Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Ferreira-Jardim, A."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Risk profiles and one-year outcomes of patients with newly diagnosed atrial fibrillation in India: Insights from the GARFIELD-AF Registry
Autorzy :
Kakkar, Ajay K.
Bassand, Jean-Pierre
John Camm, A.
Fitzmaurice, David A.
Goldhaber, Samuel Z.
Goto, Shinya
Haas, Sylvia
Hacke, Werner
Mantovani, Lorenzo G.
Misselwitz, Frank
Pieper, Karen S.
Turpie, Alexander G.G.
van Eickels, Martin
Verheugt, Freek W.A.
John Camm, A.
Bassand, Jean-Pierre
Goldhaber, Samuel Z.
Haas, Sylvia
Kayani, Gloria
Mantovani, Lorenzo G.
Fox, Keith A.A.
Gersh, Bernard J.
Luciardi, Hector Lucas
Gibbs, Harry
Brodmann, Marianne
Cools, Frank
Barretto, Antonio Carlos Pereira
Connolly, Stuart J.
Spyropoulos, Alex
Eikelboom, John
Corbalan, Ramon
Hu, Dayi
Jansky, Petr
Nielsen, Jørn Dalsgaard
Ragy, Hany
Raatikainen, Pekka
Le Heuzey, Jean-Yves
Darius, Harald
Keltai, Matyas
Kakkar, Sanjay
Sawhney, Jitendra Pal Singh
Agnelli, Giancarlo
Ambrosio, Giuseppe
Koretsune, Yukihiro
Sánchez Díaz, Carlos Jerjes
Ten Cate, Hugo
Atar, Dan
Stepinska, Janina
Panchenko, Elizaveta
Lim, Toon Wei
Jacobson, Barry
Oh, Seil
Viñolas, Xavier
Rosenqvist, Marten
Steffel, Jan
Angchaisuksiri, Pantep
Oto, Ali
Parkhomenko, Alex
Al Mahmeed, Wael
Fitzmaurice, David
Goldhaber, Samuel Z.
Hu, D.Y.
Chen, K.N.
Zhao, Y.S.
Zhang, H.Q.
Chen, J.Z.
Cao, S.P.
Wang, D.W.
Yang, Y.J.
Li, W.H.
Yin, Y.H.
Tao, G.Z.
Yang, P.
Chen, Y.M.
He, S.H.
Wang, Ying
Wang, Yong
Fu, G.S.
Li, X.
Wu, T.G.
Cheng, X.S.
Yan, X.W.
Zhao, R.P.
Chen, M.S.
Xiong, L.G.
Chen, P.
Jiao, Y.
Guo, Y.
Xue, L.
Wang, F.Z.
Li, H.
Yang, Z.M.
Bai, C.L.
Chen, J.
Chen, J.Y.
Chen, X.
Feng, S.
Fu, Q.H.
Gao, X.J.
Guo, W.N.
He, R.H.
He, X.A.
Hu, X.S.
Huang, X.F.
Li, B.
Li, J.
Li, L.
Li, Y.H.
Liu, T.T.
Liu, W.L.
Liu, Y.Y.
Lu, Z.C.
Luo, X.L.
Ma, T.Y.
Peng, J.Q.
Sheng, X.
Shi, X.J.
Sun, Y.H.
Tian, G.
Wang, K.
Wang, L.
Wu, R.N.
Xie, Q.
Xu, R.Y.
Yang, J.S.
Yang, L.L.
Yang, Q.
Yang, Y.J.
Ye, Y.
Yu, H.Y.
Yu, J.H.
Yu, T.
Zhai, H.
Zhan, Q.
Zhang, G.S.
Zhang, Q.
Zhang, R.
Zhang, Y.
Zheng, W.Y.
Zhou, B.
Zhou, Z.H.
Zhu, X.Y.
Kakkar, S.
Sawhney, J.P.S.
Jadhav, P.
Durgaprasad, R.
Ravi Shankar, A.G.
Rajput, R.K.
Bhargava, K.
Sarma, R.
Srinivas, A.
Roy, D.
Nagamalesh, U.M.
Chopda, M.
Kishore, R.
Kulkarni, G.
Chandwani, P.
Pothiwala, R.A.
Padinhare Purayil, M.
Shah, S.
Chawla, K.
Kothiwale, V.A.
Raghuraman, B.
Vijayaraghavan, G.
Vijan, V.M.
Bantwal, G.
Bisne, V.
Khan, A.
Gupta, J.B.
Kumar, S.
Jain, D.
Abraham, S.
Adak, D.
Barai, A.
Begum, H.
Bhattacharjee, P.
Dargude, M.
Davies, D.
Deshpande, B.
Dhakrao, P.
Dhyani, V.
Duhan, S.
Earath, M.
Ganatra, A.
Giradkar, S.
Jain, V.
Karthikeyan, R.
Kasala, L.
Kaur, S.
Krishnappa, S.
Lawande, A.
Lokesh, B.
Madarkar, N.
Meena, R.
More, P.
Naik, D.
Prashanth, K.
Rao, M.
Rao, N.M.
Sadhu, N.
Shah, D.
Sharma, M.
Shiva, P.
Singhal, S.
Suresh, S.
Vanajakshamma, V.
Panse, S.G.
Koretsune, Y.
Kanamori, S.
Yamamoto, K.
Kumagai, K.
Katsuda, Y.
Sadamatsu, K.
Toyota, F.
Mizuno, Y.
Misumi, I.
Noguchi, H.
Ando, S.
Suetsugu, T.
Minamoto, M.
Oda, Hiroshi
Shiraishi, K.
Adachi, S.
Chiba, K.
Norita, H.
Tsuruta, M.
Koyanagi, T.
Yamamoto, K.
Ando, H.
Higashi, T.
Okada, K.
Azakami, S.
Komaki, S.
Kumeda, K.
Murayama, T.
Matsumura, J.
Oba, Y.
Sonoda, R.
Goto, K.
Minoda, K.
Haraguchi, Y.
Suefuji, H.
Miyagi, H.
Kato, H.
Nakamura, Tadashi
Nakamura, Tsugihiro
Nandate, H.
Zaitsu, R.
Fujiura, Yoshihisa
Yoshimura, A.
Numata, H.
Ogawa, J.
Tatematsu, H.
Kamogawa, Y.
Murakami, K.
Wakasa, Y.
Yamasawa, M.
Maekawa, H.
Abe, S.
Kihara, H.
Tsunoda, S.
Saito, Katsumi
Saito, Kazuyuki
Fudo, T.
Obunai, K.
Tachibana, H.
Oba, I.
Kuwahata, T.
Higa, S.
Gushiken, M.
Eto, T.
Yoshida, H.
Ikeda, D.
Fujiura, Yoshitake
Ishizawa, M.
Nakatsuka, M.
Murata, K.
Ogurusu, C.
Shimoyama, M.
Akutsu, M.
Takamura, I.
Hoshino, F.
Yokota, N.
Iwao, T.
Tsuchida, K.
Takeuchi, M.
Hatori, Y.
Kitami, Y.
Nakamura, Yoichi
Oyama, R.
Ageta, M.
Oda, Hiroyuki
Go, Y.
Mishima, K.
Unoki, T.
Morii, S.
Shiga, Yuhei
Sumi, H.
Nagatomo, T.
Sanno, K.
Fujisawa, K.
Atsuchi, Y.
Nagoshi, T.
Seto, T.
Tabuchi, T.
Kameko, M.
Nii, K.
Oshiro, K.
Takezawa, H.
Nagano, S.
Miyamoto, N.
Iwaki, M.
Nakamura, Yuichiro
Fujii, M.
Okawa, M.
Abe, Masahiko
Abe, Masatake
Abe, Mitsunori
Saito, T.
Mito, T.
Nagao, K.
Minami, J.
Mita, T.
Sakuma, I.
Taguchi, T.
Marusaki, S.
Doi, H.
Tanaka, M.
Fujito, T.
Matsuta, M.
Kusumoto, T.
Kakinoki, S.
Ashida, K.
Yoshizawa, N.
Agata, J.
Arasaki, O.
Manita, M.
Ikemura, M.
Fukuoka, S.
Murakami, H.
Matsukawa, S.
Hata, Y.
Taniguchi, T.
Ko, T.
Kubo, H.
Imamaki, M.
Akiyama, M.
Inagaki, M.
Odakura, H.
Ueda, T.
Katsube, Y.
Nakata, A.
Watanabe, H.
Techigawara, M.
Igarashi, M.
Taga, K.
Kimura, T.
Tomimoto, S.
Shibuya, M.
Nakano, M.
Ito, K.
Seo, T.
Hiramitsu, S.
Hosokawa, H.
Hoshiai, M.
Hibino, M.
Miyagawa, K.
Horie, Hajime
Sugishita, N.
Shiga, Yukio
Soma, A.
Neya, K.
Yoshida, Tetsuro
Yoshida, Tomoki
Mizuguchi, M.
Ishiguro, M.
Minagawa, T.
Wada, M.
Mukawa, H.
Okuda, F.
Nagasaka, S.
Abe, Y.
Adachi, Sen
Adachi, Susumu
Adachi, T.
Akahane, K.
Amano, T.
Aoki, K.
Aoyama, T.
Arai, H.
Arima, S.
Arino, T.
Asano, H.
Asano, T.
Azuma, J.
Baba, T.
Betsuyaku, T.
Chibana, H.
Date, H.
Doiuchi, J.
Emura, Y.
Endo, M.
Fujii, Y.
Fujiki, R.
Fujisawa, A.
Fujisawa, Y.
Fukuda, T.
Fukui, T.
Furukawa, N.
Furukawa, T.
Furumoto, W.
Goto, T.
Hamaoka, M.
Hanazono, N.
Hasegawa, K.
Hatsuno, T.
Hayashi, Y.
Higuchi, K.
Hirasawa, K.
Hirayama, H.
Hirose, M.
Hirota, S.
Honda, M.
Horie, Hideki
Ido, T.
Iiji, O.
Ikeda, H.
Ikeda, K.
Ikeoka, K.
Imaizumi, M.
Inaba, H.
Inoue, T.
Iseki, F.
Ishihara, A.
Ishioka, N.
Ito, N.
Iwase, T.
Kakuda, H.
Kamata, J.
Kanai, H.
Kanda, H.
Kaneko, M.
Kano, H.
Kasai, T.
Kato, T.
Kato, Y.
Kawada, Y.
Kawai, K.
Kawakami, K.
Kawakami, S.
Kawamoto, T.
Kawano, S.
Kim, J.
Kira, T.
Kitazawa, H.
Kitazumi, H.
Kito, T.
Kobayashi, T.
Koeda, T.
Kojima, J.
Komatsu, H.
Komatsu, I.
Koshibu, Y.
Kotani, T.
Kozuka, T.
Kumai, Y.
Kumazaki, T.
Maeda, I.
Maeda, K.
Maruyama, Y.
Matsui, S.
Matsushita, K.
Matsuura, Y.
Mineoi, K.
Mitsuhashi, H.
Miura, N.
Miyaguchi, S.
Miyajima, S.
Miyamoto, H.
Miyashita, A.
Miyata, S.
Mizuguchi, I.
Mizuno, A.
Mori, T.
Moriai, O.
Morishita, K.
Murai, O.
Nagai, Sho
Nagai, Shunichi
Nagata, E.
Nagata, H.
Nakagomi, A.
Nakahara, S.
Nakamura, M.
Nakamura, R.
Nakanishi, N.
Nakayama, T.
Nakazato, R.
Nanke, T.
Nariyama, J.
Niijima, Y.
Niinuma, H.
Nishida, Y.
Nishihata, Y.
Nishino, K.
Nishioka, H.
Nishizawa, K.
Niwa, I.
Nomura, K.
Nomura, S.
Nozoe, M.
Ogawa, T.
Ohara, N.
Okada, M.
Okamoto, K.
Okita, H.
Okuyama, M.
Ono, H.
Ono, T.
Onuki Pearce, Y.
Oriso, S.
Ota, A.
Otaki, E.
Saito, Y.
Sakai, H.
Sakamoto, N.
Sakamoto, Y.
Samejima, Y.
Sasagawa, Y.
Sasaguri, H.
Sasaki, A.
Sasaki, T.
Sato, Kazuki
Sato, Kiyoharu
Sawano, M.
Seki, S.
Sekine, Y.
Seta, Y.
Sezaki, K.
Shibata, N.
Shiina, Y.
Shimono, H.
Shimoyama, Y.
Shindo, T.
Shinohara, H.
Shinohe, R.
Shinozuka, T.
Shirai, T.
Shiraiwa, T.
Shozawa, Y.
Suga, T.
Sugimoto, C.
Suzuki, Kazuo
Suzuki, Keita
Suzuki, Shu
Suzuki, Shunji
Suzuki, Susumu
Suzuki, Y.
Tada, M.
Taguchi, A.
Takagi, T.
Takagi, Y.
Takahashi, K.
Takahashi, S.
Takai, H.
Takanaka, C.
Take, S.
Takeda, H.
Takei, K.
Takenaka, K.
Tana, T.
Tanabe, G.
Taya, K.
Teragawa, H.
Tohyo, S.
Toru, S.
Tsuchiya, Y.
Tsuji, T.
Tsuzaki, K.
Uchiyama, H.
Ueda, O.
Ueda, T.
Ueyama, Y.
Wakaki, N.
Wakiyama, T.
Washizuka, T.
Watanabe, M.
Yamada, T.
Yamagishi, T.
Yamaguchi, H.
Yamamoto, Kenichi
Yamamoto, Kentaro
Yamamoto, Kunihiko
Yamamoto, T.
Yamaura, M.
Yamazoe, M.
Yasui, K.
Yokoyama, Y.
Yoshida, K.
Lim, T.W.
Ching, C.K.
Foo, C.G.
Chow, J.H.
Chen, D.D.
Jaufeerally, F.R.
Lee, Y.M.
Li, H.
Lim, G.
Lim, W.T.
Thng, S.
Yap, S.Y.
Yeo, C.
Oh, S.
Pak, H.N.
Kim, J.-B.
Kim, J.H.
Jang, S.-W.
Kim, D.H.
Kim, J.
Ryu, D.R.
Park, S.W.
Kim, D.-K.
Choi, D.J.
Oh, Y.S.
Cho, M.-C.
Kim, S.-H.
Jeon, H.-K.
Shin, D.-G.
Park, J.S.
Park, H.K.
Han, S.-J.
Sung, J.H.
Cho, J.-G.
Nam, G.-B.
On, Y.K.
Lim, H.E.
Kwak, J.J.
Cha, T.-J.
Hong, T.J.
Park, S.H.
Yoon, J.H.
Kim, N.-H.
Kim, K.-S.
Jung, B.C.
Hwang, G.-S.
Kim, C.-J.
Park, J.S.
Kim, D.B.
Ahn, J.J.
An, H.J.
Bae, H.
Baek, A.L.
Chi, W.J.
Choi, E.A.
Choi, E.H.
Choi, H.K.
Choi, H.S.
Han, S.
Heo, E.S.
Her, K.O.
Hwang, S.W.
Jang, E.M.
Jang, H.-S.
Jang, S.
Jeon, H.-G.
Jeon, S.R.
Jeon, Y.R.
Jeong, H.K.
Jung, I.-A.
Kim, Hyeon Jeong
Kim, Hyun Ju
Kim, Ji Seon
Kim, Jung Sook
Kim, J.A.
Kim, K.T.
Kim, M.S.
Kim, Sang Hee
Kim, Sang Hyun
Kim, Y.-I.
Lee, C.S.
Lee, E.H.
Lee, G.H.
Lee, H.Y.
Lee, H.-Y.
Lee, K.H.
Lee, K.R.
Lee, M.S.
Lee, M.-Y.
Lee, R.W.
Lee, S.E.
Lee, S.H.
Lee, S.
Lee, W.Y.
Noh, I.K.
Park, A.R.
Park, B.R.
Park, H.N.
Park, J.H.
Park, M.
Park, Y.
Seo, S.-Y.
Shim, J.
Sim, J.H.
Sohn, Y.M.
Son, W.S.
Son, Y.S.
Song, H.J.
Wi, H.K.
Woo, J.J.
Ye, S.
Yim, K.H.
Yoo, K.M.
Yoon, E.J.
Yun, S.Y.
Angchaisuksiri, P.
Chawanadelert, S.
Mongkolwongroj, P.
Kanokphatcharakun, K.
Cheewatanakornkul, S.
Laksomya, T.
Pattanaprichakul, S.
Chantrarat, T.
Rungaramsin, S.
Silaruks, S.
Wongcharoen, W.
Siriwattana, K.
Likittanasombat, K.
Katekangplu, P.
Boonyapisit, W.
Cholsaringkarl, D.
Chatlaong, B.
Chattranukulchai, P.
Santanakorn, Y.
Hutayanon, P.
Khunrong, P.
Bunyapipat, T.
Jai-Aue, S.
Kaewsuwanna, P.
Bamungpong, P.
Gunaparn, S.
Hongsuppinyo, S.
Inphontan, R.
Khattaroek, R.
Khunkong, K.
Kitmapawanont, U.
Kongsin, C.
Naratreekoon, B.
Ninwaranon, S.
Phangyota, J.
Phrommintikul, A.
Phunpinyosak, P.
Pongmorakot, K.
Poomiphol, S.
Pornnimitthum, N.
Pumprueg, S.
Ratchasikaew, S.
Sanit, K.
Sawanyawisuth, K.
Silaruks, B.
Sirichai, R.
Sriwichian, A.
Suebjaksing, W.
Sukklad, P.
Suttana, T.
Tangsirira, A.
Thangpet, O.
Tiyanon, W.
Vorasettakarnkij, Y.
Wisaratapong, T.
Wongtheptien, W.
Wutthimanop, A.
Yawila, S.
Oto, A.
Altun, A.
Ozdogru, I.
Ozdemir, K.
Yilmaz, O.
Aydinlar, A.
Yilmaz, M.B.
Yeter, E.
Ongen, Z.
Cayli, M.
Pekdemir, H.
Ozdemir, M.
Sucu, M.
Sayin, T.
Demir, M.
Yorgun, H.
Ersanli, M.
Okuyan, E.
Aras, D.
Abdelrahman, H.
Aktas, O.
Alpay, D.
Aras, F.
Bireciklioglu, M.F.
Budeyri, S.
Buyukpapuc, M.
Caliskan, S.
Esen, M.
Felekoglu, M.A.
Genc, D.
Ikitimur, B.
Karaayvaz, E.B.
Kılıç Karataş, S.
Okutucu, S.
Ozcelik, E.
Quisi, A.
Sag, H.
Sahiner, L.
Sayin, B.Y.
Seker, T.
Uzun Alkan, D.
Yildirim, E.
Yildirim, R.
Yilmaz, F.
Yuksekdag, V.
Luciardi, H.L.
Vensentini, N.
Ingaramo, A.C.
Sambadaro, G.A.
Fernandez Caputi, V.
Berman, S.G.
Dragotto, P.
Kleiban, A.J.
Centurion, N.
Giacomi, G.
Ahuad Guerrero, R.A.
Conde, D.
Zapata, G.
Di Paola, L.A.
Ramos, J.L.
Dran, R.D.
Egido, J.
Fernandez, A.A.
Fosco, M.J.
Sassone, S.
Sinisi, V.A.
Cartasegna, L.R.
Berli, M.A.
Gomez Vilamajo, O.A.
Ferroni, F.
Alaguibe, E.D.
Alvarez D'Amelio, A.
Arabetti, C.
Arias, L.
Belardi, J.A.
Bergesio, L.
Berli, F.
Berli, M.
Borchowiec, S.
Buzzetti, C.
Cabrini, R.
Campisi, V.
Cappi, A.L.
Carrizo, R.
Colombo Berra, F.
Costabel, J.P.
Costamagna, O.J.A.
Damonte, A.A.
De Urquiza, I.N.
Diez, F.
Edén, M.F.
Fanuele, M.
Fernandez Voena, F.
Foa Torres, M.
Funosas, C.
Giacomi, M.P.
Gimenez, C.H.
Gurfinkel, E.P.
de L.M. Had, M.
Hansen, V.
Hrabar, A.D.
Ingratta, M.
Lopez, A.
Maehara, G.
Maffei, L.
Martinelli, A.
Martinelli, C.
Matkovich, J.
Mautner, B.
Meirino, A.
Munguia, R.
Navarro, A.
Novas, V.
Perez Prados, G.
Pontoriero, J.
Potito, R.N.
Ricotti, C.
Rodriguez, M.A.
Rolandi, F.
Said Palladino, M.E.
Salinger, M.
Sanziani, L.S.
Schygiel, P.O.
Sossich, A.
Tinto, J.F.
Tonelli, L.
Tufare, A.L.
Vallejo, M.
Yunis, M.E.
Zillo, M.
Zurbrigk, F.J.
Barretto, A.C.P.
Sobral Filho, D.C.
Jaber, J.
Armaganijan, D.
Faria Neto, J.
Steffens, A.
Kunz Sebba Barroso de Souza, W.
de Souza Neto, J.D.
Ribeiro, J.M.
Silveira Teixeira, M.
Ferreira Rossi, P.R.
Pires, L.
Moreira, D.
Moura Jorge, J.C.
Menezes Lorga Filho, A.
Bodanese, L.C.
Westerlund Montera, M.
Del Carlo, C.H.
Da Rocha Rodrigues, T.
Alves da Costa, F.A.
Lopes, A.
Lopes, R.
Araújo, G.R.
Fernandes Manenti, E.R.
Kerr Saraiva, J.F.
Ferreira Braga, J.C.
Negri, A.
Souto, L.
Moncada, C.
Bertolim Precoma, D.
Roquette, F.
Reis, G.
Ramos Filho, R.A.
Lanna Figueiredo, E.
Vieira Botelho, R.
Munhoz da Fontoura Tavares, C.
Costantini Frack, C.R.
Abdalla Saad, J.
Finimundi, H.C.
Pisani, C.
Chemello, D.
Pereira Martins, M.
Broilo França, C.C.
Alban, F.
Aranha Rosito, G.B.
de Moura Xavier Moraes Junior, J.B.
Tumelero, R.T.
Nigro Maia, L.
Simões de Almeida, R.
do Carmo Borges, N.C.
Gomes Ferreira, L.G.
Agliardi, P.
Alves de Oliveira Gomes, J.
Araujo, V.
Arruda Nakazone, M.
Barbosa, T.
Barroso, S.
Belisario Falchetto, E.
Bellotti Lopes, H.
Benez Teixeira Lemos, M.A.
Biazus, G.
Borges Queiroz, L.
Camazzola, F.E.
Caporale, M.
Cardoso Boscato, S.
Chieza, F.
Chokr, M.O.
Clemente Mingireanov, R.
Codonho Góes, N.
Correa, C.
Costa, M.
Costantini Ortiz, C.
da Silva, L.S.
da Silva Paulitsch, F.
da Silveira, J.A.
Daros, E.
de Araújo, G.R.
Del Monaco, M.I.
Dias, C.
Dias, M.A.
Drummond Wainstein, A.P.
Ely Pizzato, P.
Esteves, D.C.
Fabri, P.
Félix Lorenzato Fonseca, T.
Fernandes, E.
Fonseca, C.
Frack Costantini, C.R.
Franchin Ferraz, R.
Freire, F.
Gottardo, P.
Guanaes, D.
Guizzardi, S.
Hettwer Magedanz, E.
Igansi, F.
Jannuzzi, F.
Junior, G.
Komar, D.
Lino, E.G.
Lopes, D.
Lourenço da Silva Júnior, O.
Lustosa, E.
Macagnan, A.P.
Marinho, M.C.
Mazzoni, M.
Melo, G.
Mortari, L.
Mouco, O.M.C.C.
Nanzer Vital, C.
Ormundo, C.
Oss Emmer, S.
Palmegiani, E.
Pavani, R.
Pereira, L.
Pereira, V.L.
Perreira, R.
Poletti, S.
Quaia Fortunato, S.C.
Queirantes, C.
Ramos Pereira, N.
Rech, R.L.
Ribeiro, S.
Rodrigues, A.
Roesch, H.
Ruaro Reichert, T.
Santos, D.
Santos, I.
Santos, M.
Seroqui, M.V.
Silva, S.
Soares, L.
Spolaor, L.
Stoll, C.
Toazza Duda, N.
Trama, L.
Unterkircher, B.
Valois, M.V.
Vargas, T.
Viana, T.
Vicente, C.
Vidal Armaganijan, L.
Vieira Homem, R.
Vieira Torres, L.G.
Vila Boas, L.
Villaça Guimarães Filho, F.
Corbalan, R.
Eggers, G.
Bugueño Gutiérrez, C.
Arriagada, G.
Potthoff Cardenas, S.
Stockins Fernandez, B.A.J.
Conejeros, C.
Houzvic, C.
Marin Cuevas, P.
Montecinos, H.
Forero, A.
Lanas, F.
Larico Gómez, M.
Charme Vilches, G.
Rey, C.
Astudillo, C.
Aguilar, J.
Campisto, Y.
Lara, C.
Molina, E.
Munoz Oyarzon, J.
Olguin, V.
Vergara, M.
Villan, C.
Sánchez Díaz, C.J.
Illescas Diaz, J.
Leal Cantú, R.
Ramos Zavala, M.G.
Cabrera Jardines, R.
Espinola Zavaleta, N.
Villarreal Umaña, S.
López Rosas, E.
Llamas Esperón, G.
Pozas, G.
Cardona Muñoz, E.
Matadamas Hernández, N.
Leyva Rendón, A.
García Hernández, N.
de los Ríos Ibarra, M.
Virgen Carrillo, L.
López Villezca, D.
Hernández Herrera, C.
López Prieto, J.J.
Gaona Rodríguez, R.
Villeda Espinosa, E.
Flores Martínez, D.
Velasco Barcena, J.
Yong, R.
Rodríguez Briones, I.
Leiva Pons, J.L.
Álvarez López, H.
Olvera Ruiz, R.
Díaz de la Vega, C.
Cantú Brito, C.
Chuquiure Valenzuela, E.
Reyes-Sanchez, R.
Bazzoni Ruiz, A.
Nandayapa Flores, O.
Benavides Gonzalez, M.
Arriaga Nava, R.
Morales Cerda, J.D.
Fierro Fierro, O.
Fajardo Campos, P.
Alfaro, T.A.A.
Altamirano Bellorin, S.
Avena, R.
Chavarria, M.
Espinosa, I.
Flores Silva, F.
Garcia Nava, R.H.
Godoy, K.
Gonzalez Felix, E.J.
Gonzalez Garcia, C.L.
Gonzalez Salas, L.G.
Guajardo, P.
Hernandez Gonzalez, S.
Izquierdo, T.
Mancilla Ortiz, M.C.
Martinez Vasquez, D.
Mendoza, N.
Morales, J.
Nikitina, N.
Ochoa Aybar, S.
Ortiz, A.
Padilla Macias, P.
Perez, F.
Perez Sanchez, J.A.
Piña Toledano, S.
Ramos Gonzalez, M.
Rivera Ramos, C.
Roa Castro, V.
Romero Cardona, G.
Ruiz Cornejo, M.
Salinas, A.
Santana, G.
Sida Perez, P.
Tovar Castaneda, A.C.
Trujillo Cortes, R.
Brodmann, M.
Lenz, K.
Drexel, H.
Foechterle, J.
Hagn, C.
Podczeck-Schweighofer, A.
Huber, K.
Winkler, M.
Schneeweiß, B.
Gegenhuber, A.
Lang, W.
Eichinger-Hasenauer, S.
Kaserer, P.
Sykora, J.
Rasch, H.
Pichler, M.
Schaflinger, E.
Strohmer, B.
Breier, R.
Ebner, K.-M.
Eischer, L.
Freihoff, F.
Lischka-Lindner, A.
Mark, T.
Mirtl, A.
Said, A.
Stöcklöcker, C.
Vogel, B.
Vonbank, A.
Wöhrer, C.
Zanolin, D.
Cools, F.
Paparella, G.
Vandergoten, P.
Parqué, J.-L.
Capiau, L.
Vervoort, G.
Wollaert, B.
Desfontaines, P.
Mairesse, G.
Boussy, T.
Godart, P.
De Wolf, A.
Voet, J.
Heyse, A.
Hollanders, G.
Anné, W.
Vercammen, J.
Purnode, P.
Blankoff, I.
Faes, D.
Balthazar, Y.
Beutels, M.
Maréchal, P.
Verstraete, S.
Xhaet, O.
Striekwold, H.
Thoeng, J.
Hermans, K.
Alzand, B.
Ascoop, A.-K.
Banaeian, F.
Barbuto, A.-M.
Billiaux, A.C.
Blockmans, M.
Bouvy, C.
Brike, C.
Capiau, H.
Casier, T.
Conde Y Bolado, A.
De Cleen, D.
De Coninck, M.
de Vos, M.
de Weerdt, N.
Delforge, M.
Delvigne, M.
Denie, D.
Derycker, K.
Deweerd, E.
Dormal, F.
Drieghe, S.
Everaert, M.
Eykerman, T.
Feys, E.
Ghekiere, M.
Gits, F.
Hellemans, S.
Helvasto, L.
Jacobs, C.
Lips, S.
Mestdagh, I.
Nimmegeers, J.
Piamonte, V.
Pollet, P.
Postolache, A.
Raepers, M.
Raymenants, E.
Richa, J.
Rombouts, H.
Salembier, J.
Scheurwegs, C.
Semeraro, O.
Simons, N.
Smessaert, C.
Smolders, W.
Stockman, I.
Tahon, S.
Thyssen, V.
Tincani, G.
Van Durme, F.
Van Lier, D.
Vandekerckhove, H.
Vandekerckhove, Y.
Vandenbroeck, D.
Vandorpe, A.
Vanhalst, E.
Vanhauwaert, B.
Vantomme, C.
Vergauwen, L.
Verloove, H.
Vydt, T.
Weyn, T.
Jansky, P.
Reichert, P.
Spacek, R.
Machova, V.
Zidkova, E.
Ludka, O.
Olsr, J.
Kotik, L.
Plocova, K.
Racz, B.
Ferkl, R.
Hubac, J.
Kotik, I.
Monhart, Z.
Burianova, H.
Jerabek, O.
Pisova, J.
Petrova, I.
Dedek, V.
Honkova, M.
Podrazil, P.
Spinar, J.
Vitovec, J.
Novak, M.
Lastuvka, J.
Durdil, V.
Antonova, P.
Bockova, L.
Bultas, J.
Chlumsky, J.
Dastychova, L.
Drasnar, T.
Honek, J.
Horejsi, M.
Hubacova, V.
Janska, L.
Kopeckova, I.
Kratochvilova, R.
Krcova, E.
Labrova, R.
Lindourkova, A.
Lipoldova, J.
Lubanda, H.
Ludkova, A.
Mahdalikova, L.
Majerníkova, M.
Michalik, D.
Potuznik, P.
Prochazkova, E.
Sulc, A.
Sveceny, J.
Valtova, M.
Zidek, M.
Zika, J.
Nielsen, J.
Nielsen, H.
Husted, S.
Hintze, U.
Rasmussen, S.
Bremmelgaard, A.
Markenvard, J.
Boerger, J.
Solgaard, J.
Simonsen, P.
Loekkegaard, T.
Bruun, M.
Mertz, J.
Domínguez, H.
Skagen, K.
Egstrup, K.
Ibsen, H.
Raymond, I.
Bang-Hansen, T.
Ellervik, C.
Eriksen, E.
Jensen, L.
Jensen, M.
Leth, M.
Nygaard, A.
Park, J.
Schou, M.
Therkelsen, A.
Tilma, J.
Vesterager, K.
Raatikainen, P.
Airaksinen, J.
Arola, O.
Koistinen, J.
Nappila, H.
Peltomäki, K.
Rasanen, V.
Vasankari, T.
Le Heuzey, J.-Y.
Galinier, M.
Gottwalles, Y.
Paganelli, F.
Loiselet, P.
Muller, J.-J.
Koujan, M.B.
Marquand, A.
Destrac, S.
Piot, O.
Delarche, N.
Cebron, J.-P.
Boveda, S.
Guenoun, M.
Guedj-Meynier, D.
Galley, D.
Ohayon, J.
Assouline, S.
Zuber, M.
Amarenco, P.
Ellie, E.
Kadouch, J.
Fournier, P.-Y.
Huberman, J.-P.
Lemaire, M.
Rodier, G.
Milandre, L.
Vandamme, X.
Sibon, I.
Neau, J.-P.
Mahagne, M.H.
Mielot, A.
Bonnefoy, M.
Churet, J.-B.
Navarre, V.
Sellem, F.
Monniot, G.
Boyes, J.-P.
Doucet, B.
Martelet, M.
Obadia, D.
Crousillat, B.
Mouallem, J.
Bearez, E.
Nazeyrollas, P.
Brugnaux, J.P.
Fedorowsky, A.
Casassus, F.
Berneau, J.-B.
Chemin, F.
Falvo, N.
Perron, J.-M.
Poulard, J.-E.
Barreau, A.
Beltra, C.
Corrihons, E.
Decarsin, N.
Dubois, B.
Ducasse, E.
Giry, X.
Kemmel, A.
Ledure, S.
Lemaire, N.
Robin, F.
Rosolin, N.
Sanchez, D.
Suissa, A.
Darius, H.
Königer, G.
Purr, J.
Gerbaulet, U.
Kellner, B.-T.
Kopf, A.
Schäfer, T.
Zauzig, H.
Riegel, P.
Hohensee, H.
Eißfeller, E.
Eder, W.
Rehling, G.
Glatzel, D.
Zutz, S.
Heinz, G.-U.
Menke, H.
Pustelnik, A.
Sandow, P.
Ludwig, N.
Wiswedel, H.
Wildenauer, W.
Axthelm, C.
Schwarz, T.
Babyesiza, A.
Stuchlik, G.
Zimny, H.-H.
Kropp, M.
Kahl, F.
Caspar, A.
Omankowsky, S.
Läßig, T.
Hartmann, H.-J.
Lehmann, G.
Bindig, H.-W.
Hergdt, G.
Reimer, D.
Hauk, J.
Dorsch, W.
Dshabrailov, J.
Michel, H.
Rapp, K.-A.
Vormann, R.
Mayer, P.
Horstmeier, U.
Eissing, V.
Hey, H.
Leuchtgens, H.
Lilienweiß, V.
Kolitsch, K.
Schubert, C.
Lauer, H.
Buchner, T.
Brauer, G.
Kamin, S.
Müller, K.
Abdel-Qader, M.
Baumbach, S.
Ebert, H.-H.
Schwencke, C.
Schellong, S.
Bernhardt, P.
Karolyi, L.
Sievers, B.
Haverkamp, W.
Salbach, P.
Röhnisch, J.-U.
Schoen, S.
Erdle, W.
Mueller, T.
Mueller, H.
Mitrovic, V.
Babjakova, Z.
Bergner, K.
Boehme, S.
Bonin, K.
Buckert, D.
Busch, F.
Dichristin, U.
Diez, S.
Fleck, A.
Flint, K.
Floegel, H.
Fritz, C.
Frommhold, R.
Gehre, J.
Geyer, J.
Grytzmann, A.
Hahn, M.
Helgert, K.
Hubert, K.
Kirchner-Volker, K.
Klein, V.
Kroll, D.
Krueger, A.
Lehmann, R.
Mann, L.
Maselli, A.
Menken, G.
Mikes, K.
Mortan, H.
Nasser, N.
Nicolaus, D.
Plauskat, A.
Pomper, L.
Quietzsch, A.
Ravenhorst, C.
Reichelt, C.
Reimer, C.
Schaefer, B.
Scharrer, S.
Schirmer, K.
Schmidt, K.
Schoene, R.
Schulze, J.
Schuppe, M.
Simon, S.
Sommer, S.
Spranger, K.
Talkenberger, A.
Tauber, K.
Tetlak, A.
Toennishoff, T.
Voelkel-Babyesiza, R.
Voigts, B.
Weiser, U.
Wesendorf, S.
Wildenauer, S.
Wolf, T.
Wurziger, J.
Zak, J.
Zauzig, H.-D.
Ziefle, S.
Zincke, S.
Keltai, M.
Vangel, S.
Szalai, G.
Merkely, B.
Kancz, S.
Boda, Z.
Nagy, A.
Laszlo, Z.
Matoltsy, A.
Gaszner, B.
Polgar, P.
Habon, T.
Noori, E.
Juhasz, G.
Kanakaridisz, N.
Szentpeteri, I.
Juhasz, F.
Vertes, A.
Papp, A.
May, Z.
Ferenczi, J.
Egyutt, M.
Kis, E.
Engelthaler, G.
Szantai, G.
Fulop, E.
Gombos, P.
Gulyas, D.
Jen, P.
Kiralyhazine Gyorke, E.
Kovacs, M.
Kovacsne Levang, S.
Marianna, S.
Radics, Z.
Sydó, N.
Szalo, R.
Szilagyi, A.
Sztanyik, F.
Vandrus, B.
Agnelli, G.
Ambrosio, G.
Tiraferri, E.
Santoro, R.
Testa, S.
Di Minno, G.
Moia, M.
Caimi, T.M.
Martini, G.
Tessitori, M.
Cappelli, R.
Poli, D.
Quintavalla, R.
Melone, F.
Cosmi, F.
Pizzini, A.
Piseddu, G.
Fanelli, R.
Latella, C.
Santi, R.
Pancaldi, L.
De Cristofaro, R.
Palareti, G.
De Blasio, A.
Salerno Uriarte, J.
Minetti, F.
Pogliani, E.M.
Lonati, L.M.
Accogli, M.
Ciampani, N.
Malengo, S.
Feola, M.
Raisaro, A.
Fattore, L.
Grilli, P.
Germini, F.
Settimi, M.
Alunni, M.
Duranti, G.
Tedeschi, L.
Baglioni, G.
Avanzino, G.
Berardi, M.
Pannacci, V.
Giombolini, A.
Nicoli, S.
Scarponi, T.
Allasia, B.
Ricciarini, P.
Nasorri, R.
Argena, A.
Bossolasco, P.
Ronchini, P.
Filippi, A.
Tradati, F.
Bulla, C.
Donzelli, L.
Foppa, L.
Bottarelli, M.L.
Tomasello, A.
Mauric, A.
Femiano, C.
Reggio, R.
Lillo, F.
Mariani, A.
Forcignanò, F.
Volpe, M.
D'Avino, M.
Bongiorni, M.G.
Severi, S.
Capucci, A.
Lodigiani, C.
Salomone, E.
Serviddio, G.
Tondo, C.
Golino, P.
Mazzone, C.
Iacopino, S.
Pengo, V.
Galvani, M.
Moretti, L.
Ambrosino, P.
Banfi, E.
Biagioli, V.
Bianchi, A.
Boggian, G.
Breschi, M.
Brusorio, S.
Calcagnoli, F.
Campagna, G.
Carpenedo, M.
Ciabatta, C.
Ciliberti, G.
Cimmino, G.
D'Arienzo, C.
Di Gennaro, L.
Fedele, M.
Ferrini, P.M.
Granzow, K.
Guazzaloca, G.
Guerra, F.
Lo Buglio, A.
Longo, S.
Macellari, F.
Mesolella, E.
Mollica Poeta, E.
Occhilupo, P.
Oriana, V.
Rangel, G.
Salomone, L.
Scaccianoce, A.
Scarone, C.
Segreti, L.
Sottilota, G.
Villani, R.
Zecca, C.
ten Cate, H.
Ruiter, J.H.
Klomps, H.
Bongaerts, M.
Pieterse, M.G.C.
Guldener, C.
Herrman, J.-P.
Lochorn, G.
Lucassen, A.
Adriaansen, H.
The, S.H.K.
Nierop, P.R.
Hoogslag, P.A.M.
Hermans, W.
Groenemeijer, B.E.
Terpstra, W.
Buiks, C.
Boersma, L.V.A.
Boersma-Slootweg, M.
Bosman, F.
Bosschaert, M.
Bruin, S.
Danse, I.
De Graaf, J.
de Graauw, J.
Debordes, M.
Dols, S.
Geerlings, F.
Gorrebeeck, K.
Jerzewski, A.
Jetten, W.
Kelderman, M.
Kloosterman, T.
Koomen, E.M.
Krikken, J.
Melman, P.
Mulder, R.
Pronk, A.
Stallinga-de Vos, A.
te Kaat, J.
Tonino, P.
Uppelschoten, B.
van de Loo, R.
van der Kley, T.
van Leeuwen, G.
van Putten, J.J.
Westerman, L.
Atar, D.
Berge, E.
Sirnes, P.A.
Gjertsen, E.
Hole, T.
Erga, K.
Hallaråker, A.
Skjelvan, G.
Østrem, A.
Ghezai, B.
Svilaas, A.
Christersson, P.
Øien, T.
Høegh Henrichsen, S.
Berg-Johansen, J.
Otterstad, J.E.
Antonsen, H.
Ausen, K.
Claussen, H.
Dominguez, I.
Jekthammer, A.
Lensebraaten, A.B.
Nilsen, V.
O'Donovan, M.
Rasmussen, S.
Ringdalen, K.
Strand, S.
Stepinska, J.
Korzeniak, R.
Gieroba, A.
Biedrzycka, M.
Ogorek, Marcin
Wozakowska-Kaplon, B.
Loboz-Grudzien, K.
Kosior, J.
Supinski, W.
Kuzniar, J.
Zaluska, R.
Hiczkiewicz, J.
Swiatkowska-Byczynska, L.
Kucharski, L.
Gruchala, M.
Minc, P.
Olszewski, M.
Kania, G.
Krzciuk, M.
Lajkowski, Z.
Ostrowska-Pomian, B.
Lewczuk, J.
Zinka, E.
Karczmarczyk, A.
Chmielnicka-Pruszczynska, M.
Trusz-Gluza, M.
Opolski, G.
Bronisz, M.
Ogorek, Michal
Glanowska, G.
Ruszkowski, P.
Jaworska, K.
Sciborski, R.
Okopien, B.
Kukla, P.
Wozniak-Skowerska, I.
Galbas, K.
Cymerman, K.
Jurowiecki, J.
Miekus, P.
Myszka, W.
Mazur, S.
Lysek, R.
Baszak, J.
Rusicka-Piekarz, T.
Raczak, G.
Domanska, E.
Nessler, J.
Lesnik, J.
Ambicka, M.
Andrzejewski, D.
Araminowicz, J.
Barszcz, A.
Bartkowiak, R.
Bartnik, J.
Basiak, M.
Bekieszczuk, E.
Bernat, L.
Biedrzycki, L.
Biernacka, A.
Blaszczyk, D.
Broton, E.
Brzozowski, W.
Brzustowska, M.
Bzymek, R.
Chmielowski, A.
Chojnowski, P.
Cichomski, R.
Cieslak, K.
Cieszynska, A.
Curyllo, B.
Czamara, M.
Danilowicz-Szymanowicz, L.
Dolecka, B.
Drelich, L.
Dudzik-Richter, B.
Dybala, T.
Dziuba, M.
Faron, W.
Figura-Chmielewska, M.
Frankiewicz, A.
Gadzinski, W.
Gasior, E.
Gosciniecka, B.
Gutknecht, P.
Guziewicz, M.
Jackun-Podlesna, A.
Jaguszewska, G.
Jankielewicz, J.
Jaremczuk-Kaczmarczyk, A.
Jargiello-Baszak, M.
Jarzebowski, A.
Jaskulska-Niedziela, E.
Jaworska-Drozdowska, M.
Kabat, J.
Kaczmarzyk-Radka, A.
Kalin, K.
Kaliszczak, R.
Kiliszek, M.
Klata, M.
Kluczewski, M.
Kobielusz-Gembala, I.
Kochanska, E.
Kociolek, D.
Kolodzinska, A.
Komlo, A.
Konopka, A.
Korczowska, E.
Kowal, E.
Kowalczyk, H.K.
Kremis, E.
Kruczyk, D.
Krzesiak-Lodyga, A.
Krzyzanowski, M.
Kurdzielewicz, W.
Kustrzycka-Kratochwil, D.
Lesniewska-Krynska, D.
Leszczynski, J.
Lewicka, E.
Lichota, E.
Lip, K.
Loboz-Rudnicka, M.
Luka, J.
Lysek-Jozefowicz, A.
Machnikowska, M.
Majewska, K.
Mariankowski, R.
Markiewicz, A.
Mazur, M.
Metzgier-Gumiela, A.
Miedlar, E.
Mielcarek, M.
Neubauer-Geryk, J.
Niedek, J.
Niemirycz-Makurat, A.
Nowak, A.
Nowak, S.
Opielowska-Nowak, B.
Ozgowicz, M.
Pawelska-Buczen, A.
Pawlik-Rak, E.
Piotrowicz, R.
Ptaszynski, P.
Raczynska, A.
Rogowski, W.
Romanek, J.
Romaszkiewicz, R.
Rostoff, P.
Roszczyk, N.
Rozewska-Furmanek, D.
Rychta, J.
Rzyczkowska, B.
Sidor, A.
Skalska, J.
Smichura, M.
Splawski, M.
Staneta, P.
Staniszewska, E.
Starak-Marciniak, J.
Stopyra-Poczatek, M.
Sukiennik-Kujawa, M.
Szafranski, J.
Szalecki, P.
Szczepanska, A.
Szkrobka, W.
Szuchnik, E.
Szulowska, A.
Szumczyk-Muszytowska, G.
Szwoch, M.
Traczyk, T.
Troszczynska, M.
Trzcinski, G.
Tybura, S.
Walasik, P.
Wegrzynowska, M.
Wesolowska, K.
Wieczorek, W.
Wierzbicka, A.
Wilczewski, P.
Wilgat-Szecowka, M.
Wojewoda, P.
Wojnowski, L.
Wrobel, M.
Zakutynska-Kowalczyk, K.
Zyczynska-Szmon, M.
Panchenko, E.
Eltishcheva, V.
Libis, R.
Tereshchenko, S.
Popov, S.
Kamalov, G.
Belenky, D.
Zateyshchikova, A.
Kropacheva, E.
Kolesnikova, A.
Nikolaev, K.
Egorova, L.
Khokhlov, A.
Yakupov, E.
Poltavskaya, M.
Zateyshchikov, D.
Drapkina, O.
Vishnevsky, A.
Barbarash, O.
Miller, O.
Aleksandrova, E.
Chizhov, P.
Sergeev, M.
Shutemova, E.
Mazur, E.
Zrazhevskiy, K.
Novikova, T.
Kostenko, V.
Moiseeva, Y.
Polkanova, E.
Sobolev, K.
Rossovskaya, M.
Zubeeva, G.
Shapovalova, Y.
Nagibovich, O.
Edin, A.
Agakhanyan, A.
Batalov, R.
Belenkova, Y.
Bitakova, F.
Chugunnaya, S.
Dumikyan, A.
Erofeeva, S.
Gorbunova, E.
Gorshkova, T.
Gubanov, A.
Gurmach, M.
Ivanova, Y.
Kolesova, T.
Konyushenko, D.
Korneeva, O.
Kropova, O.
Kuchuk, P.
Kungurtseva, O.
Kupriyanova, T.
Kurylo, B.
Kuvanova, M.
Lebedeva, O.
Lileeva, E.
Machilskaya, O.
Medvedeva, T.
Monako, G.
Motylev, I.
Nagibovich, G.
Novikova, E.
Orlov, Y.
Osmolovskaya, Y.
Ovsannikova, A.
Platonov, D.
Rachkova, S.
Sinitsina, O.
Speshilova, S.
Suslova, O.
Ushakov, A.
Volodicheva, O.
Zemlianskaia, O.
Zhirov, I.
Zhuravleva, E.
Zotova, I.
Viñolas, X.
Alvarez Garcia, P.
López Fernández, M.F.
Tercedor, L.
Tranche Iparraguirre, S.
Torán Monserrat, P.
Márquez Contreras, E.
Isart Rafecas, J.
Motero Carrasco, J.
García Pavía, P.
Gómez Pajuelo, C.
Moro Serrano, C.
Iglesias Alonso, L.F.
Grande Ruiz, A.
Mercé Klein, J.
Gonzalez Juanatey, J.R.
Barón Esquivias, G.
Monte Collado, I.
Palacín Piquero, H.
Brotons Cuixart, C.
Rodríguez Morató, M.
Bayo I Llibre, J.
Corros Vicente, C.
Vida Gutierrez, M.
Epelde Gonzalo, F.
Almeida Fernández, C.A.
Del Val Plana, N.
Escrivá Montserrat, E.
Montero Alía, J.J.
Barreda González, M.
Moleiro Oliva, M.A.
Iglesias Sanmartín, J.
Jiménez González, M.
Rodriguez Álvarez, M.
Herreros Melenchon, J.
Ripoll Vera, T.
Ridocci Soriano, F.
Garcia Riesco, L.
Marco Macian, M.D.
Quiles Granado, J.
Jimenez Navarro, M.
Cosin Sales, J.
Vaquer Perez, J.V.
Vazquez Caamano, M.
Arcocha Torres, M.F.
Marcos Gomez, G.
Iñiguez Romo, A.
Prieto Diaz, M.A.
Alonso, Carmela
Alonso, Concepcion
Alvarez, D.
Alvarez, M.
Amaro, M.
Andere, N.
Aracil Villar, J.
Armitano Ochoa, R.
Austria, A.
Barbeira, S.
Barraquer Feu, E.
Bartes, A.
Becerra Munoz, V.
Bermudez Jimenez, F.J.
Branjovich Tijuan, A.
Cabeza Ramirez, J.
Cabrera Ramos, M.
Calvo Martinez, E.
Campo Moreno, M.
Cancho Corchado, G.
Casanova Gil, M.
Castillo Orive, M.
Castro Fernandez, D.
Cebollada del Misterio, M.
Codinachs Alsina, R.
Cortada Cabrera, A.
Costa Pinto Prego de Faria, J.
Costas, S.
Cotilla Marco, M.I.
Dachs, M.
Diaz Lopez, C.M.
Domenech Borras, A.
Elorriaga Madariaga, A.
Espallargas, A.
Fernandez, M.
Fernandez Escobar, E.
Fernandez Mas, E.
Ferrer, A.
Fosch, J.
Garcia Bermudez, M.
Garcia Millan, V.
Gavira Saenz, M.
Gines Garcia, C.
Gomez, C.
Gomez Perez, Y.
Gonzales Segovia, A.
Gonzalez, P.
Grigorian, L.
Guerrero Molina, A.
del C. Gutierrez del Val, M.
Herrero Maeso, B.
Hevia Rodriguez, E.
Iglesias Garcia, A.
Jimenez Fernandez, M.J.
Jimeno Besa, B.
Juan Salvadores, P.
Lage Bouzamayor, M.B.
Lasuncion, I.
Lezcano Gort, L.E.
Llobet Molina, M.
Lopez, M.
Manzanal Rey, A.
Mara Guerra, J.
Marcus, S.
Martin Vila, A.
Martinez Mena, M.
Mazon, P.
Mendez Zurita, F.
Millán, G.
Molina, M.
Montero Alia, P.
Montes, D.
Moure Gonzalez, M.
Munoz Munoz, R.B.
Negrete Palma, A.
Orellana Figueroa, H.N.
Ortega, V.M.
Ortiz Cortes, C.
Otero Tomera, D.
Palomo Merchan, N.
Pareja Ibar, I.
Pena Garcia, E.
Pereda Armayor, M.
Perez Carasa, M.
Prieto, I.
Quintern, V.
Renom, R.
Rincon Diaz, L.M.
Rios, V.
Riquelme Sola, L.
Rivera, R.
Robiro Robiro, X.
Roca, M.
Roca Saumell, C.
Rodrigo, C.
Rodriguez, E.
Rodriguez Garcia, M.
Saez Jimenez, S.
Sanchez Calderon, P.
Sanchez Mendez, L.
Sanchez Parra, S.
Santolaya, C.
Senan Sanz, M.R.
Seoane Blanco, A.
Serralvo, E.
Sierra, N.
Simon Valero, C.
Sorribes Lopez, J.
Teixido Fontanillas, M.
Terns Riera, M.
Tobajas, G.
Torres, C.
Torres Marques, J.
Ubeda Pastor, M.
Rosenqvist, M.
Wirdby, A.
Linden, J.
Henriksson, K.
Elmersson, M.
Egilsson, A.
Börjesson, U.
Svärd, G.
Liu, B.
Lindh, A.
Olsson, L.-B.
Gustavsson, M.
Andersson, Lars
Andersson, Lisbeth
Benson, L.
Bothin, C.
Hajimirsadeghi, A.
Kadir, K.
Ericsson, M.
Ohlsson, A.
Lindvall, H.
Svensson, P.
Thorne, K.
Handel, H.
Platonov, P.
Eriksson, B.
Timberg, I.
Romberg, K.
Crisby, M.
Karlsson, J.-E.
Jensen, S.A.
Andersson, A.
Malmqvist, L.
Martinsson, B.
Bernsten, F.
Engdahl, J.
Thulin, J.
Hot-Bjelac, A.
Stalby, P.
Aaröe, H.
Ahbeck, E.
Ahlmark, H.
Al-Khalili, F.
Bonkowski, G.
Dzeletovic, S.
Ekstrand, A.-B.
Eriksson, G.-B.
Floren, K.
Grässjö, C.
Hahn, S.
Jaensson, P.
Jansson, B.
Jansson, J.-H.
Kangert, R.-M.
Koch, A.
Kusiak, D.
Lettenström, A.
Lindberg, A.
Lindholm, C.-J.
Mannermyr, A.
Mansson, K.
Millborg, M.
Nilsson, C.
Ohlin, A.-M.
Olofsson, A.
Osberg, A.
Pedersen, A.
Risbecker, K.
Rosenberg, K.
Samuelsson, J.
Shayesteh, M.
Skoglund, K.
Stjernberg, M.
Thorsen, C.
Steffel, J.
Beer, J.H.
Shah, D.
Debrunner, J.
Amstutz, D.
Bruegger, J.
Elise, G.
Grau, A.
Guinand, A.
Henriette, I.
Saga, E.
Winnik, S.
Parkhomenko, A.
Rudyk, I.
Tseluyko, V.
Karpenko, O.
Zhurba, S.
Kraiz, I.
Kupnovytska, I.
Serediuk, N.
Mostovoy, Y.
Ushakov, O.
Koval, O.
Kovalskyi, I.
Svyshchenko, Y.
Sychov, O.
Stanislavchuk, M.
Kraydashenko, O.
Yagensky, A.
Tykhonova, S.
Kurylo, B.
Fushtey, I.
Belegai, R.
Berko, G.
Burdeuna, L.
Chabanna, O.
Daniuk, I.
Ivanov, A.
Kamenska, E.
Kaplan, P.
Khyzhnyak, O.
Kizim, S.
Matova, O.
Medentseva, O.
Mochonyi, V.
Mospan, M.
Nemtsova, V.
Ovdiienko, T.
Palamarchuk, O.
Pavelko, M.
Petrovskyy, R.
Plevak, D.
Proshak, O.
Pyvovar, S.
Rasputina, L.
Romanenko, O.
Romanova, O.
Sapatyi, A.
Shumakov, O.
Stets, R.
Todoriuk, L.
Varenov, V.
Fitzmaurice, D.
Chauhan, N.
Goodwin, D.
Saunders, P.
Evans, R.
Leese, J.
Jhittay, P.S.
Ross, A.
Kainth, M.S.
Pickavance, G.
McDonnell, J.
Williams, A.
Gooding, T.
Wagner, H.
Suryani, S.
Singal, A.
Sircar, S.
Bilas, R.
Hutchinson, P.
Wakeman, A.
Stokes, M.
Paul, N.
Aziz, M.
Ramesh, C.
Wilson, P.
Franklin, S.
Fairhead, S.
Thompson, J.
St Joseph, V.
Taylor, G.
Tragen, D.
Seamark, D.
Paul, C.
Richardson, M.
Jefferies, A.
Sharp, H.
Jones, H.
Giles, C.
Page, M.
Oginni, O.
Aldegather, J.
Wetherwell, S.
Lumb, W.
Evans, P.
Scouller, F.
Macey, N.
Stipp, Y.
West, R.
Thurston, S.
Wadeson, P.
Matthews, J.
Pandya, P.
Gallagher, A.
Railton, T.
Sinha, B.
Russell, D.
Davies, J.A.
Ainsworth, P.
Jones, C.P.
Weeks, P.
Eden, J.
Kernick, D.
Murdoch, W.
Lumley, L.
Patel, R.P.
Wong, S.W.
Saigol, M.
Ladha, K.
Douglas, K.
Cumberlidge, D.F.
Bradshaw, C.
Van Zon, G.
Jones, K.P.
Thomas, M.J.
Watson, E.
Sarai, B.
Ahmad, N.
Willcock, W.
Cairns, J.
Sathananthan, S.
de Kare-Silver, N.
Gilliland, A.
Strieder, E.
Howitt, A.
Vishwanathan, B.
Bird, N.
Gray, D.
Evans, P.
Clark, M.
Bisatt, J.
Litchfield, J.
Fisher, E.
Fooks, T.
Kelsall, A.R.
Alborough, E.
Wakeling, J.
Parfitt, M.
Milne, K.
Rogers, S.
Priyadharshan, R.
Oliver, J.L.
Davies, E.
Abushal, S.
Jacobs, M.
Hutton, C.
Walls, N.I.
Thompson, R.
Chigbo, C.
Zaidi, S.M.A.
Howard, M.
Butter, K.C.
Barrow, S.
Little, H.
Haq, I.U.
Gibbons, L.
Glencross, S.
McLeod, A.J.
Poland, K.
Mulholland, C.
Warke, A.
Conn, P.
Burns, G.
Smith, R.N.
Lowe, S.
Kamath, R.
Dau, H.S.
Webster, J.
Hodgins, I.
Vercoe, S.
Roome, P.C.
Pinnock, H.
Patel, J.R.A.
Ali, A.
Hart, N.
Davies, R.
Stuart, E.
Neden, C.A.
Danielsen, M.
Heath, R.
Sharma, P.
Galloway, S.
Hawkins, C.
Oliver, R.
Aylward, M.
Mannion, S.
Braddick, M.
Edwards, D.
Rothwell, A.C.
Sabir, A.
Choudhary, F.
Khalaque, S.
Wilson, A.
Peters, S.
Coulson, W.
Roberts, N.
Heer, A.
Coates, S.
Ward, B.
Jackson, D.
Walton, S.
Shepherd, D.
Sterry, M.
Wong, T.
Boon, M.
Bunney, R.
Haria-Shah, R.
Baron, R.T.
Davies, S.
Schatzberger, T.
Hargreaves, N.
Stephenson, T.
Choi, H.
Batson, R.
Lucraft, L.
Myhill, T.
Estifano, S.
Geatch, D.
Wilkinson, J.
Veale, R.
Forshaw, K.
Davies, T.
Zaman, K.
Vinson, P.
Liley, C.
Bandrapalli, M.
McGinty, P.
Wastling, R.
McEleny, P.
Beattie, A.
Cooke, P.
Wong, M.
Gunasegaram, J.
Pugsley, M.
Ahmad, S.
A'Court, C.
Ayers, J.
Bennett, J.
Cartwright, S.
Dobson, S.
Dooldeniya, C.
Flynn, A.
Fox, R.
Goram, J.
Halpin, A.
Hay, A.
Jacobs, P.
Jeffers, L.
Lomax, L.
Munro, I.
Muvva, R.
Nadaph, M.
Powell, K.
Randfield, S.
Redpath, D.
Reed, R.
Rickenbach, M.
Rogers, G.
Saunders, P.B.
Seamark, C.
Shewring, J.
Simmons, P.
Simper, H.
Stoddart, H.
Sword, A.
Thomas, N.
Thomson, A.
Gibbs, H.
Blenkhorn, A.
Singh, B.
Van Gaal, W.
Abhayaratna, W.
Lehman, R.
Roberts-Thomson, P.
Kilian, J.
Coulshed, D.
Catanchin, A.
Colquhoun, D.
Kiat, H.
Eccleston, D.
French, J.
Zimmett, L.
Ayres, B.
Phan, T.
Blombery, P.
Crimmins, D.
O'Donnell, D.
Choi, A.
Astridge, P.
Arstall, M.
Jepson, N.
Binnekamp, M.
Lee, A.
Rogers, J.
Starmer, G.
Carroll, P.
Faunt, J.
Aggarwala, A.
Barry, L.
Batta, C.
Beveridge, R.
Black, A.
Bonner, M.
Boys, J.
Buckley, E.
Campo, M.
Carlton, L.
Connelly, A.
Conway, B.
Cresp, D.
Dimitri, H.
Dixon, S.
Dolman, M.
Duroux, M.
Eskandari, M.
Eslick, R.
Ferreira-Jardim, A.
Fetahovic, T.
Fitzpatrick, D.
Geraghty, R.
Gibbs, J.
Grabek, T.
Modi, M.H.
Hayes, K.
Hegde, M.P.
Hesketh, L.
Hoffmann, B.
Jacobson, B.
Johnson, K.
Juergens, C.
Kassam, I.
Lawlor, V.
Lehman, M.
Lehman, S.
Leung, D.
Mackay, S.
MacKenzie, M.
McCarthy, C.
McIntosh, C.
McKeon, L.
Morrison, H.
Mussap, C.
Myers, J.-D.
Nagalingam, V.
Oldfield, G.
O'May, V.
Palmer, J.
Parsons, L.
Patching, K.
Patching, T.
Paul, V.
Plotz, M.
Preston, S.
Rashad, H.
Ratcliffe, M.
Raynes, S.
Rose, J.
Sanders, L.
Seremetkoska, M.
Setio, H.
Shone, S.
Shrestha, P.
Singh, C.
Singleton, C.
Stoyanov, N.
Sutcliffe, S.
Swaraj, K.
Tarrant, J.
Thomas, N.
Thompson, S.
Tsay, I.M.
Vorster, M.
Waldman, A.
Wallis, L.
Wilford, E.
Wong, K.
Connolly, S.J.
Spyropoulos, A.
Eikelboom, J.
Luton, R.
Gupta, M.
Pandey, A.S.
Cheung, S.
Leader, R.
Beaudry, P.
Ayala-Paredes, F.
Berlingieri, J.
Heath, J.
Poirier, G.
Du Preez, M.
Nadeau, R.
Dresser, G.
Dhillon, R.
Hruczkowski, T.
Schweitzer, B.
Coutu, B.
Angaran, P.
MacDonald, P.
Vizel, S.
Fikry, S.
Parkash, R.
Lavoie, A.
Cha, J.
Ramjattan, B.
Bonet, J.
Ahmad, K.
Angaran, P.
Aro, L.
Aves, T.
Beaudry, K.
Bergeron, C.
Bergeron, C.
Bigcanoe, J.
Bignell, N.
Breakwell, L.
Burke, E.
Carroll, L.
Clarke, B.
Cleveland, T.
Daheb, S.
Dehghani, P.
Denis, I.
Djaidani, Z.
Dorian, P.
Douglass, S.
Dunnigan, J.
Ewert, A.
Farquhar, D.
Fearon, A.
Ferleyko, L.
Fournier, D.
Fox, B.
Grenier, M.-C.
Gulliver, W.
Haveman, K.
Hines, C.
Hines, K.
Jackson, A.M.
Jean, C.
Jethoo, G.
Kahlon, R.
Kelly, S.
Kim, R.
Korley, V.
Kornder, J.
Kwan, L.
Largy, J.
Lewis, C.
Lewis, S.
Mangat, I.
Moor, R.
Navratil, J.
Neas, I.
Otis, J.
Otis, R.
Pandey, M.
Petrie, F.
Pinter, A.
Raines, M.
Roberts, P.
Robinson, M.
Sas, G.
Schulman, S.
Snell, L.
Spearson, S.
Stevenson, J.
Trahey, T.
Wong, S.
Wright, D.
Ragy, H.
Abd El-Aziz, A.
Abou Seif, S.K.
El Din, M.G.
El Etriby, S.
Elbahry, A.
El-Etreby, A.
Elkhadem, M.
Katta, A.
Khairy, T.
Mowafy, A.
Nawar, M.
Ohanissian, A.
Reda, A.
Reda, M.
Salem, H.
Sami, N.
Samir, S.
Setiha, M.
Sobhy, M.
Soliman, A.
Taha, N.
Tawfik, M.
Zaatout, E.
Jacobson, B.
Kettles, D.
Bayat, J.
Siebert, H.
Horak, A.
Kelfkens, Y.
Garda, R.
Pillay, T.
Guerra, M.
van Zyl, L.
Theron, H.
Murray, A.
Louw, R.
Greyling, D.
Mntla, P.
Ueckermann, V.
Loghdey, R.
Ismail, S.
Ahmed, F.
Engelbrecht, J.
Ramdass, A.
Maharajh, S.
Oosthuysen, W.
Angel, G.
Bester, C.
Booysen, M.
Boshoff, C.
Cannon, C.
Cassimjee, S.
Chami, C.
Conway, G.
Davids, A.
de Meyer, L.
Du Plessis, G.
Ellis, T.
Henley, L.
Karsten, M.
Loyd, E.
Marks, J.
Mavhusa, L.
Mostert, M.
Page, A.
Rikhotso, L.
Salie, M.
Sasto, J.
Shaik, F.
Skein, A.
Smith, L.
Tarr, G.
Tau, T.
van Zyl, F.
Al Mahmeed, W.
Yousef, G.
Agrawal, A.
Nathani, M.
Ibrahim, M.
Esheiba, E.M.
Singh, R.
Naguib, A.
Abu-Mahfouz, M.
Al Omairi, M.
Al Naeemi, A.
Maruthanayagam, R.
Bazargani, N.
Wassef, A.
Gupta, R.
Khan, M.
Subbaraman, B.
Abdul, A.
Al Mulla, A.
El Bardisy, S.
Haridas, P.
Jadhav, S.
Magdaluyo, K.
Makdad, M.
Maqsood, I.
Mohamed, R.
Sharma, N.
Sharma, R.
Thanzeel, M.
Goldhaber, S.Z.
Canosa, R.
Rama, P.
Blumberg, E.
Garcia, J.
Mullen, P.
Wilson, V.
Quick, A.
Ferrick, K.
Kutayli, W.M.
Cox, M.
Franco, M.
Falkowski, S.
Mendelson, R.
Williams, M.
Miller, S.
Beach, S.
Sharma, N.
Alfieri, A.
Gutowski, T.
Haque, I.
Reddy, R.
Ahmed, W.
Delafontaine, P.
Diercks, D.
Theodoro, D.
Remmel, K.
Alberts, M.
Ison, R.
Noveck, H.
Duffy, P.
Pitta, S.
Nishijima, D.
Treasure, C.
Asafu-Adjaye, N.
Ball, K.
Bartlett, M.
Bentley, M.
Bowers, S.
Brown, A.
Browne, A.
Cameron-Watts, J.
Canova, M.
Cassidy, D.
Cervellione, K.
Congal, S.
DePauw, J.
Dickerson, A.
Eley, M.
Evans, L.
Felpel, S.
Ferdinand, K.
Fielder, D.
Gentry, P.
Haideri, A.
Hakimi, F.
Harbour, T.
Hartranft, E.
Hawkins, B.
Headlee, M.
Henson, L.
Herrick, C.
Hicks, T.
Jasinski, S.
Johnson, K.
Jones, A.
Jones, L.
Jones, P.
Karl, S.
Keeling, M.
Kerr, J.
Knowles, P.
Langdon, J.
Lay, M.
Lee, J.A.
Lincoln, T.
Malone, E.
Merliss, A.
Merritt, D.
Minardo, J.
Mooso, B.
Orosco, C.
Palumbo, V.
Parker, M.
Parrott, T.
Paserchia, S.
Pearl, G.
Peterson, J.
Pickelsimer, N.
Purcell, T.
Raynor, J.
Raziano, S.
Richard, C.
Richardson, T.
Robertson, C.
Sage, A.
Sanghera, T.
Shaw, P.
Shoemaker, J.
Smith, K.
Stephanie, B.
Thatcher, A.
Theobald, H.
Thompson, N.
Treasure, L.
Tripti, T.
Verdi, C.
Worthy, V.
Sawhney, Jitendra PS.
Pokaż więcej
Źródło :
In Indian Heart Journal November-December 2018 70(6):828-835
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Risk profiles and one-year outcomes of patients with newly diagnosed atrial fibrillation in India: Insights from the GARFIELD-AF Registry
Autorzy :
Jitendra PS. Sawhney
Veerappa A. Kothiwale
Vikas Bisne
Rajashekhar Durgaprasad
Praveen Jadhav
Manoj Chopda
Velam Vanajakshamma
Ramdhan Meena
Govindan Vijayaraghavan
Kamaldeep Chawla
Jagan Allu
Karen S. Pieper
A. John Camm
Ajay K. Kakkar
Jean-Pierre Bassand
David A. Fitzmaurice
Samuel Z. Goldhaber
Shinya Goto
Sylvia Haas
Werner Hacke
Lorenzo G. Mantovani
Frank Misselwitz
Alexander G.G. Turpie
Martin van Eickels
Freek W.A. Verheugt
Gloria Kayani
Keith A.A. Fox
Bernard J. Gersh
Hector Lucas Luciardi
Harry Gibbs
Marianne Brodmann
Frank Cools
Antonio Carlos Pereira Barretto
Stuart J. Connolly
Alex Spyropoulos
John Eikelboom
Ramon Corbalan
Dayi Hu
Petr Jansky
Jørn Dalsgaard Nielsen
Hany Ragy
Pekka Raatikainen
Jean-Yves Le Heuzey
Harald Darius
Matyas Keltai
Sanjay Kakkar
Jitendra Pal Singh Sawhney
Giancarlo Agnelli
Giuseppe Ambrosio
Yukihiro Koretsune
Carlos Jerjes Sánchez Díaz
Hugo Ten Cate
Dan Atar
Janina Stepinska
Elizaveta Panchenko
Toon Wei Lim
Barry Jacobson
Seil Oh
Xavier Viñolas
Marten Rosenqvist
Jan Steffel
Pantep Angchaisuksiri
Ali Oto
Alex Parkhomenko
Wael Al Mahmeed
David Fitzmaurice
D.Y. Hu
K.N. Chen
Y.S. Zhao
H.Q. Zhang
J.Z. Chen
S.P. Cao
D.W. Wang
Y.J. Yang
W.H. Li
Y.H. Yin
G.Z. Tao
P. Yang
Y.M. Chen
S.H. He
Ying Wang
Yong Wang
G.S. Fu
X. Li
T.G. Wu
X.S. Cheng
X.W. Yan
R.P. Zhao
M.S. Chen
L.G. Xiong
P. Chen
Y. Jiao
Y. Guo
L. Xue
F.Z. Wang
H. Li
Z.M. Yang
C.L. Bai
J. Chen
J.Y. Chen
X. Chen
S. Feng
Q.H. Fu
X.J. Gao
W.N. Guo
R.H. He
X.A. He
X.S. Hu
X.F. Huang
B. Li
J. Li
L. Li
Y.H. Li
T.T. Liu
W.L. Liu
Y.Y. Liu
Z.C. Lu
X.L. Luo
T.Y. Ma
J.Q. Peng
X. Sheng
X.J. Shi
Y.H. Sun
G. Tian
K. Wang
L. Wang
R.N. Wu
Q. Xie
R.Y. Xu
J.S. Yang
L.L. Yang
Q. Yang
Y. Ye
H.Y. Yu
J.H. Yu
T. Yu
H. Zhai
Q. Zhan
G.S. Zhang
Q. Zhang
R. Zhang
Y. Zhang
W.Y. Zheng
B. Zhou
Z.H. Zhou
X.Y. Zhu
S. Kakkar
J.P.S. Sawhney
P. Jadhav
R. Durgaprasad
A.G. Ravi Shankar
R.K. Rajput
K. Bhargava
R. Sarma
A. Srinivas
D. Roy
U.M. Nagamalesh
M. Chopda
R. Kishore
G. Kulkarni
P. Chandwani
R.A. Pothiwala
M. Padinhare Purayil
S. Shah
K. Chawla
V.A. Kothiwale
B. Raghuraman
G. Vijayaraghavan
V.M. Vijan
G. Bantwal
V. Bisne
A. Khan
J.B. Gupta
S. Kumar
D. Jain
S. Abraham
D. Adak
A. Barai
H. Begum
P. Bhattacharjee
M. Dargude
D. Davies
B. Deshpande
P. Dhakrao
V. Dhyani
S. Duhan
M. Earath
A. Ganatra
S. Giradkar
V. Jain
R. Karthikeyan
L. Kasala
S. Kaur
S. Krishnappa
A. Lawande
B. Lokesh
N. Madarkar
R. Meena
P. More
D. Naik
K. Prashanth
M. Rao
N.M. Rao
N. Sadhu
D. Shah
M. Sharma
P. Shiva
S. Singhal
S. Suresh
V. Vanajakshamma
S.G. Panse
Y. Koretsune
S. Kanamori
K. Yamamoto
K. Kumagai
Y. Katsuda
K. Sadamatsu
F. Toyota
Y. Mizuno
I. Misumi
H. Noguchi
S. Ando
T. Suetsugu
M. Minamoto
Hiroshi Oda
K. Shiraishi
S. Adachi
K. Chiba
H. Norita
M. Tsuruta
T. Koyanagi
H. Ando
T. Higashi
K. Okada
S. Azakami
S. Komaki
K. Kumeda
T. Murayama
J. Matsumura
Y. Oba
R. Sonoda
K. Goto
K. Minoda
Y. Haraguchi
H. Suefuji
H. Miyagi
H. Kato
Tadashi Nakamura
Tsugihiro Nakamura
H. Nandate
R. Zaitsu
Yoshihisa Fujiura
A. Yoshimura
H. Numata
J. Ogawa
H. Tatematsu
Y. Kamogawa
K. Murakami
Y. Wakasa
M. Yamasawa
H. Maekawa
S. Abe
H. Kihara
S. Tsunoda
Katsumi Saito
Kazuyuki Saito
T. Fudo
K. Obunai
H. Tachibana
I. Oba
T. Kuwahata
S. Higa
M. Gushiken
T. Eto
H. Yoshida
D. Ikeda
Yoshitake Fujiura
M. Ishizawa
M. Nakatsuka
K. Murata
C. Ogurusu
M. Shimoyama
M. Akutsu
I. Takamura
F. Hoshino
N. Yokota
T. Iwao
K. Tsuchida
M. Takeuchi
Y. Hatori
Y. Kitami
Yoichi Nakamura
R. Oyama
M. Ageta
Hiroyuki Oda
Y. Go
K. Mishima
T. Unoki
S. Morii
Yuhei Shiga
H. Sumi
T. Nagatomo
K. Sanno
K. Fujisawa
Y. Atsuchi
T. Nagoshi
T. Seto
T. Tabuchi
M. Kameko
K. Nii
K. Oshiro
H. Takezawa
S. Nagano
N. Miyamoto
M. Iwaki
Yuichiro Nakamura
M. Fujii
M. Okawa
Masahiko Abe
Masatake Abe
Mitsunori Abe
T. Saito
T. Mito
K. Nagao
J. Minami
T. Mita
I. Sakuma
T. Taguchi
S. Marusaki
H. Doi
M. Tanaka
T. Fujito
M. Matsuta
T. Kusumoto
S. Kakinoki
K. Ashida
N. Yoshizawa
J. Agata
O. Arasaki
M. Manita
M. Ikemura
S. Fukuoka
H. Murakami
S. Matsukawa
Y. Hata
T. Taniguchi
T. Ko
H. Kubo
M. Imamaki
M. Akiyama
M. Inagaki
H. Odakura
T. Ueda
Y. Katsube
A. Nakata
H. Watanabe
M. Techigawara
M. Igarashi
K. Taga
T. Kimura
S. Tomimoto
M. Shibuya
M. Nakano
K. Ito
T. Seo
S. Hiramitsu
H. Hosokawa
M. Hoshiai
M. Hibino
K. Miyagawa
Hajime Horie
N. Sugishita
Yukio Shiga
A. Soma
K. Neya
Tetsuro Yoshida
Tomoki Yoshida
M. Mizuguchi
M. Ishiguro
T. Minagawa
M. Wada
H. Mukawa
F. Okuda
S. Nagasaka
Y. Abe
Sen Adachi
Susumu Adachi
T. Adachi
K. Akahane
T. Amano
K. Aoki
T. Aoyama
H. Arai
S. Arima
T. Arino
H. Asano
T. Asano
J. Azuma
T. Baba
T. Betsuyaku
H. Chibana
H. Date
J. Doiuchi
Y. Emura
M. Endo
Y. Fujii
R. Fujiki
A. Fujisawa
Y. Fujisawa
T. Fukuda
T. Fukui
N. Furukawa
T. Furukawa
W. Furumoto
T. Goto
M. Hamaoka
N. Hanazono
K. Hasegawa
T. Hatsuno
Y. Hayashi
K. Higuchi
K. Hirasawa
H. Hirayama
M. Hirose
S. Hirota
M. Honda
Hideki Horie
T. Ido
O. Iiji
H. Ikeda
K. Ikeda
K. Ikeoka
M. Imaizumi
H. Inaba
T. Inoue
F. Iseki
A. Ishihara
N. Ishioka
N. Ito
T. Iwase
H. Kakuda
J. Kamata
H. Kanai
H. Kanda
M. Kaneko
H. Kano
T. Kasai
T. Kato
Y. Kato
Y. Kawada
K. Kawai
K. Kawakami
S. Kawakami
T. Kawamoto
S. Kawano
J. Kim
T. Kira
H. Kitazawa
H. Kitazumi
T. Kito
T. Kobayashi
T. Koeda
J. Kojima
H. Komatsu
I. Komatsu
Y. Koshibu
T. Kotani
T. Kozuka
Y. Kumai
T. Kumazaki
I. Maeda
K. Maeda
Y. Maruyama
S. Matsui
K. Matsushita
Y. Matsuura
K. Mineoi
H. Mitsuhashi
N. Miura
S. Miyaguchi
S. Miyajima
H. Miyamoto
A. Miyashita
S. Miyata
I. Mizuguchi
A. Mizuno
T. Mori
O. Moriai
K. Morishita
O. Murai
Sho Nagai
Shunichi Nagai
E. Nagata
H. Nagata
A. Nakagomi
S. Nakahara
M. Nakamura
R. Nakamura
N. Nakanishi
T. Nakayama
R. Nakazato
T. Nanke
J. Nariyama
Y. Niijima
H. Niinuma
Y. Nishida
Y. Nishihata
K. Nishino
H. Nishioka
K. Nishizawa
I. Niwa
K. Nomura
S. Nomura
M. Nozoe
T. Ogawa
N. Ohara
M. Okada
K. Okamoto
H. Okita
M. Okuyama
H. Ono
T. Ono
Y. Onuki Pearce
S. Oriso
A. Ota
E. Otaki
Y. Saito
H. Sakai
N. Sakamoto
Y. Sakamoto
Y. Samejima
Y. Sasagawa
H. Sasaguri
A. Sasaki
T. Sasaki
Kazuki Sato
Kiyoharu Sato
M. Sawano
S. Seki
Y. Sekine
Y. Seta
K. Sezaki
N. Shibata
Y. Shiina
H. Shimono
Y. Shimoyama
T. Shindo
H. Shinohara
R. Shinohe
T. Shinozuka
T. Shirai
T. Shiraiwa
Y. Shozawa
T. Suga
C. Sugimoto
Kazuo Suzuki
Keita Suzuki
Shu Suzuki
Shunji Suzuki
Susumu Suzuki
Y. Suzuki
M. Tada
A. Taguchi
T. Takagi
Y. Takagi
K. Takahashi
S. Takahashi
H. Takai
C. Takanaka
S. Take
H. Takeda
K. Takei
K. Takenaka
T. Tana
G. Tanabe
K. Taya
H. Teragawa
S. Tohyo
S. Toru
Y. Tsuchiya
T. Tsuji
K. Tsuzaki
H. Uchiyama
O. Ueda
Y. Ueyama
N. Wakaki
T. Wakiyama
T. Washizuka
M. Watanabe
T. Yamada
T. Yamagishi
H. Yamaguchi
Kenichi Yamamoto
Kentaro Yamamoto
Kunihiko Yamamoto
T. Yamamoto
M. Yamaura
M. Yamazoe
K. Yasui
Y. Yokoyama
K. Yoshida
T.W. Lim
C.K. Ching
C.G. Foo
J.H. Chow
D.D. Chen
F.R. Jaufeerally
Y.M. Lee
G. Lim
W.T. Lim
S. Thng
S.Y. Yap
C. Yeo
S. Oh
H.N. Pak
J.-B. Kim
J.H. Kim
S.-W. Jang
D.H. Kim
D.R. Ryu
S.W. Park
D.-K. Kim
D.J. Choi
Y.S. Oh
M.-C. Cho
S.-H. Kim
H.-K. Jeon
D.-G. Shin
J.S. Park
H.K. Park
S.-J. Han
J.H. Sung
J.-G. Cho
G.-B. Nam
Y.K. On
H.E. Lim
J.J. Kwak
T.-J. Cha
T.J. Hong
S.H. Park
J.H. Yoon
N.-H. Kim
K.-S. Kim
B.C. Jung
G.-S. Hwang
C.-J. Kim
D.B. Kim
J.J. Ahn
H.J. An
H. Bae
A.L. Baek
W.J. Chi
E.A. Choi
E.H. Choi
H.K. Choi
H.S. Choi
S. Han
E.S. Heo
K.O. Her
S.W. Hwang
E.M. Jang
H.-S. Jang
S. Jang
H.-G. Jeon
S.R. Jeon
Y.R. Jeon
H.K. Jeong
I.-A. Jung
Hyeon Jeong Kim
Hyun Ju Kim
Ji Seon Kim
Jung Sook Kim
J.A. Kim
K.T. Kim
M.S. Kim
Sang Hee Kim
Sang Hyun Kim
Y.-I. Kim
C.S. Lee
E.H. Lee
G.H. Lee
H.Y. Lee
H.-Y. Lee
K.H. Lee
K.R. Lee
M.S. Lee
M.-Y. Lee
R.W. Lee
S.E. Lee
S.H. Lee
S. Lee
W.Y. Lee
I.K. Noh
A.R. Park
B.R. Park
H.N. Park
J.H. Park
M. Park
Y. Park
S.-Y. Seo
J. Shim
J.H. Sim
Y.M. Sohn
W.S. Son
Y.S. Son
H.J. Song
H.K. Wi
J.J. Woo
S. Ye
K.H. Yim
K.M. Yoo
E.J. Yoon
S.Y. Yun
P. Angchaisuksiri
S. Chawanadelert
P. Mongkolwongroj
K. Kanokphatcharakun
S. Cheewatanakornkul
T. Laksomya
S. Pattanaprichakul
T. Chantrarat
S. Rungaramsin
S. Silaruks
W. Wongcharoen
K. Siriwattana
K. Likittanasombat
P. Katekangplu
W. Boonyapisit
D. Cholsaringkarl
B. Chatlaong
P. Chattranukulchai
Y. Santanakorn
P. Hutayanon
P. Khunrong
T. Bunyapipat
S. Jai-Aue
P. Kaewsuwanna
P. Bamungpong
S. Gunaparn
S. Hongsuppinyo
R. Inphontan
R. Khattaroek
K. Khunkong
U. Kitmapawanont
C. Kongsin
B. Naratreekoon
S. Ninwaranon
J. Phangyota
A. Phrommintikul
P. Phunpinyosak
K. Pongmorakot
S. Poomiphol
N. Pornnimitthum
S. Pumprueg
S. Ratchasikaew
K. Sanit
K. Sawanyawisuth
B. Silaruks
R. Sirichai
A. Sriwichian
W. Suebjaksing
P. Sukklad
T. Suttana
A. Tangsirira
O. Thangpet
W. Tiyanon
Y. Vorasettakarnkij
T. Wisaratapong
W. Wongtheptien
A. Wutthimanop
S. Yawila
A. Oto
A. Altun
I. Ozdogru
K. Ozdemir
O. Yilmaz
A. Aydinlar
M.B. Yilmaz
E. Yeter
Z. Ongen
M. Cayli
H. Pekdemir
M. Ozdemir
M. Sucu
T. Sayin
M. Demir
H. Yorgun
M. Ersanli
E. Okuyan
D. Aras
H. Abdelrahman
O. Aktas
D. Alpay
F. Aras
M.F. Bireciklioglu
S. Budeyri
M. Buyukpapuc
S. Caliskan
M. Esen
M.A. Felekoglu
D. Genc
B. Ikitimur
E.B. Karaayvaz
S. Kılıç Karataş
S. Okutucu
E. Ozcelik
A. Quisi
H. Sag
L. Sahiner
B.Y. Sayin
T. Seker
D. Uzun Alkan
E. Yildirim
R. Yildirim
F. Yilmaz
V. Yuksekdag
H.L. Luciardi
N. Vensentini
A.C. Ingaramo
G.A. Sambadaro
V. Fernandez Caputi
S.G. Berman
P. Dragotto
A.J. Kleiban
N. Centurion
G. Giacomi
R.A. Ahuad Guerrero
D. Conde
G. Zapata
L.A. Di Paola
J.L. Ramos
R.D. Dran
J. Egido
A.A. Fernandez
M.J. Fosco
S. Sassone
V.A. Sinisi
L.R. Cartasegna
M.A. Berli
O.A. Gomez Vilamajo
F. Ferroni
E.D. Alaguibe
A. Alvarez D'Amelio
C. Arabetti
L. Arias
J.A. Belardi
L. Bergesio
F. Berli
M. Berli
S. Borchowiec
C. Buzzetti
R. Cabrini
V. Campisi
A.L. Cappi
R. Carrizo
F. Colombo Berra
J.P. Costabel
O.J.A. Costamagna
A.A. Damonte
I.N. De Urquiza
F. Diez
M.F. Edén
M. Fanuele
F. Fernandez Voena
M. Foa Torres
C. Funosas
M.P. Giacomi
C.H. Gimenez
E.P. Gurfinkel
M. de L.M. Had
V. Hansen
A.D. Hrabar
M. Ingratta
A. Lopez
G. Maehara
L. Maffei
A. Martinelli
C. Martinelli
J. Matkovich
B. Mautner
A. Meirino
R. Munguia
A. Navarro
V. Novas
G. Perez Prados
J. Pontoriero
R.N. Potito
C. Ricotti
M.A. Rodriguez
F. Rolandi
M.E. Said Palladino
M. Salinger
L.S. Sanziani
P.O. Schygiel
A. Sossich
J.F. Tinto
L. Tonelli
A.L. Tufare
M. Vallejo
M.E. Yunis
M. Zillo
F.J. Zurbrigk
A.C.P. Barretto
D.C. Sobral Filho
J. Jaber
D. Armaganijan
J. Faria Neto
A. Steffens
W. Kunz Sebba Barroso de Souza
J.D. de Souza Neto
J.M. Ribeiro
M. Silveira Teixeira
P.R. Ferreira Rossi
L. Pires
D. Moreira
J.C. Moura Jorge
A. Menezes Lorga Filho
L.C. Bodanese
M. Westerlund Montera
C.H. Del Carlo
T. Da Rocha Rodrigues
F.A. Alves da Costa
A. Lopes
R. Lopes
G.R. Araújo
E.R. Fernandes Manenti
J.F. Kerr Saraiva
J.C. Ferreira Braga
A. Negri
L. Souto
C. Moncada
D. Bertolim Precoma
F. Roquette
G. Reis
R.A. Ramos Filho
E. Lanna Figueiredo
R. Vieira Botelho
C. Munhoz da Fontoura Tavares
C.R. Costantini Frack
J. Abdalla Saad
H.C. Finimundi
C. Pisani
D. Chemello
M. Pereira Martins
C.C. Broilo França
F. Alban
G.B. Aranha Rosito
J.B. de Moura Xavier Moraes Junior
R.T. Tumelero
L. Nigro Maia
R. Simões de Almeida
N.C. do Carmo Borges
L.G. Gomes Ferreira
P. Agliardi
J. Alves de Oliveira Gomes
V. Araujo
M. Arruda Nakazone
T. Barbosa
S. Barroso
E. Belisario Falchetto
H. Bellotti Lopes
M.A. Benez Teixeira Lemos
G. Biazus
L. Borges Queiroz
F.E. Camazzola
M. Caporale
S. Cardoso Boscato
F. Chieza
M.O. Chokr
R. Clemente Mingireanov
N. Codonho Góes
C. Correa
M. Costa
C. Costantini Ortiz
L.S. da Silva
F. da Silva Paulitsch
J.A. da Silveira
E. Daros
G.R. de Araújo
M.I. Del Monaco
C. Dias
M.A. Dias
A.P. Drummond Wainstein
P. Ely Pizzato
D.C. Esteves
P. Fabri
T. Félix Lorenzato Fonseca
E. Fernandes
C. Fonseca
C.R. Frack Costantini
R. Franchin Ferraz
F. Freire
P. Gottardo
D. Guanaes
S. Guizzardi
E. Hettwer Magedanz
F. Igansi
F. Jannuzzi
G. Junior
D. Komar
E.G. Lino
D. Lopes
O. Lourenço da Silva Júnior
E. Lustosa
A.P. Macagnan
M.C. Marinho
M. Mazzoni
G. Melo
L. Mortari
O.M.C.C. Mouco
C. Nanzer Vital
C. Ormundo
S. Oss Emmer
E. Palmegiani
R. Pavani
L. Pereira
V.L. Pereira
R. Perreira
S. Poletti
S.C. Quaia Fortunato
C. Queirantes
N. Ramos Pereira
R.L. Rech
S. Ribeiro
A. Rodrigues
H. Roesch
T. Ruaro Reichert
D. Santos
I. Santos
M. Santos
M.V. Seroqui
S. Silva
L. Soares
L. Spolaor
C. Stoll
N. Toazza Duda
L. Trama
B. Unterkircher
M.V. Valois
T. Vargas
T. Viana
C. Vicente
L. Vidal Armaganijan
R. Vieira Homem
L.G. Vieira Torres
L. Vila Boas
F. Villaça Guimarães Filho
R. Corbalan
G. Eggers
C. Bugueño Gutiérrez
G. Arriagada
S. Potthoff Cardenas
B.A.J. Stockins Fernandez
C. Conejeros
C. Houzvic
P. Marin Cuevas
H. Montecinos
A. Forero
F. Lanas
M. Larico Gómez
G. Charme Vilches
C. Rey
C. Astudillo
J. Aguilar
Y. Campisto
C. Lara
E. Molina
J. Munoz Oyarzon
V. Olguin
M. Vergara
C. Villan
C.J. Sánchez Díaz
J. Illescas Diaz
R. Leal Cantú
M.G. Ramos Zavala
R. Cabrera Jardines
N. Espinola Zavaleta
S. Villarreal Umaña
E. López Rosas
G. Llamas Esperón
G. Pozas
E. Cardona Muñoz
N. Matadamas Hernández
A. Leyva Rendón
N. García Hernández
M. de los Ríos Ibarra
L. Virgen Carrillo
D. López Villezca
C. Hernández Herrera
J.J. López Prieto
R. Gaona Rodríguez
E. Villeda Espinosa
D. Flores Martínez
J. Velasco Barcena
R. Yong
I. Rodríguez Briones
J.L. Leiva Pons
H. Álvarez López
R. Olvera Ruiz
C. Díaz de la Vega
C. Cantú Brito
E. Chuquiure Valenzuela
R. Reyes-Sanchez
A. Bazzoni Ruiz
O. Nandayapa Flores
M. Benavides Gonzalez
R. Arriaga Nava
J.D. Morales Cerda
O. Fierro Fierro
P. Fajardo Campos
T.A.A. Alfaro
S. Altamirano Bellorin
R. Avena
M. Chavarria
I. Espinosa
F. Flores Silva
R.H. Garcia Nava
K. Godoy
E.J. Gonzalez Felix
C.L. Gonzalez Garcia
L.G. Gonzalez Salas
P. Guajardo
S. Hernandez Gonzalez
T. Izquierdo
M.C. Mancilla Ortiz
D. Martinez Vasquez
N. Mendoza
J. Morales
N. Nikitina
S. Ochoa Aybar
A. Ortiz
P. Padilla Macias
F. Perez
J.A. Perez Sanchez
S. Piña Toledano
M. Ramos Gonzalez
C. Rivera Ramos
V. Roa Castro
G. Romero Cardona
M. Ruiz Cornejo
A. Salinas
G. Santana
P. Sida Perez
A.C. Tovar Castaneda
R. Trujillo Cortes
M. Brodmann
K. Lenz
H. Drexel
J. Foechterle
C. Hagn
A. Podczeck-Schweighofer
K. Huber
M. Winkler
B. Schneeweiß
A. Gegenhuber
W. Lang
S. Eichinger-Hasenauer
P. Kaserer
J. Sykora
H. Rasch
M. Pichler
E. Schaflinger
B. Strohmer
R. Breier
K.-M. Ebner
L. Eischer
F. Freihoff
A. Lischka-Lindner
T. Mark
A. Mirtl
A. Said
C. Stöcklöcker
B. Vogel
A. Vonbank
C. Wöhrer
D. Zanolin
F. Cools
G. Paparella
P. Vandergoten
J.-L. Parqué
L. Capiau
G. Vervoort
B. Wollaert
P. Desfontaines
G. Mairesse
T. Boussy
P. Godart
A. De Wolf
J. Voet
A. Heyse
G. Hollanders
W. Anné
J. Vercammen
P. Purnode
I. Blankoff
D. Faes
Y. Balthazar
M. Beutels
P. Maréchal
S. Verstraete
O. Xhaet
H. Striekwold
J. Thoeng
K. Hermans
B. Alzand
A.-K. Ascoop
F. Banaeian
A.-M. Barbuto
A.C. Billiaux
M. Blockmans
C. Bouvy
C. Brike
H. Capiau
T. Casier
A. Conde Y Bolado
D. De Cleen
M. De Coninck
M. de Vos
N. de Weerdt
M. Delforge
M. Delvigne
D. Denie
K. Derycker
E. Deweerd
F. Dormal
S. Drieghe
M. Everaert
T. Eykerman
E. Feys
M. Ghekiere
F. Gits
S. Hellemans
L. Helvasto
C. Jacobs
S. Lips
I. Mestdagh
J. Nimmegeers
V. Piamonte
P. Pollet
A. Postolache
M. Raepers
E. Raymenants
J. Richa
H. Rombouts
J. Salembier
C. Scheurwegs
O. Semeraro
N. Simons
C. Smessaert
W. Smolders
I. Stockman
S. Tahon
V. Thyssen
G. Tincani
F. Van Durme
D. Van Lier
H. Vandekerckhove
Y. Vandekerckhove
D. Vandenbroeck
A. Vandorpe
E. Vanhalst
B. Vanhauwaert
C. Vantomme
L. Vergauwen
H. Verloove
T. Vydt
T. Weyn
P. Jansky
P. Reichert
R. Spacek
V. Machova
E. Zidkova
O. Ludka
J. Olsr
L. Kotik
K. Plocova
B. Racz
R. Ferkl
J. Hubac
I. Kotik
Z. Monhart
H. Burianova
O. Jerabek
J. Pisova
I. Petrova
V. Dedek
M. Honkova
P. Podrazil
J. Spinar
J. Vitovec
M. Novak
J. Lastuvka
V. Durdil
P. Antonova
L. Bockova
J. Bultas
J. Chlumsky
L. Dastychova
T. Drasnar
J. Honek
M. Horejsi
V. Hubacova
L. Janska
I. Kopeckova
R. Kratochvilova
E. Krcova
R. Labrova
A. Lindourkova
J. Lipoldova
H. Lubanda
A. Ludkova
L. Mahdalikova
M. Majerníkova
D. Michalik
P. Potuznik
E. Prochazkova
A. Sulc
J. Sveceny
M. Valtova
M. Zidek
J. Zika
J. Nielsen
H. Nielsen
S. Husted
U. Hintze
S. Rasmussen
A. Bremmelgaard
J. Markenvard
J. Boerger
J. Solgaard
P. Simonsen
T. Loekkegaard
M. Bruun
J. Mertz
H. Domínguez
K. Skagen
K. Egstrup
H. Ibsen
I. Raymond
T. Bang-Hansen
C. Ellervik
E. Eriksen
L. Jensen
M. Jensen
M. Leth
A. Nygaard
J. Park
M. Schou
A. Therkelsen
J. Tilma
K. Vesterager
P. Raatikainen
J. Airaksinen
O. Arola
J. Koistinen
H. Nappila
K. Peltomäki
V. Rasanen
T. Vasankari
J.-Y. Le Heuzey
M. Galinier
Y. Gottwalles
F. Paganelli
P. Loiselet
J.-J. Muller
M.B. Koujan
A. Marquand
S. Destrac
O. Piot
N. Delarche
J.-P. Cebron
S. Boveda
M. Guenoun
D. Guedj-Meynier
D. Galley
J. Ohayon
S. Assouline
M. Zuber
P. Amarenco
E. Ellie
J. Kadouch
P.-Y. Fournier
J.-P. Huberman
M. Lemaire
G. Rodier
L. Milandre
X. Vandamme
I. Sibon
J.-P. Neau
M.H. Mahagne
A. Mielot
M. Bonnefoy
J.-B. Churet
V. Navarre
F. Sellem
G. Monniot
J.-P. Boyes
B. Doucet
M. Martelet
D. Obadia
B. Crousillat
J. Mouallem
E. Bearez
P. Nazeyrollas
J.P. Brugnaux
A. Fedorowsky
F. Casassus
J.-B. Berneau
F. Chemin
N. Falvo
J.-M. Perron
J.-E. Poulard
A. Barreau
C. Beltra
E. Corrihons
N. Decarsin
B. Dubois
E. Ducasse
X. Giry
A. Kemmel
S. Ledure
N. Lemaire
F. Robin
N. Rosolin
D. Sanchez
A. Suissa
H. Darius
G. Königer
J. Purr
U. Gerbaulet
B.-T. Kellner
A. Kopf
T. Schäfer
H. Zauzig
P. Riegel
H. Hohensee
E. Eißfeller
W. Eder
G. Rehling
D. Glatzel
S. Zutz
G.-U. Heinz
H. Menke
A. Pustelnik
P. Sandow
N. Ludwig
H. Wiswedel
W. Wildenauer
C. Axthelm
T. Schwarz
A. Babyesiza
G. Stuchlik
H.-H. Zimny
M. Kropp
F. Kahl
A. Caspar
S. Omankowsky
T. Läßig
H.-J. Hartmann
G. Lehmann
H.-W. Bindig
G. Hergdt
D. Reimer
J. Hauk
W. Dorsch
J. Dshabrailov
H. Michel
K.-A. Rapp
R. Vormann
P. Mayer
U. Horstmeier
V. Eissing
H. Hey
H. Leuchtgens
V. Lilienweiß
K. Kolitsch
C. Schubert
H. Lauer
T. Buchner
G. Brauer
S. Kamin
K. Müller
M. Abdel-Qader
S. Baumbach
H.-H. Ebert
C. Schwencke
S. Schellong
P. Bernhardt
L. Karolyi
B. Sievers
W. Haverkamp
P. Salbach
J.-U. Röhnisch
S. Schoen
W. Erdle
T. Mueller
H. Mueller
V. Mitrovic
Z. Babjakova
K. Bergner
S. Boehme
K. Bonin
D. Buckert
F. Busch
U. Dichristin
S. Diez
A. Fleck
K. Flint
H. Floegel
C. Fritz
R. Frommhold
J. Gehre
J. Geyer
A. Grytzmann
M. Hahn
K. Helgert
K. Hubert
K. Kirchner-Volker
V. Klein
D. Kroll
A. Krueger
R. Lehmann
L. Mann
A. Maselli
G. Menken
K. Mikes
H. Mortan
N. Nasser
D. Nicolaus
A. Plauskat
L. Pomper
A. Quietzsch
C. Ravenhorst
C. Reichelt
C. Reimer
B. Schaefer
S. Scharrer
K. Schirmer
K. Schmidt
R. Schoene
J. Schulze
M. Schuppe
S. Simon
S. Sommer
K. Spranger
A. Talkenberger
K. Tauber
A. Tetlak
T. Toennishoff
R. Voelkel-Babyesiza
B. Voigts
U. Weiser
S. Wesendorf
S. Wildenauer
T. Wolf
J. Wurziger
J. Zak
H.-D. Zauzig
S. Ziefle
S. Zincke
M. Keltai
S. Vangel
G. Szalai
B. Merkely
S. Kancz
Z. Boda
A. Nagy
Z. Laszlo
A. Matoltsy
B. Gaszner
P. Polgar
T. Habon
E. Noori
G. Juhasz
N. Kanakaridisz
I. Szentpeteri
F. Juhasz
A. Vertes
A. Papp
Z. May
J. Ferenczi
M. Egyutt
E. Kis
G. Engelthaler
G. Szantai
E. Fulop
P. Gombos
D. Gulyas
P. Jen
E. Kiralyhazine Gyorke
M. Kovacs
S. Kovacsne Levang
S. Marianna
Z. Radics
N. Sydó
R. Szalo
A. Szilagyi
F. Sztanyik
B. Vandrus
G. Agnelli
G. Ambrosio
E. Tiraferri
R. Santoro
S. Testa
G. Di Minno
M. Moia
T.M. Caimi
G. Martini
M. Tessitori
R. Cappelli
D. Poli
R. Quintavalla
F. Melone
F. Cosmi
A. Pizzini
G. Piseddu
R. Fanelli
C. Latella
R. Santi
L. Pancaldi
R. De Cristofaro
G. Palareti
A. De Blasio
J. Salerno Uriarte
F. Minetti
E.M. Pogliani
L.M. Lonati
M. Accogli
N. Ciampani
S. Malengo
M. Feola
A. Raisaro
L. Fattore
P. Grilli
F. Germini
M. Settimi
M. Alunni
G. Duranti
L. Tedeschi
G. Baglioni
G. Avanzino
M. Berardi
V. Pannacci
A. Giombolini
S. Nicoli
T. Scarponi
B. Allasia
P. Ricciarini
R. Nasorri
A. Argena
P. Bossolasco
P. Ronchini
A. Filippi
F. Tradati
C. Bulla
L. Donzelli
L. Foppa
M.L. Bottarelli
A. Tomasello
A. Mauric
C. Femiano
R. Reggio
F. Lillo
A. Mariani
F. Forcignanò
M. Volpe
M. D'Avino
M.G. Bongiorni
S. Severi
A. Capucci
C. Lodigiani
E. Salomone
G. Serviddio
C. Tondo
P. Golino
C. Mazzone
S. Iacopino
V. Pengo
M. Galvani
L. Moretti
P. Ambrosino
E. Banfi
V. Biagioli
A. Bianchi
G. Boggian
M. Breschi
S. Brusorio
F. Calcagnoli
G. Campagna
M. Carpenedo
C. Ciabatta
G. Ciliberti
G. Cimmino
C. D'Arienzo
L. Di Gennaro
M. Fedele
P.M. Ferrini
K. Granzow
G. Guazzaloca
F. Guerra
A. Lo Buglio
S. Longo
F. Macellari
E. Mesolella
E. Mollica Poeta
P. Occhilupo
V. Oriana
G. Rangel
L. Salomone
A. Scaccianoce
C. Scarone
L. Segreti
G. Sottilota
R. Villani
C. Zecca
H. ten Cate
J.H. Ruiter
H. Klomps
M. Bongaerts
M.G.C. Pieterse
C. Guldener
J.-P. Herrman
G. Lochorn
A. Lucassen
H. Adriaansen
S.H.K. The
P.R. Nierop
P.A.M. Hoogslag
W. Hermans
B.E. Groenemeijer
W. Terpstra
C. Buiks
L.V.A. Boersma
M. Boersma-Slootweg
F. Bosman
M. Bosschaert
S. Bruin
I. Danse
J. De Graaf
J. de Graauw
M. Debordes
S. Dols
F. Geerlings
K. Gorrebeeck
A. Jerzewski
W. Jetten
M. Kelderman
T. Kloosterman
E.M. Koomen
J. Krikken
P. Melman
R. Mulder
A. Pronk
A. Stallinga-de Vos
J. te Kaat
P. Tonino
B. Uppelschoten
R. van de Loo
T. van der Kley
G. van Leeuwen
J.J. van Putten
L. Westerman
D. Atar
E. Berge
P.A. Sirnes
E. Gjertsen
T. Hole
K. Erga
A. Hallaråker
G. Skjelvan
A. Østrem
B. Ghezai
A. Svilaas
P. Christersson
T. Øien
S. Høegh Henrichsen
J. Berg-Johansen
J.E. Otterstad
H. Antonsen
K. Ausen
H. Claussen
I. Dominguez
A. Jekthammer
A.B. Lensebraaten
V. Nilsen
M. O'Donovan
K. Ringdalen
S. Strand
J. Stepinska
R. Korzeniak
A. Gieroba
M. Biedrzycka
Marcin Ogorek
B. Wozakowska-Kaplon
K. Loboz-Grudzien
J. Kosior
W. Supinski
J. Kuzniar
R. Zaluska
J. Hiczkiewicz
L. Swiatkowska-Byczynska
L. Kucharski
M. Gruchala
P. Minc
M. Olszewski
G. Kania
M. Krzciuk
Z. Lajkowski
B. Ostrowska-Pomian
J. Lewczuk
E. Zinka
A. Karczmarczyk
M. Chmielnicka-Pruszczynska
M. Trusz-Gluza
G. Opolski
M. Bronisz
Michal Ogorek
G. Glanowska
P. Ruszkowski
K. Jaworska
R. Sciborski
B. Okopien
P. Kukla
I. Wozniak-Skowerska
K. Galbas
K. Cymerman
J. Jurowiecki
P. Miekus
W. Myszka
S. Mazur
R. Lysek
J. Baszak
T. Rusicka-Piekarz
G. Raczak
E. Domanska
J. Nessler
J. Lesnik
M. Ambicka
D. Andrzejewski
J. Araminowicz
A. Barszcz
R. Bartkowiak
J. Bartnik
M. Basiak
E. Bekieszczuk
L. Bernat
L. Biedrzycki
A. Biernacka
D. Blaszczyk
E. Broton
W. Brzozowski
M. Brzustowska
R. Bzymek
A. Chmielowski
P. Chojnowski
R. Cichomski
K. Cieslak
A. Cieszynska
B. Curyllo
M. Czamara
L. Danilowicz-Szymanowicz
B. Dolecka
L. Drelich
B. Dudzik-Richter
T. Dybala
M. Dziuba
W. Faron
M. Figura-Chmielewska
A. Frankiewicz
W. Gadzinski
E. Gasior
B. Gosciniecka
P. Gutknecht
M. Guziewicz
A. Jackun-Podlesna
G. Jaguszewska
J. Jankielewicz
A. Jaremczuk-Kaczmarczyk
M. Jargiello-Baszak
A. Jarzebowski
E. Jaskulska-Niedziela
M. Jaworska-Drozdowska
J. Kabat
A. Kaczmarzyk-Radka
K. Kalin
R. Kaliszczak
M. Kiliszek
M. Klata
M. Kluczewski
I. Kobielusz-Gembala
E. Kochanska
D. Kociolek
A. Kolodzinska
A. Komlo
A. Konopka
E. Korczowska
E. Kowal
H.K. Kowalczyk
E. Kremis
D. Kruczyk
A. Krzesiak-Lodyga
M. Krzyzanowski
W. Kurdzielewicz
D. Kustrzycka-Kratochwil
D. Lesniewska-Krynska
J. Leszczynski
E. Lewicka
E. Lichota
K. Lip
M. Loboz-Rudnicka
J. Luka
A. Lysek-Jozefowicz
M. Machnikowska
K. Majewska
R. Mariankowski
A. Markiewicz
M. Mazur
A. Metzgier-Gumiela
E. Miedlar
M. Mielcarek
J. Neubauer-Geryk
J. Niedek
A. Niemirycz-Makurat
A. Nowak
S. Nowak
B. Opielowska-Nowak
M. Ozgowicz
A. Pawelska-Buczen
E. Pawlik-Rak
R. Piotrowicz
P. Ptaszynski
A. Raczynska
W. Rogowski
J. Romanek
R. Romaszkiewicz
P. Rostoff
N. Roszczyk
D. Rozewska-Furmanek
J. Rychta
B. Rzyczkowska
A. Sidor
J. Skalska
M. Smichura
M. Splawski
P. Staneta
E. Staniszewska
J. Starak-Marciniak
M. Stopyra-Poczatek
M. Sukiennik-Kujawa
J. Szafranski
P. Szalecki
A. Szczepanska
W. Szkrobka
E. Szuchnik
A. Szulowska
G. Szumczyk-Muszytowska
M. Szwoch
T. Traczyk
M. Troszczynska
G. Trzcinski
S. Tybura
P. Walasik
M. Wegrzynowska
K. Wesolowska
W. Wieczorek
A. Wierzbicka
P. Wilczewski
M. Wilgat-Szecowka
P. Wojewoda
L. Wojnowski
M. Wrobel
K. Zakutynska-Kowalczyk
M. Zyczynska-Szmon
E. Panchenko
V. Eltishcheva
R. Libis
S. Tereshchenko
S. Popov
G. Kamalov
D. Belenky
A. Zateyshchikova
E. Kropacheva
A. Kolesnikova
K. Nikolaev
L. Egorova
A. Khokhlov
E. Yakupov
M. Poltavskaya
D. Zateyshchikov
O. Drapkina
A. Vishnevsky
O. Barbarash
O. Miller
E. Aleksandrova
P. Chizhov
M. Sergeev
E. Shutemova
E. Mazur
K. Zrazhevskiy
T. Novikova
V. Kostenko
Y. Moiseeva
E. Polkanova
K. Sobolev
M. Rossovskaya
G. Zubeeva
Y. Shapovalova
O. Nagibovich
A. Edin
A. Agakhanyan
R. Batalov
Y. Belenkova
F. Bitakova
S. Chugunnaya
A. Dumikyan
S. Erofeeva
E. Gorbunova
T. Gorshkova
A. Gubanov
M. Gurmach
Y. Ivanova
T. Kolesova
D. Konyushenko
O. Korneeva
O. Kropova
P. Kuchuk
O. Kungurtseva
T. Kupriyanova
B. Kurylo
M. Kuvanova
O. Lebedeva
E. Lileeva
O. Machilskaya
T. Medvedeva
G. Monako
I. Motylev
G. Nagibovich
E. Novikova
Y. Orlov
Y. Osmolovskaya
A. Ovsannikova
D. Platonov
S. Rachkova
O. Sinitsina
S. Speshilova
O. Suslova
A. Ushakov
O. Volodicheva
O. Zemlianskaia
I. Zhirov
E. Zhuravleva
I. Zotova
X. Viñolas
P. Alvarez Garcia
M.F. López Fernández
L. Tercedor
S. Tranche Iparraguirre
P. Torán Monserrat
E. Márquez Contreras
J. Isart Rafecas
J. Motero Carrasco
P. García Pavía
C. Gómez Pajuelo
C. Moro Serrano
L.F. Iglesias Alonso
A. Grande Ruiz
J. Mercé Klein
J.R. Gonzalez Juanatey
G. Barón Esquivias
I. Monte Collado
H. Palacín Piquero
C. Brotons Cuixart
M. Rodríguez Morató
J. Bayo I Llibre
C. Corros Vicente
M. Vida Gutierrez
F. Epelde Gonzalo
C.A. Almeida Fernández
N. Del Val Plana
E. Escrivá Montserrat
J.J. Montero Alía
M. Barreda González
M.A. Moleiro Oliva
J. Iglesias Sanmartín
M. Jiménez González
M. Rodriguez Álvarez
J. Herreros Melenchon
T. Ripoll Vera
F. Ridocci Soriano
L. Garcia Riesco
M.D. Marco Macian
J. Quiles Granado
M. Jimenez Navarro
J. Cosin Sales
J.V. Vaquer Perez
M. Vazquez Caamano
M.F. Arcocha Torres
G. Marcos Gomez
A. Iñiguez Romo
M.A. Prieto Diaz
Carmela Alonso
Concepcion Alonso
D. Alvarez
M. Alvarez
M. Amaro
N. Andere
J. Aracil Villar
R. Armitano Ochoa
A. Austria
S. Barbeira
E. Barraquer Feu
A. Bartes
V. Becerra Munoz
F.J. Bermudez Jimenez
A. Branjovich Tijuan
J. Cabeza Ramirez
M. Cabrera Ramos
E. Calvo Martinez
M. Campo Moreno
G. Cancho Corchado
M. Casanova Gil
M. Castillo Orive
D. Castro Fernandez
M. Cebollada del Misterio
R. Codinachs Alsina
A. Cortada Cabrera
J. Costa Pinto Prego de Faria
S. Costas
M.I. Cotilla Marco
M. Dachs
C.M. Diaz Lopez
A. Domenech Borras
A. Elorriaga Madariaga
A. Espallargas
M. Fernandez
E. Fernandez Escobar
E. Fernandez Mas
A. Ferrer
J. Fosch
M. Garcia Bermudez
V. Garcia Millan
M. Gavira Saenz
C. Gines Garcia
C. Gomez
Y. Gomez Perez
A. Gonzales Segovia
P. Gonzalez
L. Grigorian
A. Guerrero Molina
M. del C. Gutierrez del Val
B. Herrero Maeso
E. Hevia Rodriguez
A. Iglesias Garcia
M.J. Jimenez Fernandez
B. Jimeno Besa
P. Juan Salvadores
M.B. Lage Bouzamayor
I. Lasuncion
L.E. Lezcano Gort
M. Llobet Molina
M. Lopez
A. Manzanal Rey
J. Mara Guerra
S. Marcus
A. Martin Vila
M. Martinez Mena
P. Mazon
F. Mendez Zurita
G. Millán
M. Molina
P. Montero Alia
D. Montes
M. Moure Gonzalez
R.B. Munoz Munoz
A. Negrete Palma
H.N. Orellana Figueroa
V.M. Ortega
C. Ortiz Cortes
D. Otero Tomera
N. Palomo Merchan
I. Pareja Ibar
E. Pena Garcia
M. Pereda Armayor
M. Perez Carasa
I. Prieto
V. Quintern
R. Renom
L.M. Rincon Diaz
V. Rios
L. Riquelme Sola
R. Rivera
X. Robiro Robiro
M. Roca
C. Roca Saumell
C. Rodrigo
E. Rodriguez
M. Rodriguez Garcia
S. Saez Jimenez
P. Sanchez Calderon
L. Sanchez Mendez
S. Sanchez Parra
C. Santolaya
M.R. Senan Sanz
A. Seoane Blanco
E. Serralvo
N. Sierra
C. Simon Valero
J. Sorribes Lopez
M. Teixido Fontanillas
M. Terns Riera
G. Tobajas
C. Torres
J. Torres Marques
M. Ubeda Pastor
M. Rosenqvist
A. Wirdby
J. Linden
K. Henriksson
M. Elmersson
A. Egilsson
U. Börjesson
G. Svärd
B. Liu
A. Lindh
L.-B. Olsson
M. Gustavsson
Lars Andersson
Lisbeth Andersson
L. Benson
C. Bothin
A. Hajimirsadeghi
K. Kadir
M. Ericsson
A. Ohlsson
H. Lindvall
P. Svensson
K. Thorne
H. Handel
P. Platonov
B. Eriksson
I. Timberg
K. Romberg
M. Crisby
J.-E. Karlsson
S.A. Jensen
A. Andersson
L. Malmqvist
B. Martinsson
F. Bernsten
J. Engdahl
J. Thulin
A. Hot-Bjelac
P. Stalby
H. Aaröe
E. Ahbeck
H. Ahlmark
F. Al-Khalili
G. Bonkowski
S. Dzeletovic
A.-B. Ekstrand
G.-B. Eriksson
K. Floren
C. Grässjö
S. Hahn
P. Jaensson
B. Jansson
J.-H. Jansson
R.-M. Kangert
A. Koch
D. Kusiak
A. Lettenström
A. Lindberg
C.-J. Lindholm
A. Mannermyr
K. Mansson
M. Millborg
C. Nilsson
A.-M. Ohlin
A. Olofsson
A. Osberg
A. Pedersen
K. Risbecker
K. Rosenberg
J. Samuelsson
M. Shayesteh
K. Skoglund
M. Stjernberg
C. Thorsen
J. Steffel
J.H. Beer
J. Debrunner
D. Amstutz
J. Bruegger
G. Elise
A. Grau
A. Guinand
I. Henriette
E. Saga
S. Winnik
A. Parkhomenko
I. Rudyk
V. Tseluyko
O. Karpenko
S. Zhurba
I. Kraiz
I. Kupnovytska
N. Serediuk
Y. Mostovoy
O. Ushakov
O. Koval
I. Kovalskyi
Y. Svyshchenko
O. Sychov
M. Stanislavchuk
O. Kraydashenko
A. Yagensky
S. Tykhonova
I. Fushtey
R. Belegai
G. Berko
L. Burdeuna
O. Chabanna
I. Daniuk
A. Ivanov
E. Kamenska
P. Kaplan
O. Khyzhnyak
S. Kizim
O. Matova
O. Medentseva
V. Mochonyi
M. Mospan
V. Nemtsova
T. Ovdiienko
O. Palamarchuk
M. Pavelko
R. Petrovskyy
D. Plevak
O. Proshak
S. Pyvovar
L. Rasputina
O. Romanenko
O. Romanova
A. Sapatyi
O. Shumakov
R. Stets
L. Todoriuk
V. Varenov
D. Fitzmaurice
N. Chauhan
D. Goodwin
P. Saunders
R. Evans
J. Leese
P.S. Jhittay
A. Ross
M.S. Kainth
G. Pickavance
J. McDonnell
A. Williams
T. Gooding
H. Wagner
S. Suryani
A. Singal
S. Sircar
R. Bilas
P. Hutchinson
A. Wakeman
M. Stokes
N. Paul
M. Aziz
C. Ramesh
P. Wilson
S. Franklin
S. Fairhead
J. Thompson
V. St Joseph
G. Taylor
D. Tragen
D. Seamark
C. Paul
M. Richardson
A. Jefferies
H. Sharp
H. Jones
C. Giles
M. Page
O. Oginni
J. Aldegather
S. Wetherwell
W. Lumb
P. Evans
F. Scouller
N. Macey
Y. Stipp
R. West
S. Thurston
P. Wadeson
J. Matthews
P. Pandya
A. Gallagher
T. Railton
B. Sinha
D. Russell
J.A. Davies
P. Ainsworth
C.P. Jones
P. Weeks
J. Eden
D. Kernick
W. Murdoch
L. Lumley
R.P. Patel
S.W. Wong
M. Saigol
K. Ladha
K. Douglas
D.F. Cumberlidge
C. Bradshaw
G. Van Zon
K.P. Jones
M.J. Thomas
E. Watson
B. Sarai
N. Ahmad
W. Willcock
J. Cairns
S. Sathananthan
N. de Kare-Silver
A. Gilliland
E. Strieder
A. Howitt
B. Vishwanathan
N. Bird
D. Gray
M. Clark
J. Bisatt
J. Litchfield
E. Fisher
T. Fooks
A.R. Kelsall
E. Alborough
J. Wakeling
M. Parfitt
K. Milne
S. Rogers
R. Priyadharshan
J.L. Oliver
E. Davies
S. Abushal
M. Jacobs
C. Hutton
N.I. Walls
R. Thompson
C. Chigbo
S.M.A. Zaidi
M. Howard
K.C. Butter
S. Barrow
H. Little
I.U. Haq
L. Gibbons
S. Glencross
A.J. McLeod
K. Poland
C. Mulholland
A. Warke
P. Conn
G. Burns
R.N. Smith
S. Lowe
R. Kamath
H.S. Dau
J. Webster
I. Hodgins
S. Vercoe
P.C. Roome
H. Pinnock
J.R.A. Patel
A. Ali
N. Hart
R. Davies
E. Stuart
C.A. Neden
M. Danielsen
R. Heath
P. Sharma
S. Galloway
C. Hawkins
R. Oliver
M. Aylward
S. Mannion
M. Braddick
D. Edwards
A.C. Rothwell
A. Sabir
F. Choudhary
S. Khalaque
A. Wilson
S. Peters
W. Coulson
N. Roberts
A. Heer
S. Coates
B. Ward
D. Jackson
S. Walton
D. Shepherd
M. Sterry
T. Wong
M. Boon
R. Bunney
R. Haria-Shah
R.T. Baron
S. Davies
T. Schatzberger
N. Hargreaves
T. Stephenson
H. Choi
R. Batson
L. Lucraft
T. Myhill
S. Estifano
D. Geatch
J. Wilkinson
R. Veale
K. Forshaw
T. Davies
K. Zaman
P. Vinson
C. Liley
M. Bandrapalli
P. McGinty
R. Wastling
P. McEleny
A. Beattie
P. Cooke
M. Wong
J. Gunasegaram
M. Pugsley
S. Ahmad
C. A'Court
J. Ayers
J. Bennett
S. Cartwright
S. Dobson
C. Dooldeniya
A. Flynn
R. Fox
J. Goram
A. Halpin
A. Hay
P. Jacobs
L. Jeffers
L. Lomax
I. Munro
R. Muvva
M. Nadaph
K. Powell
S. Randfield
D. Redpath
R. Reed
M. Rickenbach
G. Rogers
P.B. Saunders
C. Seamark
J. Shewring
P. Simmons
H. Simper
H. Stoddart
A. Sword
N. Thomas
A. Thomson
H. Gibbs
A. Blenkhorn
B. Singh
W. Van Gaal
W. Abhayaratna
R. Lehman
P. Roberts-Thomson
J. Kilian
D. Coulshed
A. Catanchin
D. Colquhoun
H. Kiat
D. Eccleston
J. French
L. Zimmett
B. Ayres
T. Phan
P. Blombery
D. Crimmins
D. O'Donnell
A. Choi
P. Astridge
M. Arstall
N. Jepson
M. Binnekamp
A. Lee
J. Rogers
G. Starmer
P. Carroll
J. Faunt
A. Aggarwala
L. Barry
C. Batta
R. Beveridge
A. Black
M. Bonner
J. Boys
E. Buckley
M. Campo
L. Carlton
A. Connelly
B. Conway
D. Cresp
H. Dimitri
S. Dixon
M. Dolman
M. Duroux
M. Eskandari
R. Eslick
A. Ferreira-Jardim
T. Fetahovic
D. Fitzpatrick
R. Geraghty
J. Gibbs
T. Grabek
M.H. Modi
K. Hayes
M.P. Hegde
L. Hesketh
B. Hoffmann
B. Jacobson
K. Johnson
C. Juergens
I. Kassam
V. Lawlor
M. Lehman
S. Lehman
D. Leung
S. Mackay
M. MacKenzie
C. McCarthy
C. McIntosh
L. McKeon
H. Morrison
C. Mussap
J.-D. Myers
V. Nagalingam
G. Oldfield
V. O'May
J. Palmer
L. Parsons
K. Patching
T. Patching
V. Paul
M. Plotz
S. Preston
H. Rashad
M. Ratcliffe
S. Raynes
J. Rose
L. Sanders
M. Seremetkoska
H. Setio
S. Shone
P. Shrestha
C. Singh
C. Singleton
N. Stoyanov
S. Sutcliffe
K. Swaraj
J. Tarrant
S. Thompson
I.M. Tsay
M. Vorster
A. Waldman
L. Wallis
E. Wilford
K. Wong
S.J. Connolly
A. Spyropoulos
J. Eikelboom
R. Luton
M. Gupta
A.S. Pandey
S. Cheung
R. Leader
P. Beaudry
F. Ayala-Paredes
J. Berlingieri
J. Heath
G. Poirier
M. Du Preez
R. Nadeau
G. Dresser
R. Dhillon
T. Hruczkowski
B. Schweitzer
B. Coutu
P. Angaran
P. MacDonald
S. Vizel
S. Fikry
R. Parkash
A. Lavoie
J. Cha
B. Ramjattan
J. Bonet
K. Ahmad
L. Aro
T. Aves
K. Beaudry
C. Bergeron
J. Bigcanoe
N. Bignell
L. Breakwell
E. Burke
L. Carroll
B. Clarke
T. Cleveland
S. Daheb
P. Dehghani
I. Denis
Z. Djaidani
P. Dorian
S. Douglass
J. Dunnigan
A. Ewert
D. Farquhar
A. Fearon
L. Ferleyko
D. Fournier
B. Fox
M.-C. Grenier
W. Gulliver
K. Haveman
C. Hines
K. Hines
A.M. Jackson
C. Jean
G. Jethoo
R. Kahlon
S. Kelly
R. Kim
V. Korley
J. Kornder
L. Kwan
J. Largy
C. Lewis
S. Lewis
I. Mangat
R. Moor
J. Navratil
I. Neas
J. Otis
R. Otis
M. Pandey
F. Petrie
A. Pinter
M. Raines
P. Roberts
M. Robinson
G. Sas
S. Schulman
L. Snell
S. Spearson
J. Stevenson
T. Trahey
S. Wong
D. Wright
H. Ragy
A. Abd El-Aziz
S.K. Abou Seif
M.G. El Din
S. El Etriby
A. Elbahry
A. El-Etreby
M. Elkhadem
A. Katta
T. Khairy
A. Mowafy
M. Nawar
A. Ohanissian
A. Reda
M. Reda
H. Salem
N. Sami
S. Samir
M. Setiha
M. Sobhy
A. Soliman
N. Taha
M. Tawfik
E. Zaatout
D. Kettles
J. Bayat
H. Siebert
A. Horak
Y. Kelfkens
R. Garda
T. Pillay
M. Guerra
L. van Zyl
H. Theron
A. Murray
R. Louw
D. Greyling
P. Mntla
V. Ueckermann
R. Loghdey
S. Ismail
F. Ahmed
J. Engelbrecht
A. Ramdass
S. Maharajh
W. Oosthuysen
G. Angel
C. Bester
M. Booysen
C. Boshoff
C. Cannon
S. Cassimjee
C. Chami
G. Conway
A. Davids
L. de Meyer
G. Du Plessis
T. Ellis
L. Henley
M. Karsten
E. Loyd
J. Marks
L. Mavhusa
M. Mostert
A. Page
L. Rikhotso
M. Salie
J. Sasto
F. Shaik
A. Skein
L. Smith
G. Tarr
T. Tau
F. van Zyl
W. Al Mahmeed
G. Yousef
A. Agrawal
M. Nathani
M. Ibrahim
E.M. Esheiba
R. Singh
A. Naguib
M. Abu-Mahfouz
M. Al Omairi
A. Al Naeemi
R. Maruthanayagam
N. Bazargani
A. Wassef
R. Gupta
M. Khan
B. Subbaraman
A. Abdul
A. Al Mulla
S. El Bardisy
P. Haridas
S. Jadhav
K. Magdaluyo
M. Makdad
I. Maqsood
R. Mohamed
N. Sharma
R. Sharma
M. Thanzeel
S.Z. Goldhaber
R. Canosa
P. Rama
E. Blumberg
J. Garcia
P. Mullen
V. Wilson
A. Quick
K. Ferrick
W.M. Kutayli
M. Cox
M. Franco
S. Falkowski
R. Mendelson
M. Williams
S. Miller
S. Beach
A. Alfieri
T. Gutowski
I. Haque
R. Reddy
W. Ahmed
P. Delafontaine
D. Diercks
D. Theodoro
K. Remmel
M. Alberts
R. Ison
H. Noveck
P. Duffy
S. Pitta
D. Nishijima
C. Treasure
N. Asafu-Adjaye
K. Ball
M. Bartlett
M. Bentley
S. Bowers
A. Brown
A. Browne
J. Cameron-Watts
M. Canova
D. Cassidy
K. Cervellione
S. Congal
J. DePauw
A. Dickerson
M. Eley
L. Evans
S. Felpel
K. Ferdinand
D. Fielder
P. Gentry
A. Haideri
F. Hakimi
T. Harbour
E. Hartranft
B. Hawkins
M. Headlee
L. Henson
C. Herrick
T. Hicks
S. Jasinski
A. Jones
L. Jones
P. Jones
S. Karl
M. Keeling
J. Kerr
P. Knowles
J. Langdon
M. Lay
J.A. Lee
T. Lincoln
E. Malone
A. Merliss
D. Merritt
J. Minardo
B. Mooso
C. Orosco
V. Palumbo
M. Parker
T. Parrott
S. Paserchia
G. Pearl
J. Peterson
N. Pickelsimer
T. Purcell
J. Raynor
S. Raziano
C. Richard
T. Richardson
C. Robertson
A. Sage
T. Sanghera
P. Shaw
J. Shoemaker
K. Smith
B. Stephanie
A. Thatcher
H. Theobald
N. Thompson
L. Treasure
T. Tripti
C. Verdi
V. Worthy
Pokaż więcej
Temat :
Surgery
RD1-811
Diseases of the circulatory (Cardiovascular) system
RC666-701
Źródło :
Indian Heart Journal, Vol 70, Iss 6, Pp 828-835 (2018)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0019483218303699; https://doaj.org/toc/0019-4832
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/a0412af8af464b118b9b4cc66e7c2ed4
Czasopismo naukowe
Tytuł :
GESTÃO DO TRANSPORTE ELETIVO NO SISTEMA ÚNICO DE SAÚDE E A REFERÊNCIA INTERMUNICIPAL NA PERSPECTIVA DO USUÁRIO EM SITUAÇÃO DE MOBILIDADE
Autorzy :
Lucília Nunes de Assis
Marilene Barros de Melo
Luiz Carlos Brant Brant
Davidson da Silva
Cristiana Ferreira Jardim Miranda
Pokaż więcej
Temat :
artigos de pesquisa
Medicine
Medicine (General)
R5-920
Źródło :
Revista Gestão & Saúde, Vol 9, Iss 1, Pp 04-18 (2018)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://periodicos.unb.br/index.php/rgs/article/view/10411; https://doaj.org/toc/1982-4785
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/9eb0a87b50b34efba1417ff388d36cb7
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abordando a discussão étnico - racial na educação básica através de personalidades negras
Autorzy :
Tainá Valente Amaro
Claíza Ferreira Jardim Bitencurte
Pokaż więcej
Temat :
personalidades negras
educação básica
relações étnico-raciais.
History of scholarship and learning. The humanities
AZ20-999
Social Sciences
Źródło :
Revista Latino Americana de Estudos em Cultura e Sociedade, Vol 4, Iss 0 (2018)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://periodicos.claec.org/index.php/relacult/article/view/973; https://doaj.org/toc/2525-7870
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/056705c2a0ad476f9c4267dd9c03a8fc
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Análise Exploratória da Eficiência Produtiva das Usinas de Cana-de-açúcar na Região Centro-Sul do Brasil
Autorzy :
Caroline Nascimento Pereira
José Maria Ferreira Jardim Silveira
Pokaż więcej
Temat :
Setor sucroenergético
Análise Envoltória de Dados
Índice de Malmquist .
Agriculture (General)
S1-972
Źródło :
Revista de Economia e Sociologia Rural, Vol 54, Iss 1, Pp 147-166 (2016)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.scielo.br/scielo.php?script=sci_arttext&pid=S0103-20032016000100147&lng=en&tlng=en; https://doaj.org/toc/1806-9479
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/e81345f75ae647fab6769a6a4abe9b0c
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Expansão da Fronteira Agropecuária e a Dinâmica do Desmatamento Florestal na Amazônia Paraense sob a Ótica da Nova Economia Institucional
Autorzy :
André Cutrim Carvalho
David Ferreira Carvalho,
Maurício Aguiar Serra
José Maria Ferreira Jardim da Silveira
Pokaż więcej
Temat :
Desmatamento florestal
. Nova Economia Institucional. Fronteira agropecuária.
Business
HF5001-6182
Accounting. Bookkeeping
HF5601-5689
Źródło :
Reunir , Vol 4, Iss Nº 2, Pp 43-75 (2015)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://150.165.111.246/revistaadmin/index.php/uacc/article/view/157/pdf; https://doaj.org/toc/2237-3667
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/d5a3d1b9f191485298055fc583f12064
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Propriedade e controle dos setores privatizados no Brasil: uma avaliação da reestruturação societária pós-privatização
Autorzy :
Marco Antonio M. da Rocha
José Maria Ferreira Jardim da Silveira
Pokaż więcej
Temat :
organização industrial
estrutura de capital e propriedade
infraestrutura
Economics as a science
HB71-74
Źródło :
Revista de Economia Contemporânea, Vol 19, Iss 1, Pp 49-73 (2015)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.scielo.br/scielo.php?script=sci_arttext&pid=S1415-98482015000100049&lng=en&tlng=en; https://doaj.org/toc/1980-5527
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/471fbaa3a0dc4de7b5830bf7f2066e5d
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Collaborative Networks as a measure of the Innovation Systems in second-generation ethanol
Autorzy :
de Souza, Luiz Gustavo Antonio
de Moraes, Márcia Azanha Ferraz Dias
Dal Poz, Maria Ester Soares
da Silveira, José Maria Ferreira Jardim
Pokaż więcej
Źródło :
Scientometrics: An International Journal for all Quantitative Aspects of the Science of Science, Communication in Science and Science Policy. May 2015 103(2):355-372
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Partha Dasgupta, Joseph Stiglitz – Industrial Structure and the Nature of Innovative Activity
Autorzy :
José Maria Ferreira Jardim da Silveira
Pokaż więcej
Temat :
Technological innovations. Automation
HD45-45.2
Business
HF5001-6182
Źródło :
Revista Brasileira de Inovação, Vol 12, Iss 1 jan/jun, Pp 09-44 (2013)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.ige.unicamp.br/ojs/index.php/rbi/article/view/852; https://doaj.org/toc/1677-2504; https://doaj.org/toc/2178-2822
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/9d7f6e7afbf64f11a02003a7bffd76d6
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A study of stakeholder views to shape a communication strategy for GMO in Brazil
Autorzy :
DEISE MARIA FONTANA CAPALBO
Olivia Marcia Nagy Arantes
Alexandre Gori Maia
Izaias Carvalho Borges
José Maria Ferreira Jardim da Silveira
Pokaż więcej
Temat :
Consumer perception
Communication strategy
public awareness
GM plants
Brazil agriculture
Biotechnology
TP248.13-248.65
Źródło :
Frontiers in Bioengineering and Biotechnology, Vol 3 (2015)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://journal.frontiersin.org/Journal/10.3389/fbioe.2015.00179/full; https://doaj.org/toc/2296-4185
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/d2915d1605db4204b1d6b4785f72372e
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Mudança tecnológica na agricultura: uma revisão crítica da literatura e o papel das economias de aprendizado
Autorzy :
José Eustáquio Ribeiro Vieira Filho
José Maria Ferreira Jardim da Silveira
Pokaż więcej
Temat :
Mudança tecnológica
conhecimento
capacidade de absorção
inovação
Technological change
knowledge
absorptive capacity
innovation
Agriculture (General)
S1-972
Źródło :
Revista de Economia e Sociologia Rural, Vol 50, Iss 4, Pp 721-742 (2012)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.scielo.br/scielo.php?script=sci_arttext&pid=S0103-20032012000400008; https://doaj.org/toc/0103-2003; https://doaj.org/toc/1806-9479
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/374f2be768834214be49c1e899978681
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies