanabe, T.
Mandrek, K.
Milenov, K.
Hammer, K.
Rössler, W.
Sann, H.
Pierau, Fr -K.
Nguyen-Duong, H.
Schneider, P.
Stahl, F.
Lepple-Wienhues, A.
Korbmacher, C.
Haller, H.
Gebauer, M.
Willner, U.
Bialojan, C.
Lengsfeld, M.
Kyrtatas, V.
Dartsch, Peter C.
Boels, P. J.
Fischer, W.
Lenz, T.
Thei\, U.
Kreye, V. A. W.
Ohkubo, T.
Kupp, H.
Vonderlage, M.
Schreiner, V.
Dorlöchter, M.
Brinkers, M.
Irintchev, A.
Wernig, A.
Langenfeld, B.
Finger, W.
Wolburg, H.
Beer, A.
Schwejda, Ch.
Scheller, D.
Heister, U.
Tegtmeier, F.
Knöpfel, Thomas
Spuler, Andreas
Grafe, Peter
GÄhwiler, Beat
Bijak, M.
Misgeld, U.
Müller, W.
Rausche, G.
Leweke, F M.
Bingmann, D.
Moraidis, I.
Speckmann, E. -J.
Madeja, M.
Mu\hoff, U.
Lehmenkühler, A
Kuhlmann, D.
Hans, M.
Lux, H. D.
StrÄub, H.
Waiden, J.
Baker, R. E.
Grantyn, R.
Perouansky, M.
Kraszewski, K
Lehmenkühler, Chr
Dodt, H. U.
ZieglgÄnsberger, W.
Pawelzik, H.
ZieglgÄngsberger, W.
Mann, K.
Wiethölter, H.
Albrecht, D.
Dreier, J.
Ficker, E.
Beck, H.
Corrette, B J.
Dreyer, F.
Repp, H.
Dreessen, J.
Augustine, G. J.
Lehmenkühler, A.
Büsselberg, D.
Heimrich, B.
Haas, H. L.
Birnstiel, S.
Haas, H. L.
Schönrock, B.
Altrup, U.
Reith, H.
Speckmann, E. -J.
Alzheimer, C.
Bruagencate, G. ten
Fruhstorfer, B.
Mignot, E.
Nishino, S.
Dement, W. C.
Guilleminault, C.
Simon-Oppermann, Christa
Günther, Olaf
Stehle, J.
Reuss, S.
Seidel, A.
Riemann, R.
Vollrath, L.
Reimer, Susanne
HölIt, Volker
Sonnhof, U.
Krupp, J.
Claus, H
Hinckel, P.
Dick, H. B. H.
Hiemke, C.
Jussofie, A.
Dorn, T.
Uhlig, S.
Witte, O. W.
Bother B.
Eiselt M.
Witte H.
Zwiener ö
Rother M
Eiseit H.
Taghavy, A.
KrÄtzer, A.
Clusmann, H.
Heinemann, U.
Block, F.
Sonatg, K. -H.
Falkeristein, M.
Hohnsbein, J.
Hoormann, J.
Frieling, A.
Tarkka, I. M.
Kullmann, W.
Bromm, B.
Hirsch, M. Chr
Wissing, H.
Braun, H. A.
Igelmund, P.
Klu\mann, F. W.
Ehrenstein, W. H.
Yakimoff, N.
Mateeff, S.
Zeise, M. L.
Arriagada, J.
Teschemacher, A.
ZieglgÄnsberger, W.
Pöppelmann, T.
Köhling, R.
Boerrigter, P.
Reith, H.
Anders, K.
Ohndorf, W.
Dermietzel, R.
Richter, D. W.
Tölle, T. R.
Castro-Lopes, J. M.
Neuropharmakologie, Klinische
Sandkühler, J.
Leah, J. D.
Herdegen, T.
Zimmermann, M.
Vaitl, D.
Gnippe, H.
Herbert, M. K.
Mengel, M. K. C.
Kniffki, K. -D.
Linke, R.
Vahle-Hinz, C.
Schenda, J.
Matsumura, K.
Herdegen, T.
fu, Q. -G.
Forster, C.
Hutchison, W. D.
Morton, C. R.
Aschoff, J.
Wilhelm, Z.
Schwarzacher, S. W.
Wasserschaff, M
Hörner, M.
Kümmel, H.
Windhorst, U.
Feldman, J. L.
Schmid, K.
Foutz, A. S.
Denavit-Saubié, M.
Pak, M. A.
Wehling, P.
Evans, C.
Bandara, G.
Awiszus, F.
Feistner, H.
Heinze, H. -J.
Illert, M.
Wasserschaff, M.
Kleinebeckel, D.
Böhmer, G.
Schauer, W.
Abel, H. -H.
Klü\endorf, D.
Koepchen, H. P.
Jarolimek, W
König, St
Czachurski, J.
Seller, H.
Meckler, R. L.
McLachlan, E. M.
Boczek-Funcke, A.
HÄbler, H. -J.
JÄnig, W.
Michaelis, M.
Dembowsky, K.
Königr, S.
Rau, Harald
HÄbler, H. -J.
Unger, M.
Merker, G.
Roth, J.
Zeisberger, E.
Gao, H.
Hunold, M.
Kirchner, F.
Takano, K.
Schulze, K.
Pokorski, M.
Sakakibara, Y.
Masuda, A.
Morikawa, T.
Ahn, B.
Takaishi, S.
Paulev, P. -E.
Honda, Y.
Flügge, G.
Fuchs, E.
König, S.
Eysel, U. Th.
Schmidt-Kastner, R.
Skrandies, W.
Geib, T.
Baumann, C.
Schmidt, K. -F.
Knapp, A. G.
Dowling, J. E.
Kuba, M.
Toyonaga, N.
Kubová, Z.
Ehrenstein, W. H.
Jacobi, P.
Schmidt, K. -F.
Nöll, G. N.
Baumann, Ch.
Tabata, M.
Martin, Ch.
Meissl, H.
Knottenberg, Th.
Scheibner, H.
Zenner, Hans P.
Zimmennann, Ulrike
Gitter, Alfred H.
Ding, D.
Smolders, J. W. T.
Klinke, R.
Boekhoff, I.
Raming, K.
Krieger, J.
Tareilus, E.
Strotinann, J.
Breer, H.
Schild, D.
DeSimone, J. A.
Hellwig, S.
Gitter, A. H.
Plinkert, P. K.
Zenner, H. P.
Koltzenbwg, M.
Pinter, E.
SchÄfer, K.
Braun, H. A.
Necker, R.
Hanesch, U.
Heppelmann, B.
Schmidt, R. F.
Mense, S.
Hoheisel, U.
Steen, K. H.
Anton, F.
Reek, P. W.
Handwerker, H. O.
Lewin, G. R.
McMahon, S. B.
Heyer, G.
Hornstein, O. P.
Klement, W.
Arndt, J. O.
Maeerl, W.
GrÄmer, G.
Schepelmann, K.
Me\linger, K.
Schaible, H. -G.
Treede, R. D.
Meyer, R. A.
Campbell, J. N.
Claus, D.
Neundörfer, B.
Ernst, R.
Tick-Waider, A. M.
Bretschneider, F.
Peters, R. C.
Tennis, P. F. M.
Teunis, P. F. M.
Hoheisel, D.
Scherotzke, R.
Bub, A.
Manzl, G.
Forssmann, W. G.
Jessen, C.
Nuesslein, B.
Schmidt, I.
Wetzig, J.
Reiser, M.
Bregenzer, N.
von Baumgarten, R. J.
Mohr, E.
Krzywanek, H.
Warncke, G.
Schuchmann, K. -L.
Linow, H.
Klu\mann, F. H.
Redlin, U.
Heldmaier, G.
Bamler, A
Koller, A.
Felber, S.
Haid, C.
Wicke, K.
Raas, E.
Xuemin, Wang
Kerning, Chen
Ying, Shi
Hanping, Shi
Warncke, Günther
Voisord, R.
Dortsch, P. C.
Betz, E.
Karbach, U.
Walenta, S.
Gross, M. W.
Mueller-Klieser, W.
Vaupel, P.
Okunieff, P.
Mayer, W. -K.
Stohrer, M.
Krüger, W.
Müller-Klieser, W.
Strupp, M.
Weial, P.
Bostock, H.
Piwernetz, K.
Renner, R.
Grafe, P.
Lankers, J.
Zangemeister, W.
Kunze, K.
Tries, S.
Heinle, H.
Beckerath, N. V.
Maier-Rudolph, W.
Mehrke, G.
Günther, K.
Goedel-Meinen, L.
Daut, J.
Piper, H. M.
Kopp, A.
Noll, T.
Goellner, A.
Gerlach, S.
Teutsch, H. F.
Schienger, K.
Schwab, R.
Höckel, M.
Fotev, Z.
Nienhaus, M.
Kaczmarczyk, Gabriele
Richter, Dinah
Korte, Gabriele
Förther, J.
Reinhardt, H. W.
Schreiber, R.
Rupp, J.
Murphy, G.
Fingerle, J.
Kloiber, O.
Miyazawa, T.
Höhn-Berlage, M.
Hossmann, K. -A.
Schad, H.
Heimisch, W.
Blasini, R.
Haas, F.
Mendier, M.
Spuler, A.
Lehmann-Hom, F.
Wolfram, U.
Fenske, M.
Sachser, N.
Weis, Ch.
Marktl, W.
Kopta, B.
Klammer, N.
Rudas, B.
Pohl, H.
Nienartowicz, A.
Moll, W.
Klempt, M.
Blum, S.
Bühler, H.
Lichtenstein, I.
Novak, A.
Siebe, H.
Hierholzer, K.
Peper, K.
Pokaż więcej
Źródło :
Pflügers Archiv: European Journal of Physiology. December 1990 415(1):R1-R119
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Influence of equianaesthetic concentrations of nitrous oxide and isoflurane on regional cerebral blood flow, regional cerebral blood volume, and regional mean transit time in human volunteers
Autorzy :
Lorenz, I.H.
Pokaż więcej
Źródło :
In British Journal of Anaesthesia November 2001 87(5):691-698
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Low-dose remifentanil increases regional cerebral blood flow and regional cerebral blood volume, but decreases regional mean transit time and regional cerebrovascular resistance in volunteers
Autorzy :
Lorenz, I.H.
Pokaż więcej
Źródło :
In British Journal of Anaesthesia August 2000 85(2):199-204
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies