Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Ferris, Steven"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Author Correction: Genetic meta-analysis of diagnosed Alzheimer’s disease identifies new risk loci and implicates Aβ, tau, immunity and lipid processing
Autorzy :
Kunkle, Brian W.
Grenier-Boley, BenjaminAff2, Aff3, Aff4
Sims, RebeccaAff5, Aff6
Bis, Joshua C.
Damotte, VincentAff2, Aff3, Aff4
Naj, Adam C.
Boland, Anne
Vronskaya, Maria
van der Lee, Sven J.
Amlie-Wolf, Alexandre
Bellenguez, CélineAff2, Aff3, Aff4
Frizatti, Aura
Chouraki, VincentAff2, Aff3, Aff4, Aff12, Aff13
Martin, Eden R.
Sleegers, KristelAff14, Aff15
Badarinarayan, Nandini
Jakobsdottir, Johanna
Hamilton-Nelson, Kara L.
Moreno-Grau, SoniaAff17, Aff18
Olaso, Robert
Raybould, RachelAff5, Aff6
Chen, Yuning
Kuzma, Amanda B.
Hiltunen, MikkoAff20, Aff21
Morgan, Taniesha
Ahmad, Shahzad
Vardarajan, Badri N.Aff22, Aff23, Aff24
Epelbaum, Jacques
Hoffmann, PerAff26, Aff27, Aff28
Boada, MerceAff17, Aff18
Beecham, Gary W.
Garnier, Jean-Guillaume
Harold, Denise
Fitzpatrick, Annette L.Aff30, Aff31
Valladares, Otto
Moutet, Marie-Laure
Gerrish, Amy
Smith, Albert V.Aff33, Aff34
Qu, Liming
Bacq, Delphine
Denning, NicolaAff5, Aff6
Jian, Xueqiu
Zhao, Yi
Del Zompo, Maria
Fox, Nick C.Aff32, Aff37
Choi, Seung-Hoan
Mateo, Ignacio
Hughes, Joseph T.
Adams, Hieab H.
Malamon, John
Sanchez-Garcia, Florentino
Patel, Yogen
Brody, Jennifer A.
Dombroski, Beth A.
Naranjo, Maria Candida Deniz
Daniilidou, Makrina
Eiriksdottir, Gudny
Mukherjee, Shubhabrata
Wallon, David
Uphill, James
Aspelund, ThorAff16, Aff45
Cantwell, Laura B.
Garzia, Fabienne
Galimberti, DanielaAff46, Aff47
Hofer, EdithAff48, Aff49
Butkiewicz, Mariusz
Fin, Bertrand
Scarpini, ElioAff46, Aff47
Sarnowski, Chloe
Bush, Will S.
Meslage, Stéphane
Kornhuber, Johannes
White, Charles C.
Song, Yuenjoo
Barber, Robert C.
Engelborghs, SebastiaanAff54, Aff55
Sordon, Sabrina
Voijnovic, Dina
Adams, Perrie M.
Vandenberghe, Rik
Mayhaus, Manuel
Cupples, L. AdrienneAff12, Aff19
Albert, Marilyn S.
De Deyn, Peter P.Aff54, Aff55
Gu, Wei
Himali, Jayanadra J.Aff12, Aff13, Aff19
Beekly, Duane
Squassina, Alessio
Hartmann, Annette M.
Orellana, Adelina
Blacker, DeborahAff62, Aff63
Rodriguez-Rodriguez, Eloy
Lovestone, Simon
Garcia, Melissa E.
Doody, Rachelle S.
Munoz-Fernadez, Carmen
Sussams, Rebecca
Lin, Honghuang
Fairchild, Thomas J.
Benito, Yolanda A.
Holmes, Clive
Karamujić-Čomić, Hata
Frosch, Matthew P.
Thonberg, HakanAff71, Aff72
Maier, WolfgangAff73, Aff74
Roshchupkin, Gennady
Ghetti, Bernardino
Giedraitis, Vilmantas
Kawalia, Amit
Li, Shuo
Huebinger, Ryan M.
Kilander, Lena
Moebus, Susanne
Hernández, IsabelAff17, Aff18
Kamboh, M. IlyasAff80, Aff81, Aff82
Brundin, RoseMarie
Turton, James
Yang, Qiong
Katz, Mindy J.
Concari, LetiziaAff85, Aff86
Lord, Jenny
Beiser, Alexa S.Aff12, Aff13, Aff19
Keene, C. Dirk
Helisalmi, SeppoAff20, Aff21
Kloszewska, Iwona
Kukull, Walter A.
Koivisto, Anne MariaAff20, Aff21
Lynch, AoibhinnAff89, Aff90
Tarraga, LluísAff17, Aff18
Larson, Eric B.
Haapasalo, Annakaisa
Lawlor, BrianAff89, Aff90
Mosley, Thomas H.
Lipton, Richard B.
Solfrizzi, Vincenzo
Gill, MichaelAff89, Aff90
Longstreth, Jr, W. T.Aff31, Aff95
Montine, Thomas J.
Frisardi, Vincenza
Diez-Fairen, MonicaAff97, Aff98
Rivadeneira, FernandoAff10, Aff99, Aff100
Petersen, Ronald C.
Deramecourt, Vincent
Alvarez, IgnacioAff97, Aff98
Salani, Francesca
Ciaramella, Antonio
Boerwinkle, EricAff104, Aff105
Reiman, Eric M.Aff106, Aff107, Aff108, Aff109
Fievet, NathalieAff2, Aff3, Aff4
Rotter, Jerome I.
Reisch, Joan S.
Hanon, Olivier
Cupidi, Chiara
Uitterlinden, A. G. AndreAff10, Aff99, Aff100
Royall, Donald R.
Dufouil, CaroleAff115, Aff116
Maletta, Raffaele Giovanni
de Rojas, ItziarAff17, Aff18
Sano, Mary
Brice, AlexisAff118, Aff119
Cecchetti, Roberta
George-Hyslop, Peter StAff121, Aff122
Ritchie, KarenAff123, Aff124, Aff125
Tsolaki, Magda
Tsuang, Debby W.Aff126, Aff127
Dubois, BrunoAff128, Aff129, Aff130, Aff131
Craig, David
Wu, Chuang-Kuo
Soininen, HilkkaAff20, Aff21
Avramidou, Despoina
Albin, Roger L.Aff134, Aff135, Aff136
Fratiglioni, Laura
Germanou, Antonia
Apostolova, Liana G.Aff138, Aff139, Aff140, Aff141
Keller, Lina
Koutroumani, Maria
Arnold, Steven E.
Panza, Francesco
Gkatzima, Olymbia
Asthana, SanjayAff143, Aff144, Aff145
Hannequin, Didier
Whitehead, Patrice
Atwood, Craig S.Aff139, Aff140, Aff141
Caffarra, PaoloAff82, Aff83
Hampel, HaraldAff146, Aff147, Aff148, Aff149
Quintela, Inés
Carracedo, Ángel
Lannfelt, Lars
Rubinsztein, David C.Aff121, Aff151
Barnes, Lisa L.Aff152, Aff153, Aff154
Pasquier, Florence
Frölich, Lutz
Barral, SandraAff22, Aff23, Aff24
McGuinness, Bernadette
Beach, Thomas G.
Johnston, Janet A.
Becker, James T.Aff80, Aff157, Aff158
Passmore, Peter
Bigio, Eileen H.Aff159, Aff160
Schott, Jonathan M.
Bird, Thomas D.Aff95, Aff126
Warren, Jason D.
Boeve, Bradley F.
Lupton, Michelle K.Aff39, Aff161
Bowen, James D.
Proitsi, Petra
Boxer, Adam
Powell, John F.
Burke, James R.
Kauwe, John S. K.
Burns, Jeffrey M.
Mancuso, Michelangelo
Buxbaum, Joseph D.Aff117, Aff168, Aff169
Bonuccelli, Ubaldo
Cairns, Nigel J.
McQuillin, Andrew
Cao, Chuanhai
Livingston, Gill
Carlson, Chris S.Aff144, Aff145
Bass, Nicholas J.
Carlsson, Cynthia M.
Hardy, John
Carney, Regina M.
Bras, JoseAff37, Aff176
Carrasquillo, Minerva M.
Guerreiro, RitaAff37, Aff176
Allen, Mariet
Chui, Helena C.
Fisher, Elizabeth
Masullo, Carlo
Crocco, Elizabeth A.
DeCarli, Charles
Bisceglio, Gina
Dick, Malcolm
Ma, Li
Duara, Ranjan
Graff-Radford, Neill R.
Evans, Denis A.
Hodges, Angela
Faber, Kelley M.
Scherer, Martin
Fallon, Kenneth B.
Riemenschneider, Matthias
Fardo, David W.
Heun, Reinhard
Farlow, Martin R.
Kölsch, Heike
Ferris, Steven
Leber, Markus
Foroud, Tatiana M.
Heuser, Isabella
Galasko, Douglas R.
Giegling, Ina
Gearing, MarlaAff193, Aff194
Hüll, Michael
Geschwind, Daniel H.
Gilbert, John R.
Morris, JohnAff197, Aff198
Green, Robert C.
Mayo, KevinAff197, Aff200, Aff201
Growdon, John H.
Feulner, Thomas
Hamilton, Ronald L.
Harrell, Lindy E.
Drichel, Dmitriy
Honig, Lawrence S.
Cushion, Thomas D.Aff5, Aff6
Huentelman, Matthew J.
Hollingworth, Paul
Hulette, Christine M.
Hyman, Bradley T.
Marshall, Rachel
Jarvik, Gail P.Aff207, Aff208
Meggy, Alun
Abner, Erin
Menzies, Georgina E.Aff5, Aff6
Jin, Lee-Way
Leonenko, Ganna
Real, Luis M.
Jun, Gyungah R.
Baldwin, Clinton T.
Grozeva, Detelina
Karydas, Anna
Russo, Giancarlo
Kaye, Jeffrey A.Aff213, Aff214
Kim, Ronald
Jessen, FrankAff73, Aff74, Aff190
Kowall, Neil W.Aff13, Aff216
Vellas, Bruno
Kramer, Joel H.
Vardy, Emma
LaFerla, Frank M.
Jöckel, Karl-Heinz
Lah, James J.
Dichgans, MartinAff222, Aff223
Leverenz, James B.
Mann, David
Levey, Allan I.
Pickering-Brown, Stuart
Lieberman, Andrew P.
Klopp, Norman
Lunetta, Kathryn L.
Wichmann, H-ErichAff228, Aff229, Aff230
Lyketsos, Constantine G.
Morgan, Kevin
Marson, Daniel C.
Brown, Kristelle
Martiniuk, Frank
Medway, Christopher
Mash, Deborah C.
Nöthen, Markus M.Aff26, Aff27
Masliah, EliezerAff192, Aff235
Hooper, Nigel M.
McCormick, Wayne C.
Daniele, Antonio
McCurry, Susan M.
Bayer, Anthony
McDavid, Andrew N.
Gallacher, John
McKee, Ann C.Aff13, Aff216
van den Bussche, Hendrik
Mesulam, MarselAff160, Aff239
Brayne, Carol
Miller, Bruce L.
Riedel-Heller, Steffi
Miller, Carol A.
Miller, Joshua W.
Al-Chalabi, Ammar
Morris, John C.Aff170, Aff200
Shaw, Christopher E.Aff245, Aff246
Myers, Amanda J.
Wiltfang, JensAff247, Aff248, Aff249
O’Bryant, Sid
Olichney, John M.
Alvarez, Victoria
Parisi, Joseph E.
Singleton, Andrew B.
Paulson, Henry L.Aff134, Aff136
Collinge, John
Perry, William R.
Mead, Simon
Peskind, Elaine
Cribbs, David H.
Rossor, Martin
Pierce, Aimee
Ryan, Natalie S.
Poon, Wayne W.
Nacmias, BenedettaAff254, Aff255
Potter, Huntington
Sorbi, SandroAff254, Aff257
Quinn, Joseph F.Aff186, Aff187
Sacchinelli, Eleonora
Raj, Ashok
Spalletta, GianfrancoAff258, Aff259
Raskind, Murray
Caltagirone, Carlo
Bossù, Paola
Orfei, Maria Donata
Reisberg, BarryAff189, Aff260
Clarke, Robert
Reitz, ChristianeAff22, Aff23, Aff262
Smith, A David
Ringman, John M.
Warden, Donald
Roberson, Erik D.
Wilcock, Gordon
Rogaeva, Ekaterina
Bruni, Amalia Cecilia
Rosen, Howard J.
Gallo, Maura
Rosenberg, Roger N.
Ben-Shlomo, Yoav
Sager, Mark A.
Mecocci, Patrizia
Saykin, Andrew J.Aff138, Aff140
Pastor, PauAff97, Aff98
Cuccaro, Michael L.
Vance, Jeffery M.
Schneider, Julie A.Aff152, Aff154, Aff267
Schneider, Lori S.Aff178, Aff268
Slifer, Susan
Seeley, William W.
Smith, Amanda G.
Sonnen, Joshua A.
Spina, Salvatore
Stern, Robert A.
Swerdlow, Russell H.
Tang, Mitchell
Tanzi, Rudolph E.
Trojanowski, John Q.
Troncoso, Juan C.
Van Deerlin, Vivianna M.
Van Eldik, Linda J.
Vinters, Harry V.Aff272, Aff273
Vonsattel, Jean Paul
Weintraub, SandraAff160, Aff275
Welsh-Bohmer, Kathleen A.Aff164, Aff276
Wilhelmsen, Kirk C.
Williamson, Jennifer
Wingo, Thomas S.Aff221, Aff278
Woltjer, Randall L.
Wright, Clinton B.
Yu, Chang-En
Yu, LeiAff152, Aff154
Saba, Yasaman
Alzheimer Disease Genetics Consortium (ADGC)
The European Alzheimer’s Disease Initiative (EADI)
Cohorts for Heart and Aging Research in Genomic Epidemiology Consortium (CHARGE)
Genetic and Environmental Risk in AD/Defining Genetic, Polygenic and Environmental Risk for Alzheimer’s Disease Consortium (GERAD/PERADES)
Pilotto, AlbertoAff283, Aff284
Bullido, Maria J.Aff18, Aff285, Aff286
Peters, OliverAff191, Aff287
Crane, Paul K.
Bennett, DavidAff152, Aff154
Bosco, Paola
Coto, Eliecer
Boccardi, Virginia
De Jager, Phil L.
Lleo, AlbertoAff18, Aff290
Warner, Nick
Lopez, Oscar L.Aff80, Aff82, Aff157
Ingelsson, Martin
Deloukas, Panagiotis
Cruchaga, CarlosAff197, Aff198
Graff, CarolineAff71, Aff72
Gwilliam, Rhian
Fornage, Myriam
Goate, Alison M.Aff168, Aff293
Sanchez-Juan, Pascual
Kehoe, Patrick G.
Amin, Najaf
Ertekin-Taner, NilifurAff177, Aff295
Berr, ClaudineAff123, Aff124
Debette, StéphanieAff118, Aff119
Love, Seth
Launer, Lenore J.
Younkin, Steven G.Aff177, Aff295
Dartigues, Jean-Francois
Corcoran, Chris
Ikram, M. ArfanAff10, Aff298, Aff299
Dickson, Dennis W.
Nicolas, Gael
Campion, DominiqueAff43, Aff300
Tschanz, JoAnn
Schmidt, HelenaAff281, Aff301
Hakonarson, HakonAff302, Aff303
Clarimon, JordiAff18, Aff290
Munger, Ron
Schmidt, Reinhold
Farrer, Lindsay A.Aff13, Aff19, Aff211, Aff304, Aff305
Van Broeckhoven, ChristineAff14, Aff15
O’Donovan, Michael C.
DeStefano, Anita L.Aff13, Aff19
Jones, LesleyAff5, Aff6
Haines, Jonathan L.
Deleuze, Jean-Francois
Owen, Michael J.
Gudnason, VilmundurAff16, Aff34
Mayeux, RichardAff22, Aff23, Aff24
Escott-Price, ValentinaAff5, Aff6
Psaty, Bruce M.Aff7, Aff31, Aff306, Aff307
Ramirez, AlfredoAff77, Aff190
Wang, Li-San
Ruiz, AgustinAff17, Aff18
van Duijn, Cornelia M.
Holmans, Peter A.
Seshadri, SudhaAff12, Aff13, Aff308
Williams, JulieAff5, Aff6
Amouyel, PhillippeAff2, Aff3, Aff4, Aff309
Schellenberg, Gerard D.
Lambert, Jean-CharlesAff2, Aff3, Aff4
Pericak-Vance, Margaret A.
Pokaż więcej
Źródło :
Nature Genetics. 51(9):1423-1424
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Recommended Best Practices for Process Monitoring Instrumentation in Pharmaceutical Freeze Drying—2017
Autorzy :
Nail, Steven
Tchessalov, Serguei
Shalaev, Evgenyi
Ganguly, Arnab
Renzi, Ernesto
Dimarco, Frank
Wegiel, Lindsay
Ferris, Steven
Kessler, William
Pikal, Michael
Sacha, Greg
Alexeenko, Alina
Thompson, T. N.
Reiter, Cindy
Searles, James
Coiteux, Paul
Pokaż więcej
Źródło :
AAPS PharmSciTech: An Official Journal of the American Association of Pharmaceutical Scientists. :1-15
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Genetic meta-analysis of diagnosed alzheimer's disease identifies new risk loci and implicates a?, tau, immunity and lipid processing
Autorzy :
Kunkle, Brian W.
Grenier-Boley, Benjamin
Sims, Rebecca
Bis, Joshua C.
Damotte, Vincent
Naj, Adam C.
Boland, Anne
Vronskaya, Maria
Van Der Lee, Sven J.
Amlie-Wolf, Alexandre
Bellenguez, Celine
Frizatti, Aura
Chouraki, Vincent
Martin, Eden R.
Sleegers, Kristel
Badarinarayan, Nandini
Jakobsdottir, Johanna
Hamilton-Nelson, Kara L.
Moreno-Grau, Sonia
Olaso, Robert
Raybould, Rachel
Chen, Yuning
Kuzma, Amanda B.
Hiltunen, Mikko
Morgan, Taniesha
Ahmad, Shahzad
Vardarajan, Badri N.
Epelbaum, Jacques
Hoffmann, Per
Boada, Merce
Beecham, Gary W.
Garnier, Jean-Guillaume
Harold, Denise
Fitzpatrick, Annette L.
Valladares, Otto
Moutet, Marie-Laure
Gerrish, Amy
Smith, Albert Vernon
Qu, Liming
Bacq, Delphine
Denning, Nicola
Jian, Xueqiu
Zhao, Yi
Del Zompo, Maria
Fox, Nick C.
Choi, Seung-Hoan
Mateo, Ignacio
Hughes, Joseph T.
Adams, Hieab H. H.
Malamon, John
Sanchez-Garcia, Florentino
Patel, Yogen
Brody, Jennifer A.
Dombroski, Beth A.
Naranjo, Maria Candida Deniz
Daniilidou, Makrina
Eiriksdottir, Gudny
Mukherjee, Shubhabrata
Wallon, David
Uphill, James
Aspelund, Thor
Cantwell, Laura B.
Garzia, Fabienne
Galimberti, Daniela
Hofer, Edith
Butkiewicz, Mariusz
Fin, Bertrand
Scarpini, Elio
Sarnowski, Chloe
Bush, Will S.
Meslage, Stéphane
Kornhuber, Johannes
White, Charles C.
Song, Yuenjoo
Barber, Robert C.
Engelborghs, Sebastiaan
Sordon, Sabrina
Voijnovic, Dina
Adams, Perrie M.
Vandenberghe, Rik
Mayhaus, Manuel
Cupples, L. Adrienne
Albert, Marilyn S.
De Deyn, Peter P.
Gu, Wei
Himali, Jayanadra J.
Beekly, Duane
Squassina, Alessio
Hartmann, Annette M.
Orellana, Adelina
Blacker, Deborah
Rodriguez-Rodriguez, Eloy
Lovestone, Simon
Garcia, Melissa E.
Doody, Rachelle S.
Munoz-Fernadez, Carmen
Sussams, Rebecca
Lin, Honghuang
Fairchild, Thomas J.
Benito, Yolanda A.
Holmes, Clive
Karamujic-Comic, Hata
Frosch, Matthew P.
Thonberg, Hakan
Maier, Wolfgang
Roschupkin, Gena
Ghetti, Bernardino
Giedraitis, Vilmantas
Kawalia, Amit
Li, Shuo
Huebinger, Ryan M.
Kilander, Lena
Moebus, Susanne
Hernandez, Isabel
Kamboh, M. Ilyas
Brundin, Rosemarie
Turton, James
Yang, Qiong
Katz, Mindy J.
Concari, Letizia
Lord, Jenny
Beiser, Alexa S.
Keene, C. Dirk
Helisalmi, Seppo
Kloszewska, Iwona
Kukull, Walter A.
Koivisto, Anne Maria
Lynch, Aoibhinn
Tarraga, Lluis
Larson, Eric B.
Haapasalo, Annakaisa
Lawlor, Brian
Mosley, Thomas H.
Lipton, Richard B.
Solfrizzi, Vincenzo
Gill, Michael
Longstreth, Will T.
Montine, Thomas J.
Frisardi, Vincenza
Diez-Fairen, Monica
Rivadeneira, Fernando
Petersen, Ronald C.
Deramecourt, Vincent
Alvarez, Ignacio
Salani, Francesca
Ciaramella, Antonio
Boerwinkle, Eric
Reiman, Eric M.
Fievet, Nathalie
Rotter, Jerome I.
Reisch, Joan S.
Hanon, Olivier
Cupidi, Chiara
Uitterlinden, Andre G.
Royall, Donald R.
Dufouil, Carole
Maletta, Raffaele Giovanni
De Rojas, Itziar
Sano, Mary
Brice, Alexis
Cecchetti, Roberta
St George-Hyslop, Peter
Ritchie, Karen
Tsolaki, Magda
Tsuang, Debby W.
Dubois, Bruno
Craig, David
Wu, Chuang-Kuo
Soininen, Hilkka
Avramidou, Despoina
Albin, Roger L.
Fratiglioni, Laura
Germanou, Antonia
Apostolova, Liana G.
Keller, Lina
Koutroumani, Maria
Arnold, Steven E.
Panza, Francesco
Gkatzima, Olymbia
Asthana, Sanjay
Hannequin, Didier
Whitehead, Patrice
Atwood, Craig S.
Caffarra, Paolo
Hampel, Harald
Quintela, Ines
Carracedo, Angel
Lannfelt, Lars
Rubinsztein, David C.
Barnes, Lisa L.
Pasquier, Florence
Frolich, Lutz
Barral, Sandra
Mcguinness, Bernadette
Beach, Thomas G.
Johnston, Janet A.
Becker, James T.
Passmore, Peter
Bigio, Eileen H.
Schott, Jonathan M.
Bird, Thomas D.
Warren, Jason D.
Boeve, Bradley F.
Lupton, Michelle K.
Bowen, James D.
Proitsi, Petra
Boxer, Adam L.
Powell, John F.
Burke, James R.
Kauwe, John S. Keoni
Burns, Jeffrey M.
Mancuso, Michelangelo
Buxbaum, Joseph D.
Bonuccelli, Ubaldo
Cairns, Nigel J.
Mcquillin, Andrew
Cao, Chuanhai
Livingston, Gill
Carlson, Chris S.
Bass, Nicholas J.
Carlsson, Cynthia M.
Hardy, John
Carney, Regina M.
Bras, Jose
Carrasquillo, Minerva M.
Guerreiro, Rita
Allen, Mariet
Chui, Helena C.
Finger, Elizabeth C.
Masullo, Carlo
Crocco, Elizabeth A.
Decarli, Charles
Bisceglio, Gina
Dick, Malcolm
Ma, Li
Duara, Ranjan
Graff-Radford, Neill R.
Evans, Denis A.
Hodges, Angela
Faber, Kelley M.
Scherer, Martin
Fallon, Kenneth B.
Riemenschneider, Matthias
Fardo, David W.
Heun, Reinhard
Farlow, Martin R.
Kolsch, Heike
Ferris, Steven
Leber, Markus
Foroud, Tatiana M.
Heuser, Isabella
Galasko, Douglas R.
Giegling, Ina
Gearing, Marla
Hull, Michael
Geschwind, Daniel H.
Gilbert, John R.
Morris, John C.
Green, Robert C.
Mayo, Kevin
Growdon, John H.
Feulner, Thomas
Hamilton, Ronald L.
Harrell, Lindy E.
Drichel, Dmitriy
Honig, Lawrence S.
Cushion, Thomas D.
Huentelman, Matthew J.
Hollingworth, Paul
Hulette, Christine M.
Hyman, Bradley T.
Marshall, Rachel
Jarvik, Gail P.
Meggy, Alun
Abner, Erin
Menzies, Georgina E.
Jin, Lee-Way
Leonenko, Ganna
Real, Luis M.
Jun, Gyungah R.
Baldwin, Clinton T.
Grozeva, Detelina
Karydas, Anna M.
Russo, Giancarlo
Kaye, Jeffrey A.
Kim, Ronald
Jessen, Frank
Kowall, Neil W.
Vellas, Bruno
Kramer, Joel H.
Vardy, Emma
Laferla, Frank M.
Jockel, Karl-Heinz
Lah, James J.
Dichgans, Martin
Leverenz, James B.
Mann, David
Levey, Allan I.
Pickering-Brown, Stuart
Lieberman, Andrew P.
Klopp, Norman
Lunetta, Kathryn L.
Wichmann, Heinz-Erich
Lyketsos, Constantine G.
Morgan, Kevin
Marson, Daniel C.
Brown, Kristelle
Martiniuk, Frank
Medway, Christopher
Mash, Deborah C.
Noethen, Markus M.
Masliah, Eliezer
Hooper, Nigel M.
Mccormick, Wayne C.
Daniele, Antonio
Mccurry, Susan M.
Bayer, Anthony
Mcdavid, Andrew N.
Gallacher, John
Mckee, Ann C.
Van Den Bussche, Hendrik
Mesulam, Marsel M.
Brayne, Carol
Miller, Bruce L.
Riedel-Heller, Steffi
Miller, Carol A.
Miller, Joshua W.
Al-Chalabi, Ammar
Shaw, Christopher E.
Myers, Amanda J.
Wiltfang, Jens
O''bryant, Sid
Olichney, John M.
Alvarez, Victoria
Parisi, Joseph E.
Singleton, Andrew B.
Paulson, Henry L.
Collinge, John
Perry, William R.
Mead, Simon
Peskind, Elaine
Cribbs, David H.
Rossor, Martin
Pierce, Aimee
Ryan, Natalie S.
Poon, Wayne W.
Nacmias, Benedetta
Potter, Huntington
Sorbi, Sandro
Quinn, Joseph F.
Sacchinelli, Eleonora
Raj, Ashok
Spalletta, Gianfranco
Raskind, Murray
Caltagirone, Carlo
Bossu, Paola
Orfei, Maria Donata
Reisberg, Barry
Clarke, Robert
Reitz, Christiane
Smith, A David
Ringman, John M.
Warden, Donald
Roberson, Erik D.
Wilcock, Gordon
Rogaeva, Ekaterina
Bruni, Amalia Cecilia
Rosen, Howard J.
Gallo, Maura
Rosenberg, Roger N.
Ben-Shlomo, Yoav
Sager, Mark A.
Mecocci, Patrizia
Saykin, Andrew J.
Pastor, Pau
Cuccaro, Michael L.
Vance, Jeffery M.
Schneider, Julie A.
Schneider, Lori S.
Slifer, Susan
Seeley, William W.
Smith, Amanda G.
Sonnen, Joshua A.
Spina, Salvatore
Stern, Robert A.
Swerdlow, Russell H.
Tang, Mitchell
Tanzi, Rudolph E.
Trojanowski, John Q.
Troncoso, Juan C.
Van Deerlin, Vivianna M.
Van Eldik, Linda J.
Vinters, Harry V.
Vonsattel, Jean-Paul
Weintraub, Sandra
Welsh-Bohmer, Kathleen A.
Wilhelmsen, Kirk C.
Williamson, Jennifer
Wingo, Thomas S.
Woltjer, Randall L.
Wright, Clinton B.
Yu, Chang-En
Yu, Lei
Saba, Yasaman
Pilotto, Alberto
Bullido, Maria J.
Peters, Oliver
Crane, Paul K.
Bennett, David A.
Bosco, Paola
Coto, Eliecer
Boccardi, Virginia
De Jager, Philip L.
Lleo, Alberto
Warner, Nick
Lopez, Oscar L.
Ingelsson, Martin
Deloukas, Panagiotis
Cruchaga, Carlos
Graff, Caroline
Gwilliam, Rhian
Fornage, Myriam
Goate, Alison M.
Sanchez-Juan, Pascual
Kehoe, Patrick Gavin
Amin, Najaf
Ertekin-Taner, Nilufer
Berr, Claudine
Debette, Stéphanie
Love, Seth
Launer, Lenore J.
Younkin, Steven G.
Dartigues, Jean-François
Corcoran, Chris
Ikram, Mohammad Arfan
Dickson, Dennis W.
Nicolas, Gael
Campion, Dominique
Tschanz, Joann
Schmidt, Helena
Hakonarson, Hakon
Clarimon, Jordi
Munger, Ron
Schmidt, Reinhold
Farrer, Lindsay A.
Van Broeckhoven, Christine
O''donovan, Michael C.
Destefano, Anita L.
Jones, Lesley
Haines, Jonathan L.
Deleuze, Jean-François
Owen, Michael J.
Gudnason, Vilmundur
Mayeux, Richard
Escott-Price, Valentina
Psaty, Bruce M.
Ramirez, Alfredo
Wang, Li-San
Ruiz, Agustin
Van Duijn, Cornelia M.
Holmans, Peter A.
Seshadri, Sudha
Williams, Julie
Amouyel, Philippe
Schellenberg, Gerard D.
Lambert, Jean-Charles
Pericak-Vance, Margaret A.
Pokaż więcej
Temat :
Sciences du Vivant [q-bio]
Tytuł :
Genetic meta-analysis of diagnosed Alzheimer’s disease identifies new risk loci and implicates Aβ, tau, immunity and lipid processing
Autorzy :
Kunkle, Brian W.
Grenier-Boley, Benjamin
Sims, Rebecca
Bis, Joshua C.
Damotte, Vincent
Naj, Adam C.
Boland, Anne
Vronskaya, Maria
van der Lee, Sven J.
Amlie-Wolf, Alexandre
Bellenguez, Céline
Frizatti, Aura
Chouraki, Vincent
Martin, Eden R.
Sleegers, Kristel
Badarinarayan, Nandini
Jakobsdottir, Johanna
Hamilton-Nelson, Kara L.
Moreno-Grau, Sonia
Olaso, Robert
Raybould, Rachel
Chen, Yuning
Kuzma, Amanda B.
Hiltunen, Mikko
Morgan, Taniesha
Ahmad, Shahzad
Vardarajan, Badri N.
Epelbaum, Jacques
Hoffmann, Per
Boada, Merce
Beecham, Gary W.
Garnier, Jean-Guillaume
Harold, Denise
Fitzpatrick, Annette L.
Valladares, Otto
Moutet, Marie-Laure
Gerrish, Amy
Smith, Albert V.
Qu, Liming
Bacq, Delphine
Denning, Nicola
Jian, Xueqiu
Zhao, Yi
Del Zompo, Maria
Fox, Nick C.
Choi, Seung-Hoan
Mateo, Ignacio
Hughes, Joseph T.
Adams, Hieab H.
Malamon, John
Sanchez-Garcia, Florentino
Patel, Yogen
Brody, Jennifer A.
Dombroski, Beth A.
Deniz Naranjo, Maria Candida
Daniilidou, Makrina
Eiriksdottir, Gudny
Mukherjee, Shubhabrata
Wallon, David
Uphill, James
Aspelund, Thor
Cantwell, Laura B.
Garzia, Fabienne
Galimberti, Daniela
Hofer, Edith
Butkiewicz, Mariusz
Fin, Bertrand
Scarpini, Elio
Sarnowski, Chloe
Bush, Will S.
Meslage, Stéphane
Kornhuber, Johannes
White, Charles C.
Song, Yuenjoo
Barber, Robert C.
Engelborghs, Sebastiaan
Sordon, Sabrina
Voijnovic, Dina
Adams, Perrie M.
Vandenberghe, Rik
Mayhaus, Manuel
Adrienne Cupples, L.
Albert, Marilyn S.
De Deyn, Peter P.
Gu, Wei
Himali, Jayanadra J.
Beekly, Duane
Squassina, Alessio
Hartmann, Annette M.
Orellana, Adelina
Blacker, Deborah
Rodriguez-Rodriguez, Eloy
Lovestone, Simon
Garcia, Melissa E.
Doody, Rachelle S.
Munoz-Fernadez, Carmen
Sussams, Rebecca
Lin, Honghuang
Fairchild, Thomas J.
Benito, Yolanda A.
Holmes, Clive
Karamujić-Čomić, Hata
Frosch, Matthew P.
Thonberg, Hakan
Maier, Wolfgang
Roschupkin, Gena
Ghetti, Bernardino
Giedraitis, Vilmantas
Kawalia, Amit
Li, Shuo
Huebinger, Ryan M.
Kilander, Lena
Moebus, Susanne
Hernández, Isabel
Ilyas Kamboh, M.
Brundin, RoseMarie
Turton, James
Yang, Qiong
Katz, Mindy J.
Concari, Letizia
Lord, Jenny
Beiser, Alexa S.
Dirk Keene, C.
Helisalmi, Seppo
Kloszewska, Iwona
Kukull, Walter A.
Maria Koivisto, Anne
Lynch, Aoibhinn
Tarraga, Lluís
Larson, Eric B.
Haapasalo, Annakaisa
Lawlor, Brian
Mosley, Thomas H.
Lipton, Richard B.
Solfrizzi, Vincenzo
Gill, Michael
Longstreth, W. T.
Montine, Thomas J.
Frisardi, Vincenza
Diez-Fairen, Monica
Rivadeneira, Fernando
Petersen, Ronald C.
Deramecourt, Vincent
Alvarez, Ignacio
Salani, Francesca
Ciaramella, Antonio
Boerwinkle, Eric
Reiman, Eric M.
Fievet, Nathalie
Rotter, Jerome I.
Reisch, Joan S.
Hanon, Olivier
Cupidi, Chiara
Uitterlinden, A. G. Andre
Royall, Donald R.
Dufouil, Carole
Giovanni Maletta, Raffaele
de Rojas, Itziar
Sano, Mary
Brice, Alexis
Cecchetti, Roberta
St George-Hyslop, Peter
Ritchie, Karen
Tsolaki, Magda
Tsuang, Debby W.
Dubois, Bruno
Craig, David
Wu, Chuang-Kuo
Soininen, Hilkka
Avramidou, Despoina
Albin, Roger L.
Fratiglioni, Laura
Germanou, Antonia
Apostolova, Liana G.
Keller, Lina
Koutroumani, Maria
Arnold, Steven E.
Panza, Francesco
Gkatzima, Olymbia
Asthana, Sanjay
Hannequin, Didier
Whitehead, Patrice
Atwood, Craig S.
Caffarra, Paolo
Hampel, Harald
Quintela, Inés
Carracedo, Ángel
Lannfelt, Lars
Rubinsztein, David C.
Barnes, Lisa L.
Pasquier, Florence
Frölich, Lutz
Barral, Sandra
McGuinness, Bernadette
Beach, Thomas G.
Johnston, Janet A.
Becker, James T.
Passmore, Peter
Bigio, Eileen H.
Schott, Jonathan M.
Bird, Thomas D.
Warren, Jason D.
Boeve, Bradley F.
Lupton, Michelle K.
Bowen, James D.
Proitsi, Petra
Boxer, Adam
Powell, John F.
Burke, James R.
Kauwe, John S. K.
Burns, Jeffrey M.
Mancuso, Michelangelo
Buxbaum, Joseph D.
Bonuccelli, Ubaldo
Cairns, Nigel J.
McQuillin, Andrew
Cao, Chuanhai
Livingston, Gill
Carlson, Chris S.
Bass, Nicholas J.
Carlsson, Cynthia M.
Hardy, John
Carney, Regina M.
Bras, Jose
Carrasquillo, Minerva M.
Guerreiro, Rita
Allen, Mariet
Chui, Helena C.
Fisher, Elizabeth
Masullo, Carlo
Crocco, Elizabeth A.
DeCarli, Charles
Bisceglio, Gina
Dick, Malcolm
Ma, Li
Duara, Ranjan
Graff-Radford, Neill R.
Evans, Denis A.
Hodges, Angela
Faber, Kelley M.
Scherer, Martin
Fallon, Kenneth B.
Riemenschneider, Matthias
Fardo, David W.
Heun, Reinhard
Farlow, Martin R.
Kölsch, Heike
Ferris, Steven
Leber, Markus
Foroud, Tatiana M.
Heuser, Isabella
Galasko, Douglas R.
Giegling, Ina
Gearing, Marla
Hüll, Michael
Geschwind, Daniel H.
Gilbert, John R.
Morris, John
Green, Robert C.
Mayo, Kevin
Growdon, John H.
Feulner, Thomas
Hamilton, Ronald L.
Harrell, Lindy E.
Drichel, Dmitriy
Honig, Lawrence S.
Cushion, Thomas D.
Huentelman, Matthew J.
Hollingworth, Paul
Hulette, Christine M.
Hyman, Bradley T.
Marshall, Rachel
Jarvik, Gail P.
Meggy, Alun
Abner, Erin
Menzies, Georgina E.
Jin, Lee-Way
Leonenko, Ganna
Real, Luis M.
Jun, Gyungah R.
Baldwin, Clinton T.
Grozeva, Detelina
Karydas, Anna
Russo, Giancarlo
Kaye, Jeffrey A.
Kim, Ronald
Jessen, Frank
Kowall, Neil W.
Vellas, Bruno
Kramer, Joel H.
Vardy, Emma
LaFerla, Frank M.
Jöckel, Karl-Heinz
Lah, James J.
Dichgans, Martin
Leverenz, James B.
Mann, David
Levey, Allan I.
Pickering-Brown, Stuart
Lieberman, Andrew P.
Klopp, Norman
Lunetta, Kathryn L.
Wichmann, H-Erich
Lyketsos, Constantine G.
Morgan, Kevin
Marson, Daniel C.
Brown, Kristelle
Martiniuk, Frank
Medway, Christopher
Mash, Deborah C.
Nöthen, Markus M.
Masliah, Eliezer
Hooper, Nigel M.
McCormick, Wayne C.
Daniele, Antonio
McCurry, Susan M.
Bayer, Anthony
McDavid, Andrew N.
Gallacher, John
McKee, Ann C.
van den Bussche, Hendrik
Mesulam, Marsel
Brayne, Carol
Miller, Bruce L.
Riedel-Heller, Steffi
Miller, Carol A.
Miller, Joshua W.
Al-Chalabi, Ammar
Morris, John C.
Shaw, Christopher E.
Myers, Amanda J.
Wiltfang, Jens
O’Bryant, Sid
Olichney, John M.
Alvarez, Victoria
Parisi, Joseph E.
Singleton, Andrew B.
Paulson, Henry L.
Collinge, John
Perry, William R.
Mead, Simon
Peskind, Elaine
Cribbs, David H.
Rossor, Martin
Pierce, Aimee
Ryan, Natalie S.
Poon, Wayne W.
Nacmias, Benedetta
Potter, Huntington
Sorbi, Sandro
Quinn, Joseph F.
Sacchinelli, Eleonora
Raj, Ashok
Spalletta, Gianfranco
Raskind, Murray
Caltagirone, Carlo
Bossù, Paola
Donata Orfei, Maria
Reisberg, Barry
Clarke, Robert
Reitz, Christiane
Smith, A David
Ringman, John M.
Warden, Donald
Roberson, Erik D.
Wilcock, Gordon
Rogaeva, Ekaterina
Cecilia Bruni, Amalia
Rosen, Howard J.
Gallo, Maura
Rosenberg, Roger N.
Ben-Shlomo, Yoav
Sager, Mark A.
Mecocci, Patrizia
Saykin, Andrew J.
Pastor, Pau
Cuccaro, Michael L.
Vance, Jeffery M.
Schneider, Julie A.
Schneider, Lori S.
Slifer, Susan
Seeley, William W.
Smith, Amanda G.
Sonnen, Joshua A.
Spina, Salvatore
Stern, Robert A.
Swerdlow, Russell H.
Tang, Mitchell
Tanzi, Rudolph E.
Trojanowski, John Q.
Troncoso, Juan C.
Van Deerlin, Vivianna M.
Van Eldik, Linda J.
Vinters, Harry V.
Paul Vonsattel, Jean
Weintraub, Sandra
Welsh-Bohmer, Kathleen A.
Wilhelmsen, Kirk C.
Williamson, Jennifer
Wingo, Thomas S.
Woltjer, Randall L.
Wright, Clinton B.
Yu, Chang-En
Yu, Lei
Saba, Yasaman
Pilotto, Alberto
Bullido, Maria J.
Peters, Oliver
Crane, Paul K.
Bennett, David
Bosco, Paola
Coto, Eliecer
Boccardi, Virginia
De Jager, Phil L.
Lleo, Alberto
Warner, Nick
Lopez, Oscar L.
Ingelsson, Martin
Deloukas, Panagiotis
Cruchaga, Carlos
Graff, Caroline
Gwilliam, Rhian
Fornage, Myriam
Goate, Alison M.
Sanchez-Juan, Pascual
Kehoe, Patrick G.
Amin, Najaf
Ertekin-Taner, Nilifur
Berr, Claudine
Debette, Stéphanie
Love, Seth
Launer, Lenore J.
Younkin, Steven G.
Dartigues, Jean-Francois
Corcoran, Chris
Arfan Ikram, M.
Dickson, Dennis W.
Nicolas, Gael
Campion, Dominique
Tschanz, JoAnn
Schmidt, Helena
Hakonarson, Hakon
Clarimon, Jordi
Munger, Ron
Schmidt, Reinhold
Farrer, Lindsay A.
Van Broeckhoven, Christine
O’Donovan, Michael C.
Destefano, Anita L.
Jones, Lesley
Haines, Jonathan L.
Deleuze, Jean-Francois
Owen, Michael J.
Gudnason, Vilmundur
Mayeux, Richard
Escott-Price, Valentina
Psaty, Bruce M.
Ramirez, Alfredo
Wang, Li-San
Ruiz, Agustin
van Duijn, Cornelia M.
Holmans, Peter A.
Seshadri, Sudha
Williams, Julie
Amouyel, Phillippe
Schellenberg, Gerard D.
Lambert, Jean-Charles
Pericak-Vance, Margaret A.
Pokaż więcej
Temat :
Article
Tytuł :
Genetic meta-analysis of diagnosed Alzheimer's disease identifies new risk loci and implicates Aβ, tau, immunity and lipid processing
Autorzy :
Kunkle, Brian W.
Grenier-Boley, Benjamin
Sims, Rebecca
Bis, Joshua C.
Damotte, Vincent
Naj, Adam C.
Boland, Anne
Vronskaya, Maria
van der Lee, Sven J.
Amlie-Wolf, Alexandre
Bellenguez, Céline
Frizatti, Aura
Chouraki, Vincent
Martin, Eden R.
Sleegers, Kristel
Badarinarayan, Nandini
Jakobsdottir, Johanna
Hamilton-Nelson, Kara L.
Moreno-Grau, Sonia
Olaso, Robert
Raybould, Rachel
Chen, Yuning
Kuzma, Amanda B.
Hiltunen, Mikko
Morgan, Taniesha
Ahmad, Shahzad
Vardarajan, Badri N.
Epelbaum, Jacques
Hoffmann, Per
Boada, Merce
Beecham, Gary W.
Garnier, Jean-Guillaume
Harold, Denise
Fitzpatrick, Annette L.
Valladares, Otto
Moutet, Marie-Laure
Gerrish, Amy
Smith, Albert V.
Qu, Liming
Bacq, Delphine
Denning, Nicola
Jian, Xueqiu
Zhao, Yi
Del Zompo, Maria
Fox, Nick C.
Choi, Seung-Hoan
Mateo, Ignacio
Hughes, Joseph T.
Adams, Hieab H.
Malamon, John
Sanchez-Garcia, Florentino
Patel, Yogen
Brody, Jennifer A.
Dombroski, Beth A.
Naranjo, Maria Candida Deniz
Daniilidou, Makrina
Eiriksdottir, Gudny
Mukherjee, Shubhabrata
Wallon, David
Uphill, James
Aspelund, Thor
Cantwell, Laura B.
Garzia, Fabienne
Galimberti, Daniela
Hofer, Edith
Butkiewicz, Mariusz
Fin, Bertrand
Scarpini, Elio
Sarnowski, Chloe
Bush, Will S.
Meslage, Stéphane
Kornhuber, Johannes
White, Charles C.
Song, Yuenjoo
Barber, Robert C.
Engelborghs, Sebastiaan
Sordon, Sabrina
Voijnovic, Dina
Adams, Perrie M.
Vandenberghe, Rik
Mayhaus, Manuel
Cupples, L. Adrienne
Albert, Marilyn S.
De Deyn, Peter P.
Gu, Wei
Himali, Jayanadra J.
Beekly, Duane
Squassina, Alessio
Hartmann, Annette M.
Orellana, Adelina
Blacker, Deborah
Rodriguez-Rodriguez, Eloy
Lovestone, Simon
Garcia, Melissa E.
Doody, Rachelle S.
Munoz-Fernadez, Carmen
Sussams, Rebecca
Lin, Honghuang
Fairchild, Thomas J.
Benito, Yolanda A.
Holmes, Clive
Karamuji-omi, Hata
Frosch, Matthew P.
Thonberg, Hakan
Maier, Wolfgang
Roschupkin, Gena
Ghetti, Bernardino
Giedraitis, Vilmantas
Kawalia, Amit
Li, Shuo
Huebinger, Ryan M.
Kilander, Lena
Moebus, Susanne
Hernández, Isabel
Kamboh, M. Ilyas
Brundin, RoseMarie
Turton, James
Yang, Qiong
Katz, Mindy J.
Concari, Letizia
Lord, Jenny
Beiser, Alexa S.
Keene, C. Dirk
Helisalmi, Seppo
Kloszewska, Iwona
Kukull, Walter A.
Koivisto, Anne Maria
Lynch, Aoibhinn
Tarraga, Lluís
Larson, Eric B.
Haapasalo, Annakaisa
Lawlor, Brian
Mosley, Thomas H.
Lipton, Richard B.
Solfrizzi, Vincenzo
Gill, Michael
Longstreth, W. T.
Montine, Thomas J.
Frisardi, Vincenza
Diez-Fairen, Monica
Rivadeneira, Fernando
Petersen, Ronald C.
Deramecourt, Vincent
Alvarez, Ignacio
Salani, Francesca
Ciaramella, Antonio
Boerwinkle, Eric
Reiman, Eric M.
Fievet, Nathalie
Rotter, Jerome I.
Reisch, Joan S.
Hanon, Olivier
Cupidi, Chiara
Andre Uitterlinden, A. G.
Royall, Donald R.
Dufouil, Carole
Maletta, Raffaele Giovanni
de Rojas, Itziar
Sano, Mary
Brice, Alexis
Cecchetti, Roberta
George-Hyslop, Peter St
Ritchie, Karen
Tsolaki, Magda
Tsuang, Debby W.
Dubois, Bruno
Craig, David
Wu, Chuang-Kuo
Soininen, Hilkka
Avramidou, Despoina
Albin, Roger L.
Fratiglioni, Laura
Germanou, Antonia
Apostolova, Liana G.
Keller, Lina
Koutroumani, Maria
Arnold, Steven E.
Panza, Francesco
Gkatzima, Olymbia
Asthana, Sanjay
Hannequin, Didier
Whitehead, Patrice
Atwood, Craig S.
Caffarra, Paolo
Hampel, Harald
Quintela, Inés
Carracedo, Ángel
Lannfelt, Lars
Rubinsztein, David C.
Barnes, Lisa L.
Pasquier, Florence
Frölich, Lutz
Barral, Sandra
McGuinness, Bernadette
Beach, Thomas G.
Johnston, Janet A.
Becker, James T.
Passmore, Peter
Bigio, Eileen H.
Schott, Jonathan M.
Bird, Thomas D.
Warren, Jason D.
Boeve, Bradley F.
Lupton, Michelle K.
Bowen, James D.
Proitsi, Petra
Boxer, Adam
Powell, John F.
Burke, James R.
Kauwe, John S. K.
Burns, Jeffrey M.
Mancuso, Michelangelo
Buxbaum, Joseph D.
Bonuccelli, Ubaldo
Cairns, Nigel J.
McQuillin, Andrew
Cao, Chuanhai
Livingston, Gill
Carlson, Chris S.
Bass, Nicholas J.
Carlsson, Cynthia M.
Hardy, John
Carney, Regina M.
Bras, Jose
Carrasquillo, Minerva M.
Guerreiro, Rita
Allen, Mariet
Chui, Helena C.
Fisher, Elizabeth
Masullo, Carlo
Crocco, Elizabeth A.
DeCarli, Charles
Bisceglio, Gina
Dick, Malcolm
Ma, Li
Duara, Ranjan
Graff-Radford, Neill R.
Evans, Denis A.
Hodges, Angela
Faber, Kelley M.
Scherer, Martin
Fallon, Kenneth B.
Riemenschneider, Matthias
Fardo, David W.
Heun, Reinhard
Farlow, Martin R.
Kölsch, Heike
Ferris, Steven
Leber, Markus
Foroud, Tatiana M.
Heuser, Isabella
Galasko, Douglas R.
Giegling, Ina
Gearing, Marla
Hüll, Michael
Geschwind, Daniel H.
Gilbert, John R.
Morris, John
Green, Robert C.
Mayo, Kevin
Growdon, John H.
Feulner, Thomas
Hamilton, Ronald L.
Harrell, Lindy E.
Drichel, Dmitriy
Honig, Lawrence S.
Cushion, Thomas D.
Huentelman, Matthew J.
Hollingworth, Paul
Hulette, Christine M.
Hyman, Bradley T.
Marshall, Rachel
Jarvik, Gail P.
Meggy, Alun
Abner, Erin
Menzies, Georgina E.
Jin, Lee-Way
Leonenko, Ganna
Real, Luis M.
Jun, Gyungah R.
Baldwin, Clinton T.
Grozeva, Detelina
Karydas, Anna
Russo, Giancarlo
Kaye, Jeffrey A.
Kim, Ronald
Jessen, Frank
Kowall, Neil W.
Vellas, Bruno
Kramer, Joel H.
Vardy, Emma
LaFerla, Frank M.
Jöckel, Karl-Heinz
Lah, James J.
Dichgans, Martin
Leverenz, James B.
Mann, David
Levey, Allan I.
Pickering-Brown, Stuart
Lieberman, Andrew P.
Klopp, Norman
Lunetta, Kathryn L.
Wichmann, H-Erich
Lyketsos, Constantine G.
Morgan, Kevin
Marson, Daniel C.
Brown, Kristelle
Martiniuk, Frank
Medway, Christopher
Mash, Deborah C.
Nöthen, Markus M.
Masliah, Eliezer
Hooper, Nigel M.
McCormick, Wayne C.
Daniele, Antonio
McCurry, Susan M.
Bayer, Antony
McDavid, Andrew N.
Gallacher, John
McKee, Ann C.
van den Bussche, Hendrik
Mesulam, Marsel
Brayne, Carol
Miller, Bruce L.
Riedel-Heller, Steffi
Miller, Carol A.
Miller, Joshua W.
Al-Chalabi, Ammar
Morris, John C.
Shaw, Christopher E.
Myers, Amanda J.
Wiltfang, Jens
O'Bryant, Sid
Olichney, John M.
Alvarez, Victoria
Parisi, Joseph E.
Singleton, Andrew B.
Paulson, Henry L.
Collinge, John
Perry, William R.
Mead, Simon
Peskind, Elaine
Cribbs, David H.
Rossor, Martin
Pierce, Aimee
Ryan, Natalie S.
Poon, Wayne W.
Nacmias, Benedetta
Potter, Huntington
Sorbi, Sandro
Quinn, Joseph F.
Sacchinelli, Eleonora
Raj, Ashok
Spalletta, Gianfranco
Raskind, Murray
Caltagirone, Carlo
Bossù, Paola
Orfei, Maria Donata
Reisberg, Barry
Clarke, Robert
Reitz, Christiane
Smith, A David
Ringman, John M.
Warden, Donald
Roberson, Erik D.
Wilcock, Gordon
Rogaeva, Ekaterina
Bruni, Amalia Cecilia
Rosen, Howard J.
Gallo, Maura
Rosenberg, Roger N.
Ben-Shlomo, Yoav
Sager, Mark A.
Mecocci, Patrizia
Saykin, Andrew J.
Pastor, Pau
Cuccaro, Michael L.
Vance, Jeffery M.
Schneider, Julie A.
Schneider, Lori S.
Slifer, Susan
Seeley, William W.
Smith, Amanda G.
Sonnen, Joshua A.
Spina, Salvatore
Stern, Robert A.
Swerdlow, Russell H.
Tang, Mitchell
Tanzi, Rudolph E.
Trojanowski, John Q.
Troncoso, Juan C.
Van Deerlin, Vivianna M.
Van Eldik, Linda J.
Vinters, Harry V.
Vonsattel, Jean Paul
Weintraub, Sandra
Welsh-Bohmer, Kathleen A.
Wilhelmsen, Kirk C.
Williamson, Jennifer
Wingo, Thomas S.
Woltjer, Randall L.
Wright, Clinton B.
Yu, Chang-En
Yu, Lei
Saba, Yasaman
Pilotto, Alberto
Bullido, Maria J.
Peters, Oliver
Crane, Paul K.
Bennett, David
Bosco, Paola
Coto, Eliecer
Boccardi, Virginia
De Jager, Phil L.
Lleo, Alberto
Warner, Nick
Lopez, Oscar L.
Ingelsson, Martin
Deloukas, Panagiotis
Cruchaga, Carlos
Graff, Caroline
Gwilliam, Rhian
Fornage, Myriam
Goate, Alison M.
Sanchez-Juan, Pascual
Kehoe, Patrick G.
Amin, Najaf
Ertekin-Taner, Nilifur
Berr, Claudine
Debette, Stéphanie
Love, Seth
Launer, Lenore J.
Younkin, Steven G.
Dartigues, Jean-Francois
Corcoran, Chris
Ikram, M. Arfan
Dickson, Dennis W.
Nicolas, Gael
Campion, Dominique
Tschanz, JoAnn
Schmidt, Helena
Hakonarson, Hakon
Clarimon, Jordi
Munger, Ron
Schmidt, Reinhold
Farrer, Lindsay A.
Van Broeckhoven, Christine
O'Donovan, Michael C
DeStefano, Anita L.
Jones, Lesley
Haines, Jonathan L.
Deleuze, Jean-Francois
Owen, Michael J
Gudnason, Vilmundur
Mayeux, Richard
Escott-Price, Valentina
Psaty, Bruce M.
Ramirez, Alfredo
Wang, Li-San
Ruiz, Agustin
van Duijn, Cornelia M.
Holmans, Peter
Seshadri, Sudha
Williams, Julie
Amouyel, Phillippe
Schellenberg, Gerard D.
Lambert, Jean-Charles
Pericak-Vance, Margaret A.
Pokaż więcej
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Rare coding variants in PLCG2, ABI3, and TREM2 implicate microglial-mediated innate immunity in Alzheimer's disease.
Autorzy :
Van Der Lee, Sven J
Naj, Adam C
Bellenguez, Céline
Badarinarayan, Nandini
Bis, Joshua C
Heilmann-Heimbach, Stefanie
Chouraki, Vincent
Graham, Robert R
Hoffmann, Per
Smith, Albert V
Harold, Denise
Satizabal, Claudia L
Brody, Jennifer A
Wolters, Frank J
Lupton, Michelle K
Dupuis, Josée
Lin, Honghuang
Panza, Francesco
Proitsi, Petra
Adams, Hieab H
Pastor, Pau
Cupples, L Adrienne
Beiser, Alexa S
Giedraitis, Vilmantas
Mecocci, Patrizia
Pasquier, Florence
Chen, Yuning
Bossù, Paola
Ghetti, Bernardino
Yang, Qiong
Hodges, Angela
Turton, James
Brookes, Keeley
Cupidi, Chiara
Buxbaum, Joseph D
Ferris, Steven
Jun, Gyungah
Leverenz, James B
Lunetta, Kathryn L
Poon, Wayne W
Reisberg, Barry
Saykin, Andrew J
Haapasalo, Annakaisa
Keene, C Dirk
Aspelund, Thor
Bullido, María J
Rivadeneira, Fernando
Galimberti, Daniela
St George-Hyslop, Peter
Nacmias, Benedetta
Brayne, Carol
Rubinsztein, David
Bras, Jose
Al-Chalabi, Ammar
Tsolaki, Magda
O'Donovan, Michael C
Goate, Alison M
Holmes, Clive
De Jager, Philip L
Dickson, Dennis W
Farrer, Lindsay A
Van Broeckhoven, Christine
Ikram, M Arfan
Amin, Najaf
Amouyel, Philippe
Ramirez, Alfredo
Lambert, Jean-Charles
Sims, Rebecca
Jakobsdottir, Johanna
Kunkle, Brian W
Boland, Anne
Raybould, Rachel
Martin, Eden R
Grenier-Boley, Benjamin
Kuzma, Amanda B
Sleegers, Kristel
Vronskaya, Maria
Ruiz, Agustin
Olaso, Robert
Grove, Megan L
Vardarajan, Badri N
Hiltunen, Mikko
Nöthen, Markus M
White, Charles C
Hamilton-Nelson, Kara L
Epelbaum, Jacques
Maier, Wolfgang
Choi, Seung-Hoan
Beecham, Gary W
Dulary, Cécile
Herms, Stefan
Funk, Cory C
Derbois, Céline
Forstner, Andreas J
Ahmad, Shahzad
Li, Hongdong
Bacq, Delphine
Valladares, Otto
Squassina, Alessio
Thomas, Rhodri
Qu, Liming
Sánchez-Juan, Pascual
Morgan, Taniesha
Zhao, Yi
Garcia, Florentino Sanchez
Denning, Nicola
Fornage, Myriam
Malamon, John
Naranjo, Maria Candida Deniz
Majounie, Elisa
Mosley, Thomas H
Dombroski, Beth
Wallon, David
Whitehead, Patrice
Fratiglioni, Laura
Medway, Christopher
Jian, Xueqiu
Mukherjee, Shubhabrata
Keller, Lina
Brown, Kristelle
Cantwell, Laura B
McGuinness, Bernadette
Moreno-Grau, Sonia
Burgess, Jeremy D
Solfrizzi, Vincenzo
Allen, Mariet
Seripa, Davide
Price, Nathan D
Hannequin, Didier
Frank-García, Ana
Levy, Daniel
Chakrabarty, Paramita
Caffarra, Paolo
Giegling, Ina
Hampel, Harald
Garcia, Melissa E
Wang, Xue
Lannfelt, Lars
Eiriksdottir, Gudny
Crane, Paul K
Boccardi, Virginia
Henández, Isabel
Barber, Robert C
Scherer, Martin
Tarraga, Lluis
Adams, Perrie M
Leber, Markus
Albert, Marilyn S
Riedel-Heller, Steffi
Emilsson, Valur
Beekly, Duane
Braae, Anne
Schmidt, Reinhold
Blacker, Deborah
Masullo, Carlo
Schmidt, Helena
Doody, Rachelle S
Spalletta, Gianfranco
Longstreth, WT
Fairchild, Thomas J
Lopez, Oscar L
Frosch, Matthew P
Sacchinelli, Eleonora
Huebinger, Ryan M
Jessen, Frank
Li, Shuo
Kamboh, M Ilyas
Morris, John
Sotolongo-Grau, Oscar
Katz, Mindy J
Corcoran, Chris
Dunstan, Melanie
Braddel, Amy
Thomas, Charlene
Meggy, Alun
Marshall, Rachel
Gerrish, Amy
Chapman, Jade
Aguilar, Miquel
Taylor, Sarah
Hill, Matt
Fairén, Mònica Díez
Vellas, Bruno
Soininen, Hilkka
Kloszewska, Iwona
Daniilidou, Makrina
Uphill, James
Patel, Yogen
Hughes, Joseph T
Lord, Jenny
Hartmann, Annette M
Cecchetti, Roberta
Fenoglio, Chiara
Serpente, Maria
Arcaro, Marina
Caltagirone, Carlo
Orfei, Maria Donata
Ciaramella, Antonio
Pichler, Sabrina
Mayhaus, Manuel
Gu, Wei
Lleó, Alberto
Fortea, Juan
Blesa, Rafael
Barber, Imelda S
Maletta, Raffaele Giovanni
Carrell, David
Sorbi, Sandro
Moebus, Susanne
Urbano, Maria
Pilotto, Alberto
Kornhuber, Johannes
Bosco, Paolo
Todd, Stephen
Craig, David
Johnston, Janet
Gill, Michael
Lawlor, Brian
Lynch, Aoibhinn
Fox, Nick C
Hardy, John
ARUK Consortium
Albin, Roger L
Apostolova, Liana G
Arnold, Steven E
Asthana, Sanjay
Atwood, Craig S
Baldwin, Clinton T
Barnes, Lisa L
Barral, Sandra
Beach, Thomas G
Becker, James T
Bigio, Eileen H
Bird, Thomas D
Boeve, Bradley F
Bowen, James D
Boxer, Adam
Burke, James R
Burns, Jeffrey M
Cairns, Nigel J
Cao, Chuanhai
Carlson, Chris S
Carlsson, Cynthia M
Carney, Regina M
Carrasquillo, Minerva M
Carroll, Steven L
Diaz, Carolina Ceballos
Chui, Helena C
Clark, David G
Cribbs, David H
Crocco, Elizabeth A
DeCarli, Charles
Dick, Malcolm
Duara, Ranjan
Evans, Denis A
Faber, Kelley M
Fallon, Kenneth B
Fardo, David W
Farlow, Martin R
Foroud, Tatiana M
Galasko, Douglas R
Gearing, Marla
Geschwind, Daniel H
Gilbert, John R
Graff-Radford, Neill R
Green, Robert C
Growdon, John H
Hamilton, Ronald L
Harrell, Lindy E
Honig, Lawrence S
Huentelman, Matthew J
Hulette, Christine M
Hyman, Bradley T
Jarvik, Gail P
Abner, Erin
Jin, Lee-Way
Karydas, Anna
Kaye, Jeffrey A
Kim, Ronald
Kowall, Neil W
Kramer, Joel H
LaFerla, Frank M
Lah, James J
Levey, Allan I
Li, Ge
Lieberman, Andrew P
Lyketsos, Constantine G
Marson, Daniel C
Martiniuk, Frank
Mash, Deborah C
Masliah, Eliezer
McCormick, Wayne C
McCurry, Susan M
McDavid, Andrew N
McKee, Ann C
Mesulam, Marsel
Miller, Bruce L
Miller, Carol A
Miller, Joshua W
Morris, John C
Murrell, Jill R
Myers, Amanda J
O'Bryant, Sid
Olichney, John M
Pankratz, Vernon S
Parisi, Joseph E
Paulson, Henry L
Perry, William
Peskind, Elaine
Pierce, Aimee
Potter, Huntington
Quinn, Joseph F
Raj, Ashok
Raskind, Murray
Reitz, Christiane
Ringman, John M
Roberson, Erik D
Rogaeva, Ekaterina
Rosen, Howard J
Rosenberg, Roger N
Sager, Mark A
Schneider, Julie A
Schneider, Lon S
Seeley, William W
Smith, Amanda G
Sonnen, Joshua A
Spina, Salvatore
Stern, Robert A
Swerdlow, Russell H
Tanzi, Rudolph E
Thornton-Wells, Tricia A
Trojanowski, John Q
Troncoso, Juan C
Van Deerlin, Vivianna M
Van Eldik, Linda J
Vinters, Harry V
Vonsattel, Jean Paul
Weintraub, Sandra
Welsh-Bohmer, Kathleen A
Wilhelmsen, Kirk C
Williamson, Jennifer
Wingo, Thomas S
Woltjer, Randall L
Wright, Clinton B
Yu, Chang-En
Yu, Lei
Garzia, Fabienne
Golamaully, Feroze
Septier, Gislain
Engelborghs, Sebastien
Vandenberghe, Rik
De Deyn, Peter P
Fernadez, Carmen Muñoz
Benito, Yoland Aladro
Thonberg, Hakan
Forsell, Charlotte
Lilius, Lena
Kinhult-Stählbom, Anne
Kilander, Lena
Brundin, RoseMarie
Concari, Letizia
Helisalmi, Seppo
Koivisto, Anne Maria
Dermecourt, Vincent
Fievet, Nathalie
Hanon, Olivier
Dufouil, Carole
Brice, Alexis
Ritchie, Karen
Dubois, Bruno
Himali, Jayanadra J
Tschanz, JoAnn
Fitzpatrick, Annette L
Kukull, Walter A
Norton, Maria
Larson, Eric B
Munger, Ron
Rotter, Jerome I
Lipton, Richard B
Hofman, Albert
Montine, Thomas J
Coto, Eliecer
Boerwinkle, Eric
Petersen, Ronald C
Alvarez, Victoria
Reiman, Eric M
Gallo, Maura
O'Donnell, Christopher J
Reisch, Joan S
Bruni, Amalia Cecilia
Royall, Donald R
Dichgans, Martin
Sano, Mary
Scarpini, Elio
Tsuang, Debby W
Mancuso, Michelangelo
Bonuccelli, Ubaldo
Winslow, Ashley R
Daniele, Antonio
Wu, Chuang-Kuo
GERAD/PERADES, CHARGE, ADGC, EADI
Peters, Oliver
Riemenschneider, Matthias
Heun, Reinhard
Guerreiro, Rita
Shaw, Christopher E
Collinge, John
Mann, David
Clarimón, Jordi
Sussams, Rebecca
Lovestone, Simon
Owen, Michael J
Behrens, Timothy W
Mead, Simon
Uitterlinden, Andre G
Cruchaga, Carlos
Ingelsson, Martin
Bennett, David A
Powell, John
Golde, Todd E
Graff, Caroline
Morgan, Kevin
Ertekin-Taner, Nilufer
Combarros, Onofre
Psaty, Bruce M
Passmore, Peter
Younkin, Steven G
Berr, Claudine
Gudnason, Vilmundur
Rujescu, Dan
Dartigues, Jean-François
DeStefano, Anita L
Ortega-Cubero, Sara
Hakonarson, Hakon
Campion, Dominique
Boada, Merce
Kauwe, John Keoni
Jones, Lesley
Haines, Jonathan L
Tzourio, Christophe
Launer, Lenore J
Escott-Price, Valentina
Mayeux, Richard
Deleuze, Jean-François
Holmans, Peter A
Pericak-Vance, Margaret A
Van Duijn, Cornelia M
Wang, Li-San
Seshadri, Sudha
Williams, Julie
Schellenberg, Gerard D
Pokaż więcej
Temat :
Alzheimer Disease
Sequence Homology, Amino Acid
Receptors, Immunologic
Odds Ratio
Protein Interaction Maps
Gene Frequency
Genotype
Membrane Glycoproteins
Exome
GERAD/PERADES, CHARGE, ADGC, EADI
Amino Acid Sequence
Immunity, Innate
Polymorphism, Single Nucleotide
Adaptor Proteins, Signal Transducing
Genetic Predisposition to Disease
ARUK Consortium
Gene Expression Profiling
Phospholipase C gamma
Microglia
Humans
Case-Control Studies
Linkage Disequilibrium
Opis pliku :
Print-Electronic
Tytuł :
Rare coding variants in PLCG2, ABI3, and TREM2 implicate microglial-mediated innate immunity in Alzheimer's disease
Autorzy :
Sims, Rebecca
Van der Lee, Sven
Naj, Adam
Bellenguez, Céline
Badarinarayan, Nandini
Jakobsdottir, Johanna
Kunkle, Brian
Boland, Anne
Raybould, Rachel
Bis, Joshua
Martin, Eden
Grenier-Boley, Benjamin
Heilmann-Heimbach, Stefanie
Chouraki, Vincent
Kuzma, Amanda
Sleegers, Kristel
Vronskaya, Maria
Ruiz, Agustin
Graham, Robert
Olaso, Robert
Hoffmann, Per
Grove, Megan
Vardarajan, Badri
Hiltunen, Mikko
Nöthen, Markus
White, Charles
Hamilton-Nelson, Kara
Epelbaum, Jacques
Maier, Wolfgang
Choi, Seung-Hoan
Beecham, Gary
Dulary, Cécile
Herms, Stefan
Smith, Albert
Funk, Cory
Derbois, Céline
Forstner, Andreas
Ahmad, Shahzad
Li, Hongdong
Bacq, Delphine
Harold, Denise
Satizabal, Claudia
Valladares, Otto
Squassina, Alessio
Thomas, Rhodri
Brody, Jennifer
Qu, Liming
Sanchez-Juan, Pascual
Morgan, Taniesha
Wolters, Frank
Zhao, Yi
Garcia, Florentino Sanchez
Denning, Nicola
Fornage, Myriam
Malamon, John
Naranjo, Maria Candida Deniz
Majounie, Elisa
Mosley, Thomas
Dombroski, Beth
Wallon, David
Lupton, Michelle
Dupuis, Josée
Whitehead, Patrice
Fratiglioni, Laura
Medway, Christopher
Jian, Xueqiu
Mukherjee, Shubhabrata
Keller, Lina
Brown, Kristelle
Lin, Honghuang
Cantwell, Laura
Panza, Francesco
McGuinness, Bernadette
Moreno-Grau, Sonia
Burgess, Jeremy
Solfrizzi, Vincenzo
Proitsi, Petra
Adams, Hieab
Allen, Mariet
Seripa, Davide
Pastor, Pau
Cupples, L Adrienne
Price, Nathan
Hannequin, Didier
Frank-García, Ana
Lévy, Daniel
Chakrabarty, Paramita
Caffarra, Paolo
Giegling, Ina
Beiser, Alexa
Giedraitis, Vilmantas
Hampel, Harald
Garcia, Melissa
Wang, Xue
Lannfelt, Lars
Mecocci, Patrizia
Eiriksdottir, Gudny
Crane, Paul
Pasquier, Florence
Boccardi, Virginia
Henández, Isabel
Barber, Robert
Scherer, Martin
Tarraga, Lluis
Adams, Perrie
Leber, Markus
Chen, Yuning
Albert, Marilyn
Riedel-Heller, Steffi
Emilsson, Valur
Beekly, Duane
Braae, Anne
Schmidt, Reinhold
Blacker, Deborah
Masullo, Carlo
Schmidt, Helena
Doody, Rachelle
Spalletta, Gianfranco
Longstreth Jr, W
Fairchild, Thomas
Bossù, Paola
López, Oscar
Frosch, Matthew
Sacchinelli, Eleonora
Ghetti, Bernardino
Yang, Qiong
Huebinger, Ryan
Jessen, Frank
Li, Shuo
Kamboh, M Ilyas
Sotolongo-Grau, Oscar
Katz, Mindy
Corcoran, Chris
Dunstan, Melanie
Braddel, Amy
Thomas, Charlene
Meggy, Alun
Marshall, Rachel
Gerrish, Amy
Chapman, Jade
Aguilar, Miquel
Taylor, Sarah
Hill, Matt
Fairén, Mònica Díez
Hodges, Angela
Vellas, Bruno
Soininen, Hilkka
Kloszewska, Iwona
Daniilidou, Makrina
Uphill, James
Patel, Yogen
Hughes, Joseph
Lord, Jenny
Turton, James
Hartmann, Annette
Cecchetti, Roberta
Fenoglio, Chiara
Serpente, Maria
Arcaro, Marina
Caltagirone, Carlo
Orfei, Maria Donata
Ciaramella, Antonio
Pichler, Sabrina
Mayhaus, Manuel
Gu, Wei
Lleó, Alberto
Fortea, Juan
Blesa, Rafael
Barber, Imelda
Brookes, Keeley
Cupidi, Chiara
Maletta, Raffaele Giovanni
Carrell, David
Sorbi, Sandro
Moebus, Susanne
Urbano, Maria
Pilotto, Alberto
Kornhuber, Johannes
Bosco, Paolo
Todd, Stephen
Craig, David
Johnston, Janet
Gill, Michael
Lawlor, Brian
Lynch, Aoibhinn
Fox, Nick
Hardy, John
Albin, Roger
Apostolova, Liana
Arnold, Steven
Asthana, Sanjay
Atwood, Craig
Baldwin, Clinton
Barnes, Lisa
Barral, Sandra
Beach, Thomas
Becker, James
Bigio, Eileen
Bird, Thomas
Boeve, Bradley
Bowen, James
Boxer, Adam
Burke, James
Burns, Jeffrey
Buxbaum, Joseph
Cairns, Nigel
Cao, Chuanhai
Carlson, Chris
Carlsson, Cynthia
Carney, Regina
Carrasquillo, Minerva
Carroll, Steven
Diaz, Carolina Ceballos
Chui, Helena
Clark, David
Cribbs, David
Crocco, Elizabeth
DeCarli, Charles
Dick, Malcolm
Duara, Ranjan
Evans, Denis
Faber, Kelley
Fallon, Kenneth
Fardo, David
Farlow, Martin
Ferris, Steven
Foroud, Tatiana
Galasko, Douglas
Gearing, Marla
Geschwind, Daniel
Gilbert, John
Graff-Radford, Neill
Green, Robert
Growdon, John
Hamilton, Ronald
Harrell, Lindy
Honig, Lawrence
Huentelman, Matthew
Hulette, Christine
Hyman, Bradley
Jarvik, Gail
Abner, Erin
Jin, Lee-Way
Jun, Gyungah
Karydas, Anna
Kaye, Jeffrey
Kim, Ronald
Kowall, Neil
Kramer, Joel
Laferla, Frank
Lah, James
Leverenz, James
Levey, Allan
Li, Ge
Lieberman, Andrew
Lunetta, Kathryn
Lyketsos, Constantine
Marson, Daniel
Martiniuk, Frank
Mash, Deborah
Masliah, Eliezer
McCormick, Wayne
McCurry, Susan
McDavid, Andrew
McKee, Ann
Mesulam, Marsel
Miller, Bruce
Miller, Carol
Miller, Joshua
MORRIS, John
Murrell, Jill
Myers, Amanda
O'Bryant, Sid
Olichney, John
Pankratz, Vernon
Parisi, Joseph
Paulson, Henry
Perry, William
Peskind, Elaine
Pierce, Aimee
Poon, Wayne
Potter, Huntington
Quinn, Joseph
Raj, Ashok
Raskind, Murray
Reisberg, Barry
Reitz, Christiane
Ringman, John
Roberson, Erik
Rogaeva, Ekaterina
Rosen, Howard
Rosenberg, Roger
Sager, Mark
Saykin, Andrew
Schneider, Julie
Schneider, Lon
Seeley, William
Smith, Amanda
Sonnen, Joshua
Spina, Salvatore
Stern, Robert
Swerdlow, Russell
Tanzi, Rudolph
Thornton-Wells, Tricia
Trojanowski, John
Troncoso, Juan
Van Deerlin, Vivianna
Van Eldik, Linda
Vinters, Harry
Vonsattel, Jean Paul
Weintraub, Sandra
Welsh-Bohmer, Kathleen
Wilhelmsen, Kirk
Williamson, Jennifer
Wingo, Thomas
Woltjer, Randall
Wright, Clinton
Yu, Chang-En
Yu, Lei
Garzia, Fabienne
Golamaully, Feroze
Septier, Gislain
Engelborghs, Sebastien
Vandenberghe, Rik
De Deyn, Peter
Fernadez, Carmen Muñoz
Benito, Yoland Aladro
Thonberg, Hakan
Forsell, Charlotte
Lilius, Lena
Kinhult-Stählbom, Anne
Kilander, Lena
Brundin, RoseMarie
Concari, Letizia
Helisalmi, Seppo
Koivisto, Anne Maria
Haapasalo, Annakaisa
Dermecourt, Vincent
Fievet, Nathalie
Hanon, Olivier
Dufouil, Carole
Brice, Alexis
Ritchie, Karen
Dubois, Bruno
Himali, Jayanadra
Keene, C Dirk
Tschanz, JoAnn
Fitzpatrick, Annette
Kukull, Walter
Norton, Maria
Aspelund, Thor
Larson, Eric
Munger, Ron
Rotter, Jerome
Lipton, Richard
Bullido, María
Hofman, Albert
Montine, Thomas
Coto, Eliecer
Boerwinkle, Eric
Petersen, Ronald
Alvarez, Victoria
Rivadeneira, Fernando
Reiman, Eric
Gallo, Maura
O'Donnell, Christopher
Reisch, Joan
Bruni, Amalia Cecilia
Royall, Donald
Dichgans, Martin
Sano, Mary
Galimberti, Daniela
St George-Hyslop, Peter
Scarpini, Elio
Tsuang, Debby
Mancuso, Michelangelo
Bonuccelli, Ubaldo
Winslow, Ashley
Daniele, Antonio
Wu, Chuang-Kuo
Peters, Oliver
Nacmias, Benedetta
Riemenschneider, Matthias
Heun, Reinhard
Brayne, Carol
Rubinsztein, David
Bras, Jose
Guerreiro, Rita
Al-Chalabi, Ammar
Shaw, Christopher
Collinge, John
Mann, David
Tsolaki, Magda
Clarimón, Jordi
Sussams, Rebecca
Lovestone, Simon
O'Donovan, Michael
Owen, Michael
Behrens, Timothy
Mead, Simon
Goate, Alison
Uitterlinden, André
Holmes, Clive
Cruchaga, Carlos
Ingelsson, Martin
Bennett, David
Powell, John
Golde, Todd
Graff, Caroline
De Jager, Philip
Morgan, Kevin
Ertekin-Taner, Nilufer
Combarros, Onofre
Psaty, Bruce
Passmore, Peter
Younkin, Steven
Berr, Claudine
Gudnason, Vilmundur
Rujescu, Dan
Dickson, Dennis
Dartigues, Jean-François
DeStefano, Anita
Ortega-Cubero, Sara
Hakonarson, Hakon
Campion, Dominique
Boada, Merce
Kauwe, John Keoni
Farrer, Lindsay
Van Broeckhoven, Christine
Ikram, M Arfan
Jones, Lesley
Haines, Jonathan
Tzourio, Christophe
Launer, Lenore
Escott-Price, Valentina
Mayeux, Richard
Deleuze, Jean-François
Amin, Najaf
Holmans, Peter
Pericak-Vance, Margaret
Amouyel, Philippe
Van Duijn, Cornelia
Ramírez, Alfredo
Wang, Li-San
Lambert, Jean-Charles
Seshadri, Sudha
Williams, Julie
Schellenberg, Gerard
Pokaż więcej
Temat :
[SDV]Life Sciences [q-bio]
[SDV.NEU]Life Sciences [q-bio]/Neurons and Cognition [q-bio.NC]
Źródło :
Nature Genetics, Nature Publishing Group, 2017, 49 (9), pp.1373-1384. ⟨10.1038/ng.3916⟩
Tytuł :
Rare coding variants in plcg2, abi3, and trem2 implicate microglial-mediated innate immunity in alzheimer's disease
Autorzy :
Sims, Rebecca
Van Der Lee, Sven J.
Naj, Adam C.
Bellenguez, Celine
Badarinarayan, Nandini
Jakobsdottir, Johanna
Kunkle, Brian W.
Boland, Anne
Raybould, Rachel
Bis, Joshua C.
Martin, Eden R.
Grenier-Boley, Benjamin
Heilmann-Heimbach, Stefanie
Chouraki, Vincent
Kuzma, Amanda B.
Sleegers, Kristel
Vronskaya, Maria
Ruiz, Agustin
Graham, Robert R.
Olaso, Robert
Hoffmann, Per
Grove, Megan L.
Vardarajan, Badri N.
Hiltunen, Mikko
Noethen, Markus M.
White, Charles C.
Hamilton-Nelson, Kara L.
Epelbaum, Jacques
Maier, Wolfgang
Choi, Seung-Hoan
Beecham, Gary W.
Dulary, Cecile
Herms, Stefan
Smith, Albert Vernon
Funk, Cory C.
Derbois, Celine
Forstner, Andreas J.
Ahmad, Shahzad
Li, Hongdong
Bacq, Delphine
Harold, Denise
Satizabal, Claudia L.
Valladares, Otto
Squassina, Alessio
Thomas, Rhodri
Brody, Jennifer A.
Qu, Liming
Sanchez-Juan, Pascual
Morgan, Taniesha
Wolters, Frank J.
Zhao, Yi
Sanchez-Garcia, Florentino
Denning, Nicola
Fornage, Myriam
Malamon, John
Naranjo, Maria Candida Deniz
Majounie, Elisa
Mosley, Thomas H.
Dombroski, Beth A.
Wallon, David
Lupton, Michelle K.
Dupuis, Josee
Whitehead, Patrice
Fratiglioni, Laura
Medway, Christopher
Jian, Xueqiu
Mukherjee, Shubhabrata
Keller, Lina
Brown, Kristelle
Lin, Honghuang
Cantwell, Laura B.
Panza, Francesco
Mcguinness, Bernadette
Moreno-Grau, Sonia
Burgess, Jeremy D.
Solfrizzi, Vincenzo
Proitsi, Petra
Adams, Hieab H. H.
Allen, Mariet
Seripa, Davide
Pastor, Pau
Cupples, L. Adrienne
Price, Nathan D.
Hannequin, Didier
Frank-Garcia, Ana
Levy, Daniel
Chakrabarty, Paramita
Caffarra, Paolo
Giegling, Ina
Beiser, Alexa S.
Giedraitis, Vilmantas
Hampel, Harald
Garcia, Melissa E.
Wang, Xue
Lannfelt, Lars
Mecocci, Patrizia
Eiriksdottir, Gudny
Crane, Paul K.
Pasquier, Florence
Boccardi, Virginia
Hernandez, Isabel
Barber, Robert C.
Scherer, Martin
Tarraga, Lluis
Adams, Perrie M.
Leber, Markus
Chen, Yuning
Albert, Marilyn S.
Riedel-Heller, Steffi
Emilsson, Valur
Beekly, Duane
Braae, Anne
Schmidt, Reinhold
Blacker, Deborah
Masullo, Carlo
Schmidt, Helena
Doody, Rachelle S.
Spalletta, Gianfranco
Longstreth, Will T.
Fairchild, Thomas J.
Bossu, Paola
Lopez, Oscar L.
Frosch, Matthew P.
Sacchinelli, Eleonora
Ghetti, Bernardino
Yang, Qiong
Huebinger, Ryan M.
Jessen, Frank
Li, Shuo
Kamboh, M. Ilyas
Morris, John C.
Sotolongo-Grau, Oscar
Katz, Mindy J.
Corcoran, Chris
Dunstan, Melanie L.
Braddel, Amy
Thomas, Charlene
Meggy, Alun
Marshall, Rachel
Gerrish, Amy
Chapman, Jade
Aguilar, Barbera Miquel
Taylor, Sarah
Hill, Matt
Fairen, Mnica Diez
Hodges, Angela
Vellas, Bruno
Soininen, Hilkka
Kloszewska, Iwona
Daniilidou, Makrina
Uphill, James
Patel, Yogen
Hughes, Joseph T.
Lord, Jenny
Turton, James
Hartmann, Annette M.
Cecchetti, Roberta
Fenoglio, Chiara
Serpente, Maria
Arcaro, Marina
Caltagirone, Carlo
Orfei, Maria Donata
Ciaramella, Antonio
Pichler, Sabrina
Mayhaus, Manuel
Gu, Wei
Lleo, Alberto
Forte, Juan
Blesa, Rafael
Barber, Imelda S.
Brookes, Keeley
Cupidi, Chiara
Maletta, Raffaele Giovanni
Carrell, David
Sorbi, Sandro
Moebus, Susanne
Urbano, Maria
Pilotto, Alberto
Kornhuber, Johannes
Bosco, Paolo
Todd, Stephen
Craig, David
Johnston, Janet A.
Gill, Michael
Lawlor, Brian
Lynch, Aoibhinn
Fox, Nick C.
Hardy, John
Albin, Roger L.
Apostolova, Liana G.
Arnold, Steven E.
Asthana, Sanjay
Atwood, Craig S.
Baldwin, Clinton T.
Barnes, Lisa L.
Barral, Sandra
Beach, Thomas G.
Becker, James T.
Bigio, Eileen H.
Bird, Thomas D.
Boeve, Bradley F.
Bowen, James D.
Boxer, Adam L.
Burke, James R.
Burns, Jeffrey M.
Buxbaum, Joseph D.
Cairns, Nigel J.
Cao, Chuanhai
Carlson, Chris S.
Carlsson, Cynthia M.
Carney, Regina M.
Carrasquillo, Minerva M.
Carroll, Steven L.
Diaz, Carolina Ceballos
Chui, Helena C.
Clark, David G.
Cribbs, David H.
Crocco, Elizabeth A.
Decarli, Charles
Dick, Malcolm
Duara, Ranjan
Evans, Denis A.
Faber, Kelley M.
Fallon, Kenneth B.
Fardo, David W.
Farlow, Martin R.
Ferris, Steven
Foroud, Tatiana M.
Galasko, Douglas R.
Gearing, Marla
Geschwind, Daniel H.
Gilbert, John R.
Graff-Radford, Neill R.
Green, Robert C.
Growdon, John H.
Hamilton, Ronald L.
Harrell, Lindy E.
Honig, Lawrence S.
Huentelman, Matthew J.
Hulette, Christine M.
Hyman, Bradley T.
Jarvik, Gail P.
Abner, Erin
Jin, Lee-Way
Jun, Gyungah R.
Karydas, Anna M.
Kaye, Jeffrey A.
Kim, Ronald
Kowall, Neil W.
Kramer, Joel H.
Laferla, Frank M.
Lah, James J.
Leverenz, James B.
Levey, Allan I.
Li, Ge
Lieberman, Andrew P.
Lunetta, Kathryn L.
Lyketsos, Constantine G.
Marson, Daniel C.
Martiniuk, Frank
Mash, Deborah C.
Masliah, Eliezer
Mccormick, Wayne C.
Mccurry, Susan M.
Mcdavid, Andrew N.
Mckee, Ann C.
Mesulam, Marsel M.
Miller, Bruce L.
Miller, Carol A.
Miller, Joshua W.
Murrell, Jill R.
Myers, Amanda J.
O''bryant, Sid
Pankratz, Vernon S.
Parisi, Joseph E.
Paulson, Henry L.
Perry, William R.
Peskind, Elaine
Pierce, Aimee
Poon, Wayne W.
Potter, Huntington
Quinn, Joseph F.
Raj, Ashok
Raskind, Murray
Reisberg, Barry
Reitz, Christiane
Ringman, John M.
Roberson, Erik D.
Rogaeva, Ekaterina
Rosen, Howard J.
Rosenberg, Roger N.
Sager, Mark A.
Saykin, Andrew J.
Schneider, Julie A.
Schneider, Lon S.
Seeley, William W.
Smith, Amanda G.
Sonnen, Joshua A.
Spina, Salvatore
Stern, Robert A.
Swerdlow, Russell H.
Tanzi, Rudolph E.
Thornton-Wells, Tricia A.
Trojanowski, John Q.
Troncoso, Juan C.
Van Deerlin, Vivianna M.
Van Eldik, Linda J.
Vinters, Harry V.
Vonsattel, Jean-Paul
Weintraub, Sandra
Welsh-Bohmer, Kathleen A.
Wilhelmsen, Kirk C.
Williamson, Jennifer
Woltjer, Randall L.
Wright, Clinton B.
Yu, Chang-En
Yu, Lei
Garzia, Fabienne
Golamaully, Feroze
Septier, Gislain
Engelborghs, Sebastiaan
Vandenberghe, Rik
De Deyn, Peter P.
Munoz-Fernadez, Carmen
Aladro, Benito Yoland
Thonberg, Hakan
Forsell, Charlotte
Lilius, Lena
Kinhult-Stahlbom, Anne
Kilander, Lena
Brundin, Rosemarie
Concari, Letizia
Helisalmi, Seppo
Koivisto, Anne Maria
Haapasalo, Annakaisa
Deramecourt, Vincent
Fievet, Nathalie
Hanon, Olivier
Dufouil, Carole
Brice, Alexis
Ritchie, Karen
Dubois, Bruno
Himali, Jayanadra J.
Keene, C. Dirk
Tschanz, Joann
Fitzpatrick, Annette L.
Kukull, Walter A.
Norton, Maria
Aspelund, Thor
Larson, Eric B.
Munger, Ron
Rotter, Jerome I.
Lipton, Richard B.
Bullido, Maria J.
Hofman, Albert
Montine, Thomas J.
Coto, Eliecer
Boerwinkle, Eric
Petersen, Ronald C.
Alvarez, Victoria
Rivadeneira, Fernando
Reiman, Eric M.
Gallo, Maura
O''donnell, Christopher J.
Reisch, Joan S.
Bruni, Amalia Cecilia
Royall, Donald R.
Dichgans, Martin
Sano, Mary
Galimberti, Daniela
St George-Hyslop, Peter
Scarpini, Elio
Tsuang, Debby W.
Mancuso, Michelangelo
Bonuccelli, Ubaldo
Winslow, Ashley R.
Daniele, Antonio
Wu, Chuang-Kuo
Peters, Oliver
Nacmias, Benedetta
Riemenschneider, Matthias
Heun, Reinhard
Brayne, Carol
Rubinsztein, David C.
Bras, Jose
Guerreiro, Rita
Al-Chalabi, Ammar
Shaw, Christopher E.
Collinge, John
Mann, David
Tsolaki, Magda
Clarimon, Jordi
Sussams, Rebecca
Lovestone, Simon
O''donovan, Michael C.
Owen, Michael J.
Behrens, Timothy W.
Mead, Simon
Goate, Alison M.
Uitterlinden, Andre G.
Holmes, Clive
Cruchaga, Carlos
Ingelsson, Martin
Bennett, David A.
Powell, John F.
Golde, Todd E.
Graff, Caroline
De Jager, Philip L.
Morgan, Kevin
Ertekin-Taner, Nilufer
Combarros, Onofre
Psaty, Bruce M.
Passmore, Peter
Younkin, Steven G.
Berr, Claudine
Gudnason, Vilmundur
Rujescu, Dan
Dickson, Dennis W.
Dartigues, Jean-François
Destefano, Anita L.
Ortega-Cubero, Sara
Hakonarson, Hakon
Campion, Dominique
Boada, Merce
Kauwe, John S. Keoni
Farrer, Lindsay A.
Van Broeckhoven, Christine
Ikram, Mohammad Arfan
Jones, Lesley
Haines, Jonathan L.
Tzourio, Christophe
Launer, Lenore J.
Escott-Price, Valentina
Mayeux, Richard
Deleuze, Jean-François
Amin, Najaf
Holmans, Peter A.
Pericak-Vance, Margaret A.
Amouyel, Philippe
Van Duijn, Cornelia M.
Ramirez, Alfredo
Wang, Li-San
Lambert, Jean-Charles
Seshadri, Sudha
Williams, Julie
Schellenberg, Gerard D.
Pokaż więcej
Temat :
Sciences du Vivant [q-bio]
Mesh:Immunity
Mesh:Innate/genetics
Mesh:Linkage Disequilibrium
Mesh:Receptors
Mesh:Immunologic/genetics
Mesh:Sequence Homology
Mesh:Amino Acid
Mesh:Protein Interaction Maps/genetics
Mesh:Phospholipase C gamma/genetics
Mesh:Odds Ratio
Mesh:Polymorphism
Mesh:Single Nucleotide
Mesh:Microglia/metabolism
Mesh:Membrane Glycoproteins/genetics
Mesh:Adaptor Proteins
Mesh:Signal Transducing/genetics
Mesh:Alzheimer Disease/genetics
Mesh:Amino Acid Sequence
Mesh:Case-Control Studies
Mesh:Exome/genetics
Mesh:Gene Expression Profiling
Mesh:Gene Frequency
Mesh:Genetic Predisposition to Disease/genetics
Mesh:Genotype
Mesh:Humans

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies