Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Fernandes E"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Acidente vascular encefálico isquêmico devido à síndrome do anticorpo antifosfolípide em paciente lúpica: um relato de caso
Autorzy :
Thiago Azevedo de Lucena Costa
Leonardo Fernandes e Santana
Mateus de Sousa Rodrigues
Caroline Diniz Bezerra
Orlando Vieira Gomes
Rita Marina Soares de Castro Duarte
Pokaż więcej
Temat :
Acidente Vascular Cerebral
Lúpus Eritematoso Sistêmico
Síndrome Antifosfolipídica
Medicine
Źródło :
Medicina, Vol 53, Iss 3 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.revistas.usp.br/rmrp/article/view/163969; https://doaj.org/toc/0076-6046; https://doaj.org/toc/2176-7262
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/b70c8e68742e4553a83ecb0ef9ed8bab
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Hematúria levando ao diagnóstico de duas condições singulares na prática clínica - síndrome de quebra-nozes e traço falcêmico
Autorzy :
Orlando Vieira Gomes
Mateus de Sousa Rodrigues
Leonardo Fernandes e Santana
Carlos Edmundo Oliveira Souza
Laíse Paulo Damasceno
Rafael Valois Vieira
Pokaż więcej
Temat :
Hematúria
Síndrome do Quebra-Nozes
Traço Falciforme
Medicine
Źródło :
Medicina, Vol 53, Iss 2 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.revistas.usp.br/rmrp/article/view/162263; https://doaj.org/toc/0076-6046; https://doaj.org/toc/2176-7262
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/cff7a7f1cb2943869b24cec1b6e9bd2f
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Is stenting for atherosclerotic renal stenosis an effective technique?
Autorzy :
Mariana Moutinho
Luís Mendes Pedro
Ruy Fernandes e Fernandes
Diana Silva
José Fernandes e Fernandes
Pokaż więcej
Temat :
Diseases of the circulatory (Cardiovascular) system
RC666-701
Źródło :
Revista Portuguesa de Cardiologia (English Edition), Vol 38, Iss 12, Pp 859-867 (2019)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S2174204920300817; https://doaj.org/toc/2174-2049
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/2bc6dca01a514c5687209062c8034740
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Global Impact of Peripheral Obstructive Arterial Disease in Portugal: An Eight Year Study
Autorzy :
Mariana Moutinho
Inês Simões
Sónia Rodrigues
Daisy Abreu
Emanuel Silva
Paulo Sousa
José Fernandes e Fernandes
Pokaż więcej
Temat :
Arterial Occlusive Diseases/epidemiology
Peripheral Vascular Diseases/epidemiology
Medicine
Medicine (General)
R5-920
Źródło :
Acta Médica Portuguesa, Vol 32, Iss 5, Pp 348-354 (2019)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://actamedicaportuguesa.com/revista/index.php/amp/article/view/10822; https://doaj.org/toc/1646-0758
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/8fc74e5f5f404799bcc1228827abb7a9
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Modulation of reactive oxygen levels and gene expression in sensitive and resistant tumoral cells by C-phyocyanin
Autorzy :
Fernandes e Silva, E.Aff1, Aff2
Figueira, F. S.Aff3, Aff4
Lettnin, A. P.Aff1, Aff2
Salgado, M. T. S. F.Aff1, Aff2
Lopes, A. C.Aff1, Aff3
Rehbein, F.
Kalil, S. J.
Votto, A. P. S.Aff1, Aff2
Pokaż więcej
Źródło :
Molecular Biology Reports: An International Journal on Molecular and Cellular Biology. 46(1):1349-1356
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Risk profiles and one-year outcomes of patients with newly diagnosed atrial fibrillation in India: Insights from the GARFIELD-AF Registry
Autorzy :
Kakkar, Ajay K.
Bassand, Jean-Pierre
John Camm, A.
Fitzmaurice, David A.
Goldhaber, Samuel Z.
Goto, Shinya
Haas, Sylvia
Hacke, Werner
Mantovani, Lorenzo G.
Misselwitz, Frank
Pieper, Karen S.
Turpie, Alexander G.G.
van Eickels, Martin
Verheugt, Freek W.A.
John Camm, A.
Bassand, Jean-Pierre
Goldhaber, Samuel Z.
Haas, Sylvia
Kayani, Gloria
Mantovani, Lorenzo G.
Fox, Keith A.A.
Gersh, Bernard J.
Luciardi, Hector Lucas
Gibbs, Harry
Brodmann, Marianne
Cools, Frank
Barretto, Antonio Carlos Pereira
Connolly, Stuart J.
Spyropoulos, Alex
Eikelboom, John
Corbalan, Ramon
Hu, Dayi
Jansky, Petr
Nielsen, Jørn Dalsgaard
Ragy, Hany
Raatikainen, Pekka
Le Heuzey, Jean-Yves
Darius, Harald
Keltai, Matyas
Kakkar, Sanjay
Sawhney, Jitendra Pal Singh
Agnelli, Giancarlo
Ambrosio, Giuseppe
Koretsune, Yukihiro
Sánchez Díaz, Carlos Jerjes
Ten Cate, Hugo
Atar, Dan
Stepinska, Janina
Panchenko, Elizaveta
Lim, Toon Wei
Jacobson, Barry
Oh, Seil
Viñolas, Xavier
Rosenqvist, Marten
Steffel, Jan
Angchaisuksiri, Pantep
Oto, Ali
Parkhomenko, Alex
Al Mahmeed, Wael
Fitzmaurice, David
Goldhaber, Samuel Z.
Hu, D.Y.
Chen, K.N.
Zhao, Y.S.
Zhang, H.Q.
Chen, J.Z.
Cao, S.P.
Wang, D.W.
Yang, Y.J.
Li, W.H.
Yin, Y.H.
Tao, G.Z.
Yang, P.
Chen, Y.M.
He, S.H.
Wang, Ying
Wang, Yong
Fu, G.S.
Li, X.
Wu, T.G.
Cheng, X.S.
Yan, X.W.
Zhao, R.P.
Chen, M.S.
Xiong, L.G.
Chen, P.
Jiao, Y.
Guo, Y.
Xue, L.
Wang, F.Z.
Li, H.
Yang, Z.M.
Bai, C.L.
Chen, J.
Chen, J.Y.
Chen, X.
Feng, S.
Fu, Q.H.
Gao, X.J.
Guo, W.N.
He, R.H.
He, X.A.
Hu, X.S.
Huang, X.F.
Li, B.
Li, J.
Li, L.
Li, Y.H.
Liu, T.T.
Liu, W.L.
Liu, Y.Y.
Lu, Z.C.
Luo, X.L.
Ma, T.Y.
Peng, J.Q.
Sheng, X.
Shi, X.J.
Sun, Y.H.
Tian, G.
Wang, K.
Wang, L.
Wu, R.N.
Xie, Q.
Xu, R.Y.
Yang, J.S.
Yang, L.L.
Yang, Q.
Yang, Y.J.
Ye, Y.
Yu, H.Y.
Yu, J.H.
Yu, T.
Zhai, H.
Zhan, Q.
Zhang, G.S.
Zhang, Q.
Zhang, R.
Zhang, Y.
Zheng, W.Y.
Zhou, B.
Zhou, Z.H.
Zhu, X.Y.
Kakkar, S.
Sawhney, J.P.S.
Jadhav, P.
Durgaprasad, R.
Ravi Shankar, A.G.
Rajput, R.K.
Bhargava, K.
Sarma, R.
Srinivas, A.
Roy, D.
Nagamalesh, U.M.
Chopda, M.
Kishore, R.
Kulkarni, G.
Chandwani, P.
Pothiwala, R.A.
Padinhare Purayil, M.
Shah, S.
Chawla, K.
Kothiwale, V.A.
Raghuraman, B.
Vijayaraghavan, G.
Vijan, V.M.
Bantwal, G.
Bisne, V.
Khan, A.
Gupta, J.B.
Kumar, S.
Jain, D.
Abraham, S.
Adak, D.
Barai, A.
Begum, H.
Bhattacharjee, P.
Dargude, M.
Davies, D.
Deshpande, B.
Dhakrao, P.
Dhyani, V.
Duhan, S.
Earath, M.
Ganatra, A.
Giradkar, S.
Jain, V.
Karthikeyan, R.
Kasala, L.
Kaur, S.
Krishnappa, S.
Lawande, A.
Lokesh, B.
Madarkar, N.
Meena, R.
More, P.
Naik, D.
Prashanth, K.
Rao, M.
Rao, N.M.
Sadhu, N.
Shah, D.
Sharma, M.
Shiva, P.
Singhal, S.
Suresh, S.
Vanajakshamma, V.
Panse, S.G.
Koretsune, Y.
Kanamori, S.
Yamamoto, K.
Kumagai, K.
Katsuda, Y.
Sadamatsu, K.
Toyota, F.
Mizuno, Y.
Misumi, I.
Noguchi, H.
Ando, S.
Suetsugu, T.
Minamoto, M.
Oda, Hiroshi
Shiraishi, K.
Adachi, S.
Chiba, K.
Norita, H.
Tsuruta, M.
Koyanagi, T.
Yamamoto, K.
Ando, H.
Higashi, T.
Okada, K.
Azakami, S.
Komaki, S.
Kumeda, K.
Murayama, T.
Matsumura, J.
Oba, Y.
Sonoda, R.
Goto, K.
Minoda, K.
Haraguchi, Y.
Suefuji, H.
Miyagi, H.
Kato, H.
Nakamura, Tadashi
Nakamura, Tsugihiro
Nandate, H.
Zaitsu, R.
Fujiura, Yoshihisa
Yoshimura, A.
Numata, H.
Ogawa, J.
Tatematsu, H.
Kamogawa, Y.
Murakami, K.
Wakasa, Y.
Yamasawa, M.
Maekawa, H.
Abe, S.
Kihara, H.
Tsunoda, S.
Saito, Katsumi
Saito, Kazuyuki
Fudo, T.
Obunai, K.
Tachibana, H.
Oba, I.
Kuwahata, T.
Higa, S.
Gushiken, M.
Eto, T.
Yoshida, H.
Ikeda, D.
Fujiura, Yoshitake
Ishizawa, M.
Nakatsuka, M.
Murata, K.
Ogurusu, C.
Shimoyama, M.
Akutsu, M.
Takamura, I.
Hoshino, F.
Yokota, N.
Iwao, T.
Tsuchida, K.
Takeuchi, M.
Hatori, Y.
Kitami, Y.
Nakamura, Yoichi
Oyama, R.
Ageta, M.
Oda, Hiroyuki
Go, Y.
Mishima, K.
Unoki, T.
Morii, S.
Shiga, Yuhei
Sumi, H.
Nagatomo, T.
Sanno, K.
Fujisawa, K.
Atsuchi, Y.
Nagoshi, T.
Seto, T.
Tabuchi, T.
Kameko, M.
Nii, K.
Oshiro, K.
Takezawa, H.
Nagano, S.
Miyamoto, N.
Iwaki, M.
Nakamura, Yuichiro
Fujii, M.
Okawa, M.
Abe, Masahiko
Abe, Masatake
Abe, Mitsunori
Saito, T.
Mito, T.
Nagao, K.
Minami, J.
Mita, T.
Sakuma, I.
Taguchi, T.
Marusaki, S.
Doi, H.
Tanaka, M.
Fujito, T.
Matsuta, M.
Kusumoto, T.
Kakinoki, S.
Ashida, K.
Yoshizawa, N.
Agata, J.
Arasaki, O.
Manita, M.
Ikemura, M.
Fukuoka, S.
Murakami, H.
Matsukawa, S.
Hata, Y.
Taniguchi, T.
Ko, T.
Kubo, H.
Imamaki, M.
Akiyama, M.
Inagaki, M.
Odakura, H.
Ueda, T.
Katsube, Y.
Nakata, A.
Watanabe, H.
Techigawara, M.
Igarashi, M.
Taga, K.
Kimura, T.
Tomimoto, S.
Shibuya, M.
Nakano, M.
Ito, K.
Seo, T.
Hiramitsu, S.
Hosokawa, H.
Hoshiai, M.
Hibino, M.
Miyagawa, K.
Horie, Hajime
Sugishita, N.
Shiga, Yukio
Soma, A.
Neya, K.
Yoshida, Tetsuro
Yoshida, Tomoki
Mizuguchi, M.
Ishiguro, M.
Minagawa, T.
Wada, M.
Mukawa, H.
Okuda, F.
Nagasaka, S.
Abe, Y.
Adachi, Sen
Adachi, Susumu
Adachi, T.
Akahane, K.
Amano, T.
Aoki, K.
Aoyama, T.
Arai, H.
Arima, S.
Arino, T.
Asano, H.
Asano, T.
Azuma, J.
Baba, T.
Betsuyaku, T.
Chibana, H.
Date, H.
Doiuchi, J.
Emura, Y.
Endo, M.
Fujii, Y.
Fujiki, R.
Fujisawa, A.
Fujisawa, Y.
Fukuda, T.
Fukui, T.
Furukawa, N.
Furukawa, T.
Furumoto, W.
Goto, T.
Hamaoka, M.
Hanazono, N.
Hasegawa, K.
Hatsuno, T.
Hayashi, Y.
Higuchi, K.
Hirasawa, K.
Hirayama, H.
Hirose, M.
Hirota, S.
Honda, M.
Horie, Hideki
Ido, T.
Iiji, O.
Ikeda, H.
Ikeda, K.
Ikeoka, K.
Imaizumi, M.
Inaba, H.
Inoue, T.
Iseki, F.
Ishihara, A.
Ishioka, N.
Ito, N.
Iwase, T.
Kakuda, H.
Kamata, J.
Kanai, H.
Kanda, H.
Kaneko, M.
Kano, H.
Kasai, T.
Kato, T.
Kato, Y.
Kawada, Y.
Kawai, K.
Kawakami, K.
Kawakami, S.
Kawamoto, T.
Kawano, S.
Kim, J.
Kira, T.
Kitazawa, H.
Kitazumi, H.
Kito, T.
Kobayashi, T.
Koeda, T.
Kojima, J.
Komatsu, H.
Komatsu, I.
Koshibu, Y.
Kotani, T.
Kozuka, T.
Kumai, Y.
Kumazaki, T.
Maeda, I.
Maeda, K.
Maruyama, Y.
Matsui, S.
Matsushita, K.
Matsuura, Y.
Mineoi, K.
Mitsuhashi, H.
Miura, N.
Miyaguchi, S.
Miyajima, S.
Miyamoto, H.
Miyashita, A.
Miyata, S.
Mizuguchi, I.
Mizuno, A.
Mori, T.
Moriai, O.
Morishita, K.
Murai, O.
Nagai, Sho
Nagai, Shunichi
Nagata, E.
Nagata, H.
Nakagomi, A.
Nakahara, S.
Nakamura, M.
Nakamura, R.
Nakanishi, N.
Nakayama, T.
Nakazato, R.
Nanke, T.
Nariyama, J.
Niijima, Y.
Niinuma, H.
Nishida, Y.
Nishihata, Y.
Nishino, K.
Nishioka, H.
Nishizawa, K.
Niwa, I.
Nomura, K.
Nomura, S.
Nozoe, M.
Ogawa, T.
Ohara, N.
Okada, M.
Okamoto, K.
Okita, H.
Okuyama, M.
Ono, H.
Ono, T.
Onuki Pearce, Y.
Oriso, S.
Ota, A.
Otaki, E.
Saito, Y.
Sakai, H.
Sakamoto, N.
Sakamoto, Y.
Samejima, Y.
Sasagawa, Y.
Sasaguri, H.
Sasaki, A.
Sasaki, T.
Sato, Kazuki
Sato, Kiyoharu
Sawano, M.
Seki, S.
Sekine, Y.
Seta, Y.
Sezaki, K.
Shibata, N.
Shiina, Y.
Shimono, H.
Shimoyama, Y.
Shindo, T.
Shinohara, H.
Shinohe, R.
Shinozuka, T.
Shirai, T.
Shiraiwa, T.
Shozawa, Y.
Suga, T.
Sugimoto, C.
Suzuki, Kazuo
Suzuki, Keita
Suzuki, Shu
Suzuki, Shunji
Suzuki, Susumu
Suzuki, Y.
Tada, M.
Taguchi, A.
Takagi, T.
Takagi, Y.
Takahashi, K.
Takahashi, S.
Takai, H.
Takanaka, C.
Take, S.
Takeda, H.
Takei, K.
Takenaka, K.
Tana, T.
Tanabe, G.
Taya, K.
Teragawa, H.
Tohyo, S.
Toru, S.
Tsuchiya, Y.
Tsuji, T.
Tsuzaki, K.
Uchiyama, H.
Ueda, O.
Ueda, T.
Ueyama, Y.
Wakaki, N.
Wakiyama, T.
Washizuka, T.
Watanabe, M.
Yamada, T.
Yamagishi, T.
Yamaguchi, H.
Yamamoto, Kenichi
Yamamoto, Kentaro
Yamamoto, Kunihiko
Yamamoto, T.
Yamaura, M.
Yamazoe, M.
Yasui, K.
Yokoyama, Y.
Yoshida, K.
Lim, T.W.
Ching, C.K.
Foo, C.G.
Chow, J.H.
Chen, D.D.
Jaufeerally, F.R.
Lee, Y.M.
Li, H.
Lim, G.
Lim, W.T.
Thng, S.
Yap, S.Y.
Yeo, C.
Oh, S.
Pak, H.N.
Kim, J.-B.
Kim, J.H.
Jang, S.-W.
Kim, D.H.
Kim, J.
Ryu, D.R.
Park, S.W.
Kim, D.-K.
Choi, D.J.
Oh, Y.S.
Cho, M.-C.
Kim, S.-H.
Jeon, H.-K.
Shin, D.-G.
Park, J.S.
Park, H.K.
Han, S.-J.
Sung, J.H.
Cho, J.-G.
Nam, G.-B.
On, Y.K.
Lim, H.E.
Kwak, J.J.
Cha, T.-J.
Hong, T.J.
Park, S.H.
Yoon, J.H.
Kim, N.-H.
Kim, K.-S.
Jung, B.C.
Hwang, G.-S.
Kim, C.-J.
Park, J.S.
Kim, D.B.
Ahn, J.J.
An, H.J.
Bae, H.
Baek, A.L.
Chi, W.J.
Choi, E.A.
Choi, E.H.
Choi, H.K.
Choi, H.S.
Han, S.
Heo, E.S.
Her, K.O.
Hwang, S.W.
Jang, E.M.
Jang, H.-S.
Jang, S.
Jeon, H.-G.
Jeon, S.R.
Jeon, Y.R.
Jeong, H.K.
Jung, I.-A.
Kim, Hyeon Jeong
Kim, Hyun Ju
Kim, Ji Seon
Kim, Jung Sook
Kim, J.A.
Kim, K.T.
Kim, M.S.
Kim, Sang Hee
Kim, Sang Hyun
Kim, Y.-I.
Lee, C.S.
Lee, E.H.
Lee, G.H.
Lee, H.Y.
Lee, H.-Y.
Lee, K.H.
Lee, K.R.
Lee, M.S.
Lee, M.-Y.
Lee, R.W.
Lee, S.E.
Lee, S.H.
Lee, S.
Lee, W.Y.
Noh, I.K.
Park, A.R.
Park, B.R.
Park, H.N.
Park, J.H.
Park, M.
Park, Y.
Seo, S.-Y.
Shim, J.
Sim, J.H.
Sohn, Y.M.
Son, W.S.
Son, Y.S.
Song, H.J.
Wi, H.K.
Woo, J.J.
Ye, S.
Yim, K.H.
Yoo, K.M.
Yoon, E.J.
Yun, S.Y.
Angchaisuksiri, P.
Chawanadelert, S.
Mongkolwongroj, P.
Kanokphatcharakun, K.
Cheewatanakornkul, S.
Laksomya, T.
Pattanaprichakul, S.
Chantrarat, T.
Rungaramsin, S.
Silaruks, S.
Wongcharoen, W.
Siriwattana, K.
Likittanasombat, K.
Katekangplu, P.
Boonyapisit, W.
Cholsaringkarl, D.
Chatlaong, B.
Chattranukulchai, P.
Santanakorn, Y.
Hutayanon, P.
Khunrong, P.
Bunyapipat, T.
Jai-Aue, S.
Kaewsuwanna, P.
Bamungpong, P.
Gunaparn, S.
Hongsuppinyo, S.
Inphontan, R.
Khattaroek, R.
Khunkong, K.
Kitmapawanont, U.
Kongsin, C.
Naratreekoon, B.
Ninwaranon, S.
Phangyota, J.
Phrommintikul, A.
Phunpinyosak, P.
Pongmorakot, K.
Poomiphol, S.
Pornnimitthum, N.
Pumprueg, S.
Ratchasikaew, S.
Sanit, K.
Sawanyawisuth, K.
Silaruks, B.
Sirichai, R.
Sriwichian, A.
Suebjaksing, W.
Sukklad, P.
Suttana, T.
Tangsirira, A.
Thangpet, O.
Tiyanon, W.
Vorasettakarnkij, Y.
Wisaratapong, T.
Wongtheptien, W.
Wutthimanop, A.
Yawila, S.
Oto, A.
Altun, A.
Ozdogru, I.
Ozdemir, K.
Yilmaz, O.
Aydinlar, A.
Yilmaz, M.B.
Yeter, E.
Ongen, Z.
Cayli, M.
Pekdemir, H.
Ozdemir, M.
Sucu, M.
Sayin, T.
Demir, M.
Yorgun, H.
Ersanli, M.
Okuyan, E.
Aras, D.
Abdelrahman, H.
Aktas, O.
Alpay, D.
Aras, F.
Bireciklioglu, M.F.
Budeyri, S.
Buyukpapuc, M.
Caliskan, S.
Esen, M.
Felekoglu, M.A.
Genc, D.
Ikitimur, B.
Karaayvaz, E.B.
Kılıç Karataş, S.
Okutucu, S.
Ozcelik, E.
Quisi, A.
Sag, H.
Sahiner, L.
Sayin, B.Y.
Seker, T.
Uzun Alkan, D.
Yildirim, E.
Yildirim, R.
Yilmaz, F.
Yuksekdag, V.
Luciardi, H.L.
Vensentini, N.
Ingaramo, A.C.
Sambadaro, G.A.
Fernandez Caputi, V.
Berman, S.G.
Dragotto, P.
Kleiban, A.J.
Centurion, N.
Giacomi, G.
Ahuad Guerrero, R.A.
Conde, D.
Zapata, G.
Di Paola, L.A.
Ramos, J.L.
Dran, R.D.
Egido, J.
Fernandez, A.A.
Fosco, M.J.
Sassone, S.
Sinisi, V.A.
Cartasegna, L.R.
Berli, M.A.
Gomez Vilamajo, O.A.
Ferroni, F.
Alaguibe, E.D.
Alvarez D'Amelio, A.
Arabetti, C.
Arias, L.
Belardi, J.A.
Bergesio, L.
Berli, F.
Berli, M.
Borchowiec, S.
Buzzetti, C.
Cabrini, R.
Campisi, V.
Cappi, A.L.
Carrizo, R.
Colombo Berra, F.
Costabel, J.P.
Costamagna, O.J.A.
Damonte, A.A.
De Urquiza, I.N.
Diez, F.
Edén, M.F.
Fanuele, M.
Fernandez Voena, F.
Foa Torres, M.
Funosas, C.
Giacomi, M.P.
Gimenez, C.H.
Gurfinkel, E.P.
de L.M. Had, M.
Hansen, V.
Hrabar, A.D.
Ingratta, M.
Lopez, A.
Maehara, G.
Maffei, L.
Martinelli, A.
Martinelli, C.
Matkovich, J.
Mautner, B.
Meirino, A.
Munguia, R.
Navarro, A.
Novas, V.
Perez Prados, G.
Pontoriero, J.
Potito, R.N.
Ricotti, C.
Rodriguez, M.A.
Rolandi, F.
Said Palladino, M.E.
Salinger, M.
Sanziani, L.S.
Schygiel, P.O.
Sossich, A.
Tinto, J.F.
Tonelli, L.
Tufare, A.L.
Vallejo, M.
Yunis, M.E.
Zillo, M.
Zurbrigk, F.J.
Barretto, A.C.P.
Sobral Filho, D.C.
Jaber, J.
Armaganijan, D.
Faria Neto, J.
Steffens, A.
Kunz Sebba Barroso de Souza, W.
de Souza Neto, J.D.
Ribeiro, J.M.
Silveira Teixeira, M.
Ferreira Rossi, P.R.
Pires, L.
Moreira, D.
Moura Jorge, J.C.
Menezes Lorga Filho, A.
Bodanese, L.C.
Westerlund Montera, M.
Del Carlo, C.H.
Da Rocha Rodrigues, T.
Alves da Costa, F.A.
Lopes, A.
Lopes, R.
Araújo, G.R.
Fernandes Manenti, E.R.
Kerr Saraiva, J.F.
Ferreira Braga, J.C.
Negri, A.
Souto, L.
Moncada, C.
Bertolim Precoma, D.
Roquette, F.
Reis, G.
Ramos Filho, R.A.
Lanna Figueiredo, E.
Vieira Botelho, R.
Munhoz da Fontoura Tavares, C.
Costantini Frack, C.R.
Abdalla Saad, J.
Finimundi, H.C.
Pisani, C.
Chemello, D.
Pereira Martins, M.
Broilo França, C.C.
Alban, F.
Aranha Rosito, G.B.
de Moura Xavier Moraes Junior, J.B.
Tumelero, R.T.
Nigro Maia, L.
Simões de Almeida, R.
do Carmo Borges, N.C.
Gomes Ferreira, L.G.
Agliardi, P.
Alves de Oliveira Gomes, J.
Araujo, V.
Arruda Nakazone, M.
Barbosa, T.
Barroso, S.
Belisario Falchetto, E.
Bellotti Lopes, H.
Benez Teixeira Lemos, M.A.
Biazus, G.
Borges Queiroz, L.
Camazzola, F.E.
Caporale, M.
Cardoso Boscato, S.
Chieza, F.
Chokr, M.O.
Clemente Mingireanov, R.
Codonho Góes, N.
Correa, C.
Costa, M.
Costantini Ortiz, C.
da Silva, L.S.
da Silva Paulitsch, F.
da Silveira, J.A.
Daros, E.
de Araújo, G.R.
Del Monaco, M.I.
Dias, C.
Dias, M.A.
Drummond Wainstein, A.P.
Ely Pizzato, P.
Esteves, D.C.
Fabri, P.
Félix Lorenzato Fonseca, T.
Fernandes, E.
Fonseca, C.
Frack Costantini, C.R.
Franchin Ferraz, R.
Freire, F.
Gottardo, P.
Guanaes, D.
Guizzardi, S.
Hettwer Magedanz, E.
Igansi, F.
Jannuzzi, F.
Junior, G.
Komar, D.
Lino, E.G.
Lopes, D.
Lourenço da Silva Júnior, O.
Lustosa, E.
Macagnan, A.P.
Marinho, M.C.
Mazzoni, M.
Melo, G.
Mortari, L.
Mouco, O.M.C.C.
Nanzer Vital, C.
Ormundo, C.
Oss Emmer, S.
Palmegiani, E.
Pavani, R.
Pereira, L.
Pereira, V.L.
Perreira, R.
Poletti, S.
Quaia Fortunato, S.C.
Queirantes, C.
Ramos Pereira, N.
Rech, R.L.
Ribeiro, S.
Rodrigues, A.
Roesch, H.
Ruaro Reichert, T.
Santos, D.
Santos, I.
Santos, M.
Seroqui, M.V.
Silva, S.
Soares, L.
Spolaor, L.
Stoll, C.
Toazza Duda, N.
Trama, L.
Unterkircher, B.
Valois, M.V.
Vargas, T.
Viana, T.
Vicente, C.
Vidal Armaganijan, L.
Vieira Homem, R.
Vieira Torres, L.G.
Vila Boas, L.
Villaça Guimarães Filho, F.
Corbalan, R.
Eggers, G.
Bugueño Gutiérrez, C.
Arriagada, G.
Potthoff Cardenas, S.
Stockins Fernandez, B.A.J.
Conejeros, C.
Houzvic, C.
Marin Cuevas, P.
Montecinos, H.
Forero, A.
Lanas, F.
Larico Gómez, M.
Charme Vilches, G.
Rey, C.
Astudillo, C.
Aguilar, J.
Campisto, Y.
Lara, C.
Molina, E.
Munoz Oyarzon, J.
Olguin, V.
Vergara, M.
Villan, C.
Sánchez Díaz, C.J.
Illescas Diaz, J.
Leal Cantú, R.
Ramos Zavala, M.G.
Cabrera Jardines, R.
Espinola Zavaleta, N.
Villarreal Umaña, S.
López Rosas, E.
Llamas Esperón, G.
Pozas, G.
Cardona Muñoz, E.
Matadamas Hernández, N.
Leyva Rendón, A.
García Hernández, N.
de los Ríos Ibarra, M.
Virgen Carrillo, L.
López Villezca, D.
Hernández Herrera, C.
López Prieto, J.J.
Gaona Rodríguez, R.
Villeda Espinosa, E.
Flores Martínez, D.
Velasco Barcena, J.
Yong, R.
Rodríguez Briones, I.
Leiva Pons, J.L.
Álvarez López, H.
Olvera Ruiz, R.
Díaz de la Vega, C.
Cantú Brito, C.
Chuquiure Valenzuela, E.
Reyes-Sanchez, R.
Bazzoni Ruiz, A.
Nandayapa Flores, O.
Benavides Gonzalez, M.
Arriaga Nava, R.
Morales Cerda, J.D.
Fierro Fierro, O.
Fajardo Campos, P.
Alfaro, T.A.A.
Altamirano Bellorin, S.
Avena, R.
Chavarria, M.
Espinosa, I.
Flores Silva, F.
Garcia Nava, R.H.
Godoy, K.
Gonzalez Felix, E.J.
Gonzalez Garcia, C.L.
Gonzalez Salas, L.G.
Guajardo, P.
Hernandez Gonzalez, S.
Izquierdo, T.
Mancilla Ortiz, M.C.
Martinez Vasquez, D.
Mendoza, N.
Morales, J.
Nikitina, N.
Ochoa Aybar, S.
Ortiz, A.
Padilla Macias, P.
Perez, F.
Perez Sanchez, J.A.
Piña Toledano, S.
Ramos Gonzalez, M.
Rivera Ramos, C.
Roa Castro, V.
Romero Cardona, G.
Ruiz Cornejo, M.
Salinas, A.
Santana, G.
Sida Perez, P.
Tovar Castaneda, A.C.
Trujillo Cortes, R.
Brodmann, M.
Lenz, K.
Drexel, H.
Foechterle, J.
Hagn, C.
Podczeck-Schweighofer, A.
Huber, K.
Winkler, M.
Schneeweiß, B.
Gegenhuber, A.
Lang, W.
Eichinger-Hasenauer, S.
Kaserer, P.
Sykora, J.
Rasch, H.
Pichler, M.
Schaflinger, E.
Strohmer, B.
Breier, R.
Ebner, K.-M.
Eischer, L.
Freihoff, F.
Lischka-Lindner, A.
Mark, T.
Mirtl, A.
Said, A.
Stöcklöcker, C.
Vogel, B.
Vonbank, A.
Wöhrer, C.
Zanolin, D.
Cools, F.
Paparella, G.
Vandergoten, P.
Parqué, J.-L.
Capiau, L.
Vervoort, G.
Wollaert, B.
Desfontaines, P.
Mairesse, G.
Boussy, T.
Godart, P.
De Wolf, A.
Voet, J.
Heyse, A.
Hollanders, G.
Anné, W.
Vercammen, J.
Purnode, P.
Blankoff, I.
Faes, D.
Balthazar, Y.
Beutels, M.
Maréchal, P.
Verstraete, S.
Xhaet, O.
Striekwold, H.
Thoeng, J.
Hermans, K.
Alzand, B.
Ascoop, A.-K.
Banaeian, F.
Barbuto, A.-M.
Billiaux, A.C.
Blockmans, M.
Bouvy, C.
Brike, C.
Capiau, H.
Casier, T.
Conde Y Bolado, A.
De Cleen, D.
De Coninck, M.
de Vos, M.
de Weerdt, N.
Delforge, M.
Delvigne, M.
Denie, D.
Derycker, K.
Deweerd, E.
Dormal, F.
Drieghe, S.
Everaert, M.
Eykerman, T.
Feys, E.
Ghekiere, M.
Gits, F.
Hellemans, S.
Helvasto, L.
Jacobs, C.
Lips, S.
Mestdagh, I.
Nimmegeers, J.
Piamonte, V.
Pollet, P.
Postolache, A.
Raepers, M.
Raymenants, E.
Richa, J.
Rombouts, H.
Salembier, J.
Scheurwegs, C.
Semeraro, O.
Simons, N.
Smessaert, C.
Smolders, W.
Stockman, I.
Tahon, S.
Thyssen, V.
Tincani, G.
Van Durme, F.
Van Lier, D.
Vandekerckhove, H.
Vandekerckhove, Y.
Vandenbroeck, D.
Vandorpe, A.
Vanhalst, E.
Vanhauwaert, B.
Vantomme, C.
Vergauwen, L.
Verloove, H.
Vydt, T.
Weyn, T.
Jansky, P.
Reichert, P.
Spacek, R.
Machova, V.
Zidkova, E.
Ludka, O.
Olsr, J.
Kotik, L.
Plocova, K.
Racz, B.
Ferkl, R.
Hubac, J.
Kotik, I.
Monhart, Z.
Burianova, H.
Jerabek, O.
Pisova, J.
Petrova, I.
Dedek, V.
Honkova, M.
Podrazil, P.
Spinar, J.
Vitovec, J.
Novak, M.
Lastuvka, J.
Durdil, V.
Antonova, P.
Bockova, L.
Bultas, J.
Chlumsky, J.
Dastychova, L.
Drasnar, T.
Honek, J.
Horejsi, M.
Hubacova, V.
Janska, L.
Kopeckova, I.
Kratochvilova, R.
Krcova, E.
Labrova, R.
Lindourkova, A.
Lipoldova, J.
Lubanda, H.
Ludkova, A.
Mahdalikova, L.
Majerníkova, M.
Michalik, D.
Potuznik, P.
Prochazkova, E.
Sulc, A.
Sveceny, J.
Valtova, M.
Zidek, M.
Zika, J.
Nielsen, J.
Nielsen, H.
Husted, S.
Hintze, U.
Rasmussen, S.
Bremmelgaard, A.
Markenvard, J.
Boerger, J.
Solgaard, J.
Simonsen, P.
Loekkegaard, T.
Bruun, M.
Mertz, J.
Domínguez, H.
Skagen, K.
Egstrup, K.
Ibsen, H.
Raymond, I.
Bang-Hansen, T.
Ellervik, C.
Eriksen, E.
Jensen, L.
Jensen, M.
Leth, M.
Nygaard, A.
Park, J.
Schou, M.
Therkelsen, A.
Tilma, J.
Vesterager, K.
Raatikainen, P.
Airaksinen, J.
Arola, O.
Koistinen, J.
Nappila, H.
Peltomäki, K.
Rasanen, V.
Vasankari, T.
Le Heuzey, J.-Y.
Galinier, M.
Gottwalles, Y.
Paganelli, F.
Loiselet, P.
Muller, J.-J.
Koujan, M.B.
Marquand, A.
Destrac, S.
Piot, O.
Delarche, N.
Cebron, J.-P.
Boveda, S.
Guenoun, M.
Guedj-Meynier, D.
Galley, D.
Ohayon, J.
Assouline, S.
Zuber, M.
Amarenco, P.
Ellie, E.
Kadouch, J.
Fournier, P.-Y.
Huberman, J.-P.
Lemaire, M.
Rodier, G.
Milandre, L.
Vandamme, X.
Sibon, I.
Neau, J.-P.
Mahagne, M.H.
Mielot, A.
Bonnefoy, M.
Churet, J.-B.
Navarre, V.
Sellem, F.
Monniot, G.
Boyes, J.-P.
Doucet, B.
Martelet, M.
Obadia, D.
Crousillat, B.
Mouallem, J.
Bearez, E.
Nazeyrollas, P.
Brugnaux, J.P.
Fedorowsky, A.
Casassus, F.
Berneau, J.-B.
Chemin, F.
Falvo, N.
Perron, J.-M.
Poulard, J.-E.
Barreau, A.
Beltra, C.
Corrihons, E.
Decarsin, N.
Dubois, B.
Ducasse, E.
Giry, X.
Kemmel, A.
Ledure, S.
Lemaire, N.
Robin, F.
Rosolin, N.
Sanchez, D.
Suissa, A.
Darius, H.
Königer, G.
Purr, J.
Gerbaulet, U.
Kellner, B.-T.
Kopf, A.
Schäfer, T.
Zauzig, H.
Riegel, P.
Hohensee, H.
Eißfeller, E.
Eder, W.
Rehling, G.
Glatzel, D.
Zutz, S.
Heinz, G.-U.
Menke, H.
Pustelnik, A.
Sandow, P.
Ludwig, N.
Wiswedel, H.
Wildenauer, W.
Axthelm, C.
Schwarz, T.
Babyesiza, A.
Stuchlik, G.
Zimny, H.-H.
Kropp, M.
Kahl, F.
Caspar, A.
Omankowsky, S.
Läßig, T.
Hartmann, H.-J.
Lehmann, G.
Bindig, H.-W.
Hergdt, G.
Reimer, D.
Hauk, J.
Dorsch, W.
Dshabrailov, J.
Michel, H.
Rapp, K.-A.
Vormann, R.
Mayer, P.
Horstmeier, U.
Eissing, V.
Hey, H.
Leuchtgens, H.
Lilienweiß, V.
Kolitsch, K.
Schubert, C.
Lauer, H.
Buchner, T.
Brauer, G.
Kamin, S.
Müller, K.
Abdel-Qader, M.
Baumbach, S.
Ebert, H.-H.
Schwencke, C.
Schellong, S.
Bernhardt, P.
Karolyi, L.
Sievers, B.
Haverkamp, W.
Salbach, P.
Röhnisch, J.-U.
Schoen, S.
Erdle, W.
Mueller, T.
Mueller, H.
Mitrovic, V.
Babjakova, Z.
Bergner, K.
Boehme, S.
Bonin, K.
Buckert, D.
Busch, F.
Dichristin, U.
Diez, S.
Fleck, A.
Flint, K.
Floegel, H.
Fritz, C.
Frommhold, R.
Gehre, J.
Geyer, J.
Grytzmann, A.
Hahn, M.
Helgert, K.
Hubert, K.
Kirchner-Volker, K.
Klein, V.
Kroll, D.
Krueger, A.
Lehmann, R.
Mann, L.
Maselli, A.
Menken, G.
Mikes, K.
Mortan, H.
Nasser, N.
Nicolaus, D.
Plauskat, A.
Pomper, L.
Quietzsch, A.
Ravenhorst, C.
Reichelt, C.
Reimer, C.
Schaefer, B.
Scharrer, S.
Schirmer, K.
Schmidt, K.
Schoene, R.
Schulze, J.
Schuppe, M.
Simon, S.
Sommer, S.
Spranger, K.
Talkenberger, A.
Tauber, K.
Tetlak, A.
Toennishoff, T.
Voelkel-Babyesiza, R.
Voigts, B.
Weiser, U.
Wesendorf, S.
Wildenauer, S.
Wolf, T.
Wurziger, J.
Zak, J.
Zauzig, H.-D.
Ziefle, S.
Zincke, S.
Keltai, M.
Vangel, S.
Szalai, G.
Merkely, B.
Kancz, S.
Boda, Z.
Nagy, A.
Laszlo, Z.
Matoltsy, A.
Gaszner, B.
Polgar, P.
Habon, T.
Noori, E.
Juhasz, G.
Kanakaridisz, N.
Szentpeteri, I.
Juhasz, F.
Vertes, A.
Papp, A.
May, Z.
Ferenczi, J.
Egyutt, M.
Kis, E.
Engelthaler, G.
Szantai, G.
Fulop, E.
Gombos, P.
Gulyas, D.
Jen, P.
Kiralyhazine Gyorke, E.
Kovacs, M.
Kovacsne Levang, S.
Marianna, S.
Radics, Z.
Sydó, N.
Szalo, R.
Szilagyi, A.
Sztanyik, F.
Vandrus, B.
Agnelli, G.
Ambrosio, G.
Tiraferri, E.
Santoro, R.
Testa, S.
Di Minno, G.
Moia, M.
Caimi, T.M.
Martini, G.
Tessitori, M.
Cappelli, R.
Poli, D.
Quintavalla, R.
Melone, F.
Cosmi, F.
Pizzini, A.
Piseddu, G.
Fanelli, R.
Latella, C.
Santi, R.
Pancaldi, L.
De Cristofaro, R.
Palareti, G.
De Blasio, A.
Salerno Uriarte, J.
Minetti, F.
Pogliani, E.M.
Lonati, L.M.
Accogli, M.
Ciampani, N.
Malengo, S.
Feola, M.
Raisaro, A.
Fattore, L.
Grilli, P.
Germini, F.
Settimi, M.
Alunni, M.
Duranti, G.
Tedeschi, L.
Baglioni, G.
Avanzino, G.
Berardi, M.
Pannacci, V.
Giombolini, A.
Nicoli, S.
Scarponi, T.
Allasia, B.
Ricciarini, P.
Nasorri, R.
Argena, A.
Bossolasco, P.
Ronchini, P.
Filippi, A.
Tradati, F.
Bulla, C.
Donzelli, L.
Foppa, L.
Bottarelli, M.L.
Tomasello, A.
Mauric, A.
Femiano, C.
Reggio, R.
Lillo, F.
Mariani, A.
Forcignanò, F.
Volpe, M.
D'Avino, M.
Bongiorni, M.G.
Severi, S.
Capucci, A.
Lodigiani, C.
Salomone, E.
Serviddio, G.
Tondo, C.
Golino, P.
Mazzone, C.
Iacopino, S.
Pengo, V.
Galvani, M.
Moretti, L.
Ambrosino, P.
Banfi, E.
Biagioli, V.
Bianchi, A.
Boggian, G.
Breschi, M.
Brusorio, S.
Calcagnoli, F.
Campagna, G.
Carpenedo, M.
Ciabatta, C.
Ciliberti, G.
Cimmino, G.
D'Arienzo, C.
Di Gennaro, L.
Fedele, M.
Ferrini, P.M.
Granzow, K.
Guazzaloca, G.
Guerra, F.
Lo Buglio, A.
Longo, S.
Macellari, F.
Mesolella, E.
Mollica Poeta, E.
Occhilupo, P.
Oriana, V.
Rangel, G.
Salomone, L.
Scaccianoce, A.
Scarone, C.
Segreti, L.
Sottilota, G.
Villani, R.
Zecca, C.
ten Cate, H.
Ruiter, J.H.
Klomps, H.
Bongaerts, M.
Pieterse, M.G.C.
Guldener, C.
Herrman, J.-P.
Lochorn, G.
Lucassen, A.
Adriaansen, H.
The, S.H.K.
Nierop, P.R.
Hoogslag, P.A.M.
Hermans, W.
Groenemeijer, B.E.
Terpstra, W.
Buiks, C.
Boersma, L.V.A.
Boersma-Slootweg, M.
Bosman, F.
Bosschaert, M.
Bruin, S.
Danse, I.
De Graaf, J.
de Graauw, J.
Debordes, M.
Dols, S.
Geerlings, F.
Gorrebeeck, K.
Jerzewski, A.
Jetten, W.
Kelderman, M.
Kloosterman, T.
Koomen, E.M.
Krikken, J.
Melman, P.
Mulder, R.
Pronk, A.
Stallinga-de Vos, A.
te Kaat, J.
Tonino, P.
Uppelschoten, B.
van de Loo, R.
van der Kley, T.
van Leeuwen, G.
van Putten, J.J.
Westerman, L.
Atar, D.
Berge, E.
Sirnes, P.A.
Gjertsen, E.
Hole, T.
Erga, K.
Hallaråker, A.
Skjelvan, G.
Østrem, A.
Ghezai, B.
Svilaas, A.
Christersson, P.
Øien, T.
Høegh Henrichsen, S.
Berg-Johansen, J.
Otterstad, J.E.
Antonsen, H.
Ausen, K.
Claussen, H.
Dominguez, I.
Jekthammer, A.
Lensebraaten, A.B.
Nilsen, V.
O'Donovan, M.
Rasmussen, S.
Ringdalen, K.
Strand, S.
Stepinska, J.
Korzeniak, R.
Gieroba, A.
Biedrzycka, M.
Ogorek, Marcin
Wozakowska-Kaplon, B.
Loboz-Grudzien, K.
Kosior, J.
Supinski, W.
Kuzniar, J.
Zaluska, R.
Hiczkiewicz, J.
Swiatkowska-Byczynska, L.
Kucharski, L.
Gruchala, M.
Minc, P.
Olszewski, M.
Kania, G.
Krzciuk, M.
Lajkowski, Z.
Ostrowska-Pomian, B.
Lewczuk, J.
Zinka, E.
Karczmarczyk, A.
Chmielnicka-Pruszczynska, M.
Trusz-Gluza, M.
Opolski, G.
Bronisz, M.
Ogorek, Michal
Glanowska, G.
Ruszkowski, P.
Jaworska, K.
Sciborski, R.
Okopien, B.
Kukla, P.
Wozniak-Skowerska, I.
Galbas, K.
Cymerman, K.
Jurowiecki, J.
Miekus, P.
Myszka, W.
Mazur, S.
Lysek, R.
Baszak, J.
Rusicka-Piekarz, T.
Raczak, G.
Domanska, E.
Nessler, J.
Lesnik, J.
Ambicka, M.
Andrzejewski, D.
Araminowicz, J.
Barszcz, A.
Bartkowiak, R.
Bartnik, J.
Basiak, M.
Bekieszczuk, E.
Bernat, L.
Biedrzycki, L.
Biernacka, A.
Blaszczyk, D.
Broton, E.
Brzozowski, W.
Brzustowska, M.
Bzymek, R.
Chmielowski, A.
Chojnowski, P.
Cichomski, R.
Cieslak, K.
Cieszynska, A.
Curyllo, B.
Czamara, M.
Danilowicz-Szymanowicz, L.
Dolecka, B.
Drelich, L.
Dudzik-Richter, B.
Dybala, T.
Dziuba, M.
Faron, W.
Figura-Chmielewska, M.
Frankiewicz, A.
Gadzinski, W.
Gasior, E.
Gosciniecka, B.
Gutknecht, P.
Guziewicz, M.
Jackun-Podlesna, A.
Jaguszewska, G.
Jankielewicz, J.
Jaremczuk-Kaczmarczyk, A.
Jargiello-Baszak, M.
Jarzebowski, A.
Jaskulska-Niedziela, E.
Jaworska-Drozdowska, M.
Kabat, J.
Kaczmarzyk-Radka, A.
Kalin, K.
Kaliszczak, R.
Kiliszek, M.
Klata, M.
Kluczewski, M.
Kobielusz-Gembala, I.
Kochanska, E.
Kociolek, D.
Kolodzinska, A.
Komlo, A.
Konopka, A.
Korczowska, E.
Kowal, E.
Kowalczyk, H.K.
Kremis, E.
Kruczyk, D.
Krzesiak-Lodyga, A.
Krzyzanowski, M.
Kurdzielewicz, W.
Kustrzycka-Kratochwil, D.
Lesniewska-Krynska, D.
Leszczynski, J.
Lewicka, E.
Lichota, E.
Lip, K.
Loboz-Rudnicka, M.
Luka, J.
Lysek-Jozefowicz, A.
Machnikowska, M.
Majewska, K.
Mariankowski, R.
Markiewicz, A.
Mazur, M.
Metzgier-Gumiela, A.
Miedlar, E.
Mielcarek, M.
Neubauer-Geryk, J.
Niedek, J.
Niemirycz-Makurat, A.
Nowak, A.
Nowak, S.
Opielowska-Nowak, B.
Ozgowicz, M.
Pawelska-Buczen, A.
Pawlik-Rak, E.
Piotrowicz, R.
Ptaszynski, P.
Raczynska, A.
Rogowski, W.
Romanek, J.
Romaszkiewicz, R.
Rostoff, P.
Roszczyk, N.
Rozewska-Furmanek, D.
Rychta, J.
Rzyczkowska, B.
Sidor, A.
Skalska, J.
Smichura, M.
Splawski, M.
Staneta, P.
Staniszewska, E.
Starak-Marciniak, J.
Stopyra-Poczatek, M.
Sukiennik-Kujawa, M.
Szafranski, J.
Szalecki, P.
Szczepanska, A.
Szkrobka, W.
Szuchnik, E.
Szulowska, A.
Szumczyk-Muszytowska, G.
Szwoch, M.
Traczyk, T.
Troszczynska, M.
Trzcinski, G.
Tybura, S.
Walasik, P.
Wegrzynowska, M.
Wesolowska, K.
Wieczorek, W.
Wierzbicka, A.
Wilczewski, P.
Wilgat-Szecowka, M.
Wojewoda, P.
Wojnowski, L.
Wrobel, M.
Zakutynska-Kowalczyk, K.
Zyczynska-Szmon, M.
Panchenko, E.
Eltishcheva, V.
Libis, R.
Tereshchenko, S.
Popov, S.
Kamalov, G.
Belenky, D.
Zateyshchikova, A.
Kropacheva, E.
Kolesnikova, A.
Nikolaev, K.
Egorova, L.
Khokhlov, A.
Yakupov, E.
Poltavskaya, M.
Zateyshchikov, D.
Drapkina, O.
Vishnevsky, A.
Barbarash, O.
Miller, O.
Aleksandrova, E.
Chizhov, P.
Sergeev, M.
Shutemova, E.
Mazur, E.
Zrazhevskiy, K.
Novikova, T.
Kostenko, V.
Moiseeva, Y.
Polkanova, E.
Sobolev, K.
Rossovskaya, M.
Zubeeva, G.
Shapovalova, Y.
Nagibovich, O.
Edin, A.
Agakhanyan, A.
Batalov, R.
Belenkova, Y.
Bitakova, F.
Chugunnaya, S.
Dumikyan, A.
Erofeeva, S.
Gorbunova, E.
Gorshkova, T.
Gubanov, A.
Gurmach, M.
Ivanova, Y.
Kolesova, T.
Konyushenko, D.
Korneeva, O.
Kropova, O.
Kuchuk, P.
Kungurtseva, O.
Kupriyanova, T.
Kurylo, B.
Kuvanova, M.
Lebedeva, O.
Lileeva, E.
Machilskaya, O.
Medvedeva, T.
Monako, G.
Motylev, I.
Nagibovich, G.
Novikova, E.
Orlov, Y.
Osmolovskaya, Y.
Ovsannikova, A.
Platonov, D.
Rachkova, S.
Sinitsina, O.
Speshilova, S.
Suslova, O.
Ushakov, A.
Volodicheva, O.
Zemlianskaia, O.
Zhirov, I.
Zhuravleva, E.
Zotova, I.
Viñolas, X.
Alvarez Garcia, P.
López Fernández, M.F.
Tercedor, L.
Tranche Iparraguirre, S.
Torán Monserrat, P.
Márquez Contreras, E.
Isart Rafecas, J.
Motero Carrasco, J.
García Pavía, P.
Gómez Pajuelo, C.
Moro Serrano, C.
Iglesias Alonso, L.F.
Grande Ruiz, A.
Mercé Klein, J.
Gonzalez Juanatey, J.R.
Barón Esquivias, G.
Monte Collado, I.
Palacín Piquero, H.
Brotons Cuixart, C.
Rodríguez Morató, M.
Bayo I Llibre, J.
Corros Vicente, C.
Vida Gutierrez, M.
Epelde Gonzalo, F.
Almeida Fernández, C.A.
Del Val Plana, N.
Escrivá Montserrat, E.
Montero Alía, J.J.
Barreda González, M.
Moleiro Oliva, M.A.
Iglesias Sanmartín, J.
Jiménez González, M.
Rodriguez Álvarez, M.
Herreros Melenchon, J.
Ripoll Vera, T.
Ridocci Soriano, F.
Garcia Riesco, L.
Marco Macian, M.D.
Quiles Granado, J.
Jimenez Navarro, M.
Cosin Sales, J.
Vaquer Perez, J.V.
Vazquez Caamano, M.
Arcocha Torres, M.F.
Marcos Gomez, G.
Iñiguez Romo, A.
Prieto Diaz, M.A.
Alonso, Carmela
Alonso, Concepcion
Alvarez, D.
Alvarez, M.
Amaro, M.
Andere, N.
Aracil Villar, J.
Armitano Ochoa, R.
Austria, A.
Barbeira, S.
Barraquer Feu, E.
Bartes, A.
Becerra Munoz, V.
Bermudez Jimenez, F.J.
Branjovich Tijuan, A.
Cabeza Ramirez, J.
Cabrera Ramos, M.
Calvo Martinez, E.
Campo Moreno, M.
Cancho Corchado, G.
Casanova Gil, M.
Castillo Orive, M.
Castro Fernandez, D.
Cebollada del Misterio, M.
Codinachs Alsina, R.
Cortada Cabrera, A.
Costa Pinto Prego de Faria, J.
Costas, S.
Cotilla Marco, M.I.
Dachs, M.
Diaz Lopez, C.M.
Domenech Borras, A.
Elorriaga Madariaga, A.
Espallargas, A.
Fernandez, M.
Fernandez Escobar, E.
Fernandez Mas, E.
Ferrer, A.
Fosch, J.
Garcia Bermudez, M.
Garcia Millan, V.
Gavira Saenz, M.
Gines Garcia, C.
Gomez, C.
Gomez Perez, Y.
Gonzales Segovia, A.
Gonzalez, P.
Grigorian, L.
Guerrero Molina, A.
del C. Gutierrez del Val, M.
Herrero Maeso, B.
Hevia Rodriguez, E.
Iglesias Garcia, A.
Jimenez Fernandez, M.J.
Jimeno Besa, B.
Juan Salvadores, P.
Lage Bouzamayor, M.B.
Lasuncion, I.
Lezcano Gort, L.E.
Llobet Molina, M.
Lopez, M.
Manzanal Rey, A.
Mara Guerra, J.
Marcus, S.
Martin Vila, A.
Martinez Mena, M.
Mazon, P.
Mendez Zurita, F.
Millán, G.
Molina, M.
Montero Alia, P.
Montes, D.
Moure Gonzalez, M.
Munoz Munoz, R.B.
Negrete Palma, A.
Orellana Figueroa, H.N.
Ortega, V.M.
Ortiz Cortes, C.
Otero Tomera, D.
Palomo Merchan, N.
Pareja Ibar, I.
Pena Garcia, E.
Pereda Armayor, M.
Perez Carasa, M.
Prieto, I.
Quintern, V.
Renom, R.
Rincon Diaz, L.M.
Rios, V.
Riquelme Sola, L.
Rivera, R.
Robiro Robiro, X.
Roca, M.
Roca Saumell, C.
Rodrigo, C.
Rodriguez, E.
Rodriguez Garcia, M.
Saez Jimenez, S.
Sanchez Calderon, P.
Sanchez Mendez, L.
Sanchez Parra, S.
Santolaya, C.
Senan Sanz, M.R.
Seoane Blanco, A.
Serralvo, E.
Sierra, N.
Simon Valero, C.
Sorribes Lopez, J.
Teixido Fontanillas, M.
Terns Riera, M.
Tobajas, G.
Torres, C.
Torres Marques, J.
Ubeda Pastor, M.
Rosenqvist, M.
Wirdby, A.
Linden, J.
Henriksson, K.
Elmersson, M.
Egilsson, A.
Börjesson, U.
Svärd, G.
Liu, B.
Lindh, A.
Olsson, L.-B.
Gustavsson, M.
Andersson, Lars
Andersson, Lisbeth
Benson, L.
Bothin, C.
Hajimirsadeghi, A.
Kadir, K.
Ericsson, M.
Ohlsson, A.
Lindvall, H.
Svensson, P.
Thorne, K.
Handel, H.
Platonov, P.
Eriksson, B.
Timberg, I.
Romberg, K.
Crisby, M.
Karlsson, J.-E.
Jensen, S.A.
Andersson, A.
Malmqvist, L.
Martinsson, B.
Bernsten, F.
Engdahl, J.
Thulin, J.
Hot-Bjelac, A.
Stalby, P.
Aaröe, H.
Ahbeck, E.
Ahlmark, H.
Al-Khalili, F.
Bonkowski, G.
Dzeletovic, S.
Ekstrand, A.-B.
Eriksson, G.-B.
Floren, K.
Grässjö, C.
Hahn, S.
Jaensson, P.
Jansson, B.
Jansson, J.-H.
Kangert, R.-M.
Koch, A.
Kusiak, D.
Lettenström, A.
Lindberg, A.
Lindholm, C.-J.
Mannermyr, A.
Mansson, K.
Millborg, M.
Nilsson, C.
Ohlin, A.-M.
Olofsson, A.
Osberg, A.
Pedersen, A.
Risbecker, K.
Rosenberg, K.
Samuelsson, J.
Shayesteh, M.
Skoglund, K.
Stjernberg, M.
Thorsen, C.
Steffel, J.
Beer, J.H.
Shah, D.
Debrunner, J.
Amstutz, D.
Bruegger, J.
Elise, G.
Grau, A.
Guinand, A.
Henriette, I.
Saga, E.
Winnik, S.
Parkhomenko, A.
Rudyk, I.
Tseluyko, V.
Karpenko, O.
Zhurba, S.
Kraiz, I.
Kupnovytska, I.
Serediuk, N.
Mostovoy, Y.
Ushakov, O.
Koval, O.
Kovalskyi, I.
Svyshchenko, Y.
Sychov, O.
Stanislavchuk, M.
Kraydashenko, O.
Yagensky, A.
Tykhonova, S.
Kurylo, B.
Fushtey, I.
Belegai, R.
Berko, G.
Burdeuna, L.
Chabanna, O.
Daniuk, I.
Ivanov, A.
Kamenska, E.
Kaplan, P.
Khyzhnyak, O.
Kizim, S.
Matova, O.
Medentseva, O.
Mochonyi, V.
Mospan, M.
Nemtsova, V.
Ovdiienko, T.
Palamarchuk, O.
Pavelko, M.
Petrovskyy, R.
Plevak, D.
Proshak, O.
Pyvovar, S.
Rasputina, L.
Romanenko, O.
Romanova, O.
Sapatyi, A.
Shumakov, O.
Stets, R.
Todoriuk, L.
Varenov, V.
Fitzmaurice, D.
Chauhan, N.
Goodwin, D.
Saunders, P.
Evans, R.
Leese, J.
Jhittay, P.S.
Ross, A.
Kainth, M.S.
Pickavance, G.
McDonnell, J.
Williams, A.
Gooding, T.
Wagner, H.
Suryani, S.
Singal, A.
Sircar, S.
Bilas, R.
Hutchinson, P.
Wakeman, A.
Stokes, M.
Paul, N.
Aziz, M.
Ramesh, C.
Wilson, P.
Franklin, S.
Fairhead, S.
Thompson, J.
St Joseph, V.
Taylor, G.
Tragen, D.
Seamark, D.
Paul, C.
Richardson, M.
Jefferies, A.
Sharp, H.
Jones, H.
Giles, C.
Page, M.
Oginni, O.
Aldegather, J.
Wetherwell, S.
Lumb, W.
Evans, P.
Scouller, F.
Macey, N.
Stipp, Y.
West, R.
Thurston, S.
Wadeson, P.
Matthews, J.
Pandya, P.
Gallagher, A.
Railton, T.
Sinha, B.
Russell, D.
Davies, J.A.
Ainsworth, P.
Jones, C.P.
Weeks, P.
Eden, J.
Kernick, D.
Murdoch, W.
Lumley, L.
Patel, R.P.
Wong, S.W.
Saigol, M.
Ladha, K.
Douglas, K.
Cumberlidge, D.F.
Bradshaw, C.
Van Zon, G.
Jones, K.P.
Thomas, M.J.
Watson, E.
Sarai, B.
Ahmad, N.
Willcock, W.
Cairns, J.
Sathananthan, S.
de Kare-Silver, N.
Gilliland, A.
Strieder, E.
Howitt, A.
Vishwanathan, B.
Bird, N.
Gray, D.
Evans, P.
Clark, M.
Bisatt, J.
Litchfield, J.
Fisher, E.
Fooks, T.
Kelsall, A.R.
Alborough, E.
Wakeling, J.
Parfitt, M.
Milne, K.
Rogers, S.
Priyadharshan, R.
Oliver, J.L.
Davies, E.
Abushal, S.
Jacobs, M.
Hutton, C.
Walls, N.I.
Thompson, R.
Chigbo, C.
Zaidi, S.M.A.
Howard, M.
Butter, K.C.
Barrow, S.
Little, H.
Haq, I.U.
Gibbons, L.
Glencross, S.
McLeod, A.J.
Poland, K.
Mulholland, C.
Warke, A.
Conn, P.
Burns, G.
Smith, R.N.
Lowe, S.
Kamath, R.
Dau, H.S.
Webster, J.
Hodgins, I.
Vercoe, S.
Roome, P.C.
Pinnock, H.
Patel, J.R.A.
Ali, A.
Hart, N.
Davies, R.
Stuart, E.
Neden, C.A.
Danielsen, M.
Heath, R.
Sharma, P.
Galloway, S.
Hawkins, C.
Oliver, R.
Aylward, M.
Mannion, S.
Braddick, M.
Edwards, D.
Rothwell, A.C.
Sabir, A.
Choudhary, F.
Khalaque, S.
Wilson, A.
Peters, S.
Coulson, W.
Roberts, N.
Heer, A.
Coates, S.
Ward, B.
Jackson, D.
Walton, S.
Shepherd, D.
Sterry, M.
Wong, T.
Boon, M.
Bunney, R.
Haria-Shah, R.
Baron, R.T.
Davies, S.
Schatzberger, T.
Hargreaves, N.
Stephenson, T.
Choi, H.
Batson, R.
Lucraft, L.
Myhill, T.
Estifano, S.
Geatch, D.
Wilkinson, J.
Veale, R.
Forshaw, K.
Davies, T.
Zaman, K.
Vinson, P.
Liley, C.
Bandrapalli, M.
McGinty, P.
Wastling, R.
McEleny, P.
Beattie, A.
Cooke, P.
Wong, M.
Gunasegaram, J.
Pugsley, M.
Ahmad, S.
A'Court, C.
Ayers, J.
Bennett, J.
Cartwright, S.
Dobson, S.
Dooldeniya, C.
Flynn, A.
Fox, R.
Goram, J.
Halpin, A.
Hay, A.
Jacobs, P.
Jeffers, L.
Lomax, L.
Munro, I.
Muvva, R.
Nadaph, M.
Powell, K.
Randfield, S.
Redpath, D.
Reed, R.
Rickenbach, M.
Rogers, G.
Saunders, P.B.
Seamark, C.
Shewring, J.
Simmons, P.
Simper, H.
Stoddart, H.
Sword, A.
Thomas, N.
Thomson, A.
Gibbs, H.
Blenkhorn, A.
Singh, B.
Van Gaal, W.
Abhayaratna, W.
Lehman, R.
Roberts-Thomson, P.
Kilian, J.
Coulshed, D.
Catanchin, A.
Colquhoun, D.
Kiat, H.
Eccleston, D.
French, J.
Zimmett, L.
Ayres, B.
Phan, T.
Blombery, P.
Crimmins, D.
O'Donnell, D.
Choi, A.
Astridge, P.
Arstall, M.
Jepson, N.
Binnekamp, M.
Lee, A.
Rogers, J.
Starmer, G.
Carroll, P.
Faunt, J.
Aggarwala, A.
Barry, L.
Batta, C.
Beveridge, R.
Black, A.
Bonner, M.
Boys, J.
Buckley, E.
Campo, M.
Carlton, L.
Connelly, A.
Conway, B.
Cresp, D.
Dimitri, H.
Dixon, S.
Dolman, M.
Duroux, M.
Eskandari, M.
Eslick, R.
Ferreira-Jardim, A.
Fetahovic, T.
Fitzpatrick, D.
Geraghty, R.
Gibbs, J.
Grabek, T.
Modi, M.H.
Hayes, K.
Hegde, M.P.
Hesketh, L.
Hoffmann, B.
Jacobson, B.
Johnson, K.
Juergens, C.
Kassam, I.
Lawlor, V.
Lehman, M.
Lehman, S.
Leung, D.
Mackay, S.
MacKenzie, M.
McCarthy, C.
McIntosh, C.
McKeon, L.
Morrison, H.
Mussap, C.
Myers, J.-D.
Nagalingam, V.
Oldfield, G.
O'May, V.
Palmer, J.
Parsons, L.
Patching, K.
Patching, T.
Paul, V.
Plotz, M.
Preston, S.
Rashad, H.
Ratcliffe, M.
Raynes, S.
Rose, J.
Sanders, L.
Seremetkoska, M.
Setio, H.
Shone, S.
Shrestha, P.
Singh, C.
Singleton, C.
Stoyanov, N.
Sutcliffe, S.
Swaraj, K.
Tarrant, J.
Thomas, N.
Thompson, S.
Tsay, I.M.
Vorster, M.
Waldman, A.
Wallis, L.
Wilford, E.
Wong, K.
Connolly, S.J.
Spyropoulos, A.
Eikelboom, J.
Luton, R.
Gupta, M.
Pandey, A.S.
Cheung, S.
Leader, R.
Beaudry, P.
Ayala-Paredes, F.
Berlingieri, J.
Heath, J.
Poirier, G.
Du Preez, M.
Nadeau, R.
Dresser, G.
Dhillon, R.
Hruczkowski, T.
Schweitzer, B.
Coutu, B.
Angaran, P.
MacDonald, P.
Vizel, S.
Fikry, S.
Parkash, R.
Lavoie, A.
Cha, J.
Ramjattan, B.
Bonet, J.
Ahmad, K.
Angaran, P.
Aro, L.
Aves, T.
Beaudry, K.
Bergeron, C.
Bergeron, C.
Bigcanoe, J.
Bignell, N.
Breakwell, L.
Burke, E.
Carroll, L.
Clarke, B.
Cleveland, T.
Daheb, S.
Dehghani, P.
Denis, I.
Djaidani, Z.
Dorian, P.
Douglass, S.
Dunnigan, J.
Ewert, A.
Farquhar, D.
Fearon, A.
Ferleyko, L.
Fournier, D.
Fox, B.
Grenier, M.-C.
Gulliver, W.
Haveman, K.
Hines, C.
Hines, K.
Jackson, A.M.
Jean, C.
Jethoo, G.
Kahlon, R.
Kelly, S.
Kim, R.
Korley, V.
Kornder, J.
Kwan, L.
Largy, J.
Lewis, C.
Lewis, S.
Mangat, I.
Moor, R.
Navratil, J.
Neas, I.
Otis, J.
Otis, R.
Pandey, M.
Petrie, F.
Pinter, A.
Raines, M.
Roberts, P.
Robinson, M.
Sas, G.
Schulman, S.
Snell, L.
Spearson, S.
Stevenson, J.
Trahey, T.
Wong, S.
Wright, D.
Ragy, H.
Abd El-Aziz, A.
Abou Seif, S.K.
El Din, M.G.
El Etriby, S.
Elbahry, A.
El-Etreby, A.
Elkhadem, M.
Katta, A.
Khairy, T.
Mowafy, A.
Nawar, M.
Ohanissian, A.
Reda, A.
Reda, M.
Salem, H.
Sami, N.
Samir, S.
Setiha, M.
Sobhy, M.
Soliman, A.
Taha, N.
Tawfik, M.
Zaatout, E.
Jacobson, B.
Kettles, D.
Bayat, J.
Siebert, H.
Horak, A.
Kelfkens, Y.
Garda, R.
Pillay, T.
Guerra, M.
van Zyl, L.
Theron, H.
Murray, A.
Louw, R.
Greyling, D.
Mntla, P.
Ueckermann, V.
Loghdey, R.
Ismail, S.
Ahmed, F.
Engelbrecht, J.
Ramdass, A.
Maharajh, S.
Oosthuysen, W.
Angel, G.
Bester, C.
Booysen, M.
Boshoff, C.
Cannon, C.
Cassimjee, S.
Chami, C.
Conway, G.
Davids, A.
de Meyer, L.
Du Plessis, G.
Ellis, T.
Henley, L.
Karsten, M.
Loyd, E.
Marks, J.
Mavhusa, L.
Mostert, M.
Page, A.
Rikhotso, L.
Salie, M.
Sasto, J.
Shaik, F.
Skein, A.
Smith, L.
Tarr, G.
Tau, T.
van Zyl, F.
Al Mahmeed, W.
Yousef, G.
Agrawal, A.
Nathani, M.
Ibrahim, M.
Esheiba, E.M.
Singh, R.
Naguib, A.
Abu-Mahfouz, M.
Al Omairi, M.
Al Naeemi, A.
Maruthanayagam, R.
Bazargani, N.
Wassef, A.
Gupta, R.
Khan, M.
Subbaraman, B.
Abdul, A.
Al Mulla, A.
El Bardisy, S.
Haridas, P.
Jadhav, S.
Magdaluyo, K.
Makdad, M.
Maqsood, I.
Mohamed, R.
Sharma, N.
Sharma, R.
Thanzeel, M.
Goldhaber, S.Z.
Canosa, R.
Rama, P.
Blumberg, E.
Garcia, J.
Mullen, P.
Wilson, V.
Quick, A.
Ferrick, K.
Kutayli, W.M.
Cox, M.
Franco, M.
Falkowski, S.
Mendelson, R.
Williams, M.
Miller, S.
Beach, S.
Sharma, N.
Alfieri, A.
Gutowski, T.
Haque, I.
Reddy, R.
Ahmed, W.
Delafontaine, P.
Diercks, D.
Theodoro, D.
Remmel, K.
Alberts, M.
Ison, R.
Noveck, H.
Duffy, P.
Pitta, S.
Nishijima, D.
Treasure, C.
Asafu-Adjaye, N.
Ball, K.
Bartlett, M.
Bentley, M.
Bowers, S.
Brown, A.
Browne, A.
Cameron-Watts, J.
Canova, M.
Cassidy, D.
Cervellione, K.
Congal, S.
DePauw, J.
Dickerson, A.
Eley, M.
Evans, L.
Felpel, S.
Ferdinand, K.
Fielder, D.
Gentry, P.
Haideri, A.
Hakimi, F.
Harbour, T.
Hartranft, E.
Hawkins, B.
Headlee, M.
Henson, L.
Herrick, C.
Hicks, T.
Jasinski, S.
Johnson, K.
Jones, A.
Jones, L.
Jones, P.
Karl, S.
Keeling, M.
Kerr, J.
Knowles, P.
Langdon, J.
Lay, M.
Lee, J.A.
Lincoln, T.
Malone, E.
Merliss, A.
Merritt, D.
Minardo, J.
Mooso, B.
Orosco, C.
Palumbo, V.
Parker, M.
Parrott, T.
Paserchia, S.
Pearl, G.
Peterson, J.
Pickelsimer, N.
Purcell, T.
Raynor, J.
Raziano, S.
Richard, C.
Richardson, T.
Robertson, C.
Sage, A.
Sanghera, T.
Shaw, P.
Shoemaker, J.
Smith, K.
Stephanie, B.
Thatcher, A.
Theobald, H.
Thompson, N.
Treasure, L.
Tripti, T.
Verdi, C.
Worthy, V.
Sawhney, Jitendra PS.
Pokaż więcej
Źródło :
In Indian Heart Journal November-December 2018 70(6):828-835
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies